Eğer şöyle olsaydı... Risk almadan piyasada yeniliğe öncülük edin

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Eğer şöyle olsaydı... Risk almadan piyasada yeniliğe öncülük edin"

Transkript

1 SOLIDWORKS SIMULATION Risk almadan piyasada yeniliğe öncülük edin Akış simülasyonu ile çıkış kanalı boyutlandırmasının uygun olduğunu doğrulayın Fan ile motor arasındaki titreşimi kontrol edin Kar Temizleme Kamyonu Wausau Everest Eğer şöyle olsaydı... Darbeye karşı çerçeve kuvvetini doğrulayın Eğer şöyle olsaydı... Eğer şöyle olsaydı nasıl olurdu?, inovasyonu besleyen bir sorudur. SolidWorks Simulation yazılımı, riskleri Eğer şöyle olsaydı sorusunu sorarak elimine etmenizi sağlar ve böylece yeni fikirleri sanal olarak test etmek, yeni tasarımlar geliştirmek ve ürünleri piyasaya daha hızlı çıkarmak için size sınırsız bir çalışma ortamı sunar.

2 Gelişmiş simülasyon artık sadece uzmanların işi değil SolidWorks Simulation, karmaşık ve önemli eğer şöyle olsaydı sorularını sormayı ve yanıtlamayı her tasarımcı için kolaylaştırıyor. SolidWorks Simulation ile yeni ve yenilikçi tasarım çözümleri keşfetme riskinizi azaltır ve daha az prototipleme ile ürünleri piyasaya daha hızlı sürersiniz. Ürün performansını tasarım sürecinin başında öğrenerek, tasarım maliyetlerinin artmasından kaçınılabilir ve garanti taleplerindeki olası artış riski azaltılır. Bu güçlü simülasyon araçları setinin SolidWorks yazılımıyla tam entegre olması, tasarımcıların ve benzer simülasyon uzmanlarının her geliştirme aşamasında sorunsuzca çalışmasına imkan tanır. SolidWorks Simulation, parça ve montajlarınızın yapısını, hareketini ve multifiziğini analiz etmeye ya da tasarımınızın çevresinde ve içinde bulunan sıvı dinamiklerini ve ısı akışını keşfetmenize yönelik çok çeşitli araçlar sunar. Tasarım, simülasyon, sürdürülebilir tasarım, teknik iletişim ve veri yönetimini kapsayan SolidWorks ürün geliştirme çözümleri paketinin bir parçası olan SolidWorks Simulation, kullanımı kolay olmasına karşın en karmaşık tasarım sorunlarıyla baş edebilecek kadar güçlüdür. Tasarımınızın gerçek çalışma koşullarındaki performansını öngörerek, prototip oluşturma, araç gereksinimi ve üretim öncesinde sorunları saptayıp düzeltebilirsiniz.

