KURUMSAL EĞİTİMLER. Uluslararası İleri Satış Teknikleri Uzmanlık Eğitimi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KURUMSAL EĞİTİMLER. Uluslararası İleri Satış Teknikleri Uzmanlık Eğitimi"

Transkript

1 KURUMSAL EĞİTİMLER Uluslararası İleri Satış Teknikleri Uzmanlık Eğitimi Yaratıcı Drama ile Satış Teknikleri Beden Dili İle Karşımızdaki Kişiyi Nasıl Etkileriz? Telefonda Etkili İletişim ve Satış Teknikleri 4 Adımda Satış Başarılı Satışın İpuçları Etkin Dinleme ve Etkili İletişim İknanın Psikolojisi ve Zor Müşteriler İle Başa Çıkma Sanatı İyi Satıcı Olma Rehberi ve Başarılı Satıcı Nasıl Olunur? İtirazları Karşılama ve Yeni Nesil Satış Kapama Teknikleri Etkili Zaman Yönetimi Satışta %100 Performans ve Ekip Yönetimi İletişim Yönetimi Girişiminizin Ürün ve Hizmetlerini Nasıl Satarsınız? Uluslararası İleri Satış Teknikleri Uzmanlık Eğitimi - Satışta Paradigma ve Değişim - Yeni Nesil Müşteri Tipleri - Müşteri karşılama, ağırlama, uğurlama - Etkin Dinleme ve İletişim Yönetimi - Beden Dili ile Karşımızdakini etkileme Teknikleri - Telefonda Satış Teknikleri - Stratejik Planlama - Topluluk Önünde Konuşma - Satışta Markalaşma - Satışta etkin zaman yönetimi ve önceliklendirme - Satışta Yeni Anlayışlar - Yaratıcı Satış Teknikleri - Başarılı satış görüşmeleri planlama teknikleri - Satış Biliminin Sosyolojik ve Psikolojik Analizi - Takım oluşturma ve Satış Ekibi Yönetimi - Ekip Ruhu ve Başarı için Koçluk Becerileri - İknanın Psikolojisi ve İkna Teknikleri - İyi bir satışçı için Diksiyon ve Artikülasyon - Yıldız Satıcı Nasıl Olunur? - Beynin Satın alma düğmesine basmak - İtirazları karşılama ve Süreç yönetimi - Küçük, Orta ve Büyük Müşteri Yönetiminin Farkları Nelerdir? - İnsanlar Niçin Satın Alırlar? Bu eğitimin amacı satış biliminin önemli noktalarını, ileri adımlarını, satın alma davranışlarının tanınmasını ve bir müşteriyi ikna edebilmenin kanıtlanmış 6 temel psikolojik yapısının analizini öğreterek sürdürülebilir başarı elde edilecek satış teknikleri konusunda bilgi vermek ve bu konuda uzman yetiştirmektir.

2 Yaratıcı Drama ile Satış Teknikleri - Neden Sat(a)mıyoruz? - Satış ve İletişim - Satışa Duygusal Hazırlık - Kendine inan(mak) - Nasıl daha iyi bir satışçı olabilirim? - İnsanlar niçin satın alır? - Yaratıcı Drama ile vaka çözümlemeleri - Bireysel ve Kurumsal Müşteri yönetimi - Beden Dili - İmgesel anlatım teknikleri - Motivasyon Bu eğitimin sonunda yaratıcı muhayyilesini kullanabilen ve önemli satış stratejilerini farklı bakış açıları ile değerlendirebilen bunu günlük yaşamınıza ve iş yaşamınıza aktarabilen bir Satış profesyoneli olacaksınız. Geniş kapsamlı ve eğlenceli, İnteraktif bir eğitim. Yeriniz hazır, başlamak için sizi bekliyoruz. Beden Dili İle Karşımızdaki Kişiyi Nasıl Etkileriz? - Beden Dili Nedir? - Vücudun Konumu - Vücut Hareketleri - Jest ve Mimik - Güven Oluşturmada Beden Dilinin Önemi - Beden Dili ile Nasıl Karizmatik Olunur? - Beden Dili Kullanımında El, Kol ve Avuç Hareketleri - Müzakerede Beden Dilinin Önemi - Etkin Dinlemede Beden Dilinin Önemi - 3 Farklı Drama Bu eğitimin amacı iletişimde %55 etkiye sahip olan Beden dilinin tüm kurallarını öğretmek ve sözsüz iletişim ile daha kolay kendimizi ifade etmemizi sağlamaktır. Aynı zamanda Beden Dilinin şifrelerini çözerek karşımızdaki kişiyi etkileyebilir ve onu daha kolay anlayabiliriz. Bu eğitimin sonunda insan davranışlarını doğru şekilde analiz edebilen bir kişi olacaksınız.

3 Telefonda Etkili İletişim ve Satış Teknikleri - Etkin Dinleme - Doğru sorular sorarak ihtiyacı tam olarak tespit etme - Ses tonu, vurgulama ve ifade - İtirazları karşılama ve zor müşteri tipleri ile başa çıkma - İletişim yöntemleri - İkna yöntemleri - Satış kapama teknikleri Bu eğitimin amacı Telefon ile Randevu alan ya da Telefonda Satış yapan ekiplerin, sözlü iletişimde daha etkin ve efektif olmalarını sağlamak ve yeni nesil satış kapama teknikleri ile kısa zamanda alıcıyı ikna ederek istenilen randevuyu almayı ya da satışı kapatmayı öğretmektir. 4 Adımda Satış - Kişiselleşme - Stratejik Planlama - Satışa Duygusal Hazırlık - Satışta Sürdürülebilirlik Bu eğitimin amacı satış mesleğine yeni başlayan ya da farklı bir açıdan kendini geliştirmek isteyen satış profesyonelleri için 4 temel ve kısa adımda başarılı satış yapmanın temellerini aktarmaktır. Bu 4 temel adım evrensel olarak kabul görmüş teknikleri içermektedir ve bu adımlar uygulanarak satışta olumlu sonuçlar almak mümkündür.

4 Başarılı Satışın İpuçları - Müşteri Karşılama (Karşılama, Ağırlama, Uğurlama) - Yeni Marka Yaratma Stratejileri - Müşteri Tipleri - Beden Dili - Satışta 3D Kuralı - Mağaza Personelleri Nasıl Daha Fazla Satış Yapar? - Satışta Plasebo Etkisi - Satış Stratejileri Bu eğitimin amacı başarılı satış için baştan sona olması gereken temel noktaların anlatılması ve öğretilmesidir. Bir mağaza çalışanının müşteri ile ilk teması kurduğu andan itibaren başlayan satış sürecinin, tüm adımları farklı şekilde ele alınmış ve motivasyondan, stratejik adımlara kadar birçok konuya değinilmiştir. Etkin Dinleme ve Etkili İletişim - Dış Görünüş - İlk İntiba - Ayna - Etkili İletişim Becerileri - İyi bir dinleyicinin özellikleri - İletişimde sık yapılan hatalar - İletişimde mesafe kuralları - İletişim Basamakları - Etkin iletişimin önemli noktaları Bu eğitimin amacı hayatımızın her anında anlama ve anlatma gayreti içinde olduğumuz ve kendimizi daha iyi ifade etmeye çaba gösterdiğimiz iletişim basamaklarını ayrıntılı şekilde inceleyerek etkili bir dinleme ve iletişim kurabilmemizi sağlamaktır. Karşımızdaki kişiyi dinlersek anlarız, anlarsak neye ihtiyacı olduğunu anlarız, bunu öğrendiğimizde de daha kaliteli bir iletişim gerçekleştirebiliriz.

5 İknanın Psikolojisi ve Zor Müşteriler İle Başa Çıkma Sanatı - İkna Nedir? - İnsanları nasıl daha kolay ikna edebiliriz? - İknanın psikolojisi nedir? - 6 farklı noktada ikna yöntemleri - Zorlu müşteri tipleri nelerdir? - Zorlu müşterilerle başa çıkma sanatı - Stres Yönetimi Bu eğitimin amacı iknanın psikolojisinin 6 temel kuralı ile karşımızdaki kişiyi daha kolay nasıl ikna edebileceğimizi öğrenmek ve zorlu müşterileri profillerini tanıyarak, onlara nasıl davranılması gerektiğinin bilinmesini sağlamaktır. İyi Satıcı Olma Rehberi ve Başarılı Satıcı Nasıl Olunur? - İyi bir satışçı hangi kişilik özelliklerine sahip olmalıdır? - İyi bir satışçı olabilmek için hangi eğitimleri almalıyız? - Satıcının imajı nasıl olmalıdır? - Satışta tecrübe ne kadar önemlidir? - Başarılı satışçı karakteri yaratmak Bu eğitimin amacı başarılı bir satışçının hangi özelliklere sahip olması gerektiğinin anlatılması ile iyi bir satışçı karakteri yaratılmasını sağlamaktır.

6 İtirazları Karşılama ve Yeni Nesil Satış Kapama Teknikleri - Müşteri itirazlarını anlama - Açık itirazlar - Direkt ifade edilmeyen itirazlar - Gerçek itirazlar - Fiyat yönlü itirazlar - Bumerang yöntemi - Eski beynin 6 uyarıcısı - Güven çemberi - Görsel, İşitsel ve Dokunsal Müşteri Tiplerine satış yöntemleri Bu eğitimin amacı müşteri itirazlarını doğru anlayarak, çözebilme yetkinliği kazandırmak ve yeni nesil satış kapama teknikleri ile daha hızlı ve kolay sonuca ulaşılmasını sağlamaktır. Etkili Zaman Yönetimi - Zaman yönetimi nedir? - Zaman planlamasının kazandırdıkları - Planlama Boyutu - 1 iş günümüzü nasıl harcıyoruz? - Pareto Kanunu - Zaman Kullanımında Değer analizi - Erteleme ve Alışkanlıklar - Alışkanlıklarımızı nasıl değiştirebiliriz? - Neden zaman yönetimi yapılmalı? - Zamanı neden etkin bir biçimde kullanamıyoruz? - Zaman çeşitleri? - Zaman Tuzakları - Etkin zaman yönetimi - Öncelik Yönetimi - ABC Analizi - Öncelikler Matrisi Bu eğitimin amacı hayatımızın en önemli parçası olan zamanın etkin şekilde yönetilmesi ve önceliklendirmelerin yapılabilmesini sağlamaktır. Zamanı doğru şekilde planlayarak yönetebilmek mümkün tabi ki işleri zamanında yetiştirmek de

7 Satışta %100 Performans ve Ekip Yönetimi - Etkili Satış Teknikleri - Telefonla satış başarısı için 4 adım - Başarılı satış için ne yapmalıyız? - Beynin satın alma düğmesine basmak - Eski beyin ve iletişim - Eski beyinle bağlantı kurmak için 4 temel adım - Müşterilerimizi ne kadar tanıyoruz? - En çok karşılaşılan 4 müşteri profili - Tahsilat yönetimi - Eki oluşturma - Ekip yönetimi - Koçluğun Başarı Faktörleri Bu eğitimin amacı %100 performans için önemli temel noktaların aktarılması ve ekip yönetiminin başarı ile yapılmasının sağlanabilmesi için yeni paradigmaların kazandırılmasıdır. İletişim Yönetimi - İletişim nedir? - İletişim kuralları - İletişim Etiği - Kitle iletişim araçlarının İletişim üzerindeki rolü - Etkili iletişim Sanatı - Konuşma, anlama, anlatma - İletişim Modelleri - İletişimde sık yapılan hatalar Bu eğitimin amacı etkili iletişimin temel alanlarını öğreterek günlük hayatımızda daha kolay ilişki kurmamızı ve kendimizi daha iyi ifade edebilmemizi sağlamaktır.

8 Girişiminizin Ürün ve Hizmetlerini Nasıl Satarsınız? - Girişim nedir? - Girişimcilik nedir? - Girişimcinin günlüğü - İnsanlar niçin satın alırlar? - Ürün ve Hizmetlerin satışı - Mevcut müşteri gelişimi - Yeni müşteri yaratımı - Müşterimiz olmayan müşterilere ulaşma stratejileri - Satışta 10-1 Kuralı Bu eğitimin amacı yalnızca kendi işini kurmuş ya da kuracaklara değil, aynı zamanda kurumsal girişimcilik yapan profesyonel çalışanlara da iş yerlerinde bir girişimci gibi davranarak işin sahibi olmaları gerektiğini vurgulamak ve ürün ve/veya hizmetlerin nasıl daha fazla satılacağını aktarmaktır. Ümit ÜNKER Satış Koçu & Eğitmen TEDİ Eğitim ve Danışmanlık Kurucu Tüm Eğitimler Ümit ÜNKER tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Ümit ÜNKER Hakkında Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye nin en büyük GSM operatöründe Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir. ''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır. Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç luk yapmakta ve eğitimler vermektedir. YemekGuru. com un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır. Uzman TV de İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler den fazla kişi tarafından izlenmiştir. Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

9 Eserler Ümit ÜNKER Satış Koçu & Eğitmen TEDİ Eğitim ve Danışmanlık Kurucu Mail: Web: Tüm Eğitimler Ümit ÜNKER tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Gizlilik Koşulları: Bu teklifte bahsi geçen tüm içerik, isim vs, Ümit ÜNKER in know-how ıdır. Program sizin için özel olarak geliştirilmiştir. Kabul görmüş genel, etik gizlilik kuralları çerçevesinde değerlendirilmelidir. Başka bir yer ve amaç için kullanılamazlar. Ümit ÜNKER e ait tüm marka, metot, simge, şekil, isim, deyiş, materyal, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, oyun, veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ve Marka-Patent Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadıkça kullanılamaz, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

Fırtına Değişim Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı. Eğitim Programları ve Danışmanlık Hizmetleri

Fırtına Değişim Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı. Eğitim Programları ve Danışmanlık Hizmetleri Fırtına Değişim Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı Eğitim Programları ve Danışmanlık Hizmetleri HAKKIMIZDA Biz Kimiz? Fırtına Değişim; Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı alanlarında Efsun Fırtına nın 22 yıllık

Detaylı

Müşteri Odaklılık Müşteri İlişkileri Yönetimi Müşteri İlişkileri Yönetiminde Temel İletişim Yaklaşımları Müşteri Temas Noktaları

Müşteri Odaklılık Müşteri İlişkileri Yönetimi Müşteri İlişkileri Yönetiminde Temel İletişim Yaklaşımları Müşteri Temas Noktaları MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ EĞİTİMİ Çalışanların müşteri ile yapacakları her türlü ilişkide, şirketi temsil ettikleri bilincini elde etmelerini ve şirketin en iyi şekilde temsil edilmesi için hangi davranışların

Detaylı

EĞİTİM KATALOĞU. A. Satış ve Kişisel Yetkinlik Eğitimleri

EĞİTİM KATALOĞU. A. Satış ve Kişisel Yetkinlik Eğitimleri EĞİTİM KATALOĞU A. Satış ve Kişisel Yetkinlik Eğitimleri 1. Etkili İletişim Becerileri 2. Bilinçaltı Pazarlama Stratejileri 3. Gerilla Pazarlama Stratejileri 4. Satış Ekibi Yönetimi 5. Satış ın ABC si

Detaylı

Biymed. Eğitimlerimiz. Eğitim ve Danışmanlık. Bilgi Yönetimi Mühendislik Eğitim ve Danışmanlık. Biymed Eğitim

Biymed. Eğitimlerimiz. Eğitim ve Danışmanlık. Bilgi Yönetimi Mühendislik Eğitim ve Danışmanlık. Biymed Eğitim Eğitimlerimiz Bilgi Yönetimi Mühendislik BiYMED BiYMED Danışmanlık, uzman kadrosu ile danışmanlık, eğitim ve yazılım hizmetleri sağlar. BiYMED Danışmanlık, müşterilerine hizmet almak istedikleri alanlarda

Detaylı

E Ğ İ T İ M P R O G R A M L A R I

E Ğ İ T İ M P R O G R A M L A R I E Ğ İ T İ M P R O G R A M L A R I Eğitim ve Gelişim Hizmetlerindeki FARKIMIZ!.. Sistema, Türkiye pazarında, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri Profesyonellerine odaklanmış ilk eğitim kurumudur. Sistema

Detaylı

Satış, Pazarlama ve Müşteri ilişkileri Yönetimi Eğitimleri

Satış, Pazarlama ve Müşteri ilişkileri Yönetimi Eğitimleri Satış, Pazarlama ve Müşteri ilişkileri Yönetimi Eğitimleri Müşteri İlişkileri ve Satış Yönetimi İleri Düzey Satış ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Satınalma ve Satış Yöneticileri İçin Etkili Pazarlık ve

Detaylı

Sertifika Programları

Sertifika Programları 1 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 1.7 1.8 1.9 Yönetici Yetkinliklerini Geliştirme Eğitimleri Liderlik YYG1 Yönetimde Koçluk ve Mentorlük YYG2 Performans Yönetim Sistemi YYG3 Ekip Kurma ve Geliştirme YYG4 Organizasyonel

Detaylı

Eğitimlerin Amacı. Genel Yaklaşımlar

Eğitimlerin Amacı. Genel Yaklaşımlar İLETİŞİM, KİŞİSEL GELİŞİM, OFİS YÖNETİMİ ve OUTDOOR EĞİTİMLER 2013 Eğitimlerin Amacı İçerikler Eğitmenler Genel Yaklaşımlar AMACIMIZ Özel yaşamımızda ve mesleki kariyerimizde başarı için çoğu zaman doğruyu

Detaylı

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kişisel Gelişim Eğitimleri Kişisel Gelişim Eğitimleri Müşteri İlişkileri ve Satış Yönetimi Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Zor Durumlarda Stres Yönetimi, İş Yaşamında Zorlukların ve Zor İnsanların Analizi Takım Çalışması, Takım Kurmak

Detaylı

ÇAĞRI MERKEZİ PROGRAMLARI

ÇAĞRI MERKEZİ PROGRAMLARI ÇAĞRI MERKEZİ PROGRAMLARI Elde Tutma ve Sadık Müşteri Yaratma N için ve Neden? Kimler katılmalı? Müşteri Hizmetlerinin iptal taleplerini karşılayan, iptalden geri çevirmek için geri arayan ekiplerinde

Detaylı

EĞİTİM PROGRAMI. my kobi eğitim akademi

EĞİTİM PROGRAMI. my kobi eğitim akademi my kobi eğitim akademi EĞİTİM PROGRAMI YÖNETİM SİSTEMLERİ TEMEL ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ OHSAS 18001:2007 İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ TEMEL EĞİTİMİ ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM

Detaylı

PAZARLAMA STRATEJİLERİ, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ve İLETİŞİMİ YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ 2015

PAZARLAMA STRATEJİLERİ, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ve İLETİŞİMİ YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ 2015 PAZARLAMA STRATEJİLERİ, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ve İLETİŞİMİ YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ 2015 Eğitimlerin Amacı İçerikler Eğitmenler Genel Yaklaşımlar Referanslar PAZARI ARAŞTIR, BEKLENTİLERİ ÖĞREN PAYDAŞLARINI OLUŞTUR

Detaylı

eğitim danışmanlık organizasyon 2015 EĞİTİM KATALOĞU

eğitim danışmanlık organizasyon 2015 EĞİTİM KATALOĞU eğitim danışmanlık organizasyon 2015 EĞİTİM KATALOĞU içerik 03 03 hakkımızda 04 oğuzhan ipek kimdir 05 05 nasıl bir çalışan? 06 nasıl bir eğitim? 09 09 liderlik eğitimleri 19 kişisel gelişim eğitimleri

Detaylı

2014-2015 KAIZEN AKADEMİ EĞİTİM KATALOĞU

2014-2015 KAIZEN AKADEMİ EĞİTİM KATALOĞU 2014-2015 KAIZEN AKADEMİ EĞİTİM KATALOĞU KAIZEN EĞİTİM KATALOĞU İÇİNDEKİLER TABLOSU KALİTE YÖNETİM EĞİTİMLERİ... 2 A. Kalite Yönetim Sistemi Programı... 2 A1. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Bilgilendirme

Detaylı

Keşfetme yolculuğunun esası, yeni yerler, yeni şeyler aramak değildir.. Yeni gözler ile aramaktır.

Keşfetme yolculuğunun esası, yeni yerler, yeni şeyler aramak değildir.. Yeni gözler ile aramaktır. Keşfetme yolculuğunun esası, yeni yerler, yeni şeyler aramak değildir.. Yeni gözler ile aramaktır. Marcel Proust İnsan. Bilgi ihtiyacı en az kendisi kadar eski olan tek varlık. Kendisini; bilme arayışı

Detaylı

Belge No: KY-833/13-R EGESEM EĞİTİM KATALOĞU

Belge No: KY-833/13-R EGESEM EĞİTİM KATALOĞU Belge No: KY-833/13-R EGESEM EĞİTİM KATALOĞU EGESEM olarak 2012 2013 Eğitim Öğretim yılına hazırlanırken özel sektör ihtiyaçlarına da cevap veren eğitim programlarımız hakkında ayrıntılı bilgilerin bulunduğu

Detaylı

İDE EĞİTİM. İDE Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti.

İDE EĞİTİM. İDE Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. İDE EĞİTİM İDE Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. Katalog İDE Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. İde Eğitim kurumlara ve bireylere değişik eğitim ve gelişim programları sunmaktadır. Programlar kurum ve bireylerin ihtiyaçları

Detaylı

UYGULAMALI EĞİTİM KALICI ÖĞRENİM

UYGULAMALI EĞİTİM KALICI ÖĞRENİM UYGULAMALI EĞİTİM KALICI ÖĞRENİM ARS Training, profesyonel iş dünyasında gereksinim duyulan eğitim ve danışmanlık hizmetlerini bütünsel yaklaşımla, duygu ve davranışları temel alarak uygulayan bir eğitim

Detaylı

İş Dünyası BİLGİ de, BİLGİ Akkoza da!

İş Dünyası BİLGİ de, BİLGİ Akkoza da! bilgimba Akkoza İş Dünyası BİLGİ de, BİLGİ Akkoza da! İstanbul Bilgi Üniversitesi nin 15 yıldır başarıyla yürüttüğü bilgimba Programı, deneyimini Akkoza ya taşıyor. İstanbul un yoğun hayatına alternatif

Detaylı

KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2013

KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2013 KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2013 Eğitimlerin Amacı İçerikler Eğitmenler Genel Yaklaşımlar Referanslar AMACIMIZ Yönetsel gelişmelerin

Detaylı

KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2015

KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2015 KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2015 Eğitimlerin Amacı İçerikler Eğitmenler Genel Yaklaşımlar Referanslar AMACIMIZ Yönetsel gelişmelerin

Detaylı

HUMANİKA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ÖZEL EĞİTİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

HUMANİKA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ÖZEL EĞİTİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. HUMANiCA HAKKINDA Humanica; Farklılaşmanın Yönetimi İçin sloganı ile tüm Türkiye de Eğitim-Yönetim Danışmanlığı, Sertifika Programları, İstihdam, Dış Kaynak Kullanımı ve Bordro Hizmetleri konusunda geniş

Detaylı

REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİMİ BÖLÜMÜ DERS İÇERİKLERİ BİRİNCİ SINIF I.YARIYIL

REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİMİ BÖLÜMÜ DERS İÇERİKLERİ BİRİNCİ SINIF I.YARIYIL REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİMİ BÖLÜMÜ DERS İÇERİKLERİ BİRİNCİ SINIF I.YARIYIL COM 101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (3+0)3 ECTS:5 Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kuruluşunu, dayandığı temelleri ve

Detaylı

Click here to unlock PDFKit.NET

Click here to unlock PDFKit.NET Merhaba, Uzun yıllardır gayrimenkulde edindiğim tecrübe ve bilgi birikimi beni daha farklı ve daha güvenilir bir sektörel çizgiye ulaşmaya teşvik etti. Bu arayışların sonucunda profesyonellik, müşteri

Detaylı

EĞİTİM KATALOĞU. İnsan Kaynakları. Teknik Beceri Eğitimleri Kişisel Gelişim Eğitimleri Yönetici Eğitimleri Sosyal Eğitimler

EĞİTİM KATALOĞU. İnsan Kaynakları. Teknik Beceri Eğitimleri Kişisel Gelişim Eğitimleri Yönetici Eğitimleri Sosyal Eğitimler İnsan Kaynakları EĞİTİM KATALOĞU 2014 Teknik Beceri Eğitimleri Kişisel Gelişim Eğitimleri Yönetici Eğitimleri Sosyal Eğitimler Değerli Çalışanlarımız, İnsan Kaynakları olarak 2014 yılında yeni bir eğitim

Detaylı

EĞİTİM KATALOĞU 2014. www.unitedpartners-tr.com GENEL BİLGİLENDİRME

EĞİTİM KATALOĞU 2014. www.unitedpartners-tr.com GENEL BİLGİLENDİRME EĞİTİM KATALOĞU 2014 www.unitedpartners-tr.com GENEL BİLGİLENDİRME EĞİTİM KATALOĞU HAKKINDA Değerli Müşterilerimiz 2014 dönemi aynı zamanda grup şirketlerimiz için yeni bir eğitim dönemi olarak başlıyor.

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Biz Kimiz? Şirketimiz Farkımız, Vizyonumuz, Misyonumuz. DanıĢmanlık ve Proje Hizmetlerimiz

İÇİNDEKİLER. Biz Kimiz? Şirketimiz Farkımız, Vizyonumuz, Misyonumuz. DanıĢmanlık ve Proje Hizmetlerimiz Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Kataloğu 2010-2011 İÇİNDEKİLER Biz Kimiz? Şirketimiz Farkımız, Vizyonumuz, Misyonumuz DanıĢmanlık ve Proje Hizmetlerimiz Eğitimlerimiz Zincir Market Eğitimleri Tedarikçi

Detaylı

SATIŞTA KÜÇÜK SIRLARLA BÜYÜK BAŞARI

SATIŞTA KÜÇÜK SIRLARLA BÜYÜK BAŞARI SATIŞTA KÜÇÜK SIRLARLA BÜYÜK BAŞARI 1 SATIŞTA KÜÇÜK SIRLARLA BÜYÜK BAŞARI Yazarı: Özlem Ada Genel Yayın Yönetmeni: Meltem Erkmen Editör: Elif Dinçer Düzenleme: Nurhan Seyrekbasan Kapak Uygulama: Berna

Detaylı

KADIN GİRİŞİMCİLİĞİ EĞİTİM MODÜLLERİ EĞİTİM KILAVUZU. Women Entrepreneurship A Job Creation Engine for South Eastern Europe

KADIN GİRİŞİMCİLİĞİ EĞİTİM MODÜLLERİ EĞİTİM KILAVUZU. Women Entrepreneurship A Job Creation Engine for South Eastern Europe Women Entrepreneurship A Job Creation Engine for South Eastern Europe KADIN GİRİŞİMCİLİĞİ EĞİTİM MODÜLLERİ EĞİTİM KILAVUZU Selska cesta 217 / IV HR - 10000 Zagreb, Croatia www.seecel.eu @seecel Küresel

Detaylı

OPQ Profil OPQ. Manager Plus Raporu. İsim Bay Sample Candidate. Tarih 18 Ekim 2013. www.ceb.shl.com

OPQ Profil OPQ. Manager Plus Raporu. İsim Bay Sample Candidate. Tarih 18 Ekim 2013. www.ceb.shl.com OPQ Profil OPQ Manager Plus Raporu İsim Bay Sample Candidate Tarih 18 Ekim 2013 www.ceb.shl.com GİRİŞ Bu rapor, hat yöneticileri ve İK profesyonellerinin kullanımı için tasarlanmıştır. Seçim kararlarının

Detaylı