Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "+90 252 622 04 86 www.sahininsaat.com"

Transkript

1 ÜSTÜN TEKNOLOJİNİN KUSURSUZ HİZMET İLE BULUŞTUĞU NOKTA

2 w w w. S a h i n i n s a a t. c o m YENİ standartlar Şahin İnşaat, çelik yapıları ve deniz yapıları sektöründe geçirmiş olduğu uzun yıllar süresince birçok projeye imza atmış olan genç ve dinamik kadrosuyla; liman inşaatı, dalgakıran, mendirek, deniz iskelesi, rıhtım, tonoz imalatı, sualtı kesim işleri, her ebatta kazık çakımı ve deniz temizliği hizmetleri vermektedir.

3 Yüksek standartlara sahip iş güvenliği önceliğimizdir. genç ve dinamik KADROMUZ İLE HERZAMAN HIZLI, GÜVENLİ VE KALİTELİ HİZMET... Tüm projelerimizde öncelikli amacımız yüksek güvenlik standartlarını yerine getirmektir. Şahin inşaat bünyesinde görevli olan her bir personel, şirketin güvenlik ve iş sağlığına vermiş olduğu önem neticesinde uyguladığı kalite politikasına özenle dikkat etmektedir. İş güvenliği ve kalite politikamızı oluştururken atılan her bir adım, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın / taşeronlarımızın güvenliğini düşünerek hesaplanmakta ve uygulanmaktadır. Güvenlik politikamızdaki öncelikli amaç; çalışanlarımızın ve işverenlerimizin mağduriyetine neden olabilecek tüm olumsuzlukları önleyebilmek adına her türlü tedbiri almaktır.

4

5 uluslararası HİZMET anlayışı ve yüksek standartlarda hizmet KALİTESİ...

6 HİZMETLERİMİZ ÇELİK KONSTRÜKSİYON DENİZ YAPILARI Yapısal Çelik İşleri Yüksek Binaların Çelik İmalatları ve Montajı Mühendislik Proje Yönetimi API 650 Depo Tankları ve Siloları Siklonlar Boru hattı / Boru Tesisatı Kumlama / Boyama Deniz İskelesi ( Çelik ve Betonarme ) Güneşlenme Platformları Tonoz İmalatı Sualtı Kesim İşleri Deniz Temizliği Rıhtım Her Ebatta Kazık Çakımı Travel Lift ( Çekek İskeleleri )

7 TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ Şahin İnşaat ın başarıyla tamamladığı projeler arasında; otel inşaatları, sanayi tesisleri, köprüler, fabrikalar, boru hatları ve basınçlı tanklar yer almaktadır. Fethiye de yer alan 5000 m 2 lik üretim alanı içerisinde, yıllık kg / yıl çelik imalat ve montaj kapasitesi ile her tür ve büyüklükteki yapım sözleşmesini yürütme yeteneğine sahip olan genç ve güçlü teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

8

9 DAİMA BÜYÜMEKTE OLAN İŞ HACMİMİZ VE SEKTÖRDEKİ YATIRIMLARIMIZ İLE HER ZAMAN BİR ADIM İLERİYİ PLANLIYORUZ...

10 HER ADIMA ÖNEM VERİYORUZ Şahin İnşaat; gerçekleştirmiş olduğu her projede müşterilerinin kalite beklentilerini iyi algılayan, değer zincirindeki tüm ürün ve adımları sürekli geliştiren, sektöründe daima öncü olmayı hedefleyen bir firmadır. Alanında uzman çalışanlarımız tarafından hazırlanmış olan kalite politikamız, güncelliğini koruyabilmek adına daima yenilenmekte ve geliştirilmektedir.

11 YÜKSEK KALİTE VE ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞINI BİR ARADA SUNUYORUZ...

12 PROJELENDİRME Şahin İnşaat bünyesinde gerçekleşen tüm proje çalışmaları, tasarım ve geliştirme departmanında yer alan profesyonel proje ekibi tarafından yürütülmektedir. Projelendirme çalışmalarının tamamında en güncel bilgisayar programları kullanılmakta olup, ulusal / uluslararası yönetmeliklere uygun hizmet verilmektedir. Tasarım aşamasındaki üç boyutlu modeller, çizimler, statik ve dinamik hesaplamalar sayesinde yapıya ait bütün detaylar netleştirilmekte ve üretim-montaj safhalarında oluşabilecek hatalar minimize edilmektedir. İMALAT Şahin İnşaat, imalatını Fethiye bölgesinde bulunan fabrikasında tam otomatik CNC makinalar kullanarak yapmaktadır. Üretim aşamasında kusursuz veri akışı sağlayabilen en son teknoloji bilgisayar programları kullanıldığından dolayı oluşabilecek tüm hatalar minimize edilmektedir. İmalata gelen malzeme sıcak daldırma galvaniz yapılarak işleme alınır. Kazık olarak tabir edilen çelik borular deniz içindeki korozyona karşı polietilen veya epoksi boya uygulaması yapılarak şantiyeye sevk edilir.

13 MONTAJ AŞAMASI Fabrikada imalatı bitmiş malzemelerin şantiye alanına transferi öncesinde, şantiyede yapılması gereken tüm hazırlıklar tamamlanır. Şahin İnşaat topoğraflarının gözetimi altında kazık yerleri belirlenir ve fabrikada üretimi tamamlanmış malzemelerin şantiyeye transferi gerçekleştirilir. Montaj sahasında, en üst seviyede güvenlik tedbirleri alınarak şantiye yönetiminin belirlediği yerlere stok yapılır ve montaja başlanır. Montaj yapılırken, deniz üstü Jack-Up veya iskele üstü şahmerdanlı makinalar kullanılarak çakım işlemi gerçekleştirilir. Çakım işleminin ardından helezon demir bükülerek kazık içleri demirli betonla doldurulur. İstenilen yapı cinsine göre beton veya çelik konstrüksiyondan platformlar yapılır ve son olarak kaplama işlemi yapılarak montaj bitirilir.

14 DAİMA EN İYİ HİZMET 1 Fabrikamızda gerçekleşen tüm üretimler tam otomatik CNC makinalar kullanılarak yapılmaktadır. 2 Zengin makina parkı ile üretimlerde harcanan zaman kaybı ve maliyet en aza indirilmektedir. 3 Diğer tüm ayrıntılar da özenle gözden geçirilerek ürünlerin sevkiyatı ve montajı sağlanmaktadır.

15

16 KALİTE POLİTİKASI Müşteri odaklı davranarak müşteri memnuniyetini arttırmak. Her yönü ile sektöründe öncü ve güvenilir bir işletme olmak. Taahhütlerini istenilen zamanda, kalitede ve optimum maliyetle tamamlamak. Sürekli gelişimi ve değişimi kendine ilke edinerek daima en iyi hizmeti sunmak. Hammadde girişinden iş teslimine kadar kaliteyi ön planda tutmak. Çevreye zararlı kaynak tüketimini azaltarak insana ve doğaya saygılı olmak. Teknolojiyi yakından takip ederek tüm birimleri ile sürekli inovasyona açık olmak. İş ortaklarına, müşterilerine ve personeline karşı şeffaf ve dürüst olmak.

17

18

19 100 DEN FAZLA PROJEYİ BİTİRMENİN VERDİĞİ TECRÜBEYİ SUNUYORUZ...

20

21 KAZIK ÇAKMA Dubaları VE ÇEKİÇLER Kazık çakma dubalarımız deniz üzerinde her türlü kazık çakma işlemi ve vinç hizmeti vermekte olup kulelerinin üzerinde bulunan Alman menşeli Delmag marka dizel De çekiç ile her çaptaki kazığı çakma olanağına sahiptir.

22

23 JACK-UP MAKİNAları Şahin İnşaat tarafından tasarlanmış olan Jack-Up makinalarının her biri deniz yolu ile şantiye alanına transfer edilmekte ve 24 mt uzunluğunda olan dört ayak üzerine kurulumları gerçekleştirilmektedir. 42 mt uzunluğunda ve 22 mt genişliğinde bir alana sahip olan Jack- Up, kurulumunun bitmesinin ardından; deniz üzeri vinç hizmetleri, dik ve eğimli kazık çakma hizmetleri, üzerine eskavatör alarak liman yapım hizmetleri, deniz tarama ve deniz temizleme hizmetleri vermeye hazır hale gelmiş olur.

24

25 tam otomatik ÇALIŞABİLEN cnc makinalar İle kusursuz Bİr İMALAT YAPIYORUZ...

26 SUALTI KaynaK VE KESİM Şahin İnşaat; bünyesinde barındırdığı tecrübeli dalgıçları ile sualtı borulama, kaynak, kesim, batık çıkartma vb. hizmetleri vermekte olup, sahip olduğu profesyonel sualtı makinaları ve ekibi ile alışılmış standartların üzerinde bir hizmet vermektedir.

27

28

29 DENİZ TARAMA, ANROŞMAN YAPMA VE TEMİZLEME Jack-Up makinalarının üstünde yer alan kepçeler ve vinçler ile deniz temizliği, deniz taraması, gerekli derinliğin sağlanması ve anroşman işlemleri yapılır.

30 otomatik KUMLAMA, BOYAMA VE KURUTMA MAKİNASI mm x mm x 605 mm çalışma kapasitesi ile ön kurutma, kumlama, fırçalama, shop primer boyama ve son kurutma bölümlerinden oluşan bir sistem olan GIETART 2506, otomatik roller sistemleri ile hareketlerini sağlamaktadır. H, U, L kesitli profilleri, boru, sac levha ve kutu profil vb. malzemeleri grit ile otomatik kumlayıp, shop primer ile otomatik olarak boyayabilmektedir. GIETART 2506

31 ELLE KUMLAMA, BOYAMA VE KURUTMA ÜNİTESİ mm x mm x mm çalışma kapasitesi ile Alman teknolojisi kullanılarak imal edilen sistemimiz, kaynak sonrası çapakların alınması ve son temizlik için manuel kumlama işlemi yapılmak üzere tasarlanmıştır. Manuel kumlama ünitesinde grit (metal parçacıklar) kullanılmaktadır. Havalandırma ve grit dönüşüm sistemi sayesinde kumlamada kullanılan grit içerisindeki toz ve pislikler filtreye girerek temiz gritin geri dönüşümü ve tekrar kullanımı sağlanmaktadır. İşçi sağlığı en üst seviyede tutularak kabin içine sürekli taze hava verilmektedir. Boyama ünitesindeki boyama işlemi sonrası yüksek sıcaklıkta fırınlama neticesinde malzeme dayanıklılığı paslanmaya karşı en üst düzeye çıkmaktadır. S2015 mk

32 CNC KESİM mm x mm x 600 mm çalışma kapasitesi ile tahribatsız kesim özelliğine sahip olan HDM1432 ile yüksek kesim performansı sağlanmaktadır. Açılı kesim yapabilmenin yanında, katmanlı ve paket kesim yapabilme özelliğine de sahip olan HDM1432 ile tüm kesimler CNC kontrollü olarak yapılabilmektedir. Makinanın çalışma sistemi, modern proficut çelik imalat bilgisayar programı ile yönetilmektedir. KALTENBACh KBS750

33 cnc 3d matkapli DELME MAKİNASI mm x mm x 600 mm çalışma kapasitesi ile makina üç aksta delik delebilmektedir. 50 mm çapa ve 150 mm kalınlığa kadar (Dikey (Y) + Yatay (W+Z)) delik delebilme kapasitesine sahiptir. Makinamızda HSS (Hava Çeliği) sert metal uçlar ve çok sert metal uçlar kullanılarak delme hızı ve kalitesi, projenin ihtiyaçları doğrultusunda arttırılabilmektedir. KALTENBACh KDM1015

34 SAc ve boru kesme / delme mm X mm x 100 mm çalışma kapasitesi ve çift köprü yapısı ile çalışan bu makinamız aynı anda iki ayrı plakayı projede belirtilen ölçülerde delebilmekte ve kesebilmektedir. Makinaya entegre çalışan boru CNC sistemi, 600 mm çapa kadar borulara kurt ağzı açma, dikey ve açılı kesimler yapabilme özelliğine sahiptir. Makina DXF, ESSI ve NC takım yolu çıktı dosyaları ile çalışabilme imkanına sahiptir. Bu makina sayesinde tüm program parametreleri işlem sırasında değiştirilebilme özelliğine sahiptir. Makina, standart DIN / ISO ve G kodları ile çalışabilme özelliğine sahiptir. AJAn cnc

35 hidrolik 4 TOPLU SAc BÜKme MAKİNASI mm genişliğe ve 40 mm kalınlığa kadar olan sacları bükebilme kapasitesine sahip olup tam otomatik çalışabilmektedir. İstenilen çapta bükebilme özelliğine sahip olan makina 4 toplu sistem ile çalışmaktadır. ŞAhİNLER 4R hjs

36

37 EN İYİYİ HAK ETTİĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORSANIZ...

38 ŞAHİN İNŞAAT REFERANSLAR Proje İsmi / Project Name Proje İsmi / Project Name Proje İsmi / Project Name 1 - ROBİNSON CLUB TATİL KÖYÜ 26 - TURBAN OTELİ 51 - LOCATURK ÇEKEK İŞLETMELERİ 2 - ROBİNSON CLUB CAMYUVA 27 - MAGİCLİFE TATİL KÖYÜ 52 - ÖZEL ATA KOLEJİ OKUL İNŞAATI 3 - ROBİNSON CLUB SİDE 28 - HILLSİDE TATİL KÖYÜ 53 - AEGEAN DREAM OTEL 4 - CLUB ZİGANA TATİL KÖYÜ 29 - LABİANCE HOTEL 54 - CLUB SKOPEA MARİNA A.Ş 5 - CLUB ALDİANA 30 - KARAMAN BESİ ÇİFTLİĞİ YAPILMASI 55 - MARTI MYRA 6 - CLUB TUANA 31 - GRAND YAZICI OTEL 56 - ANB TURİZM 7 - DİDİM BELEDİYESİ 32 - GRAND PRESTİJ OTEL 57 - SWİSS HOTEL 8 - HAN TURİZM TESİSLERİ 33 - ROBİNSON CLUB (LİKYA WORLD) 58 - VOGUE HOTEL 9 - TAKSİM OTELCİLİK 34 - ROBİNSON CLUB ( KAPADOKYA LODGE ) 59 - RİXSOS PREMİUM HOTEL 10 - TARHAN MADENCİLİK TATİL KÖYÜ 35 - MARTI MYRA TATİL KÖYÜ 60 - GOLDEN SAVOY 11 - FANTASİA OTEL 36 - VARUNA CLUP 61 - NERGİS BEACH HOTEL 12 - CAPRİS OTEL 37 - MARMARİN 62 - CLUB MARMARİS RESORT 13 - FRANSIZ TATİL KÖYÜ 38 - MARTI MARİNA 63 - CLUB ZİGANA TATİL KÖYÜ 14 - GRAND YAZICI HOTEL 39 - MA BEACHE HOTEL 64 - CLUB ARMONİA HOTEL 15 - İBER HOTEL 40 - NEVZAT AK İSKELESİ 65 - AEGEAN DREAM OTEL 16 - MARTI RESORT OTEL 41 - GÜNEY TURİZM CLUB VOGUE HOTEL 17 - MARTI MYRA TATİL KÖYÜ 42 - MARTI LAPERLA OTEL 67 - CLUB HEMİTİA 18 - CLUB ALDİANA 43 - FETHİYE MM MİGROS MAĞAZASI 68 - THE PERİLİ BAY RESORTS HOTEL 19 - DHL ÇEVRE KORUMA 44 - MARTI RESORT 69 - HOLİDAY İNN /İSTANBUL 20 - HALDUN SİMAVİ CLUB MARİNA 45 - ELEGANCE HOTEL 70 - LİKYA İŞ MERKEZİ 21 - GÖCEK BELEDİYESİ 46 - YASMİN RESORT OTEL 71 - LARA BEACH HOTEL 22 - MAGİC LİFE 47 - ŞÖVALYE ADASI ( ÖZEL ŞAHIS İSKELELERİ ) 23 - BAYIR KOYDA 48 - D-MARİN ÇEKEK VE YAT YANAŞMA İŞ İÇMELER BELEDİYESİ 49 - MARİNTURK MARİNA VE CEKEK İŞ ALTINYUNUS OTEL 50 - MARTI MARİNA YAT YANAŞMA VE ÇEKEK İŞ.

39 ŞAHİN İNŞAAT MAKİNA PARKI Sıra No Miktarı Makinanın Cinsi 1 3 ADET BÜYÜK TİP JACK-UP 2 6 ADET KÜÇÜK TİP JACK-UP 3 5 ADET YÜZER DUBA 4 6 ADET ŞAHMERDAN 5 6 ADET DELİCİ VE ÇAKICI ŞAHMEDAN 6 3 ADET DELMAG DİZEL OTOMATİK ÇEKİÇ ( 1 ADET / 1 ADET / 1 ADET ) 7 5 ADET SERVİS BOTU ( 8 MT ) 8 4 ADET VOLVO EKSAVATÖR TEMİZLEME MAKİNASI 9 12 ADET SUALTI KESİM MAKİNASI ADET SUALTI KAYNAK MAKİNASI 11 6 ADET DUBA ÜSTÜ VİNÇ

40

41 HAYALLERİNİZİ zorlayan PROJELERİ gerçeğe dönüştürüyoruz...

42 FOR INTERNATIONAL CALLS :

www.sinuscelik.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com

www.sinuscelik.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com www.sinuscelik.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com WEB SİTELERİMİZ www.sinuscelik.com.tr www.itsgrup.com.tr www.itsyapi.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com www.panelasesuar.com www.sandivicpanel.com

Detaylı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Hakkımızda IPS PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile birçok yerli ve yabancı firma için danışmanlık ve temsilcilik

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

www.sinuscelik.com.tr

www.sinuscelik.com.tr www.sinuscelik.com.tr WEB SİTELERİMİZ www.sinuscelik.com.tr www.itsgrup.com.tr www.itsyapi.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com www.panelaksesuar.com www.sandivicpanel.com www.trapezpanel.com www.sinuspanel.com

Detaylı

Tecrube. y ı l l ı k

Tecrube. y ı l l ı k kalite belgelerimiz FİRMA TANITIMI Çevre güvenlik sistemleri konusunda modern üretim tesisi ve kaliteli ürünleri ile kısa sürede bulunduğu coğrafyanın önde gelen markalarından biri olan Hastelsan'ın öyküsü

Detaylı

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU 10 Haziran 2013 Piyasa Danışmanı İçindekiler 1 Raporun Konusu... 5 2 Şirketi Tanıtıcı Bilgiler...

Detaylı

KALİTE EL KİTABI Doküman Kodu Dok. Rev. No Dok. Yayın Tarihi MİM.KEK 07 28.01.2012

KALİTE EL KİTABI Doküman Kodu Dok. Rev. No Dok. Yayın Tarihi MİM.KEK 07 28.01.2012 Sayfa 1/25 İÇİNDEKİLER ISO 9001 ISO 14001 OHSAS 18001 BAŞLIK SAYFA - - - Firma Tanıtımı 3 1 1 1 Amaç ve Kapsam 4 2 2 2 Referanslar, Doküman ve Formlar 4 3 3 3 Tanımlamalar ve Kısaltmalar 5 4 4 4 Entegre

Detaylı

Akıllı Çelik Yapılar. APEC ÜRETİM TESİSLERİ - 1 Amiral Cad. No:453 / A Karamürsel Kocaeli TÜRKİYE Tel: +90 262 452 90 00, Fax: +90 262 454 30 10

Akıllı Çelik Yapılar. APEC ÜRETİM TESİSLERİ - 1 Amiral Cad. No:453 / A Karamürsel Kocaeli TÜRKİYE Tel: +90 262 452 90 00, Fax: +90 262 454 30 10 APEC MERKEZ OFİS - SATIŞ & PAZARLAMA Mahir iz Cad. No:13 A blok Kat:3 34662 Altunizade - Üsküdar İstanbul TÜRKİYE Tel: +90 216 474 68 00, Fax: +90 216 474 62 12 Akıllı Çelik Yapılar APEC ÜRETİM TESİSLERİ

Detaylı

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline. Çelikten Gelecek 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.com İçindekiler Türk Demir Çelik Sektörünün Öncü Kuruluşu

Detaylı

KALİTE EL KİTABI Döküman Kodu Dok. Rev. No Dok. Yayın Tarihi MİM.KEK 04 28.01.2010

KALİTE EL KİTABI Döküman Kodu Dok. Rev. No Dok. Yayın Tarihi MİM.KEK 04 28.01.2010 Sayfa 1/25 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... 1 1. Firma Tanıtımı... 3 2. Entegre Yönetim Sistemi Kapsamı... 3 3. Organizasyon Şeması... 4 4. ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ... 5 4.1. Genel Şartlar... 5 4.2. Dökümantasyon

Detaylı

ERGENE-1 ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÜRETİMDE BULUNAN FİRMA LİSTESİ

ERGENE-1 ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÜRETİMDE BULUNAN FİRMA LİSTESİ 1 AKBOYA TEKSTİL KİMYA SAN. TİC. A.Ş. 2 AKG GAZBETON İŞLETMELERİ SAN. TİC A.Ş. 1997' den beri Türkiye tekstil piyasasında kaliteyi kendine ilke edinmiş olan AKBOYA TEKSTİL KİMYA SAN. ve TİC. A.Ş.' de (

Detaylı

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EL KİTABI

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EL KİTABI Sayfa No : 1 / 26 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EL KİTABI HAZIRLAYAN YÖNETİM TEMSİLCİSİ ONAYLAYAN GENEL MÜDÜR ÜNVAN ADET KOPYA NO 1.YÖNETİM TEMSİLCİSİ 1 (ORJİNAL) 2.GENEL MÜDÜR 1 01 3.SEÇ YÖNETİM TEMSİLCİSİ 1

Detaylı

Hedefimiz, 2014 Yılında 2 Kat Daha Büyümek

Hedefimiz, 2014 Yılında 2 Kat Daha Büyümek Hedefimiz, 2014 Yılında 2 Kat Daha Büyümek Eska Valve Kalite Müdürü Murat Çalapkulu ile Eska Valve yi, Türk endüstrisini ve gaz tesisat sektörünü konuştuk. 2013 yılında tam anlamı ile yeni fabrikalarına

Detaylı

BARAN ÇELİK VE GALVANİZ SAN. LTD.ŞTİ. ANKARA-TÜRKİYE TS-EN-ISO 9001:2008 TS-EN-ISO 14001:2005 TS 18001:2008 OHSAS

BARAN ÇELİK VE GALVANİZ SAN. LTD.ŞTİ. ANKARA-TÜRKİYE TS-EN-ISO 9001:2008 TS-EN-ISO 14001:2005 TS 18001:2008 OHSAS BARAN ÇELİK VE GALVANİZ SAN. LTD.ŞTİ. ANKARA-TÜRKİYE TS-EN-ISO 9001:2008 TS-EN-ISO 14001:2005 TS 18001:2008 OHSAS STANDARDLARINDAN OLUŞAN ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ Doküman No : Yayın Tarihi : 15.02.2010

Detaylı

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ & İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ENTEGRE EL KİTABI

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ & İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ENTEGRE EL KİTABI Sayfa No : 1 / 19 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ & İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ENTEGRE EL HAZIRLAYAN SEÇ YÖNETİM TEMSİLCİSİ ONAYLAYAN GENEL MÜDÜR ÜNVAN ADET KOPYA NO 1.SEÇ YÖNETİM TEMSİLCİSİ 1 (ORJİNAL)

Detaylı

GEYİK İSKELE. 1997 den Beri Güçlü ve Profesyonel Kadro ile Hep Daha İyiye... www.gyp.com.tr info@gyp.com.tr

GEYİK İSKELE. 1997 den Beri Güçlü ve Profesyonel Kadro ile Hep Daha İyiye... www.gyp.com.tr info@gyp.com.tr GEYİK İSKELE 1997 den Beri Güçlü ve Profesyonel Kadro ile Hep Daha İyiye... 444 7 497 G Y P www.gyp.com.tr info@gyp.com.tr 1997 den Beri Güçlü ve Profesyonel Kadro ile Hep Daha İyiye... GEYİK İSKELE Firma

Detaylı

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ;

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ; Doruk Alüminyum ; 1989 tarihinden bugüne faaliyet gösteren şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren hedeflerini, kalite ve hizmet anlayışını mükemmele ulaşma tutkusu ile özetlemektedir. Kurumsallaşma konusunda

Detaylı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı 1 Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı İlerleme Bildirimi Bu rapor, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi için yıllık ilerleme bildirim (COP) koşullarını ve gelişimini açıklamayı hedeflemektedir.

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88 İÇİNDEKİLER Hakkımızda S. 4-5 Misyon-Vizyon-Değerler S. 6-7 İş Sağlığı, Güvenlik ve Çevre Politikası S. 8 Kalite Belgeleri S. 9-10 Fabrika - Üretim S. 11 Pencere Teknolojisi S. 12 Tasarım Seçenekleri Renk

Detaylı

İmalat Makineleri Alım Satım İmalat Makineleri Sac İşleme Makineleri Yedek Parça

İmalat Makineleri Alım Satım İmalat Makineleri Sac İşleme Makineleri Yedek Parça www.yeniayinc.com YENIAY INC, ülkemiz ve dünya çapında talep edilen hizmetleri sunarken proje uygulamalarında pratik ve ekonomik beklentileri karşılayarak, hedef müşterilerinin yaşam standartlarının geliştirilmesini,

Detaylı

BÜROSİT 2014 KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

BÜROSİT 2014 KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU BÜROSİT 2014 KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU İÇİNDEKİLER ÜST YÖNETİMİN MESAJI... 3 RAPOR HAKKINDA... 4 KURUMSAL PROFİL... 5 MARKALAR, ÜRÜNLER VE HİZMETLER... 6 HİZMET VERİLEN PAZARLAR... 6 OPERASYONEL

Detaylı

Bir ilk: İstanbul da otomatik tırmanır kalıp

Bir ilk: İstanbul da otomatik tırmanır kalıp Doka Xpress Kalıp Dergisi 2015 Bir ilk: İstanbul da otomatik tırmanır kalıp Şantiyede güvenli çalışma Türkiye de 15 gökdelen için kullanılan koruma perdesi Xclimb 60. Yeni dönüm noktası Crescent City ve

Detaylı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı 1 Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı İlerleme Bildirimi Bu rapor, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi için yıllık ilerleme bildirim (COP) koşullarını ve gelişimini açıklamayı hedeflemektedir.

Detaylı

local Sytronix - Değişken Hızlı Pompa Tahrik Sistemleri 16 Türkiye 22 Hidrostatik Fan Tahriği 32 Frekans Dönüştürücü FE

local Sytronix - Değişken Hızlı Pompa Tahrik Sistemleri 16 Türkiye 22 Hidrostatik Fan Tahriği 32 Frekans Dönüştürücü FE 01 2013 local Türkiye 22 Hidrostatik Fan Tahriği 32 Frekans Dönüştürücü FE Sytronix - Değişken Hızlı Pompa Tahrik Sistemleri 16 drive Özel Çözümler Müşterilerimizin her biri kendi tesislerinde farklı sorunlarla

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Erdemir Ar-Ge Merkezi. Vizyon. Çevresel Performans. Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı. 2020 Vizyonumuz. Çevre Yönetim Yaklaşımı

İÇİNDEKİLER. Erdemir Ar-Ge Merkezi. Vizyon. Çevresel Performans. Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı. 2020 Vizyonumuz. Çevre Yönetim Yaklaşımı SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2014 İÇİNDEKİLER Vizyon 3 Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı 4 2020 Vizyonumuz 6 Rapor Kapsamı 8 Erdemir ve İsdemir Yönetim Sistemleri Politikası 9 Kurumsal Profil ve Ekonomik

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Giriş... 1. 1. Firma Bilgileri... 2. 1.1. Genel Firma Bilgileri... 2. 1.2. Firmanın Tarihçesi... 2. 1.3. Ürünler... 3

İÇİNDEKİLER. Giriş... 1. 1. Firma Bilgileri... 2. 1.1. Genel Firma Bilgileri... 2. 1.2. Firmanın Tarihçesi... 2. 1.3. Ürünler... 3 ii İÇİNDEKİLER Giriş... 1 1. Firma Bilgileri... 2 1.1. Genel Firma Bilgileri... 2 1.2. Firmanın Tarihçesi... 2 1.3. Ürünler... 3 1.4. Otomotiv Sektörü ve Ülke Ekonomisi... 5 1.5. Organizasyon Şeması ve

Detaylı

Dev projeye dev kule vinçler

Dev projeye dev kule vinçler NCKY nin tercihi TEKNOÇEVRE NCKY, yapımını gerçekleştirdiği Ankara-Pozantı otoyol projesinde yarma şevlerinin yarattığı risklere karşı, TEKNOÇEVRE ile birlikte gerçekleştirdiği çelik ağ uygulamasıyla önlem

Detaylı

İNDEKS 04 10 18 32 3

İNDEKS 04 10 18 32 3 İNDEKS 04 10 18 32 3 HAKKIMIZDA Bedük Grup temellerini Pvc sektöründe Egesu Ltd. Şti ile 2000 yılında montaj bayii olarak attı. Genç,dinamik yöneticileri, çalışan personelin azim ve gayretiyle kısa sürede

Detaylı

local Geri Dönüşüm için Güvenilir Performans 20 Türkiye 14 Takviye Hidrostatik Çekiş (HTA) 34 Mimarideki Uzmanlık: Stadyumlar

local Geri Dönüşüm için Güvenilir Performans 20 Türkiye 14 Takviye Hidrostatik Çekiş (HTA) 34 Mimarideki Uzmanlık: Stadyumlar 01 2014 local Türkiye 14 Takviye Hidrostatik Çekiş (HTA) 34 Mimarideki Uzmanlık: Stadyumlar Geri Dönüşüm için Güvenilir Performans 20 drive İyi olan hep kazanır! Akıllı hareket alanında lider Bosch Rexroth

Detaylı