PlayStation Dünyasına Hoş Geldiniz. Bu Hızlı Başlangıç Kılavuzu ile PS4'ünüzü kurun ve çalıştırın. Hızlı Başlangıç Kılavuzu.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "PlayStation Dünyasına Hoş Geldiniz. Bu Hızlı Başlangıç Kılavuzu ile PS4'ünüzü kurun ve çalıştırın. Hızlı Başlangıç Kılavuzu."

Transkript

1 PlayStation Dünyasına Hoş Geldiniz Bu Hızlı Başlangıç Kılavuzu ile PS4'ünüzü kurun ve çalıştırın. Hızlı Başlangıç Kılavuzu Türkçe CUH-1004A

2 Başlarken TV'nize bağlayın. PlayStation 4 sisteminizi TV'nize bağlamak için aşağıdaki -. adımları uygulayın. Arkadan görünüm AC IN bağlantı noktası HDMI OUT bağlantı noktası HDMI giriş bağlantı noktası AC güç kablosu Elektrik prizine HDMI kablosu PlayStation Camera kullanıyor musunuz? Nasıl kurulacağını kendi yönerge el kitabında öğrenebilirsiniz.

3 LAN kablosuna bağlayın (ayrı satılır). Wi-Fi bağlantınız yok mu? PS4 sisteminizi Internet'e bağlamak için LAN kablosu kullanabilirsiniz. PS4 sisteminizi Wi-Fi üzerinden Internet'e bağlamak için LAN kablosu kullanmayın. Arkadan görünüm LAN bağlantı noktası Bağlantı türü: LAN kablosu (ayrı satılır) Yönlendirici Internet'e bağlı cihaz, ör. modem Internet'e PS4 sisteminizden en iyi şekilde yararlanabilmek için Internet'e bağlamanızı öneririz.

4 TV'nizi açın, daha sonra TV kanalını HDMI olarak değiştirin. (güç) düğmesine dokunarak PS4 sisteminizi açın. Güç göstergesi mavi renkte yanıp söner ve sonra beyaz olur. Önden görünüm Güç göstergesi Güç düğmesi PS4 sistemi açıldığında (güç göstergesi beyaz olur) görüntü gelmiyorsa (güç) düğmesine en az 7 saniye dokunarak (sistem iki kez bip sesi çıkarıncaya kadar) gücü kapatın ve sonra gücü tekrar açın.

5 USB kablosunu kullanarak DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazını PS4 sisteminize bağlayın ve sonra (PS) düğmesine basın. Kontrol cihazı kaydedilir (eşleştirilir) ve açılır. Önden görünüm USB bağlantı noktası USB bağlantı noktası USB kablosu PS düğmesi Bazı durumlarda, örneğin kontrol cihazını ilk kez kullanacağınız veya kontrol cihazını bir başka PS4 sisteminde kullanacağınız zaman kontrol cihazını kaydetmeniz (eşleştirmeniz) gerekir. Kontrol cihazını kaydettikten (eşleştirdikten) sonra USB kablosunu çıkarabilir ve kontrol cihazını kablosuz olarak kullanabilirsiniz..

6 Ayarlarınızı seçin. Internet bağlantısı kurun, tarihi ve saati ayarlayın ve diğer ayarları belirleyin. Ekrandaki talimatları uygulayarak çeşitli ayarları belirleyin ve kurulum tamamlama ekranında [Şimdi Başlat] öğesini seçin. Internet bağlantısı kurduktan sonra otomatik olarak bir sistem yazılımı güncellemesi indirilir. Gelecekteki sistem yazılımı güncellemeleri de otomatik olarak indirilecektir. PS4 sisteminiz çocuklar tarafından kullanılacak mı? Kullanılacaksa "Ebeveyn kontrolünü ayarlama" bölümünü mutlaka okuyun. Daha önce atladığınız herhangi bir ayarı işlev ekranındaki aracılığıyla değiştirebilirsiniz. (Ayarlar) veya [Profil] öğesi

