Sayı: 13 ŞUBAT Güngören Belediye Başkanı Ziyaret Edildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU İLE Yönetim Kurulu

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Sayı: 13 ŞUBAT 2013. Güngören Belediye Başkanı Ziyaret Edildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU İLE Yönetim Kurulu"

Transkript

1 Yeditepe Üniversitesi Bölüm Başkanı ve Öğretim Görevlileri Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat Kuru ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ömer ŞENGÜL, 21 Şubat 2013 Perşembe günü Yeditepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sayın Mustafa ÖZİLGEN ile bölümde Öğretim üyesi Prof Dr. Artemis KARAALİOĞLU nu makamlarında ziyaret ettiler. Sayı: 13 ŞUBAT 2013 Güngören Belediye Başkanı Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Volkan SEVİNÇ, Sayın Nuri ŞAHİN, Sayın Gökhan DİK ve Sayın Erhan KOÇ 15 Şubat 2013 Cuma günü Güngören Belediye Başkanı Sayın Şakir Yücel KARAMAN ı makamında ziyaret ettiler. Görüşmede Şubemiz çalışmaları ve hakkında bilgilendirmenin yanı yapılacak ortak faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Bağcılar Belediye Başkanı Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU İLE Yönetim Kurulu Üyelerim Sayın İsa TAHTA ve Sayın Erhan KOÇ 01 Şubat 2013 Cuma günü Bağcılar Belediye Başkanı Lokman ÇAĞRICI yı makamında ziyaret etti. Görüşmede Şubemiz faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı ve ardından Bağcılar Belediyesi ile Şubemizin ne tür ortak faaliyetler yapabileceği üzerine fikir alışverişi yapıldı. Namık Kemal Üniversitesi Bölüm Başkanı Ve Öğretim Görevlileri Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Nuri ŞAHİN, Sayın Gökhan DİK ve Sayın Erhan KOÇ 08 Şubat 2013 günü Namık Kemal Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sayın Mehmet DEMİRCİ ile bölümde Öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Şükrü Demirci ve Öğr.Gör. Kadir G.Güner i makamlarında ziyaret ettiler Kâğıthane İlçe Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Sayın R. Petek ATAMAN, Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Başkanı Sayın Sedat KURU; Kâğıthane İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sayın Gökhan DİK ile İlçe Müdürlüğü personellerini; 07 Şubat 2013 tarihinde makamında nezaketen ziyaret etmiştir.

2 Gaziosmanpaşa İlçe Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Ziyaret Edildi TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Sayın R. Petek ATAMAN, Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Başkanı Sayın Sedat KURU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Gökhan DİK; Gaziosmanpaşa İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sayın Nuri ŞAHİN ile İlçe Müdürlüğü personellerini; 07 Şubat 2013 tarihinde makamında nezaketen ziyaret etmiştir. Bayrampaşa İlçe Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Sayın R. Petek ATAMAN, Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Başkanı Sayın Sedat KURU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Nuri ŞAHİN; Bayrampaşa İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sayın Bülent ÇALIŞKAN ile İlçe Müdürlüğü personellerini; 07 Şubat 2013 tarihinde makamında nezaketen ziyaret etmiştir. Üye Ziyaretlerimiz Devam Ediyor Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU İLE Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın İsa TAHTA, Sayın Erhan KOÇ ve Sayın Sadık GÖNEŞ 02 Şubat 2013 Cumartesi günü Üyemiz Bayram KARABUDAK ı sahibi olduğu Besin Bisküvi Ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi nde ziyaret etmişlerdir. Çalıştay Hazırlık Toplantısı Şubemizin 9 Mart 2013 tarihinde gerçekleştireceği Türkiye de Resmi Gıda Güvenliği Denetimleri Çalıştayı için 2. hazırlık toplantısı 19 Şubat 2013 Salı günü Mecidiyeköy hizmet büromuzda gerçekleştirildi. Üniversitelerden, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ndan ve sektörden temsilcilerin katıldığı toplantıda Çalıştay hakkında fikir alışverişi yapıldı. IRCA ONAYLI ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Başdenetçi Eğitimi Gerçekleştirildi Şubemizin Eğitim takviminde yer alan IRCA ONAYLI ıso 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Başdenetçi Eğitimi Şubat 2013 Çarşamba-Pazar günleri gerçekleştirildi. Meslektaşımız Melahat ÖZTÜRK ün eğitimci olarak görev yaptığı eğitime 14 Üyemiz katılım sağladı. Eğitimin son günü yapılan sınavda başarılı olan üyelerimize baş denetçi sertifikaları verilecekti. GÜSİAD Yönetim Kurulumuzu Ziyaret Etti Güngören Sanayici İş Adamları Derneği (GÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Çetin ve GÜSİAD Gıda Tarım Komitesi Başkanı Güngör Akkaya 02 Şubat 2013 Cumartesi Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Sedat Kuru ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Sadık GÖNEŞ, İsa TAHTA ve Erhan Koç ziyarette hazır bulundular. Ziyarette Şubemiz çalışmaları ile sektör hakkında fikir alışverişi yapıldı.

3 ISO 10002:2004 Müşteri Şikâyetleri Yönetim Sistemi Bilgilendirme Semineri Gerçekleştirildi Şubemizin Ücretsiz seminer dizileri devama ediyor. Bu diziden olan ISO 10002:2004 Müşteri Şikâyetleri Yönetim Sistemi Bilgilendirme Semineri 09 Şubat 2013 Cumaretsi günü gerçekleştirildi. Üyemiz Özlem AYDINER in konuşmacı olduğu seminere 37 kişi katılım sağladı. Seminer sonunda katılımcılara katılım belgeleri verildi. Şubat 2013 Genel Üye Toplantısı Gerçekleştirildi Şubemizin her ay gerçekleştirdiği Genel Üye Toplantılarının Şubat 2013 toplantısı 09 Şubat 2013 Cumartesi günü gerçekleştirildi. 26 Üyemizin katıldığı toplantımızda şube faaliyetlerinin sunumunun ardından, Şubemizin dergisi, 19 Ocak Ankara eyleminin değerlendirilmesi, Öğrenci stajları ve önümüzdeki dönem faaliyetlerimiz hakkında fikir alışverişi yapılmıştır. Üyelerimizden gelen dilek ve önerilerin ardından toplantımız son buldu. SKY 360-Gıda Güvenliği Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU 19 Şubat 2013 Salı günü SKY 360 Televizyon Kanalında canlı yayınlanan Son Nokta adlı programa konuk olarak katılarak; Gıda Güvenliği hakkında bilgilendirmede bulunmuştur Kanal D- Gıda Denetimleri Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU 06 Şubat 2013 gecesi Kanal D Televizyonunda canlı yayınlanan Genç Bakış adlı programa telefon bağlantısı ile katılarak, Gıda Denetimleri ve Gıda Sektörü hakkında bilgilendirmelerde bulunmuştur. A Haber Deşifre Programı Canlı Yayın-Katkı Maddeleri Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU nun 01 Şubat 2013 Cuma akşamı A Haber televizyonunda canlı olarak yayınlanan Deşifre adlı programa konuk olarak Gıda Katkı Maddeleri hakkında bilgilendirmelerde bulunmuştur. İMC - İsa Tahta - Gıda Güvenliği Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın İsa TAHTA 16 Şubat 2013 Cumartesi günü İMC Televizyon Kanalında canlı yayınlanan Güler YILDIZ la Hafta sonu adlı programa konuk olarak katılmış; Gıda Güvenliği hakkında bilgilendirmede bulunmuştur.

4 TRT Arapça Televizyon Kanalı - Gıda Güvenliği Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Murat GÖÇ ün 20 Şubat Çarşamba günü TRT Arapça televizyon kanalında Gıda Güvenliği ile ilgili Röportajı yayınlanmıştır. Samanyolu Haber-Gıda Denetimleri-Canlı Yayın Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU bugün 13 Şubat 2013 Çarşamba Samanyolu Haber Televizyonuna canlı yayın konuğu olarak katılmış; Gıda Güvenliği ve Gıda Denetimleri konularında bilgilendirmede bulunmuştur. A Haber - Un,Tuz, Şeker Hakkında Bakanlık Çalışmaları Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU 07 Şubat 2013 Perşembe günü A Haber Televizyonunda yayınlanan A2 Bugün adlı haber programına canlı yayın konuğu olarak katılmış; T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı nın un, tuz, Şeker ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunmuştur. Milliyet Gazetesi-Çin Tuzu Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU nun 15 Şubat 2013 tarihinde Milliyet Gazetesinde Çin Tuzu olarak bilinen Monosodyum Glutamat hakkında röportajı yayınlamıştır. Vatan Gazetesi-Et Ve Et Ürünleri Tebliği Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU nun 03 Şubat 2013 Pazar günü Vatan Gazetesinde Et ve Et Ürünleri Tebliği hakkında röportajı yayınlamıştır. İlgili habere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

5 İSTANBUL ŞUBESİ İSTANBUL ŞUBESİ 2013 Şubat Ayında Şubemizde ve İKK (TMMOB İl Koordinasyonu Kurulu) Bünyesinde Yapılan Toplantılar Toplantı/Etkinlik Tarih Katılımcı İnsan Kaynakları Komisyonu Toplantısı 07 Şubat 2013 Komisyon Üyeleri İş Sağlığı ve Güvenliği Komisyonu 07 Şubat 2013 Komisyon Üyeleri ARGE ve Projeler Komisyonu Toplantısı 13 Şubat 2013 Komisyon Üyeleri Yönetim Kurulu Toplantısı 09 Şubat 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri İnsan Kaynakları Komisyonu Toplantısı 09 Şubat 2013 Komisyon Üyeleri Teşkilatlanma Komisyonu Toplantısı 09 Şubat 2013 Komisyon Üyeleri İnsan Kaynakları Komisyonu Toplantısı 14 Şubat 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri Yönetim Kurulu Toplantısı 14 Şubat 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri İstanbul Gidamo Yayın Komisyonu Toplantısı Gıda Denetimleri Çalıştayı Hazırlık Toplantısı 19 Şubat 2013 Komisyon Üyeleri 19 Şubat 2013 Komisyon Üyeleri Yönetim Kurulu Toplantısı 21 Şubat 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri İnsan Kaynakları Komisyonu Toplantısı 21 Şubat 2013 Komisyon Üyeleri Yönetim Kurulu Toplantısı 28 Şubat 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri İnsan Kaynakları Komisyonu Toplantısı 28 Şubat 2013 Komisyon Üyeleri GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ Adres: Osmanağa Mah. Nüzhetefendi Sok. No:34 D:3 Kadıköy İSTANBUL Telefon: Faks: E-posta: MECİDİYEKÖY HİZMET BİNASI Adres: Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:14 Adıgüzel Çarşısı K:1 D:1 Şişli İSTANBUL Telefon: Faks: E-posta:

Sayı: 15 NİSAN 2013. 14 Nisan 2013 Pazar Günü Mesleğimiz İçin Taksim deydik.

Sayı: 15 NİSAN 2013. 14 Nisan 2013 Pazar Günü Mesleğimiz İçin Taksim deydik. 14 Nisan 2013 Pazar Günü Mesleğimiz İçin Taksim deydik. 14 Nisan 2013 Pazar günü saat:12.00 de Galatasaray Lisesi önünde meslektaşlarımızla toplanarak, balonlar pankartlar eşliğinde İstiklal Caddesi boyunca

Detaylı

Sayı: 18 Temmuz 2013. Gıda Tarihi Akademisyeni Dr. Robyn Metcalfe`in Odamızı Ziyareti

Sayı: 18 Temmuz 2013. Gıda Tarihi Akademisyeni Dr. Robyn Metcalfe`in Odamızı Ziyareti Gıda Tarihi Akademisyeni Dr. Robyn Metcalfe`in Odamızı Ziyareti A.B.D `den Teksas Üniversitesi`nden Gıda Tarihi akademisyeni Dr. Robyn Metcalfe birçok ülkede yapmayı planladığı `Büyük şehirlerde tüketilen

Detaylı

ADANA ŞUBE DE GÜNDEM. 16 Gıda Mühendisliği Dergisi 2013 38. Sayı. Şube ve Temsilciliklerimizde Gündem. Cuma Söyleşleri.

ADANA ŞUBE DE GÜNDEM. 16 Gıda Mühendisliği Dergisi 2013 38. Sayı. Şube ve Temsilciliklerimizde Gündem. Cuma Söyleşleri. Bu dönemde Şube ve Temsilciliklerimizin gerçekleştirdiği etkinlikler alfabetik sıraya göre sıralanmaktadır; ADANA ŞUBE DE GÜNDEM Cuma Söyleşleri Ş Şube Yönetim Kurulumuzun geleneksel hale geleceğini umarak

Detaylı

EGE BÖLGE ŞUBE DE GÜNDEM

EGE BÖLGE ŞUBE DE GÜNDEM Bu dönemde Bölge Şube, Şube ve Temsilciliklerimizin gerçekleştirdiği etkinlikler alfabetik sıraya göre sıralanmaktadır; EGE BÖLGE ŞUBE DE GÜNDEM 224-25 Mart 2012 tarihlerinde Ankara da yapılacak Oda 9.

Detaylı

Geride bıraktığımız dönem, gerçekten çok yoğun ve verimli bir dönemdi. Merkeze ve

Geride bıraktığımız dönem, gerçekten çok yoğun ve verimli bir dönemdi. Merkeze ve ODADA GÜNDEM Geride bıraktığımız dönem, gerçekten çok yoğun ve verimli bir dönemdi. Merkeze ve birimlerimize ait gündemi aşağıda ayrıntılarıyla bulacaksınız. Genel Merkez Odamız için en önemli gelişmelerden

Detaylı

ILGIN TİCARET ODASI 2012 YILI FAALİYET RAPORU

ILGIN TİCARET ODASI 2012 YILI FAALİYET RAPORU ILGIN TİCARET ODASI 2012 YILI FAALİYET RAPORU C a m i a t i k M a h a l l e s i M u h s i n Y a z ı c ı o ğ l u C a d d e s i T i c a r e t İ ş M e r k e z i K a t : 2 I L G I N ILGIN TİCARET ODASI 2012

Detaylı

ILGIN TİCARET ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU

ILGIN TİCARET ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU ILGIN TİCARET ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU 2013 ILGIN TİCARET ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU 1- İŞ TOPLUMUNA VERİLEN HİZMETLER 1.1 Haberleşme ve Yayınlar : Odamızda kullanılan haberleşme araçları,

Detaylı

BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU

BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU Eylül 2012-Mart 2014 GENEL KURUL İLANI TMMOB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI 2. OLAĞAN GENEL KURULU Bilgisayar Mühendisleri Odası 2. Olağan Genel Kurulu 1 Mart 2014 Cumartesi

Detaylı

ŞUBELERİMİZDEN. katıldı. Gelenek- sel Başak Balomuz 16 Şubat 2008 tarihinde Göynük Quin Elizabeth Hotel de 600 ü aşkın meslektaşımız

ŞUBELERİMİZDEN. katıldı. Gelenek- sel Başak Balomuz 16 Şubat 2008 tarihinde Göynük Quin Elizabeth Hotel de 600 ü aşkın meslektaşımız 32 ADANA Demokratik kitle örgütlerince 2 Şubat 2008 de Atatürk Parkı önünde gerçekleştiri- len türban karşıtı eyleme ZMO Adana Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Selma KI- RANÇEŞME ve üyelerimiz katılarak destek

Detaylı

Odamız Heyeti, Ankara Rize Günlerinde

Odamız Heyeti, Ankara Rize Günlerinde 15-22 NİSAN TURİZM HAFTASI 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yayın Organı Nisan 2015 Yıl:2 Sayı:13 e-gazete Odamız Heyeti, Ankara Rize Günlerinde Valilik

Detaylı

ERDEK TİCARET ODASI 2013 FAALİYET RAPORU VİZYONUMUZ Bölgemizin; Turizm, Tarım, Ticaret ve Çevreci Sanayi ile Kalkınmasında; Etkin, Verimli ve Kesin Fayda Sağlayan Hizmetleri ile Üyeliği Ayrıcalıklı ve

Detaylı

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik ADANA 12 Eylül- 12 Eylül ün 25 inci yıldönümü dolayısıyla yapılan mitinge katılındı. 16 Eylül- İl Koordinasyon Kurulu (İKK) toplantısına katılındı. 28 Eylül- İKK toplantısına katılım sağlandı. 3 Ekim-

Detaylı

şube etkinlikleri 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi gerçekleştirildi.

şube etkinlikleri 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi gerçekleştirildi. ADANA ŞUBE 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi 16 Ocak- Nükleer Karşıtı Platform (NKP) Eşgüdüm Toplantısı, İstanbul da Makina Mühendisleri Odası nda Toplantıya,

Detaylı

21. ŞUBE ÇALIŞMA RAPOR ÖZETLERİ

21. ŞUBE ÇALIŞMA RAPOR ÖZETLERİ 21. ŞUBE ÇALIŞMA RAPOR ÖZETLERİ Şubelerimiizin çalışma raporları, iletildiği şekliyle aşağıda özet olarak sunulmaktadır. ADANA ŞUBE Adana Şube nin 9. Dönemini kapsayan 2012 2014 tarihleri arasında Jeoloji

Detaylı

ANTALYA. Eşgüdüm Kurulu tarafından ülkemizde meydana gelen terör olaylarını protesto etmek amacıyla 24 Ekim 2007 tarihinde yapılan basın açıklamasına

ANTALYA. Eşgüdüm Kurulu tarafından ülkemizde meydana gelen terör olaylarını protesto etmek amacıyla 24 Ekim 2007 tarihinde yapılan basın açıklamasına ADANA Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından hazırlanıp 11.10.2007 gün ve 26670 sayılı Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren Bitki Koruma Ürünlerinin Toptan ve Perakende Satılması ile Depolanması

Detaylı

MUĞLA TİCARET VE SANAYİ ODASI ARALIK 2012 ARALIK 2013 TARİHLİ FAALİYET RAPORU

MUĞLA TİCARET VE SANAYİ ODASI ARALIK 2012 ARALIK 2013 TARİHLİ FAALİYET RAPORU MUĞLA TİCARET VE SANAYİ ODASI ARALIK 2012 ARALIK 2013 TARİHLİ FAALİYET RAPORU 29 ARALIK 2012 CUMARTESİ KOLAY TİCARET İÇİN YEŞİL PASAPORT KAMPANYASI BAŞLATTIK. 02 OCAK 2013 ÇARŞAMBA RODOS TÜRK DİL KURSU

Detaylı

KADIN HAKLARI MERKEZİ 2013-2014 FAALİYET RAPORU

KADIN HAKLARI MERKEZİ 2013-2014 FAALİYET RAPORU 1 KADIN HAKLARI MERKEZİ 2013-2014 FAALİYET RAPORU İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi nin 2013 yılı yönetim dönemi raporumuzdur. A) HUKUKİ DESTEK FAALİYETİ İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi; adli

Detaylı

2014 YILI OCAK AYI FAALİYET RAPORU

2014 YILI OCAK AYI FAALİYET RAPORU 214 YILI OCAK AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI Kocaeli Sanayi Odası nda Proje Çalışmaları Kocaeli nden Dünyaya: Derince Limanı ve Hinterlandı Projesi 25 Aralık tarihinde Odamız Satınalma Komisyonu

Detaylı

79. YILIMIZI COŞKUYLA KUTLADIK

79. YILIMIZI COŞKUYLA KUTLADIK HABERLER 79. YILIMIZI COŞKUYLA KUTLADIK Derneğimizin kuruluşunun 79. Yılı, 7 Şubat 2009 Cumartesi gecesi Ankara Dedeman Oteli nde meslektaşlarımızın ve dostlarımızın katılımı ile coşku ile kutlandı. Katılımları

Detaylı

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ 21. DÖNEM GENEL ÜYE TOPLANTISI ÇALIŞMA RAPORU (02 MART 2013) TMMOB Necatibey Cd. No:102/3 06570 Maltepe / Ankara Tel: (0 312) 231 44 74 Faks: (0 312) 232

Detaylı

2015 YILI MART AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI

2015 YILI MART AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI 2015 YILI MART AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI Kocaeli Sanayi Odası nda Proje Çalışmaları Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri : 16 Mart 2015 tarihinde Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri Basın

Detaylı

şube etkinlikleri 1 Kasım- 21. Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

şube etkinlikleri 1 Kasım- 21. Danışma Kurulu toplantısı yapıldı. Adana 24-25- 26 Ekim- Yapı Denetimi Uygulama Usul ve Esasları Yönetmeliği çerçevesinde Yapı Denetçisi Elektrik Mühendisleri ne eğitim verildi. 3 Kasım- KESK, TMMOB ve TTB tarafından düzenlenen Özgür, Demokratik

Detaylı

A. VIII. DÖNEM (2008-2009 YILLARI) BOYUNCA DERNEĞİMİZCE GERÇEKLEŞTİRİLEN ÖNEMLİ FAALİYETLER.. 1

A. VIII. DÖNEM (2008-2009 YILLARI) BOYUNCA DERNEĞİMİZCE GERÇEKLEŞTİRİLEN ÖNEMLİ FAALİYETLER.. 1 İÇİNDEKİLER A. VIII. DÖNEM (2008-2009 YILLARI) BOYUNCA DERNEĞİMİZCE GERÇEKLEŞTİRİLEN ÖNEMLİ FAALİYETLER.. 1 I) Kyoto Protokolü Bilgilendirme Toplantısı...... 1 II) Derneğimizin 15. Yılını Doldurması Nedeniyle

Detaylı

E-BÜLTEN Sayı 21 MART nisan 2015

E-BÜLTEN Sayı 21 MART nisan 2015 E-BÜLTEN Sayı 21 MART nisan 2015 İÇİNDEKİLER ÜYELERİMİZE 3 HABERLER 4 EĞİTİM 8 DUYURU 11 YENİ ÜYLERİMİZ 12 TMMOB DEN HABERLER 13 İLETİŞİM 15 Mithatpaşa Cad., No:44/16 Kızılay/ANKARA Tel:0 312 431 5542,

Detaylı

Tem 1:Layout 1 06.01.2012 12:19 Page 177. 9. TEMSİLCİLİK ve MDB ÇALIŞMALARI

Tem 1:Layout 1 06.01.2012 12:19 Page 177. 9. TEMSİLCİLİK ve MDB ÇALIŞMALARI Tem 1:Layout 1 06.01.2012 12:19 Page 177 9. TEMSİLCİLİK ve MDB ÇALIŞMALARI 177 Tem 1:Layout 1 06.01.2012 12:19 Page 178 9. TEMSİLCİLİK ve MDB ÇALIŞMALARI 9.1 BAKIRKÖY TEMSİLCİLİK Seminer: İş Güvenliği,

Detaylı

İSTANBUL BAROSU KADIN HAKLARI MERKEZİ 2011 YILI FAALİYET RAPORU

İSTANBUL BAROSU KADIN HAKLARI MERKEZİ 2011 YILI FAALİYET RAPORU İSTANBUL BAROSU KADIN HAKLARI MERKEZİ 2011 YILI FAALİYET RAPORU 4 Şubat 2011 Kadir Has Üniversitesinde KASEV in düzenlediği 4 Şubat 2011 Kadir Has Üniversitesinde KASEV in düzenlediği Yaşlı Hakları konulu

Detaylı

E-BÜLTEN Sayı 17 Temmuz Ağustos 2014

E-BÜLTEN Sayı 17 Temmuz Ağustos 2014 E-BÜLTEN Sayı 17 Temmuz Ağustos 2014 İÇİNDEKİLER GİRİŞ FMO DAN HABERLER EĞİTİM FAALİYETLERİ YENİ ÜYELERİMİZ TMMOB DEN HABERLER İLETİŞİM Mithatpaşa Cad., No:44/16 Kızılay/ANKARA Tel:0 312 431 5542, Fax:0

Detaylı

İNEGÖL TİCARET VE SANAYİ ODASI

İNEGÖL TİCARET VE SANAYİ ODASI İNEGÖL TİCARET VE SANAYİ ODASI Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini

Detaylı

2. ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI

2. ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI TMMOB MMO İSTANBUL ŞUBESİ 2012-2013 Çalışma Raporu 2. ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI 2.1 ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI Üye İlişkileri Birimi çalışmaları kapsamında büro personelinin yürütmesi gereken temel işler

Detaylı

Sunuş. Dr. H. Mustafa PALANCIOĞLU Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreter

Sunuş. Dr. H. Mustafa PALANCIOĞLU Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreter 1 Sunuş Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Kurumsal Yönetim Birimi (KYB) kendi içinde Halkla İlişkiler, İdari İşler, Bilgi İşlem, Muhasebe fonksiyonlarının bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Yönetsel anlamdaki

Detaylı