1. MUTFAK LAVABO GİDER KOKULARI Çatı içerisinde bulunan havalandırma boruları açık havaya verilerek pis kokular giderilmiştir.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "1. MUTFAK LAVABO GİDER KOKULARI Çatı içerisinde bulunan havalandırma boruları açık havaya verilerek pis kokular giderilmiştir."

Transkript

1 1. MUTFAK LAVABO GİDER KOKULARI Çatı içerisinde bulunan havalandırma boruları açık havaya verilerek pis kokular giderilmiştir.

2 2. AĞAÇ VE GÜLLERİN BUDANMASI Bahar mevsiminin gelmesiyle sitemiz bünyesinde bulunan tüm ağaç ve güller bahçıvan tutularak 3 gün de budanmıştır.

3 3. BLOK HİDROFOR VE ELEKTRİK ODALARININ BAKIMI Blok hidrofor ve elektrik odalarının bakımları site imkanları ile yapılmış ve arızalar giderilmiştir.

4 4. DEMİR KAPILARIN ÜST KISIMLARININ BUZLU CAMA ÇEVRİLMESİ (DEMİRBAŞ-1) Blok iç ve yangın merdivenlerine açılan demir kapıların üst bölmelerinin telli buzlu cama çevrilmesi gündüz süresince aydınlatma sağlamış ve elektrik tasarrufu sağlamıştır.

5 5. B BÖLGESİ ANA RÖGAR HATTI TIKANIKLIĞI TOKİ ve ASKİ nezdinde çalışmalar yapılmış olup, olumsuz cevap alınmıştır.

6 6. SU KUYUSU KONTROL PANOSU B10 bloktan kumanda edilen su kuyusu tulumba kontrol panosu; arızası nedeniyle yenisi ile değiştirilmiştir. Arızalı olan elektronik pano onarılarak yedeğe alınmıştır.

7 7. KALDIRIM KENARLARINA LİGÜSTRÜM EKİMİ (DEMİRBAŞ-2) Site bünyesinde bulunan tüm kaldırım kenarlarına ligüstrüm ekilmiş ve damlama sistemi ile sulanmıştır.

8 8. YEŞİL ALANLARA ÇİÇEK EKİMİ Site içi tüm yeşil alanlara hatmi, altın çanak, ortanca ve kartopu gibi çiçekler ekilmiştir.

9 9. BLOK GİRİŞ KAPILARININ DAYANIKLI HALE GETİRİLMESİ Dış kapıların menteşe, sürgü ve kilit sistemleri dayanıklı hale getirilmiştir.

10 10. ÇİM MAKİNESİ ALIMI Çim biçme maksadıyla OLEOMAC 753T (2,8 HP) misinalı tırpan çim makinesi alımı yapılmıştır.

11 11. C11 BLOK DEMİR KORKULUK YAPILMASI (DEMİRBAŞ-3) C11 blok girişi yan kaldırıma demir korkuluk yapılmıştır.

12 12. ASANSÖR ALARM SİSTEMLERİ Asansör kurtaran sistemlerinin bir parçası olan sirenler asansör kabinlerinde mevcut olmayıp ayrıca ilave edilmiştir.

13 13. TRETUVAR KİLİT TAŞLARI (DEMİRBAŞ-4) Blok çevrelerinde çökük durumda bulunan tretuvar taşları sökülerek yeniden düzenlenmiştir.

14 14. YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI Asansör makine daireleri ile elektrik/hidrofor dairelerinde bulunan 28 adet yangın söndürme cihazının 6 aylık bakım ve kontrolleri yapılmıştır.

15 15. D BLOK TRETUVAR BAĞLANTISI D blokların yangın çıkışlarına tretuar taşı bağlantısı yapılmıştır.

16 16. SİTE ÇÖP İSTASYONU (DEMİRBAŞ-5) B bölgesi çöp istasyonu iptal edilmiş olup, site çöp istasyonu büyütülüp kapalı hale getirilmiştir.

