BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR."

Transkript

1 BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.

2 BAŞARI; HEDEFİ OLANLARINDIR.

3 Eras İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi Türk İnşaat sektöründe geçmişinde başarılı, güzel işler üretmiştir. Bugün inşaat sektöründen kopmadan hazır beton üretimi, taşımacılığı, pompalama işleri yapan, yüksek katlı projelerde sevk hatları ve hidrolik dağıtıcı bomlarla hizmet üreten bir firma yapısına kavuşmuştur. Eras İnşaat yakın gelecekte çevre ülkelerde ve hatta Afrika da ülkemiz insanına istihdam yaratacak, ekonomiye katkı sağlamaya devam edecektir. Üniversite ve Sanayi işbirliğine inanmaktayız. Hazır beton sektörünün ihtiyaç duyduğu kalifiye elemanları üniversite ve İŞKUR la yaptığımız anlaşmalar kapsamında eğitecek, belgelendirecek ve meslek sahibi yapacağız. Ayrıca üniversite ile ortak ARGE projelerimizde yakın gelecekte meyvelerini verecektir. İş sağlığı ve güvenliğinin sadece şirketimizde görevli çalışanlarla sınırlı olmadığını biliyoruz. Aldığımız her görevde çevre ile olan etkileşimimize azami özen gösteriyoruz. Hizmet kalitemizi yükseltmek için yenilikleri, sektördeki gelişmeleri izliyor, uyum sağlıyor, her geçen gün gelişiyoruz. Kalitenin elde ettiğimiz başarıları koruma ve sürekli hale getirmenin temelini oluşturduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle bölgemizde profesyonel firmaların danışmanlığında işimize kalite katıyor, hizmetimizle güven sağlıyoruz.

4 En temel hedeflerimizden biri hizmet sağladığımız firma yâda firmalara dost ve güvenilir bir çözüm ortağı olduğumuz duygusunu ve konforunu yaşatmaktır. Şeffaf ve çözüm odaklı görev anlayışımızla bugüne kadar pek çok başarıya imza attık. Bundan sonrada aynı yaklaşımla başarılarımızı sürdüreceğimizi düşünüyoruz. Gelecekte TUSKON, MARİFED, KASİAD gibi dernek ve birliklerin de katkıları ile yurt dışında başarılı ve doğru işler yapabileceğimizi düşünmekteyiz. Bu nedenle ülke içindeki hizmet ve birlikteliklerimizi koruyup geliştirirken ülke dışında yaşanan gelişmeleri de yakından takip etmekteyiz. Tüm çalışanlarımıza ve ailelerine çıktığımız yolda başarılı ve özverili çalışmaları için teşekkür ederiz. Saygılarımla Erdoğan ÖZGÜN

5 MİSYONUMUZ: İnşaat ve Hazır Beton sektöründe üretim, taşıma ve pompalama faaliyetlerinde uzman kadro ile çalışmak. Çevreye ve yasalara duyarlı müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet üretmektir. Kendine özgü inovatif çözümler üreterek inşaat sektörüne katkı sağlamaktır. VİZYONUMUZ: Yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir hizmet anlayışı, kaliteli işleri, sonuç odaklı iş çözümleri, sürekli başarılarıyla inşaat ve hazır beton sektörünün aranılan lider ve vazgeçilmez markası olmaktır. Eras İnşaat 1987 yılında kurulmuştur. Eras İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. PETROL OFİSİ, TÜPRAŞ, İGSAŞ, AKAL TEKSTİL, PETKİM, NUH BETON ve NUH ÇİMENTO gibi Marmara bölgesinin önde gelen sanayi kuruluşlarının çok çeşitli inşaat işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir. Eras İnş. ve Tic. Ltd. Şti. İnşaat sektöründe geride bıraktığı 26 yıllık başarılı çalışmalarına örnek gösterilecek nitelikler taşıyan özel binalar, villalar, apartmanlar, okullar, cami, yaşlılar yurdu, arıtma tesisi inşaatları eklemiştir. Eras İnş. ve Tic. Ltd. Şti yılından itibaren Türkiye nin en büyüklerinden Kocaeli Toyota Plaza binası, Kocaeli 4S Nissan Plaza binası gibi oto Show merkezi binalarını temelden anahtar teslimi yapmış ve teslim etmiştir. Yaptığı işlerin kalitesini 17.Ağustos 1999 tarihinde gerçekleşen deprem sonrasında dimdik ayakta kalan ve hasar dahi almayan işleri ile ispat etmiştir Depremi sonrası inşaat sektöründe hazır betonun değeri daha net anlaşılmaya başladı. O dönemde özellikle büyük inşaat projelerinin Marmara bölgesinde yoğunluk kazanması hazır betona olan talebi hızla arttırdı. Eras İnşaatın geçmişte yaptığı başarılı ve güven veren çalışma anlayışı nedeni ile Nuh Çimento ve Nuh Beton yetkililerinin de yönlendirmesi sonucu 2002 yılında Nuh Beton Adapazarı Hazır beton tesis işletmeciliğine başlandı yılına kadar geçen sürede zaman zaman 22 tesise kadar çıkan sayılarda Nuh Beton firmasına ait tesislerin işletmeciliğini yaptı. Eras İnşaat iş gücünü ve donanımını hazır beton sektörünün üretim, taşıma, pompalama, santral bakım onarımı, yüksek katlı inşaatların sevk hatlarının hazırlanması ve hidrolik dağıtıcı bom kurulum, işletme ve söküm işlerinde ustalaşacak şekilde geliştirdi.

6 ERAS İNŞ. VE TİC. LTD TARAFINDAN YAPILAN İNŞAAT İŞLERİNDEN BAZILARI AŞAĞIDA TABLODA SUNULMUŞTUR. NUH ÇİMENTO VE NUH BETON İNŞAAT İŞLERİ 1 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş KAĞIT TORBA FABRİKASI İNŞAATI ( 1988 ) 2 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş SOSYAL TESİSLER İNŞAATI 3 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş BAĞ EVİ İNŞAATI 4 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş BEYAZ TUĞLA FABRİKASI İNŞAATI 5 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ HİZMET BİNASI İNŞAATI 6 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş M3 SU DEPOSU İNŞAATI 7 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş ENERJİ SANTRALI M. MENFEZ İNŞAATI 8 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş TAVŞANCIL YAŞLILAR YURDU İNŞAATI 9 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş ÇERKEŞLİ İLK ÖĞRETİM OKULU VE LOJMANLARI İNŞAATI 10 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş CAMİ İNŞAATI 11 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş REVİZYON VE BAKIM İŞLERİ 12 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş ÇİMNAK BİNASI İNŞAAT İŞLERİ 13 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş TUĞLA AMBARI BİNASI İŞLERİ 14 NUH BETON A.Ş KARTAL GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI İNŞAAT İŞLERİ 15 NUH BETON A.Ş İZMİT HAZIR BETON TESİSİ 16 NUH BETON A.Ş ADAPAZARI HAZIR BETON TESİSİ 17 NUH BETON A.Ş YALOVA HAZIR BETON TESİSİ 18 NUH BETON A.Ş HEREKE HAZIR BETON TESİSİ 19 NUH BETON A.Ş İZMİT 2. HAZIR BETON SANTRAL İNŞAATI 20 NUH BETON A.Ş ADAPAZARI ÇAMYOLU HAZIR BETON SANTRALI 21 NUH BETON A.Ş GÖLCÜK HAZIR BETON TESİSİ 22 NUH BETON A.Ş İSTANBUL KAYABAŞI HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI 23 NUH BETON A.Ş İSTANBUL CEVİZLİ HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI 24 NUH BETON A.Ş İSTANBUL AMBARLI HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI 25 NUH BETON A.Ş İSTANBUL BAŞAKŞEHİR HAZIR BETON TESİSİ 26 NUH BETON A.Ş İSTANBUL HABİPLER HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI 27 NUH BETON A.Ş BİLECİK HAZIR BETON TESİSİ 28 NUH BETON A.Ş VARYAP METROPOLİSTANBUL HAZIR BETON TESİSİ ( 2013) DİĞER FİRMA VE KURULUŞLAR İÇİN YAPILAN İNŞAAT İŞLERİ 29 İGSAŞ İSTANBUL GÜBRE SAN. A.Ş. FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ 30 İGSAŞ İSTANBUL GÜBRE SAN. A.Ş M2 SUNDURMA İNŞAATI 31 İGSAŞ İSTANBUL GÜBRE SAN. A.Ş. YANGIN EMNİYET BİNASI İNŞAATI 32 TÜPRAŞ TÜRK PETROLLERİ RAFİNERİSİ A.Ş. FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ 33 PETKİM PETROKİMYA FABRİKASI FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ 34 PETROL OFİSİ DERİNCE FUAR VE SOSYAL TESİSLERİ 35 PETROL OFİSİ TAHRAN, BAĞDAT, ŞAM FUAR STANT YAPI İŞLERİ 36 BEKSA BEKAERT ST7 VE ST8 BİNALARI İNŞAAT İŞLERİ 37 KAYA OTOMOTİV A.Ş. İZMİT TOYOTA PLAZA İNŞAATI 38 YILMAZ OTOMOTİV A.Ş. NİSSAN 4S PLAZA KÖSEKÖY İNŞAATI 39 ALTUĞ ÇİMENTO BABAESKİ ÇİMENTO TESİSLERİ İNŞAAT İŞLERİ 40 ÇAP İNŞAAT TATMAK A.Ş. KEMERBURGAZ FABRİKASI M2 41 AK-AL TEKSTİL M2 FABRİKA İNŞAATI 42 KYÖD KOCAELİ YÜKSEK ÖĞRENİMLİLER DERNEĞİ İLK ÖĞRETİM OKULU İNŞAATI 43 BAHÇECİK ÖZEL KOOPERATİFİ 12 ADET VİLLA KABA İNŞAATI 44 KORDSA KORD BEZİ VE İPLİK FABRİKASI ARITMA TESİSİ İNŞAATI 45 TÜRK YTONG SAN. A.Ş. YTONG PANEL EV İNŞAATLARI 46 ETİBOR BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKASI SU ARITMA TESİSİ VE ATÖLYE BİNASI 47 GÜNDOĞDU KÖYÜ 3 ADET VİLLA İNŞAATI 48 SİMGE OTOMOTİV LTD. ŞTİ. ŞTİ. TEM TEPETARLA TABAŞ AKARYAKIT İSTASYONU İNŞAATI 49 NAMAL PETROL MOGAZ SAFRANBOLU OTOGAZ İSTASYONU 50 ERTUĞ REKLAM A.Ş M² FABRİKA İNŞAATI 51 ERTUĞ REKLAM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK VE ATÖLYE BİNALARI İNŞAATI

7 Eras İnşaat Araç ve Donanım bilgisi Aşağıdaki tabloda sunulmuştur. EKİPMANIN CİNSİ NUH BETON MALI ERAS İNŞAAT MALI TOPLAM HAZIR BETON MİKSERİ ÇEKİCİLİ HAZIR BETON MİKSERİ MOBİL HAZIR BETON POMPASI LASTİKLİ YÜKLEYİCİ HİDROLİK HAZIR BETON DAĞITICI BOM MEKANİK HAZIR BETON DAĞITICI ÖRÜMCEK YER POMPASI TİCARİ HAFİF HİZMET ARACI MOBİL HAZIR BETON SANTRALI

8 KONULARINDA EĞİTİMLİ, TECRÜBELİ, SERTİFİKALI, GÜVENİLİR, UZMAN 600 PERSONEL

9

10

11 2008 yıli hızlı balık ödülleri için değişik sektörlerden 252 firma yarıştı. PricewaterhouseCoopers ın (PwC) yaptığı ön değerlendirme sonrasında iş dünyasının 15 önemli isminin oluşturduğu jüri tarafından incelenen 102 aday arasında başarı hikâyeleri ve büyümeleriyle dikkat çeken 13 firma sektörlerinin en hızlı balıkları seçildi. Hızlı Balık yarışmasında, ulaştırma ve taşımacılık sektörünün en hızlı balığı Pegasus Havayolları, büyük ödülün de sahibi oldu. Bu arada TEB KOBİ TV Ödülü Eras İnşaat ın oldu Yılı TEB KOBİ TV ve REFERANS GAZETESİNİN ortaklaşa düzenlediği HIZLI BALIK ÖDÜLLERİ yarışmasında İnşaat Sektörünün devlerinden HÜRRİYET HARRIET ÖZEL ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN TEB KOBİ TV ÖZEL ÖDÜLÜNÜ ALDI.

12 ERAS İNŞAAT VE TİCARET LTD.ŞTİ. KOCAELİ AKTİF SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ÜYESİDİR. KASİAD ÜYELERİ VE KAZAK İŞ ADAMLARI ZİYARETİ KASİAD ÜYELERİ VE PAKİSTANLI İŞ ADAMLARI ZİYARETİ SANKO HOLDİN YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. ABDÜLKADİR KONUKOĞLU BİR BAŞARI HİKAYESİ PROGRAMI KAPSAMINDA KASİAD ÜYELERİ İLE BİRLİKTEYİZ.

13 Eras İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. görev yaptığı her alanda fark yaratarak öne çıkacağının farkındadır. Bu nedenle hizmetleri için kullanmakta olduğu her tür ve tip araç, gereç, donanım ve ekipmanın koruyucu bakım, onarım ve servis hizmetlerini kendi içinde çözmek yolunu tercih etmiştir. Bugün Eras İnşaat tarafından hizmet verilen hazır beton tesislerinde görev yapan hazır beton mikserleri, pompaları ve loderler düzenli ve periyodik bakım onarımları haricinde dış görünümleri açısından da sürekli yenilenmektedir. Bu hizmet Eras İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim binasının da içerisinde yer aldığı Kartepe / Kocaeli tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Sektörde hazır beton üretim, taşıma ve pompala hizmetlerindeki milyonlarca m³ beton tecrübesine duyulan saygıdan dolayı Türkiye genelinde Eras İnşaat adı hazır beton ve bakım servisi ile birlikte anılmaktadır. Marmara bölgesinde hazır beton sektörü içinde yer alan üreticiler de zaman zaman Eras İnşaat teknik kadrosunun hizmet verdiği Kartepe/ Kocaeli tesislerinden hizmet almaktadır. KALİTELİ ve GÜVENİLİR HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

14 ÇALIŞANLARIMIZLA, ÜLKEMİZİN GELİŞMESİNE VE REFAHINA KATKI İÇİN HİZMET ÜRETİYORUZ yılı KOCAELİ VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : yılı TEPECİK VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : yılı KOCAELİ VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : yılı TEPECİK VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : yılı TEPECİK VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : 88. EN YÜKSEK VERGİ ÖDEYEN ŞİRKETLER SIRALAMASINDA PEK ÇOK ÖNEMLİ SANAYİ KURULUŞUNU GERİDE BIRAKMIŞTIR. BUNDAN DA HAKLI BİR GURUR DUYMAKTADIR.

15

16 ARTILARIMIZ Teknik bilgi ve yetenekle donanmış yönetim kadromuz. Ağır vasıta ve hazır beton araçları konusunda uzman bakım kadromuz. Hazır beton santralları konusunda uzman ustalarımız Hazır beton sektöründe deneyimli operasyonel kadromuz. Hazır beton birliğince sertifikalandırılmış mikser operatörlerimiz Hazır beton birliğince sertifikalandırılmış beton pompası operatörlerimiz Teknolojik alt yapı yatırımlarımız. Arvento ile online araç takip sistemimiz. Mobil telefon, internet, haberleşme ağımız. Kameralı tesis gözlem ve kayıt sistemlerimiz. Tüm tesislerde internet bağlantılı bilgisayar sistemlerimiz. Güçlü araç ve donanım parkımız. İş yoğunluğuna göre hızlı refleks verebilen operasyonel araç ve kadro yapımız. ( Personelimizin ve araçlarımızın farklı lokasyonlarda hızlı destek verecek şekilde organize olabilmesi.)

17

18 3 BÖLGEDE TOPLAM 15 TESİSTE 23 HAZIR BETON SANTRALI. İSTANBUL BÖLGESİ KARTAL TESİSİ

19 İSTANBUL BÖLGESİ HEREKE TESİSİ

20 İSTANBUL BÖLGESİ - CEVİZLİ TESİSİ

21 İSTANBUL BÖLGESİ - FİKİRTEPE TESİSİ İSTANBUL BÖLGESİ - BÜYÜKÇEKMECE TESİSİ

22 İSTANBUL BÖLGESİ - ISPARTAKULE TESİSİ

23 DOĞU MARMARA - ADAPAZARI TESİSİ

24 DOĞU MARMARA - DÜZCE TESİSİ

25 DOĞU MARMARA - BİLECİK TESİSİ Bilecik tesisi 3 hazır beton santralı ve hemen yanında kurulu agrega tesisi ile Ankara İstanbul Hızlı Tren 2 etap kesim 1. Vezirhan Köseköy hattı için hazır beton üretmektedir.

26 DOĞU MARMARA - GEYVE TESİSİ

27 GÜNEY MARMARA - YALOVA TESİSİ GÜNEY MARMARA - GEMLİK TESİSİ

28 GÜNEY MARMARA - ALTINOVA TESİSİ

29 GÜNEY MARMARA LALEDERE TESİSİ

30 HER AN YENİ MİKSERLERİMİZLE KARŞINIZA ÇIKABİLİRİZ. TECRÜBEYE SAYGI DUYARAK, YENİLİKLERE AÇIK, DEĞİŞEN VE GELİŞEN TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

31 EN ÖZEL PROJELERDE; TÜNELDEN VİYADÜĞE, TEMELDEN, ÇATIYA KADAR BİZ VARIZ.

32 ÜRETİRİZ, TAŞIRIZ, POMPALARIZ. ŞEHİRDE YADA DAĞDA HER ZAMAN BİZ VARIZ. BAZEN NUH ENERJİ - HES İÇİN TRABZON ARAKLIDA BAZEN AĞAOĞLU - RES İÇİN BANDIRMA DAĞLARINDAYIZ.

33

34 YÜKSEK KATLI BİNALARIN SEVK HATLARI KURULUMU, HİDROLİK DAĞITICI BOM MONTAJI, İŞLETMESİ VE DEMONTAJ İŞLERİNİZ İÇİN BİZE DANIŞIN.

35 SADECE TAŞIMAK DEĞİL POMPALAMAK DA BİZİM İŞİMİZ.

36 Yüksekte

37 AMA HER İŞİMİZE TEMELDEN SAĞLAM BAŞLARIZ.

38 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN AK-KOZA EVLERİ PROJESİ HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI GARANTİ-KOZA RESİDANCE VE AVM YERLEŞİM ALANI

39 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN ATAŞEHİR AĞAOĞLU İNŞAAT MY TOWERLAND PROJESİ HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI BOSTANCI - ZİNCİRLİKUYU METROBÜS HATTI GİDİŞ DÖNÜŞ ALT VE ÜST YAPI PROJELERİ

40 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI BİLECİK KÖSEKÖY ARASI HIZLI TREN PROJESİ İNŞAATI

41 KAYABAŞI TOKİ KAYAŞEHİR PROJESİ

42 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN ZİNCİRLİKUYU ZORLU CENTER PROJESİ HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

43 ZİNCİRLİKUYU ZORLU CENTER PROJESİ

44 ISPARTAKULE İHLAS MARMARA EVLERİ PROJELERİ

45 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI ARTAŞ GAZİOSMANPAŞA AVRUPA KONUTLARI TEM PROJESi HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

46 NİSSA O2 PROJESİ ISPARTAKULE / İSTANBUL HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

47 İSTANBUL / GÜMRÜK EROĞLU LOUNGE PROJESİ HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

48 METROPOL İSTANBUL PROJESİ ATAŞEHİR - İSTANBUL HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

49 NUH ÇİMENTO VE NUH BETON İÇİN ERAS İNŞAAT VE TİC. LTD. ŞTİ. TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN PROJELERDEN BAZILARI AŞAĞIDA RESİMLERİ İLE SUNULMUŞTUR den bugüne NUH ÇİMENTO KAĞIT TORBA FABRİKASI İNŞAATI İLK YAPILAN İNŞAAT İŞİ YIL: 1988 NUH BETON VARYAP METROPOL İSTANBUL PROJESİ HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI VE SANTRAL MONTAJI SON YAPILAN İNŞAAT İŞİ YIL: 2013

50 NUH ÇİMENTO A.Ş CAMİ İNŞAATI NUH ÇİMENTO A.Ş Cami inşaatı Eras İnşaat tarafından 17 günde temelden çatıya, minaresine tamamlanmıştır.

51 NUH BETON ADAPAZARI TESİSİ İNŞAATI

52 NUH BETON ÇAMYOLU BETON TESİSİ İNŞAATI

53 NUH BETON ÇAMYOLU BETON TESİSİ İNŞAATI

54 NUH ÇİMENTO ENERJİ SANTRALI TESİSAT KANALI İNŞAATI

55 NUH ÇİMENTO TON SU DEPOSU İNŞAATI

56 NUH BETON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLAVE KAT İNŞAATI

57 NUH ÇİMENTO ÇERKEŞLİ KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU ve LOJMAN İNŞAATI

58 NUH ÇİMENTO LİMANI İNŞAAT İŞLERİ

59 NUH ÇİMENTO SOSYAL TESİS İNŞAATI NUH ÇİMENTO SOSYAL TESİS İLAVE BİNA İNŞAATI

60 NUH ÇİMENTO TAVŞANCIL HUZUREVİ İNŞAATI

61 NUH ÇİMENTO BAĞ EVİ İNŞAATI

62 NUH BETON İZMİT HAZIR BETON TESİSİ İNŞAAT İŞLERİ VE HAZIR BETON SANTRAL MONTAJ ÇALIŞMALARI

63 NUH BETON İZMİT HAZIR BETON TESİSİ İNŞAAT İŞLERİ VE HAZIR BETON SANTRAL MONTAJ ÇALIŞMALARI

64 NUH BETON İZMİT 2.HAZIR BETON SANTRALI İNŞAAT VE SANTRALI KURULUM ÇALIŞMALARI

65 NUH BETON İZMİT 2.HAZIR BETON SANTRALI İNŞAAT VE SANTRALI KURULUM ÇALIŞMALARI

66 NUH ÇİMENTO MICIR TESİSİ İNŞAAT İŞLERİ

67 NUH ÇİMENTO ÇİMNAK BİNASI İNŞAAT İŞLERİ

68 NUH ÇİMENTO BEYAZ TUĞLA HEREKE FABRİKASI İNŞAATI

69 NUH ÇİMENTO BEYAZ TUĞLA HEREKE FABRİKASI İNŞAATI

70 NUH ÇİMENTO TUĞLA AMBARI - HEREKE

71 NUH BETON YALOVA TESİSİ İNŞAATI

72 NUH BETON YALOVA TESİSİ İNŞAATI

73 NUH BETON İSTANBUL BAŞAKŞEHİR HAZIR BETON TESİSİ İNŞAAT VE MONTAJ İŞLERİ

74 NUH BETON VARYAP TESİSİ İNŞAAT VE MONTAJ İŞLERİ

75 NUH BETON VARYAP TESİSİ İNŞAAT VE MONTAJ İŞLERİ

76 ERAS İNŞAAT TARAFINDAN YAPILAN DİĞER İNŞAAT İŞLERİ NİSSAN 4S PLAZA İNŞAATI - KÖSEKÖY/ İZMİT

77 NİSSAN 4S PLAZA İNŞAATI - KÖSEKÖY/ İZMİT

78 KOCAELİ TOYOTA PLAZA İNŞAATI

79 KOCAELİ TOYOTA PLAZA İNŞAATI

80 GÜNDOĞDU KÖYÜ 3 ADET 500M² LİK VİLLA İNŞAATI BAHÇECİK İZMİT 12 ADET TRİPLEKS VİLLA İNŞAATI

81 AK AL FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ

82 AK AL FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ

83 BABAESKİ ALTUĞ ÇİMENTO İNŞAAT İŞLERİ

84 KOCAELİ YÜKSEK ÖĞRENİMLİLER DERNEĞİ OKUL İNŞAAT İŞLERİ

85 İŞ VE İNCELEME GEZİLERİMİZDEN BAZILARI TRABZON / ARAKLI HES PROJESİ Tek giriş noktası bir kişinin sığabileceği yukarıda görülen şaft giriş noktası. İrtibat için en verimli araç telsizler. beton dökülmeyi bekleyen derivasyon tüneli taban imalatı 500 metre boyda. Tüm hazırlıklar gecenin ilerleyen saatlerinde tamamlandı. Şimdi beton dökmeye hazırız. İlk mikser beton Santralından çıkalı çok oldu. Nerdeyse gelmek üzeredir. İyi ki beton formülü için çözüm bulundu.

86 İlk beton hattın uç kısmına ulaştığında saatler çoktan gece yarısını geçmişti. Beton 500 metrelik sevk hattı içinde yol aldı ve işte kazasız, belasız, donmadan sevk hattının ucundan kalitesinden kaybetmeden çıktı. Sevk hattı 3 metrelik boruları sökülerek ilk giriş noktasına kadar uzun bir çalışma sonrası gelindi. Mastarı çekilen beton zemin kurumaya bırakıldı. İşimizi layığı ile yapmanın huzuru yorgunluğumuza değdi. Beton pompamızı temizledik, kamyona yükledik. Düze indik. Trabzon a geldik. Görev başarı ile tamamlandı. Fırından yeni çıkmış Trabzon ekmeği eşliğinde güzel bir kahvaltıyı hak ettik. Sonra da eve dönüş için yola çıktık.

87 Kaliteli betonun zor bulunduğu, bir çok inşaat projesinin çoğu zaman bu nedenle gerçekleşemediği yada yarım kaldığı bir Afrika ülkesi Benin. Pek çok ticari iş olanağı var. ORTA AFRİKA ÜLKESİ - BENİN İNCELEME GEZİSİ. Okyanus kıyısında planlanmış, gerçekleştirilmeyi bekleyen pek çok proje var. Ancak projelerden bazıları çeşitli nedenlerle başlamış ve yarım kalmış. Hammadde yokluğu ve çalışacak nitelikle eleman eksikliği de önemli sorunlardan.

88 Beninde son derece eski ve ilkel yöntemlerle çok uzun süren inşaatlar daha yapım aşamasında eskimekte. Ülkede bina ve beton kalitesi kullanılan malzeme ve yöntemler nedeni ile son derece düşük kalitede.

89 IRAK RESMİ KURULUŞLARI VE ÖZEL FİRMALARI İLE İŞBİRLİĞİ ORTAK PROJE ÇALIŞMALARI İNCELEME GEZİLERİ Yılları arasında farklı tarihlerde Kuzey Irak ve Güney Irak olmak üzere farklı şehirlerde hazır beton tesisleri incelendi. Mevcut ticari yapının anlaşılması için görüşmeler yapıldı. Irak devlet kuruluşları ve Iraklı özel firmaların yetkilileri ile resmi ve özel projeler konusunda detaylı toplantılar yürütüldü. Karşılıklı iş görüşmeleri sırasında Iraklı yetkililer ülkemizi ziyaret etti. Her iki ülke topraklarında da iş görüşmeleri düzenlendi.

90 İRAN TEBRİZ ÜMRAN BAŞKANLIĞI İLE GÖRÜŞMELER VE KARŞILIKLI ZİYARETLER. İran Tebriz Kenti Ümran Başkanlığı ile Eras İnşaat ortak işbirliği projelerinin görüşülmesi için İran Tebriz Belediye Başkanı ve Ümran Başkanıyla karşılıklı İran ve Türkiye de görüşmeler yürütülmesi

91 BULANCAK HAZIR BETON TESİSİ İNCELEME GEZİSİ.

92 BULANCAK HAZIR BETON TESİSİ İNCELEME GEZİSİ.

93 RİZE ERZURUM ARASI OVİT DAĞI TÜNEL PROJESİ. Ovit Dağı Tüneli, Türkiye'de Rize-Erzurum arasındaki karayolunun İkizdere-İspir mevkinde bulunan Ovit Dağı Geçidi'nin karayolu tüneli ile geçilmesini hedefleyen bir ulaşım projesidir. 14,7 kilometre olması ve tamamlandığında Türkiye'nin en uzun tüneli olması planlanmaktadır. Bu proje ile kasım ile nisan ayları arasında yoğun kar yağışı nedeniyle trafiğe kapanan İkizdere-İspir arasındaki 2600 rakımlı Ovit Dağı Geçidi'nin yılın tamamında trafiğe açık olması hedeflenmektedir. Projenin hazır beton potansiyeli nedeni ile Nuh Beton ve Eras İle ilgili proje yetkilileri arasında işbirliği imkân ve şartlarının görüşülmesi amacıyla iş gezisi düzenlenmiştir. Gezi sonrasında Nuh beton yönetimi konu ile ilgili bilgilendirilmiştir.

94 Konya da Kurulu Uygur hazır beton tesis yetkilileri ile işbirliği ve çalışma şartları hakkında görüşmeler yürütmek ve Konya genelinde Hazır beton piyasası hakkında bilgi edinmek amaçlı ziyaretler yapılması. KONYA YOLLARINDA. KONYA UYGUR BETON İNCELEMESİ

95 BURHANİYE VE ÇEVRESİ BETON TESİSLERİ İNCELEME GEZİSİ

96 İZMİR SOYAK TOKİ İNCELEME GEZİSİ

97 ŞIRNAK, CİZRE VE ÇEVRE BETON TESİSLERİ İNCELEME GEZİSİ

98 ŞIRNAK, CİZRE VE ÇEVRE BETON TESİSLERİ İNCELEME GEZİSİ Şırnak, Cizre ve yakın çevresinde yapılan hazır beton tesisleri incelemesinde konumu nedeni ile avantajlı hale gelen işletmeler gezildi. Bu işletmelerin ortak özelliği Dicle nehri kenarında olmalarıydı. Suyu nehirden kullanan bu tesisler hemen yanlarında kurmuş oldukları kum ve mıcır ocaklarından agrega ihtiyaçlarını da karşılamaktalar.

99 ŞIRNAK,CİZRE VE ÇEVRE BETON TESİSLERİ İNCELEME GEZİSİ

100 AĞAOĞLU - AMASYA HES PROJESİ İNCELEME GEZİSİ

101 BANDIRMA - RES PROJESİ İNCELEME GEZİSİ VE İNŞAAT İŞLERİNİN YAPILMASI

102

103

104 KARAMÜRSEL ALTINOVA BETON YOL PROJESİ

105 KARAMÜRSEL ALTINOVA BETON YOL PROJESİ Ülkemizde ender rastlanır uygulamalardan hazır beton karayolu yapımı Karamürsel Altınova arasında yapılmıştır. Karayolları Genel Müdürlüğü yetkilileri Eras İnş. Tarafından alt taşeronluğu yapılan Altınova Nuh Beton Hazır beton tesislerinden alınacak betonun uygunluğunu onaylayarak kullanımına karar vermişlerdir.

106

107 ÇINARCIK DEVLET HASTAHANESİ PROJE PETONLARI

108

109

110 SEVK HATTI VE HİDROLİK BOM KULLANMAK BİLGİLİ VE TECRÜBELİ EKİP İŞİDİR.

111 ERAS İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ. Yüksek katlı binalar konusunda hazır beton sevk hatlarının kurulması ve hidrolik dağıtıcı bomlar ile ilgili binlerce m³ lük deneyime sahiptir. Bu deneyimi güvenilir bir çözüm ortağı olarak hizmet kalemleri arasında sunmaktadır.

112 HAVADA Elbette hazır beton pompalama işi bazen de farklı bakış açıları ile çözüme kavuşur. Beton pompaları mobil olarak tasarlanır ve kullanılır. Ancak biz bazen onları özel vinçler sayesinde yüksek katlarda kullanmak zorunda kalabiliriz. Bildiğimiz bir şey varsa o da sorun varsa biz çözüm üretiriz. Resim: Çolakoğlu Metalürji Projesi tabliye betonu çalışması. DENİZDE İşimiz betonla. İhtiyaç olan her yerde biz göreve hazırız. Bu sefer de denizdeyiz. Altınova tersaneler bölgesinde denize uzanan bir iskelenin betonunu denizde duba üzerinden pompalarken karşınıza çıkabiliriz. HER YERDE VARIZ.

113 HAZIR BETON TEDARİĞİ TAMAMLANAN PROJELERDEN BAZILARI AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

114 HAZIR BETON TEDARİĞİ DEVAM EDEN PROJELERDEN BAZILARI AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR. CENGİZ, İÇTAŞ, BELEN İNŞAAT ORTAKLIĞI / ESKİŞEHİR - SAKARYA HIZLI TREN 2.ETAP M³ DOĞUŞ İNŞAAT ÜMRANİYE - ÇEKMEKÖY METRO İNŞAATI M³ EMLAK PAZARLAMA - SORPHAN PARK PROJESİ M³ ERTUR - EROĞLU İNŞAAT / MUHTELİF İNŞAATLARI - PROJELERİ M³ GARANTİ KOZA - KOZA ŞEHİR 3 VE 3. ETAP PROJELERİ M³ İHLAS İNŞAAT - ISPARTAKULE İHLAS EVLERİ 5. ETAP PROJESİ M³ İHLAS İNŞAAT - KRİSTAL ŞEHİR PROJESİ M³ MESTURKAZA SULTANBEYLİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJESİ M³ MUTLU - MESTURKAZA - MİLTAŞ ORTAKLIĞI ÜMRANİYE ALIŞVERİŞ MERKEZİ M³ NİDA İNŞAAT BALLADİUM TOWER - ATAŞEHİR PROJESİ M³ TEPE İNŞAAT TEPE LİFE PROJESİ M³ VARYAP - GAP İNŞAAT ORTAKLIĞI - İSTANBUL ATAŞEHİR METROPOL PROJESİ M³ YENİ DOĞUŞ İNŞAAT PROJELERİ M³ AĞAOĞLU İNŞAAT PROJELERİ M³ YILMAZ İNŞAAT FUAYE SÜREYYAPAŞA PROJESİ - İSTANBUL MALTEPE KONUTLARI M³ YENİ DOĞUŞ İNŞAAT TULİP TURKUAZ - FORUM İSTANBUL PROJESİ M³ YENİ DOĞUŞ İNŞAAT KOROZO FABRİKASI GENİŞLETME PROJESİ M³ YENİ DOĞUŞ İNŞAAT ASRIN PLASTİK FABRİKASI PROJESİ M³

115 1987 den 2013 yılına geçen zamanda işimizle ilgili pek çok konuda yeni tecrübeler ve bilgiler edinme fırsatı bulduk. Her geçen gün yeni ve daha farklı tecrübeler ve bilgilerle de karşılaşmaktayız. Hazır beton sektörü 1987 den bugüne çok gelişti ve her an gelişmekte. Mikser ve pompalar gelişiyor, şantiyelerin talepleri ve şartları değişiyor. Yasa ve yönetmelikler değişiyor. Ancak henüz değişmeyen bir şey var ki o da inşaatlarda hazır beton ihtiyacı teknoloji ile birlikte artış gösteriyor. Bugün Eras İnşaat olarak geldiğimiz noktada bize düşen; çözüm ortağı olduğumuz firmaların beklenti ve standartlarını iyi anlamak, iş birliği içinde olduğumuz tedarikçilerimize gelişmeleri yönünde yol gösterici olmaktır. Sektörün içinde tüm olayları canlı olarak yaşamamız nedeni ile tecrübe birikimimizi hem işverenlerimizle hem de iş görenlerimizle paylaşarak ilerlememizin önemini biliyor ve bu yönde çalışıyoruz. Sektörün ihtiyacı olan kalifiye eleman yetiştirmek, farklı ve inovatif beton çeşitleri üzerinde araştırmalar yapmak, Hazır beton mikser ve pompalarında çalışma konforunu arttırıcı klima, otomatik şanzıman gibi isteklerle tedarikçilerimize yön vermek, araçların uydu takip sistemi ile kontrol edilmesi yönünde sektörde ilk olmak gibi çalışmalarımızı anlattığımızda bazen abartıyormuşuz gibi gelebilir. Ancak biz gelişmelere uyum sağlayamayan her işletmenin gelecekte var olmayacağını düşünüyoruz. Değişime ve gelişime açık bilgi ve tecrübesini paylaşan bir şirket olarak ilerlemeyi seçiyoruz. Sektörde edindiğimiz bu tecrübe ve birikimin tesadüf olmadığını, görev aldığımız her işte yaşadığımız tecrübelerin bizler için hazine değerinde olduğunu biliyoruz. Bu birikimlerimizi çözüm ortağı olduğumuz iş verenlerimizle gerçekleştirdiğimiz görevlerde yansıtmaktan mutluyuz.

116 BÜYÜKÇEKMECE DEN DÜZCEYE, GEMLİK TEN BİLECİĞE HİZMET İÇİN VARIZ. İRTİBAT ADRES VE TELEFONLARIMIZ. KOCAELİ MERKEZ : İnönü Cad. Özel Apt. No: 120 / 4 İzmit Kocaeli Tel: KARTEPE ŞUBE...: Petrol Mah. İstiklal Cad. Kemalreis Sk.No:2 Kartepe Kocaeli Tel: KARTAL TESİSİ..: Büyükbakkalköy Mah. Samandıra Cad Maltepe İstanbul Tel: CEVİZLİ TESİSİ..: Cevizli Mah. Devrek Cad. İBB Yol bakım Md Ada 2/2 Parsel Kartal - İstanbul FİKİRTEPE TESİSİ.: Uzunçayır Metrobüs durağı yanı E-5 kenarı Kadıköy - İstanbul VARYAP TESİSİ.: Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı. Ata Blokları karşısı Ataşehir İstanbul HEREKE TESİSİ.: Akyar Mevki Hereke Kocaeli Tel: BÜYÜKÇEKMECE TESİSİ : Çakmaklı Köyü Sıvap Mevki Büyükçekmece İstanbul Tel: ISPARTAKULE TESİSİ : Firuzköy Mah. Ispartakule 1.Bölge 4.Kısım 527 ada 1. Parsel Avcılar - İstanbul ADAPAZARI TESİSİ : Eskişehir Yolu üzeri Hanlı beldesi Adapazarı Tel: DÜZCE TESİSİ : Arabacı Köyü Mengiç Ökek Mevki Çilimli Düzce Tel: BİLECİK TESİSİ..: Cumhuriyet Mah. 44.Pafta 200. Ada. 1 ve 2 nolu parsel Ciciler Köyü Osmaneli/Bilecik GEYVE TESİSİ.: Eşme Köyü Karapınar Mevki 1.Pafta 2723 Parsel Geyve Sakarya Tel: YALOVA TESİSİ.: Merkez Kirazlı Köyü Dışbudak Mevki Pafta G22C11C1B Ada 150 Parsel5 Yalova ALTINOVA TESİSİ..: Havuzdere Mevki Altınova Yalova Tel: LALEDERE TESİSİ : Laledere Köyü Çiftlikköy / Yalova GEMLİK TESİSİ : Parsbey Mah. Yalova Yolu Umurbey Gemlik Bursa Tel:

117 İzmit Merkez Adresi : İnönü Cad. Özel Apt. No:120/4 İZMİT KOCAELİ TÜRKİYE Tel: Kartepe Şube Adresi : Petrol Mahallesi Demiröz Cad. No:3 KARTEPE KOCAELİ TÜRKİYE Tel: Fax: İnternet: mail:

BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.

BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR. BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR. TEB KOBİ TV ÖZEL ÖDÜL SAHİBİ. Eras İnş. ve Tic. ltd. Şti. İnönü cad. Özel Apt. No:120/4 Kocaeli Türkiye. ERAS İNŞ. VE TİC. LTD HAKKINDA. Eras İnş.ve Tic. Ltd. Şti. 1987 yılında

Detaylı

eras İnşaat ve tic. ltd. Şti. Başarı asla tesadüf değildir.

eras İnşaat ve tic. ltd. Şti. Başarı asla tesadüf değildir. eras İnşaat ve tic. ltd. Şti. Başarı asla tesadüf değildir. 1 Hazır beton sektörünün lideri MİSYONUMUZ İnşaat ve Hazır Beton sektörünün üretim, taşıma ve pompalama faaliyetlerinde uzman kadrosuyla, Uluslararası

Detaylı

Z M ZE-MİR İNŞAAT. www zemirinsaat.com

Z M ZE-MİR İNŞAAT. www zemirinsaat.com Z M ZE-MİR İNŞAAT www zemirinsaat.com ZE-MİR İNŞAAT TURZ. TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ. Z M Mehmet GÖKTAŞOĞLU Genel Müdür GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN; Zemir İnşaat yılların verdiği tecrübeyle sağladığı birikimlerini profesyonel

Detaylı

2. ŞİRKET FAALİYET ALANLARI 4. ORGANİZASYON ŞEMASI 5. PERSONEL KALİFİKASYONU 8. TAMAMLANAN PROJELER 9. DEVAM EDEN PROJELER 9. ŞANTİYELERDEN RESİMLER

2. ŞİRKET FAALİYET ALANLARI 4. ORGANİZASYON ŞEMASI 5. PERSONEL KALİFİKASYONU 8. TAMAMLANAN PROJELER 9. DEVAM EDEN PROJELER 9. ŞANTİYELERDEN RESİMLER İÇİNDEKİLER 1. ŞİRKET PROFİLİ 2. ŞİRKET FAALİYET ALANLARI 3. TİCARET ODASI KAYDI 4. ORGANİZASYON ŞEMASI 5. PERSONEL KALİFİKASYONU 6. EKİPMAN LİSTESİ 7. REFERANSLAR 8. TAMAMLANAN PROJELER 9. DEVAM EDEN

Detaylı

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ 500+ Proje Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK Güçlü teknik kadromuz ve alt yapımız ile güç santralleri, enerji iletim hatları, orta gerilim

Detaylı

FİRMA TANITIMI. LODOS ÇELIK A.Ş. COMPANY DESCRIPTION

FİRMA TANITIMI. LODOS ÇELIK A.Ş. COMPANY DESCRIPTION FİRMA TANITIMI. LODOS ÇELIK A.Ş. FİRMA TANITIMI COMPANY DESCRIPTION HAKKIMIZDA Lodos Çelik Konstrüksiyon İnşaat Yapı Makina Taah. San. ve Tic. A.Ş, çelik konstrüksiyon imalat ve montaj sektöründe faaliyetini

Detaylı

AVCIBAŞOĞLU İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

AVCIBAŞOĞLU İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. AVCIBAŞOĞLU İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Şirketimiz Hakkında 2014 Hakkımızda Dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Avcıbaşoğlu İnşaat 2000'li yıllardan itibaren

Detaylı

Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet

Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet Güven Verir, Yapılar Kurar, Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet Hakkımızda Polatsan, Mekanik Tesisat Taahhüt konusunda uzmanlığını geliştiren Türkiye'nin gelişen Endüstriyel mekanik sektöründe bugüne

Detaylı

YÖNETİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ PEYZAJ HİZMETLERİ GÜVENLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİK HİZMETLER BAŞKANIN MESAJI Uzun yılların vermiş olduğu deneyimimizi insanı merkeze alan, sürdürülebilir

Detaylı

YurtbaY Şİrketler Grubu.Ş.

YurtbaY Şİrketler Grubu.Ş. Yurtbay Şİrketler Grubu.Ş. Mutluluğa Mutluluğa açılan kapı YURTBAY ŞİRKETLER GRUBU Süreklİ ve sürdürülebilir büyümesini tescilleyen, Türkİye nin 507. büyük sanayi kuruluşu. Yurtbay Yapı A.Ş., Yurtbay Şirketler

Detaylı

HAKKIMIZDA. w w w. s e l k u t i n s a a t. c o m

HAKKIMIZDA. w w w. s e l k u t i n s a a t. c o m HAKKIMIZDA Firmamız 2005 yılında inşaat sektöründeki gelişmeler ışığında faaliyetlerine başlamıştır. Bu kapsamda çeşitli maden ve sanayi kuruluşlarının, endüstriyel işletmelerin tesis binalarının inşaat

Detaylı

Tüm Kurumsal İşlerinizde Profesyonel Çözümler

Tüm Kurumsal İşlerinizde Profesyonel Çözümler Tüm Kurumsal İşlerinizde Profesyonel Çözümler www.faktorgrup.com İşlerinizde Profesyonel Çözümler Değerli yöneticiler, Bildiğiniz gibi, içinde yaşadığımız yüzyılda modern işletmecilik kavramı beraberinde

Detaylı

REFERANS KATALOĞU SİSTEM TEKNOLOJİ ve MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. 2002 yılında kurulan firmamız, mekanik tesisatlarda gelişen teknoloji hizmetlerinden müşterilerini en üst düzeyde faydalandırarak, proje yönetimi

Detaylı

www.gunesyapi.com.tr www.gunesyapi.com.tr

www.gunesyapi.com.tr www.gunesyapi.com.tr www.gunesyapi.com.tr www.gunesyapi.com.tr Hakkımızda Firmamız hafriyat, nakliye, her türlü bina inşaatı kapsamında kaba inşaat, alt yapı, dekorasyon, tadilat, yalıtım, projelendirme, tasarım ve yapı danışmanlığı

Detaylı

CERRAH İNŞAAT LTD.ŞTİ.

CERRAH İNŞAAT LTD.ŞTİ. CERRAH İNŞAAT LTD.ŞTİ. TANITIM DOSYASI ŞİRKET PROFİLİ FAALİYET ALANLARI ÇALIŞILAN FİRMALAR TAMAMLANAN İŞLER C E R R A H İ N Ş A A T ŞİRKET PROFİLİ Cerrah İnşaat İletişim Gıda San. Tic. Ltd. Sti. Şener

Detaylı

ENERJİ ULAŞIM ALTYAPI. Ayber M Ü H E N D İ S L İ K

ENERJİ ULAŞIM ALTYAPI. Ayber M Ü H E N D İ S L İ K ENERJİ ULAŞIM ALTYAPI Ayber M Ü H E N D İ S L İ K Ayber Mühendislik; Ülke ihtiyaçlarına yönelik hizmetler ve yapılar sunan, insanların yaşam kalitesini artıran ve kendini sürekli geliştiren, girişimci,

Detaylı

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI yılların birikimi tek bir çatı altında KARPA & VENA YAPI ORTAK GİRİŞİMİ hakkımızda İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren KARPA YAPI VE VENA

Detaylı

GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA

GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA GÜRÇAY MAKİNE HAKKINDA 1994 yılında Şerafettin Gürçay tarafından kurulan Gürçay Makine, tecrübeli kadrosu ve ileri teknoloji üretim donanımıyla kısa bir süre içerisinde sektörünün önde firmalarından biri

Detaylı

İçindekiler. 1/ Önsöz. 2/ Firma Profili. Tarihçe Misyon Vizyon Faaliyet Alanları 4 5 6 7-8 9-10-11. 3/ Referanslar. 4/ İletişim Bilgileri

İçindekiler. 1/ Önsöz. 2/ Firma Profili. Tarihçe Misyon Vizyon Faaliyet Alanları 4 5 6 7-8 9-10-11. 3/ Referanslar. 4/ İletişim Bilgileri bertekinsaat.com İçindekiler 1/ Önsöz 2 2/ Firma Profili Tarihçe Misyon Vizyon Faaliyet Alanları 4 5 6 7-8 3/ Referanslar 4/ İletişim Bilgileri 9-10-11 12 bertekinsaat.com 1 Önsöz Firmamız uluslararası

Detaylı

İnşaat Taahhüt Sanayi Ltd. Şti. BESA İNŞAAT KATALOG 2013. www.besainsaat.net

İnşaat Taahhüt Sanayi Ltd. Şti. BESA İNŞAAT KATALOG 2013. www.besainsaat.net İnşaat Taahhüt Sanayi Ltd. Şti. BESA İNŞAAT KATALOG 2013 www.besainsaat.net İnşaat Taahhüt Sanayi Ltd. Şti. İÇİNDEKİLER 1- Besa İnşaat Hakkında 2- Hizmetlerimiz 3- Yapılan işler 4- Biten Projeler 7- Devam

Detaylı

Hakkımızda. www.kita.com.tr. KITA, 1995 te kurulmuş entegre bir lojistik hizmet üreticisidir.

Hakkımızda. www.kita.com.tr. KITA, 1995 te kurulmuş entegre bir lojistik hizmet üreticisidir. İstanbul, 2013 Hakkımızda KITA, 1995 te kurulmuş entegre bir lojistik hizmet üreticisidir. KITA, taşıma ve lojistik hizmetlerinde mükemmelliği hedef alarak ve kalifiye insan kaynağını en etkin şekilde

Detaylı

DOĞRU PROJELER DOĞRU ADIMLAR.

DOĞRU PROJELER DOĞRU ADIMLAR. DOĞRU PROJELER DOĞRU ADIMLAR www.insayyapi.com Herşey hayal etmekle başlar... Geleceğimize kalıcı eserler bırakmak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz. Değer katan yapılar inşa eder... İnsay Yapı Grubumuzun

Detaylı

OYAK BETON HAKKINDA OYAK BETON PROJELERİ ULAŞIM PROJELERİ

OYAK BETON HAKKINDA OYAK BETON PROJELERİ ULAŞIM PROJELERİ OYAK BETON HAKKINDA Çeyrek asra yakın bir süre OYAK Çimento Grubu fabrikalarının çatısı altında ikincil bir hizmet olarak sunulan hazır beton üretimi ve satışı, sektördeki hızlı gelişmelerin ve artan talebin

Detaylı

Sizin Seçiminiz HAKKIMIZDA. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz

Sizin Seçiminiz HAKKIMIZDA. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz Bizim İşimiz Sizin Seçiminiz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız Mesleki yeterliliğini sağlamış insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. HAKKIMIZDA Fonte Group 2016'da kurulmuş

Detaylı

DEMA MAKİNA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DEMA MAKİNA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DEMA MAKİNA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DEMA Makina İnşaat Ltd. 1989 yılında kurulmuş bir mühendislik, tedarik, inşaat (EPC) firmasıdır. Ağırlıklı olarak petrokimya sektöründe faaliyet göstermekte

Detaylı

İzmir Bergama. Adapazarı Kandıra. Kocaeli Kandıra. Aydın Denizli. İzmit Yalova. Eskişehir Bilecik. Bandırma Bursa

İzmir Bergama. Adapazarı Kandıra. Kocaeli Kandıra. Aydın Denizli. İzmit Yalova. Eskişehir Bilecik. Bandırma Bursa 1 SU-YAPI Mühendislik Mişavirlik A.. 1999 Bergama Altı Adet Köprüye Ait Temellerin Tasarımı Ve Geoteknik 2 Alaçatı Turizm Ve Yatırım A.. 1999 Alaçatı İstinat Duvarları Hakkında Değerlendirme 3 ESER Müşavirlik

Detaylı

1983 yılında kurulan firmamız, inşaat. sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Sektör içindeki yılların getirdiği deneyimini

1983 yılında kurulan firmamız, inşaat. sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Sektör içindeki yılların getirdiği deneyimini İnşaat Ltd. Şti. 1 2 1983 yılında kurulan firmamız, inşaat sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Sektör içindeki yılların getirdiği deneyimini ve bilgi birikimini hem sektörün gelişimi için harcamakta hem

Detaylı

TRANSMİKSER İMALATI MAKİNA ve İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

TRANSMİKSER İMALATI MAKİNA ve İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ İMALATI MAKİNA ve İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ www.kardemmakine.com İMALATI MAKİNA ve İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ 2005 yılında Ankara nın önemli sanayi bölgelerinden biri olan Sarayköy de kurulan Kardem Makine transmikser

Detaylı

geleceği inşaa ediyoruz

geleceği inşaa ediyoruz geleceği inşaa ediyoruz geleceğin güvenli yapıları ERTAN YAPI ile yükseliyor.. HAKKIMIZDA Ertan Yapı; geçmişinden aldığı deneyim ve elde ettiği bilgi birikimlerini inşaat sektörüne hizmet etmek amacıyla

Detaylı

AK MİMARİ İNŞAAT LTD.ŞTİ.

AK MİMARİ İNŞAAT LTD.ŞTİ. TANITIM KATALOĞU AK MİMARİ İNŞAAT LTD.ŞTİ. 1994 yılında AK İNŞAAT LTD.ŞTİ. olarak kurulan şirketimiz, inşaat sektöründe birçok projeye imza atmıştır.1994-1997 yılları arasında İstanbul un birçok bölgesinde

Detaylı

Güneşten Elektrik Üretimi

Güneşten Elektrik Üretimi Güneşten Elektrik Üretimi Lisanssız Uygulamalar enerji sistemleri Elektrik fiyatları neden artmakta ve artmaya devam edecek? Türkiye ürettiği elektriğin %50 sinden fazlasını doğalgaz termik santralleri

Detaylı

GELECEĞİN GÜVENLİ YAPILARI; PRESTİJ VE KALİTENİN MİMARI TERAZİ YAPI A.Ş İLE YÜKSELİYOR.

GELECEĞİN GÜVENLİ YAPILARI; PRESTİJ VE KALİTENİN MİMARI TERAZİ YAPI A.Ş İLE YÜKSELİYOR. GELECEĞİN GÜVENLİ YAPILARI; PRESTİJ VE KALİTENİN MİMARI TERAZİ YAPI A.Ş İLE YÜKSELİYOR. HAKKIMIZDA TERAZİ YAPI; geçmişinden aldığı deneyim ve elde ettiği bilgi birikimlerini inşaat sektörüne hizmet etmek

Detaylı

Tel/Fax : 0324 233 39 89 GSM : 0533 293 89 50 Camii şerif mah.5207 sk. Yardım iş hanı No;6 Kat 2/20 33070 Web : www.ac-enerji.

Tel/Fax : 0324 233 39 89 GSM : 0533 293 89 50 Camii şerif mah.5207 sk. Yardım iş hanı No;6 Kat 2/20 33070 Web : www.ac-enerji. MERSİN AC ELEKTRİK Mersin AC elektrik, geçen yıllar içinde, kalifiye, tecrübeli ve karar verme yeteneği olan, yüzü aşkın iş gücü ve ekipmanları ile Türkiye de Elektrik, Mekanik, Enstrüman, Otomasyon alanlarında

Detaylı

Çelik inşaat yapılar. www.hacettepecelik.com.tr

Çelik inşaat yapılar. www.hacettepecelik.com.tr Çelik inşaat yapılar Hakkımızda 1995 yılında Endüstriyel Çelik Yapılar ve Prefabrik Binaların Montajı ile yola çıkan firmamız 2001 yılında 800 m² atölyemizde montaj hizmetlerinin yanında imalat boyutunda

Detaylı

www.evrekateknik.com.tr Mekanik Tesisat alanında sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Evreka Teknik; faaliyetlerine 1997 yılında, Ankara Ostim de ısıtma soğutma malzemesi satış ve servis hizmetleri

Detaylı

GÖRTAŞ GÖRT mermer granit

GÖRTAŞ GÖRT mermer granit www.gortasmermergranit.com HAKKIMIZDA Görtaş Mermer Granit; uzun yıllar İnşaat sektöründe faaliyet göstermiş olan Abdurrahman ÇİMEN tarafından 1986 yılında kurulmuştur. 30 yıllık tecrube ve birikim ile

Detaylı

«Zamanınızın değerini biliyoruz»

«Zamanınızın değerini biliyoruz» «Zamanınızın değerini biliyoruz» Hakkımızda I Hakkımızda Gümrük Müşavirliği Kavramı Herhangi bir gümrük idaresi sorumluluğu altında olmak kaydıyla, gerçek ya da tüzel kişiler adına yurtdışından gelen ya

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

1 Siz hayal edin, biz inşa edelim... SUN PREFABRİK ÇELİK YAPI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Sun Prefabrik, 15 yılı aşkın tecrübesi, alanında uzman profesyonel ekibi ile üretmekte olduğu prefabrik yapılara değer

Detaylı

Güneş Enerjisi nde Lider

Güneş Enerjisi nde Lider Güneş Enerjisi nde Lider GO Enerji, 2003 yılından itibaren, Güneş enerjisinden elektrik üretimi teknolojilerinde uzmanlaşmış ekibiyle faaliyet göstermektedir. Kendi markaları ile ABD den Avustralya ya

Detaylı

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ 20. yıl 1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ Ekin Kimya olarak Türkiye ve yakın çevresindeki ülkelere yüksek kalitede kimyasal ürünler tedarik eden öncü bir şirketiz. Dünyanın önde gelen kimyasal üreticileri

Detaylı

Hakkımızda. Biz... VİZYON MİSYON KALİTE POLİTİKAMIZ YÖNETİM TAAHHÜDÜMÜZ

Hakkımızda. Biz... VİZYON MİSYON KALİTE POLİTİKAMIZ YÖNETİM TAAHHÜDÜMÜZ Hakkımızda Biz... RESUL Gayrimenkul İnşaat, 1996 yılında kaba ve ince inşaat yapmak amacıyla kurulmuştur. 1996 dan bu yana inşaat taahhüt işleri yapan ve genellikle ana üretici inşaat firmalarıyla çalışan

Detaylı

FAALİYET ALANLARIMIZ FABRİKALAR ÇELİK YAPILAR EĞİTİM KURUMLARI OFİSLER KAFE & RESTORANLAR OTEL PROJELERİ SAĞLIK KURUMLARI VİLLA & KONUT PROJELERİ

FAALİYET ALANLARIMIZ FABRİKALAR ÇELİK YAPILAR EĞİTİM KURUMLARI OFİSLER KAFE & RESTORANLAR OTEL PROJELERİ SAĞLIK KURUMLARI VİLLA & KONUT PROJELERİ FAALİYET ALANLARIMIZ FABRİKALAR ÇELİK YAPILAR EĞİTİM KURUMLARI OFİSLER KAFE & RESTORANLAR OTEL PROJELERİ SAĞLIK KURUMLARI VİLLA & KONUT PROJELERİ HAKKIMIZDA NESKA YAPI, işinde uzman teknik kadrosuyla fonksiyonel,

Detaylı

Lima Teknik Yapı İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti, inşaat sektöründe faaliyet gösteren inşaat

Lima Teknik Yapı İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti, inşaat sektöründe faaliyet gösteren inşaat Lima Teknik Yapı İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti, inşaat sektöründe faaliyet gösteren inşaat taahhüt firmasıdır. Genel müdürümüz Mehmet C.Seyhan, 1979 yılında Trabzon da dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniveristesi

Detaylı

Adım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Adım İnşaat

Adım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Adım İnşaat TANITIM DOSYASI 1978 yılından bugüne çok sayıda sanayi tesisi projesini başarı ile gerçekleştirmiş olan Adım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2012 yılında yapısal tasarım ve teknik uzmanlık hizmetleri

Detaylı

AĞAOĞLU MASLAK 1453 İNŞAAT ALANI

AĞAOĞLU MASLAK 1453 İNŞAAT ALANI MODEL BİNA hakkımızda MODEL İNŞAAT 1993 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı Yurtiçi ve Yurtdışı Müteahhitlik hizmetleridir. Bu hedef doğrultusunda Yurtiçi ve Yurtdışında çok önemli projeler gerçekleştirilmiştir.

Detaylı

HAKKIMIZDA MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ

HAKKIMIZDA MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ ŞİRKET KATALOĞU 1 HAKKIMIZDA BOZO İNŞAAT 2000 yılında İzmit e 896 konut güçlendirme projesi ile inşaat sektöründe faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden bu zamana kadar birçok yurt içi ve yurt dışı, inşaat

Detaylı

1. 2. 3. 4. 5. 6. GBB Constructii SRL, Romanya 7. 8. 9. 10. 12. 13. 14. 15. GK Interstroy, Moskova, Rusya 16. 17.

1. 2. 3. 4. 5. 6. GBB Constructii SRL, Romanya 7. 8. 9. 10. 12. 13. 14. 15. GK Interstroy, Moskova, Rusya 16. 17. 1948 Garanti Koza 1948 1952 1976 1983 1987 1990 2000 2004 2005 1. 2. 3. 4. 5. 6. GBB Constructii SRL, Romanya 7. 8. 9. 10. 11. - 12. 13. 14. 15. GK Interstroy, Moskova, Rusya 16. 17. Gayrimenkul Genel

Detaylı

leri RAYINA koyma vakti geldi... fmdemiryolu.com

leri RAYINA koyma vakti geldi... fmdemiryolu.com leri RAYINA koyma vakti geldi... fmdemiryolu.com Kalite Politikamız Temel ilkelerimiz; - Yapılan işi, doğru ve zamanında yapmak. - Müşterinin istekleri doğrultusunda, isteklerinin doğru analiz edilmesi

Detaylı

HAKKIMIZDA. Karadizayn Mühendislik, Kalite politikamız

HAKKIMIZDA. Karadizayn Mühendislik, Kalite politikamız HAKKIMIZDA Karadizayn Mühendislik, Sektöründe lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder.bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde

Detaylı

Yapı Sektöründe Sağlam Bir Yapı RP M. PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT ve MARKETÇİLİK SAN. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. www.karpiminsaat.com

Yapı Sektöründe Sağlam Bir Yapı RP M. PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT ve MARKETÇİLİK SAN. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. www.karpiminsaat.com Yapı Sektöründe Sağlam Bir Yapı PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT ve MARKETÇİLİK SAN. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. 1986 Geçmişten Günümüze Tecrübemiz ve Uzmanlığımız ile Önce Güven İnşa Ediyoruz. 2014 KARPİM PETROL ÜRÜNLERİ

Detaylı

GÜLAR DENİZCİLİK TARAMA HİZMETLERİ İNŞAAT VE SANAYİ TİCARET TD. ŞTİ. Postane Mah. Barbaros Hayrettin Cad. Mutlu Aydın Türkoğlu Sit. C-1 Blok D.

GÜLAR DENİZCİLİK TARAMA HİZMETLERİ İNŞAAT VE SANAYİ TİCARET TD. ŞTİ. Postane Mah. Barbaros Hayrettin Cad. Mutlu Aydın Türkoğlu Sit. C-1 Blok D. TARAMA HİZMETLERİ İNŞAAT VE SANAYİ TİCARET TD. ŞTİ. Postane Mah. Barbaros Hayrettin Cad. Mutlu Aydın Türkoğlu Sit. C-1 Blok D.9 www.gulardenizcilik.com www.gulardeniztarama.com info@gulardeniztarama.com

Detaylı

kaynakları insan Hizmet ve kalite sunumu sizlere kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak.

kaynakları insan Hizmet ve kalite sunumu sizlere kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. insan kaynakları Hizmet ve kalite sunumu sizlere kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Tüm Türkiye de hızlı bir şekilde sonuca ulaşacağınız tek nokta. Tüm hizmetlerimizde iletişim farkını yaşıyacaksınız.

Detaylı

AKSA JENERİK MAYIS - HAZİRAN / 2014 AKSA JENERATÖR BAĞCILAR OFİSİ AÇILDI ANKOMAK 2014 FUARI AKSA JENERATÖR SAN. A.Ş. RESMİ HABER BÜLTENİ

AKSA JENERİK MAYIS - HAZİRAN / 2014 AKSA JENERATÖR BAĞCILAR OFİSİ AÇILDI ANKOMAK 2014 FUARI AKSA JENERATÖR SAN. A.Ş. RESMİ HABER BÜLTENİ AKSA JENERİK MAYIS - HAZİRAN / 2014 AKSA JENERATÖR SAN. A.Ş. RESMİ HABER BÜLTENİ AKSA JENERATÖR BAĞCILAR OFİSİ AÇILDI ANKOMAK 2014 FUARI KAMPANYA TÜRK LİRASI FİYAT, TÜRK LİRASI VADE! 1 PEŞİN 6 TAKSİT SEÇENEĞİYLE

Detaylı

Kara Yolu. KITA, başta Avrupa olmak üzere Ortadoğu ve BDT ülkeleriyle karşılık olarak çalışmaktadır.

Kara Yolu. KITA, başta Avrupa olmak üzere Ortadoğu ve BDT ülkeleriyle karşılık olarak çalışmaktadır. TANITIM Kıta Ulaştırma Hizmetleri A.Ş. 1995 te kurulmuş bir lojistik hizmet firmasıdır. Kıta, verdiği taşıma ve lojistik hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış, kalifiye insan kaynağını en etkin şekilde

Detaylı

Dünden Bugüne Damaklarda Değişmeyen Lezzetin Adresi. Firma Tanıtım Sunumu

Dünden Bugüne Damaklarda Değişmeyen Lezzetin Adresi. Firma Tanıtım Sunumu Dünden Bugüne Damaklarda Değişmeyen Lezzetin Adresi Firma Tanıtım Sunumu M.A.K. GIDA İNŞAAT TEMİZLİK TEKSTİL TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ Kuruluş Yılı : 2008 Firma Türü : LİMİTET ŞİRKET Faaliyet Konusu

Detaylı

İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. ( George Eberhard )

İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. ( George Eberhard ) Yüceler Çelik İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. ( George Eberhard ) Yüceler Çelik 5 yılı aşan faaliyetleri boyunca elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli

Detaylı

Proje ve Yapım Şube Müdürlüğü

Proje ve Yapım Şube Müdürlüğü Personel Kastamonu Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, bünyesinde görev yapan personelimiz; 1 2 8 7 1 3 1 Şube Müdürü (Vekil) Mimar Mühendis Tekniker Teknisyen Kontrol Teknisyeni Şef Kastamonu Çevre ve Şehircilik

Detaylı

20. yıl. 20. yıl. info@ekinkimya.com www.ekinkimya.com

20. yıl. 20. yıl. info@ekinkimya.com www.ekinkimya.com 20. yıl Merkez Sarıgazi Cad. Bulgurlu Mah. No: 39 34696 Çamlıca - Üsküdar İstanbul / TÜRKİYE Tel: +90 (216) 524 12 24 Fax: + 90 (216) 524 12 80-81 Depolama ve Laboratuvar Tesisleri GEBKİM İhtisas Organize

Detaylı

VIKONEN. Yapı Sanayi A.Ş. VIKONEN. construction DOC: VKN-0000-SU-001 / / R02

VIKONEN. Yapı Sanayi A.Ş. VIKONEN. construction DOC: VKN-0000-SU-001 / / R02 Yapı Sanayi A.Ş. construction VISIONARY industry DOC: VKN-0000-SU-001 / 31.5.2015 / R02 Hedefimiz, yapılarda; mühendislik, satın alma, lojistik, altyapı ve üstyapı hizmetlerini; iş güvenliğini en üst seviyede

Detaylı

MMM ERBA MAKİNA A.Ş. TANITIM DOSYASI

MMM ERBA MAKİNA A.Ş. TANITIM DOSYASI TANITIM DOSYASI 1 HAKKIMIZDA Firmamız 2001 yılında ERBA MAKİNA LTD. ŞTİ olarak kurulmuş olup firma adı 2007 yılında MMMERBA MAKİNA A.Ş. olarak değişmiştir. Firmamız Yenikent Sanayi Sitesinde 60 m2 lik

Detaylı

Cengiz Mekanik. Mekanik Tesisat Proje ve Taahhüt

Cengiz Mekanik. Mekanik Tesisat Proje ve Taahhüt Cengiz Mekanik Mekanik Tesisat Proje ve Taahhüt THE OFICCE PLAZA Z.Gökalp mah. S.Demirel Bulvarı no:7e d:136 Başakşehir / İSTANBUL tel : 0212 405 0 400 gsm : 0532 550 5454 www.cengizmekanik.com.tr info@cengizmekanik.com.tr

Detaylı

HAKKIMIZDA AFA TEKNOLOJİ ARGE MÜHENDİSLİK OLARAK;

HAKKIMIZDA AFA TEKNOLOJİ ARGE MÜHENDİSLİK OLARAK; S a y f a 1 HAKKIMIZDA OLARAK; 2015 yılında KÜTAHYA TASARIM TEKNOKENT YÖNETİCİ A.Ş bünyesinde kurulan ARGE MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Bir KOSGEB projesi ile faaliyetlerine başladı. Madencilik

Detaylı

Zorlu İnşaat Güvencesiyle... Yaylal

Zorlu İnşaat Güvencesiyle... Yaylal Zorlu İnşaat Güvencesiyle... TARİHÇE Bugün Zorlu Grup olarak adından söz ettiren firmamız, babamız Duran ZORLU tarafından 1977 yılında kurulan Zorlu Cam Ticaret olarak 20 metrekarelik bir dükkanda ticari

Detaylı

ÇEÇEN YAPI HARFİYAT FİRMA TANITIM DOSYASI ÇEÇEN YAPI HAFRİYAT

ÇEÇEN YAPI HARFİYAT FİRMA TANITIM DOSYASI ÇEÇEN YAPI HAFRİYAT ÇEÇEN YAPI HARFİYAT ÇEÇEN YAPI İNŞAAT MADENCİLİK NAKLİYAT VE HAFRİYAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ÇEÇEN TURİZM VE NAKLİYAT EROL ÇEÇEN FİRMA TANITIM DOSYASI 2015 İÇİNDEKİLER FİRMA HAKKINDA GENEL BİLGİLER FİRMANIN

Detaylı

Sultanbeyli. Var Var Yok Yok. Var Var Yok Yok. Var Var Yok Yok. 3 Yapı Büro İstanbul Beşiktaş Yok Var Var Yok

Sultanbeyli. Var Var Yok Yok. Var Var Yok Yok. Var Var Yok Yok. 3 Yapı Büro İstanbul Beşiktaş Yok Var Var Yok Firma Adı Konten jan Staj Konu Staj Tipi Staj İl Staj İlçe Yol Öğle Yemek Ücret Kalacak Yer Firma Kriterler SAYIN İNŞAAT TİC. SAN. LTD. ŞTİ. 2 Şantiye İstanbul Şişli Yok Var Yok Yok SAYIN İNŞAAT TİC. SAN.

Detaylı

Azerbaycan parsiyel nakliye

Azerbaycan parsiyel nakliye Azerbaycan'a lojistik taşı m alarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş ŞAH LOJİSTİK müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet

Detaylı

KONTEYNER & ÇELİK YAPI FABRİKASI Estetik Sağlam Güvenilir Yapılar. www.bemaskonteyner.com

KONTEYNER & ÇELİK YAPI FABRİKASI Estetik Sağlam Güvenilir Yapılar. www.bemaskonteyner.com KONTEYNER & ÇELİK YAPI FABRİKASI Estetik Sağlam Güvenilir Yapılar www.bemaskonteyner.com Mütahitler-Mühendisler-Mimarlar-Yayla Evleri- Mütahitler-Mühendisler-Mimarlar-Yayla Evleri- i Prefabrik Evler Özel

Detaylı

Farkımız, adımıza duyduğumuz güven...

Farkımız, adımıza duyduğumuz güven... 2017 Farkımız, adımıza duyduğumuz güven... Hakkımızda Sukot Su Altı Hizmetleri ismiyle, 2001 yılında Aliağa-İzmir de su altı hizmetleri vermek üzere kurulan firmamız, zaman içerisinde hizmet kapsamını

Detaylı

Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi-Haziran 2014

Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi-Haziran 2014 ARAŞTIRMA BÖLÜMÜ 07 Temmuz 2014 ULUSLARARASI YATIRIMCI İŞLEMLERİ HARUN DERELİ hdereli@ziraatyatirim.com.tr Uluslararası Yatırımcı İşlemleri Analizi-Haziran 2014 Borsa İstanbul tarafından açıklanan uluslararası

Detaylı

ERBİL GRUP ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN. www.erbilgrup.net

ERBİL GRUP ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN. www.erbilgrup.net ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN Kurumsal Hakkımızda Erbil Grup temellerini 2000 yılında Erbil Endüstriyel Elektrik Elektronik Makina İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adı atında kurmuştur.

Detaylı

CEKA Metal Yapı Ltd. Şti. 2009 yılında Siteler deki 500 m2'lik atölyesinde yolculuğuna başladı. Bugün Ostim'deki 1200 m 2 'lik yeni yeri ile

CEKA Metal Yapı Ltd. Şti. 2009 yılında Siteler deki 500 m2'lik atölyesinde yolculuğuna başladı. Bugün Ostim'deki 1200 m 2 'lik yeni yeri ile CEKA Metal Yapı Ltd. Şti. 2009 yılında Siteler deki 500 m2'lik atölyesinde yolculuğuna başladı. Bugün Ostim'deki 1200 m 2 'lik yeni yeri ile faaliyetlerine devam etmektedir. CEKA Metal Yapı çağdaş mimari

Detaylı

FİRMA TANITIM DOSYASI

FİRMA TANITIM DOSYASI DNS HAYVANCILIK TARIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ FİRMA TANITIM DOSYASI İÇİNDEKİLER A. GENEL BİLGİLER 3 B. TARİHÇE 4 C. VERDİĞİMİZ HİZMETLER 5 D. ÜRÜNLER 6 E. REFERANSLAR 7-8 A. GENEL BİLGİLER DNS HAYVANCILIK

Detaylı

Hayatı sağlama alır. Tünel Altyapı Üstyapı Geoteknik. www.asistekyapi.com.tr

Hayatı sağlama alır. Tünel Altyapı Üstyapı Geoteknik. www.asistekyapi.com.tr Hayatı sağlama alır Tünel Altyapı Üstyapı Geoteknik www.asistekyapi.com.tr Hayatı sağlama alır 1 ASİSTEK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Deneyimli yönetici kadrosu, uzman ekip ve yüksek

Detaylı

Çünkü müşterilerinin; beklentisi olan kalite, hız, ekonomi ve güvenlik için yeterli donanıma sahip ekip ve ekipmanı bünyesinde bulundurmaktadır.

Çünkü müşterilerinin; beklentisi olan kalite, hız, ekonomi ve güvenlik için yeterli donanıma sahip ekip ve ekipmanı bünyesinde bulundurmaktadır. ALGAN DEMİR ÇELİK DIŞ TİC. TAAH.VE LTD.ŞTİ. Adı ile kurulan firmamız "Kaliteli","Hızlı","Güvenilir","Akılcı Çözüm" ilkelerinden ödün vermeyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Yurtdışındaki bir çok saygın

Detaylı

www.ervesolar.com.tr 2

www.ervesolar.com.tr 2 2 www.ervesolar.com.tr HAKKIMIZDA Hakkımızda Firmamız yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2016 yılında ERVE SOLAR ELEKTRİK ENERJİ A.Ş. olarak faaliyete geçmiştir. Firmamız uzun

Detaylı

Vatanım Hazır Beton İnşaat

Vatanım Hazır Beton İnşaat 01 02 Vatanım Hazır Beton İnşaat Ardıç Evleri projesinde sizlere yeni ve huzurlu bir dünya vadeden Vatanım Hazır Beton İnşaat, kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar, çok sayıda kamu ve özel sektör projelerine

Detaylı

2003 yılında Akustik Danışmanlık ve Uygulama hedefiyle kuruldu. 2004 de Ode Bayiliği, 2005 de Mason Industries ve Mercer Rubber Türkiye temsilciliği,

2003 yılında Akustik Danışmanlık ve Uygulama hedefiyle kuruldu. 2004 de Ode Bayiliği, 2005 de Mason Industries ve Mercer Rubber Türkiye temsilciliği, DKM MARKA SUNUMU DKM İnşaat Taah.ve Danışmanlık Paz.San.Tic.Ltd.Şti. Çamlık Mah.İkbal Cad.Dinç Sok.No:25 Kat: 2-3 Ümraniye/İstanbul Türkiye T+90 216 508 20 50 F+90 216 508 20 51 www.dkminsaat.com 2003

Detaylı

- KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ UMUTTEPE MERKEZ KAMPÜSÜ ÖĞRENCİ EVİ VE KAFETERYASI İNŞAATI ELEKTRİK İŞLERİ YAPIMI

- KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ UMUTTEPE MERKEZ KAMPÜSÜ ÖĞRENCİ EVİ VE KAFETERYASI İNŞAATI ELEKTRİK İŞLERİ YAPIMI PROJELER - KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ UMUTTEPE MERKEZ KAMPÜSÜ ÖĞRENCİ EVİ VE KAFETERYASI İNŞAATI ELEKTRİK İŞLERİ YAPIMI - KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TANI MERKEZİ İNŞAATI KAPSAMINDA YAPTIRILCAK OLAN ELEKTRİK

Detaylı

Popüler Bölgeler 2017

Popüler Bölgeler 2017 Popüler Bölgeler 2017 TÜRKİYE VE İSTANBUL DA ARZ VE TALEP AÇISINDAN ÖN PLANA ÇIKAN LOKASYONLARA İLİŞKİN DEĞERLENDİRME Türkiye de gayrimenkul piyasasında arz ve talebi oluşturan dinamikler; Sosyal - ekonomik

Detaylı

G Ö L M A K E N E R J İ

G Ö L M A K E N E R J İ 1 2 G Ö L M A K E N E R J İ G Ö L M A K E N E R J İ 3 GÖLMAK ENERJİ HAKKINDA Bizler yılların birikimini ülkemize kazandırmak ve ülkemize bir fayda sağlamak maksadı ile Gölmak Enerji Hizmet İşletmeleri

Detaylı

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr Tanıtım Kataloğu www.tuncelektrik.com.tr www.tuncelektrik.com.tr hakkımızda Tunç Elektrik 1985 ten beri gerçekleştirdiği tasarım, mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle elektrik taahhüt sektöründe kendine

Detaylı

1935'den beri... Bir Ersan Grup iştirakidir.

1935'den beri... Bir Ersan Grup iştirakidir. 1935'den beri... Bir Ersan Grup iştirakidir. Kurumsal 1935 yılında İşyurdu Nakliyat Ambarı olarak Devlet Demir Yolları tarafından Malatya ya taşınan ve üçüncü şahıslara ait parsiyel ticari emtiayı yük

Detaylı

CAN TEKNİK ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT LTD. ŞTİ.

CAN TEKNİK ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT LTD. ŞTİ. REFERANSLARIMIZ Metrocity Kompleksi (İstanbul / Türkiye) ALT TAŞERONLUK İstanbul un finans ve ticaret merkezi olan Zincirlikuyu Maslak hattı üzerinde bulunan Metrocıty Kompleksi toplam 215.000 m2 kapalı

Detaylı

Akmar Vapur Acenteliği Denizcilik ve Tic A.Ş

Akmar Vapur Acenteliği Denizcilik ve Tic A.Ş Akmar Vapur Acenteliği Denizcilik ve Tic A.Ş Akmar Vapur Acenteliği Denizcilik ve Tic. A.Ş. 1987 yılında kurulmuştur. Denizcilik sektörü alanında armatörlük, kiralama, gemi işletmeciliği, acentelik gibi

Detaylı

TANITIM KATALOĞU 2017

TANITIM KATALOĞU 2017 TANITIM KATALOĞU 2017 Yenişehir Mh. Sümbül Sok.No:6 Sweet Life Cent.A Bl.D:59 KURTKÖY-PENDİK / İSTANBUL Tel:0216 6840764 e-mail:info@hasinsaat.com web:www..hasproje.com HAS PROJE TAAHHÜT İNŞAAT VE TİCARET

Detaylı

80.000 TL. Bağlarbaşı Kocaeli / Darıca. Apartman Dairesi. Oda sayısı: 2 Kat: 2. Kat sayısı: 3 Katlı

80.000 TL. Bağlarbaşı Kocaeli / Darıca. Apartman Dairesi. Oda sayısı: 2 Kat: 2. Kat sayısı: 3 Katlı 2 SATILIK / Kocaeli REF : 42705500749008 100 Oda sayısı: 3 Kat sayısı: 3 Katlı 80.000 TL TAMER BALCI DAN DARICA DA SATILIK GİRİŞ KAT DAİRE 3+1 İnşaat Yılı: 2002 Banyo: 1 Tuvalet: 1 TAMER BALCI DAN DARICA

Detaylı

SP ENDÜSTR İMALAT MÜH. PAZ. SAN.VE TİC. T DÖKMEGAZ SİSTEMLERİ OTOGAZ SİSTEMLERİ DME TESİSLERİ SP MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. 1

SP ENDÜSTR İMALAT MÜH. PAZ. SAN.VE TİC. T DÖKMEGAZ SİSTEMLERİ OTOGAZ SİSTEMLERİ DME TESİSLERİ SP MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. 1 SP MÜHENDM HENDİSLİK SP ENDÜSTR STRİYEL İMALAT MÜH. PAZ. SAN.VE TİC. T LTD. ŞTİ. DÖKMEGAZ SİSTEMLERİ OTOGAZ SİSTEMLERİ DME TESİSLERİ SP MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. 1 SP MÜHENDM HENDİSLİK K LTD.ŞTİ. SP MÜHENDİSLİK

Detaylı

Prefabrik Elemanların Tanıtımı

Prefabrik Elemanların Tanıtımı HAKKIMIZDA 40 yılı aşkın süredir prefabrik fabrika inşaatı ile ilgili sektörlerde çalışan Yönetim Kurulu Başkanımız İnşaat Mühendisi Süleyman BABAOĞLU, Türkiye de ve özellikle da sektörün gelişmesinde,

Detaylı

İTS YAPI SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ

İTS YAPI SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ İTS YAPI SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ GENEL MÜDÜRLÜK ADRESİMİZ: Adres : Çakmak Mh. Tavukçuyolu Cd. Saatçi Sk. No : 22/4 Tepeüstü / Ümraniye - İstanbul Tel : (0216) 540 87 00-01 Fax : (0216) 540 87 23 Web: www.itsgrup.com.tr

Detaylı

Kıymetli Sanayici Dostlarım, Değerli İMES Ailesi,

Kıymetli Sanayici Dostlarım, Değerli İMES Ailesi, Kıymetli Sanayici Dostlarım, Değerli İMES Ailesi, Türk Sanayisi nin önemli kilometre taşlarından biri olan İMES te, hedeflerimiz, stratejilerimiz ve projelerimizle hem İMES i daha iyi noktalara taşıma

Detaylı

KENT KONUT TUANA EVLERİ

KENT KONUT TUANA EVLERİ KENT KONUT TUANA EVLERİ KENT KONUT KİMDİR? KENT KONUT KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN BİR YAN KURULUŞU OLARAK 2005 YILINDA KURULMUŞTUR. GENEL MÜDÜR BAHATTİN YANIK IN ÖNDERLİĞİNDE KOCAELİ GENELİNDE SOSYAL

Detaylı

EMCEKARE MÜHENDĐSLĐK & OTOMASYON SĐSTEMLERĐ SAN. TĐC. LTD. ŞTĐ. Firma Tanıtımı

EMCEKARE MÜHENDĐSLĐK & OTOMASYON SĐSTEMLERĐ SAN. TĐC. LTD. ŞTĐ. Firma Tanıtımı EMCEKARE MÜHENDĐSLĐK & OTOMASYON SĐSTEMLERĐ SAN. TĐC. LTD. ŞTĐ. Firma Tanıtımı EMCEKARE Mühendislik ve Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında Endüstriyel Otomasyon alanında uygun ve pratik

Detaylı

süt işlem bölümü laboratuvar ayran üretimi ambalaj üniteleri kalite güvence sevkiyat kaşar peynir üretimi ayran üretimi yoğurt üretimi

süt işlem bölümü laboratuvar ayran üretimi ambalaj üniteleri kalite güvence sevkiyat kaşar peynir üretimi ayran üretimi yoğurt üretimi 1964 yılında Aziz Üzeyir GÜNEŞ tarafından Güneş Süt Mamulleri Koll. Şti adı altında Sakarya da aile şirketi olarak kuruldu. Gıda sanayine yoğurt üreticiliği ile adım atan şirket, 1972 yılında ürün gamına

Detaylı

NE YAPIYORUZ? NE İSTİYORUZ?

NE YAPIYORUZ? NE İSTİYORUZ? BİZ KİMİZ? CEKA Metal Yapı Ltd. Şti. 2009 yılında Siteler deki 500 m 2 'lik atölyesinde yolculuğuna başladı. Bugün Ostim'deki 1200 m 2 'lik yeni yeri ile faaliyetlerine devam etmektedir. CEKA Metal Yapı

Detaylı

Information Technology Solutions

Information Technology Solutions Uzun süreli işbirlikleri, inşaat ve mimari uygulama hizmetleri! ECEM İNŞAAT ve MİMARLIK 1992 yılında Türker Dönmez ve eşi Y. Mimar Yasemin Dönmez tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bu yana işverenlerine

Detaylı

KURUMSAL TANITIM DOSYASI

KURUMSAL TANITIM DOSYASI KURUMSAL TANITIM DOSYASI İNDEX 1. ŞİRKETİMİZ HAKKINDA 2. ŞİRKETİN İDARİ MERKEZİ 3. ŞİRKETİN AMAÇ VE KONULARI 4. ŞİRKETİN SERMAYESİ VE HİSSEDARLARI 5. ŞİRKETİN MÜŞTERİLERİ VE AYLIK SMS TRAFİĞİ 6. ŞİRKET

Detaylı

AKFAZİNŞAAT TANITIM DOSYASI

AKFAZİNŞAAT TANITIM DOSYASI AKFAZİNŞAAT TANITIM DOSYASI 2015 AKFAZ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İLETİŞİM BİLGİLERİ Şekerciler Sok. Önçağ Apt No:1 D:4 Mecidiyeköy Şişli İstanbul +90 212 217 84 84 +90 532 675 32 15 info@akfaz.com

Detaylı

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız :

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız : HAKKIMIZDA Ankara merkezli Barkur Enerji-Petrol, her tür ve büyüklükte yapım sözleşmelerini yürütme yeteneğine sahip dinamik ve güçlü bir kadroyla hizmet vermektedir. Gerek yurt içi ofisleri ve gerekse

Detaylı

Kuruluşundan bu yana gelişimini sürdürmüş olan DM EFE GROUP, müşteri

Kuruluşundan bu yana gelişimini sürdürmüş olan DM EFE GROUP, müşteri 10.. yıl TARİHÇEMİZ Şirketimiz, 2007 yılında Özel Güvenlik Hizmetleri vermek amacı ile Efe Güvenlik Hizmetleri Tic. LTD.ŞTİ. ünvanıyla kurulmuş olup, gelişen ve değişen hizmet sektöründe, müşteri talepleri

Detaylı