SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM"

Transkript

1 SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM

2 Bilgi, iletişim ve ağ teknolojileri konusunda 17 yıllık katma değer ve tecrübe!

3 Simet Hakkında Bilgi teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan Simet, bilgi, iletişim ve ağ güvenliği alanlarında önemli Dünya markaları ile teknoloji çözümleri geliştirmektedir. Tamamı teknik tabanlı geçmişe sahip kurucu çekirdek kadrosu ile ileri teknoloji ürünleri üretimi, temini ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış olan Simet, sektörün öncülerindendir. Sektörü yönlendiren faaliyetlerinin kalitesini TSE ve ISO 9001 Kalite ve ISO Bilgi Güvenlik Yönetimi belgeleri ile güçlendiren kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak kabul etmektedir.

4 Simet Hakkında Simet her tür Katma Değerli Ağ Teknolojileri ürün ve çözümlerini portföyünde bulundurmakta, özellikle ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel özelliklerin ilavesi, trendler doğrultusunda yol haritası belirleme gibi faaliyetleri sayesinde en gelişmiş, özel ürünleri bilişim profesyonellerinin kullanımına sunmaktadır.

5 Kurumsal Şirket Yapımız Başkanlık Yönetim Halkla İlişkiler ve Kalite Müdürlüğü Satış ve Pazarlama Müdürlüğü Muhasebe ve Finans Müdürlüğü Satınalma ve Lojistik Müdürlüğü Üretim ve Proje Müdürlüğü Dış Ticaret Müdürlüğü Satış Sonrası Hizmetleri ve Teknik Destek Müdürlüğü İnsan Kaynakları Müdürlüğü

6 Önemli Tarihler

7 IT 500 Listesi : Türkiye deki ilk 500 IT Şirketi 500 Türkiye İlk 500 IT Şirketi Listesi (Best is #1 and Worst is #500)

8 Kalite Politikamız VİZYON Daima bilimsel, daima ilkler! MİSYON Bilimsel çalışmaların gücü ışığında, müşteri beklentilerine en uygun hizmetleri üretme misyonu ile, kalitemizi sürekli geliştirmek.

9 Çalışma Değerlerimiz

10 Kurumsal Özet Bilgiler Firma Resmi Ünvanı : SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Firma Resmi Adresi : 1065.Cad.1280.Sok.No:5/17-18 Öveçler Çankaya ANKARA/TÜRKİYE Telefon/ Faks : / Web - Kuruluş Yılı : 1997 Vergi Dairesi ve No : BAŞKENT / Sermaye : TL USD Ortaklık Yapısı : Sinan BEDİR (%50) ve Sibel BEDİR (%50) Çalışma Modeli : Kanal Yapısı ile Katma Değerli Teknoloji Dağıtımı Uzmanlık Alanları : Ağ, İletişim, Güvenlik Teknolojileri Personel Yapısı : 22 (%60 Teknik Tabanlı) Kanal Yapısı : Aktif Yerel Dağıtıcı (SD) = 12 Aktif Sistem Bütünleştirici (SI) = 24 Yetkili Bayi (AR) = 300 Bayi (RS) = ~ 5000

11 Şirket İnsan Kaynakları Simet İnsan Kaynakları 18% 41% 41%

12 Kanal Yapımız SD - Dağıtıcı Sadece Çözüm Ortakları ve Bayilere satış yapan şirketler. SI - Çözüm Ortağı Sistem Bütünleştiriciler Çözümlerinde Simet ürünleri kullanan Sistem Bütünleştiriciler. AR - Yetkili Bayi Simet ürün yelpazesi ile hizmet veren ve satış yapan sözleşmeli şirketler. Yetkili bayiler sadece Simet ürünlerine kendilerini adamış ve odaklanmışlardır. RS - Bayi Herhangi bir marka IT ürünleri hizmeti veren ve satışı yapan sözleşmesiz şirketler.

13 Kanal Yapımız Yetkili Bayi (AR) SİMET Üretici Bayi (RS) DAĞITICI (SD) Sistem Bütünleştirici (SI)

14 Gelir Yüzdesi

15 Faaliyet Alanlarımız Kuruluşumuz esnek, güvenilir, kullanılabilir, hayatı kolaylaştıran, Bilgi Teknolojileri ürün, çözüm ve hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir. Ana iş konularımız; Ağ Teknolojileri İletişim Teknolojileri Bilgi ve Bilgi Güvenliği Teknolojileri Tüm faaliyet alanlarımızda ürün ve hizmet üretimi veya temini, teknoloji takibi, üretimi veya temini, danışmanlık, projelendirme ve eğitim çalışmaları başta olmak üzere geniş bir yelpazeye sahip olan kuruluşumuz sektörel bir ayrım yapmamaktadır.

16 Gücümüz Bilgi Mali Yapı İnanç Güven Tüm ürün ve çözümlerimizde kendi kaynaklarımızı ve bilgi birikimimizi kullanırız. Sürekli geliştiririz. %100 yerli Sermayeye sahibiz. Tüm ürün ve çözümlerimizde kendi kaynaklarımızı kullanırız. Gelişim ve ARGE ye inancımızı ilk gün gibi taze tutarız. Hep araştırırız. Sektörün ve kullanıcının güvenini kaybetmemek için para kaybetmeyi her zaman göze alırız.

17 Yeteneklerimiz o o o o o o o o o o o o o o Yeni teknolojileri takip ederiz Market ihtiyaçlarını takip ederiz Yerel markete odaklıyız, fakat global marketi takip ederiz Teknik detayları yakından inceleriz Yerel market ihtiyaçlarını üretime aktarırız Tüm satışlarımızı kanal yapımız üzerinden yaparız Temsil etmiş olduğumuz tüm ürünlere ilişkin teknik detaylara sahibiz Sürekli eğitim alırız, sürekli AR-GE yaparız Sürekli eğitim veririz, yenilikleri maket kullanımına sunarız Projeleri kanal yapımız ile veya doğrudan takip eder ve kanala aktarırız Sürekli Türkçe içerik üretiriz ve tüm bilgilerimizi ücretsiz paylaşırız Kanalımıza faaliyet alanlarımız içerisinde yeni ve katma değerli alanlar açarız, yeni iş konuları geliştiririz Tüm ticari ilişkilerimizi dostluk, saygı ve güven üzerine inşa ederiz Dürüst satıcı olmak için çalışır, tüm kanalımıza da bunu tavsiye ederiz

18 Neden SİMET? Hem MASAda hem SAHAda çözüm geliştirme Konusunda uzman, profesyonel, ulaşılabilir çekirdek kadro Sürekli ve güncel eğitimler ile zengin teknoloji kültürü Proje bazlı kişiselleştirilmiş çözümler Sadece faaliyet konularına odaklanmış çözümler Yatay ve dikey teknolojiler için kaynak potansiyeli Zengin çeşit, uygun maliyet, uygun kar marjları o o o o o o o Sürekli ve yaygın stok Sürekli AR-GE ve zengin içerikli destek Müşteri memnun edilene kadar satışın takibi Yeni ve potansiyel genişleme alanları tespiti Kanal için yönelim stratejileri geliştirme Rakipleri yakından takip etme ve farklılıklar oluşturma Global sermaye ürünleri karşısında kanalı bilgilendirme ve koruma

19 $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ Satış Geliri (USD) $ $ $ $ $ $ $ $

20 ISO9001 : Kalite Yönetim Sistemi Kurulduğu ilk günden itibaren kurucularının kamudaki tecrübesinden gelen doküman yönetim sistemi mantığı 2000 yılında çalışmaları tamamlanan kalite yönetim sistemine dönüşmüştür yılında alınan ve daha sonra her yıl güncel olarak denetlemeleri gerçekleştirilen kalite yönetim sistemi ile şirket faaliyetlerinde kalite ve standardizasyon hep önde olmuştur. Kalite yönetim sistemlerini birçok kuruluş gerekli bir formalite olarak görürken dahi Simet, tüm fonksiyonları ile işleyişinde temel prensip olarak kullanmıştır. Kalite yönetim sistemimiz ve normal işleyiş prosedürleri içerisinde yer alan tüm süreçler gelişime ve iyileştirmeye açık ve fakat sürekli kaliteyi sağlar şekilde tesis edilmiştir. Lütfen bizi geliştirin ve yönlendirin.

21 ISO27001 : Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Simet Gizlilik Politikası Simet ISO27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahiptir Simet olarak önceliklerimizden birisi de kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamaktır. Kişisel verilerin korunması ve güvenliğine ilişkin tüm yasal düzenleme ve kanunlara uygun davranmak en önemli kuralımızdır. Firma bilgi ve güvenlik yönetim sistemi kuralları web sitemizde gösterilmektedir; n=objects2.detail_content&cid=2433

22 ISO10002 : Kalite Yönetimi Müşteri Memnuniyeti Sertifikası Görünürlük Erişilebilirlik Cevaplanabilirlik Tarafsızlık Gizlilik Müşteri Odaklı Yaklaşım Sorumluluk Sürekli Gelişme

23 OHSAS18001 : İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Simet Teknoloji A.Ş. için en önemli şey «insan kaynakları» Simet Teknoloji olarak OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Standartları Sertifikasına sahibiz. OHSAS uluslararası iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemidir. Bu standart çalışanın refahını ve güvenli çalışma ortamını teşvik ederken şirketlerin de sağlık ve güvenlik risklerini kontrol etmesini sağlar

24 Altyapımız ve Sunduklarımız Kurumsal web sitemiz : Tüm ürünlerimizin detaylarına, şirketimizden haberlere, teknik detaylara, duyurulara, eğitim ve etkinliklere kadar bir çok farklı konuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz! Hem İngilizce hem de Türkçe arayüzü mevcuttur.

25 Altyapımız ve Sunduklarımız B2B web sitemiz : Sadece kanal yapımız için geliştirilmiş olan, tüm ürünlerimizin fiyatlarına, stoklarına, detaylarına, şirketimizden haberlere, teknik detaylara, duyurulara, eğitim ve etkinliklere kadar bir çok farklı konuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz!

26 Altyapımız ve Sunduklarımız Destek web sitemiz : destek.simet.com.tr Temsil etmiş olduğumuz tüm marka ürünlerinin teknik desteğini güçlü teknik ekibimiz ile merkezi olarak vermekteyiz. Bu amaçla geliştirmiş olduğumuz Teknik Destek Takip Sistemimiz doğrudan ERP sistemimiz içinde çalışmaktadır.

27 Etkinliklerimiz TECHNOLOGY SHOWS TAIWAN EXCELLENCE ve CEBIT 2013 Taiwan menşeili üreticimiz DrayTek ile beraber Cebit 2013 Fuarı ve Taiwan Excellence Seminerine katıldık.

28 Etkinliklerimiz TECHNOLOGY SHOWS TAIWAN EXCELLENCE 2014 Draytek ile 20 Eylul 2014 tarihinde İstinye Park AVM de düzenlenen Taiwan Mükemmeliyet Günleri Etkinliğine katıldık.

29 Etkinliklerimiz YILLIK KANAL ETKİNLİKLERİ HiTech Camp 2013 Kanal yapımızdaki seçkin iş ortaklarımız ile buluştuğumuz teknoloji kampımız Kızılcahamam / Ankara da Ocakta gerçekleşti.

30 Etkinliklerimiz YILLIK KANAL ETKİNLİKLERİ Rest Camp 2014 Simet Teknoloji A.Ş. geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerin 2014 yılı halkasını Simet RestCamp 2014 adı altında Bolu Termal Otel de seçkin İş Ortakları ve Üreticilerin katılımı ile düzenledi.

31 Etkinliklerimiz ÇALIŞMA TOPLANTILARI Teknik Çalışma Toplantıları (WorkShop) Kanal yapımızdaki iş ortaklarımızın sürekli güncel bilgilerle donatılması için düzenli olarak hafta sonlarında gerçekleştirilen teknik çalışma toplantılarımız ile onlarca sektör profesyoneli, ağ ve iletişim teknolojileri konusunda bilgi alıyor.

32 Etkinliklerimiz İŞ ORTAKLARIMIZ İLE YAPILAN EĞİTİMLER Genel Eğitimler Kanal yapımızdaki iş ortaklarımızın sürekli güncel bilgilerle donatılması için konuya veya teknolojiye özel eğitimler veriyoruz.

33 Etkinliklerimiz ÜRÜN VE MARKA DUYURULARI

34 Etkinliklerimiz TEKNOLOJİ TURLARI Türkiye nin farklı şehirlerinde teknoloji turları Kanal yapımızdaki DAĞITICILARIMIZ tarafından düzenlenen etkinliklerde markalarımıza ilişkin detaylı tanıtımlar ve bilgiler verilmektedir.

35 Markalarımız DRAYTEK XENTINO SYNOLOGY ATEN SMC GATEPROTECT QUEDRA CLAVISTER THECUS SECPOINT AIRLIVE TOTOLINK SHUTTLE CTS CREEK 24ONLINE

36 DrayTek yılında Taiwan'da kurulmuş olan Draytek küçük ve orta ölçekli iş yerleri ve ev uygulamları için geniş tabanlı uzaktan erişim çözümleri geliştirmektedir. Uzaktan erişim çözümleri üreticileri küçük ve orta ölçekli ihtiyaçlar için global VPN/Firewall/Güvenlik çözümlerine odaklanmışlardır. Bu durum Draytek firmasının üretim stratejisini ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik süren çalışmalarını haklı çıkarmıştır. Draytek ürün gurubu, ileri seviye güvenlik duvarlarından, küçük iş yeri ya da evde uygulanabilecek VPN tesislerine, çok yönlü xdsl dayanak noktalı, örnegin USB ADSL modemler, ADSL router'lar, kablosuz ADSL router'lar, VoIP içeren ADSL router lar, ISDN yedeklemeli ADSL router'lar, USB tabanlı genişbant router'lar, kablosuz ağ çözümleri, ISDN router'lar ve gelecekte yaygın kullanılacak haberleşme ürünleri için USB ISDN TA'ları kapsamaktadır. Draytek ürünlerini marketin ve müşterilerin zaman içerisinde gelişen ihtiyaçlarını yerine getirecek şekilde geliştirmektedir. Bu amaçla 2006 yılı itibarı ile UTM (Unified Threath Management) (Birleşik Tehdit Yönetimi) ürünlerini de kullanıma sunmuştur. Firma web sitesi :

37 Synology Synology Inc. (Taiwan), 2000 yılı Nisan ayında Taiwan'da kurulmuştur. NAS(Network Attached Storage) ürünleri üretimi gerçekleştirmekte olan firma, kısa sürede kendi teknolojisini geliştiren Dünya ölçeğinde tanınan, bilinen bir şirket haline gelmiştir. Ev, Küçük Ölçekli ve Orta/Büyük İş Kullanıcıları için profesyonel ürünler üretimi firmanın ana iş portföyünü oluşturmaktadır. 7 gün 24 saat erişilebilir destek ve ücretsiz yazılımları ile tüm rakiplerini geride bırakan firma genel müdürlüğü ve üretim tesisleri Taiwan'dadır. Firmanın geliştirmiş olduğu bir çok yeni teknoloji ve ürün patenti mevcuttur. Firma web sitesi :

38 AirLive AirLive, wireless ağ teknolojileri konusunda uzman OvisLink Inc. e ait çok bilinen bir teknoloji markasıdır. Türkiye 'de önemli oranda bir marka bilinirliği olan firma kuruluşumuz tarafından temsil edilmektedir. Kablosuz iç kullanım ve dış kullanım ürünleri konusunda ileri seviyede uzman olan kuruluşun en ileri seviye ürünleri kullanımınıza sunulmuştur. Özellikle Wireless Indoor, Wireless OutDoor ve Network Multimedya ürünleri tek distribütörü kuruluşumuz olan markanın çok geniş bir üretim yelpazesi mevcuttur. Firma web sitesi :

39 Thecus Günümüz iç içe geçmiş yaşantı anlayışında, dijital içerik ve anlayış kuşkusuz en önemli değerlerden biri haline gelmiş durumda. Thecus olarak bilgiyi güvende tutacak yaratıcı depolama çözümleri geliştirmek ve üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 2004'te kurulan Thecus, on yıllık AR-GE tecrübesiyle, markasını pazarda sürekli ileriye götürerek müşteri odaklı ve bireysel, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve şirketlerin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik çözümler sunar. Firma web sitesi :

40 24Online Elitecore (24Online) 1999'da kurulmuş Hindistan merkezli, bilgi teknolojisi ürünleri ve yazılım çözümleri üreten saygın bir teknoloji firmasıdır. Yenilikçilerin öngördüğü bir platform sunan şirket, IPtabanlı teknolojileri esas alarak büyümektedir. Özellikle, en yaygın olarak bilinen Cyberoam markasının satışı sonrasında halihazırda geliştirmiş olduğu 24Online ürünlerine daha fazla odaklanan kuruluş 110 dan fazla ülkede küresel satış ve dağıtım ağı vasıtası ile şirketler için kritik düzeyde iletişim, ağ güvenliği çözümleri sunmaya devam etmektedir. Firma web sitesi :

41 Clavister Dünyadaki büyük Telekom Operatörleri, ISP'ler, Üniversiteler ve Büyük Ölçekli Kullanıcıların kullanabileceği ölçekte UTM ve Ağ Güvenlik Ürünleri geliştiren, İSVEÇ merkezli bir üreticidir. Tamamen kendi mühendisliği olan İşletim Sistemi ile güçlü SSP platformu sayesinde büyük ölçekli kullanıcıların en önemli tercihidir. 500Gbps performanslı SSP platformu Dünya daki en hızlı UTM olarak çok yakında satışta olacak. Firma web sitesi :

42 Totolink TOTOLINK, Güney Kore kökenli ve yine Güney Kore deki SOHO pazarın %80 inini elinde tutan iptime firmasının kardeş kuruluşudur. Şaşırtıcı endüstriyel tasarımı, akıllı yazılımı, güvenilir kalitesi ve rekabetçi fiyatlarıyla her geçen gün akıllı wi-fi yaşam anlayışında daha da popüler hale geliyor dan beri, TOTOLINK Çin ana karası, Tayvan, Romanya, Hong Kong, Vietnam ve diğer ülkelere başarılı bir şekilde giriş yapmıştır. Firma web sitesi :

43 Xentino Xentino markası ilk olarak 2000 li yılların başında, özellikle xdsl Router ürünleri ile Orta Doğu ve Doğu Avrupa da yaygın olarak kullanıma girmiş ve ardından AR-GE kadrosu, birçok yerel seçenekleri ile kullanıcılarla tanışmıştır. Onbinlerce DSL hat kullanıcısı uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri Xentino markası ile temin etmiştir. Bu marka başarısının ardından 2013 yılı ortalarında başlayan firma kuruluş çalışmaları sonrasında, yeni nesil dinamizm, daha büyük heyecan ve geniş bir ürün yelpazesi ile Taiwan merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır. Xentino ürünlerini kuruluşumuz portföyünde bulabilirsiniz. Firma web sitesi :

44 Aten da kurulan Aten, erişim ve paylaşım teknolojileri üzerine uzmanlaşmıştır. Aten, etkin ve tutarlı servis standartları sunmak için bütün ürün ve hizmetlerini tek bir marka altında toparlar. Aten markası çözümleri, son kullanıcı, küçük/ev ofisler (SOHO), küçük orta ölçekli işletmeler (SMB) ve kurumsal müşteriler için bağlantı, profesyonel audio / video ürünleri ile yeşil enerji uygulamalarına yönelik yenilikçi çözümlerden oluşur. Firma web sitesi :

45 SMC (Edge-Core) 30 yılı aşkın tecrübesi ile dünyaca tanınan lider ağ ürünleri üreticisidir. Yerel alan ağ ürünleri yanında genişbant bağlantı ürünleri yelpazesine de sahip olan SMC, kendi dizaynı ve kendi ARGE'sine sahip ender kuruluşlardandır. Türkiye 'de farklı zamanlarda farklı firmalarca temsil edilmiş olan firma ürün portföyü artık tüm yelpazesi ile Simet tarafından temsil edilmektedir. SMC Networks Inc. özellikle son dönemde LAN Switch ürünleri ile dikkat çekmektedir. Küçük, Orta ve Büyük ölçekli networkler için yüksek performanslı güçlü ve güvenilir ürünlere sahip firma ARGE yapısında artık Türkiye 'den gelen geri dönüş bilgilerini de değerlendirmekte ve Simet ARGE ekibi ile beraber çalışmaktadır. Firma web sitesi :

46 CTS kuruluşlu CTSystem, Taiwan merkezli bir teknoloji şirketidir. Tamamen kendi dizaynı ve üretimi olan FTTx, Metro Ethernet ve IP Triple Play ürünleri ile dünya lideri bir kuruluştur yılı itibarı ile Türkiye Tek Distribütörü olan kuruluşumuz, fiber teknolojilerine geçişi hızlandırmak için ürünleri hem kanal yapısı ile hem de ISP yapıları üzerinden pazara sunmaktadır. Ürün grubunda her tür FTTx çözümü bulunan CTSystem tüm ürünleri ile Simet Teknoloji portföyüne katılmıştır. Daha fazla detay için Satış grubumuz ile irtibata geçebilir veya aşağıdaki web sitelerini inceleyebilirsiniz. Firma web sitesi :

47 Quedra Simet Teknoloji A.Ş yazılım ürünleri genel markasıdır. Simet, Quedra markası ile ağırlıklı olarak ağ ve iletişim yazılımları geliştirmektedir. Yeni nesil teknolojiler ile ve özellikle kurumsal kullanımlar için geliştirilen yazılımlarda web tabanlı yazılım geliştirme araçları kullanılmaktadır. Simet, temsil etmiş olduğu Ağ Güvenlik ürünlerinin bilişim pazarında katma değerli olarak yerelleştirilmesi, yerel kanun ve düzenlemeler ile uyumlandırılması kendi bilgi birikimini kullanarak, kullanıcıların daha fazla fayda sağlamalarını amaçlanmaktadır. Bunlardan biri olan Quedra markamız ile Ağ Güvenlik ürünleri ve bu ürünler için detaylı log ve rapor yönetim yazılımları geliştirmekteyiz. Firma web sitesi :

48 GateProtect GateProtect tarafından geliştirilen yeni nesil UTM cihazları güvenlik sistemlerini firewall, bridge, VLAN, trafik şekillendirme, QoS, IPSec ve SSL (x.509), IDS/IPS, web filtreleme, virüs filtreleme, gerçek zamanlı spam tespiti, HTTPs proxy ve VPN şifre hızlandırma gibi network işlemlerini bir arada yürüten sistemlerdir. GateProtect IT güvenlik çözümleri tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Uluslararası pazar araştırma şirketi Gartner tarafından hazırlanan Magic Quadrant listesinde yer almaktadır. Firma web sitesi :

49 SecPoint SecPoint, 1999 yılında Danimarka 'da kurulmuş innovatif ağ güvenliği ürün ve çözümleri üreticisi bir firmadır. Merkezi Kuzey Avrupa Danimarka 'da bulunan firmanın Hollanda, Yunanistan, İsveç ve Amerika 'da ofisleri mevcuttur. Özellikle, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda UTM Güvenlik duvarı ve Ağ güvenliği test ürünlerine odaklanmıştır. Ağlar için en iyi açıklık tespit ürünü Penetrator, hem donanım olarak hem de yazılım ve servis olarak sunulmaktadır. Dağıtıcı kanal yapısı ve son kullanıcı ile çok yakın çalışan firma, kullanıcı isteklerine hızla cevap verebilmektedir. Tüm hata ayıklama ve destek takımı ile yakından pazarı takip eden firmanın en önemli avantajı hızlı destek dönüşleridir. Müşteri memnuniyeti firmanın odağındadır. Firma web sitesi :

50 Shuttle Shuttle Inc. (Taiwan) Tayvan kökenli oldukça büyük bir donanım üreticisi gruptur. Küçük, Orta veya Büyük Ölçekli işletmeler için mini-pc, notebook, tablet ve ağ ürünleri üreticisi firmanın özellikle ağ ürünleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle mini-pc ve notebook üretiminden gelen tecrübesini NAS ürünlerine aktaran firmanın giriş seviyesinde bulunan ürünleri uygun maliyetleri ve zengin özellikleri ile dikkat çekmektedir. Firma web sitesi :

51 Creek Creek Data Communication Co. her geçen gün artan bant genişliği ihtiyaçlarına yönelik Load Balance ve Bonding ürünleri geliştirmek amacı ile 2006 yılında Taiwan 'da bir kaç araştırmacı tarafından kurulmuştur. Türkiye 'de özellikle 3G/4G altyapısı üzerinde etkin çalışabilen Bonding ve Load Balance ürünleri hizmetinize sunulmuştur. Firma web sitesi :

52 TEŞEKKÜRLER

SİMET TEKNOLOJİ SAN. TİC. A.Ş

SİMET TEKNOLOJİ SAN. TİC. A.Ş Bilgi, iletişim ve ağ teknolojileri konusunda 16 yıllık tecrübe! SİMET TEKNOLOJİ SAN. TİC. A.Ş Simet Hakkında 1 Simet Hakkında Bilgi teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan

Detaylı

SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM

SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM Bilgi, iletişim ve ağ teknljileri knusunda 17 yıllık katma değer ve tecrübe! Simet Hakkında Bilgi teknljileri daklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan

Detaylı

SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM

SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.AŞ. KURUMSAL SUNUM Bilgi, iletişim ve ağ teknljileri knusunda 17 yıllık katma değer ve tecrübe! Simet Hakkında Bilgi teknljileri daklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan

Detaylı

L OGO Y AZILIM 2013 F A ALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU

L OGO Y AZILIM 2013 F A ALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER GENEL DEĞERLENDİRME 04 Kurumsal Profil 05 Daha Güçlü Sermaye Yapısı ile Büyüyen İş Modeli 06 LOGO Çözüm Ailesi 07 Misyon, Vizyon ve İlkelerimiz 08 LOGO nun 30 Yılı 09 2013

Detaylı

Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m...

Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m... Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m... 2008 Faaliyet Raporu İçindekiler 2 Kısaca Türk Telekom 4 Başlıca Göstergeler 5 Türk Telekom un Halka Arzı 8 Türk Telekom Şirketler Grubu 14 Yönetim Kurulu Başkanı

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU T-BANK 2012 FAALİYET RAPORU 02 T-BANK / 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM I KURUMSAL PROFİL Özet Finansal Bilgiler 06 Tarihçe 08 Ana Sözleşme de Yapılan Değişiklikler 09 Ortaklık

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU T-BANK 2012 FAALİYET RAPORU 02 T-BANK / 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1 KURUMSAL PROFİL Özet Finansal Bilgiler 04 Tarihçe 06 Ana Sözleşme de Yapılan Değişiklikler 07 Ortaklık

Detaylı

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ Her Türlü Veri İletişimindeki Çözüm Ortağınız TDM, müşteri odaklı yönetimi ile müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir. Müşterilerin teknik ihtiyaçları doğrultusunda

Detaylı

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Nisan 2014 Server Mail Wifi Medya Sosyal Medya Telefon Ipsos un MDM Güvenliği TURCom Teknoloji den China Shipping Türkiye Acenteliği nin Tercihi TURCom Teknoloji

Detaylı

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon Tarihçemiz SALDEMSOFT YAZILIM pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir. 2006

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER 3 RAPOR HAKKINDA 11 AKSA HAKKINDA 20 YÖNETİŞİM 36 SÜRDÜRÜLEBİLİR OPERASYONLAR 53 ÇEVRE 67 İNSAN KAYNAKLARI 87 TOPLUM 93 PERFORMANS TABLOLARI 101 GRI GÖSTERGELERİ

Detaylı

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak...

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... Sürdürülebilirlik Raporu ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... İçindekiler 2 Yönetiṁ Kurulu Başkanı ndan Mesaj 4 Vizyon, Misyon, Hedef ve İlkeler 6 Kısaca Otokar 8 Otokar ın Rekabet Avantajları 10

Detaylı

İÇİNDEKİLER. DEĞERLENDİRMELER 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Yönetim Kurulu 14 İcra Kurulu Başkanı ile Söyleşi 18 İcra Kurulu

İÇİNDEKİLER. DEĞERLENDİRMELER 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Yönetim Kurulu 14 İcra Kurulu Başkanı ile Söyleşi 18 İcra Kurulu VESTEL ELEKTRONİK 2011 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA VESTEL ELEKTRONİK 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Vestel in Küresel Operasyonu 6 2011 Yılına Hızlı Bir Bakış 8 Bir Bakışta Zorlu Grubu DEĞERLENDİRMELER

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2012 FAALİYET RAPORU

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2012 FAALİYET RAPORU Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2012 FAALİYET RAPORU İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 02 Başlıca Finansal Göstergeler 04 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 05 Liderlik Yolculuğunda

Detaylı

1 NETAŞ Faaliyet Raporu 2014. Faaliyet Raporu

1 NETAŞ Faaliyet Raporu 2014. Faaliyet Raporu 1 2014 Faaliyet Raporu Netaş Faaliyet Dönemi: 01.01.2014-31.12.2014 Şirketin Ünvanı: Netaş Telekomünikasyon A.Ş. Ticaret Sicil Numarası: 94955/40304 Mersis NO: 0632000106100010 Genel Müdürlük Adresi: Yenişehir

Detaylı

HAYATA İZ BIRAKIYORUZ

HAYATA İZ BIRAKIYORUZ HAYATA İZ BIRAKIYORUZ 2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU Rapor Hakkında Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 01.01.2012-31.12.2012 tarihleri arasındaki sürdürülebilirlik performansımızı

Detaylı

Vestel S/1 Faaliyet Raporu 2009

Vestel S/1 Faaliyet Raporu 2009 S/1 Faaliyet Raporu 2009 Vestel Faaliyet Raporu 2009 S/2 Faaliyet Raporu 2009 İçindekiler 4 Vestel: Dünyaya ve Geleceğe Dost Teknoloji... 6 Özetle Zorlu Grubu 7 Vestel Şirketler Grubu nun yapılanması 8

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı

içindekiler Genel Müdür ün Mesajı/12 Sürdürülebilirlik ve Turkcell/18 Turkcell Hakkında/4 Toplumsal Katılım/48 Müşteri Memnuniyeti/78

içindekiler Genel Müdür ün Mesajı/12 Sürdürülebilirlik ve Turkcell/18 Turkcell Hakkında/4 Toplumsal Katılım/48 Müşteri Memnuniyeti/78 içindekiler Turkcell Hakkında/4 Genel Müdür ün Mesajı/12 Rapor Hakkında/14 Sürdürülebilirlik ve Turkcell/18 Paydaş Yaklaşımı/28 Toplumsal Katılım/48 Müşteri Memnuniyeti/78 Çalışanlarımız/94 Sayısal Uçurum/120

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER SAYFA Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 5-6 İcra Kurulu Başkanı nın Mesajı... 7-8 Yönetim... 9-16 LOGO Hakkında... 17-20 İnsan Kaynakları... 21-24 Ortaklığın Faaliyet

Detaylı

TURCom Teknoloji Çözümleri Isola di San Clemente de! Wyndham İstanbul Petek in Sistem Odası TURCom dan

TURCom Teknoloji Çözümleri Isola di San Clemente de! Wyndham İstanbul Petek in Sistem Odası TURCom dan ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Aralık 2014 TURCom Teknoloji Çözümleri Isola di San Clemente de! Wyndham İstanbul Petek in Sistem Odası TURCom dan İstanbul Marriott Hotel Şişli TURCom Teknoloji

Detaylı

FİNANSBANK A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU

FİNANSBANK A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU FİNANSBANK A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU Raporun Ait Olduğu Dönem : 01.01.2005 31.12.2005 Banka nın Ticaret Ünvanı : Finansbank A.Ş. Genel Müdürlük Adresi : Büyükdere cad. No:129 34394 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Detaylı

2010 faaliyet raporu

2010 faaliyet raporu 2010 faaliyet raporu 1 2 2010 FAALİYET RAPORU İçİndekİler 2 Kısaca Ak-Al 4 Kurumsal Profİl 5 olağan genel kurul gündemi 6 AK-AL IN VİZYONU, MİSYONU VE KURUMSAL DEĞERLERİ 7 Başlıca Fİnansal ve Operasyonel

Detaylı

ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. SERİ:II NO:14.1 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. SERİ:II NO:14.1 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. SERİ:II NO:14.1 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 01.01.2013-31.12.2013 10 Mart 2014 İÇİNDEKİLER Bölümler Sayfa No:

Detaylı

Bölüm I Şunuş. İçindekiler

Bölüm I Şunuş. İçindekiler 2 Bölüm I Şunuş İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 1 Yönetim Beyanı 2 Özet Finansal Bilgiler 4 Vizyon, Misyon ve Hedefler 5 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 6 Bir Bakışta 8 Kısaca Dexia 10 Kısaca

Detaylı

www.tbank.com.tr T-BANK 2011 Faaliyet Raporu 2011 FAALİYET RAPORU

www.tbank.com.tr T-BANK 2011 Faaliyet Raporu 2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU T-BANK FAALİYET RAPORU 2011 BÖLÜM I-SUNUŞ 2 Özet Finansal Bilgiler 4 Tarihçe 5 Ana Sözleşme de Yapılan Değişiklikler 6 Ortaklık ve Sermaye Yapısına İlişkin Bilgiler 7 Yönetim Kurulu

Detaylı

Yolda... Bu ilk KSS raporumuz. Burada daha yolun başındayız. Ama kararlıyız. Yolculuğumuzu herkesle paylaşmak istiyoruz...

Yolda... Bu ilk KSS raporumuz. Burada daha yolun başındayız. Ama kararlıyız. Yolculuğumuzu herkesle paylaşmak istiyoruz... Yolda... Hareket hayatın dinamiğidir. Her gün ıssız yollardan, küçük köylerden, dağ başlarından, devasa kentlerden, festivallerden geçen kısa ya da uzun yolculuklar yaşanır.yollar değişir, ülkeler geçilir,

Detaylı

2012 Peanuts. faaliyet RAPORU 2011

2012 Peanuts. faaliyet RAPORU 2011 faaliyet RAPORU 2011 2012 Peanuts İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 01 Yönetim Beyanı 02 Özet Finansal Bilgiler 04 Vizyon, Misyon ve Hedefler 05 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 06 Bir Bakışta 2011

Detaylı

KORDSA GLOBAL ENDÜSTRİYEL İPLİK VE KORD BEZİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 OCAK 2013-30 EYLÜL 2013 ARA HESAP DÖNEMİNE AİT

KORDSA GLOBAL ENDÜSTRİYEL İPLİK VE KORD BEZİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 OCAK 2013-30 EYLÜL 2013 ARA HESAP DÖNEMİNE AİT KORDSA GLOBAL ENDÜSTRİYEL İPLİK VE KORD BEZİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 OCAK 2013-30 EYLÜL 2013 ARA HESAP DÖNEMİNE AİT SERMAYE PİYASASI KURULU NUN II-14.1. SAYILI SERMAYE PİYASASINDA FİNANSAL RAPORLAMAYA

Detaylı