Haziran ayı içerisinde Odamız tarafından; üyelerimizce talep edilen 41 adet Kapasite Raporu, 15 adet Ekspertiz Raporu ve 7 adet de Fiili Tüketim

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Haziran ayı içerisinde Odamız tarafından; üyelerimizce talep edilen 41 adet Kapasite Raporu, 15 adet Ekspertiz Raporu ve 7 adet de Fiili Tüketim"

Transkript

1

2 . Haziran ayı içerisinde Odamız tarafından; üyelerimizce talep edilen 41 adet Kapasite Raporu, 15 adet Ekspertiz Raporu ve 7 adet de Fiili Tüketim Belgesi düzenlenmiştir.

3 . - Odamızın da desteklediği fuarlardan Türkiye nin sektöründeki en büyük fuarı olan KONYA TARIM 2014 Fuarı 27 Mayıs 2014 tarihinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Mehdi EKER ve Endonezya Tarım Bakanı Dr.Ir Suswono MMA nın katılımlarıyla Anadolu nun en büyük fuar merkezi KTO-TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezinde açıldı.

4 . - Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte açılış töreninde hazır bulunduğumuz Fuar da; Odamız tarafından Endonezya, Bulgaristan, Sırbistan, Bosna-Hersek, Kosova, Moldova, Tunus ve İran dan gelen iş adamları ile üyelerimiz buluşturularak 2 gün boyunca 626 adet ikili iş görüşmesi gerçekleştirilmiştir.

5 . - İstanbul dan sonra Türkiye nin en büyük Fuar Merkezini Konya mıza kazandıran Ticaret Odamız Başkanı Selçuk Öztürk ü makamında ziyaret ederek şahsına ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimizi ilettik.

6 . - Odamızın; Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ile müştereken düzenlediği Araç Üstü Vinç, Mobil Vinç ve Tavan Vinç imalatçı üyelerimize yönelik Makine Emniyeti Yönetmeliği eğitim semineri 28 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirildi.

7 - Belarus Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Andrei SAVİNYKH ile Müsteşar Yardımcısı Evgeny LİPEN Odamızı ziyaret ederek. sanayicilerimizle birlikte oldular. Sayın Büyükelçi nin ziyaretlerinde Meclis Başkanımız Tahir Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız M.Veli Tekelioğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz hazır bulundular.

8 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Odamız AB Bilgi Merkezi tarafından Konya Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi Hatıra Ormanı, Konya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzün tahsis ettiği alanda oluşturuldu. Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile sanayici ve öğrencilerden oluşan davetlilerce adet fidan toprakla buluşturuldu.

9 - Yine Dünya Çevre Günü kutlamaları kapsamında Odamız AB Bilgi Merkezi nin, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji. İl Müdürlüğü nün katkılarıyla düzenlediği AB Çevre Politikası, Sanayide Temiz Üretim ve Verimlilik konulu panel 06 Haziran 2014 tarihinde Konya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.

10 - 06 Haziran 2014 tarihinde Başkan Yardımcılarımız M.Veli Tekelioğlu ve Ömer Şen beylerle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanımız. Tahir Akyürek i ziyaret ettik. - Ziyaretimizde, Konya Organize Sanayi Bölgemiz ile ilgili birlikte yapılması gereken bazı projeler konusunda istişarelerde bulunduk.

11 - Üyemiz sanayicilerinin Savunma Sanayine tedarikçi olabilmeleri ve var olan işbirliklerinin artırılmasına yönelik olarak Odamız ile SASAD-Savunma. ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği nin müştereken düzenlediği Konya Endüstri Günü Haziran 2014 tarihlerinde Konya Dedeman Otel de gerçekleştirildi.

12 - ASELSAN, ROKETSAN, MKEK, STM, FNSS, TAI, ALP HAVACILIK, Pİ MAKİNA, İPA, OTOKAR, METEKSAN, SASAD, SSM, TÜBİTAK MAM,. TÜRK LOYDU ve Havacılık Uzay Kümesi HUKD yöneticileri ve yetkililerinin katıldığı etkinlik kapsamında 48 üyemiz tarafından 289 adet ikili iş görüşmesi gerçekleştirilmiştir.

