BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN"

Transkript

1 BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN Seçmiş olduğunuz Wings for Life World Run ( Etkinlik veya Koşu ) yerinin ( Yer ) yerel organizasyonu ve ev sahipliğini, kayıtlı işyeri [İçerenköy Mahallesi 34752, Ataşehir İstanbul] adresinde mukim [DSM] ( Organizatör ), Organizatörün işbirliği ortakları, aracıları ve hizmet sağlayıcıları ile birlikte üstlenmektedir. Bu Etkinlik Katılım Şartları, Kural Kitabı ve yürürlükteki diğer tüm uluslararası, federal, devlet, eyalet, yerel ve bölgesel kural ve yönetmeliklere tabidir. Bu Katılım Şartlarıyla Kural Kitabı arasında herhangi bir çelişki olması halinde, bu Katılım Şartları geçerli olacaktır. Bu Katılım Şartlarından kaynaklanan ve/veya Wings for Life World Run ile ilgili genel sorularınız için, lütfen adresindeki iletişim formunu doldurun. Seçmiş olduğunuz Wings for Life World Run'ı kaydettirerek, bu Katılım Şartlarına bağlanmayı ve aşağıdaki uygunluk şartlarının tümünü yerine getirdiğinizi beyan etmeyi kabul ediyorsunuz. 1. UYGUNLUK 1.1 Seçilen Wings for Life World Run'a katılmak ve ödüle uygun olmak için, sizin ("Katılımcı", Kayıt Sahibi veya siz ) aşağıdaki uygunluk ölçütlerini karşıladığınızı ve aşağıdaki adımları Koşu Yarışından önce tamamlayacağınızı beyan ve temin ediyorsunuz. 1.2 Koşuya katılım anında 18 yaş ve üstü olduğunuzu ve ikamet ettiğiniz yerde ve seçmiş olduğunuz Wings for Life World Run'ın gerçekleştiği yerdeki yargı alanında reşit olduğunuzu onaylıyorsunuz. İkamet ettiğiniz yerdeki yargı alanında ve yarışmak için kayıt yaptırdığınız yerdeki yargı alanında yasal reşitlik yaşının altındaysanız, bu Etkinliğe katılmanıza veya başka bir şekilde kişisel bilgilerinizi Organizatöre sunmanıza izin verilmemektedir. Yukarıdaki yaş sınırı, onaylı tekerlekli sandalyeler kullanan katılımcılar için de geçerlidir (Kural Kitabına Bağlantı). Şu anda, Quebec, Kanada'da ikamet edenler Etkinliğe kayıt yaptırmaya veya katılmaya uygun değildir. Bu konudaki herhangi bir politika değişikliği hakkında lütfen sitesindeki duyuruları takip edin.

2 1.3. Eğer Çocuk ve Genç Koşusu na katılıyorsanız, bu Koşuya bu Şartlar ve Koşulları ve Kurallar Kitabını sizin adınıza okumuş ve kabul etmiş bir anne/babanın, yasal velinin ya da başka bir kanunen sorumlu yetişkinin (bundan böyle hepsi veli olarak anılacaktır) etkin gözetimi altında katılıyorsunuzdur. Bu durumda, Veliden yazılı bir onay olmak zorunludur ve mümkün olan hallerde Katılımcının da Yazılı Onayı alınacaktır. Etkinliğe katılmaya hak kazanmak için imzalı Katılımcı Feragatnamesi formunu tam ve doğru bir şekilde doldurmanız ve Yerinde Kayıt kısmındaki Yarış Personeline vermeniz zorunludur. Katılımcının reşit olmaması halinde veliler imzalamalıdır. 1.4 Katılımcıların ulusal veya yerel yasalar nedeniyle Etkinliğe katılmaya yasal açıdan uygun olmaması halinde Red Bull'un sorumlu tutulamayacağını lütfen unutmayın. 1.5 Etkinliğe güvenli bir şekilde katılmanızı önleyecek veya bunu yaparken başkaları için risk oluşturacak hiçbir durumunuz olmadığını beyan ediyorsunuz. Ayrıca, herhangi bir nedenden ötürü Etkinliğe katılmaya başka türlü maniniz olmadığını da kabul ediyorsunuz. Katılmadan önce doktorunuza danışmanız da tavsiye edilir. 1.6 Etkinliğe katılmaya uygun olmanız için, imzalı "Katılımcı Feragatnamesi" formunu doğru şekilde doldurup Koşudan önce Etkinlik Alanında Kayıt noktasındaki Yarış Personeline sunmanız da gerekecektir. 1.7 Kişi başına sadece bir girişe/kayda izin verilmektedir.

3 1.8 Katılımcının, diğer bilgiler ve gerekliliklerin yanı sıra, hangi yardımcı araç ve desteklerin koşuda kullanılmaktan men edildiği ve bunlar gerekli ve mevcutsa hangi özel kategorinin seçileceğiyle ilgili bir açıklamayı da içeren Kural Kitabını okuyup kabul etmesi gerekmektedir. Kural Kitabı veya bu Katılım Şartlarının her türlü ihlali, Organizatörün yegane takdir yetkisinde olmak üzere, Giriş Ücreti ve/veya diğer masraflarla ilgili hiçbir iade talebi olmaksızın Etkinlikten diskalifiye edilmeye yol açabilir. 1.9 Organizatör, kendi takdirine göre, Kayıt Sahibi tarafından Organizatöre sunulan bilgilerin herhangi birini kontrol etme ve özellikle de yaş, kimlik ve sağlanan diğer ayrıntıların kanıtını isteme hakkını saklı tutar. Geçersiz e-posta adresi veya Kayıt Sahibinin yaşı veya ikamet yeriyle ilgili yanlış veri içeren kayıtlar geçersiz kabul edilecektir Organizatör, her yerel Etkinlik için toplam Katılımcı sayısını sınırlama hakkını saklı tutar. Bu limite ulaşılması halinde, Etkinlik Yerine başka Katılımcı kabul edilmeyecek ve Katılımcılar bu tür durumlar hakkında adresinde gerektiği gibi bilgilendirilecektir Özel kategori yarışlarının (örneğin, erkekler, kadınlar, erkekler veya kadınlar ve bazı yerlerde çocuklar ve gençler) mevcut olduğu yerlerde, Organizatör gerekli süre içinde adresinde çevrimiçi olarak duyurulmak üzere bir minimum ve bir maksimum Katılımcı sayısı belirleme hakkını da saklı tutar. Aşağıdaki Bölüm 2.1'de tanımlanan Kayıt Süresinin bitiminden bir hafta önce minimum Katılımcı sayısına ulaşılamaması halinde, Organizatör yerel Etkinliği veya belli yarış kategorilerini iptal etme ve söz konusu iptali adresinde duyurma hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda, iptal edilen yarışlar için ödenmiş Giriş Ücretleri iade edilecektir Wings for Life World Run Organizatörün yegane takdir yetkisinde koşulacaktır. Organizatörün Wings for Life World Run ile ilgili bütün konulardaki kararı kesindir ve hiçbir tekabüliyete girilmeyecektir. 2. WINGS FOR LIFE WORLD RUN KAYIT SÜRESİ VE PROGRAMI 2.1 Wings for Life World Run kayıtları 1 Ekim 2014, saat 11:00 UTC'de başlayıp 26 Nisan 2015, saat 23:59 UTC'de sona erecektir. Bazı yerlerin yanı sıra bazı yerlerde mevcut olan çocuklar/gençler kategorileri için kayıtlar daha sonraki bir tarihte başlayabilir ve böyle bir durum adresinde duyurulacaktır. Red Bull tarafından bu Kayıt Süresi dışında alınan girişler dikkate alınmayacak ve bu Katılım Şartları uyarınca hiçbir yetkiye sahip olmayacaktır. 2.2 Organizatör, Katılımcının ilk adını yarış numarasıyla birlikte sadece kayıt 15 Mart 2015, saat 23:59 UTC'den önce gerçekleşmişse sergileyebilir. Ancak, Katılımcı ilk adını yarış numarasıyla birlikte sergileme hakkına hiçbir zaman sahip değildir.

4 2.3 Wings for Life World Run'ın uluslararası startı 3 Mayıs 2015, 11:00 UTC'de olacaktır. Lütfen seçmiş olduğunuz Wings for Life World Run'ın yerel saatini adresinden kontrol etmeyi unutmayın. Yerde Çocuklar ve Gençler kategorileri de varsa, bu Etkinlik Yerlerinin tümünde resmi start zamanı 3 Mayıs 2015, yaklaşık saat 11:40 UTC olacaktır. Bu start zamanı Organizatörün yapacağı değişikliklere tabidir. Kesin start zamanıyla ilgili güncellemeler için lütfen adresini ziyaret edin. 3. WINGS FOR LIFE WORLD RUN'A KAYIT VE KATILIM 3.1 Wings for Life World Run'a kaydolmak için, şu adımları atmanız gerekecektir: adresine gidin ve Register/ Sign up öğesine tıklayıp yarış Yerinizi seçin. Bazı yarış yerleri için, grafiksel bir genel bakış mevcuttur. Ancak, yarış parkurunun ayrıntıları Organizatörün yegane takdirine göre size haber verilmeden değiştirilebilir (bkz. aşağıdaki Bölüm 9.8 ve 9.9). Kayıt sürecinde bu noktadan sonra, aşağıda tanımlanan belli adımlar tüm yarış kategorilerindeki katılımlar için geçerli olmayabilir. Lütfen web sitesinde bu konudaki talimatları izleyin. Ardından, size uygun atlet tipini seçin: Koşucu, Tekerlekli sandalyeli Katılımcı veya seçtiğiniz Yerde varsa, Çocuk/Genç. Wings for Life World Run ile ilgili olarak sizinle iletişime geçebilmemiz için, kayıt formunu kişisel bilgilerinizle doldurun. Gerekli kişisel bilgiler şunlardır: ad, soyadı, cinsiyet, doğum tarihi, uyruğun yanı sıra iletişim bilgileriniz (sokak, kapı numarası, ülke, posta kodu, şehir, e-posta, telefon) artı koşu deneyimi/becerisi seviyeniz. Kulüp/şirket bağlantınızı belirtme seçeneğine de sahipsiniz. Bir engellilik nedeniyle herhangi bir şekilde ek yardım veya hizmet veya Koşunun politikaları, uygulamaları ve/veya prosedürlerinde değişiklik talep ediyorsanız, lütfen talebinizi sağlanmış olan iletişim formuyla birlikte sunun ve neyi neden istediğinizi açıklayan ayrıntılı bilgiler vermeyi de unutmayın. Ardından, Giriş Ücreti artı tüm geçerli vergi ve ücretleri bağlayıcı şekilde transfer etmeniz için ödeme formunu doldurmanız gerekecektir (ödeme yöntemleri ve süreciyle ilgili ayrıntılı bilgi için bkz. aşağıdaki Bölüm 4). İsteğe bağlı olarak, Etkinlikle ve genel olarak projeyle ilgili güncellemeleri ve geçmiş bilgileri almak için, kayıt sayfasında belirtilen yerdeki onay kutusunu (varsa) işaretlemek suretiyle Wings for Life World Run haber bültenine abone olma olanağı da sunulacaktır. Ardından, girmiş olduğunuz verileri onaylamak için bir özet sayfasına yönlendirileceksiniz. Register Now düğmesine tıkladığınızda kaydınız bağlayıcı olacaktır.

5 3.2 Aşağıdaki kişisel bilgiler start listelerinde ve sonuçlar adresinde ve diğer medya araçlarında yayınlanacaktır. ad, soyadı, uyruk, yaş grubu, kulüp/şirket bağlantısı (belirtilmişse). ad, soyadı, uyruk, yaş grubu, kulüp/şirket bağlantısı (belirtilmişse). 3.3 Katılmaya uygun sayılabilmek için aşağıdaki adımları yerine getirmeniz gerekmektedir. (i) anlatılan kayıt sürecini tamamlamak, (ii)giriş Ücreti artı tüm geçerli vergi ve ücretlerin başarıyla ödendiğine dair bir e-posta onayı almak,, (iii) kayıt sırasında uygun onay kutularına tıklamak suretiylebu Katılım Şartlarının Bölüm 1'i ve Kural Kitabı uyarınca Koşuya katılmaya uygun olduğunuzu onaylamak ve (iv) Etkinlik Yerinde Etkinlik Alanında Kayıt işlemini tamamlamak. 3.4 Etkinliğin kendisi ve ilgili Etkinlik Yerindeki etkinlik alanında kayıtla ilgili ayrıntılı kurallar ve şartlar için, lütfen bağlayıcı nitelikteki Kural Kitabına başvurun ve adresindeki güncellemeleri kontrol edin. 3.5 Kayıtla birlikte sağladığınız iletişim bilgileri, seçmiş olduğunuz Wings for Life World Run ile ilgili her türlü güncellemeyi size bildirmek için kullanılacaktır. Lütfen bunların her zaman doğru olduğundan emin olun. 3.6 Etkinliğe katılma hakkı kişiseldir ve devredilemez. Yarış numaraları devredilemez. 3.7 Bir Katılımcının seçilmiş olan Koşu Yerindeki etkinlik alanındaki kayda Kural Kitabında söylendiği veya Organizatörden gelen bir e-posta veya sitesi yoluyla güncellendiği şekilde gelmemesi halinde, katılım hakkından feragat etmiş sayılacak ve para iadesi talep etme hakkına sahip olmayacaktır. Bu konuda hiçbir şekilde istisna kabul edilmeyecektir. 4. GİRİŞ ÜCRETİ VE ÖDEME YÖNTEMLERİ 4.1 İlgili yerel Etkinliği seçtikten sonra, Giriş Ücreti - ki koşular arasında farklılık gösterebilir- ekrana gelir. Seçilen Wings for Life World Run'a bağlı olarak, ödeme kredi kartı (çoğu yerde Visa ve MasterCard ve sadece belli yerler için JCB veya American Express) ve/veya sadece belli yerlerde önceden ödeme (banka havalesi ve/veya sadece belli yerler için PayPal yoluyla veya sadece belli yerlerde fiş koduyla) mümkündür. Giriş Ücreti artı tüm geçerli vergi ve ücretlerin toplam fiyatı kayıt tamamlanmadan önce görüntülenir ve kredi kartı ödemelerinde hemen ödenmesi gerekir. Önceden ödemelerde (banka havalesi) ise, Giriş Cüreti artı tüm geçerli vergi ve ücretlerin toplam meblağının, talimatlara uygun şekilde ilk onay e- postasında belirtilen hesaba aktarılması gerekir (ki bu da başarılı bir kaydın teyidi değildir). Organizasyon ülkesine ve kredi kartını veren bankaya bağlı olarak, Organizatörün onayladığı Giriş Ücreti artı vergi ve ücretlerin üzerine yerel ücretler de eklenebilir (örneğin, döviz kurlarıyla ilgili ücretler veya belli bankacılık ücretleri). Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için, lütfen kredi kartını veren bankanızla görüşün.

6 4.2 Çevrimiçi kayıt esnasında kredi kartı bilgilerinin ne Organizatöre ne de Red Bull GmbH'ye aktarılmayacağını, sadece (i) doğrudan kredi kartı şirketine veya (ii) Visa, JCB ve MasterCard ile ödemelerde, ilgili kredi kartı şirketiyle birlikte ödemeden sorumlu olan yetkili Kredi Kartı Alıcısına (European Merchant Services B.V. veya diğer yerel şirketler) aktarılacaktır. 4.3 Giriş Ücreti vergiden düşülebilecek bir bağış değildir. Etkinlik yararına Organizatöre yapılacak başka her türlü bağış da vergiden düşülemez. 4.4 Kredi kartıyla ödemeler için "Register / Sign up" sekmesini tıklamak veya Giriş Ücreti artı geçerli ve ücretleri banka havalesi yoluyla göndermek suretiyle kayıt olup çevrimiçi kayıt formunu doldurduğunuzda, ödeme bağlayıcıdır, ertelenemez, değiştirilemez, aktarılamaz ve iade edilemez. Yerel yasalar uyarınca, Bölüm 6.4 uyarınca Organizatörün ihmali olduğu durumlar dışında bu politikada kesinlikle hiçbir koşulda istisna yapılamaz. İŞ BU BELGEDE AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE, GİRİŞ ÜCRETİ, ORGANİZATÖRÜN HERHANGİ BİR NEDENLE VEYA NEDENSİZ OLARAK ETKİNLİĞİ İPTAL ETMESİ, ORGANİZATÖRÜN HERHANGİ BİR YEREL ETKİNLİĞİN TARİH VEYA YERİNİ DEĞİŞTİRMESİ VEYA HERHANGİ BİR NEDENLE ETKİNLİĞE KATILAMAYACAK OLMASI DA DAHİL, FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA, İADE EDİLEMEZ. 4.5 Katılımcı, ödeme başarıyla icra edildikten sonra Organizatörden onay e- postasını aldığında, Katılımcı ile Organizatör arasında, bu Katılım Şartlarına dayalı akdi bir ilişki doğrudan kurulmuş olur. Red Bull GmbH,açıkça Organizatör olarak tanımlandığı yer (Avusturya'daki Wings for Life World Run) dışında sadece aracı olarak görev yapar ve start numaralarını Organizatör adına dağıtır. 4.6 Organizatör, Kayıt Süresi sırasında Giriş Ücretini herhangi bir nedenle kendi uygun olduğunda yerel olarak ayarlama hakkını saklı tutar; ancak Giriş Ücretinde ister artış, ister azalma olsun hiçbir değişiklik, ödenmiş olan Giriş Ücretlerini etkilemez. 4.7 Giriş Ücretleri yarış organizatörü tarafından toplanacak ve Red Bull Group tarafından Wings for Life Foundation'a bağışlanacaktır. 4.8 Etkinliğe katılmak için yapılan hiçbir seyahat veya başka masrafın tazmin edilmeyeceğini lütfen unutmayın. 5. ÖDÜLLER 5.1 Giriş Ücretiyle ilgili tek husus, yarış numarası ve Koşucu Çantası da (bkz. Kural Kitabı) dahil olmak üzere Wings for Life World Run'a katılma hakkıdır.

7 5.2 Etkinliğin galipleri şöyle belirlenecektir: Bir Küresel Yarış Ödülü Galibi (her biri bir "Küresel Yarış Ödülü Galibi"): -Dünya çapında, Yarışta Catcher Car (Kural Kitabında belirtildiği üzere) kendisine ulaşmadan önce en uzun mesafeyi kat etmeyi başaran bir erkek ve bir kadın Katılımcı Küresel Yarış Ödülü Galipleri olacaktır. Toplamda bir erkek Küresel Yarış Ödülü Galibi ve bir de kadın Küresel Yarış Ödülü Galibi olacaktır. Bir Ulusal Yarış Ödülü Galibi (her biri bir "Küresel Yarış Ödülü Galibi"): Her ülke Yerinde (Birleşik Devletler ve Almanya hariç), Catcher Car (Kural Kitabında belirtildiği üzere) kendisine ulaşmadan önce en uzun mesafeyi kat etmeyi başaran bir erkek ve bir kadın Katılımcı Ulusal Yarış Ödülü Galipleri olacaktır Her ülke Yerinde (Birleşik Devletler ve Almanya hariç), Catcher Car (Kural Kitabında belirtildiği üzere) kendisine ulaşmadan önce en uzun mesafeyi kat etmeyi başaran bir erkek ve bir kadın Katılımcı Ulusal Yarış Ödülü Galipleri olacaktır. Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde, Ulusal Yarış Ödülü Galibi, Almanya'da veya A.B.D.'de, Almanya'daki veya A.B.D.'deki Yerlerde Catcher Car kendisine ulaşmadan önce en uzun mesafeyi kat etmeyi başaran bir erkek ve bir kadın Katılımcı olacaktır. Şüpheye yer bırakmamak için, Almanya'da sadece bir erkek ve bir kadın Ulusal Yarış Ödülü Galibi, Amerika Birleşik Devletleri'nde de bir erkek ve bir kadın Ulusal Yarış Ödülü Galibi olacaktır. Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde, bir Alman ve A.B.D.'li Yerel Yarış Ödülü Galibi (her biri bir Alman/A.B.D. Yerel Yarış Galibi): Almanya ve A.B.D.'deki her Yerde, söz konusu Alman/A.B.D. Yerinde Catcher Car kendisine ulaşmadan önce en uzun mesafeyi kat etmeyi başaran bir erkek ve bir kadın Katılımcı, söz konusu Alman/A.B.D. Yeri için Alman/A.B.D. Yerel Yarış Galipleri olacaktır. Her Alman Yerel Yarışı için bir erkek Alman Yerel Yarış Ödülü Galibi ve bir kadın Alman Yerel Yarış Ödülü Galibi olacak ve her A.B.D. Yerel Yarışı için de bir erkek A.B.D. Yerel Yarış Ödülü Galibi ve bir kadın A.B.D. Yerel Yarış Ödülü Galibi olacaktır; ANCAK, Ulusal Yarış Ödülü Galibinin yarışıp kazandığı Alman/A.B.D. Yerinde Alman/A.B.D. Yerel Yarış Ödülü Galibi (ve de Alman/A.B.D. Yerel Yarış Ödülü) OLMAYACAKTIR. 5.3 Çocuklar ve Gençler Kategorileri - Bu kategorilerin yer aldığı yerler için.

8 Yarıştan sonra adresinde her yer için ayrı sonuç listesinin yanı sıra bir küresel liste yayınlanacaktır. Bu sonuç listeleri sadece bilgilendirme amaçlı olup, ödül veremeyecektir. 5.4 İlgili galiplere ödülleri şöyle verilecektir: Küresel Yarış Ödülü ("Küresel Yarış Ödülü"), her erkek ve kadın Küresel Yarış Ödülü Galibi ve kendi seçeceği bir kişi için bir dünya seyahatinden oluşmaktadır. Dünya seyahati uçuşları içerecek, diğer ulaşım ve konaklama seçenekleri Organizatör tarafından belirlenecektir. Dünya seyahatinin başlangıç ve bitiş tarihleri, süresi ve programının Küresel Yarış Ödülü Galibiyle birlikte Organizatör tarafından belirleneceğini, ancak 30 günü geçmeyeceğini lütfen unutmayın. Konaklamalar en az 4 yıldızlı otel denginde olacaktır. Bu ödülün toplam değeri, Organizatörün her Küresel Yarış Ödülü Galibiyle birlikte belirleyeceği yerler, Küresel Yarış Ödülü Galibinin başlangıç ve bitiş tarihleri ve rezervasyon tarihindeki masraflara bağlı olacaktır. Küresel Yarış Ödülü Galibine eşlik eden kişinin, başlangıç ve bitiş noktası da dahil olmak üzere Küresel Yarış Ödülü Galibiyle aynı seyahat programına katılması ve aynı otel odasını paylaşması gerekecektir. Her Küresel Yarış Ödülünün toplam değeri kişi başı EUR'yu (vergiler hariç) geçmeyecektir. Ulusal Yarış Ödülü ("Ulusal Yarış Ödülü"), ücretsiz nakil ve Organizatör tarafından belirlenmek üzere en az Etkinlikten önceki ve sonraki gece konaklamalar da dahil olmak üzere, müteakip Wings for Life World Run'a (dünya üzerindeki bir yer) ücretsiz katılım için iki fişten (Ulusal Yarış Ödülü Galibi artı seçeceği bir kişi) oluşacaktır. Bir sonraki Wings for Life World Run etkinliğinin tarih ve saatinin henüz belirlenmediğini lütfen unutmayın. Konaklamalar en az 4 yıldızlı otel denginde olacaktır. Bu ödülün toplam değeri, Ulusal Yarış Ödülü Galibinin seçeceği Wings for Life World Run Yerine, Ulusal Yarış Ödülü Galibinin başlangıç ve bitiş noktasına ve rezervasyon tarihindeki masraflara bağlı olacaktır. Ulusal Yarış Ödülü Galibine eşlik eden kişinin, başlangıç ve bitiş noktası da dahil olmak üzere Ulusal Yarış Ödülü Galibiyle aynı seyahat programına katılması ve aynı otel odasını paylaşması gerekecektir. Ulusal Yarış Ödülünün toplam değeri kişi/fiş başına EUR'yu (vergiler hariç) geçmeyecektir. Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde, Ulusal Yarış Ödülü Galibinin sadece Ulusal Yarış Ödülünü alabileceğini ve Ulusal Yarış Ödülü Galibinin yarışıp kazandığı Alman/A.B.D. Yerindeki Alman/A.B.D. Yerel Yarış Ödülüne uygun olmayacağını lütfen unutmayın. Her Alman ve A.B.D. Ulusal Yarış Ödülü ("Alman/A.B.D. Ulusal Yarış Ödülü"), ücretsiz nakil ve Organizatör tarafından belirlenmek üzere en az Etkinlikten önceki ve sonraki gece konaklamalar da dahil olmak üzere, müteakip Wings for Life World Run'a (dünya üzerindeki bir yer) ücretsiz katılım için iki fişten (Alman/A.B.D. Ulusal Yarış Ödülü Galibi artı seçeceği bir kişi) oluşacaktır. Bir sonraki Wings for Life World Run etkinliğinin tarih ve saatinin henüz belirlenmediğini lütfen unutmayın. Konaklamalar en az 4 yıldızlı otel denginde olacaktır. Bu ödülün toplam değeri, Ulusal Yarış Ödülü Galibinin seçeceği Wings for Life World Run Yerine, Ulusal Yarış Ödülü Galibinin başlangıç ve bitiş noktasına ve rezervasyon tarihindeki masraflara bağlı olacaktır. Ulusal Yarış Ödülü Galibine eşlik eden kişinin, başlangıç ve bitiş

9 noktası da dahil olmak üzere Ulusal Yarış Ödülü Galibiyle aynı seyahat programına katılması ve aynı otel odasını paylaşması gerekecektir. Ulusal Yarış Ödülünün toplam değeri kişi/fiş başına EUR'yu (vergiler hariç) geçmeyecektir. Ulusal Yarış Ödülünün kazanıldığı Alman/A.B.D. Yerinde Alman/A.B.D. Yerel Yarış Ödülü verilmeyecektir. 5.5 Bölüm 5.3. ve 5.4'te anlatılan ödüllerin tüm seyahat düzenlemeleri, Red Bull Group ile birlikte Organizatörün acentesi aracılığıyla yapılmalıdır. Ödülün kabulü ve kullanımıyla ilgili olup da burada özellikle belirtilmemiş olan diğer tüm masraf ve giderler (güvenlik ücretleri, hediyeler, bagaj ücretleri, yemekler ve ek ulaşım ve tesadüfi masraflar) ödül sahiplerinin sorumluluğundadır. Ödül sahiplerinin en az 6 ay geçerli bir pasaport ve varsa gerekli vizeleri alması da (ve bunların maliyetini üstlenmesi de) gerekecektir ( Seyahat sigortası ve cep harçlığı özellikle ödül sahibinin sorumluluğudur. Ödül sahipleri, yola çıkmadan önce geçerli seyahat belgeleri bulundurmak ve göstermek zorundadır (örneğin sürücü belgesi veya başka bir resmi kimlik belgesi). Her ödül sahibi ve seyahat arkadaşı, bilet alımı ve/veya seyahatten önce bir Sorumluluk/Aleniyet Feragatnamesi ve kayıt sahibine verilmiş diğer belgeleri imzalamak zorundadır. Uçak biletleri biletlendirildikten sonra, ödül sahibinin hiçbir değişiklik yapmasına izin verilmeyecektir. Organizatör, havayolu şirketi, havalimanları, uçuşlar, seyahat programı ve otelleri kendi kanaatine göre belirleyecektir. Seyahat ve konaklama kısıtlamaları, şartlar ve sınırlamalar geçerli olabilir. Organizatör, kaybedilmiş, bozulmuş veya çalınmış bilet veya seyahat fişlerini yerine koymayacaktır. 5.6 Daha fazla ve ayrıntılı bilgi adresinde verilecektir. 5.7 Red Bull, ödülleri değiştirme ve ödüllerin herhangi biri veya tümünü benzer değerde ödüllerle değiştirme hakkını saklı tutar. 5.8 Geçerli yerel yasaların elverdiği ölçüde, bütün ödüller "olduğu gibi" ve açık veya zımni hiçbir teminat olmaksızın verilir (her türlü zımni tatmin edici düzeyde kalite garantisi veya belli bir amaca uygunluk da dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla). ÖDÜLLERİN ALINMASI VEYA KULLANIMIYLA İLGİLİ KDV / TÜKETİCİ VERGİLERİ DE DAHİL ÜLKE, EYALET, YEREL VERGİLER SADECE ÖDÜL SAHİBİNİN SORUMLULUĞU ALTINDADIR. Ödüller, ödülün üreticisi veya hediye kartı, bilet veya benzeri enstrümanları durumunda onları verenin öne sürdüğü kayıtlara, şartlara, son kullanım tarihlerine ve kısıtlamalara tabidir. Varsa ödüllere uygulanan federal (veya ikamet ettiğiniz yerdeki yargı yetkisinin muadili), eyalet, bölgesel, ilçesel ve yerel vergiler (KDV dahil) ve ödül kapsamında yukarıda özel olarak belirtilmemiş her türlü diğer masraf, ücret ve gider, sadece ödül sahibinin sorumluluğudur. Vergiyle ilgili formlar ve belgeler, yasanın gerektirdiği hallerde Organizatör tarafından sağlanabilir. 5.9 Nakit seçenekleri sağlanmayacak olup, ödüller devredilemez ve iade edilemez niteliktedir.

10 5.10 Ödül sahibinin ödülünü Organizatörün talimatlarına uygun şekilde ve tebliğ tarihinde Organizatör tarafından belirtilen süre içinde almaması halinde, ödülden feragat etmiş sayılacaktır ve Organizatör alternatif bir galip belirleme veya eşdeğer meblağı bağışlama hakkını saklı tutar Organizatörün Wings for Life World Run ile bağlantılı tüm ödüllerle ilgili aldığı kararlar kesindir. 6. ORGANİZATÖRÜN KATILIM ŞARTLARINI DEĞİŞTİRME VE DİSKALİFİYE ETME HAKKI 6.1 Geçerli yasalara ve/veya geçerli düzenleyici mercilerin onayına tabi olarak, Organizatör bu Katılım Şartları ve Kural Kitabını zaman zaman değiştirme hakkını saklı tutar ve bu değişiklikler adresinde yayınlanır. 6.2 Organizatörün fikri doğrultusunda, Wings for Life World Run Organizatörün kontrolü dışındaki herhangi bir olay tarafından tehlikeye girerse, Organizatör, geçerli yasa ve/veya varsa geçerli düzenleyici mercilerin onayına tabi olarak, sonuç olarak sizin veya herhangi bir üçüncü şahsın uğrayabileceği her miktarda veya türde zarardan (doğrudan veya dolaylı yoldan) hiçbir sorumluluk altına girmeden, Wings for Life World Run'ı değiştirme, sonlandırma, değişiklik yapma veya uzatma hakkını saklı tutar. 6.3 Wings for Life World Run boyunca herhangi bir zamanda, Organizatör herhangi bir Kayıt Sahibini, tamamen kendi kanaatine göre Katılım Şartları veya Kural Kitabına herhangi bir şekilde uymama veya şunlar da dahil fakat sınırlı olmamak üzere her türlü başka yasa dışı veya uygunsuz davranıştan ötürü yarıştan diskalifiye etme veya çıkarma hakkını saklı tutar: Etkinlik veya Etkinlikle ilgili aktiviteler sırasında herhangi bir zamandaki davranışının rahatsız edici olması, şahsa, mala veya Organizatörün itibarına zarar verme veya verebilecek olma, giriş formlarında yanlış bilgi verme, sportmenlik dışı davranış, resmi olmayan numara veya yarış etiketiyle yarışma, başka bir kişiye ait veya başka bir Etkinlikten gelme bir resmi numara veya yarış etiketiyle yarışma, resmi numara veya yarış etiketini başka bir kişiye aktarma veya aktarmaya çalışma veya aynısını başka bir kişiden alma veya almaya çalışma, yarış sırasında Etkinliğe girmemiş bir kişiden tempo alma ve tıbbi ve güvenlik nedenleri. Kazanan bir Kayıt Sahibinin diskalifiye edilmesi halinde, ödül iptal edilecek ve/veya alternatif bir kazanana hibe veya ödül olarak verilecektir. Diskalifiye edilen bir Katılımcıya hiçbir nedenden ötürü para iadesi yapılmayacaktır. Etkinlikten diskalifiye edilen kişiler resmi sonuçlardan da çıkarılacaktır. 6.4 Yerel yasaya tabi olmak kaydıyla ve Organizatörün ihmal veya niyeti sonucu Etkinliğin iptal edilmesi hali dışında, Giriş Ücreti ödendikten sonra hiçbir şekilde para iadesi yapılmayacaktır. Bir Etkinlik, şiddetli hava şartları veya katılımcılar, Yarış Personeli veya gönüllülerin güvenliğini tehdit eden başka faktörler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir nedenle iptal edilebilir veya

11 değiştirilebilir. Bir Etkinliğin tarihi, niteliği veya formatının iptal edilmesi veya değiştirilmesi resmi daireler tarafından zorunlu kılınabilir veya Organizatörün kanaati yönünde gerçekleşebilir. Organizatör, Etkinliğin tarihi, start saati, güzergahı, mesafesi ve/veya Etkinlikle ilgili olarak sunulan ikramlar gibi ayrıntılarını değiştirme hakkını saklı tutar. 7. HAKLARIN TANINMASI 7.1 Organizatör veya onun zaman zaman yetkilendireceği üçüncü şahıslar, Etkinlikten ses kayıtları, video kayıtları ve fotoğraf alma ve adınızı, resminizi, sesinizi, görünümünüzü, performansınızı ve biyografik materyallerinizi, yerel yasaların öngördüğü sınırlamalara tabi şekilde sonsuza kadar herhangi bir amaçla (ticari, pazarlama, tanıtım, editoryal veya başka türlü olabilir) her türlü ortamda kullanma hakkına sahip olacaktır. Mevcut Katılım Şartlarını kabul ederek, Organizatöre bu tür materyalleri kullanma hakkını veriyorsunuz. 7.2 Red Bull, bu materyali radyo, televizyon, sinemalar, etkinlikler, veri taşıyıcılar ve İnternet de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla herhangi bir ve her türlü ortamda kullanma, yayınlama, gösterme, görüntüleme, kopyalama ve/veya halka sunma hakkına sahip olacaktır. Red Bull, materyallere her türlü değişiklik, müdahale, montaj veya başka türlü modifikasyonlar yapma ve bu değiştirilmiş materyali kısıtlama olmadan kullanma hakkına sahip olacaktır. Dahası, Red Bull, tanınmış hakları herhangi bir üçüncü şahsa devretme hakkına da sahiptir. Hiçbir materyali onaylama hakkına sahip olmayacağınızı biliyorsunuz. Etkinliğin katılımcısı olarak adlandırılamayabileceğinizi ve Etkinlikle ilgili herhangi bir materyaldeki görünümünüzden parasal kazanç sağlamayı beklemediğinizi anlıyorsunuz. 7.3 Mevcut Katılım Şartlarını kabul ederek, Organizatöre bu tür materyalleri yukarıda ayrıntılı şekilde anlatılan şartlar altında kullanma hakkını veriyorsunuz. 7.4 Bu kapsamlı görev ve hakların tanınmasının tek önemi, Wings for Life World Run'a katılma ve kazanma şansı elde etmektir. 7.5 Organizatör ve Red Bull GmbH'nin (ilgili şirketleri ve ortakları da dahil) kayıt bilgilerinizi, yerel yasaların öngördüğü kısıtlamalara tabi şekilde Wings for Life ve Wings for Life World Run ile ilgili tanıtım, ticari ve/veya pazarlama amaçları doğrultusunda kullanmasına izin verdiğinizi kabul ediyorsunuz. Bu tür yazışmalara olan aboneliğinizi, adresinden Organizatör ile iletişime geçerek iptal edebilirsiniz. 8. BİLGİ TOPLAMA VE VERİLERİN KORUNMASI 8.1 Aşağıda, "Kişisel Veriler" terimiyle adınızla bağlantılı olarak saklanan tüm veriler anlatılmaktadır.

12 8.2 İşbu belgede, Wings for Life World Run ile bağlantılı olarak girdiğiniz Kişisel Verilerin doğru ve güncel olduğunu onaylıyorsunuz. 8.3 Katılım Şartlarını kabul ederek, Red Bull'un Kişisel Verilerinizi Red Bull Group içinde veya verileri ilgili tüm veri koruma düzenlemelerine uygun şekilde kendi adına işleyecek olan harici veri işleyiciler aracılığıyla işleyebileceğini kabul ediyorsunuz. 8.4 Red Bull ve bağlı şirketleri, genel bir politika olarak, Kişisel Verileri sizin açık rızanız olmadan üçüncü şahıslara iletmeyecektir. Özellikle, Kişisel Veriler satılmayacak, kiralanmayacak veya takas edilmeyecektir. Ancak, Red Bull'un Kişisel Verileri Wings for Life World Run ile bağlantılı olarak harici bir veri işleyiciye iletmesinin gerektiği hallerde, Red Bull sadece bu Katılım Şartları altında belirtilmiş görevlerini yerine getirmesi için gereken miktarda Kişisel Veriyi iletecektir. Özellikle, Kişisel Veriler Organizatöre, onun koşunun organizasyonu ve uygulanmasında yardımcı olan ilgili ortaklarına ve Red Bull GmbH, Avusturya'ya aktarılabilir. Kişisel Veriler genelde AB içinde bulunan sunucularda tutulacaktır. Bu gibi durumlarda, Red Bull'un, ortaklarımızın tüm Kişisel Verilere gizli ve veri korumayla ilgili tüm yönetmeliklere uygun şekilde muamele etmesinin yanı sıra söz konusu Kişisel Verileri Wings for Life World Run ile bağlantılı olan belli görevler yerine getirildikten sonra derhal silmesini şart koşması ve bunu sağlaması gerekecektir. Red Bull'un bu yükümlülüğe uyulması üzerinde tam kontrol sahibi olmadığını ve Red Bull'un ortakları tarafından yasal olarak izin verilenin ötesindeki olası ihlallerinden sorumlu tutulamayacağını lütfen unutmayın. 8.5 Red Bull küresel çapta faaliyet gösterdiğinden, bu da, Red Bull'un kişisel bilgilerinizi ilgili tüm veri koruma yönetmeliklerine uygun şekilde ikamet ettiğiniz ülkenin dışındaki ülkelere aktarabileceği anlamına gelmektedir. Etkinlik web sitesi aracılığıyla bilgileri sunarak, depolama, işleme ve/veya EEA harici de dahil olmak üzere taşınmasını kabul ediyorsunuz. 8.6 Kişisel Veriler sadece Wings for Life ve Wings for Life World Run ile bağlantılı amaçlar doğrultusunda kullanılacak ve sadece Red Bull, onun bağlı şirketleri ve görevli veri işleyicileri tarafından, Wings for Life World Run ile bağlantılı olarak toplandığı ilk veya doğrudan ilgili amacı gerçekleştirmek için gereken süre boyunca tutulacaktır. Buna, Wings for Life World Run tamamlandıktan sonra, ödülleri dağıtma veya vergiyle ilgili veya başka yasal sorguları yerine getirme amaçlı bir süre de dahil olabilir. 8.7 Red Bull, bağlı şirketleri ve görevli ver işleyicileri Kişisel Verilerinizi güvenle işleyecek ve Kişisel Verileri korumak için uygun güvenlik tedbirlerini alacaktır.

13 8.8 Katılımcılardan, Wings for Life ile ilgili ve/veya Wings for Life World Run ile ilgili makul tanıtım faaliyetlerinde yer almaları istenebilir. Kazananlardan, Wings for Life ile ilgili ve/veya Wings for Life World Run ile ilgili daha başka makul tanıtım faaliyetlerinde yer almaları istenebilir. 8.9 Girilen Kişisel Veriler her zaman doğru olacaktır. Red Bull'un size seçmiş olduğunuz Wings for Life World Run ile ilgili haberleri verebilmesi için, verilerinizi güncel tutunuz. Red Bull, doğru olmadığını bildiğimiz verilerinizin kullanılmamasını sağlayacaktır Red Bull ve üstlenicileri, Wings for Life World Run ile ilgili olarak e-posta, telefon veya başka yollardan sizinle temasa geçebilirler Herhangi bir zamanda, Kişisel Verilerinizin tamamen veya kısmen değiştirilmesi ve/veya silinmesini talep etme olanağına sahipsiniz. Böyle bir durumda, Red Bull söz konusu verilerin uygun olduğu anda silinmesini sağlayacaktır Herhangi bir zamanda, tutmakta olduğumuz Kişisel Veriler hakkında bilgi talep etme hakkına da sahipsiniz Kişisel verilerinizin değiştirilmesi ve/veya silinmesi de dahil olmak üzere, gizlilikle ilgili sorularınız hakkında Red Bull ile şuradan bağlantı kurabilirsiniz: 9. SORUMLULUK VE GARANTİ 9.1 WINGS FOR LIFE WORLD RUN'A KATILIRKEN DİKKATLİ VE SAĞDUYULU OLUN. KENDİNİZİN VE BAŞKALARININ GÜVENLİĞİNE SAYGILI OLUN VE KORUYUN. KİMSENİN ÖZEL MÜLKÜNE İZİNSİZ GİRMEYİN. 9.2 Red Bull, Wings for Life World Run Web Sitesinin donanım ve yazılım açısından yeterli hizmeti görmesini sağlama yönünde makul çabayı göstermektedir ve şunlardan sorumlu tutulamaz: gecikmiş, kayıp, ertelenmiş, yanlış yönlendirilmiş, eksik, okunaksız veya anlamsız girişler, telefon, elektronik, donanım veya yazılım programı, ağ, İnternet veya bilgisayar arızaları, bozukluklar, gecikmeler veya güçlükler, iletim hataları, denenmiş ama teslim alınmamış ödül bildirim teslimatları, girişin kaybedilmiş, sunulmamış, yanlış işlenmiş veya kazanmamasından bağımsız olarak, Etkinliğe giren veya girmeye ve/veya katılmaya kalkışan herhangi birinin uğradığı zarar. 9.3 Organizatör, adil bir rekabet açısından şeffaflık sağlama sorumluluğunu da üstlenmektedir ve servis sağlayıcılarıyla birlikte Etkinliğin güvenliği ve sorunsuz şekilde icrasını sağlama yönünde gayret gösterecektir.

14 9.4 Gecikmiş girişler kabul edilmeyecektir. Kayıp girişler için hiçbir sorumluluk kabul edilemez. 9.5 Diskalifiye olursanız, Red Bull bu gerçeği yayınlama yönünde hiçbir sorumluluk altında değildir. 9.6 Katılımcı, yegane sorumluluğu altında, Wings for Life World Run'a katılımı açısından fiziksel zindeliğini belirlemelidir ve Katılımcının hiçbir tıbbi durumundan Organizatör sorumlu tutulamaz. 9.7 İlgili kategoriler mevcut ise ve olduğunda, katılacağı yarış kategorisini belirleme sorumluluğu da sadece Katılımcıya aittir. Bir kez bir kategori seçtikten sonra, Organizatör kayıttan sonra Katılımcıyı başka bir kategoriye geçiremez. Bu gibi durumlarda hiçbir para iadesi yapılmayacaktır. 9.8 Koşmak istediği Yeri seçmek tamamen Katılımcıya kalmıştır. Red Bull tüm yarış parkurlarında kıyaslanabilir şartlar sağlama yönünde elinden gelen çabayı gösterecek olsa da, ilgili yarış parkurları arasında inkar edilemez farklılıklar olacaktır (örneğin gündüz / gece, zemin, sıcaklık ve eğim). 9.9 Kayıt Süresi sırasında, Organizatör yeni yarış parkurları çıkarma, mevcut parkurlarda değişiklik yapma ve parkurlarla ilgili yeni bilgiler yayınlama hakkını saklı tutar. Organizatörün parkurlar hakkında sağladığı her türlü ve tüm bilgi, sadece bilgilendirme amaçlı olup, Organizatör üzerinde herhangi bir bağlayıcı etkiye sahip değildir. Bu konudaki her türlü talep dışlanır ve Katılımcı çevrimiçi kayıt tamamlandıktan sonra yarış parkurlarını değiştiremez Red Bull, bir Katılımcının tanımlanan görevlerin herhangi biri veya tümünü başarıyla gerçekleştirmeye fiziksel veya zihinsel olarak yetkin olmamasından sorumlu değildir; Wings for Life World Run'a katılım yönünde hiçbir şekilde yasal hak söz konusu değildir. Red Bull, bir Katılımcının seçmiş olduğu Wings for Life World Run kapsamındaki eylemleri gerçekleştirirken kendisini yaralamasından sorumlu değildir. Bir Etkinlik görevlisinin herhangi bir Etkinliği güvenle tamamlama becerinizle ilgili her türlü kararına uymayı kabul ediyorsunuz Etkinliklerin tıbbi personeli veya onların görevlendirdiği kişilere, hastane veya başka bir tıp merkezine naklinizi ayarlamak da dahil, fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Etkinliklere katılımınızın sonucu olarak gerekli veya uygun gördükleri her türlü tıbbi yardımı uygulama veya ayarlama izni veriyorsunuz. Bu kişilere ayrıca, tıbbi kayıtlarınız ve doktorlarınızın yanı sıra Etkinliklere katılımınızın sonucu olarak söz konusu tıp merkezinde size uygulanabilecek tıbbi bakımla ilgili diğer bilgilere de erişim hakkı veriyorsunuz Organizasyonla ilgili tedbirler, Katılımcılara Etkinlik öncesi ve sırasında Organizatör tarafından duyurulur. Organizatör ve onun uygun şekilde tanımladığı

15 Yarış Personeli üyelerinin talimatlarına uymak zorunludur. Etkinliğin sorunsuz seyrini bozan veya Katılımcıların güvenliğini tehlikeye atan riayetsizlik durumunda, Organizatör ilgili kişiyi herhangi bir zamanda Etkinlikten men etme ve/veya diskalifiye etmeye yetkilidir. Organizatör tarafından bu amaç için yetkilendirilmiş kişiler tarafından, Katılımcılar hakkında yasal açıdan bağlayıcı iddialar öne sürülebilir. Bu kişilere, sağlık görevlilerinin yarıştan sorumlu olan ve ilgili tıbbi belirtilerin ortaya çıkması halinde bir katılımcıyı korumak için katılımcıyı Etkinliğe katılmaktan veya katılmaya devam etmekten alıkoyma yetkisine sahip üyeleri de dahildir Katılımınızın bir dereceye kadar risk içerdiğini anlıyor ve düşme, diğer katılımcılar, izleyiciler ve başkalarıyla veya araç veya başka trafikle temas, ısı ve/veya nem, rüzgar da dahil hava şartlarının etkileri, karanlıkta koşma veya egzersizle ilgili tehlikeler, soğuk hava ve ıslak veya buzlu yüzeyler, düşen ağaç dalları veya başka yüksek nesneler, trafik ve parkurun kalabalıklığı ve diğer koşulları da dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, söz konusu katılımla ilgili tüm riskleri, söz konusu riskler tarafınızdan bilinmek ve takdir edilmek suretiyle isteyerek varsayıyorsunuz. Yaralandığınız takdirde ne Organizatörün, ne bağlı şirketlerinin herhangi birinin ne de Yarış Personeli veya işbirliği ortaklarının sorumluluk almayacağını onaylıyorsunuz (aşağıdaki Bölüm 9.15'e tabi). Geçerli bir ferdi mesuliyet sigortasına ve katılımınızı kapsayan kişisel kaza / sağlık sigortasına sahipsiniz. Etkinliğe katılımınızdan kaynaklanan, onunla bağlantısı veya onun bir sonucu olan hasara neden olursanız, tüm sorumluluk size ait olacak ve Organizatör ve bağlı şirketlerinden herhangi birinin bu konuda hiçbir zarar görmediğinden emin olacaksınız Organizatörün yarış ve güvenlik kurallarına kendinizin ve başkalarının iyiliği için uymayı kabul ediyorsunuz. Malzemelerinizin iyi durumda, düzgün bakımlı ve etkinliğe uygun olduğunu kontrol ettiniz ve ancak olumlu bir saha tetkiki ve/veya güvenlik kontrolü sonrasında katılmaya izin verileceğinin farkındasınız. Katılımınız, herhangi bir zamanda Organizatör veya Yarış Personeli tarafından reddedilebilir Organizatör, geçerli yasa uyarınca sadece (a) Organizatörün ihmali sonucu yaşama ve/veya sağlığa gelen zarardan kaynaklanan hasarlardan, (b) kasıt durumunda, (c) Kayıt Sahibi yürürlükteki tüketiciyi koruma yasasına göre bir tüketiciyse ağır ihmal durumunda ve/veya (d) Organizatörün ürün mesuliyetiyle (varsa) ilgili yasal düzenlemelerin gereklerini ihlal etmesi durumunda sorumludur Yukarıdaki hükümleri sınırlamaksızın, Organizatör sadece bu belgede belirtilen maddi sözleşme mesuliyetinin ihlalinde hafif ihmalden sorumlu tutulabilir. Bu gibi durumlarda, sorumluluk tipik ve öngörülebilir zararlarla sınırlı olacaktır, diğer hallerde Organizatör hafif ihmalden sorumlu tutulmayacaktır Organizatör ve Red Bull Group, Wings for life World Run'a katılımınızla bağlantılı olarak uğradığınız her türlü gelir kaybı, kazanç kaybı, iyi niyet kaybı, veri

16 kaybı, fırsat kaybı (her durumda doğrudan veya dolaylı olarak) ve her türlü dolaylı veya tesadüfi kayıp ve hasarlar için size karşı sorumluluktan hariç tutulmaktadır Hiçbir etkinlikte, Organizatör bu Katılım Şartları kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmesinde, grevler, iş durdurmalar, kazalar veya ilahi olaylar ve kesintiler, temel hizmetler, iletişim veya bilgisayar (yazılım veya donanım) hizmetleri de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla makul kontrolü dışındaki unsurların doğrudan veya dolaylı olarak yol açtığı ve kaynak olduğu hiçbir başarısızlık veya gecikmeden sorumlu tutulamaz Organizatör, kendi kanaati uyarınca Etkinlik sınırları dahilinde otopark, depolama, giyinme ve/veya sıhhi tesisler sağlayabilir. Ancak, söz konusu tesislerin kullanımı tamamen Katılımcının sorumluluğunda olup, Organizatör bu tesislerin kullanımından kaynaklanan hiçbir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamaz Yasanın izin verdiği en yüksek ölçüde, Wings for Life World Run için hiçbir koşul, garanti veya başka şart geçerli değildir Bu Katılım Şartlarının inşası, geçerliği, yorumlanması ve uygulanabilirliği veya katılımcılar veya Organizatörün Etkinlikle ilgili hak ve yükümlülükleriyle ilgili tüm soru ve sorunlar, katıldığınız yerel Etkinliğin gerçekleştiği ülkenin yasaları geçerli ve hakim olacak ve her türlü anlaşmazlık o ülkenin mahkemelerinin yargı yetkisine tabi olacaktır. Güncelleme tarihi: Eylül 2014 ***

BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN

BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN Seçtiğiniz Wings for Life World Run İzmir koşusu, tescilli merkezi Saray Mahallesi Siteyolu Sokak Anel İş Merkezi Kat:5 No:5 Ümraniye

Detaylı

EGE ÜNİVERSİTESİ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZ ADINA ŞEHİT POLİS FETHİ SEKİN YOL KOŞUSU 01 MART 2017 / İZMİR

EGE ÜNİVERSİTESİ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZ ADINA ŞEHİT POLİS FETHİ SEKİN YOL KOŞUSU 01 MART 2017 / İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZ ADINA ŞEHİT POLİS FETHİ SEKİN YOL KOŞUSU 01 MART 2017 / İZMİR YARIŞMA STATÜSÜ 11 km lik Kahraman Şehitlerimiz Adına Şehit Polis Fethi SEKİN Yol Koşusu 01 Mart 2017

Detaylı

Ofisim.com Kullanım Şartları

Ofisim.com Kullanım Şartları Ofisim.com Kullanım Şartları Versiyon 60104-1 İşbu sözleşme, Müşteri ye Ofisim.com 'un çevrimiçi hizmetlerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemektedir. Müşteri ve Ofisim.com, aşağıda belirtilen şartlar

Detaylı

HOSTBEY YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SUNUCU KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

HOSTBEY YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SUNUCU KİRALAMA SÖZLEŞMESİ HOSTBEY YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SUNUCU KİRALAMA SÖZLEŞMESİ MADDE 1. TARAFLAR 1- SERVİS SAĞLAYICI : HOSTBEY YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ (Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca "Hostbey)"

Detaylı

Ofisim.com Kullanım Sözleşmesi

Ofisim.com Kullanım Sözleşmesi Ofisim.com Kullanım Sözleşmesi Bu Sözleşme, Ofisim.com 'un Müşteri ye CRM hizmetlerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemektedir. Müşteri ve Ofisim.com, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir

Detaylı

TARIM REFORMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TARIM REFORMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ web uygulamaları Üyelik Koşulları; TARIM REFORMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA TARIMA DAYALI EKONOMİK YATIRIMLARIN DESTEKLENMESİ HAKKINDA TEBLİĞ (Tebliğ

Detaylı

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI TAZMİNAT TALEP FORMU

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI TAZMİNAT TALEP FORMU SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI TAZMİNAT TALEP FORMU * Lütfen, tüm soruları yanıtlayınız Gerekli durumda ek kağıt kullanabilirsiniz * Tüm fatura asılları ve medikal belgeleri forma ekleyiniz Poliçe No: Başlangıç

Detaylı

Solucan Haber Mayıs ve Haziran Kampanyası! Memnuniyet Garantili!*

Solucan Haber Mayıs ve Haziran Kampanyası! Memnuniyet Garantili!* Solucan Haber Mayıs ve Haziran Kampanyası! Memnuniyet Garantili!* Merhaba, Kırmızı Solucan ve Gübresi Ticareti yapan bir firma olarak kazancınızı arttırmak ve daha çok müşteriye erişmek istiyorsanız, Türkiye

Detaylı

Yarışma Adı/Teması : Tarihi Yerleri İle İzmit

Yarışma Adı/Teması : Tarihi Yerleri İle İzmit 2. ART NICOMEDIA ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI ŞARTNAMESİ Yarışma Adı/Teması : Tarihi Yerleri İle İzmit 1 - KONU VE AMAÇ: Fotoğraf yarışmasının amacı; Amatör veya profesyonel fotoğrafçıların, kendi pencerelerinden

Detaylı

TARIM SİGORTALARI HAVUZU TARSİM FOTOĞRAF YARIŞMASI ŞARTNAMESİ TARSİM EKSPERİNİN OBJEKTİFİNDEN 2014

TARIM SİGORTALARI HAVUZU TARSİM FOTOĞRAF YARIŞMASI ŞARTNAMESİ TARSİM EKSPERİNİN OBJEKTİFİNDEN 2014 TARIM SİGORTALARI HAVUZU TARSİM FOTOĞRAF YARIŞMASI ŞARTNAMESİ TARSİM EKSPERİNİN OBJEKTİFİNDEN 2014 1. Yarışmanın Adı Tarım Sigortaları Havuz Eksperleri ne yönelik olarak düzenlenen fotoğraf yarışmasının

Detaylı

KAMERA ELİNDE GELECEĞİN CEBİNDE KISA FİLM YARIŞMASI BAŞVURU FORMU

KAMERA ELİNDE GELECEĞİN CEBİNDE KISA FİLM YARIŞMASI BAŞVURU FORMU KAMERA ELİNDE GELECEĞİN CEBİNDE KISA FİLM YARIŞMASI BAŞVURU FORMU Başvuru formu taahhütname, katılım ve gizlilik koşullarını imzalamış olarak, her filmi ayrı DVD ye kaydederek yüksek çözünürlükte.avi veya.mov

Detaylı

{RBTJ0018 V1} KURALLAR KITABI GENEL KATEGORI

{RBTJ0018 V1} KURALLAR KITABI GENEL KATEGORI {RBTJ0018 V1} KURALLAR KITABI GENEL KATEGORI İÇİNDEKİLER 1. Kısım - Temel Düzenlemeler 1.1. Etkinliğin Tanımı (Genel Yarış) Sayfa 03 1.2. Parkurun Tanımı Sayfa 03 1.3. Katılım / Minimum Yaş Sayfa 03 1.4.

Detaylı

Yetkili servislerimizin güncel listesine yukarıdaki internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Yetkili servislerimizin güncel listesine yukarıdaki internet adresinden ulaşabilirsiniz. MERKEZ SERVİS FİDELTUS İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SAN.TİC.A.Ş. AKMERKEZ TİCARET MERKEZİ NİSPETİYE CADDESİ E3 BLOK KAT:16 ETİLER 34337 İSTANBUL TEL : +90 (212) 317 60 00 FAX : +90 (212) 317 60 49 ONLINE SERVİS

Detaylı

BAKÜ WEDDINGEXPO FUARI Fuar Tarihi: MAYIS 2017 Tur Tarihi: MAYIS 2017

BAKÜ WEDDINGEXPO FUARI Fuar Tarihi: MAYIS 2017 Tur Tarihi: MAYIS 2017 BAKÜ WEDDINGEXPO FUARI Fuar Tarihi: 04-06 MAYIS 2017 Tur Tarihi: 03-07 MAYIS 2017 Emerald Hotel Fuar alanına 13 km Opera Hotel Fuar alanına 15 km Divan Express Hotel Fuar alanına 16 km Hilton Bakü Hotel

Detaylı

Denizli Aquatlonu Küçükler Türkiye Finali Ve Yıldızlar, Gençler, Elitler Yarış Talimatı

Denizli Aquatlonu Küçükler Türkiye Finali Ve Yıldızlar, Gençler, Elitler Yarış Talimatı Denizli Aquatlonu Küçükler Türkiye Finali Ve Yıldızlar, Gençler, Elitler Yarış Talimatı Federasyonumuzun faaliyet programında yer alan Denizli Aquatlon yarışları 01-02 Kasım 2014 tarihinde Denizli Pamukkale

Detaylı

MAL SATIŞ SÖZLEŞMESİ. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI ve TARAFLARIN BİLGİLERİ

MAL SATIŞ SÖZLEŞMESİ. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI ve TARAFLARIN BİLGİLERİ MAL SATIŞ SÖZLEŞMESİ Madde 1 SÖZLEŞMENİN TARAFLARI ve TARAFLARIN BİLGİLERİ İşbu sözleşme, bir tarafta GÜRGENLER İNŞAAT VE TESİSAT MALZ.SAN VE TİC A.Ş (bundan sonra GÜRGENLER olarak yazılacaktır) ile diğer

Detaylı

2016 İSTANBUL HALK TRİATLONU YARIŞMA TALİMATI

2016 İSTANBUL HALK TRİATLONU YARIŞMA TALİMATI 2016 İSTANBUL HALK TRİATLONU YARIŞMA TALİMATI Federasyonumuzun 2016 sezonu faaliyet programında yer alan İstanbul Triatlonu 21 Ağustos 2016 tarihinde İstanbul ilinde yapılacaktır. Yarışmaların festival

Detaylı

Bölüm 1 de ürün gereklilikleri ve müşteri talepleri doğrultusunda en az 3 (üç) adet alternatif tasarım ortaya konacaktır.

Bölüm 1 de ürün gereklilikleri ve müşteri talepleri doğrultusunda en az 3 (üç) adet alternatif tasarım ortaya konacaktır. TASARIM PROJESİ TEKLİF FORMU Tasarımcı: Bahaeddin Önal Musteri:... Projenin Adı ve Tanımı:... Projenin Aşamaları: Ücret (TL) Süre (İş Günü) Bölüm 1 : Konsept Tasarıma Karar verilmesi Bölüm 2 : Tasarım

Detaylı

Ön İnceleme Çalışması Gizlilik Sözleşmesi

Ön İnceleme Çalışması Gizlilik Sözleşmesi EK 14 Ön İnceleme Çalışması Gizlilik Sözleşmesi 1) Taraflar İşbu Sözleşme, merkezi..., Türkiye adresinde bulunan. (bundan sonra Şirket olarak anılacaktır) ile merkezi., Türkiye adresinde bulunan Turquality

Detaylı

İZMİR HEDİYELİKLERİ TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

İZMİR HEDİYELİKLERİ TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ 1 İZMİR HEDİYELİKLERİ TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ ORGANİZASYON Spina Bifida nın önlenmesi ve bu konuda toplumda farkındalık yaratılması amacıyla Türkiye Spina Bifida Derneği yararına İzmir Alaybey Lions

Detaylı

BİREYSEL EMEKLİLİK HESAPLARININ EMEKLİLİK ŞİRKETLERİ ARASINDA AKTARIMINA İLİŞKİN GENELGE (Genelge No: 2005/2)

BİREYSEL EMEKLİLİK HESAPLARININ EMEKLİLİK ŞİRKETLERİ ARASINDA AKTARIMINA İLİŞKİN GENELGE (Genelge No: 2005/2) Genelge No: 2005/2 Kabul Tarihi: 11.04.2005 BİREYSEL EMEKLİLİK HESAPLARININ EMEKLİLİK ŞİRKETLERİ ARASINDA AKTARIMINA İLİŞKİN GENELGE (Genelge No: 2005/2) 1. Amaç ve Tanımlar Bu genelgenin amacı, 07.04.2001

Detaylı

İşbu web sitesindeki malzemeler ve dokümanlar hiçbir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

İşbu web sitesindeki malzemeler ve dokümanlar hiçbir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz. GİZLİLİK VE GÜVENLİK İLKELERİ Bu beyan Keskin Color Kartpostalcılık A.Ş. nin gizlilik politikasını içerir. www.ekrandanbaskiya.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı

Detaylı

Hak Kazanma Kriterleri EMEA Başarı Yolculuğuna aşağıdaki koşulları sağlayarak hak kazanın: 1. Bir YILDIZ olun

Hak Kazanma Kriterleri EMEA Başarı Yolculuğuna aşağıdaki koşulları sağlayarak hak kazanın: 1. Bir YILDIZ olun EMEA Takım Ol Başarı Yolculuğu 2016 Şartlar & Koşullar Şartlar ve Koşulların Kabulü 2016 EMEA Takım Ol Başarı Yolculuğuna ("Başarı Yolculuğu ) katılmaya hak kazanmak için çabaladığınız andan itibaren,

Detaylı

THY Mobil Uygulama Kullanım Kılavuzu. İstanbul, Türkiye

THY Mobil Uygulama Kullanım Kılavuzu. İstanbul, Türkiye THY Mobil Uygulama Kullanım Kılavuzu İstanbul, Türkiye 10 AĞUSTOS 2009 2 Konu Başlıkları 1 KONTROLLER... 6 2 GENEL AÇIKLAMA... 6 3 BAŞLANGIÇ... 7 4 ANA EKRAN... 10 5 MOBİL BİLET... 11 5.1 Uçuş Planlama...

Detaylı

2015 TÜRKİYE PİRAT LİGİ 2.Etap AltınBalta Yarışı. 27 Haziran 2015

2015 TÜRKİYE PİRAT LİGİ 2.Etap AltınBalta Yarışı. 27 Haziran 2015 2015 TÜRKİYE PİRAT LİGİ 2.Etap AltınBalta Yarışı 27 Haziran 2015 Yarış İlanı 2015 Türkiye Pirat Ligi 2.Etap AltınBalta Yarışı, Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) himayesinde TYF Pirat Sınıf Komitesi ve İstanbul

Detaylı

08-09 Ağustos 2015 Karamürsel/Kocaeli

08-09 Ağustos 2015 Karamürsel/Kocaeli 2015 TÜRKİYE PİRAT LİGİ 5.Etap Karamürsel Yelken Kulübü Pirat Kupası 08-09 Ağustos 2015 Karamürsel/Kocaeli Yarış İlanı 2015 Türkiye Pirat Ligi 5.Etap Karamürsel YK Pirat Kupası, Türkiye Yelken Federasyonu

Detaylı

CEZAYİR DECOREXPO FUARI TUR PROGRAMI Fuar Tarihi: KASIM 2017 Tur Tarihi: KASIM 2017

CEZAYİR DECOREXPO FUARI TUR PROGRAMI Fuar Tarihi: KASIM 2017 Tur Tarihi: KASIM 2017 CEZAYİR DECOREXPO FUARI TUR PROGRAMI Fuar Tarihi: 23-26 KASIM 2017 Tur Tarihi: 22-27 KASIM 2017 Ibis Alger Aeroport Hotel Fuar alanına 4 km Web Sitesi Mercure Hotel Fuar alanına 4 km Web Sitesi Hilton

Detaylı

Google Bilim Fuarı 2015 Ebeveyn Onay Formu

Google Bilim Fuarı 2015 Ebeveyn Onay Formu Google Bilim Fuarı 2015 Ebeveyn Onay Formu Aşağıda belirtilen seçeneklerden birini 18 Mayıs 2015 tarihine kadar gerçekleştirmenizi rica ediyoruz: A. Bu formu doldurduktan sonra formu tarayın veya fotoğrafını

Detaylı

Dragon Boat. OYUNLAR WEB SİTESİ www.corporategames.com.tr. 6-7-8 Eylül 3 FİRMA ADI SORUMLU İSİM İŞ ADRESİ E-MAIL TEL CEP FAKS ÜNVAN

Dragon Boat. OYUNLAR WEB SİTESİ www.corporategames.com.tr. 6-7-8 Eylül 3 FİRMA ADI SORUMLU İSİM İŞ ADRESİ E-MAIL TEL CEP FAKS ÜNVAN 6-7-8 Eylül 3 Dragon Boat FİRMA ADI Baskılı materyallerde, internette ve basında görünmesini istediğiniz şekilde yazılmalıdır. SORUMLU İSİM İŞ ADRESİ Resmi Kullanım içindir. LOG FIN CA CHK PRO FILE TEL

Detaylı

1. DARÜŞŞAFAKA Cad. No:14 Maslak-Sarıyer / İstanbul adresinde mukim DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ (bundan böyle kısaca DARÜŞŞAFAKA olarak anılacaktır).

1. DARÜŞŞAFAKA Cad. No:14 Maslak-Sarıyer / İstanbul adresinde mukim DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ (bundan böyle kısaca DARÜŞŞAFAKA olarak anılacaktır). DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ MALTEPE REZİDANS ASANSÖR REVİZYON İŞİ MADDE 1 : TARAFLAR İşbu Sözleşme; 1. DARÜŞŞAFAKA Cad. No:14 Maslak-Sarıyer / İstanbul adresinde mukim DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ (bundan böyle kısaca

Detaylı

Katılım Koşulları Yarışma Şirket Katılımcı/Katılıcımlar Ödül

Katılım Koşulları Yarışma Şirket Katılımcı/Katılıcımlar Ödül Katılım Koşulları www.ntvspor.net alan adlı internet sitesi üzerindeki anket aracılığı ile katılım sağlanan ve aşağıda detayları belirtilen yarışma ( Yarışma ) A Yapım Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

Detaylı

SAP DocuSign İmza Sahibi Kılavuzu

SAP DocuSign İmza Sahibi Kılavuzu SAP DocuSign İmza Sahibi Kılavuzu İçindekiler 1. SAP DocuSign İmza Sahibi Kılavuzu... 2 2. E-posta Bildirimi Alma... 2 3. Belgeyi İmzalama... 3 4. Diğer Seçenekler... 4 4.1 Sonra bitir... 4 4.2 Yazdır,

Detaylı

Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 4* IZMAILOVO ALFA

Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 4* IZMAILOVO ALFA Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 24 AĞUSTOS 2014 TK417 SEFER SAYILI UÇAĞI İLE 08:30 DA MOSKOVA YA HAREKET VARIŞ : 12:20 29 AĞUSTOS 2014 TK414 SEFER SAYILI UÇAĞI İLE 13:30 DA İSTANBUL A HAREKET VARIŞ:

Detaylı

Yarışma ile ilgili tüm detaylara www.egitimbirsen.org adresinden ulaşılabilecektir.

Yarışma ile ilgili tüm detaylara www.egitimbirsen.org adresinden ulaşılabilecektir. Eğitim-Bir-Sen Örgütlenme Temalı 2. Kısa Film Yarışması Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Örgütlenme Temalı 2. Kısa Film Yarışması na başvurular 15 Eylül 2015 tarihinde başlayacaktır. Sendikamız

Detaylı

TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılım Şartları ve Koşulları 2014

TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılım Şartları ve Koşulları 2014 TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılım Şartları ve Koşulları 2014 UYGUNLUK KOŞULLARI Katılım/giriş ücreti yoktur. Herhangi bir satın alma işlemi gerekmemektedir. Katılımlar aşağıdaki şartlara

Detaylı

Baskılı materyallerde, internette ve basında görünmesini istediğiniz şekilde yazılmalıdır. CEP FAKS OYUNLAR WEB SİTESİ.

Baskılı materyallerde, internette ve basında görünmesini istediğiniz şekilde yazılmalıdır. CEP FAKS OYUNLAR WEB SİTESİ. 12-13-14 Mayıs 2 0 1 7 Dragon Boat FİRMA ADI SORUMLU İSİM İŞ ADRESİ E-MAİL Baskılı materyallerde, internette ve basında görünmesini istediğiniz şekilde yazılmalıdır. Resmi Kullanım içindir. LOG FIN CA

Detaylı

Ülkemizde ikamet izni başvuru sürecini öncelikli olarak https://e-ikamet.goc.gov.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak başlatabilirsiniz.

Ülkemizde ikamet izni başvuru sürecini öncelikli olarak https://e-ikamet.goc.gov.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak başlatabilirsiniz. Uluslararası öğrenciler Türkiye ye gelmeden önce kabul edildikleri üniversiteden aldıkları kabul mektubuyla birlikte ülkelerindeki en yakın Türk Konsolosluğu na giderek geçerli bir öğrenci vizesi edinmelidir.

Detaylı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnsan Araştırmaları Etik Kurulu Başvuru Formu

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnsan Araştırmaları Etik Kurulu Başvuru Formu Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnsan Araştırmaları Etik Kurulu Başvuru Formu Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) bünyesinde yapılan ve/ya ODTÜ çalışanları/öğrencileri tarafından yürütülen ve insan katılımcılardan

Detaylı

Toplantı Merkezi Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu, Cumhuriyet Yerleşkesi, ORDU

Toplantı Merkezi Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu, Cumhuriyet Yerleşkesi, ORDU SPONSORLUK DOSYASI GENEL BİLGİLER Toplantı Merkezi Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu, Cumhuriyet Yerleşkesi, ORDU Toplantı Tarihi 3-4 Haziran 2016 Toplantı Dili Toplantı

Detaylı

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU ÖN BİLGİLENDİRME FORMU İşbu Satış Sözleşmesi Ön Bilgi Formu nun konusu, SATICI' nın, ALICI' ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürün/ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili

Detaylı

T.C. KARABÜK ÜNİVERSİTESİ 3. ULUSAL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ŞEFİK DİZDAR MÜZİK YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

T.C. KARABÜK ÜNİVERSİTESİ 3. ULUSAL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ŞEFİK DİZDAR MÜZİK YARIŞMASI ŞARTNAMESİ T.C. KARABÜK ÜNİVERSİTESİ 3. ULUSAL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ŞEFİK DİZDAR MÜZİK YARIŞMASI ŞARTNAMESİ YARIŞMANIN AMACI Türkiye de ilklerin üniversitesi olan Karabük Üniversitesi tarafından 3. Ulusal Karabük

Detaylı

TASNİF DIŞI KAMU SERTİFİKASYON MERKEZİ. Doküman Adı MOBİL İMZA KULLANIM AMAÇLI NİTELİKLİ ELEKTRONİK SERTİFİKA BAŞVURU TALİMATI

TASNİF DIŞI KAMU SERTİFİKASYON MERKEZİ. Doküman Adı MOBİL İMZA KULLANIM AMAÇLI NİTELİKLİ ELEKTRONİK SERTİFİKA BAŞVURU TALİMATI Kamu SM KAMU SERTİFİKASYON MERKEZİ Doküman Adı ELEKTRONİK SERTİFİKA BAŞVURU TALİMATI Doküman Kodu Yayın Numarası Yayın Tarihi 0 Hazırlayanlar Serdar DEMİR Onay Erol KAHRAMAN DEĞİŞİKLİK KAYITLARI Yayın

Detaylı

SİTE KULLANIM KOŞULLARI. No:2/1 Şişli-İstanbul adresindeki Rma Aydın Danışmanlık Tanıtım Reklam Tic. Ltd.

SİTE KULLANIM KOŞULLARI. No:2/1 Şişli-İstanbul adresindeki Rma Aydın Danışmanlık Tanıtım Reklam Tic. Ltd. SİTE KULLANIM KOŞULLARI Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu site kullanım şartları nı dikkatlice okuyunuz. Bu sitesiyi kullanan kişilerin aşağıdaki şartları kabul etmiş oldukları varsayılmaktadır: Sitemizdeki

Detaylı

Erasmus+ Yükseköğretim personel ders verme ve eğitim alma hareketliliği için hibe sözleşmesi modeli

Erasmus+ Yükseköğretim personel ders verme ve eğitim alma hareketliliği için hibe sözleşmesi modeli GfNA-II-B-Erasmus+ Hibe Sözleşmesi - Personel ders verme ve eğitim alma hareketliliği 23 Haziran 2014 versiyonu Erasmus+ Yükseköğretim personel ders verme ve eğitim alma hareketliliği için hibe sözleşmesi

Detaylı

TEKLİF ALMA ŞARTNAMESİ

TEKLİF ALMA ŞARTNAMESİ DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ UÇAK BİLETİ ALIMI, VİZE İŞLEMLERİ VE OTEL REZERVASYONU HİZMET TEMİNİ TEKLİF ALMA ŞARTNAMESİ Sayfa 1 / 6 MADDE 1 - TANIMLAR Bu doküman ve eklerinde geçen; DARÜŞŞAFAKA: DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ

Detaylı

Çevrimiçi paylaşım 3.1. Baskı 1

Çevrimiçi paylaşım 3.1. Baskı 1 Çevrimiçi paylaşım 3.1 Baskı 1 2008 Nokia telif hakkıdır. Tüm hakları mahfuzdur. Nokia, Nokia Connecting People ve Nseries, Nokia Corporation'ın ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Nokia tune, Nokia

Detaylı

Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu. Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi. YÖK Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı

Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu. Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi. YÖK Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi YÖK Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı Genel Bilgi Bu kılavuz Anadolu Üniversitesi nin gerçekleştirdiği sınavlara

Detaylı

Sevgili okuyucular! Sizi üzerinden kütüphanedeki 64.000 medyaları keşfetmeniz için davet ediyoruz:

Sevgili okuyucular! Sizi üzerinden kütüphanedeki 64.000 medyaları keşfetmeniz için davet ediyoruz: Sevgili okuyucular! Sizi üzerinden kütüphanedeki 64.000 medyaları keşfetmeniz için davet ediyoruz: a. Kitaplar (Belletristik ve araştırma kitapları) b. Çocuk ve genç kitapları c. Dergiler d. Sesli kitaplar

Detaylı

MİNİK m. 1 Tur 300 m. 1 Tur. MİNİK m. 1 Tur 625 m. 1 Tur. MİNİK m. 1 Tur m.

MİNİK m. 1 Tur 300 m. 1 Tur. MİNİK m. 1 Tur 625 m. 1 Tur. MİNİK m. 1 Tur m. ANTALYA AQUATLONU YARIŞMA TALİMATI Türkiye Triatlon Federasyonunun 2017 faaliyet takviminde yer alan ANTALYA AQUATLONU 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde ANTALYA da yapılacaktır. YARIŞ BİLGİLERİ KATEGORİLER

Detaylı

Taksi ve özel araç kiralama bilgileri

Taksi ve özel araç kiralama bilgileri Taksi ve özel araç kiralama bilgileri Taksi ve Özel Araç Kiralama Hizmetleri Taksiler (siyah taksiler), caddeden veya özel taksi duraklarından kiralayabileceğiniz tek araçlardır. Tüm taksilerde, seyahatinizin

Detaylı

YURTDIŞI MENKUL KIYMET MUHABİRLİĞİ İLE İLGİLİ EK SÖZLEŞME

YURTDIŞI MENKUL KIYMET MUHABİRLİĞİ İLE İLGİLİ EK SÖZLEŞME YURTDIŞI MENKUL KIYMET MUHABİRLİĞİ İLE İLGİLİ EK SÖZLEŞME... (isim),...... (adres) (Bundan böyle Müşteri olarak anılacaktır) ve Mecidiyeköy Yolu Sok. No:286 Şişli 80260 İstanbul adresinde faaliyette bulunan

Detaylı

www.vebarocco.com VEBAROCCO WEB SİTESİ SÖZLEŞMESİ Sayfa 1

www.vebarocco.com VEBAROCCO WEB SİTESİ SÖZLEŞMESİ Sayfa 1 VEBAROCCO WEB SİTESİ SÖZLEŞMESİ Sayfa 1 Madde 1 - TARAFLAR Bir tarafta Mimar Sinan mahallesi Üsküdar caddesi Yedpa ticaret merkezi F cad. 47 AS Ataşehir - İSTANBUL adresinde mukim MK GROUP ile diğer taraftan...

Detaylı

VODAFONE iphone 4 8GB CİHAZ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

VODAFONE iphone 4 8GB CİHAZ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ ye, (kısaca Vodafone ) tarafından yürütülen Vodafone iphone 4 Kampanyası ndan (kısaca Kampanya ) yararlanmak istemem sebebiyle.../.../... tarihli,...numaralı GSM hattı için imzaladığım Vodafone Tip Abonelik

Detaylı

KOŞULLAR VE SÜRELER Koşullar ve Süreler 1. Tanımlar Bu koşul ve süreler bağlamında, aşağıdaki kelimeler, karşılarında yazan anlamlara geleceklerdir. DataSafe Storage Limited, Ticaret Sicilinde 02674267

Detaylı

Vodafone Kurumsal İnternet Paketleri %50 İndirim Kampanyası Taahhütnamesi

Vodafone Kurumsal İnternet Paketleri %50 İndirim Kampanyası Taahhütnamesi ye, (kısaca Vodafone ) tarafından sunulan, Kurumsal İnternet Paketleri %50 İndirim Kampanyası ndan yararlanmak istememiz sebebiyle GSM no ları ve Vodafone Tip Abonelik Sözleşmesi imza tarihleri EK-2 de

Detaylı

İ.Ü. AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ Bilişim Hizmetleri Güvenlik ve Gizlilik Formu

İ.Ü. AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ Bilişim Hizmetleri Güvenlik ve Gizlilik Formu Dök. No: AUZEF-FR-2.5-01 Yayın Tarihi: 30.06.2014 Rev.No: 00 Rev Tarihi: Sayfa 1 / 5 İşbu taahhütname İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Bilişim Hizmetleri (Bundan sonra İÜ AUZEF" olarak

Detaylı

Dragon Boat. OYUNLAR WEB SİTESİ 1/ Haziran FİRMA ADI SORUMLU İSİM İŞ ADRESİ TEL CEP FAKS ÜNVAN

Dragon Boat. OYUNLAR WEB SİTESİ  1/ Haziran FİRMA ADI SORUMLU İSİM İŞ ADRESİ  TEL CEP FAKS ÜNVAN Dragon Boat 3-4-5 Haziran 2 0 1 6 FİRMA ADI Baskılı materyallerde, internette ve basında görünmesini istediğiniz şekilde yazılmalıdır. SORUMLU İSİM İŞ ADRESİ Resmi Kullanım içindir. LOG FIN CA CHK PRO

Detaylı

TURKISHBLUE DENİM TASARIMI YARIŞMASI TANITIM DOSYASI

TURKISHBLUE DENİM TASARIMI YARIŞMASI TANITIM DOSYASI TURKISHBLUE DENİM TASARIMI YARIŞMASI TANITIM DOSYASI 2007 AMAÇ Türk denim sektörünün dünya pazarındaki payını arttırmak ve global markalarla rekabet edebilmek genç ve özgür tasarımlarla mümkündür. Ülkemizi

Detaylı

İş bu sözleşme kapsamında ALICI caddeonline.com internet sitesinden sipariş veren

İş bu sözleşme kapsamında ALICI caddeonline.com internet sitesinden sipariş veren MADDE 1: TARAFLAR 1.1.SATICI: Ünvanı : caddeonline.com Mail: info@caddeonline.com 1.2 ALICI: İş bu sözleşme kapsamında ALICI caddeonline.com internet sitesinden sipariş veren kişidir. ALICI nın, üye olurken

Detaylı

KISA FİLM YARIŞMASI BAŞVURU FORMU

KISA FİLM YARIŞMASI BAŞVURU FORMU KISA FİLM YARIŞMASI BAŞVURU FORMU Adı Soyadı: TC Kimlik No: Doğum Tarihi: Telefon: E Posta: Adres: Şehir: Ülke: Başvuru Yapan Kişi Tarih: ----/ ---- / --------- İmza: TAAHHÜTNAME Kamera Elinde, Geleceğin

Detaylı

GIDA İLE TEMAS EDEN MADDE VE MALZEME ÜRETEN İŞLETMELERİN KAYIT İŞLEMLERİ İLE İYİ ÜRETİM UYGULAMALARINA DAİR YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM

GIDA İLE TEMAS EDEN MADDE VE MALZEME ÜRETEN İŞLETMELERİN KAYIT İŞLEMLERİ İLE İYİ ÜRETİM UYGULAMALARINA DAİR YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM GIDA İLE TEMAS EDEN MADDE VE MALZEME ÜRETEN İŞLETMELERİN KAYIT İŞLEMLERİ İLE İYİ ÜRETİM UYGULAMALARINA DAİR YÖNETMELİK Amaç BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar MADDE 1 (1) Bu Yönetmeliğin amacı,

Detaylı

PAKET TUR SÖZLEŞMELERİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK PAKET TUR SÖZLEŞMELERİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK

PAKET TUR SÖZLEŞMELERİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK PAKET TUR SÖZLEŞMELERİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK PAKET TUR SÖZLEŞMELERİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK PAKET TUR SÖZLEŞMELERİ UYGULAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK (13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan) Amaç

Detaylı

KURUMSAL TİCARİ PROGRAMLAR KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

KURUMSAL TİCARİ PROGRAMLAR KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ KURUMSAL TİCARİ PROGRAMLAR KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ ABONE BİLGİ FORMU Firma Unvanı :... Firma Yetkili Web Mail :... Telefon Faks GSM Adres İlçe/İl Vergi Dairesi Vergi No Faaliyet Alanı OFİSASSİST İŞ YAZILIMLARI

Detaylı

Çevrimiçi baskı 4.0. Baskı 1

Çevrimiçi baskı 4.0. Baskı 1 Çevrimiçi baskı 4.0 Baskı 1 2008 Nokia telif hakkıdır. Tüm hakları mahfuzdur. Nokia, Nokia Connecting People ve Nseries, Nokia Corporation'ın ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Nokia tune, Nokia

Detaylı

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HEDİYELER, YEMEKLER, EĞLENCELER, SPONSORLU SEYAHATLER ve DİĞER İŞ İKRAMLARINA İLİŞKİN İLKELER

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HEDİYELER, YEMEKLER, EĞLENCELER, SPONSORLU SEYAHATLER ve DİĞER İŞ İKRAMLARINA İLİŞKİN İLKELER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HEDİYELER, YEMEKLER, EĞLENCELER, SPONSORLU SEYAHATLER ve DİĞER İŞ İKRAMLARINA İLİŞKİN İLKELER Ekim 2014 GİRİŞ Bu İlkeler BİLGİ nin tüm görevlileri, yöneticileri, tam zamanlı

Detaylı

*İkamet Adresi fotoğraf

*İkamet Adresi fotoğraf Abone No *TC Kimlik No *Adı - Soyadı BİSİKLET ABONE BİLGİ FORMU ÇABİS. *İkamet Adresi fotoğraf İş Adresi Ev Telefonu İş Telefonu *GSM E Mail *Doğum Yeri ve Tarihi İş bu sözleşme ABONE tarafından doldurulmuş,

Detaylı

Sayın Yetkili; İhaleye teşriflerinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla,

Sayın Yetkili; İhaleye teşriflerinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla, Sayın Yetkili; Birliğimizce, kapalı zarf veya faks fiyat teklifi alınmak suretiyle, Mürefte Kooperatifimize kurulmak üzere, takas yöntemi ile 1 Adet 50 ton kapasiteli Elektronik çukur tip eski kantar satılacak,

Detaylı

Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2014-2015 Eğitim-Öğretim Dönemi Kayıt Bilgileri

Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2014-2015 Eğitim-Öğretim Dönemi Kayıt Bilgileri Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2014-2015 Eğitim-Öğretim Dönemi Kayıt Bilgileri 1 Eylül 2014 1. KESİN KAYIT HAKKINDA GENEL BİLGİLER Üniversitemizde 2014 2015 eğitim-öğretim yılı kesin kayıtları,

Detaylı

TYF FEDERASYON KUPASI OPTIMIST OPTIMIST JUNIOR LASER STANDARD- LASER RADIAL LASER 4.7 16 21 MAYIS 2016 BİTEZ MUĞLA YARIŞ İLANI

TYF FEDERASYON KUPASI OPTIMIST OPTIMIST JUNIOR LASER STANDARD- LASER RADIAL LASER 4.7 16 21 MAYIS 2016 BİTEZ MUĞLA YARIŞ İLANI TYF FEDERASYON KUPASI OPTIMIST OPTIMIST JUNIOR LASER STANDARD- LASER RADIAL LASER 4.7 16 21 MAYIS 2016 BİTEZ MUĞLA YARIŞ İLANI Türkiye Yelken Federasyonu nun 2016 yılı Faaliyet Programında yer alan Federasyon

Detaylı

Tarih:... /... /... İŞ SÖZLEŞMESİ. Ad Soyad Kaşe - İmza Ad Soyad Kaşe - İmza

Tarih:... /... /... İŞ SÖZLEŞMESİ. Ad Soyad Kaşe - İmza Ad Soyad Kaşe - İmza Tarih:... /... /... İŞ SÖZLEŞMESİ Ad Soyad Kaşe - İmza Ad Soyad Kaşe - İmza 1 heytalks HİZMET İŞBİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ Amaç : Bu sözleşme Müşteri heytalks ilişkisinin temel ilkelerine, ticari ve hukuki açıklık

Detaylı

ELEKTRONİK NÜSHA.BASILMIŞ HALİ KONTROLSÜZ KOPYADIR.

ELEKTRONİK NÜSHA.BASILMIŞ HALİ KONTROLSÜZ KOPYADIR. YAYIN TARİHİ REV. NO REV. TARİHİ AÇIKLAMA 03.01.2012 01 16.04.2013 Madde 2.6 CPC LOGOSUNUN, İŞARETİNİN, RAPORUNUN, BELGESİNİN VE KİMLİK NUMARASININ KULLANIMI olarak isminin, 2.6.4 Müşteri, CPC raporunu,

Detaylı

Üyelik Programı: Bu Sözleşme konusu olan çeşitli kategoriler halinde SPOT tarafından oluşturulan SPOT.TER Üyelik Programı.

Üyelik Programı: Bu Sözleşme konusu olan çeşitli kategoriler halinde SPOT tarafından oluşturulan SPOT.TER Üyelik Programı. SPOT PROJECTS - SPOT.TER ÜYELİK PROGRAMI MESAFELİ SATIŞ ve ÜYELİK SÖZLEŞMESİ 1. Taraflar a) www.spot-projects.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Spot Sanat Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Hizmetleri

Detaylı

Bu kılavuzda çoğu modelde ortak olan özellikler anlatılmaktadır. Bazı özellikler bilgisayarınızda olmayabilir.

Bu kılavuzda çoğu modelde ortak olan özellikler anlatılmaktadır. Bazı özellikler bilgisayarınızda olmayabilir. Buradan Başlayın Copyright 2013 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows, Microsoft Corporation kuruluşunun ABD'de tescilli ticari markasıdır. Bu belgede yer alan bilgiler önceden haber verilmeksizin

Detaylı

Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi

Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi 19. Ulusal Ortaokul Matematik Olimpiyatı ve 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları Genel Bilgi Bu kılavuz Anadolu Üniversitesi

Detaylı

ERTEK HOTEL KAYIT SÖZLEŞME FORMU

ERTEK HOTEL KAYIT SÖZLEŞME FORMU ERTEK HOTEL KAYIT SÖZLEŞME FORMU İş bu sözleşme 06.03.2011 tarih ve 25137 sayılı resmi gazetede yayınlanan mesafeli sözleşmeler uygulama usul ve esasları hakkında yönetmelik gereği internet-telefon ve

Detaylı

TYF HALİT NARİN KUPASI OPTIMIST OPTIMIST JUNIOR - LASER STANDART LASER RADIAL LASER 4.7 18 24 MAYIS 2015 ORHANİYE MUĞLA YARIŞ İLANI

TYF HALİT NARİN KUPASI OPTIMIST OPTIMIST JUNIOR - LASER STANDART LASER RADIAL LASER 4.7 18 24 MAYIS 2015 ORHANİYE MUĞLA YARIŞ İLANI TYF HALİT NARİN KUPASI OPTIMIST OPTIMIST JUNIOR - LASER STANDART LASER RADIAL LASER 4.7 18 24 MAYIS 2015 ORHANİYE MUĞLA YARIŞ İLANI Türkiye Yelken Federasyonu nun 2015 yılı Faaliyet Programı nda yer alan

Detaylı

Havayolu bagajları için sigorta ve kayıp düzenleme hizmetleri.

Havayolu bagajları için sigorta ve kayıp düzenleme hizmetleri. Havayolu bagajları için sigorta ve kayıp düzenleme hizmetleri. Luggage Loss Adjusters bağımsız bir hasar işlem uzman şirketidir. Talep işlemlerinde deneyimli uzman hasar tespit görevlilerimiz ile havayolları

Detaylı

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Uygulaması

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Uygulaması 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Uygulaması 8 Aralık 2015 Kanunun Kapsamı 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun 1 Mayıs 2015 tarihinde yürürlüğe girmiştir.

Detaylı

GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ

GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ MADDE 1: SÖZLEŞMENİN TARAFLARI 1.1: Hizmet sağlayan, bundan böyle sözleşmede NETİNTERNET olarak anılacaktır. Ünvan : Netinternet Bilgisayar Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.

Detaylı

6563 sayılı Kanun. Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik

6563 sayılı Kanun. Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik 6563 sayılı Kanun Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik 9 Eylül 2015 Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun

Detaylı

Sosyal Güvenlik Kurumu Şahıs Ödemeleri Banka Hesabı Tanımlama KULLANIM KILAVUZU

Sosyal Güvenlik Kurumu Şahıs Ödemeleri Banka Hesabı Tanımlama KULLANIM KILAVUZU Sosyal Güvenlik Kurumu Şahıs Ödemeleri Banka Hesabı Tanımlama KULLANIM KILAVUZU 1 Başlamadan Önce... Bu hizmeti kullanarak, şahıs ödemeleri için geçmişte yaptığınız banka hesabı tanımlama işlemlerini görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı

Medya Akreditasyon El Kitabı 1. Table of Contents

Medya Akreditasyon El Kitabı 1. Table of Contents Medya Akreditasyon El Kitabı 1 Table of Contents 1. GİRİŞ... 2 1.1. El Kitabının Amacı... 2 2. MEDYA AKREDİTASYON PROSEDÜRLERİ... 2 2.1. Akreditasyon Başvuruların Duyurulması... 2 2.3. İletişim Bilgisi...

Detaylı

ARAB HEALTH 2018 SAĞLIK FUARI SEYAHAT PROGRAMI

ARAB HEALTH 2018 SAĞLIK FUARI SEYAHAT PROGRAMI EXPOLAND TOUR TG EXPO FUARCILIK A.Ş RESMİ SEYAHAT ACENTESİDİR. ARAB HEALTH 2018 SAĞLIK FUARI SEYAHAT PROGRAMI 29 Ocak- 01 Şubat 2018 Giriş:27 Ocak 2018 - Çıkış:02 Şubat 2018 PAKET PROGRAM (Uçak bileti,

Detaylı

HAK MAHRUMIYETI CEZA SÜRESINCE GEÇERLI OLACAK DURUM KAPSAMINDA SPORCUNUN KAYITLI DOPİNG KONTROL HAVUZUNA ALINDIĞINA DAİR BİLDİRİM

HAK MAHRUMIYETI CEZA SÜRESINCE GEÇERLI OLACAK DURUM KAPSAMINDA SPORCUNUN KAYITLI DOPİNG KONTROL HAVUZUNA ALINDIĞINA DAİR BİLDİRİM HAK MAHRUMIYETI CEZA SÜRESINCE GEÇERLI OLACAK DURUM KAPSAMINDA SPORCUNUN KAYITLI DOPİNG KONTROL HAVUZUNA ALINDIĞINA DAİR BİLDİRİM Sayın..., Adres: Madde 10.12 Hak Mahrumiyeti Ceza Süresince Geçerli Olacak

Detaylı

KOACELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TÜRKİYE AÇIK SU YÜZME ŞAMPİYONASI KOCAELİ

KOACELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TÜRKİYE AÇIK SU YÜZME ŞAMPİYONASI KOCAELİ KOACELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TÜRKİYE AÇIK SU YÜZME ŞAMPİYONASI KOCAELİ Kocaeli Büyükşehir Belediyesi nin en önemli etkinliklerinden biri olan Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası Gençlik Hizmetleri ve Spor

Detaylı

XIII. ULUSAL HİSTOLOJİ ve EMBRİYOLOJİ KONGRESİ 30 Nisan 3 Mayıs 2016 Çeşme İZMİR KAYIT KONAKLAMA FORMU

XIII. ULUSAL HİSTOLOJİ ve EMBRİYOLOJİ KONGRESİ 30 Nisan 3 Mayıs 2016 Çeşme İZMİR KAYIT KONAKLAMA FORMU Kayıt konaklama formunu doldurarak, aşağıdaki iletişim bilgileri ile a iletmenizi rica ederiz. Göksu Evleri Çamlık Cad. No:191, Anadolu Hisarı, İstanbul-Türkiye Faks: +90 (216) 46540 48 : thed@eaorganizasyon.com.tr

Detaylı

ULUSLARARASI ŞEHİR VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ZİRVESİ Ekim 2017 Esenler / İstanbul

ULUSLARARASI ŞEHİR VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ZİRVESİ Ekim 2017 Esenler / İstanbul ULUSLARARASI ŞEHİR VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ZİRVESİ Esenler / İstanbul Uluslararası Şehir ve Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi / İstanbul, Esenler Belediyesi tarafından 20-22 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul'da

Detaylı

Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu. Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi

Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu. Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi Genel Bilgi Bu kılavuz Anadolu Üniversitesi nin gerçekleştirdiği sınavlara başvuru yapma sürecini anlatan bir

Detaylı

T.C. YAŞAR ÜNİVERSİTESİ KULUÇKA MERKEZİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ

T.C. YAŞAR ÜNİVERSİTESİ KULUÇKA MERKEZİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ T.C. YAŞAR ÜNİVERSİTESİ KULUÇKA MERKEZİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ Bu sözleşme, Yaşar Üniversitesi ile Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü içerisinde yer alan Kuluçka Merkezi içinde yer almaya hak kazanan.

Detaylı

MESAFELİ SÖZLEŞMELERE DAİR YÖNETMELİK UYARINCA HAZIRLANAN ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

MESAFELİ SÖZLEŞMELERE DAİR YÖNETMELİK UYARINCA HAZIRLANAN ÖN BİLGİLENDİRME FORMU MESAFELİ SÖZLEŞMELERE DAİR YÖNETMELİK UYARINCA HAZIRLANAN ÖN BİLGİLENDİRME FORMU 1. TANIMLAR KİRAYA VEREN: Ticaret Unvanı: Mobicar Araç Paylaşım Hizmetleri A.Ş. Adresi: Eski Büyükdere Cad. Ayazağa Yolu

Detaylı

IX. TÜRK ÜNİVERSİTELERİ TANITIM FUARI PROTOKOLÜ

IX. TÜRK ÜNİVERSİTELERİ TANITIM FUARI PROTOKOLÜ Katılımcı Bilgileri: Madde 1. (Taraflar) Trucas UG ( Fuar şirketi olarak anılacaktır ) tarafından gerçekleştirilecek olan Türk Üniversiteleri Tanıtım Fuarı na katılan firmalar (Katılımcı olarak anılacaktır)

Detaylı

Plus500 Ltd. Gizlilik Politikası

Plus500 Ltd. Gizlilik Politikası Plus500 Ltd Gizlilik Politikası Gizlilik Politikası Plus500 Gizlilik Beyanı Müşterilerimizin ve web sitemizdeki ziyaretçilerin kişisel ve mali bilgilerinin gizliliği ve korunması en büyük önceliğimizdir.

Detaylı

14.TABRIZ MED INT.EXHIBITION

14.TABRIZ MED INT.EXHIBITION 14.TABRIZ MED INT.EXHIBITION FUAR TARİHİ 04-07 EYLÜL 2014 TUR TARİHİ 03-08 EYLÜL 2014 Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 03 EYLÜL 2014 TK882 SEFER SAYILI UÇAĞ I I LE 00:25 DE TEBRI Z E HAREKET VARIŞ 04:25

Detaylı

KATILIMCI SÖZLEŞMESİ. A. Katılımcının hak ve yükümlülükleri :

KATILIMCI SÖZLEŞMESİ. A. Katılımcının hak ve yükümlülükleri : KATILIMCI SÖZLEŞMESİ 1. İş bu katılımcı sözleşmesi bir tarafta......adresinde bulunan. ile, diğer tarafta Çiğdem mah. Dünya 1 Vadi sitesi C-6/1 Blok Kat:4, No:16 Ankara adresinde bulunan MC Perfect Life

Detaylı

GELECEĞİN REKLAMCILARINDAN AFİŞLER KONULU SERBEST AFİŞ YARIŞMASI YARIŞMA ŞARTNAMESİ

GELECEĞİN REKLAMCILARINDAN AFİŞLER KONULU SERBEST AFİŞ YARIŞMASI YARIŞMA ŞARTNAMESİ GELECEĞİN REKLAMCILARINDAN AFİŞLER KONULU SERBEST AFİŞ YARIŞMASI YARIŞMA ŞARTNAMESİ Kurum i Primemall Alışveriş Merkezi Osmangazi Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. 33.Sok No:71 http://www.primemallgaziantep.com.tr/anasayfa

Detaylı

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU PİRAT SINIF KOMİTESİ 2014 TYF TÜRKİYE PİRAT TROFESİ

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU PİRAT SINIF KOMİTESİ 2014 TYF TÜRKİYE PİRAT TROFESİ TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU PİRAT SINIF KOMİTESİ 2014 TYF TÜRKİYE PİRAT TROFESİ Genel Yarış İlanı Türkiye Yelken Federasyonu nun 2014 yılı Faaliyet Programı nda yer alan 2014 TYF Türkiye Pirat Trofesi 5

Detaylı

TEKNİK SERVİS VE BAKIM SÖZLEŞMESİ

TEKNİK SERVİS VE BAKIM SÖZLEŞMESİ TEKNİK SERVİS VE BAKIM SÖZLEŞMESİ PARÇA HARİÇ : SÖZLEŞME NO : 1. TARAFLAR : 2. SİSTEM : 1.1 Bir tarafta ticari ikametgahı AKŞEMŞETTİN MAH. ÇAĞLAYAN CAD. NO: 21/A Sincan / ANKARA olan YEDİEL ISITMA SOĞUTMA

Detaylı

2016 Bahar Dönemi. İşveren ve İşveren Vekili için. İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri. e-sertifika Programı. Başvuru Kılavuzu

2016 Bahar Dönemi. İşveren ve İşveren Vekili için. İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri. e-sertifika Programı. Başvuru Kılavuzu 2016 Bahar Dönemi İşveren ve İşveren Vekili için İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-sertifika Programı Başvuru Kılavuzu 1. Genel Bilgi 2. Yeni Üyelik Giriş İşlemleri 3. Başvuru İşlemleri 4. Şifre Hatırlatma

Detaylı