24" FHD SuperClear MVA Panel Webcamli Monitör VGA, DVI, DisplayPort, 2xUSB, Mikrofon, Hoparlör ve Üstün Ergonomil Özellikleri VG2437Smc

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "24" FHD SuperClear MVA Panel Webcamli Monitör VGA, DVI, DisplayPort, 2xUSB, Mikrofon, Hoparlör ve Üstün Ergonomil Özellikleri VG2437Smc"

Transkript

1 24" FHD SuperClear MVA Panel Webcamli Monitör VGA, DVI, DisplayPort, 2xUSB, Mikrofon, Hoparlör ve Üstün Ergonomil Özellikleri VG2437Smc "ViewSonic VG2437Smc 24 (23.6 görüntülenebilir) Full HD ergonomik özelliklere sahip monitör, üst ön çerçevesinde dahili olarak gelen 2M piksel kamerası, eco-canceling özellikli mikrofonu ve hoparlörleri ile Microsoft Lync, Skype, Cisco Jabber and Webex, Citrix Gotomeeting, Adobe Connect ve Google Hangouts gibi video konferans çözümleri ile sorunsuz olarak çalışmakatadır. 1920x1080 çözünürlüğü, SuperClear MVA Panel teknolojisi ile geniş görüş açısı, 20M:1 dinamik kontrast oranı ile keskin görüntüler ve videolar için net görüntü sunar. DisplayPort, DVI ve VGA girişleri, 2xUSB portu ile geniş bağlantı seçeneklerini barındırır. EnergyStar ve EPEAT Silver gibi sertifikaları ile enerji tasarrufu sağlamasının yanında VESA duvara monte uyumu ile geniş kullanım alanına da sahiptir.

2 Öne Çıkan Özellikler 24" SuperClear MVA LED Panel 1920x1080 Çözünürlük 2 MP dahili WEBCAM, Mikrofon ve Çift Hoparlöri ile Tam Bir Telekonferans Çözümü 178 Yatay ve 178 Dikey Açıdan Daha Geniş Görüş Açısı Ergonomik Tasarım ile kolay kullanım - (0-90 ) Pivot - Yatay ve dikey kullanabilme - (0-135 mm) Yükseklik ayarı yapabilme - (360 ) Kendi etrafında dönebilme - (-21 ~25 / -3 ~ -6 ) Öne ve arkaya eğilebilme özellikleri 3000:1 Statik Kontrast Oranı ve :1 Dinamik Kontrast Oranı 95% srgb, 73% AdobeRGB Kapsama Oranı DisplayPortu, DVI ve VGA Girişleri ile Geniş Bağlantı Seçenekleri 2xUSB Portu ile Çevre Birimleri ile Kolay Bağlantı VESA Duvara Monte Uyumluluğu ENERGY STAR ve EPEAT Silver sertifikaları ile Enerji Tasarrufu Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter Teknolojileri ile Göz Yorulmalarını Azaltan ve Uzun Kullanım İmkanı Tam Bir Telekonferans Çözümü VG2437Smc, Microsoft Lync, Skype, Cisco Jabber and Webex, Citrix Gotomeeting, Adobe Connect ve Google Hangouts gibi video konferans çözümleri ile sorunsuz olarak çalışmakatadır. İster iş toplantısı için müşterilerinizle uzaktan görüşebilir, ister akademik olarak öğrencilerinize uzaktan sunum yapabilir isterseniz ailenizle görüşebilirsiniz. Dahili olarak üzerinde bulunan 2W x 2 hoparlörleri ve mikrofonu desteği ile net ses ve görüntü kalitesi elde edebilirsiniz. VG2437Smc-LED telekonferans ve görüntülü görüşme uygulamalarına uyumludur. Bu monitörün bazı kullanım alanları Kurumsal Uygulamalar Devlet Kurumları Sınıflar ve Derslikler Bilgisayar Laboratuarları Konferans Odaları

3

4 2 Mega-Pixel Yüksek Çözünürlüklü Webcam Dahili Mikrofon ve Stereo Hoparlör VG2437Smc yüz yüze iletişim için 2mp dahili VG2437Smc, echo-cancelling özellikli mikrofonu ve kameraya sahiptir. 2W 'lık stereo hoparlörü ile net bir ses deneyimi sunar.

5 SuperClear Üstün Görüntü Teknolojisi ile 95% srgb Kapsama ve Geniş Görüş Açısı Üretkenliği ve Kullanım Rahatlığı Arttırmak için Ergonomik Tasarım SuperClear Teknolojisinin öne çıkan en önemli özelliği VG2437Smc, monitör, en üst düzeyde rahatlık ve akıcı renk kalitesi, 3000:1 yüksek kontrast oranı ve konforu elde etmeniz için tasarlanmıştır. Oturduğunuz geniş görüş açısı sunmasıdır. 178 derece yatay ve sandaye ve masanın yüksekliğine göre VG serisi dikey olarak sunduğu geniş görüş açısı, keskin ve monitörünüzü 135mm aşağı veya yukarı ayarlayabilir daha net görüntü oluşturması, yüksek parlaklık ve (-21 ~25 / -3 ~ -6 ) kadar öne veya arkaya değerleriyle bu sağlaması bu teknolojiyi benzersiz eğebilirsiniz. Bunun yanı sıra çalıştığınız dökümana kılmaktadır. Ayrıca srgb renk gamutunun da %95 'ini göre ekranınızı 0-90 (Pivot) yatay dikey eksende kapsamaktadır. SuperClear Teknolojisinin faydaları arasında bir açıda çevirebilirsiniz. Ekran kartınızın akıcı renk kalitesi, yüksek kontrast oranı ve geniş üzerinden gerekli ayarları yaparak görüntünün dik görüş açısı sunmasıdır. olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kendi etrafında 360 dönebilmesi sayesinde masanızda SuperClear Panele sahip monitörlerin başlıca istediğiniz yöne çeviribilirsiniz. Genel Kullanım, Fotoğrafçılar, Grafik tasarımcılar, Multimedya ve eğlence uygulamaları için ideal çözüm sunar.

6 ViewMode Renk Yönetimi ile Daha Akıcı Renkler Flicker-Free (Titreşimsiz) Ekran Teknolojisi ile Göz Yorulmalarına Son ViewSonic 'in geliştirdiği dahili renk yönetim sistemi İster iş, ister eğlence amaçlı olsun uzun süre ile yüksek standartlarda renk akıcılığı ve beyaz renk bilgisayar kullanımı göz yorulmaları, yakın mesafe dengesi sağlaması sayesinde üstün renk kalitesi elde görüş sorunu, baş ağrısı, bulanık görüş, göz edersiniz. ViewSonic geliştirdiği ViewMode özelliği sulanmaları gibi sorunları tetiklemektedir. Monitörlerin sayesinde en iyi renk kalibrasyonunu sizin için hızlı yenilenme oranları nedeniyle oluşan titreşimlerin yaparak bünyesinde bulunan farklı renk senaryoları ile insan gözüyle farkedilmesi zordur. Standart ( Oyun, Film, Web, Metin ) size istediğiniz şekilde monitörlerde titreşim açık bir şekilde farkedilmektedir. kullanma özgürlüğü sunar. Geleneksel flicker-free (Titreşimsiz) monitörler, kullandıkları Sinyal Genişlik Modülasyonu (Pulse Width Modulation) (PWM) ve yüksek frekanslı arka aydınlatmalar ile kullanıcıya titreşimsizlik hissi verir. Fakat ViewSonic geliştirdiği titreşimsiz monitör teknolojisi (Flicker-Free) ile LED arka aydınlatma üzerinden titreşimlerin azaltılmasıyla ve düzenli olarak güç kaynağı üzerinden düzenlenmesi nedeniyle her parlaklık seviyesinde gerçek titreşimsiz monitör deneyimi sunar.

7 Blue Light Filter Teknolojisi ile Daha Rahat Kullanım VESA Duvar Askı Tasarımı Uzun süre monitör kullanımları gözlerde yorgunluğa Farklı kullanım alanlarında en uygun şekilde monte neden olur. Bunun nedenlerinden birisi, renklerin edilemek için tasarlanan VG2437Smc, 100x100 mm doğru ayarlanmasıdır. Blue Light Filter teknolojisi size, 'lik VESA duvar askı yuvaları ile monitörünüzü duvara ister multimedya ister iş çalışmalarınızda, ortama göre veya herhangi standın üzerine 4 adet vida yardımıyla mavi renk ayarı yapabilmenizi ve uzun süreli kolaylıkla asmanızı sağlar. Bu tasarım ile çok geniş bir kullanımlarda göz yorgunluğunun önüne geçerek daha kullanım alanına sahip oluşu ile hastanelerde, rahat kullanım imkanı sunmasıdır. okullarda ve ofislerde farklı ihtiyaçlara en ergonomik çözümü sunmaktadır.

8 Çevre Dostu Cıvasız LED Arka Aydınlatma Eco-Mod ile Enerji Tasarrufu LED arka aydınlatma, görüntüleme performansını Eco-Mode sayesinde, monitörü kullanmadığınız artırır, olağanüstü bir renk aralığı sunar ve son derece zamanlarda "Optimize" ve "Converse" seçenekleri ayrıntılı görüntüler için kontrast oranlarını ayarlar. LED üzerinden parlaklık ayarını değiştirerek enerji arka aydınlatma, geleneksel ekranlara kıyasla enerji tasarrufu yapabilri ve lambaların kullanım ömrünü tasarrufu sağlar. Ayrıca ince ve hafif profil de uzatabilirsiniz. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda masaüstü alanından tasarruf edilmesini sağlar. parlaklık ayarını yapabilir böylelikle göz yorgunluğunu azaltmış olursunuz. *Enerji tasarrufu genel kullanım şartları baz alınarak düzenlenmiştir.

9 En İyi Piksel Performans Garantisi ve 3 Yıl Garanti ViewSonic yıllardır sürdürdüğü teknoloji liderliğini kullanıcılarına, herzaman en yüksek kaliteyi sunarak tahahhüt etmektedir. Kullanılan panellerde her zaman bir adım önde olarak endüstri lideri 0 piksel politikasını uygular. Piksel Performansı LED Monitörler 2 Parlak 2 Karanlık 5 Toplam ISO : Parlak 0 Karanlık 0 Toplam ViewSonic Piksel Garantisi Teknik Özellikler LCD Type 23.6 TFT LCD Display Area (inch) x mm Contrast Ratio 3000 :1 Brightness (nits) 250 cd/m2 Viewing Angles 178 / 178 Response Time 5ms (G delta) Colors 95% srgb, 73% AdobeRGB Coverage Dinamik Kontrast Oranı 20,000,000:1 Arka Aydınlatma White-LED Arka Aydınlatma Ömrü Hrs (Min) Wall Mount BAĞLANTILAR 100 x 100mm Ses Çıkışı 1

10 Ses Girişi 1 MIC Out 1 MIC In 1 Video D-sub x1, DVI x1, Display port 1.2 x1 HOPARLÖR 2W x2 USB Upstream x1 (USB2.0), Downstream x2 (USB2.0) Webcam 2.0 M pixel GÜÇ ERGONOMİK ÖZELLİKLER Voltaj AC V (Universal); 50/60 Hz Tüketim 24.5 W Optimize 19 W Conserve 15.5 W Güç Internal Öne ve arkaya eğilebilme 21 ~25 / -3 ~ -6 Kendi etrafında dönebilme 360 Pivot - Yatay ve dikey 90 kullanabilme Yükseklik ayarı ÖZEL TEKNOLOJİLER İŞLETİM KOŞULLARI BOYUTLAR (GXDXY) (mm) AĞIRLIK 0~135 mm SuperClear, ViewMode, Flicker Free, Blue Light Filter Sıcaklık 32 F to 104 F (0 C to 40 C) Nem (º F / º C) 20% to 90% (no condensation) Stand Olmadan (mm) x x 60.46mm Ambalaj (mm) 631 x 192 x 527 mm Stand ile Birlikte (mm) x x mm Stand Olmadan Net (lb / kg) 3.74 kg Brüt (lb / kg) 7.05 kg Stand ile Birlikte Net (lb / 5.18 kg kg) DÜZENLEMELER Global TCO, EPEAT, EnergyStar, CE, FCC, UkrSEPRO, CU / EAC, CCC, CB, WEEE, RoHS, Vista Premium/Win8/Win 7 GARANTİ KUTU İÇERİĞİ Garanti koşulları ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

11 LCD monitör, Güç kablosu, VGA kablousu, DVI kablosu, USB2.0 kablosu, Ses kabloau, Mikrofon Kablosu, Hızlı başlangıç kılavuzu, ViewSonic hızlı kurulum CD-ROM, *kutu içeriği ülkelere göre değişiklik gösterebilir. ViewSonic Sınırlı Garanti ViewSonic müşterilerine kusurlu ürünlere karşı bir üretici garantisi sağlar. Uygulanabilir garanti hizmetlerinin türü ve süresi ürün türüne, ürünün satın alındığı ülkeye göre değişiklik gösterir ve ayrıca ürünün satın alındığı tarihte mutabık kalınan müşteri taleplerine göre bireysel farklılık ta gösterebilir. Garanti süresinin sona ermesi ile garanti de geçerliliğini kaybeder. Daha fazla ürün bilgisi için lütfen bizi adresinde ziyaret edin. Tüm hakları ViewSonic Corporation tarafından saklıdır. Tüm diğer Kurumsal adları ve ticari markalar ilgili şirketlerin mülkiyetindedir. E&EO. Tüm fiyat ve özellikler yazılı bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir. Resimler yalnızca temsil amaçlıdır. Şartlar ve Koşullar Başvurun.

Intuitive Multi-Touch Design. Genel Bakış. 23" 10-Point Projected Capacitive Touch Full HD 1080p Monitor

Intuitive Multi-Touch Design. Genel Bakış. 23 10-Point Projected Capacitive Touch Full HD 1080p Monitor 23" 10-Point Projected Capacitive Touch Full HD 1080p Monitor Intuitive Multi-Touch Design Genel Bakış ViewSonic TD2340 10 parmak dokunmatik ekran 1920 x 1080 Full HD çözünürlük ve 8H çizilmeye dayanıklı

Detaylı

65" (64,5" görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T

65 (64,5 görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T 65" (64,5" görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T ViewSonic CDE6560T 65" (64.5" görüntülenebilir alan) Full HD interaktif LED ekran çözümü, iş ve eğitim amaçlı kullanım için idealdir.

Detaylı

84 4K Ultra HD Interaktif Dokunmatik Ekran CDE8451-TL

84 4K Ultra HD Interaktif Dokunmatik Ekran CDE8451-TL 84 4K Ultra HD Interaktif Dokunmatik Ekran CDE8451-TL ViewSonic CDE8451-TL, 84" 4K Ultra HD interkaktif dokunmatik ekran, Full HD görüntüye göre 4 kat daha geniş görüntü sunar. CDE8451-TL eğitim kurumları,

Detaylı

VX2252mh. E!lence ve Oyun için En "yi Monitör. Genel Bakı# 22 inç (21,5 inç görüntülenebilir) 2 ms HDMI multimedya Full HD LED Ekran

VX2252mh. E!lence ve Oyun için En yi Monitör. Genel Bakı# 22 inç (21,5 inç görüntülenebilir) 2 ms HDMI multimedya Full HD LED Ekran 22 inç (21,5 inç görüntülenebilir) 2 ms HDMI multimedya Full HD LED Ekran VX2252mh E!lence ve Oyun için En "yi Monitör Genel Bakı# ViewSonic VX2252mh-LED, 22" Full HD LED ve 2MS tepki süresi ile oyuncular

Detaylı

VIEWSONIC İLE MÜKEMMELE ULAŞIN

VIEWSONIC İLE MÜKEMMELE ULAŞIN VIEWSONIC İLE MÜKEMMELE ULAŞIN ViewSonic DNA'sında olan görüntü kalitesi, yenilikçilik ve iş ortaklarına verdiği değer çerçevesinde geride bıraktığı 25 yıllık sürede adını görüntüleme teknoloji lideri

Detaylı

Ağ Destekli 3500 Lümen XGA DLP Projeksiyon Cihazları PJD6352

Ağ Destekli 3500 Lümen XGA DLP Projeksiyon Cihazları PJD6352 Ağ Destekli 3500 Lümen XGA DLP Projeksiyon Cihazları PJD6352 ViewSonic ağ destekli ve opsiyonel kablosuz sunum özellikli LightStream PJD6352 projeksiyon cihazı, 2xHDMI girişi, 3500 Lümen parlaklık değeri

Detaylı

LightStream 3,100 Lümen XGA Projeksiyon Cihazı

LightStream 3,100 Lümen XGA Projeksiyon Cihazı LightStream 3,100 Lümen XGA Projeksiyon Cihazı PJD5250 "LightStream Projeksiyon Cihazı PJD5250 etkileyici oval hatlara sahip tasarımı ve fiyat performans özelliği ile öne çıkıyor. Şık tasarımı, parmak

Detaylı

Genel Bakış. 22" Hepsi Bir Arada Android Monitör

Genel Bakış. 22 Hepsi Bir Arada Android Monitör 22" Hepsi Bir Arada Android Monitör Genel Bakış ViewSonic in VSD221, Hepsi Bir Arada tasarımına, ayarlanabilir kitap standı ayaklığına, Google Play Store'a ve binlerce android uygulamasına erişim içeren

Detaylı

Citrix Ready Özelliği ile uzak masaüstü yönetimi

Citrix Ready Özelliği ile uzak masaüstü yönetimi Citrix XenMobile entegrasyonu ile gelen 24 inç (23,8 inç görüntülenebilir) Smart Display Citrix Ready Özelliği ile uzak masaüstü yönetimi Genel Bakış ViewSonic SD-A245 Smart Display, Citrix XenMobile entegrasyonu

Detaylı

MultiSync E232WMT. Kullanıcı Kılavuzu

MultiSync E232WMT. Kullanıcı Kılavuzu MultiSync E232WMT Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler Dikkat, Uyarı...Türkçe-1 Kayıt Bilgisi...Türkçe-2 Önerilen kullanım...türkçe-3 İçerik...Türkçe-5 Hızlı Başlangıç...Türkçe-6 Kontroller...Türkçe-10 Teknik

Detaylı

Dell UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Kullanıcı Kılavuzu

Dell UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Kullanıcı Kılavuzu Dell UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Kullanıcı Kılavuzu Model: UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Düzenleyici model UZ2215Hf/UZ2315Hf/UZ2715Hb Notlar, Dikkat Notları ve Uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızı daha iyi kullanmanıza

Detaylı

PB298Q LCD Monitör. Kullanıcı Kılavuzu

PB298Q LCD Monitör. Kullanıcı Kılavuzu PB298Q LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler Tablosu Bildirimler... iii Güvenlik bilgileri... iv Bakım ve Temizlik... v 1.1 Hoşgeldiniz!... 1-1 1.2 Paketin içeriği... 1-1 1.3 Monitöre giriş... 1-2

Detaylı

VG27AH LCD Monitör. Kullanıcı Kılavuzu

VG27AH LCD Monitör. Kullanıcı Kılavuzu VG27AH LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler Tablosu Bildirimler... iii Güvenlik bilgileri... iv Bakım ve Temizlik... v 1.1 Hoşgeldiniz!... 1-1 1.2 Paketin içeriği... 1-1 1.3 Monitöre giriş... 1-2

Detaylı

MEGA FABRiKALAR BELGESELiNE KONU OLAN

MEGA FABRiKALAR BELGESELiNE KONU OLAN MEGA FABRiKALAR BELGESELiNE KONU OLAN Yılda 35 milyon adet cihaz üretimi: 1,1 milyon m 2 üretim alanı 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 BİLGİLENDİRME EKRANI Vialand Kullanım Alanları: Oteller Alışveriş Merkezleri,

Detaylı

LightStream Projeksiyon Cihazı Broşürü

LightStream Projeksiyon Cihazı Broşürü LightStream Projeksiyon Cihazı Broşürü LightStream Projeksiyon Cihazları, Farkı Görün, Farkı Duyun LightStream projeksiyon cihazları SuperColor yüksek renk performansı ve SonicExpert berrak ses kalitesi

Detaylı

LCD Monitör Kullanma Kılavuzu

LCD Monitör Kullanma Kılavuzu LCD Monitör Kullanma Kılavuzu U2868PQU LED arka ışığı 1 www.aoc.com 2014 AOC. Tüm Hakları Saklıdır. Güvenlik... 4 Ulusal Kurallar... 4 Güç... 5 Montaj... 6 Temizleme... 7 Diğer... 8 Kurulum... 9 Kutu İçindekiler...

Detaylı

ViewSync ViewSync Kablosuz Sunum Ağ Geçit Adaptörü

ViewSync ViewSync Kablosuz Sunum Ağ Geçit Adaptörü ViewSync ViewSync Kablosuz Sunum Ağ Geçit Adaptörü ViewSync WPG300 ViewSonic WPG-300 kablosuz sunum ağ geçit adaptörü sahip olduğu HDMI/MHL arayüzü sayesinde 1080p içeriklerinizi akıllı telefon, tablet

Detaylı

sunum ve iletişim serisi kılavuzu 2014 www.pro.sony.eu

sunum ve iletişim serisi kılavuzu 2014 www.pro.sony.eu sunum ve iletişim serisi kılavuzu 2014 www.pro.sony.eu 2 Eğitim 4-5 Kurumsal 6-7 Ev Sineması 8-9 Perakende 10-11 Vision Presenter 12-13 Profesyonel Ekranlar 14-17 Ev Sineması Projektörleri 18-21 Eğitim

Detaylı

ACER, 2011 YILDIZLARINI

ACER, 2011 YILDIZLARINI ACER, 2011 YILDIZLARINI SUNAR Dizüstünde Teknoloji Devrimi: Aspire S3 Ultrabook Yeni Aspire S3 Ultrabook Kusursuz tasarımı, 4 kat hızlı internet bağlantısı, inanılmaz inceliği ve hafifliği, uyku modunda

Detaylı

ViewSonic. VX2439wm LCD Display. Model No. : VS12841

ViewSonic. VX2439wm LCD Display. Model No. : VS12841 ViewSonic VX2439wm LCD Display Model No. : VS12841 İçindekiler Uygunluk Bilgisi... 1 Önemli Güvenlik Talimatları... 2 RoHS Uyum Beyanı... 3 Telif Hakkı Bilgileri... 4 Ürün Kaydı... 4 Başlangıç Paket Muhteviyatı...

Detaylı

Acer Kurumsal Ürün Portföyü. Dayanıklı teknoloji

Acer Kurumsal Ürün Portföyü. Dayanıklı teknoloji Acer Kurumsal Ürün Portföyü Dayanıklı teknoloji 1976 yılında kurulduğundan beri Acer, kendini her mu şterinin ihtiyaçlarını karşılayacak gu venilir, kullanışlı ve çevre dostu u ru nler geliştirmeye adamıştır.

Detaylı

MX239H LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu

MX239H LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu Ekim 2012 MX239H LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler Tablosu Bildirimler... iii Güvenlik bilgileri... iv Bakım ve Temizlik... v 1.1 Hoşgeldiniz!... 1-1 1.2 Paketin içeriği... 1-1 1.3 Monitöre giriş...

Detaylı

ViewSonic. VX2835wm LCD Display. Model No. : VS11531

ViewSonic. VX2835wm LCD Display. Model No. : VS11531 ViewSonic VX2835wm LCD Display Model No. : VS11531 İçindekiler TCO Bilgisi... i Uygunluk Bilgisi... 1 Önemli Güvenlik Talimatları... 2 RoHS Uyum Beyanı... 3 Telif Hakkı Bilgileri... 4 Ürün Kaydı... 4 Başlangıç

Detaylı

Giriş. Dizüstü bilgisayarı Kullanım Kılavuzu G52-17631XC

Giriş. Dizüstü bilgisayarı Kullanım Kılavuzu G52-17631XC 1 Giriş Dizüstü bilgisayarı Kullanım Kılavuzu G52-17631XC Giriş İçindekiler BÖLÜM 1: Giriş İçindekiler... 1-2 Yönetmelikler ve Bildirgeler... 1-4 FCC-B Radyo Frekansı Girişim Bildirgesi... 1-4 FCC Koşulları...

Detaylı

YENİ ARÇELİK LCD TV LERLE HAYATA RENK KAT. 444 0 888 www.arcelik.com.tr

YENİ ARÇELİK LCD TV LERLE HAYATA RENK KAT. 444 0 888 www.arcelik.com.tr YENİ ARÇELİK LCD TV LERLE HAYATA RENK KAT 444 0 888 www.arcelik.com.tr GÖRÜNTÜ VE SES TEKNOLOJİLERİ Full Motion+ Arçelik Full Motion+ teknolojisi, daha akıcı ve detaylı bir görüntü için hareketli görüntülerdeki

Detaylı

Neden mobil iş istasyonu?

Neden mobil iş istasyonu? Neden mobil iş istasyonu? Hareket halindeyken güçlü bir bilgisayar söz konusu olduğunda, mobil iş istasyonları standart mobil bilgisayarların sunduğu özelliklerin çok ötesinde bir performans, güvenilirlik

Detaylı

Monitörü çalıştırmadan once, lütfen bu Kullanma Kılavuzunu baştan sona okuyunuz. Bu Kullanma Kılavuzu gelecekte de başvurmak üzere saklanmalıdır.

Monitörü çalıştırmadan once, lütfen bu Kullanma Kılavuzunu baştan sona okuyunuz. Bu Kullanma Kılavuzu gelecekte de başvurmak üzere saklanmalıdır. İÇİNDEKİLER TABLOSU ÖNEMLİ BİLGİLER ----------------------------------------------------------------------- 1 TEDBİRLER -------------------------------------------------------------------------- 2 ÖZEL

Detaylı

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir.

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir. HP Windows 7 Professional ürününü önerir. hayal gücünüz sonsuz olsun! Intel Xeon işlemci E3-1200 serisi ile güçlendirilmiş HP Z1 İş İstasyonu da dahil, en yeni nesil profesyonel HP iş istasyonlarını keşfedin.

Detaylı

ASUS Eye Care Teknolojisi Tanıtım Bilgileri

ASUS Eye Care Teknolojisi Tanıtım Bilgileri OCAK 2015 ASUS Eye Care Teknolojisi Tanıtım Bilgileri ASUS EyeCare Teknolojisi, Bilgisayar İlintili Görsel Sendrom (CVS)'nin önlenmesine yardımcı olan iki temel teknolojiye dayanır; Flicker-Free ve Düşük

Detaylı

Kendinizi güvenli ve etkili kullanıma alıştırmak için Kullanma Talimatları ve Kurulum Kılavuzunu (ayrı cilt) dikkatli bir şekilde okuyun.

Kendinizi güvenli ve etkili kullanıma alıştırmak için Kullanma Talimatları ve Kurulum Kılavuzunu (ayrı cilt) dikkatli bir şekilde okuyun. Kullanma Talimatları Renkli LCD Monitör Önemli Kendinizi güvenli ve etkili kullanıma alıştırmak için Kullanma Talimatları ve Kurulum Kılavuzunu (ayrı cilt) dikkatli bir şekilde okuyun. Monitör düzenleme

Detaylı