BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR."

Transkript

1 BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.

2 BAŞARI; HEDEFİ OLANLARINDIR.

3 Eras İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi Türk İnşaat sektöründe geçmişinde başarılı, güzel işler üretmiştir. Bugün inşaat sektöründen kopmadan hazır beton üretimi, taşımacılığı, pompalama işleri yapan, yüksek katlı projelerde sevk hatları ve hidrolik dağıtıcı bomlarla hizmet üreten bir firma yapısına kavuşmuştur. Eras İnşaat yakın gelecekte çevre ülkelerde ve hatta Afrika da ülkemiz insanına istihdam yaratacak, ekonomiye katkı sağlamaya devam edecektir. Üniversite ve Sanayi işbirliğine inanmaktayız. Hazır beton sektörünün ihtiyaç duyduğu kalifiye elemanları üniversite ve İŞKUR la yaptığımız anlaşmalar kapsamında eğitecek, belgelendirecek ve meslek sahibi yapacağız. Ayrıca üniversite ile ortak ARGE projelerimizde yakın gelecekte meyvelerini verecektir. İş sağlığı ve güvenliğinin sadece şirketimizde görevli çalışanlarla sınırlı olmadığını biliyoruz. Aldığımız her görevde çevre ile olan etkileşimimize azami özen gösteriyoruz. Hizmet kalitemizi yükseltmek için yenilikleri, sektördeki gelişmeleri izliyor, uyum sağlıyor, her geçen gün gelişiyoruz. Kalitenin elde ettiğimiz başarıları koruma ve sürekli hale getirmenin temelini oluşturduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle bölgemizde profesyonel firmaların danışmanlığında işimize kalite katıyor, hizmetimizle güven sağlıyoruz.

4 En temel hedeflerimizden biri hizmet sağladığımız firma yâda firmalara dost ve güvenilir bir çözüm ortağı olduğumuz duygusunu ve konforunu yaşatmaktır. Şeffaf ve çözüm odaklı görev anlayışımızla bugüne kadar pek çok başarıya imza attık. Bundan sonrada aynı yaklaşımla başarılarımızı sürdüreceğimizi düşünüyoruz. Gelecekte TUSKON, MARİFED, KASİAD gibi dernek ve birliklerin de katkıları ile yurt dışında başarılı ve doğru işler yapabileceğimizi düşünmekteyiz. Bu nedenle ülke içindeki hizmet ve birlikteliklerimizi koruyup geliştirirken ülke dışında yaşanan gelişmeleri de yakından takip etmekteyiz. Tüm çalışanlarımıza ve ailelerine çıktığımız yolda başarılı ve özverili çalışmaları için teşekkür ederiz. Saygılarımla Erdoğan ÖZGÜN

5 MİSYONUMUZ: İnşaat ve Hazır Beton sektöründe üretim, taşıma ve pompalama faaliyetlerinde uzman kadro ile çalışmak. Çevreye ve yasalara duyarlı müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet üretmektir. Kendine özgü inovatif çözümler üreterek inşaat sektörüne katkı sağlamaktır. VİZYONUMUZ: Yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir hizmet anlayışı, kaliteli işleri, sonuç odaklı iş çözümleri, sürekli başarılarıyla inşaat ve hazır beton sektörünün aranılan lider ve vazgeçilmez markası olmaktır. Eras İnşaat 1987 yılında kurulmuştur. Eras İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. PETROL OFİSİ, TÜPRAŞ, İGSAŞ, AKAL TEKSTİL, PETKİM, NUH BETON ve NUH ÇİMENTO gibi Marmara bölgesinin önde gelen sanayi kuruluşlarının çok çeşitli inşaat işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir. Eras İnş. ve Tic. Ltd. Şti. İnşaat sektöründe geride bıraktığı 26 yıllık başarılı çalışmalarına örnek gösterilecek nitelikler taşıyan özel binalar, villalar, apartmanlar, okullar, cami, yaşlılar yurdu, arıtma tesisi inşaatları eklemiştir. Eras İnş. ve Tic. Ltd. Şti yılından itibaren Türkiye nin en büyüklerinden Kocaeli Toyota Plaza binası, Kocaeli 4S Nissan Plaza binası gibi oto Show merkezi binalarını temelden anahtar teslimi yapmış ve teslim etmiştir. Yaptığı işlerin kalitesini 17.Ağustos 1999 tarihinde gerçekleşen deprem sonrasında dimdik ayakta kalan ve hasar dahi almayan işleri ile ispat etmiştir Depremi sonrası inşaat sektöründe hazır betonun değeri daha net anlaşılmaya başladı. O dönemde özellikle büyük inşaat projelerinin Marmara bölgesinde yoğunluk kazanması hazır betona olan talebi hızla arttırdı. Eras İnşaatın geçmişte yaptığı başarılı ve güven veren çalışma anlayışı nedeni ile Nuh Çimento ve Nuh Beton yetkililerinin de yönlendirmesi sonucu 2002 yılında Nuh Beton Adapazarı Hazır beton tesis işletmeciliğine başlandı yılına kadar geçen sürede zaman zaman 22 tesise kadar çıkan sayılarda Nuh Beton firmasına ait tesislerin işletmeciliğini yaptı. Eras İnşaat iş gücünü ve donanımını hazır beton sektörünün üretim, taşıma, pompalama, santral bakım onarımı, yüksek katlı inşaatların sevk hatlarının hazırlanması ve hidrolik dağıtıcı bom kurulum, işletme ve söküm işlerinde ustalaşacak şekilde geliştirdi.

6 ERAS İNŞ. VE TİC. LTD TARAFINDAN YAPILAN İNŞAAT İŞLERİNDEN BAZILARI AŞAĞIDA TABLODA SUNULMUŞTUR. NUH ÇİMENTO VE NUH BETON İNŞAAT İŞLERİ 1 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş KAĞIT TORBA FABRİKASI İNŞAATI ( 1988 ) 2 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş SOSYAL TESİSLER İNŞAATI 3 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş BAĞ EVİ İNŞAATI 4 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş BEYAZ TUĞLA FABRİKASI İNŞAATI 5 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ HİZMET BİNASI İNŞAATI 6 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş M3 SU DEPOSU İNŞAATI 7 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş ENERJİ SANTRALI M. MENFEZ İNŞAATI 8 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş TAVŞANCIL YAŞLILAR YURDU İNŞAATI 9 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş ÇERKEŞLİ İLK ÖĞRETİM OKULU VE LOJMANLARI İNŞAATI 10 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş CAMİ İNŞAATI 11 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş REVİZYON VE BAKIM İŞLERİ 12 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş ÇİMNAK BİNASI İNŞAAT İŞLERİ 13 NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş TUĞLA AMBARI BİNASI İŞLERİ 14 NUH BETON A.Ş KARTAL GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI İNŞAAT İŞLERİ 15 NUH BETON A.Ş İZMİT HAZIR BETON TESİSİ 16 NUH BETON A.Ş ADAPAZARI HAZIR BETON TESİSİ 17 NUH BETON A.Ş YALOVA HAZIR BETON TESİSİ 18 NUH BETON A.Ş HEREKE HAZIR BETON TESİSİ 19 NUH BETON A.Ş İZMİT 2. HAZIR BETON SANTRAL İNŞAATI 20 NUH BETON A.Ş ADAPAZARI ÇAMYOLU HAZIR BETON SANTRALI 21 NUH BETON A.Ş GÖLCÜK HAZIR BETON TESİSİ 22 NUH BETON A.Ş İSTANBUL KAYABAŞI HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI 23 NUH BETON A.Ş İSTANBUL CEVİZLİ HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI 24 NUH BETON A.Ş İSTANBUL AMBARLI HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI 25 NUH BETON A.Ş İSTANBUL BAŞAKŞEHİR HAZIR BETON TESİSİ 26 NUH BETON A.Ş İSTANBUL HABİPLER HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI 27 NUH BETON A.Ş BİLECİK HAZIR BETON TESİSİ 28 NUH BETON A.Ş VARYAP METROPOLİSTANBUL HAZIR BETON TESİSİ ( 2013) DİĞER FİRMA VE KURULUŞLAR İÇİN YAPILAN İNŞAAT İŞLERİ 29 İGSAŞ İSTANBUL GÜBRE SAN. A.Ş. FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ 30 İGSAŞ İSTANBUL GÜBRE SAN. A.Ş M2 SUNDURMA İNŞAATI 31 İGSAŞ İSTANBUL GÜBRE SAN. A.Ş. YANGIN EMNİYET BİNASI İNŞAATI 32 TÜPRAŞ TÜRK PETROLLERİ RAFİNERİSİ A.Ş. FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ 33 PETKİM PETROKİMYA FABRİKASI FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ 34 PETROL OFİSİ DERİNCE FUAR VE SOSYAL TESİSLERİ 35 PETROL OFİSİ TAHRAN, BAĞDAT, ŞAM FUAR STANT YAPI İŞLERİ 36 BEKSA BEKAERT ST7 VE ST8 BİNALARI İNŞAAT İŞLERİ 37 KAYA OTOMOTİV A.Ş. İZMİT TOYOTA PLAZA İNŞAATI 38 YILMAZ OTOMOTİV A.Ş. NİSSAN 4S PLAZA KÖSEKÖY İNŞAATI 39 ALTUĞ ÇİMENTO BABAESKİ ÇİMENTO TESİSLERİ İNŞAAT İŞLERİ 40 ÇAP İNŞAAT TATMAK A.Ş. KEMERBURGAZ FABRİKASI M2 41 AK-AL TEKSTİL M2 FABRİKA İNŞAATI 42 KYÖD KOCAELİ YÜKSEK ÖĞRENİMLİLER DERNEĞİ İLK ÖĞRETİM OKULU İNŞAATI 43 BAHÇECİK ÖZEL KOOPERATİFİ 12 ADET VİLLA KABA İNŞAATI 44 KORDSA KORD BEZİ VE İPLİK FABRİKASI ARITMA TESİSİ İNŞAATI 45 TÜRK YTONG SAN. A.Ş. YTONG PANEL EV İNŞAATLARI 46 ETİBOR BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKASI SU ARITMA TESİSİ VE ATÖLYE BİNASI 47 GÜNDOĞDU KÖYÜ 3 ADET VİLLA İNŞAATI 48 SİMGE OTOMOTİV LTD. ŞTİ. ŞTİ. TEM TEPETARLA TABAŞ AKARYAKIT İSTASYONU İNŞAATI 49 NAMAL PETROL MOGAZ SAFRANBOLU OTOGAZ İSTASYONU 50 ERTUĞ REKLAM A.Ş M² FABRİKA İNŞAATI 51 ERTUĞ REKLAM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK VE ATÖLYE BİNALARI İNŞAATI

7 Eras İnşaat Araç ve Donanım bilgisi Aşağıdaki tabloda sunulmuştur. EKİPMANIN CİNSİ NUH BETON MALI ERAS İNŞAAT MALI TOPLAM HAZIR BETON MİKSERİ ÇEKİCİLİ HAZIR BETON MİKSERİ MOBİL HAZIR BETON POMPASI LASTİKLİ YÜKLEYİCİ HİDROLİK HAZIR BETON DAĞITICI BOM MEKANİK HAZIR BETON DAĞITICI ÖRÜMCEK YER POMPASI TİCARİ HAFİF HİZMET ARACI MOBİL HAZIR BETON SANTRALI

8 KONULARINDA EĞİTİMLİ, TECRÜBELİ, SERTİFİKALI, GÜVENİLİR, UZMAN 600 PERSONEL

9

10

11 2008 yıli hızlı balık ödülleri için değişik sektörlerden 252 firma yarıştı. PricewaterhouseCoopers ın (PwC) yaptığı ön değerlendirme sonrasında iş dünyasının 15 önemli isminin oluşturduğu jüri tarafından incelenen 102 aday arasında başarı hikâyeleri ve büyümeleriyle dikkat çeken 13 firma sektörlerinin en hızlı balıkları seçildi. Hızlı Balık yarışmasında, ulaştırma ve taşımacılık sektörünün en hızlı balığı Pegasus Havayolları, büyük ödülün de sahibi oldu. Bu arada TEB KOBİ TV Ödülü Eras İnşaat ın oldu Yılı TEB KOBİ TV ve REFERANS GAZETESİNİN ortaklaşa düzenlediği HIZLI BALIK ÖDÜLLERİ yarışmasında İnşaat Sektörünün devlerinden HÜRRİYET HARRIET ÖZEL ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN TEB KOBİ TV ÖZEL ÖDÜLÜNÜ ALDI.

12 ERAS İNŞAAT VE TİCARET LTD.ŞTİ. KOCAELİ AKTİF SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ÜYESİDİR. KASİAD ÜYELERİ VE KAZAK İŞ ADAMLARI ZİYARETİ KASİAD ÜYELERİ VE PAKİSTANLI İŞ ADAMLARI ZİYARETİ SANKO HOLDİN YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. ABDÜLKADİR KONUKOĞLU BİR BAŞARI HİKAYESİ PROGRAMI KAPSAMINDA KASİAD ÜYELERİ İLE BİRLİKTEYİZ.

13 Eras İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. görev yaptığı her alanda fark yaratarak öne çıkacağının farkındadır. Bu nedenle hizmetleri için kullanmakta olduğu her tür ve tip araç, gereç, donanım ve ekipmanın koruyucu bakım, onarım ve servis hizmetlerini kendi içinde çözmek yolunu tercih etmiştir. Bugün Eras İnşaat tarafından hizmet verilen hazır beton tesislerinde görev yapan hazır beton mikserleri, pompaları ve loderler düzenli ve periyodik bakım onarımları haricinde dış görünümleri açısından da sürekli yenilenmektedir. Bu hizmet Eras İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim binasının da içerisinde yer aldığı Kartepe / Kocaeli tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Sektörde hazır beton üretim, taşıma ve pompala hizmetlerindeki milyonlarca m³ beton tecrübesine duyulan saygıdan dolayı Türkiye genelinde Eras İnşaat adı hazır beton ve bakım servisi ile birlikte anılmaktadır. Marmara bölgesinde hazır beton sektörü içinde yer alan üreticiler de zaman zaman Eras İnşaat teknik kadrosunun hizmet verdiği Kartepe/ Kocaeli tesislerinden hizmet almaktadır. KALİTELİ ve GÜVENİLİR HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

14 ÇALIŞANLARIMIZLA, ÜLKEMİZİN GELİŞMESİNE VE REFAHINA KATKI İÇİN HİZMET ÜRETİYORUZ yılı KOCAELİ VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : yılı TEPECİK VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : yılı KOCAELİ VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : yılı TEPECİK VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : yılı TEPECİK VERGİ DAİRESİ LİSTESİ : 88. EN YÜKSEK VERGİ ÖDEYEN ŞİRKETLER SIRALAMASINDA PEK ÇOK ÖNEMLİ SANAYİ KURULUŞUNU GERİDE BIRAKMIŞTIR. BUNDAN DA HAKLI BİR GURUR DUYMAKTADIR.

15

16 ARTILARIMIZ Teknik bilgi ve yetenekle donanmış yönetim kadromuz. Ağır vasıta ve hazır beton araçları konusunda uzman bakım kadromuz. Hazır beton santralları konusunda uzman ustalarımız Hazır beton sektöründe deneyimli operasyonel kadromuz. Hazır beton birliğince sertifikalandırılmış mikser operatörlerimiz Hazır beton birliğince sertifikalandırılmış beton pompası operatörlerimiz Teknolojik alt yapı yatırımlarımız. Arvento ile online araç takip sistemimiz. Mobil telefon, internet, haberleşme ağımız. Kameralı tesis gözlem ve kayıt sistemlerimiz. Tüm tesislerde internet bağlantılı bilgisayar sistemlerimiz. Güçlü araç ve donanım parkımız. İş yoğunluğuna göre hızlı refleks verebilen operasyonel araç ve kadro yapımız. ( Personelimizin ve araçlarımızın farklı lokasyonlarda hızlı destek verecek şekilde organize olabilmesi.)

17

18 3 BÖLGEDE TOPLAM 15 TESİSTE 23 HAZIR BETON SANTRALI. İSTANBUL BÖLGESİ KARTAL TESİSİ

19 İSTANBUL BÖLGESİ HEREKE TESİSİ

20 İSTANBUL BÖLGESİ - CEVİZLİ TESİSİ

21 İSTANBUL BÖLGESİ - FİKİRTEPE TESİSİ İSTANBUL BÖLGESİ - BÜYÜKÇEKMECE TESİSİ

22 İSTANBUL BÖLGESİ - ISPARTAKULE TESİSİ

23 DOĞU MARMARA - ADAPAZARI TESİSİ

24 DOĞU MARMARA - DÜZCE TESİSİ

25 DOĞU MARMARA - BİLECİK TESİSİ Bilecik tesisi 3 hazır beton santralı ve hemen yanında kurulu agrega tesisi ile Ankara İstanbul Hızlı Tren 2 etap kesim 1. Vezirhan Köseköy hattı için hazır beton üretmektedir.

26 DOĞU MARMARA - GEYVE TESİSİ

27 GÜNEY MARMARA - YALOVA TESİSİ GÜNEY MARMARA - GEMLİK TESİSİ

28 GÜNEY MARMARA - ALTINOVA TESİSİ

29 GÜNEY MARMARA LALEDERE TESİSİ

30 HER AN YENİ MİKSERLERİMİZLE KARŞINIZA ÇIKABİLİRİZ. TECRÜBEYE SAYGI DUYARAK, YENİLİKLERE AÇIK, DEĞİŞEN VE GELİŞEN TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

31 EN ÖZEL PROJELERDE; TÜNELDEN VİYADÜĞE, TEMELDEN, ÇATIYA KADAR BİZ VARIZ.

32 ÜRETİRİZ, TAŞIRIZ, POMPALARIZ. ŞEHİRDE YADA DAĞDA HER ZAMAN BİZ VARIZ. BAZEN NUH ENERJİ - HES İÇİN TRABZON ARAKLIDA BAZEN AĞAOĞLU - RES İÇİN BANDIRMA DAĞLARINDAYIZ.

33

34 YÜKSEK KATLI BİNALARIN SEVK HATLARI KURULUMU, HİDROLİK DAĞITICI BOM MONTAJI, İŞLETMESİ VE DEMONTAJ İŞLERİNİZ İÇİN BİZE DANIŞIN.

35 SADECE TAŞIMAK DEĞİL POMPALAMAK DA BİZİM İŞİMİZ.

36 Yüksekte

37 AMA HER İŞİMİZE TEMELDEN SAĞLAM BAŞLARIZ.

38 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN AK-KOZA EVLERİ PROJESİ HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI GARANTİ-KOZA RESİDANCE VE AVM YERLEŞİM ALANI

39 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN ATAŞEHİR AĞAOĞLU İNŞAAT MY TOWERLAND PROJESİ HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI BOSTANCI - ZİNCİRLİKUYU METROBÜS HATTI GİDİŞ DÖNÜŞ ALT VE ÜST YAPI PROJELERİ

40 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI BİLECİK KÖSEKÖY ARASI HIZLI TREN PROJESİ İNŞAATI

41 KAYABAŞI TOKİ KAYAŞEHİR PROJESİ

42 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN ZİNCİRLİKUYU ZORLU CENTER PROJESİ HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

43 ZİNCİRLİKUYU ZORLU CENTER PROJESİ

44 ISPARTAKULE İHLAS MARMARA EVLERİ PROJELERİ

45 HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI ARTAŞ GAZİOSMANPAŞA AVRUPA KONUTLARI TEM PROJESi HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

46 NİSSA O2 PROJESİ ISPARTAKULE / İSTANBUL HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

47 İSTANBUL / GÜMRÜK EROĞLU LOUNGE PROJESİ HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

48 METROPOL İSTANBUL PROJESİ ATAŞEHİR - İSTANBUL HAZIR BETON HİZMETİ VERDİĞİMİZ PROJELERDEN BAZILARI

49 NUH ÇİMENTO VE NUH BETON İÇİN ERAS İNŞAAT VE TİC. LTD. ŞTİ. TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN PROJELERDEN BAZILARI AŞAĞIDA RESİMLERİ İLE SUNULMUŞTUR den bugüne NUH ÇİMENTO KAĞIT TORBA FABRİKASI İNŞAATI İLK YAPILAN İNŞAAT İŞİ YIL: 1988 NUH BETON VARYAP METROPOL İSTANBUL PROJESİ HAZIR BETON TESİSİ İNŞAATI VE SANTRAL MONTAJI SON YAPILAN İNŞAAT İŞİ YIL: 2013

50 NUH ÇİMENTO A.Ş CAMİ İNŞAATI NUH ÇİMENTO A.Ş Cami inşaatı Eras İnşaat tarafından 17 günde temelden çatıya, minaresine tamamlanmıştır.

51 NUH BETON ADAPAZARI TESİSİ İNŞAATI

52 NUH BETON ÇAMYOLU BETON TESİSİ İNŞAATI

53 NUH BETON ÇAMYOLU BETON TESİSİ İNŞAATI

54 NUH ÇİMENTO ENERJİ SANTRALI TESİSAT KANALI İNŞAATI

55 NUH ÇİMENTO TON SU DEPOSU İNŞAATI

56 NUH BETON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLAVE KAT İNŞAATI

57 NUH ÇİMENTO ÇERKEŞLİ KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU ve LOJMAN İNŞAATI

58 NUH ÇİMENTO LİMANI İNŞAAT İŞLERİ

59 NUH ÇİMENTO SOSYAL TESİS İNŞAATI NUH ÇİMENTO SOSYAL TESİS İLAVE BİNA İNŞAATI

60 NUH ÇİMENTO TAVŞANCIL HUZUREVİ İNŞAATI

61 NUH ÇİMENTO BAĞ EVİ İNŞAATI

62 NUH BETON İZMİT HAZIR BETON TESİSİ İNŞAAT İŞLERİ VE HAZIR BETON SANTRAL MONTAJ ÇALIŞMALARI

63 NUH BETON İZMİT HAZIR BETON TESİSİ İNŞAAT İŞLERİ VE HAZIR BETON SANTRAL MONTAJ ÇALIŞMALARI

64 NUH BETON İZMİT 2.HAZIR BETON SANTRALI İNŞAAT VE SANTRALI KURULUM ÇALIŞMALARI

65 NUH BETON İZMİT 2.HAZIR BETON SANTRALI İNŞAAT VE SANTRALI KURULUM ÇALIŞMALARI

66 NUH ÇİMENTO MICIR TESİSİ İNŞAAT İŞLERİ

67 NUH ÇİMENTO ÇİMNAK BİNASI İNŞAAT İŞLERİ

68 NUH ÇİMENTO BEYAZ TUĞLA HEREKE FABRİKASI İNŞAATI

69 NUH ÇİMENTO BEYAZ TUĞLA HEREKE FABRİKASI İNŞAATI

70 NUH ÇİMENTO TUĞLA AMBARI - HEREKE

71 NUH BETON YALOVA TESİSİ İNŞAATI

72 NUH BETON YALOVA TESİSİ İNŞAATI

73 NUH BETON İSTANBUL BAŞAKŞEHİR HAZIR BETON TESİSİ İNŞAAT VE MONTAJ İŞLERİ

74 NUH BETON VARYAP TESİSİ İNŞAAT VE MONTAJ İŞLERİ

75 NUH BETON VARYAP TESİSİ İNŞAAT VE MONTAJ İŞLERİ

76 ERAS İNŞAAT TARAFINDAN YAPILAN DİĞER İNŞAAT İŞLERİ NİSSAN 4S PLAZA İNŞAATI - KÖSEKÖY/ İZMİT

77 NİSSAN 4S PLAZA İNŞAATI - KÖSEKÖY/ İZMİT

78 KOCAELİ TOYOTA PLAZA İNŞAATI

79 KOCAELİ TOYOTA PLAZA İNŞAATI

80 GÜNDOĞDU KÖYÜ 3 ADET 500M² LİK VİLLA İNŞAATI BAHÇECİK İZMİT 12 ADET TRİPLEKS VİLLA İNŞAATI

81 AK AL FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ

82 AK AL FABRİKA İNŞAAT İŞLERİ

83 BABAESKİ ALTUĞ ÇİMENTO İNŞAAT İŞLERİ

84 KOCAELİ YÜKSEK ÖĞRENİMLİLER DERNEĞİ OKUL İNŞAAT İŞLERİ

85 İŞ VE İNCELEME GEZİLERİMİZDEN BAZILARI TRABZON / ARAKLI HES PROJESİ Tek giriş noktası bir kişinin sığabileceği yukarıda görülen şaft giriş noktası. İrtibat için en verimli araç telsizler. beton dökülmeyi bekleyen derivasyon tüneli taban imalatı 500 metre boyda. Tüm hazırlıklar gecenin ilerleyen saatlerinde tamamlandı. Şimdi beton dökmeye hazırız. İlk mikser beton Santralından çıkalı çok oldu. Nerdeyse gelmek üzeredir. İyi ki beton formülü için çözüm bulundu.

86 İlk beton hattın uç kısmına ulaştığında saatler çoktan gece yarısını geçmişti. Beton 500 metrelik sevk hattı içinde yol aldı ve işte kazasız, belasız, donmadan sevk hattının ucundan kalitesinden kaybetmeden çıktı. Sevk hattı 3 metrelik boruları sökülerek ilk giriş noktasına kadar uzun bir çalışma sonrası gelindi. Mastarı çekilen beton zemin kurumaya bırakıldı. İşimizi layığı ile yapmanın huzuru yorgunluğumuza değdi. Beton pompamızı temizledik, kamyona yükledik. Düze indik. Trabzon a geldik. Görev başarı ile tamamlandı. Fırından yeni çıkmış Trabzon ekmeği eşliğinde güzel bir kahvaltıyı hak ettik. Sonra da eve dönüş için yola çıktık.

87 Kaliteli betonun zor bulunduğu, bir çok inşaat projesinin çoğu zaman bu nedenle gerçekleşemediği yada yarım kaldığı bir Afrika ülkesi Benin. Pek çok ticari iş olanağı var. ORTA AFRİKA ÜLKESİ - BENİN İNCELEME GEZİSİ. Okyanus kıyısında planlanmış, gerçekleştirilmeyi bekleyen pek çok proje var. Ancak projelerden bazıları çeşitli nedenlerle başlamış ve yarım kalmış. Hammadde yokluğu ve çalışacak nitelikle eleman eksikliği de önemli sorunlardan.

88 Beninde son derece eski ve ilkel yöntemlerle çok uzun süren inşaatlar daha yapım aşamasında eskimekte. Ülkede bina ve beton kalitesi kullanılan malzeme ve yöntemler nedeni ile son derece düşük kalitede.

89 IRAK RESMİ KURULUŞLARI VE ÖZEL FİRMALARI İLE İŞBİRLİĞİ ORTAK PROJE ÇALIŞMALARI İNCELEME GEZİLERİ Yılları arasında farklı tarihlerde Kuzey Irak ve Güney Irak olmak üzere farklı şehirlerde hazır beton tesisleri incelendi. Mevcut ticari yapının anlaşılması için görüşmeler yapıldı. Irak devlet kuruluşları ve Iraklı özel firmaların yetkilileri ile resmi ve özel projeler konusunda detaylı toplantılar yürütüldü. Karşılıklı iş görüşmeleri sırasında Iraklı yetkililer ülkemizi ziyaret etti. Her iki ülke topraklarında da iş görüşmeleri düzenlendi.

90 İRAN TEBRİZ ÜMRAN BAŞKANLIĞI İLE GÖRÜŞMELER VE KARŞILIKLI ZİYARETLER. İran Tebriz Kenti Ümran Başkanlığı ile Eras İnşaat ortak işbirliği projelerinin görüşülmesi için İran Tebriz Belediye Başkanı ve Ümran Başkanıyla karşılıklı İran ve Türkiye de görüşmeler yürütülmesi

91 BULANCAK HAZIR BETON TESİSİ İNCELEME GEZİSİ.

92 BULANCAK HAZIR BETON TESİSİ İNCELEME GEZİSİ.

93 RİZE ERZURUM ARASI OVİT DAĞI TÜNEL PROJESİ. Ovit Dağı Tüneli, Türkiye'de Rize-Erzurum arasındaki karayolunun İkizdere-İspir mevkinde bulunan Ovit Dağı Geçidi'nin karayolu tüneli ile geçilmesini hedefleyen bir ulaşım projesidir. 14,7 kilometre olması ve tamamlandığında Türkiye'nin en uzun tüneli olması planlanmaktadır. Bu proje ile kasım ile nisan ayları arasında yoğun kar yağışı nedeniyle trafiğe kapanan İkizdere-İspir arasındaki 2600 rakımlı Ovit Dağı Geçidi'nin yılın tamamında trafiğe açık olması hedeflenmektedir. Projenin hazır beton potansiyeli nedeni ile Nuh Beton ve Eras İle ilgili proje yetkilileri arasında işbirliği imkân ve şartlarının görüşülmesi amacıyla iş gezisi düzenlenmiştir. Gezi sonrasında Nuh beton yönetimi konu ile ilgili bilgilendirilmiştir.

94 Konya da Kurulu Uygur hazır beton tesis yetkilileri ile işbirliği ve çalışma şartları hakkında görüşmeler yürütmek ve Konya genelinde Hazır beton piyasası hakkında bilgi edinmek amaçlı ziyaretler yapılması. KONYA YOLLARINDA. KONYA UYGUR BETON İNCELEMESİ

95 BURHANİYE VE ÇEVRESİ BETON TESİSLERİ İNCELEME GEZİSİ

96 İZMİR SOYAK TOKİ İNCELEME GEZİSİ

97 ŞIRNAK, CİZRE VE ÇEVRE BETON TESİSLERİ İNCELEME GEZİSİ

98 ŞIRNAK, CİZRE VE ÇEVRE BETON TESİSLERİ İNCELEME GEZİSİ Şırnak, Cizre ve yakın çevresinde yapılan hazır beton tesisleri incelemesinde konumu nedeni ile avantajlı hale gelen işletmeler gezildi. Bu işletmelerin ortak özelliği Dicle nehri kenarında olmalarıydı. Suyu nehirden kullanan bu tesisler hemen yanlarında kurmuş oldukları kum ve mıcır ocaklarından agrega ihtiyaçlarını da karşılamaktalar.