7 Ebeveyn kontrolünü ayarlama Bazı PS4 içeriği çocuğunuz için uygun olmayabilir. Çoğu PS4 içeriği bağımsız bir derecelendirme kuruluşu tarafından derecelendirilir. Çocuğunuzun yalnızca kendisine uygun dereceli içeriğe erişebildiğinden emin olmak için çocuğunuzun oynamasına izin vermeden önce doğru ebeveyn kontrolü ayarını yapın. Ebeveyn kontrollerini işlev ekranındaki (Ayarlar) > [Ebeveyn Kontrolleri] > [PS4 Özelliklerinin Kullanımını Sınırla] > [Uygulama] öğesinden değiştirebilirsiniz. Ebeveyn Kontrolü Ayarının farklı yaş gruplarıyla ilişkisini öğrenmek için aşağıdaki tabloyu kullanın. Blu-ray Disc ve DVD video içeriği ile Internet Tarayıcısına erişimi işlev ekranındaki (Ayarlar) > [Ebeveyn Kontrolleri] > [PS4 Özelliklerinin Kullanımını Sınırla] öğesinden sınırlayabilirsiniz. Internet Tarayıcısına erişimi sınırlama, Internet'i kullanın bazı uygulamaların başlamasını engellemez. Ebeveyn Kontrolü Ayarlarınız nasıl olursa olsun, çocuğunuzun PS4 sistemindeki faaliyetlerini takip etmeniz gerekir. Daha büyük bir çocuk veya yetişkin oyun oynayacağı zaman Ebeveyn Kontrolü Ayarlarını geçersiz kılabilirsiniz. Avrupa, Afrika ve Hindistan Oyuncunun Yaşı 3'ten küçük veya daha büyük PS4 Ebeveyn Kontrolü Ayarı En yüksek oyun yaşı derecesi Almanya Oyuncunun Yaşı 6'dan küçük veya daha büyük PS4 Ebeveyn Kontrolü Ayarı En yüksek oyun yaşı derecesi

8 Portekiz Oyuncunun Yaşı 4'ten küçük veya daha büyük PS4 Ebeveyn Kontrolü Ayarı En yüksek oyun yaşı derecesi Ebeveyn kontrolleri ve yaş dereceleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için eu.playstation.com/parents adresini ziyaret edin ya da Kullanım Kılavuzunun Ayarlar bölümüne gidin Sony Computer Entertainment Europe. All rights reserved.

9 Ekranı kullanma İşlev ekranı Mevcut Kupa bilgileriniz, yeni bildirimler, Arkadaşlar ve Ayarlar gibi çeşitli özelliklere buradan erişebilirsiniz. Bazı özellikleri kullanabilmek için Internet bağlantınız olması veya PSN SM 'de oturum açmış olmanız gerekir. Yukarı yön düğmesi/ Aşağı yön düğmesi Giriş ekranı İçerik alanı Oyunlarınıza ve diğer içeriğe erişin. Tüm içerik soldan sağa doğru en son erişilen başta olacak biçimde listelenir. Yukarı yön düğmesi/ Aşağı yön düğmesi İçerik bilgi ekranı Seçili olan içerik hakkındaki en son bilgilere erişin. En son bilgileri görüntülemek için PSN SM 'de oturum açmış olmanız gerekir.

10 Oyun oynama Bir disk takın. Oyun, giriş ekranının içerik alanında görünür. Önden görünüm Oynamaya başlamak için oyunu seçin. Oyundan çıkma (PS) düğmesini basılı tutun ve [Uygulamayı Kapat] öğesini seçin. Oyundan giriş ekranına dönme Oyundan çıkmadan giriş ekranına dönmek için (PS) düğmesine basın. Oyunu oynamaya devam etmek için içerik alanından oyunu seçin. Disk çıkarma (çıkarma) düğmesine dokunun. Önden görünüm Çıkarma düğmesi

11 (PlayStation Store) öğesine gidin Artık bir PS4 sistemine sahip olduğunuza göre PlayStation Store'da neler bulunduğuna göz atabilirsiniz. PlayStation Store, bazıları başka hiçbir yerde bulunmayan çok çeşitli indirilebilir içerik seçeneklerine sahiptir. Burada her zevke uygun oyunlar, oyunlarınızı daha eğlenceli kılan oyun eklentileri, ücretsiz demolar ve daha birçok seçenek bulabilirsiniz. Ve hatta oyunlarınızı indirirken oynamaya başlayabilirsiniz. PlayStation Store'u kullanabilmek için Sony Entertainment Network (SEN) hesabı ve Internet bağlantısı gerekir. PlayStation Store ve SEN şartlara ve ülke ve dil sınırlamalarına tabidir, ayrıntılı bilgi için eu.playstation.com/legal adresini ziyaret edin. Internet hizmeti ücretlerinden kullanıcılar sorumludur. Kullanıcılar 7 yaşından büyük olmalıdır ve 18 yaşından küçük kullanıcılar ebeveynlerinin onayını almalıdır. Ek yaş sınırlamaları geçerli olabilir. Bazı içerik ve/veya hizmetler ücretlidir. Oyun deneyiminizi paylaşma PS4 sisteminin bazı çevrimiçi hizmetlerini kullanırken bir oyunun ekran görüntülerini veya video kliplerini yükleyebilir ve oynadığınız oyunu yayınlayabilirsiniz (akış yayınlama). Bu özellikleri kullanabilmek için SEN ana hesabı ve Internet bağlantısı gerekir. Mono kulaklık kullanma Oyun içi sesli sohbet için mono kulaklığı kontrol cihazınıza bağlayın. Mono kulaklık Mikrofon MIC anahtarı Stereo kulaklık jakı Yaka mandalı

12 SEN hesabı oluşturma PlayStation Store ve Music Unlimited* gibi PSN SM ve SEN hizmetlerini kullanmak için bir SEN hesabı oluşturun. * Her ülkede mevcut değildir. Kendi SEN hesabınızı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Bu hizmetleri kullanabilmek için Internet bağlantısı gerekir. Ayrıca sistem yazılımı en yeni sürüme güncellenmelidir. Her PS4 sistemine en fazla 16 hesap kaydedilebilir. Belirli bir yaşın altındaki kullanıcılara alt hesap oluşturmak istiyorsanız ilk önce ebeveyn veya veli için ana hesap oluşturmanız gerekir. PlayStation 3 sistemi, PlayStation Vita sistemi veya bilgisayarda oluşturulan hesaplar PS4 sisteminde kullanılabilir. SEN hesabınız yoksa İşlev ekranından (Ayarlar) > [PSN SM ] > [PSN'ye Giriş Yap] > [I don't have an account] (Hesabım yok) öğesini seçin ve hesap oluşturun. SEN hesabınız varsa İşlev ekranından (Ayarlar) > [PSN SM ] > [PSN'ye Giriş Yap] öğesini seçin, giriş kimliğinizi ve parolanızı girin ve [Giriş] öğesini seçin.

13 Kontrol cihazını kullanma Şarj etme Kontrol cihazınızı kablosuz kullanabilmek için ilk önce pilini şarj etmeniz gerekir. (PS) düğmesini basılı tuttuğunuzda kontrol cihazının pil şarj seviyesi ekranda gösterilir. PS4 sisteminizi açın (güç göstergesi beyaz renkte yanar) veya bekleme moduna alın (güç göstergesi turuncu renkte yanar). USB kablosunu kullanarak kontrol cihazınızı PS4 sisteminize bağlayın. Işıklı çubuk USB bağlantı noktası PS4 sisteminize Kontrol cihazınızı bekleme modunda şarj etmek için ilk önce (Ayarlar) > [Güç Tasarrufu Ayarları] > [Bekleme Modunda Kullanılabilen İşlevleri Ayarla] altındaki [Gücü USB Bağlantı Noktalarından Sağla] seçeneğini işaretleyin.

14 Birden fazla kontrol cihazını kullanma Aynı anda en fazla 4 kontrol cihazı kullanabilirsiniz. Kaydı tamamlanmış bir kontrol cihazının (PS) düğmesine bastığınızda oyuna katılma sırasına göre o kullanıcıya bir renk atanır ve ışıklı çubuk bu renkte yanar. İlk kullanıcı mavi, ikinci kullanıcı kırmızı, üçüncü kullanıcı yeşil ve dördüncü kullanıcı pembedir.

15 Gücü kapatma Dikkat Güç göstergesi yanarken ya da yanıp sönerken AC güç kablosunu çıkarırsanız veriler kaybolabilir veya bozulabilir ya da sistem zarar görebilir. AC güç kablosunu yalnızca güç tamamen kapatıldıktan sonra çıkarmalısınız. Aşağıdaki "Gücü tamamen kapatma" bölümünü mutlaka okuyun. Bekleme moduna girme Bekleme modundayken kontrol cihazını USB bağlantı noktasından şarj edebilir ve PSN SM 'ye bağlı kalabilirsiniz. İşlev ekranından (Güç) öğesini ve sonra [Bekleme Moduna Gir] öğesini seçin. Görüntü kaybolur, güç göstergesi beyaz renkte yanıp söner ve sonra turuncu olur. Bekleme modundan çıkmak için (PS) düğmesine basın. Gücü tamamen kapatma İşlev ekranından (Güç) öğesini ve sonra [PS4 Sistemini Kapat] öğesini seçin. Görüntü kaybolur, güç göstergesi beyaz renkte yanıp söner ve sonra kapanır. Güç göstergesinin durumu Beyaz Turuncu Sönük Güç açık Bekleme modu Güç kapalı

16 Daha fazla bilgi Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu PS4 sisteminizin yapabilecekleri hakkında ayarları belirleme, kontrol cihazını şarj etme süresi ve işlevleri kullanma gibi daha fazla bilgi içermektedir. İşlev ekranından (Ayarlar) > (Kullanım Kılavuzu) öğesini seçin. Kullanım Kılavuzunu şu adresi ziyaret ederek de görüntüleyebilirsiniz: eu.playstation.com/help/ps4/manuals/ Kullanım Kılavuzunu görüntülemek için Internet bağlantısı gerekir. Güvenlik Kılavuzu Güvenlik Kılavuzu PS4 sisteminizi güvenli bir şekilde nasıl kullanabileceğiniz ve teknik özelliklerle ilgili bilgiler içerir. Sistemi kullanmadan önce bu kılavuzu mutlaka okuyun. " ", "PlayStation", "DUALSHOCK", " " ve " " Sony Computer Entertainment Inc.in tescilli ticari markalarıdır. " " ve "PSN" aynı şirketin ticari markalarıdır. "SONY" ve " " Sony Corporation'ın tescilli ticari markalarıdır. "Sony Entertainment Network" aynı şirketin ticari markasıdır. The terms HDMI and HDMI High-Definition Multimedia Interface, and the HDMI Logo are trademarks or registered trademarks of HDMI Licensing LLC in the United States and other countries. "Blu-ray Disc " and "Blu-ray " are trademarks of the Blu-ray Disc Association. Tasarımda ve özelliklerde önceden haber verilmeksizin değişiklik yapılabilir. Bu belgede yayınlanan sistem işlevselliğiyle ilgili bilgiler ve resimler, kullanılan sistem yazılımı sürümüne bağlı olarak sisteminizdekilerden farklı olabilir. Ayrıca, bu kılavuzda kullanılan çizimler ve ekran resimleri asıl üründen farklı olabilir.

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Yüklenen yazılıma veya servis sağlayıcısına veya ülkenize bağlı olarak bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuza uymayabilir. * Ülkenize bağlı olarak telefonunuz ve aksesuarlarınız bu kılavuzdaki

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-11326A Turkish. 08/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-11326A Turkish. 08/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Yüklenen yazılıma veya servis sağlayıcısına veya ülkenize bağlı olarak bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuza uymayabilir. * Ülkenize bağlı olarak telefonunuz ve aksesuarlarınız bu kılavuzdaki

Detaylı

IC Recorder. Kullanım Talimatları ICD-PX312/PX312F 4-267-068-51(2) Başlarken. Temel İşlemler. Diğer Kayıt İşlemleri. Diğer Çalma İşlemleri

IC Recorder. Kullanım Talimatları ICD-PX312/PX312F 4-267-068-51(2) Başlarken. Temel İşlemler. Diğer Kayıt İşlemleri. Diğer Çalma İşlemleri 4-267-068-51(2) IC Recorder Kullanım Talimatları Başlarken Temel İşlemler Diğer Kayıt İşlemleri Diğer Çalma İşlemleri Dosyaları Düzenleme FM Radyo Dinleme Menü Fonksiyonu Hakkında Bilgisayarınızı Kullanma

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia 225 RM-1012

Kullanım kılavuzu Nokia 225 RM-1012 Kullanım kılavuzu Nokia 225 RM-1012 Baskı 1.2 TR Kullanım kılavuzu Nokia 225 İçindekiler Güvenlik 3 Başlarken 4 Tuşlar ve parçalar 4 SIM'i, pili ve hafıza kartını takma 4 Pili şarj etme 6 Tuşları kilitleme

Detaylı

BlackBerry Curve 9220 Smartphone. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu

BlackBerry Curve 9220 Smartphone. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu BlackBerry Curve 9220 Smartphone Sürüm: 7.1 Kullanıcı Kılavuzu Yayın: 2012-09-19 SWD-20120919104111921 İçindekiler Hızlı Yardım... 8 Başlarken: Akıllı telefonunuz... 8 Popüler başlıklar... 28 Popüler ipuçları...

Detaylı

Dell Venue Pro 11-7130/7139 User s Guide

Dell Venue Pro 11-7130/7139 User s Guide Dell Venue Pro 11-7130/7139 User s Guide Regulatory Model: T07G Regulatory Type: T07G001 Notlar, Dikkat Edilecek Noktalar ve Uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızı daha iyi kullanmanızı sağlayan önemli bilgileri

Detaylı

SoundTouch 30/20. Wi-Fi müzik sistemleri. Kullanma Kılavuzu

SoundTouch 30/20. Wi-Fi müzik sistemleri. Kullanma Kılavuzu SoundTouch 30/20 Wi-Fi müzik sistemleri Kullanma Kılavuzu Güvenlik Lütfen bu Önemli Güvenlik Talimatlarını okumak için zaman ayırın ve hepsine uyun. Bu talimatlar sisteminizi doğru bir şekilde kurmanıza

Detaylı

İçindekiler Çalışma Arama Ayarlar Arama Dizin. El Kitabı. Dijital YÇ Video Kamera Kaydedici HDR-AS30/AS30V. 2013 Sony Corporation 4-477-528-82(1)

İçindekiler Çalışma Arama Ayarlar Arama Dizin. El Kitabı. Dijital YÇ Video Kamera Kaydedici HDR-AS30/AS30V. 2013 Sony Corporation 4-477-528-82(1) El Kitabı Dijital YÇ Video Kamera Kaydedici HDR-AS30/AS30V 2013 Sony Corporation 4-477-528-82(1) TR Bu el kitabının kullanımı Sağdaki düğmeleri tıklatarak karşılık gelen sayfaya gidebilirsiniz. Görüntülemek

Detaylı

ipod shuffle Kullanma Kılavuzu

ipod shuffle Kullanma Kılavuzu ipod shuffle Kullanma Kılavuzu İçindekiler 3 Bölüm 1: ipod shuffle hakkında 3 ipod shuffle daki yenilikler neler? 4 Bölüm 2: Temel ipod shuffle Bilgileri 4 İlk bakışta ipod shuffle 5 ipod shuffle denetimlerini

Detaylı

Hızlı Başlangıç. Nighthawk X6 AC3200 Üç Bant WiFi Router Model R8000. Paket İçeriği. Kurulum Videosu

Hızlı Başlangıç. Nighthawk X6 AC3200 Üç Bant WiFi Router Model R8000. Paket İçeriği. Kurulum Videosu Destek Bu NETGEAR ürününü satın aldığınız için teşekkürler. Aygıtınızı kurduktan sonra ürün etiketindeki seri numarasını bulun ve bu numarayı kullanarak ürününüzü https://my.netgear.com adresinde kaydettirin.

Detaylı

Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir.

Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. - İnternet: http://www.samsung.com/tr - Faks: + 90 212 211 48 51 - Adres Samsung Electronics

Detaylı

CX510 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7527 Model(ler): 636, 637

CX510 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7527 Model(ler): 636, 637 CX510 Series Kullanıcı Kılavuzu Eylül 2014 www.lexmark.com Makine türleri: 7527 Model(ler): 636, 637 İçindekiler 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri...7 Yazıcıyı tanıma...9 Yazıcı hakkında bilgi bulma...9

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Treasure Tag Mini (WS-10) WS-10

Kullanım kılavuzu Nokia Treasure Tag Mini (WS-10) WS-10 Kullanım kılavuzu Nokia Treasure Tag Mini (WS-10) WS-10 Baskı 1.1 TR Kullanım kılavuzu Nokia Treasure Tag Mini (WS-10) İçindekiler Başlangıç 3 Parçalar 3 Pili takın 3 Eşleştirme ve bağlama 5 Bluetooth

Detaylı

TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU

TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU UYARI Bu kılavuzdaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu kılavuzun

Detaylı

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU UYARI Bu kılavuzdaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu kılavuzun

Detaylı

icom ile kullanım için baz istasyonu Kullanım Kılavuzu

icom ile kullanım için baz istasyonu Kullanım Kılavuzu icom ile kullanım için baz istasyonu Kullanım Kılavuzu 1 Đçindekiler 1. Hoş Geldiniz 4 2. Önemli bilgiler: Phonak TVLink sisteminizi ilk kez kullanmadan önce lütfen okuyun 6 2.1 Tehlike uyarıları 6 2.2

Detaylı

VİDEO SİSTEMLERİ Başlangıç

VİDEO SİSTEMLERİ Başlangıç Cisco TelePresence Video Sistemleri İçindekiler Giriş Kullanıcı arayüzleri Konfigürasyon Ekler Kişiler VİDEO SİSTEMLERİ Başlangıç kılavuzu D14639.09 Video Sistemleri TC6.1, Nisan 2013. 1 Codec C SERİSİ

Detaylı

Harici Taşınabilir. My Passport Ultra. Taşınabilir Sabit Sürücü. Kullanım Kılavuzu. My Passport Ultra Kullanım Kılavuzu

Harici Taşınabilir. My Passport Ultra. Taşınabilir Sabit Sürücü. Kullanım Kılavuzu. My Passport Ultra Kullanım Kılavuzu My Passport Ultra Taşınabilir Sabit Sürücü Kullanım Kılavuzu Harici Taşınabilir My Passport Ultra Kullanım Kılavuzu WD Servis ve Desteği Bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bu ürünü iade etmeden önce sorunu

Detaylı

Kablosuz APP Kamera. Kurulum ve Kullanım Kılavuzu C935IP. Sürüm 1.0

Kablosuz APP Kamera. Kurulum ve Kullanım Kılavuzu C935IP. Sürüm 1.0 Kablosuz APP Kamera Kurulum ve Kullanım Kılavuzu C935IP Sürüm 1.0 BU ÜRÜNÜ KULLANMADAN ÖNCE, LÜTFEN BU TALİMATLARI DİKKATLE OKUYUN VE İLERİDE BAŞVURMAK İÇİN BU KILAVUZU SAKLAYIN. Son teknoloji WAPP kamera

Detaylı

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473 Bu kullanım kılavuzunda önerileri okuyabilir, teknik kılavuz veya için kurulum kılavuzu. Bu kılavuzdaki tüm sorularınızı (bilgi, özellikler, güvenlik danışma, boyut, aksesuarlar, vb) cevaplarını bulacaksınız.

Detaylı

TruVision NVR 10 Hızlı Başlangıç Kılavuzu

TruVision NVR 10 Hızlı Başlangıç Kılavuzu TruVision NVR 10 Hızlı Başlangıç Kılavuzu P/N 1072767B-TR REV 1.0 ISS 16OCT14 Telif Hakkı 2014 United Technologies Corporation. Interlogix, United Technologies Corporation un bir birimi olan UTC Building

Detaylı

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa MODEL AL-0 AL-04 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU AL-0 Sayfa İÇİNDEKİLER... GİRİŞ... KAĞIT YÜKLEME...9 YAZILIMIN KURULMASI...4 KOPYALAMA FONKSİYONLARI...5 YAZICI İŞLEVLERİ...7 TARAYICI

Detaylı

JABRA STEALTH UC. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/stealthuc

JABRA STEALTH UC. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/stealthuc Kullanım Kılavuzu jabra.com/stealthuc 2015 GN Netcom A/S. Tüm hakları saklıdır. Jabra, GN Netcom A/S'nin tescilli ticari markasıdır. Bu belgede anılan tüm diğer ticari markalar, kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Detaylı

EST-7014. 14-Language Speaking Global Translator. Kullanıcı Kılavuzu. www.franklin.com

EST-7014. 14-Language Speaking Global Translator. Kullanıcı Kılavuzu. www.franklin.com EST-7014 14-Language Speaking Global Translator Kullanıcı Kılavuzu www.franklin.com 1 Lisans Sözleşmesi (yalnız ABD için) ELECTRONIC REFERENCE I KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE BU LİSANS SÖZLEŞMESİNİ MUTLAKA

Detaylı

Kullanım Kılavuzu NPD4443-00 TR

Kullanım Kılavuzu NPD4443-00 TR NPD4443-00 TR İçindekiler Önsöz Telif Hakkı ve Ticari Markalar... 10 Bu Kılavuzun Kullanılması... 11 Bu kılavuzda kullanılan yazım biçimleri... 11 Yasadışı Kopya ve Çıktılar... 12 Ürün Özellikleri... 12

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Energy Logger

Kullanım Kılavuzu. Energy Logger 1730 Energy Logger Kullanım Kılavuzu September 2013 (Turkish) 2013 Fluke Corporation. All rights reserved. Specifications are subject to change without notice. All product names are trademarks of their

Detaylı

hp psc 1310 series all-in-one

hp psc 1310 series all-in-one hp psc 1310 series all-in-one kullanım kılavuzu hp psc 1310 series all-in-one Telif Hakkı 2004 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Bu belgede sunulan bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Detaylı

NAVIGON 20 EASY NAVIGON 20 PLUS

NAVIGON 20 EASY NAVIGON 20 PLUS NAVIGON 20 EASY NAVIGON 20 PLUS Kullanıcı El Kitabı Türkçe Haziran 2010 Üzeri çizilmiş çöp bidonu sembolünün anlamı, ürünün Avrupa Birliğinde ayrı bir çöp yığınına ilave edilmesi gerektiğidir. Bu durum

Detaylı

Kullanım Kılavuzu NPD4756-00 TR

Kullanım Kılavuzu NPD4756-00 TR NPD4756-00 TR İçindekiler Önsöz Telif Hakkı ve Ticari Markalar... 11 Bu Kılavuzun Kullanılması... 12 Bu kılavuzda kullanılan yazım biçimleri... 12 Yasal Olmayan Kopyalar ve Çıktılar... 13 Ürün Özellikleri...

Detaylı

Genel Ayarlar Rehberi

Genel Ayarlar Rehberi Kullanım Talimatları Genel Ayarlar Rehberi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Makinenin Bağlanması Sistem Ayarları Kaset Kağıt Ayarları Fotokopi / Doküman Sunucusu Özellikleri Yazıcı Özellikleri Tarayıcı Özellikleri Tarayıcı

Detaylı