GÜL PRES DÖKÜM SAN.A.Ş.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GÜL PRES DÖKÜM SAN.A.Ş."

Transkript

1 GÜL PRES DÖKÜM SAN.A.Ş. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ Banyo ve Mutfak Armatürleri / Su ve Gaz Vanaları /01

2 Sayfa 2 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ İÇİNDEKİLER VİZYONUMUZ 3 MİSYONUMUZ 4 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KALİTE POLİTİKAMIZ 5 GERİ BİLDİRİMLERİ DEĞERLENDİRME METODUMUZ 6-10 TAAHHÜDÜMÜZ 10 TEKNİK SERVİSLER 11 BİZE ULAŞIN 12

3 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ Sayfa 3 VİZYONUMUZ

4 Sayfa 4 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ MİSYONUMUZ MÜŞTERİLERİMİZİN HER ALANDA MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK İÇİN HER ALANDA SÜREKLİ İYİLEŞTİRME YAPMAK. KENDİMİZ İLE BİRLİKTE TEDARİKÇİLERİMİZİ DE SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYE SEVK ETMEK. SÜREKLİ İYİLEŞEN KALİTELİ ÇALIŞMA ŞARTLARINDA TÜM PERSONELİMİZİ HER ALANDA SÜREKLİ GELİŞTİRMEK, DEĞİŞEN VE GELİŞEN TALEPLERE EN İYİ HİZMET VE ÜRETİM KALİTESİ İLE CEVAP VERMELERİNİ SAĞLAMAK. RAKİPLERİMİZE ÖRNEK OLACAK HİZMET VE ÜRÜNLERLE SEKTÖRDE ÖNCÜ OLMAK.

5 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ Sayfa 5 MÜŞTERİ MEMNUNİYET POLİTİKAMIZ Müşteri memnuniyeti politikamızın odak noktası, müşterilerimiz geri bildirimleridir. Dolayısı ile müşterilerimizin geri bildirimlerini bize ulaştıracağı kanalları, geri bildirimleri ele alma yöntemlerini tüm personelimize ve müşterilerimize bütün şeffaflığı ile belirlidir. Müşterilerimizin geri bildirimleri ile bize erişmeleri için en kolay metotlar belirlenmiştir. Belirlenen metotlarda geri bildirimlerin sonuçları ve ayrıntıları hakkında müşterilerimiz her zaman bilgi sahibidir. (Web sitemiz,müşteri danışma hattımız,fabrika ve satış ofisimiz) Müşterilerimiz geri bildirimlerinin alınmasından sonuçlanmasına kadar tüm süreçlerde bilgi sahibidir.tüm geri bildirimlere aciliyet önceliğine göre cevap vermek temel prensiplerimizdendir. Müşteri geri bildirimleri kendi aralarında adil, hızlı,güven verici objektif ve tarafsız şekilde çözüme ulaştırılır. Geri bildirimlerin çözüm metodu kesinlikle ücretsizdir.hatta firmamızdan kaynaklanabilecek tüm mağduriyetleri de ücretsiz giderilir. Geri bildirim sahibinin tüm kişisel veya kurumsal bilgileri gizli tutulmaktadır. Geri bildirimler her zaman kayıt altına alınır sonuçları gerektiğinde hesap verebilmek için muhafaza edilir. Tüm faaliyetler ile ilgili yasal mevzuatlara uygundur. Tüm geri bildirimler (şikayetler,öneriler talepler ) firmamızın sürekli iyileşmesi için kılavuzluk eder. Kendimizle birlikte tedarikçilerimizi ve sektörümüzü sürekli iyileştirmek hedefimizdir.

6 Sayfa 6 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ GERİ BİLDİRİM DEĞERLENDİRME METODUMUZ

7 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ Sayfa 7 GERİ BİLDİRİM DEĞERLENDİRME METODUMUZ HER MÜŞTERİNİN GERİ BİLDİRİMLERİNİ BİZE ULAŞTIRABİLECEĞİ EN KOLAY YÖNTEM. (TEL,FAKS,WEB,BAYİ,KURUMSAL,YURT DIŞI,SERVİS) EĞER İNTERNET ARACILIĞI İLE BİZE ŞİKAYETLERİNİZİ BİLDİRMEK İSTERSENİZ WEB SİTEMİZİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ KULANIN. EĞER TELEFONLA BİZE ULAŞMAK İSTERSENİZ EĞER DANIŞMA HATTIMIZI KULLANMAK İSTERSENİZ EĞER FAKS ÇEKMEK İSTERSENİZ SERVİSLERİMİZ ARACILIĞI İLE DE ULAŞABİLİRSİNİZ(BKNZ. TEKNİK SERVİS LİSTESİ SYF 12) HATTA İRTİBATTA OLDUĞUNUZ BAYİMİZLE ARACILIĞI İLE EĞER BAYİMİZSENİZ BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİMİZ SİZİ HER ZAMAN DİNLİYOR OLACAK. KURUMSAL MÜŞTERİMİZSENİZ KURUMSAL MÜŞTERİLER SORUMLU- SU SİZİ BEKLİYOR. YURT DIŞI MÜŞTERİLERİMİZDE EN AZ YURT İÇİ KADAR KOLAY ULAŞIRLAR...(www.gpdexport.com)

8 Sayfa 8 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ GERİ BİLDİRİM DEĞERLENDİRME METODUMUZ GERİ BİLDİRİMLERİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ MEMNUNİYET ODAKLI ÇALIŞAN DEPARTMANLARDIR. (AR-GE,KALİTE KONTROL, MERKEZ SERVİS PAZARLAMA VE DİĞER ) HER BİR DEPARTMANA GELEN GERİ BİLDİRİMLER ŞİKAYETTEN ÇOK İŞİN SIRRI GİBİ DEĞERLENDİRİLİR. NE KADAR ÇOK GERİ BİLDİRİM, BİZE O KADAR ÇOK İŞİN SIRRINI ÖĞRETİR. BU DA BİZİ BU İŞTE USTA YAPAR... SSHY:SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ YÖNETİCİMİZ HER ZAMAN HİZMETİNİZDE. GERİ BİLDİRİMLERİNİZ ASLA CEVAPSIZ KALMAZ.TIPKI BİR TRAFİK POLİSİ GİBİ GERİ BİLDİRİMLERİ YÖNLENDİRİR. SSHY:SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ YÖNETİCİMİZ TÜM TURUNCU PROSESLERİ TAKİP EDER. ŞİKAYETİ GİDERİR. MEMNUNİYETİ ÖLÇER. DÖKÜMANLARI ARŞİVLER.

9 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ Sayfa 9 GERİ BİLDİRİM DEĞERLENDİRME METOTUMUZ Eğer ürün kalitesi ile ilgili bir geri bildirim yapacaksanız ürün etiket bilgisi bizim için çok önemli. Eğer ürün etiketlerinde yazan üretim kodunu ürün kodu ile birlikte bize verebilirseniz memnuniyetsizliğin başlangıç noktasını bulmak çok daha kolay olur. Ürün numunesi fabrikamıza ulaştıktan sonra kalite bölümümüz tarafından varsa uygunsuzluk nedenleri ile açıklanır ve başlatılacak faaliyeti pazarlama bölümü tarafından belirlenir. Hedefimiz müşterimize en kısa zamanda çözüm üretmektir.ürün numunesi fabrikamıza ulaştıktan sonra en kısa sürede kalite raporunun hazırlanması planlanır. SSHY (Satış Sonrası Hizmetleri Yöneticisi) kontrol raporundan sonra müşteri ile irtibata geçerek memnuniyeti sağlamayı hedefler. Bazı geri bildirimlerde kalite raporu gerekmiyorsa öncelik derecesine göre SSHY müşteri geri bildirimini cevaplamakla yükümlüdür. Müşterimizin geri bildirimi, hazırlanan kalite raporu,şikayetin çözümü, memnuniyetin ölçümü vs.. bütün bilgiler arşivlenir. SSHY müşteri şikayetini çözüme kavuşturulmasından ve takibinden sorumludur.çözüm için AR-GE ve KALİTE KONTROL departmanları çözüm sürecinde her zaman partnerlik eder. Yerinde tespit gerektiren durumlarda,yerinde tespit yapıldıktan sonra rapor süreci başlatılır. Yerinde tespit zamanını müşteri belirler. Müşterinin rapora itirazı,veya şirket tarafından gerekli görülen hallerde Ürün Sigorta Broker ı devreye girer. GERİ BİLDİRİMLERİN SINIFLANDIRILMASI Yüksek öncelik: 1. Can kaybı,kullanım sağlığı ve güvenlik riski,çevreye zarar durumu bildirimi. 2. Büyük çaplı maddi hasar 3. Yasa ve standartlara aykırılık 4. Kurumsal itibarı zedeleyecek her türlü durum /hal 5. Müşteri üretim veya satışlarını etkileyecek her türlü durum 6. Aynı müşteriden, aynı nedenden dolayı (en az 2) gelen şikayet 7. Aynı zamanda (En az 1 ay içinde) farklı (en az 2) müşterilerden gelen aynı şikayetler

10 Sayfa 10 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ GERİ BİLDİRİM DEĞERLENDİRME METOTUMUZ Normal Öncelik; 1. Müşteri üretim veya satışlarını direk etkilemeyen ancak iyileştirme ihtiyacı duyulan şikayetler. 2. Çalışan davranışının müşteriyi memnun etmemesi 3. Tekrarlanan servis arızası 4. Küçük çaplı maddi hasarlar,taahhütlerin yerine getirilmemesi 5. Teslimatın gecikmesi iletişim ve bilgilendirme yetersizliği Düşük Öncelik; Müşteri süreçlerini direk etkilemeyen, genel konularda iyileştirme geliştirme çalışmaları gerektiren geri bildirimler. Fatura mutabakatsızlığı ürün fiyatı gibi şikayetler bu kapsamda değerlendirilir. GERİ BİLDİRİM SAHİBİ MÜŞTERİ NASIL BİLGİ EDİNİR? Satış sonrası hizmetleri departmanı tüm geri bildirim süreçlerinin takibinden sorumlu olduğu için geri bildirimiz hakkındaki son durumu bu departmanımızdan öğrenebilirsiniz. İster mail atın ister mesaj ister faks yada telefon edin yada satış yöneticimize sorun,servisimiz veya bayimizle görüşün...tüm departmanlar Satış Sonrası Hizmet departmanı ile irtibata geçer ve süreç hakkında bilgi edinmenizi sağlarlar. Müşterinin geri bildirimini iletmek,durumunu sorgulamak için temasa geçtiği her departman eşit sorumluluğa sahiptir. GERİ BİLDİRİM DÖKÜMANLARI NEDEN ARŞİVLENİR? Geri bildirimler arşivlenir çünkü her bir geri bildirim bizim sürekli iyileşmemize katkı sağlar. Bunun için toplantılar düzenleriz. Böylece hem geri bildirim sürecimizi hem de ürün ve hizmet kalitemizi artırırız. PEKİ GERİ BİLDİRİM NEDİR? Tüm Kritik, Eleştiri,Öneri,İstek, Teşekkür ve Şikayetleriniz... İster ürünümüzle ilgili olsun ister hizmetimizle ilgili olsun bütün geri bildirimlerinizi bekliyoruz. TAAHHÜDÜMÜZ Tüm geri bildirimlerinizi en kısa sürede sonuca ulaştırmaya çalışacağımızı Bize ulaşmanız için tüm kanallarımızı açık tutacağımızı Siz istemediğiniz sürece tüm bilgilerinizi gizli tutacağımızı Yasal zorunluluklar gereği bilgi paylaşımı gerekirse bunu paylaşım öncesi size bildireceğimizi Tüm geri bildirim proseslerini yasalara uygun yürüteceğimizi taahhüt ederiz.

11 Sayfa 11 GPD TEKNİK SERVİSLERİ İL ADI SOYADI FİRMA ADI CEP TEL İŞ TEL ADRES 1 ADANA MURAT ÇEKİÇER NİDA TESİSAT YURT MAH SOK NO-2 MEHMET ELİF APT ZEMİN KAT NO-32 2 AFYON KARAHİSAR MURAT AKSEKİ DİDEM YAPI DEKORAS MARULCU MAH.G.AHMET PAŞA CAD NO:29 AFYON KARAHİSAR 3 AMASYA AHMET ZORLU ŞAMPİYON ISI TESİSAT YÜZEVLER MAH TORUMTAY SOK NO 45 / B AMASYA 4 ANKARA UĞUR ÖZER UĞUR TESİSAT RÜZGARLI SK.NO:106 ANKARA 5 ANTALYA MURAT NAMLI NAMLI TESİSAT YÜKSELİŞ MAH KOCATEPE CAD ÖZLER AP. NO 47. / A ANTALYA 6 ANTALYA-ALANYA SÜLEYMAN YILDIZ YILDIZ KİLİT TESİSAT ŞEKERHANE MAH.Ş.TOKUŞ CAD.UFUK AP.NO:50 ALANYA 7 ANTALYA- ŞELALE ELEKTRİK MUSTAFA TOP MANAVGAT TESİSAT AŞAĞI PAZARCI MAH.1016 SOK NO:8 MANAVGAT ANTALYA 8 AYDIN VOLKAN BİNGÖR VOLKAN SIHHİ TESİSAT EFELER MAH.IŞIKLI BULV. 1/B AYDIN 9 AYDIN-KUŞADASI ŞEREF ÜNALAN YURDAKUL TESİSAT SULEYMAN DEMİREL BUL.NO 2 / A KUŞADASI -AYDIN 10 BALIKESİR VEDAT YÜKSEL DORUK TİCARET EGE MAH. DEMİRCİLER CAD NO:19/A BALIKESİR 11 BALIKESİR EDREMİT MUSTAFA YILDIZ YILDIZ SIHHİ TESİSAT CAMİİ VASAT MAH GAZİ CAD NO 38. EDREMİT 12 BARTIN KADİR SUBAŞI ARDA TESİSAT KÖY ORTASI MAH 2 NOLU İSKELE SOK NO:4/B BARTIN 13 BATMAN METİN AKBAŞ AKBAL YAPI TESİSAT BELDE MAH AHMET NECDET SEZER BULVARI NİŞAN AP ALTI NO BOLU ABDÜLKADİR BİRLİK TİCARET TESİSAT İHSANİYE MAH. ŞEHİT KANİ CAD. NO: 29 BOLU 15 BURSA İNEGÖL CIHAN ASMA ASMA TİCARET OSMANİYE MAH ŞEBBOY CAD NO27/B İNEGÖL BURSA 16 BURSA -NİLÜFER MEHMET SARANDER YAPI İNŞAAT KONAK MAHALLESİ YILDIRIM CADDESİ ŞENGÜL SOKAK NO:87/C NİLÜFER 17 ÇORUM ADNAN DERİBAŞ ÖZEN-İŞ TESİSAT GÜLABİ BEY MAH.NURETTİN BEY CAD. 2. SOK. NO:2 ÇORUM 18 DENİZLİ MURAT GÜRSOY GÜRSOY YAPI MAL MEHMETCİK MAH.İNÖNÜ CAD. 10/A DENİZLİ 19 DİYARBAKIR- EDİP POLAT ÖZ KARDEŞLER TESİSAT DİCLEKENT BLV. KAYAPINAR CAD ŞİLAN B /BLOK KAYAPINAR 20 DÜZCE RÜSTEM YILMAZ GÜNGÖR YILMAZ YILMAZ TESİSAT İST. CAD.K.KEBİR MAH.ÖZKAZANÇ AP. NO : 7 DÜZCE EDİRNE ERKAN ERKAN TESİSAT KIYIK CAD NO EDİRNE 22 ELAZIĞ AYTAÇ ÇOBAN A.Y.S ISI TEKNİK CUMHURİYET MAH SÖNMEZ SOK NO 11 C BAHÇELİEVLER ELAZIĞ 23 ERZİNCAN SAMİ KARAKAŞ KARAKAŞ TİCARET MERKEZ ÇARŞISI 5.SOK NO 69 / A ERZİNCAN 24 ERZURUM SEFFEN YAŞAR ERZURUM TESİSAT VANİ EFENDİ MAH HİCAZ KOOP A BLOK ALTI NO:1 MERKEZ ERZURUM 25 ESKİŞEHİR FEVZİ GÜLNAR CEM PINARLI OSMAN TOZLUK CEM METAL CUMHURİYET MAH.TERSEL SK.NO:91/B ESKİŞEHİR GİRESUN BEŞİR ÖZTÜRK ÖZ-İŞ TİCARET CEMAL GÜRSEL CAD.ÇEŞMELİ SK.NO:93 GİRESUN 27 İSTANBUL ( SARIYER NEŞE YAZICI NESİL DEKOR YAPI POSTA YOLU CAD NO:235 RESITPASA SARIYER İSTANBUL 28 İSTANBUL ADİL ÖZKAN ADİL TESİSAT FİKİRTEPE MAH. KATİP NAZMİLER CAD. NO:12/A KOZYATAĞI 29 İSTANBUL (SİLİVRİ) İSMET MERDİN CEM TESİSAT MİMAR SİNAN MAH ÖZDİL SOK NO 9. SİLİVRİ 30 İSTANBUL- EYÜP FARUK ARDA ISI TESİSAT RAMİ YENİ MAH.PAŞABABA SOK.63/A EYÜP İSTANBUL 31 İSTANBUL GÖZTEPE ERDAL BOLGA ER- SU NABURİYE FİKİRTEPE MANDIRA CAD NO 35 / B - GÖZTEPE - İST 32 İSTANBUL BİROL DALGIÇ BEYLİKDÜZÜ TESİSAT ATATÜRK CAD BİZİMKENT ÇARŞISI NO 7/ 3 BEYLİKDÜZÜ - İST 33 İSTANBUL- CEVAT KELEŞ TRUVA YAPI CUMHURİYET MAH.CUMHURİYET CADKUAS KENT SİTESİ NO: 18/6 34 İSTANBUL-ATAŞEHİR YAŞAR MEGA SIHHİ TESİSAT KOCASİNAN CAD NO:19/A KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR-İSTANBUL 35 İSTANBUL- ORHAN ERPOLAT DADAŞ TESİSAT SANCAKTEPE MAH 3/2 SOK 53/B BAĞCILAR İSTANBUL 36 İSTANBUL- CENGIZ SARIOĞLU SARIOĞLU SIHHI ZUHURATBABA BESTEKAR RAUF YEKTA SOK.NO:6/B BAKIRKÖY 37 İSTANBUL- SÜLEYMAN POTUR ARTES SIH.TESİSAT OSMAN AĞA MAHALLESİ ÇUHADARAĞA SOKAK NO:6/B KADIKÖY- İST. 38 İSTANBUL- AYPERİ SELCE MİMARLIKCA İZZETPAŞA MAH. OTLUK SOK. NO: 7/A ŞİŞLİ/ İSTANBUL 39 İSTANBUL-MALTEPE RAMAZAN ULUTAŞ METE TİCARET BAĞLARBAŞI MAH FEYZULLAH CAD. NO : 56 MALTEPE /İST 40 İSTANBUL-PENDİK MURAT EKİNÇİ MURAT TESİSAT BATI MAH SÜMBÜL SOK NO 3 PENDİK İST 41 İZMİR KARŞIYAKA ENİS BILDIRCIN EN-TES TESİSAT SK NO.51/C KARŞIYAKA İZMİR 42 İZMİR-BALÇOVA AHMET TAŞKIRAN TEMİZ İŞ SIHHİ TESİSAT ONUR MAH LEYLAK SOK NO 37 BALÇOVA / İZMİR 43 İZMİR-BORNOVA SERDAR EMİNCAN İNŞAAT HAŞİM İŞ CAN CAD NO 7 / 38 BORNOVA / İZMİR 44 İZMİR-KARABAĞLAR NİHAT GÜR GÜR TESİSAT /4 SOK NO.8 UZUNDERE MAH KARABAĞLAR İZMİR 45 KOCAELİ-İZMİT YUSUF TOKSOY TOKSOY TESİSAT YENİŞEHİR MAH.G.MUSTAFA KEMAL BLV.NO=129 İZMİT 46 KOCAELİ-GEBZE ÖMER EKİNCİ KARDEŞLER YAPI TES OSMAN YILMAZ MAH KIZILAY CAD NO 33 GRBZE 47 KOCAELİ-GÖLCÜK CAVİT KURT KURT ISI TESİSAT MERKEZ MAH.PREVEZE CAD.NO:25 GÖLCÜK 48 KAHRAMAN.MARAŞ KADİR AKSU SARAY TİCARET ŞEYH ADİL CAD NO:44 /A KAHRAMAN MARAŞ 49 KARABÜK- RECEP KÖROĞLU YAPI TESİSAT EMEK YOLU PAŞAPINAR KARŞISI 25/B SAFRANBOLU 50 KASTAMONU CEMALETTİN ACAR ACARLAR ISI İNŞ CANDAROĞLU MAH. DENİZ APT.KİLİM MOBİLYA BİTİŞİĞİ NO:27 51 KAYSERİ OSMAN AKOĞLU GÜVEN MÜHENDİSLİK FEVZİ ÇAKMAK MAH.NİL CAD NO:69/A KOCASİNAN KAYSERİ 52 KIRKLARELİ- FERDİ AVCU FERDİ TİCARET YILDIZ MAH EMEL CAD EMRE AP. NO 52 LÜLEBURGAZ-KIRKARELİ 53 KIRŞEHİR NESRULLAH ALTIN MUSLUK AHİ EVREN MAH.AHMEDİ GÜL ŞEHRİ PASAJI NO:22 KIRŞEHİR 54 KONYA RAMAZAN ERGÜN HÜRGÜN LTD.ŞTİ K.İHSANİYE MAH.Y.ÇAVUŞ CAD.NO:36/A KONYA 55 MALATYA MESUT ÇİMENDAĞ AKBABA SIHHI TESİSAT İSMETİYE MAH.İSMETİYE SK.NO:14 MALATYA 56 MANİSA-MERKEZ CEYHUN MOGAN HIZLI SIHHİ TİCARET MİMARSİNAN CAD 2502 SOK NO 14 / C MANİSA 57 MERSİN-İÇEL NEŞAT ŞAHİN KARDEŞLER TESİSAT M.AKİF ERSOY CAD BAŞKALLAR AP NO 27/ F MERSİN 58 MERSİN-İÇEL SALİH TAZE DENİZ SIHHİ TESİSAT GÜVENERLER MAH.1905 SOK.CENK APT.ALTI NO:1 MERSİN 59 MUĞLA FETHİYE FEYZULLAH ALKAYA TESİSAT SULEYMAN DEMİREL BULVARI KARAGÖZ AP 27 / C FETHİYE 60 MUĞLA MARMARİS NAZMİ KÜÇÜK ÇAVUŞOĞLU TES.TİC KEMER ALTI MAH 103.SOK TÜRKER LEVEND AP NO 31/ 1 MARMARİS- 61 MUĞLA-BODRUM HASAN KAYA KAYA TESİSAT CEVAT ŞAKİR MAH.PODYUM 2 ÇARŞI YESEVİ CAD.NO:7 GÜMBET/ 62 NEVŞEHİR MUSTAFA ÜZGÜ ÖZGÜR TESİSAT ESKİ SANAYİ SİTESİ 1.YOL NO 39 NEVŞEHİR 63 ORDU GÜRHAN ÖZÇELİK ÖZÇELİK TESİSAT YENİ MAH 320. SOK NO:4 ORDU 64 ORDU MAHMUT KARA KARALAR TESİSAT ŞABANCİLİN MAH.DR.FAHRETTİN ÖNSALCAD.NO=4/A ORDU 65 RİZE MUHAMMET KORKMAZ SIHHİ ESKİ MÜFTÜLÜK SİTESİ KARŞİSI YALTA HOTEL YANI MERKEZ RİZE 66 SAKARYA ADAPAZA- LEVENT TAN ÖZEN TEKNİK SAKARYA CAD YENİGÜN PASAJI ADAPAZARI 67 SAMSUN UĞUR AKSOY SAMTES SIHHİ TESİSAT KARADENİZ MAH İNCE SOK NO:91 SAMSUN 68 SIVAS MEHMET ÇİL MENZİL SIHHİ SU AYDOĞAN MAH.HAYRİ SIĞIRCI CAD 54/A SİVAS 69 SİİRT M.SALİM ÖNESU ÖNESU SIHHİ TESİSAT BAHÇELİEVLER HASTANE CAD CEM APT ALTI A BLOK NO:32/C SİİRT 70 TEKİRDAĞ ÇORLU SEDAT KIRLI SEDAT TESİSAT NUSRATİYE MAH MEKTEP SOK H.PEKEL AP. 18/ ÇORLU-TEKİRDAĞ 71 TEKİRDAĞ- AYSUN GÜÇLÜ GÜÇLÜ TESİSAT G.M. K.P. M.ÇORBACI S.NO4/6 ÇERKEZKÖY-TEKİRDAĞ 72 TEKİRDAĞ- KADİR PEKGÖZ MURAT TESİSAT HİSAR MAH.ADALET SOK FİLİZ PASAJI HAYRABOLU-TEKİRDAĞ 73 TEKİRDAĞ-MERKEZ CEVDET GÜN YILDIRIM YAPI MALZE YAVUZ MAH.ÇEŞME SOK NO:1 TEKİRDAĞ 74 TOKAT BEKTAŞ KILIÇ KILIÇ TESİSAT BAĞKUR EVLERİ ALTI NO 2 TOKAT 75 TRABZON SALİH DİNÇ DİNÇ TESİSAT FATİH MAH.KANARYA SK.NO:4 TRABZON 76 YALOVA ZİHNİ EMEK YAPI ARABACILAR SOK ONUR PASAJI NO:9-C YALOVA 77 YOZGAT İSMAİL ÖZÜDOĞRU İMTES ISI PEKTAŞLAR APT 6/9 YOZGAT 78 ZONGULDAK- İSMAİL KORKMAZ KORKMAZLAR TESİSAT MÜFTÜ MAH KESKİN PASAJİ NO 150 KARADENİZ EREĞLI

12 GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş. MÜŞTERİ Sayfa 12 BİZE ULAŞIN FABRİKA ADRES BAKIRCILAR SAN. SİT. SARDUNYA CAD. NO 7 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL/TÜRKİYE SATIŞ OFİS ADRES ALİ ÇEBİ CAD.KELEŞOĞLU PLAZA KAT 1 NO:37 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL/TÜRKİYE FABRİKA TEL FABRİKA FAKS SATIŞ OFİSİ TEL SATIŞ OFİSİ FAKS SATIŞ OFİSİ FABRİKA WEB İHRACAT WEB GÜL PRES DÖKÜM SAN. A.Ş.