99 ŞIRNAK,CİZRE VE ÇEVRE BETON TESİSLERİ İNCELEME GEZİSİ

100 AĞAOĞLU - AMASYA HES PROJESİ İNCELEME GEZİSİ

101 BANDIRMA - RES PROJESİ İNCELEME GEZİSİ VE İNŞAAT İŞLERİNİN YAPILMASI

102

103

104 KARAMÜRSEL ALTINOVA BETON YOL PROJESİ

105 KARAMÜRSEL ALTINOVA BETON YOL PROJESİ Ülkemizde ender rastlanır uygulamalardan hazır beton karayolu yapımı Karamürsel Altınova arasında yapılmıştır. Karayolları Genel Müdürlüğü yetkilileri Eras İnş. Tarafından alt taşeronluğu yapılan Altınova Nuh Beton Hazır beton tesislerinden alınacak betonun uygunluğunu onaylayarak kullanımına karar vermişlerdir.

106

107 ÇINARCIK DEVLET HASTAHANESİ PROJE PETONLARI

108

109

110 SEVK HATTI VE HİDROLİK BOM KULLANMAK BİLGİLİ VE TECRÜBELİ EKİP İŞİDİR.

111 ERAS İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ. Yüksek katlı binalar konusunda hazır beton sevk hatlarının kurulması ve hidrolik dağıtıcı bomlar ile ilgili binlerce m³ lük deneyime sahiptir. Bu deneyimi güvenilir bir çözüm ortağı olarak hizmet kalemleri arasında sunmaktadır.

112 HAVADA Elbette hazır beton pompalama işi bazen de farklı bakış açıları ile çözüme kavuşur. Beton pompaları mobil olarak tasarlanır ve kullanılır. Ancak biz bazen onları özel vinçler sayesinde yüksek katlarda kullanmak zorunda kalabiliriz. Bildiğimiz bir şey varsa o da sorun varsa biz çözüm üretiriz. Resim: Çolakoğlu Metalürji Projesi tabliye betonu çalışması. DENİZDE İşimiz betonla. İhtiyaç olan her yerde biz göreve hazırız. Bu sefer de denizdeyiz. Altınova tersaneler bölgesinde denize uzanan bir iskelenin betonunu denizde duba üzerinden pompalarken karşınıza çıkabiliriz. HER YERDE VARIZ.

113 HAZIR BETON TEDARİĞİ TAMAMLANAN PROJELERDEN BAZILARI AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

114 HAZIR BETON TEDARİĞİ DEVAM EDEN PROJELERDEN BAZILARI AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR. CENGİZ, İÇTAŞ, BELEN İNŞAAT ORTAKLIĞI / ESKİŞEHİR - SAKARYA HIZLI TREN 2.ETAP M³ DOĞUŞ İNŞAAT ÜMRANİYE - ÇEKMEKÖY METRO İNŞAATI M³ EMLAK PAZARLAMA - SORPHAN PARK PROJESİ M³ ERTUR - EROĞLU İNŞAAT / MUHTELİF İNŞAATLARI - PROJELERİ M³ GARANTİ KOZA - KOZA ŞEHİR 3 VE 3. ETAP PROJELERİ M³ İHLAS İNŞAAT - ISPARTAKULE İHLAS EVLERİ 5. ETAP PROJESİ M³ İHLAS İNŞAAT - KRİSTAL ŞEHİR PROJESİ M³ MESTURKAZA SULTANBEYLİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJESİ M³ MUTLU - MESTURKAZA - MİLTAŞ ORTAKLIĞI ÜMRANİYE ALIŞVERİŞ MERKEZİ M³ NİDA İNŞAAT BALLADİUM TOWER - ATAŞEHİR PROJESİ M³ TEPE İNŞAAT TEPE LİFE PROJESİ M³ VARYAP - GAP İNŞAAT ORTAKLIĞI - İSTANBUL ATAŞEHİR METROPOL PROJESİ M³ YENİ DOĞUŞ İNŞAAT PROJELERİ M³ AĞAOĞLU İNŞAAT PROJELERİ M³ YILMAZ İNŞAAT FUAYE SÜREYYAPAŞA PROJESİ - İSTANBUL MALTEPE KONUTLARI M³ YENİ DOĞUŞ İNŞAAT TULİP TURKUAZ - FORUM İSTANBUL PROJESİ M³ YENİ DOĞUŞ İNŞAAT KOROZO FABRİKASI GENİŞLETME PROJESİ M³ YENİ DOĞUŞ İNŞAAT ASRIN PLASTİK FABRİKASI PROJESİ M³

115 1987 den 2013 yılına geçen zamanda işimizle ilgili pek çok konuda yeni tecrübeler ve bilgiler edinme fırsatı bulduk. Her geçen gün yeni ve daha farklı tecrübeler ve bilgilerle de karşılaşmaktayız. Hazır beton sektörü 1987 den bugüne çok gelişti ve her an gelişmekte. Mikser ve pompalar gelişiyor, şantiyelerin talepleri ve şartları değişiyor. Yasa ve yönetmelikler değişiyor. Ancak henüz değişmeyen bir şey var ki o da inşaatlarda hazır beton ihtiyacı teknoloji ile birlikte artış gösteriyor. Bugün Eras İnşaat olarak geldiğimiz noktada bize düşen; çözüm ortağı olduğumuz firmaların beklenti ve standartlarını iyi anlamak, iş birliği içinde olduğumuz tedarikçilerimize gelişmeleri yönünde yol gösterici olmaktır. Sektörün içinde tüm olayları canlı olarak yaşamamız nedeni ile tecrübe birikimimizi hem işverenlerimizle hem de iş görenlerimizle paylaşarak ilerlememizin önemini biliyor ve bu yönde çalışıyoruz. Sektörün ihtiyacı olan kalifiye eleman yetiştirmek, farklı ve inovatif beton çeşitleri üzerinde araştırmalar yapmak, Hazır beton mikser ve pompalarında çalışma konforunu arttırıcı klima, otomatik şanzıman gibi isteklerle tedarikçilerimize yön vermek, araçların uydu takip sistemi ile kontrol edilmesi yönünde sektörde ilk olmak gibi çalışmalarımızı anlattığımızda bazen abartıyormuşuz gibi gelebilir. Ancak biz gelişmelere uyum sağlayamayan her işletmenin gelecekte var olmayacağını düşünüyoruz. Değişime ve gelişime açık bilgi ve tecrübesini paylaşan bir şirket olarak ilerlemeyi seçiyoruz. Sektörde edindiğimiz bu tecrübe ve birikimin tesadüf olmadığını, görev aldığımız her işte yaşadığımız tecrübelerin bizler için hazine değerinde olduğunu biliyoruz. Bu birikimlerimizi çözüm ortağı olduğumuz iş verenlerimizle gerçekleştirdiğimiz görevlerde yansıtmaktan mutluyuz.

116 BÜYÜKÇEKMECE DEN DÜZCEYE, GEMLİK TEN BİLECİĞE HİZMET İÇİN VARIZ. İRTİBAT ADRES VE TELEFONLARIMIZ. KOCAELİ MERKEZ : İnönü Cad. Özel Apt. No: 120 / 4 İzmit Kocaeli Tel: KARTEPE ŞUBE...: Petrol Mah. İstiklal Cad. Kemalreis Sk.No:2 Kartepe Kocaeli Tel: KARTAL TESİSİ..: Büyükbakkalköy Mah. Samandıra Cad Maltepe İstanbul Tel: CEVİZLİ TESİSİ..: Cevizli Mah. Devrek Cad. İBB Yol bakım Md Ada 2/2 Parsel Kartal - İstanbul FİKİRTEPE TESİSİ.: Uzunçayır Metrobüs durağı yanı E-5 kenarı Kadıköy - İstanbul VARYAP TESİSİ.: Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı. Ata Blokları karşısı Ataşehir İstanbul HEREKE TESİSİ.: Akyar Mevki Hereke Kocaeli Tel: BÜYÜKÇEKMECE TESİSİ : Çakmaklı Köyü Sıvap Mevki Büyükçekmece İstanbul Tel: ISPARTAKULE TESİSİ : Firuzköy Mah. Ispartakule 1.Bölge 4.Kısım 527 ada 1. Parsel Avcılar - İstanbul ADAPAZARI TESİSİ : Eskişehir Yolu üzeri Hanlı beldesi Adapazarı Tel: DÜZCE TESİSİ : Arabacı Köyü Mengiç Ökek Mevki Çilimli Düzce Tel: BİLECİK TESİSİ..: Cumhuriyet Mah. 44.Pafta 200. Ada. 1 ve 2 nolu parsel Ciciler Köyü Osmaneli/Bilecik GEYVE TESİSİ.: Eşme Köyü Karapınar Mevki 1.Pafta 2723 Parsel Geyve Sakarya Tel: YALOVA TESİSİ.: Merkez Kirazlı Köyü Dışbudak Mevki Pafta G22C11C1B Ada 150 Parsel5 Yalova ALTINOVA TESİSİ..: Havuzdere Mevki Altınova Yalova Tel: LALEDERE TESİSİ : Laledere Köyü Çiftlikköy / Yalova GEMLİK TESİSİ : Parsbey Mah. Yalova Yolu Umurbey Gemlik Bursa Tel:

117 İzmit Merkez Adresi : İnönü Cad. Özel Apt. No:120/4 İZMİT KOCAELİ TÜRKİYE Tel: Kartepe Şube Adresi : Petrol Mahallesi Demiröz Cad. No:3 KARTEPE KOCAELİ TÜRKİYE Tel: Fax: İnternet: mail: