Donanımlar 24 Spor paketi ve dış görünüm krom paketi 24 Standart donanım 26 Özel donanımlar 27 Hafif metal jantlar 28. Orijinal aksesuarlar 29

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Donanımlar 24 Spor paketi ve dış görünüm krom paketi 24 Standart donanım 26 Özel donanımlar 27 Hafif metal jantlar 28. Orijinal aksesuarlar 29"

Transkript

1 B - Serisi.

2 İçindekiler. B - Serisi. 1 Tasarım 2 Çeviklik 6 BlueEFFICIENCY 6 ECO Start - Stop fonksiyonu 8 B 180 NGT BlueEFFICIENCY 9 B - Serisi F - CELL 10 Benzinli motorlar 12 Dizel motorlar 14 Güvenlik 16 Entegre güvenlik konsepti 16 Konfor 18 İç mekan tasarımı 18 Ses ve iletişim sistemleri 20 Işık ve görüş paketi 22 Sürücü yardımcı sistemleri 23 Donanımlar 24 Spor paketi ve dış görünüm krom paketi 24 Standart donanım 26 Özel donanımlar 27 Hafif metal jantlar 28 Orijinal aksesuarlar 29 Renkler ve malzemeler 30 Renkler 30 Döşeme, deri ve süslemeler 31 Teknik değerler 32 Servis ve hizmetler 33

3 B - Serisi 1 Sınıfında geniş iç mekanıyla ön plana çıkar. B - Serisi. Ayrıcalıklar tüm hareketin itici gücü ve olağanüstü fikirlerin nedenidir. Mümkün olduğu kadar geniş bir iç mekana sahip kompakt bir otomobili nasıl geliştirebilirsiniz? Sürüş konforu ve sportif dinamizm birbirine en ideal şekilde nasıl uyum sağlar? B - Serisi nin bu sorulara karşı coş - turan bir yanıtı vardır : Bu yanıt çeşitli konsept - lerin en iyilerini birbiriyle birleştirmektedir. Ortaya, sınıfında onu ayrıcalıklı kılan, heyecanlandıran bir tasarıma sahip ve çok yönlü bir Sports Tourer çıkmıştır.

4

5 Tasarım 3 B - Serisi zaten ideal çizgiye sahiptir. Kompakt dış ölçüsüne rağmen B - Serisi ni görmezden gelemezsiniz. Çünkü sıradışı konsepti heyecan verici bir tasarımla kendini gösterir. Motor kaputu kama şekliyle, geniş radyatör panjuruna, hava kanalları üzerinden tamponlara devam eder. Tekerlek yuvaları sportif görünümü vurgular. Büyük dış aynalar ideal şartları sunar ve standart olarak araç rengindedir.

6

7 Tasarım 5 Arka bölüm tasarımının daha estetik olmasının nedeni. B - Serisi arkasında etkileyici bir izlenim bırakır. Arka görünümde özellikle şık tasarlanmış arka tampon göze çarpar. Kısa anten de B - Serisi nin sportif tasarımına ideal şekilde uyar. Buna karşın arka lambalar parlak görünüşü ile etkileyicidir. Ve parlak bir fikir: 50 km / saat üze - rinde gerçekleşen bir acil durum frenlemesinde fren lambaları saniyede birkaç defa yanıp söner ve takip eden araçları uyarır. Otomobil en az 70 km / saat ten duracak kadar frenlendiğinde flaşör otomatik olarak devreye girer.

8 6 BlueEFFICIENCY Yenilikçi çevreci çözümler. Çevrecilik bizim için sadece sözde değildir, aynı zamanda bir gönül işidir. Zira otomobilin yaratıcısı olarak Mercedes - Benz yıllardan beri tüm gücüyle ortaya koyduğu ayrı bir sorumluluk taşımaktadır. Daha günümüzde sizlere güvenlik, konfor ve sürüş keyfinden vazgeçmek zorunda kalmadan çevreye belirgin şekilde az düzeyde zarar veren 66 model sunmaktayız. Verimlilik ile ilgili yeniliklerimizi ve en iyi duruma getirilmiş süreçleri BlueEFFICIENCY terimi altında bir araya getirdik : Onlar farklı yöntemler kullanırlar, ancak tümünün tek bir ortak hedefi vardır, o da kendilerine özel mobil olmayı mümkün olduğunca kalıcı olacak şekilde düzenlemektir. en verimli motorların her biri en iyi aerodinamik ve enerji yönetimi önlemleri ile bir araya getirilmektedir. Buna örneğin akıllıca ayarlanmış ilave agregalar, yuvarlama direnci en iyi duruma getirilmiş lastikler, ECO start - stop fonksiyonu, hafif yapı önlemleri ve aerodinamik olarak en iyi duruma getirilmiş bir karoseri tasarımı dahildir : Toplam olarak bu önlemler tüketimin ve dolayısıyla CO 2 emisyonunun % 23 e varan oranda düşürülmesine imkan tanır. Temiz dizel BlueTEC. Mercedes - Benz, BlueTEC teknolojisini, Common Rail Direct Injection ( CDI ) sistemine dayanan dizel motor için pazara getirmiştir. Bu teknoloji en iyi duruma getirilmiş bir yanmayı modüler bir egzoz gazı temizleme sistemi ile bir araya getirmektedir. Bu durum BlueTEC i çok temiz bir dizel teknolojisi yapmaktadır. Zira egzoz gazlarını % 95 oranında kurum partiküllerinden temizlemekte, aynı zamanda azotoksitler % 90 a varan oranda azaltılmaktadır. Geriye su, herhangi bir sakınca oluşturmayan azot ve çevreye daha az zarar verildiğini hissettiren güzel duygular kalır. Mercedes - Benz verimlilik paketini oluşturan BlueEFFICIENCY önlemleri. BlueEFFICIENCY önlemleri bütün olarak otomobildeki optimizasyonlar, yakıttan tasarruf edilmesi ve dolayısıyla çevreye zarar verilmemesidir. Mümkün olduğunca az yakıt tüketmek için bu modelde BlueEFFICIENCY önlemleri tüketimi ve CO 2 emisyonunu önemli ölçüde düşürür. BlueTEC, kurum partiküllerinin % 95 e varan oranda filtre eder ve azotoksitleri % 90 a varan oranda zararsız olan azota dönüştürür.

9 Çeviklik BlueEFFICIENCY 7 Benzinli motor ve elektro tahrikin akıllıca oluşturulmuş kombinasyonu HYBRID. Birbirine uyum sağlamış olanların olduğu ekipte bir çok şey daha kolaydır. Frenleme esnasında elektromotor kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürerek aküye verir. Bu gerektiğinde benzinli motoru hızlanma esnasında destekleyen elektro tahrike iletilir. Sürat 15 km / h nin altına düştüğünde elektronik buna ilaveten benzinli motoru kapatır. Dolayısıyla bir HYBRID, % 20 ye varan oranda daha az yakıt tüketir. Elektro tahrik ile bir araya getirilmiş temiz dizel BlueTEC HYBRID. BlueTEC HYBRID teknolojisinde hareket enerjisinin frenleme esnasında elektrik enerjisine dönüştürülmesi ve gerektiğinde tekrar kullanılması olmak üzere HYBRID teknolojisinin avantajları BlueTEC teknolojisininkiler ile bir araya getirilmektedir : Aynı zamanda BlueTEC teknolojisi egzoz gazlarını temizlemekte ve zararlı maddelerin büyük kısmını gidermektedir. Yeni yöntemler kullanan tamamen yeni tahrikler. BlueZERO F - CELL, E - CELL ve E - CELL PLUS konsepti. Yakın zamanda seri üretimi yapılabilecek BlueZERO konsepti ile birlikte enerjisini sadece aküden alan elektromotorun olduğu E - CELL, akünün ve içten yanmalı motorun ( Range Extender ) olduğu E - CELL PLUS ve akım oluşturmak için ilave yakıt hücresinin olduğu F - CELL olmak üzere Mercedes - Benz elektromotor ve enerji biriktiricisi olarak akü olan üç tahrik konsepti daha geliştirmiştir. Ancak hepsi bu değildir. Ayrıca Design for Environment terimi altında bir otomobilin planlamadan geri dönüşüme kadar olan tüm dönemini incelemekteyiz. Yeni fabrikaların kurulması ve işletmeye alınması için de aynı şey geçerlidir. Bunun dışında Mercedes - Benz alternatif yakıtların geliştirilmesine ve araştırma alt kolu biyonik bilimine satılmaktadır. Kısaca BlueEFFICIENCY sadece sizi değil, aynı zamanda çevre konusunda da ileriye götürür. HYBRID teknolojisi ile % 20 ye varan oranda daha az yakıt tüketirsiniz. BlueTEC HYBRID temiz dizel teknolojisini bir elektro tahrik ile bir araya getirmektedir ve 2012 den itibaren temin edilebilecektir.

10 8 Çeviklik ECO Start - Stop fonksiyonu Hareketsiz durumdayken bile çevreyi korursunuz. Sayısız iyileştirme önlemleri sayesinde BlueEFFICIENCY modelleri azaltılmış yakıt tüketimi ve CO 2 - emisyonu sağlar. B - Serisi modelleri B 160 BlueEFFICIENCY ve B 180 BlueEFFICIENCY çevre korumaya önemli katkıda bulunur. Her ikisi de standart olarak ECO Start - Stop fonksiyonuna sahiptir. Bu fonksiyonla ışıklarda veya sıkışık trafikte yakıttan tasarruf edersiniz ve çevreyi korursunuz. Belirli bir hız eşiğinin altında vitesi boş konuma getirirseniz ECO Start - Stop fonksiyonu motora ihti- yaç duyulmadığını algılar ve otomatik olarak motoru devreden çıkarır. Siz bir vitese taktığınızda veya ayağınızı frenden çektiğinizde motor tekrar çalışır. Tüm bunlar neredeyse fark etmeyeceğiniz kadar hızlı ve sessiz gerçekleşir. Düşük tüketim bile tek başına, otomobilinizin özel bir teknolojiye sahip olduğunu gösterir.

11 Çeviklik B 180 NGT BlueEFFICIENCY 9 Şimdi tam anlamıyla gaz verebilirsiniz. B 180 NGT BlueEFFICIENCY deki yakıt deposu göstergesi. İki parçalı yakıt deposu sistemi. Çevrecilik, şu veya bu şekilde kendisini öder. Zira yakıt olarak doğalgaz kullanarak sadece zararlı madde emisyonlarınızı değil yakıt masraflarınızı da azaltabilirsiniz. B - Serisi nin B 180 NGT BlueEFFICIENCY modelini hem benzinle hem de doğalgazla kullanabilirsiniz. İşletme türlerinin birinden öbürüne geçişi için bir düğmeye basmak yeterlidir. Bu, ekonomik ve ekolojik avantajlar sağlar : Doğalgaz, çevre için yük oluşturan bir işleme süreci gerekmeksizin yakıt olarak kullanılabilir. Doğalgazla çalışırken partikül emisyonu yoktur ve CO 2 emisyonu benzinle çalışmaya göre yaklaşık % 23 daha azdır.

12

13 Çeviklik B - Serisi F - CELL 11 Egzoz gazı pis su oluyor. Yakıt hücreli B - Serisi F-CELL. Mercedes - Benz in hedefi hiç emisyon çıkarmadan yol alan otomobillerdir. Bu hedefe çoğu kişinin düşündüğünden daha yakınız. Daha şimdiden B - Serisi F - CELL in yüzlerce prototipi, tüm dünyada 3,6 milyon kilometreden fazla yol kat etti. Bu araç hiç benzin veya dizel yakıtı gibi mineral bazlı yakıt gerekmeksizin çalışıyor. Enerji, hidrojen ile oksijen arasındaki bir tepkime ile üretiliyor. Sonuç: Egzozdan sadece su buharı çıkıyor. Daha 2010 yılında ilk araçlar müşterilere teslim edilecek ve birkaç yıl içinde B - Serisi F - CELL büyük adetlerde banttan çıkmaya başlayacak. Buna ilaveten Mercedes-Benz uzun vadede güneş, rüzgar veya biyo kütle gibi tamamen yenilenebilir kaynaklardan büyük miktarlarda hidrojen elde edebilmek için enerji ikmal sektöründeki çok sayıda kuruluş ile ve politikacılarla işbirliği yapıyor. Emisyonsuz geleceğin yakın zamanda gerçek olması için. Yüksek güçlü akü Yakıt hücresi grubu Hidrojen deposu Elektro motor 0,0 l / 100 km: Yakıt hücreli tahrikli B - Serisi F - CELL.

14

15 Çeviklik Benzinli motorlar 13 Burada yakıt daha da güçlüdür. B - Serisi yüksek çevikliği ile birlikte şaşırtıcı şekilde az miktarda yakıta ihtiyaç duyar. Bunu, öncelikle benzinli motorlarımıza borçluyuz. Güçleri sadece performansa değil, tasarruflu ve çevreye uyumlu çalışma tarzına da bağlıdır. Böylelikle örneğin düşük sürtünme kayıpları ve idealleştirilmiş yanma süreci yakıt tüketimini ve zararlı madde emisyonunu azaltır. Yakıt tüketimi ve CO 2 emisyonları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Sayfa 32 de bulabilirsiniz. Motor yelpazesinde en üst spor model egzoz turboşarjlı B 200 TURBO dur. Dışarıdan onu dikkat çekici çiftli egzoz borusundan, içerde ise hızlanma esnasında midenizde oluşan kıpırtıdan tanırsınız. 142 kw ( 193 HP ) güç ve 280 Nm tork ile sadece 7,6 saniyede km / h hızlanır ve 225 km / h azami hıza ulaşır. Diğer üç benzinli motor B 160 BlueEFFICIENCY, B 180 BlueEFFICIENCY ve B 200 ile sürüş keyfi kısa sürmez. B 200 TURBO Nm 142 kw Devir sayısı ( d / d ) Tork ( Nm ) Güç ( kw ) 0 Egzoz turboşarjlı B 200 TURBO, tahrik konforu ve ekonomiklik sağlar.

16 14 Çeviklik Dizel motorlar Daha çok yakıt yerine en iyisi çevreye yatırım yapın. Mühendislerimiz kelimenin tam anlamıyla dizel tahriki için temiz çözümler ile ilgili çalışmaktadır: B - Serisi nin her iki dizel motorunda yakıt Common Rail teknolojisi ile yüksek basınç altında yanma odalarına püskürtülür. Tüm devir sayısı aralığı üzerinden ve dikkatlice dozu ayarlanarak. Bu sadece yakıt tüketimini ve zararlı madde emisyonunu azaltmakla kalmaz aynı zamanda yüksek tork da sağlar: B 180 CDI da 250 Nm ye kadar ve B 200 CDI da 300 Nm ye kadar daha fazla güç ve sürüş keyfi sağlarlar. Her iki dizel motor da standart olarak bir partikül filtre ile donatılmıştır. Özel bir filtre sistemi, egzoz gazı emisyonlarının güncel talimatlara uymasını sağlamakla kalmaz, bu değerlerin altında da kalır. B 180 CDI B 200 CDI Nm 103 kw Nm 80 kw Devir sayısı ( d / d ) Tork ( Nm ) Güç ( kw ) Common Rail teknolojisi ile donatılan her iki motor düşük devir sayısında yüksek tork sunar.

17

18 16 Güvenlik Entegre güvenlik konsepti Entegre güvenlik konsepti bizim için yedinci hissi ifade eder. B - Serisi nde birçok aktif güvenlik tedbiri çarpışmaları mümkün olduğu kadar önceden önlemeye çalışır. Örneğin otomobilinizi bir hakimiyet kaybı tehlikesinde stabilize etmek için, standart elektronik stabilite programı ESP her bir tekerleği amaca uygun frenler ve gerektiğinde motor gücünü uyarlar. STEER CONTROL da aynı oranda yardımcıdır. Standart fren asistanı BAS da aktif güvenlik sistemlerine dahildir. BAS frene bastığınız hızdan bir acil durum frenlemesinin söz konusu olup olmadığını algılar. Çok hızlı bir şekilde azami fren gücünü oluşturur ve böylelikle fren yolunu azaltır. Lastik basınç kaybı ikazı ve anti patinaj kumandası ASR de standarttır. ESP : Önden kaymada fren müdahalesi. ESP : Arkadan kaymada fren müdahalesi.

19

20 18 Konfor İç mekan tasarımı Değişkenlik her zaman geçerlidir. B - Serisi ile mekan mucizeleri gerçekleşmektedir. Arka bölümde yolcular oturduğunda bile bagaj bölmesi sizi şaşırtacak kadar çok yer sunar : 89,8 santimlik bir yükleme yeri derinliği ve 544 litrelik bir bagaj hacmi ile örneğin en az 6 adet büyük içecek kasası taşınabilir. İlave komponentlerinin ve gaz tüplerinin akıllıca yerleştirilmesi suretiyle B - Serisi F - CELL otomobilde ve B 180 NGT modelinde de düz bir yükleme tabanı mevcuttur ve bagaj dikkat çekici şekilde 422 litre hacme sahiptir. Ayrıca arka koltuk sırasının üçte biri veya üçte ikisi standart olarak yatırılabilir. Arka koltuklar tamamen yatırıldığında bir çırpıda tamamen düz bir yükleme alanı elde edilir. Canınız ne ister onu yapın : B - Serisi, mükemmel çeşitliliği sayesinde her durum için uygun çözümü sunar. Özel donanım kapsamındaki EASY - VARIO sistemi ile ön yolcu koltuğu sırt dayanağı öne doğru kolaylıkla katlanabilir veya arka koltuk sırt dayanakları ve ön yolcu koltuğu tamamen çıkarılabilir. Böylelikle 2,95 metre uzunluğunda, 2245 litre yükleme hacmine sahip düz bir yükleme alanı elde edilir. Bu da yaklaşık olarak ağzına kadar dolu 18 adet alışveriş arabasına denk gelmektedir. İstek üzerine temin edilen arka orta kol dayanağını katlayabilir veya tamamen çıkartabilirsiniz. Böylelikle örneğin kayaklar gibi uzun, hacimli nesneler için ideal yükleme imkanı sunulur. Bagaj bölümündeki standart eşya gözleri küçük eşyaların kolay erişilebilecek şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Arka bölümde, bardaklıklı, katlanabilir ve çıkarılabilir kol dayanağı.

21

22

23 Konfor Ses ve iletişim sistemleri 21 İletişimde de sollama şeridinde gidilir. B - Serisinde ses ve iletişim sistemleri olarak çok fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. Dolayısıyla isteğe bağlı donanım olarak temin edilebilen multimedya sistemi COMAND APS ile sadece radyo, CD çalar ve DVD oynatıcı kullanılmaz, aynı zamanda çok kolay cep telefonları ve entegre navigasyon sistemi COMAND APS ve istek üzerine temin edilebilen Audio 50 APS ile kullanılabilir. İsteğe bağlı donanım medya ara birimine MP3 çalarınızı, ipod unuzu veya harici sabit disklerinizi bağlayabilirsiniz. Sesli kumanda sistemi LINGUATRONIC in avantajları da kulağa oldukça hoş gelmektedir. Geliştirilmiş bir sesli kumanda ve birçok pratik fonksiyon kumanda konforunu arttırmaktadır. Özel donanım Harman Kardon Logic 7 Surround ses sisteminin yüksek performanslı 12 adet hoparlörü ile özgün bir dinleti keyfi ve mükemmel ses kalitesi garanti edilir. Sadece Stereo için değil aynı zamanda Multimedya sistemi COMAND APS, Dolby - Dijital e bağlı olarak kayıtları için de geçerlidir. Multimedya sistemi COMAND APS farklı fonksiyonları bir cihazda toplar. LINGUATRONIC sesli kumanda sistemi.

24 22 Konfor Işık ve görüş paketi Güzel bir ışık için. Arttırılmış konfora aydınlatıcı bir örnek istek üzerine temin edilen ışık ve görüş paketidir. B - Serisi nde gözlerinizin çok fazla zorlanmaması için arkada iki adet okuma lambası ve sürücü için ilave bir okuma lambası mevcuttur. Aydınlatmalı makyaj aynasına sahip güneşlikler, önde ayak bölümü aydınlatma lambaları ve ön kapılardaki iniş ve sinyal lambaları karaklığa ışık tutar. Donanım paketinin diğer önemli özellikleri: otomatik kararan dikiz aynası, yağmur sensörü, farlar, yer bulma aydınlatması. Işık ve görüş paketi. Otomatik karartmalı, yağmur sensörlü dikiz aynası.

25 Konfor Sürücü yardımcı sistemleri 23 Size yardımcınızı tanıştırabilir miyiz? B - Serisi ni yalnız kullandığınızda birçok yararlı yardımcı size eşlik eder. Örneğin park etme iş lemini özel donanım aktif park etme yardımcısı yapsın. Otomobil bir park boşluğu algılar algılamaz geri vitese takabilirsiniz ve park etme isteğinizi onaylayabilirsiniz. Ardından sadece gaz pedalı ve fren ile hızı kontrol etmeniz yeterlidir. Sistem otomatik olarak direksiyon manevralarını devralır ve kısa sürede otomobiliniz sürüş yönüne paralel olarak park edilir. Aktif park etme yardımcısının çalışma şekli. Rampalarda kalkışı kolaylaştıran ve frenden gaz pedalına geçişte otomobilin kaymasını engelleyen rampada kalkış yardımı da çok pratiktir.

26

27 Donanımlar Spor paket ve dış görünüm krom paketi 25 En yeni spor. İsteğe bağlı donanım olan spor paketi ile B - Serisinin otomobil içinde de gerçek bir sportiflik duygusu yaşanır. ARTİCO deri yan yanakları olan Bastogne döşemeli koltuklar 3 renkte temin edilebilir. Buna ilaveten beyaz rakam aydınlatmalı kombi gösterge ve alüminyum başlıklı deri vites kolu kendini belli eden görselliklerdir. Motorlu yarışlardan alınan diğer özellikler iki alüminyum kol ile parlayan deri direksiyonda görülmektedir. Pedal seti paslanmaz çelik kaplamaları ile sizi dinamik bir sürüşe çağırır. Bunun için devamlı olarak fırsatlarda sunulmaktadır, zira mükemmel uyarlanmış spor süspansiyon sürücüde daha fazlasını isteme arzusunu uyandırmaktadır. İsteğe bağlı donanım dış krom paketi ( B 200 CDI ve B 200 CDI TURBO da standart ) ile B - Serisi daha dururken parıldayan bir görsellik sunar. Şık krom bilezikleri olan sis farları, polisajlı paslanmaz çelik kaplamalı bir egzoz borusu ve dış tarafta olan paslanmaz çelikten bagaj yükleme seviyesi kenarı koruması paketin en dikkat çeken özellikleridir. Sportif şıklık ayrıca tamponlar, cam hizası ve darbeden koruma çıtalarındaki krom süs çıtalarında yansımaktadır. Ayrıca dış krom paketinde bulunanların tümü spor paketinde de mevcuttur. Öndeki yerlerde görsellik: Spor paketi. Gözleri kamaştırır: Dış görünüm krom paketi. Arka tampondaki kaliteli süslemeler.

28 26 Donanımlar Standart donanım STANDART DONANIM ( SEÇİM ) 1 / 3 : 2 / 3 oranında bölünmüş ve katlanabilir arka koltuk sırası, her iki koltuk minderleri çıkarılabilir 5 vitesli otomatik şanzıman 1 veya 6 vitesli manuel şanzıman 2 Adaptif fren lambası Anti blokaj sistemi ABS, fren asistanı BAS, elektronik stabilite programı ESP ve rampada kalkış yardımı Arkada ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı sistemi Bagaj rulosu Çarpmada etkinleşen acil durum aydınlatması Çok fonksiyonlu direksiyon simidi ve o andaki tüketimi gösteren yol bilgisayarı Mekanik olarak ileri geri ve aşağı yukarı ayarlanan direksiyon kolonu Mekanik yükseklik ayarına sahip sürücü koltuğu Önde 2 li, alçaltma ve yükseltme kumandalı, elektrikli cam mekanizması STEER CONTROL direksiyon yardımcısı ile birlikte parametrik direksiyon Sürücü ve ön yolcu için uyarlanabilir ön hava yastıkları ve baş - göğüs- yan hava yastıkları ( Koltuk sırt dayanaklarındaki ilave baş korumalı yan hava yastıkları ) Sürüş farı yardımcısı ( otomatik sürüş farı kumandası ) Toz ve polen filtresi, devirdaim şalteri ve klimalı torpido gözü olan otomatik klima THERMATIC Yükleme bölmesi tabanı, 2 kademede ayarlanabilir İçeriden elektrikli olarak ayarlanabilir, asferik bombeli ayna camına sahip, otomobil renginde ısıtmalı sol ve sağ dış ayna Lastik basınç kaybı ikazı 1 B 160 Blue EFFICIENCY, B 180 Blue EFFICIENCY, B 180 NGT Blue EFFICIENCY ve B 200 modellerinde standart. 2 B 180 CDI, B 200 CDI ve B 200 TURBO da standart donanım. Otomatik klima THERMATIC. Arkada koltuk başlıkları. Elektrikli cam mekanizması.

29 Donanımlar Özel donanımlar 27 ÖZEL DONANIMLAR ( SEÇİM ) 5 kol tasarımlı 18 inç AMG hafif metal jantlar Aktif park yardımcısı, PARKTRONIC dahil Aktif viraj ve dönüş lambalı Bi - Xenon farlar, far temizleme tertibatı dahil EASY - VARIO PLUS SİSTEMİ, çıkarılabilir arka koltuk minderlerini ( 1 / 3 oranında ), çıkarılabilir ön yolcu koltuğunu ve öne katlanabilir ön yolcu sırt dayanağını içerir Elektrikli koltuk ayarı Entegre çocuk koltukları Harman Kardon Logic Surround ses sistemi Işık / Görüş paketi: Otomatik karartmalı dikiz aynası, yağmur sensörü, farların gecikmeli kapanması, bulma aydınlatması, sürücü için okuma lambası, arkada okuma lambası, aydınlatmalı makyaj aynası, ayak bölümü lambaları Konforlu koltuk paketi: Ön yolcu koltuğu yükseklik ayarı, koltuk minderi eğim ayarı, sürücü ve ön yolcu için bel desteği Otomatik paketi: kademesiz otomatik şanzıman ( AUTOTRONIC ) ve TEMPOMAT Önde spor koltuklar Sabit diskli harita navigasyonu, LINGUATRONIC vs. olan Multimedya - sistem COMAND APS Spor paketi Sürücü koltuğu için ergonomik sırt dayanağı B - Serisi donanımı ülke veya bölgeye göre değişebilir. Bu konuda lütfen Mercedes - Benz bayinize danışın. THERMOTRONIC konforlu otomatik klima. Lamelli panoramik sürgülü tavan. Aktif park etme yardımcısının kombine göstergedeki görüntüsü.

30 28 Donanımlar Hafif metal jantlar Bu tekerleklerle yolun üstesinden gelirsiniz. Hafif metal jantlar birçok B - Serisi sürücüsünün istek listesinin başında yer almaktadır. Jant seçenekleri yelpazesi 5 kol tasarımlı hafif metal jantlardan 10 kol tasarımlı janta ve titan gümüşü renginden kroma kadar uzanır. 16 inç ve 18 inç arasındaki jant ebatları, güçlü AMG hafif metal jantta olduğu gibi, her talepte yer almaktadır. Özel donanım: 5 çift kol tasarımlı jant, 205 / 55 R 16. Özel donanım: 5 çift kol tasarımlı jant, titan gümüşü, 215 / 45 R Özel donanım: 5 kol tasarımlı jant, parlak krom, 215 / 45 R Spor paketi ( özel donanım ): 10 kol tasarımlı jant, 215 / 45 R 17 lastiklerle. AMG: 5 kol tasarımlı jant, Titan gümüşü renginde, 215 / 40 R 18 lastiklerle 1. 1 Spor paketi ile de özel donanım olarak temin edilebilir.

31 Orijinal aksesuarlar 29 Ekstra turlarınız için. Orijinal Mercedes - Benz aksesuarları gerçek bir artıdır. B - Serisi otomobilinizle daha neler yapmak isterseniz kolayca yapabilirsiniz. Örneğin bir bisiklet turu nasıl olurdu? Piyasada satılan iki bisikleti taşıyabilen iç mekanda bisiklet taşıyıcısı ile hiç problem değil. Mercedes - Benz tavan sandıkları size ilave eşya yeri sunar. Üç farklı büyüklükte ( hacim: litre ) olan tavan sandıkları metalik titanyum, mat gümüş renginde mevcuttur. Gezilerinizde eğlencenin yolda kalmaması için B - Serisi otomobilinizde sevdiğiniz müziği çok kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz: İster ipod, isterse başka MP3 çalarlar olsun Mercedes - Benz arabirimi vasıtasıyla müzik seçiminizi son derece kolay şekilde Audio sistemine bağlayabilirsiniz. Audio sistemi vasıtasıyla müzik çıkışını rahat ve güvenli bir şekilde seçebilir ve çok fonksiyonlu direksiyon simidinizdeki tuşlar vasıtasıyla kumanda edebilirsiniz ve ipod menünüzü kombi ekranda görebilirsiniz. B - Serisi nin dinamik karakterini öne çıkarmak isteyen sportif sürücüler, tavan spoylerini, parlak kromajlı dış ayna muhafazalarını ve aynı şekilde parlak kromajlı kapı kolu yerlerini kapacaktır. Bu konuda başka bilgileri ve daha fazla aksesuarı aksesuar kataloglarımızda bulabilirsiniz.

32 30 Renkler ve malzemeler Renkler OPAK BOYALAR 1 METALİK BOYALAR 2 B - Serisi nin boyası, Mercedes - Benz in iyi düşünülmüş korozyondan korunma sisteminin parlak finalini oluşturur. Çevrenin korunması için bu boya sadece su bazlı olarak yapılmaktadır. 589 Jüpiter kırmızısı 191 Kozmos siyahı 490 Steppen kahverengi 650 Sirrus beyazı 240 Lotus mavisi 597 Satürn kırmızısı 696 Gece siyahı 391 Ufuk mavisi 761 Kutup gümüşü 478 Delta yeşili 787 Dağ grisi 1 Standart donanım. 2 Özel donanım. 3 İsteğe bağlı donanım ve spor paketinin parçası.

33 Renkler ve malzemeler Döşeme, deri ve süslemeler 31 KUMAŞ GRONINGEN 1 SUNİ DERİ ARTICO / DERİ 2 SPOR KOLTUKLAR SUNİ DERİ SÜSLEMELER KUMAŞ BASTOGNE 3 ARTICO / KUMAŞ ZANDVOORT Siyah 721 Siyah 801 Siyah 751 Siyah Alüminyum, duman grisi, enine polisajlı Orient beji 725 Orient beji 805 Orient beji 727 Ahşap mersin ağacı Alpaka grisi 728 Alpaka grisi 808 Alpaka grisi

34 32 Teknik değerler B 180 CDI B 200 CDI B 160 BlueEFFICIENCY 4 B 180 BlueEFFICIENCY 5 B 180 NGT BlueEFFICIENCY B 200 B 200 TURBO Silindir sayısı / düzeni 4 / R 4 / R 4 / R 4 / R 4 / R 4 / R 4 / R Toplam hacim ( cm 3 ) Nominal güç 1 ( kw [ HP ] d / d da ) 80 ( 109 )/ ( 140 )/ ( 95 )/ ( 116 )/ ( 116 )/ ( 136 )/ ( 193 )/ 5000 Nominal tork 1 ( Nm d / d da ) 250 / ( 280 )/ / / / / / Sıkıştırma oranı Hızlanma km / s ( sn ) 11,3 ( 11,8 ) 9,6 ( 9,7 ) 13,2 ( 14,2 ) 11,3 ( 12,0 ) 12,4 ( 13,2 ) 10,1 ( 10,2 ) 7,6 ( 7,4 ) Azami hız yakl. ( km / h ) 183 ( 178 ) 200 ( 195 ) 174 ( 168 ) 184 ( 180 ) 184 ( 180 ) 196 ( 190 ) 225 ( 218 ) Lastik ebadı 205 / 55 R / 55 R / 65 R / 65 R / 55 R / 55 R / 55 R 16 Yakıt Dizel Dizel Süper Süper Doğalgaz Süper Süper Süper Plus Yakıt tüketimi 2 ( lt. / 100 km ) şehir içi ( otomatik şanzıman ) şehir dışı ( otomatik şanzıman ) ortalama ( otomatik şanzıman ) CO2 Emisyonları 2 ( g / km ), kombinasyonlu 6,7 ( 6,9 7,3 ) 4,4 4,5 ( 4,9 5,3 ) 5,2 5,3 ( 5,6 6,0 ) ( ) 6,6 ( 7,6 8,0 ) 4,5 4,6 ( 5,0 5,3 ) 5,2 5,3 ( 6,0 6,3 ) ( ) 8,1 8,2 ( 8,5 8,7 ) 6 5,4 5,6 ( 6,0 6,2 ) 6 6,4 6,6 ( 6,9 7,1 ) 6 8,1 8,2 ( 9,0 9,2 ) 6 5,4 5,7 ( 6,0 6,2 ) 6 6,4 6,6 ( 7,1 7,3 ) 6 6,4 ( 6,5 ) 3 4,1 ( 4,3 ) 3 4,9 ( 5,1 ) ( ) 6 ( ) 6 ( 139 ) 9,7 ( 9,8 ) 6,0 ( 6,3 ) 7,3 ( 7,6 ) 175 ( 181 ) 8,8 9,1 ( 9,5 9,7 ) 5,5 5,7 ( 6,0 6,2 ) 6,7 7,0 ( 7,3 7,5 ) ( ) 10,3 10,6 ( 10,5 10,7 ) 6,2 6,3 ( 6,7 6,8 ) 7,7 7,9 ( 8,1 8,2 ) ( ) Depo hacmi ( lt. / bundan rezerve kısmı ) 54 / 6 54 / 6 54 / 6 54 / 6 54 / 6 54 / 6 54 / 6 Doğalgaz yakıt deposu içerik ( kg / bundan rezerve kısmı ) 16 / 1,5 Boş ağırlık 7 ( kg ) ( otomatik şanzıman ) ( 1350 ) ( 1360 ) ( 1515 ) 1345 ( 1390 ) 1370 ( 1405 ) İzin verilen toplam ağırlık ( kg ) Parantez içindeki değerler otomatik şanzımanlı modeller için geçerlidir / 99 / AT metnindeki 80 / 1269 / EWG yönetmeliğine göre veriler. 2 Verilen değerler öngörülen ölçüm yöntemine ( 80 / 1268 / EWG yönetmeliğinin o an geçerli olan metnine göre ) göre belirlenmiştir. Veriler tek bir otomobil modeline dayanmamaktadır ve bir teklifin parçası değildir, aksine farklı otomobil modelleri arasında karşılaştırma yapmaya yöneliktir. 3 Bu bilgiler sadece doğalgaz kullanımı için geçerlidir 100 km. 4 Standart olarak manuel şanzıman ve ECO start - stop fonksiyonu ile. İstendiğinde B 160 olarak otomatik şanzımanla alınabilir. 5 Standart olarak manuel şanzıman ve ECO start - stop fonksiyonu ile. İstendiğinde B 180 olarak otomatik şanzımanla alınabilir. 6 7 Verilen bilgiler, benzin motorlu B 160 ve B 180 için geçerlidir. Değerler 92 / 21 / EG direktifindeki 95 / 48 / EG metnine ( şasi sürüşe hazır durumda, yakıt deposu % 90 dolu, sürücü dahil 68 kg ve bagaj 7 kg ) göre standart donanıma sahip araçlar için geçerlidir. Özel donanımlar ve aksesuarlar genel olarak bu değeri arttırır, bu nedenle taşıma kapasitesi buna uygun olarak azalır. 8 EU5 egzoz gazı normunu yerine getirir.

35 Servis ve hizmetler 33 B - Serisi ni hissetmeye ne dersiniz? Mercedes - Benz hiçbir yerde yolda olduğu kadar ikna edici olamaz. Zira bu otomobillerin eşsiz mükemmelliğinin sağladığı üstün sürüşünün verdiği duyguyu ancak orada yaşarsınız. Yakıt tüketimi düşük verimli motorları ve keyfinizi arttıracak hassas tepki veren direksiyon hareketlerini yaşayın. Gerçek konforu neyin gösterdiğini hissedin. Bir Mercedes te sürüş esnasında yaşanan ayrıcalıklı ortam sözlerle ifade edilemez. Sadece bu nedenle sizi bir deneme sürüşüne davet etmek istiyoruz. Mercedes - Benz bayiiniz sizinle memnuniyetle bir tarih kararlaştırılacaktır. - benz.com.tr adresindeki bayi arama altında size en yakın yetkili bayimizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizi görmekten memnuniyet duyacağız.

36 Bu broşürde da yer alan verilerle ilgili açıklamalar : Bu baskının redaksiyonunun bitiminden sonra ( ) üründe değişiklikler yapılmış olabilir. Teslimat süresi dahilinde, konstrüksiyon ve şekil değişiklikleri, renk tonunda sapmalar ve teslimat kapsamında üretici tarafından değişiklik yapma hakkı, değişiklikler ve sapmalar, satıcının menfaatleri gözetilerek, satın alan için kabul edilebilir sınırlar dahilinde kalması şartıyla saklıdır. Satıcı veya üretici, siparişi veya sipariş edilen satın alma konusunu işaret veya numaralarla tanımlıyorsa, sadece bu husustan hiçbir hak talebi türetilemez. Resim ve çizimler, standart teslimat kapsamında bulunmayan özel donanım ve aksesuarlar da içerebilir. Renk sapmaları, baskı tekniğiyle ilgilidir. Bu katalog her ülkede sunulmayan tip ve hizmetler içerebilir. Bu basılı belge, bazı ülkelerde sunulmayan tipler ve hizmetler içerebilir. Yasal, hukuki ve vergi ile ilgili ifadeler ve etkiler sadece Almanya Federal Cumhuriyeti için ve bu broşürün redaksiyon işlemlerinin bitiş tarihi itibariyle geçerlidir. Bu nedenle bağlayıcı olan son durumu lütfen Mercedes - Benz bayiinize sorun. - benz.com.tr. Bilgi Hattı: Daimler AG, Stuttgart BC / MR / 0110 Printed in Germany

Yeni Vito 9+1 Minibüs

Yeni Vito 9+1 Minibüs Yeni Vito 9+1 Minibüs 1 2 Yeni Vito 9+1 Minibüs Turizm sektörünün vazgeçilmezi. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Yeni Vito 9+1 Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak,

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz.

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. Vito Minibüs Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Vito Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak, yolcularınıza ilk andan itibaren hoş

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Donanımlar 18 Spor paketi 18 Standart donanım 20 Özel donanımlar 21 Hafif metal jantlar 22

Donanımlar 18 Spor paketi 18 Standart donanım 20 Özel donanımlar 21 Hafif metal jantlar 22 CLC - Serisi. İçindekiler. CLC - Serisi 1 Dizayn 2 Çeviklik 6 Dizel motorlar 6 Benzinli motorlar 8 Şanzıman, süspansiyon, direksiyon 10 Güvenlik 12 Konfor 14 Oturma konforu 14 Mekan konforu 16 Multimedya

Detaylı

Donanımlar 22 Standart donanım 22 Özel donanımlar 23 Hafif metal jantlar 24

Donanımlar 22 Standart donanım 22 Özel donanımlar 23 Hafif metal jantlar 24 M - Serisi. İçindekiler. M - Serisi. 1 Tasarım 2 Çeviklik 8 BlueEFFICIENCY 8 Dizel motorlar 10 Benzinli motorlar 12 Off - road yetenekleri 14 Konfor 16 İç mekan 16 Güvenlik 18 AMG 20 ML 63 AMG 20 Donanımlar

Detaylı

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. GLE. Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. Dinamizm. Atılganlık. Her şeyi oluruna bırakma sanatı. Bu yetenekleri birleştirebilenler etraflarına huzur yayar, elde edilenlerin değerini bilir ve her

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri:

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: Yeni motor nesli, ihtiyaca göre ayarlanan, elektrik destekli hidrolik direksiyon ve vites değiştirme göstergesi, ekonomik sürüşün temelleridir. BlueEFFICIENCY

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik İlan no: 234487 Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik Sahibinden SERVİS BAKIMLI 100.000 KM DE ML 280 CDİ LÜKS,kapalı garaj 135.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır.

Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır. GLA-Serisi. Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır. Yeni GLA, daha ilk bakışta sonsuz imkanlar sunar. Hangisiyle başlamalı? En iyisi, kaslı olduğu kadar aerodinamik olan tasarımın ileriye atılma arzusu ile başlamalı.

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas.

Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas. C-Serisi. Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas. Dirence karşı zarif manevralar yapan bir aerodinamizme sahip, gelişime adını veren üstün hafiflik. İstek üzerine, akıllı ve düzgün dozajlanmış bir

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

Yeni Mercedes-AMG GT.

Yeni Mercedes-AMG GT. Mercedes-AMG GT. T Yeni Mercedes-AMG GT. Handcrafted by racers. S Sizi büyülemek için geldi. Geldi. Affalterbach ın bu konu hakkındaki beyanı: Uzun motor kaputu, iyice geriye doğru konumlandırılmış ön

Detaylı

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M İlan no: 185582 Toyota Yaris 1.33 99 HP Terra Sporty M/M Sahibinden 33.000 km'de 2010 model toyota yaris 31.000 TL İlan tarihi: 29 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl Hatay Model yılı Ocak 2010

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Rapor No.: TR34000002-118919 Sayfa: 1 / 11 İkinci El Araç Ekspertizi 34-LC0190 Eksper / imza TÜV SÜD Bağımsız Araç Ekspertizleri Rapor No.: TR34000002-118919 Sayfa: 2 / 11 WDC1660241A358834 Araç Bilgileri

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Mercedes E Serisi E 220 CDI Avantgarde

Mercedes E Serisi E 220 CDI Avantgarde İlan no: 234461 Mercedes E Serisi E 220 CDI Avantgarde Sahibinden COMMAND - NAVİGASYON - GERİ GÖRÜŞ - 56.000 Km 207.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Balgat,

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

Yeni Passat Büyük Fikir

Yeni Passat Büyük Fikir Yeni Passat Büyük Fikir Gövde Passat Sedan'daki değişiklikler Gövde Passat variant'deki değişiklikler Dış boyutlar Uzunluk Genişlik Yükseklik Dingil mesafesi Lastik iz genişliği - ön Lastik iz genişliği

Detaylı

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik İlan no: 236037 Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik Sahibinden Öğretmenden Temiz, Boyasız, Değişensiz F1 Direksiyonlu Auris 53.250 TL İlan tarihi: 27 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 309885 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2015 model 19000 km de. İSTOÇ 77.500 TL İlan tarihi: 8 Ekim 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Peugeot HDi 112 HP Auto6R Premium Pack

Peugeot HDi 112 HP Auto6R Premium Pack İlan no: 321188 Peugeot 5008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Premium Pack Sahibinden Çok Temiz, Deri Koltuk, 7 Kşilik, Otomatik, Cam Tavan 57.500 TL İlan tarihi: 4 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara

Detaylı

Mükemmel olan var mı? Buna cevap veriyoruz.

Mükemmel olan var mı? Buna cevap veriyoruz. C-Serisi. Mükemmel olan var mı? Buna cevap veriyoruz. Yeni C-Serisi: Nereden geldiğini ve nereye gideceğini biliyor. İddiası hem ileri hem yukarı doğru yol göstermek. Teknolojisi, tasarımı, malzemesi fevkalade.

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V533 Trend Activity Uzun 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V533 Trend Activity Uzun 5+1 İlan no: 219754 Mercedes Viano 2.2 CDI V533 Trend Activity Uzun 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Trend Activity Uzun 2013 240.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance

Honda Civic 1.6 Elegance İlan no: 321447 Honda Civic 1.6 Elegance Sahibinden Sahibinden 2012 Civic Elegance Füme Servis Bakımlı Garantil 57.750 TL İlan tarihi: 6 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination

Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination İlan no: 199462 Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination Sahibinden DİVERSO AUTO'DAN YENİ KASA C 180 FASCİNATİON 2014 ''0''KM DE 149.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2014

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

Audi A3 1.8 TFSI TL. İlan detayları KM DE TERTEMİZ İÇ DIŞ S-LİNE STRONİC. Sahibinden AUDİ A3 CABRİO İlan tarihi: 30 Kasım 2016

Audi A3 1.8 TFSI TL. İlan detayları KM DE TERTEMİZ İÇ DIŞ S-LİNE STRONİC. Sahibinden AUDİ A3 CABRİO İlan tarihi: 30 Kasım 2016 İlan no: 331455 Audi A3 1.8 TFSI Sahibinden AUDİ A3 CABRİO 63.000 KM DE TERTEMİZ İÇ DIŞ S-LİNE STRONİC 77.000 TL İlan tarihi: 30 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2010 Km Kasa

Detaylı

Tüm hatlarıyla tam bir coupé.

Tüm hatlarıyla tam bir coupé. C-Serisi Coupé Tüm hatlarıyla tam bir coupé. Ok biçiminde uzanan ön kısmıyla alçak bir silüet oluşturuyor. Dik ve ortasında yıldız olan 2 lameli radyatör panjuru, kaslı hatlar, kısa çıkıntılar, güçlü bir

Detaylı

Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa

Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa İlan no: 235508 Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa Sahibinden Mercedes - Benz Vito 111 CDI 2015 model 25 km de. İSTOÇ 210.000 TL İlan tarihi: 25 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Seat Leon 1.6 Stylance

Seat Leon 1.6 Stylance Seat Leon 1.6 Stylance İlan no: 211167 İlan detayları Sahibinden 39.900 TL 19 Şub 2016 39.900 TL 30 Eki 2014 37.800 TL İBakımlı Hatasız Leon Stylance İlan tarihi: 19 Şubat 2016 İlan detayları İl Ankara

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik İlan no: 230882 Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik Sahibinden GT LİNE TR'DE TEK 150 BİNDE 163hp 2.0HDI 6 İLERİ 36.500 TL İlan tarihi: 8 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Yenimahalle,

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP İlan no: 194081 İlan detayları Sahibinden 46.900 TL 23 Haz 2014 46.900 TL 19 May 2014 46.000 TL 28000 km de garaj arabası, full İlan tarihi: 19 Mayıs 2014 İlan detayları

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Dualogic Sahibinden Memurdan, temiz, serisinin en dolusu, dizel&otomatik İlan no: 384672 38.250 TL İlan tarihi: 3 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 269264 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2013 210.000 TL İlan tarihi: 18 Ekim 2016 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1 İlan no: 245730 Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Uzun 2008 99.900 TL İlan tarihi: 2 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

BMW 3 Serisi 3.16i TL. İlan detayları BORUSAN ÇIKIŞLI SAHİBİNDEN TERTEMİZ BMW E90. Sahibinden. İlan tarihi: 29 Ağustos 2016.

BMW 3 Serisi 3.16i TL. İlan detayları BORUSAN ÇIKIŞLI SAHİBİNDEN TERTEMİZ BMW E90. Sahibinden. İlan tarihi: 29 Ağustos 2016. İlan no: 320596 BMW 3 Serisi 3.16i Sahibinden BORUSAN ÇIKIŞLI SAHİBİNDEN TERTEMİZ BMW E90 61.000 TL İlan tarihi: 29 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2007 Km Kasa tipi Vites

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Sayfa: 1 / 6 İkinci El Araç Ekspertizi 34-GU6235 Eksper / imza TÜV SÜD Bağımsız Araç Ekspertizleri Sayfa: 2 / 6 WDD1760121J303481 Araç Bilgileri Araç Sahibi Plaka Üretici Model Şase Numarası İlk Tescil

Detaylı

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik İlan no: 332326 Toyota Corolla Sedan 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden ÖĞRETMENDEN TOYOTA COROLLA 1.6 ELEGANT- OTOMATİK 56.250 TL İlan tarihi: 8 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar,

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF İlan no: 332873 Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF Sahibinden TÜRKİYEDE BİR BENZERİ KESİNLİKLE YOK 92.000 TL İlan tarihi: 13 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Antalya Model yılı Ocak 2015

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

LandRover Freelander 2 TD4 HSE Otomatik

LandRover Freelander 2 TD4 HSE Otomatik İlan no: 322344 LandRover Freelander 2 TD4 HSE Otomatik Sahibinden SON FİYAT BORUSAN BAKIMLI GERÇEK HSE PAKET KUSURSUZ TEMİZLİK 87.500 TL İlan tarihi: 19 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

Volkswagen Passat 2.0 TFSI Highline Tiptronic

Volkswagen Passat 2.0 TFSI Highline Tiptronic İlan no: 309590 Volkswagen Passat 2.0 TFSI Highline Tiptronic Sahibinden 2005 Passat Highline - Bu kadar dolusu yok... 45.000 TL İlan tarihi: 21 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı