Teknik Servis Bakım Anlaşması

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Teknik Servis Bakım Anlaşması"

Transkript

1 Teknik Servis Bakım Anlaşması Teknik servis bakım anlaşması, taraflar arasında teknik donanım ve yakın destek hizmetlerini içermektedir. Sahip olduğunuz bilgisayar sistemleri ve çevre birimlerinin, Seganet Bilgisayar Sistemleri tarafından, 1 (Bir) yıl süre ile bakımının yapılmasını ve arızalanması durumunda yerinde müdahale edilerek servis verilmesi taahhüdü içermektedir. Bu anlaşma ile, aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır. 1. Taraflar...bu sözleşmede "Müşteri" olarak anılacaktır, Seganet Bilgisayar Sistemleri ve Danışmanlık Ticaret Ltd.Şti. Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 2008 Şişli / İstanbul, Bu sözleşmede Seganet Bilgisayar olarak anılacaktır. 2. Kapsama Giren Ürünler Bu sözleşmede "Sistem" olarak geçen ürünler, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar, sunucular, iş istasyonları ve çevre birimleri olup listesi ve kurulum adresleri belirtilmiştir. 3. Yedek Parçalar Servis esnasında kullanılan yedek parçaların bedelleri müşteri tarafından karşılanacaktır. Müşteri isterse yedek parça stoku tutabilir. Müşteri stok tutması durumunda yedek parçalar bu stoktan kullanılacaktır, değişmesi gereken ve müşteride bulunmayan yedek parçaları, Seganet Bilgisayar temin edecek ve bedelini müşteriye fatura edecektir. Değişen yedek parçalar üretici firmanın verdiği garanti süreleri ile sınırlıdır. Tüm parçaların fiyat listesi Amerikan Doları bazındadır ve Fatura tarihindeki Serbest Piyasa Döviz Satış kurundan tanzim edilir. 4. Servis İçeriği Standart Paket: Ay içerisinde sınırsız müdahale ve sorun giderme amaçlı servisten oluşur. Normal mesai saatleri ve iş günleri içerisinde servis verilir. Yine aynı süreler içerisinde sınırsız çağrı merkezinden yararlanma hizmeti vardır. Bakım ve Servis Anlaşması kapsamında aşağıdaki prosedürleri takip ettiğinizde, bir yetkili teknisyen 24 saat içerisinde hizmet vermek üzere adresinize yönlendirilecektir. Yukarıda belirtilen hizmetler dışındakiler özel anlaşma kapsamında taraflar arasında belirlenecektir. Destek Servisi Sınırları: Bu sözleşme aşağıdaki koşullarda geçerlidir: Yakın destek hizmetleri, müşteri istekleri dışında, müşterinin yerinde yapılır. Sözleşme süresi 1 (bir) yıldır. Süre bitiminde taraflar birbirlerini yazılı olarak uyarıp anlaşmayı devam ettirebilirler. Anlaşma, sınırsız destek hizmetlerini kapsamakta olup, sözleşme kapsamındaki sistem veya sistemlerde oluşacak hatalara karşı geçerlidir.

2 Hafta içi saat ile saatleri arasında verilir. Diğer zamanlardaki çağrılar ücrete tabii olacaktır. Anlaşma dahilinde, maksimum 24 saat içinde soruna müdahale edilir. Seganet ile bakım anlaşması yapan müşteri, bakım anlaşması süresince kesinlikle SERVİS ÜCRETİ ödemez. (Taşınma ve ilave ekipmanlar hariç) Bakım yada servis esnasında tespit edilen arızalı parçalar, müşteriye bildirilmek suretiyle ÜCRETLİ olarak değiştirilir. (Gerekli ise soğutucu fanlar onay alınmadan değiştirilir) Müşteri, Seganet Bilgisayar ın bilgisi dışında, sistem konfigürasyonunda değişiklik yapamaz ve yaptıramaz. Değişiklik yapıldığı takdirde, doğacak sorunlardan Seganet Bilgisayar sorumlu tutulamaz. Telefon ve uzak bağlantı desteği bu anlaşma dahilindedir. Ek Maddeler: EK-A Sözleşme gereği makinalara her 4 (dört) ayda bir periyodik bakım yapılır. Bu bakımlar makinanın iç temizliğinin yapılması, yazılım updateleri, virüs kontrolü, yazıcılarda mekanik kısımların bakımlarını kapsar. Cihazların dış temizliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur. Cihazlar test edilip çalışır durumda müşteriye teslim edilir. Periyodik bakımlar 4 ayda bir randevu alınarak yapılır. (Bu madde sözleşmeye eklenecek ayrıca ücrete tabidir.) EK-B Seganet Bilgisayar ın belirleyeceği günlerde, haftada bir, yarım gün periyodik ziyaret yapılacaktır. (Bu madde sözleşmeye eklenecek ayrıca ücrete tabidir.) Aşağıdaki durumlar sözleşme kapsamına girmez: İşletim sistemi dahil yazılım hataları, sistemin Seganet Bilgisayar Yetkilileri dışında kişilerin müdahalesi sonucu doğacak hatalar ve sistem ayarlarında yapılacak değişiklikler sonucu doğan hatalar bu sözleşme kapsamına girmez. Uygunsuz şebeke voltajı, yanlış kullanım, kaza ve uyumsuz tüketim malzemesi seçiminden dolayı ortaya çıkacak hasarlar bu sözleşme kapsamına girmez. Yıldırım düşmesi, sel, deprem vs gibi doğal afetler sonucu oluşacak hasarlar bu sözleşme kapsamına girmez.

3 Sahip olduğunuz Sistemin yada bileşenlerinin garanti kartında veya kitapçıklarında yazılı garanti dışı durumları içeren maddelerin herhangi birinden dolayı oluşacak durumlarda bu garanti kapsamına girmez. Seganet Bilgisayar dışında temin edilen parçalar ve cihazlar garanti dışı olup, bakım anlaşmasına dahil edilmezler. Bilgisayar ekipmanları dışında olan cihazlar ve kişiye özel çeşitli yazılımlar, anlaşma dahilinde değildir. (Cep telefonları, Palm cihazları; msn, skype gibi chat ve download programaları vb.) Bu ürün ve yazılımlara firmamızca servis hizmeti verilmemektedir. Seganet Bilgisayar; elektrik değişim ve kesintileri, virüs, yetkisiz kişilerin müdahelesi, hatalı kullanım gibi nedenlerden dolayı oluşacak arızalardan kesinlikle sorumlu tutulamaz. Kullanıcı programını korumak ve bilgilerini yedeklemekle yükümlüdür. Bilgi kaybından Seganet Bilgisayar sorumlu değildir. Sorumluluk Sınırı: Seganet in yükümlülüğü arızalı parça ya da sistemi bu sözleşmedeki şartlar çerçevesinde onarmak veya üretici firma tarafından onarımını sağlamaktır. Eğer ürün üretici firma tarafından dahi onarılamıyorsa, yenisinin temini ve maliyetinin karşılanması müşteriye aittir. Hiçbir durumda Seganet direkt veya endirekt doğabilecek iş, kar, bilgi veya diğer muhtemel kayıplardan sorumlu değildir. 5. Müşterinin Yükümlülükleri Servis ve destek hizmeti almak için aşağıdaki prosedüre uyulmalıdır. 1. Servis Sözleşmesini Geçerli Kılma: Seganet, servis sözleşmesi imzalandıktan sonra kesilen aylık fatura bedelini, fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde tahsil etmiş olmalıdır. 15 gün içinde ödenmeyen bedeller için aylık % 6 vade farkı tahakkuk ettirilir. 2. Çağrı İçin Hazırlık Yapma: Servisi aradığınızda ilgili Teknisyenin size daha iyi hizmet vermesini sağlamak için aşağıdaki bilgileri hazır ediniz; Sistem seri numarası Model ve model nosu Sistemin bulunduğu adres-lokasyon ve ilgili personel Kullandığınız çevre birimlerinin tip ve versiyonu 3. Destek için arama: Servis desteği için nolu telefonu arayın. Çağrı merkezi tatil günleri hariç pazartesi-cuma günleri arası hizmet vermektedir. 4. Problemi Teknisyene anlatma: Görüştüğünüz teknisyene karşılaştığınız problemi, sistemde gözüken hata mesajını, bu mesajı ne zaman aldığınızı, hata mesajı oluştuğunda ne yapmakta olduğunuzu ve problemi çözmek için yaptıklarınızı anlatınız.

4 5. Teknisyenin Açıklamalarını Takip Etme: İstatistikler problemlerin önemli bir kısmının yakın bir işbirliği ile telefonla çözülebildiğini göstermektedir. Bu nedenle teknisyeni dikkatle dinleyin ve söylediklerini takip edin. 6. Eğer Teknisyen problemin telefonda çözülemeyeceğine karar verir ve adresinize servisin gerekli olduğuna karar verirse aşağıdaki prosedür uygulanır. Sisteminizdeki data kaybından Seganet hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gerçeğiyle hareketle sistemin yedeklemesi tarafınızca yapılmalıdır. Adresiniz ve uygun olduğunuz saatler telefondaki teknisyene bildirilmelidir. Arıza ile ilgili verilen takip numarası servis sonlandırılıncaya kadar saklanmalıdır. Randevu saatinde müşteri servis adresinde problemi tanımlayacak, yetkili birini bulundurmak zorundadır. Verilen her hizmet sonrası Seganet uzmanları tarafından bir servis formu doldurulur. Bu form taraflarca imzalanır, formun bir nüshası kullanıcıda kalır. Süre ve yapılan işler bu formlar üzerinden takip edilir. Firma tarafından imzalanan servis formu, yapılan işlemlerin kabul edildiğinin belgesidir. Çağrı sonucunun anlaşma dışı olma durumu: Servis elemanı anlaşma dışı durum tespit ettiğinde tahmini arıza giderme işçilik ve parça bedelini müşteriye açıklar, müşteri bu bedeli ödeyeceğini taahhüt etmesi durumunda servis işlemi devam eder. 7. Servisin müşteri yerinde tamamlanamaması durumunda arızalı parçalar veya sistem sağlamı getirilmek koşulu ile servise alınır. 6. Genel Koşullar 1. Sözleşme Süresi ve Yenileme: Sözleşme süresi sonunda istediğiniz taktirde sözleşmeyi yenileyebilirsiniz. 2. Gizlilik ve Telif Hakları: Telefon, elektronik ortamda ya da başka bir şekilde Seganet'e gönderilen bilgilerin gizli olmadığı, telif hakkı içermediği tarafınızca kabul edilmiş sayılır. 3. İptal : Taraflardan herhangi biri 30 gün önceden diğer tarafa haber vermek koşuluyla sözleşmeyi iptal edilebilir. Müşterinin veya Seganet Bilgisayarın iptal etmesi durumunda kullanılmayan süreye karşılık gelen bedel geri ödenir. 7. Kullanıcı Tarafından Değiştirilebilir Ürünler Eğer telefonla destek veren teknisyen klavye, monitör vs gibi kolaylıkla takılıp çıkartılabilen ve kullanıcı tarafından değiştirilebilir. Bir parçanın arızalı olduğuna karar verilirse, arızalı parça ile değiştirilmek üzere servise alınır. 8. Parçaların Mülkiyeti Üretici garantisi altında olup Seganet Bilgisayar tarafından Garantör firmada değiştirilen ve müşteriye fatura edilmeyen arızalı parçaların mülkiyeti Garantör firmaya aittir, Arızalı olup da Seganet Bilgisayar tarafından temin edilen ve sağlamının parça bedeli müşteriye fatura edilen parçaların mülkiyeti ise müşteriye aittir.

5 9. Üretici Garantisi Devam Eden Sistemler Sözleşme süresinde Garantisi devam eden sistemlerin garanti durumundan istifade etmek için Seganet Bilgisayar müşteri yerine Garantör firmada arıza giderme işlemini takip eder. Garantör firmadaki parça bulunamaması gibi aksaklıklar bu sözleşme kapsamına girmez. Müşterinin onay vermesi durumunda Seganet Bilgisayar garantör yerine arızayı giderecektir ancak bu durumda gerektiğinde parça bedeli müşteri tarafından karşılanır ve sözleşmedeki diğer maddeler geçerli olur. 10. Sözleşmenin Transferi Sistemi, sözleşme süresinin dışında, herhangi bir adrese nakletmeniz durumunda, Seganet, sözleşmeyi iptal etmek ya da ek ücret istemek hakkını saklı tutar. 11. Ödeme Fatura tarihi itibari ile 15 gün içinde nakit olarak tahsil edilir. İstanbul il merkezi dışındaki yol, konaklama vb. giderler müşteriye ait olup, bu giderler her bakımdan sonra peşin olarak tahsil edilir. 12. Sözleşmenin Süresi İşbu sözleşme imza tarihinde yürürlüğe girer ve yukarıda 6.3 madde hükümleri saklı kalmak şartıyla yürürlükte kalır. Sözleşme süresi 1 yıldır. 12 Maddeden oluşan işbu sözleşme imzası tarihinde geçerlilik kazanır. Tarafların yazılı mutabakatı dışında değiştirilemez. Devir veya temlik edilemez, ihtilaf halinde İstanbul Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir. İşbu sözleşme karşılığında toplam aylık bedel olarak... + K.D.V. belirlenmiş olup, her ayın ilk çalışma haftası tahsil edilecektir. Servis İçeriği : Ek Paket içeriği : Sözleşme Başlangıç Tarihi : Sözleşme Bitiş Tarihi : Yukarıdaki şartları kabul ediyorum. Kaşe/İsim/İmza: Kaşe/İsim/İmza

BAKIM SÖZLEŞMESİ Adres :

BAKIM SÖZLEŞMESİ Adres : BAKIM SÖZLEŞMESİ 1) TARAFLAR Sözleşme Tarihi... /... / 20 SATICI MACİT BİLGİSAYAR olarak anılacaktır FİRMA MACİT BİLGİSAYAR ADRES Oğuzlar Mahallesi 1602 Sokak 1/17 Hukukçular Plaza Elvankent Etimesgut

Detaylı

KURUMSAL BAKIM SÖZLEŞMESİ

KURUMSAL BAKIM SÖZLEŞMESİ KURUMSAL BAKIM SÖZLEŞMESİ 1) TARAFLAR Sözleşme Tarihi... /... / 20 - YÜKLENİCİ olarak anılacaktır FİRMA MACİT BİLGİSAYAR ADRES Oğuzlar Mahallesi 1602 Sokak 1/17 Hukukçular Plaza Elvankent Etimesgut ANKARA

Detaylı

FİRMA (İstanbul) 2015-2016 Yılı Teknik Destek ve Koruyucu Bakım Sözleşmesi

FİRMA (İstanbul) 2015-2016 Yılı Teknik Destek ve Koruyucu Bakım Sözleşmesi 01.01.2015 Ref# 101-XX-01 FİRMA (İstanbul) 2015-2016 Yılı Teknik Destek ve Koruyucu Bakım Sözleşmesi YILLIK TEKNİK DESTEK ve KORUYUCU BAKIM SÖZLEŞMESİ Sözleşme Referans No : 101-xx-01 Sözleşme Başlangıç

Detaylı

BAKIM ANLAŞMASI İÇİN DÜZENLENEN SÖZLEŞMEDİR

BAKIM ANLAŞMASI İÇİN DÜZENLENEN SÖZLEŞMEDİR BAKIM ANLAŞMASI İÇİN DÜZENLENEN SÖZLEŞMEDİR 1. TARAFLAR: MKB Bilişim Hizmetleri Danışmanlık KULLANICI: Petrol İş Mahallesi Atalar Caddesi No:2/1-2, Duman Sk., 34862 Kartal/İstanbul Telefon:0850 304 3588

Detaylı

E5GIMTA5 ESNAF ve SANATKARLAR GIDA ve İHTİYAÇ MADDELERİ TEMİN TEDARİK SAN. Ve TİC.A.S.

E5GIMTA5 ESNAF ve SANATKARLAR GIDA ve İHTİYAÇ MADDELERİ TEMİN TEDARİK SAN. Ve TİC.A.S. E5GIMTA5 Sayı :2014/ Konu : 2015 Yılı TOKBYS Hizmetleri ve Sözleşmeler Hk. 22/12/2014 ESNAF VE SANATKÂRLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞI' NA Sayın Başkanlarımız;1976 yılında kurulmuş olan ESGİMTAŞ

Detaylı

ALTINAY ELEKTRONİK E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları

ALTINAY ELEKTRONİK E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Sözleşme Numarası : ALTINAY ELEKTRONİK E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme ; Firma Yetkili Adresi :.. :. :.,... İlçe :. İli :... Vergi dairesi : Vergi No : Yukarıda firma bilgileri

Detaylı

BT İçin ProSupport. BT için Servis Açıklamaları

BT İçin ProSupport. BT için Servis Açıklamaları Servise Genel Bakış BT İçin ProSupport BT için Servis Açıklamaları Dell bu belge doğrultusunda ("Servis Açıklaması") belirli sunucu, depolama, masaüstü ve dizüstü sistemlerine (aşağıda da tanımlandığı

Detaylı

BAYİLİK ve B2B E-TİCARET SÖZLEŞMESİ

BAYİLİK ve B2B E-TİCARET SÖZLEŞMESİ 1 BAYİLİK ve B2B E-TİCARET SÖZLEŞMESİ Bu sözleşme bir tarafta, Kavacık mah. Çavuşbaşı cd. Yayabeyi sok. no:8 Beykoz/İstanbul adresinde mukim ÖNCÜ GÜVENLİK SİSTEMLERİ ve diğer tarafta adresinde mukim....

Detaylı

Servis Açıklaması Kuru Piller için Garanti Dışı Pil Değişim Servisi (BRS)

Servis Açıklaması Kuru Piller için Garanti Dışı Pil Değişim Servisi (BRS) Servis Açıklaması Kuru Piller için Garanti Dışı Pil Değişim Servisi (BRS) Giriş Dell, Kuru Piller için Pil Değişim Servisi ( Servis(ler) ) sağlamaktan mutluluk duyar bu Servis Açıklaması ( Servis Açıklaması

Detaylı

ESNAF ve SANATKARLAR GIDA ve İHTİYAÇ MADDELERİ TEMİN TEDARİK SAN, Ve TİC.A.Ş.

ESNAF ve SANATKARLAR GIDA ve İHTİYAÇ MADDELERİ TEMİN TEDARİK SAN, Ve TİC.A.Ş. ^ B S C S İ M T A Ş ESNAF ve SANATKARLAR GIDA ve İHTİYAÇ MADDELERİ TEMİN TEDARİK SAN, Ve TİC.A.Ş. Sayı :2013/ 21/01/2014 Konu : 2014 Yılı TOKBYS Hizmetleri ve Sözleşmeler Hk. ESNAF VE SANATKÂRLAR KREDİ

Detaylı

Servis Tanımı. Garanti Dışı Teknik Destek. Giriş. Servis Anlaşmanızın Kapsamı

Servis Tanımı. Garanti Dışı Teknik Destek. Giriş. Servis Anlaşmanızın Kapsamı Servis Tanımı Garanti Dışı Teknik Destek Giriş Dell bu Hizmet Tanımı'na ("Servis Tanımı") uygun olarak Garanti Dışı Teknik Destek ("Servis(ler)") sunmaktan memnuniyet duyar. Teklifiniz, sipariş formunuz

Detaylı

BAYİ BAŞVURU FORMU DİĞERÜRÜNTEDARİKÇİLERİNİZ: FİRMAADI SATINALMA %

BAYİ BAŞVURU FORMU DİĞERÜRÜNTEDARİKÇİLERİNİZ: FİRMAADI SATINALMA % VER. 2.2 TARİH:../ /20. BAYİ BAŞVURU FORMU FİRMA AÇIK ÜNVANI ORTAKLARIN İSMİ KURULUŞ TARİHİ AÇIK ADRES İŞ TELEFONU FAX E-MAİL WEB ADRESİ VERGİ DAİRESİ VERGİ NO/TCNO TAHMİNİ AYLIK ŞİRKET CİROSU SİPARİŞVERMEYEYETKİLİKİŞİLER

Detaylı

MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ İşbu MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Bundan böyle SÖZLEŞME-2 olarak anılacaktır) ve Ekleri aşağıdaki koşullarda ve yalnızca mobiltron.com.tr

Detaylı

BAKIM / ONARIM SÖZLEŞMESİ

BAKIM / ONARIM SÖZLEŞMESİ BAKIM / ONARIM SÖZLEŞMESİ İş bu sözleşme ekte belirtilen 10 Bölüm ve bu bölümler içerisinde yer alan maddelerden oluşmaktadır. Tarafların aralarında karşılıklı okunup anlaşılarak her sayfasının ayrı ayrı

Detaylı

TTM TELEKOM TELEFON HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ

TTM TELEKOM TELEFON HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ 1 TTM TELEKOM TELEFON HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ Madde 1. Taraflar Bir tarafta Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:80 K:2 34050 Eyüp/İSTANBUL adresinde mukim TTM Telekomünikasyon ve İletişim Hiz. San. ve Dış Tic.

Detaylı

Servis Açıklaması. Temel Donanım Servisi. Giriş. Servis Anlaşmanızın Kapsamı. Donanım Kapsamı Sınırlandırmaları:

Servis Açıklaması. Temel Donanım Servisi. Giriş. Servis Anlaşmanızın Kapsamı. Donanım Kapsamı Sınırlandırmaları: Servis Açıklaması Temel Donanım Servisi Giriş Dell, bu Servis Açıklamasına ( Servis Açıklaması ) uygun olarak, Temel Donanım Servisi'ni ( Servis(ler) ) sunmaktan mutluluk duyar. Teklifiniz, sipariş formunuz

Detaylı

Bir Bayi veya Dağıtıcıdan dell markalı Ürün ve Servisleri satın alan Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da ("EMEA") bulunan müşteriler:

Bir Bayi veya Dağıtıcıdan dell markalı Ürün ve Servisleri satın alan Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da (EMEA) bulunan müşteriler: Servis Açıklaması Dell ProSupport Servis Anlaşmasına Giriş Dell; bu Servis Açıklaması ( Servis Açıklama ) uyarınca seçili sunucular, depolama sistemleri, masaüstü, dizüstü, akıllı telefonlar, tabletler,

Detaylı

TEKNĐK DESTEK BAKIM SÖZLEŞMESĐ ĐÇĐNDEKĐLER

TEKNĐK DESTEK BAKIM SÖZLEŞMESĐ ĐÇĐNDEKĐLER TEKNĐK DESTEK BAKIM SÖZLEŞMESĐ ĐÇĐNDEKĐLER 1. TARAFLAR 2. SÖZLEŞME KONUSU 3. SÖZLEŞME KAPSAMI 4. SÖZLEŞMENĐN AMACI 5. SÖZLEŞMENĐN SÜRESĐ 6. BAKIM KOŞULLARI 7. SERVĐS ALICININ SORUMLULUKLARI 8. SÖZLEŞME

Detaylı

BAYIB2B KULLANIM SÖZLEŞMESİ

BAYIB2B KULLANIM SÖZLEŞMESİ BAYIB2B KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1 Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan Adresine mukim (Bundan böyle bayi olarak anılacaktır ile diğer taraftan Mimar Sinan Cad. 1738 Sok. No:2 Merkez / Isparta adresine

Detaylı

PLATINMARKET E-TİCARET YILLIK LİSANS KİRALAMA SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ BİLGİLERİ. www. Small Medium Large

PLATINMARKET E-TİCARET YILLIK LİSANS KİRALAMA SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ BİLGİLERİ. www. Small Medium Large PLATINMARKET E-TİCARET YILLIK LİSANS KİRALAMA SÖZLEŞMESİ 1. Taraflar Tarih : / /201... Üretici ve Barındıran Firma PLATİN İNTERNET HİZMETLERİ YAZ.BİL.ÖZL.EĞM.İÇ VE DIŞ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Adres Muhittin Mah.

Detaylı

C. SÖZLEŞMENİN AMACI:

C. SÖZLEŞMENİN AMACI: 1 SERVİS & BAKIM SÖZLEŞMESİ Bu sözleşme Sinbad Turizm İnşaat Bilgisayar İthalat İhracat Ticaret Limitet Şirketi (bundan sonra Fethiye.NET olarak anılacaktır) ile. (bundan sonra Müşteri olarak anılacaktır)

Detaylı

VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ

VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ ye, ( Vodafone ) ile...( Çözüm Ortağı ) tarafından yürütülen Vodafone İş Ortağım Yeni Araç Takip Sistemi Kampanyası (12&24 Ay) dan

Detaylı

TEKNİK SERVIS VE BAKIM SÖZLEŞMESİ

TEKNİK SERVIS VE BAKIM SÖZLEŞMESİ TEKNİK SERVIS VE BAKIM SÖZLEŞMESİ www.marenova.net ANLAŞMA YAPILAN FİRMA BİLGİLERİ Ünvanı : Vergi Dairesi : Vergi No : Telefon : Fax : Yetkili Adı : Yetkili E-posta: Sayfa 1 TEKNİK BAKIM, SERVİS VE DESTEK

Detaylı

2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 AY) TAAHHÜTNAMESİ

2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 AY) TAAHHÜTNAMESİ 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 AY) TAAHHÜTNAMESİ ye, ( Vodafone ) ile...( Çözüm Ortağı ) tarafından yürütülen 2015-2016

Detaylı

2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 AY) TAAHHÜTNAMESİ

2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 AY) TAAHHÜTNAMESİ 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 AY) TAAHHÜTNAMESİ ye, ( Vodafone ) ile...( Çözüm Ortağı ) tarafından yürütülen 2015-2016

Detaylı

RESERPOS GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ I. TARAFLAR

RESERPOS GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ I. TARAFLAR I. TARAFLAR RESERPOS GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ a. RESER BİLGİSAYAR LTD.ŞTİ. b. Adres: Hacıilyas Mah. Tan Sk. No:8 Osmangazi / BURSA (Reser olarak anılacaktır.) b... Adres:... (ÜYE BAYİ olarak

Detaylı

TURKNET TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERi ABONELİK SÖZLEŞMESİ

TURKNET TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERi ABONELİK SÖZLEŞMESİ 1- TARAFLAR TURKNET TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERi ABONELİK SÖZLEŞMESİ İşbu sözleşme, Büyükdere Cad. No: 121 Ercan Han Kat:2 Gayrettepe 34394 İstanbul, adresinde mukim TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş (kısaca

Detaylı

BİLROM BİLİŞİM ve MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. SUNUCU BARINDIRMA SÖZLEŞMESİ

BİLROM BİLİŞİM ve MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. SUNUCU BARINDIRMA SÖZLEŞMESİ BİLROM BİLİŞİM ve MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. SUNUCU BARINDIRMA SÖZLEŞMESİ I.SÖZLEŞMENİN KONUSU : Müşterinin, Hizmet veren taraftan alacağı, sunucu barındırma hizmeti konusunun, kapsam, niteliği,

Detaylı

PAYNET ÖDEME HİZMETLERİ BAYİ ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ

PAYNET ÖDEME HİZMETLERİ BAYİ ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ I. TARAFLAR : A. PAYNET ÖDEME HİZMETLERİ A.Ş. PAYNET ÖDEME HİZMETLERİ BAYİ ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ Adres : Göktürk Mahallesi Göktürk Cad. No:4, 34077 Eyüp / İstanbul e-mail : destek@paynet.com.tr Tel : 444

Detaylı

LUCA KOZA KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

LUCA KOZA KİRALAMA SÖZLEŞMESİ LUCA KOZA KİRALAMA SÖZLEŞMESİ Taraflar Madde 1 Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) adına hareket eden TÜRMOB-TESMER Eğitim Yayın ve Yazılım Hizmetleri

Detaylı