Club Armonia Bodrum Evleri 2011 yaz sezonu 07 Mayıs tarihinde başlayacaktır.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Club Armonia Bodrum Evleri 2011 yaz sezonu 07 Mayıs tarihinde başlayacaktır."

Transkript

1 Tarih, 1 Aralık 21 Sayın Üyemiz, 211 yılı için yapılması planlanan düzenleme ve yatırımlar, genel bilgilendirme, uyarı ve hatırlatmalar, bilgilendirme tabloları ve gerekli formlar ekte siz sayın üyelerimizin bilgilerine sunulmuştur. Club Armonia Bodrum Evleri 211 yaz sezonu 7 Mayıs tarihinde başlayacaktır. Karşılıklı saygı ve anlayışınız için teşekkür eder, bu vesile ile geçmiş kurban bayramınızı ve yeni yılınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. Saygılarımızla, Gökçe Tur A.Ş. Ekler: Yılı Ġçin Yapılması Planlanan Yatırım ve Düzenlemeler 2. Genel Bilgilendirme, Uyarı ve Hatırlatmalar Yılı Ġştirak Payı Tabloları 4. Ġştirak Payı Kredi Kartı ile Ödeme Talimat Formu (Faks ile) Yılı Kullanım Tarihleri Tablosu Yılı Kiralama Bedelleri Tablosu Yılı Alternatif Tatil Tablosu ve Başvuru Formu 8. Kira Talep Formu 9. Kullanıcı Formu İleride bir karışıklığa meydan vermemek için bu mektup bizde mevcut olan yazışma adresinize gönderilmektedir. Tebliğ niteliğindedir. Kaybetmeniz halinde bir kopyasını adresli internet sitemizden edinebilirsiniz. CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ Kadıkalesi Mevkii, Turgutreis, Bodrum 4896 MUĞLA Telefon : (252) (Pbx) Faks : (252) Web Adresi : E-Posta Adresi :

2 1). 211 YILI ĠÇĠN YAPILMASI PLANLANAN YATIRIM VE DÜZENLEMELER Evlerde su alan ve rutubet problemi bulunan çatı ve zemin yalıtımlarının yapılması, Kötü durumdaki beton balkon çiçekliklerinin kaldırılması ve yerine ahşap korkuluk yapılması, Eskiyen balkon pergolaları, giriş kapısı üstü pergolalarının yenilenmesi, Eskiyen pencere, kapı, mutfak dolapları, gardırop, yatak başlığı, çekmece ve pervaz gibi ahşapların yenilenmesi, Plaj bölgesine ilave soyunma kabinleri yapılması. Tüm evlerde klimalarının genel bakımlarının yapılması. Havuzların genel bakımlarının yapılması. Artezyen kuyuları ve pompaları ile hidroforların bakımlarının yapılması. Personel lojmanları banyoları ve güneş enerji sistemlerinin yenilenmesi. Yıpranan iç ve dış cephe boyalarının yenilenmesi ile tenis kortlarının düzenlenmesi ve boyalarının yapılması, Tüm evlerde komple elektrik ve sıhhi tesisat ile güneş enerjisi sistemlerinin bakım ve onarımlarının yapılması, Tüm evlerde seramik ve derzlerin, duş tekneleri ve duş kabinlerinin bakım ve tamiratlarının yapılması, Tesis içi ve evler arası patika yol, merdiven ve yaya kaldırımlarının onarımının yapılması, 2). GENEL BĠLGĠLENDĠRME, UYARI VE HATIRLATMALAR 7. DÖNEM (1 15 NİSAN) ve HAFTA, 8. DÖNEM (15 3 NİSAN) ve HAFTA, 2. DÖNEM (15 3 EKİM) ve HAFTA, 21. DÖNEM (1 15 KASIM) ve HAFTA SAHİBİ ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE, Siz sayın üyelerimize tesis doluluk oranının daha yüksek olduğu, hareketli ve aktif bir tatil sunabilmek için 1999 yılında yapılan genel kurul toplantısında alınan tavsiye kararı ile 1999 yılından bu yana uyguladığımız ve olumlu sonuç veren tesis açılış ve kapanış tarihlerindeki değişikliğin 211 sezonunda da uygulanması kararlaştırılmıştır. Mektup ekinde ilgili devre sahibi üyelerimiz tarih değişikliklerini ve rezervasyon formunu bulabilirler. Tesise giriş anında konaklama süresince meydana gelebilecek olan hasar ve kayıpların tazmini için 1.-TL nakit depozito avansı alınmaktadır. Lütfen göndereceğiniz misafirleri de bu konuda bilgilendiriniz. Tatiliniz süresince değerli eşyalarınızın kasalarda muhafazası konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederiz. Evlerde bulunan değerli eģya kasalarının anahtarları girişte oda anahtarı ile birlikte ücretsiz olarak verilecektir. Evlerimiz (dubleksler hariç) 4 kişilik olup talep edildiğinde; bedeli mukabil bir kişilik ilave yatak konulabilmektedir. Ancak sistemin gereği olarak evlerde beşinci kişiden fazlasının bedeli mukabil dahi olsa konaklaması söz konusu değildir. İlave yatak bedeli gecelik 17,5.-TL, bebek yatağı bedeli gecelik 7,5.-TL dir. Tüm üye ve misafirlerimizin su tasarrufu için şahsi su kullanımında ve havlu çarşaf vb. gibi malzemelerin gerekmedikçe değiştirilmemesi hususunda gerekli önemi göstermeleri rica olunur.

3 Kiralama ücretlerini düşürmekte olan ve sizlere kira geliri satış geliri kaybına neden olan, son yıllarda ikinci el devre mülk satışı yaptığını iddia eden bir takım firmalar türemiştir. Bu firmalar tarafından devrelerini satmak ve kiralamak amacıyla başvuran devre sahiplerinden satış gideri, reklâm ücreti, depozito karşılığı gibi ücretler tahsil edilmekte, vekâletler alınmakta ancak buna rağmen satış gerçekleşmemekte olup, tahsil edilen ücretlerde daha sonra iade edilmemektedir. Bu tarz firmalarla gerek yöneticilik gerekse yatırımcı firma olarak hiçbir ilişkimiz olmadığını duyurur ve üyelerimizi bu tarz firmalara karşı dikkatli davranmaları konusunda uyarırız. Devre mülk işletmeciliğinde saygın bir konuma sahip olan tesisimizin üyelerinin böyle bir ihtiyacı olmayacağı görüşündeyiz. Sahip olunan devrenin dışında sosyal alanların kullanımı öncelikle o devreyi kullanım hakkına sahip olan üyelere aittir. Bu konu ile ilgili olarak yöneticiliğimiz tarafından gerekli düzenlemeler yapılmış, bu nedenle tesis doluluğunun en yoğun olduğu 15 Haziran ve 15 Eylül tarihleri arasında tesisimizde konaklayan üyelerimiz haricindeki üyelerimiz ve misafirlerinin sosyal tesislerimizi KULLANMAMASI konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederiz. Ücretsiz aktiviteler; mini futbol, basketbol, voleybol, tenis, mini golf, masa tenisi. Ücretli aktiviteler; çamaşırhane, bilardo, langırt, lobi internet bilgisayarları. Sizden sonraki devrenin temizliğinin tam ve zamanında yapılabilmesi için, mutfak ve mutfak ekipmanlarını lütfen temiz bırakınız. Otopark problemi yaşanmaması ve tesis içinde bulunan üye araçlarının tespiti ile tesis ve plaja girişlerde kontrol açısından resepsiyon tarafından verilecek araç park kartınızı alarak aracınızın ön cam bölgesinde konaklama süresince bulundurunuz. Doğa ile iç içe olan evlerimizde açıkta yiyecek maddeleri bırakılması fare ve haşerelere çekici durum yaratmaktadır. Bu nedenle açıkta yiyecek maddeleri bırakılmamasına özen gösterilmesi, çöplerin kapı önünde bırakılmayıp naylon poşetler içerisinde çöp kovalarına atılmasına özen gösterilmesini rica ederiz. 18 yaşından küçükler tesiste ebeveyn nezaretinde konaklayabilirler. Ebeveynin yazılı onayı olmadan yalnız gelen küçük misafirler tesise kabul edilmeyecektir. Evlere ve tesis dâhiline evcil hayvan (köpek, kedi vs.) sokulmaması konusunda bu güne kadar göstermiģ olduğunuz hassasiyetin bundan sonrada devam ettirilmesini rica ederiz. LÜTFEN TESĠSE EVCĠL HAYVAN GETĠRMEYĠNĠZ, KABUL EDĠLMEYECEKTĠR.

4 ULUSLARARASI DEĞĠġĠM SĠSTEMĠ Sahip olduğunuz hafta veya haftaların yurtiçi ve uluslararası değişim işlemleri, üyelik yenileme ve tesis katalogu ile üyelik kartı ulaştırılması işlemleri üye olduğunuz uluslar arası değişim sistemi tarafından yapılmaktadır. Unutmayınız! Uluslararası değişim sistemi üyesisiniz ve başvuru sürenizi çok iyi kullanmalısınız. Haftanızı dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilmeniz için başvuru süresi haftanızın başlangıç tarihinden 1 yıl öncesinden başlar ve haftanız başlamadan 15 gün öncesinde son bulur. Bu süreyi öncelikli kullandığınız ölçüde değişim talebiniz olumlu sonuçlanacaktır. Kullanacağınız değişim yöntemini seçtikten sonra başvurunuzu yazılı olarak ve beraberinde iştirak payı ödendi belgesi / makbuzu ile Bodrum rezervasyon departmanımıza yapmalısınız. Her üye kendi tesisinde sahip olduğu haftaya ait iştirak payından sorumludur. İştirak payı ödemenizi yaptıktan sonra başvuru formunuz rezervasyon departmanımız tarafından onaylanarak üyesi olduğunuz Interval International veya RCI a ulaştırılacaktır. Bu aşamadan sonra işleminiz Interval International veya RCI yetkilileri ile devam eder ve sonuçlanır. Hatırlatıyoruz! Başvuru için en son tarih haftanız başlamadan 15 gün önce Cuma gün saat 13. olarak belirlenmiştir. Lütfen başvurunuz için son günü beklemeyin. Geç başvuruda değişim alternatifiniz çok kısıtlıdır. Ayrıntılı bilgi için Interval International ve RCI ile tesis rezervasyon departmanımız sizlere yardımcı olacaktır. Uluslararası DeğiĢim Firmaları (Interval International ve RCI) Telefon Numaraları: Her iki uluslararası değişim sisteminin de Türkiye hizmetleri yurtdışı ofislerinden sürdürülmektedir. Telefon numaraları yurtdışı ofislerine yönlendirilmiş olup, Interval International aramaları ücretsiz RCI için yurtdışı telefon ücreti farkı RCI tarafından karşılanmaktadır. Interval International Üye Hizmetleri ve Değişim İçin Tel. : (Ücretsiz) Faks : Web : RCI Üye Hizmetleri ve Değişim İçin Tel : (212) (Pbx) Faks : (212) Web :

5 3.) 211 YILI İŞTİRAK PAYLARI 211 yılı iştirak payları için son ödeme tarihi 15 Ocak 211 olarak belirlenmiştir. A.) SÜRESİNDE ÖDENEN ( 15 Ocak 211 Tarihine Kadar) İŞTİRAK PAYLARI HAFTALAR TABLO: 1 EURO Haftalar 165 EURO Haftalar 115 EURO Haftalar 7 EURO B.) SÜRESİNDE ÖDENMEYEN İŞTİRAK PAYLARI (15 Ocak 211 tarihinden sonra yapılacak iştirak payı ödemelerine % 1 gecikme zammı uygulanacaktır.) HAFTALAR TABLO: 2 EURO Haftalar 18 EURO Haftalar 125 EURO Haftalar 75 EURO Tablo A ve Tablo B deki iģtirak payı rakamlarına TL ile yapılacak ödemeler için uygulanacak Euro döviz kuru T.C. Merkez Bankası efektif satıģ kurudur. İŞTİRAK PAYLARI ÖDEME ŞEKİLLERİ 1. BANKA HAVALESĠ ĠLE ÖDEME:(Banka Hesap Adı: ARMONĠA BODRUM EVLERĠ YÖNETĠCĠLĠĞĠ) Banka Adı ġube Adı ve Kodu TL Hs. No. TL Hs. IBAN No. Euro Hs. No. Euro Hs. IBAN No. T. ĠĢ Bankası Turgutreis (3615) 2592 TR TR Yapı ve Kredi Bankası Turgutreis (73) TR TR Garanti Bankası Turgutreis (164) TR TR Banka ile ödeme sırasında devre sahibinin adı ve soyadı, sözleģme numarası kesinlikle belirtilmelidir. Aksi halde yapılan ödemenin kime ait olduğu tespit edilememektedir. 2. ĠSTANBUL OFĠSE YAPILAN ÖDEME: Ġstanbul ofisimize elden makbuz karģılığı nakit ödeme yapılabilir. 3. KREDĠ KARTI TALĠMATI ĠLE YAPILAN ÖDEME (FAKS KANALI ĠLE) : Ekte yer alan form doldurularak kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen üyelerin bu formu faks ile göndermeleri (faksın tarafımıza ulaģtığına dair teyidin alınması kaydıyla) halinde iģtirak payı ödemeleri kredi kartından otomatik olarak tahsil edilecektir.

6 Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen üyeler; bu formu doldurarak fakslamaları halinde iģtirak payı kredi kartından tahsil edilecektir. KREDĠ KARTI ĠLE ÖDEME TALĠMAT FORMU ADI SOYADI :... ADRES : SEMT :... ġehġr :... EV TEL. :... Ġġ TEL.:... ÖDEME TUTARI :...EURO BANKA ADI :... KREDĠ KARTI : VISA MASTER CARD KREDĠ KARTI NUMARASI : SON KULLANMA TARĠHĠ : / CVV* (GÜVENLĠK KODU) : * CVV (GÜVENLĠK KODU) kartınızın arkasında imzalı kısmın üzerinde yazılı kredi kartı numaranızın sonrasında gelen 3 haneli sayıdır. Eğer kartın üzerinde CVV numarası yoksa bu alanı boģ geçebilirsiniz. Yukarıda belirtilen... EURO borç ödememin Türk Lirasına çevirilerek kredi kartımdan alınmasını kabul ve beyan ederim. Tarih :.../.../... Ġmza : Not : Kredi kartı ile ödemelerde kart bilgilerini eksiksiz doldurarak faks ile (teyidinin alınması kaydı ile) göndermenizi rica ederiz. Bodrum Tesis : Kadıkalesi Mevkii, Turgutreis Tel : (Pbx) Bodrum MUĞLA Faks : veya UYGULANACAK KUR ĠĢtirak payı rakamlarına TL ile yapılacak ödemeler için uygulanacak Euro döviz kuru T.C. Merkez Bankası efektif satıģ kurudur.

7 211 KULLANIM TAKVİMİ RESORT CALENDARS Giriş Saati : Çıkış Saati : 1.'dur. Check In Time : Check Out Time : 1. Cumartesi Giriş - Cumartesi Çıkış Saturday C/In - Saturday C/Out Pazar Giriş/Pazar Çıkış Sunday C/In - Sunday C/Out HAFTA NO/WEEK NR DÖNEM Giriş ( C / In ) 9/4 CTS 1/4 PZR 15. Hafta / Week NİSAN Çıkış ( C / Out ) 16/4 CTS 17/4 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 16/4 CTS 17/4 PZR 16. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 23/4 CTS 24/4 PZR 8. DÖNEM Giriş ( C / In ) 23/4 CTS 24/4 PZR 17. Hafta / Week NİSAN Çıkış ( C / Out ) 3/4 CTS 1/5 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 3/4 CTS 1/5 PZR 18. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 7/5 CTS 8/5 PZR 9. DÖNEM Giriş ( C / In ) 7/5 CTS 8/5 PZR 19. Hafta / Week MAYIS Çıkış ( C / Out ) 14/5 CTS 15/5 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 14/5 CTS 15/5 PZR 2. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 21/5 CTS 22/5 PZR 1. DÖNEM Giriş ( C / In ) 21/5 CTS 22/5 PZR 21. Hafta / Week MAYIS Çıkış ( C / Out ) 28/5 CTS 29/5 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 28/5 CTS 29/5 PZR 22. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 4/6 CTS 5/6 PZR 11. DÖNEM Giriş ( C / In ) 4/6 CTS 5/6 PZR 23. Hafta / Week HAZİRAN Çıkış ( C / Out ) 11/6 CTS 12/6 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 11/6 CTS 12/6 PZR 24. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 18/6 CTS 19/6 PZR 12. DÖNEM Giriş ( C / In ) 18/6 CTS 19/6 PZR 25. Hafta / Week HAZİRAN Çıkış ( C / Out ) 25/6 CTS 26/6 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 25/6 CTS 26/6 PZR 26. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 2/7 CTS 3/7 PZR 13. DÖNEM Giriş ( C / In ) 2/7 CTS 3/7 PZR 27. Hafta / Week TEMMUZ Çıkış ( C / Out ) 9/7 CTS 1/7 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 9/7 CTS 1/7 PZR 28. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 16/7 CTS 17/7 PZR 14. DÖNEM Giriş ( C / In ) 16/7 CTS 17/7 PZR 29. Hafta / Week TEMMUZ Çıkış ( C / Out ) 23/7 CTS 24/7 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 23/7 CTS 24/7 PZR 3. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 3/7 CTS 31/7 PZR 15. DÖNEM Giriş ( C / In ) 3/7 CTS 31/7 PZR 31. Hafta / Week AĞUSTOS Çıkış ( C / Out ) 6/8 CTS 7/8 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 6/8 CTS 7/8 PZR 32. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 13/8 CTS 14/8 PZR 16. DÖNEM Giriş ( C / In ) 13/8 CTS 14/8 PZR 33. Hafta / Week AĞUSTOS Çıkış ( C / Out ) 2/8 CTS 21/8 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 2/8 CTS 21/8 PZR 34. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 27/8 CTS 28/8 PZR 17. DÖNEM Giriş ( C / In ) 27/8 CTS 28/8 PZR 35. Hafta / Week EYLÜL Çıkış ( C / Out ) 3/9 CTS 4/9 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 3/9 CTS 4/9 PZR 36. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 1/9 CTS 11/9 PZR 18. DÖNEM Giriş ( C / In ) 1/9 CTS 11/9 PZR 37. Hafta / Week EYLÜL Çıkış ( C / Out ) 17/9 CTS 18/9 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 17/9 CTS 18/9 PZR 38. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 24/9 CTS 25/9 PZR 19. DÖNEM Giriş ( C / In ) 24/9 CTS 25/9 PZR 39. Hafta / Week EKİM Çıkış ( C / Out ) 1/1 CTS 2/1 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 1/1 CTS 2/1 PZR 4. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 8/1 CTS 9/1 PZR 2. DÖNEM Giriş ( C / In ) 8/1 CTS 9/1 PZR 41. Hafta / Week EKİM Çıkış ( C / Out ) 15/1 CTS 16/1 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 15/1 CTS 16/1 PZR 42. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 22/1 CTS 23/1 PZR 21. DÖNEM Giriş ( C / In ) 22/1 CTS 23/1 PZR 43. Hafta / Week KASIM Çıkış ( C / Out ) 29/1 CTS 3/1 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 29/1 CTS 3/1 PZR 44. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 5/11 CTS 6/11 PZR * Cumartesi giriş, Cumartesi çıkışlar tüm evler ile 891 A,B,C,D,E,F,G,H,I,İ,J,K,L,M,N blokları kapsar * Pazar giriş, Pazar çıkışlar "sadece" 891 O,Ö,P blokları kapsar. * Taralı dönemler 211 sezonunda kapalıdır. Bu dönemlere sahip üyelerimiz rezervasyon için rezervasyon ofisimizi arayabilirler.

8 CLUB ARMONĠA BODRUM EVLERĠ 211 YILI KĠRALAMA BEDELLERĠ VE KURALLARI 4 Haziran - 24 Eylül 7 Mayıs - 4 Haziran KAPALI DÖNEMLER Döviz Cinsi 1 Hafta İLGİLİ HAFTALAR Haftalar EURO 465 İLGİLİ HAFTALAR Haftalar 24 Eylül - 8 Ekim İLGİLİ HAFTALAR Haftalar EURO yılı Kasım ayından 211 yılı Mayıs ayına kadar gecelik 9.-YTL Tesisin kapalı olduğu dönemlerde yapılacak konaklamalar sadece konaklama ünitelerini kapsamakta olup; sosyal tesisleri kapsamamaktadır. * Kiralama bedelleri bir hafta üzerinden belirtilmiş olup; bir haftadan az kiralama talepleri dikkate alınmayacaktır. * İlave yatak ücreti gecelik 17,5.-YTL, bebek yatağı ücreti gecelik 7,5.-YTL'dir. * Haftanızın kiraya verilmesini talep etmeniz halinde ekteki kira talep formunu doldurup imzalamanız ve iştirak payınızı ödediğinize dair makbuzun veya dekontun fotokopisi ile birlikte döneminiz baģlamadan en az 15 gün öncesinden veya numaralı fakslarımıza fakslamanız yeterlidir. * Üyelerimizin dönemleri başladıktan sonra yapacakları kiralama talepleri değerlendirilmeyecektir. * Lütfen kiralama talebi formu faksınızın rezervasyon departmanımıza ulaştığına dair tesisimizden teyid alınız. * Kira talep formunun doldurulup tarafımıza ulaģtırılması üye evinin kesin kiralanacağı anlamına gelmemektedir. * Üyelerimiz kira talebinde bulundukları haftalarının kiralanma durum ve sonucunu kendileri takip etmelidir. * Haftanızı bir yakınınıza kullandırmak istediğinizde ekte bulunan kullandırma formunu imzalayarak iştirak payınızı ödediğinize dair makbuz veya dekontun okunaklı bir fotokopisi ile birlikte tesise giriş anında resepsiyona ibraz edilmek üzere ünitenizi kullanacak kişiye vermeniz yeterlidir. * 18 yaşından küçükler tesiste ebeveyn nezaretinde konaklayabilirler. Ebeveynin yazılı onayı olmadan tesise yalnız gelen küçük misafirler tesise kabul edilmeyecektir. * Tesise evcil hayvan kabul edilmez. * Tarafımızdan yapılan kiralama işlemlerinde kira bedeli üzerinden % 2 hizmet komisyonu kesilecektir. * Devreleri kiralanan üyelerimizin komisyon kesildikten sonra kalan kira ücreti ödemeleri İstanbul ofisi tarafından dönem çıkış tarihinden 15 gün sonrasında kira talep formunda belirtilen hesap numaralarına yapılacaktır. Eksik doldurulan kira talep formu veya yanlış banka hesap numarası verilmesinden kaynaklanan gecikmelerden sorumluluk kabul edilmeyecektir. * Tesisimizin kapalı olduğu dönemlerde siz sayın üyelerimiz ve misafirlerinin Bodrum'a yapacakları iş ve tatil amaçlı ziyaretlerde talep edildiği takdirde sadece konaklama olarak hizmet verilmektedir. Kapalı dönemlerdeki rezervasyon talepleriniz için tesis rezervasyon departmanımızı arayabilirsiniz. SĠZ SAYIN ÜYELERĠMĠZĠN DEVRESĠNĠ KULLANDIRACAĞI KĠġĠLERĠ SEÇERKEN, TĠTĠZLĠKLE DAVRANACAĞINA ĠNANIYORUZ.

9 Club Armonia Üye No TC Kimlik No Adı Soyadı Sahip Olunan Hafta No.1 Sahip Olunan Hafta No.2 İş Tel. No. Ev Tel. No. Cep Tel. No. Faks Tel. No. DeğiĢim Yapılacak Hafta No. 1 Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Hafta No. 2 Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Alternatif Tatil Başvuru Ücreti 5 Euro Değişim Ücreti 1. Hafta Değişim Ücreti 2. Hafta Toplam Kredi Kartı No. Euro Euro Euro karģılığı Türk Lirasını kredi kartımdan tahsil ediniz. Son Kullanma Tarihi Kart Türü : Visa Master ÜYE ĠMZASI Tarih : Hesap Adı Banka Adı TL Hesap No. EURO Hesap No. ALTERNATĠF TATĠL BAġVURU FORMU ALTERNATĠF TATĠL REZERVASYON BEDELĠNĠN YATIRILACAĞI BANKA HESAPLARI Gökçe Tur Turizm ve Org. A.ġ. T. ĠĢ Bankası Turgutreis ġubesi 2575 numaralı hesap numaralı hesap BAġVURU YERĠ CLUB ARMONĠA BODRUM EVLERĠ TEL. NO (PBX) FAKS NO E-POSTA ALTERNATĠF TATĠL REZERVASYON KURALLARI 1.) Alternatif tatil başvurusunda bulunmak için sahip olduğunuz haftaya ait kiralama talebinizin bulunmaması ve Uluslararası değişim sistemine başvurunuzun olmaması gerekir. 2.) Alternatif tatil başvurusu yapılabilmesi için iştirak payı borcu olmaması gerekir. Başvuru formu ile birlikte iştirak payının ödendiğine dair belge ek olarak gönderilmelidir. 3.) Alternatif tatil rezervasyonları için ayrılmış olan kontenjan sınırlı sayıda olup, Mayıs, Haziran (ilk hafta), Eylül (son iki hafta) ve Ekim aylarını kapsar. Temmuz-Ağustos ayları ile resmi bayram ve tatiller hariçtir. Temmuz-Ağustos hafta sahibi üyelerimiz diğer haftalardan seçim yapabilirler. 4.) Alternatif tatil rezervasyonunun kesinleşmesi halinde değiştirilen ünitenin ve haftaların kullanım hakkı Club Armonia'ya aittir. 5.) Alternatif tatil rezervasyonu yapılan ünite sahip olduğunuz ünite olmayacağı gibi büyüklük olarakta farklılık gösterebilir. 6.) Başvuru formu doldurulması alternatif tatil rezervasyonunun kesinleştiğini göstermez. Rezervasyon kesinleştiği takdirde tarafınıza tesise giriş belgesi (voucher) ulaştırılacaktır. 7.) Kur hesaplamalarında başvuru tarihindeki T.C.M.B. Efektif Satış Kuru baz alınacaktır. 8.) Yapılan rezervasyonlar iptal edilmez, ücret iadesi yapılmaz.

10 21. Dönem 1-15 Kasım 2. Dönem 15-3 Ekim 19. Dönem 1-15 Ekim Ü y e n i n S a h i p O l d u ğ u H a f t a l a r 18. Dönem 17. Dönem 16. Dönem 15-3 Eylül 1-15 Eylül 15-3 Ağustos 15. Dönem 1-15 Ağustos 14. Dönem 15-3 Temmuz 13. Dönem 1-15 Temmuz 12. Dönem 15-3 Haziran 11. Dönem 1-15 Haziran 1. Dönem 15-3 Mayıs 9. Dönem 1-15 Mayıs 8. Dönem 15-3 Nisan 7. Dönem 1-15 Nisan Dönem No. Dönem Adı A L T E R N A T İ F T A T İ L Ü C R E T T A B L O S U Dönem No. Dönem Adı Giriş/Çıkış 7.May 14.May 14.May 21.May 21.May 28.May 28.May 4.Haz 4.Haz 11.Haz 11.Haz 18.Haz 18.Haz 25.Haz 25.Haz 2.Tem 2.Tem 9.Tem 9.Tem 16.Tem 16.Tem 23.Tem 23.Tem 3.Tem 3.Tem 6.Ağu 6.Ağu 13.Ağu 13.Ağu 2.Ağu 2.Ağu 27.Ağu 27.Ağu 3.Eyl 3.Eyl 1.Eyl 1.Eyl 17.Eyl 17.Eyl 24.Eyl 24.Eyl 1.Eki 1.Eki 8.Eki D e ğ i ş i m Y a p ı l a c a k H a f t a l a r 9.Dönem 1.Dönem 11. Dönem 18.Dönem 19.Dönem 1-15 Mayıs 15-3 Mayıs 1-15 Haziran 15-3 Eylül 1-15 Ekim 7.May 14.May 21.May 28.May 4.Haz 1.Eyl 17.Eyl 24.Eyl 1.Eki 14.May 21.May 28.May 4.Haz 11.Haz 17.Eyl 24.Eyl 1.Eki 8.Eki Tablo EURO para birimi üzerinden düzenlenmiştir. Sahip olduğunuz haftanın yatay doğrultusu ile değişim yapılacak haftanın dikey doğrultusunun kesiştiği kutuda yer alan ücret ödenecek rezervasyon bedeli olup, ayrıca bu bedele 5 EURO başvuru ücreti ilave edilecektir. 11. Dönemin 2. haftası kontenjan olmaması nedeniyle alternatif tatil değişimine kapalıdır

11 ( Üyelerimiz devrelerini kiralamak istedikleri takdirde bu formu dolduracaklardır.) CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ DEVRE TATİL ÜYELERİ İÇİN KİRA TALEP FORMU Üye Bilgileri Club Armonia Üye No Üye Adı ve Soyadı İş Telefon Numarası Ev Telefon Numarası Cep Telefon Numarası Devre Tatil Bilgileri ( Devre Tatilinize Ait Bilgileri Doldurunuz) Kiralanması İstenen Hafta No (Kullanım Takviminden Kontrol Edip Yazınız) Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Banka Bilgileri (Devrenin Kiralanması Halinde Kira Bedelinin Size Ödenebilmesi İçin) Banka Adı Şube Adı Hesap Sahibi Adı IBAN Numarası ( Banka bilgileri belirtilmediği veya yanlış bildirildiği takdirde geciken ödemelerden dolayı sorumluluk kabul edilmez.) Fiyat Bilgileri ( Devrenizi Tespit Edilen Fiyatların Altında Bir Fiyat İle Kiralamak İstiyorsanız) Kiralanması İstenen Miktar EURO Kiralanması İstenen Miktar TL TL (Belirtilen fiyatlardan % 2 komisyon bedeli ve havale masrafı düşülecektir.) Yukarıda bilgileri bulunan hafta/haftalarımın tarafınızdan kiraya verilmesini talep ediyorum. Kiralama talebimin şirketiniz için herhangi bir kiralama taahhüdü getirmediğini ve; * Kiralama talebinde bulunduğum haftamı Interval veya RCI Değişim Sistemine bırakamayacağımı ve Alternatif Tatil başvurusunda bulunamayacağımı, * Tarafınıza yazılı olarak aksini bildirmediğim takdirde devretmeyeceğimi, kendim kullanmayacağımı, kiralamayacağımı, ve kullanıcı göndermeyeceğimi, * Ünitemin kiralanma durum ve sonucunu bizzat kendim takip edeceğimi, Club Armonia'nın durum bildirme sorumluluğunun olmadığını, * Kiralanması halinde devre bitiminden 15 gün sonra % 2 komisyon ve havale masrafları kesilerek kalan meblağın yukarıda belirttiğim banka hesabına gönderilmesini beyan ve kabul ediyorum. Başvuru Tarihi ( Kiralama talepleri döneminiz başlamadan en az 15 gün öncesinden yapılmalıdır.) İmza

12 ( Üyelerimiz devrelerini başka birisine kullandırmak istedikleri takdirde bu formu dolduracaklardır.) CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ DEVRE TATİL ÜYELERİ İÇİN KULLANICI FORMU Üye Bilgileri Club Armonia Üye No Üye Adı ve Soyadı İş Telefon Numarası Ev Telefon Numarası Cep Telefon Numarası Devre Tatil Bilgileri ( Devre Tatilinize Ait Bilgileri Doldurunuz) Sahip Olunan Hafta No. (Kullanım Takviminden Kontrol Edip Yazınız) Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Kullanıcı Bilgileri (Sizin Yerinize Devrenizi Kullanacak Kişiye Ait Bilgileri Doldurunuz) Adı ve Soyadı İş Telefon Numarası Ev Telefon Numarası Cep Telefon Numarası Yukarıda bilgileri bulunan hafta veya haftalarımı, yine yukarıda belirttiğim kişi kullanacaktır. Kullanıcıya devrettiğim hafta veya haftalarımı, * Interval veya RCI Değişim Sistemine bırakamayacağımı ve Alternatif Tatil başvurusunda bulunamayacağımı, * Göndereceğim kullanıcının "18 yaşından küçükler ebeveyn nezaretinde konaklayabilirler" şartına uyduğunu ve kullanıcılar tarafından oluşacak her türlü zarar ve ziyanın tarafımdan karşılanacağını, * Giriş ve çıkış günlerinde tesise giriş saatinin 16: (en erken), tesisten ayrılış saatinin 1: (en geç) olduğunu, * Tesise evcil hayvan getirilmeyeceğini, * Kullanıcımın tesise girişte resepsiyona çıkışta iade edilmek üzere 1.- TL depozito ödemesi yapılacağını, * Odaların 4 kişilik olduğunu en fazla ekstra ücret ödenerek ilave yatak alınması kaydıyla 5 kişi konaklanacağını, * İlave yatak için gecelik 17,5 TL, bebek yatağı için gecelik 7,5 TL ödeme yapılacağını, * Aidat borcum olmadığını, olduğu takdirde bu formun aidat borcu ödenene kadar hükümsüz olduğunu ve tesisin giriş işlemlerini yapmayacağını biliyor, kabul ve beyan ediyorum. Tarih İmza

Club Armonia Bodrum Evleri 2011 yaz sezonu 07 Mayıs tarihinde başlayacaktır.

Club Armonia Bodrum Evleri 2011 yaz sezonu 07 Mayıs tarihinde başlayacaktır. Tarih, 1 Aralık 21 Sayın Üyemiz, Yöneticiliğimiz 21 yılı gerçekleşen faaliyet raporu, 211 yılı için yapılması planlanan düzenleme ve yatırımlar, genel bilgilendirme, uyarı ve hatırlatmalar, genel kurul

Detaylı

Karşılıklı saygı ve anlayışınız için teşekkür eder, bu vesile ile yeni yılınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

Karşılıklı saygı ve anlayışınız için teşekkür eder, bu vesile ile yeni yılınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. Tarih, 1 Aralık 214 Sayın Üyemiz, 215 yılı için yapılması planlanan düzenleme ve yatırımlar, genel bilgilendirme, uyarı ve hatırlatmalar, bilgilendirme tabloları ve gerekli formlar ekte siz sayın üyelerimizin

Detaylı

REPUBLIKA ACADEMIC APARTS EL KİTABI

REPUBLIKA ACADEMIC APARTS EL KİTABI İÇİNDEKİLER SEVGILI MISAFIRIMIZ,... 1 ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ... 2 REPUBLIKA ACADEMIC APARTS - ORTAKÖY... 2 REPUBLIKA ACADEMIC APARTS - BÜYÜKÇEKMECE... 3 MİSAFİR ODALARI... 3 ORTAK PAYLAŞIM ALANLARI...

Detaylı

2015 İŞLETME PROJESİ

2015 İŞLETME PROJESİ 2015 İŞLETME PROJESİ Değerli kat malikleri; 2015 yılı işletme projesini bilgilerinize sunuyoruz. Yeniliklerimizin ve iyileştirmelerimizin devam etmesi ve mükemmele ulaşması için 2015 yılında da çalışmalarımız

Detaylı

REPUBLIKA ACADEMIC APARTS EL KİTABI

REPUBLIKA ACADEMIC APARTS EL KİTABI İÇİNDEKİLER REPUBLIKA ACADEMIC APARTS'A HOŞ GELDİNİZ! 3 ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ 4 REPUBLİKA ACADEMİC APARTS - ORTAKÖY 4 REPUBLİKA ACADEMİC APARTS - BÜYÜKÇEKMECE 4 MİSAFİR ODALARI 4 ORTAK PAYLAŞIM ALANLARI

Detaylı

HAYITLI MERADA TERMAL TATİL KÖYÜ & SPA DEVRE TATİL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

HAYITLI MERADA TERMAL TATİL KÖYÜ & SPA DEVRE TATİL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Sözleşme No: Sözleşme Tarihi HAYITLI MERADA TERMAL TATİL KÖYÜ & SPA DEVRE TATİL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ MD.1 TARAFLAR: Bir yanda MER-TUR MERSİN TURİZM İnş. Tar. San. Ve Tic. A.Ş. (SAĞLAYICI) ile diğer yanda

Detaylı

Üyelik Koşulları. 01/2014 1 PEM1422_SelfEnrol_TK

Üyelik Koşulları. 01/2014 1 PEM1422_SelfEnrol_TK Üyelik Koşulları 1. GİRİŞ 1.1 Bu Üyelik Koşulları, RCI a bağlı olan bir tatil planı veya tesiste («Bağlı Tesis») konaklama ünitesine sahip olmaya, oturmaya veya kullanmaya yasal hakkı («Tatil Sahipliği»)

Detaylı

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder.

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder. Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi / Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi/Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ ÜYE İŞYERİ BAŞVURU FORMU Lütfen siyah ya da lacivert tükenmez kalemle ve büyük harflerle doldurun. İŞYERİ BİLGİLERİ Tabela Unvanı: Faaliyet Alanı: Kuruluş Yılı: Adres: E-mail: Faks:

Detaylı

BİREYSEL MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ

BİREYSEL MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ BİREYSEL MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ 3 S E R M A Y E P İ Y A S A S I İ Ş L E M L E R İ R İ S K B İ L D İ R İ M İ Önemli Açıklama: Sermaye piyasalarında yapacağınız işlemler sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi

Detaylı

BUCA 1. ETAP 272 KONUTTAN ARTAN 22 KONUT PROJESİ

BUCA 1. ETAP 272 KONUTTAN ARTAN 22 KONUT PROJESİ BUCA 1. ETAP 272 KONUTTAN ARTAN 22 KONUT PROJESİ İÇİNDEKİLER 2 3 4 6 7 12 14 16 40 Tahsise Kimler Katılabilecek? Tahsise Kimler Katılamayacak? Mahal Listesi Başvuru ve Tahsis Takvimi Ödeme Koşulları Konutların

Detaylı

BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU

BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU V2 MÜŞTERİ NÜSHASI BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU Önemli Açıklama: Ekte bir örneği yer alan Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi ni ( Sözleşme ) imzalamak suretiyle, Bankamız nezdinde hesaplar

Detaylı

TAŞINMAZ MAL KİRAYA VERİLMESİ

TAŞINMAZ MAL KİRAYA VERİLMESİ TAŞINMAZ MAL KİRAYA VERİLMESİ TÜRKİYE PETROLLERİ A.O. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NDEN 1- İdare ile ilgili bilgiler a) Adresi : TPAO Genel Müdürlüğü Söğütözü Mahallesi 2180 Cadde No:86 Çankaya/ANKARA b) Telefon ve

Detaylı

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5)

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5) OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5) MADDE 1- Kuruma İlişkin Bilgiler 1.1. Kurumun Adı : OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ Adresi : Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Detaylı

WWW.SEBILBILGISAYAR.COM.TR BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ

WWW.SEBILBILGISAYAR.COM.TR BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ WWW.SEBILBILGISAYAR.COM.TR ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ MADDE 1-TARAFLAR Bir tarafta; Sebil Bilgisayar Mühendislik İnşaat ve Sanayi Ticaret A. Ş., Akay Cad. No:12/1-2-3 Bakanlıklar/ANKARA adresinde

Detaylı

Sevgili Öğrencimiz, Misafirimiz olmaktan memnun kalacağınızı ümit ediyor ve başarılı bir akademik yıl diliyoruz. Superdorm Yönetimi

Sevgili Öğrencimiz, Misafirimiz olmaktan memnun kalacağınızı ümit ediyor ve başarılı bir akademik yıl diliyoruz. Superdorm Yönetimi Sevgili Öğrencimiz, Superdorm a hoş geldiniz! Bizi seçmiş olduğunuz için teşekkür ediyoruz. Boğaziçi Üniversitesi ndeki öğrenciliğiniz sırasında size ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız. Bu el kitabı

Detaylı

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda 2015 2016 ders yılı süresince yurdunuzda kalmak istiyorum.

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda 2015 2016 ders yılı süresince yurdunuzda kalmak istiyorum. TARİH :././20 KİMLİK BİLGİLERİ: T.C. KİMLİK NO : ADI SOYADI : FOTOGRAF BABA- ANA ADI : DOĞUM YERİ VE TARİHİ: Parmak izi no: EĞİTİM BİLGİLERİ: OKULU : BÖLÜMÜ : OKUL NUMARASI : ODA VE YATAK NUMARASI İLETİŞİM

Detaylı

Model 4 Versiyon No:7 Versiyon Tarihi: 28.05.2015 Baskı Tarihi: 01.06.2015

Model 4 Versiyon No:7 Versiyon Tarihi: 28.05.2015 Baskı Tarihi: 01.06.2015 Sözleşme'nin altında imzası bulunan gerçek veya tüzel kişi/kişileri, MÜŞTERİ NUMARASI: Banka tarafından üretilen ve Müşteri tarafından değiştirilemeyen ve Müşteri'nin Banka'daki hesaplarının taşıdığı numarayı,

Detaylı

T.C. KAFKAS ÜNİVERSİTESİ Sarıkamış Meslek Yüksekokulu BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ

T.C. KAFKAS ÜNİVERSİTESİ Sarıkamış Meslek Yüksekokulu BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ T.C. KAFKAS ÜNİVERSİTESİ Sarıkamış Meslek Yüksekokulu BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ Madde 1- Kuruma İlişkin Bilgiler; 1.1. Kurumun; Adı : KAFKAS ÜNİVERSİTES Sarıkamış Meslek Yüksekokulu Adresi : Hançerli

Detaylı

T.C. ĠSTANBUL VALĠLĠĞĠ Ġl Sağlık Müdürlüğü

T.C. ĠSTANBUL VALĠLĠĞĠ Ġl Sağlık Müdürlüğü T.C. ĠSTANBUL VALĠLĠĞĠ Ġl Sağlık Müdürlüğü 1- Kurumun Adı : İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü A) Adresi : Peykhane Caddesi No:10 Çemberlitaş/İST. B) Telefon ve Faks Numarası : 0212 638 30 00 Faks: 0212 638

Detaylı

BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ

BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ1/14 KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. Merkez Adresi: Büyükdere Caddesi No:129/1 Esentepe/Şişli/İstanbul

Detaylı

TİCARİ BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ

TİCARİ BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ TİCARİ BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ Banka nın hizmet ve ürünlerine ilişkin koşullar ile bu hizmet ve ürünlerin ticari ve mesleki amaçlı veya Ana Sözleşme/Tüzük/Kooperatif Senedi ne uygun olarak kullanımı

Detaylı

T.C. GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ. : Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü

T.C. GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ. : Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Madde 1 Kuruma İlişkin Bilgiler; T.C. GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ Adı Adresi : Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü : Alparslan Türkeş

Detaylı

AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ

AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ 1 / V: 1.4 AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ Lütfen formu büyük harfle ve tükenmez kalem kullanarak, kutucukların dışına taşmayacak şekilde doldurun. Avea No Tarife Seçenekleri

Detaylı

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013)

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) MADDE 1- Taraflar 1.1 İşbu sözleşme, bir tarafta GLOBAL Dil Hizmetleri Danışmanlık Turizm İthalat & İhracat Tic. Ltd. Şti (Bundan

Detaylı

WWW. ALTINOKBURO. COM.TR. BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ

WWW. ALTINOKBURO. COM.TR. BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ MADDE 1 - TARAFLAR : WWW. ALTINOKBURO. COM.TR. BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ Bir tarafta; ALTINOK&KADIOĞLU BURO MAK.İTHALAT PAZARLAMA SAN.TİC.A.Ş., Eğitim Mah.Poyraz Sk. No:18 34722 Hasanpaşa Kadıköy

Detaylı

FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ

FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1) Kısaltma ve Tanımlar: İş bu sözleşmede geçen; BAYİFONOTEL: Hobyar Mah. Hamidiye Cad. Altın Han Kat : 2 No: 85 Sirkeci Fatih / İSTANBUL

Detaylı

ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER İSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN. www.sehir.edu.tr iro@sehir.edu.

ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER İSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN. www.sehir.edu.tr iro@sehir.edu. LUSLARARASI İSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN GEREKLİ BİLGİLER ULUSLARARASI İLİŞKİLER OFİSİ www.sehir.edu.tr iro@sehir.edu.tr facebook.com/sehir.iro twitter.com/irosehir

Detaylı

EK-1 deki Talep Ve Bilgilendirme Formu nu inceleyip, imzalayarak; komisyon, ücret, kâr ve masraflara ilişkin ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

EK-1 deki Talep Ve Bilgilendirme Formu nu inceleyip, imzalayarak; komisyon, ücret, kâr ve masraflara ilişkin ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. 1. TARAFLAR Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. (Banka) ile sözleşmenin sonunda adı/unvanı yazılı (Müşteri) arasında, aşağıdaki maddelerde yazılı şartlar üzerinde mutabık kalınarak işbu Sözleşme imza edilmiştir.

Detaylı