17 17. ARAÇ GİRİŞ KAPISI DÜZENLEMESİ A Bölgesi araç giriş kapısı önü çökük olup, kilit taşı ile yeniden düzenlenmiştir.

18 18. ORTAK ALANLARIN İLAÇLANMASI Site ortak alanları ile yeşil alanlar haşarat ve böceklere karşı ilaçlaması yapılmıştır.

19 19. A PARKI OTURMA ALANI DÜZENLEMESİ Çürümüş ahşap oturma grupları, PVC ve sağlam oturma grupları ile değiştirilmiştir.

20 20. KURUYAN YERLERE AĞAÇ DİKİMİ Site genelinde kuruyan 4 ağacın yerine yenileri ekilmiş olup, damlama sistemiyle sulanmışlardır.

21 21. UYDU SANTRAL SİSTEMLERİ D Bloklarda bulunan 4 uydu santrali asansör makine dairelerinden orijinal yerleri olan elektrik odalarına taşınmışlardır.

22 22. 8 YAŞ ALTI ÇOCUK PARKINA GÜNEŞ TENTESİ Küçük çocukların güneşten etkilenmemesi için oyun parkına brandadan tente yapılarak portatif direklere monte edilmiştir.

23 23. BLOK MARKİZLERİNİN İZOLASYONU Tüm blok markizlerinin yan kalebodurları açılmış ve dolgu işlemleri yapılarak aşağıya su akıntıları engellenmiştir.

24 24. BLOK MARKİZLERİNİN BAKIM VE ONARIMI Bloklara ait markizlerin izolasyonunun sağlanmasını müteakip markizlerin boyası yapılmıştır.

25 25. DAMLAMA İLE SULAMA SİSTEMİ Kaldırım kenarlarına Ligüstrümlerin ekilmesini müteakip damlama sulama sistemi konulmuştur.

26 26. MİNİ FUTBOL SAHASI (DEMİRBAŞ-6) Sitemizdeki çocukların otoparklarda futbol oynamalarını engellemek maksadıyla mini futbol sahası yapılmıştır.

27 27. YAĞMUR OLUKLARI B11 Blok yağmur oluğu fırtına nedeniyle yerinden çıkmış olup, onarımı yaptırılmıştır.

28 28. GERİ DÖNÜŞÜM İSTASYONLARI (DEMİRBAŞ-7) Site içerisinde 4 noktaya geri dönüşüm istasyonu konulmuş olup, haftada 3 sefer alınmaktadır.

29 29. ÇEVRE DÜZENLEMESİ İÇİN BAHÇIVAN HİZMETİ Sitemizdeki çiçek ve liküstrüm diplerinin temizlenmesi için bahçıvan hizmeti alınmıştır.

30 30. KAMELYA MONTESİ Yaz mevsiminde mevcut kamelyalar yetersiz kaldığından 2 adet 3x3m. ebatlarında kamelya monte edilmiştir.

31 31. YÖNETİM OFİSİNE İNTERNET HİZMETİ Yönetim ofisinde kullanılmakta olan ücretli TTNET yerine, sitemizin büyük bir kısmına hizmet veren Süper online internet hizmeti ücretsiz olarak alınmıştır.

32 32. İKON TELEFON İPTALİ Yönetim ofisinde bulunan TTNET İKON internet telefonunun gereksiz olması nedeniyle kapattırılmıştır.

33 33. TELEFON VE FAKS NUMARALARI Yönetim ofisinde bulunan TTAŞ telefon ve faks numaraları vergi, abone ve sabit ücretleri olmayan TÜRKCELL SÜPER ONLİNE na transfer edilmiştir. Sadece görüşme ücreti ödemekle büyük tasarruf sağlanmıştır.

34 34. SU TANKLARININ HİJYENİK TEMİZLİĞİ 2010 yılında yapılamayan C10 ve C12 blokların kullanma suyu tanklarının hijyenik temizliği yapılmıştır.

