OSTİM FİNANS VE ALIŞVERİŞ MERKEZİ. OSTİM in Yeni Yüzü!

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "OSTİM FİNANS VE ALIŞVERİŞ MERKEZİ. OSTİM in Yeni Yüzü!"

Transkript

1

2 OSTİM FİNANS VE ALIŞVERİŞ MERKEZİ OSTİM in Yeni Yüzü! Kaliteli üretim ve kurumsallaşmaya yönelik tüm destek birimlerine sahip olan, çağdaş üretim teknolojisini yakalamış dev bir fabrika ve evrensel bir laboratuar niteliği taşıyan Ostim, Türkiye'nin en önemli istihdam alanlarından biri olma yolunda dev bir adım daha atıyor. OFİM, TEFİROM A.Ş ve Ostim Yatırım A.Ş ortak yatırımıyla Ostim i, hakettiği bir finans ve iş merkezine kavuşturuyor. 17 temel sektörde onbinlerce ürün, 5 bin işletme, 50 bin çalışanıyla ülke sanayisine hizmet etmekte olan Ostim'in kalbinde konumlanan OFİM, üretimin en dinamik noktasında Ankaralılarla buluşuyor.

3 Ostim Yatırım A.Ş., Ostim Organize Sanayi Bölgesi nde 80 değişik iş kolunda faaliyet gösteren yaklaşık KOBİ arasında dinamik bir işbirliği meydana getirmek, KOBİ lerin ürettiği mal ve hizmetlerin iç ve dış pazarlarla buluşmasını sağlayarak onların iş hacimlerini artırmak amacı ile kurulmuş çok ortaklı bir şirkettir. Ostim Yatırım A.Ş. nin en önemli hedefi, OSTİM bünyesindeki işletmelere bilgi desteği, pazarlama ve tanıtım desteği, finansman, yönetim ve organizasyon danışmanlığı gibi enstrümanlar sunarak bu işletmeler arasında dinamik bir işbirliği meydana getirmek, proje bazlı iş ortaklıkları kurmak, iş ortaklarına her türlü desteği sağlamak ve onlarla kader birliği yapmak, OSTİM'li sanayici ve iş adamlarını yeni fikirlerle, yeni projelerle yurtiçi ve yurtdışı pazarlarla buluşturmak, üretilen mal ve hizmetleri iç ve dış pazarlara satmak, yeni teknolojilerin gelişmesine imkan hazırlayarak profesyonel bir yönetimle maliyetleri düşürmek ve ürünlerin pazar payını artırmaktır. OSTİM FİNANS VE ALIŞVERİŞ MERKEZİ TEFİROM Grup, şirketleri ve iştirakleri ile 30 yılı aşkın bir süredir Türkiye ve yurtdışında (Irak, Suriye, Umman, Romanya ve Çin) faaliyetlerini sürdürmektedir. Dış ticaret faaliyetlerinin yanı sıra ticari, sınai ve taahhüt faaliyetlerini geliştirmek amacıyla özellikle Ortadoğu ülkeleriyle çok güçlü bağlantılar kurmuştur. TEFİROM Grup un bitirmiş olduğu ve devam eden işleri toplamı 500 milyon USD nin üzerinde olup bunlar; altyapı, üstyapı ve endüstriyel tesis inşaat taahhüt hizmetleri, enerji tesisleri, gaz dağıtımı ve diğer inşaat faaliyetleridir. Bitirilmiş ve devam etmekte olan inşaat faaliyetleri, Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere Balkanlar dan Afrika ya, Umman dan Çin e kadar uzanan TEFİROM Grup; inşaat, taahhüt, ticaret ve enerji alanlarında bu ülkelerdeki, 10 yılın en hızlı büyüyen şirketi olma hedefindedir.

4 Geniș Alanlar Zengin Seçenekler!

5 Sanayi ve iş dünyasına prestijli çalışma alanları! ALAN ÖZELLİKLERİ m 2 lik alanda yükselen, 3 katı AVM ye, 2 katı otoparka 10 katı ise ofis alanına ayrılan, toplamda 15 katlı, OFİM, m 2 kiralanabilir alana sahip m 2 ye yakın ofis alanı ile sanayi ve iş dünyasına prestijli bir çalışma ortamı sunan OFİM de, 250 araçlık kapalı, 200 araçlık açık otopark bulunuyor. Ofis bloklarının hemen altında 2 adet 588 m 2 lik VIP restaurant yer alıyor m 2 lik market, m 2 lik elektronik market alanlarıyla ofis sahipleri ve çalışanları, ayrıca OFİM ziyaretçilerine aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir ortam hazırlayan OFİM, tüm detaylara sahip. Günlük ihtiyaçları, markalarla birleştirerek karşılama imkanı sunan 3 katlı OFİM AVM, özenle seçilmiş mağazalara sahip. OFİM, 3000 m 2 teras bahçeleriyle de sahiplerine ve ziyaretçilerine yemyeşil bir dünya vaat ediyor.

6 Ostim de İş Dünyasının Kalbi OFİM

7 OFİM, özel lokasyonuyla üretimin en dinamik noktasında! LOKASYON Organize Sanayi Bölgesi OSTİM in göz alıcı ofis dizaynı ihtiyacını ve her kesime hitap eden markaları bir araya getiren AVM ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak olan OFİM, şehrin en merkezinde yer alıyor. OFİM, yatırımcılarına ve ziyaretçilerine bulunduğu lokasyon sayesinde şehrin birçok yerinden gerek toplu taşıma araçları gerekse özel araçlarla kolay ulaşım olanağı sağlıyor. Ayrıca yanı başında bulunan mevcut metro hattına direkt erişim olanağı ile de ulaşımda hiçbir engel tanımıyor. istanbul yolu ivedik 02 km şaşmaz 4,5 km 04 km 02 km batıkent kızılay 13 km havaalanı 33 km

8 Ankaralı OFİM in Kapı Komşusu! kika30 Dakika30 Dakika 30 Dakik

9 Sincan 30 Dakika Etimesgut 20 Dakika ka30 Dakika30 Dakika30 Dakika30 Dakika30 Dakika İstanbul Yolu Çevre Yolu Eskişehir Yolu Bilkent İncek Bulvarı Yenimahalle 10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika10 Dakika Çankaya Gölba ı Nato Yolu Dakika 30 Dakika 30 Dakika 30 Dakika 30 Dakika30 Havaalanı Yolu Doğukent Caddesi akika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 Dakika 20 D Altında Mamak Pursaklar nallıhan beypazarı ayaş polatlı güdül çamlıdere etimesgut sincan haymana kızılcıhamam kazan keçiören altındağ çankaya mamak yenimahalle gölbaşı çubuk bala akyurt elmadağ kalecik şereflikoçhisar evren

10 OFİM, sanayi ve üretimin kalbinde! KAPSAMA ALANI Başkent te üretimin kalbinde yer alan OFİM, işletme ve çalışanıyla ülke sanayisine hizmet eden Organize Sanayi Bölgesi OSTİM de yer alıyor. 663 firma ve çalışanı ile Gimat Gıdacılar Sitesi, iş yeri ve çalışanı ile İvedik Organize Sanayi Bölgesi, çalışanı ile Şaşmaz Organize Sanayi Bölgesi ve ayrıca İstanbul Yolu nda bulunan 20 ye yakın küçük sanayi sitesinde yüzlerce iş yeri ve binlerce çalışan OFİM in yakın çevresinde yer alıyor Ankaralı OFİM in yanı başında! Sanayinin ve tüketim alışkanlıklarının yoğun olduğu semtlerin arasında yer alan Batıkent, Yenimahalle, Demetevler, Karşıyaka, Eryaman gibi konut bölgelerinde yaşayan yaklaşık nüfus da OFİM in kapı komşusu. Başkentlilerin Ankara nın birçok yerinden kolay ulaşım olanakları sayesinde rahatlıkla OFİM i ziyaret edebilecek olmaları, OFİM in tüm şehrin gerçek bir çekim merkezi olacağını gösteriyor. Ostim Finans ve Alışveriş Merkezi nin (OFİM) toplamda hitap edeceği nüfus,

11 Üretimin Çekim Merkezi!

12 Sektör devlerinin buluştuğu nokta! SİNERJİ Bir metropolün en işlek ve dinamik üretim noktasında yer almanın önemini bilen yatırımcılar ve markalar OFİM de buluşuyor. Stratejik bir konum olarak özel bir lokasyonu seçen OFİM, yatırımcıları ve OFİM AVM de bir araya gelen markalarıyla hem OFİM Ofis sahiplerine ve çalışanlarına hem de OFİM AVM ziyaretçilerine zengin seçenekler sunuyor. Yatırımcılara ve Ankaralılara yeni bir dünya! Üreten Ostim in ihtiyaçlarına cevap verecek kamu ve özel sektöre ait kurum ve kuruluşların hizmet vermelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Ostim Finans ve Alışveriş Merkezi (OFİM), şık mimarisiyle de OSTİM in çekim noktası konumunda bulunuyor. Önümüzdeki dönem 15 katlı dev proje OFİM in yatırımcılara ve Ankaralılara yarattığı yaşam alanı OSTİM de adeta yeni bir dünya olacak.

13 İş dünyasının yoğun temposuna kısa bir mola! SPA ve FITNESS CLUB Ofis sahipleri ve çalışanlarına ayrıcalıklı bir hizmet sunan OFİM, SPA ve Fitness Clup alanlarıyla iş dünyasının yoğun temposuna rahatlatıcı bir mola sunuyor. Gün boyu aralıksız çalışan ve spor yapmak ya da dinlenmek amacıyla ofisinden kilometrelerce uzaktaki spor merkezine gitmek için zaman harcayan çalışanlar, OFİM de mimari içerisinde yer alan şık ve hijyenik SPA ve Fitness alanlarını kullanarak, hem zaman kazanacak hem de istediği an spor yapabilecek.

14 Mağazalar ve ofisler bir merkezde! OFİM AVM Modern ve yenilikçi bir mimariye sahip OFİM, aynı dokunuşlarla OFİM AVM yi yarattı. Her kesime hitap eden ve çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak için mesafelerden kurtaran OFİM AVM seçkin markalara sahip. OFİM, ofislerin yanı sıra alışveriş merkezi kimliği ile mağazalar, marketler, cafeler, retaurantlar, fastfood alanları, spor salonu, döviz bürosu, kuyumcu, eczane, kuaför, turizm acentaları, çocuk oyun alanları ile birçok ticari ve sosyal alan bulunduruyor. İş ve alışveriş aynı çatı altında! Mağazaların ve ofislerin bir merkezde toplanmasının getireceği avantajların yanı sıra, sürekli ve program dahilinde yönetilecek aktiviteler ile insanın tüm gününü keyifle geçirebileceği iş, finans ve alışveriş dünyası ile OFİM, yatırımcılarına ve ziyaretçilerine zengin bir dünya sunuyor.

15 Ev İş Yeri Mesafesini Kısaltan Avantajlar!

16 Damak tadını bilenler OFİM den ayrılamayacak. FOOD-COURT İş dünyasının tadı OFİM de çıkar! Sabah, öğlen, akşam ya da günün herhangi bir zamanında işe lezzetli bir ara vermeniz için OFİM Food-Court alanlarında dünya mutfakları konuklarını bekliyor olacak. Birbirinden şık mekanlar, VIP restaurantlar ve zengin menülerle OFİM yatırımcıları, çalışanları ve ziyaretçileri tadına doyulmaz anlar yaşayacak.

17 Market ihtiyaçları için fazla uzağa gitmeye gerek yok. MARKET / ELEKTRONİK MARKET OFİM, yatırımcılarını ve ziyaretçilerini market alışverişlerinde de yalnız bırakmıyor. Mesai sonunda evlerin mutfak ihtiyaçları için fazla uzağa gitmeye gerek yok. OFİM de yer alan market her ihtiyacı karşılayabilecek kapasiteye sahip. Diğer yandan teknolojiye dair ofis ve yine ev ihtiyaçlarının karşılanabileceği elektronik market, yüksek potansiyeli ile teknoloji ihtiyacına cevap veriyor. Bankaların yeni adresi OFİM. BANKALAR OFİM içerisinde yer alan iş dünyasının olmazsa olmazı bankalar, yatırımcılara her türlü hizmeti sunuyor ve gün içerisindeki tüm işlemlerin kolaylıkla gerçekleşmesini sağlıyor.

18 Çevreye Duyarlı Yatırım, OFİM!

19 OFİM, modern yapısıyla çevreyi koruyor. KOJENERASYON SİSTEMİ Kendi elektrik enerjisini kendisi üreten Kojenerasyon Sistemi ile OFİM, gerek çevreci bina kimliği gerekse enerji politikası ile kullanıcılarına avantajlar sunmaktadır. Modern hayatın tüm gereksinimlerini karşılayan Ostim Finans ve Alışveriş Merkezi (OFİM), doğanın dengesine zarar vermeyen bir yapıya sahip. Yatırımcılarına bu bilinçli ortamda avantajlar sunan OFİM, iş dünyasında büyüyen çevreci kimliğini her zaman koruyacak.

Alışveriş Referanslarımız

Alışveriş Referanslarımız Alışveriş Referanslarımız Proje Adı Şehri 212 İstanbul Alışveriş Merkezi İstanbul NOVAPRO OPEN/EY3600 120 2.800 Airport Alışveriş Merkezi İstanbul SWMP/EY3600 58 1.128 Antalya Deepo Alışveriş Merkezi Antalya

Detaylı

w w w. b a t i s e h i r. c o m

w w w. b a t i s e h i r. c o m 444 5 343 w w w. b a t i s e h i r. c o m Göztepe Mah. İSTOÇ Oto Center yanı No: 10 Bağcılar / İstanbul Her şeyin yanı başınızda olduğu tek şehir 2 Hayata kazançlı bir yatırım yapmak için Batışehir,

Detaylı

w w w. b u s i n i s t. c o m

w w w. b u s i n i s t. c o m www.businist.com www.selimoglugroup.com.tr www.vartas.com.tr www.rochel.com.tr Zirve, onu gerçekten isteyenlerin olacaktır. İş hayatında zirveye ulaşmanın temel koşulu yaptığınız iş kadar o işi nerede

Detaylı

Dap Yapı Ödüle Doymuyor

Dap Yapı Ödüle Doymuyor Kasım 2014 SAYI 3 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ MAKYOL DAN YÜZDE YÜZ EV KONSEPTLİ KONUT PROJESİ: MAKYOL YAŞAM BEYLİKDÜZÜ Tri G by Rotana Taş yapı Four

Detaylı

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor Eylül 2014 SAYI 1 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Detaylı

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI ŞUBAT 2015 SAYI 6 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİ, YÜZDE 15 KONUT DESTEĞİNİ NASIL YORUMLADI? 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI SOCAR, VADİSTANBUL

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

%&!"#!$!!"#!$! %&!"#!$!

%&!#!$!!#!$! %&!#!$! %&!"#!$! 06 ANKARA YÜZÖLÇÜMÜ 25.402 km² İLÇE SAYISI 25 BELEDİYE SAYISI 26 TOPLAM NÜFUS 5.045.083 Sevgili Kardeşim, Sizi, tüm aile fertlerinizi, yakınlarınızı ve sevdiklerinizi en kalbi muhabbetlerimle

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER Giriş 02 Vizyon, Misyon ve Hedefler 04 Temel Finansal Göstergeler 08 Sermaye ve Ortaklık Yapısı 10 Kısaca Akkök Grubu 12 Kısaca Akiş GYO 14 Kilometre Taşları 16 Ödüllerimiz

Detaylı

ATAŞEHİR İN İLHAM MERKEZİ

ATAŞEHİR İN İLHAM MERKEZİ ATAŞEHİR İN İLHAM MERKEZİ ŞEHRİN MERKEZİ, HAYATIN KALBİNDE. ÖZAKGYO, 25 yılı aşan süredir tekstil, turizm ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren ÖZAK Global Holding den aldığı güçle kurulmuştur. Şubat

Detaylı

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 10 ALİ OSMAN ÖZTÜRK RÖPORTAJ 18 ANKARA İŞ DÜNYASI BESA KULE DE BULUŞUYOR 34 MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 38 SALİH BEZCİ RÖPORTAJ 68 KIŞ BAHÇELERİNE ÇIKMA ZAMANI 5 8 10 14 18 22 28 30 32 34 36 38 46 50

Detaylı

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ...

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ... İÇİNDEKİLER 08 10 SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 GENEL MÜDÜR / AHMET ARICASOY / RÖPORTAJ...10 MİMAR/ Can Gülcan / GÖRÜŞ...12 EUROPİM / GÖRÜŞ...14 Teknİksat / GÖRÜŞ...16

Detaylı

İş, tatil ve konforun adresi...

İş, tatil ve konforun adresi... İş, tatil ve konforun adresi... RAMADA Encore izmir in proje ortakları Ef- Enerji, Elpa Yangın Dolapları, İnoksan, Kleo, Netsa Tekstil, Oftema, Özgül Mutfak, Interspor, Plaka Mobilya, Protel, Samur Halı,

Detaylı

Yapı Kredi Koray Genel Bakış

Yapı Kredi Koray Genel Bakış Yapı Kredi Koray Genel Bakış Faaliyet Konusu : Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kuruluş: Aralık 1996 (Halka Arz 1998) Ortaklık Yapısı : Yapı Kredi Bankası (%26) Koray Grubu (%25) Halka Açık (%49) Yatırım

Detaylı

DÜN, BUGÜN VE DAİMA...

DÜN, BUGÜN VE DAİMA... 2013 FAALİYET RAPORU DÜN, BUGÜN VE DAİMA... 1969>2014> İçindekiler Bir Bakışta 2 2013 Yılının Önemli Verileri 2 Yatırım Projesi Verileri 3 2013 ün Başlıca Gelişmeleri 8 Kısaca Tepe İnşaat 12 Vizyon, Misyon

Detaylı

İstanbul un kalbinde yüksek hizmet kalitesi...

İstanbul un kalbinde yüksek hizmet kalitesi... MARRIOTT ISTANBUL SISLI İstanbul un kalbinde yüksek hizmet kalitesi... İSTANBUL MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ NİN PROJE ORTAKLARI Ags Mobilya, Akın Halı, Birleşim Mühendislik, Bosell, Day Yapı, DS Mimarlık, E.M.K.,

Detaylı

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 20 Kurum Profili ve Ortaklık Yapısı 22 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 24 Dünyada ve Türkiye de İnşaat Sektörü 30 Kısaca Bilkent Holding 34 Kısaca Tepe İnşaat 40

Detaylı

2011 FAALİYET RAPORU TEPE İNŞAAT 2011 FAALİYET RAPORU

2011 FAALİYET RAPORU TEPE İNŞAAT 2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU içindekiler SUNUŞ 2 2011 in Başlıca Gelişmeleri 6 Kısaca Tepe İnşaat 6 Ortaklık Yapısı 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Başlıca Finansal Göstergeler 14 Bağlı Şirketler ve İştirakler

Detaylı

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2013 Faaliyet Raporu

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2013 Faaliyet Raporu Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2013 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER İçindekiler 02 Kurumsal Profil 04 Genel Müdür Mesajı 05 Yönetim Kurulu ve Üst Yönetim 06 Vizyon, Misyon, Değerler 08 Dünya Gayrimenkul

Detaylı

içindekiler 2 TAV Havalimanları Grubu na Genel Bakış 6 Kilometre Taşları 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

içindekiler 2 TAV Havalimanları Grubu na Genel Bakış 6 Kilometre Taşları 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı kurum profili 2009 içindekiler 2 TAV Havalimanları Grubu na Genel Bakış 6 Kilometre Taşları 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Havalimanı İşletmeciliği 40 Bağlı

Detaylı

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR 30 yılı aşan deneyimimizle

Detaylı

www. vadistanbul.com

www. vadistanbul.com www.vadistanbul.com İçinde bambaşka bir İstanbul var... Vadistanbul Teras Arazi : 51.000 m 2 Konut : 8 blok / 1.111 adet 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 Dubleks Otopark : 1.800 araçlık Vadistanbul Bahçe Arazi

Detaylı

TORUNLAR GYO A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR

TORUNLAR GYO A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR TORUNLAR GYO A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR Torunlar GYO 2013 Faaliyet Raporu

Detaylı

TORUNLAR GYO A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR

TORUNLAR GYO A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR TORUNLAR GYO A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR Ticari Unvanı : Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi Kuruluş Tarihi : 20.09.1996

Detaylı

YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU Tarih: 23.12.2014 R. No: 2014REVB117 YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ÇANKAYA MAHALLESİ NDE KONUT + TİCARİ

Detaylı

Çağdaş yaşamlar kurar.

Çağdaş yaşamlar kurar. Çağdaş yaşamlar kurar. Hayata bakışınızı değiştiren fikirler... Günümüz insanının ihtiyaçları da zevkleri de artık çok daha farklı. Bütün bu beklentilere cevap veren tasarımları hayata geçirmek ise günümüzde

Detaylı

Değerli Okurlarımız; Bu haftanın konu başlıkları;

Değerli Okurlarımız; Bu haftanın konu başlıkları; Değerli Okurlarımız; Bildiğiniz gibi; 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile ticari iletişimi, hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcıların sorumluluklarını, elektronik iletişim

Detaylı

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2012 Faaliyet Raporu

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2012 Faaliyet Raporu Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER İçindekiler 02 Kurumsal Profil 04 Genel Müdür Mesajı 05 Yönetim Kurulu ve Üst Yönetim 06 Vizyon, Misyon, Değerler 08 Dünya Gayrimenkul

Detaylı

YENİ TRC EUROWALL HIZLI BOYLER HAVA AYIRICILAR PİSLİK TUTUCULAR ECOMAX. Efkan Çeviker ile Röportaj

YENİ TRC EUROWALL HIZLI BOYLER HAVA AYIRICILAR PİSLİK TUTUCULAR ECOMAX. Efkan Çeviker ile Röportaj Sayı: 1 / Ağustos 2011 Sayı: 1 Ağustos 2011 PROJELER MANCHESTER VE ARSENAL DEN SONRA GALATASARAY - TÜRK TELEKOM ARENA ERENSAN KAZANLARI İLE TARAFTARINI VE SPORCUSUNU ISITIYOR. Avrupa nın en önemli spor

Detaylı

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor!

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! Oyunu Opera 9 Mobile OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! OPERA 9 Mobile ile artık resepsiyon sınırları yok! Konuklarınızı nerede isterseniz

Detaylı