Nisan 2014 YENİ JEEP

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Nisan 2014 YENİ JEEP"

Transkript

1 Nisan 2014 YENİ JEEP CHEROKEE CHEROKEE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası A.Ș. gerekli gördüğünde, önceden haber vermeksizin, fiyatlarda, özelliklerde, renklerde ve malzemelerde değișiklik yapma ve modelleri değiștirme veya devam ettirme hakkını saklı tutar.

2 ORİJİNAL JEEP MARKASININ DNA SINDAN DOĞDU. Yeni Jeep Cherokee, üstün yol tutuşu, performansı, yakıt ekonomisi, sınıfının en iyi 4X4 kapasitesi ve birinci sınıf özel teknolojisiyle sınıfında çıtayı yükseltiyor. Bu özellikler, hem stil hem de Jeep DNA sını beraber isteyenlere yöneliktir. Üstün bir performans için mükemmel boyutlara sahip Yeni Jeep Cherokee, efsanevi Jeep markasının DNA sıyla daha da ileri gidiyor. Asfalt, arazi gibi her türlü yolda, en kötü hava koşullarında ve her koşulda üstün sürüş gerçekleştirmeye yönelik tasarlanan Yeni Jeep Cherokee, içinizdeki maceraperesti dışarı çıkarmaya ve her bakımdan dünyanın en iyi sürüş deneyimini yaşamaya davet ediyor.

3 GÜZELLİK VAHŞİDİR. Yeni Cherokee nin, efsanevi mirasını onurlandıran sportif ve agresif yeni gövdesi, gelecek için tasarlandı: Yepyeni görünümü, titiz ve seçici gözler için bile olağanüstü görünüyor. Yeni Cherokee güçlü bir duruşa, tekerleklerden gövdesine kadar agresif bir orantıya ve yollara hükmeden bir görünüşe sahip. Yeni Cherokee nin, rüzgârı delip geçen üst gövdesi performansı, dayanıklı ve koruyucu alt gövde ise bütün Jeep lere özgü bir karakteristiği olan efsanevi sağlamlığı ön plana çıkarıyor. Dahası, Yeni Jeep Cherokee yalnızca görüntüsüyle değil, aynı zamanda her türlü yol ve hava koşulunda da verimli ve yüksek performanslı.

4 HEDEFİ VURMAK İÇİN TASARLANDI. Yeni Cherokee nin her bir noktası, yüksek verim ve performans için bir sanatçı titizliğiyle tasarlandı. Jeep markasının köklerine sadık kalan geleneksel yedili ızgarasından başlayarak, güvenlik ve tasarımda yeni neslin farkını ortaya koyan cesur ve şık gündüz farlarına kadar Cherokee yi tüm detaylarıyla inceleyin. Yeni CommandView cam tavanın, ister gündüz ister gece olsun, apaçık bir ferahlık sağladığını fark edin. Bu olağanüstü ortama hayran kalacaksınız.

5

6 CHEROKEE RUHU HİÇ BU KADAR ZİNDE OLMAMIŞTI. Yeni Cherokee, Jeep serisini eşsiz ve şık bir stille tanıştırıyor. Tüm detaylara şöyle bir göz atın; yumuşak malzemelerin oldukça fazla kullanıldığı, ayrıcalıklı ve emek verilmiş bir kabin keşfedeceksiniz. Heykel gibi yontulmuş akışkan şekiller, yüksek kaliteli malzemeler, yenilikçi renk seçimleri, ince bir ustalık, en gelişmiş teknoloji ve özelliklerin sofistike birleşimi. Bu eşsiz mükemmel dünya sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

7 BİRİNCİ SINIF KABİNİ KEŞFEDİN. Kolay, kullanışlı, birinci sınıf bir teknolojiyle donatılan ayrıcalıklı kabini keşfedin. Limited modellerde standart sunulan lüks Napa deri döşeme, 8 yönlü ayarlanabilen elektrikli sürücü koltuğu, ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklara bir oturun. Farkını hemen fark edeceksiniz. 60/40 oranında katlanabilen, yolcu konforunu ve bagaj esnekliğini artırmaya yönelik öne ve arkaya doğru kayan fonksiyonel arka koltukların keyfini sürün.

8

9 SINIFININ EN İYİSİ 4X4 KABİLİYETİ. Jeep in efsanevi 4x4 kabiliyetini arzulayanlar için Yeni Cherokee, performansıyla her türlü yol ve hava koşulunda sürücüyü bir sonraki aşamaya taşıyor. Başkalarının ulaşmayı yalnızca hayal edebildiği noktalara ulaşabilen Cherokee, efsanevi Jeep markasının DNA sı sayesinde, etrafınızın doğuştan gelen bir güvene uyum sağlaması için özel olarak tasarlandı. İki adet 4WD sistemi: Jeep Active Drive I; 4 mod yüzey seçme sistemine ve tam otomatik tek hızlı güç aktarma ünitesine (PTU) sahip Cherokee normal yol koşullarında önden çekişli olup zemine göre arkadan itiş devreye girer, tüm koşullarda kusursuz şekilde çalışır. Sistem, sürücü müdahalesi gerektirmez, kullanımı kolay, tüm hava koşullarına uygun bir 4x4 sistemi isteyenler için idealdir. Jeep Active Drive Lock; 5 mod yüzey seçme sistemine ve tam otomatik iki hızlı güç aktarma ünitesine (PTU), arazi şanzımanına (4 Low), yokuş iniş destek sistemine ve kilitli arka diferansiyele sahip Jeep Trailhawk versiyonu, zorlu arazi koşullarının üstesinden kolayca gelmek (off-road) için yaratılmıştır. Böylece güneşi en tepedeki evinizden karşılayabilir, şehrin yollarında seyahat edebilir ve ardından özel bir gece için şehrin sokaklarına yönelebilirsiniz.

10 DOĞANIN EN ZORLU KOŞULLARIYLA BAŞA ÇIKMA GÜCÜ. Yeni Selec-Terrain sistemi, her zaman sizinle olan bir sürüş uzmanıdır; özel yol koşullarının altından başarıyla kalkmanıza yardım ederek optimum performans için her yola uygun ayarı seçmenizi sağlıyor. Yeni Selec-Terrain sisteminin içerdiği bu 4 ayar: Otomatik (Auto), Kar (Snow), Spor (Sport) ve Kum/Çamur dan (Sand/Mud) oluşurken Trailhawk modeli, off road kapasitesini maksimuma çıkarmak için ilave olarak Kaya (Rock) ayarı sunuyor. Rahat kullanım için konumlandırılmış olan Selec-Terrain sistemi, uygun modu seçince Yeni Cherokee nin motor, şanzıman, süspansiyon ve çekiş ayarları gibi 12 adede kadar sistemi tüm koşullarda maksimum sürüş kolaylığı sağlaması için elektronik olarak koordine ve optimize ediyor.

11 İSTEDİĞİN YERE GİT. ÖZGÜRCE YAŞA. Yeni Jeep Cherokee, 4x4 çekiş sistemine ihtiyaç duyulmayan zamanlarda enerji kaybının azalması ve daha iyi bir yakıt verimliliği sağlaması için gerekli olduğunda devreye giren; arka aks bağlantı kesme özelliğine sahip ilk orta boyuttaki SUV. Arka aks bağlantı kesme özelliği, tam zamanlı tork yönetimi için iki ve dört tekerlek çekiş sistemleri arasında, üstelik sürücü tarafından herhangi bir müdahale gerektirmeden, kusursuz bir şekilde geçiş sağlıyor. Daha düşük emisyon ve düşük yakıt tüketimi için Multijet II teknolojisine sahip 2.0L Turbo Dizel motoru ve yeni 3.2L Pentastar V6 benzinli motoru sayesinde yeni 9 ileri otomatik şanzımanla beraber güçlü ve güvenli bir şekilde yollarla ve trafikle başa çıkabiliyor.

