Yeni 7R Serisi Traktörler hp ( kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeni 7R Serisi Traktörler hp ( kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)"

Transkript

1 Yeni 7R Serisi Traktörler hp ( kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

2 2 7R Serisi Traktörler Giriş Hepsi bir arada! Sahip olduğunuz araziden hergün en iyi şekilde verim alabilmek için üretkenlikte lider ve güvenilir bir traktöre ihtiyaç duyarsınız. Peki, bir traktör başka neler yapabilmeli? Muhtemelen güçlü, iyi bir manevra kabiliyetine sahip ve karayolu nakliyatına kolayca uyum sağlayabilen bir traktör olmalı. Aynı zamanda yüksek seviyede konfor ve kullanım kolaylığı da istiyorsunuz. Hepsi bu kadar mı? Pek sayılmaz. Bunun yanında yakıt ekonomisi sağlayan ve son derece sağlam bir motora da ihtiyacınız var. Kısacası size, yukarıda saydığımız özelliklere ve daha fazlasına sahip bir traktör gerekmektedir. Yeni John Deere 7R Serisi traktörlerimizle tanışın! Yeni 9,0 litre PowerTech PVX ve 6,8 litre PowerTech PSX motorlar, Akıllı Güç Yönetimi (IPM), geniş CommandView II Kabin, kabin süspansiyonu, opsiyonel ActiveCommand dümenleme sistemi ve tabii ki daha fazlası sizleri bekliyor! HazıR mısınız? İçindekiler Giriş ComfortView Kabin ve CommandArm Kontroller º Aydınlatma ve Tarımsal Yönetim Sistemleri (AMS) PowerTech PSX Motor ve Hidrolik Sistem Şanzıman Ön Yükleyici ve Şasi...14 Teknik Özellikler...15

3 7R Serisi Traktörler 3 7R Evrimi! 7R traktör serisi, John Deere ailesine Akıllı Güç Yönetimi (IPM) ile 247 ila 319 hp arası güce ulaşan yepyeni 4 model sunuyor. Yeni 7R Serisi, John Deere in Premium traktörlerinin dayanıklılığı ve kendini kanıtlanmış başarısı üzerine inşa edilmiştir. Kendini kanıtlamış ve 7R Serisi için daha da geliştirilmiş John Deere özellikleri: hp arası etkileyici güç 540 litreye kadar arttırılmış yakıt tankı kapasitesi Yağ soğutmalı kavrama 7,7 tona kadar kaldırma kapasitesi ile güçlü arka askı sistemi Çoklu hidrolik seçenekleri Sadece dizel tüketimi ile John Deere in Yeşil Verimliliği (GreenEfficiency) Geniş, sessiz ve konforlu, sınıfının lideri kabin Tamamen yenilenmiş CommandArm kontrolleri 7R modelleri (97/68EC de nominal güç) 7215R 215 hp (158 kw) (Akıllı Güç Yönetimi IPM ile 230 hp) 7230R 230 hp (169 kw) (Akıllı Güç Yönetimi IPM ile 260 hp) 7260R 260 hp (191 kw) (Akıllı Güç Yönetimi IPM ile 290 hp) 7280R 280 hp (206 kw) (Akıllı Güç Yönetimi IPM ile 310 hp) Yeni tek monitör ekranı AMS uygulamalı ve temelde bir erişim yöneticisine sahip ISOBUS uyumlu 7 ekran. Video oynatma fonksiyonu ile opsiyonel dokunmatik ekran. Konforlu sürüş Opsiyonel ActiveSeat koltuk yada yeni hidrolik kabin süspansiyonu (HCS) ve ilave TLS Plus ön aks seçeneği yolda ve arazide sürüş konforunuzu arttırır.

4 4 7R Serisi Traktörler ComfortView II Kabin ve CommandArm Daha fazla hacim, daha fazla konfor, daha fazla opsiyon Sizlere muhteşem bir sürüş keyfi yaşatmak için CommandView kabinin içini yeniledik. Bunun yanında yeni sade renkleri, geliştirilmiş klima sistemi, daha iyi dış görünüm sunan tasarımı, rahatınız için ekstra büyütülmüş iç hacmi ve çok daha fazlası sizi bekliyor! Daha geniş iç hacim Oldukça büyük cam yüzeylere ve arka sırtlığında FieldOffice e sahip ve büyük bir yolcu koltuğu bulunan, ferah ve konforlu John Deere kabini ile ufkunuzu genişletin. Klima Kabin tavanına entegre, yüksek hava sirkülasyonuna ve performansına sahip bir klima sistemi bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak seçilebilen otomatik sıcaklık kontrolü kolçak konsolunda bulunan uzaktan kumanda ile kolayca ayarlanabilir. SCV kolları ve kaplinler Seçilebilir kontrol valfleri (SCV ler) ve bağlantı kaplinleri kolay anlaşılabilmeleri için renk kodludur. Kabine entegre dış aydınlatmalar Kabin tavanının zarar görmesini engellemek için kabin üzerine monte edilmiş ve 360 aydınlatma sağlayan lambalar ile geceyi gündüze çevirin! GreenStar 3 CommandCenter kumanda merkezi ekranı Artık AutoTrac, GreenStar, Sprayer Pro ve Pivot Pro gibi önemli AMS uygulamaları, CommandCenter ekran ile direkt olarak yönetilebiliyor. Geleceğe umutla bakın Yepyeni tasarımıyla; ince motor kaputu ve açık görüş mesafesi ile 7R, ön, arka, yukarı, aşağı, yanlar veya arka olmak üzere hangi istikamet olursa olsun işinizi daha yakından izlemenizi sağlar. Opsiyonel hidrolik kabin süspansiyonu, ayarlanabilen arka sırtlığa sahip süper konforlu bir koltuk ile beraber sunulmaktadır. CommandView II Kabin Yumuşak bir sürüş için, John Deere in eşsiz ActiveSeat süspansiyonu da dahil olmak üzere, operatör konforunun, kontrolünün ve muazzam dış görünürlüğün ulaştığı en son noktayı keşfedin! Opsiyonel deri döşeme paketi size deri kaplı direksiyon simidi, ısıtmalı deri kaplı operatör koltuğu ve yine deri kaplı bir yolcu koltuğu sunmaktadır.

5 7R Serisi Traktörler 5 Daha fazla kontrol parmaklarınızın ucunda 7R serisi traktörlerde eşi benzeri görülmemiş bir kabin içi konforu ve işlevselliği mevcuttur. GreenStar3 Kumanda Merkezi ile entegre edilmiş yeni sağ-elle kullanılan CommandArm konsol ihtiyacınız olan herşeye kolay ulaşmanızı sağlar. CAN-BUS kontrollü SCV ler gibi kontroller, kolay anlaşılabilir olmaları ve istendiğinde hızlı şekilde kullanılabilmesi için sezgiseldir. Bununla beraber, 7 ekran bir bakışta okunabilir. Kişiselleştirilmiş otomasyon için, akıllı Toplam Ekipman Kontrol (itec) sistemi aynı anda birden fazla işletim fonksiyonunu kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca, önemli AMS uygulamaları artık GreenStar 3 CommandCenter kumanda ekranı ile direkt olarak yönetilebiliyor. Yeni CommandArm konsol Temel traktör ve kabin fonksiyonlarını parmak uçlarınız ile kontrol edebilmenin keyfini çıkarın. AutoTrac gibi AMS fonksiyonlarını yönetmek için isteğe bağlı dokunmatik ekran ve video özelliği bulunan CommandCenter ekranını kullanın. AutoPowr veya Command Quad şanzıman* ile beraber gelen CommandArm konsolu, verimliliği en üst seviyeye çıkartır ve aşağıdaki fonksiyonların kullanımını kolay ve rahat hale getirir. PowerQuad konsol Optimum şanzıman kontrolü parmaklarınızın ucunda! Tarla CruiseControl sistemi, itec, şanzıman ve PTO ayarları için kısayol tuşları Tüm askı sistemi fonksiyonları için kısayol tuşları Klima kontrolleri Radyo kontrolleri MFWD ön aks kontrolleri Lamba kontrolleri * PowerQuad veya AutoQuad şanzıman ile donatılmış 7R Serisi traktörler farklı bir sağ-el kumanda konsolu ile birlikte gelmektedir.

6 6 7R Serisi Traktörler Kontroller Geleceği yakalayın ve geleceğin teknolojisine bugünden sahip olun! Yeni GreenStar 3 CommandCenter ekranı ve Dokunmatik ekran fonksiyonu (opsiyonel) Dokunmatik ekran kullanım kolaylığının yanısıra ilave bir video kamera nın ekranı olma özelliği ile, arka kuyruk mili, çeki sistemi hareketi veya SCV ler gibi prosedürleri görüntülemek için otomatik olarak tetiklenir. Video fonksiyonu aynı zamanda ilave bir monitöre gerek kalmadan hassas ekipman bölgelerini izlemenize olanak tanır. Kapsamlı kontroller Standart ekran ve opsiyonel olarak sunulan video destekli dokunmatik ekran ın ikisi de aşağıda verilen ISOBUS standartlarını desteklenmektedir: Tam entegre AutoTrac otomatik dümenleme çözümleri John Deere ekipmanları için tam entegre GreenStar Sprayer Pro bölüm kontrolü Erişim Yöneticisi, önemli ayarları saklar ve operatörün anlayabileceği seviyesi ile hedeflenen fonksiyonlara erişime izin verir ya da erişimi reddeder ISOBUS ekipman kontrolü ile örneğin kendinden yüklemeli büyük silaj römorku veya havalı mibzer işleri için uygundur Universal Performans Monitörü Birleştirilmiş Performans Monitörü ortak bir kullanıcı arayüzü ile, sürekli gözlem yapma özelliği ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Yeni GreenStar 2630 ekranı (opsiyonel) GreenStar 2630 monitörü, sağlam bir dokunmatik ekrana, USB bağlantı girişlerine ve hem güneşli günler, hem de gece kullanımlarında daha iyi parlaklık ve netlik sunması için arkadan aydınlatmalı bir LCD ye sahiptir. Bu gelişmiş dokunmatik ekran aşağıdaki fonksiyonların kullanılmasını mümkün kılar; iguide ve isteer gibi AutoTrac ve Guidance Pro Modülleri Gelişmiş ekipman kontrolü için Gelişmiş ISOBUS yeteneği Verimliliği arttıracak uygulama değerlerinin kolayca kaydedilmesi için Dökümantasyon Video özelliği Parola korumalı ayarlar için Erişim Yöneticisi Bekleme modu Gelişmiş rehberlik ve kontrol isteer ve iguide gibi AMS Rehberlik Pro Modülleri nin yanı sıra ilaçlama makinesi, gübre serpme makinesi ve universal ekim makinesi gibi ekipmanlar GreenStar 2630 ekranı üzerinden kontrol edilebilir. Bas-konuş Opsiyonel, gelişmiş premium radyo fonksiyonu ile cep telefonunuza gelen çağrılara ait isim ve telefon numaralarını CommandCenter ekranı üzerinden görebilirsiniz. Aramayı görmek için basmanız yeterlidir. Ekran aynı zamanda kolay arama yapmanız için telefon rehberinizi de gösterir. Köşe ekranı Işıklı köşe ekranı, kritik performans verilerinin kolayca görüntülenmesini sağlar.

7 7R Serisi Traktörler 7 Daha fazla konfor, daha iyi kontrol demektir! John Deere ın opsiyonel olarak sunulan eşsiz ActiveCommand dümenleme sistemi, traktör sürüş performansınıza yeni bir soluk getiriyor. Tarla ya da yol ayırt etmeden kullanıcının yorulmasını engellemek için direksiyonu çevirirken sarfettiği gücü azaltıyor. Dinamik Lastik Dengeleme Kontrolü traktörünüzün minimal eforla çalışmasını sağlar. Bu özellik, traktörün yanal ivmelenmesine dayalı yol-tekerlek açısını otomatik olarak ayarlar. Bu özellik ile ayrıca, yol viteslerinde viraj alırken dahi araç kontrolünü arttırır ve bozuk, engebeli arazilerde bile yere tutunma kabiliyetini arttırılır. Değişken Oranlı ve Dirençli Dümenleme özelliği, düşük hızlarda yumuşak ama çevik, yüksek hızlarda ise daha ağır dümenleme sağlar. Sistem, direksiyon simidinin hem dönmeye karşı mukavemetini hemde tam kilitli manevralarda bunun için direksiyonu kaç tur döndürmeniz gerektiğini ayarlar. Tam Elektronik Dümenleme Kontrolü belli bir rota da kalmayı kolaylaştırır ve her yönden daha konforlu bir sürüş deneyimi sağlayarak operatörün yorulmasının önüne geçer. Yeni sistem, geleneksel direksiyon kolonu ve tekerlek şeklindeki yapıdan kaynaklanabilecek sakıncaları ortadan kaldırır. Her şeyden önemlisi, ön yükleyici, nakliye ve tarla çalışmalarında operatörün daha az güç sarfetmesi gerekeceği için onun faydasınadır. Bu sistem, direksiyon simidi hareketini %75 e varan oranda azaltır. Bu da, daha fazla konfor, daha fazla kontrol ve daha stabil bir sürüş demektir. Agritechnica Altın Madalya John Deere ın ActiveCommand Dümenleme Sistemi yeni tarımsal buluşlar için en üstün yenilik ödülüne layık görüldü.

8 8 7R Serisi Traktörler 360º Aydınlatma ve Tarımsal Yönetim Sistemleri (AMS) Geceyi gündüze çevirin! Mevsime bağlı olarak, günışığı süresi kısıtlı olabilir ve tarla sürme, ekim-biçim ve hasat işleri için daha uzun sürelerde çalışmak gerekebilir. Yaptığınız işlerin daimi üretken olması için, 7R Serisi traktörleri çepeçevre saran kullanımı kolay, bugüne kadar hiç görmediğiniz kadar parlak bir aydınlatma sistemi bulunmaktadır. Mükemmel gece görüşü Hasar riskinden kaçınmak için kabin çatısına dahice entegre edilmiş, tavan hattının ön, arka ve yan taraflarında bulunan 12 kadar lamba, 360 derece görüş açısı sağlamaktadır. 4 adet ayarlanabilir kuşak lambaları ve arka çamurluktaki arazi lambaları kullanım esnekliğinizi arttırır. Yeni halojen tip uzun ve kısa ön farlar görüşünüzü daima parlak ve kusursuz kılar: ön tampon ızgarasındaki 8 adet arazi, spot ve yol lambaları gün batımından şafağa kadar süren süreçte muhteşem bir parlaklık sunar. Öne monte edilmiş büyük ekipmanlar ve ön yükleyiciler içinde 2 adet opsiyonel yardımcı lamba seçeneği de bulunmaktadır. %74 parlaklık artışı sağlanmış yeni standart aydınlatma paketi. Çalışmak için daha fazla zamanınız olacak Premium HID Aydınlatma Paketi, ilave 5 adet Xenon lamba ile halojen lambaların 5 katı kullanım ömrü ve 2,5 katı parlaklık sağlamaktadır. Bu parlaklık ve gün ışığı performansı, mükemmel tarla aydınlatması sunmaktadır. Programlanabilir CommandCenter lamba kontrolü, gece çalışmaları için mükemmel bir aydınlatma sağlamaktadır. Bundan daha kolay bir kumanda sistemi olamazdı! Rahatınız düşünülerek, tüm aydınlatma sistemi CommandCenter kumanda merkezi aracılığıyla kolayca kontrol edilebilir.

9 7R Serisi Traktörler Yeşil Sadelik Akıllı sistemler Elinizde ISOBUS kumanda ekranları olmasa dahi, entegre GreenStar 3 CommandCenter ekranı ya da opsiyonel GreenStar 2630 ekranlarının her ikisi de tam fonksiyonel bir ISOBUS sanal terminali gibi çalışabilir. Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS) kullanımını etkinleştirerek, operasyonel ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin bu yenilikçi temel yapı üzerine inşa edilmesi çok kolaydır. Örneğin; AutoTrac Otomatik hands-free rehberlik sistemi, üst-üste binmeleri %90 a varan oranda azaltır. Tüm yapmanız gereken, StarFire 3000 alıcınız ile kullanmak istediğiniz düzeltme sinyalini tanımlamak. Toprak işleme işleri için mükemmel olan ücretsiz SF1 sinyali ile ± 30 cm hassasiyete sahip olabilirsiniz SF2 sinyali ile ± 10 cm hassasiyete sahip olabilirsiniz. Biçim ve ilaçlama işleri için idealdir Ekim işleri gibi yüksek hassasiyet talepleri için ± 2 cm lik tekrarlanabilir RTK sinyal hassasiyetini seçebilirsiniz FieldDoc Tüm saha uygulamalarınızı GreenStar 2630 ekranı üzerine otomatik olarak kaydeder. Toprak işlemeden ekime, ilaçlamaya ve gübre serpmeye kadar bir çok işte, kim tarafından, nerede ve ne zaman, ne kadar iş yapıldığını net olarak belgeleyebilirsiniz. Kişiye özel iş çözümleri! Engebeli arazide, çekilir tip ekipmanlarınızın ağırlığı onun sürüklenmesine neden olur. Bunun sonucunda ise boşluklar ve üst üste binmeler oluşur. iguide sistemi ile traktör engebeli arazide ekipman sürüklenmesini telafi etmek ve mükemmel hat geçişleri sağlamak için ekipmana pasif olarak rehberlik ederek kendi rotasını değiştirir. isteer* Aktif ekipman rehberlik sistemi pulluk kullanımı veya özel hasat işleri için gelişmiş bir çözümdür. Ekipman aktif olarak iz dışına sürüklenmeleri yenilikçi SBG sensörlerini ve hidrolik sistemi ile beraber John Deere GreenStar 2630 ekranı ve StarFire 3000 alıcısı kullanarak telafi etmektedir. Herşeyden haberdar olun! John Deere İş Paketi 1, iş detayları, yakıt tüketim bilgisi ve nakliye dökümantasyonu sunan otomatik bir dokümantasyon aracıdır. Bu iş çözümü aynı zamanda GreenStar 2630 ekranından iş detaylarını görüntüleyerek tarlada hatasız iş yapılmasını da desteklemektedir. Bir tıklama ile makina detaylarını görüntüleyin! John Deere in bir monitörden çok daha fazlasını sunan gelişmiş telematik sistemi, tarlada her makinanın performansını izlemenize olanak sağlar, filonuzu analiz eder ve kayıt altında tutar. AutoTrac, hands-free GPS destekli direksiyon sistemi ile üst-üste binmeleri düşürür. Zamandan, yakıttan ve işçilik maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar. * Bu sistemler yakın gelecekte sunulacak opsiyonel özellikler olup, seçilebilirliği için John Deere Türkiye ile kontak kurulması gerekmektedir. Starfire 3000 alıcısı geliştirilmiş sinyal yakalama performansı sunmakta ve GLONASS yeteneği nin yanı sıra EGNOS, SF1, SF2, RTK, SF Mobil RTK sinyalleri ile de uyumludur. Jdlink* web sitesine internet bağlantısı olan her yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman filonuza erişip kontrol edebilirsiniz. 9

10 10 7R Serisi Traktörler 6,8 litre PowerTech PSX Motor ve Hidrolik Sistem Yılmayan güç! Emisyon standartlarına uymak için, John Deere zaten başarılı, tarlada kendisini ispatlamış ve kullanıcı dostu Powertech motorlarının performansını ve verimliliğini optimize etmiştir. Diğer markalar çift-sıvı tüketen karmaşık sistemleri ile emisyonlarını azaltmak isterken, John Deere geleceğe hazır, sadece dizel tüketimi yaklaşımıyla herşeyi basit tutmaya odaklanmıştır. Ele avuca sığmayan John Deere gücü! Daha fazla verimlilik güçten feragat etmeniz anlamına gelmez. 7R Serisinin 9,0 litrelik PowerTech PVX motoru nominal devirde 280 hp ve Akıllı Güç Yönetimi (IPM) ile 310 hp güç sunuyor (6,8 litrelik PowerTech PSX motor nominal devirde 230 hp ve IPM ile 260 hp güç sunmaktadır). Bunu yanında, 540 litrelik yüksek kapasitesi ile yakıt tankı, uzun saatler boyunca kesintisiz ve üretken olarak çalışmanıza olanak sağlar. Akıllı Güç Yönetimi (IPM) Nakliye işlerinde ve hareket halindeki PTO uygulamalarında, daha fazla performans ve daha yüksek güç yoğunluğu için Akıllı Güç Yönetimi (IPM) ile 30 hp ek güç ilavesi yapabilir ve verimliliğinizi daha da arttırabilirsiniz. Sonuç olarak, ağır yükle rampa tırmanma gibi en çok ihtiyacınızın olduğu durumlarda size ivme katacaktır. Bununla beraber, daha az yakıt ikmali ve daha uzun dolum aralığı ile kıymetli zamanınızdan da tasarruf edeceksiniz. Verimi yüksek 7R PowerTech motor modelleri 7215R modeli üzerinde 6,8 lt PowerTech PSX, 7230R, 7260R ve 7280R modellerinde 9,0 lt PowerTech PVX motor bulunuyor Stage IIIB standartları Stage IIIB emisyon uyumunun sağlanabilmesi ve egzoz partiküllerinin azaltılması için John Deere kombine bir sistem geliştirmiştir; PSX motorlar üzerinde seri turbo sistemi (sabit ve değişken geometrili) ve PVX motorlarda değişken geometrili turbo (VGT), Soğutulmuş Egzoz Gazı Devirdaimi (EGR) ile bütünleşik Dizel Oksidasyon Katalizörü (DOC) ve Dizel Partikül Filtresi (DPF) bu sistemin elemanlarıdır. Seri Turbo (sadece 6,8 lt PowerTech PSX motorda) İlk olarak, temiz hava düşük basınçlı turbonun (sabit geometrili) içine çekilir ve sıkıştırılır. Daha sonra, ek bir sıkıştırma için yüksek basınçlı turbo (değişken geometrili) içine çekilir. Yüksek basınçlı hava daha sonra bir şarjlı hava soğutucusu ve motorun emme manifoldu içine yönlendirilir. VGT (sadece 9,0 lt PowerTech PVX motorda) Taze hava emilerek basınçlandırılır ve sonrasında motorun emme manifoldu içine intercooler üzerinden yönlendirilir. Soğutulmuş Egzoz Gazı Devirdaimi (EGR) Soğutmalı EGR, üst yanma odası sıcaklıklarını düşürür ve belirli miktardaki soğutulmuş egzoz gazını taze hava ile karıştırarak ve soğutarak azot oksit (NOx) miktarını azaltır. Egzoz filtreleri John Deere PowerTech PVX ve PSX motorları bir Dizel Oksidayon Katalizörü (DOC) ve bir Dizel Partikül Filtresi (DPF) içeren katalize bir egzoz filtresi kullanır. DOC, karbon monoksit, hidrokarbon ve bazı partikül madde (PM) miktarlarını azaltmak için egzoz gazları ile reaksiyona girer. Akış yönündeki DPF ise kalan partikül maddeleri yakalar ve tutar. Tutulan parçacıklar pasif filtre temizliği olarak adlandırılan sürekli devam eden bir temizlik süreci ile DPF içinde okside edilir. Hatta küçük parçacıklar (2,5 mikrona kadar) bile başarıyla ortadan kaldırılır.

11 7R Serisi Traktörler 11 Esnek ve çok yönlü 7R Serisi, büyük römork boşaltma gibi işlerin de dahil olduğu ağır ekipman işleri için çok uygundur. Daha fazla güç, daha fazla esneklik demektir 7R Serisi üzerindeki hidrolik sistem yeni bir kapalı merkez, basınç ve debi kontrol sistemine dayanmaktadır. Bu sistemin avantajı, daha az hidrolik parçaya, bağlantı elemanına ve daha kısa hidrolik hatta sahip olmasıdır. Sonuç olarak daha güçlü ve daha güvenilirdir. Renk kodlu 4 adet arka SCV valf standard olarak sunulmaktadır. Opsiyonel olarak 3 adete kadar ilave yapılabilen ortadan montajlı SCV valfler daha fazla esneklik sağlayacaktır. Ortadan montajlı SCV ler ön askı uygulamalarını tahrik etmek için kullanılabilir, 2 adede kadar ön SCV çalıştırabilir ya da bir ön yükleyiciyi bağlayabilirsiniz. Rahatlık ve kullanım kolaylığı için, tüm SCV ler elektronik olarak kontrol edilebilir ve sağ-el kumanda konsolu üzerinden kumanda edilebilir ya da opsiyonel olarak sunulan kumanda kolları vasıtası ile kontrol edilebilirler. Güç ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, son derece güçlü bir hidrolik pompa standart olarak sunulmaktadır; 85 cm³ hidrolik pompa nın debisi 222 lt/dak. Şanzımanınıza bağlı olarak, hidrolik sistemden dakikada 89 litre yağ kapasitesi ve 200 bar maksimum sistem basıncı alabilirsiniz. Düşük motor devirlerinde bile ekipmanınızdan muhteşem bir performans almaya hazır olun. Buna ek olarak; yüksek kapasiteli hidrolik filtrelerin her 1500 saatte bir değiştirilmesi gerekeceğinden, değerli zamanınızdan ve paranızdan da tasarruf edeceksiniz! Hidrolik sistemin kontrolü sizde olsun! Büyük ve dijital CommandCenter ekranı akış oranlarını ve sürelerini takip etmenize olanak sağlar. Traktörünüzün hidrolik sisteminin kontrolü artık parmaklarınızın ucunda! Anlık harekete geçin Hidrolik merkez bağlantısı ile, çeki sisteminin konumunu konforlu kabininizin içinden inmenize gerek kalmadan değiştirebilirsiniz. Çamurluklara ulaşabilir, hareket halindeyken ayar yapabilir, kolayca ekipmanlarınızı bağlayıp tekrar çıkarabilirsiniz. Çok çeşitli askı ve çeki sistemleri Power beyond valfi, yüke duyarlı sistem (load sensing), hidrolik serbest dönüş ve hidrolik kaplinler gibi donanımlar ile herzamankinden daha fazla çeşitliliğe ve esnekliğe sahipsiniz.

12 12 7R Serisi Traktörler Şanzıman Verimlilik Yöneticisi ile CommandQuad: akıcı bir performans ve düşük yakıt tüketimi John Deere in yeni Verimlilik Yöneticisine sahip CommandQuad transmisyonu ile, yakıt verimliliğini ve üretkenliği optimize etmek için vites değişimi ve gaz pedalı gibi işleri artık parmaklarınızın ucuyla yapabilirsiniz. Maksimum yakıt ekonomisi için tam otomatik mod u ya da hedeflediğiniz hız uygulamaları için 5 ana ve her birinde 4 buçuk vitese sahip kişisel mod u seçebilirsiniz. CommandQuad Kişisel Mod: Kişisel Mod size kolayca değiştirilebilen vitesler ve debriyajsız değiştirilebilen sıra vitesleri gibi fırsatlar sunar. Multi-range mod içindeyken ise, vitesi iki defa sarsarak ana vitesleri kolayca değiştirebilirsiniz. CommandQuad Tam Otomatik Mod: Mümkün olan en iyi yakıt verimliliği elde etmek için, tam otomatik mod sizin yerinize düşünür ve vites değiştirir. Vitesler ve devir, yüke bağlı olarak otomatik olarak seçilir. Yapmanız gereken sadece CommandArm başparmak scroll u ile kolaylıkla ayarlayabileceğiniz sürüş hızını seçmektir. Bir bakışta CommandQuad şanzıman ın faydaları: Güvenilir ve kullanımı kolay Optimize edilmiş vites/gaz uyumu 5 ana vites ve her birine ait 4 adet buçuk vites Kullanışlı CommandArm kontrol sistemi 42 km/sa lik eko şanzıman standardı Debriyajsız ve konforlu yön değiştirmeler için sol PowrReverser mekik kolu CommandQuad şanzıman ve Verimlilik Yöneticisi optimum yakıt ekonomisi ve her bir uygulama için üretkenlik sağlamaktadır.

13 7R Serisi Traktörler 13 Her zaman optimum verimlilik Verimlilik hedeflerinize en uygun ve doğru şanzımanlar 7R serisi traktörler ile geliyor. Tüm şanzımanların kullanılması son derece kolaydır. Bu nedenle deneyimsiz bir operatör bile zaman kaybetmeden çalışmaya başlayabilir. 7215R ve 7239R modellerde standart olarak sunulan PowerQuad şanzımanın yanı sıra 7260R ve 7280R modellerde standart ve 7215R ve 7239R modellerde opsiyonel olarak sunulan AutoPowr IVT şanzıman ile benzersiz bir sürüş konforu yaşamaya hazır olun! AutoPowr IVT AutoPowr şanzıman, her uygulama için maksimum yakıt verimliliği ve üretkenliği vermesi için tamamen yeniden tasarlandı. Bu son derece kullanışlı tek bir koldan kumanda edilen şanzıman seçeneği, 0 ile maksimum hız arasındaki istediğiniz hız seçeneğini vites değiştirmeden kullanabilmenizi sağlar. Sadece belirli bir hız seçin ve AutoPowr bunu yük koşullarına göre otomatik olarak tepki vererek sabit tutsun. AutoPowr ın diğer avantajları ise; Operatör konforunun en üst seviyesi Maksimum yol hızında düşük motor devri Geliştirilmiş yakıt ekonomisi 1600 dev/dak olarak geliştirilen nominal tork devri Yük altında ve yolda yumuşak vites değişimi Sağ dan el kumandalı elektronik mekik standardı 42 km/sa lik şanzıman standardı AutoPowr hız ayarlama scroll u Parmağınızla kolayca kullanabileceğiniz scroll tekeri ile maksimum hıza kadar ileri ya da geri hızları her bir hız bandını seçerek kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

14 14 7R Serisi Traktörler Ön Yükleyici ve Şasi Sağlam gövde yapısı 7R Serisinin yapısal şasisi benzersiz güç yoğunluğuna dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer bir deyişle, en fazla gücü sunmaya devam ederken, daha fazla manevra kabiliyeti ve daha az toprak sıkıştırma için, mümkün olduğunca hafif ve kompakt yapıda bir traktör yaptık. İster 6,8 litrelik, isterse de 9,0 litrelik PowerTech motor seçenekleri ile bir 7R Serisi traktör tercih edilsin fark etmez. Her modelin şasi montajı stratejisi aynıdır. Yeni yapısal yağ deposu kavramı özellikle, entegre TLS sistemi ve ön destek, ön yükleyici ve askı sistemi bağlantısı için avantaj sunmaktadır. Kısacası, traktör gövdesinin her bir santimetresi potansiyel bir destek noktasıdır. Manevra kabiliyeti arttırılmış Özellikle 7R traktörler uyacak şekilde tasarlanan H480 ön yükleyici, olağanüstü bir kaldırma yüksekliğine sahiptir ve çok yüksek bir taşıma kapasitesi vardır. Yeni H480 ön yükleyici de, dış görünürlüğünü artırmak ve hidrolik donanımı korumak için tüm hidrolik hortumlar ön yükleyici şasisi içine entegre edilmiştir. Daha yüksek manevra kabiliyeti için dizayn edildi Ön yükleyiciyi güvenli bir şekilde monte ve demonte etmek, hızlı ve kolay 3 adım ile mümkündür; Alçalıp/yükselebilen park destekleri (yeni) İtme/çekme ataşman montaj pimi (yeni) Bir basınç tahliyesi (yeni) ile çoklu bağlantı soketini bağlayın ya da çıkarın H480 ön yükleyici, sahip olduğu yüksek koparma kuvveti ve tam yükseklikte 2200 kg kaldırma kapasitesi ile çok zorlu koşullardaki ön yükleyici işlerinde, ön yükleyiciye uzun ömür sağlamak için ağır hizmet tipi çelik döküm pivot yuvaları ile donatılmıştır. Daha fazla ön ataşman opsiyonu Yüksek sürüş konforu için ön yükleyici bom süspansiyonu Ataşmanların kolay montajı ve demontajı için uzaktan mandal kontrolü. Çok hünerli Yeni John Deere ön yükleyiciler sadece iyi görünmüyor, dökme çelikten şasi montajı tasarımı 7R ın şasisi ve tekerleklerine mükemmel olarak entegre olmakta, dönüş yarıçapını ve dış görünürlüğü maksimize etmekte ve çok iyi bir ağırlık dağılımı sağlamaktadır. Yeni ön yükleyici opsiyonları ve ataşmanlarının tam detayı için John Deere bayinize başvurun. Optimum güç yoğunluğu Tarlada ya da yolda, hafif kompakt tasarımı, güçlü ve süreklilik sunan performansı sayesinde harcadığınız her litre yakıt karşılığında daha fazla beygir gücü alırsınız. Dengelenmiş ölçüler Kısa gövdesine rağmen, 7R ın sağlamlığının sırrı, daha fazla stabilite ve yol tutuş kabiliyeti için daha uzun dingil mesafesine sahip olmasındadır. Performansınızı en üst düzeye çıkarmak için doğru miktarda ağırlık takılmalıdır: PTO ve nakliye işleri için hafif, ağır çeki uygulamalarında optimum tarla performansı için daha fazla sayıda ağırlık uygulamak gerekmektedir.

15 7R Serisi Traktörler 15 MODEL 7215R 7230R 7260R 7280R MOTOR John Deere PowerTech PSX John Deere PowerTech PVX Motor Teknolojisi CommonRail, 4 Valf, VGT+FGT, DOC+DPF, IPM, EGR, Stage IIIB CommonRail, 4 Valf, VGT, DOC+DPF, IPM, EGR, Stage IIIB Maksimum Motor Gücü (97/68 EC) 237 hp (174 kw) 253 hp (186 kw) 286 hp (210 kw) 308 hp (227 kw) Maksimum Motor Gücü (97/68 EC) - IPM ile 247 hp (182 kw) 264 hp (194 kw) 297 hp (218 kw) 319 hp (235 kw) Nominal Motor Gücü (97/68 EC) 215 hp (158 kw) 230 hp (169 kw) 260 hp (191 kw) 280 hp (206 kw) Nominal Motor Gücü (97/68 EC) - IPM ile 245 hp (180 kw) 260 hp (191 kw) 290 hp (213 kw) 310 hp (228 kw) Nominal Motor Gücündeki Motor Devri 1900 dev/dak 1900 dev/dak 1900 dev/dak 1900 dev/dak Silindir Sayısı / Silindir Hacmi 6 / 6,8 litre 6 / 9,0 litre 6 / 9,0 litre 6 / 9,0 litre Maksimum Tork (97/68 EC) 1007 Nm 1077 Nm 1217 Nm 1305 Nm Maksimum Torkta Motor Devri 1600 dev/dak 1600 dev/dak 1600 dev/dak 1600 dev/dak Yakıt Deposu Kapasitesi (lt) ŞANZIMAN Standart CommandQuad Eco 20/20 (42 km/sa) AutoPowr IVT ( km/sa) Opsiyonel AutoPowr IVT ( km/sa) - PTO - KUYRUK MİLİ Standart PTO Hızları (dev/dak) 540/540E/ /540E/ /540E/ /540E/1000 Opsiyonel PTO Hızları (dev/dak) 540E/1000/1000E 540E/1000/1000E 540E/1000/1000E 540E/1000/1000E FREN Fren Tipi Yağ Soğutuculu Hidrolik Diskli Fren Yağ Soğutuculu Hidrolik Diskli Fren Yağ Soğutuculu Hidrolik Diskli Fren Yağ Soğutuculu Hidrolik Diskli Fren HİDROLİK Kapalı devre, PFC Sistemine (basınç ve akış kontrolü) ait eksenel pistonlu pompa ile yüke duyarlı (LS) sistem Kategori 3/3 N 3/3 N 3/3 N 3/3 N Toplam Pompa Debisi (lt/dak) Maksimum Kaldırma Kapasitesi 6862 kg 6862 kg 7665 kg 7665 kg Hidrolik Güç Çıkışı (SCV) 4 Valf (8 Çıkış) 4 Valf (8 Çıkış) 4 Valf (8 Çıkış) 4 Valf (8 Çıkış) ÖLÇÜLER VE AĞIRLIKLAR Akslar Arası Mesafe 2925 mm 2925 mm 2925 mm 2925 mm Genişlik x Yükseklik x Uzunlık 2544 mm x 3313 mm x 5278 mm 2544 mm x 3313 mm x 5278 mm 2544 mm x 3313 mm x 5278 mm 2544 mm x 3313 mm x 5278 mm Alt Açıklık 668 mm 668 mm 668 mm 668 mm Dönüş Yarıçapı 6,7 metre 6,7 metre 6,7 metre 6,7 metre LASTİKLER - 4WD Standart Ön 540/65R34 540/65R34 540/65R34 540/65R34 Standart Arka 710/70R42 710/70R42 710/70R42 710/70R42 Standart Aksesuarlar: itec (HMS), Havalı Koltuk, Hareketli Ön Çamurluk, Radyo CD MP3 Çalar. Opsiyonel Aksesuarlar: TLS Plus Ön Aks Süspansiyonu, Sunroof, Buzdolabı, Kabin Süspansiyonu, Climatrak, Xenon Far, 4. SCV, Immobilizer, Ön 3 Nokta Askı Sistemi ve Ön PTO, ISOBUS, AutoTrac, Hidrolik/Pnömatik Römork Freni.

16 Bakımları yapmak hiç bu kadar kolay olmadı! 7R Serisi, günlük bakımların hızlıca yapılabilmesi için tüm kritik fonksiyonlara ve parçalara anında erişim sağlar. Servis noktalarına zemin seviyesinden ulaşılabilir Birçok sıvı kabına, sıvı seviyesinin gözlemlenmesi için gözetleme camları konmuştur Bakım zamanı geldiğinde sizi uyaran bakım saati hatırlatıcıları traktör içine yerleştirilmiştir Motor hava, kabin hava ve devirdaim filtreleri, herhangi bir özel takım olmadan kontrol edilebilir ve değiştirilebilir. Bakım gerektirmeyen burçlar, rulmanlar ve tahrik milleri mümkün olduğunca birleştirilmiştir. Masraftan ve emeğinizden tasarruf edin! John Deere servisiniz 7R Serisi traktörünüzü her zaman üst düzey performansta çalışacak şekilde tutacaktır. Hızlı ve güvenilir servis teşhisler için Service ADVISOR teşhis cihazı kullanacaktır. Hepsinden önemlisi ise; en iyi kalitede ve ekonomik orijinal John Deere yedek parçaları kullanacaktır. Uzatılmış garanti için lütfen servisinizden John Deere in PowerGuard Koruma Planı hakkında bilgi alın. Kullanıcı dostu Kolay bakım ve bakım noktalarına kolay erişim Uzatılmış yağ değişim aralıkları Yüksek güvenilirlik ve uygun ürün fiyatı Yüksek kalitede ve ekonomik John Deere orijinal yedekleri Yetkili Bayi Bu broşür dünya çapında kullanım için hazırlanmıştır. Genel bilgi, resim, açıklama ve finans, kredi, sigorta, ürün opsiyonu ve aksesuarı gibi bilgileri içeren görseller tüm bölgelerde mevcut olmayabilir. LÜTFEN DETAYLAR İÇİN EN YAKIN JOHN DEERE BAYİSİNE BAŞVURUNUZ: John Deere bu broşürde belirtilen ürünlerin özellik ve dizaynında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. John Deere yeşil ve sarı renkleri, sıçrayan geyik sembolü ve JOHN DEERE, Deere & Company nin ticari markasıdır. YY TUR 1/12

Yeni 7R Serisi Traktörler 247 319 hp (182-235 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 7R Serisi Traktörler 247 319 hp (182-235 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 7R Serisi Traktörler 247 319 hp (182-235 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 7R Serisi Traktörler Giriş 7R Serisi Traktörler 3 Hepsi bir arada! Sahip olduğunuz araziden hergün en iyi şekilde

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Düşük Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Yeni John Deere

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Alçak Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Katlanabilir Aynalar

Detaylı

Yeni 6D Serisi Traktörler 100-130 hp (73-95kW) nominal motor gücünde (97/68EC)

Yeni 6D Serisi Traktörler 100-130 hp (73-95kW) nominal motor gücünde (97/68EC) Yeni 6D Serisi Traktörler 100-130 hp (73-95kW) nominal motor gücünde (97/68EC) 2 6D Serisi Traktörler Giriş 6D Serisi Traktörler Kabin Konforu ve Kontroller 3 Gücün en ekonomik hali! Harekete hazır Çok

Detaylı

Yeni 5GF Serisi Bağ-Bahçe Traktörleri 80 100 hp (59-74 kw) Nominal Güçte (97/68 EC)

Yeni 5GF Serisi Bağ-Bahçe Traktörleri 80 100 hp (59-74 kw) Nominal Güçte (97/68 EC) Yeni 80 100 hp (59-74 kw) Nominal Güçte (97/68 EC) 2 - Giriş 3 Her türlü zorlu arazinin hakimi siz olun! Çok amaçlı bağ ve bahçe traktörü Eğer kaliteden ve performanstan hoşlanıyorsanız yeni 5GF modellerinden

Detaylı

Yeni 6R Serisi Traktörler 129 249 hp (95-183 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 6R Serisi Traktörler 129 249 hp (95-183 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 6R Serisi Traktörler 129 249 hp (95-183 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 6R Serisi Traktörler Giriş Yönünüzü ayarlayın! John Deere in en başarılı kompakt traktör serisi olan 6000 Serisi

Detaylı

Keşke Kelimesini Unutun!

Keşke Kelimesini Unutun! OPTUM CVX Serisi Keşke Kelimesini Unutun! Yeni Case IH Optum CVX Serisi; yeni, sınıfında fark oluşturan kaporta dizaynı, farklı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor gücü seçenekleri, her türlü koşulda etkin

Detaylı

8R Serisi Traktörler 280 380 hp (206 280 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

8R Serisi Traktörler 280 380 hp (206 280 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 8R Serisi Traktörler 280 380 hp (206 280 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler İçindekiler Sunum...2-3 Kabin/Konfor...4-5 Kontroller...6-7 Motor...8 Soğutma Sistemi...9 Şanzıman...10-11

Detaylı

Traktör AXION 900-800 ARION 600-500 - 400 AXOS 300

Traktör AXION 900-800 ARION 600-500 - 400 AXOS 300 Traktör AXION 900-800 ARION 600-500 - 400 AXOS 300 XERION 5000 / 4500 / 4000 TRAC / TRAC VC 2 0 7 4 8 3 5 6 9 Mercedes-Benz Motor OM 47 LA 5 Şase (XERION 5000 / 4500), maks. 530/490 bg OM 470 LA (XERION

Detaylı

7030 Waterloo Serisi 170-185 hp (125-136 kw) (97/68 EC) Traktörleri 195-205 hp (143-151 kw) Akıllı Güç Yönetimi ile

7030 Waterloo Serisi 170-185 hp (125-136 kw) (97/68 EC) Traktörleri 195-205 hp (143-151 kw) Akıllı Güç Yönetimi ile 7030 Waterloo Serisi 170-185 hp (125-136 kw) (97/68 EC) Traktörleri 195-205 hp (143-151 kw) Akıllı Güç Yönetimi ile 2 7030 Waterloo Serisi Yere Sağlam Basın Hem tarla hem de yol koşullarında 7030 Waterloo

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler 299 409 hp (220 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler 299 409 hp (220 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 299 409 hp (220 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş 8R Serisi Traktörler 3 Geleceğe Doğru Yol Alın En iyisini aldık ve onu daha iyi yaptık

Detaylı

TT4 Serisi TT4.50 TT4.55 TT4.65 TT4.75

TT4 Serisi TT4.50 TT4.55 TT4.65 TT4.75 TT4 Serisi TT4.50 TT4.55 TT4.65 TT4.75 Gelişmiş Özellikler ve Seçkin Konforun Yeni Temsilcisi TT4 Serisi Geniş ve klimalı kabini, modern görünümü, güçlü transmisyonu, powershuttle opsiyonu, sürüngen vitesi

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş Geleceğe Doğru Yol Alın Uçsuz bucaksız gibi görünen çok büyük arazileri işlemek için

Detaylı

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere...

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni PUMA Serisi Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni Case IH Puma Serisi traktörlerde kullanılan yeni nesil common rail motorlar, gücü ve ekonomiyi bu güne kadar üretilmiş olan en

Detaylı

NEW HOLLAND. TR6 Serisi

NEW HOLLAND. TR6 Serisi NEW HOLLAND TR6 Serisi New Holland markası, çiftçilerimizden aldığı desteği kendi tecrübesi ile birleştirerek yüksek teknolojiye sahip traktörler üretiyor. NEW HOLLAND TR6 Serisi TR6 Serisi 4 Silindirli

Detaylı

T5 Serisi t5.95 t5.105 t5.115

T5 Serisi t5.95 t5.105 t5.115 NEW HOLLAND T5 Serisi t5.95 t5.105 t5.115 Hi-Lo & Electro Command Düşük yakıt sarfiyatı Yüksek tork Uzun ömürlü motor Çevre dostu *T5.95 sadece EC modellerinde bulunmaktadır. Comman Rail Motor ile, Daha

Detaylı

NEW HOLLAND. TTB Serisi

NEW HOLLAND. TTB Serisi NEW HOLLAND TTB Serisi NEW HOLLAND TTB Serisi Türk çiftçisinin bahçe segmentindeki vazgeçilmezi TTB Serisi, yenilenmiş Tier3 emisyon değerine sahip turbo-intercooler motoruyla artık daha da performanslı...

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler hp ( kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler hp ( kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 299 409 hp (220 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş Geleceğe Doğru Yol Alın Uçsuz bucaksız gibi görünen çok büyük arazileri işlemek için

Detaylı

DEUTZ-FAHR 4E Serisi

DEUTZ-FAHR 4E Serisi DEUTZ-FAHR 4E Serisi YENİ 4E SERİSİNİN FARK YARATAN ÖZELLİKLERİYLE TANIŞIN DAİMA DAHA FAZLASINI İSTE! 4E Serisi 4050E 4055E 4065E 4075E 4080E Maksimum Güç Hp/kW 50/36,8 62/46,2 72/53,7 82/61,1 80/59,7

Detaylı

NEW HOLLAND TT4 Serisi

NEW HOLLAND TT4 Serisi NEW HOLLAND TT4 Serisi tt4.50 tt4.55 tt4.65 Gelişmiş özellikler ve seçkin konforun yeni temsilcisi TT4 Serisi Geniş ve klimalı kabini, modern görünümü, güçlü transmisyonu, powershuttle opsiyonu, sürüngen

Detaylı

6030 Premium Serisi Traktörler 100-155 hp (74 114 kw) (97/68 EC) 115-180 hp (85 132 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile

6030 Premium Serisi Traktörler 100-155 hp (74 114 kw) (97/68 EC) 115-180 hp (85 132 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile 6030 Premium Serisi Traktörler 100-155 hp (74 114 kw) (97/68 EC) 115-180 hp (85 132 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile 2 6030 Premium Serisi Traktörler Sunum İçindekiler Sunum...2-3 Premium Konsepti...4-5

Detaylı

434F2. Caterpillar 434F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı

434F2. Caterpillar 434F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü 74.5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı 8400-10 900 kg Beko Kazı Derinliği Uzatmalı Stik (SAE) 4353-5330 mm 434F2 Çalışma ağırlığı ve diğer özellikler makina konfigürasyonuna göre

Detaylı

NEW HOLLAND. TDS Serisi

NEW HOLLAND. TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi New Holland TDS Serisi tüm modellerinde standart olarak sunulan turbo-intercooler aspirasyon sistemine sahip motorlar sayesinde yüksek performans yakıt ekonomisi

Detaylı

TEKNİK VERİLER TIGER 55 (2WD) 65 (2WD)

TEKNİK VERİLER TIGER 55 (2WD) 65 (2WD) Ürün Gamı TIER III HRT yeni nesil motor 12+3 vites Sürüngen vites 540-540ECO PTO 3.000kg hidrolik kaldırma kapasitesi Kabin seçeneği Üstün manevra kabiliyeti Performans ve yakıt ekonomisi TIGER 55 65 (2WD)

Detaylı

600MG Model Mercedes-Benz OM 926 LA (FAZ III A) Tip 4 zamanlı, turbo şarjlı, direk enjeksiyonlu, intercooler su soğutmalı dizel motor Silindir sayısı 6 Sıra Piston Çapı ve Stroku 106 mm x 136 mm Motor

Detaylı

NEW HOLLAND. T8 Auto Command Serisi

NEW HOLLAND. T8 Auto Command Serisi NEW HOLLAND T8 Auto Command Serisi Yeni T8 AC Serisi, Sahip olduğu yeni ve en son teknolojiye sahip Tier 4B SCR motorları ile kendi sınıfında gücün ve ekonominin simgesi olmaya devam etmektedir. T8 AC

Detaylı

NEW HOLLAND. TTJ Serisi

NEW HOLLAND. TTJ Serisi NEW HOLLAND TTJ Serisi Adını geçmişten, gücünü gelecekten alan yeni TT Junior Ülkemizde ve dünyada bağ ve bahçe tarımı gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. New Holland markası olarak bu doğrultudaki gelişmeleri

Detaylı

Marka, Model PERKINS Tip 1104D - 44TA dizel motor Emisyon Sınıfı Faz III - A (Tier 3) Silindir Adedi 4 adet sıra Çap x Strok 105 x 127 mm Hacim 4.400 cc Max. Güç 74,5 kw, 100 hp (2200 d/dk) Max. Tork 410

Detaylı

NEW HOLLAND T4 F/N/V Serisi

NEW HOLLAND T4 F/N/V Serisi NEW HOLLAND T4 F/N/V Serisi t4.75f/n/v t4.85f/n/v t4.95f/n/v Bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış, her biri kendi alanının uzmanı modellerimizle tanışın New Holland T4 F/N/V serisi traktörler kompakt

Detaylı

Boyutlar. Teknik Özellikler

Boyutlar. Teknik Özellikler Boyutlar Teknik Özellikler Tanım 1.1 Üretici HYUNDAI 1.2 Model 1.3 Yürüyüş türü: elektrik, dizel, benzin, gaz, manuel Elektrikli Elektrikli Elektrikli 1.4 Operasyon tipi : el, yaya, ayakta, oturarak, sipariş

Detaylı

Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: kg ~ kg Kova ISO/SAE: 1.55 ~ 2.20 m3. The global power...

Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: kg ~ kg Kova ISO/SAE: 1.55 ~ 2.20 m3. The global power... Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: 34.000 kg ~ 36.500 kg Kova ISO/SAE: 1.55 ~ 2.20 m3 The global power... Yeni motor, Avrupa Birliği III A standartlarına uygun olmakla birlikte, EPA Tier

Detaylı

95 C 99 HP 105 C 107 HP 115 C 114 HP İL MOTORLARIN

95 C 99 HP 105 C 107 HP 115 C 114 HP İL MOTORLARIN FARMALL C Serisi Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez Case IH Farmall C serisi traktörlerde sunulan silindirli F5C motorlar; yenilikçi tasarımlarıyla güç ve ekonomiyi bir araya getirmektedir.

Detaylı

Yeni 6M Serisi Traktörler 115 170 hp (85 125 kw) Nominal Güçte (97/68EC)

Yeni 6M Serisi Traktörler 115 170 hp (85 125 kw) Nominal Güçte (97/68EC) Yeni 6M Serisi Traktörler 115 170 hp (85 125 kw) Nominal Güçte (97/68EC) 2 6M Serisi Traktörler Giriş Her gün daha fazlasını kazanın! John Deere olarak tarımın, itina ve akıl ile beslenmesi ve geliştirilmesi

Detaylı

5E Serisi Traktörler 49-93 hp Nominal Motor Gücünde (97/68 EC)

5E Serisi Traktörler 49-93 hp Nominal Motor Gücünde (97/68 EC) 5E Serisi Traktörler 49-93 hp Nominal Motor Gücünde (97/68 EC) 2 5E Serisi 3 ve 4 silindirli Traktörler Giriş 5E Serisi 3 ve 4 Silindirli Traktörler 3 Sizin için, hergün daha fazlasını yapıyoruz Yeni 5E

Detaylı

Ürün Gamı 2013. www.johndeere.com.tr

Ürün Gamı 2013. www.johndeere.com.tr Ürün Gamı 2013 www.johndeere.com.tr 2 5E SERİSİ 5050E / 5055E / 5065E / 5075E / 5083E / 5093E MODEL 5050E 5055E 5065E 5075E 5083E 5093E (2WD/4WD) (2WD/4WD) (2WD/4WD) (2WD/4WD) (4WD) (4WD) John Deere 3029T,

Detaylı

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans Hidrolik pompa motoru Düşük hıza ayarlanabilen Motorlu hidrolik pompa çıkış gücü, yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sağlar. Forkliftin operatör tarafından değiştirilebilen

Detaylı

TR5 Serisi TR5.105 TR5.115

TR5 Serisi TR5.105 TR5.115 TR5.105 TR5.115 MOTOR YÜK UYGULANDI Motor Hızı New Holland TR 5 serisi, 2 farklı model seçeneği ile Türk çiftçisinin hizmetine sunuluyor. TR5 Toparlanma Noktası Tier 3 Traktörler Motor Hız Düşüşü GELİŞTİRİLMİŞ

Detaylı

5E Serisi Traktörler 55 93 HP arası 3 ve 4 silindirli traktörler

5E Serisi Traktörler 55 93 HP arası 3 ve 4 silindirli traktörler 5E Serisi Traktörler 55 93 HP arası 3 ve 4 silindirli traktörler 1114114_5E_Serie.indd 1 30.11.2011 15:33:32 Uhr 2 5E Serisi 3 ve 4 silindirli Traktörler Giriş Sizin için, hergün daha fazlasını yapıyoruz

Detaylı

Sezonda ise güler yüzleriyle mesai saatleri dışında dahi sizlerle birliktedirler.

Sezonda ise güler yüzleriyle mesai saatleri dışında dahi sizlerle birliktedirler. Tüm John Deere makineleri sektördeki en güçlü bayi ağı sayesinde, kaliteli ve güvenilir satış, servis ve yedek parça hizmetiyle desteklenir. John Deere in eğitimli teknisyenleri en iyi hizmeti verebilmek

Detaylı

PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 5600 SERİSİ

PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 5600 SERİSİ PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 5600 SERİSİ PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 5600 SERİSİ Değerli bayilerimiz, Yeni MF 5600 Serisi traktörlerimiz olan MF 5611, MF 5612 ve MF 5613 ü sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Detaylı

MAGNUM 280 CVX. 280 HP den 380 HP ye kadar uzanan 4 farklı model seçeneğine sahip. Ekipman kullanımında sınırları kaldıran Case IH.

MAGNUM 280 CVX. 280 HP den 380 HP ye kadar uzanan 4 farklı model seçeneğine sahip. Ekipman kullanımında sınırları kaldıran Case IH. MAGNUM CVX Serisi Daha Fazla Verim Daha Fazla Güç ve Performans Daha Fazla Ekonomi MAGNUM 280 CVX MAGNUM 310 CVX MAGNUM 340 CVX MAGNUM 380 CVX Daha fazlasını isteyenlerin markası Case IH Magnum CVX Serisi

Detaylı

Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez

Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez FARMALL C Serisi Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez COMMON RAİL MOTORLARIN AVANTAJLARI Düşük motor devrinde maksimum performans Düşük yakıt tüketimi Düşük ses seviyesi Daha az

Detaylı

Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: kg ~ kg Kova ISO/SAE: 1.91 ~ 2.20 m3. The global power...

Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: kg ~ kg Kova ISO/SAE: 1.91 ~ 2.20 m3. The global power... Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: 36.100 kg ~ 38.200 kg Kova ISO/SAE: 1.91 ~ 2.20 m3 The global power... Yeni motor, Avrupa Birliği III A standartlarına uygun olmakla birlikte, EPA Tier

Detaylı

Ürün Gamı 2012. www.johndeere.com.tr

Ürün Gamı 2012. www.johndeere.com.tr Ürün Gamı 2012 www.johndeere.com.tr 2 5E SERİSİ 5050E / 5055E / 5065E / 5075E / 5083E / 5093E MODEL 5050E (2WD/4WD) 5055E (2WD/4WD) 5065E (2WD/4WD) 5075E (2WD/4WD) 5083E (4WD) 5093E (4WD) John Deere 3029T,

Detaylı

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw SD130 Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw Santrifüj gücü Yüksek santrifüj gücü ile yüksek silindir ağırlığının birleşimi, mükemmel sıkıştırmayı kolaylaştırır ve malzeme hedef derinliğine daha az geçişte

Detaylı

ET 65. Performans ve ekonomik verimlilik mükemmel ölçüde birleşiyor: ET65

ET 65. Performans ve ekonomik verimlilik mükemmel ölçüde birleşiyor: ET65 ET 65 İzlenen Geleneksel Arka Ekskavatörleri Performans ve ekonomik verimlilik mükemmel ölçüde birleşiyor: ET65 ET65, nihai kullanıcıların istediği bir ekskavatör.kompakt tasarımı ve manevra kabiliyetiyle

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

Beklentilerinizi Yükseltmenin Zaman Geldi

Beklentilerinizi Yükseltmenin Zaman Geldi Sahip Olduðunuzla Gurur Duyacaks n z... Beklentilerinizi Yükseltmenin Zaman Geldi Farmall U ve Farmall U Pro Güç ve Konfor Bir Arada 2 ayrı beygir seçeneði bulunan Farmall U ve Farmall U Pro serisi gücün,

Detaylı

DAKAR RUHUNUN VÜCUT BULMUŞ HALİ!

DAKAR RUHUNUN VÜCUT BULMUŞ HALİ! DAKAR RUHUNUN VÜCUT BULMUŞ HALİ! Tasarım ilhamı tamamen CRF450 RALLY yarış motosikletinden alınan CRF250 RALLY, arka ABS iptal seçeneği, çok fonksiyonlu dijital gösterge paneli, 10 litrelik yakıt tankı

Detaylı

85-95 HPMF MASSEY FERGUSON DAN

85-95 HPMF MASSEY FERGUSON DAN 4700 85-95 HPMF MASSEY FERGUSON DAN 02 www.masseyferguson.com.tr Page 04 MF 4700 e giriş Page 05 Dünyanın yeni ağır hizmet traktörleri Page 06 Her türlü görevin üstesinden gelebilecek yeni gövde yapısı

Detaylı

PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 6600 SERİSİ

PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 6600 SERİSİ Değerli bayilerimiz, Yeni MF 6600 Serisi traktörlerimiz olan MF 6613, MF 6614, MF 6615 ve MF 6616 ü sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Devreden çıkan MF 6400 serisi traktörlerimizin yerine bu dört

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

A Product of Hard Work JCB FASTRAC 3230 XTRA

A Product of Hard Work JCB FASTRAC 3230 XTRA A Product of Hard Work JCB FASTRAC 3230 XTRA Sektörün en geniş kabini, yüksek verimli klima, maksimum konfor Traktörün ortasına yerleştirilmiş kabin Kullanımı son derece kolay kontrol paneli ve renkli

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

NEW HOLLAND. 56s Serisi

NEW HOLLAND. 56s Serisi NEW HOLLAND 56s Serisi NEW HOLLAND 56s Serisi Yılların vazgeçilmeyen bir klasiği haline gelen 56s Serisi, yenilenmiş Tier 3 emisyon değerine sahip motoruyla, atalarından aldığı mirası geleceğe taşıyor.

Detaylı

NEW HOLLAND İLAÇLAMA MAKİNALARI

NEW HOLLAND İLAÇLAMA MAKİNALARI NEW HOLLAND İLAÇLAMA MAKİNALARI SA Serisi - SP Serisi Yüksek hava debisi, üstün manevra kabiliyeti ve mükemmel ilaçlama performansı... Sağlam depo ve şasi New Holland SA serisi bağ, bahçe atomizörlerinin

Detaylı

EW 100. EW100 mobil ekskavatör ile hızla yola koyulun. Tekerlekli Ekskavatörler

EW 100. EW100 mobil ekskavatör ile hızla yola koyulun. Tekerlekli Ekskavatörler EW 100 Tekerlekli Ekskavatörler EW100 mobil ekskavatör ile hızla yola koyulun 10 tonluk mobil ekskavatör EW100, güçlü bir çıkış, düşük yakıt tüketimi ve özellikle kullanıcı dostu özellikleriyle göz doldurur.

Detaylı

NEW HOLLAND. TT Serisi

NEW HOLLAND. TT Serisi NEW HOLLAND TT Serisi NEW HOLLAND TT Serisi Türk çiftçisi taraf ndan en çok tercih edilen serilerinden biri olan TT Serisi, 50 HP, 55 HP, 65 HP ve 72 HP güçlerindeki geniş ürün yelpazesiyle yeni, ekonomik

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

Common Rail ve Intercooler teknolojisiyle bütünleşen motor. Güç Yönetim Sistemi.

Common Rail ve Intercooler teknolojisiyle bütünleşen motor. Güç Yönetim Sistemi. Common Rail ve Intercooler teknolojisiyle bütünleşen motor. 69 dba ya düşürülmüş sessiz kabin içi. Kontrol kolayl ğ sağlayan kumanda kollar. Güç Yönetim Sistemi. Tamamı yüksek verim sağlayan modelleriyle

Detaylı

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı...

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı... SAFİR ve SAFİR VIP Yolculuk Keyfinin Tanımı... Safir VIP ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını değiştiriyor

Detaylı

20B-9 Elektrikli Oturarak 2,000 500 365 1,440 3,480 4,850 / 630 1,650 / 1,830. SE 200 / 50-10 16x6-8 2x / 2 905 880

20B-9 Elektrikli Oturarak 2,000 500 365 1,440 3,480 4,850 / 630 1,650 / 1,830. SE 200 / 50-10 16x6-8 2x / 2 905 880 Boyutlar Teknik Özellikler Tanım 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 1.8 1.9 Ağırlıklar 2. 1 2. 2 2. 3 3. 1 3. 2 3. 3 3. 5 3. 6 3. 7 Üretici Model Yürüyüş türü: elektrik, dizel, benzin, gaz, manuel Operasyon tipi

Detaylı

NEW HOLLAND. T6000 Serisi

NEW HOLLAND. T6000 Serisi NEW HOLLAND T6000 Serisi Kaliteyi her zaman ön planda tutan New Holland markası, T6000 serisi traktörleri güvenilirliği göz ardı etmeden son teknolojiyi kullanarak üretmektedir. T6000 serisinde, dayanıklılık

Detaylı

EZ 80. Kompakt tasarım, güçlü performansla buluşuyor. İzlenen Zero Tail Ekskavatörleri

EZ 80. Kompakt tasarım, güçlü performansla buluşuyor. İzlenen Zero Tail Ekskavatörleri EZ 80 İzlenen Zero Tail Ekskavatörleri Kompakt tasarım, güçlü performansla buluşuyor EZ80, Wacker Neuson'un en büyük zero tail ekskavatörüdür. Kompakt boyutlar, azaltılmış yakıt tüketimi ve yüksek performans

Detaylı

Yeni 1470-1570 Biçerdöverler. Daha Fazlası İçin...

Yeni 1470-1570 Biçerdöverler. Daha Fazlası İçin... Yeni 1470-1570 Biçerdöverler Daha Fazlası İçin... 2 1470 / 1570 Serisi Biçerdöverler Daha Fazla Kalite Daha Fazlası için... Yeni hidrolik ve dümenleme sistemi, yeni elektrik sistemi, yeni sap parçalıyıcı

Detaylı

Motor Gücü : 270 kw / 367 Hp Çalışma Ağırlığı: 48.000 kg ~ 49.500 kg Kova ISO/SAE: 2.20 ~ 3.10 m3. The global power...

Motor Gücü : 270 kw / 367 Hp Çalışma Ağırlığı: 48.000 kg ~ 49.500 kg Kova ISO/SAE: 2.20 ~ 3.10 m3. The global power... Motor Gücü : 270 kw / 367 Hp Çalışma Ağırlığı: 48.000 kg ~ 49.500 kg Kova ISO/SAE: 2.20 ~ 3.10 m3 The global power... Yeni motor, Avrupa Birliği III A standartlarına uygun olmakla birlikte, EPA Tier III

Detaylı

432F2. Caterpillar 432F2 Bekolu Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı

432F2. Caterpillar 432F2 Bekolu Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı 8400-11086 kg Beko Kazı Derinliği Uzatmalı Stik (SAE) 4281-5274 mm 432F2 Çalışma ağırlığı ve diğer özellikler makina konfigürasyonuna göre

Detaylı

2014.10. Tanım 1.1. Temel Boyutlar HYUNDAI 1.2. Üretici 18BT-9 15BT-9. Model 20BT-9 1.3. Elektrikli. Elektrikli. Elektrikli 1.4

2014.10. Tanım 1.1. Temel Boyutlar HYUNDAI 1.2. Üretici 18BT-9 15BT-9. Model 20BT-9 1.3. Elektrikli. Elektrikli. Elektrikli 1.4 e e S S Boyutlar Teknik Özellikler Tanım 1.1 Üretici HYUNDAI 1.2 Model 18BT-9 1.3 Yürüyüş türü: elektrik, dizel, benzin, gaz, manuel Elektrikli Elektrikli Elektrikli 1.4 Operasyon tipi : el, yaya, ayakta,

Detaylı

GÜÇ MODU F (Hassas Mod) E (Ekonomik Mod) P (Güç modu) HP (Yüksek Güç Modu) Hassas haraket gerektiren hafif çalıșmalar içindir Düșük yakıt tüketimi istenen çalıșmalar içindir Genel kazı ve yükleme çalıșmaları

Detaylı

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw DD25B VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw 360 görüş sahası En uygun şekilde yerleştirilmiş kızaklı koltuk, açılı silindir yatakları ve eğimli motor kaputu tasarımına sahip DD25B sektörde

Detaylı

Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler

Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler Faaliyetlerine, 1925 yılında, Almanya nın Gutmadingen şehrinde traktör üretimi ile başlayan

Detaylı

WL32. Güçlü ufaklık: WL32

WL32. Güçlü ufaklık: WL32 WL32 Özel Tekerlekli Yükleyiciler Güçlü ufaklık: WL32 WL32 tekerlek yükleyici, dar makine eni sayesinde özellikle tüm dar alanlarda birinci sınıf iç sonuçları sağlar. Düşük geçit yüksekliği de onu yapı

Detaylı

Scania İnşaat Araçları. Mikser Serisi

Scania İnşaat Araçları. Mikser Serisi Scania İnşaat Araçları Mikser Serisi İnşaat Sektörünü İleriye Taşıyoruz. Dünyanın her yerinde şantiye sahalarında zor işlerde kullanılmakta olan Scania araçlarına her gün rastlayabilirsiniz. Dayanıklılık,

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

HERCULES Condensing 32 2 I Yer tipi Paslanmaz Çelik Boylerli Güneþ Enerjisi Baðlanabilen Paslanmaz Çelik Eþanjörlü Premix Sistem Yoðuþmalý Kombi

HERCULES Condensing 32 2 I Yer tipi Paslanmaz Çelik Boylerli Güneþ Enerjisi Baðlanabilen Paslanmaz Çelik Eþanjörlü Premix Sistem Yoðuþmalý Kombi HERCULES Condensing 32 2 I Yer tipi Paslanmaz Çelik Boylerli Güneþ Enerjisi Baðlanabilen Paslanmaz Çelik Eþanjörlü Premix Sistem Yoðuþmalý Kombi GENEL ÖZELLÝKLER HERCULES Condensing 32 2 I Yer Tipi Boylerli

Detaylı

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda...

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda... SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP Yepyeni Yüzüyle Yollarda... Safir Plus ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını

Detaylı

35BH-9 Elektrikli Oturarak 3,500 500 470 1,719. Hyundai Akülü Forkliftler 5,605 8,054 / 1,051 2,579 / 3,026. SE, P 23X10-12 18X7-8 2x/2 1005 980

35BH-9 Elektrikli Oturarak 3,500 500 470 1,719. Hyundai Akülü Forkliftler 5,605 8,054 / 1,051 2,579 / 3,026. SE, P 23X10-12 18X7-8 2x/2 1005 980 Boyutlar Teknik Özellikler Tanım 1. 1 1. 2 1. 3 1. 4 1. 5 1. 6 1. 8 1. 9 Üretici Model Yürüyüş türü: elektrik, dizel, benzin, gaz, manuel Operasyon tipi: el, yaya, ayakta, oturarak, sipariş toplama Yük

Detaylı

6030 Serisi Traktörler 95-155 hp (70-114 kw) (97/68 EC)

6030 Serisi Traktörler 95-155 hp (70-114 kw) (97/68 EC) 6030 Serisi Traktörler 95-155 hp (70-114 kw) (97/68 EC) 2 6030 Serisi Traktörler İçindekiler Sunum...2-3 Kabin/Konfor...4-5 Motor...6-7 Şanzıman...8-9 Hayvancılık Uygulamaları...10-11 Servis/Destek...12-13

Detaylı

Gelecek için hazırız.

Gelecek için hazırız. Gelecek için hazırız. Genel Bakış Buderus uzmanlığının yepyeni ürünü: Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazan Logamax plus GB172i yeni nesil duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan: Yenilikçi tasarım,

Detaylı

CBF25 - CBF25S - CBF25G CBF25Q - CBF25B - CJF10 Teknik Özellikler

CBF25 - CBF25S - CBF25G CBF25Q - CBF25B - CJF10 Teknik Özellikler CBF25 - CBF25S - CBF25G CBF25Q - CBF25B - CJF10 Teknik Özellikler Manuel Transpalet 2,5 (1,0) ton Manuel Transpalet Manuel transpalet malzeme istiflemede hiç şüphesiz en temel ve gerekli araçtır. On yıl

Detaylı

ET 18. ET18 Çalışma dünyanızın evrimi. İzlenen Geleneksel Arka Ekskavatörleri

ET 18. ET18 Çalışma dünyanızın evrimi. İzlenen Geleneksel Arka Ekskavatörleri ET 18 İzlenen Geleneksel Arka Ekskavatörleri ET18 Çalışma dünyanızın evrimi. Wacker Neuson, 1,7'den 2,4 t sınıfına kadar yeni nesil modellerle kompakt ekskavatörler için yeni standartları belirliyor.test

Detaylı

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı...

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı... PRESTİJ SD Rahatlığın Tanımı... Tasarruflu... Kısa ve orta mesafe taşımacılık alanında, personel taşımacılığı, transfer turları, VIP taşımacılığı ve özel turlara uygun olarak üretilen Prestij SD, konforu

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

EKSKAVATÖR. John Deere Turbo Motor Motor Gücü 150 hp / 112 kw Çalışma Ağırlığı 23,0 Ton Kepçe Kapasitesi 0,85 m 3. Gücü Uzaklarda Aramayın...

EKSKAVATÖR. John Deere Turbo Motor Motor Gücü 150 hp / 112 kw Çalışma Ağırlığı 23,0 Ton Kepçe Kapasitesi 0,85 m 3. Gücü Uzaklarda Aramayın... EKSKAVATÖR John Deere Turbo Motor Motor Gücü 150 hp / 112 kw Çalışma Ağırlığı 23,0 Ton Kepçe Kapasitesi 0,85 m 3 Gücü Uzaklarda Aramayın... ÖZELLİKLER Kontrol Valfi Arm, bom ve dönüş hareketleri kontrol

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Yoğuşmalı gaz yakıtlı kazan Kapasite: kw TRIGON XL. Kompakt tasarım, yüksek performans

Yoğuşmalı gaz yakıtlı kazan Kapasite: kw TRIGON XL. Kompakt tasarım, yüksek performans Yoğuşmalı gaz yakıtlı kazan Kapasite: 15-57 kw TRIGON XL Kompakt tasarım, yüksek performans TRIGON XL İhtiyaçlarınıza özel esnek tasarımlar Yeni nesil çözümler TRIGON XL üstün teknolojiyi yenilikçi tasarımla

Detaylı

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı...

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı... MARATON Uzun Yolların Yeni Starı... Maraton yeniden yollarda... Güç ve estetiği bir arada yansıtan çizgilerle donatılan Maraton, sürücü ve yolcularına eşsiz bir seyahat deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

Detaylı

dd25b VOLVO ÇİFT TAMBURLU SİLİNDİRLER 2.6 T 18.5 KW

dd25b VOLVO ÇİFT TAMBURLU SİLİNDİRLER 2.6 T 18.5 KW dd25b VOLVO ÇİFT TAMBURLU SİLİNDİRLER 2.6 T 18.5 KW 360 görüş açısı En uygun şekilde yerleştirilmiş kızaklı koltuk, açılı silindir yatakları ve eğimli motor kaputu tasarımına sahip DD25B sektörde öncü,

Detaylı

444F2. Caterpillar 444F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı

444F2. Caterpillar 444F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı 9600-11 500 kg Beko Kazı Derinliği Uzatmalı Stik (SAE) 4330-5300 444F2 Çalışma ağırlığı ve diğer özellikler makina konfigürasyonuna göre değişebilir.

Detaylı

OPEL Astra Classic ][][

OPEL Astra Classic ][][ OPEL Astra Classic ][][ Astra Classic ][][ nin sunduğu keyif sınırsız. Yüksek standartları ve üstün özellikleri ile son derece etkileyici bir otomobil. Astra Classic ][][! Çarpıcı bir görünüm, üstün bir

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

DPU 90. DPU90: Kumlu zeminler için yüksek frekans

DPU 90. DPU90: Kumlu zeminler için yüksek frekans DPU 90 Ters Çevrilebilir Vibrasyonlu Kompaktörler DPU90: Kumlu zeminler için yüksek frekans DPU90 vibrasyonlu kompaktör, kumlu zeminlerin sıkıştırılması için uzmandır. Alt gövde dengelidir, hafiftir ve

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

İSTİFLEME VE KALDIRMA EKİPMANLARI YENİ ÜRÜNLER RM-ECL1029 I RM-PS1550 I RM-EPT15 I RM-ESE20 I RM-TE10 I RM-T10. www.biglift.gen.tr

İSTİFLEME VE KALDIRMA EKİPMANLARI YENİ ÜRÜNLER RM-ECL1029 I RM-PS1550 I RM-EPT15 I RM-ESE20 I RM-TE10 I RM-T10. www.biglift.gen.tr İSTİFLEME VE KALDIRMA EKİPMANLARI YENİ ÜRÜNLER RM-ECL1029 I RM-PS1550 I RM-EPT15 I RM-ESE20 I RM-TE10 I RM-T10 www.biglift.gen.tr 1 RM-ECL1029 EKONOMİK TAM AKÜLÜ İSTİF MAKİNASI Kompak ve hafif tasarımı

Detaylı

SCANIA YEDEK PARÇALARI YEDEK PARÇA BİLGİLENDİRME DOSYASI

SCANIA YEDEK PARÇALARI YEDEK PARÇA BİLGİLENDİRME DOSYASI SCANIA YEDEK PARÇALARI YEDEK PARÇA BİLGİLENDİRME DOSYASI SİLİNDİR KAPAĞI EN ZORLU ÇALIŞMA KOŞULLARINA DAYANIKLI Scania silindir kapakları, hizmet ömrü boyunca motor performansını en üst seviyeye çıkaracak

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

Traktör XERION AXION ARION AXOS 300

Traktör XERION AXION ARION AXOS 300 Traktör XERION 5000 00 AXION 900 800 ARION 00 500 0 AXOS 00 XERION 5000 / 500 / 00 TRAC / TRAC VC 1 MercedesBenz OM 71 LA (XERION 5000/500), maks. 50/90 bg 1 OM 70 LA (XERION 00), maks. 5 bg 1 2 Yekpare

Detaylı