Siz isteklerinizi belirleyin ve Corian gerçekleştirsin.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Siz isteklerinizi belirleyin ve Corian gerçekleştirsin."

Transkript

1 Corian Mutfakta

2 Corian ın çok yönlülüğü tasarım vizyonunuzun takibini kolaylaştırır. Birçok renk seçeneğini karıştırabilir, saf ve düz çizgileri tercih edebilir veya yuvarlatılmış formlar hayal edebilirsiniz. 200 yılı aşkın süredir DuPont, hayatımızı daha iyiye doğru değiştiren yeni malzeme ve teknolojiler icat ederek sektörünün sınırlarını sürekli olarak zorladı. DuPont Corian yüksek teknoloji solid yüzeyler bunun güzel bir örneği. Geleneksel yüzey malzemelerine göre daha yüksek performanslı bir alternatif olarak yaratılan bu ürün, yıllar içinde iç tasarım ve mimarlık dünyasında bir ikon haline geldi. DuPont Corian bilim, teknoloji ve pazarlamadaki uzmanlığı üzerine kurulmuş sonsuz evrim ruhunu ve iki yüz yıllık başarılı bir inovasyon sürecini temsil ediyor.

3 DuPont Corian malzeme performansının, tasarımda çok yönlülüğün ve hizmet verimliliğinin benzersiz bir bileşimini sunuyor. 45 yıldan fazla devam eden evrim süreci ve başarısı, DuPont Corian ı dünyanın en güzel mutfakları için tercih edilen bir çözüm haline getirdi. Tasarım Mutfağınızın ne kadar büyük ya da küçük olduğunun bir önemi yok, Corian mutfağınıza sonsuz bir zarafet ve ipeksi, çekici bir dokunuş katar. Özgün Küçük detaylar büyük farklılıklar yaratabilir. Şekil verilen bir tezgah kenarı, tezgahınıza ritim duygusu katabilir. Dönüşlü süpürgelikler hem pürüzsüz bir görüntü hem de kolay temizlik gibi estetik ve pratik faydalar sağlar.

4 Siz isteklerinizi belirleyin ve Corian gerçekleştirsin. İstediğiniz gibi Hayalinizdeki mutfağı yaratmak için lavabonuzun şeklini ve rengini seçebilir, süzgeç oluklarının ve paslanmaz çelik nihalenin yerini belirleyebilirsiniz.hatta kahvaltı barı, bir masa veya bir davlumbaz ile bu lüks estetiği çeşitlendirebilirsiniz. Zamansız Corian sonsuz kullanım için tasarlanmıştır. Uygulanmasından yıllar sonra bile basit bir zımparalama işlemiyle ürünün orijinal yüzeyi ve güzelliği geri kazandırılır.

5 Renkler Corian çok geniş ölçüde modern ve zarif renk seçeneklerine sahiptir. Saf beyazdan doğal damarlı seçeneklere ve DeepColour koleksiyonundaki yoğun koyu renklere kadar, DuPont sık kullanılan mutfak tezgahları için test edilmiş özel renk seçenekleri sunmaktadır. MyRoom Uygulaması Mutfak Lavaboları Önemli bir yatırım ile yeni bir mutfak yaptıracağınız zaman, son seçiminizi yapmadan önce farklı seçenekleri görmek isteyebilirsiniz. Bu, artık online MyRoom uygulamasıyla mümkün hale geldi. Sadece mutfağınızın resmini veya istediğiniz mutfak resmini uygulamaya yükleyin ve aklınızdaki tasarımı tatmin edecek renk seçeneğini bulmak için Corian ın farklı tonlarını deneyin. Mutfak tasarımınızın ayrılmaz bir parçası olarak Corian lavabo kullandığınızda, heyecan verici bir görünüm ve benzersiz bir pratiklik yakalamış olacaksınız. Dayanıklı ve gözeneksiz yapısıyla Corian lavabolar, göze hoş geldiği gibi koruma açısından da kolaylık sağlar. Her biri malzemenin olağanüstü tasarım esnekliğini gösteren, geniş bir yelpazede yer alan lavabola tasarımlarından istediğinizi seçebilirsiniz ve mutfağınızın estetik ve fonksiyonellik ihtiyacına göre tek veya kombinasyon halinde yerleştirebilirsiniz. Kataloglarımızdan şık duran kare veya klasik yuvarlak açılı Corian lavabolardan birini seçebilirsiniz. Bunlar büyük ve küçük ölçülerde, ve beş renkte (Designer White, Glacier White, Cameo White, Bone ve Vanilla) mevcuttur. Başka bir seçenek olarak da; tezgahınızla bütünleşecek, yekpare bir görünüm elde edeceğiniz, sonsuz bir renk akışı sağlayacak ve tüm Corian renklerinde uygulanabilen paslanmaz çelik tabanlı Corian lavaboyu tercih edebilirsiniz. Bu lavabolar Corian ın güzelliğini arttıracaktır ve kaynar su musluğu gibi araçların kullanımından dolayı oluşacak yüksek sıcaklıklara dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Corian tezgahınıza sorunsuz bir şekilde monte edilecek Corian lavabo, tek bir yekpare ünite ve güzel pürüzsüz bir yüzey oluşturarak kirlere saklanacak bir ortam bırakmayacaktır. Bu sayede mutfağınıza zarafetin son dokunuşu gelmiş olacak.

6 Kenar Detayları Corian kolaylıkla şekil alabildiği için, mümkün olan pek çok kenar detay stili de uygulanabiliyor. Aşağıdaki resimlerde gösterildiği üzere, basit düz kenarlardan eğimli kenarlara, ve ince veya kalın kenarlara kadar bir çok seçenek bulunmaktadır. Diğer Seçenekler Corian tezgahınızı tamamlamak ve gerçekten tasarladığınız bir görünüm oluşturmak için dönüşlü süpürgelik, paslanmaz çelik nihale veya süzgeç olukları ekleyerek tezgahınızı kişiselleştirebilirsiniz. Dönüşlü süpürgelik: ek yersiz, hijyenik ve pratik Dik süpürgelik: ince bir silikon dolgu ile Fonksiyonel nihale Zarif süzgeç olukları Kullanım ve Bakım Yenilenebilir Website DuPont Corian gözeneksiz, leke tutmaz, homojen, dayanıklı ve yenilenebilir bir malzemedir. Yapısı gereği kolay temizlenir, bakımı ve kullanması kolaydır. Günlük temizlik için sadece standart bir mutfak temizlik spreyi ile nemli bir mikrofiber bez kullanın. Şiddetli darbe, ısı veya kimyasal nedenli hasarlar dahil olmak üzere birçok hasar orijinal pürüzsüz ve hijyenik solid yüzey bütünlüğünü korumak için yerinde onarılabilir. Corian hakkında her şeyi adresinden öğrenebilirsiniz. Websitemizde DuPont Corian ile belirleyeceğiniz mükemmel çözümler için belgeler, videolar, röportajlar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. mysurface uygulamasını indirmek için yandaki kodu telefonunuza taratın DuPont Corian çevresel performansı için GreenGuard, NAHB North American Builders Association, U.S. Green Building Council s LEED Green Building Rating System gibi önemli bağımsız sertifikalar aldı. Hijyenik performansı da NSF International, The Royal Institute of Public Health and LGA QualiTest gibi saygın bağımsız kuruluşlar tarafından onaylanmıştır. DuPont un Corian üreten tüm tesislerinin çevre yönetim sistemleri ISO sertifikalıdır. Ayrıca, DuPont un Corian üreten tüm tesisleri atık gömme üzerindeki etkisini, ürünleri ve atıkları azaltma, yeniden kullanma ve geri dönüşüm yoluyla sıfıra indirmiştir.

7 Corian Quality Network DuPont tarafından geliştirilen Corian Quality Network, müşterilerin DuPont Corian imalatından sorunsuz bir şekilde memnun kalmalarını amaçlamaktadır. DuPont Corian Quality Network içerisindeki her bir üye, müşterilerin en yüksek kalitedeki ürünü ve mümkün olan en iyi hizmeti almalarını sağlamakla yükümlüdür. Corian Garanti Programı Tezgahınızın online kaydını yapın DuPont, Corian için iki düzeyde garanti koruması sunuyor: ürün garantisi ve uygulama garantisi. Ürün garantisi bütün DuPont Corian ürünleri için standarttır ve ürünün satılmasından itibaren 10 yıllık süreçte üretimden kaynaklı hatalardan dolayı üründen ücret alınmayacağını garantiler. Daha üst bir kapsam olan 10 yıllık Sınırlı Uygulama Garantisi, üretim ve uygulama yalnızca Corian İş Ortağı ve Corian Quality Network üyesi tarafından yapıldığında geçerli sayılıyor. Bu Sınırlı Uygulama Garantisi, ürün garantisinin kapsamını genişletiyor ve bitmiş bir Corian ürününde üretim ve uygulama hatası olmayacağını garanti ediyor. Tek bir basit tık ile içiniz rahatlasın. Ürün kurulumunuz bittiğinde, mutfak bayiniz tarafından verilecek e-garanti Kodu ile adresinden mutfak tezgahınızın kaydını yapabilirsiniz. Bu yeni online kayıt servisi, merkezi Garanti Servisimizden daha kolay ve hızlı yardım almanızı sağlamaktadır. Bu logoyu gördüğünüzde, kalite garantimize güvenebilirsiniz. DuPont Corian Quality Network uzmanlığına güvenebilirsiniz. İş ortaklarımız, Corian standartlarına uygun olacak şekilde ilk tespitlerden mutfak imalat ve montajına kadar projenizi takip edecektir.

8 EK BİLGİ İÇİN LÜTFEN YEREL TEMSİLCİNİZLE TEMASA GEÇİNİZ VEYA DuPont Corian ÜCRETSİZ TELEFON NUMARASINDAN ARAYINIZ (Arnavutluk, Bulgaristan, Kosova, Makedonya) (Avusturya) (Belçika) (Bosna Hersek, Karadağ, Sırbistan) (Hırvatistan, Slovenya) (Kıbrıs, Yunanistan) (Kıbrıs, Ürdün, Lübnan) (Çek Cumhuriyeti, Slovakya) (Mısır, Malta, Kuzey Afrika) (Fransa) (Almanya) (Macaristan) (İrlanda) (İtalya) (Lüksemburg) (Hollanda) (İskandinav Ülkeleri) (Polanya) (Portekiz) (Romanya) (Rusya, Kazakistan) (Suudi Arabistan, Yemen) (Güney Afrika) (İspanya) (İsviçre) (Türkiye, İsrail, Kafkaslar, Kuzey Irak ve Kuzey Kıbrıs) (Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Kuveyt, Umman) (Ukrayna, Beyaz Rusya, Moldova) (Birleşik Krallık) Copyright 2014 DuPont. DuPont Oval logosu, DuPont, The miracles of science, Endless Evolution, Endless Evolution logosu ve Corian, E. I. du Pont de Nemours and Company veya ona bağlı şirketlerin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.. Corian sadece DuPont tarafından üretilir. Copyright E. I. du Pont de Nemours and Company veya ona bağlı şirketlerin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Bu belge geçerli tüm yasalar tarafından korunmaktadır. Duyuruda geçen diğer logolar, ticari markalar ve tescilli ticari markalar söz konusu sahiplerine aittir. Fotoğraf bilgileri / Referanslar: Kapak: Özel bir dairedenin mutfağı; fotoğraf Studio Frank Weber tarafından DuPont Corian için çekilmiştir. Sayfa 1: Super Black ada mutfak ve raflı duvar saklama sistemi; Christian Ghion tasarımı ( 2014 Milano tasarım haftası); imalat/yapım Crea Diffusion; fotoğraf Leo Torri tarafından DuPont Corian için çekilmiştir. Sayfa 2: Üst: Özel bir dairedenin mutfağı; Hans-Jürgen Stein tasarımı; üretim Norbert Brakonier tarafından; fotoğraf Johannes Rau. Alt: Özel bir dairedenin mutfağı; Almanya Küchenstudio a-mano, Karlsruhe tasarımı; üretim ve fotoğraf Moser GmbH tarafından. Sayfa 3: Üst sol: Londra, Just Kitchen tasarımı entegre lavabolu mutfak tezgahı; fotoğraf Unique Fabrications tarafından çekilmiştir. Üst sağ: Kitchen International tarafından yapılmış Callerton isimli mutfağın kahvaltı masası; Kieron Bell tasarımı; fotoğraf hakları Callerton a aittir. Alt: Comprex tarafından yapılmış Linea mutfak; Marconato & Zappa tasarımı; fotoğraf hakları Comprex e aittir. Sayfa 4: Özel bir dairedenin mutfağı; fotoğraf Baptiste Coulon tarafından DuPont Corian için çekilmiştir. Sayfa 5: Üst: Özel bir dairedenin mutfağı ( entegre lavabolu mutfak tezgahı); fotoğraf Studio Frank Weber tarafından DuPont Corian için çekilmiştir. Alt: Özel bir dairedenin mutfağı ( entegre lavabolu mutfak tezgahı); Küchenstudio a-mano, Karlsruhe tasarımı; üretim ve fotoğraf Moser GmbH tarafından. Sayfa 6: Üst detaylar: 1 ve 3: Mutfak tezgahları; üretim ve fotoğraf RK Tec Geometric Kitchen tarafından. / 2: Özel bir dairedenin mutfağı; fotoğraf Eric Laignel tarafından DuPont Corian için çekilmiştir. / 4: Amini tarafından mutfak; tasarım ve fotoğraf Amini tarafından. Alt detaylar: 1 ve 4: Özel bir dairedenin mutfağı; üretim ve fotoğraflar Counter production Ltd tarafından. / 2 ve 3: Özel bir dairedenin mutfağı; fotoğraflar Eric Laignel tarafından DuPont Corian için çekilmiştir. Bu yayında yer alan tüm fotoğraflar kendi sahiplerinin fikri mülkiyet hakları kapsamındadır. Bu yayında yer alan fotoğrafları gösterilen tüm ürünler, donanımlar, sistemler ve çözüm önerileri kendi sahiplerinin fikri mülkiyet hakları kapsamındadır DPS

DuPont TM Corian Dış Cephe Kaplama

DuPont TM Corian Dış Cephe Kaplama DuPont TM Corian Dış Cephe Kaplama DUPONT TM CORIAN DIŞ CEPHE KAPLAMA MİMARLIKTA INOVASYON DuPont TM Corian Dış Cephe Kaplama Duyulara hitap eden cepheler DuPont, 200 yılı aşkın süredir yeni malzemeler

Detaylı

Corian nedir? www.corian.com. Özgürlüğün göstergesi olarak belli olmayan ek yerleri

Corian nedir? www.corian.com. Özgürlüğün göstergesi olarak belli olmayan ek yerleri Özgürlüğün göstergesi olarak belli olmayan ek yerleri Corian nedir? TM DuPont Corian, güzellik, renk, ve derinlikten gelen yeniliktir. Güç ve beraberinde saflıktır, güvenilirliktir, performanstır. Ancak

Detaylı

Banyo için fikirler.

Banyo için fikirler. Banyo için fikirler. Duş sistemleri ve Bataryalar İ ç e r i k. Teknolojiler 10 duş unsuru ve tercih. 4 Quality Made by Hansgrohe. 6 Select Farklı bir akış tipine ya da farklı duş başlığına anında geçiş.

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

2014 Yeni yalın özgün fikirler

2014 Yeni yalın özgün fikirler 2014 Yeni yalın özgün fikirler İçindekiler Ödüller Blue Life Yeşil Banyo Çözümleri Rim-ex VitrAfresh Memoria Elegance Efes Shift + Aynalar Zentrum Conforma Select Serisi Gömme rezervuar standardizasyonu

Detaylı

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI 1 Döşeme Yelpazesi Tasarım performansla buluşuyor Çünkü Görünüm Önemlidir Güzellik ve performans, Döşeme ailesinin temelini oluşturur. Zamana yenik düşmeyen, hoş bir görünüm

Detaylı

Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri. Sistem Güvenliği ve Verimliliğinde Lider

Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri. Sistem Güvenliği ve Verimliliğinde Lider Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri Sistem Güvenliği ve Verimliliğinde Lider Sağlık Kurumları İletişim Teknolojisi 21. Yüzyıl İçin Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri, günümüzün sağlıkta bakım

Detaylı

İçindekiler SU YALITIM MALZEMELERİ SU YALITIM UYGULAMA BİLGİLERİ İZOLATEX PLUS İZOLATEX UV ULTRALASTIC İZOLİNE ASTAR İZOPUR TRANS KALEKİM PAH BANDI

İçindekiler SU YALITIM MALZEMELERİ SU YALITIM UYGULAMA BİLGİLERİ İZOLATEX PLUS İZOLATEX UV ULTRALASTIC İZOLİNE ASTAR İZOPUR TRANS KALEKİM PAH BANDI 2013 Kalekim Yapı Kimyasalları Kataloğu 1 İçindekiler 15 YAPIŞTIRICILAR 73 SU YALITIM MALZEMELERİ 119 KATKILAR 16 SERAMİK UYGULAMA BİLGİLERİ 74 SU YALITIM UYGULAMA BİLGİLERİ 120 KALEKİM LATEX 25 KALEKİM

Detaylı

ADO-CRP ROTO VEKA KALE r 12 ASC Plastik-Ascam Cam Sistemleri Yönetim Kurulu Üyesi Çevre Mühendisi Cenk Cenkcimenoğlu Nitelikli ve Kalitesi İle Öne Çıkan Ürünlerle Pazar Payını Geliştiren Bir Firmayız

Detaylı

Yapı Kimyasalları Kataloğu

Yapı Kimyasalları Kataloğu 2012 Yapı Kimyasalları Kataloğu En iyi ürün. En iyi çözüm. En iyi uygulama. Seramik yapıştırıcısından su izolasyon çözümlerine, endüstriyel zemin çözümlerinden derz dolgu malzemelerine... Yapı kimyasallarında

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i

BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i BMW i Sheer Driving Pleasure YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i YENİ BMW i3 02 03 YENİ BMW i. BMW i deneyimi... İNOVASYON VE TEKNOLOJİ. Otomobil konsepti... BMW Effi cientdynamics...

Detaylı

TERAS SİSTEMİ. Hayat dışarda, dışarısı megawood.

TERAS SİSTEMİ. Hayat dışarda, dışarısı megawood. 2013 TERAS SİSTEMİ Hayat dışarda, dışarısı megawood. İÇİNDEKİLER AÇIK ALANDA BİR MEKAN DAHA Felsefemiz 5 Malzeme 7 Geri dönüşüm ve ekolojik sürdürülebilirlik 9 Renk çeşitliliği 11 megawood Döşeme PREMIUM

Detaylı

Ev içinde sağlık vahası

Ev içinde sağlık vahası Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul T +90 216 340 82 73 F +90 216 340 82 79 sales.tr@geberit.com www.geberit.com.tr Ev içinde sağlık vahası İlham veren

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri

Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri Standard Solution Vertical Carousel Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri Standard Solution Vertical Carousel Kardex Remstar

Detaylı

Kale Boya & Sıva Kataloğu. İçindekiler

Kale Boya & Sıva Kataloğu. İçindekiler Kale Boya & Sıva Kataloğu İçindekiler 09 / İç Cephe Boyaları 21 / Dekoratif Ürünler 31 / Dış Cephe Boya ve Kaplamaları 43 / Dekoratif Dış Cephe Sıvaları 59 / Yüzey Hazırlama Malzemeleri 71 / Renklendirme

Detaylı

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri İş bu katalogdaki ürünler

Detaylı

NEWS SELECT: SU KEYFINIZI SEÇIN.

NEWS SELECT: SU KEYFINIZI SEÇIN. 2015 NEWS SELECT: SU KEYFINIZI SEÇIN. SAYIN OKUYUCU, Hansgrohe de bizler su kullanımı için yeni yollar keşfedip bunları en unutulmaz deneyimlere dönüştürme yolculuğumuzun peşini hiç bir zaman bırakmadık.

Detaylı

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS Duravit Yapı Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul Deri rganize Sanayi Bölgesi Vakum Caddesi No:1 İ-4 Özel Parsel 34956 Tuzla/İSTANBUL Tel: +90 216 458 51 51 Faks: +90 216 458 51 95 info@tr.duravit.com

Detaylı

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM Integral IP CX. SCHRACK SECONET AG Türkiye TR-34722 Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: +90-216-345 51 99 istanbul@schrack-seconet.tr Genel Müdürlük Avusturya:

Detaylı

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Product Portfolio Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Kardex Remstar Sistemleri: Daha fazla üretim, depolama alanı ve verimlilik için dinamik, pratik, ekonomik 6 Kardex Remstar

Detaylı

Her zaman iyi bir çözüm.

Her zaman iyi bir çözüm. Her zaman iyi bir çözüm. Geberit Montaj Sistemleri Bilgi bir ilham kaynağıdır. Günümüzde banyolar bu şekilde yapılıyor. Oda tasarımı, inşaat alanında hızlı montaj konusunda sınırlama yoktur, yalnızca diğer

Detaylı

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den.

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. SCHELL. Genel ve Ticari WC lerde Uzman Fabrika 1 İdari bina ve eğitim merkezi bulunan üretim tesisi WC sıva altı yıkama sistemi COMPACT II için EDITION ECO

Detaylı

GÜVENLİĞİN KALBİ ISAF TA ATMAYA DEVAM EDİYOR

GÜVENLİĞİN KALBİ ISAF TA ATMAYA DEVAM EDİYOR GÜVENLİĞİN KALBİ ISAF TA ATMAYA DEVAM EDİYOR 18-21 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞEN ISAF FUARI BU YIL DA YİNE BÜYÜK SES GETİRDİ 18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi nde gerçekleşen

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

GELENEKLERİ ARDINIZDA BIRAKMAK, GELENEKLERİN KÖLESİ OLMAKTAN DAHA İYİ DEĞİL Mİ?

GELENEKLERİ ARDINIZDA BIRAKMAK, GELENEKLERİN KÖLESİ OLMAKTAN DAHA İYİ DEĞİL Mİ? GELENEKLERİ ARDINIZDA BIRAKMAK, GELENEKLERİN KÖLESİ OLMAKTAN DAHA İYİ DEĞİL Mİ? Kendimizi yeniden keşfetmek için, basit şeylerin üzerinde biraz düşünmemiz gerekti. Kim olduğumuz, hedeflerimiz ve sizin

Detaylı

Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun

Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun Dış uygulamalar için dekoratif yüzeyler 02 RENOLIT dış kullanım folyoları İÇİNDEKİLER: 02 RENOLIT dış kullanım folyoları 04 Kalite, Servis ve Destek

Detaylı

Viega gömme rezervuar teknolojisi. Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler.

Viega gömme rezervuar teknolojisi. Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler. Viega gömme rezervuar teknolojisi Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı