14 - GÜÇ KAYNAKLARI 147

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "14 - GÜÇ KAYNAKLARI 147"

Transkript

1 4 - GÜÇ KAYNAKLARI 47

2 GÜÇ KAYNAKLARI Özel Proseslere Özel Çözümler Kimya Endüstrisi / Kimyasal Prosesler / Çimento Fabrikaları Özel Kaplamalı Ürünler Kir, toz, prosesten çıkan atık gazların ya da kimyasalların Elektronik Cihazların PCB kartlarına zarar vermesini engeller. Çalışma Sıcaklığı aralığını arttırır ila+80 0 C Termal sıcaklık farklarından etkilenmez. Ani duruşlara sebep vermediğinden prosesin sürekliliğini sağlar. Enerji verimliliğini %92 lere taşır. DC- UPS Kesintisiz Güç Kaynakları 2 VDC lik bataryası ile 24 VDC bataryalara göre %5-20 oranında daha fazla süre sistemi ayakta tutar. Şebekeden kaynaklı enerji kesintilerinde sistemi ayakta tutar. PLC yada CPU gibi cihazlarınızın şebekedeki sorunlardan etkilenmesini engeller. 30 Ah lik bataryalara kadar sistemi destekler Yedeklemeli Güç Kaynakları Sisteme zamanla yapılan eklemeler, güç kaynağının aşırı yük hatası vermesinden dolayı arızalanabilir. Yedeklemeli güç kaynakları sistemi bu arızayı yedekteki güç kaynağını da devreye alarak kullanıcısına sorunsuz çözüm sağlar. Güç kaynağı arızasından kaynaklı duruşları ortadan kaldırır. Mosfetli tasarımının getirdiği avantajla, arıza durumunda sistemin enerjisini kesmeden (gerilim düşmesi dahi yaşamadan) diğer güç kaynağıyla sisteme yol verir. Özel Proseslere Özel Çözümler Raylı Ulaşım Sistemleri DIMENSION CPS-CP-Q Serileri Geniş çalışma sıcaklık aralığı; -40 ila+85 0 C %95 e varan enerji verimliliği sağlar. Termal sıcaklık farklarından etkilenmez. Kir, toz gibi prosesten çıkabilecek zararlı maddelere karşı Elektronik Cihazların PCB kartlarına zarar vermesini engeller saatten daha fazla, muadillerinde bulunmayan, çalışma ömrü. 0VDC(+30%/-40%) giriş gerilimi. 60VDC ye kadar giriş gerilimlerinde sistemi ayakta tutabilme; Aşırı yük altında, giriş geriliminde yaşanabilecek enerji kayıplarında dahi kayıpsız bir şekilde sisteme 24VDC çıkış sağlayabilmenin yanı sıra PowerBoost özelliği ile de sistemi enerji kayıplarından doğabilecek sorunlardan koruma. Anahtarlama anında oluşabilecek ark anları için özel olarak tasarlanmış, ATEX sertifikalı güç kaynakları. Metal kasa tasarımı Raylı ulaşım sistemlerinde aranan EN5055 sistem gereksinimlerine sahip olma; - EN6373,Cat-,Class B: Ani Şok ve Yüksek Titreşimlere Dayanıklılık Testi - EN ve EN502-4: EMC Testi - EN45545-: Yangın Emniyeti - EN5055-S2 ve EN5055-C2: Cihaz beslemesinde oluşan enerji kayıplarında dahi kayıpsız bir şekilde sistemi ayakta tutabilme. Yay Baskılı Bağlantı özelliği ile kolay montaj. Regüleli çıkış gerilimi özelliği sayesinde, uzun metrajlı bağlantılarda oluşan enerji kaybını önleme.

3 NİSAN 206 Özel Proseslere Özel Çözümler Yeraltı Madenleri Endüstrisi / Maden Ocakları Özel Kaplamalı Ürünler Dimension C-Q Serileri DC- UPS Kesintisiz Güç Kaynakları Yedeklemeli Güç Kaynakları Kir, toz, prosesten çıkan atık gazların yada kimyasalların Elektronik Cihazlarin PCB kartlarına zarar vermesini engeller. Çalışma sıcaklığı aralığını arttırır -40 ila +800 C Termal sıcaklık farklarından etkilenmez. Ani duruşlara sebep vermediğin den prosesin sürekliliğini sağlar. Enerji verimliliğini %92 lere taşır. 2 VDC lik bataryası ile 24 VDC bataryalara göre %5-20 oranında daha fazla süre sistemi ayakta tutar. Şebekeden kaynaklı enerji kesintilerinde sistemi ayakta tutar. PLC yada CPU gibi cihazlarınızın şebekedeki sorunlardan etkilenmesini engeller. 30 Ah lik bataryalara kadar sistemi destekler. Şebekeden kaynaklı enerji kesintilerinde sistemi ayakta tutar. 2 VDC lik bataryası ile 24 VDC bataryalara göre %5-20 oranında daha fazla süre sistemi ayakta tutar. PLC yada CPU gibi cihazlarınızın şebekedeki sorunlardan etkilenmesini engeller. 30 Ah lik bataryalara kadar sistemi destekler. Güç kaynağı arızasından kaynaklı duruşları ortadan kaldırır. Sisteme zamanla yapılan eklemeler, güç kaynağının aşırı yük hatası vermesinden dolayı arızalanabilir. Yedeklemeli güç kaynakları sistemi bu arızayı yedekteki güç kaynağını da devreye alarak kullanıcısına sorunsuz çözüm sağlar. Mosfetli tasarımının getirdiği avantajla, arıza durumunda sistemin enerjisini kesmeden (gerilim düşmesi dahi yaşamadan) diğer güç kaynağıyla sisteme yol verir. Özel Proseslere Özel Çözümler Atex Sertifikalı Güç Kaynakları Anahtarlama anında oluşabilecek ark yapmaması icin özel olarak tasarlanmış güç kaynakları Yanıcı / Patlayıcı Ortamlar DC-DC Dönüştürücüler Yedeklemeli Güç Kaynakları 5V - 60V arasındaki gerilimleri 24 VDC lere dönüştürme %20 Powerboost (yedek güç) özelliği ile aşırı yük anında sistemi ayakta tutabilme. Güç kaynağı arızasından kaynaklı duruşları ortadan kaldırır. Sisteme zamanla yapılan eklemeler, güç kaynağının aşırı yük hatası vermesinden dolayı arızalanabilir. Yedeklemeli güç kaynakları sistemi bu arızayı yedekteki güç kaynağını da devreye alarak kullanıcısına sorunsuz çözüm sağlar. Mosfetli tasarımının getirdiği avantajla, arıza durumunda sistemin enerjisini kesmeden (gerilim düşmesi dahi yaşamadan) diğer güç kaynağıyla sisteme yol verir. PULS MINILINE SERİSİ Genel Özellikler PIANO SERİSİ -Faz ve 2-Fazlı prosesler için kullanılır. Fazlı Ekonomik Seri Güç Kaynaklarıdır. Plastik Kasalıdır. Polikarbon Kasalıdır %90 ve Üzeri Enerji Verimliliği %9 ve Üzeri Enerji Verimliliği 25 W-20 W arasındaki prosesleri destekler. 20W -240W arasındaki prosesleri destekler DIMENSION SERİSİ SILVER LINE SERİSİ -Faz ve 3-Fazlı prosesleri destekler. -Faz ve 3-Fazlı Prosesleri Destekler Profesyonel C serisi ve Premium Q serisi olmak üzere 2 çeşittir. İlk Profesyonel Seridir. %96 ve Üzeri Enerji Verimliliği %9 ve Üzeri Enerji Verimliliği %20 Powerboost Özelliği ( Dimension C Serisi ) %20 Powerboost Özelliği %50 BonusPower Özelliği ( Dimension Q Serisi ) 49

4 GÜÇ KAYNAKLARI Puls Piano Serisi Sip. No. Tip Çıkış Gerilimi Çıkış Akımı Açıklama Adet Euro/Ad PIC C DC V 5 A AC V PIC C DC V 5 A AC V PIC C DC V 0 A AC V Puls Dimension Serisi Sip. No. Tip Giriş Gerilimi Çıkış Gerilimi Çıkış Akımı Adet Euro/Ad CS3.24 AC V 3,3A CS5.24 AC / V 5A CS5.24-C AC / V 5A CS5.24-S AC / V 5A CS5.244 AC V 5A CS0.24 AC / V 0A CS0.24-S AC / V 0A CS0.242 AC / V 0A CS0.244 AC V 0A CS0.48 AC / V DC 48-52V 5A CT0.24 3AC V 0A CT0.48 3AC V DC 48-56V 5A QS3.24 AC V 3,4A QS5.24 AC V 5A QS5.24-A AC V 5A QS5.DNET AC V DC 24V 3,8A QS0.2 AC V DC 2-5V 5A QS0.24 AC V 0A QS0.24-A AC V 0A QS0.24-C AC V 0A QS0.30 AC V DC 28-32V 8A QS0.48 AC V DC 48-56V 5A QS0.DNET AC V DC 24-24,5V 8A QS20.24 AC V 20A QS20.24-A AC V 20A QS20.24-C AC V 20A QS AC V 20A QS20.36 AC V DC 36-42V 3,3A QS20.48 AC V DC 48-55V 0A QS AC V 40A QS40.36 AC V DC 36-42V 26,6A QS AC V DC 48-54V 20A QT AC V 20A QT20.24-C 3AC V 20A QT AC V DC 36-42V 3,3A QT AC V DC 48-55V 0A QT AC V 40A QT AC V DC 36-42V 26,6A QT AC V DC 48-54V 20A XT AC 400V DC 24V 40A XT AC 480V DC 24V 40A XT AC 400V DC 36V 26,6A XT AC 480V DC 36V 26,6A XT AC 400V DC 48V 20A XT AC 480V DC 48V 20A XT AC 400V DC 72V 3,3A XT AC 480V DC 72V 3,3A

5 NİSAN 206 Puls Mini Line Serisi Sip. No. Tip Giriş Gerilimi Çıkış Gerilimi Çıkış Akımı Adet Euro/Ad ML5.05 AC V DC 5-5.5V 3A ML5.2 AC V DC 2-5V,3A ML5.24 AC V 0,63A ML30.00 AC V,3A ML30.0 AC V DC 5-5,5V 5A ML30.02 AC V DC 0-2V 3A ML30.06 AC V DC ±2/5V 2A ML30.24 AC V,3A ML50.00 AC V 2,A ML50.0 AC V 2,A ML50.02 AC V DC 2-5V 4,2A ML50.05 AC V DC 48-56V,05A ML50.09 AC V 2,A ML50. AC V 2,A ML60.2 AC V DC 2-5V 4,5A ML60.22 AC V DC 2-5V 4,5A ML60.24 AC V 2,5A ML AC V 2,5A ML70.00 AC / V 3A ML95.00 AC / V 3,95A ML00.00 AC / V 4,2A ML00.02 AC / V DC 2-5V 7,5A ML00.05 AC / V DC 48-56V 2,A ML00.09 AC / V 4,2A Puls Silver Line Serisi Sip. No. Tip Giriş Gerilimi Çıkış Gerilimi Çıkış Akımı Adet Euro/Ad SL2.00 AC / V DC 24V 2,5A SL2.03 AC / V DC 2-5V 3A SL4.00 AC / V DC 24V 4A SL5.00 AC / V DC 24V 5A SL5.02 AC / V 5A SL5.05 AC / V 5A SL AC V 5A SL0.00 AC / V 0A SL0.0 AC / V DC 48-56V 5A SL0.04 AC / V DC 2-5V 5A SL0.05 AC / V 0A SL0.06 AC / V DC 48-56V 5A SL AC V 0A SL AC V DC 48-52V 5A SL AC V 0A SL20.00 AC V 20A SL20.0 AC V 20A

6 GÜÇ KAYNAKLARI Sip. No. Tip Giriş Gerilimi Çıkış Gerilimi Çıkış Akımı Adet Euro/Ad SL20.0 AC / V 20A SL20.5 AC / V 20A SL20. AC / V 20A SL20.2 AC / V DC 36-43V 3,3A SL20.3 AC / V DC 48-56V 0A SL AC 400V 20A SL AC 480V 20A SL AC 400V DC 48-56V 0A SL AC V 20A SL30.00 AC V 30A SL AC V 30A SL AC V 40A SL AC V 40A SLA3.00 AC / V DC 30,5V 2,8A SLA4.00 AC / V DC 30,5V 4A SLA8.00 AC / V DC 30,5V 8A SLA AC V DC 30,5V 8A SLR2.00 AC / V DC 24V 2,5A SLR5.00 AC / V DC 24V 5A SLR0.00 AC / V DC 24V 0A SLS5.00 AC / V DC 24V 5A SLS0.00 AC / V 0A SLS20.00 AC V 20A Daha Yeşil Bir Yaşam için Verimli Güç Kaynakları 52 52

7 NİSAN 206 DC - DC Güç Kaynakları Sip. No. Tip Giriş Gerilimi Çıkış Gerilimi Çıkış Akımı Adet Euro/Ad CD5.2 DC 24V DC 2-5V 8A CD5.24 DC 24V 5A CD5.24-L DC 24V DC 24V 3,8A CD5.24-S DC 24V 5A CD5.242 DC 48V 5A CD5.243 DC 2V 4A DC - UPS Güç Kaynakları - Buffer Modüller ve Aksesuarları Sip. No. Tip Giriş Gerilimi Çıkış Gerilimi Çıkış Akımı Adet Euro/Ad UB0.24 DC 24V DC 24V 0A UB0.242 DC 24V DC 24V 0A UB0.245 DC 24V DC 24V, 2V 0A UB20.24 DC 24V DC 24V 20A UBC0.24 DC 24V DC 24V 0A UBC0.24-N DC 24V DC 24V 0A UF20.24 DC 24V DC 24V 20A UF20.48 DC 48V DC 48V 20A UZB2.05 DC 2V DC 2V 5Ah UZB2.07 DC 2V DC 2V 7Ah UZB2.26 DC 2V DC 2V 26Ah UZK2.07 DC 2V DC 2V 7Ah UZK2.26 DC 2V DC 2V 26Ah UZO2.07 DC 2V DC 2V 7Ah UZO2.26 DC 2V DC 2V 26Ah Sip. No. Tip Yedekleme Modülleri Giriş Gerilimi Çıkış Gerilimi Çıkış Akımı Güç Kaynağı Yedekleme Tipi Adet Euro/Ad YR2.DIODE 2-48 VDC / 2-48VDC 20A 2X0A YR VDC / 24-28VDC 40A 2X20A YR VDC / 24-28VDC 80A 2X40A YRM2.DIODE VDC / 24-28VDC 20A 2X0A MLY VDC / 2-4 VDC 0A 2X5A VEYA X0A MLY VDC / 2-48VDC 0A 2X5A VEYA X0A SLR VDC / 24-28VDC 40A X40A 90.00

8 ETHERNET SWITCHLER

9 ETHERNET SWITCHLER NİSAN 206 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini oluşturuyor. Endüstrinin her koluna, özellikle; raylı ulaşım sistemleri, rüzgar enerjisi prosesleri, güneş enerjisi prosesleri, data transferinin çok yoğun olduğu network altyapıları gibi alanlara özel olarak sunduğu Unmanaged-Managed Ethernet Switchler, Proses Kontrol Ethernet Switchler, Media Converter, Gigabit Ethernet Switchler, endüstriyel ortamlarda kullanıcısına güven veriyor, sorunsuz çözümleriyle rahat bir nefes aldırıyor. N-TRON ETHERNET SWITCH Network Ağınızın En Güçlü Ekipmanı Dayanıklılık, güvenilirlik, yüksek performans 50 G lik titreşime karşı dayanıklılık 4000 adet MAC adres atayabilme N-View OPC Monitoring özelliği N-Ring topoloji yazılımı Media Converter Dayanıklı Metal Kasa Tasarımıyla Çevresel Etkilerden Minimum Etkilenme Unmanaged Media Converter Adet RJ-45 0/00Base TX Port Adet Fiber Port * ESD Port Koruma Unmanaged Ethernet Switchler Dayanıklı Metal Kasa Tasarımıyla Çevresel Etkilerden Minimum Etkilenme Raya Montaj IP 67 Özelliği Bütün TX Portlarında UTP veya STP Bağlantılarını Destekleme ATEX, UL, CE, GOST-R Sertifikaları -40 0C +80 0C Arası Çalışma Sıcaklığı 2/3/4 Fiber Port Managed Ethernet Switchler Dayanıklı Metal Kasa Tasarımıyla Çevresel Etkilerden Minimum Etkilenme 6/8 0/00Base TX RJ-45 Portları Otomatik Algılama 0/00Base TX SNMP V,V2,V3 ve Web Browser Yönetimi ve MAC Filtreleme ve IGMP Özelliği Port Güvenliği N-Ring ile Ring Yönetimi ve Topoloji Oluşturma IGMP Otomatik Konfigürasyon, VLAN, Qos, Trunking, Mirroring, 802.D RSTD, LLDP, EtherNet/IP CIP Gönderim Gigabit Ethernet Switchler Dayanıklı Metal Kasa Tasarımıyla Çevresel Etkilerden Minimum Etkilenme 8 Adet 0/00Base TX RJ-45 Port Otomatik Algılama 0/00Base TX 2 Adet 000BaseSX/LX/T Gigabit SFP Port Güvenliği SNMP v,v2,v3 ve Web Browser Yönetimi N-View ile Ring Yönetimi için OPC Monitoring İmkanı 802.D RSTP, N-Link, N-Ring, EtherNet/IP CIP Gönderimi

10 ETHERNET SWITCHLER Özel Prosesler Proses Kontrol Dayanıklı Metal Kasa Tasarımıyla Çevresel Etkilerden Minimum Etkilenme 6 lı ve 8 li RJ-45 0/00Base TX Portlar veya 2 Adet Fiber Bağlantı Yapabilme ESD Port Koruma Güneş Enerjisi Prosesleri Rüzgar Enerjisi Prosesleri 8 Adet 0/00Base TX RJ-45 Port 4 Adet 00 BaseFX, ST veya SC Port SNMP V,V2,V3 ve Web Browser Yönetimi Port Güvenliği N-Ring ile Ring Yönetimi ve Topoloji Oluşturma IGMP Otomatik Konfigürasyon, VLAN, Qos, Trunking, Mirroring, 802.D RSTD DHCP Server, Option 82 Relay, Option 6 N-Ring Yedekleme, N-Ring Coupling, & EtherNet/IP CIP Gönderimi 2 Adet 0/00Base TX Port 2 Adet Opsiyonel 000BaseSX/LX Gigabit SFP veya 2 Adet Opsiyonel 000Base T Gigabit SFP N-Ring Teknoloji İle Ring Yönetimi 250 ye varan Yönetilir Moddaki Ethernet Switch in N-Ring Topolojisinde Yönetimi N-View - OPC Monitoring ile Ring Yönetimi IGMP Otomatik Konfigürasyon, VLAN, Qos, Trunking, Mirroring, 802.D RSTD Raylı Ulaşım Sistemleri Prosesleri Bilgi Trafiğinin Çok Fazla Olduğu Prosesler Dayanıklı Metal Kasa Tasarımıyla Çevresel Etkilerden Minimum Etkilenme 4 Adet 0/00/000Base T(X) RJ-45 Port 2 Adet Opsiyonel 000Base SX/LX Gigabit SFP veya 2 Adet Opsiyonel 000Base T Gigabit SFP ESD Koruması Port Koruma Konfigurasyonun Yedeklenmesi için SD Kart Opsiyonu SNMP v,v2,v3 ve Web Browser Yönetimi N-View - OPC Monitoring ile Ring Yönetimi DHCP Server, Option 82 Relay, Option 6 IGMP Otomatik Konfigürasyon, VLAN, Qos, Trunking, Mirroring, 802.D RSTD N-Ring Yedekleme, N-Ring Coupling, & EtherNet/IP CIP Gönderimi 56 6 Adet 0/00Base TX RJ-45 Portu Otomatik Algılama 0/00Base TX SNMP V,V2,V3 ve Web Browser Yönetimi ve MAC Filtreleme ve IGMP Özelliği Port Güvenliği N-Ring ile Ring Yönetimi ve Topoloji Oluşturma IGMP Otomatik Konfigürasyon, VLAN, Qos, Trunking, Mirroring, 802.D RSTD, LLDP, EtherNet/IP CIP Gönderim N-View - OPC Monitoring ile Ring Yönetimi

11 NİSAN 206 İleri Düzeyde Yönetilebilir Ürün Seçenekleri IGMP özelliği ile; güvenli bir yerel ağ oluşturarak IGMP protokolüne sahip diğer cihazlar ile multicast trafiği kurarak, bu protokole sahip olmayan cihazlardan gelen verileri filtreleme imkanı sağlama. VLAN özelliği ile; yerel ağ içerisinde birden çok çalışma ağı oluşturarak broadcast (yayın) trafiğini azaltma, bu sayede daha güvenlikli ve üst düzey performans sağlama. QoS özelliği sayesinde; ağ üzerindeki uygulamaları önceliklendirerek data transferinde zaman kaybını azaltma. Trunking özelliği ile; birden çok portu fonksiyonel olarak birleştirerek data transferinde tek bir porttan veri sağlayabilme ve bu sayede iki haberleşen switch arasındaki yayın bandını genişleterek daha hızlı ve verimli veri transferi. Port Mirroring özelliği ile; kolayca ağ trafiğini izleyebilme. Rapid Spanning Tree özelliği ile; istenilen topolojiyi oluşturabilme. ESD Port özelliği ile; gerilim dengesizliklerine karşı portları koruyarak veri alışverişini optimum düzeyde tutma imkanı. 2km den 80 km ye kadar veri transferi olanağı 200G ye kadar ani şok titreşimlerinde veri transferi olanağı Multimode ve Singlemode fiber bağlantı seçeneği İhtiyaç Doğrultusunda Ürün Portlarının Çoğaltılabilmesi 57

12 ETHERNET SWITCHLER 00 Serisi Ethernet Switchler TX 4 port 0/00BaseTX TX 5 port 0/00BaseTX FX-ST 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Multimode ST bağlantı) FXE-ST-5 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 5km) Sorunuz FXE-ST-40 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 40km) Sorunuz FXE-ST-80 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 80km) Sorunuz FX-SC 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Multimode SC bağlantı) FXE-SC-5 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 5km) Sorunuz FXE-SC-40 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 40km) Sorunuz FXE-SC-80 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 80km) Sorunuz TX 8 port 0/00BaseTX Serisi Media Converter MC-FL 0BaseT to 0BaseFL Transparent MC (Multimode, ST bağlantı) Sorunuz MC-ST 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Multimode, ST bağlantı) MCE-ST-5 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Singlemode, ST bağlantı, 5km) Sorunuz MCE-ST-40 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Singlemode, ST bağlantı, 40km) Sorunuz MCE-ST-80 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Singlemode, ST bağlantı, 80km) Sorunuz MC-SC 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Multimode, SC bağlantı) MCE-SC-5 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Singlemode, SC bağlantı, 5km) Sorunuz MCE-SC-40 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Singlemode, SC bağlantı, 40km) Sorunuz MCE-SC-80 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Singlemode, SC bağlantı, 80km) Sorunuz PC-SE Serial to Ethernet IPC (9-Pin male Sub-D to 0/00BaseTX) Sorunuz RAS RAS to Ethernet (RJ V.92/56K to RJ45 0/00BaseTX) Sorunuz MC-N-ST 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Multimode ST bağlantı) MC-N-SC 0/00BaseTX to 00BaseFX MC (Multimode SC bağlantı) Serisi IP 67 Ethernet Switchler M2 IP67 5 port 0/00 Base TX (4-Pin M2 Konnektör) Sorunuz M2 IP67 8 port 0/00 Base TX (4-Pin M2 Konnektör) Sorunuz Standart Özellikler Elektromanyetik alanlara karşı dayanıklı çelik kutu DIN-Raya ve yüzeye montaj Redundant Güç Girişleri (0 to 30 VDC) Düşük güç tüketimi Tüm TX girişlerde UTP ve STP kablolama olanağı 2 km, 5 km, 40 km ve 80 km Fiber Optik Transceiverlar Tüm I/O girişlerinde ESD aşırı gerilim koruma diotları N-View OPC Monitoring - 2 Milyon saat MTBF 200G titreşime dayanıklılık (0ms) 5-200Hz - 50G titreşime dayanıklılık (5 sn.) -20 / 70 C, -40 / 85 C çalışma sıcaklıkları FCC Part 5 Class A TUV Certified CE: EN ,4, EN550, EN ,3,4,5,6 UL 604 C Listed (US, Canada) Class I, Div. 2 ATEX Zone 2, Category 3G, EEx Mark IEEE 63 ile Uyumlu NEMA TS/TS2 ile Uyumlu American Bureau of Shipping (ABS) Denizcilik Sertifikası 58

13 NİSAN Serisi Ethernet Switchler TX 4 port 0/00BaseTX TX-N 4 port 0/00BaseTX + N-View FX-N-ST 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Multimode ST bağlantı) + N-View FX-N-SC 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Multimode SC bağlantı) + N-View FXE-N-ST-5 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 5km) + N-View Sorunuz FXE-N-SC-5 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 5km) + N-View Sorunuz FXE-N-ST-40 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 40km) + N-View Sorunuz FXE-N-SC-40 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 40km) + N-View Sorunuz FXE-N-ST-80 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 80km) + N-View Sorunuz FXE-N-SC-80 5 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 80km) + N-View Sorunuz TX 6 port 0/00BaseTX TX-N 6 port 0/00BaseTX + N-View FX2-ST 6 port (4 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Multimode ST bağlantı) FX2-N-ST 6 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Multimode ST bağlantı) + N-View FX2-N-SC 6 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Multimode SC bağlantı) + N-View FXE2-N-ST-5 6 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 5km) + N-View Sorunuz FXE2-N-SC-5 6 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 5km) + N-View Sorunuz FXE2-N-ST-40 6 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 40km) + N-View Sorunuz FXE2-N-SC-40 6 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 40km) + N-View Sorunuz FXE2-N-ST-80 6 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 80km) + N-View Sorunuz FXE2-N-SC-80 6 port (4 0/00BaseTX 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 80km) + N-View Sorunuz TX 8 port 0/00BaseTX TX-N 8 port 0/00BaseTX + N-View Serisi Ethernet Switchler B Moduler Switch, Maksimum 24 0/00BaseTX / 2 00BaseFX Port Sorunuz B-N Moduler Switch, Maksimum 24 0/00BaseTX / 2 00BaseFX Port + N-View Sorunuz TX 8 Port 0/00BaseTX Genişleme Modulü Sorunuz FX-ST 2 00BaseFX Multimode ST bağlantı Genişleme Modulü Sorunuz FX-SC 2 00BaseFX Multimode SC bağlantı Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST bağlantı, 5km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC bağlantı, 5km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST bağlantı, 40km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC bağlantı, 40km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST bağlantı, 80km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC bağlantı, 80km Genişleme Modulü Sorunuz FX-ST 4 00BaseFX Multimode ST bağlantı Genişleme Modulü Sorunuz FX-SC 4 00BaseFX Multimode SC bağlantı Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST bağlantı, 5km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC bağlantı, 5km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST bağlantı, 40km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC bağlantı, 40km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST bağlantı, 80km Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC bağlantı, 80km Genişleme Modulü Sorunuz PM 900 Serisi DIN Raya Montaj Aparatı Sorunuz RM 900 Serisi Yüzeye Montaj Aparatı Sorunuz 59

14 ETHERNET SWITCHLER IGMP Snooping VLAN QoS Trunking Port Mirroring Port Control Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) 500 Serisi Ethernet Switchler TX 8 port 0/00BaseTX TX-N 8 port 0/00BaseTX + N-View TX-A 8 port 0/00BaseTX FX2-ST 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Multimode ST bağlantı) FX2-N-ST 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Multimode ST bağlantı) FX2-A-ST 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Multimode ST bağlantı) FX2-SC 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Multimode SC bağlantı) FX2-N-SC 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Multimode SC bağlantı) + N-View FX2-A-SC 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Multimode SC bağlantı) FXE2-A-ST-5 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 5km) Sorunuz FXE2-A-SC-5 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 5km) Sorunuz FXE2-A-ST-40 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 60km) Sorunuz FXE2-A-SC-40 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 60km) Sorunuz FXE2-A-ST-80 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Singlemode ST bağlantı 80km) Sorunuz FXE2-A-SC-80 8 port (6 0/00BaseTX 2 00Base FX) (Singlemode SC bağlantı 80km) Sorunuz FX-ST 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) FX-N-ST 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) + N-View FX-A-ST 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) FX-SC 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) FX-N-SC 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) + N-View FX-A-SC 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) FXE-A-ST-5 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode ST bağlantı 5km) Sorunuz FXE-A-SC-5 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode SC bağlantı 5km) Sorunuz FXE-A-ST-40 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode ST bağlantı 40km) Sorunuz FXE-A-SC-40 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode SC bağlantı 40km) Sorunuz FXE-A-ST-80 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode ST bağlantı 80km) Sorunuz FXE-A-SC-80 9 port (8 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode SC bağlantı 80km) Sorunuz TX 6 port 0/00BaseTX TX-N 6 port 0/00BaseTX + N-View TX-A 6 port 0/00BaseTX FX-ST 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) FX-N-ST 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) FX-A-ST 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) FX-SC 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) FX-N-SC 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) + N-View FX-A-SC 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) FXE-A-ST-5 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode ST bağlantı 5km) Sorunuz FXE-A-SC-5 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode SC bağlantı 5km) Sorunuz FXE-A-ST-40 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode ST bağlantı 40km) Sorunuz FXE-A-SC-40 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode SC bağlantı 40km) Sorunuz FXE-A-ST-80 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode ST bağlantı 80km) Sorunuz FXE-A-SC-80 7 port (6 0/00BaseTX 00BaseFX) (Singlemode SC bağlantı 80km) Sorunuz TX 24 port (0/00BaseTX Rack Mound) TX-N 24 port (0/00BaseTX Rack Mound + N-View) TX-A 24 port 0/00BaseTX Rack mount FX2-ST 26 port (24 0/00BaseTX 2 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) FX2-N-ST 26 port (24 0/00BaseTX 2 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) + N-View FX2-A-ST 26 port (24 0/00BaseTX 2 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) FX2-SC 26 port (24 0/00BaseTX 2 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) FX2-N-SC 26 port (24 0/00BaseTX 2 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) + N-View FX2-A-SC 26 port (24 0/00BaseTX 2 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) FX2-N-ST-S 26 port (24 0/00BaseTX 2 00BaseFX) (Multimode ST bağlantı) + N -View FX2-N-SC-S 26 port (24 0/00BaseTX 2 00BaseFX) (Multimode SC bağlantı) + N-View

15 NİSAN Serisi Managed Gigabit Switchler TX 4 port (2 0/00BaseTX, 2 SFP Gigabit Port) Sorunuz FX2-ST 4 port (0 0/00BaseTX, 2 Multimode 00BaseFX ST Bağlantı 2km, 2 SFP Gigabit Port) Sorunuz FX2-SC 4 port (0 0/00BaseTX, 2 Multimode 00BaseFX SC Bağlantı 2km, 2 SFP Gigabit Port) Sorunuz FXE2-ST-5 4 port (0 0/00BaseTX, 2 Singlemode 00BaseFX ST Bağlantı 5km, 2 SFP Gigabit Port) Sorunuz FXE2-SC-5 4 port (0 0/00BaseTX, 2 Singlemode 00BaseFX SC Bağlantı 5km, 2 SFP Gigabit Port) Sorunuz FXE2-ST-40 4 port (0 0/00BaseTX, 2 Singlemode 00BaseFX ST Bağlantı 40km, 2 SFP Gigabit Port) Sorunuz FXE2-SC-40 4 port (0 0/00BaseTX, 2 Singlemode 00BaseFX SC Bağlantı 40km, 2 SFP Gigabit Port) Sorunuz FXE2-ST-80 4 port (0 0/00BaseTX, 2 Singlemode 00BaseFX ST Bağlantı 80km, 2 SFP Gigabit Port) Sorunuz FXE2-SC-80 4 port (0 0/00BaseTX, 2 Singlemode 00BaseFX SC Bağlantı 80km, 2 SFP Gigabit Port) Sorunuz UTA Serisi Raya Montaj Aparatı Sorunuz 9000 Serisi Managed Moduler Gigabit Switchler BP Moduler Switch-4 Genişleme Modulü Takılabilir CPU 9000 CPU Module Sorunuz CPU-SX 9000 CPU Module 2 Gigabit SX MultiMode LC Bağlantı Sorunuz CPU-LX CPU Module 2 Gigabit LX Singlemode LC Bağlantı,0km Sorunuz CPU-LX CPU Module 2 Gigabit LX Singlemode LC Bağlantı,40km Sorunuz CPU-LX CPU Module 2 Gigabit LX Singlemode LC Bağlantı,70km Sorunuz FX-SC 2 00BaseFX Multimode SC Bağlantı, Genişleme Modulü Sorunuz FX-ST 2 00BaseFX Multimode ST Bağlantı, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC Bağlantı, 5km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST Bağlantı, 5km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC Bağlantı, 40km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST Bağlantı, 40km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC Bağlantı, 80km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST Bağlantı, 80km, Genişleme Modulü Sorunuz FX-SC 4 00BaseFX Multimode SC Bağlantı, Genişleme Modulü Sorunuz FX-ST 4 00BaseFX Multimode ST Bağlantı, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC Bağlantı, 5km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST Bağlantı, 5km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC Bağlantı, 40km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST Bağlantı, 40km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-SC BaseFX Singlemode SC Bağlantı, 80km, Genişleme Modulü Sorunuz FXE-ST BaseFX Singlemode ST Bağlantı, 80km, Genişleme Modulü Sorunuz TX 6 Port 0/00BaseTX Genişleme Modulü Sorunuz NTSFP-SX 000BaseSX Multimode SFP Mini-GBIC Transceiver (LC Bağlantı, 550m) Sorunuz NTSFP-LX-0 000BaseLX Singlemode SFP Mini-GBIC Transceiver (LC Bağlantı, 0km) Sorunuz NTSFP-LX BaseLX Singlemode SFP Mini-GBIC Transceiver (LC Bağlantı, 40km) Sorunuz NTSFP-LX BaseLX Singlemode SFP Mini-GBIC Transceiver (LC Bağlantı, 70km) Sorunuz PM 9000 Yüzey Montaj Aparatı Sorunuz UTA DIN Raya Montaj Aparatı (9000BP ürünü kutusunda bir adet mevcuttur, daha sağlam bir montaj için 2 tane daha kullanılır.) Sorunuz 6

GÜÇ KAYNAKLARI LEADER AT HOME, AMBITIONS WORLD WIDE

GÜÇ KAYNAKLARI LEADER AT HOME, AMBITIONS WORLD WIDE GÜÇ KAYNAKLARI LEADER AT HOME, AMBITIONS WORLD WIDE Bayiliklerimiz at your side SPA ThyriCon SapiSelco 0850 304 46 68 info@ankamuh.com www.ankamuh.com Hemen Teklif İsteyin 08503044668 ANKA ELK.ELEKT.MÜH.SAN.TİC.LTD.ȘTİ.

Detaylı

15 - ETHERNET SWITCHLER

15 - ETHERNET SWITCHLER 154 15 - ETHERNET SWITCHLER ETHERNET SWITCHLER NİSAN 2016 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini

Detaylı

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar I SERİSİ Endüstriyel ve ağır çevre koşullarında kullanım amaçlı olarak tasarlanmış özel bir switchtir. Fabrika ve nakil koşullarında çalışmaya uygun olan bu cihazda güvenli politika uygulamalarına önem

Detaylı

CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch

CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot olmak üzere

Detaylı

CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch

CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP Slot olmak

Detaylı

Ocak Fiyat Listesi

Ocak Fiyat Listesi Ocak 009 Fiyat Listesi Ç NDEK LER OCAK 009 ÜRÜN GRUPLARI SAYFA KUMANDA VE KONTROL RÖLELER S NYAL DÖNÜfiTÜRÜCÜLER 3-4 SICAKLIK DÖNÜfiTÜRÜCÜLER 3-4 FREKANS DÖNÜfiTÜRÜCÜLER 3 AKIM VE GER L M DÖNÜfiTÜRÜCÜLER

Detaylı

CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch

CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch CLR-IES-G824P, 8Portu POE destekli olmak üzere 10Port Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch CLR-IES-G402P, 4Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode

Detaylı

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G41 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G42 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-SWT-4244 # Fiber Optik Omurga Ethernet Switch L2+ Managed

CLR-SWT-4244 # Fiber Optik Omurga Ethernet Switch L2+ Managed Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWT-4244 Fiber Optik Omurga 10G Ethernet Switch L2+ Managed CLR Networks CLR-SWT-4244 Switch 4Portu 10Gbps uplink portu olmak üzere toplam 32port

Detaylı

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER & BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER BSC20700-BSC20900 serisi cihazlar yönetilebilir yedekli ağ (managed Redundant Ring) Ethernet switch lerdir. BSC20700-BSC20900

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

CLR-SWG-244MP 24Port Gigabit + 4Port Gigabit SFP POE Switch

CLR-SWG-244MP 24Port Gigabit + 4Port Gigabit SFP POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-244MP 22Port Gigabit POE + 4*SFP Ethernet Switch L2+ 440W CLR Networks POE Switch ; IP Tabanlı POE Destekli CCTV Güvenlik Kameraları, IP

Detaylı

CLR-IES-G82S

CLR-IES-G82S Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82S 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Endüstriyel Ethernet Switch Unm. CLR-IES-G82S, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot

Detaylı

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode

Detaylı

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 28 adet SFP modül yuvası bulunmalı. Cihaz üzerinde Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak

Detaylı

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-G11 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Merkez Switch - 28xSFP + 4xRJ45 CLR-SWG-2804F, fiber optik hatlarla switchlerin merkeze taşındığı, geniş ve yoğun ethernet ağlarında,

Detaylı

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch CLR-IES-G42P, 4Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 2Port

Detaylı

SWITCH FÝBER Converter Çeþitleri Media Converter from 100BASE-TX twisted-pair 100BASE-FX multimode (2km, SC) Bu medya dönüþtürücü modlu fiber optik kablo üzerinden, standart 10BASE-T / 100BASE-TX Hýzlý

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

CLR-IES-41P 4Port Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik POE Switch

CLR-IES-41P 4Port Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-41P 4P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik Switch CLR Networks CLR-IES-41P Endüstriyel Tipi POE destekli Ethernet

Detaylı

CLR-IES-G42PB

CLR-IES-G42PB Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42PB : POE Ethernet Switch - Din Rail Tip & DC Power CLR Networks Business serisi din rail ethernet ağ anahtarları güvenlik IP

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.switchmerkezi.com Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları Sipariş No CLR-SWG-24 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 4 Port F/O SFP Slot Switch

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-1602P+ 16Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged F/O Switch CLR-SWG-1602P+ 16 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit

Detaylı

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP slot olmak üzere toplam 11Porta sahip

Detaylı

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter CLR-IMC-GP, 1Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 1Port SFP

Detaylı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı Katalog 10 + 2 Port Yönetilebilir Gigabit Ethernet Switch S2100-10G-2F 8 * 10/100/1000 Gigabit + 2 SFP Slot Gigabit Eth. Managed Switch Telkolink.com Ethernet Ağı Çözümleri Port Bilgisi 8 adet 10/100/1000Base-T

Detaylı

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER 10/100/1000 Gigabit Fast Ethernet Single Mode KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1058 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu,

Detaylı

CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici

CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-11 Endüstriyel Tipi Ethernet Fiber Optik

Detaylı

CLR-IES-G80

CLR-IES-G80 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G80 8Port Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G80 Swicth 8 Port GE Gigabit Ethernet Ağ Anahtarıdır. Zorlu

Detaylı

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER 10/100 Fast Ethernet Multi Mode KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1051 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu, üretici veya

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet Sipariş No Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 POE+ to SFP Fiber

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch CLR-SWG-42P 4 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit RJ45 Bakır

Detaylı

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches. CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches.  CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch CLR-SWF-18 : 1*10/100RJ45 + 8 * 100Base-FX SFP Soketli Switch CLR-SWF-18 Swith üzerinden 1 adet 10/100Base-T RJ45 Portu ve 8 adet

Detaylı

Güç Kaynakları Güç Kaynakları Ürün Kataloğu / 2013 Ürün Kataloğu / 2014

Güç Kaynakları Güç Kaynakları Ürün Kataloğu / 2013 Ürün Kataloğu / 2014 Güç Güç Kaynakları Kaynakları Kataloğu Kataloğu/ /2014 2013 ÇEVRE Çevreye duyarlı ürünler Yeşil Sertifikaya sahip yüksek verimli güç kaynakları Muadillerine göre daha hafif ve küçük kasa tasarımı ile sevkiyat

Detaylı

CLR-IES-G82P # 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Industrial Ethernet Unmanaged Switch

CLR-IES-G82P # 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Industrial Ethernet Unmanaged Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Unmanaged Industrial Ethernet Switch P/N Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri

Detaylı

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-xx Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

CLR-IES-T884P # 24-Port L2+ 10G Industrial Managed POE Switch

CLR-IES-T884P # 24-Port L2+ 10G Industrial Managed POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri CLR-IES-T844P 16Port Endüstriyel Ethernet Managed 10Gigabit Fiber POE Switch CLR-IES-T884P, 8Portu

Detaylı

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-21S Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Enerji İletimi ve Dağıtımı için Data Networking Çözümleri Kritik Uygulama Görevlerinin Global Liderinden Trafo Merkezleri için Çözümler 2 Belden enerji

Detaylı

YENİ BAYİLİKLERİMİZ BAYİLİKLERİMİZ A BAYİİ

YENİ BAYİLİKLERİMİZ BAYİLİKLERİMİZ A BAYİİ Güç Kaynakları Kataloğu / 2013 YETKİLİ ANKA AN YENİ BAYİLİKLERİMİZ BAYİLİKLERİMİZ A BAYİİ ÇEVRE Çevreye duyarlı ürünler Yeşil Sertifikaya sahip yüksek verimli güç kaynakları Muadillerine göre daha hafif

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Rüzgar Çiftlikleri için Çözümler Enerji endüstrisinde değişim rüzgarları esiyor. Bugün ve gelecekteki başarı için yüksek kullanılabilirlik yönetilebilen

Detaylı

S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch

S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Katalog S2100-26G-2F Fiber Switch S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağları Teknik Özellikler 24 adet 10/100/1000Base-TX RJ45

Detaylı

CLR-SW-811P

CLR-SW-811P Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 8Port 10/100Base-TX RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch CLR-SW-811P 8Port POE destekl ve 1Port Gigabit RJ45 / SFP Paylaşımlı

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-32 3Port 10/100Base-TX + 2 Port 100Base-FX Fiber Optik Switch CLR-SWF-32 Seri F/O Ethernet Switchlerde 3 adet 100Base-Tx RJ45

Detaylı

CLR-SWG-88FM # 8-Port Gigabit RJ Port Gigabit SFP Slot Managed L2+ Omurga Ethernet Switch

CLR-SWG-88FM # 8-Port Gigabit RJ Port Gigabit SFP Slot Managed L2+ Omurga Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-88FM # 8Port Gigabit RJ45 + 8*SFP Managed L2+ Ethernet Core Switch Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri P/N Teknik Özellikler

Detaylı

CLR-FXS/FXO

CLR-FXS/FXO Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Haberleşme Cihazları CLR-FXS/FXO Serisi Analog Telefon Hattı - Fiber Optik Çevirici 1.Genel Tanım CLR-FXS/FXO Analog telefon

Detaylı

EKONOMİK. TOPLUMSAL Global anlamda Pazar Lideri Teknik Destek imkanı 30 yıllık tecrübe

EKONOMİK. TOPLUMSAL Global anlamda Pazar Lideri Teknik Destek imkanı 30 yıllık tecrübe Güç Kaynakları Kataloğu / 2013 ÇEVRE Çevreye duyarlı ürünler Yeşil Sertifikaya sahip yüksek verimli güç kaynakları Muadillerine göre daha hafif ve küçük kasa tasarımı ile sevkiyat maliyetlerinizi minimize

Detaylı

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici CLR-MCF-XX Serisi Fast Ethernet 10/100Mbps to F/O Media Converter, Elektriksel

Detaylı

MULTILINK ETHERNET HABERLEŞME SWITCH LERİ. Endüstriyel Otomasyon, Elektrik Dağıtım Şirketleri ve Trafik Kontrol Pazarları İçin Ethernet Haberleşme

MULTILINK ETHERNET HABERLEŞME SWITCH LERİ. Endüstriyel Otomasyon, Elektrik Dağıtım Şirketleri ve Trafik Kontrol Pazarları İçin Ethernet Haberleşme ETHERNET HERLEŞME SWITCH LERİ FAYDALARI Multilink ailesi, kritik tüm altyapı cihazlarınızla emniyetli, güvenilir bir şekilde haberleşme imkanı veren endüstriye ve alt istasyonlara yönelik güçlü Ethernet

Detaylı

Öğr. Resul TUNA. Ağ Donanımları. Kablo ve Konnektörler

Öğr. Resul TUNA. Ağ Donanımları. Kablo ve Konnektörler Öğr. Resul TUNA Ağ Donanımları Kablo ve Konnektörler Örnek bir ağ; Doğrusal Topoloji Koaksiyel kablo, BNC konnektör, BNC T konnektör Eş eksenli (Koaksiyel) Kablo Televizyon kablosunun daha esnek ve ince

Detaylı

CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+

CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ CLR networks CLR-MCT-SFP+ serisi 10Gbase-T RJ45 Etherneti Fiber Optik sinyale çevirerek

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch CLR-SWG-2420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon

Detaylı

Katalog Fiber Optik Switch

Katalog Fiber Optik Switch Katalog Fiber Optik Switch CLR-SWG-18 : 8*1000Base SFP port + 1*10/100/1000Base-T Yönetilemez Switch Genel CLR-SWG-18 8adet SFP/Mini GBIC ve 1 adet 10/100/100Base-TX portuna sahip yönetilemeyen Gigabit

Detaylı

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER MARKA ÜRÜN RESMİ MODEL AÇIKLAMA Network Medya Dönüştürücüler LİSTE $ 1.6.2015 MC 101 SS 180 MC 102 SS * 10/100M, 2 adet RJ45, 1 adet SC Arayüzü 220 MC 104 SS * 10/100M, 4 adet RJ45,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Sipariş No Fiber Optik Çözümler Seri Haberleşme Sistemleri Ethernet Ağ Cihazları CAN Bus to Fiber Optik Çevirici @ Endüstriyel Tip Point to Point

Detaylı

FIBER OPTiK MEDIA ÇEVİRİCİ KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA ÇEVİRİCİ KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA ÇEVİRİCİ 10/100 Fast Ethernet Media Converter KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1050 KX1051 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu,

Detaylı

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D PoE Serisi IS2100D-2GF8TX 1 / 6 Özellikler IS2100D Teknoloji IEEE 802,3 10Base-T Standartlar IEEE 802.3u - 100BaseT(X) ve 100BaseFX IEEE 802.3ab,1000BaseT

Detaylı

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP ve Jumbo

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Su ve Atık Su Arıtma Endüstrisinde Çözümler Ağır şartlar altında çalışma: Su ve atık su sistemlerinde son derece ıslak koşullar altında güvenilir hizmet

Detaylı

24VDC Power girişine sahip 8 portlu 8x10/100/100Base- T(X) P.S.E Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch

24VDC Power girişine sahip 8 portlu 8x10/100/100Base- T(X) P.S.E Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch 24VDC Power girişine sahip 8 portlu 8x10/100/100Base- T(X) P.S.E Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch Özellikler 8 adet 10/100/1000Base-T(X) PoE(P.S.E) port IEEE 802.3at protokolünü destekleyerek PoE ile

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Gıda ve Şişeleme Endüstrisi için Çözümler Şişeleme ve likit paketleme ile gıda tesislerinde otomasyon teknolojisi ve network haberleşmesine yüksek

Detaylı

Catalyst 2950 Serileri

Catalyst 2950 Serileri Son Güncelleme: Aralık 10, 200 Not: Catalyst 298, 298G, 298GETX ve benzeri anahtarlar aslında sabit yapılı Cat X00 ürünleri olduklarından bu belgede yer almamaktadırlar. İleride bu anahtarların da dökümana

Detaylı

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürüne Genel Bakış S4600-SI Serisi L2 Gigabit akıllı anahtarlar Metro Ethernet Ağları için üretilmiş olup,gelişmiş QoS, ve VLAN fonksiyonları (VLAN

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Seri Haberleşme Çözümleri - Seri Ethernet Sunucular - Seri Fiber Dönüştürücü Sipariş Model277 Serisi Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G005 1000Base-EX LC Duplex SFP Singlemode F/O Modül 40km CLR Networks CLR-SFP-G005 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G004 1000Base-ZX SM LC Duplex SFP F/O Modül 80km CLR Networks CLR-SFP-G004 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G003 1000Base-LX SFP Modül SM LC Duplex 1310nm 20km CLR Networks CLR-SFP-G003 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-0800P 8 Port Gigabit Ethernet POE Switch CLR-SWG-0800P 8Port GE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

STP. Spanning Tree Protocol

STP. Spanning Tree Protocol STP Spanning Tree Protocol Loop Sorunu Switch ortamında geri dönüş yolu olmamalıdır Veri iletişiminde sonsuz döngü olur, diğer trafiğe yer kalmaz Loop Sorunu STP (Spanning Tree Protocol) geri dönüş yollarını

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Montaj ve Taşıma-tümü tek bir kaynaktan Üretim esnasında montaj ve taşıma uygulamalarında kullanılabilirliği yüksek, düşük maliyetli tümleşik çözümler

Detaylı

Ürün no.: MSI Güvenlik kontrolü İçerik

Ürün no.: MSI Güvenlik kontrolü İçerik Ürün no.: 50132989 MSI 430-03 Güvenlik kontrolü Şekil farklılık gösterebilir İçerik Teknik veriler Boyutlandırılmış çizimler Elektrik bağlantısı Devre şeması Aksesuarlar Uyarılar 1 / 7 Teknik veriler Temel

Detaylı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Seçimde esneklik 20/48 adet port 10/100/1000 Base-T veya 20 adet SFP- port 4 adet combo port 10/100/1000BASE -T/SFP 1 4 adet 10-Gigabit SFP+ Uplink

Detaylı

S5750E-SI Serisi L3 Gigabit Çift Yığın Akıllı Anahtar

S5750E-SI Serisi L3 Gigabit Çift Yığın Akıllı Anahtar Serisi L3 Gigabit Çift Yığın Akıllı Anahtar S5750E-SI Özellikler Nitelikler S5750E-28P-SI S5750E-52P-SI S5750E-28X-SI-24F-D S5750E-52X-P-SI S5750E-28X-P-SI Port Yönetimi 1 Konsol Portu+Ethernet 1 Konsol

Detaylı

İçerik. Ürün no.: MSI 430.F50-01 Güvenlik kontrolü

İçerik. Ürün no.: MSI 430.F50-01 Güvenlik kontrolü Ürün no.: 50134315 MSI 430.F50-01 Güvenlik kontrolü Şekil farklılık gösterebilir İçerik Teknik veriler Boyutlandırılmış çizimler Elektrik bağlantısı Devre şeması Aksesuarlar Uyarılar 1 / 7 Teknik veriler

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Raylı Ulaşımda Emniyetli Tarafta Kalın Ürünlerimiz yolcu güvenliğine katkıda bulunur. Belden esnek redundant teknolojilere dayalı maksimum kullanılabilirlik

Detaylı

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch CLR Networks CLR-IES-80 Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı 8 adet 10/100Mbps

Detaylı

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch P 1.04.2017 PFS3005-4P-58 4 Kanal POE Switch 4 Kanal PoE Switch İki Katmanlı Endüstriyel PoE Switch, MAC Adres Liste Kapasitesi: 1K, IEEE802.3 / IEEE802.3u /IEEE802.3X standartlarına uygunluk, 1x10/100

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Konveyör Teknolojisinde Çözümler Üretim lojistikle buluşuyor: otomasyon günümüzde yüksek bölmeli antrepo veya ambarların en üst rafına kadar uzanıyor

Detaylı

https://poeswitch.weebly.com/

https://poeswitch.weebly.com/ Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-810P # 8Port Gigabit POE + 1Port Gigabit Uplink Ethernet Switch 130W CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G002 1000Base-SX LC Duplex MM SFP F/O Modül 2km CLR Networks CLR-SFP-G002 Fiber Optik SFP Modülü Multimode kablo ile standart

Detaylı

SWITCH SN6506FSN-120-V2

SWITCH SN6506FSN-120-V2 4+2 Port PoE SN6506FSN-120-V2 > 120 Watt Yönetilemez Switch > > 6 x 10/100Mbps RJ45 bağlantı noktası > 4 x Max. 32 Watt PoE bağlantı noktası, > 2 x Uplink Port > CE / EMC, CE / LVD, FCC Sertifikasyonu

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-810P 9 Port 10/100Base-TX Ethernet POE Switch CLR-SWF-810P 9Port FE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port 2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port FS605 5 port Fast Ethernet 1Gbps toplam kapasite 21$ FS608 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps toplam kapasite 26$ FS108 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps

Detaylı

SDÜ KMYO. Bilgisayar Ağ Sistemleri

SDÜ KMYO. Bilgisayar Ağ Sistemleri Bilgisayar Ağ Sistemleri Ders İçeriği Konular: Bilgisayar Ağlarına Giriş Veri İletişim Ortamları Ağ Mimarileri ve Topolojileri Ağ Standartları ve Protokolleri Yerel Alan Ağları Ağ Bağlantı Aygıtları Internet

Detaylı

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu 24-Port 100/ SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu Fiziki Port 24 100/Base-X mini-gbic / SFP slotları 8-Port 10/100/Base-T RJ-45 bakır, port 1 8 arasında paylaşımlı 2 HDMI-benzeri

Detaylı

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu Katalog POE Switch POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch 4*10/100 POE + 1 * 10/100 Port Yönetilemez POE switch 4*10/100M PoE + 4*10/100M Port Yönetilemez POE

Detaylı

AS-Interface. Ağ Geçitleri. PC Kartlar/PCB Kart Modüller. G/Ç Modülleri

AS-Interface. Ağ Geçitleri. PC Kartlar/PCB Kart Modüller. G/Ç Modülleri www.spd.com.tr AS-Interface AS-Interface (Aktüatör Sensör Arayüzü) fieldbus iletişimi için uluslararası kabul görmüş bir standarttır. Dünya çapında kurulu 32 milyonun üzerinde düğümleri ile ağır otomasyon

Detaylı

Esnek. Size uygun çözüm bizde var. İddiamız: her bir uygulama için bir doğru enkoder. Bunun için gereken : modüler ürün tasarımımız.

Esnek. Size uygun çözüm bizde var. İddiamız: her bir uygulama için bir doğru enkoder. Bunun için gereken : modüler ürün tasarımımız. Esnek. İddiamız: her bir uygulama için bir doğru enkoder. Bunun için gereken : modüler ürün tasarımımız. OptoPulse EIL580 size piyasada sıkça kullanılan tam delik veya kapalı, şaft çapı 8 den 15 mm ye

Detaylı

www.dialight.com 11 W / 22 W Ex d e mb IIC T6 Gb, Ex tb IIIC T85 C Db II 2GD ABS Değerlendirmesi: #11-LD678508-1-PDA

www.dialight.com 11 W / 22 W Ex d e mb IIC T6 Gb, Ex tb IIIC T85 C Db II 2GD ABS Değerlendirmesi: #11-LD678508-1-PDA Uygulama: Dialight SafeSite LED Acil Aydınlatma armatürü, alçak profili ve dayanıklı tasarımıyla çok çeşitli Tehlikeli Alan uygulamaları için uzun kullanım ömrü ve yüksek düzeyde güvenilirlik sağlar. Sunulan

Detaylı

Hızlı montaj le tasarruf sağlayın. Hızlı kurulum Kolay ve hatasız montaj. www.entes.com.tr

Hızlı montaj le tasarruf sağlayın. Hızlı kurulum Kolay ve hatasız montaj. www.entes.com.tr Hızlı montaj le tasarruf sağlayın Hızlı kurulum Kolay ve hatasız montaj www.entes.com.tr MPR- 3 fazlı akım trafosu ın Avantajları Kolay Pano Kurulumu Tek kablo ile tornavida kullanmadan kolay bağlantı

Detaylı

Smart-UPS On-Line SRC

Smart-UPS On-Line SRC Smart-UPS On-Line SRC 230V Bilgi Teknolojileri, Telekom ve Endüstriyel kullanımlar için giriş seviyesi çift çevrimli UPS Dünyada en zorlu güç koşullar için geliştirilmiş çok yönlü bir UPS Smart-UPS On-Line

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-420P 6Port Gigabit Ethernet POE Switch ( 4Port POE) CLR-SWG-420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar

Detaylı