ACENTIC İNTERAKTİF TV SİSTEMİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ACENTIC İNTERAKTİF TV SİSTEMİ"

Transkript

1 ACENTIC İNTERAKTİF TV SİSTEMİ Acentic İnteraktif Otel TV sistemleri günümüzde Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bulunan 1750 otel ve bu otellerde mevcut yaklaşık odada kullanılmaktadır. Sadece 2005 yılında 100 milyonun üzerinde kullanıcı Acentic interaktif eğlence ve bilgi servislerini kullanmıştır. Acentic İnteraktif Otel TV Sistemi otelcilere sadece müşterileri için eğlence ve bilgi aktarımı sağlama konusunda yardımcı olmayıp, aynı zamanda kendilerine sistemi daha verimli kullanarak zaman tasarrufu ve giderlerin kontrol altında tutulmasına imkan vermektedir. Acentic bu düşünceyle sektörde ileri gelen otel zincirleri ile birlikte çalışarak sistemlerini güvenilir platformlar haline getirip, esnek ve sorunsuz çalışan çözümler sunmaktadır.

2 ACENTIC İNTERAKTİF TV SİSTEMİ Acentic ürün özellikleri kısaca şöyledir : Genel Sistem Karakteristikleri : 1.1. Mevcut Anten altyapısının kullanılması 1.2. Tamamiyle Dijital Uydu üzeriden Film Aktarımı 1.3. Full PMS bağlantı özellikleri 1.4. Bakım ve Servis kolaylığı Eğlence Ögelerinin Karakteristikleri: 1.5. Digital Yapı 1.6. Video on demand ( İsteğe bağlı film seçimi) 1.7. Non stop kanallar 1.8. Movie Machine (isteğe bağlı Sihirli Kutu (250 film)) 1.9. Radyo Kanalları Satellite on demand (isteğe bağlı uydu kanalları) Internet over TV (TV üzerinde full internet ulaşımı) Çocuk kilidi Hotel Servisleri Gelişmiş Ağırlama Teknikleri : Ekranda misafir ismi ile karşılama PMS üzerinden otomatik lisan seçimi Uyandırma servisi ( Gerektiğinde resepsiyon müdahale edebilir.) Hesap Görüntüleme Hızlı check out Mesaj Uyarı fonksiyonu Otel içi verim artırıcı ögeler : Manager station yönetici konsolu (Opsiyonel) Personel Kullanıcı kodu yönetimi Kullanıcı Raporları (Manager Station) Merkezi Uyandırma Fonksiyonu yönetimi (Manager Station) Geçmişe yönelik Paralı TV hesaplarının yönetimi ve Raporlama Minibar yönetimi (Opsiyonel) Oda Durumu (Opsiyonel) Müşteri Anketi (Opsiyonel) Müşteri mesajları Content Manager II Otel bilgi sayfaları yönetimi (Opsiyonel) Conference Manager Konferans bilgi sistemi yönetimi Otelin Kurumsal Kimliğini taşıyan kullanıcı arayüzü HSIA High Speed Internet Access Yüksek Hızlı internet Altyapısı

3 ACENTIC İNTERAKTİF TV SİSTEMİ Acentic ürün özellikleri kısaca şöyledir : Genel Sistem Karakteristikleri : 1.1. Mevcut Anten altyapısının kullanılması : Sistem mevcut kablo altyapısını kullandığı için yeni kablolama ve farklı kablo kullanımı gibi zaman ve para kaybına sebep olan bir takım değişikliklere gerek duymamaktadır Tamamiyle Dijital Uydu üzeriden Film Aktarımı Sistemde kullanılan bütün filmler yüksek kalitede ve uydu üzerinden otomatik olarak yüklenir ve her ay yenilenir Full PMS bağlantı özellikleri Sistem başta Micros Fidelio olmak üzere yaklaşık 40 çeşit PMS sistemi ile tam entegre haberleşme sağlar Bakım ve Servis kolaylığı Sistemin yerinde ve uzaktan bakımının kolayca yapılmasını sağlamak üzere çeşitli yazılım ve donanım altyapısı standart olarak sunulmaktadır. Detaylı Arıza raporları ve Otomatik Raporlar sistemin kolay yönetilmesini sağlar Digital Yapı Tamamen digital DVD kalitesinde yayınlanan filmler ile maksimum memnuniyet sağlanmış olur Video on demand ( İsteğe bağlı film seçimi) 1.7. Non stop kanallar Bu özellik sistemlerimizde standard olup, en az 18 film içerisinden istenilen filmin seçilmesine ve seyrederken DVD kontrol edercesine durdurup ileri geri kontrol edilmesine imkan sağlar. Filmler genelde en yeni gişe filmleridir. Standard sistemimizde 4 adet Non Stop Film kanalı ile misafirlerin günün istediği anında eğlenceye ulaşması mümkün olmaktadır.

4 1.8. Movie Machine (isteğe bağlı Sihirli Kutu (250 film)) Avrupa da sadece Acentic tarafından kullanılabilen Movie Machine sayesinde prestij sahibi otellerde Pay TV gelirlerinin %300 arttırdığı görülmüştür. 12 adet Film Stüdyosu ile çalışan Acentic bu stüdyolardan gelen tüm filmleri ve Sitcom dizileri bu cihaz içerisinde toplayıp, klasik ve eski gişe filmlerinin yeni filmler kadar hatta daha fazla izlenmesi istatistiklerini göz önünde bulundurup mükemmel bir sonuç ortaya çıkarmıştır Radyo Kanalları 4 kanal radyo sistemde standard olarak bulunmaktadır Satellite on demand (isteğe bağlı uydu kanalları) TV merkezinde otel müşterilerinden gelen farklı kanal isteklerini karşılamak amacıyla geliştirilen bu sistem sayesinde kullanıcılar merkezde bulunan dijital alıcılar üzerinden istedikleri dil ve içerikte kanalı seçebilirler. Bu sayede sürekli kanal sıralamasının değiştirilmesine gerek kalmaz.

5 1.11. Internet over TV (TV üzerinde full internet ulaşımı) Çocuk Kilidi TV üzerinden sörf yapmak için kullanılan 1GHZ lik işlemci destekli bilgisayarlar sayesinde PC kadar hızlı ve efektif kullanımı mümkün kılar. Odaya konulan küçük ama efektif kablosuz klavye sayesinde keyifli kullanım imkanı sağlanmaktadır. Sistem mevcut kumanda ile de kullanılabilmektedir. Kullanıcıların isteği doğrultusunda, tam kontrollü çocuk kilidi sayesinde istenmeyen servisler ve yayınların seyredilmesi engellenebilir Ekranda misafir ismi ile karşılama TV karşılama ekranında her açılışta misafirin ismi görülür PMS üzerinden otomatik lisan seçimi Check in sırasında alınan lisan bilgisi ile otomatik olarak kullanıcı ekranı lisanı belirlenir. Müşteri isteğe bağlı olarak bu lisanı değiştirebilir Uyandırma servisi ( Gerektiğinde resepsiyon müdahale edebilir.) Misafir TV üzerinden uyandırma saatini girebilir. İkinci saat sayesinde uyanıp tekrar uyuya kalma riski ortadan kalkar. Uyanmama durumunda interface üzerinden resepsiyon uyarılır Hesap Görüntüleme Hızlı check out PMS üzerinden anlık hesap durumu görüntülemesi özelliği sistemde standarttır. Bu özellik sayesinde misafirlerin odadan check out yaparak zamandan kazanması sağlanır Mesaj Uyarı fonksiyonu Misafirler gelen mesajlarını ekrandaki uyarı yazısını takip ederek veya TV cihazındaki mesaj ışığını görerek okuyabilirler.

6 1.19. Manager station yönetici konsolu (Opsiyonel) Bu konsol sistem yönetimi için gerekli tüm yazılımların yüklü olduğu bir PC olup, otel çalışanlarının değişik Acentic sistem komponentleri üzerinde kolayca değişiklik yapmalarını ve sistemi yönetmelerini sağlamaktadır Personel Kullanıcı kodu yönetimi Manager Station yazılımı sayesinde sistemdeki servis menülerinde kullanılan minibar, oda durumu kontrolü gibi seçenekler için kullanıcıya özel şifre verilebilmektedir Kullanıcı Raporları (Manager Station) Sistem kullanıcı, oda, grup ve istenilen olay bazında birçok farklı raporlama özelliklerine sahiptir Merkezi Uyandırma Fonksiyonu yönetimi (Manager Station) Otel çalışanları Manager Station üzerinden uyandırma zamanlarını kolayca girebilirler. Bu sayede zamanı geldiğinde odadaki TV otomatik olarak açılır, uyarıcı ses seviyesi giderek artar ve misafirin kumandayı kullanması beklenir. Belli bir süre içersinde hareket algılanmaz ise uyarı sinyali ile otel çalışanları uyarılır Geçmişe yönelik Paralı TV hesaplarının yönetimi ve Raporlama Bu özelllik sayesinde 60 gün geriye dönük detaylı Pay TV raporları almak mümkündür.

7 1.24. Minibar yönetimi (Opsiyonel) Minibar yönetimi sayesinde otel çalışanları oda içerisinden minibar kullanımını kolayca merkezi sisteme aktarır. Her türlü stok kontrolü ve istatistik raporları almak da mümkündür Oda Durumu (Opsiyonel) Acentic Oda durumu kontrolü modülü sayesinde temizlenen ve kirli odaların durumu merkezi sisteme otomatik olarak aktarılır.

8 1.26. Müşteri Anketi (Opsiyonel) Sistem içerisinde hazırlanmış entegre bir müşteri memnuniyeti anketi bulunmaktadır. Anket sonucu kabul edilen seviyenin altında gerçekleştiğinde otomatik uyarı epostaları ile gerekli kişiler bilgilendirirlip bu memnuniyetsizliğin araştırılıp zamanında müşteri otelden ayrılmadan müdahale edilebilmesine olanak sağlar Müşteri mesajları Otel misafirlerine gelen mesajlar mevcut PMS bağlantısı ile otomatik olarak TV cihazlarının ekranından okunabilir. Sisteme özgü bir özellik olarak Acentic gelen mesajları kendi mesaj sunucusunda barındırır. Bu sayede misafir kaldığı süre boyunca gelen eski mesajlarına erişebilir.

9 1.28. Content Manager II Otel bilgi sayfaları yönetimi (Opsiyonel) Bilindiği gibi otel bilgi sistemlerinin en önemli zorluklarından biri bilgilerin güncellenme işlemidir. Genelde bu işlem otel dışında sistemi kuran firmalar tarafından yapılır ve zaman kaybına neden olur. Acentic ise Content Manager yazılımı ile bu işlemlerin otel çalışanları tarfından kolayca yapılmasına imkan sağlamaktadır. Bilgi sayfalarının istenilen dilde ve içerikte hazırlanması, düzenlenmesi ve yayınlanması için hazırlanmış mükemmel bir araçtır Conference Manager Konferans bilgi sistemi yönetimi Otelde bulunan konferans etkinliklerinin yönetimi, bilgi akışı ve gündem kontrolü gibi organizasyon gerektiren işlemleri kolayca yapıp zaman ve eleman tasarrufu sağlayan çok kullanışlı bir üründür. Bu sayede bir çok bilgi mesajı ve yönlendirme mesajı anında konferans üyelerine ulaştırılır ve zaman kaybı minimuma indirilmiş olur.

10 1.30. Otelin Kurumsal Kimliğini taşıyan kullanıcı arayüzü Bronz : Kullanılan arayüzü otelin kurumsal kimliğini ön plana çıkaracak şekilde farklı renk ve şekilde tasarlanabilir.isteğe göre tamamen farklı bir ekran dizaynı da kullanmak mümkündür. 4 çeşit tasarım şekli bulunmaktadır. Gümüş : Altın : Platin :

11 1.31. HSIA High Speed Internet Access Yüksek Hızlı internet Altyapısı Sisteme ek olarak mevcut anten dağıtımı altyapısını kullanarak hızlı, güvenli ve direkt otel ön büro yazılımı ile oda numarasına göre hesaba geçirlilebilen bir internet altyapısı hizmeti verilmektedir. Bu sayede yapısal kablolama yapmadan otel müşterilerine odada kablolu veya kablosuz hızlı internet hizmeti vermek mümkündür.

PBT Pro. Tesis ve Demirbaş Yönetimi Yazılımı

PBT Pro. Tesis ve Demirbaş Yönetimi Yazılımı PBT Pro Tesis ve Demirbaş Yönetimi Yazılımı Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım... Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım... Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım... Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım...

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Sayısal Yayıncılıkta Yeni Yakla ım. Pixage. www.pixage.tv

Sayısal Yayıncılıkta Yeni Yakla ım. Pixage. www.pixage.tv Sayısal Yayıncılıkta Yeni Yakla ım Pixage www.pixage.tv Pixage, KoçSistem tarafından geliştirilen, mesajlarınızı tüm dünyaya internet üzerinden iletebilmenizi sağlayan, içeriklerinizin yayınlandığı her

Detaylı

Şeffaf İnsan Kaynakları. Aktif personel. Etkin yönetici

Şeffaf İnsan Kaynakları. Aktif personel. Etkin yönetici Şeffaf İnsan Kaynakları Aktif personel Etkin yönetici HR-WEB ile Fark Yaratacak uygulamalar! HR-WEB İnsan Kaynakları ve Bordro Yönetimi çözümümüz, uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimiz ve iş dünyasının

Detaylı

her trex, bir fidan...

her trex, bir fidan... trex ERP Çözümleri ve Sistem Entegrasyonu Üretimden Online Veri Toplama ve Otomasyon Sistemleri her trex, bir fidan... Kullandığınız her TREX yazılımı; size, ülkemize ve geleceğimiz olan çocuklarımıza

Detaylı

Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi

Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi ANT-BİM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Altındağ Mah. 100 Yıl Bulvarı Tel : +90 242 247 95 60 Pbx. No:26-A/11 Antalya Faks : +90 242 247 95 63 E-posta : info@asyasoft.com.tr

Detaylı

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424

Ödemeler ve Nakit Yönetimi. www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 www.hsbc.com.tr 0 850 211 0 424 HSBC Bank A.Ş. Sicil No: İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü - 268376 Ticaret Unvanı: HSBC Bank A.Ş. Şirket Merkezi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 128 Şişli 34394/İstanbul

Detaylı

DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI

DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI Turizm sektöründe faaliyet gösteren konaklama tesislerinin ihtiyaçları doğrultusunda, dijital işletme anlayışının alt yapısını oluşturacak yazılımlar üretmek,

Detaylı

MİKROİŞLEMCİ DENETİMLİ ve MANUEL REDRESÖRLER

MİKROİŞLEMCİ DENETİMLİ ve MANUEL REDRESÖRLER MİKROİŞLEMCİ DENETİMLİ ve MANUEL REDRESÖRLER - Elektro Kaplama - Kataforez Boya - Eloksal Kaplama - Alüminyum Yüzey İşlemleri - Laklama - Korozyon Önleme - Rafinasyon İşlemleri - Klor Elektrolizi - Elektrikli

Detaylı

Interaktif Tv Nedir? Interaktif Tv Sistemlerinin Genel Özellikleri

Interaktif Tv Nedir? Interaktif Tv Sistemlerinin Genel Özellikleri Interaktif Tv Nedir? Interaktif tv sistemi kavramı Türkiye de yaklaşık olarak 2000 li yılların başlarında kulaktan kulağa duyumlar ile yayılmaya başladı. Maalesef yeni bir teknoloji Türkiye ye geldiği

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ WEB TABANLI UZAKTAN KONTROL 481BB0008 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE www.schrack-seconet.com VISOCALL IP, iletişim, organizasyon ve bakım için ortak teknoloji platformu. Geleceğe yönelik birçok uygulama

Detaylı

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. İçindekiler LEAPvoX Hakkında... 5 LEAPvoX Kullanım Amacı... 5 LEAPvoX Temel Özellikleri...

Detaylı

NEO - Depo ve Sevkiyat Sistemi

NEO - Depo ve Sevkiyat Sistemi NEO - Depo ve Sevkiyat Sistemi Tanıtım ve Çalışma Şekli: %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen NEO-Depo ve Sevkiyat Sistemi yazılımı, Nokta Bilgisayar A.Ş.'nin tescilli bir markasıdır. Günümüz

Detaylı

Avaya Çözüm Ailesinin, Orta ve Büyük İşletmeler için Geliştirdiği Esnek İletişim Sunucusu

Avaya Çözüm Ailesinin, Orta ve Büyük İşletmeler için Geliştirdiği Esnek İletişim Sunucusu Avaya Integral Enteprise İletişim Sistemi Avaya Çözüm Ailesinin, Orta ve Büyük İşletmeler için Geliştirdiği Esnek İletişim Sunucusu Avaya Integral Enterprise, yüksek performansı ve esnek yapısıyla, ölçeklenebilir

Detaylı

FREKANSLAR DEĞİŞTİ. TÜRKSAT 4A ya GEÇTİ, TELEVİZYONLARDA ANDROİD İSTİLASI TUYAD UYDU ELEKTRONİK FUARI 2015 TE TEKNOLOJİ TRENDLERİ

FREKANSLAR DEĞİŞTİ. TÜRKSAT 4A ya GEÇTİ, TELEVİZYONLARDA ANDROİD İSTİLASI TUYAD UYDU ELEKTRONİK FUARI 2015 TE TEKNOLOJİ TRENDLERİ Dijital İletişim Teknolojileri İhtisas Dergisi EKİM 2014 SAYI: 5 AYLIK SÜRELİ YAYINDIR ÜCRETSİZDİR TÜRKSAT 4A ya GEÇTİ, FREKANSLAR DEĞİŞTİ TELEVİZYONLARDA ANDROİD İSTİLASI TUYAD UYDU ELEKTRONİK FUARI 2015

Detaylı

BCPlus 11 12..220V 20..200A MİKROİŞLEMCİLİ AKÜ ŞARJ CİHAZI

BCPlus 11 12..220V 20..200A MİKROİŞLEMCİLİ AKÜ ŞARJ CİHAZI BCPlus 11 12..220V 20..200A MİKROİŞLEMCİLİ AKÜ ŞARJ CİHAZI MARİN TİPİ VE NORMAL TİP TANITIM DOSYASI *Bu dokümanda verilen resim,çizim ve diğer teknik bilgiler cihazların temel ortak özellikleri göz önünde

Detaylı

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ Contents İçindekiler 02 04 _ Kurumsal Enterprise İşletmeler Business 06 08 _ Small Küçük and ve Ev Home OfisOffice 10 11 _ ipecs Ethernet Anahtarı Switch 12 13

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

2013 Q2. Değerlendirme. ios işletim sisteminin dünden bugüne hikayesi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 2012-2013 Q1 karşılaştırması

2013 Q2. Değerlendirme. ios işletim sisteminin dünden bugüne hikayesi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 2012-2013 Q1 karşılaştırması 1 İçerik 2013 Q2 mobilike Kurucu Ortaklarından 01 Rakamlarla Mobil Global & Türkiye de mobil rakamlar 02 Örnek çalışma Vaseline 06 Teknoloji 4G 08 Karşılaştırma İki cihaz karşılaştırması - Samsung S4 &

Detaylı

GÖRÜNTÜLEME TEKNOLOJİLERİ. www.idisplay.com.tr

GÖRÜNTÜLEME TEKNOLOJİLERİ. www.idisplay.com.tr GÖRÜNTÜLEME TEKNOLOJİLERİ www.idisplay.com.tr idisplay idisplay, farklı sektörlerde hizmet sunan organizasyon ve kurumların iletişim faaliyetlerini daha verimli yürütebilmeleri için en son teknolojiyi

Detaylı

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ Akıllı binalara ilgi artıyor... Amerika da 80 lı yıllarda başlamış olan akıllı binalara yöneliş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek binaların artışı ve

Detaylı

Techem Holding Genel Merkezi

Techem Holding Genel Merkezi Techem Holding Genel Merkezi 2 Techem Enerji Hizmetleri Enerji hizmetlerinde küresel çözüm ortağınız 1952 yılında Almanya da kurulan Techem, bugün dünya genelinde 25 i aşkın ülkede, sektör lideri olarak

Detaylı

DCS Endüstriyel Otomasyon Sistemleri olarak ; Endüstriyel Otomasyon alanında,bağımsız sistem evi olarak faaliyet göstermektedir.

DCS Endüstriyel Otomasyon Sistemleri olarak ; Endüstriyel Otomasyon alanında,bağımsız sistem evi olarak faaliyet göstermektedir. DCS Endüstriyel Otomasyon Sistemleri olarak ; Endüstriyel Otomasyon alanında,bağımsız sistem evi olarak faaliyet göstermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun fiyat ve nitelikteki

Detaylı

Hastane Bilgi Yönetim Sistemi

Hastane Bilgi Yönetim Sistemi MEDOFAS HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ HIZ PRESTİJ ZAMAN BAŞARI KARLILIK TEKNOLOJİ ULUSLAR ARASI SAYGINLIK AKREDİTASYON KALİTE kazandırır HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMLERİ Gündem 1 2 3 4 5 Tanımlar Hasta

Detaylı

ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ FAKS HABERLEŞME TEKNİĞİ 523EO0031 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı

TIRSAN TELEMATiK SiSTEM

TIRSAN TELEMATiK SiSTEM TIRSAN TELEMATiK SiSTEM FİLONUZU GÜVENLE YÖNETİN, KAZANCINIZA KAZANÇ EKLEYİN. Tırsan Telematik, filonuzla taşıdığınız yükü daha hızlı ve güvenle teslim etme imkanı sunar. Vakitten kazanç elde etmenizi

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı