Pencere, panjur ve kepenk sistemlerinde uzmanlaşan ustalarımız ve ev dekorasyon için çözüm ortaklarımızla hizmetinizdeyiz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Pencere, panjur ve kepenk sistemlerinde uzmanlaşan ustalarımız ve ev dekorasyon için çözüm ortaklarımızla hizmetinizdeyiz."

Transkript

1

2 HAKKIMIZDA Pencere, panjur ve kepenk sistemlerinde uzmanlaşan ustalarımız ve ev dekorasyon için çözüm ortaklarımızla hizmetinizdeyiz. BİZ KİMİZ? 40 yılı aşkın ustalık ve işimize duyduğumuz sevgi ile evinizi güzelleştirmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için varız. NEDEN UCC YAPI? İstanbul içi ücretsiz ölçü/keşif, montaj ve tamir. Temiz, özenli ve hızlı işçilik. Kaliteli ve garantili malzeme. Uygun fiyat. KALİTE Güleryüzlü, problemsiz, kusursuz ve güvenilir hizmet ilkemizdir. Olası şikayetlerinizin en doğru şekilde çözümüne ulaştırılması önceliğimizdir. Şirketimizin kurucusu Hüseyin Cavıldak, 1967 yılında İstanbul Harbiye Kamping firmasında Sn. İzzet İşman ın yanında işe başladı. Göreve başladığı tarihten itibaren mesleğinin titiz ve güvenilir olduğu fark edilen Hüseyin usta, İzzet İşman tarafından üretim biriminin başına getirildi yılına kadar büyük hizmetler verdiği Kamping firmasından ayrıldı ve 80 kişiden oluşan bir ekiple Mutlu Panjur u kurarak sektörün ihtiyaçlarını gidermeyi amaç edindi yılına kadar Mutlu Panjur ünvanıyla sektöre hizmet vermeye devam eden firma, 2000 yılında Umut Can Cavıldak ın ekibe katılımıyla isim değişikliğine giderek UCC Yapı markasıyla hizmete devam etmektedir.

3 HİZMETLERİMİZ UCC Yapı, Motorlu Panjur Sistemlerinde Uzmanlaşmış Üretici Bayidir. ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÖLÇÜ İstanbul içi ücretsiz keşif ve ölçü hizmetimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilir veya iletişim bölümünden formu doldurabilirsiniz. PROJELENDİRME VE MONTAJ İhtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun malzeme ve ücretlendirme politikamızla fiyat teklifimizi size iletiyoruz. Onayınız sonrasında ise en kısa süre içerisinde montajı tamamlayarak teslim ediyoruz. TAMİR VE TADİLAT HİZMETİ İhtiyacınız doğrultusunda ücretsiz keşif hizmetimiz sonrasında; tadilatın içeriği ve gerektirdiği malzemelere göre aynı gün içerisinde işlemi tamamlıyor veya size teslim zamanını iletiyoruz. ÜRETİM VE SERVİS AĞI 500 m2 lik üretim tesisimizde, bayilerimiz için panjurları demonte olarak hazırlayıp İstanbul içi ücretsiz servislerimizle kapınıza kadar teslim ediyoruz.

4 NEDEN PANJUR? SOĞUĞA KARŞI KORUR. Yeni nesil panjurlar ısı yalıtımı sağlayarak kışları soğuktan, yazları ise sıcaktan korumaktadır. Isı yalıtımı yapılmış binalarda panjurlar, elektrik ve doğalgaz faturalarınızda %20 ye varan tasarruf sağlar. ISIYA KARŞI KORUR. Yeni nesil panjurlarınız, sizi ve eşyalarınızı yaz boyunca aşırı sıcaklardan korur. GÜRÜLTÜYÜ ENGELLER. Gürültü, insan hayatında yaşam kalitesini bozmakla birlikte sağlığı da etkileyebilmektedir. Yeni nesil panjurlar uyku kalitenizi arttırır ve kendinizi daha sağlıklı ve huzurlu hissetmenizi sağlar, sizi gürültü kirliliğinden korur. GÜVENLİĞİNİZİ ARTTIRIR. Yeni nesil panjur sistemlerimizde uyguladığımız özel kilit mekanizması sayesinde sizin dışınızdaki kişiler, panjura müdahale edememektedir. Sadece size özel tanımlı kumanda sistemi ile çalışmaktadır. TEK BİR TUŞLA KONTROL EDİLEBİLİR. Her pencereyi ayrı ayrı kontrol etmek yerine, size özel tanımlı kumandanın tek tuşu ile evinizdeki tüm panjurlarınızı açabilir ve kapatabilirsiniz. EVİNİZE DEĞER KAZANDIRIR. Yeni nesil panjurlar, evinizin dış görünümünü güzelleştirerek evinize değer katar.

5

6 PANJUR MODELLERİ POLİÜRETAN PANJUR - 39MM LAMEL Rolforming ile imal edilmiş, standart yoğunlukta poliüretan dolgu 39mm delikli lamelden oluşur. ÖZELLİKLER Bir Lineer metrenin ağırlığı Bir metrekarenin ağırlığı Lamelin kalınlığı Lamelin yüksekliği (Kaplama alanı) Bir metre yükseklikteki lamel sayısı Tavsiye edilen azami en Tavsiye edilen azami yükseklik 0,100 2,564 8, ,64 2,600 2,600 POLİÜRETAN PANJUR - 55MM LAMEL Rolforming ile imal edilmiş, standart yoğunlukta poliüretan dolgu 55mm delikli lamelden oluşur. ÖZELLİKLER Bir Lineer metrenin ağırlığı Bir metrekarenin ağırlığı Lamelin kalınlığı Lamelin yüksekliği (Kaplama alanı) Bir metre yükseklikteki lamel sayısı Tavsiye edilen azami en Tavsiye edilen azami yükseklik 0,198 3,600 12, ,18 3,500 3,000 POLİÜRETAN PANJUR - 77MM LAMEL Rolforming ile imal edilmiş, standart yoğunlukta poliüretan dolgu 77mm delikli lamelden oluşur. ÖZELLİKLER Bir Lineer metrenin ağırlığı Bir metrekarenin ağırlığı Lamelin kalınlığı Lamelin yüksekliği (Kaplama alanı) Bir metre yükseklikteki lamel sayısı Tavsiye edilen azami en Tavsiye edilen azami yükseklik 0,355 4,611 18, ,99 5,000 3,000

7 EKSTRÜZE PANJUR 44 MM EKSTRÜZE PANJUR LAMELLERİ 44 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - BEYAZ [RAL 9016] 44 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - METALİK GRİ [RAL 9006] 44 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - ALTIN MEŞE [RAL 8013] 44 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - KOYU KAHVE [RAL 8014] 44 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - RAL RENKLER 56 MM EKSTRÜZE PANJUR LAMELLERİ 56 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - BEYAZ [RAL 9016] 56 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - METALİK GRİ [RAL 9006] 56 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - ALTIN MEŞE [RAL 8013] 56 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - KOYU KAHVE [RAL 8014] 56 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - RAL RENKLER 62 MM EKSTRÜZE PANJUR LAMELLERİ 62 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - BEYAZ [RAL 9016] 62 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - METALİK GRİ [RAL 9006] 62 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - RAL RENKLER 77 MM EKSTRÜZE PANJUR LAMELLERİ 77 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - BEYAZ [RAL 9016] 77 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - METALİK GRİ [RAL 9006] 77 MM ALM. EKSTRÜZE LAMEL - RAL RENKLER

8 DELİKLİ VE KURŞUN GEÇİRMEZ 77 MM KURŞUN GEÇİRMEZ LAMEL 77 MM ALM. EKSTRÜZE GÖZLÜ LAMEL - PRES 77 MM ALM. EKSTRÜZE GÖZLÜ LAMEL - BEYAZ [RAL 9016] 77 MM ALM. EKSTRÜZE GÖZLÜ LAMEL - METALİK GRİ 77 MM ALM. EKSTRÜZE GÖZLÜ LAMEL - ALTINMEŞE 77 MM ALM. EKSTRÜZE GÖZLÜ LAMEL - KOYUKAHVE 77 MM ALM. EKSTRÜZE GÖZLÜ LAMEL - RAL RENKLER 77 MM KURŞUN GEÇİRMEZ LAMEL 50 MM KURŞUN GEÇİRMEZ LAMEL (EKSTRÜZE) PRES 50 MM KURŞUN GEÇİRMEZ LAMEL (EKSTRÜZE) BEYAZ 50 MM KURŞUN GEÇİRMEZ LAMEL (EKSTRÜZE) - METALİK GRİ 50 MM KURŞUN GEÇİRMEZ LAMEL (EKSTRÜZE) - ALTIN MEŞE DESENLİ 50 MM KURŞUN GEÇİRMEZ LAMEL (EKSTRÜZE) - KOYU KAHVE 50 MM KURŞUN GEÇİRMEZ LAMEL (EKSTRÜZE) - RAL RENKLER

9 PANJUR MOTORLARI ALTUS 40 RTS Bütünleşik radyo kumandalı motor. Çeşitli küçük ebatlı ürünlerin (panjur, tente, dikey jaluzi, vb.) motorizasyonu için çok amaçlı kullanıma sahip. my (benim) favori konumuyla önceden programlanabilir. ALTUS 50 RTS Bütünleşik radyo kumandalı motor. Çeşitli ürünlerin (kepenk, tente, panjur, vb.) motorizasyonu için çok amaçlı bir ünitedir. Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonlarına sahiptir ve my (benim) favori konumuyla önceden programlanabilir. Ayrıca kablolu versiyonu bulunmaktadır. (bkz. LT WT) LT WT Çeşitli ürünlerin (panjur, tente, jaluzi, vb.) motorizasyonu için klasik bir çok amaçlı ünitedir. Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonlarına sahiptir. Ayrıca RTS versiyonu bulunmaktadır. (bkz. Altus 50 RTS) OXIMO RTS Panjur inerken bir engelle karşılaştığında otomatik olarak durmakta ve tekrar kalkmaktadır. Panjur, sıkıştığı takdirde zorlanmamaktadır. my (benim) konumu ile önceden programlanabilir. Ayrıca kablolu (WT) versiyonu da bulunmaktadır.

10 PANJUR KUMANDALARI RTS LIGHTING RECEIVER Bu alıcıyı kullanarak bahçenizdeki, sürüş yolunuzdaki vb. aydınlatmayı RTS uzaktan kumandanızla kumanda edebilirsiniz. SITUO RTS Pencerenin yanına monte edilerek her zaman el ile açıp kapamaya hazır kablosuz duvar kumandası. Bir adet ekipmanı kumanda etmektedir. Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile my (benim) favori konum fonksiyonu. Merkezi veya otomatik kumandaya yükseltilebilir. Kablolu versiyonu bulunmaktadır. TELIS 4 SOLIRIS RTS 4 kanallı uzaktan kumanda + 1 rüzgar/güneş otomatik kumanda kanalı. Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile my (benim) favori konum ayarı. Soliris RTS veya Sunis WireFree RTS sensörlerinin güneş fonksiyonunu yönetmektedir ve tentenin aydınlatma ve ısıtmasını kumanda etmektedir. Patio kaplaması darbelere dayanıklı ve su geçirmezdir. TELIS SOLIRIS RTS Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile my (benim) favori konum ayarı. Soliris RTS veya Sunis WireFree RTS sensörlerinin güneş fonksiyonunu yönetmektedir. 2 kaplama seçeneği ile sunulmaktadır (Pure ve Patio). Patio versiyonu darbelere ve suya dayanıklıdır.

11 PANJUR KUMANDALARI TELIS 1 RTS 1 kanallı radyo kumanda ünitesi. Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile my (benim) favori konum fonksiyonu. 4 farklı kapak seçeneği (Pure, Silver, Lounge ve Patio). TELIS 4 RTS 4+1 kanallı radyo kumanda ünitesi. Her kanalda yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile my (benim) favori konum fonksiyonu. 4 farklı kapak seçeneği (Pure, Silver, Lounge ve Patio). PANJUR SENSÖRLERİ SUNIS INDOOR WIREFREE RTS Güneş yoğunluğuna göre panjurları veya perdeleri otomatik olarak indirir ve kaldırır. Pil ile çalışmaktadır. Mükemmel güç tasarrufu sunmaktadır. Sessiz ve kompakt yapıdadır. SUNIS WIREFIRE RTS %100 bağımsız. Güneş çıktığında tenteyi otomatik olarak açmaktadır. Yatay tenteler veya dikey jaluziler, jaluziler veya panjurlar için kullanılabilir. Fotovoltaik pil ile çalışmaktadır. Sessiz ve kompakt yapıdadır.

12 PANJUR MOTORLARI ALICI ENTEGRELİ ELEKTRONİK LİMİT SWITCHLİ MOTORLAR Sessiz ve yumuşak çalışabilme özelliği Diğer radyo frekans düzeyleri ile karışmayan radyo frekans düzeyi (868 MHZ) Basit montaj yapılabilme özelliği Kumanda ile kablosuz şekilde kontrol edilebilme özelliği Montaj seti kullanımına gerek duyulmaksızın çift yönlü montaj yapılabilme Kumanda kullanımı ile gerçekleştirilebilen alt ve üst limit pozisyon ayarları Ayarlanabilen 4 farklı pozisyon Geniş kapsama alanı Ekstra kablo tesisatı gereksinimi olmaksızın tekil, grup ya da merkezi kontrol gerçekleştirilebilme ELEKTRONİK LİMİT SWITCHLİ MOTORLAR Sessiz ve yumuşak çalışabilme özelliği Askı kilit sistemi ile kullanılabilirlik Otomatik panjur uzunluk ayarı Yukarı yönde sıkışma anında otomatik kapanma özelliği Merkezi sistem rölesi kullanımı olmaksızın paralel bağlanabilme özelliği Motor üzerinde switchler ile programlanabilme Montaj seti gereksinimi duyulmadan ayarlanabilen alt ve üst limit pozisyonları Alıcı entegre edilerek kablosuz kontrol edilebilme özelliği MEKANİK LİMİTLİ SWITCHLİ MOTORLAR Mekanik Limitli Motor Panjur ve güneşten korunma sistemleri için kullanılabilirlik Çift yönlü montaj imkanı Ayarlanabilir limit pozisyonları Aşırı ısınmaya karşı otomatik koruma C-plug kablosu

13 PANJUR MOTORLARI B01 SERİSİ Çift yönlü iletim Stopper kullanımı ile limit pozisyonları otomatik olarak ayarlanabilir Akıllı kurulum yönetimi Hassas engel algılama özelliği Sıkışma engellme fonksiyonu (yukarı yönde) Üst nokta donma koruma özelliği (anti-freeze) Ekstra baskı kuvveti Dinamik tork kontrol özelliği Yumuşak üst nokta durma özelliği B-TRONIC MERKEZİ KONTROL ÜNİTESİ B -TR ONIC CENTR AL CONTR OL5 1 CC51 merkezi kontrol ünitesi ile kablosuz kullanımın sağladığı konfor ve serbestliği yaşayabilirsiniz. CC51 merkezi kontrol ünitesi ile Centronic-II ve B-Tronic kontrol alt yapısındaki perde, tente ve panjur motorları için kontrol sağlayabilir ve touch-pad üzerinde anlık konumlar ile ilgili olarak geri bildirim bilgisi sağlayabilirsiniz. CC51 ile perde, panjur ve tente motorları için sağlanan kontrol dışında ayrıca KNX-RF alt yapısındaki ısıtma - havalandırma, güvenlik, aydınlatma, beyaz eşya, görüntülü iletişim sistemleri için de kontrol gerçekleştirilmektedir. Dokunmatik ekran ile kolay kullanım sağlanabilir. Farklı markaların ürünleri ile uyumludur. Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlar ile uzaktan kontrol sağlanabilmektedir. Internet erişimi ile radyo ve ücretsiz hava durumu bilgisine ulaşılabilir. ÖZELLİKLER Harici Centronic radio alıcısı ile uyumluluk Tek ya da grup merkezi kontrol Odalara göre isimlendirme ve senoryolar yaratma Akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlardan internet üzerinden uzaktan kontrol Hava durumu verileri Dahili kamera nternet üzerinden yüklenebilen güncellemeler Sıva altı montaj ya da masa üstü Mikrofon ve hoparlör Her cihaz için ayrı ayrı programlayabilme (zaman fonksiyonu, tatil fonksiyonu, sizin eklediğiniz çeşitli senaryolar) B-Tronic ve Centronic motorlar ile uyumluluk

14 B-TRONIC KONTROL ÜNİTELERİ EASY CONTROL EC5415B ÖZELLİKLER Görsellik içeren aydınlatılmış ekran 15 kanal 3 farklı LED renk ile uyarma Manuel ve otomatik kontrol switch Ayarlanabilen 4 senaryo 45 üzerinde cihaz ekleme Tek, grup ya da merkezi kontrol KNX-RF radio sinyaline uyumluluk Duvar aparatı EASY CONTROL EC5415B ÖZELLİKLER 3 farklı LED renk ile uyarma 2 adet ara pozisyon ekleyebilme Manuel ve otomatik kontrol switch 30 üzerinde cihaz ekleme Tek, grup ya da merkezi kontrol KNX-RF radio sinyaline uygunluk Duvar aparatı PANJUR ALICI VE KUMANDALARI SC431 ALICI ÖZELLİKLER 3 farklı LED renk ile uyarma 2 adet ara pozisyon ekleyebilme Manuel ve otomatik kontrol switch 30 üzerinde cihaz ekleme Tek, grup ya da merkezi kontrol KNX-RF radio sinyaline uygunluk Duvar aparatı

15 PANJUR ALICI VE KUMANDALARI EC 541 KUMANDA ÖZELLİKLER Tek kanallı kumanda Diğer radyo frekans düzeyleri ile karışmayan radyo frekans düzeyi (868 MHZ) Tekil, grup ya da merkezi kontrol sağlayabilme özelliği Geniş kapsama alanı TC 445 KUMANDA ÖZELLİKLER Ön tanımlı zaman ayarları 5 kanallı kumanda Tekil, grup ya da merkezi kontrol sağlayabilme özelliği Diğer radyo frekans düzeyleri ile karışmayan radyo frekans düzeyi (868 MHZ) Geniş kapsama alanı Ön panele entegre ışık uyarı sistemi ile basit kanal seçimi ve kolay kullanım özelliği Tatil Fonksiyonu: Haftanın farklı günlerinde değişik zaman ayarı yapılabilme Astro Fonksiyon: Güneşin doğuş ve batış zamanları ile kullanım imkânı Ön panele entegre geniş ekran ile kolay kullanılabilirlik

16 PANJUR MOTORLARI VE KUMANDALAR BORA PANJUR MOTORU MOSEL PANJUR MOTORU WHITE STEP PANJUR MOTORU BORA TEK KANALLI KUMANDA BORA TEK KANALLI KUMANDA - LUX BORA 4 KANALLI KUMANDA - LUX BORA 8 KANALLI KUMANDA - LUX

17 PANJUR AKSESUARLARI PANJUR KUTULARI YAN KAPAKLAR GALVANİZ BORULAR BORU BAŞLARI RULMANLAR PANJUR ASKILARI LAMEL TAPALARI MONTAJ PLAKALARI KİLFİTİLLER YAN DİKME PROFİLLERİ ALT PARÇA PROFİLLERİ

18

19 KURUMSAL

20 VİLLA - DAİRE

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

Yeni: LineaMatic H ve STA 400 sürme kapı motorları. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa'nın 1 numarasından uyumlu motor çözümleri

Yeni: LineaMatic H ve STA 400 sürme kapı motorları. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa'nın 1 numarasından uyumlu motor çözümleri Yeni: LineaMatic H ve STA 400 sürme kapı motorları Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları Avrupa'nın 1 numarasından uyumlu motor çözümleri 2 Uyumlu Hörmann kalitesi 4 Garaj kapısı motorlar Kalite özellikleri

Detaylı

Kayseri de yüksek teknoloji ile Türkiye nin panjur ve penceresini üretiyoruz. CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Kayseri de yüksek teknoloji ile Türkiye nin panjur ve penceresini üretiyoruz. CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Kayseri de yüksek teknoloji ile Türkiye nin panjur ve penceresini üretiyoruz. R CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. R CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1987 yılında panjur, kepenk

Detaylı

YENİ Dekoratif uzaktan kumandalar. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa nın liderinden uyumlu motor çözümleri

YENİ Dekoratif uzaktan kumandalar. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa nın liderinden uyumlu motor çözümleri YENİ Dekoratif uzaktan kumandalar Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları Avrupa nın liderinden uyumlu motor çözümleri 2 Hörmann marka kalitesi 4 Hörmann BiSecur telsiz sistemi 6 Garaj kapısı motoru kalite

Detaylı

Sanayi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı

Sanayi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı SB Sarmal kapı / Sarmal kepenk sistemi WA 300 R S4 motor ile Maksimum konfor ve güvenlik Sanayi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı 2 Hörmann marka

Detaylı

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın R Kayseri de Türkiye nin Panjur ve Kepenk Üreticisi İÇİNDEKİLER Sayfa 4-5 Sayfa 6-7 Sayfa 8-9 Sayfa 10-11 Sayfa 12-13 Monoblok Panjur Gizli Panjur Dıştan

Detaylı

Sarmal Garaj Kapısı RollMatic Yenilikçi Hörmann tekniği ile garajınızda yerden tasarruf edin.

Sarmal Garaj Kapısı RollMatic Yenilikçi Hörmann tekniği ile garajınızda yerden tasarruf edin. Motor dahil komple sistem Sarmal Garaj Kapısı RollMatic Yenilikçi Hörmann tekniği ile garajınızda yerden tasarruf edin. İyi bir isim edinebilmek için, çok çalışmak gerekir. August Hörmann, şirket kurucusu,

Detaylı

YENİ: Sürme kapı motoru LineMatic. Bahçe Giriş Kapısı Motorları. Kanatlı ve sürme kapılarda daha fazla konfor

YENİ: Sürme kapı motoru LineMatic. Bahçe Giriş Kapısı Motorları. Kanatlı ve sürme kapılarda daha fazla konfor // YENİ: Sürme kapı motoru LineMatic Bahçe Giriş Kapısı Motorları Kanatlı ve sürme kapılarda daha fazla konfor Uzaktan kumandayı kullanarak giriş kapınızın yanı sıra örneğin garaj kapınızı ve dış ışıklandırmanızı

Detaylı

YENİ Decograin yüzeyler Winchester Oak ve Titan Metallic CH 703. Seksiyonel garaj kapıları. Her gün daha fazla kolaylık ve güvenlik

YENİ Decograin yüzeyler Winchester Oak ve Titan Metallic CH 703. Seksiyonel garaj kapıları. Her gün daha fazla kolaylık ve güvenlik YENİ Decograin yüzeyler Winchester Oak ve Titan Metallic CH 703 Seksiyonel garaj kapıları Her gün daha fazla kolaylık ve güvenlik 2 Hörmann kalitesi 4 Seksiyonel kapıların avantajları 6 Hörmann tercih

Detaylı

MODERN, LÜX, YENİLKÇİ PROJELER İÇİN SETCOMBT

MODERN, LÜX, YENİLKÇİ PROJELER İÇİN SETCOMBT MODERN, LÜX, YENİLKÇİ PROJELER İÇİN SETCOMBT REZİDANS PROJELERİ - İŞ YERLERİ - OFİSLER - MAĞAZALAR - HASTANELER İÇİN OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ - ENERJİ TASARRUF PROJE VE OTOMASYONLARI - AKILLI BİNA TEKNOLOJİLERİ

Detaylı

Her zaman iyi bir çözüm.

Her zaman iyi bir çözüm. Her zaman iyi bir çözüm. Geberit Montaj Sistemleri Bilgi bir ilham kaynağıdır. Günümüzde banyolar bu şekilde yapılıyor. Oda tasarımı, inşaat alanında hızlı montaj konusunda sınırlama yoktur, yalnızca diğer

Detaylı

ABB i-bus KNX Akıllı Ev ve Akıllı Bina Kontrolü Ürün Serisine Genel Bakış 2013-2014

ABB i-bus KNX Akıllı Ev ve Akıllı Bina Kontrolü Ürün Serisine Genel Bakış 2013-2014 Akıllı Ev ve Akıllı Bina Kontrolü Ürün Serisine Genel Bakış 2013-2014 Akıllı Ev ve Akıllı Bina Kontrolü Ürün Serisine Genel Bakış 2013-2014 İçerik 1 Güç Kaynakları 5 2 Sistem Bileşenleri ve Arayüzler

Detaylı

% 50 ye kadar daha hızlı açılan kapı. Garaj Kapısı Motorları. Rahatça açın güvenli bir şekilde evinize girin

% 50 ye kadar daha hızlı açılan kapı. Garaj Kapısı Motorları. Rahatça açın güvenli bir şekilde evinize girin // % 50 ye kadar daha hızlı açılan kapı Garaj Kapısı Motorları Rahatça açın güvenli bir şekilde evinize girin Hayranlık uyandıran ve her isteği karşılayan bir teknik Üstün kaliteyi tercih edin Kapı ve

Detaylı

KNX Sensör Broşürü. ABB i-bus KNX Bina Sistemi Teknolojisi Merkezileştirilmiş, rahat işletme ve görüntüleme

KNX Sensör Broşürü. ABB i-bus KNX Bina Sistemi Teknolojisi Merkezileştirilmiş, rahat işletme ve görüntüleme KNX Sensör Broşürü ABB i-bus KNX Bina Sistemi Teknolojisi Merkezileştirilmiş, rahat işletme ve görüntüleme KNX sensörleri ABB i-bus KNX İşletim ve doğrudan görüntüleme Ağ altyapısına sahip binalar, bağımsız

Detaylı

26. BÖLÜM ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR 26.0 / 26.17

26. BÖLÜM ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR 26.0 / 26.17 . BÖLÜM ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR.0 /.17 ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR WC Aksesuarları Bilgi...1 WCaksesuarları...2-.3 Kapı kol ve kilit sistemleri, kapı durdurucuları, pivot

Detaylı

Satış Müdürü Zafer Arı zaferari@contek.com.tr. Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Par serpilpar@contek.comtr.

Satış Müdürü Zafer Arı zaferari@contek.com.tr. Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Par serpilpar@contek.comtr. ŞİRKET PROFİLİ Contek, faaliyetlerine 87 yılında Almanya da Contek GMBH olarak başlamıştır. Halen Contek Klima San. Ve Tic.A.Ş nin ve iştirak şirketlerinin yurtdışı operasyonlarını yürütmektedir. 5 yılında

Detaylı

YOĞUŞMALI KAZANLAR & AKSESUAR ÜRÜNLERİ VICTRIX PRO DUVAR TİPİ KAZAN ÜRÜN GAMI VICTRIX PRO 55 VICTRIX PRO 80 VICTRIX PRO 100 VICTRIX PRO 120

YOĞUŞMALI KAZANLAR & AKSESUAR ÜRÜNLERİ VICTRIX PRO DUVAR TİPİ KAZAN ÜRÜN GAMI VICTRIX PRO 55 VICTRIX PRO 80 VICTRIX PRO 100 VICTRIX PRO 120 YOĞUŞMALI KAZANLAR & AKSESUAR ÜRÜNLERİ 1998 den beri YENİ SERİ VICTRIX PRO DUVAR TİPİ KAZAN ÜRÜN GAMI VICTRIX PRO 55 VICTRIX PRO 80 VICTRIX PRO 100 VICTRIX PRO 120 O 1964 2014 Geçmişimizden öğrendiklerimiz,

Detaylı

Ziebers AKILLI EV SISTEMLERI

Ziebers AKILLI EV SISTEMLERI AKILLI EV SISTEMLERI Akıllı Ev Sistemleri ne Hoşgeldiniz Akıllı Ev Sistemleri ile eviniz hiç olmadığı kadar konforlu olacak. Evinizdeki bütün cihazları tek merkezden kontrol etme imkanı sunan Akıllı Ev

Detaylı

"Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı

Alarm Paneli Devrede Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı "Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı 2 Önce güvenlik Doğal olarak, ev veya küçük iş yeriniz için mümkün

Detaylı

Ditec Yüksek hızlı pvc kapılar. www.ditecentrematic.com

Ditec Yüksek hızlı pvc kapılar. www.ditecentrematic.com Ditec Yüksek hızlı pvc kapılar TR www.ditecentrematic.com Ditec hızlı esnek kapılar: bütün ihtiyaçları karşılayan eksiksiz bir Kendi kendini tamir edebilen yekpare brandalı kapılar Hızlı sarmal kapılar

Detaylı

Aydınlatma Yönetimi Çözümleri. Ürünler & Sistemler Kataloğu

Aydınlatma Yönetimi Çözümleri. Ürünler & Sistemler Kataloğu Aydınlatma Yönetimi Çözümleri Ürünler & Sistemler Kataloğu Enerjİ İsrafına son verin Enerji israfına son verin İçİndekİler Vizyonumuz...s3 Neden Aydınlatma Yönetimi uygulamaları?...s4 Aydınlatma Yönetimini

Detaylı

Villavent Konut Havalandırma Sistemleri

Villavent Konut Havalandırma Sistemleri Fanlar Isı Geri Kazanım Üniteleri Soğutma Grupları ve Klimalar Hava Dağıtım Ürünleri Hava Perdeleri ve Isıtma Ürünleri Villavent Konut Havalandırma Sistemleri Systemair den akıllı havalandırma çözümleri

Detaylı

CentralControl CC51, CC31. Montaj ve İşletme Talimatı. Kontrol Santralı

CentralControl CC51, CC31. Montaj ve İşletme Talimatı. Kontrol Santralı CentralControl CC5, CC3 tr Montaj ve İşletme Talimatı Kontrol Santralı Aşağıdaki kişilere yönelik önemli bilgiler: Montaj elemanı / Elektrik teknisyeni / Kullanıcı Lütfen ilgili kişilere iletiniz! Bu talimat

Detaylı

Genel ve ticari mekanlar için.

Genel ve ticari mekanlar için. Genel ve ticari mekanlar için. Geberit sıhhi tesisat sistemleri 2 Geberit bataryalar, rezervuarlar ve mekanizmalar iyi bir izlenim bırakır. Huzurevleri, restoranlar, oteller, hastaneler, idari binalar

Detaylı

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor.

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Yeni Vito Select. Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan yeni Vito Select, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir

Detaylı

Seksiyonel garaj kapısı. YENİ: Opsiyonlu çoklu kilitleme ve personel kapıları için entegreli kapı kapatıcısı

Seksiyonel garaj kapısı. YENİ: Opsiyonlu çoklu kilitleme ve personel kapıları için entegreli kapı kapatıcısı YENİ: Opsiyonlu çoklu kilitleme ve personel kapıları için entegreli kapı kapatıcısı Seksiyonel garaj kapısı Her geçen gün daha fazla konfor ve güvenlik 2 Hörmann kalite özellikleri 4 Yapısal avantajlar

Detaylı

AKILLI BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ

AKILLI BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ AKILLI BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ Yaşam Alanlarında Makel Ticari Alanlarda Smarthome Makel Smarthome /11 10 /9 8 Uzaktan Erişim 12 Güvenlik 13 Enerji Verimliliği 14 /15 Smarthome Corian 16 /17 Smarthome

Detaylı

Logamax Buderus Plus GB162. Yer Tipi Kazan 320-620 kw. Logano plus GB402. Yüksek Verim, Konfor ve Geniş Kullanım Alanı

Logamax Buderus Plus GB162. Yer Tipi Kazan 320-620 kw. Logano plus GB402. Yüksek Verim, Konfor ve Geniş Kullanım Alanı Logamax Buderus Plus GB162 Yoğuşmalı Gaz Kazan Yakıtlı Yoğuşmalı Yer Tipi Kazan 320-620 kw Yüksek Verim, Konfor ve Geniş Kullanım Alanı 1 Gaz Yakıtlı Yoğuşmalı Yer Tipi Kazan Enerjinizi Boşa Harcamayın:

Detaylı

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan.

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kendi işinin patronları da terfi eder. Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için yepyeni bir araç:

Detaylı

www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ...

www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... GÜVENLİK ve DAHA FAZLASI BÜTÜNLEŞİK EV OTOMASYONU Zipato, bulut teknolojisi temelli interaktif güvenlik

Detaylı