13 - Meclis Başkanımız Tahir Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerimizden oluşan bir heyetle 11 Haziran 2014 tarihinde Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ ye nezaket ziyaretinde bulunduk. Konya sanayisi hakkında bilgi ve sektör sorunlarını ilettik.. Konya nın Türkiye nin önemli sanayi ve ihracat merkezlerinden biri haline geldiğini ifade eden Bakan, Konya nın öz sermaye ile büyüdüğünün altını çizerek, sanayici ve ihracatçılara her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söylediler.

14 MÜSİAD Konya Şube Başkanlığınca düzenlenen Üretim Odaklı Eğitim temalı Makine Sektör Zirvesi 14 Haziran 2014 tarihinde Müsiad toplantı salonunda gerçekleştirildi. Konya Valimiz Muammer Erol, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik, Müsiad Makine Sektör Kurulu Başkanı Kamil Levent Kaya, İstanbul Sanayi Odası. Meclis Başkan Yardımcısı Hasan Büyükdede ile Oda ve Borsa Başkanları ile sektör temsilcilerinin katıldığı Zirve ye; Meclis Başkan Yardımcımız ve Makine İmalatçılar Birliği Başkanı Sevda Kayhan Yılmaz hanımefendi de panelist olarak katıldı.

15 Hissedarı olduğumuz TOBB Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. nin 14 Haziran 2014 tarihinde Ankara TOBB sosyal tesislerinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Üyemiz. Kemal Korkmaz Bey iştirak etti. Genel Kurulda, şirketin % 49 hissesinin halka arz edilmesine karar alındı.

16 T.C. Merkez Bankası ve Dünya Gazetesi işbirliği ile Konya Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası nın ev sahipliğinde düzenlenen Para Politikaları Konferansı 16 Haziran 2014 tarihinde Merkez Bankası Başkanı. Sayın Erdem Başcı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla Konya Ticaret Odası konferans salonunda gerçekleştirildi.

17 . Petkim Genel Müdürü Sadettin Korkut ve Petkim yetkililerinin katılımıyla şirketin satış ve pazarlama stratejileri ile petrokimya sektöründeki gelişmelerin paylaşıldığı, Konya Dedeman Otel de yapılan Müşteri Bölge Toplantısı na Yönetim Kurulu Üyemiz İ.Bozkurt Çağlayan ve Meclis Üyemiz Kazım Öztürk olmak üzere sektör temsilcilerimiz ve sanayicilerimiz katıldı.

18 Odamızın; Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçı Birliği ile müştereken düzenlediği, yurtdışı etkinliklere katılım sağlayan ihracatçılarımızın Fikri Mülkiyet konusunda karşılaştıkları problemleri azaltmak ve firmalarımıza bu konuda. yol göstermek amacıyla Fikri Mülkiyet Hakları Bakımından Yurt Dışı Fuarlarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar başlıklı seminer ile Ağustos 2014 tarihinde Moskova da düzenlenecek Otomotiv Fuarı tanıtım toplantısı 17 Haziran 2014 tarihinde Odamız konferans salonunda gerçekleştirildi.

19 . Etiyopya Demokratik Halk Cumhuriyeti Konya Fahri Konsolosluğu tarafından Büyükelçi Sayın Ayalew Gobezie WORKNEH in katılımlarıyla 21 Haziran 2014 tarihinde Konya Ticaret Borsası nda düzenlenen Etiyopya ve Afrika Birliği tanıtım toplantısına üyelerimizin katılımı sağlandı.

20 Odamızca; 13 Mayıs 2014 tarihinde Soma ilçemizde meydana gelen elim maden ocağı kazasında hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımız için Başbakanlığın ilgili hesabına aktarılmak üzere TOBB Başkanlığınca düzenlenen yardım. kampanyasına TL, yine Bosna-Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan dahil olmak üzere Batı Balkanları etkisi altına alan sel ve su baskınları nedeniyle Başbakanlıkça başlatılan yardım kampanyasına TL olmak üzere toplam TL katkıda bulunduk.

21 Basın Yayından sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kemal Korkmaz Bey ile birlikte Konya Basın Konseyini ziyaret ettik ve gündemdeki son gelişmeler hakkında istişarelerde bulunduk.

22 İstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu açıklandı. Konya olarak istikrarımızı koruyarak ilk 500 arasında şehrimizin 9 firma ile temsil edilmesi hepimizin göğsünü kabarttı. Huzurlarınızda bu firmalarımızı tebrik ediyor önümüzdeki yıllarda bu sayının artarak devam etmesini diliyorum.

23 TEŞEKKÜRLER Memiş KÜTÜKCÜ Yönetim Kurulu Başkanı

Kaydedilen Üye Silinen Üye TOPLAM ÜYE SAYISI 215 91 1748. Fiili Tüketim Belgesi

Kaydedilen Üye Silinen Üye TOPLAM ÜYE SAYISI 215 91 1748. Fiili Tüketim Belgesi 1 . Kaydedilen Üye Silinen Üye TOPLAM ÜYE SAYISI 215 91 1748 Kapasite Raporu 425 Adet Ekspertiz Raporu 144 Adet Fiili Tüketim Belgesi 93 Adet 2 3 . 54 TOPLANTI, SEMİNER, PANEL VE KONFERANS DÜZENLENDİ.

Detaylı

MART AYINDA ODAMIZ TARAFINDAN, 34 ADET KAPASİTE RAPORU, 14 ADET EKSPERTİZ RAPORU VE 8 ADET FİİLİ TÜKETİM BELGESİ DÜZENLENMİŞTİR.

MART AYINDA ODAMIZ TARAFINDAN, 34 ADET KAPASİTE RAPORU, 14 ADET EKSPERTİZ RAPORU VE 8 ADET FİİLİ TÜKETİM BELGESİ DÜZENLENMİŞTİR. . MART AYINDA ODAMIZ TARAFINDAN, 34 ADET KAPASİTE RAPORU, 14 ADET EKSPERTİZ RAPORU VE 8 ADET FİİLİ TÜKETİM BELGESİ DÜZENLENMİŞTİR. YİNE BU ZAMAN ZARFINDA SANAYİCİLİK VASFINI TAŞIYAN 49 FİRMANIN KAYDI YAPILMIŞTIR.

Detaylı

2014 FAALİYET RAPORU 2015 ÇALIŞMA PROGRAMI

2014 FAALİYET RAPORU 2015 ÇALIŞMA PROGRAMI 2014 FAALİYET RAPORU 2015 ÇALIŞMA PROGRAMI ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI VE BAĞLI İŞTİRAKLER Eskişehir Endüstriyel Enerji Üretim Otoprodüktör Grubu San. ve Tic. A.Ş. Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.

Detaylı

SAMSUN TSO. Ocak 2004 2003 FAALİYET RAPORU

SAMSUN TSO. Ocak 2004 2003 FAALİYET RAPORU SAMSUN TSO Ocak 2004 2003 FAALİYET RAPORU 1 Değerli Meclis Üyelerimiz, Odalar, 5590 sayılı yasadan almış olduğu görevler çerçevesinde, dünyadaki ve Türkiye deki gelişmeler ışığında bulundukları bölgenin

Detaylı

AKHİSAR TİCARET BORSASI 2014 YILI FAALİYET RAPORU

AKHİSAR TİCARET BORSASI 2014 YILI FAALİYET RAPORU AKHİSAR TİCARET BORSASI 2014 YILI FAALİYET RAPORU Tüccar, milletin emeğini ve üretimini kıymetlendirmek için eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır. AKHİSAR

Detaylı

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası. 2014 Yılı Faaliyet Raporu

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası. 2014 Yılı Faaliyet Raporu Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası 2014 Yılı Faaliyet Raporu BAŞKANDAN Odamızın kurumsal yapısı ve yarım asırlık tarihinden elde ettiği tecrübe ve birikim sayesinde, son derece sağlam temeller üzerinde yapılanmıştır.

Detaylı

SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2014 FAALİYET RAPORU 2015 ÇALIŞMA PROGRAMI

SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2014 FAALİYET RAPORU 2015 ÇALIŞMA PROGRAMI SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2014 FAALİYET RAPORU 2015 ÇALIŞMA PROGRAMI 1 SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ (SSİ) 2014 YILI FAALİYET RAPORU Sayın Üyelerimiz, 2014 yılı

Detaylı

2009 Yılı Odamız Faaliyetleri

2009 Yılı Odamız Faaliyetleri 2009 Yılı Odamız Faaliyetleri - 11 Şubat 2009 tarihinde sonuçlanan Oda seçimlerinin ardından Odamız Organları oluşturulmuştur. Bunlar; Oda Yönetim Kurulu, Oda Meclisi, Oda Meslek Komitesi, Disiplin Kurulu,

Detaylı

2009-2012 FAALİYET RAPORU. Aralık 2012 ELAZIĞ

2009-2012 FAALİYET RAPORU. Aralık 2012 ELAZIĞ 2009-2012 FAALİYET RAPORU Aralık 2012 ELAZIĞ Bu eser; Üyelerimize ve Elazığ ımıza hayırlı olsun... 2009-2012 FAALİYET RAPORU Aralık 2012 ELAZIĞ BAŞKANDAN SUNUŞ Ali ŞEKERDAĞ Elazığ TSO Yön. Kur. Bşk. Çok

Detaylı

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2012-31.12.2012 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2012-31.12.2012 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2012-31.12.2012 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU 1 AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI HİZMETLERİ; Odamız organları 157 Meslek Komitesi üyesi 66 meclis üyesi,

Detaylı

2015 YILI OCAK AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI

2015 YILI OCAK AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI 215 YILI OCAK AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI Kocaeli Sanayi Odası nda Proje Çalışmaları Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri Projesi (UMEM): Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri Projesi

Detaylı

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ OCAK 2013 GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ Odamız ve KOSGEB arasında imzalanan protokol ile, iş hayatına işveren olarak katılmak isteyen kişilere yönelik Girişimcilik Eğitimleri düzenlenmiştir. Eğitimler KOSGEB

Detaylı

ANKARA SANAYİ ODASI. 2012 Yılı. Faaliyet Raporları. Ankara Sanayi Odası

ANKARA SANAYİ ODASI. 2012 Yılı. Faaliyet Raporları. Ankara Sanayi Odası ANKARA SANAYİ ODASI 2012 Yılı Faaliyet Raporları Ankara Sanayi Odası GİRİŞ Odamız 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu gereğince yapması gereken hizmetlerin yanı

Detaylı

ILGIN TİCARET ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU

ILGIN TİCARET ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU ILGIN TİCARET ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU 2013 ILGIN TİCARET ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU 1- İŞ TOPLUMUNA VERİLEN HİZMETLER 1.1 Haberleşme ve Yayınlar : Odamızda kullanılan haberleşme araçları,

Detaylı

Merhaba, Yayın Kurulu

Merhaba, Yayın Kurulu Merhaba, Açılım Dergisi olarak yeni sayımızla, yeni konularla tekrar sizlerle buluşmanın mutluluğu içindeyiz Bu sayımızda da ilginizi çekecek konularla bir kez daha sizlere ulaşırken, Samsun ve Odamız

Detaylı

ORTA ANADOLU SÜS BİTKİLERİ VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU 2013 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI

ORTA ANADOLU SÜS BİTKİLERİ VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU 2013 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI 1 ORTA ANADOLU SÜS BİTKİLERİ VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU 2013 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI 1 2 BAŞKANIN MESAJI Türkiye de süs bitkileri sektörü hem üretim hem ihracat yönünden

Detaylı

Afyonkarahisar FAALİYET Chamber of Commerce RAPORU and Industry. Afyonkarahisar Chamber SANAYİ of Commerce ODASI and Industry

Afyonkarahisar FAALİYET Chamber of Commerce RAPORU and Industry. Afyonkarahisar Chamber SANAYİ of Commerce ODASI and Industry Afyonkarahisar Chamber of Commerce and Industry Afyonkarahisar Chamber of Commerce and Industry Afyonkarahisar Chamber of Commerce and Industry Afyonkarahisar Chamber of Commerce and Industry Afyonkarahisar

Detaylı

Ankara Sanayi Odası Yayınları

Ankara Sanayi Odası Yayınları Tasarım SSB Ajans (0312) 468 01 56 www.ssbajans.com Ankara - Aralık 2014 Ankara Sanayi Odası Yayınları Atatürk Bulvarı No: 193 (06680) Kavaklıdere/ANKARA Tel: (0312) 417 12 00 Faks: (0312) 417 52 05 e-mail:

Detaylı

SAMSUN TSO. Ocak 2006 2005 FAALİYET RAPORU

SAMSUN TSO. Ocak 2006 2005 FAALİYET RAPORU SAMSUN TSO Ocak 2006 2005 FAALİYET RAPORU 1 Değerli Meclis Üyelerimiz, Odalar, 5174 sayılı yasadan almış olduğu görevler çerçevesinde, dünyadaki ve Türkiye deki gelişmeler ışığında bulundukları bölgenin

Detaylı

ANADOLU TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ

ANADOLU TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ ANADOLU TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ 13. OLAĞAN GENEL KURUL FAALİYET RAPORU 2008-2010 1 FAALİYETLER (2008 2010) 1. Ankara Ticaret Odası, TOSYÖV, OSİAD tarafından 20 Şubat 2008 tarihinde ortaklaşa düzenlenen

Detaylı

KOCAELİ SANAYİ ODASI FAALİYET RAPORU

KOCAELİ SANAYİ ODASI FAALİYET RAPORU KOCAELİ SANAYİ ODASI İÇİNDEKİLER I.BÖLÜM -2017 DÖNEMİ ORGAN SEÇİMLERİ TAMAMLANDI 9-2017 Dönemi Oda Organları Seçimleri Tamamlandı 10 II.BÖLÜM PROJELERLE 13 Doğu Marmara Sanayİ ve Teknolojİ Fuarı 14 KSO-kOcaeli

Detaylı

SAMSUN TSO 2008 FAALİYET RAPORU. Ocak 2008

SAMSUN TSO 2008 FAALİYET RAPORU. Ocak 2008 SAMSUN TSO 2008 FAALİYET Ocak 2008 RAPORU 1 Değerli Meclis Üyelerimiz, 2008 yılı Ülkemiz, İlimiz ve Odamız için de hareketli ve yoğun bir yıl oldu. Ülke siyasetinde yaşanan gelişmeler, tüm dünyayı etkisi

Detaylı

DEĞERLİ BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIM

DEĞERLİ BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIM DEĞERLİ BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIM Türk dilinin ana vatanı olan Karaman bizler için sadece ikamet ettiğimiz, karnımızın doyduğu yer değil, atalarımızın kanlarıyla sulayıp bizlere miras bıraktıkları, bizlerin

Detaylı

ANKARA DEMİR VE DEMİR DIŞI METALLERİHRACATÇILARI BİRLİĞİ [2014 YILI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU] [ 2015 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI]

ANKARA DEMİR VE DEMİR DIŞI METALLERİHRACATÇILARI BİRLİĞİ [2014 YILI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU] [ 2015 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI] ANKARA DEMİR VE DEMİR DIŞI METALLERİHRACATÇILARI BİRLİĞİ [2014 YILI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU] [ 2015 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI] ANKARA DEMİR VE DEMİR DIŞI METALLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2014 YILI YÖNETİM

Detaylı

ORTA ANADOLU MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

ORTA ANADOLU MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ ORTA ANADOLU MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2014 YILI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 2015 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI ORTA ANADOLU MOBİLYA, KAĞIT VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Detaylı

SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU 2013 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞKANIN MESAJI Saygıdeğer Üyelerimiz, Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği olarak Türk

Detaylı

ÜNYE TİCARET BORSASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU

ÜNYE TİCARET BORSASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU 2013 YILI FAALİYET RAPORU ARALIK 2013 İÇİNDEKİLER SUNUŞ 1. Projeleri-Raporları 2. Temsil-Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri 3. Heyet ve ziyaretleri 4. Törenler-Sergiler 5. Seminer ve eğitimleri 6. Yayın Çalışmaları

Detaylı

2010 Yılı Ana Başlıklarıyla Odamız Faaliyetleri

2010 Yılı Ana Başlıklarıyla Odamız Faaliyetleri 2010 Yılı Ana Başlıklarıyla Odamız Faaliyetleri Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası nın 2010 yılı faaliyetlerinden öne çıkanlar ana başlıklar ve kısa bir özet şeklinde bu raporda değerlendirilmiştir. Faaliyetlere

Detaylı

DTO Dergisi'nin yeni sayısı ile yeniden sizlerle

DTO Dergisi'nin yeni sayısı ile yeniden sizlerle Genel Yayın Yönetmeni Denizli İş Dünyasının Büyük Başarısı DTO Dergisi'nin yeni sayısı ile yeniden sizlerle birlikteyiz. Üyeleri ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden Denizli Ticaret Odası,

Detaylı

AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI 2012 FAALİYET RAPORU

AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI 2012 FAALİYET RAPORU AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI 2012 FAALİYET RAPORU 1 Başkandan Sayın üyelerimiz; Bölgemiz her geçen gün büyüyerek ülke ekonomisine olan katma değerini artırmakta, buna paralel olarak ülkemizin önemli

Detaylı