3 solidworks SIMULATION PROFESSIONAL Parçaların ve montajların sanal test ve analizlerini yapın SolidWorks Simulation Professional, gelişmiş simülasyon için güçlü bir sanal test ortamı sağlayarak, tasarımcıların tasarım ömrü, karmaşık yük senaryoları ve multifizik sorunları gibi zorlu durumları değerlendirebilmesini sağlar. Tasarımınızı iyiden mükemmele taşıyın Temas eden parçalar arasında, sürtünme dahil kuvvetleri ve stresleri değerlendirin Taşıma yükleri, kuvvetler, basınçlar ve torklar uygulayın Yapı, hareket veya geometriye göre tasarımları ideal hale getirin Ürün performansını artırmak için tasarımınıza optimizasyon teknolojisi uygulayın. Cıvataları, pimleri, yayları ve yatakları modellemek için bağlayıcılar veya sanal bağlantı elemanları kullanın Çalışırken en uygun tasarım değişikliklerini vurgulamak için Trend Tracker ve Design Insight grafiklerini etkinleştirin Düzlem stresi, düzlem gerilimi ve simetrik eksenli doğrusal statik analizle, karmaşık sorunları tasarım döngüsünün başında değerlendirin Sıcaklık değişikliklerinin parçalar ve montajlar üzerindeki etkilerini anlayın İletim, konveksiyon ve radyasyon ısı transferini inceleyin İzotropik, ortotropik ve sıcaklığa bağlı malzeme özelliklerini kullanın Sıcaklık dağılımlarından ve değişen malzemelerden kaynaklanan ısıl gerilimleri belirleyin Termal yüklerin tasarımınız üzerindeki yapısal etkisini belirleyin. Süreç/görev iş akışı için montaj hareketlerini kanıta dayanan simülasyonla analiz edin Örnek olaya ve montaj eylemlerine göre hareket çalışmaları tanımlayın Yeni hareket sensörleri, zaman veya önceki görevin tamamlanması yoluyla eylem tetikleyin Hareket optimizasyonu için aktüatör kuvveti ve eklem yükleri gibi özellikleri değerlendirin Servo motorlarla, model aktüatörler üzerinde daha fazla kontrol kazanın Döngüsel yüklerin ürün ömrü üzerindeki etkilerini inceleyin En zorlu makinelerin, olaya dayanan hareket simülasyonuyla sanal prototipini oluşturun. Bir sistemin tahmini ömrünü veya belirtilmiş bir döngü sayısından sonra ortaya çıkması beklenen hasar durumunu kontrol edin Yükleme olaylarını tanımlamak için, gerçek fiziksel testlerden gelen yük geçmişi verilerini alın Tasarımlarınızda vibrasyon veya bel vermeyi simüle edin Vibrasyonun veya istikrasız modların, ekipman ömrünü nasıl kısaltabileceğini ve beklenmedik arızalara ne şekilde neden olabileceğini inceleyin Frekans ve bel verme yanıtı üzerinde yük katılaşmasının etkilerini değerlendirin Hesaplanmış yüklere veya SolidWorks Motion yüklerine göre bileşen ömrünü öngörün.

4 solidworks SIMULATION PREMIUM Kapsamlı bir simülasyon çözümüyle tasarımınızın derinliklerini görün Tasarımınız gerçekten karmaşıksa, SolidWorks Simulation Premium size göredir. SolidWorks Professional'ın tüm yetkinliklerinin yanı sıra tek yönlü olmayan ve dinamik yanıtları simüle eden güçlü araçlar ile kompozit malzemeler gibi ek özellikler içerir. Tasarımınızı doğrusal olmayan ortamda analiz edin Doğrusal ve doğrusal olmayan simülasyonlar arasında kolaylıkla geçiş yapın Aşırı yükler, temas ve esnek malzemelerden kaynaklanan büyük deformasyonları inceleyin Malzeme üretiminden sonraki kalıntı gerilmeleri ve kalıcı deformasyonları belirleyin Büyük yer değiştirme işlemleri ve karmaşık malzeme modellerini kapsayan ve tek yönlü olmayan sorunları araştırın. Doğrusal olmayan bel verme ve yakalama olaylarını inceleyin Tasarımları kauçuklar, silikonlar ve diğer elastomerler gibi hiperelastik malzemelerle araştırın Plastik deformasyonu ve akma başlangıcını incelemek için bir elasto-plastik analiz yürütün Sıcaklıkla birlikte yorulma etkilerini ve malzeme değişikliklerini inceleyin Parçaların ve montajların dinamik analizlerini yapın Zaman geçmiş yüklerini, kararlı hal harmonik girişini, yanıt spektrumunu ve rasgele vibrasyon uyarımlarını simüle edin Zamana bağlı olarak değişen yüklere karşı ürünün nasıl yanıt verdiğini grafik haline getirin. Kuvvetlerin uyarım eğrilerini, rasgele vibrasyon analizlerine ekleyin Zaman içinde stres, yer değiştirme, hız ve ivmeyi; ayrıca stres, yer değiştirme, hız ve ivme için RMS ve PSD değerlerini inceleyin Doğrusal olmayan dinamik özellikleri kullanarak etki analizi yapın Kompozit malzemeleri simüle edin Her katmanın kendi malzeme özellikleri, kalınlık ve oryantasyonuyla etkisini incelemek için çok katmanlı kabuk yapıları araştırın SolidWorks modeliniz üzerinde tabaka oryantasyonunu dinamik olarak kontrol etmek ve görüntülemek için devrimci kullanıcı arabirimini kullanın Sağlamlık ve tabaka arızası sonuçları da dahil olmak üzere kompozit malzemelerin performansını doğrulayın. Çalışma yükleri için doğru kompozit yığınını ve yönelimini belirleyin Bal peteği ve hücresel köpük dahil, sandviç ve grafit veya karbon fiber kompozitler kullanın 2B düzlemsel basitleştirme aracıyla kompleks problemleri kolaylıkla aşın Düzlem stresi, düzlem gerilimi ve simetrik eksenli doğrusal olmayan statik analiz oluşturun Doğruluktan ödün vermeden bir zaman dilimi içerisinde karmaşık temas sorunlarını çözün Analize yönelik 2B kesitler oluşturmak için 3B CAD modellerini değişiklik yapmaksızın kullanın 2B düzlemsel basitleştirme aracıyla, problemler sınıfının tamamını hızla ve kolaylıkla çözün.

5 solidworks FLOW SIMULATION Kapsamlı sıvı ve gaz analizi kolaylaştırılmıştır SolidWorks Flow Simulation yazılımı, akışkan akışını, ısı transferini ve akışkan kuvvetlerini, tasarımınızın başarısında kritik önemde olduğunda hızla ve kolayca simüle etmenizi sağlayan güçlü bir CFD (bilgisayarlı akışkan dinamiği) aracıdır. Karmaşık akışları inceleyip ideal hale getirin Bileşenlerinizin içinden ve/veya üzerinden iç ve dış akışların bir bileşimiyle karmaşık akışları inceleyin Basınç düşmesi gibi tasarım hedeflerini yerine getiren en iyi boyutları veya akış koşullarını bulun Türbülans ve devirdaim sorunlarını saptamak ve akış koşullarını belirlemek için bileşenlerin içinde ve çevresindeki karmaşık akışı inceleyin. Türbülansları ve devridaim sorunlarını animasyon bantlar, 3B oklar, kanallar veya küreler gibi akış yörünge görselleri ile kontrol edin Kan ve sıvı plastik gibi Newton dışı akışkanların akış dinamiklerini öğrenin Döner koordinat çerçeveleri kullanarak pervane ve fan hareketini karşılaştırıp değerlendirin Gözenek, boşluk ve nem gibi sofistike etkileri ekleyin Tasarımlarınızda aşırı ısınma olaylarının riskini azaltın Ürünlerinizin içinde ve çevresindeki sıcaklık dağılımını görselleştirip anlayın Konveksiyonu, iletimi ve radyasyonu eşzamanlı olarak simüle ederek akışı termal analizle birleştirin Zamana ve koordinata bağlı sınır koşullarını ve ısı kaynaklarını uygulayın Sıcaklık dağılımını ve ısı akışlarını inceleyerek ısınma sorunlarını önleyin. Isı alışverişi verimliliği gibi, tasarım hedeflerini yerine getiren en iyi boyutları bulun PCB'lerinizin ve elektronik bileşenlerinizin termal performansını ideal hale getirin Elektronik Soğutma Modülü bir Joule ısı simülasyonu, iki rezistörlü bileşen kompakt modülü, ısı borusu kompakt modülü ve elektronik bileşenlerin termal özelliklerini ve soğutma gereksinimlerini değerlendiren PCB jeneratörü içerir. Çalışma ve yaşam ortamlarındaki hava akışı ve konfor parametrelerini tahmin PCB'lerin termal performansını ideal hale getirmek için Elektronik Soğutma Modülünü kullanın. edin ve ideal hale getirin HVAC Tasarım Modülü, gelişmiş radyasyon modelleme, konfor parametreleri ve çalışma ve yaşama ortamlarında gaz hareketini ve sıcaklığını değerlendiren büyük bir bina malzemeleri veritabanı içerir. Güçlü ve sezgisel sonuç görselleştirme araçlarıyla değerli fikirler edinin Hız, basınç, girdap kuvveti, sıcaklık ve kütle kesri dahil, sonuç değerlerinin dağılımını incelemek için Kesit veya Yüzey grafikleri kullanın Nokta, Yüzey ve Hacim Parametre aracıyla, sonuçları herhangi bir konumda ölçün Sonuç varyasyonunu herhangi bir SolidWorks çizimiyle grafik hale getirin Sonuçları listeleyin ve verileri Microsoft Excel e otomatik olarak aktarın Yaşam ve çalışma ortamlarında hava ve sıcaklık akışlarını HVAC modülüyle artırın.

6 SOLİDWORK S ÜR ÜN GELİŞTİRME ÇÖZ ÜMLERİ S olidworks, ürünlerinizi, daha iyi, daha hızlı ve daha uygun maliyetlerle oluşturmanız için tasarım ve mühendislik kaynaklarınızın üretkenliğini en üst düzeye çıkarmanıza olanak sağlar. Tasarım, simülasyon, sürdürülebilir tasarım, teknik iletişim ve veri yönetimi için geliştirilen kapsamlı S olidworks çözümlerini adresinde görebilirsiniz. DAHA FAZLA BİLGİ AL SolidWorks Simulation hakkında daha fazla edinmek bilgi için adresini ziyaret edin veya yerel SolidWorks tedarikçinizle temasa geçin. Yenasoft Yazılım Donanım ve Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.İçerenköy Mah. Eski Üsküdaryolu Cad. Bodur İş Merkezi No:8 K:1 D: Ataşehir /İstanbul Tel: Fax: Web:

Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin.

Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin. Autodesk Simulation Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin. Uçak motoruna ait krank mili grubunda mekanik simülasyon. Tasarım sürecinde Autodesk Inventor ve Autodesk Simulation kullanılmıştır. ADEPT Airmotive

Detaylı

SolidWorks SIMULATION. Hız kazanmak ve performansı artırmak için bir. sanal test becerisi. geliştirmemiz gerekiyordu.

SolidWorks SIMULATION. Hız kazanmak ve performansı artırmak için bir. sanal test becerisi. geliştirmemiz gerekiyordu. SolidWorks SIMULATION Hız kazanmak ve performansı artırmak için bir sanal test becerisi geliştirmemiz gerekiyordu. Devinci Cycles ın en son konseptlerinden biri, SolidWorks ile işlendi. SolidWorks ın onlara

Detaylı

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS CRITERION ÜNIVERSAL TEST SISTEMLERI AILESI YÜKSEK PERFORMANSLI ELEKTROMEKANIK

Detaylı

SolidWorks Premium ile Daha

SolidWorks Premium ile Daha B Ü L T E N SolidWorks Premium ile Daha İyi Ürünler Tasarlama Genel Bakış SolidWorks Premium CAD yazılımı kapsamlı bir pakette daha iyi ürünler tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm gelişmiş özellikleri

Detaylı

NX 10 ile Gelen Yenilikler

NX 10 ile Gelen Yenilikler Siemens PLM Software NX 10 ile Gelen Yenilikler Hiç olmadığı kadar güçlü ve kullanımı daha kolay Faydaları Tasarım NX Layout ve NX Realize Shape ile konsept tasarımlarınızı kolayca gerçekleştirin Dokunmatik

Detaylı

Autodesk Inventor. Daha iyi ürünler tasarlayın, geliştirme maliyetlerini düşürün, pazara daha hızlı girin.

Autodesk Inventor. Daha iyi ürünler tasarlayın, geliştirme maliyetlerini düşürün, pazara daha hızlı girin. Autodesk Inventor Daha iyi ürünler tasarlayın, geliştirme maliyetlerini düşürün, pazara daha hızlı girin. Döner tambur teknolojisini kullanan RS1500 kükürt öğütücü görüntüsü. Brimrock Group Inc. ve Mechanix

Detaylı

SolıdWorks Yazılımı Tüketici Ürünlerinin Tasarımını Nasıl Hızlandırıyor?

SolıdWorks Yazılımı Tüketici Ürünlerinin Tasarımını Nasıl Hızlandırıyor? B Ü L T E N SolıdWorks Yazılımı Tüketici Ürünlerinin Tasarımını Nasıl Hızlandırıyor? Genel bakış SolidWorks Premium, güçlü yüzey tekniklerini, özel endüstriyel tasarım araçlarından kolayca geometri aktarma

Detaylı

Plastik Parçaları Mükemmelleştirin.

Plastik Parçaları Mükemmelleştirin. Plastik Parçaları Mükemmelleştirin. Elektrikli ot kesme makinasının plastik enjeksiyon kalıp simülasyonu. Autodesk Inventor ile tasarımı, Autodesk Moldflow ile simülasyonu ve Autodesk 3ds Max ile kaplaması

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

Etkili Bir CAD Lideri Olmak İçin

Etkili Bir CAD Lideri Olmak İçin B Ü L T E N Etkili Bir CAD Lideri Olmak İçin İzlenmesi Gereken On Strateji Genel bakış Başarılı mühendislik kuruluşlarında ortak olan iki önemli konu şunlardır: Bilgisayar destekli tasarım (CAD) teknolojisini

Detaylı

A new wave in fluid dynamics

A new wave in fluid dynamics A new wave in fluid dynamics NUMECA Advanced Developments for Better Products NUMECA International Neden NUMECA? İçerik Hakkımızda NUMECA hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) ve ağ yapısı oluşturma alanlarındaki

Detaylı

Liebert. CRV 11 kw - 50 kw. BT Ekipmanı için Verimli Soğutma

Liebert. CRV 11 kw - 50 kw. BT Ekipmanı için Verimli Soğutma Liebert CRV 11 kw - 50 kw BT Ekipmanı için Verimli Soğutma Liebert CRV Sıra Bazlı Soğutma Emerson Network Power uygulama açısından neyin gerekli olduğunu belirlemeye yardımcı olan 12 Uzman, Merkezi ile

Detaylı

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi İçindekiler 220,000 in üzerinde metal ve metal dışı malzemelerin 5 milyondan fazla özellik kaydını

Detaylı

Neden mobil iş istasyonu?

Neden mobil iş istasyonu? Neden mobil iş istasyonu? Hareket halindeyken güçlü bir bilgisayar söz konusu olduğunda, mobil iş istasyonları standart mobil bilgisayarların sunduğu özelliklerin çok ötesinde bir performans, güvenilirlik

Detaylı

Madencilik ve Çimento Sektörüne ait Rulmanlar ve Hizmetlerimiz

Madencilik ve Çimento Sektörüne ait Rulmanlar ve Hizmetlerimiz Madencilik ve Çimento Sektörüne ait Rulmanlar ve Hizmetlerimiz Her bir uygulamada doğru çözüm Dünya çapındaki en büyük rulman üreticilerinden biri olarak Schaeffler, madencilik sektöründe yer alan ve dünyada

Detaylı

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi İçindekiler Bileşenler 240,000 in üzerinde metal ve metal dışı malzemelerin 6 milyondan fazla özellik

Detaylı

ÜRÜN BROŞÜRÜ. Dea Global Silver. Koordinat Ölçüm Makineleri

ÜRÜN BROŞÜRÜ. Dea Global Silver. Koordinat Ölçüm Makineleri ÜRÜN BROŞÜRÜ Dea Global Silver Koordinat Ölçüm Makineleri 2 DEA GLOBAL Silver DEA GLOBAL SILVER DEA GLOBAL Silver 3 MAKSİMUM PERFORMANS İÇİN AYARLANDI DEA GLOBAL koordinat ölçüm makinesi (CMM) yeni milenyumun

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi İçindekiler Bileşenler 240,000 in üzerinde metal ve metal dışı malzemelerin 6 milyondan fazla özellik

Detaylı

GELENEKLERİ ARDINIZDA BIRAKMAK, GELENEKLERİN KÖLESİ OLMAKTAN DAHA İYİ DEĞİL Mİ?

GELENEKLERİ ARDINIZDA BIRAKMAK, GELENEKLERİN KÖLESİ OLMAKTAN DAHA İYİ DEĞİL Mİ? GELENEKLERİ ARDINIZDA BIRAKMAK, GELENEKLERİN KÖLESİ OLMAKTAN DAHA İYİ DEĞİL Mİ? Kendimizi yeniden keşfetmek için, basit şeylerin üzerinde biraz düşünmemiz gerekti. Kim olduğumuz, hedeflerimiz ve sizin

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

Çözümleri. Proses Kontrol. Parça kalitesini ve hassasiyeti geliştirin ve CNC işleme merkezinizin verimliliğini arttırın

Çözümleri. Proses Kontrol. Parça kalitesini ve hassasiyeti geliştirin ve CNC işleme merkezinizin verimliliğini arttırın CNC takım tezgahları için prob çözümleri cep rehberi Proses Kontrol Çözümleri Parça kalitesini ve hassasiyeti geliştirin ve CNC işleme merkezinizin verimliliğini arttırın CNC takım tezgahları için prob

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR MAKARALI RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR MAKARALI RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR MAKARALI RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Daha iyisi olun veya iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Dental System. Sektör lideri tarama ve CAD çözümleri

Dental System. Sektör lideri tarama ve CAD çözümleri Dental System Sektör lideri tarama ve CAD çözümleri İçindekiler Neden dijitalleşmelisiniz?... 4 5 neden... 6 Dental Sistem kullanıcı arayüzü... 7 Dental System ın içine bakış... 8 En geniş endikasyon kapsamı...10

Detaylı

Autodesk InventorTM. exercitation ullam, corpor suscipit laboris Lorem. elitsef diam eiusmod magnus. İmalat Sektörü İçin Sayısal Modelleme

Autodesk InventorTM. exercitation ullam, corpor suscipit laboris Lorem. elitsef diam eiusmod magnus. İmalat Sektörü İçin Sayısal Modelleme İmalat Sektörü İçin Sayısal Modelleme Heading Mühendislik large yazılımlarının > KievitPro dünya Regular lideri geliştiricisi 23 on 23 Autodesk, pt, 75% black. firmalara, Ut ürünlerini enim ad hayata mini

Detaylı

WHAT'S NEW SOLIDWORKS 2015

WHAT'S NEW SOLIDWORKS 2015 WHAT'S NEW SOLIDWORKS 2015 İçindekiler Yasal Uyarılar...11 1 SOLIDWORKS 2015'e Hoş Geldiniz...14 Başlıca Özellikler...14 Başlıca Güçlendirmeler...14 Daha Fazla Bilgi İçin...17 2 Kullanıcı Arayüzü...18

Detaylı

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi EPL Plazma Plazma Kesim Makineleri EPL EPL Plazma 3 Eksen Serisi. Gelişmiş hassas kesim kalitesi, üretim hattı ve otomasyona uygunluğu ile tüm ihtiyacınıza

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Enerji Verimliliği Çözüm Kataloğu

Enerji Verimliliği Çözüm Kataloğu Enerji Verimliliği Çözüm Kataloğu 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr 3 İçerik Enerji verimliliği ile ilgili engeller ve fırsatlar 6 Dünya çapında hazırlanan yönetmelikler enerji verimliliğini bir

Detaylı

Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş. Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü?

Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş. Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü? Teknik rapor Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü? Kodlama teknolojisindeki yenilikler sürdükçe, ekipmanlardaki gelişmeler

Detaylı