Otomotiv ve nakliye sektörü için WEICON ürünleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Otomotiv ve nakliye sektörü için WEICON ürünleri"

Transkript

1 WEICON Çinko Sprey/ Çinko Sprey özel açık Tüm metal yüzeyler için uzun süreli, katodik korozyon koruması. Astar olarak galvanizli parçaların onarımı için kullanılabilir. Sıcaklık direnci +500 C ( özel açık +300 C dereceye kadar) tutuyor. 400 ml Ürün-No.: ; 400 ml Ürün-No.: WEICON Pastan Koruma 2000 PLUS Demir-III- oksit (hematit) bazında özellikle korozyona ve hava şartlarına dayanıklı yüzey kaplama oluşturuyor. Yüksek saflıktaki demir oksit pigmentlerinin kullanımı ile bir plaka benzeri düzenlemeyle hava şartlarına ve suya dayanıklı dış yüzey koruması elde etti. İkinci uygulamada yüksek korozyon koruması elde edilir: >2.000 saat tuz püskürtme testi= >20 yıl kötü havadan aşınma (C5-M aşındırıcılık kategorizasyonu ISO Bölüm 2.) 400 ml Ürün-No.: Antrasit > 2000 saat Tuz püskürtme testi 400 ml Ürün-No.: gümüş gri Yüksek kalite TÜV NORD Systems GmbH & Co. KG WEICON Alüminyum Sprey A-100, aşınmaya dayanıklı <> % 99.5 saf alüminyum, birçok seyreltik asit ve alkalilere karşı dayanıklıdır. Pas ve korozyona karşı korur. TÜV NORD Systems GmbH & Co. KG 400 ml Ürün-No.: WEICON Korozyon Önleyici (wax) Sprey Metallerin dâhili montaj için korozyon koruması. Şeffaf, dokunmatik geçirmez koruma filmi oluşturur. Araçları ve hassas parçaları korur. TÜV onaylı 400 ml Ürün-No.: WEICON Fren ve Balata Temizleyici Özellikle otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. Fren, debriyaj ve motor parçaların üzerindeki yağ ve gres lekeleri temizliyor. Konvansiyonel incelticilerin aksine WEICON fren temizleyicisi herhangi bir kalıntı bırakmadan buharlaşır. 500 ml Ürün-No.:

2 WEICON Pas-Şok Kimyasal vida anahtarı. Her türlü vidayı saniyeler içinde soğuk şok etkisi yaratarak çözer. Mineral yağsız, silikonsuz ve yağsızdır. 400 ml Ürün-No.: WEICON Pas Çözücü ve Kontak Spreyi 6 katlı etkisi ile: pası kaldırır, suyu bastırır, teması sağlar, korozyona karşı korur, kayan yüzeylerini yağlar ve metali korur. 400 ml Ürün-No.: WEICON Multi Köpük Sprey Metal, plastik, boya, cam, fayans, tekstil, halı, döşemelik ve kalıntı bırakmayan temizleme için güçlü, çok-amaçlı temizleyici 400 ml Ürün-No.: WEICON Kokpit Spreyi Araç iç bakımı için. Gıcırtı sesleri yok edilir ve her zaman, kolay temizlenebilen, toza dayanıklı, ipeksi bir parlaklık verir. 400 ml Ürün-No.: WEICON Silikon ve Yapıştırıcı Sökücü Sprey Eski dolgu kalıntıları ve sertleşmemiş yapıştırıcı artıkları, boya ve kaplamaları kaldırır. Dikey yüzeylere de uygulanabilir. 400 ml Ürün-No.: WEICON Silikon Sprey Verimli üretim ve bakım için ideal yağlama ve ayırma maddesi. Aynı zamanda plastik, lastik ve metal için koruyucu ve bakım maddesi fonksiyonu olarak işlev görür. Dayanıklı bir ayırma tabakası ve iyi yüzey kalitesi sağlar 400 ml Ürün-No.:

3 WEICON Zincir ve Halat Spreyi Sentetik halat ve zincir spreyi. Yüksek basınç emme kapasitesi, özellikle tutucu ve basınca dirençlidir. Sürtünmeyi ve aşınmayı önler şeffaftır C -40 C dereceye kadar ısılara dayanıklı 400 ml Ürün-No.: WEICON PTFE-Sprey Yağsız, temiz, yapışık ve dayanıklı yağlayıcı madde. Hemen hemen her malzeme için kalıcı yağlama C +250 C dereceye kadar sıcaklığa dayanıklı 400 ml Ürün-No.: WEICON Sıkma Yağ Sprey -beyaz- Yüksek verim beklenen parçalar için sentetik beyaz yağ. Mükemmel bir yapışma ile, yaşlanma ve basınç direnci ile karakterize edilir C ile -20 C arası ısılara dayanıklı. 400 ml Ürün-No.: WEICON Kontak Spreyi Elektrik temaslarında nem bastırılır. Kaçak ve gerilim kaybını önler ve oksidasyonu ve sülfit tabakalarından temasları, sigortaları, kablo bağlantılarını serbest tutar. 400 ml Ürün-No.: WEICON AT-44 Çok amaçlı süper güç ile birlikte tüm endüstriyel ve tamirhane alanlarında kullanılmaktadır. Korozyon koruma, temizlik, su bastırma, yağlama ve koruma tek bir üründe bir araya getirilmiştir. 400 ml Ürün-No.:

4 WEICON Bio-Cut Sprey Yüksek performanslı kesme yağı, biyolojik parçalanabilir. İyi yağlama etkisi yüksek kesme hızlarını karşılar, daha uzun takım ömrü sağlar. Dolayısıyla ürünlerin uzun kesme performansı arttırılır. 400 ml Ürün-No.: WEICON Alüminyum- Taşlama Koruması Alüminyum işlemede zımpara taşların tıkanmasını önler. Böylece zımpara taşların ömrü önemli ölçüde uzatılır. (350% ye kadar) ve zımpara görüntüsünü düzeltir. 400 ml Ürün-No.: WEICON MoS2 li Sıkma Yağ Sprey Güçlü-yapıştırma ve yüksek basınca dayanıklı uzun ömürlü gres yağ. Sürtünme ve aşınma uzun süre azalır. 400 ml Ürün-No.: WEICON Yapıştırıcı Sprey -çok güçlü- Özel tip pürüzlü ve engebeli yüzeylerde ve devamlı güçlü bir yapışma için. (örneğin, deri, halı, izolasyon malzemeleri). Püskürtme oranı özel vana tarafından sürekli olarak kademesiz ayarlanabilir. 500 ml Ürün-No.: WEICON El Koruma Köpüğü Su geçirmez koruyucu deriyi girişken kimyasal maddelere, kirletici maddelere ve tahriş edici maddelere karşı kalıcı korur. Dermatolojik onaylı anti bakteriyel ajanlar içerir. 200 ml Ürün-No.: Dermatolojik olarak Profesyonel kalite WEICON Atölye Temizleyici test edilmiştir. Tüm metalleri plastik madde, kauçuk, cam, seramik ve ahşabı temizler ve yağdan arındırır. Güçlü biçimde gres, yağ, reçine, kurum, mum, nikotin, böcek ilacı, zift ve katran lekelerini çözer. Atölye Temizleyici solvent ve fosfat içermez, yağ ayırıcı ile uyumludur (ÖNORM B 5105) ve AB direktiflerine göre biyolojik olarak çözünür. Atölye temizleyicisi oldukça konsantredir ve 1:40 (maks.) oranında su ile seyreltilebilir. Özel içerikli malzemeleri geçici bir korozyon koruması sağlar. 5 Litre Ürün-No.: Litre Ürün-No.: Litre Ürün-No.:

5 WEICON Repair Sticks 2- Bileşen epoksi sistemi. -50 C +120 C dereceye kadar ısıya dayanıklı (kısa süreli +150 C kadar), Tip Titanyum +280 C (kısa süreli +300 C kadar). Kolay kullanım. Bütün tipler mekanik işlenebilir (delme, eğeleme, frezeleme) ve hazırlık yapmadan boyanabilir. Tipi alüminyum - hızlı, paslanmayan onarım metal parçaları bağlar. Gövde vites kutuları ve haznelerde çatlaklar ve sızıntıları restore eder. 115 g Ürün-No.: Tipi plastik madde - plastik parçalar üzerinde kalıcı rezidüel elastikiyet onarımlar için (PE, PP, PTFE, vb. Bunların dışında) ve fiber takviyeli kompozitler, örneğin kaplamalar ve tamponlar. 115 g Ürün-No.: Tipi titanyum - yüksek sıcaklığa dayanıklı ve aşınmaya karşı dayanıklı onarımlar ve metal parçaların yapıştırması örneğin, motor ve şanzıman gövdesi. 115 g Ürün-No.: Kesin Yoğurun Uygulayın WEICON Epoksi Reçine Kiti Vidaları ve bağlantıları sabitlemek için ve tanklarda sızıntıyı ortadan kaldırmak için. Aynı zamanda kusurlu dişi yenilemeye uygundur. Ürün mineral dolgulu, macun gibi (yoğrulabilir) ve 1:1 oranında işlenebilir. -35 C +200 C kadar ısıya dayanıklı 400 g Ürün-No.: WEICON RK-1300 Metakrilat bazlı yüksek mukavemetli, hızlı kürleyen tasarım yapıştırıcı. Metaller ve sert plastik için yüksek darbeye dayanıklı. No-Mix yöntemine göre işleyin yani bileşenlerde (yapıştırıcı ve aktivatör) bir karıştırma gerekli değildir -50 C +130 C kadar ısıya dayanıklı kısa sürede (30 dakika) +180 C kadar. 60 g Ürün-No.:

6 WEICON Anti-Seize Yüksek performanslı montaj pastası Korozyon koruması ve yüksek performanslı yağlayıcı. Anti-Seize yüksek yapışkanlı su geçirmez ve tatlı, deniz ve sıcak sulara, buhar, alkali ve zayıf asidik ortama dayanıklıdır. Kaymaya karşı seçilmiş, ince öğütülmüş metalik katı yağlar ve yüksek kaliteli sentetik yağ karışımından oluşur. Bu birleşim tüm endüstriyel alanlarda çelik, demir veya dökme demir malzeme ile çeşitli malzeme uygulamalarında uzun yıllardır tüm dünyada kanıtlanmıştır. Anti-Seize basınca karşı son derece dayanıklıdır (230 N/mm²) ve -180 C C kadar sıcaklık arasında kullanılabilir. Fırça kutusu 120 g Ürün-No.: Kutu 450 g Ürün-No.: Basın yığını 200 ml Ürün-No.: Sprey 400 ml Ürün-No.: WEICON Anti-Seize high-tech Beyaz, metal içermeyen korozyona karşı koruyucu ve üstün montajlama macunu. Metaller arasında eloktrolitik korozyonu önler (soğuk kaynak) ve -40 C ile C arasında ısıya dirençlidir. Anti-Seize High-Tech kullanımı özellikle optik nedenlerden dolayı metal içerikli macun, sağlık nedenleriyle nikel içerikli ürünlerin, elektrokimyasal nedenlerle bakır içerikli maddelerin kullanımı yasak olduğunda veya istenmediğinde çok uygundur. *% 0,1 altında Fırça kutusu 120 g Ürün-No.: Kutu 450 g Ürün-No.: Basın yığın 200 ml Ürün-No.: Sprey 400 ml Ürün-No.: Non-food Compounds Registration Programme 6

7 WEICON AL-W 400 K Özel yağlayıcı madde ve korozyon koruması sualtı uygulamaları içinde geçerli, aşırı nemli ortamlar ve zorlu hava şartları için uygundur. (DIN : KPL 1-2E -25 göre sınıflandırma ) 400 g Kartuş Ürün-No.: WEICON Plast-o-Seal Düz işlenmiş flanşların contalanması için makineler, şanzıman ve motor gövdeleri için kağıt, mantar, keçe vs. gibi eski ve yeni katı maddeli contaların optimizasyonu ve desteklenmesi için. Çözeltisiz kokusuz. Silikon içermez. -50 C +250 C kadar sıcaklık arası. 300 g Kartuş Ürün-No.: WEICON Black-Seal Yağ, gres ve yüksek ısıya dayanıklı özel silikon motor ve şanzımanda yapıştırma ve izolasyon için uygundur özellikle yüksek yağ ve gres dirençleri. Çelik, alüminyum ve diğer birçok malzemelerde çok iyi yapışma. -60 C +280 C kadar dayanıklıdır (kısa sürede +300 C kadar). 310 ml Kartuş Ürün-No.: ml Ürün-No.: (Basın yığını basınç tabancasız da işlenebilir) WEICON Flex 310 M Klasik Metal, plastik ve diğer birçok malzemelerde birbirine bağlantı için güçlü yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünü. Yapışkan primerlerin kullanımı olmadan da yüksek yapışma mukavemeti. Boyanabilir ( Islak ıslak ). Silikon ve izosiyanatsız. 310 ml siyah Ürün-No.: ml gri Ürün-No.: ml beyaz Ürün-No.:

8 WEICON Contact Siyanoakrilat Yapıştırıcılar Solvent içermeyen, soğuk sertleşen 1-bileşenli siyanoakrilat yapıştırıcılar, havadaki nemden hızla polimerize olur ve basınç altında sertleşir. Yaklaşık -50 C +80 C kadar sıcaklığa dayanıklı (kısa sürede +100 C kadar), Tip VA 250 Black +135 C kadar. VA 8312 Düşük viskoziteli, hızlı kür. Çeşitli kauçuk malzeme yapıştırılmasında 30 g Ürün kodu.: ; 60 g Ürün kodu.: Çeşitli kauçuk malzeme yapıştırılmasında mükemmel (örneğin katı kauçuk veya köpük kauçuk) ve plastik maddeler aynı zamanda metal/plastik madde yapıştırılması için VA 250 yüksek vizkoziteli mpa s, yavaş kür-kür Black sonrası rezidüel elastisite değişen iklim şartları nedeniyle özellikle uygundur uzun süreli neme karşı duyarsız siyah kauçuk dolgulu yapıştırıcı madde Yüksek soyulma ve darbe dayanımı 30 g Ürün kodu.: ; 60 g Ürün kodu.: WEICONLOCK 1 bileşenli anaerobik sertleşen yapıştırıcı ve sızdırmazlık WEICON Kimya Sanayi Tic. Ltd. Şti. Yenibosna Mahallesi Yalcin Kores Caddesi Arifaga Sok. No: 29 Kat: 3 Istanbul Türkiye Tel Fax AN Vidalar; orta mukavemet, Orta viskoziteli, normal sökülebilir 50 ml Ürün-No.: ; 200 ml Ürün-No.: AN Vidalar; orta mukavemet DVGW /KTW - İçme suyu bölümü için onay, Yüksek viskoziteli, normal sökülebilir. 50 ml Ürün-No.: ; 200 ml Ürün-No.: AN vidalar; sarsılmaz, yüksek viskoziteli, zor sökülebilir, 50 ml Ürün-No.: ; 200 ml Ürün-No.: AN Yüzey contalar için flanş contalama Esnek, düşük mukavemet, yüksek viskoziteli, kolay sökülebilir 50 ml Ürün-No.: ; 200 ml Ürün-No.: AN Parçaları birleştirme için, örneğin. Depo, dişli çarklar ve kama: yüksek mukavemet, orta vizkoziteli. Hızlı kürleşme. 50 ml Ürün-No.: ; 200 ml Ürün-No.: TZW Yetkili satıcınız: Ürünlerin detaylı bilgilerini bireysel broşürlerimizde veya sitesinde bulabilirsiniz. Bu broşürdeki bütün bilgiler ve öneriler garanti özelliklerini temsil etmemektedir. Tüm bunlar bizim araştırma sonuçlarımıza ve deneyimlerimize dayanmaktadır. Kullanıcıların özel uygulama koşulları tarafımızca bilinmediği sürece işleme koşullarına uyulmasından sorumlu değiliz ve bu bağlayıcı değildir. Yalnızca üretimlerimizin he zaman tutarlı ve yüksek kalitede uygulanması ile bir garantisi olabilir. Bizler, yeterli testlerin yardımıyla belirlenen üründe istenilen özelliklerin sağlanıp sağlanmadığını belirlemenizi öneriyoruz. Bundan dolayı bir hak iddia edilemez. Yanlış veya uygunsuz kullanımda işleyici bütün sorumluluğu üstlenir.

Üretim, Bakım Onarım. için. özel ürünler. Katalog

Üretim, Bakım Onarım. için. özel ürünler. Katalog w orld wide Üretim, Bakım Onarım için özel ürünler Katalog dünya çapında En zorlu şartlarda da! 1 2 3 4 5 6 7 8 İçindekiler: Sayfa Firma 3 WEICON Plastik-Metal 4-8 WEICON Repair Stick (Tamir Çubukları)

Detaylı

Teknik Spreyler. Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma

Teknik Spreyler. Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma Teknik Spreyler Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma Teknik Spreyler Aşağıdakiler için problem çözümleri Üretim Onarım Koruma Bakım WEICON Bu isim

Detaylı

Teknik-Kimyasal Ürünler

Teknik-Kimyasal Ürünler Teknik-Kimyasal Ürünler Araç Kimyasalları Kaporta Kimyasalları Teknik Araç Kimyasalları Araç Temizleme ve Bakım Cam Yapışıtırıcıları ve Aksesuarları Araç Kimyasalları Kaporta Kimyasalları...............................

Detaylı

Poliüretan Köpükler. Kalıcı Çözümler Üretir

Poliüretan Köpükler. Kalıcı Çözümler Üretir Poliüretan Köpükler Kalıcı Çözümler Üretir KKIŞ KULLANIMINA UYGUNDUR IŞ KULLANIMINA UYGUNDUR KKIŞ KULLANIMINA UYGUNDUR IŞ KULLANIMINA UYGUNDUR 805 ÇOK AMAÇLI PU KÖPÜK 805P PROFESYONEL PU KÖPÜK 9 metre

Detaylı

TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI

TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI GELİŞTİRİLMİŞ MOBİLİTE İÇİN SATIŞ SONRASI ÇÖZÜMLER TUNAP Harekete Geçiren Kimya. TUNAP.COM TUNAP MOBİLİTE KALİTE. GÜVEN. TEKNİK UZMANLIK. TUTKU

Detaylı

WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE

WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE PROTEC Servis Bakım Ürünleri Tic.Ltd.Şti. Atatürk mh. Ekincioğlu sk. No: 39 Ataşehir / İstanbul WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE Tel : 0216 577 75 96 Fax : 0216 456 01 05 posta@protec-tr.com www.protec-tr.com

Detaylı

Ref No Açıklma ve Kutu İçerikleri Koli İçeriği Paket İçeriği Adet Fiyatı / TL C0801 FAR ONARICI VE YENİLEYİCİ 6 236,5 ML 10,00 $ C1INTL GENEL

Ref No Açıklma ve Kutu İçerikleri Koli İçeriği Paket İçeriği Adet Fiyatı / TL C0801 FAR ONARICI VE YENİLEYİCİ 6 236,5 ML 10,00 $ C1INTL GENEL Ref No Açıklma ve Kutu İçerikleri Koli İçeriği Paket İçeriği Adet Fiyatı / TL C0801 FAR ONARICI VE YENİLEYİCİ 6 236,5 ML 10,00 $ C1INTL GENEL KARBÜRATÖR VE OKSİJEN SENSÖR TEMİZLEYİCİ 12 354 G/441 ML 4,84

Detaylı

Tamir Çubukları. Yüksek kuvvet Sürekli Çok yönlü. Yeni. Beton ve Paslanmaz çelik Tamir Çubukları

Tamir Çubukları. Yüksek kuvvet Sürekli Çok yönlü. Yeni. Beton ve Paslanmaz çelik Tamir Çubukları Tamir Çubukları Yüksek kuvvet Sürekli Çok yönlü Yeni Beton ve Paslanmaz çelik Tamir Çubukları Çelik, Paslanmaz çelik, Bakır ve Plastik Tamir Çubukları WEICON Tamir Çubukları Tüm onarım ve bakım çalışmaları

Detaylı

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Hem iç hem dış mekanlarda kullanıma uygundur Ürüne uygun kartuş tabancası ile uygulayınız Poliüretan köpük tabancası

Detaylı

RK-Yapısal Yapıştırıcılar. Yüksek kuvvet Rezidüel elastikiyet Darbeye dayanıklı

RK-Yapısal Yapıştırıcılar. Yüksek kuvvet Rezidüel elastikiyet Darbeye dayanıklı RK-Yapısal Yapıştırıcılar Yüksek kuvvet Rezidüel elastikiyet Darbeye dayanıklı RK-Yapısal Yapıştırıcılar WEICON RK-Yapısal Yapıştırıcıları hızlı, oda sıcaklığında sertleşen 2 bileşenli metakrilat bazlı

Detaylı

YAPIŞKANLI BANTLAR. www.egebant.com.tr

YAPIŞKANLI BANTLAR. www.egebant.com.tr YAPIŞKANLI BANTLAR www.egebant.com.tr Sektörün dünyaca ünlü markalarından, yüzlerce çeşit üstün kaliteli ürün... Egebant, tüm dünyada ağaç ve metal endüstrisine en kaliteli zımparaları üreten 3M, Klingspor

Detaylı

AMBALAJ ve RENK LİSTE FİYATI (TL/ADET) MASTİKLER, YAPIŞTIRICILAR VE POLİÜRETAN KÖPÜKLER

AMBALAJ ve RENK LİSTE FİYATI (TL/ADET) MASTİKLER, YAPIŞTIRICILAR VE POLİÜRETAN KÖPÜKLER RESMİ TANIMI MASTİKLER, YAPIŞTIRICILAR VE POLİÜRETAN KÖPÜKLER MAXTQWE MAXTQBK MAXIMUM TORQUE (YÜKSEK İLK KAPMA ÖZELLİKLİ ÇOK GÜÇLÜ GELECEK NESİL HİBRİT YAPIŞTIRICI) 300 ml BEYAZ 300ml SİYAH 23,16 TL 23,16

Detaylı

3 Macun Kaynak (QUICK)

3 Macun Kaynak (QUICK) Yapıştırıcılar Dış Tic. Ltd. Şti. www.duna.com.tr Macun Kaynak (UNIVERSAL WERVENDBAR) KULLANILDIĞI YERLER: Bütün metallerde, ahşap, taş,mermer, seramik, vb. birçok maddelerde kullanabilirsiniz. Ayrıca,

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU. www.ab-schomburg.com.tr. Yapı Ürünleri

ÜRÜN KATALOĞU. www.ab-schomburg.com.tr. Yapı Ürünleri Yapı Ürünleri Beton ve Harç Katkıları Seramik Yapıştırıcılar ve Derz Dolguları Mantolama, Boya ve Yüzey Koruyucular Tamir, Grout, Ankraj ve Güçlendirme Su Yalıtımı Derz Dolgu Mastikleri Zemin Kaplama www.ab-schomburg.com.tr

Detaylı

İÇİNDEKİLER İZOLASYON MALZEMELERİ SENTETİK SON KAT BOYA VE ASTAR ANTİPAS BOYALAR TİNERLER AHŞAP KORUYUCULAR

İÇİNDEKİLER İZOLASYON MALZEMELERİ SENTETİK SON KAT BOYA VE ASTAR ANTİPAS BOYALAR TİNERLER AHŞAP KORUYUCULAR . 05/ İÇİNDEKİLER SU BAZLI İÇ CEPHE BOYALARI Permolit Nanomax İpek Mat İç Cephe Boyası...4 Permolit Permomax Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası...4 Permolit İpek Mat Silikonlu İç Cephe Boyası...4 Permolit

Detaylı

Teknik-Kimyasal Ürünler

Teknik-Kimyasal Ürünler Teknik-Kimyasal Ürünler Temizleme Kimyasalları Asit bazlı temizleme kimyasalları Nötr temizleme kimyasalları Alkali bazlı temizleme kimyasalları XYLOQUAT Temizleme Sistemi Çözücü (Uçucu) Temizleyiciler

Detaylı

Yapıların kimyasını değiştiriyoruz...

Yapıların kimyasını değiştiriyoruz... www. baumerk.com 2013 Ürün Kataloğu Yapıların kimyasını değiştiriyoruz... Yapı ve inşaat alanında kullanılan malzemelerin kalitesi de yükselerek yaşam standartlarımızı daha iyiye doğru taşıyor. BAUMERK,

Detaylı

Yapıların kimyasını değiştiriyoruz...

Yapıların kimyasını değiştiriyoruz... 2013 Ürün Kataloğu Yapıların kimyasını değiştiriyoruz... Yapı ve inşaat alanında kullanılan malzemelerin kalitesi de yükselerek yaşam standartlarımızı daha iyiye doğru taşıyor. BAUMERK, yaklaşık 16 yıldır

Detaylı

3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Tamir Grubu Ürün Kataloğu. Otomotiv. Tamir ve Bakım Grubu. Ürün Kataloğu

3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Tamir Grubu Ürün Kataloğu. Otomotiv. Tamir ve Bakım Grubu. Ürün Kataloğu 3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Tamir Grubu Ürün Kataloğu Otomotiv Tamir ve Bakım Grubu Ürün Kataloğu 3M 1902 yılında, ABD nin Minnesota Eyaletinin St. Paul şehrinde kurulmuş olan 3M, bugün tüm dünyada

Detaylı

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü YAĞ SÖKÜCÜLER RESOLVER Yüksek Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü Su ile karıştırılarak kullanılan güçlü yağ sökücüdür. Tüm sanayi yağları üzerinde etkili ve hızlı sonuç verir. Katı yağlar, gıda yağları, gres

Detaylı

Yalıtım Çözümleri. inovatif yapı çözümleri

Yalıtım Çözümleri. inovatif yapı çözümleri Yalıtım Çözümleri inovatif yapı çözümleri Çatı, Balkon ve Teras Yalıtımı 1 DAKORIT Ruflex 20D Çatı yüzeylerinin yalıtımı için solvent içermeyen, yüksek elastikiyete sahip, renkli sıvı membran Özellikler

Detaylı

Su Yalıtım ve Restorasyon Ürünleri

Su Yalıtım ve Restorasyon Ürünleri Su Yalıtım ve Restorasyon Ürünleri www.maxicoll.com Su ile Aranızda Maxicoll Var YAPI KİMYASALLARI SEKTÖRÜNDE YENİLİKÇİ ANLAYIŞ Maxicoll Kimya, Yapı Kimyasalları alanında 14 yıldır üretim yaptığı inşaat

Detaylı

Amacımız en iyisini yapmak tüketiciye en uygun fiyatla sunmak olup bu amaçla AR-GE bölümümüz sürekli yenilik sloganı ile devamlı çalışmaktadır.

Amacımız en iyisini yapmak tüketiciye en uygun fiyatla sunmak olup bu amaçla AR-GE bölümümüz sürekli yenilik sloganı ile devamlı çalışmaktadır. Firmamız 2010 yılında Arıkan Kimya Sanayi olarak Oto Bakım ürünlerinde faaliyete başlamıştır. Zamanın getirdiği sektörel boşluklardan dolayı endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri üretimine

Detaylı

Bitüm Esaslı Yalıtım Malzemeleri

Bitüm Esaslı Yalıtım Malzemeleri Bitüm Esaslı Yalıtım Malzemeleri Spritzabdichtung 2KC- İki bileşenli,polimer bitüm esaslı,çatlak örtücü,çözücüsüz toprak altı için güvenli su yalıtımı Spritzabdichtung 2KD- İki bileşenli,polimer bitüm

Detaylı

EVERBUĐLD FĐYAT LĐSTESĐ 2011/2

EVERBUĐLD FĐYAT LĐSTESĐ 2011/2 AQUATR AQUA MATE (AKVARYUM SĐLĐKONU) 10,60 TL 9 mm x 9 mm uygulamada 1 kartuş 10 m.tül Su Dostu Dolgu Macunu, akvaryum imalatı için özel olarak tasarlanmış yüksek modüllü asetik sertleşmeli %100 silikon

Detaylı

sabatack Taşımacılık sektörü için yapıştırıcı ve yalıtım ürünleri MS polimer esaslı solvent içermez endüstriyel kullanıma uygundur

sabatack Taşımacılık sektörü için yapıştırıcı ve yalıtım ürünleri MS polimer esaslı solvent içermez endüstriyel kullanıma uygundur sabatack Taşımacılık sektörü için yapıştırıcı ve yalıtım ürünleri MS polimer esaslı solvent içermez endüstriyel kullanıma uygundur 1 SABA, a strong bond SABA 75 yılı aşkın bir süredir SABA markası, yüksek

Detaylı

ESBANT SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

ESBANT SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. ESBANT SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. 1986 yılından bu yana aşındırıcı sektörünün içinde bulunan ÇAKILLI ailesinin üyeleri tarafından 1994 yılında İstanbul da kurulmuştur. lduğu günden bugüne kadar daima Avrupa

Detaylı

SOLEX YAĞ ÇÖZÜCÜLER SOLVENT BAZLI YAĞ SÖKÜCÜ KÖPÜRMEYEN ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ DİK YÜZEY TEMİZLEYİCİSİ ALÜMİNYUM TEMİZLEYİCİSİ

SOLEX YAĞ ÇÖZÜCÜLER SOLVENT BAZLI YAĞ SÖKÜCÜ KÖPÜRMEYEN ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ DİK YÜZEY TEMİZLEYİCİSİ ALÜMİNYUM TEMİZLEYİCİSİ YAĞ ÇÖZÜCÜLER SOLVENT BAZLI YAĞ SÖKÜCÜ SOLEX Mekanik ve elektrikli parçaların etkili temizliği ve yağdan arındırılması için endüstriyel yağ çözücü. Yağı, gresi, baz yapıştırıcıları, mürekkepleri, balmumunu,

Detaylı

ÜRÜN LİSTESİ. building systems for a better life

ÜRÜN LİSTESİ. building systems for a better life LİSTESİ A R A L I K 2 0 1 2 building systems for a better life İÇİNDEKİLER SÜRME ESASLI SU YALITIM MALZEMELERİ 2 KULLANIMA HAZIR HARÇLAR 4 SERAMİK YAPIŞTIRICILARI VE DERZ DOLGU MALZEMELERİ 5 THERMETICS

Detaylı

Yapı Kimyasalları. www.stroton.com

Yapı Kimyasalları. www.stroton.com Yapı Kimyasalları www.stroton.com İÇİNDEKİLER 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 016 017 018 022 024 026 028 030 031 032 034 036-039 040-043 046 047 048 050 052 054 056 057 058 059 060

Detaylı