12 DAHA ÇOK YÜKSELMEK İÇİN TASARLANMIŞ YENİ BİR MODEL. Daha çok yükselmek için tasarlanmış yeni bir model: Yeni Jeep Cherokee Trailhawk. Orta boy SUV lar arasında en beceriklisi olmak için ayırt edici ve agresif görünümle beraber Jeep 4x4 kapasitesini temsil ediyor. Yeni 3.2L Pentastar V6 motor ve özel 9 ileri otomatik şanzımanı güçlü ve pürüzsüz bir performans sergiliyor. Rakamlar asla yalan söylemez: Yeni Jeep Cherokee Trailhawk 29,9 yaklaşma açısı, 32,1 uzaklaşma açısı ve 22,9 tepe açısı sunuyor. Yerden yüksekliği ise 22,1 cm. İşte size performans!

13 MÜKEMMEL BİR PERFORMANSIN KONFORU. Trailhawk modeli standart donanım olarak agresif yaklaşma ve uzaklaşma açıları, eşsiz ön ve arka şerit bütünlüğü, artırılmış yerden yükseklik, alt koruma plakaları, maksimum off-road performansı için arka diferansiyel kilidiyle Jeep Active Drive Lock içeriyor. Arka diferansiyel kilidi, arazi şanzımanı (4WD Low) ve Kaya (Rock) modunda seçilebilir. Bu sayede çekiş gücü maksimuma çıkar. Trailhawk un Selec-Speed özelliği, efsanevi 4x4 kapasitesini bir üst seviyeye taşıyor: Dik rampalarda güvenli sürüş sağlıyor. Bununla beraber en üst performansı ve mutlak konforu da içeriyor: Koltuklar, vücut hatlarını desteklemeleri için ergonomik olarak tasarlandı, kaliteli napa deriyle kaplandı ve elektronik olarak ayarlanabilen hafızalı ısıtmalı koltuklarla sunuldu.

14

15 YARININ TEKNOLOJİSİNİ BUGÜN SÜRMEK. İşte size, yola oldukça rahat ve geniş bir görüş açısıyla hâkim olmanızı sağlayan bir kabin. Yeni Jeep Cherokee nin gelişmiş birinci sınıf teknolojisi, sizi yolda tutmayı ve güvenle yola koyulma özgürlüğü sunuyor. Bluetooth bağlantısı, müzik çalma ve sesli komut imkanları sunan Uconnect sistemiyle daima bilgili, keyifli ve daha verimli olursunuz. Uyumlu medya cihazınızı bağlayabilir, CD çalabilir veya USB portu, SD kart ya da harici bir cihaz aracılığıyla Uconnect ekranınızda fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz. Limited ve Trailhawk modellerinde isteğe bağlı olan, ön ve orta kısma rahat erişime uygun olarak yerleştirilen 8,4 dokunmatik ekran; ses komutlu navigasyon, hands-free telefon çağrıları, klima kontrolü, daha birçok özellikle beraber standart eğlence özellikleri ve hizmetleri sunuyor. Sesli komut teknolojisinin hemen hemen bütün özelliklerini kullanmak için istediğiniz dili seçebilirsiniz. Böylece, oldukça gelişmiş bir dünyada kendi dünyanızı daha da geliştirebilirsiniz.

16 TEKNOLOJİ ANCAK BU KADAR ÇEKİCİ OLABİLİR. Sürücü, hız göstergesini, navigasyon dönüş bilgisini, yakıt ekonomisi, güvenlik uyarıları, Audio bilgisi ve Selec-Terrain yüzey seçme gibi Jeep e özgü özellikler ve daha fazlasını gösterge panelinden takip edebilir. 7 inç TFT-LCD teknolojisine sahip ayarlanabilir gösterge paneli, 100 ün üzerinde kişiye özel ayarlar yapılmasına imkan sunarken sürücünün keyif almasını, elleri direksiyonda ve gözleri yoldayken araçla ilgili tüm bilgiye ve geribildirime, istediği formatta erişmesini sağlar.

17 GÖNÜL RAHATLIĞIYLA EMNİYET VE GÜVENLİK. 70 in üzerinde emniyet ve güvenlik özelliği, Euro N Cap tarafından sınıfının en iyisi olarak nitelenen 5 yıldızlı güvenlik seviyesi Yeni Jeep Cherokee nin cesaretine katkıda bulunuyor. Yeni 3 kollu Jeep direksiyonu, birçok kontrolü güvenli bir şekilde parmak uçlarınıza getiriyor. Ön ve arka tarafı kapsayan yan perde ve sürücü diz hava yastıkları, gelişmiş ön hava yastıkları, Keyless Enter-N-Go anahtarsız giriş ve sürüş sistemi, geri görüş kamerası, gelişmiş kaza tepki sistemi, yokuş kalkış destek sistemi, elektronik devrilme önleme sistemi (ERM), lastik basınç monitörü ve alarm gibi 70 ten fazla güvenlik özelliği yer almaktadır.

18 LONGITUDE LIMITED TRAILHAWK LASTİKLER 17 alüminyum jantlar LASTİKLER 18 alüminyum jantlar LASTİKLER 17 alüminyum jantlar Jeep Active Drive I (4x4 Sistemi) Konvensiyonel Arka Diferansiyel (Açık) Selec-Terrain (Yüzey Seçme Sistemi) 9 İleri otomatik Vites Start&Stop Yokuş Kalkış Destek Sistemi Elektronik Devrilme Önleyici (ERM) Römork Savrulma Kontrolü (TSC) Fren Stabilite Kontrol (BSC) Çekiş Kontrol Sistemi (Traction Control) Gelişmiş Kaza Tepki Sistemi 7 Hava Yastığı Cruise Control Lastik Basınc Monitörü LED Gündüz Farları Krom Izgara Çerçeveleri Gövde Rengi Yan Aynalar Parlak Tavan Rayları Arka Park Sensörü Adaptif Arka Stop Lambaları LED Stop Lambalar Çift Parlak Egzoz Ucu 17 Alüminyum Jantlar Kumaş Koltuklar Deri Direksiyon Simidi&Vites Topuzu Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi LED İç Aydınlatmalar Çift Yönlü Otomatik Klima 5 Dokunmatik Ekran Uconnect (Sesli Komut Sistemli Bluetooth) Mobil Cihazlar için AUX girişi Şarj için USB girişi SD Kart girişi Tek li CD çalar 6 Hoparlör 3,5 TFT Teknolojili Gösterge Paneli Elektrikli Direksiyon Elektronik Park Freni 6 Yönlü Manuel Ayarlanan Sürücü Koltuğu 60/40 Katlanan ve Kayan Arka Koltuklar Tam Boy Yedek Lastik Premium Deri Koltuklar Isıtmalı Ön Koltuklar Havalandırmalı Ön Koltuklar 8 Yönlü Ayarlanan Elektrikli Sürücü Koltuğu 4 Yönlü Elektrikli Bel Destekli Sürücü Koltuğu Hafızalı Radyo Hafızalı Sürücü Koltuğu Hafızalı Yan Aynalar Hafızalı Klima Kontrolü Elektrikli Katlanır, Ayarlanır Yan Aynalar Karartılmış Arka Camlar Alarm Otomatik Farlar Bi-Xenon Farlar Geri Görüş Kamerası Arka/Ön Park Sensörü Elektrikli Bagaj Kapağı 18 Alüminyum Jantlar 7 TFT Teknolojili Gösterge Paneli 8,4 Dokunmatik Ekran Navigasyon & 10 Hoparlör Dual Panoromic Sunroof (Açılır Ön Taraf, Fix Arka Taraf) Jeep Active Drive II Lock Kilitli Arka Diferansiyel Off-Road Süspansiyonu 9 İleri Otomatik Vites (4 Low Arazi Şanzımanı) Yokuş İniş Destek Sistemi Yakıt Depo Koruması Ön Süspansiyon Koruması Şanzıman Koruması Alt Koruma Off-Road Çamurlukları Koyu Gri Dış Aynalar Koyu Gri Izgara Çerçeveleri Koyu Gri Tavan Rayları Karartılmış Arka Camlar Hafızalı Yan Aynalar Elektrikli Katlanır, Ayarlanır Yan Aynalar Alarm Otomatik Farlar Geri Görüş Kamerası Arka/Ön Park Sensörü Trailhawk Deri Koltuklar Isıtmalı Ön Koltuklar Havalandırmalı Ön Koltuklar 6 Yönlü Manuel Ayarlanan Sürücü Koltuğu Direksiyondan Kumandalı Vites 17 Alüminyum Jantlar 7 TFT Teknolojili Gösterge Paneli Uconnect (Sesli Komut Sistemli Bluetooth) 8,4 Dokunmatik Ekran Navigasyon & 10 Hoparlör Dual Panoramik Sunroof (Açılır Ön Taraf, Fix Arka Taraf) Tam Boy Yedek Lastik * Elektrikli Bagaj Kapağı ve Sunroof özellikleri Trailhawk versiyonunda bulunmamaktadır. **Limited versiyonunda bulunan Sunroof ve 8.4 Dokunmatik Ekran, 10 Hoparlör ve Türkçe Navigasyon özellikleri Exclusive Paket ile sunulmaktadır. ***Trailhawk versiyonunda bulunan 8.4 Dokunmatik Ekran, 10 Hoparlör ve Türkçe Navigasyon özellikleri opsiyonel olarak sunulmaktadır.

19 Motor Motor L I4 L Turbo I4 Turbo Dizel Dizel L V6 L V6 VVT VVT Pentastar Silindir Silindir Hacmi Hacmi (cc) (cc) cm cm cm cm Frenler Ön Ön (mm) (mm) L I4 L Turbo I4 Turbo Dizel Dizel L V6 L V6 VVT VVT Pentastar

20 LONGITUDE Siyah Koyu Vişne Mango Kaşmir Gece Mavisi Beyaz Gümüş Gri Granit Gri Longitude Limited Trailhawk Morocco Siyah Kumaş Morocco Siyah Deri Vesuvio Mavi Gri/Kahve Deri Morocco Siyah Kumaş Morocco Siyah/Kırmızı Dikişli Deri Morocco Koyu Kahve/Kırmızı Dikişli Deri Siyah Kumaş LIMITED Siyah Deri Mavi Gri/Kahve Deri Siyah Koyu Vişne Mango (sadece Trailhawk için) Kaşmir TRAILHAWK Kumaş Siyah/Kırmızı Dikişli Deri Koyu Kahve/ Kırmızı Dikişli Deri Gece Mavisi Beyaz Gümüş Gri Granit Gri Bu broşürde görünen renk tonları araç üzerinde farklılık gösterebilir.

GRAND CHEROKEE YENİ JEEP. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

GRAND CHEROKEE YENİ JEEP. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. YENİ JEEP GRAND CHEROKEE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıştır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAŞ Türk Otomobil

Detaylı

RENEGADE. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.jeep.com.tr

RENEGADE. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.jeep.com.tr Nisan 2015 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıştır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAŞ Türk Otomobil

Detaylı

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y Ekim 2014 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI.

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. Yeni Tiguan HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. İÇİNDEKİLER. 04 DONANIM & TEKNOLOJİLER. 10 Trend & Fun 11 Sport & Style 12 White Night 14 Dış donanım 16 İç

Detaylı

Macera hayatınızın her anında. Hem iş hem de özel hayatınızda. Yeni Ford Ranger ile dünyayı dize getireceksiniz.

Macera hayatınızın her anında. Hem iş hem de özel hayatınızda. Yeni Ford Ranger ile dünyayı dize getireceksiniz. YENİ FORD RANGER 2 3 Macera hayatınızın her anında. Hem iş hem de özel hayatınızda. Yeni Ford Ranger ile dünyayı dize getireceksiniz. Yeni Ford Ranger ile arazide maceradan maceraya koşacaksınız. Ve kazanan,

Detaylı

KUSURSUZLUĞA ADRENALİN EKLEYİN, HEYECANI HİSSEDİN.

KUSURSUZLUĞA ADRENALİN EKLEYİN, HEYECANI HİSSEDİN. Yeni KUSURSUZLUĞA ADRENALİN EKLEYİN, HEYECANI HİSSEDİN. Sport Gösterge Panelinde yer alan özel ısı ve yakıt göstergesiyle farkı yakından görün. Anahtarsız Giriş özelliğine de sportif bir dokunuş i30 Sport

Detaylı

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU

VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU VOLKSWAGEN TÜM MODELLER KATALOĞU 2 VOLKSWAGEN DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ. İçindekiler Polo sf. 4-7 Yeni Golf sf. 8-11 Jetta sf. 12-15 Passat sf. 16-19 Passat Variant sf. 20-23 Scirocco sf. 24-27 The Beetle

Detaylı

500X, 500 ü tüm dünyada bir ikon haline getiren değerlerin dışa vurumudur. Sağlamlık, yüksek performans, konfor ve sosyallik onda İtalyan tasarımının

500X, 500 ü tüm dünyada bir ikon haline getiren değerlerin dışa vurumudur. Sağlamlık, yüksek performans, konfor ve sosyallik onda İtalyan tasarımının İN GÜCÜNÜ KEŞFET 2 3 4 500X, 500 ü tüm dünyada bir ikon haline getiren değerlerin dışa vurumudur. Sağlamlık, yüksek performans, konfor ve sosyallik onda İtalyan tasarımının baştan çıkarıcılığıyla buluşur.

Detaylı

Yüksek çözünürlükte hayat

Yüksek çözünürlükte hayat YENİ FORD KUGA Yüksek çözünürlükte hayat Yeni Ford Kuga ile hayatı yüksek çözünürlükte yaşayın. Hızlı tepki veren kusursuz sürüşle tamamlanan harika tasarım, önünüze yepyeni olasılıklardan oluşan bir dünya

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. Ocak 2015 Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

Giriş Yeni görünüm, yeni stil, Yeni Discovery 4. Gerçek lüks Tamamen yenilenen daha kaliteli, daha premium iç mekan

Giriş Yeni görünüm, yeni stil, Yeni Discovery 4. Gerçek lüks Tamamen yenilenen daha kaliteli, daha premium iç mekan Giriş Yeni görünüm, yeni stil, Yeni Discovery 4 SAYFA 2-7 Gerçek lüks Tamamen yenilenen daha kaliteli, daha premium iç mekan SAYFA 8-11 İç Mekan Stadyum düzeni oturma alanı ve çok yönlü kabin tasarımı

Detaylı

Harekete geçmeye cesaret et

Harekete geçmeye cesaret et Renault KADJAR Harekete geçmeye cesaret et Yola çıkmanın tam zamanı. Her zaman hayal ettiğin fakat bir türlü gerçekleştiremediğin her şey için şu an en doğru zaman. Renault Kadjar ın direksiyonuna geç

Detaylı

Giriş Devrim yaratan, geliştirilmiş yeni Freelander 2. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek. Güç Motor ve vites seçenekleri

Giriş Devrim yaratan, geliştirilmiş yeni Freelander 2. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek. Güç Motor ve vites seçenekleri Giriş Devrim yaratan, geliştirilmiş yeni Freelander 2 SAYFA 2 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFA 8 Güç Motor ve vites seçenekleri SAYFA 13 Akıllı teknoloji Araç içi teknolojisi ve premium

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

Civic Sedan. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Civic Sedan. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore ile Polo, ios ve Android tabanlı cihazınızda.

POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore ile Polo, ios ve Android tabanlı cihazınızda. Polo POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore uygulaması; Volkswagen in ilanlarına, kataloglarına, broşürlerine, TV reklamlarına, hatta radyo spotlarına yerleştirdiği özel içerikleri, ios ve Android tabanlı

Detaylı

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor.

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Yeni Vito Select. Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan yeni Vito Select, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. YENİ FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

PARLAK FİKİRLER BİR ARAYA GELDİ, ONA HAYAT VERDİ.

PARLAK FİKİRLER BİR ARAYA GELDİ, ONA HAYAT VERDİ. PARLAK FİKİRLER BİR ARAYA GELDİ, ONA HAYAT VERDİ. i30 cw i30 2 ONUNLA YOLLARDA GEÇİRDİĞİNİZ HER AN HEYECAN VERİCİ. Hyundai i30, aklınızdan geçmeyenleri akıl edebilen, hislerinizi anlayabilen, size her

Detaylı