Saha Medya, tek satış yetkilisi olduğu ve Bodrum için hizmet vermeye başladığı açıkhava reklam projesi Sahavizyon u iftiharla sunar...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Saha Medya, tek satış yetkilisi olduğu ve Bodrum için hizmet vermeye başladığı açıkhava reklam projesi Sahavizyon u iftiharla sunar..."

Transkript

1

2 Saha Medya, tek satış yetkilisi olduğu ve Bodrum için hizmet vermeye başladığı açıkhava reklam projesi Sahavizyon u iftiharla sunar... Her Şey Rayında, Saha Medya nın Antalya Büyükşehir Belediyesi ile imzaladığı 5 yıllık sözleşme gereği tek şatış yetkilisi olduğu ve Antalya için hizmet verdiği taşıt giydirme projesinin adıdır. Medyabüs; Otobüs - midibüs, minibüs ve taksi giydirme konusunda uzmandır. Medyabüs araçları, yolcuları istedikleri yere markaları ise hedef kitlesine ulaştırır. Saha Medya; iletişim ve hizmet ağı oldukça gelişmiş bir medya ajansıdır. Türkiye nin pek çok şehrinde başarılı ve ödüllü* reklam projelerini iştirakleri ile gerçekleştirmektedir. Media Reach; dağıtım, denetleme, etkinlik çalışmalarını en güvenilir ve kayıpsız şekilde il, ilçe sınırlaması olmaksızın markaların hedef - istekleri doğrultusunda gerçekleştirir. *Mediacat Açıkhava Ödülleri ( ) En İyi Araç Giydirme Birincilik Ödülü.

3

4

5 50 ye yakın ilimizde Medyabüs ile Her Şey Yolunda Saha Medya çatısı altında hizmet veren Medyabüs, Her şey yolunda sloganı ile markaları otobüs-midibüs, minibüs ve taksiler üzerinde görünür kılar. Türkiye nin en yoğun illeri ve popüler ilçelerindeki toplu taşıma araçları reklamla giydiriliyor. Türkiye nin pek çok şehrindeki reklam projeleri Medyabüs ile hayat bulmaktadır. Ankara, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Bursa, Kütahya, Uşak, Manisa, İzmir, Muğla, Afyon, Isparta, Antalya, Konya, Kırşehir, Kayseri, Adana, Gaziantep, Amasya, Ordu, Trabzon, Mardin ve Diyarbakır bu illerden bazılarıdır ve bu illere her geçen gün yenileri eklenmektedir.

6

7

8

9

10

11 Medyabüs, özellikle taşıt giydirme uygulaması konusunda uzmanlaşmıştır ve toplu taşıma araçlarını başarılı çalışmalarla birer açıkhava reklam alanına dönüştürmektedir. Taşıtlar, insan yoğunluğunun yüksek olduğu güzergâhlar boyunca seyir etmekte ve yolcularını taşırken hareketli bir reklam panosu görevi de üstlenmektedir.

12

13 Açıkhava reklamlarını görmek için televizyonu açmaya, internete bağlanmaya ve gazete-dergi sayfaları çevirmeye gerek kalmıyor. Açıkhava, reklamlarını her yerde ve herkese açık olarak sergiliyor. Geniş kitlelerle gündelik hayat içerisinde buluşmak isteyen bütün markalar Medyabüs ü tercih ediyor. Medyabüs yolcuları istedikleri yere, markaları ise hedef kitlesine ulaştırır...

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25 Her Şey Rayında!.. Her Şey Rayında, Saha Medya nın Antalya Büyükşehir Belediyesi ile imzaladığı 5 yıllık sözleşme gereği tek şatış yetkilisi olduğu ve Antalya için hizmet verdiği taşıt giydirme projesinin adıdır. Antalya ya görsel ve işlevsel olarak yeni bir ruh kazandıran olan bu hizmet, markaları hedef kitlesi ile buluşturuyor. Antray Hattındaki tramvaylar bundan böyle hem insanları hem de markaları taşıyor.

26

27 Antray, toplam 14 adet tramvaya sahip. Bu tramvaylar merkezden çevre yerleşim alanlarına doğru uzanan bir güzergâhta markaları taşıyor. Büyük ve değerli markalar; insan yoğunluğunun yüksek olduğu ve sürekli dışarıdan göç alarak kalabalıklaşan bir şehir olan Antalya da görünme fırsatı yakalıyor. Bilgi, beceri ve deneyim gerektiren taşıt giydirme uygulaması Antalya nın tramvaylarında da Saha imzası ile yerini alıyor. Saha, taşıt giydirme konusundaki bilgi - beceri ve deneyimi ile Antalya raylarında

28 Dış Reklam Uygulaması Toplam 14 adet tramvay, her tramvayda yaklaşık 250 metrekare dış yüzey reklam alanı. İç Reklam Uygulaması Her vagonda 12 adet ve toplamda 168 adet 50 x 70 cm pano.

29

30 Türkiye nin En Önemli İllerinden Antalya TÜİK adrese dayalı nüfus kayıt sistemi sonuçlarına göre Antalya, nüfus artışında İstanbul, Ankara ve İzmir den sonra dördüncü sıraya yükseldi. Saha, markaların bilinirliğini artırarak güçlerine güç katmak için Antalya ilini verimli bir alan olarak görüyor ve markaların reklamlarını Antalya sokaklarına taşıyarak; büyük ve kalabalık bir şehirde görünme fırsatı yakalayan markaları daha çok insanla buluşturuyor. Markalanızın en etkili şekilde görünürlüğünü sağlamak için Antalya da reklam faaliyetine başlayan tramvaylar ile her şey rayında...

31

32 Markaları Taşıyoruz Markaları, doğru ve etkili reklâm mecralarında hedef kitlesi ile buluşturmak önemlidir! Her Şey Rayında markaları hedef kitlesine taşır. Saha Medya, deneyimli - yetenekli ekibi ile Antalya raylarında değerli markaları taşıyor.

33

34

35 Tramvay Etkili Bir Reklam Alanı Kalabalık bir güzergah üzerinde konumlanan Ray Hattı, 11 km. boyunca yüz binlerce insanın yaşadığı yerleşim alanlarında duruyor. 16 durak; yüzlerce tramvay bekleyen yolcu ve seyir süresince de hareket halinde olan on binlerce insan anlamına geliyor. Tramvay, hareket hızı ile de reklamın görünürlüğü ve algılanması konusunda avantaj sağlıyor. Tramvay bir reklam mecrasına dönüşüyor; taşıt giydirme uygulaması ile Antalya da milyonlar markaları en etkili şekilde görüyor ve tanıyor.

36 Araçlarımızın Özellikleri Tek Merkezde Toplanma Kapasite Seyir Süresi Caf marka tramvaylar, 2010 model olup bütün araçlarımız tek tip ve standart ölçüdedir. Taşıtların günlük hizmeti sonunda, tek merkezde toplanması sonucu; uygulanan reklamın çevreden herhangi bir zarar görmesi önlenmiş ve reklamlarınızın güvenliği sağlanmıştır. Ortalama günlük 100 bin biletli yolcu. Sabah ve akşam saatlerinde 5 dakikada, diğer saatlerde 8 dakikada bir sefer yapıyor. Araçlarımız, 06:00 da seferlere başlayıp 24:00 e kadar yolcu taşıyor.

37

38

39 Kapsama Alanı 11 kilometrelik alana konumlanan tramvaylarımız toplam 16 durak seyir ediyor. Fatih - Meydan arasında hizmet veren tramvayın kat ettiği mesafe; 1 ayda, dünyanın çevresine eş yani kilometreyi buluyor. Reklam veren avantajlı bütçeler ile markasını; Kepezaltı, Otogar, Şarampol, Muratpaşa, İsmetpaşa, Doğu Garajı, Meydan ve Antalya Bulvarı boyunca yani Antalya nın dört bir yanında tanıtma olanağını elde ediyor.

40

41

42

43 Saha Medya nın açıkhava reklamcılğındaki tecrübe, bilgi ve birikimi ile desteklediği Media Reach; dağıtım, denetleme, etkinlik çalişmalarını en güvenilir ve kayıpsız şekilde il, ilçe sınırlaması olmaksızın markaların hedefleri - istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyor.

44

45

46 İstanbul da ve özellikle tüm Anadolu da 50 ye yakın ilde hedef kitle ile sıcak iletişime geçmeye hazır 1100 den fazla çalışanı ile adresli - adressiz broşür, katalog, door hanger, insert, dönemsel bülten, numune dağıtımları, reklam - fiyat - ilan denetimleri ve müşteriye özel projeler gerçekleştiren Media Reach; iş alanına uygun hedef kitle seçiminden yurt içi - yurt dışı etkinlik ve fuar/avmlerde stand kurulumuna kadar her türlü çalışmayı iş ortaklarına sunmak üzere hizmet veriyor...

47

48

49

50

51 Media Reach; hizmet vereceği markaların imaj, kalite, vizyonuna uygun giyinen - konuşan ve davranan dağıtım personelinin seçimi ile eğitimlerini profesyonel destek alarak gerçekleştiriyor. Media Reach markalari hedef kitlesine ulaştırıyor.

52

53

54

55

56

57

58

59

60 Yalıkavak Sezonun Başkenti Bodrum da Dijital Açık Hava Etkisi! Saha Medya, tek satış yetkilisi olduğu ve Bodrum için hizmet vermeye başladığı açıkhava reklam projesi Sahavizyon u iftiharla sunar. Led ekranlarımız, Bodrum un en işlek meydan ve kavşaklarında 5 noktaya konumlandırılmıştır. Sahavizyon, markaların açıkhavada hedef kitle ile buluşmasını, dev ve hareketli görüntüleme alanlarını kullanarak sağlar. BODRUM MEYDAN BODRUM OTOGAR YALIKAVAK BİTEZ TURGUTREİS Led Ekranları... Powerledscreen HD Ekranlar. Dikkat çeker, göz yakalar & uzun baktırır. Gerçek zamanlı sıcak satış imkanı sağlar. Prodüksiyon maliyeti daha az. Bitez Bodrum Turgutreis Yaratıcılığa açık yeni medyadır. Algı seçer! Tek noktada birden çok hareketli mesaj verebilirsiniz. Hızlı erişim, anında müdahale. 21 saat kesintisiz yayın...

61 BODRUM MEYDAN

62 BODRUM MEYDAN KAPSAMA Bodrum Bodrum Marina, Kos Yolcu Feribotlari Indirme-Bindirme, Kale, Konser Alani, Küba, Fink, Newold, Halikarnas Yolu, Marina Yacht Club, Bodrum Pasajı...

63 Yazın Kalbi Bodrum İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİGM) tarafından güncellenen, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) ve TÜİK verilerine göre nüfusu % 39,9 ile nüfusu en hızlı artan ilçe Bodrum. Yaz nüfusu ise yaklaşık 1,5 milyon! Dolayısıyla hareket halindeki hedef kitleyi yakalayarak sıcak iletişime geçmek isteyen markalar için Sahavizyon Bodrumdaki en efektif - etkili mecra.

64 BODRUM MEYDAN

65 BODRUM MEYDAN

66 BODRUM MEYDAN

67 BODRUM MEYDAN

68 BODRUM MEYDAN

69 BODRUM MEYDAN

70 BODRUM OTOGAR

71 BODRUM OTOGAR KAPSAMA Bodrum Şehir Merkezi Girişi, Bodrum Garaj, Çarşı Merkezi Girişi, Barlar Sokağı...

72 BODRUM OTOGAR

73 BODRUM OTOGAR

74 BODRUM OTOGAR

75 Patentli Teknoloji, Kesintisiz Yayın Teknolojinin son ürünü, patentli Powerledscreen HD Ekranlar. Bodrum un en kalabalık noktalarında günde 21 saat boyunca markaları tanıtır. Büyük kitlelerle etkin bir şekilde buluşur ve hedef kitle ile birebir iletişime geçer. İnteraktif reklam uygulamaları için çok uygundur.

76 BODRUM OTOGAR

77 BODRUM OTOGAR

78 YALIKAVAK

79 YALIKAVAK KAPSAMA Palmarina, Balıkçı Sait, Memedof, Gümüşlük Yolu... Yalıkavak

80 YALIKAVAK

81 YALIKAVAK

82 YALIKAVAK

83

84 YALIKAVAK

85 BİTEZ

86 BİTEZ KAPSAMA Aktur, Sarnıç Beach, Beyaz Beach, İnceburun, Ortakent Yolu, Fink Beach, Adliye, Ramada Hotel... Bitez

87

88 BİTEZ

89 BİTEZ

90 TURGUTREİS

91 TURGUTREİS KAPSAMA D-Marin, Swiss Hotel, Akyarlar Yolu... Turgutreis

92 TURGUTREİS

93 TURGUTREİS

94 TURGUTREİS

95 Saha Medya İftaharla Sunar Saha Medya, görünürlüğü yüksek, dikkat çekici, etkisine göre maaliyeti düşük Sahavizyon u reklam dünyasının hizmetine sunar...

96 TURGUTREİS

97

98 Teşekkür Ederiz...

99

DOĞAL AFET SİGORTALARI KURUMU ZORUNLU DEPREM SİGORTASI 2010 FAALİYET RAPORU

DOĞAL AFET SİGORTALARI KURUMU ZORUNLU DEPREM SİGORTASI 2010 FAALİYET RAPORU DOĞAL AFET SİGORTALARI KURUMU ZORUNLU DEPREM SİGORTASI 2010 FAALİYET RAPORU Nişantaşı Rumeli Caddesi No: 48 Kat: 7 Şişli - 34365 İstanbul www.dask.gov.tr 0212 368 0 800 İ Ç İ N D E K İ L E R Yönetim Kurulu

Detaylı

Sağlıklı Kentleşmede Kentiçi Ulaşım Sistemleri

Sağlıklı Kentleşmede Kentiçi Ulaşım Sistemleri Şubat 2012 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 2005 dergisi ABANA AKÇAY ALTINOVA AMASRA ANTALYA AVANOS AYDIN BALÇOVA BANDIRMA BUHARKENT BURSA ÇANKAYA DENİZLİ DERİNCE DİDİM GEBZE GÖLCÜK ISPARTA İSTANBUL İZMİR

Detaylı

16 B2Fair, Stop4Business Projesi İle İlk Kez Türkiye de! Yapı-Endüstri Merkezi ve ABİGEM Doğu Marmara nın işbirliği ile Stop4- Business projesi, ülkemizde ilk kez hayata geçme imkânı bulacaktır. Stop4Business,

Detaylı

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu 24 TEMMUZ 2014 ǀ 10 TL ÜCRETSİZ ÖZEL EK REGNUM CARYA GOLF&SPA RESORT CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu Oteller, bilgi ve iletişim teknolojilerini yakından takip ediyor Anadolu daki iş ve

Detaylı

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı

Detaylı

McDonalD s TÜRKİYE sürdürülebilirlik RapoRu 2011 2012

McDonalD s TÜRKİYE sürdürülebilirlik RapoRu 2011 2012 McDonald s TÜRKİYE sürdürülebilirlik Raporu 2011 2012 İçindekiler Raporumuz Hakkında İletİşİm Bİlgİlerİmİz 2 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Anadolu PROFİLİMiZ Restoran 3 İşletmeleri Ltd. Şti. Paydaşlarımıza Mesajımız

Detaylı

www.atsovizyon.org.tr

www.atsovizyon.org.tr Ocak 2009 ATSO izyon.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon yon.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon.o on.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon.or n.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon.org.org.tr

Detaylı

içindekiler 2 TAV Havalimanları Grubu na Genel Bakış 6 Kilometre Taşları 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

içindekiler 2 TAV Havalimanları Grubu na Genel Bakış 6 Kilometre Taşları 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı kurum profili 2009 içindekiler 2 TAV Havalimanları Grubu na Genel Bakış 6 Kilometre Taşları 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Havalimanı İşletmeciliği 40 Bağlı

Detaylı

İstanbul un kalbinde yüksek hizmet kalitesi...

İstanbul un kalbinde yüksek hizmet kalitesi... MARRIOTT ISTANBUL SISLI İstanbul un kalbinde yüksek hizmet kalitesi... İSTANBUL MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ NİN PROJE ORTAKLARI Ags Mobilya, Akın Halı, Birleşim Mühendislik, Bosell, Day Yapı, DS Mimarlık, E.M.K.,

Detaylı

twitter.com/tasimadunyasi Hızlı, Güvenli, Çevreci ve Sürdürülebilir Taşımacılık

twitter.com/tasimadunyasi Hızlı, Güvenli, Çevreci ve Sürdürülebilir Taşımacılık 1_Layout 1 5/11/13 6:23 PM Page 1 "4. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyum ve Sergisi"nin açılışında konuşan Bakan Yıldırım açıkladı. Şehirlerarasına da EDS geliyor Karayolu Trafik Güvenliği Deklarasyonu

Detaylı

Transist Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı Ulaşımın Merkezi Oldu Tarih Yeniden Canlandı DURAK

Transist Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı Ulaşımın Merkezi Oldu Tarih Yeniden Canlandı DURAK DURAK Transist Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı Ulaşımın Merkezi Oldu Akıllı Ulaşım Sistemleri ve Ulaşımda Entegrasyon Tarih Yeniden Canlandı Transist 2014 Muhteşem Bir Finalle Sona Erdi 2014 İçindekiler TRANSİST

Detaylı

BİM 2014 FAALİYET RAPORU

BİM 2014 FAALİYET RAPORU BİM 2014 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER BİM E DAİR 4 KURUM PROFİLİ 6 02 Başlıca Göstergeler 04 BİM e Dair 06 Kurum Profili 08 Hizmet Felsefesi 10 Kilometre Taşları 12 Yatırımcı İlişkileri 14 Yönetim Kurulu

Detaylı

NASIL ÇALIŞIR? 2013 FAALİYET RAPORU

NASIL ÇALIŞIR? 2013 FAALİYET RAPORU NASIL ÇALIŞIR? 2013 FAALİYET RAPORU DRD, daima en iyi olmak için çalışır. DRD, işini sadece aracın anahtarını teslim etmek olarak görmez, müşterilerinin daima yanında olarak her noktada kurumsal bir güvence

Detaylı

AKILLI. MAKiNELER. Turkcell Makineler Arası İletişim (M2M) çözümleri sayesinde, hem işletmeler, hem de Türkiye büyüyor.

AKILLI. MAKiNELER. Turkcell Makineler Arası İletişim (M2M) çözümleri sayesinde, hem işletmeler, hem de Türkiye büyüyor. AKILLI MAKiNELER Turkcell Makineler Arası İletişim (M2M) çözümleri sayesinde, hem işletmeler, hem de Türkiye büyüyor. Turkcell, M2M teknolojisi sayesinde 2013 te ülke ekonomisine 1.5 Milyar TL den fazla

Detaylı

SiemensWorld Türkiye 2010-03 / Ağustos İç İletişim Yayını

SiemensWorld Türkiye 2010-03 / Ağustos İç İletişim Yayını SiemensWorld Türkiye 2010-03 / Ağustos İç İletişim Yayını www.siemens.com.tr Endüstri İğne deliğinde güvenlik Espiye-Sarp Tünelleri, 88.4 milyon Dolar lık bir yatırımla, iki yıl gibi rekor bir sürede akıllı

Detaylı

DENİZ TİCARETİ. Kasım 2014 Yıl 22 Sayı 270. Onu anmak ve anlamak!..

DENİZ TİCARETİ. Kasım 2014 Yıl 22 Sayı 270. Onu anmak ve anlamak!.. DENİZ TİCARETİ Kasım 2014 Yıl 22 Sayı 270 Onu anmak ve anlamak!.. MDTO nın Aylık Yayın Organı Kasım 2014 Yıl: 22 Sayı: 270 MDTD Basın Meslek İlkelerine Uyar. İÇİNDEKİLER 5-6 Ulu Önder Atatürk Mersin de

Detaylı

Yeni Aydın Otogarı hizmete açıldı. Özlem Çerçioğlu. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem

Yeni Aydın Otogarı hizmete açıldı. Özlem Çerçioğlu. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem 1_Layout 1 3/14/14 8:45 PM Page 1 İlk ve tek yer altı otobüs terminali Denizli de Yeni Otogar Hizmette Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Abdülkadir

Detaylı

Ekim 2009. Üç Ayda Bir Yayınlanır

Ekim 2009. Üç Ayda Bir Yayınlanır Ekim 2009 DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır Değerli Komatsu Dostları, Sonbahar aylarının iş yaşamına hareketlilik getirdiğini, ekonomik faaliyetleri artırdığını ve bu gelişmeler doğrultusunda grafiklerin

Detaylı

İETT İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2012-2013 SÜRDÜRÜLEBİLİRLiK RAPORU. Toplu ulaşımın geleceğini bugünden tasarlıyoruz...

İETT İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2012-2013 SÜRDÜRÜLEBİLİRLiK RAPORU. Toplu ulaşımın geleceğini bugünden tasarlıyoruz... İETT İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - SÜRDÜRÜLEBİLİRLiK RAPORU Toplu ulaşımın geleceğini bugünden tasarlıyoruz... Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul! Görmedim gezmediğim, sevmediğim hiçbir yer Ömrüm

Detaylı

2014 YILI FAALİYETLERİNİN VE ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK İN SEKTÖRDEKİ KONUMUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ

2014 YILI FAALİYETLERİNİN VE ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK İN SEKTÖRDEKİ KONUMUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ 2014 YILI FAALİYETLERİNİN VE ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK İN SEKTÖRDEKİ KONUMUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ MÜŞTERİ DENEYİMİNİ VE MEMNUNİYETİNİ DAİMA İLERİ TAŞIYAN HİZMET YAKLAŞIMI 2014 yılında hayat sigortası ve bireysel

Detaylı

editörden Yaygın ve süreli yayın / ISSN NO: 1308-0199 Hüseyin Vatansever / editor@aramedya.com ARAMEDYA Uluslararası Yayıncılık Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. adına Türkiye İlgi Topluyor Türkiye,

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011 TURKCELL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2011 RAPOR HAKKINDA Turkcell 2011 Sürdürülebilirlik Raporu yayınladığımız ikinci rapordur. 2009-2011 yıllarında etki alanımız içinde yer

Detaylı

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding HAKKIMIZDA Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding adıyla yoluna devam etmektedir. Holding bünyesinde; Gintem Madde Yönetimi

Detaylı

ÇAĞRI MERKEZİ FIRSATI

ÇAĞRI MERKEZİ FIRSATI T.C. SERHAT KALKINMA AJANSI SERHAT BÖLGESİNİN KALKINMASINDA ÇAĞRI MERKEZİ FIRSATI T.C. SERHAT KALKINMA AJANSI SERHAT BÖLGESİNİN KALKINMASINDA ÇAĞRI MERKEZİ FIRSATI HAZIRLAYANLAR Metehan AKKAYA Muhammed

Detaylı

Ekonominin gelişmesinde en başta gerekli olan yollar demiryolları, limanlar, kara ve deniz ulaşım vasıtaları milli varlığın maddi ve siyasi kan damarlarıdır. İftihar ve güç vesileleridir. M. KEMAL ATATÜRK

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx PROJE ORTAKLARI Beta Sistem City İklim Galeri Kristal Gelişim Elektronik Erbap Kamp Mlz. Ltd. Karşen Soğutma Netsa Kasa N. Büger Asansör Mac Dek. Mim. Müh. Kale Kilit Dış Ticaret Osmanlı Laser Öztiryakiler

Detaylı

Mutlu Yaşam Bölgesi Batı Akdeniz YATÇILIK SEKTÖR RAPORU

Mutlu Yaşam Bölgesi Batı Akdeniz YATÇILIK SEKTÖR RAPORU Mutlu Yaşam Bölgesi Batı Akdeniz YATÇILIK SEKTÖR RAPORU Aralık, 2012 ÖNSÖZ Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Antalya, Isparta ve Burdur illerinin ekonomik kalkınmasını sağlamak amacıyla kurulmuş bir

Detaylı

Otobüsçünün adı bile yok

Otobüsçünün adı bile yok UD-1:Layout 1 07/09/2013 17:02 Page 1 Sektörün Güçlü, Mesleki Sivil Toplum Kuruluşu yeni Y l: 12 Say : 638 P.P-BAYRAMPAfiA-222 dünyas www.tofed.org.tr Sektörün Sesi 9 Eylül 2013 Pazartesi 10 KR GAZETEM

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

WORLD SARTEN SARTEN MANİSA TENEKE FABRİKASI 2013 / 05 * SARKUYSAN VE ER-BAKIR DAN BAKIRIN 2013 ROTASI * DYO YURTDIŞINDA YENİ YATIRIM PEŞİNDE

WORLD SARTEN SARTEN MANİSA TENEKE FABRİKASI 2013 / 05 * SARKUYSAN VE ER-BAKIR DAN BAKIRIN 2013 ROTASI * DYO YURTDIŞINDA YENİ YATIRIM PEŞİNDE 2013 / 05 Sarten Ambalaj iç iletişim yayınıdır 4 ayda bir yayınlanır MANİSA TENEKE FABRİKASI * SARKUYSAN VE ER-BAKIR DAN BAKIRIN 2013 ROTASI * DYO YURTDIŞINDA YENİ YATIRIM PEŞİNDE www.sarten.com.tr Editör

Detaylı