35 35. PANO TADİLATI Site adının ATAKENT-1 AŞİYAN SİTESİ olması nedeniyle mevcut 3 adet totem panolar ile yönetim ofisi tabelasına isim tadilatı yapılmış, saat ve termometre ilave edilmiştir.

36 36. SU KUYUSU DALGIÇ POMPA VE MOTORU Site su kuyusunda 180 metrede bulunan dalgıç pompa ve motoru yanmış olup, yenisi ile değiştirilmiştir.

37 37. KAPICI DAİRESİ ÖNÜ KORİDORLARI B11 ve B15 blok kapıcı dairesi önü koridorları su kaçağı nedeniyle hasar görmüş olup, bakım ve onarımları yapılmıştır.

38 38. ÇÖP KOVASI İLAVE EDİLMESİ A bölgesine ilave edilen 2 adet kamelyaya sabit metal çöp kovası monte edilmiştir.

39 39. C10 BLOK ÖNÜ OTOPARK VE BAHÇE DÜZENLEMESİ Blok önü rögar hatları çökmüş olup, su birikintilerine neden olduğundan yeni düzenleme ile su akıntısı mazgala verilmiştir. Bu kapsamda yeni düzenleme ile de otopark ve bahçe ihtiyacı karşılanmıştır.

40 40. C10 PİS SU GİDER TIKANIKLIĞI C10 blok arkası mutfak, yağmur ve balkon pis su tahliye ortak gideri donmuş katı yağlar nedeniyle oluşan tıkanıklığı vidanjör ile açılmıştır.

41 41. RÖGAR KAPAKLARI Site bünyesinde kırık olan 10 adet rögar kapakları yenileri ile değiştirilmiştir.

42 42. KOMBİ BAKIM VE ONARIMLARI Kış dönemi öncesi istekli 75 site sakininin kombilerinin bakımları uygun ücretle FERROLİ servisine yaptırılmıştır.

43 43. KAPICI DAİRESİ KOMBİ BAKIMLARI Ortak alan kapsamında ve yönetim kurulunun kontrolünde bulunan 7 adet kapıcı dairesi ile 1 adet yönetim ofisi kombilerinin bakım ve onarımları yapılmıştır.

44 44. ASANSÖR KURTARAN SİSTEMLERİ D blokların elektrik kesilmelerinde arızaya giren kurtaran sistemi elektronik pano arızaları giderilmiştir.

45 45. GÜVENLİK KAMERALARI (DEMİRBAŞ-8) Mevcut 7 çevre kamerasına ilaveten 8 SAMSUNG çevre kamerası, 13 ELEGANCE blok giriş kamerası, yeraltından kabloları çekilerek 2x16 DVR cihazına bağlanarak 108 inç PHİLİPS LCD ile monitör edilmektedir. 19 gün geriye kayıt edilebilmekte ve UPS ile desteklenerek 24 saat kesintisiz kayıt yapılabilmektedir.

46 46. B15 BLOK ÖNÜ DÜZENLEMESİ Blok önü gül havuzu tretuar taşları gri renkte olup, boyanarak bina rengine uyum sağlanmıştır.

47 47. ACİL UYARI LEVHALARI Tüm blokların yangın merdivenleri çıkışlarına ve ara katlara acil durumlarda bina terk yönünü gösteren karanlıkta bile fosforları ile görülebilen levhalar konulmuştur.

48 48. B BÖLGESİ RÖGAR HATTI Tıkanıklıklardan kaynaklanan taşmaların önlenmesi için D11B blok rögar çıkışlarına çekvalf sistemi konulmuştur.

49 49. C10 BLOK RÖGAR HATTI ÇÖKÜNTÜSÜ C10 blok arkası mutfak, yağmur ve balkon pis su tahliye ortak gideri toprak oturması nedeniyle çökmüş olup, yeni hat yapılarak arıza giderilmiştir.

50 50. BLOK ÖNLERİNİN ÇİMLENMESİ (2010 DAN DEVİR DEMİRBAŞ) 2010 yılı demirbaş kapsamında yapılması gereken blok önleri çimleme işlemi tamamlanmıştır.

51 51. B10 BLOK ARKASI SET DÜZENLEMESİ Blok arkası setlerin gri tretuar taşları boyanarak blok rengine uyumlu hale getirilmiştir.

52 52. KAMERA UYARI YAZILARI Sitenin kamera sistemleri ile izlendiğini belirtir 15 adet uyarı yazısı araç kapıları ile çevre tellerine asılmıştır.

53 53. KAMERA KAYIT UPS TEMİNİ Kamera kayıtlarını elektrik kesintilerinde kesintisiz 24 saat süreyle kayıt edebilmek için 2000 VA 1200W lık UPS monte edilmiştir.

54 54. BLOK OTOMAT/KAMERA KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI C10 ve C11 blok otomat ve kamera sistemlerini besleyen kesintisiz güç kaynaklarının arızaları giderilmiştir.

55 55. ACİL AYDINLATMA AKÜLERİ Elektrik kesintilerinde kat aralarını aydınlatan ledli ışıkların 185 adedinin aküleri değiştirilmiştir.

56 56. ASANSÖR ACİL KURTARAN SİSTEMLERİ 26 adet asansörün acil durum kurtaran akü, hoparlör bant kaydı, siren ve acil aydınlatma sistemleri faal hale getirilerek hizmete sunulmuştur.

57 57. ASANSÖR DAİRELERİ KUŞ KAFESLERİ (DEMİRBAŞ-9A) Asansör dairelerine kuşların girmelerini önlemek için çatıya açılan havalandırma bacalarının açık yerleri tel kafes ile kapatılmıştır.

58 58. C11 BLOK ÖNÜ DÜZENLEMESİ C-11 Blok önü tretuar taşlarının blok rengine uygun olacak şekilde boyanarak düzenlemesi yapılmıştır.

59 YILI BLOK YÖNETİCİ/DENETİCİ SEÇİMLERİ 2012 yılında görev yapacak blok yönetici ve denetici seçim duyuru yazısı tarihinde sitemizde ikamet etmeyen 215 kat malikine iadeli taahhütlü posta ile gönderilmiştir.

60 60. D BLOK ASANSÖR TAVAN CAMLARI D blokların 2 asansör kabini tavan mika camları deforme olduğundan buzlu camlarla değiştirilmiştir.

61 61. KAPICI DAİRESİ BAKIM VE ONARIMI Pis su basması neticesinde hasar gören D11B blok kapıcı dairesi sigorta kapsamında bakım ve onarımları yapılmıştır.

62 62. ASANSÖR DAİRELERİNİN KALEBODUR KAPLANMASI (DEMİRBAŞ-9B) Asansör dairelerinin deforme olan zeminleri kalebodur ile kaplanmıştır.

63 63. ORTAK ALAN SİGORTASI Site ortak alanları sigortası 1 yıl daha uzatılarak AXA Sigorta Acentesine yaptırılmıştır.

64 64. ARAÇ GİRİŞ KAPILARI ANTEN ETKİNLİĞİ Araç giriş kapılarının uzak mesafeden kumanda etkinliğini arttırmak için anten montajı yapılmıştır.

65 65. BLOK ÖNÜ LASTİK PASPASLAR Blok giriş ve çıkışlarına kış mevsiminde zemin kayganlığını önlemek maksadıyla altı lastik üstü halıfleks paspaslar konulmuştur.

66 66. ASANSÖR DAİRELERİ DUVARLARININ SATEN ALÇI İLE KAPLANMASI Asansör dairelerinin kalebudur kaplanması neticesinde deforme olan duvarları saten alçı ile kaplanmıştır.

67 67. BLOK GİRİŞ KAMERA GÖRÜNTÜSÜ Blok girişlerinde bulunan kameraların görüntüleri karasal yayınlar (VHF) üzerinden dairelere verilmiştir.

68 68. ÇEVRE AYDINLATMA C-12 bloktan kumanda edilen çevre aydınlatma sistem arızası site imkanları ile yer altı kablosu değiştirilerek onarılmıştır.

69 69. MUTFAK LAVABO GİDERLERİ Tüm blok dairelerinin mutfak lavabo giderlerinde meydana gelebilecek tıkanıklıkları önlemek için kostik malzeme atımı yapılmıştır.

AVRUPA KONUTLARI-TEM SİTESİ YÖNETİM KURULU 2015 YILI (31.05.2015 İTİBARİYLE) FAALİYET RAPORU

AVRUPA KONUTLARI-TEM SİTESİ YÖNETİM KURULU 2015 YILI (31.05.2015 İTİBARİYLE) FAALİYET RAPORU AVRUPA KONUTLARI-TEM SİTESİ YÖNETİM KURULU 2015 YILI (31.05.2015 İTİBARİYLE) FAALİYET RAPORU Avrupa Konutları Tem Sitesi Yönetim Kurulu 07.02.2015 tarihinde yapılan Toplu Yapı Temsilciler Kurulu nda seçilmiştir.

Detaylı

PARK ÇİFTLİK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ

PARK ÇİFTLİK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ PARK ÇİFTLİK KONUTLARI 01/06/2011 30/06/2012 YILLIK İDARİ FAALİYET RAPORU -1 - 1. ÜÇ AYLIK FAALİYET RAPORU Temizlik İşleri Sitemizin temizlik işleri ile bahçe bakımı, malzemeli olarak ihale edilmiş ve

Detaylı

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU Sayı :gpk13/001 Konu : Göksuparkkonutları Toplu Yapı Yönetimi 2012 Yılı Faaliyet Raporu GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU Okuma süresi yaklaşık 20 dakikadır! Sayfa 1 / 33

Detaylı

EK-A 1. TAMAMLANAN FAALİYETLER A. YÖNETİM VE ÖN BÜRO İDARİ FAALİYETLER: (1) Anlaşmalı olarak hizmet veren firmalar ile kişi ve kuruluşlar aşağıdadır.

EK-A 1. TAMAMLANAN FAALİYETLER A. YÖNETİM VE ÖN BÜRO İDARİ FAALİYETLER: (1) Anlaşmalı olarak hizmet veren firmalar ile kişi ve kuruluşlar aşağıdadır. 1. TAMAMLANAN FAALİYETLER EK-A A. YÖNETİM VE ÖN BÜRO İDARİ FAALİYETLER: (1) Anlaşmalı olarak hizmet veren firmalar ile kişi ve kuruluşlar aşağıdadır. MİS Grup ( Temizlik ve Güvenlik), BOYNER ( BACK-UP

Detaylı

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI ARA BİLGİLENDİRME NOTU (22 Ocak-31 Temmuz 2012)

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI ARA BİLGİLENDİRME NOTU (22 Ocak-31 Temmuz 2012) Sayı :gpk/369 Konu : Toplu Yapı Yönetimi Bilgilendirme Notu GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI ARA BİLGİLENDİRME NOTU (22 Ocak-31 Temmuz 2012) YÖNETİM KURULU BAŞKAN Sinan BAŞAY ÜYE Sami

Detaylı

Ekler: Ek 1: 2014 Yılı Faaliyet Raporu Ek 2: 2015 Yılı İşletme Projesi (Toplu Yapı Temsilciler Kurulu Tarafından Onaylanan)

Ekler: Ek 1: 2014 Yılı Faaliyet Raporu Ek 2: 2015 Yılı İşletme Projesi (Toplu Yapı Temsilciler Kurulu Tarafından Onaylanan) 03.03.2015 Değerli Kirazlıbahçe Sakinleri, Tüm komşularımızın güzel bir yıl geçirdiğinizi ümit ediyor, aramıza yeni katılan komşularımıza hoşgeldiniz diyoruz. Sitemizde 2014 yılında yürütülen faaliyetlerin

Detaylı

ANDROMEDA RESIDENCE AĞUSTOS 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU

ANDROMEDA RESIDENCE AĞUSTOS 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU ANDROMEDA RESIDENCE AĞUSTOS 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU TEKNİK : DİĞER TEKNİK (MONTAJ,ASMA VB.) 300 ELEKTRİK 154 MEKANİK 198 SIHHİ TESİSAT 65 Daire sakinlerinden,163 Adet Elektrik,207 Adet Mekanik,71 Adet

Detaylı

NİSAN 2013 (OCAK-ŞUBAT-MART 2013)

NİSAN 2013 (OCAK-ŞUBAT-MART 2013) BAŞKAN : BAŞKAN VEKİLİ : SAYMAN : NİSAN 2013 (OCAK-ŞUBAT-MART 2013) -1 - İçme Sularımız Tahlil Ettirildi. Sitemiz BK ve CK bloklarından alınan su numunelerinin Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezinde Kimyasal

Detaylı

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2010 YILI FAALİYET RAPORU

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2010 YILI FAALİYET RAPORU GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2010 YILI FAALİYET RAPORU Göksupark Konutları Toplu Yapı Yönetim Kurulunun gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. A BAKIM VE ONARIM

Detaylı

Mahalle İstanbul Sitesi 2013 Yönetim Kurulu Faaliyetleri

Mahalle İstanbul Sitesi 2013 Yönetim Kurulu Faaliyetleri Mahalle İstanbul Sitesi 2013 Yönetim Kurulu Faaliyetleri 1 Maddi İyileştirmeler 1.1 YKS den Kiralanan Demirbaşların Site Yönetimine Bedelsiz Olarak Devredilmesi YKS den kiralanmakta olan toplamda 17.496

Detaylı

S.S MASHATTAN İŞLETME KOOPERATİFİ 2015 YILI 6 AYLIK (01.01.2015 30.06.2015) FAALİYET RAPORU

S.S MASHATTAN İŞLETME KOOPERATİFİ 2015 YILI 6 AYLIK (01.01.2015 30.06.2015) FAALİYET RAPORU S.S MASHATTAN İŞLETME KOOPERATİFİ 2015 YILI 6 AYLIK (01.01.2015 30.06.2015) 1- GÖLET SU KAÇAĞI GİDERİLDİ FAALİYET RAPORU Göletimizde yıllardır giderilemeyen su kaçağı için yeniden çalışmalara başlandı.2014

Detaylı

LOTUS ÇAYYOLU SİTESİ FAALİYET RAPORU (24 /NİSAN/ 2014-12/NİSAN/2015)

LOTUS ÇAYYOLU SİTESİ FAALİYET RAPORU (24 /NİSAN/ 2014-12/NİSAN/2015) LOTUS ÇAYYOLU SİTESİ FAALİYET RAPORU (24 /NİSAN/ 2014-12/NİSAN/2015) I- GİRİŞ Lotus Çayyolu Sitesi Kat Malikleri Kurulunun 21 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirdiği Genel Kurul toplantısıyla kat malikleri

Detaylı

ANDROMEDA RESIDENCE ŞUBAT 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU

ANDROMEDA RESIDENCE ŞUBAT 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU ANDROMEDA RESIDENCE ŞUBAT 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU TEKNİK : HİZMET D.TEKNİK 417 S.TESİSAT 63 MEKANİK 196 ELEKTRİK 208 0 50 100 150 200 250 300 350 400 450 Daire sakinlerinden 208 Adet Elektrik, 196 Adet

Detaylı

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN EYLEM PLANI (Ağustos 2012 Mayıs 2015)

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN EYLEM PLANI (Ağustos 2012 Mayıs 2015) Kod Faaliyetler Kaynak Süre/Takvim Gerçekleşme Açıklama Fiziksel Mekanlar / Tadilatlar F1 F2 F3 Ç.Ü.R1 ve R2 Derslik Binaları İle Rektörlük Binası Tadilat Ve Onarım Ç.Ü. Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri

Detaylı

ANDROMEDA RESIDENCE EKİM 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU

ANDROMEDA RESIDENCE EKİM 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU ANDROMEDA RESIDENCE EKİM 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU TEKNİK : DİĞER TEKNİK (MONTAJ,ASMA VB.) 332 ELEKTRİK 141 MEKANİK 185 SIHHİ TESİSAT 51 Daire sakinlerinden,151 Adet Elektrik,200 Adet Mekanik,54 Adet Sıhhi

Detaylı

ANDROMEDA RESIDENCE MART 2013 AYI AKTİVİTE RAPORU

ANDROMEDA RESIDENCE MART 2013 AYI AKTİVİTE RAPORU ANDROMEDA RESIDENCE MART 2013 AYI AKTİVİTE RAPORU TEKNİK : Daire sakinlerinden 217 Adet Elektrik, 315 Adet Mekanik, 15 Adet Sıhhi tesisat, 2 Adet İnşaat, 146 Adet Marangozluk iş, 30 Adet (Diğer Montaj,

Detaylı

ANDROMEDA RESIDENCE OCAK 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU

ANDROMEDA RESIDENCE OCAK 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU ANDROMEDA RESIDENCE OCAK 2012 AYI AKTİVİTE RAPORU TEKNİK : HİZMET D.TEKNİK 360 S.TESİSAT 67 MEKANİK 186 ELEKTRİK 192 0 50 100 150 200 250 300 350 400 Daire sakinlerinden 192 Adet Elektrik,186 Adet Mekanik,67

Detaylı

SİNPAŞ CENTRAL LIFE SİTE YÖNETİMİ 2014 YILI FAALİYETLERİ

SİNPAŞ CENTRAL LIFE SİTE YÖNETİMİ 2014 YILI FAALİYETLERİ SİNPAŞ CENTRAL LIFE SİTE YÖNETİMİ 2014 YILI FAALİYETLERİ A.SOSYAL TESİS: 1 Sosyal tesis hamam-sauna katındaki sedir sökülerek yerine 5 adet şezlong ve minder konuldu. 2 Sosyal tesis hamam-sauna katı boyandı.

Detaylı

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN EYLEM PLANI (Ağustos 2012 Haziran 2013)

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN EYLEM PLANI (Ağustos 2012 Haziran 2013) Kod Faaliyetler Kaynak Süre/Takvim Gerçekleşme Açıklama Fiziksel Mekanlar / Tadilatlar F1 Ç.Ü.R1 ve R2 Derslik Binaları İle Rektörlük Binası Tadilat Ve Onarım ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN EYLEM

Detaylı

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN EYLEM PLANI (Ağustos 2012 Nisan 2013) İşbirliği Yapılacak Birim/Kişi

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN EYLEM PLANI (Ağustos 2012 Nisan 2013) İşbirliği Yapılacak Birim/Kişi Kod Faaliyetler Fiziksel Mekanlar / Tadilatlar F1 F2 F3 Ç.Ü.R1 ve R2 Derslik Binaları İle lük Binası Tadilat Ve Onarım Ç.Ü. Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Gen Laboratuvarı Tadilat Onarım Ç.Ü.

Detaylı

TERRACE FULYA YÖNETİMİ

TERRACE FULYA YÖNETİMİ SAYFA : 1/18 PROJE ADI PROJE KODU KONU ve TARİH TERRACE FULYA YÖNETİMİ 01 OCAK 2010 31 ARALIK 2010 DÖNEMİ 1. GİRİŞ İstanbul ili, Şişli İlçesi, Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:14 Şişli adresinde

Detaylı

Sevgili Komşularımız,

Sevgili Komşularımız, Sevgili Komşularımız, Kemerköy Sitesi yönetim sorumluluğunu yeni başlangıçlar yapmak üzere 2014 Mayıs ayında devraldıktan sonra ilk işimiz, sitemiz için durum tespiti yaparak sitemizin gelişimi için; kısa,

Detaylı

KAT MALİKLERİ YÖNETİM KURULU 2012 / 2013 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

KAT MALİKLERİ YÖNETİM KURULU 2012 / 2013 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU 2012 2013 KAT MALİKLERİ YÖNETİM KURULU 2012 / 2013 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU yesilsehir@gmail.com www.yesilsehirsitesi.com YEŞİLŞEHİR SİTESİ 01/07/2012-30/06/2013 DÖNEMİ GELİR GİDER TABLOSU GELİRLER GİDERLER

Detaylı

Saygılarımla Ferit F. MERİÇTEN Yönetim Kurulu Başkanı

Saygılarımla Ferit F. MERİÇTEN Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemer Country Kemerköy Sitesi Sakinleri, Kemer Country Kemerköy Sitesi yönetim sorumluluğunu üstlendiğimiz bir yılı daha geride bırakmış bulunmaktayız. İlke olarak 2005 yılında başlatılan kurumsallaşma

Detaylı

F131-1 FAALİYET RAPORU

F131-1 FAALİYET RAPORU SAYFA : 1/22 PROJE ADI PROJE KODU KONU ve TARİH TERRACE FULYA TOPLU YAPI YÖNETİMİ 01 OCAK 2012 31 ARALIK 2012 DÖNEMİ 1. GİRİŞ Ġstanbul ili, ġiģli Ġlçesi, TeĢvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:14 ġiģli

Detaylı

ANDROMEDA RESIDENCE 2009 ŞUBAT AYI AKTİVİTE RAPORU

ANDROMEDA RESIDENCE 2009 ŞUBAT AYI AKTİVİTE RAPORU ANDROMEDA RESIDENCE 2009 ŞUBAT AYI AKTİVİTE RAPORU TEKNİK : Daire içlerinde meydana gelen mekaniksel ve elektriksel arızalara 593 kez müdahale edildi. Günlük Bütün kulelerde Ortak mekânlara ait elektriksel

Detaylı

ANDROMEDA RESIDENCE AĞUSTOS 2011 AYI AKTİVİTE RAPORU

ANDROMEDA RESIDENCE AĞUSTOS 2011 AYI AKTİVİTE RAPORU ANDROMEDA RESIDENCE AĞUSTOS 2011 AYI AKTİVİTE RAPORU TEKNİK : HİZMET D.TEKNİK 194 S.TESİSAT 85 MEKANİK 137 ELEKTRİK 153 0 50 100 150 200 250 Daire sakinlerinden 85 Adet Sıhhi tesisat,153 Adet Elektrik,137

Detaylı

BAOB BURSA AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ YERLEŞKESİ YÖNETİMİ

BAOB BURSA AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ YERLEŞKESİ YÖNETİMİ 2014 YILI FAALİYET RAPORU Değerli kat maliklerimiz, 30.01.2014 tarihinde yapılan olağan kat malikleri toplantısında göreve seçilen Yönetim Kurulu olarak bizler sizlerden aldığımız aidatları en uygun bir

Detaylı

YEŞİLŞEHİR SİTESİ KAT MALİKLERİ KURULU 01.07.2011-30.06.2012 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

YEŞİLŞEHİR SİTESİ KAT MALİKLERİ KURULU 01.07.2011-30.06.2012 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU Değerli üyelerimiz, YEŞİLŞEHİR SİTESİ KAT MALİKLERİ KURULU 01.07.2011-30.06.2012 DÖNEMİ YEŞİLŞEHİR SİTESİ FAALİYET RAPORU FAALİYET RAPORU Yeşilşehir sitesi yönetimi olarak 2011/2012 dönemi çalışmalarını

Detaylı