Engelsiz Bina ve Araç Erişim Çözümleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Engelsiz Bina ve Araç Erişim Çözümleri"

Transkript

1

2 Engelsiz Bina ve Araç Erişim Çözümleri 1. Bina içi ve Dışı Erişim Çözümleri - A) Dikey Asansörler - B) Platform Engelli Asansörleri - C) Koltuk Tipi Engelli Asansörleri - D) Kısa Mesafe Portatif Engelli Asansörleri - E) Engelli Havuz Asansörleri 2. Portatif Rampa Çözümleri - A) Portatif Rampa Uygulamaları - B) Modüler Rampa Uygulamaları 3. Araç Erişim Çözümleri - A) Engelli Araç lifti - B) Engelli Araç Rampası - C) Tekerlekli Sandalye Sabitleme Sistemleri Ekspertiz ve Projelendirme Adım1: Tam Değerlendirme : Uzman danışmanımız alanınızda gerekli ölçümlendirme ve alan analizini yaparak, size uygulanabilir çözümlere ilişkin bilgi vermesinin ardından, yapılan ekspertize bağlı olarak; mühendislerimiz tarafından projelendirme sürecine geçilir. Bu süreç sonunda size yazılı olarak en uygun çözümlere yönelik alan ekspertiz ve proje raporu, teklifimiz ile sunulur. Hazırlanan teklif içerisinde kesinlikle gizli bir maliyet ve eksiltilmiş garanti ve montaj hizmeti bulunmamaktadır. Ayrıca tüm bu süreç içerisinde siz kesinlikle satın almaya yönelik bir durum içerisinde değilsinizdir. Adım 2 : Üretim Uygun çözüme karar verilmesinin ardından, size özel ürünün üretim sürecine geçilir. Bu süreçte; gerek rampa gerekse asansör uygulamaları tümüyle sizin alanınıza özel olarak üretilir ve sunulur. Adım 3 : Tedarik Süreci Mühendislerimiz tarafından titizlikle hazırlanan ve dizayn edilen ürünlerin tedarik süreci minimum 1 gün maksimum 6 hafta arasında değişmektedir. % 100 yerli üretimimiz olan Türkiye de ilk, Dünya da ikinci üretici olarak sunulan RuloRampa temin süreci genelde aynı gün içerisinde; özel projelerde 14 iş günü içerisinde temin edilmektedir. İthal asansör ve lift grubu ürünlerimiz için tedarik süreci 4-6 hafta arasındadır. Adım 4 : Montaj Süreci Size iletilen montaj gününde ürünün tümüyle alanınıza uygun olduğu garantisi ile fabrikadan size ulaştırılır. Rampa grubu ürünlerde montaj süresi oldukça kısa olup, asansör grubu ürünlerde yaklaşık aynı gün içerisinde ürün montajı bitirilmektedir. Ürün montajının bitmiş olması, size karşı sorumluluğumuzun bitmiş anlamına gelmemektedir. Tarafınızdan ürünün kullanılması ve fonksiyonlarının denenmesi, ardından teydinizden sonra sizin için faydalı bir iş yapmanın rahatlığıyla montaj sürecimizi sonlandırırız.

3 1. Bina İçi ve Dışı Erişim Çözümleri A.) Dikey Asansörler : Kamu binalarına ya da evinize monte edilebilecek şekilde tasarlanmış, iç ve dış mekana uyum sağlamaktadır. Modüler paneller sayesinde hafiftir ve kolayca monte edilebilir. Kurulumu ve Kullanımı Kolaydır Modüler paneller montajı kolaylaştırır ve özel montaj sistemi ile bir kaç gün içerisinde montaj gerçekleştirilir. Sonrasında, sadece bir düğmeye basarak kolayca çalıştırabilirsiniz. Detaylar ve Güvenilirlik Gulliver her türlü alana uyum sağlaması için 50'den fazla standart boyutlarda tasarlanmıştır. Emniyet camı 10/11, şeffaf ve opak paneller, panelleri sağlam çelik levha veya laminant, 200'den fazla püskürtme işlemi ile yapılan boyama işlemi ile tamamen özelleştirilmiştir. CE ve TÜV standartlarına uygundur. Uzman mühendislik düzeyi ve güvenlik sunuyor.

4 B.) Engelli Platform Asansörleri Supra dönüşlü ve değişken eğimli merdiven için özel bir çözümdür. İç ve dış mekan uygulamaları için uygundur. Platformu kurulduktan sonra, yanda kapalı durduğu andan itibaren merdivenler tamamen kullanılabilir.. Kaliteli Bir Seçim Supra yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Tüm yüzeyler (Ray, platform, güvenlik barları) paslanmaya maruz kalmaması için anodize alüminyumdan yapılmıştır. Yüksek hassasiyetli yapımı ve güzel sunumu,projenizin mükemmelliğini tamamlar. Kolay Kurulum Platform ve rayları kısa sürede (projeye göre 1 veya 2 iş günü) monte edilebilir. Ray montajı yapılır, platform basitçe ray içlerindeki kutuplara temas ederek bağlanır ve elektrik verilir. Kolay Kullanım Kolay kullanılabilen tek bir joystick ile kullanıcının, makinenin tüm fonksiyonlarını kontrol etmesini sağlar. Supra tamamen otomatik güvenlik barları ve rampaları arasında hareket motorize olup, platformunun açılış ve kapanışı da otomatiktir.

5 C.) Koltuk Tipi Engelli Asansörleri Flow2 özellikle dönüşlü merdivenler için tasarlanmıştır.(spiral merdivenler dahil) dar ve düz satuhlı rayları sayesinde diğer merdiven kullanıcılarına da rahat bir kullanım alanı sunar. Flow 2 sahip olduğu otomatik döner koltuk sistemi sayesinde kullanımı son derece kolaydır. Bu koltuk Flow 2 nin dar merdivenlere takılabilmesi için dizayn edilmiştir. Koltuk 10 değişik çeşit ve renklerde ve ray ise 4 farklı renk seçeneğine sahiptir. Kullanım kolaylığı Joystick kumanda hem kontrol ünitesi hem de bir anahtar gibi çalışır, ufak bir dokunuşla merdiven de istenilen yöne iniş yada çıkış hareketi sağlar. Farklı kullanıcılar için kol dayama yerindeki joystick 3 farklı tipte gelir. 3 tür joystick kontrol ile sandalyenin kontrolü sağlanır. Küçük, büyük ve düğme tipleri ile kontrollerin her biri bireysel ihtiyaca göre belirlenir. Deluxe modeli Flow 2 merdiven asansörü yolculuk esnasında otomatik olarak kendi etrafında dönebilir.

6 D.) Kısa Mesafe Portatif Engelli Asansörleri Lilliput dikey platform asansörü 1800 mm ye kadar yüksekliklerin üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Lilliput galvaniz çelikten oluşan ve kendi konstrüksiyonu ile hem iç hem de dış mekanlarda kullanım için ideal bir platformdur. Kamu veya özel mimariye uygun olarak tasarlanmıştır.. Taşımak İçin Hafif ve Kolay Lilliput cam ve grafitten oluşan eşsiz malzeme bileşimi sayesinde piyasadaki en hafif platformdur. Bu bileşimi sayesinde ağırlık avantajı sağlamaktadır. Kolay ve Güvenli Sürüş Lilliput'un kaymayı önleyen yüzey kaplaması vardır. Kullanımı, açma ve kapaması da kolaydır

7 2. Araç Erişim Çözümleri A) Engelli Araç Lifti Ticari Kulllanım Engelli Araç Lifti Kişisel Kullanım Engelli Araç Lifti Yüksek taşıma kapasitesi, geniş platform, yüksek araç arka giriş yüksekliği gibi özelliklere ihtiyaç duyan bireysel kullanıcılar için de uygun bir lift modelidir. Kompakt tasarımı ve boyutları ile araç içerisinde fazla yer işgal etmez Seyahat sırasında sarsıntı/ses yapmaz Kaymaz platform malzemesi 2 adet tutunma kolu Maksimum 2 iş günü içerisinde kurulum ve montaj avantajı Güvenli ve uzun süre kullanım Eşsiz tasarımı ile hem Fiat Doblo, Ford Connect benzeri minivan tipi araçlar, hem de minibüs türü büyük araçlar için uygundur.genel olarak araçların arka kısmına monte edilen bu lift, istendiğinde yan kapıya da monte edilebilir.fiorella, Tofaş ın Türkiye de uyguladığı Fiat Autonomy Engelli Araçları Programı nda yer alan tek onaylı lifttir. Montaj ve projelendirme dahil maksimum 2 iş günü içerisinde teslimat avantajı ile. Kompakt tasarımı ve boyutları ile fazla yer kaplamaz ve alçak olması dolayısıyla şoför ve yolcuların görüşünü kısıtlamaz Uzaktan kumanda (kablosuz) veya kontrol paneli üzerinden kumanda edilebilir Aşırı yük uyarı sistemi F-Twister mekanizmaı ile liftin kaldırma kolu ekseni etrafında döndürülmesi mümkün olup, bu sayede kullanılmaz durumda iken kapı girişini bloke eden lift mekanizmasının liftin çalıştırılmasına gerek kalmadan giriş ve çıkış yolunu açması sağlanır

8 B) Engelli Araç Rampası RuloRampa ürününün araç erişimi için geliştirilmiş modelidir. RuloRampa Araç modeli sayesinde tek bir ürün ile bir çok alanda erişim sağlayabilirsiniz. Araç üzerinde kullandığınız RuloRampa portatif yapısı sayesinde araç üzerinden kolaylıkla çıkartılarak, basamak, eşik ve tüm yükselti geçişlerinde de rahatlıkla kullanılabilir. RuloRampa Araç; 25cm genişliklikte çiftli rampa düzeneğinden oluşur. Araç üzerinde ikiye katlanabilir ve sabitlenebilir düzeneği dilerseniz rulo olabilir ve hafif yapısı ile başka bir alanda da depolamaya olanak sağlar. RuloRampa Araç; standart uzunlukta değildir. İhtiyaç duyulan her uzunlukta üretilebildiğinden, tüm araçlara uyum sağlar. Araca sabitleme aparatları, araca monte edilmez. Özel sıkıştırma yöntemi ile sabitlendiğinden, aparatlar başka bir araç üzerinde de kullanılabilir ve araç üzerinde sürekli sabit kalmak zorunda bırakılmaz. RuloRampa Araç modeli, portatif yapısı sayesinde araç rampasının istenilen her alanda kullanıma imkan verir. Saniyeler içerisinde RuloRampa araç üzerinde sabitleme aparatlarından çıkartılarak başka bir alanda kullanıma olanak sağlar. Sabitleme aparatları araç üzerinde montaj gerektirmez ve aracınıza zarar vermez. İstenilen her uzunlukta temin edilebilen 25cm genişliğinde çiftli RuloRampa; duralüminyum yapısı sayesinde hafiftir. 1m RuloRampa yaklaşık 4kg'dır. Tekerlekli sandalye geçişine olanak verir, 350kg taşıma kapasitesi ile sunulur. 10 yıl garantilidir, %100 yerli üretimdir.

9 C) Sabitleme Sistemleri Q Straint araç içi tekerlekli sandalye sabitleme sistemleri, güvenli bir seyahat için gereklidir. Sandalyenin bir lift veya rampa yardımı ile araç içerisine transferinin ardından, tekerlekli 2 ön 2 arka olmak üzere 4 noktadan sabitlenerek tam anlamıyla güvenli bir seyahat sağlanmaktadır. Sandalyenin sabitlenmesine ilave olarak kullanıcı için de bir bel kemeri ve bir omuz kemeri tavsiye edilmektedir. Bu şekilde olası bir kaza durumunda diğer yolcular gibi tekerlekli sandalye kullanıcısı olan yolcunun da güvenliği sağlanmaktadır. M-serisi: Manuel bağlama sistemidir ve güvenlik ten taviz vermeden ekonomik çözüm arayanlar için geliştirilmiştir. QRT-serisi: Retraktörlü (kemer gerginliğini kendisi sağlayan) sistemlerdir. QRT Standard ekonomik ve yarı-otomatik bir çözümdür.qrt Deluxe ve QRT Max ise retraktörlü sistemlerin en gelişmiş versiyonlarıdır ve otomatik kitlenmenin yanısıra kemer gerginliğini de otomatik olarak sağlamaktadırlar.

10 D) Engelli Havuz Lifti Halka açık ve özel havuzlarda, kaplıcalarda, otellerde kullanım için geliştirilmiş olan ve deniz kenarındaki iskelelerde de kullanılabilen bir lifttir. Engelli, yaşlı, kilolu ve hareket kısıtlaması olan kullanıcılar tarafından kullanılır. Paslanmaz çelik İç ve dış ortamlarda kullanılabilir Çalışması için sadece şebeke suyu gereklidir, elektrik ihtiyacı yoktur İstendiğinde kolaylıkla demonte edilebilir Montaj için su altında işlem gerekli değildir Montaj yapılan noktadaki su derinliğinin mm den fazla olması gereklidir Maksimum yükseltme kapasitesi: mm Hem su seviyesinde hem de yukarı seviyede kontrol edilebilen kumanda sayesinde kullanıcı bir refakatçiye ihtiyaç duymadan suya girebilir ve sudan çıkabilir Oturma yerinin seviyesi kullanıcıya göre ayarlanabilir ve aşağı ve yukarı hareketler sırasında otomatik olarak 90 döner.

Eşit yaşam hakkı, herkes için erişilebilir alanlar oluşturmaktır. www.medlis.com.tr

Eşit yaşam hakkı, herkes için erişilebilir alanlar oluşturmaktır. www.medlis.com.tr Eşit yaşam hakkı, herkes için erişilebilir alanlar oluşturmaktır. Ortopedik Engelli Erişim Uygulamaları Görme ve İşitme Engelli Erişim Uygulamaları 1. Bina Erişim Çözümleri 1. Hissedilebilir Yüzey Uygulamaları

Detaylı

Otomatik Giriş Sistemleri

Otomatik Giriş Sistemleri Otomatik Giriş Sistemleri Otomatik Kayar Kapılar Güvenlikli Kapılar / Giriş Kontrollü Kapılar İç Mekan Cam Bölme Sistemleri Döner Kapılar Kanat Açma Mekanizmaları 2 Otomatik Giriş Sistemleri İçindekiler

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

Kapıların Dünyası. Güvenli ve Yüksek Hızlı Kapılar

Kapıların Dünyası. Güvenli ve Yüksek Hızlı Kapılar Kapıların Dünyası Güvenli ve Yüksek Hızlı Kapılar 1 İçindekiler Araştırma ve geliştirme... 4 Hız ve güvenlik...8 Ekonomi... 12 Küresel aktör EFAFLEX... 14 Ürünlerimiz... 16 S Serisi... 18 R Serisi...28

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

26. BÖLÜM ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR 26.0 / 26.17

26. BÖLÜM ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR 26.0 / 26.17 . BÖLÜM ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR.0 /.17 ENGELSİZ YAŞAM ALANLARINA ÖZEL DONANIMLAR WC Aksesuarları Bilgi...1 WCaksesuarları...2-.3 Kapı kol ve kilit sistemleri, kapı durdurucuları, pivot

Detaylı

Banyo ve Zemin için Viega Drenaj Teknolojisi.

Banyo ve Zemin için Viega Drenaj Teknolojisi. Banyo ve Zemin için Viega Drenaj Teknolojisi. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Logamax Buderus Plus GB162 Yoğuşmalı Duvar Kazan Tipi Yoğuşmalı Kazan 65-100 kw Logamax plus GB162 Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite 1 Logamax plus GB162 Performansı, memnuniyetinizi artıracak. Kaliteli

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT COURIER

YENİ FORD TRANSIT COURIER YENİ FORD TRANSIT COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. 2 3 Günlük İş Hayatında Daha Fazla Verimlilik Tanıştıralım: Karşınızda Yeni Ford Transit Courier!

Detaylı

SoftEdge kapılar-çarpma testlerinde onaylanmış, sağlam. Hızlı açılır kapanır PVC kapılar. Ekonomik lojistik çözüm için komple sistem

SoftEdge kapılar-çarpma testlerinde onaylanmış, sağlam. Hızlı açılır kapanır PVC kapılar. Ekonomik lojistik çözüm için komple sistem // SoftEdge kapılar-çarpma testlerinde onaylanmış, sağlam Hızlı açılır kapanır PVC kapılar Ekonomik lojistik çözüm için komple sistem 2 Normal ortam sıcaklığındaki şeffaf görüntü alanı ve derin soğutma

Detaylı

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri Otomatik Kapı Sistemleri Endüstriyel ürünler ve yapı otomasyon olmak üzere yapı sektörünün iki önemli kolunda faaliyet gösteren EKS Otomatik Kapı, gelişen teknolojisi ve hizmet anlayışı ile birçok projeyi

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT COURIER

YENİ FORD TRANSIT COURIER YENİ FORD TRANSIT COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. 2 3 Günlük İş Hayatında Daha Fazla Verimlilik Tanıştıralım: Karşınızda yeni Ford Transit Courier!

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT COURIER

YENİ FORD TRANSIT COURIER YENİ FORD TRANSIT COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. 2 3 Günlük İş Hayatında Daha Fazla Verimlilik Tanıştıralım: Karşınızda Yeni Ford Transit Courier!

Detaylı

PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencereler için

PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencereler için Kaldırmalı Sürme (Hebeschiebe) Donanımları PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencereler için Kaldırmalı Sürme Kaldırmalı Devirmeli Sürme HS-Master HS-SPEED Limiter G.U-thermostep Eşik Profili Kaldırmalı /

Detaylı

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren ist pandore Dem form inte heller miedom. 65-100 kw. Ergo winston hanse

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren ist pandore Dem form inte heller miedom. 65-100 kw. Ergo winston hanse [ Hava ] [ Su ] [ Toprak ] Ergo winston hanse Flicka Buderus are sweet Duvar also Tipi och Yoğuşmalı ganska weder Kazan 65-100 kw [ Buderus ] Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren

Detaylı

HAKKIMIZDA ŞİRKET PROFİLİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ REFERANSLAR. ARGE ve TEKNİK SERVİS

HAKKIMIZDA ŞİRKET PROFİLİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ REFERANSLAR. ARGE ve TEKNİK SERVİS WWW.5MTR.COM HAKKIMIZDA ŞİRKET PROFİLİ 2002 yılında kurulan şirketimiz yılların deneyimi ve yeni teknolojilerle ürettiği indüksiyon sistemleri ile çok kısa bir sürede dünya döküm sektörünün en hızlı büyüyen

Detaylı

EN 13241-1 e uygun verim kriterleri. Sarmal Kapılar ve Kepenk Sistemleri. Sert günlük işletme koşullarında dayanıklı ve güvenilir

EN 13241-1 e uygun verim kriterleri. Sarmal Kapılar ve Kepenk Sistemleri. Sert günlük işletme koşullarında dayanıklı ve güvenilir // EN 13241-1 e uygun verim kriterleri Sarmal Kapılar ve Kepenk Sistemleri Sert günlük işletme koşullarında dayanıklı ve güvenilir 2 İçindekiler Uzmanın bilgi birikimi (know-how) 4-7 Profiller ve Kapı

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Product Portfolio Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Kardex Remstar Sistemleri: Daha fazla üretim, depolama alanı ve verimlilik için dinamik, pratik, ekonomik 6 Kardex Remstar

Detaylı

%100 YERLİ ÜRETİM. Isı Eşanjörü Seçmemizin Faydaları. www.experphe.com

%100 YERLİ ÜRETİM. Isı Eşanjörü Seçmemizin Faydaları. www.experphe.com HAKKIMIZDA Exper makine sanayi, 2000 yılında paslanmaz çelik ürünler üretmeye ve Plakalı ısı eşanjör üretmeye başlamıştır. Firma olarak her zaman için en büyük amacımızın da üretim kalitelimizi arttırmak

Detaylı

your reliable partner

your reliable partner Firma Tanıtımı DİMAK DİREN MAKİNA AR-GE Yarım asırlık köklü geçmişi ve sahip olduğu bilgi birikimi ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan Dimes Gıda Sanayi ve Ticaret Şirketi, geçmişinde birçok araştırma

Detaylı

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ;

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ; Doruk Alüminyum ; 1989 tarihinden bugüne faaliyet gösteren şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren hedeflerini, kalite ve hizmet anlayışını mükemmele ulaşma tutkusu ile özetlemektedir. Kurumsallaşma konusunda

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

Uzmanların tercih ettiği merdiven tırmanma aracı

Uzmanların tercih ettiği merdiven tırmanma aracı CargoMaster A serisi Uzmanların tercih ettiği merdiven tırmanma aracı AAT olarak taşıma problemlerinde size destek sunan ve yükünüzü hafifleten akıllı teknolojiler geliştiriyoruz. Uzun yıllara dayanan

Detaylı

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan.

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kendi işinin patronları da terfi eder. Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için yepyeni bir araç:

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ FORKLİFTLER TRANSPALETLER VE VİNÇLER 840UH0041

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ FORKLİFTLER TRANSPALETLER VE VİNÇLER 840UH0041 T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ FORKLİFTLER TRANSPALETLER VE VİNÇLER 840UH0041 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı