DACIA AKSESUAR KATALOĞU DOKKER DUSTER SANDERO LODGY

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "DACIA AKSESUAR KATALOĞU DOKKER DUSTER SANDERO LODGY"

Transkript

1 DACIA AKSESUAR KATALOĞU SANDERO LODGY DUSTER DOKKER /Daciaturkiye

2 İÇİNDEKİLER DUSTER SANDERO DOKKER LODGY UNIVERSAL AKSESUARLAR DUSTER DUSTER DUSTER

3 OFF-ROAD PAKETİ İster asfaltta, ister toprakta Zorlu koşullarda bana mısın demeyen Duster, ön bar ve yan basamakla daha güçlü görünüyor, sağlamlığın sözlük anlamını yeniden yazıyor. Rakiplerineyse tozunu yutmak kalıyor. TEKNOLOJİ PAKETİ Teknolojinin geldiği son noktayı aldık, paketledik. Böylece navigasyon, park sensörü ve gündüz farını Duster da bir araya getirdik. PAKETLER Ref: (ön bar) & (Yan basamak) Ref: (Navigasyon) & (Park sensörü) & (Gündüz farı) KORUMA PAKETİ ARKA SPOILER PAKETİ KROM PAKETİ Çamur at, izi kalsın. Yok yaaa! Çamurluklar ve kapı üzerine takılan korumalıklarla dış etkenler Duster a vız gelir, tırıs gider. Kimsenin arkandan konuşmasına izin vermeyeceksin bu hayatta. Arka spoiler ını takacaksın, havanı atacaksın. Kromla tanışmış mıydınız? Atom numarası 24, atom ağırlığı dır ve krom aksesuarlar Duster a bir ayrı yakışır. Bunlar da hep genel kültürdür. Ref: (Çamurluk koruma takımı) & R (Kapı koruma takımı) Ref: Ref: (Kapı kolu) & (Ayna kapağı) & (Bagaj alt çıta) & (Ön panjur çıtası) & (Arka tampon eşiği) & (Cam çıtası)

4 DIŞ AKSESUARLAR İÇ AKSESUARLAR CAM RÜZGÂRLIKLARI KROM KAPLAMA ÖN BAR BAGAJ HAVUZU BAGAJ AYIRICI IZGARA Ref: (Ön) & R (Arka) Ref: Ref: R Ref: R Fırtınalar koparsa kopsun, cam rüzgârlığı varken Duster ın içi, sahil kenarında güneş batarken efil efil esen samyeliyle dolu Önemli şeylerin altı çizilir. Duster ın ön kısmı o kadar etkileyici ki krom kaplama bir barla ekstra vurguyu sizce de hak etmiyor mu? Bagajı kirlenmeye karşı koruyan, 4x2 lere uygun bu bagaj havuzuyla Duster ın çözemeyeceği havuz problemi yok. Ayrımcılığa karşıyız ama Duster da herkes yerini bilecek! Bagaj ayırıcı ızgarayla yolcular keyfine bakarken yükler de bagajda seyir edecek. PAÇALIKLAR KOL DAYAMA Ref: R (ön) & R (arka) Ref: R Duster la öyle havalı, efendime söyleyeyim öyle çekici hale geleceksiniz ki herkes paçanıza yapışacak. Paçalarıma bir şey olur diye korkmayın, bu paçalıklarla Duster ınıza zeval gelmez. Bu devirde babana bile güvenmeyecek, kolunu sağlam bir yere dayayacaksın. Sonra da sürüşün keyfini çıkaracaksın.

5 TAŞIMA VE ÇEKME BOYLAMASI ÜZERİNE ENLEMESİNE TAVAN BARI Ref: R Benim gibi tüm Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler de cetvelle gösterilen bir ev kızının ne işi olur barla, tavernayla Bu bar, başka bar. Bu, Duster a ekstra yer açan, tavan bagajınızı tutan şıkır şıkır bir bar. ÇEKİ DEMİRİ Ref: (Çeki demiri topuzu) & (Çeki demiri bağlantı kiti) 7 broşlu kablo ( < 750 kg ) Ref : R & 13 broşlu kablo ( >750 kg ) Ref: R Duster ı anlat anlat bitiremedim, nazar değdireceğim. Kıskananlar çatlasın, çekemeyenler Çekemeyenleri biz çeki demirine bağlar çekeriz canım. SANDERO ANDERO SANDERO

6 KROM PAKETİ Kromla tanışmış mıydınız? Atom numarası 24, atom ağırlığı dır ve krom aksesuarlar Sandero ya bir başka yakışır. Bunlar da hep genel kültürdür işte KONFOR PAKETİ Navigasyon, park sensörü Göz boyama değil, kol dayama Hepsi bu pakette. Konfor emrinize amade. PAKETLER Ref: ( Kapı kolu) & ( Cam çıtası) & ( Ayna kapağı ) & ( Yan kapı çıtası) & ( Bagaj alt çıtası ) & ( Ön panjur çıtası) Ref: ( Kol dayama) & R ( El freni konsolu) & ( Navigasyon) & ( Park sensörü)

7 DIŞ AKSESUARLAR İÇ AKSESUARLAR KROM GÖRÜNÜMLÜ ÖN TAMPON SPOYLERİ CAM RÜZGÂRLIKLARI BAGAJ FİLESİ BAGAJ TABAN FİLESİ Ref: Ref: Ref: Ref: Sandero nun iç güzelliği ayrı, dış güzelliği krom görünümlü ön tampon spoyleriyle apayrı Ee, tampon bölge olmak kolay değil. Gereken önem gösterilmeli. Fırtınalar koparsa kopsun, cam rüzgârlığı varken Sandero nun içi, sahil kenarında güneş batarken efil efil esen samyeliyle dolu Yolculuğunuzun sonunda bagajdaki her şeyi koyduğunuz gibi bulmak için bagaj filesi tercih edin, eşyalarınızı bagaja sabitleyin. Herkes durması gereken yeri bilsin! Bagaj taban filesi, eşyalarınızı güvenle taşımaya ve bagaj bölmenizi düzenlemeye hazır. Peki siz tecrübeli bir file bekçisi olmaya hazır mısınız? KAPI YAN KORUMA BANTLARI ÖN VE ARKA PAÇALIKLAR BAGAJ HAVUZU Ref: Ref: Ref: Dikkatsiz sürücüler, dar park alanları, son anda fark edilen çöp kutuları Kapılarınızda yan koruma bantları varsa böyle ufak darbelerin aramızda lafı bile olmaz. Sandero ile öyle havalı, efendime söyleyeyim öyle çekici hale geleceksiniz ki herkes paçanıza yapışacak. Paçalarıma bir şey olur diye korkmayın, ön ve arka paçalıklarla Sandero nuza zeval gelmez. Bagajı kirlenmeye karşı koruyan bu bagaj havuzuyla Sandero nun çözemeyeceği havuz problemi yok.

8 TAŞIMA VE ÇEKME ÇEKİ DEMİRİ Sandero yu anlat anlat bitiremedim, nazar değdireceğim. Kıskananlar çatlasın, çekemeyenler Çekemeyenleri biz çeki demirine bağlar çekeriz canım. ENLEMESİNE TAVAN BARI Ref: (Çeki demiri topuzu Sandero) & (Çeki demiri topuzu Sandero Stepway) Ref: (Çeki demiri bağlantı kiti Sandero) & (Çeki demiri bağlantı kiti Sandero Stepway) Ref: (7 broşlu kablo) & (13 broşlu kablo) Ref: Benim gibi tüm Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler de cetvelle gösterilen bir ev kızının ne işi olur barla, tavernayla Bu bar, başka bar. Bu, Sandero ya ekstra yer açan tavan bagajınızı tutan şıkır şıkır bir bar. DOKKER DOKKER DOKKER

9 DIŞ AKSESUARLAR KROM PAKETİ YAN CAM RÜZGÂRLIKLARI Kromla tanışmış mıydınız? Atom numarası 24, atom ağırlığı dır ve krom aksesuarlar Dokker a bir başka yakışır. Bunlar da hep genel kültürdür işte Ref: PAKETLER Ref: (Cam çıtası) & (Kapı kolu) & (Ön panjur) & (Ayna kapağı) TEKNOLOJİ PAKETİ Teknolojinin geldiği son noktayı aldık, paketledik. Böylece navigasyon, park sensörü ve led farı Dokker da bir araya getirdik. Fırtınalar koparsa kopsun, yan cam rüzgârlığı varken Dokker ın içi, sahil kenarında güneş batarken efil efil esen samyeliyle dolu PAÇALIKLAR Ref: Ref: (Park sensörü) & (Led far) & (Navigasyon) Dokker la öyle havalı, efendime söyleyeyim öyle çekici hale geleceksiniz ki herkes paçanıza yapışacak. Korkmayın sizi düşündük, bu paçalıklarla Dokker ınıza zeval gelmez.

10 İÇ AKSESUARLAR İÇ AKSESUARLAR KOL DAYAMA BAGAJ AYIRICI IZGARA BAGAJ TAVAN FİLESİ BAGAJ HALISI Ref: Ref: Ref: Ref: Bu devirde babana bile güvenmeyecek, kolunu sağlam bir yere dayayacaksın. Sonra da sürüşün keyfini çıkaracaksın. Ayrımcılığa karşıyız ama Dokker da herkes yerini bilecek! Bagaj ayırıcı ızgarayla yolcular keyfine bakarken, yükler de bagajda seyir edecek. Bagaj tavan filesi, eşyalarınızı güvenle taşımaya ve bagaj bölmenizi düzenlemeye hazır. Peki siz tecrübeli bir file bekçisi olmaya hazır mısınız? Halı evi zengin gösterir, Dokker ın bagajını da Bu halılar ile Dokker dan kalite akıyor canım. BAGAJ FİLESİ GEÇİCİ BAGAJ KORUMASI Ref: Ref: Yolculuğunuzun sonunda bagajdaki her şeyi umduğunuz gibi bulmak için bagaj filesi alın, eşyalarınızı bagaja bir güzel sabitleyin. Pratik çözümlerin insanıyım, bagajımı korumak için kumaş kaplama alırım diyorsanız size şimdiden kanım kaynadı. Sivilde de görüşelim.

11 TAŞIMA VE ÇEKME ENLEMESİNE TAVAN BARI Ref: Benim gibi tüm Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler de cetvelle gösterilen bir ev kızının ne işi olur barla, tavernayla Bu bar, başka bar. Bu, Dokker a ekstra yer açan, 72 kg a kadar ağırlık taşıyan şıkır şıkır bir bar. STANDART ÇEKİ DEMİRİ Ref: (Çeki demiri topuzu) & (Bağlantı kiti) 7 broşlu kablo (<750 kg) Ref: & 13 broşlu kablo (>750 kg) Ref: & (12 Volt ek kablo) BOYLAMASI ÜZERİNE ENLEMESİNE TAVAN BARI Ref: Boylu poslu sevenlere, yüklerini boylu boyunca yaymak isteyenlere özel üretim bir tavan barı. 72 kg a kadar ağırlık taşıyabilen bu bar için haydi şimdi bütün eller havaya! KUĞU BOYNU ÇEKİ DEMİRİ Ref: ( Çeki demiri topuzu) & (Bağlantı kiti) 7 broşlu kablo (<750 kg) Ref: & 13 broşlu kablo (>750 kg) Ref: & (12 Volt ek kablo) LODGY LODGY LODGY Dokker ı anlat anlat bitiremedim, nazar değdireceğim. Kıskananlar çatlasın, çekemeyenler Çekemeyenleri biz çeki demirine bağlar çekeriz canım. Bir kuğu ne kadar narin ve kırılgan ise bu kuğu boynu çeki demiri o kadar dayanıklı ve sağlam Ufak at da kuğular yesin demeyin diye özel testlerden geçirdim, onaylattım. Şimdiden hayırlı olsun.

12 DIŞ AKSESUARLAR KROM PAKETİ PAÇALIKLAR Kromla tanışmış mıydınız? Atom numarası 24, atom ağırlığı dır ve krom aksesuarlar Lodgy ye bir başka yakışır. Bunlar da hep genel kültürdür işte Ref: PAKETLER Ref: (Ayna kapağı) & (Cam çıtası) & (Kapı kolu) & (Bagaj alt çıta) & (Ön panjur) Lodgy ile öyle havalı, efendime söyleyeyim öyle çekici hale geleceksiniz ki herkes paçanıza yapışacak. Korkmayın sizi düşündük, bu paçalıklarla Lodgy nize zeval gelmez. TEKNOLOJİ PAKETİ Teknolojinin geldiği son noktayı aldık, paketledik. Böylece navigasyon, park sensörü ve led farı Lodgy de bir araya getirdik. YAN CAM RÜZGÂRLIKLARI Ref: Ref: (Park sensörü) & (Led far) & (Navigasyon) Fırtınalar koparsa kopsun, cam rüzgharlığı varken Lodgy nin içi, sahil kenarında güneş batarken efil efil esen samyeliyle dolu

13 İÇ AKSESUARLAR İÇ AKSESUARLAR KOL DAYAMA BAGAJ HAVUZU BAGAJ FİLESİ BAGAJ TABAN FİLESİ Ref: Ref: Ref: Ref: Bu devirde babana bile güvenmeyecek, kolunu sağlam bir yere dayayacaksın. Sonra da sürüşün keyfini çıkaracaksın. Bagajı kirlenmeye karşı koruyan, bu bagaj havuzuyla Lodgy nin çözemeyeceği havuz problemi yok. Yolculuğunuzun sonunda bagajdaki en küçük eşyaları bile bıraktığınız gibi bulmak için bagaj filesi alın, eşyalarınızı bagaja bir güzel sabitleyin. Bagaj tavan filesi, eşyalarınızı güvenle taşımaya ve bagaj bölmenizi düzenlemeye hazır. Peki siz tecrübeli bir file bekçisi olmaya hazır mısınız? AYIRICI IZGARA ÇİFT TARAFLI BAGAJ HALISI (5 KİŞİ) / BAGAJ HALISI Ref: Ref: Ayrımcılığa karşıyız ama Lodgy de herkes yerini bilecek! Bagaj ayırıcı ızgarayla yolcular keyfine bakarken, yükler de bagajda seyir edecek. Halı evi zengin gösterir, Lodgy nin bagajını da Bu halılar ile Lodgy den kalite akıyor canım.

14 TAŞIMA VE ÇEKME BOYLAMASI ÜZERİNE ENLEMESİNE TAVAN BARI Ref: Boylu poslu sevenlere, yüklerini boylu boyunca yaymak isteyenlere özel üretim bir tavan barı. 72 kg a kadar ağırlık taşıyabilen bu bar için haydi şimdi bütün eller havaya! STANDART ÇEKİ DEMİRİ Ref: (Çeki demiri topuzu 5 kişi) & (Bağlantı kiti 5 kişi) & (Topuz- 7 kişi) & (Bağlantı kiti 7 kişi) & 7 broşlu kablo (<750 kg) Ref: & 13 broşlu kablo (>750 kg) Ref: Lodgy yi anlat anlat bitiremedim, nazar değdireceğim. Kıskananlar çatlasın, çekemeyenler Çekemeyenleri biz çeki demirine bağlar çekeriz canım. UNIVERSAL AKSESUARLAR AKSESUARLAR DACIA UNIVERSAL AKSESUARLAR

15 TEKNOLOJİ KİŞİSELLEŞTİRME PARK SENSÖRÜ NAVİGASYON GÜNDÜZ FARI CAM FİLMİ Ref: Ref: (5inç) & (4,3inç) Ref: Neymiş, kadınlar geri geri güzel park edemezmiş! Neden? Çünkü biz geçmişe mazi deriz, hep ileri bakarız. Tabii ruj sürerken park etmeye çalışmamızın da bunda payı olabilir. Neyse ne, bizi eleştirenlere bay bay, park sensörüne hay hay! Söz kadınlardan açılmışken, bilmediği yolu sorma genleri eksik olan erkekleri de unutmadım. Şehir büyük, yollar karışık olabilir. Navigasyonun varken yolu sorman için seni kim durdurabilir? Puslu bakışlar, çekici gözler için far pek mühim. Bunun gece farı var, gündüz farı var. Dacialar da kız gibi arabalar, eksikleri yok, fazlaları var. Örfümüzü, ananemizi ve aile değerlerimizi koruyan filmleri severim, sanata ve sanatçıya değer veririm. Dacia nın 2013 yapımı Cam filmi güneşin zararlı ışıklarından koruyup ısı tasarrufu sağlıyormuş. Ben böyle filmi ayakta alkışlarım. ipad 2 TUTACAĞI iphone 4 TUTACAĞI TAVAN BAGAJI ULTIMATE ELMAS KORUMA Ref: Ref: Ref: (400 Litre) & (480 Litre) ipad inizin başımın üstünde yeri var, gerçekten. Bizim çocuklara söyledim, ön koltuk kafalıklarına takılabilen ipad tutucular yaptırdım. Arka koltukta oturanlar, bu güzelliğimi unutmazsınız artık. iphone alacağım diye tutturmayı biliyorsunuz, iphone tutucu almayı mı bilmiyorsunuz? Sonra düşer, kırılır, siz üzülürsünüz. Siz üzülürseniz, ben üzülürüm. Ben üzülürsem çok çekilmez olurum. Demem o ki dünya barışı için iphone tutucu taktırın. Issız adaya düşsem yanıma alacağım 300 şey; müstakbel eşim Rıza, 24 kişilik yemek takımı, düdüklü tencere, çamaşır suyu, dantel kitabı, Rıza m için milli takım ilk 11 i, tıraş seti Bu listeyi kaldıracak tek şeyse bir tavan bagajı. Falanca tek taş takmış, filanca gerdanına asmış. 7 düvele haber salın, Nurhayat Karakaş Dacia nın tamamını elmas korumayla kaplatmış. Asit yağmurları, kuş pisliği, ağaç reçineleri ve solventlere karşı 5 yıllık koruma sağlamış. Herkeslere de tavsiye etmiş.

16 ÇOCUK GÜVENLİĞİ İÇ AKSESUARLAR INNOVA ÇOCUK KOLTUĞU MULTINA ÇOCUK KOLTUĞU KAFALIK ASKISI Ref: (siyah-gri) & (kırmızı-siyah) & (kırmızı) Ref: (siyah-gir) & (kırmızı-gri) Ref: Çocuğum olursa altın günlerine, alışverişlere nasıl giderim? diye düşünüp bir tane de çocuk koltuğu aldım kg için 5 kademe, kg içinse 8 kademeli 3 kademe yükseklik ayarlı, 5 nokta bebek emniyet kemerli, 9-36 kg arası çocuklar için özel bu koltuğa oturan afacanı yerinden kaldırabilene aşk olsun. Ne demişler, pantolonu gösteren ütüdür, Dacia yı gösteren süsüdür! Bu yüzden yoğun iş günleri veya seyahatleriniz sırasında koltuk kafalığına bu şık askılıklardan takın, adamın karısı bir ütü sürmemiş pantolonuna diye elalemin ağzına laf vermeyin. YÜKSELTİCİ KOLTUK EMNİYET KEMERİ APARATI BUZLUK Ref: (Siyah-gri) & (Siyah-kırmızı) Ref: Ref: Çocuğunuzun bahtını değil ama tahtını pekâlâ yapabilirsiniz kg arası yavrunuzu bu koltukla yükseklere çıkarıp rahat ettirebilirsiniz. Hem kılıfı da kolayca çıkarılıp yıkanıyor. Ne güzel! Dualarım kabul olur da bir gün çocuk sahibi olursam diye bu minnoş kemer aparatından şimdiden aldım. Çeyizime koydum. Neticede konu çeyizde güvenlikse, gerisi teferruat! Bir meşrubatı bile soğuk tutamayan adama kız verirler mi? Vermezler! Hemen 24 litrelik bir buzluk alın, pikniklerde içeceklerinizi lıkır lıkır, buz gibi için. Ortam sıcaklığının 18 derece altına kadar soğutur ve 12 volt soket veya standart 230 volt prizle çalışır.

17 12OZG00128 DACIA AKSESUAR KATALOĞU /Daciaturkiye

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

Yeni Dacia Sandero... Tam size göre.

Yeni Dacia Sandero... Tam size göre. Yeni Dacia Sandero Yeni Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir

Detaylı

Avensis Aksesuarları

Avensis Aksesuarları Avensis Aksesuarları Herkes için Orijinal Toyota aksesuarları sizin ve Avensis iniz için özel olarak tasarlandı. Tarz, pratiklik ve teknik yenilik katan seçeneklerle bu aksesuarlar, aracınızı olmasını

Detaylı

Kişisel bir deneyim. Basamak kaplamaları 33 Paspaslar 34 Çocuk koltukları 36. Arka kasa kapakları 16 Tavan taşıma aksesuarları 20 Çeki demirleri 27

Kişisel bir deneyim. Basamak kaplamaları 33 Paspaslar 34 Çocuk koltukları 36. Arka kasa kapakları 16 Tavan taşıma aksesuarları 20 Çeki demirleri 27 Hilux Aksesuarları Kişisel bir deneyim Hilux; çalışmak, oynamak ve bu geniş açık alanları keşfetmek için... Ancak, Hilux ınızı nasıl kullanırsanız kullanın, orijinal Toyota aksesuarları bundan daha fazla

Detaylı

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar. Gözünüz başka bir şey görmeyecek. Passat CC aksesuarları.

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar. Gözünüz başka bir şey görmeyecek. Passat CC aksesuarları. Volkswagen Orijinal Aksesuarlar Gözünüz başka bir şey görmeyecek. Passat CC aksesuarları. Sportif ve estetik tasarım 4 Aerodinamik eklemeler, krom görünümlü parçalar, pedal kaplama seti Alaşımlı jantlar

Detaylı

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar. Düzenli bir hayat için yepyeni fikirler. Touran aksesuarları.

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar. Düzenli bir hayat için yepyeni fikirler. Touran aksesuarları. Aksesuarlar Düzenli bir hayat için yepyeni fikirler. Touran aksesuarları. Sportif ve estetik tasarım 4 Aerodinamik ürünler, krom görünümlü parçalar, alçaltılmış süspansiyon Alaşımlı jantlar 6 Alaşımlı

Detaylı

Dokker. ideal bir iş ortağı.

Dokker. ideal bir iş ortağı. Dacia Dokker Dokker ideal bir iş ortağı. Dokker hem kişisel, hem de ticari kullanımlar için mükemmel bir araç. 1/3-2/3 ve portföy şeklinde katlanabilen modüler koltukları sayesinde, yükleme kapasitesi

Detaylı

Keep it Mini. MINI. MINI CLUBMAN. MINI CABRIo. ORİJİNAL MINI AKSESUARLARI.

Keep it Mini. MINI. MINI CLUBMAN. MINI CABRIo. ORİJİNAL MINI AKSESUARLARI. Keep it Mini. MINI. MINI CLUBMAN. MINI CABRIo. ORİJİNAL MINI AKSESUARLARI. ORİJİNAL MINI AKSESUARLARI. DIŞ TASARIM İÇ TASARIM MÜZİK, İLETİŞİM VE TEKNOLOJİ EŞYALARINIZ VE TATİL Araç brandası 27 Aydınlatma

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar. Golf Aksesuarları

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar. Golf Aksesuarları Volkswagen Orijinal Aksesuarlar Golf Aksesuarları 04 Sportif ve estetik tasarım Bady kit parçaları, pedal kaplama seti, krom egzoz ucu, spor vites topuzu 08 Alaşımlı jantlar Alaşımlı jantlar, jant kapakları,

Detaylı

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. XC70 BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

Orijinal Araç Aksesuarları E-Serisi Sedan & Estate.

Orijinal Araç Aksesuarları E-Serisi Sedan & Estate. Orijinal Araç Aksesuarları E-Serisi Sedan & Estate. İçindekiler 004 Telematik Multimedya Geri görüş kamerası Navigasyon Telefon modülleri Dış Donanım Hafif alaşımlı jantlar Jant/lastik aksesuarları Mercedes-Benz

Detaylı

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000)

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) 14.08.2014 SIRA SIKLIK SÖZCÜK TÜR AÇIKLAMA 1 1209785 bir DT Belirleyici 2 1004455 ve CJ Bağlaç 3 625335 bu PN Adıl 4 361061 da AV Belirteç 5 352249 de

Detaylı

yer var! Onda tüm projelerinize

yer var! Onda tüm projelerinize Dacia Logan pick-up Onda tüm projelerinize yer var! Çekici kompakt pick-up görünüşü arkasında, erişilebilir ve sağlam, dikkat çekici ölçüde pratiklik sunan bir araçla tanışacaksınız. Kasasının cömert boyutları

Detaylı

TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş.

TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık 34876 Kartal - İSTANBUL Toyota İletişim Merkezi (12) 354 0 354 www.toyota.com.tr Ekim 20 Corolla Aksesuarları Toyota Corolla; her

Detaylı

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar. Volkswagen CC Aksesuarları

Volkswagen Orijinal Aksesuarlar. Volkswagen CC Aksesuarları Volkswagen Orijinal Aksesuarlar Volkswagen CC Aksesuarları 04 Sportif ve estetik tasarım Bagaj kapağı spoyleri, pedal kaplama seti, egzoz ucu 08 Alaşımlı Jantlar ve Lastikler Alaşımlı jantlar, komple tekerlekler,

Detaylı

TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş.

TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık 34876 Kartal - İSTANBUL Toyota İletişim Merkezi (12) 354 0 354 www.toyota.com.tr Auris Aksesuarları Toyota Auris. Hızlı. Cesur.

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Rapid

SIMPLY CLEVER. Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA RapId Rapid Aynı anda birden fazla görevinizin olması her zaman sizin seçiminiz olmaz. Aynı anda hem koca hem de baba olan herhangi bir adama sorabilirsiniz. Aynı anda bir kaç yerde,

Detaylı

Yeni Honda Accord. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Yeni Honda Accord. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

TOYOTA TÜRKİYE PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş.

TOYOTA TÜRKİYE PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. TOYOTA TÜRKİYE PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık Kartal 34876 İstanbul Toyota İletişim Merkezi (0212) 354 0 354 www.toyota.com.tr Corolla Aksesuarları Şık tasarım, üst

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE ZAMANA YENİLMEYEN HEYECAN Gerçek değerler sizi daha ileriye götürecek olanlardır. Bir yandan yenilenerek devam eden değerler...

Detaylı

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya da

Detaylı

Orijinal Araç Aksesuarları. CLA-Serisi

Orijinal Araç Aksesuarları. CLA-Serisi Orijinal Araç Aksesuarları CLA-Serisi İçindekiler Telematik Multimedya Navigasyon Telefon modülleri Dış Donanım Hafif alaşımlı jantlar Jant/lastik aksesuarları Mercedes-Benz Sport CLA-Serinizi kişiselleştirin

Detaylı

> > RANGE ROVER SPORT 2012

> > RANGE ROVER SPORT 2012 RANGE ROVER SPORT 2012 En lüks sports tourer. Olağanüstü asfalt dinamikleri, sınıfının lider konfor özellikleri ve üstün yetenekleri ile mükemmel. Yenilenen gövdesi, mükemmel iç tasarımı, iki farklı olağanüstü

Detaylı

CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake.

CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake. CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake. Yeni nesil CLS. Işıldayan tasarım. İnsan, hayatında kaç defa sıra dışı bir kişilikle karşılaşır? Eğer isterseniz, her gün ve her sürüşte olabilir. Yeni nesil CLS, geleceğe

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 allroad quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 allroad quattro Teknik 22 Audi ultra 30 MMI MMI Multimedya arayüzü 24 FSI /TFSI 31 Audi connect 26 TDI 32 Audi

Detaylı

LEON. Aksesuar ENJOYNEERING

LEON. Aksesuar ENJOYNEERING LEON Aksesuar ENJOYNEERING YENİ LEON Ekstra keyif duygusu Yeni Leon size eşsiz bir sürüş deneyimi sunar. SEAT Aksesuarları bu eşsiz sürüşün keyfini daha da fazla çıkarmanızı sağlar. Günlük yolculuklarınız

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı