HMK 300 LC. Yedek Parça Kataloðu Parts Catalogue H

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "HMK 300 LC. Yedek Parça Kataloðu Parts Catalogue 22.10.2009 H257303000 5125001-"

Transkript

1 HMK 300 LC Yedek Parça Kataloðu Parts Catalogue H

2 FABRİKA VE BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ MERKEZ VE FABRİKA Adres : Organize Sanayi Bölgesi Osmanlı Cad. No: Sincan/ANKARAoooOooooo::: Telefon : Fax : İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Zümrütevler Mahallesi Okul Sokak No:2 Ankara Asfaltı Yan Yolu Maltepe / İSTANBUL Telefon : Fax : İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Soğukkuyu Mahallesi Anadolu Caddesi No:321-C Karşıyaka / İZMİR Telefon : Fax : İZMİR SERBEST BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Akay Caddesi No: 144/1 Gaziemir/İZMİR Telefon : Fax : ELAZIĞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Elazığ Malatya Karayolu 17. Km. Hankendi Beldesi / ELAZIĞ Telefon : Fax : BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Kükürtlü Mah. Mudanya Caddesi Berkan Sitesi A Blok No:75-22 / BURSA Telefon : Fax : KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Keykubat Mah. Osman Kavuncu Cad. Şek. Fab. karş. No:297-F / KAYSERİ Telefon : Fax : GÜNEY GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Atalar Mah. Cemal Gürsel Cad. (E-5 karayolu) No:111 Yenice/Tarsus/ MERSİN Telefon : (3 hat) Fax : SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : 19 Mayıs Mah. Atatürk Bulvarı No:225/1 Kutlukent / SAMSUN Telefon : /25/26 Fax : ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Şafak Mahallesi Akdeniz Sanayi Sitesi 5008 Sokak No:57 / ANTALYA Telefon : Fax : TRABZON BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Anadolu Cad. No: 6/G Değirmendere/TRABZON Telefon : Fax : i

3 SERVİS İSTASYONLARI ANKARA : HİDROMEK MERKEZ SERVİS, YED. PARÇ. VE EĞT. MÜD.LÜĞÜ Adres : İstanbul Yolu 17.km. Etimesgut / ANKARA Telefon : (8 hat PBX) Fax : Yedek Parça Fax : ANKARA : HİDROBİRLİK LTD. ŞTİ. Adres : İvedik Organize Sanayi Eminel Koop. 665 Sok. No:25 Ostim / ANKARA Telefon : / 4 hat Fax : Cep telefon : ADAPAZARI : BC MAKİNA Adres : Modern San. İnönü Bulvarı No: ADAPAZARI Telefon : Fax : Cep telefon : (Yıldırım Akbulut) AFYON : HARUN MAKİNA OTO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Adres : 2. Küçük Sanayi Sitesi 11. Ada 5/B Blok No:11 AFYON Telefon : Fax : Cep telefon : (Halit ÇALIŞKAN) AĞRI : EKİNCİLER OTOMOTİV Adres : Yeni Sanayi Sitesi 14.Blok No: 2 / AĞRI Telefon : Fax : Cep telefon : (Hüseyin Ekinci) AKSARAY : İKİZLER İŞ MAK. Adres : Yeni Sanayi Sitesi Fatih Cad. 17.Blok No:110 AKSARAY Telefon : Fax : Cep telefon : ALANYA/ : NİHAT AYDOĞAN ANTALYA Adres : Sanayi Sitesi Necipbey Caddesi No:11 Alanya / ANTALYA Telefon : Fax : Cep telefon : ANTALYA : GÜVENİRLER İŞ MAKİNALARI Adres : Akdeniz Sanayi Sitesi Sokak No:109 / ANTALYA Telefon : Fax : Cep telefon : BALIKESİR : GÜN MAKİNA Adres : Yeni Sanayi Sitesi 19 Ağustos Cad. No: 176 BALIKESİR Telefon : Fax : Cep telefon : (ZEKAİ TOYGÜN) BARTIN : SERVİS TİC. CEMİL OĞULLAR-HİDROBİRLİK ŞUBE Adres : Yeni Sanayi Sitesi NO:11 BARTIN Telefon : Fax : Cep Telefon : BATMAN : RÜZGAR MAKİNA Adres : Yeni Sanayi Sitesi G Blok No:190 / BATMAN Telefon : Fax : Cep telefon : ii

4 BURSA-1 : FATİH İŞ MAKİNALARI Adres : Oto Sanayi Sitesi 44 Blok No: / BURSA Telefon : Fax : Cep telefon : (Fatih Bey) (Ünal Bey) BURSA-2 :HİDMAKSER İŞ MAKİNALARI Adres : Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 57/A Blok No:13-14 Nilüfer/BURSA Telefon : Yedek Parça : Fax : Cep telefon : ÇANAKKALE : BURAK TORNA HİDROLİK SANAYİ. TİC. LTD. ŞTİ. Adres : Yeni Sanayi Sitesi 11. Blok No: 18 ÇANAKKALE Telefon : Fax : Cep telefon : (Cihat Özer) ÇORUM-1 : HİDROTAM-Fettah PEHLİVAN Adres : Küçük Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No:100 / ÇORUM Telefon : Servis : Fax : Cep telefon : ÇORUM-2 : LİDER İŞ MAKİNALARI / SAMİ KARABACAK Adres : Küçük Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No:74 / ÇORUM Telefon : Fax : Cep telefon : DENİZLİ : ÇÜMEN HİDROLİK - Yıldıray ÇÜMEN Adres : Pamukkale 3.Sanayi Sitesi 45.Sokak No:29 / DENİZLİ Telefon : Fax : Cep telefon : DİYARBAKIR : OTO ÇELİK Esat ÇELİK Adres : 1. Sanayi Sitesi 11. Blok No: 11 / DİYARBAKIR Telefon : Fax : Cep telefon : ELAZIĞ : FERİT AKGÜN Adres : Sanayi Sitesi 7. Sokak No:30 / ELAZIĞ Telefon : Fax : Cep telefon : ERZİNCAN : OTO AKSAKALLI Adres : Terminal Karşısı 785. Sokak No:18 / ERZİNCAN Telefon : Fax : Cep telefon : ERZURUM : GÜÇ-SA İŞ MAKİNALARI Adres : Orta Sanayi Sitesi 1. Blok No:6 / ERZURUM Telefon : Fax : Cep telefon : ESKİŞEHİR : ERTAN MAKİNA Adres : Teksan Sanayi Sitesi C1. Blok No:3 / ESKİŞEHİR Telefon : (Y/P) (SERVİS) Fax : Cep telefon : iii

5 FETHİYE/ : ÖZ KARTAL HİDROLİK MUĞLA Adres : Sanayi Sitesi Doğu Blok No:32-33 / Fethiye / MUĞLA Telefon : Fax : Cep telefon : GAZİANTEP : HEDEF İŞ MAKİNALARI Adres : Küsget Sanayi Mah. A-Blok 13 No lu Cadde No:12 Küsget/ GAZİANTEP Telefon : Fax : Cep telefon : (Nevzat POLAT) (Ahmet YILDIZ) HATAY : BEKİR KABADAYI Adres : Yeni Sanayi Sitesi 47 A Blok No:14 / ANTAKYA Telefon : Fax : Cep telefon : ISPARTA : ÇİDEM HAFRİYAT Adres : Yeni Sanayi Sitesi 1. Blok No: 7 ISPARTA Telefon : Fax : Cep telefon : (Tuncay ÇİDEMLER) İÇEL : HİDROMEK TARSUS SERVİS Adres : Atalar Mah. Cemal Gürsel Caddesi No:97 Yenice / Tarsus / İÇEL Telefon : Fax : Cep telefon : İSTANBUL - 1 : HEDEF MAKİNA LTD.ŞTİ. Adres : Kadosan Sanayi Sitesi B Blok No:28 / İSTANBUL Telefon : Fax : Cep telefon : İSTANBUL - 2 : SERİ-İŞ Emrah KONCA Adres : Dolapdere Sanayi Sitesi 8.Ada No:52 İkitelli / İSTANBUL Telefon : Fax : Cep telefon : İSTANBUL - 3 GÜMÜŞ MAKİNA Adres : Ayazağa Köyü Mah. Şehit Orhan Karadağ Sok. No: 4/A Ayazağa/İST. Telefon : Fax : Cep telefon : (OSMAN KAYA) (BEHZAT) İZMİR : DEMİRHAN HİDROLİK-Selman DEMİRHAN Adres : Doğanlar Mahallesi Okul Sokak No:59/84 Bornova / İZMİR Telefon : Fax : Cep telefon : İZMİT : HEDEF MAKİNA LTD.ŞTİ. Adres : Küçük Körfez Sanayi Sitesi 3. Cadde 309 Blok No: 71 İzmit Telefon : Fax : Cep telefon : (Harun EMRON) KARS : ERKSAN TORNA-Rahim AKBABA Adres : Yeni Sanayi Sitesi 2B Blok No:2 / KARS Telefon : Fax : Cep telefon : iv

6 K.MARAŞ : UĞUR MAKİNA-M. Şahin DEMİRKOL Adres : Yeni Sanayi Sitesi 2. Çarşı No: 81 / KAHRAMANMARAŞ Telefon : Fax : Cep telefon : KASTAMONU : GÜRKAYNAK Ahmet Mahir GÜRKAYNAK Adres : Sanayi Çarşısı 8.Blok No:11-B / KASTAMONU Telefon : Fax : Cep telefon : KAYSERİ : İÇ ANADOLU İŞ MAKİNALARI OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Adres : Yeni Sanayi Şeker kısmı 29. Sokak No: 20 / KAYSERİ Telefon : Fax : Cep telefon : (Erol TAŞÇI) KONYA : GÜL-SA OTOM. NAK. SAN. TİC. LTD.ŞTİ. Adres : Karatay Sanayi Bozköy Sokak No: 36 / KONYA Telefon : Fax : Cep telefon : LÜLEBURGAZ/ : ULAŞ İŞ MAK. YEDEK PARÇA LTD.ŞTİ. KIRKLARELİ Adres : Yeni Sanayi Sitesi 1.Blok No: 38 LÜLEBURGAZ Telefon : Fax : Cep telefon : MALATYA : ÇALIŞKAN MAKİNA - Bilgin ÇALIŞKAN Adres : Özsan Sanayi Sitesi 30.Blok No:6 / MALATYA Telefon : Fax : Cep telefon : (Resul ÇALIŞKAN) (Bilgin ÇALIŞKAN) MUĞLA : DEMİRHAN HİDROLİK HÜSEYİN ELMACI SELMAN DEMİRHAN Adres : Sanayi Sitesi 3/C No: 10 Yatağan MUĞLA Telefon : Fax : Cep telefon : (Hüseyin ELMACI) MUŞ : OTO SALİH Salih TEKİN Adres : Erzurum Yolu üzeri DDY altı Telefon : Fax : Cep telefon : SAMSUN : İŞ MAK Adres : 19 Mayıs Sanayi Sitesi No:1 / SAMSUN Telefon : Fax : Cep telefon : SİMAV/ : DİKMENLER İŞ MAK. KÜTAHYA Adres : San.Sit.Bld.Blokları N.Koyuncuoğlu Ana.L.Karşı. No:14 Simav /KÜTAHYA Telefon : Fax : Cep telefon : (Adem Dikmen) SİVAS : GÜÇLÜ MAKİNA Adres : Yeni Ata San. Tofaş Arkası No: 10 SİVAS Telefon : Fax : Cep telefon : v

7 ŞANLIURFA : FIRAT MAKİNA ( Mehmet ÇAVAŞ ) Adres : Evren Sanayi Sitesi 1.Cadde 10.Sokak No:84 / ŞANLIURFA Telefon : Fax : Cep telefon : (Mehmet ÇAVAŞ) / (Yaşar Usta) TOKAT : DOĞUŞ MAKİNA Zekeriya ÇABUK Adres : Sanayi Sitesi 41.Blok No:192 / TOKAT Telefon : Fax : Cep telefon : (Musa Çabuk) TRABZON : KORKMAZLAR İŞ MAK. Süleyman KORKMAZ Adres : Rize Caddesi No:126/B Pelitli / TRABZON Telefon : Fax : Cep telefon : UŞAK : BU-MAK-SAN Adres : 1. Eylül Sanayi Sitesi 11. Sokak No: 17 / UŞAK Telefon : Fax : Cep telefon : (Durmuş Hayrettin Bulur) VAN : SAĞLAM-İŞ / Mustafa SAĞLAM Adres : Sanayi Sitesi A-7 Blok No:216 / VAN Telefon : Fax : Cep telefon : vi

8 BAYİLER BURSA : HAMAK MAKİNA SANAYİ Adres : Gazcılar Caddesi No:162 / BURSA Telefon : Fax : Cep telefon : TRABZON : MERT MAKİNA Adres : Anadolu Caddesi Güven Sitesi No:6 / TRABZON Telefon : Fax : Cep telefon : vii

9 ÖNSÖZ HMK 300 LC İş Makinesını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu katalog HMK 300 LC nin yedek parça hizmeti için hazırlanmıştır. İyi bir servis hizmeti ve doğru parça seçimi için kataloğun kapsamı ile ilgili aşağıda belirtilen açıklamaları okuyunuz ve anlayınız. No Gösterilen parçanın poz numarasını verir. Parça No Resimde gösterilen parçaların parça numarasını gösterir. Adı Parçanın adını gösterir. Adet Parçanın o sayfada yer alan gruptaki kullanım adedini gösterir. Not Parçaların tanımlarında yer almayan açıklamaları gösterir. Seri No Parçanın kullanıldığı makinenin seri numarasını gösterir. Örneğin; gösterilen parça den e kadar kullanılmıştır. ( dahil) gösterilen parça den itibaren kullanılmıştır , gösterilen parça ve seri nolu makinalarda kullanılmıştır. Y.Kul. Parçaların birbirleri yerine kullanılabilirliğini ifade eder. A Birbirlerinin yerine kullanılabilirler. (eski parça yeni parça) B Biri diğerinin yerine kullanılabilir. (eski parça yeni parça) C Biri diğerinin yerine kullanılabilir. (eski parça yeni parça) D Birbirlerinin yerine kullanılamaz. (eski parça yeni parça) viii

10 SK Servis kodu kolonunda yer alan kısaltmaların aşağıda gösterildiği gibi kendilerine ait anlamları vardır. K Parçanın kit içinde yeraldığı anlamına gelir. Kitin içinde yer alan parçalar teker teker tedarik edilemez. OP Opsiyonel parça NSP Servis parçası değil. S Set. Set içinde yer alan parçalar teker teker tedarik edilebilir. Sayfa Numaralandırma Sayfaları numaralandırma şu şekilde yapılmıştır. XX XX XX - XX Sayfa revizyon hanesi Gruba bağlı sayfaların numarası Grup No Makine Tipi Bu sayfa iki kez revize olmuştur 26 nolu grubun birinci sayfası Motor kontrol grubu 22 Ton Paletli Ekskavatör ix

11 PREFACE We would like to thank you for purchasing HMK 300 LC Construction Equipment. This catalog has been prepared for ordering spare parts for HMK 300 LC. For satisfactory service and selection of correct part, read and understand instructions as shown below. No This indicates the indicating number of part. Part No It shows the part number of the parts which are included in an illustration. Description It shows the name of the part. Q ty It shows the quantitiy use of part for the group that was illustrated on page. Note It shows explanations, which are not given in description. Serial No It shows the machine serial number in which the parts are used. For example; the part that is shown in illustration was used from to ( and included) the part that is shown in illustration was used from , the part that is shown in illustration was used and ICA This indicates the interchangeability of the parts between a new one and old one. A Mutual interchangeability (old part new part) B One way interchangeability (old part new part) C One way interchangeability (old part new part) D No interchangeability (old part new part) x

12 SC Abbreviations on service code column have their own meaning as show below. K OP NSP S This means that the part is contained in the kit. Parts are given with KIT, can not be supplied individually. Optional part Non service part. Set. Parts are given with set, can be supplied individually. Ordering Pages Ordering pages are done as below. XX XX XX - XX Revision number of page Page numbers connected with group Group No Machine Type This page was revised two times First page of group 26 Engine control group 22 Ton Crawler Excavator xi

13 KISALTMALAR / ABBREVIATIONS KISALTMA ABBREVIATION ORJINAL KELİME ORIGINAL WORD & VE AND AIRCON AIRCONDITION A.K. ALTI KÖŞE A.K.B. ALTI KÖŞE BAŞLI A.K.V. ANA KONTROL VALFİ Accum. ACCUMULATOR AM ARM ARM AR GEREĞİ KADAR AS REQUIRED Ass'y. ASSEMBLY B.H.H. BASINÇLI HİDROLİK HORTUM BKT KEPÇE BUCKET BM BOM BOOM Brg. BEARING CONN ADAPTÖR CONNECTOR Dis. DISCHARGE F FRONT F/W FLYWHEEL Hd. HEAD Hex. HEXAGON Htr. HEATER I/C HAVA SOĞUTUCU INTERCOOLER ICA INTERCHANGEABILITY K KİT KIT K.M. KAYNAKLI MONTAJ L/H LEFT HAND M.C.V. MAIN CONTROL VALVE MOD MODİFİYE EDİLMİŞTİR MODIFIED NSP SERVİS PARÇASI DEĞİL NON SERVİCE PART OP OPSİYON OPTION OS NORMALDEN BÜYÜK OVERSIZED Pln. PLAIN R REAR REV REVİZYON REVISION R/H RIGHT HAND RPM BİR DAKİKADAKİ DEVİR REVOLUTION PER MINUTE S SET SET S.B. SİLİNDİRİK BAŞLI SP SERVİS PARÇASI SERVICE PART Spr. SPRING Srw. SCREW STD STANDART STD Suc. SUCTION SW DÖNÜŞ MOTORU SWING T/C TURBOŞARJ TURBOCHARGE T/Joint TURNING JOINT T/M TRANSMISSION TRL SEGMAN YÜKSEKLİĞİ TOP RING LENT LOCATION TRV YÜRÜYÜŞ TRAVEL US NORMALDEN KÜÇÜK UNDERSIZED W.A. WELDING ASSEMBLY W/ BİRLİKTE WITH W/O AYRI WITHOUT Y.Kul. YERİNE KULLANIM Y.S.B. YILDIZ SİLİNDİRİK BAŞLI xii

14 İÇİNDEKİLER SAYFA OPSİYON KIRICI TESİSATI MONTAJI (1) (OP) KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP) KIRICI MONTAJI (OP) RİPER (OP) TEPE LAMBASI MONTAJI (OP) ARKA ÇALIŞMA LAMBASI MONTAJI (OP) ÖN ÇALIŞMA LAMBASI MONTAJI (OP) KORYUCU KAFES (OP) REV. KAPORTA KAPORTA MONTAJI (1) KAPORTA MONTAJI (2) KAPORTA MONTAJI (3) KAPORTA MONTAJI (4) KAPORTA MONTAJI (5) KAPORTA MONTAJI (6) ÜST ŞASE ÜST ŞASİ MONTAJI AKÜ SANDIĞI MONTAJI YÜRÜME SACLARI MOTOR MOTOR MONTAJI YARIM MOTOR (REVİZYON İÇİN) SİLİNDİR KAFASI KOMPLESİ SİLİNDİR BLOĞU KOMPLESİ GÖMLEK VE PİSTON KİTİ KAM MİLİ KOMPLESİ MOTOR TAMİR TAKIMI KÜLBÜTÖR KAPAĞI VE NEFESLİK SİLİNDİR KAFASI SİLİNDİR BLOĞU KARTER DOLDURMA KAPAĞI YAĞ SEVİYE ÇUBUĞU VOLAN VE MUHAFAZASI PİSTON BİYEL KOLU KRANK MİLİ KAM MİLİ SUBAP ZAMANLAMA DİŞLİSİ AKSESUARLAR YAĞ POMPASI VE YAĞ SÜZGECİ YAĞ FİLTRESİ YAĞ SOĞUTUCU YAĞLAMA TESİSATI YAKIT TESİSATI VE SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİ VE TESİSATI YAKIT ENJEKSİYON POMPASI MONTAJI YAKIT ENJEKSİYON POMPASI REGÜLATÖR (1/2) REGÜLATÖR (2/2) OTOMATİK ZAMANLAYICI YAKIT BESLEME POMPASI ENJEKSİYON POMPASI BAĞLANTISI xiii

15 SAYFA YAKIT ENJEKSİYON TESİSATI VE NOZULU YAKIT DÖNÜŞ HORTUMU SU POMPASI VE FAN MONTAJI TERMOSTAT VE BAĞLANTISI GİRİŞ MANİFOLDU EGZOZ MANİFOLDU TURBOŞARJ MARŞ MOTORU ALTERNATÖR VE REGÜLATÖR ETİKET MOTOR ELEKTRİK TESİSATI ELEMANLARI REV. KAVRAMA MONTAJI HAVA FİLTRESİ HAVA FİLTRESİ MONTAJI EGZOZ EGZOZ MONTAJI MOTOR SOĞUTMA SOĞUTMA DONANIMI RADYATÖR YAKIT DONANIMI YAKIT DEPOSU MONTAJI VE YAKIT HATTI MOTOR KONTROL MOTOR KONTROL MONTAJI KLİMA ISITICI KLİMA MONTAJI ISITICI MONTAJI ANA TESİSAT ANA HİDROLİK MONTAJI (1/3) ANA HİDROLİK MONTAJI (2/3) ANA HİDROLİK MONTAJI (3/3) ANA KUMANDA VALFİ (1) ANA KUMANDA VALFİ (2) ANA KUMANDA VALFİ (3) ANA KUMANDA VALFİ (4) ANA KUMANDA VALFİ (5) ANA KUMANDA VALFİ (6) ANA KUMANDA VALFİ (7) ANA KUMANDA VALFİ (8) HİDROLİK POMPA PİLOT POMPA ORANSAL BASINÇ KONTROL VALFİ POMPA REGÜLATÖRÜ DİŞLİ KUTUSU KULE DÖNÜŞ ÜNİTESİ MOTOR KULE DÖNÜŞ ÜNİTESİ ALT ŞASE HİDROLİĞİ ALT ŞASE HİDROLİK AKSAM MONTAJI xiv

16 SAYFA DİŞLİ KUTUSU YÜRÜYÜŞ ÜNİTESİ MOTOR YÜRÜYÜŞ ÜNİTESİ DÖNER DAĞITICI REV. PİLOT DEVRE TESİSATI PİLOT DEVRE MONTAJI 1 (1/2) PİLOT DEVRE MONTAJI 1 (2/2) PİLOT DEVRE MONTAJI 2 (1/2) PİLOT DEVRE MONTAJI 2 (2/2) PİLOT DEVRE MONTAJI JOİSTİK (SAĞ/SOL) PEDAL LÜ ÖNCELIK SELENOİD VALFİ LÜ SELENOİD VALF ATAÇMAN TESİSATI ATAÇMAN TESİSATI ANA BOM SİLİNDİRİ (SAĞ/SOL) KEPÇE SİLİNDİRİ UÇ BOM SİLİNDİRİ HİDROLİK DEPO HİDROLİK DEPO MONTAJI DÖNÜŞ VE SIZINTI HATTI DÖNÜŞ VE SIZINTI HATTI MONTAJI ALT ŞASE ALT ŞASİ MONTAJI TAŞIYICI MAKARA YÜRÜYÜŞ MAKARASI İSTİKAMET TEKERİ GERDİRME MEKANİZMASI PALET KOMPLESİ ATAÇMAN MONTAJI ANA BOM MONTAJI UÇ BOM MONTAJI GENEL AMAÇLI KEPÇE ÇALIŞMA ATAÇMANLARI KONTROLÜ YAĞLAMA DONANIMI YAĞLAMA DONANIMI MONTAJI KABİN MONTAJI KABİN MONTAJI KABİN (1) KABİN (2) KABİN (3) KONSOL KUTUSU (SAĞ) KONSOL KUTUSU (SOL) KABİN İÇİ MONTAJI (1) KABİN İÇİ MONTAJI (2) OPERATÖR KOLTUĞU xv

17 SAYFA ETİKET ETİKET MONTAJI (TÜRKÇE) ETİKET MONTAJI (İNGİLİZCE) REV. ELEKTRİK ELEKTRİK (1) ELEKTRİK (2) ELEKTRİK (3) ANA ELEKTRİK TESİSATI MOTOR ELEKTRİK TESİSATI KABİN ELEKTRİK TESİSATI PARÇA NUMARASI İNDEKSİ PARÇA ADI İNDEKSİ xvi

18 CONTENTS PAGE OPTION BREAKER PIPING MOUNTING (1) (OP) BREAKER PIPING MOUNTING (2) (OP) BREAKER MOUNTING (OP) RIPPER (OP) BEACON MOUNTING (OP) REAR WORK LAMP MOUNTING (OP) FRONT WORK LAMP MOUNTING (OP) WINDOW GUARD (OP) REV. COWLING COWLING MOUNTING (1) COWLING MOUNTING (2) COWLING MOUNTING (3) COWLING MOUNTING (4) COWLING MOUNTING (5) COWLING MOUNTING (6) UPPER FRAME UPPER FRAME MOUNTING BATTERY BOX MOUNTING ANTI-SLIP WALKWAY ENGINE ENGINE MOUNTING SHORT ENGINE ASSEMBLY SERVICE CYLINDER HEAD ASSEMBLY SERVICE CYLINDER BLOCK ASSEMBLY LINER AND PISTON KIT SERVICE CRANKSHAFT ASSEMBLY ENGINE OVERHAUL GASKET KIT ROCKER COVER AND BREATHER CYLINDER HEAD CYLINDER BLOCK OIL PAN FILLER GAUGE FLYWHEEL AND HOUSING PISTON CONNROD CRANKSHAFT CAMSHAFT VALVE TIMING GEAR ATTACHING PARTS OIL PUMP AND STRAINER OIL FILTER OIL COOLER OIL LINE FUEL LINE AND WATER SEPARATOR FUEL FİLTER AND HOSE FUEL INJECTION PUMP GENERAL INJECTION PUMP GOVERNOR (1/2) GOVERNOR (2/2) AUTOMATIC TIMER FUEL FEED PUMP INJECTION PUMP COUPLING xvii

19 PAGE INJECTION PIPE AND NOZZLE FUEL RETURN HOSE WATER PUMP AND FAN MOUNTING WATER PIPE AND THERMOSTAT INLET MANIFOLD EXHAUST MANIFOLD TURBOCHARGER STARTER ALTERNATOR AND REGULATOR PLATE AND LABEL CHASSIS HARNESS EQUIPMENT REV. COUPLING ASSEMBLY AIR INTAKE AIR INTAKE MOUNTING EXHAUST EXHAUST MOUNTING COOLING SYSTEM COOLING SYSTEM RADIATOR FUEL TANK AND LINE FUEL TANK MOUNTING AND FUEL LINE ENGINE CONTROL ENGINE CONTROL MOUNTING AIRCONDITION HEATER AIRCONDITION MOUNTING HEATER MOUNTING MAIN PIPING MAIN PIPING MOUNTING (1/3) MAIN PIPING MOUNTING (2/3) MAIN PIPING MOUNTING (3/3) MAIN CONTROL VALVE (1) MAIN CONTROL VALVE (2) MAIN CONTROL VALVE (3) MAIN CONTROL VALVE (4) MAIN CONTROL VALVE (5) MAIN CONTROL VALVE (6) MAIN CONTROL VALVE (7) MAIN CONTROL VALVE (8) HYDRAULIC PUMP GEAR PUMP PROPORTIONAL REDUCING VALVE PUMP REGULATOR REDUCTION GEAR SWING UNIT SWING MOTOR SWING UNIT LOWER PIPING LOWER PIPING MOUNTING xviii

20 PAGE REDUCTION GEAR TRAVEL UNIT MOTOR ASSEMBLY TRAVEL UNIT TURNING JOINT REV. PILOT PIPING PILOT PIPING MOUNTING 1 (1/2) PILOT PIPING MOUNTING 1 (2/2) PILOT PIPING MOUNTING 2 (1/2) PILOT PIPING MOUNTING 2 (2/2) PILOT PIPING MOUNTING REMOTE CONTROL VALVE (R/L) PEDAL SOLENOID PRIORITY VALVE SOLENOID VALVE ATTACHMENT PIPING ATTACHMENT PIPING BOOM CYLINDER (R/L) BUCKET CYLINDER ARM CYLINDER HYDRAULIC TANK HYDRAULIC TANK MOUNTING RETURN AND UPPER DRAIN PIPING UPPER DRAIN AND RETURN PIPING MOUNTING LOWER FRAME LOWER FRAME MOUNTING UPPER ROLLER LOWER ROLLER IDLER ASSEMBLY ADJUSTER ASSEMBLY TRACK CHAIN ASSEMBLY ATTACHMENT MOUNTING BOOM MOUNTING ARM MOUNTING GENERAL PURPOSE BUCKET WORKING ATTACHMENT CONTROL LUBRICATION PIPING LUBRICATION PIPING MOUNTING CAB MOUNTING CAB MOUNTING CAB (1) CAB (2) CAB (3) CONSOLE BOX (R/H) CONSOLE BOX (L/H) CAB INTERIOR MOUNTING (1) CAB INTERIOR MOUNTING (2) OPERATOR SEAT xix

21 PAGE DECAL DECAL MOUNTING (TURKISH) DECAL MOUNTING (ENGLISH) REV. ELECTRIC ELECTRIC (1) ELECTRIC (2) ELECTRIC (3) MAIN HARNESS ENGINE HARNESS CAB MAIN HARNESS PART NO INDEX PART DESCRIPTION INDEX xx

22

23 KIRICI TESİSATI MONTAJI (1) (OP) BREAKER PIPING MOUNTING (1) (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Kırıcı Tesisatı Mont. Breaker Piping Mount D H Kırıcı Tesisatı Mont. Breaker Piping Mount D 17 H Boru Komplesi Pipe Ass'y D H Boru Komplesi Pipe Ass'y D 18 H Boru Komplesi Pipe Ass'y D H Boru Komplesi Pipe Ass'y D 19 H Boru Komplesi Pipe Ass'y 1 20 H Boru Komplesi Pipe Ass'y 1 21 H Boru Komplesi Pipe Ass'y 2 3,07 Arm H Boru Komplesi Pipe Ass'y 2 2,5 Arm OP 22 H Kelepçe Clamp H Lastik Rubber N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 10 M16x55 25 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 10 M16 26 H Kelepçe Sacı, K.M. Clamp Plate, W.A N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 16 M12x35 28 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 16 M12 29 H Kelepçe Clamp 8 30 H Lastik Rubber 4 31 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 4 M16x90 32 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M N Hortum Hose D 99N Hortum Hose D 50 N10/ O-Ring O-Ring Q Hortum Hose 2 52 N10/ O-Ring O-Ring 4 53 H Vana Valve D H Vana Valve 2 ** D 53_1 N14/ Vana Gövdesi Body, Valve _2 H Kilit Pulu Washer, Lock _3 H Segman Retaining Ring _4 H Somun Nut _5 H Cıvata Bolt _6 H Kol Lever H Kelepçe Sacı, Vana Clamp Plate, Valve D H Kelepçe Sacı, Vana Clamp Plate, Valve D 55 N01/ A.K.B. Civata Bolt, Hex. 4 M12x N01/ A.K.B. Civata Bolt, Hex. 4 M12x N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M12 57 H Kelepçe Sacı, K.M. Clamp Plate, W.A D H Kelepçe Sacı, K.M. Clamp Plate, W.A D 58 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 4 M16x40 59 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 (*) dahil. / Includes (**) H ve H ile birlikte H yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H with H and H HMK 300 LC

24 KIRICI TESİSATI MONTAJI (1) (OP) BREAKER PIPING MOUNTING (1) (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. 60 N03/ Pul Washer, Pln H Adaptör Connector 2 62 N10/ O-Ring O-Ring 2 63 N10/ O-Ring O-Ring 2 64 N16/K Rekor Connector 2 * N16/K Rekor Connector N10/ O-Ring O-Ring 2 66 N10/ O-Ring O-Ring 2 * H Yüksük Ring 2 * H Yüksük Ring H Tapa Plug 2 * H Tapa Plug N05/ Segman Retaining Ring 2 * N05/ Segman Retaining Ring H Adaptör Connector 2 83 N10/ O-Ring O-Ring 2 84 F99/70100 Manometre Prizi Coupling, Screw (*) dahil. / Includes HMK 300 LC

25

26 No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. 1 H Dirsek KM, Kırıcı T. Elbow WA, Breaker P. 1 2 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 2 M10x35 3 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M10 4 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M10 5 H Dirsek KM, Kırıcı T. Elbow WA, Breaker P. 1 6 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 2 M10x35 7 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M10 8 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M10 9 H Hortum Hose 1 10 N10/ O-Ring O-Ring 1 11 N10/ O-Ring O-Ring 1 12 N16/J Yarım Flanş Flange 2 13 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Hd. 4 M10x35 14 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M10 15 N16/K Rekor Connector 2 16 N10/ O-Ring O-Ring 2 33 N16/K Rekor Connector Q Hortum Hose 1 35 N10/ O-Ring O-Ring 2 36 N16/K Rekor Connector 2 37 N10/ O-Ring O-Ring N Hortum Hose 1 39 N10/ O-Ring O-Ring 2 40 N16/K Rekor Connector 4 41 N10/ O-Ring O-Ring 4 42 H Dirsek KM, Kırıcı T. Elbow WA, Breaker P N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 4 M16x35 44 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M N Hortum Hose 1 * D 99N Hortum Hose D 46 N10/ O-Ring O-Ring Q Hortum Hose 2 48 N10/ O-Ring O-Ring 4 70 H Kırıcı Pedalı Pedal, Breaker 1 71 N16/K Rekor Connector N10/ O-Ring O-Ring N Hortum Hose Q Hortum Hose 2 75 N16/K Rekor Connector 1 76 N10/ O-Ring O-Ring 1 77 N16/K Rekor Connector 1 78 N10/ O-Ring O-Ring U Hortum Hose 1 80 N16/K Rekor Connector 1 81 N10/ O-Ring O-Ring H Kablo, Kırıcı Pedalı Wire, Breaker Pedal 1 (*) dahil. / Includes KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP) BREAKER PIPING MOUNTING (2) (OP) HMK 300 LC

27

28 No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. 1 H Dirsek KM, Kırıcı T. Elbow WA, Breaker P. 1 2 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 2 M10x35 3 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M10 4 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M10 5 H Dirsek KM, Kırıcı T. Elbow WA, Breaker P. 1 6 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 2 M10x35 7 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M10 8 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M10 9 H Hortum Hose 1 10 N10/ O-Ring O-Ring 1 11 N10/ O-Ring O-Ring 1 12 N16/J Yarım Flanş Flange 2 13 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Hd. 4 M10x35 14 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M10 15 N16/K Rekor Connector 2 16 N10/ O-Ring O-Ring 2 33 N16/K Rekor Connector Q Hortum Hose 1 35 N10/ O-Ring O-Ring 2 36 N16/K Rekor Connector 2 37 N10/ O-Ring O-Ring N Hortum Hose 1 39 N10/ O-Ring O-Ring 2 40 N16/K Rekor Connector 4 41 N10/ O-Ring O-Ring 4 42 H Dirsek KM, Kırıcı T. Elbow WA, Breaker P N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 4 M16x35 44 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M N Hortum Hose 1 * D 99N Hortum Hose D 46 N10/ O-Ring O-Ring Q Hortum Hose 2 48 N10/ O-Ring O-Ring 4 70 H Kırıcı Pedalı Pedal, Breaker Q Hortum Hose 1 75 N16/K Rekor Connector 1 76 N10/ O-Ring O-Ring 1 77 N16/K Rekor Connector 1 78 N10/ O-Ring O-Ring U Hortum Hose 1 80 N16/K Rekor Connector 1 81 N10/ O-Ring O-Ring 1 85 N16/K Rekor Connector N10/ O-Ring O-Ring H Kablo, Kırıcı Pedalı Wire, Breaker Pedal 1 (*) dahil. / Includes KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP) BREAKER PIPING MOUNTING (2) (OP) HMK 300 LC

29

30 KIRICI MONTAJI (OP) BREAKER MOUNTING (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Kırıcı Mont. Breaker Mount. 1 DMB S3000V H Braket K.M. Bulk Cap 1 DMB S3000V 2 H Kırıcı Breaker 1 DMB S3000V 3 H Pim Pin 2 DMB S3000V 4 N01/ A.K.B. Civata Bolt, Hex. 2 M16x160, DMB S3000V 5 N02/ A.K. Somun Nut, Hex. 2 M16, DMB S3000V 8 H Hortum Hose 2 DMB S3000V 9 N10/ O-Ring O-Ring 2 DMB S3000V 10 N16/K Rekor Connector 2 DMB S3000V 11 N10/ O-Ring O-Ring 2 DMB S3000V 12 H Konnektör Connector 1 DMB S3000V H Kırıcı Mont. Breaker Mount. 1 TNB H Kırıcı Breaker 1 TNB H Hortum Hose 2 TNB N10/ O-Ring O-Ring 2 TNB N16/K Rekor Connector 2 TNB N10/ O-Ring O-Ring 2 TNB H Konnektör Connector 1 TNB 230 HMK 300 LC

31

32 ÇABUK SÖK TAK KOMPLESİ (OP) QUICK COUPLING ASSEMBLY (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Çabuk Sök-Tak Komp. Quick Coupling Ass'y H Çabuk Sök-Tak Mont. Quick Coupling Mnt. 1 2 H Pim Pin 2 3 H Şim Shim 4 4 H O-Ring O-Ring 2 5 H O-Ring O-Ring 2 6 N10/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 2 M16x160 7 N02/ A.K.Somun Nut, Hex. 4 M16 8 H Blok Block 1 9 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 2 M10x30 10 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M10 11 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M10 12 H Tesisat KM Pipe WA 2 13 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Hd. 8 M6x25 14 N07/ Kelepçe Gövdesi Clamp, Pipe 4 15 H Sac, Bağlantı Plate 1 16 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Hd. 2 M10x50 17 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M10 18 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M10 19 H Valf, Çabuk Sök Tak Valve, Quick Coup N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Hd. 2 M8x20 21 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M8 22 N16/K Rekor Connector 4 23 N10/ O-Ring O-Ring 4 24 N16/K Rekor Connector 2 25 N10/ O-Ring O-Ring Q Hortum Komplesi Hose Ass'y 2 27 N16/K Rekor Connector Q Hortum Komplesi Hose Ass'y N Hortum Komplesi Hose Ass'y 2 30 N16/X Tapa Plug 2 31 N16/K Rekor Connector 4 32 N10/ O-Ring O-Ring N Hortum Komplesi Hose Ass'y Q Hortum Komplesi Hose Ass'y /12200 Kablo Bağı Strap /21030 Anahtar Switch /30920 Düğme Button D 520/31180 Düğme Button D HMK 300 LC

33

34 ÇABUK SÖK TAK MONTAJI (OP) QUICK COUPLING MOUNTING (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Çabuk Sök-Tak Mont. Quick Coupling Mnt H Çabuk Sök-Tak K.M. Quick Coupling W.A. 1 2 H Çene Mont. Tooth Mount. 1 2_1 H Çene K.M. Tooth W.A. 1 2_2 H Sert Burç Bushing 2 2_3 N10/ Toz Keçesi Dust Seal 2 2_4 N08/ Gresörlük Grease, Nipple /07046 Silindir Mont. Cylinder Mount. 1 4 H Pim, ÇST-Çene Pin, QC-Tooth 1 5 H Pim, Çene-Silindir Pin, Tooth-Cylinder 1 6 H Pim, ÇST-Silindir Pin, QC-Cylinder 1 7 H Pim, Çene Sabitleme Pin, Tooth Lock 1 8 H Şim Shim 2 9 N05/ Segman, Dış Retaining Ring 1 10 N05/ Segman, Dış Retaining Ring 2 11 N06/ Halkalı Pim Pin 1 12 H Etiket, Ataçman Decal HMK 300 LC

35

36 ÇABUK SÖK-TAK SİLİNDİRİ (OP) QUICK COUPLING CYLINDER (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. 170/07046 Çab. Sök-Tak Sil. M. Qck. Coup. Cyl. Mnt /20527 Silindir Borusu K.M. Tube W.A /00400 Mafsal Yatağı Mont. Spherical Bearing /42023 Silindir Mili K.M. Rod /20450 Piston Piston /14070 Boğaz Gland /14070 Kapak Cover 1 7 N05/ Segman Retaining Ring 2 8 N04/ Vidalı Pim Pin 1 9 N10/ Piston Keçesi Piston Seal 1 K1 10 N10/ Piston Yatak. Bandı Ring, Wear 2 K1 11 N10/ Piston O-Ringi O-Ring, Piston 1 K1 12 N10/ Boğaz Yatak. Bandı Ring, Wear 2 K2 13 N10/ Boğaz O-Ringi O-Ring, Gland 1 K2 14 N10/ Boğaz Keçesi Seal, Gland 1 K2 15 N10/ Boğaz Toz Keçesi Dust Seal, Gland 1 K2 16 N08/ Gresörlük Grease, Nipple 1 17 N09/ Çelik Bilya Ball 1 18 N10/ Tampon Keçesi U-Cup 1 K2 19 N10/ O-Ring, Boğaz O-Ring, Gland 1 K2 20 N10/ O-Ring, Boğaz O-Ring, Gland 1 K2 21 H Çek Valf Check Valve 1 22 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr N16/K Rekor Connector 2 25 N10/ O-Ring O-Ring /80015 Tesisat Komplesi Pipe Ass'y /80010 Tesisat Komplesi Pipe Ass'y 1 28 N16/N Ayarlanabilir Dirsek Elbow 2 S48/80710 Piston Tamir Takımı Seal KIT, Piston 1 K1 S48/91210 Boğaz Tamir Takımı Seal KIT, Gland 1 K HMK 300 LC

37

38 ÇİFT TESİRLİ KIRICI TESİSATI MONTAJI (1) (OP) DOUBLE ACTING PIPING (1) (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Kırıcı Tesisatı Mont. Breaker Piping Mount H Boru Komplesi Pipe Ass'y H Boru Komplesi Pipe Ass'y H Boru Komplesi Pipe Ass'y 1 20 H Boru Komplesi Pipe Ass'y 1 21 H Boru Komplesi Pipe Ass'y 2 3,07 Arm H Boru Komplesi Pipe Ass'y 2 2,5 Arm OP 22 H Kelepçe Clamp H Lastik Rubber N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 10 M16x55 25 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 10 M16 26 H Kelepçe Sacı, K.M. Clamp Plate, W.A N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 16 M12x35 28 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 16 M12 29 H Kelepçe Clamp 8 30 H Lastik Rubber 4 31 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 4 M16x90 32 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M N Hortum Hose N10/ O-Ring O-Ring Q Hortum Hose 2 52 N10/ O-Ring O-Ring 4 53 H Vana Valve D H Vana Valve 2 ** D 53_1 N14/ Vana Gövdesi Body, Valve _2 H Kilit Pulu Washer, Lock _3 H Segman Retaining Ring _4 H Somun Nut _5 H Cıvata Bolt _6 H Kol Lever H Kelepçe Sacı, Vana Clamp Plate, Valve D H Kelepçe Sacı, Vana Clamp Plate, Valve D 55 N01/ A.K.B. Civata Bolt, Hex. 4 M12x N01/ A.K.B. Civata Bolt, Hex. 4 M12x N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M12 57 H Kelepçe Sacı, K.M. Clamp Plate, W.A D H Kelepçe Sacı, K.M. Clamp Plate, W.A D 58 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 4 M16x40 59 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr N03/ Pul Washer, Pln H Adaptör Connector 2 62 N10/ O-Ring O-Ring 2 (*) dahil. / Includes (**) H ve H ile birlikte H yerine kullanılabilir. / It can be used instead of H with H and H HMK 300 LC

39 ÇİFT TESİRLİ KIRICI TESİSATI MONTAJI (1) (OP) DOUBLE ACTING PIPING (1) (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. 63 N10/ O-Ring O-Ring 2 64 N16/K Rekor Connector 2 * N16/K Rekor Connector N10/ O-Ring O-Ring 2 66 N10/ O-Ring O-Ring 2 * H Yüksük Ring 2 * H Yüksük Ring H Tapa Plug 2 * H Tapa Plug N05/ Segman Retaining Ring 2 * N05/ Segman Retaining Ring H Adaptör Connector 2 83 N10/ O-Ring O-Ring 2 84 F99/70100 Manometre Prizi Coupling, Screw (*) dahil. / Includes HMK 300 LC

40

41 ÇİFT TESİRLİ KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP) DOUBLE ACTING PIPING MOUNTING (2) (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. 1 H Dirsek KM, Kırıcı T. Elbow WA, Breaker P. 1 2 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 2 M10x35 3 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M10 4 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M10 5 H Dirsek KM, Kırıcı T. Elbow WA, Breaker P. 1 6 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 2 M10x35 7 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M10 8 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M10 9 H Hortum Hose 1 10 N10/ O-Ring O-Ring 1 11 N10/ O-Ring O-Ring 1 12 N16/J Yarım Flanş Flange 2 13 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Hd. 4 M10x35 14 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M10 15 N16/K Rekor Connector 2 16 N10/ O-Ring O-Ring 2 33 N16/K Rekor Connector Q Hortum Hose 1 35 N10/ O-Ring O-Ring 2 36 N16/K Rekor Connector 2 37 N10/ O-Ring O-Ring N Hortum Hose 1 39 N10/ O-Ring O-Ring 2 40 N16/K Rekor Connector 4 41 N10/ O-Ring O-Ring 4 42 H Dirsek KM, Kırıcı T. Elbow WA, Breaker P N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 4 M16x35 44 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M N Hortum Hose 1 46 N10/ O-Ring O-Ring Q Hortum Hose 1 48 N10/ O-Ring O-Ring Q Hortum Hose 1 75 N16/K Rekor Connector 1 76 N10/ O-Ring O-Ring 1 77 N16/K Rekor Connector 1 78 N10/ O-Ring O-Ring U Hortum Hose 1 80 N16/K Rekor Connector 1 81 N10/ O-Ring O-Ring 1 85 N16/K Rekor Connector 1 86 N10/ O-Ring O-Ring U Hortum Hose S Hortum Hose 1 89 H Çift Yönlü Ayak Ped. Double Acting Valve 1 NOT: Bu sayfa seri nolu makineden itibaren geçerlidir. NOTE: This page is valid from serial number machine HMK 300 LC

42 ÇİFT TESİRLİ KIRICI TESİSATI MONTAJI (2) (OP) DOUBLE ACTING PIPING MOUNTING (2) (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. 90 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt Hex N03/ Yaylı Rondela Washer Spr 2 92 N16/K Rekor Connector 2 93 N10/ O-Ring O-Ring 2 94 H Yollu Küresel Vana 3 Way Ball Valve 1 95 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 4 M8x30 96 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M8 97 H Tutucu KM Bracket 1 98 N16/K Rekor Connector 2 99 N10/ O-Ring O-Ring H Boru KM Pipe WA N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Hd. 4 M10x N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M N10/ O-Ring O-Ring N10/ O-Ring O-Ring T Hortum Hose N10/ O-Ring O-Ring H Taban Sacı KM Floor Plate H Etiket, Uyarı Decal, Warning /21020 Anahtar Switch /31200 Düğme Button N Hortum Hose N10/ O-Ring O-Ring H Adaptör Connector N10/ O-Ring O-Ring H AT Rekor Tee H Basınç Müşürü Pressure Switch H Koruyucu Kapak Cover H Kilit Montajı, Pedal Lock Ass'y N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Hd. 4 M10x N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M NOT: Bu sayfa seri nolu makineden itibaren geçerlidir. NOTE: This page is valid from serial number machine HMK 300 LC

43

44 ÇİFT YÖNLÜ AYAK PEDALI (OP) DOUBLE ACTING VALVE (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Çift Yön. Ayak Pedalı Double Acting V/V H Gövde Casing 1 2 H Pedal Pedal 1 3 H Pedal Kılıfı Pedal Cover 1 4 H Kapak Cover 1 K1 5 H Burç Bush 2 K1 6 H Kam Cam 1 K2 7 H Körük Bellow 1 8 H Valf Sürgüsü Spool 2 K3 9 H Şim Shim AR K3 10 H Yay Tutucu Spring Seat 2 K3 11 H Yay Spring 2 K3 12 H Yay Tutucu Spring Seat 2 K3 13 H Durdurucu Stoper 2 set K3 14 H Tapa Plug 2 K4 15 H O-Ring O-Ring 2 K4, K5 16 H Toz Keçesi Dust Seal 2 K4, K5 17 H Pim Keçesi Rod Seal 2 K4, K5 18 H Yay Spring 2 19 H İtici Pim Push Rod 2 K4 20 H Civata Wrench Bolt 2 M8x30 21 H Setskur Set Screw 2 K2 22 H Somun Nut 2 K2 23 H Şaft Cam Shaft 1 24 H Setskur Set Screw 1 M8x12 K2 25 H Civata Wrench Bolt 2 26 H Blok Block 1 27 H O-Ring O-Ring 2 K5 28 H Civata Wrench Bolt 2 M8x40 29 H Tapa Plug 1 30 H Tapa Plug 1 H Kapak KİTİ Cover KIT K1 H Kam KİTİ Cam KIT K2 H Sürgü KİTİ Spool KIT K3 H İtici Pim KİTİ Push Rod KIT K4 H Tamir Takımı Seal KIT K HMK 220 LC

45

46 BOM EMNİYET VALFİ MONTAJI (OP) BOOM SAFETY LOCK SYSTEM (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Bom Emniyet V. Mon. Boom Safety L. Sys H Bom Emniyet Valfi Boom Lock V/V 2 2 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Head 8 M12x55 3 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 8 M12 4 H Tesisat Borusu, Sağ Pipe Ass'y, R 1 5 H Tesisat Borusu, Sol Pipe Ass'y, L 1 6 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Head 8 M12x45 7 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 8 M12 8 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Head 8 M10x40 9 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 8 M10 10 N16/K Rekor Connector 2 11 N10/ O-Ring O-Ring N Hortum Komplesi Hose Ass'y 1 13 N16/K Rekor Connector 2 14 N10/ O-Ring O-Ring 2 15 N16/T A.T. Rekor Tee N Hortum Komplesi Hose Ass'y 1 17 N16/K Rekor Connector 2 18 N10/ O-Ring O-Ring S Hortum Komplesi Hose Ass'y Q Hortum Komplesi Hose Ass'y Q Hortum Komplesi Hose Ass'y 1 22 N16/T A.T. Rekor Tee 2 23 H A.T. Rekor Tee HMK 300 LC

47

48 UÇ BOM EMNİYET VALFİ MONTAJI (OP) ARM SAFETY LOCK SYSTEM (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Arm Emniyet V. Mon. Arm Safety L. Sys H Arm Emniyet Valfi Arm Lock V/V 2 2 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Head 4 M12x80 3 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M12 4 H Tesisat Borusu Pipe Ass'y 1 5 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Head 4 M12x45 6 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M12 7 N16/K Rekor Connector 2 8 N10/ O-Ring O-Ring N Hortum Komplesi Hose Ass'y N Hortum Komplesi Hose Ass'y 1 11 N16/T A.T. Rekor Tee 1 12 H A.T. Rekor Tee 1 13 N01/ S.B. Cıvata Bolt, Cyl. Head 4 M10x40 14 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 4 M HMK 300 LC

49

50 AŞIRI YÜK UYARI SİSTEMİ (OP) OVERLOAD WARNING SYSTEM (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Aşırı Yük Uyarı Sis. Overload Warn. Sys H Aşırı Yük Uyarı Müş. O.load Warn. Switch 1 2 H Aşırı Yük Müş. Bloğu O.L. Warn. Swc. Block 1 3 N01/ A.K.B. Civata Bolt, Hex. 2 M5x16 4 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M5 5 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M5 6 H Bağlantı Sacı Bracket 1 7 N01/ A.K.B. Civata Bolt, Hex. 2 M6x15 8 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M6 9 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M6 10 N16/T A.T. Rekor Tee 1 11 N16/K Rekor Connector 1 12 N10/ O-Ring O-Ring N Hortum Komp. Hose Ass'y /11700 Kablo Bağı String HMK 300 LC

51

52 RİPER (OP) RIPPER (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. 1 H Riper Ripper 1 11 Pim Pin 1 bak / see Pim Pin 1 bak / see HMK 300 LC

53

54 TEPE LAMBASI MONTAJI (OP) BEACON MOUNTING (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Tepe Lambası Mont. Beacon Mount H Bağlantı Sacı Support, Mounting 1 2 N01/ A.K.B. Cıvata Bolt, Hex. 2 M8x15 3 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M8 4 H Tepe Lambası Beacon 1 A H Tepe Lambası Beacon 1 A 5 520/21020 Anahtar, Döner Lam. Switch, Beacon /30000 Düğme Button D 520/31000 Düğme Button 1 * D 7 N01/ Cıvata Bolt 3 M6x15 8 N03/ Pul Washer, Pln. 6 M6 9 N02/ Somun Nut 3 M HMK 300 LC

55

56 ARKA ÇALIŞMA LAMBASI MONTAJI (OP) REAR WORK LAMP MOUNTING (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Arka Çalış. Lam. Mont. R. Work Lamp Mount H Çalışma Lambası Work Lamp 2 2 H Bağlantı Sacı Support, Mounting 1 3 N01/ A.K.B. Civata Bolt, Hex. 1 M8x20 4 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 1 M8 5 N03/ Pul Washer, Pln. 1 M8 6 N03/ Pul Washer, Pln. 1 M /21020 Anahtar Switch /30050 Düğme Button D 520/31015 Düğme Button 1 * D (*) Eskisinin yerine kullanmak için kabin içindeki tüm düğmeleri değiştiriniz. To interchange please revise all buttons in the cab HMK 300 LC

57

58 ÖN ÇALIŞMA LAMBASI MONTAJI (OP) FRONT WORK LAMP MOUNTING (OP) No Parça No Adı Adet Not Seri No Y. Kul. S.K. No Part No Description Q'ty Note Serial No ICA S.C. H Ön Çalış. Lam. Mont. F. Work Lamp Mount H Çalışma Lambası Work Lamp 2 2 N02/ A.K. Somun Nut, Hex. 8 M10 3 N03/ Yaylı Rondela Washer, Spr. 2 M10 4 N03/ Pul Washer, Pln. 2 M /21020 Anahtar, Döner Lam. Switch, Beacon /30050 Düğme Button D 520/31015 Düğme Button 1 * D (*) Eskisinin yerine kullanmak için kabin içindeki tüm düğmeleri değiştiriniz. To interchange please revise all buttons in the cab HMK 300 LC

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE 3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK 3 7 11 5 8 9 12 2 4 10 13 1 6 14 15 32 31 30 29 18 19 16 28 27 26 25 24 23 22 21 20 17 10 SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK Sıra No Item No Stok

Detaylı

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES 4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES PA S A A A A PA S A A e No P N N S N N S NN 9 140100531 1 Turbo Yağlama Borusu pipe oil, turbo 10 140100575 1 Turbo Yağ Dönüş Rakoru fitting, turbo oil return 11.52 140100582

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=08660(h) FAX=08660(h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/0077 Açıklama: KOMATSU KAMYONLAR VE DA- VE A- BULDOZERLERDE KULLANILMAK ÜZERE İHTİYACIMIZ 6 7 8 9 6-000-08-00-0-0-0-0-09-06-60-06-60-09-6-7-960-0-0-0-

Detaylı

www.ornekismakinalari.com.tr

www.ornekismakinalari.com.tr Hakkımızda 1976 Yılından Başlayarak 35 Yılı Aşkın Süredir İş Makinası Ve Yedek Parça Sektöründe Tecrübeli Bir Yönetime Sahip Olan Örnek İş Makinaları 1995 Yılında Arif Öksüz Tarafından Kurulmuştur. 2013

Detaylı

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU DZH200 E ZEMİN FREZE // SURFACE PREPARATION KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI

AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI MODEL EW-TECH 3500/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKI A SA AYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE

Detaylı

PARÇA KATALOĞU/PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU/PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU/PARTS CATALOGUE Grup Adı/Group Name MOTOR/ENGINE Komple Adı/Assy Name SİLİNDİR BLOĞU/CYLINDER BLOCK BMCBELC211A 27.07.2010 Bölüm/Section 1 Sayfa/Page 1 NATO PARÇA KATALOĞU/NATO PARTS CATALOGUE

Detaylı

Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN

Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP Yedek Parça Kataloğu Spare Parts Catalogue TR EN VFPN -H SERİSİ VERSİYON:0 TR/ EN Tüm haklar VOLKAN'da saklıdır. 05 TÜRKİYE'de basılmıştır. /Copyright by VOLKAN - 05 - printed

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE BMC / PROFESYONEL BMC / PROFESSIONAL PARÇA No. PART No. 8K230502 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE BMC / PROFESYONEL BMC / PROFESSIONAL FABRİKA VE

Detaylı

TOZ LASTİK TAKIMI CT 0 SB... SN....9 DUST RUBBER SET / CT 00 ŞAPKALI TOZ LASTİĞİ / THRUST PART WITH BELLOW 7 mm CT 0 TOZ LASTİK BURCU / DUST RUBBER BUSH *8*0 mm Q 7 mm TOZ LASTİK TAKIMI CT 8 DUST RUBBER

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE BMC / PROFESYONEL BMC / PROFESSIONAL BÜLTEN No. BULLETIN No. 8K230504-2 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE BMC / PROFESYONEL BMC / PROFESSIONAL FABRİKA VE GENEL MÜDÜRLÜK SATIŞ

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA No. PART No. 54RS010036 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE FABRİKA VE GENEL MÜDÜRLÜK SATIŞ ve SERVİS FACTORY SALES & SERVICE Kemalpaşa Cad. 32 Kemalpaşa Cad.32 35060 Pınarbaşı

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=040(4h) FAX=040(4h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/99 4 7 9-004-0-0-09-04-40 --0400 4-470-0 4-0-04 4-0- 4-0-4 44--4 4-0-04 4-0-0 4-0-04 4-0-07 RULMAN SF7 RULMAN NJ99-C4 Özellik: ORJİNAL/NTN/NSK RULMAN

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PRO 935 (ZHF) PARÇA No. PART No. 52RS016434 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PRO 935 (ZHF) FABRİKA VE GENEL MÜDÜRLÜK SATIŞ ve SERVİS FACTORY SALES & SERVICE Kemalpaşa Cad.

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=0800(h) FAX=0800(h) Dosya No : -KÇLİ/00 Sayfa No / -0-000 RACE ASS'Y 7-8-0-0-79 KIT 7-8-000 TK -70- CONDENSER ASSY 0-979-8-0-00 ARMATURE ASSY KDO-00-0 --088 TANK -07-0 -00- DIAPHRAGM 8-- 0 7 --00 COVER

Detaylı

AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI

AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI MODEL NEW-TECH 1500/5 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PRO 827 (ZCX / ZHF) PARÇA No. PART No. 52RS016432 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PRO 827 (ZCX / ZHF) FABRİKA VE GENEL MÜDÜRLÜK SATIŞ ve SERVİS FACTORY SALES & SERVICE Kemalpaşa

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PROBUS 850 TBX (YURT İÇİ) PARÇA No. PART No. 54RS110272 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PROBUS 850 TBX (YURT İÇİ) FABRİKA VE GENEL MÜDÜRLÜK SATIŞ ve SERVİS FACTORY SALES

Detaylı

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI 1 Nut M6 M6 somun 8 2 Cover Kapak 1 3 Bearing type 6010 6010 tipi rulman 2 4 Snap ring Φ 50 Segman Φ 50 3 5 Ring gear Dişli 1 6 Male P.T.O. shaft

Detaylı

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY.

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. 8 ECS - 000 MCK0 000 Caliper Pin Repair Kit Kaliper Perno Tamir Takımı

Detaylı

Rev.No/Rev. Tarihi Rev.No/Rev.Date. Yayın Tarihi Date of Issue 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5. Kalite Güvence Sorumlusu / Q.A.

Rev.No/Rev. Tarihi Rev.No/Rev.Date. Yayın Tarihi Date of Issue 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5. Kalite Güvence Sorumlusu / Q.A. No Nr Seite Seviyesi Level Ebene Tarihi Date Datum 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5 DEĞĠġĠKLĠK NOTLARI / REVISION REMARKS / ÄNDERUNGSVERMERKE Yapılan DeğiĢiklik Revision made Änderung durchgeführt von

Detaylı

OPEL TERMOSTAT SU ÇIKIŞ HORTUMU THERMOSTAT WATER OUTLET HOSE CORSA A 1.2 RADYATÖR ALT HORTUMU RADIATOR LOWER HOSE

OPEL TERMOSTAT SU ÇIKIŞ HORTUMU THERMOSTAT WATER OUTLET HOSE CORSA A 1.2 RADYATÖR ALT HORTUMU RADIATOR LOWER HOSE 95101 1818344 95102 1336291 95103 1336431 CORSA A 1.2-1.3 95104 CORSA C 1.4 95107 1337601 95105 CORSA C 1.7 D. 95110 1336245 95108 1337322 95111 TERMOSTAT SU ÇIKIŞ HORTUMU THERMOSTAT WATER OUTLET HOSE

Detaylı

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU BACK POCKET SETTER UNIT WITHOUT FOLDING FOR TROUSERS PANTOLON ARKA CEP TAKMA OTOMATI KATLAMASIZ MODEL NEW-TECH 3000/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA

Detaylı

OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI MODEL NEW-TECH 1700/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP 1 ŞASE

Detaylı

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue +905301453454

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue
+905301453454 NXN1001 NXN1002 51958007431 51958006075 51958007386 51958007418 TIGHTENER PULLEY 65 X 36 TIGHTENER PULLEY 74 X 42 X 6304 NXN1003 NXN1004 51958006092 51958007436 51958200039 TIGHTENER PULLEY 74 X 34 X 6304

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA No. PART No. 51RS801627 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE FABRİKA VE GENEL MÜDÜRLÜK SATIŞ ve SERVİS FACTORY SALES & SERVICE Kemalpaşa Cad.

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE BMC / PROFESYONEL PRO 522 (LHT / LHX) BMC / PROFESSIONAL PRO 522 (LHT / LHX) PARÇA No. PART No. 52RS007845 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE BMC / PROFESYONEL PRO 522 (LHT

Detaylı

OPEL TERMOSTAT SU ÇIKIŞ HORTUMU THERMOSTAT WATER OUTLET HOSE CORSA A 1.2 RADYATÖR ALT HORTUMU RADIATOR LOWER HOSE

OPEL TERMOSTAT SU ÇIKIŞ HORTUMU THERMOSTAT WATER OUTLET HOSE CORSA A 1.2 RADYATÖR ALT HORTUMU RADIATOR LOWER HOSE 95101 1818344 95102 1336291 95103 1336431 CORSA A 1.2-1.3 95104 CORSA C 1.4 95107 CORSA C 1.7 D. 95110 1337601 95105 1336245 95108 1337322 95111 TERMOSTAT SU ÇIKIŞ HORTUMU THERMOSTAT WATER OUTLET HOSE

Detaylı

AUTO KING MİNİ ONARIM SERVİS MERKEZLERİ -TÜRKİYE. Franchisor (Beken Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş) Servis Merkezleri:

AUTO KING MİNİ ONARIM SERVİS MERKEZLERİ -TÜRKİYE. Franchisor (Beken Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş) Servis Merkezleri: AUTO KING MİNİ ONARIM SERVİS MERKEZLERİ -TÜRKİYE Franchisor (Beken Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş) Servis Merkezleri: 1) AUTO KING İstanbul Maslak Adres : Atatürk Oto Sanayi Sitesi, 2.Kısım, 12.Sok. no:437,

Detaylı

MOTOR TAKOZU ENGINE SUPPORT Logan-Sandero 1.4-1.6 16V. Megane II-Scenic II-Dacia Logan-Sandero. ŞANZIMAN TAKOZU GEARBOX SUPPORT Megane II-Logan

MOTOR TAKOZU ENGINE SUPPORT Logan-Sandero 1.4-1.6 16V. Megane II-Scenic II-Dacia Logan-Sandero. ŞANZIMAN TAKOZU GEARBOX SUPPORT Megane II-Logan LOGAN-SANDERO DACIA 10781 82 00 805 809 10770 10771 60 01 547 893 60 01 549 202 MOTOR TAKOZU SAĞ ENGINE SUPPORT (R) D.Duster-D.Logan-D.Sandero 1.5DCI 85HP 10476 ARKA MOTOR TAKOZU ENGINE SUPPORT (BACK)

Detaylı

BF130AX (ZW5A2 02A;13ZW50E1,extZW5A2 02A;13ZW50E1) E-1 CYLINDER HEAD COVER

BF130AX (ZW5A2 02A;13ZW50E1,extZW5A2 02A;13ZW50E1) E-1 CYLINDER HEAD COVER Sayfa 1 E-1 CYLINDER HEAD COVER Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12251ZW5003 GASKET, CYLINDER HEAD 1019107 001 LD 2 12310ZW5000ZA COVER COMP., HEAD *NH8 * 1025216 001 LD 3 12342P08004 SEAL, SPARK

Detaylı

TUSATECH TUSA OTOMOTİV MAN - MERCEDES KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE MAN - MERCEDES TRUCK SPARE PARTS

TUSATECH TUSA OTOMOTİV MAN - MERCEDES KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE MAN - MERCEDES TRUCK SPARE PARTS TUSATECH TUSA OTOMOTİV - KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE - TRUCK SPARE PARTS ÜRÜNLERİ / PRODUCTS COD O.E.M. NO MODEL PARÇA / DESCRIPTION FOTO / PICTURE TS 5130 51063305034 51063305040 TGS TGX EURO 4

Detaylı

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05019 AKÜ 1 1 355,40 419,37 YME001A06A06022 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 18,66 22,02 YME00197A11H001

Detaylı

AUTO KING MİNİ ONARIM SERVİS MERKEZLERİ -TÜRKİYE. Franchisor (Beken Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş) Servis Merkezleri:

AUTO KING MİNİ ONARIM SERVİS MERKEZLERİ -TÜRKİYE. Franchisor (Beken Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş) Servis Merkezleri: AUTO KING MİNİ ONARIM SERVİS MERKEZLERİ -TÜRKİYE Franchisor (Beken Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş) Servis Merkezleri: 1) AUTO KING İstanbul Maslak Adres : Atatürk Oto Sanayi Sitesi, 2.Kısım, 12.Sok. no:437,

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PROBUS 850 TBX (YURT İÇİ) PARÇA No. PART No. 54RS110272 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PROBUS 850 TBX (YURT İÇİ) FABRİKA VE GENEL MÜDÜRLÜK SATIŞ ve SERVİS FACTORY SALES

Detaylı

2014 KAUÇUK-METAL YEDEK PARÇA KATALOĞU 2014 RUBBER - METAL SPARE PARTS CATALOGUE DACIA. www.uc-el.com.tr

2014 KAUÇUK-METAL YEDEK PARÇA KATALOĞU 2014 RUBBER - METAL SPARE PARTS CATALOGUE DACIA. www.uc-el.com.tr www.uc-el.com.tr 2014 KAUÇUK-METAL YEDEK PARÇA KATALOĞU 2014 RUBBER - METAL SPARE PARTS CATALOGUE 10781 82 00 805 809 11 21 062 62R MOTOR TAKOZU SAĞ ENGINE SUPPORT (R) Duster-Logan-Sandero 1.5DCI 85HP

Detaylı

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ ŞİBER 1 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (ISIL İŞLEMLİ) 2 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (KAYNAK DOLGULU) 3 919630 S VALF 4 919630 S VALF FREZELİ MİL 5 415594 BASKI CONTASI 50 SHORE 6 415592 BASKI CONTASI

Detaylı

Beton Pompaları Concrete Pumps

Beton Pompaları Concrete Pumps 1 Boru Kelepçeleri Beton Boruları Temizle Topları Su Pompası ve Tamir Takımı 2 Elektrik & Hidrolik Aksamı Azot Tüpü Redüksiyon Boruları Şanzuman Ayracı ve Dişlisi Filtre Çeşitleri Ayak Takozu 3 Gaz Kutusu,

Detaylı

PALIO. MOTOR TAKOZU ENGINE SUPPORT Palio-Albea-Strada 1.6-1.7 TD-1.9 D. ŞANZIMAN TAKOZU GEARBOX SUPPORT Palio-Albea-Strada 1.2-1.4-1.6 1.7 TD- 1.

PALIO. MOTOR TAKOZU ENGINE SUPPORT Palio-Albea-Strada 1.6-1.7 TD-1.9 D. ŞANZIMAN TAKOZU GEARBOX SUPPORT Palio-Albea-Strada 1.2-1.4-1.6 1.7 TD- 1. PALIO 31359 46808869 31383 46439600 46440550 31394 51731216 31384 MOTOR TAKOZU ENGINE SUPPORT Palio - Albea 1.6 ŞANZIMAN TAKOZU GEARBOX SUPPORT Palio-Albea-Doblo-Strada 1.2-1.4-1.6 1.7 TD-1.9 D 31358 46520124

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE PARÇA No. PART No. 53RS802989 PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE FABRİKA VE GENEL MÜDÜRLÜK SATIŞ ve SERVİS FACTORY SALES & SERVICE Kemalpaşa Cad. 32 Kemalpaşa Cad.32 35060 Pınarbaşı

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002706 İlaç deposu 20 lt. TM 1 2 2002702

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

Thermo S 160 Thermo S 230 Thermo S 300 Thermo S 350 Thermo S 400

Thermo S 160 Thermo S 230 Thermo S 300 Thermo S 350 Thermo S 400 Water heaters Spare parts list (Türkçe) Thermo S 60 Thermo S 30 Thermo S 300 Thermo S 350 Thermo S 00 Ident Nr. 359A Heater fig. - Electrical parts fig. 5, 6 Mechanical parts fig. 7 - Standard parts, sealing

Detaylı

MASSEY NR : ENTRA NR : 45.92.002 DESCRIPTION : BONNET HANDLE PARÇA ADI : TYPE :

MASSEY NR : ENTRA NR : 45.92.002 DESCRIPTION : BONNET HANDLE PARÇA ADI : TYPE : 45.92.167 ASPAR OTOMOTİV SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. TEL +90 212 671 72 61 - +90 212 671 61 49 FAX +90 212 671 61 27 MF 001 MASSEY NR : 1884060M91 +82822M9 ENTRA NR : 45.92.001 DESCRIPTION : BONNET

Detaylı

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA NO: PART NO: 1 PARÇA İSMİ: PART NAME: Kablo Sıkma Somunu / Nut MALZEME: MATERIAL: PARÇA NO: PART NO: 16 PARÇA İSMİ: PART NAME: Alt Rulman

Detaylı

YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 2½  POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

GH833 Doðrudan Daldýrma Kiti

GH833 Doðrudan Daldýrma Kiti Talimatlar GH833 Doðrudan Daldýrma Kiti 311565B - Kulenin/dirseðin yerleþtirilmesi için. - Parça No. 287843 Önemli Güvenlik Uyarýlarý Bu el kitabýndaki bütün uyarý ve talimatlarý okuyun. Bu talimatlarý

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 2 1 23,00 27,14 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 3 1 26,83 31,66 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

İMAL EDİLMEK/ONARILMAK ÜZERE SERGİLENECEK MALZEME LİSTESİ

İMAL EDİLMEK/ONARILMAK ÜZERE SERGİLENECEK MALZEME LİSTESİ Malzeme Tanıtım i Adet - Fiyat i 1 5,85527E+12 100015202 TÜP, GÖRÜNTÜ YOĞUNLAŞTIRICI, NESİL III, 18MM, TERSLEMEYEN M972-M978-M995 GECE GÖRÜŞ CİHAZI 300 ADET 5.250 TL ELEKTRONİK, KİMYASALLAR J.GN.K.LIĞI

Detaylı

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 2 D-SÖKME YMR950177419001 YAĞ POMPASI SOMUN SÖKME APARATI 1 1 7,76 9,16 3 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05023 AKÜ 14 1 45,90

Detaylı

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ YANGIN POMPA SİSTEMLERİ Türbosan A.Ş. nin Yangın Pompaları UL LİSTED olmuştur. NFPA 20 (National Fire Protection Association) Standardı yangından korunmak için Yangın Pompa Gruplarını ve Tesisatlarını

Detaylı

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ.

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ. 1 - TAKIM CONTA - MOTOR GÖVDESİ - GAZ KOLU 0 1 00558201339 TAKIM CONTA 2 0 1 00558401349 TAKIM CONTA 2 0 1 00558601358 TAKIM CONTA 0 1 00558801369 TAKIM CONTA 0,5 1 00558210339 O-RİNG + KEÇE TAKIMI 4 0,5

Detaylı

KAUÇUK YEDEK PARÇA & MAKAS RUBBER PARTS & LEAF SPRINGS

KAUÇUK YEDEK PARÇA & MAKAS RUBBER PARTS & LEAF SPRINGS KAUÇUK YEDEK PARÇA & MAKAS RUBBER PARTS & LEAF SPRINGS Rubber Parts KAUÇUK YEDEK PARÇA RUBBER PARTS araç marka hann referans ürün açıklaması oem numarası ürün görseli vehicles Brand hann references product

Detaylı

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE MEGASTAR (PANELVAN) (360 PDV) PARÇA No. PART No PARÇA KATALOĞU PARTS CATALOGUE MEGASTAR (PANELVAN) (360 PDV) FABRİKA VE GENEL MÜDÜRLÜK SATIŞ ve

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

ARAÇ KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİ. Administrator tarafından yazıldı. Salı, 28 Ekim 2014 11:40 - Son Güncelleme Perşembe, 12 Şubat 2015 12:48

ARAÇ KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİ. Administrator tarafından yazıldı. Salı, 28 Ekim 2014 11:40 - Son Güncelleme Perşembe, 12 Şubat 2015 12:48 araç kalorifer petek temizliği, araç kalorifer peteği temizleme, araç kalorifer petek temizliği nasıl yapılır, araç kalorifer petek temizliği fiyatları, radyatör petek temizliği, oto radyatör temizliği

Detaylı

ATV250S D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

ATV250S D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05019 AKÜ 27 1 355,40

Detaylı

CANMAKINA www.canmakina.com.tr

CANMAKINA www.canmakina.com.tr ADK02 One or Two Needle, Double Locked Stitch Sewing Machine Spare Part Catalogue CANMAKINA www.canmakina.com.tr ÖZELLİKLER SPECIFICATIONS Dikiş: Zincir Dikiş Type: Chain Stitch Dikiş Tipi 401 Stitch

Detaylı

Kablin Ek Parça & Vanalar

Kablin Ek Parça & Vanalar Kablin Ek Parça & Vanalar Kablin Ek Parçalar 07010 Manşon Coupling 07850 90º Erkek Dirsek 90º Elbow with Threaded Male Offtake 07610 Tamir Manşonu Repair Coupling 07770 90º Dişi Dirsek Pirinç 90º Elbow

Detaylı

TELESCH TOZSUZ ZIMPARALAMA SİSTEMLERİ SUPERSANDER 2009TE SUPERSANDER 2011TE BAKIM VE KULLANIM KILAVUZU

TELESCH TOZSUZ ZIMPARALAMA SİSTEMLERİ SUPERSANDER 2009TE SUPERSANDER 2011TE BAKIM VE KULLANIM KILAVUZU TELESCH TOZSUZ ZIMPARALAMA SİSTEMLERİ SUPERSANDER 2009TE SUPERSANDER 2011TE BAKIM VE KULLANIM KILAVUZU 1 (CAR EP MODELLER) ÜNİTENİZ YÜKSEK KALİTELİ BİR ENDÜSTRİYEL TOZ EMME CİHAZI VE OTOMATİK BİR SİVİÇTEN

Detaylı

YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 2½  POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YATIRIM TEŞVİK BELGELERİ

YATIRIM TEŞVİK BELGELERİ TEŞVİK BELGELERİ 1//2010-31//2010 TARİHLERİ ARASINDA VERİLEN TEŞVİK BELGELERİ () Sn Belge No Belge Tarihi Firmanın Adı Yatırımın Sektörü Yatırımın Yeri Firmanın Adresi Yatırımın Belge Türü Cinsi 1 2 3

Detaylı

TEOS plus+ TEOS SERİSİ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI TEOS ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION

TEOS plus+ TEOS SERİSİ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI TEOS ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 3 SAYFA 80/1 TEOS plus+ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 3 SAYFA 80/2 SAYFA İNDEKSİ / PAGE INDEX TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI PAKET İÇERİĞİ PACKAGE CONTENTS TABAN

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI SOMUN ÇEKTİRME 1 1 27,18 32,07

Detaylı

HİDROLİK VALFLER HYDRAULIC VALVES. www.betavana.com. betahydroulics.com - 1

HİDROLİK VALFLER HYDRAULIC VALVES. www.betavana.com. betahydroulics.com - 1 HİDROLİK VALFLER HYDRAULIC VALVES www.betavana.com betahydroulics.com - 1 hakkimizda İnan Plastik Makineleri Plastik Geri Dönüşüm sektöründeki deneyimlerini bünyesinde beta markası ile birleştirerek hidrolik

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05011 AKÜ 17 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 17 1 154,45 182,25 YME001L61M62006 AKÜ LASTİĞİ 16 10 4,19 4,94 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ

Detaylı

GOOGLEDA ARAÇ KLİMA GAZ DOLUM CİHAZI. klima gaz dolum cihazı klima gazı nasıl doldurulur

GOOGLEDA ARAÇ KLİMA GAZ DOLUM CİHAZI. klima gaz dolum cihazı klima gazı nasıl doldurulur GOOGLEDA ARAÇ KLİMA GAZ DOLUM CİHAZI klima gaz dolum cihazı klima gazı nasıl doldurulur oto klima gazı fiyatları federal klima klima gaz dolum cihazı fiyatları klima gazı oto klima gaz dolum cihazı fiyatları

Detaylı

ADET (UNIT) PARÇA ADI PART NAME 1 FT157FMI MOTOR KOMPLE ENGINE ASSY(SINGLE EXHAUST) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

ADET (UNIT) PARÇA ADI PART NAME 1 FT157FMI MOTOR KOMPLE ENGINE ASSY(SINGLE EXHAUST) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ENGİNE ASSY MOTOR KOMPLE 1 FT7FMI MOTOR KOMPLE ENGINE ASSY(SINGLE EXHAUST) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 CYLINDER ASSEMBLY SİLİNDİR VE SİLİNDİR ÜST KAPAK GRUBU 1 GB60-86 SOMUN M6 NUT M6 4 2 GB900-88 SAPLAMA

Detaylı

MARKA VE OEM NUMARALARI SADECE TANIMLAMA AMAÇLI KULLANILMIŞTIR. SCANIA Sayfa 1

MARKA VE OEM NUMARALARI SADECE TANIMLAMA AMAÇLI KULLANILMIŞTIR. SCANIA Sayfa 1 S-02 001 AMORTİSÖR LASTİĞİ 339188 S-02 002 AKİS CONTA 114-124 S-02 003 AKÜ KAPAK LASTİĞİ 1529552 124 S-02 004 AKARDEON HORTUM 270142 111-112 S-02 005 AĞIR SERİ TAKVİYE TM. TK. BÜYÜK 1474732 124 S-02 006

Detaylı

KPSS-2014/3 Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme (Ortaöğretim)

KPSS-2014/3 Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme (Ortaöğretim) KURUM ADI KADRO ADI 190160001 SAĞLIK BAKANLIĞI SAĞLIK MEMURU (ADANA TÜM İLÇELER Taşra) 5 0 75,57278 78,51528 190160003 SAĞLIK BAKANLIĞI SAĞLIK MEMURU (ARTVİN TÜM İLÇELER Taşra) 4 0 75,26887 75,34407 190160005

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05011 AKÜ 4 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 4 1 154,45 182,25 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ 8 1 17,00

Detaylı

C1101 HEADLİGHT,WINKER AND METER ÖN FAR,SİNYAL VE KM SAATİ GRUBU

C1101 HEADLİGHT,WINKER AND METER ÖN FAR,SİNYAL VE KM SAATİ GRUBU C0 HEADLİGHT,WINKER AND METER ÖN FAR,SİNYAL VE KM SAATİ GRUBU SIRA NO. PARÇA NUMARASI REF NO PART NUMBER L00E0 ÖN FAR KOMPLE headlight assy L5E70 ÖN SİNYAL LAMBASI (SOL) front winker, LH L5E80 ÖN SİNYAL

Detaylı

YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP

YMD ¾  POMPA HIGH PRESSURE PUMP YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP

YMD ¾  POMPA HIGH PRESSURE PUMP YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

2014 KAUÇUK-METAL YEDEK PARÇA KATALOĞU 2014 RUBBER - METAL SPARE PARTS CATALOGUE VOLKSWAGEN AUDI. www.uc-el.com.tr

2014 KAUÇUK-METAL YEDEK PARÇA KATALOĞU 2014 RUBBER - METAL SPARE PARTS CATALOGUE VOLKSWAGEN AUDI. www.uc-el.com.tr www.uc-el.com.tr 2014 KAUÇUK-METAL YEDEK PARÇA KATALOĞU 2014 RUBBER - METAL SPARE PARTS CATALOGUE AUDI 61101 191199402 C 61102 357199402 C 61103 191412329 ŞANZIMAN TAKOZU (83-91) GEARBOX SUPPORT Golf I

Detaylı

YATIRIM TEŞVİK BELGELERİ

YATIRIM TEŞVİK BELGELERİ YATIRIM TEŞVİK BELGELERİ 1/5/2010-31/5/2010 TARİHLERİ ARASINDA VERİLEN YATIRIM TEŞVİK BELGELERİ () Sn Belge No Belge Tarihi Firmanın Adı Yatırımın Sektörü Yatırımın Yeri Firmanın Adresi Yatırımın Belge

Detaylı

Yatırım Teşvik Uygulamalarında Bölgeler

Yatırım Teşvik Uygulamalarında Bölgeler Yatırım Teşvik Uygulamalarında Bölgeler 1. Bölge: Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla 2. Bölge: Adana, Aydın, Bolu, Çanakkale (Bozcaada ve Gökçeada İlçeleri Hariç), Denizli,

Detaylı

Prins LPG Dönüşüm Sistemleri. Prins LPG Firma Bilgileri. Prins Distribütör Firma Bilgileri. Prins Yetkili Servis ve Bayileri

Prins LPG Dönüşüm Sistemleri. Prins LPG Firma Bilgileri. Prins Distribütör Firma Bilgileri. Prins Yetkili Servis ve Bayileri Prins LPG Dönüşüm Sistemleri Prins Distribütör Firma Bilgileri Prins Yetkili Servis ve Bayileri Prins Fiyatları için linki tıklayınız Prins LPG Firma Bilgileri Firma Adı : Telefon : 0212 232 04 00 Fax

Detaylı

MONTAJ&OPERASYON VE BAKIM KILAVUZU. Pilot Tesirli Basınç Düşürücü MODEL: RE 3 MIYAWAKI INC. Osaka, Japan

MONTAJ&OPERASYON VE BAKIM KILAVUZU. Pilot Tesirli Basınç Düşürücü MODEL: RE 3 MIYAWAKI INC. Osaka, Japan OM No. E-R3-100724 MONTAJ&OPERASYON VE BAKIM KILAVUZU Pilot Tesirli Basınç Düşürücü MODEL: RE 3 MIYAWAKI INC. Osaka, Japan Türkiye Distribitörü: Genel Makina Ltd. Şti. www.genelmakina.com 1. Tanıtım 2

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 10 POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

Pütürlü plastik kaplama işlemleri (tamponun tamamına veya teknik olarak mümkün olan şartlarda lokal). Pütürlü tabi plastik kaplama ve renklendirme işlemi kapsam içindedir. Hizmetten Nasıl Yararlanacaksınız?

Detaylı

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP YLP5 130 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP YLP4-090 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

İLLERE GÖRE NÜFUS KÜTÜKLERİNE KAYITLI EN ÇOK KULLANILAN 5 KADIN VE ERKEK ADI

İLLERE GÖRE NÜFUS KÜTÜKLERİNE KAYITLI EN ÇOK KULLANILAN 5 KADIN VE ERKEK ADI İLLERE GÖRE NÜFUS KÜTÜKLERİNE KAYITLI EN ÇOK KULLANILAN 5 KADIN VE ERKEK ADI İL KADIN ADI ERKEK ADI ADANA ADIYAMAN AFYONKARAHİSAR AKSARAY SULTAN SULTAN İBRAHİM RAMAZAN 1/17 2/17 AMASYA ANKARA ANTALYA ARDAHAN

Detaylı

Tanım. Rhino XD2H Isıtılmış Kontrol Modülü. NOT: Bu döküman boyunca Rhino XD2H Isıtılmış Kontrol Modülleri, Kontrol Modülü olarak geçer.

Tanım. Rhino XD2H Isıtılmış Kontrol Modülü. NOT: Bu döküman boyunca Rhino XD2H Isıtılmış Kontrol Modülleri, Kontrol Modülü olarak geçer. Rhino XDH Isıtılmış Kontrol Modülü Tanım NOT: Bu döküman boyunca Rhino XDH Isıtılmış Kontrol Modülleri, Kontrol Modülü olarak geçer. Şekile bakın 1. Kontrol Modülü () Rhino Isıtılmış XDH yük boşaltıcılar

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

AFTERMARKET PRODUCTS YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ. Drum Brake Components / Kampanalı Fren Parçaları 07/2014

AFTERMARKET PRODUCTS YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ. Drum Brake Components / Kampanalı Fren Parçaları 07/2014 AFTERMARKET PRODUCTS YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ Drum Brake Components / Kampanalı Fren Parçaları 07/2014 ABOUT US / HAKKIMIZDA Ege Fren A.Ş., a JointVenture company of Bayraktar Group and world s one of the

Detaylı

LGW 300 NGW 300 GBW 300

LGW 300 NGW 300 GBW 300 Water heaters Spare parts list (Türkçe) LGW 300 NGW 300 Ident Nr. 709 78C Heater fig. 1, 2, 3, 4 replacement burner page 5 Electrical parts fig. 5 Parts of fuel supply fig. 5 Parts of water system fig.

Detaylı

Aerosphere 300 OTOKAR Citybus

Aerosphere 300 OTOKAR Citybus Orjinal Parçalar - Genuine Parts Klima Sistemi Air conditioning System Yedek Parça Listesi Spare parts list Aerosphere 300 OTOKAR Citybus Stand: 31.12.2012 Ident Nr. 1111XXXXA İçerik / Content: 1. Evaparatör

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952183425001 JANT ARKA BURÇ ÇIKARMA APARATI 2 1 60,16 70,99 YMR952Z84001009 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 32,34 38,16 2 M-ELEKTRİK AKSAMI

Detaylı

TABLO-1. İLKÖĞRETİM/ORTAOKUL/İLKOKUL MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR (2015 EKPSS/KURA )

TABLO-1. İLKÖĞRETİM/ORTAOKUL/İLKOKUL MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR (2015 EKPSS/KURA ) KURUM KODU DPB NO KURUM ADI / POZİSYON UNVANI İL İLÇE TEŞKİLAT SINIF 490060001 12062 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI HİZMETLİ IĞDIR TÜM İLÇELER Taşra YH 12 2 999 1000 1001 490060003 12079 AİLE VE

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR95414F52F001 KAYIŞ GERGİ ÖLÇME APARATI 1 190,93 225,30 YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ

Detaylı

İL ADI UNVAN KODU UNVAN ADI BRANŞ KODU BRANŞ ADI PLANLANAN SAYI ÖĞRENİM DÜZEYİ

İL ADI UNVAN KODU UNVAN ADI BRANŞ KODU BRANŞ ADI PLANLANAN SAYI ÖĞRENİM DÜZEYİ ADANA 8140 BİYOLOG 0 1 LİSANS ADANA 8315 ÇOCUK GELİŞİMCİSİ 0 1 LİSANS ADANA 8225 DİYETİSYEN 0 1 LİSANS ADANA 8155 PSİKOLOG 0 1 LİSANS ADANA 8410 SAĞLIK MEMURU 6000 ÇEVRE SAĞLIĞI 4 LİSE ADANA 8410 SAĞLIK

Detaylı

Since 1969. KALE MUSLUK Sanayi ve Ticaret A.fi. KALE MUSLUK Manufacturing & Trd. Co. Inc. PRODUCT CATALOGUE

Since 1969. KALE MUSLUK Sanayi ve Ticaret A.fi. KALE MUSLUK Manufacturing & Trd. Co. Inc. PRODUCT CATALOGUE KALE MUSLUK Sanayi ve Ticaret A.fi. PRODUCT CATALOGUE Pirinç sıcak dövme ve talaşlı imalat alanında faaliyet gösteren firmamız 1969 yılında 40m2 bir atölyede kurulmuştur. Bugün 3800m 2 kapalı alanda, 40

Detaylı