Biz Ege'yiz. Yurtiçi ve Uluslarası projelerde; her türlü danışmanlık ve yönetim hizmetleri ; bu kapsamada

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Biz Ege'yiz. Yurtiçi ve Uluslarası projelerde; her türlü danışmanlık ve yönetim hizmetleri ; bu kapsamada"

Transkript

1 Firma Profili inşaat sektöründeki 10 yılı aşkın deneyim ve tecrübelerini biraraya getirmek isteyen proje yöneticileri ve mühendisler tarafından 2007 yılı Mayıs ayında kurulmuştur. Kurucu ortakların gerek yurtdışı gerekse yurtiçi projelerde edinmiş olduğu güven, bilgi birikimi ve kazanımlar, güvenilir hizmetlerin sunulması anlamında firmanın en temel dayanağını oluşturmaktadır. Firmanın amacı; dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden, inşaat ve gayrimenkul sektöründe güvenilir ve sorumluluk sahibi bir firma olarak faaliyet göstermektir. İnsana ve çevreye saygı bilincinin çalışma yaşantısının her aşamasında temel değer olarak benimsenmesi hizmet anlayışımızın çıkış noktasıdır. Biz Ege'yiz Faaliyetler Proje Yönetimi ve Danışmanlık Yurtiçi ve Uluslarası projelerde; her türlü danışmanlık ve yönetim hizmetleri ; bu kapsamada Proje Öncesi Danışmanlık Proje ve Yatırım Planlaması Bütçeleme Ve Bütçe Kontrolu Proje ve İnşaat Yönetimi Planlama ve Hakediş Tüm Saha Organizasyonu İşlerinin yapılması için gerekli her türlü ekip ve ekipmanın sağlanması Taahhüt İşleri Yurtiçi ve Uluslarası projelerde; her türlü inşaat işlerinin yapılması; bu kapsamada Proje ve Dizayn Desteği Kaba İnşaat İşleri Alt Yapı İşleri İnce İnşaat ve Dekorasyon İşleri (AVM İçi Mağaza, Konut, Zincir Market, Benzin İstasyonu vb) Endüstriyel Yapılar (Üretim Tesisleri, Depolar) Anahtar Teslim İşler (Projelendirme, Kaba+İnce İnşaat İşleri, Elektrik ve Mekanik Tesisat İşler Dahil) İşlerinin yapılması için her türlü organizasyonun sağlanması

2 Biz Ege'yiz Manisa Magnesia Alışveriş Merkezi İnşaatı Proje ve Şantiye Yönetim Hizmetleri Redevco Dört Emlak A.Ş. Manisa merkez Laleli mevkiinde yapılmakta olan yaklaşık m2 lik AVM inşaatının proje ve inşaat uygulamalarının yapılması, tüm teknik hizmetlerinin sağlanması ve işveren adına işlerin yaptırılması.

3 Libya Al-Marj Sosyal Binalar Projesi Okul İnşaat ve İzolasyon İşleri Arsel İnşaat Tes. Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti Konutluk Al-Marj projesi kapsamındaki m²lik sosyal binalarından 7 adet Kreş (7.500 m²), 4 adet Ortaokul ( m²), 2 adet Ilkokul (8.500 m²) olmak üzere toplam m² kapalı alanı olan tesislerin kaba ve ince insaat işleridir. Tüm sosyal binaların (Anaokulu, Ilkokul,Ortaokul, Lise, Alışveriş Merkezi, Cami, Trafo vb. her türlü bina) teras ve çatılarının ECB membran ile izolasyon işleri. Ayrıca daha önce yapılmış olan 167 adet konut bloğunun teras çatılarının m² ECB membran ile izolasyon işleri yapılmıştır.

4 Levent Loft İnşaatı Proje ve Şantiye Yönetimi İşi Özka İnşaat A.Ş. 24 Normal Kat ( m²)+ 5 Bodrum ve Otopark (7.500 m²) Katından oluşan binaların Müteahhit Firma ÖZKA İnşaat adına inşaat işlerinin yapılması için; adına şantiye yönetim ve organizasyonun yapılması, teknik ve idari personelin temini, iş programlarının yapılması ve uygulatılması, Müteahhit İşveren koordinasyonunun sağlanması.

5 Çamlıca Özel Ortaöğretim Okulu İnşaatı İnce İşleri Marsel İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti m² A Blok ve m² B Blok olmak üzere, toplamda m² Egitim Blogu ve 1 Spor + Konferans Salonundan (750 m² m²) olusan binaların ince insaat isleri (tüm duvar, kaba+ince sıva, alçıpan bölme duvar + tavan + havuz, zemin ve duvar kaplamaları, tasyünü ve metal asma tavan, boya ve seramik isleri vb.) Levent Loft İnşaatı Proje Ve Şantiye Yönetimi İşi

6 Migros T.A.Ş. Migros Mağazası İnşaatları yapılması. Migros Ticaret A.Ş. Muhtelif illerde yapılan Migros mağazalarının röleve, inşaat, dekorasyon ve tesisat işlerinin Tekirdağ Çerkezköy Kapaklı MM Migros Mağazası, Düzce Akçakoca M Migros Mağazası, Bilecik Çarşı M Migros Mağazası, Yalova MM Migros (Dönüşüm), Kurtköy MMM Migros (Yeni Yüz Projesi), Kartal Asl-ı Bahçe MM Migros EGE EGEİnşaat İnşaatGayrimenkul GayrimenkulSan. San.ve vetic. Tic.Ltd. Ltd.Şti. Şti.

7 Migros T.A.Ş. M-Jet Market İnşaatları Migros Ticaret A.Ş. Migros Ticaret A.Ş. ye ait Marmara Bölgesi nde 2013 yılı içinde yapılacak olan M-Jet mağazalarının röleve, inşaat, dekorasyon ve tesisat işlerinin yapılması.. Bu kapsamda Ocak 2013 Temmuz 2013 döneminde toplam 34 mağaza imalatı yapılmıştır. Ağva, Bursa Beşevler, Bursa Gemlik Küçükkumla, Çorlu Emlak Konutları, Erdek Ocaklar, Erdek Tatlısu, Gölcük Çarşı, Göztepe Mazharbey, Kırklareli İğnea da, Kocaeli Kerpe, Kocaeli Kumcağız, Koşuyolu, Kozyatağı STFA Blokları, Marmara Adası Saraylar, Petrol Ofisi Marketleri M-Jet Dönüşümü 1.Etap (Ataşehir, Veliefendi, Küçükyalı, Selimiye, Güneşli), Petrol Ofisi Marketleri M-Jet Dönüşümü 2.Etap (Kartal Duruk, Tuzla, Kartaltepe, Sarıyer, Yenibosna Eko), Sahrayıcedit Toprakyol, Sakarya Karasu Liman, Sakarya Karasu 32Evler, Sakarya Kocaali, Sakarya Serdivan İstiklal, Selimpaşa Kıyıkent, Selimpaşa Yalıkent, Silivri Semizkum, Yalova İskele Sahil, Yalova Kocadere Kumplajı, Adapazarı Karaman, Adapazarı Sapanca, Bursa Bağlaraltı EGE EGEİnşaat İnşaatGayrimenkul GayrimenkulSan. San.ve vetic. Tic.Ltd. Ltd.Şti. Şti.

8 Rossmann Mağaza İnşaatları Rossmann Mağazacılık Tic. Ltd. Şti. Alman mağaza zinciri Rossmann ın Türkiye de yapmakta olduğu mağazaların tüm inşaat, mekanik ve elektrik tesisat projelerinin ve uygulamasının yapılması Gebze Doğuş AVM Rossmann Mağazası (2010), İzmir Çankaya Rossmann Mağazası (2012), Uşak Festiva Outlet Rossmann Mağazası (2013), Antalya Markantalya AVM Rossmann Mağazası (2013) Levent Loft İnşaatı Proje Ve Şantiye Yönetimi İşi

9 Şok Market İnşaatları Migros Türk A.Ş., Şok Marketler A.Ş. Şok Marketler zinciri inşaat işleri dahilinde muhtelif mağazaların projelerinin çizilerek inşaat ve sıhhi tesisat işlerinin yapılması. Yapılan mağazalar (Toplam : m²): Kartal Kızılay Şok, Zeytinburnu Nuripaşa Şok, Eyüp Şok, Göktürk Çamlık Şok, Göktürk Mandıra Şok,, Sahrayıcedit Merkez Şok, Seyrantepe Polis Lojmanları Şok, Soğanlı Çavuşpaşa Şok, Şişli Şok, Üsküdar Özanakent Şok, Gebze Merkez Şok, Aşağı Dudullu Karadeniz Şok,Maltepe Kampus Şok (Proje)

10 Referanslar Migros T.A.Ş. M-Jet Market İnşaatları, Migros T.A.Ş. Şok Market İnşaatları, Migros T.A.Ş. Migros Mağazası İnşaatları, Levent Loft İnşaatı Proje Ve Şantiye Yönetimi İşi, Ece Türkiye Toprak Center Merkez Ofis Yenileme İşleri, Ece Türkiye Tophane Binası Merkez Ofis Tadilat Ve Dekorasyon Yenileme İşleri, Pak Holding Tophane Binası Dış Cephe Yenileme Ve Bina Izolasyon İşleri, Hepsiburada.com Depo Ve Ofis Binası Tadilat Ve Dekorasyon Yenileme İşleri, Çamlıca Özel Ortaöğretim Okulu İnşaatı İnce İşleri, Libya Bingazi Hawarı Hastanesi İzolasyon İşleri, Libya Al-Marj Konut Projesi İzolasyon İşleri, Rossmann Gebze Doğuş Avm Mağazası, Libya Al-Marj Sosyal Binalar Projesi Okul İnşaat Ve İzolasyon İşleri, Provus Bilişim Hizmetleri A.Ş. Bahçeköy Binası İnşaat İşleri Danışmanlık Hizmeti, B.A.T. Samsun Sigara Fabrikası Müşavirlik Hizmetleri, BP Facelift Projesi, İstanbul Tophane Tomtom Gardens Residence Projesi Kaba İnşaat İşleri Adres Bilgileri: Bayar Cad. Gülbahar Sok. No:15 Ege Yıldız Blokları B Blok Kat:9 No:30 Kozyatağı, Kadıköy - İSTANBUL Tel : Fax :