Getinge HS66 Turbo Combi. ürünler için buhar sterilizatörü

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Getinge HS66 Turbo Combi. ürünler için buhar sterilizatörü"

Transkript

1 Getinge HS66 Turbo Combi normal ve ısıya duyarlı ürünler için buhar sterilizatörü

2 2 Getinge HS66 Turbo Combi yeni nesil Sterilizatörlerle ilgili Genel bilgi Getinge HS66 Turbo Combi, enfeksiyon kontrolünde dünyanın lider markasının ürettiği, yeni nesil, son teknoloji ürünü sterilizatörlerden biridir. Getinge den her zaman kusursuz, etkin performans ve üstün verimliliğe sahip sterilizatörler bekleyebilirsiniz. Getinge sterilizatörlerini uzaktan kolayca okunabilen parlak, aydınlık ve özgün dokunmatik ekran panellerinden tanıyabilirsiniz. Ayrıca detaylı düşünce ürünü ve son derece kolay kullanımlı tasarımı, işletimini her zamankinden daha kolay hale getirmektedir. ergonomik ve kullanıcı dostu Yeni dokunmatik ekran panellerinin parlak ve sezgisel arayüzü, Getinge sterilizatörlerinin işletiminin daha kolay ve daha ergonomik olmasını sağladığımızı gösteren birçok örnekten yalnızca biridir. Sayfa 6 da yeni dokunmatik ekranlarla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Getinge nin turbo konsepti verimlilikte bir devrim Yenilikçi Turbo konseptimiz sayesinde, proses sürelerini dramatik ölçüde kısaltmayı başardık. Çoklu göreve dayalı bir sistem kullanan Getinge HS66 Turbo Combi prosesi hızlandırarak verimi arttırırken, öte yandan enerjiden de tasarruf sağlar.

3 Getinge HS66 Turbo Combi 3

4

5 Getinge HS66 Turbo Combi 5 artan talepleri karşilamaniza yardimci olur Maliyetlerinizi düşürürken kalite gözetimini sağlamaya yönelik artan taleplerle karşılaştığınızda, size yardımcı olacak eksiksiz çözümler sunuyoruz. Daha kısa sürede daha fazla sayıda cihazı işletme ihtiyacı duyduğunuzda, bunu mümkün kılabilmek için yeni ve yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Bir başka ifadeyle, sizin sorununuz bizim sorunumuzdur. yeni fırsatlar sunmak için kanıtlanmış ve yeni teknolojiyi bir araya getiriyoruz Getinge HS66 Turbo Combi günlük gereksinimlerinize nasıl yaklaştığımızı ve daha az imkanla daha fazla iş yapmanıza yardımcı olacak benzersiz bir konsept geliştirdiğimize bir örnektir. Öncelikle, ısıya duyarlı ürünlere ait kanıtlanmış bir sterilizasyon prosesini yüksek kapasiteli buhar sterilizatörü içine entegre ettik. Bu esneklik sunar ve elinizdeki ekipmanlardan azami ölçüde faydalanmanızı sağlar. İkinci olarak, proses zamanlarını yaklaşık %50 oranında düşürmek için yeni ve yenilikçi Turbo teknolojimizi kullandık. Teslim süreleri kısalır ve verim arttırılabilir. Getinge HS66 turbo Combi şunları sunmaktadır: Tek bir üründe iki görevin kombinasyonu Test edilmiş, düşük sıcaklıkta sterilizasyon prosesi En zorlu düzenleyici standartlara uygunluk sağlama Olağanüstü esneklik ve işletim kolaylığı Üstün kapasite ve verimlilik

6 6 Getinge HS66 Turbo Combi endoskoplari ve tüm CerraHi aletleri ayni makinenin içinde işleyin kazana sığan yük örnekleri: 15 e kadar endoskop, örnek: Koledokoskoplar Üreteroskoplar Bronkoskoplar veya: 8 STU ya kadar normal, ısıya duyarlı olmayan ürün

7 Getinge HS66 Turbo Combi 7 Hem yüksek hem düşük sıcaklıkta sterilizasyonun tek bir makine içinde yapılabilmesi, yer ve paradan tasarruf sağlamak için büyük olanaklar sunar. Getinge HS66 Turbo Combi buhar ve formalin (suda çözündürülmüş formaldehid) kullanarak kimyasal sterilizasyon gerçekleştirir çok güvenli ve kesin olarak kanıtlanmış bir yöntemdir. Getinge HS66 Turbo Combi nin mükemmel olarak kullanıldığı aletlere bir örnek de esnek endoskoplardır. Esnek endoskoplar 55 üzerindeki sıcaklıklarda zarar görebildiğinden, yalnızca düşük sıcaklıkta sterilizasyon için güvenilir ve onaylanmış bir tekniğe sahip sterilizatörler kullanılabilmektedir. Yüksek kapasite tüm ürün tipleri için kullanılabilir Yüksek ve düşük sıcaklıkta sterilizasyonun kombine edilmesinin en büyük avantajlarından biri sağladığı büyük esnekliktir. Yüksek kazan hacimleri ( litre arasında değişir) sayesinde, aletlerinizin sterilizasyonu için daima yüksek bir kapasiteniz olacaktır. Ancak her zaman makineyi dolduracak kadar çok kirlenmiş ısıya duyarlı aletiniz olmasa da, rutin sterilizasyon için her türlü ürün işlenebildiğinden, yine de azami ölçüde kullanabilirsiniz. En steril bölümler için, yüksek ve düşük sıcaklıkta sterilizasyondan oluşan bu kombinasyon, herhangi bir solo düşük sıcaklık çözümünden çok daha yüksek bir genel verim için olanaklar sağlayacaktır.

8 8 Getinge HS66 Turbo Combi dünyanin en zorlu Standartlarini karşilar Getinge HS66 Turbo Combi etkinlik, verimlilik ve kullanıcı kolaylığı açısından en zorlu talepleri karşılayan hızlı, kompakt ve çok amaçlı bir sterilizatördür. Yüksek işletim güvenilirliği ve kolay bakım sunarken, maliyet etkinliği ile yüksek kapasiteyi bir araya getirir. yeni nesil dokunmatik ekranlar Getinge HS66 Turbo Combi, yüksek çözünürlüklü yeni nesil kullanıcı dostu dokunmatik ekranlarımızı bulundurmaktadır. Ekranlar, kontrol bölgesinde tüm açılardan açık bir şekilde görülebilen en ideal ergonomiyi sunmaktadır. Kullanıcı arayüzü ve menü sezgiseldir, metin dikkati çekecek ölçüde nettir ve grafikler canlıdır. en yüksek kalite Aside dayanıklı paslanmaz çelik kazanlar ve buhar ceketleri, robot vasıtasıyla kaynak ile birleştirilmiştir ve uzun ve sorunsuz işletimi sağlamaya yardımcı olmak için aşınmaya dayanıklı alüminyum ile kaplanmıştır. alandan tasarruf eden yapı Dikey olarak aşağıya doğru açılan kapı daha hızlıdır ve ellerin kullanılmasına gerek bırakmayan kanıtlanmış rahatlık sunarken yerden tasarruf edilmesini sağlar.

9 Getinge HS66 Turbo Combi 9 Su tüketiminde %80 e varan düşüş Standart ECO-sistemimiz bir adım ileriye giderek, vakum pompasının su gereksinimlerini azaltır ve atık suyu geri dönüştürülebilen soğutma suyundan ayırır. Toplam su tüketimi piyasadaki diğer standart sterilizatörlerden %90 a varan oranlarda daha düşük olabilmektedir ki bu ekonomiyi ekoloji ile birleştiren çok önemli bir husustur. kolay kurulum Kapasitesi büyük olmasına rağmen, sterilizatör 900 mm genişlikteki kapıdan geçecek kadar kompakttır. Bu, kurulum sırasında zaman ve para kazandırır. Servis için kolay erişim Son derece kompakt modüler tasarımına rağmen, bakım yapılabilmesi için tüm bileşenlere tek taraftan ve tamamen açılan menteşeli ön taraftan kolaylıkla ulaşılabilmektedir. olağanüstü esneklik ve işletim kolaylığı Sterilizatör, FDA gerekliliklerine uygun olan ve özel olarak Getinge sterilizatörleri ve yıkayıcı dezenfektörleri için geliştirilen PACS 3500 PLC ile donatılmıştır. Bu alanda gerçekleştirmeyi hayal edebileceğiniz tüm prosesleri tutarlı ve üstün sonuçlar elde ederek yapmanız için tasarlanmıştır. Hatanın otomatik olarak tanımlanması daha hızlı servis yapılmasını ve maliyetlerin düşmesini sağlamaktadır. üstün kapasite ve verimlilik Kazan boyutları modüler standartlaştırılmış sterilizasyon tel sepetlerin, ISO veya SPRi (şartname ) ve STU normundaki kapların DIN Teil 1 e uygun olarak, optimum şekilde kullanılması için tasarlanmıştır. kısa proses süresi Yeni Getinge HS66 Turbo daki sterilizasyon döngüsü optimize edilmiştir, ancak EN285: A2:2009 un gerekliliklerine uygundur.

10 10 Getinge HS66 Turbo Combi

11 Getinge HS66 Turbo Combi 11 çevresel konular göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır Getinge olarak, toplum sürekliliğine katkıda bulunmaya gönülden bağlıyız. Enerji ve doğal kaynaklarımızın kullanımını en uygun hale getirmek, emisyonlarımızın havaya karışmasını en aza indirmek ve atık yönetimimizin çevresel etkisini azaltmak amacıyla çalışıyoruz. Getinge nin çevresel sorumluluğu ürünün teslimatı ile sona ermez, ürünün kullanım süresi tamamlanana kadar devam eder. En yüksek çevresel etkinliği elde etmek için ürün geliştirme, operasyonel fabrika yönetimi, üretim süreçleri, dağıtım, planlanmış ürün kullanımı ve son olarak ürünün atılması gibi aşamaları içeren tüm ürün yaşam döngüsünün çevresel yönlerini göz önünde bulundurmaktayız. Temel odak noktası: enerji etkinliği Her şeyden önemli olan çevresel hedefimiz, enerji tüketimini optimize etmek ve dolayısıyla iklim üzerindeki etkiyi azaltmaktır. Getinge HS66 Turbo Combi, enerji tüketimini düşük tutmaya yönelik yenilikçi teknolojik çözümleri kullanım şeklimizin bir örneğidir. Getinge nin Turbo konsepti sayesinde, proses süreleri yaklaşık %50 oranında kısaltılmıştır. Bu, malzemelerin sterilizasyonunun daha az enerji tüketimi gerektirmesi anlamına gelmektedir. Azalmış su tüketimi Aşırı su kullanımının önlenmesi, çevresel bakış açısı yönünden de önemlidir. Bir önceki bölümde açıklandığı gibi, Getinge HS66 Turbo Combi su tüketimini önemli ölçüde düşürebilmektedir. Çevresel açıdan zararsız sterilizasyon maddesi Formaldehid doğal olarak ve hızlı biyobozunur bir kimyasal maddedir ve böylelikle sterilizatörle ile ilişkili atılım düzeylerinde çevresel olarak tehlike yaratmaz.

12 12 Getinge HS66 Turbo Combi Her ihtiyaca yönelik bir yükleme SiStemi Getinge SMART, kullanıcı için günlük çalışmayı daha etkin ve daha kolay hale getirmek için en ufak detaylar düşünülerek tasarlanmış ergonomik bir yükleme ekipmanı serisidir. Getinge SMART yükleme ekipmanı serisi, daha kolay taşımaya yönelik Semi-Automatic Loading (Yarı Otomatik Yükleme) ve/veya PowerDrive ile donatılabilen sabit veya ayarlanabilir yüksekliğe sahip yükleme arabalarını içermektedir. Tüm parçalar, standart sepet ve konteyner sistemleriyle mükemmel uyumludur. Eksiksiz bir çözüm tedarikçisi olarak Getinge, konteynerlerin yanı sıra sepetler için eksiksiz, etkili, ekonomik ve ergonomik taşıma sistemleri sunmaktadır. Sistemler ayrı ayrı veya kombinasyon şeklinde kullanılabilir. Ayrıca, bütün sistemler manuel veya otomatik yükleme ve boşaltma seçenekleri ile mevcuttur. Bunun anlamı sisteminizi ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabileceğidir. Ürün seçim aralığımız şu şekildedir: Tel sepetleri manuel yükleme/ boşaltma. Ayrıca, konteynerleri işlemek için opsiyonel yükleme modülünü/modüllerini kullanma. 2. Raf askılarını manuel yükleme/ boşaltma. Raf askı ayrıca tel sepetler veya diğer maddeler ile de yüklenebilir Yükleme arabası üzerinde yükleme modülü ve yükleme platformu kullanarak kapıları ve çeşitli paketleri manuel olarak yükleme. 4. Tel sepetleri otomatik yükleme/ boşaltma. Bu üniteler, konteynerleri işlemek için yükleme modülünü/ modüllerini de taşıyabilir. Maddeleri üniteye götüren veya üniteden getiren yükleme arabaları ile kombinasyon halinde kullanılır.

13 Getinge HS66 Turbo Combi 13 otomatik yükleme & boşaltma Otomatizasyon hem ergonomik, hem de ekonomik açıdan bir sorundur. Ergonomik açıdan konuşulduğunda, otomatik olarak gerçekleştirilen her kaldırma işlemi, personelde kas kasılması ve eklem burkulmasında azalma anlamına gelmektedir. Ekonomik açıdan bakıldığında, otomasyon, daha az sayıda çalışanın yaralanma nedeniyle işe ara vereceği anlamına gelmektedir. Ancak, steril malzemelerin ve sterilizatörlerin kendisinin kullanılabilirliğini de arttırabilir. Otomatize bir sistemde ekstra yatırım, sıklıkla şu önemli yararları sunar: artmış kullanılabilirlik, bu şekilde ekstra cihaz setleri ve diğer malzemelere yatırım yapmaya gerek duymazsınız zaman ve emekten tasarruf optimize edilmiş sterilizatör kapasitesi kullanımı kolay dokümantasyon ve izlenebilirlik fırsatları insan hatasının eliminasyonu. Otomasyon ve ergonomide Getinge nin tecrübesi büyük ve benzersizdir. Ayrıca, müşteriye özel çözümler geliştirmek için çok önemli kaynakları tahsis etmekteyiz. Getinge air Glide System (ags) Sterilizatörler için Getinge AGS, büyük steril işlem biriminiz veya CSSD niz için eksiksiz otomatik bir yükleme ve boşaltma sistemidir. Basit bir şekilde malzemeleri bir yükleme noktasında temiz bir bölümde bırakırsınız ve bir boşaltma noktasında steril bölümde malzemeleri alırsınız. Sistem tüm yükleme, program seçimi ve boşaltma işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirir. otomatik yükleme/boşaltma Alan ve emek tasarrufu sağlayan, özel bir yükleme için ön ayarlı bir sterilizasyon programını başlatan sıralı otomatik yükleme birimleri. Bu birim ayrıca tam yükleri toplamak için sterilizatörün önünde geçici bir depolama alanı olarak kullanılır. Sterilizatör yeni bir işlem için hazır olduğunda, toplanan tam yük otomatik olarak sterilizasyon kazanına aktarılır, sterilizatör kapısı kapatılır ve ön ayarlı sterilizasyon işlemi başlar.

14 14 Getinge HS66 Turbo Combi İHTİYACINIZ OLAN TÜM EKİPMAN VE DİĞER HER ŞEY Mimari planlama: Getinge enfeksiyon kontrolündeki uzmanlığı ile optimal iş akışı için tesisinizin planlanmasını ve tasarımını sağlar. Ekipman: Yıkayıcı dezenfektörler, sterilizatörler, yükleme ekipmanı ve sistem aksesuarlarından oluşan eksiksiz ürün grubu, farklı tipte uygulamalar için tam bir çözüm sağlar. Servis ve destek: Getinge nin kendi servis ekibi, maksimum hizmet süresi için, eksiksiz bir kurulum servisi, teknik destek ve önleyici bakım hizmeti tesis eder. Teknisyenler ile uluslararası ağ. Sarf Malzemeleri: Etkin ve ekonomik verim sağlayan uygulama uzmanlarımız ile birlikte, eksiksiz ve kapsamlı sarf malzemeleri sunmaktayız. Eğitim: Getinge Academy müşteri talebi doğrultusunda, Getinge Academy tesislerinde veya müşteri kurumlarında servis eğitimi, uygulama eğitimi ve teknisyen eğitimi vermektedir. İzlenebilirlik: Getinge nin T-DOC yazılımı, sağlık hizmetleri sektörü için tam cihaz izlenebilirliği ve aktif yönetim sunan, ileri teknolojiye dayalı ve kullanımı kolay bir dokümantasyon sistemidir.

15 Getinge HS66 Turbo Combi 15 teknik özellikler Combi STERİLİZATÖR MODELİ STERİLİZATÖR MODELİ Birimler Getinge HS6610 Turbo Combi Getinge HS6613 Turbo Kapasite sepetler* adet 6 9 Kapasite STU** adet 6 8 Kapasite endoskoplar Kazan hacmi 1 L/cu.ft. 461/ /21 Kazan hacmi 2 449/ /20.6 Kazan derinliği mm/in. 1000/ /51.1 Kazan genişliği 672/ /26.5 Kazan yüksekliği 672/ /26.5 Kazan materyali AISI 316L AISI 316L Cihaz boyutları 1430x1980x x1980x1650 (GxYxD), mm Kazan hacmi 1: Tek kapılı versiyonlar. Kazan hacmi 2: Çift kapılı versiyonlar. * Sepet boyutu (SPRi/ISO): 585x395x195/600x400x200 mm (UxGxY) ** STU boyutu: 600x300x300 mm (UxGxY) Getinge HS66 turbo Combi sterilizatör, aşağıdaki gerekliliklere ve standartlara uygun olarak tasarlanmıştır: 2007/47/EC direktifi ile Makina Direktifi Alçak Gerilim Direktifi EMC Direktifi Basınç Ekipmanı Direktifi tadil edilmiş Tıbbi Cihaz Direktifi 93/42/EEC 2006/42/EC 2006/95/EC 2004/108/EC 97/23/EC Güvenlik: Tıbbi malzemeleri işleyen veya laboratuvarda kullanılan buhar sterilizatörleri için özel yönergeler. IEC :2005 Sterilizasyon Buhar sterilizatörleri Büyük sterilizatörler EN285: A2:2009 Sterilizasyon LTSF sterilizatörleri EN 14180:2003+A2:2009 Kalite Yönetimi Sistem Yönergeleri EN - ISO 9001:2008 Tıbbi Cihazlar Kalite yönetimi sistemleri Düzenleyici amaçlara yönelik gereklilikler ISO 13485:2003 Çevresel Yönetim Sistemleri Kullanım kılavuzu ile ilgili gereklilikler ISO 14001:2004

16 2268 TR Göteborgstryckeriet Teknik ve yapısal değişiklikler yapma hakkını saklı tutarız. ENFEKSİYON KONTROLÜ İÇİN EKSİKSİZ ÇÖZÜMLER Getinge, sağlık bakımı ve yaşam bilimi sektörlerinde etkili temizleme, dezenfeksiyon ve sterilizasyon için çözümler üreten, alanında dünya lideri bir sağlayıcıdır. Müşterilerimizin daha düşük maliyetle daha iyi bakım hizmeti sunmalarına yardımcı olmak için çaba gösteriyoruz. Bunu, baştan sona düşünülmüş ve özelleştirilmiş çözümler sunarak yapıyoruz. Bu, mimari planlamadan ve eğitimden izlenebilirlik ve desteğe kadar uzanan yolda eksiksiz çözümlerimiz, uzun süreli bağlılığımız ve global varlığımızla müşterilerimizin yanında olduğumuz anlamına gelmektedir. Getinge Her zaman yanınızda. Getinge Sağlık Ürünleriİth İhr. Tic. Ve San. Ltd. Şti. Sahrayıcedid Mah. Halk sok. No:27 Golden Plaza A Blk Kat:6 D: Kozyatağı İstanbul Tel: Fax: GETINGE GROUP sağlık ve yaşam bilimlerinde kalitenin geliştirilmesine ve maliyet tasarrufuna katkıda bulunan ürün ve sistemlerin lider global sağlayıcısıdır. ArjoHuntleigh, GETINGE ve MAQUET adında üç marka altında çalışmaktayız. ArjoHuntleigh hasta hareketliliği ve yara tedavisi çözümlerine odaklanmaktadır. GETINGE, sağlık alanında enfeksiyon kontrolü için ve yaşam bilimlerinde ise kontaminasyonun önlenmesi için çözümler sağlamaktadır. MAQUET cerrahi müdahaleler ve yoğun bakım için çözümler, terapiler ve ürünler üzerinde uzmanlaşmıştır.

GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON

GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON 2 Getinge HS66 Turbo yeni nesil sterilizatörlerle ilgili genel bilgi Getinge HS66 Turbo, enfeksiyon kontrolünde dünyanın lider markasının ürettiği, yeni nesil, son

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

GetInge 46 serisi. *Her zaman yanınızda. Always with you*

GetInge 46 serisi. *Her zaman yanınızda. Always with you* GetInge 46 serisi YIKAYICI DEZENFEKTÖRLER *Her zaman yanınızda Always with you* Kaç tane yeniden kullanılabilir parçayı işlemeniz gerekiyor? Bu parçaların türü nedir? Getinge 46 serisi ihtiyaçlarınıza

Detaylı

T-DOC CYCLE MAKINE VERI KAYITLARI DÖNGÜ PROSESLERINIZI DIJITAL HALE GETIRIN

T-DOC CYCLE MAKINE VERI KAYITLARI DÖNGÜ PROSESLERINIZI DIJITAL HALE GETIRIN T-DOC CYCLE MAKINE VERI KAYITLARI DÖNGÜ PROSESLERINIZI DIJITAL HALE GETIRIN 2 T-DOC Cycle DIJITAL DOKÜMANTASYON DÖNGÜ PARAMETRELERINIZI GERÇEK ZAMANLI OLARAK TAKIP EDIN Steril üretim prosesini belgelemek

Detaylı

GETINGE 86-SERİSİ daha akıllı bir yıkayıcı dezenfektör

GETINGE 86-SERİSİ daha akıllı bir yıkayıcı dezenfektör GETINGE 86-SERİSİ daha akıllı bir yıkayıcı dezenfektör Kullanıcı odaklı yelpazemizin bir parçası Akıllı kontrol parmağınızın ucunda Yeni Getinge 86-serisi daha akıllı bir yıkayıcı-dezenfektördür özellikle

Detaylı

GETINGE CLEAN DETERJAN ÜRÜN SERİSİ MAKSİMUM PERFORMANS ELDE EDİN ONAYLI

GETINGE CLEAN DETERJAN ÜRÜN SERİSİ MAKSİMUM PERFORMANS ELDE EDİN ONAYLI ren uygun temizleme ve perfo GETINGE CLEAN DETERJAN ÜRÜN SERİSİ MAKSİMUM PERFORMANS ELDE EDİN mans için test edilmiştir. ciso 15883 ONAYLI 2 GETINGE CLEAN GETINGE CLEAN TEMİZLEME SORUNLARINIZA ÇÖZÜM Temiz

Detaylı

GETINGE 46 serisi YIKAYICI DEZENFEKTÖRLER. Her zaman yanınızda

GETINGE 46 serisi YIKAYICI DEZENFEKTÖRLER. Her zaman yanınızda GETINGE 46 serisi YIKAYICI DEZENFEKTÖRLER İÇİN SINIRSIZ ESNEKLİKLE YÜKLEME EKİPMANI Her zaman yanınızda 2 Yükleme Ekipmanı istediğiniz GiBi BirLEŞTiriN GErEKTiĞiNDE DEĞiŞTiriN Alet setleri ve tepsiler

Detaylı

optimum Steril malzeme iş AkıŞı için ekipmanlar

optimum Steril malzeme iş AkıŞı için ekipmanlar Sistem Aksesuarları Ürün kataloğu OPTİMUM STERİL MALZEME İŞ AKIŞI İÇİN EKİPMANLAR Enfeksiyon kontrolü, yüksek verimlilik ve işyerinde en iyi ergonomik rutinleri elde etmek için steril malzemelerin tüm

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

Liebert 80-eXL 160-500 kw. Geliştirilmiş Tasarım ve Artan Verimlilik

Liebert 80-eXL 160-500 kw. Geliştirilmiş Tasarım ve Artan Verimlilik Liebert 80-eXL 160-500 kw Geliştirilmiş Tasarım ve Artan Verimlilik Emerson Network Power, işletmenizin geleceğini oluşturmak için endüstri uzmanlığı, teknoloji ve kaynakların benzersiz bir birleşimini

Detaylı

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS CRITERION ÜNIVERSAL TEST SISTEMLERI AILESI YÜKSEK PERFORMANSLI ELEKTROMEKANIK

Detaylı

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren ist pandore Dem form inte heller miedom. 65-100 kw. Ergo winston hanse

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren ist pandore Dem form inte heller miedom. 65-100 kw. Ergo winston hanse [ Hava ] [ Su ] [ Toprak ] Ergo winston hanse Flicka Buderus are sweet Duvar also Tipi och Yoğuşmalı ganska weder Kazan 65-100 kw [ Buderus ] Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler Uygulama Broşürü Uygulama alanları sayfa 10 Referanslar sayfa 14 Satış sonrası hizmetler sayfa 38 2 Uygulama Alanları Tüm uygulama alanları için doğru çözümler

Detaylı

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Logamax Buderus Plus GB162 Yoğuşmalı Duvar Kazan Tipi Yoğuşmalı Kazan 65-100 kw Logamax plus GB162 Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite 1 Logamax plus GB162 Performansı, memnuniyetinizi artıracak. Kaliteli

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri

Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri Standard Solution Vertical Carousel Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri Standard Solution Vertical Carousel Kardex Remstar

Detaylı

Otoyollar, tüneller ve suyolları için akıllı çözümler

Otoyollar, tüneller ve suyolları için akıllı çözümler www.siemens.com.tr/its Siemens San. ve Tic. A.Ş. Altyapı ve Şehirler Sektörü Ulaşım ve Lojistik Bölümü Şehiriçi ve Şehirlerarası Ulaşım Yakacık Cad. No: 111 34870 Kartal, İstanbul Tel : 444 0 747 e-posta:

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Omron & Future proof. Technology & Trends P04. P10. P20. Geliştirirken yaratın! Sysmac platformunda yeni sürüm Anahtar teslim ambalajlama hattı

Omron & Future proof. Technology & Trends P04. P10. P20. Geliştirirken yaratın! Sysmac platformunda yeni sürüm Anahtar teslim ambalajlama hattı Omron & Future proof No.17 Tr Technology & Trends P04. P10. P20. Geliştirirken yaratın! Sysmac platformunda yeni sürüm Anahtar teslim ambalajlama hattı 2 No.17 3 Omron & Future proof İÇİNDEKİLER Kapakta,

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

www.endustri-dunyasi.com

www.endustri-dunyasi.com ISSN 1307-3397 YLL 2013 YIL 7 SAYI 50 www.endustri-dunyasi.com ndüstride yer almanın yeni yolu, Açık Tip Devre Kesiciler 42 80 N HABİ Çoklu Dokunmatik Panel Yarı-Mutlak Lineer Kodlayıcı Kızılötesi Kamera

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

Miniload Kutulu/kolili ürünler için otomatik depolama sistemleri

Miniload Kutulu/kolili ürünler için otomatik depolama sistemleri Miniload Kutulu/kolili ürünler için otomatik depolama sistemleri Kutulu / kolili ürünler için tam otomatik depolama sistemleri Depolama işlemleri, tedarik zinciri yönetiminde ve dolayısıyla işletmelere

Detaylı

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum Vakum Makineleri MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum makinelerini ve konveyörlü bant makinelerini

Detaylı

Odak noktamız...çin STORK POULTRY PROCESSING. Dünyanın her yerinden müşterilerin > 4. Eğilimleri fırsata dönüştüğü yer > 8

Odak noktamız...çin STORK POULTRY PROCESSING. Dünyanın her yerinden müşterilerin > 4. Eğilimleri fırsata dönüştüğü yer > 8 INSIGHTMart 2012 STORK POULTRY PROCESSING Odak noktamız...çin Dünyanın her yerinden müşterilerin > 4 Eğilimleri fırsata dönüştüğü yer > 8 Ayak işleme: birincil işlemin tam gelişmiş parçası > 11 Yeni Marel

Detaylı

Hassas Hidrolik Eksen Senkronizasyonu Tek Birim İçerisinde 4 Hidrolik Eksen Kontrolü Yapabilen

Hassas Hidrolik Eksen Senkronizasyonu Tek Birim İçerisinde 4 Hidrolik Eksen Kontrolü Yapabilen OCAK - ŞUBAT 2015 - Sayı:63 Yıl:9 24 Hassas Hidrolik Eksen Senkronizasyonu Tek Birim İçerisinde 4 Hidrolik Eksen Kontrolü Yapabilen 10 Osiloskoplar İçin Doğru Prob Seçimi Hassas Ölçümün Sağlanması İçin

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı