ADNAN DELİKANLIOĞLU Çukurkuyu Belediye Başkanı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ADNAN DELİKANLIOĞLU Çukurkuyu Belediye Başkanı"

Transkript

1 1987

2 Yapacağımız ve hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel Beldemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır. Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, işimiz hizmet olacaktır. Sevgi, saygı ile.. ADNAN DELİKANLIOĞLU Çukurkuyu Belediye Başkanı 1987

3 2

4 ALTYAPI ÇALIŞMALARI Kanalizasyon Çalışmaları Beldedeki mevcut açık yolların tamamına kanalizasyon hatları yapılmıştır. BELDE İÇİ ŞEBEKE YAPIMI 150 lik hat metre Belde içi şebeke yapımı 200 lük hat metre Belde içi şebeke yapımı 300 lük hat 1,973 metre Belde içi şebeke yapımı 400 lük hat 2,998 metre Belde içi şebeke yapımı Toplam metre hat yapılmıştır.

5 ALTYAPI ÇALIŞMALARI Kollektör Hattı Yapımı Ana hatlar tamamlanarak Erzincan Belediyesi arıtma tesisine hatlarının bağlantısı sağlanmıştır. KOLLEKTÖR HATTI YAPIMI 400 lük hat 2,013 metre 600 lük hat 5,912 metre 800 lük hat metre 1000 lik hat metre Toplam metre hat yapılmıştır.

6 İÇME SUYU ÇALIŞMALARI 02/10/2009 tarihinde İller Bankasına projesi yaptırılan içmesuyu belde içi şebekesinin yapımı 27/10/2011 tarihinde İller Bankası ve Belediye olarak müşterek yapımı başlatıldı. Tüm Beldenin içmesuyu tesisatı yenilenerek aynı proje kapsamında 400 tonluk içmesuyu deposu, klor ve malzeme odaları yapılarak toplam metre şebeke ile birlikte Belde halkının hizmetine sunuldu.

7 PARKE YOL YAPIMI Alt yapının tamamlandığı her yerde Beldemizde alt yapısı tamamlanan yollarda toplam olarak metre yol parke taşı ile kaplanarak Belde halkının hizmetine sunulmuştur.

8 YOL GENİŞLETME VE SULAMA KANALI YAPIMI Beldemizde muhtelif yolları Sarıgöl Mahallesi Bozyazı Mahallesi Yeni Mahalle Şehit Serhat Yurtbaşı Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi ve Bulutlu Mahallesi Bulutlu Mahallesi Hancı Mahallesi Akşemsettin Mahallesi metre olmak üzere toplam metre genişletme, sulama kanalı ve duvar yapım çalışmaları tamamlanarak hizmete açılmıştır.

9 KALDIRIM ÇALIŞMALARI Ş. Serhat Yurtbaşı Mahallesi Hancı Mahallesi Bulutlu Mahallesi Akşemsettin Mahallesi m m2 955 m m2 Belde içerisinde parke taşı yapılan yolların kenarlarına metre bordür taşı yapılmıştır. Terzibaba Caddesinin Hancı Mahallesi sınırları içerisinde kalan kısmında m2 andezit taşı kaplama, kaldırım tretuvar çalışmaları yapılmıştır.

10 SATHI ASFALT YAPIMI Bulutlu Mahallesi Sarıgöl Mahallesi Ş. Serhat Yurtbaşı Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad., Hancı Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi metre 485 metre 2. Kat 900 metre 1. Kat 200 metre, 2. Kat 400 metre 1. Kat 430 metre, Toplam: 1. Kat metre 2. Kat metre sathı asfalt kaplaması yapılmıştır.

11 OKUL VE CAMİLERDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI YAPILMASI Belde görünümü hızla değişiyor Beldemizde bulunan 3 adet ilköğretim okulun bahçelerinde düzenleme çalışmaları başlatılmış, bu çalışmalar çerçevesinde okul bahçelerinin bir kısmı kilitli parke taşı, bordür ile çevre düzenlemeleri yapılmış, bir kısmı ise sıcak asfalt yapılarak düzenlemeler tamamlanmıştır. Ayrıca Beldemizde bulunan 8 adet caminin bahçe ve çevre düzenlemeleri yapılarak daha güzel bir görünüme kavuşturulmuştur.

12 KAMULAŞTIRMA YAPILMASI Beldemiz Hancı Mahallesinde 289 ada 25 parselde bulunan 3.358,08 m2 ve 283 ada 14 parselde bulunan 1.927,67 m2 alanlar kamulaştırılmıştır. Bu alanlarda Kültür merkezi ve akaryakıt tesisi yapılarak hizmete başlanmıştır. AKARYAKIT İSTASYONU YAPILMASI Beldemiz Hancı Mahallesinde mülkiyeti Belediyemize ait olan 1.927,67 m2 lik imar planında akaryakıt ve Lpg istasyonu olarak ayrılmış olan arsa yapılan ihale sonucunda 18 yıllığına kiraya verilmiştir. Kiralayan şahıs tarafından arsa üzerine akaryakıt ve Lpg istasyonu inşa edilerek 2010 yılı Ağustos ayında hizmete sunulmuştur.

13 kültür merkezi Mülkiyeti Belediyemize ait olan Hizmet Binası ve Kültür merkezinin inşaatı bitirtilmiştir. Kültür Merkezinin peyzaj çalışmalarının yapımı da tamamlanarak hizmete açılmıştır.

14 ARAÇ ALIMI Beldemizin ihtiyaçlarından olan sıkıştırmalı çöp aracı temin için İstanbul Sultanbeyli Belediye Başkanı ile yapılan görüşmeler neticesinde sıkıştırmalı 5+1 m3 kapasiteli İveco marka 2005 model araç hibe yoluyla alınarak hizmete sunulmuştur. 2011yılı içerisinde Çevre ve Şehircilik bakanlığından 6m3 kapasiteli Çöp aracı hibe olarak verilmiştir. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ Genel Müdürlüğünden 1 adet kanalizasyon açma aracı satın alınarak hizmete sokulmuştur. Beldemizin ihtiyacı olan yol süpürme makinesi hizmete sokulmuştur. İlaçlama hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet araç üzeri ilaçlama makinesi satın alınmıştır.

15 TOPLU KONUT YAPILMASI Beldemizde birinci Etap Toplu Konutlar tamamlanmış, toplu konut yapımıyla ilgili yapılan çalışmalar neticesinde 2. Etap olarak, 4 katlı 16 daire halinde 251 adet konutların yapımına 2014 yılında başlanacaktır.

16 TEMİZLİK İŞLERİ 150 yeni çöp konteyneri Belediyemizin elinde bulunan mevcut araçlarla temizlik işleri titizlikle yürütülmüştür. Haftanın 2, bazen 3 günü düzenli olarak beldenin 8 mahallesinin çöpleri toplanmış, yaz aylarında çöp toplama işleri daha sıkı şekilde yürütülmüştür. Belediyemizin imkânları dâhilinde mümkün olduğunca her eve çöp konteyneri koyma cihetine gidilmiştir. Ancak bu yüklü maliyet gerektirdiğinden bidonlar vatandaşların ortak kullanımına verilerek çöplerini sağlıklı şekilde atmaları sağlanmıştır. 150 adet yeni alınan çöp konteyneri Belde içerisinde ihtiyaç duyulan yerlere dağıtılmıştır. Eskiyen çöp bidonları yenileri ile değiştirilmiştir.

17 SODES PROJESİ SODES Projesi 2011 yılı içerisinde yapınla başvuruların arasından seçilen OKU KİTABI GEZ İSTANBUL u projesi uygulanmaya başlanmıştır. Bu proje ile Beldemizdeki okullarda okuyan öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak ve ödül olarak Uçakla İstanbul un tarihi ve gezilecek yerlerine bir gezi yaptırılarak proje bitirilmiştir yılı içerisinde yapılan başvuruların arasından seçilen EVİMİZ GİBİ İŞYERİMİZ OLSUN projesi kapsamında Kültür Merkezi içerinde tam donanımlı bir adet mutfak, bir adet eğitim salonu oluşturularak Belde halkının hizmetine sunulmuştur. Bu proje kapsamında 40 adet ev hanımına girişimcilik kursu düzenlenmiştir. Beldemiz insanlarına yönelik olarak 2 defa bayanlara1 defada erkeklere olmak üzere 3 adet bilgisayar, 1 adet te erkek katılımcılara yönelik olarak arıcılık kursu düzenlenmiştir. Bu merkezde ihtiyaç duyulan alanlarda halk eğitim merkezi ile ortaklaşa olarak çeşitli kurslar düzenlenecektir Bu merkezde ihtiyaç duyulduğu takdirde her türlü sosyal faaliyet düzenlenebilecek şekilde tasarlanmıştır.

18 SODES PROJESİ Beldemiz insanlarına yönelik olarak 2 defa bayanlara1 defada erkeklere olmak üzere 3 adet bilgisayar, 1 adet te erkek katılımcılara yönelik olarak arıcılık kursu düzenlenmiştir.

19 OYUN PARKI YAPILMASI Oyun parkı yapılması Beldemiz Bulutlu Mahallesi Fatih İlköğretim Okulunun bahçesinde ve Hancı Mahallesi Merkez İlköğretim Okulunun bahçesinde 2 adet oyun parkı ve çocuk oyun gurubu kurularak hizmete sunulmuştur. Ayrıca mevcut olan Şehit Serhat Yurtbaşı Mahallesi ve Bozyazı mahallesinde bulunan parklarda gerekli düzenleme ve tamirat çalışmaları yapılmıştır.

20 AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARI Ağaçlandırma Çalışmaları Beldemizde Terzibaba Caddesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi, Hakkı Turayliç Caddesi ile okulların bahçeleri ile Camilerin bahçelerine olmak üzere toplam 935 adet muhtelif çeşit fidan dikimi gerçekleştirilmiştir.

21 SOSYAL FAALİYETLER Sosyal faaliyetler Kültür Merkezi içerisinde ayrılan bölümde Türk Telekom İl Müdürlüğü tarafından bir adet internet evi oluşturularak Belde halkının hizmetine sunulmuştur.

22 İHTİYAÇLILARA YAPILAN YARDIM İhtiyaçlılara yapılan yardım Ramazan ayında Erzincan merkezindeki iş adamları ile yaptığımız görüşmelerde her yıl 120 adette gıda poşeti yaptırarak dağıttık. Belediyemizin mali kaynaklarından karşılanmak sureti ile 14 adet fakir erkek ve kız çocuğuna giyim yardımı ve kırtasiye yardımı yapılmıştır.

23 OKULLARA TEMİZLİK MALZEMESİ YARDIMI Okullara temizlik malzemesi yardımı Beldemizde bulunan ilköğretim okullarının ihtiyacı olan temizlik malzemeleri tespit edilerek muhtelif çeşitte malzeme alınarak okullara teslim edilmiştir.

24 Çukurkuyu Belediyesi BELEDİYEMİZİN YILLARI ARASINDA YAPMIŞ OLDUĞU ÇALIŞMALAR 1 - ALT YAPI HİZMETLERİ 2 - İÇME SUYU 3 - ASFALT VE PARKE YOL YAPIMI 4 - MAKİNA VE ARAÇ ALIMI 5 - PARK YAPIMI 6 - KONUT YAPIMI 7 - EĞİTİM VE ÖĞRETİMLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR 8 - TOPLU TAŞIMACILIK 9 - PETROL İSTASYONU YAPIMI

25 YAPILMASI PLANLANAN HİZMETLER BELDEMİZDE DOĞALGAZ ALIMI SAĞLANARAK HAVA KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇİLMİŞ OLACAKTIR TERZİBABA CADDESİNDE GEREKLİ PEYZAJ VE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI YAPILARAK BELDEMİZE PRESTİJLİ BİR CADDE KAZANDIRILACAKTIR BELDEMİZDE YAPILAŞMANIN YOĞUN OLDUĞU KISIMLAR BELİRLENEREK KENTSEL DÖNÜŞÜM KAPSAMINDA YENİ KENT OLUŞUMU SAĞLANACAKTIR BELDEMİZDE, TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI İLE YAPILACAK MÜŞTEREK ÇALIŞMALAR İLE KONUT İHTİYACININ KARŞILANMASI SAĞLANACAKTIR

26 ÇARDAKLI DERESİNDEN BELDEMİZE GELEN İÇMESUYU ŞEBEKESİNİN ASBEST BORULARI DEĞİŞEREK İSALE HATTI VE İLAVE SU KAYNAKLARI TEMİN EDİLEREK BELDEYE GETİRİLECEKTİR BELDEMİZİN KUZEYİNDE BULUNAN KIRAÇ OLAN ARAZİDE M2 LİK ALANDA GEREKLİ PEYZAJ ÇALIŞMALARI YAPILARAK, BÜYÜK BİR YEŞİL ALAN OLUŞTURULARAK HİZMETE SUNULACAKTIR ŞEHİT SERHAT YURTBAŞI MAHALLESİNDE GEREKLİ ÇEVRE DÜZENLEMELERİ VE PEYZAJ ÇALIŞMALARI YAPILARAK DAHA GÜZEL GÖRÜNÜME KAVUŞTURULMASI SAĞLANACAKTIR.

27

2011 YILI FAALİYET RAPORU. Kale Belediyesi nin 2011 yılında yapmış olduğu faaliyetleri aşağıdadır:

2011 YILI FAALİYET RAPORU. Kale Belediyesi nin 2011 yılında yapmış olduğu faaliyetleri aşağıdadır: 2011 YILI FAALİYET RAPORU Kale Belediyesi nin 2011 yılında yapmış olduğu faaliyetleri aşağıdadır: YAZI İŞLERİ: Personel Durumu: -2010 yılında Belediyemizde 12 adet memur, 12 adet işçi, 3 adet sözleşmeli

Detaylı

EVRENSEKİZ. Değerli Meclis Üyeleri;

EVRENSEKİZ. Değerli Meclis Üyeleri; SAYFA-1 EVRENSEKİZ Değerli Meclis Üyeleri; 5393 Sayılı Belediye Kanunu nun 56. Maddesine istinaden Belediyemiz çalışmalarına ait mesai raporlarının Başkanlıkça hazırlanmış ve huzurlarınıza getirilmiş bulunan

Detaylı

T.C. DÖRTDİVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI BRİFİNG

T.C. DÖRTDİVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI BRİFİNG T.C. DÖRTDİVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI BRİFİNG Dörtdivan 2014 KURULUŞ : 1962 MAHALLE : 8 NÜFUS : 2.961 KADRO VE PERSONEL MEMUR : 16 İŞÇİ (DAİMİ) : 12 SÖZLEŞMELİ : 12 GELİR GİDER 2014 GELİR BÜTÇESİ : 2.070.078,93

Detaylı

ÖRNEKTİR. Yıl. Yüz Akıyla. Mart 2013. Çankırı Belediyesi www.cankiri.bel.tr

ÖRNEKTİR. Yıl. Yüz Akıyla. Mart 2013. Çankırı Belediyesi www.cankiri.bel.tr 9 Çankırı Yüz Akıyla Yıl Mart 2013 Beleddyess 1 Mart 2013 Hedefimiz; Gelişen Çankırı Mutlu Çankırılı Bu Şehri Seviyorum 2 3 İrfan DİNÇ Belediye Başkanı Hizmet Bizden Takdir Sizden Göreve başladığım 2004

Detaylı

İÇİNDEKİLER. SUNU I.GENEL BİLGİLER A. MİSYON ve VİZYON 1. Misyonumuz 2. Vizyonumuz

İÇİNDEKİLER. SUNU I.GENEL BİLGİLER A. MİSYON ve VİZYON 1. Misyonumuz 2. Vizyonumuz Faaliyet Raporu 2009 1 SUNU I.GENEL BİLGİLER A. MİSYON ve VİZYON 1. Misyonumuz 2. Vizyonumuz İÇİNDEKİLER B.YETKİ,GÖREV VE SORUMLULUKLAR 1. 5393 Sayılı Belediye Kanununa Göre,Belediyenin Görev,Yetki ve

Detaylı

2002 YILINA AİT YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ FAALİYET RAPORU

2002 YILINA AİT YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ FAALİYET RAPORU 2002 YILINA AİT YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ FAALİYET RAPORU PERSONEL YAPISI Belediyemiz idari yönetimi yazı işleri müdürlüğü tarafından yapılmaktadır Belediyemizde mevcut dolu ve boş kadro toplamı 72 adettir.

Detaylı

75. YIL 75. YIL 75. YIL MAHALLESİ MAHALLESİ MAHALLESİ ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR. Sizden Aldığımız Güçle Sultangazi için Çalışıyoruz

75. YIL 75. YIL 75. YIL MAHALLESİ MAHALLESİ MAHALLESİ ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR. Sizden Aldığımız Güçle Sultangazi için Çalışıyoruz BAŞKANDAN ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR Değerli hemşehrilerim! Mahalle kültürü geniş bir aile gibidir. Eğer bir mahallenin çocuğuysan, seni koruyacak, düştüğünde kaldıracak komşuların vardır. Kan bağına

Detaylı

50.YIL MAHALLESİ MAHALLESİ 50. YIL

50.YIL MAHALLESİ MAHALLESİ 50. YIL 50. YIL BAŞKANDAN ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR Değerli hemşehrilerim! Mahalle kültürü geniş bir aile gibidir. Eğer bir mahallenin çocuğuysan, seni koruyacak, düştüğünde kaldıracak komşuların vardır.

Detaylı

İSMETPAŞA MAHALLESİ İSMETPAŞA MAHALLESİ İSMETPAŞA MAHALLESİ ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR. Sizden Aldığımız Güçle Sultangazi için Çalışıyoruz

İSMETPAŞA MAHALLESİ İSMETPAŞA MAHALLESİ İSMETPAŞA MAHALLESİ ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR. Sizden Aldığımız Güçle Sultangazi için Çalışıyoruz BAŞKANDAN ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR Değerli hemşehrilerim! Mahalle kültürü geniş bir aile gibidir. Eğer bir mahallenin çocuğuysan, seni koruyacak, düştüğünde kaldıracak komşuların vardır. Kan bağına

Detaylı

T.C. MUT BELEDİYESİ 2013 YILI MUT BELEDİYESİ FAALİYET RAPORU

T.C. MUT BELEDİYESİ 2013 YILI MUT BELEDİYESİ FAALİYET RAPORU T.C. MUT BELEDİYESİ 2013 YILI MUT BELEDİYESİ FAALİYET RAPORU SUNUŞ: Sayın Meclis Üyeleri, Değerli Halkımız; Mut Belediyesi olarak 2013 yılını da yoğun bir şekilde tamamladık. İlçemizin marka bir kent olma

Detaylı

SİNOP BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2012 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

SİNOP BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2012 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU SİNOP BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2012 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU Değerli Meclis Üyeleri; Sinop ve Sinop ta yaşayan her bireyin güzel olan herşeye layık olduğu düşencesiyle işbaşındayız. Bu düşüncenin verdiği

Detaylı

BAŞKANIN SUNUŞU. Saygıdeğer Meclis Üyeleri ve Kıymetli Keçiborlulu Hemşerilerim;

BAŞKANIN SUNUŞU. Saygıdeğer Meclis Üyeleri ve Kıymetli Keçiborlulu Hemşerilerim; BAŞKANIN SUNUŞU Saygıdeğer Meclis Üyeleri ve Kıymetli Keçiborlulu Hemşerilerim; İlçemize hizmette bir yılı daha geride bıraktık. Amacımız İlçemize vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmaktır. Bu güne kadar

Detaylı

2015 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI

2015 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI 2015 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI Mali Hizmetler Müdürlüğü 2014 SUNUŞ İçindekiler SUNUŞ... 3 MİSYON VİZYON VE TEMEL DEĞERLER... 4 GENEL BİLGİLER... 6 GÖREV YETKİ VE SORUMLULUKLAR... 6 TEŞKİLAT YAPISI...

Detaylı

ESKİ HABİPLER MAHALLESİ

ESKİ HABİPLER MAHALLESİ BAŞKANDAN ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR Değerli hemşehrilerim! Mahalle kültürü geniş bir aile gibidir. Eğer bir mahallenin çocuğuysan, seni koruyacak, düştüğünde kaldıracak komşuların vardır. Kan bağına

Detaylı

Özel kalem müdürlüğü. Hakkari Belediyesi Faaliyet Raporu 2012. Tasarım. Fadıl Bedirhanoğlu. Beşyol Mahallesi Akasya Sokak No: 23

Özel kalem müdürlüğü. Hakkari Belediyesi Faaliyet Raporu 2012. Tasarım. Fadıl Bedirhanoğlu. Beşyol Mahallesi Akasya Sokak No: 23 İçindekiler B a ş k a n d a n... 2-5 Hakkari otogarı 2013 yılanda Halkımızın Hizmetinde olacak... 7 Hakkari nin İlk Kadın Parkı Kuruluyor... 8-9 Katı Atık Düzenli depolama Merkezi Çalışmalarının Startı

Detaylı

2015 YILI PERFORMANS PROGRAMI 2015 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI ESENYURT BELEDİYE BAŞKANLIĞI PERFORMANS PROGRAMI

2015 YILI PERFORMANS PROGRAMI 2015 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI ESENYURT BELEDİYE BAŞKANLIĞI PERFORMANS PROGRAMI 205 YILI 205 MALİ YILI 205 YILI BAŞKAN DAN Her geçen gün daha da büyüyen ve güzelleşen ilçemiz; tüm altyapı ve üstyapı sorunları tamamlanmış, yaşanabilir modern bir kent haline dönüşmüştür. Bu büyük gelişim,

Detaylı

T.C. BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ

T.C. BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ T.C. BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU BİLECİK, MART 2013 ii İçindekiler SUNUŞ... 1 A-MİSYON VE VİZYON... 8 1.Vizyon:... 8 2. Misyon:... 8 3. İlkeler Bildirimi:... 8 B- YETKİ, GÖREV VE

Detaylı

2012 Mali Yılı Faaliyet Raporu

2012 Mali Yılı Faaliyet Raporu 2012 Mali Yılı Faaliyet Raporu Mali Hizmetler Müdürlüğü 2013 1 Milletimiz her güçlük ve zorluk karşısında, durmadan ilerlemekte ve yükselmektedir. Büyük Türk Milletinin bu yoldaki hızını, her vasıtayla

Detaylı

II. PERFORMANS BİLGİLERİ... 7

II. PERFORMANS BİLGİLERİ... 7 İçindekiler I. GENEL BİLGİLER... 3 A. YETKİ, GÖREV VE SORUMLULUKLAR... 3 1. Belediyenin Görev ve Sorumlulukları... 3 2. Belediyenin Yetkileri ve İmtiyazları... 3 B. TEŞKİLAT YAPISI... 5 C. FİZİKSEL KAYNAKLAR...

Detaylı

MALAZGİRT BELEDİYESİNE AİT 2004 YILI ÇALIŞMA RAPORUDUR

MALAZGİRT BELEDİYESİNE AİT 2004 YILI ÇALIŞMA RAPORUDUR MALAZGİRT BELEDİYESİNE AİT 2004 YILI ÇALIŞMA RAPORUDUR İnsan Gücümüz ve Personel Durumu Belediyemizde mevcut 72 kadro bulunmaktadır. Mevcut kadrolardan 29 dolu ve 43 kadromuz münhal bulunmaktadır. 2004

Detaylı

ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ

ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ BAŞKANDAN ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR Değerli hemşehrilerim! Mahalle kültürü geniş bir aile gibidir. Eğer bir mahallenin çocuğuysan, seni koruyacak, düştüğünde kaldıracak komşuların vardır. Kan bağına

Detaylı

MALKOÇOĞLU MAHALLESİ

MALKOÇOĞLU MAHALLESİ BAŞKANDAN ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR Değerli hemşehrilerim! Mahalle kültürü geniş bir aile gibidir. Eğer bir mahallenin çocuğuysan, seni koruyacak, düştüğünde kaldıracak komşuların vardır. Kan bağına

Detaylı

KIRIKKALE BELEDİYESİ STRATEJİK PLAN (2010-2014) KIRIKKALE BELEDİYESİ

KIRIKKALE BELEDİYESİ STRATEJİK PLAN (2010-2014) KIRIKKALE BELEDİYESİ KIRIKKALE BELEDİYESİ STRATEJİK PLAN (2010-2014) KIRIKKALE BELEDİYESİ İÇİNDEKİLER Sayfa ÜST YÖNETİCİ SUNUŞU... 4 1. STRATEJİK PLANLAMA SÜRECİ 5 2. STRATEJİK PLANLAMA EKİBİ. 6 3. STRATEJİK PLAN KAVRAMLARI...

Detaylı

AMASRA BELEDİYESİ. Faaliyet Raporu AMASRA BELEDİYESİ 2010

AMASRA BELEDİYESİ. Faaliyet Raporu AMASRA BELEDİYESİ 2010 2010 LEDİYES BE İ ASRA AM AMASRA BELEDİYESİ Faaliyet Raporu AMASRA BELEDİYESİ 2010 AMASRA BELEDİYESİ 2010 Faaliyet Raporu AMASRA BELEDİYESİ 2010 Faaliyet Raporu AMASRA BELEDİYESİ 2010 Faaliyet Raporu AMASRA

Detaylı

2012 Yılı. Faaliyet Raporları. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi

2012 Yılı. Faaliyet Raporları. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi 2012 Yılı Faaliyet Raporları GİRİŞ 4562 Sayılı OSB Kanunu, OSB Uygulama Yönetmeliği, Bölge İç Yönetmeliğinin tanıdığı yetkiler çerçevesinde, Müteşebbis Heyet Kararları ile tespit edilen yatırım ve hizmetleri,

Detaylı

T.C. ÇORUM İLİ DODURGA BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2010 YILI FAALİYET RAPORU

T.C. ÇORUM İLİ DODURGA BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2010 YILI FAALİYET RAPORU T.C. ÇORUM İLİ DODURGA BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2010 YILI FAALİYET RAPORU 1 SUNUŞ 3 I.GENEL BİLGİLER A.Misyon ve Vizyon 4 B.Yetki, Görev ve Sorumluluklar 4-5 C.İdareye İlişkin Bilgiler 1. Fiziksel Yapı 6 2.

Detaylı

KIRIKKALE BELEDİYESİ KIRIKKALE 2013 BELEDİYESİ YILI İDARE FAALİYET RAPORU

KIRIKKALE BELEDİYESİ KIRIKKALE 2013 BELEDİYESİ YILI İDARE FAALİYET RAPORU KIRIKKALE BELEDİYESİ KIRIKKALE 2013 BELEDİYESİ YILI İDARE FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER Sayfa ÜST YÖNETİCİ SUNUŞU.. 4 I-GENEL BİLGİLER... 6 A- Misyon ve Vizyon. 7 B- Yetki, Görev ve Sorumluluklar.. 10 C-

Detaylı

T.C. NİĞDE İLİ ALTUNHİSAR İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FAALİYET RAPORU

T.C. NİĞDE İLİ ALTUNHİSAR İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FAALİYET RAPORU T.C. NİĞDE İLİ ALTUNHİSAR İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2014 FAALİYET RAPORU Millete efendilik yoktur. Hizmet vardır. Bu Millete Hizmet Eden Onun Efendisi Olur. Mustafa Kemal Atatürk 1 CUMHURBAŞKANIMIZ SN.

Detaylı

İÇİNDEKİLER 1.GENEL BİLGİLER 1

İÇİNDEKİLER 1.GENEL BİLGİLER 1 İÇİNDEKİLER 1.GENEL BİLGİLER 1 A- Misyon-Vizyon... 1 B-Yetki Görev ve Sorumluluk... 1 C-İdareye İlişkin Bilgiler... 3 1.Fiziksel Yapı... 3 2.Örgüt Yapısı... 4 3. Bilgi ve Teknoloji Kaynakları... 5 4.İnsan

Detaylı