YENİ RENAULT SYMBOL DRIVE THE CHANGE

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "YENİ RENAULT SYMBOL DRIVE THE CHANGE"

Transkript

1 YENİ RENAULT SYMBOL DRIVE THE CHANGE

2

3 YENİ RENAULT SYMBOL BAKIŞ s.06 DURUŞ s.10 YAKIN PLAN s.16 İNOVASYON s.22 GÜVENLİK s.24 CARLAB s.27 KAPAKTA Yeni Symbol Fotoğraf Patrick Curtet

4

5

6 BAKIŞ 06 / 07 ŞIKLIĞIN DORUĞU HER AYRINTIYA HAKKINI VEREN, STİL SAHİBİ TASARIMI, TÜM DUYULARI HAREKETE GEÇİRİYOR. YALIN HATLARIN VE DİNAMİK DURUȘUN KUSURSUZ UYUMU İSE GÜZELLİĞİN TANIMINI YENİDEN YAZIYOR.

7 1. DETAYLARDAKİ ÖZEN Ön yüzde, çift optikli farlar ve gündüz farları (DRL), son derece dinamik ve modern. 2. Profilinin akıcı çizgileri, yanlardaki sağlamlık duygusuyla buluşuyor. Yeni Renault Symbol, modern ve çağdaş bir tasarıma sahip. 3. Sinyalli yan aynalar; ayrıntı tutkusunu perçinliyor " Flexwheel jantlar

8 BAKIŞ 08 / 09 ARANAN ARANAN KONFOR AİLENİZİN HER ÜYESİ DÜŞÜNÜLEREK TASARLANMIŞ BİR KONFORLA, CÖMERT, DOKUNMATİK VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLERİ BULUŞTURDUK... YENİ RENAULT SYMBOL,TÜM BEKLENTİLERİNİZ KARŞILAMAK İÇİN YARATILDI.

9 1. İÇ DONANIM ZENGİNLİĞİ Dokunmatik ekranlı RENAULT R-NAV multimedya sistemi. Ön konsola entegre 7 (18 cm) dokunmatik ekranlı RENAULT R-NAV multimedya sistemi pratik ve teknolojik uygulamalara erişim sağlıyor: Navigasyon, radyo, USB ipod uyumlu audio bağlantı girişi ve bluetooth teknolojisi sayesinde eller serbest telefon bağlantısı ve müzik dinleme. 2. Elektronik klima. Elektronik klima, iç sıcaklığı hassas bir şekilde ayarlayarak optimum düzeyde konfor sağlamaya olanak tanıyor. 3. Torpido Paneli Orta konsola entegre RENAULT R-NAV ile birlikte iki tonlu modern torpido paneli. 4. Hız ayar ve sınırlayıcı. Aracınıza daha fazla hakim olmanızı sağlar. 5. Arka koltuk sırtlığı 1/3-2/3 katlanma özelliği. Bu özellik, yükleme kapasitesini arttırma ve hacimli ve/veya uzun nesneleri taşıma imkanı sağlar.

10 DURUŞ 10 / 11 GÜZELLİK ANLAYIŞI DİREKSİYONUNUN DERİSİNİ PARMAKLARINIZDA HİSSEDİN, TORPİDO PANELİNİN HATLARINDA GÖZ GEZDİRİN, DOKUNMATİK TEKNOLOJİLERİ DENEYİN VE MOTORUN SESSİZLİĞİNİ DİNLEYİN... HAYRANLIK İŞTE BÖYLE BİR ŞEY... Hiçbir şey rastlantı değil. Yeni Renault Symbol size çekici geliyorsa ve gözünüzü ondan alamıyorsanız, bunun sebebi Yeni Renault Symbol ün sizin için tasarlanmış olmasıdır. O sizin duyularınıza konuşur. İçinde, en son teknolojileri barındıran şık torpido paneli... Dışında, güzelliği arayan bir tasarımcı tarafından bin defa üzerinde çalışılmış çizgiler. Malzemenin içine bir heykeltraş titizliğiyle yontulmuş tasarım detayları: mimari aritmetik formlara sahip havalandırma ızgarası gibi. Yeni Renault Symbol ün tüm detaylarında, estetik ve zerafet duygusunu güçlendirmek için yapılmış küçük dokunuşları görebilirsiniz.

11

12 Her günü özel kılacak bir konukseverlik duygusuyla, Symbol sizi ağırlıyor. Hareket edin, keşfedin, durun, yeniden yola çıkın... Onunla, her anınız mutlu geçecek.

13

14 14 / 15

15

16 YAKIN PLAN 16 / 17 YENİ RENAULT SYMBOL YAKIN PLAN SÜRÜŞ KEYFİ, PERFORMANS, TASARRUF VE KONFORUN BENZERİ OLMAYAN BİRLİKTELİĞİ... SİZE SUNDUĞU AVANTAJLARI DAHA YAKINDAN TANIMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?

17 YENİ RENAULT SYMBOL Dingil mesafesi : mm Uzunluk : mm Genişlik* : / mm Yükseklik : mm Bagaj hacmi (VDA) : 510 dm 3 Azami bagaj hacmi : dm 3 * Dikiz aynasız / dikiz aynalarıyla beraber

18 YAKIN PLAN 18 / 19 YENİ BİR EKONOMİK GÜÇ

19 YENİ RENAULT SYMBOL, HERKESİN İHTİYACI İÇİN DÜŞÜNÜLDÜ. BU YÜZDEN İKİ BENZİNLİ VE BİR DİZEL MOTOR SEÇENEĞİYLE, KULLANIMI EKONOMİK, PERFORMANSI YÜKSEK, SÜRÜŞÜ ÇOK KEYİFLİ v 75 bg v 75 bg motor, yakıt tüketimini kontrol altında tutarken, oldukça iyi hızlanmalar sağlıyor. Yakıt tüketimi karma parkurda 6l/100 km ile sınırlı olan bu motor, 107 Nm lik torku ile canlı ve atak bir davranış sergiliyor. 1.5 dci 90 bg Dizel seçeneğini tercih eden sürücüler için, Yeni Renault Symbol, üstünlüğünü kanıtlamış 1.5 dci 90 bg motoru sunuyor: Bu motor bütün sıralamalarda hep en üstte. 90 ve kullanımda rekor derecede ekonomik. Sadece 3,9 l/100 km* yakıyor ve CO 2 salımı da 103 g CO 2 /km ile sınırlı. Bu üç üstün motor seçeneği, Yeni Renault Symbol ün her kullanıcıya ve ihtiyaca uygun, çok yönlü bir otomobil olduğunun somut kanıtı. salımı sayesinde düșük bir kullanım maliyeti sağlıyor. Yani hem cebinizi hem çevreyi düşünüyor. * Tüketim ve yayımlar, ilgili yönetmeliğe göre onaylanmıştır.

20 YAKIN PLAN 20 / 21 İÇİNDE YALNIZCA KEYİF VAR. KARŞINIZDA SİZE ARZU ETTİĞİNİZ MÜKEMMELİĞİ HER DETAYIYLA SAĞLAYAN BİR SEDAN VAR. GENİŞ İÇ HACİM, DİKKAT ÇEKİCİ TASARIM, MODÜLERLİK, AKILLI KULLANIM ALANLARI VE DAHİCE DÜŞÜNÜLMÜŞ DETAYLAR BİR ARADA. ŞİMDİ SIRA SİZDE. KEYFİNİ ÇIKARIN. Y eni Renault Symbol ün beş yolcu koltuğunun her santimetrekaresi size üstün bir konfor sunuyor. Araçtaki her yolcu için akıllıca tasarlanmış yerleştirme alanları pratik bir kullanım olanağı sağlıyor. Torpido gözündeki özel yerleşim alanları da öyle... Çarpıcı tasarımı, torpido panelinin çizgilerinde kendini gösteriyor. Orta bölümde yer alan pratik donanımlarla da size modern yaşamın avantajlarını sunuyor. Renault R-NAV da bunlardan biri. Ailenin ihtiyaçları günden güne sürekli değiştiğinden (iş, okul, etkinlikler, tatil), Symbol, iç hacminin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için, 1/3 2/3 şeklinde bir modülerlik sunan ve sırt dayanağı katlanabilen bir arka koltuk sırası sunuyor. Böylece, kategorisinin en iyisi olan bagaj hacmi, koltuklar katlandığında 510 dm3 ten 1257 dm 3 e çıkabiliyor. Günün ihtiyaçlarına göre adapte olmayı da bilen şık bir sedandan daha pratik bir şey olamaz.

21

22 İNOVASYON 22 / 23 RENAULT RENAULT R-NAVR-N MULTİMEDYA MULTİMEDYA SİSTEMİ SİSTE %100 %100 DOKUNMATİK DOKUNMAT RENAULT R-NAV MULTİMEDYA SİSTEMİ, 7"LİK DOKUNMATİK EKRANI SAYESİNDE, SON DERECE PRATİK İŞLEVLERDEN YARARLANMA İMKANI VERİYOR: NAVİGASYON, RADYO, USB IPOD UYUMLU AUDIO BAĞLANTI GİRİŞİ VE BLUETOOTH TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE ELLER SERBEST TELEFON BAĞLANTISI VE MÜZİK DİNLEME. RENAULT R-NAV, %100 DOKUNMATİK, TEKNOLOJİK AKILLI!

23 Ekrana basit bir dokunuşla, Türkiye haritası elinizin altında. Üstelik sesli navigasyon özelliği ile donatıldı. 2. Dokunmatik ekranlı navigasyon RENAULT R-NAV ile standart bir adresi programlamak veya https://renault.naviextras.com sitesinden şehir planlarını güncellemek artık çok kolay. 3. İster Bluetooth teknolojisi sayesinde isterseniz USB ipod uyumlu Audio bağlantı girişi ile müzik dinleme. 4. Bluetooth teknolojisi sayesinde eller serbest telefon bağlantısı.

24 GÜVENLİK 24 / 25 MUTLAK ÖNCELİĞİMİZ: HERKESİN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK EN UFAK AYRINTIYA ÖNEM VERMEK, BİZİM İÇİN İNSANLARA SAYGIMIZI GÖSTERMENİN EN İYİ YOLUDUR. KALİTE, YARATICILIK, YENİ ÇÖZÜMLER BULMA VE UYGULAMA YETENEĞİ: BUNLARIN HEPSİ, ARAÇLARIMIZI GİT GİDE DAHA DA MÜKEMMELLEŞTİRİYOR.

25 ÖNLEMEK Riskleri öngörmek ve her koşulda sürücüyü bilgilendirmek için Sürücüyü anında sorumlu kılmak ve bilgilendirmek için Renault tarafından tasarlanan ve geliştirilen teknolojiler size daha güvenli ve daha huzurlu bir sürüş sağlar. DÜZELTMEK Her şeyi değiştiren ileri teknolojiler Renault, çevredeki her şeye duyarlı bir tepkisellik bulunan sürüş yardım sistemleri geliştirdi. KORUMAK Araçta seyahat eden ve aynı herkesi korumak Kaza verileri alanındaki uzmanlığı ve yenilikçi teknolojileri sayesinde, Renault pazarın en güvenli ürün gamlarından birini sunuyor. Önceliğimiz: kaza durumunda yaşam kurtarmak için maksimum güvenlik sağlamak. ESP + CONTRÔLE SOUS-VIRAGE Koruma. Güçlendirilmiș yapı. Yüksek etkili yan hava yastıkları. 2. ABS. Tekerleklerin kilitlenmesini önleyen Antiblokaj Fren Sistemi (ABS) ve uzun süreli olarak frene basılan durumlarda güzergah kontrolünü korumaya yarayan acil fren destek sistemi (AFU). 3. Elektronik denge programı (ESC) Elektronik patinaj önleme sistemi (ASR). 4. Hız ayar ve sınırlayıcı. Belli bir seyir hızının sabitlenmesine veya bir azami hızın sınırlanmasına imkan verir. 4. EĞİTMEK & KURTARMAK Herkesin güvenliği için hareket etmek Renault, insanı her türlü yaklaşımının merkezine yerleştiriyor. Gerek okullarda ve üniversitelerde öğrenciler, gerekse çocuklar için ve uluslar arası ve önleme konularında çok sayıda toplumsal sorumluluk projesine destek veriyor. Marka aynı zamanda müdahale durumunda ilk yardım hizmetlerinin etkinliğini arttırmak için de çalıșmalar yapıyor. RAKAMLARLA RENAULT GÜVENLİĞİ Șirkette 600 den fazla kişi özel olarak araçların güvenliği konusunda çalışmalar yapıyor. Güvenlikle ilgili araştırma ve geliştirme için her yıl 100 Milyon Avro yatırım yapılıyor. Her yıl 400 adet gerçek çarpışma testi ve 4000 simülasyon gerçekleştiriliyor.

26 YENİ RENAULT SYMBOL EFSANE. YENİDEN...

27 CARLAB KONFOR DERECESİNİ, DONANIM DÜZEYİNİ KENDİNİZ SEÇİN... ARACINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN. ÖZGÜRLÜK, KÜÇÜK DETAYLARDA YATAR. RENK KARTELASI/ Symbol ün renkleri TASARIM ATÖLYESİ/ İç mekân ambiyansları MOTOR SEÇENEKLERİ VE BOYUTLAR DONANIMLAR & OPSİYONEL EKİPMANLAR TEMEL AKSESUARLAR / Stile karakterini veren donanımlar

28 RENK KARTELASI OPAK, METALİK TÜM RENK PALETİ. BEYAZ (O) UZAY MAVİ (O) PLATİN GRİ (M) KISALTMALARIN ANLAMLARI O=Opak M=Metalik

29 ATEŞ KIRMIZI (M) KÜL BEJİ (M) ACEM MAVİSİ (M) SİYAH (M)

30 TASARIM ATÖLYESİ DONANIM SEVİYELERİ, RENKLER, OPSİYONLAR. OYUN SIRASI SİZDE! JOY JOY STANDART DONANIMLAR Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS) Acil Fren Destek Sistemi (AFU) Elektronik Denge Programı (ESC) Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR) Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları Sürücü Emniyet Kemeri Uyarısı Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX) Gündüz Farları Lastik Tamir Kiti Manuel Klima Hidrolik Direksiyon Yükseklik Ayarlı Direksiyon Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Elektrikli Ön Camlar Yükseklik Ayarlı Ön Koltuk Başlıkları Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı - JOY Joy Siyah/Gri Döşeme Radyo CD MP3 Direksiyondan kumandalı radyo 2 Adet Hoparlör Bluetooth Bağlantısı Çift Optikli Ön Farlar 15" Fuego Tipi Çelik Jant Kapakları Siyah Renk Dış Kapı Kolları Gövde Rengi Yan Aynalar Sinyalli Yan Aynalar Gövde Rengi Tamponlar OPSİYONLAR Stepne 185/65 R15 Metalik Boya TOUCH 15" Fuego çelik jant kapakları TOUCH STANDART DONANIMLAR = JOY + Yan Hava Yastıkları Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri Ön Sis Farları Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar Elektrikli Arka Camlar Arka Koltuk Sırtlığı 1/3-2/3 Katlanma Özelliği Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı - TOUCH Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu Touch Siyah/Bej Döşeme 4 Adet Hoparlör Yol bilgisayarı Joy Siyah/Gri Döșeme 16" Flexwhell Jantlar Gövde Rengi Dış Kapı Kolları Elektrikli Yan Aynalar OPSİYONLAR: Metalik Boya Renault R-Nav Paketi: Renault R-NAV Navigasyon Multimedya Sistemi, Türkiye Haritası, 7" Dokunmatik Ekran Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü 16" Flexwheel Jantlar Touch Siyah/Bej Döşeme

31 BAGAJ HACMİ (dm 3 ) VDA hacim (ISO normu) 510 Arka koltuklar katlanmış halde maksimum hacim (tavana kadar) ÖLÇÜMLER (mm) A Dingil mesafesi B Toplam uzunluk C Ön dingil çıkıntısı 814 D Arka dingil çıkıntısı 900 E Ön tekerlek izi F Arka tekerlek izi G Toplam genişlik dikiz aynasız/dikiz aynalı / H Boş yükseklik J Boş bagaj eşik yüksekliği 754 K Yüklü halde yerden yükseklik 155 ÖLÇÜMLER (mm) L 2 inci sırada diz boşluğu 177 M Ön dirsek genişliği M1 Arka dirsek genişliği N Ön omuz genişliği N1 Arka omuz genişliği P Ön koltukta 14 açıyla tavan yüksekliği 900 P1 Arka koltukta 14 açıyla tavan yüksekliği 868 Y Bagaj üst giriş genişliği / maksimum bagaj genişliği 770 / Y2 Çamurluklar arası iç genişlik Z Bagaj giriş yüksekliği 406 Z2 Arka koltukların gerisinde yükleme uzunluğu 1 076

32 TEKNİK ÖZELLİKLER BENZİNLİ DİZEL v 75 bg MOTOR - VİTES KUTUSU Yakıt tipi Kurșunsuz süper Emisyon normu EURO5 Silindir hacmi (cm 3 ) 1149 Çap ve Stroke (mm) 69x76,8 Sıkıștırma oranı 9,8 Silindir / supap sayısı 4 / 16 Maksimum güç kw (bg/din) 55 (75) Maksimum güç devri (dev/dak) 5500 Maksimum tork Nm CEE 107 Maksimum tork devri (dev/dak) 4250 Partikül filtresi - AKTARMA ORGANLARI Vites kutusu tipi Manuel - 5 ileri FRENLER Ön: hava kanallı disk (DV) çapı (mm) 258 PERFORMANS Maksimum hız (km/sa) km/sa (sn) 14"5 Tüketimler (lt/1 00 km) CO2 (g/km) Şehir içi Şehir dışı Karma KAPASİTELER Yakıt deposu (lt) 50 AĞIRLIK Aracın yürür vaziyette kütlesi (kg) dci 90 bg Euro Dizel EURO x 80, / 8 66 (90) var Manuel - 5 ileri " Symbol aşağıdaki üç kıstasa uymaktadır : Çevreye olan etkilerini minimize eden ISO onaylı bir fabrikada üretilmektedir. CO 2 salımları 120 g/km den düşüktür. Geri dönüşümden gelen %7 in üzerinde plastik içermektedir ve ömrünün sonunda %95 in üzerinde yeniden değerlendirilebilir özelliktedir. ile, markamız aracın tüm ekonomik ömrü boyunca taahhüde girmektedir.

33 / / 16 Flexwheel Jantlar A: Aksesuar

34 TEMEL AKSESUARLAR DAHA FAZLA KONFOR, DAHA FAZLA TEKNOLOJİ Mİ İSTİYORSUNUZ? RENAULT, YENİ SYMBOL E ÖZEL HAZIRLANMIŞ VE GELİŞTİRİLMİŞ GENİŞ BİR AKSESUAR ÜRÜN GAMI SUNUYOR Yan Cam Rüzgarlığı İkili takım halinde satılan bu ön yan cam rüzgarlıkları yolcu bölümündeki havanın dolaşmasına olanak verir. Kolayca takılabilir. 2. Bagaj Taban Filesi bagaj bölmesini düzenlemenize olanak sağlar. 3. Yan Kapı Bantları Yeni Symbol ünüzü, bu estetik görünümlü yan kapı bantları ile günlük hayatın ufak tefek darbelerine karşı koruyabilirsiniz. 4. Ön ve Arka Paçalıklar Araca özel olarak tasarlanmıș olan ön ve arka paçalıklar, kaportayı sıçrayan çamur ve taşlara karşı etkili bir şekilde korur. 5. Enlemesine Tavan Barları Bu enlemesine tavan barları aracınızın tavanına doğrudan ve hızlı bir şekilde takılır. Bu tavan barlarına bisiklet taşıyıcı, kayak taşıyıcı veya aracınızın yük kapasitesini artırmak amacıyla tavan bagajı takılabilir.

35 RENAULT'NUZA EN İYİ BİZ BAKARIZ! GARANTİLER YENİ SYMBOL Yeni Araç Garantisi, malzeme, montaj ve üretim hatalarına karşı kilometre sınırı olmaksızın 2 yıldır. Yeni Renault Symbol, 2 yıl sınırsız kilometre garantisine ek olarak 3 yıl km (hangisi önce dolarsa) Yeni Araç Garantisi kapsamındadır. Boya Garantisi kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl süre için geçerlidir. Aracın yaşı ne olursa olsun, Renault Yetkili Servislerinde, yapılan tüm müdahaleler, malzeme, montaj ve üretim hatalarına karşı 2 yıl / km Yedek Parça ve Onarım Garantisi kapsamındadır. RENAULT ŞEBEKESİNDE SUNULAN DİĞER HİZMETLER Hiç kimse Renault nuzun bakım ve onarımını Renault dan daha iyi yapamaz, aracınızı Renault dan daha iyi donanım ve aksesuarlarla teçhiz edemez. İlk montaj parçalarına eşdeğer kalitede olan Renault Orijinal Yedek Parçaları Renault nuzun orijinal değerinin korunmasını sağlar. Artı Oto, çok cazip şartlar ve uygun fiyatlarla otomobil kiralama hizmeti verir. Aracınızı kişiselleştirmek için, sağlam ve ileri teknolojili, geniş Renault Aksesuarları yelpazesinden seçiminizi yapabilirsiniz. Aracınıza yapılan her müdahaleden sonra aracınızdaki 34 nokta, Renault şebekesi çalışanları tarafından güvenliğiniz için ücretsiz olarak kontrol edilir. Sonuçlar, Kontrol Sertifikası ile size verilir. Ayrıca aracınız, dış yıkaması yapılarak, size temiz bir şekilde teslim edilecektir. Her bir servis paketinin fiyatının baştan belli olduğu Renault Fix Servis Paketleri aracın bakımı için gerekli temel işlemleri ve bakım sırasında değiştirilen parçaları kapsıyor. Diğer bir deyişle, bu paketler size yedek parça, işçilik ve KDV si içinde, her şey dahil fiyatlarla sunuluyor. RENAULT YARDIM Türkiye nin her yerinde, günde 24 saat, yılda 365 gün arızalı ve kazalı araçlara yol üzerinde onarım ve çekme hizmeti veren Renault Yardım a numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. RENAULT YARDIM GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ. Renault sizi dinlemek ve bilgilendirmek için bir dizi iletişim olanağını hizmetinize sunuyor: MÜŞTERİ HİZMETLERİ - Alo Renault Çağrı Merkezi : İnternet sitesi : - Mektup adresi : RENAULT MAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. Müşteri Hizmetleri Çakmak Mahallesi Balkan Cad. No: 49 Casper Plaza Ümraniye-İSTANBUL

36 YENİ RENAULT SYMBOL 12OZG00013 Eylül 2014 /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye Broşürün içeriğinin baskı tarihi itibariyle doğru ve güncel olması için gereken tüm önlemler alınmıştır. Bu broşür önseri veya prototiplerden hazırlanmıştır. Sürekli ürün geliştirme politikası çerçevesinde, Renault broşürde tanıtılan ve görüntülenen araç ve aksesuarların özelliklerini her an değiştirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler Renault Yetkili Satıcılarına en kısa sürede bildirilir. Ticarileştirildikleri ülkelere göre, versiyonlar arasında farklılıklar olabilir, bazı donanımlar mevcut olmayabilir (standart, opsiyon ve aksesuar olarak). En yeni bilgileri almak için en yakın Renault Yetkili Satıcısına başvurunuz. Baskı tekniklerindeki sınırlar nedeniyle, broşürde yer alan renkler araçların gerçek boya veya iç döşeme renklerinden az da olsa farklı olabilir. Her hakkı mahfuzdur. Broşürün, hangi şekilde ve ne amaçla olursa olsun, Renault nun ön onayı olmaksızın, tamamen veya kısmen çoğaltılması yasaktır.

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE ZAMANA YENİLMEYEN HEYECAN Gerçek değerler sizi daha ileriye götürecek olanlardır. Bir yandan yenilenerek devam eden değerler...

Detaylı

Harekete geçmeye cesaret et

Harekete geçmeye cesaret et Renault KADJAR Harekete geçmeye cesaret et Yola çıkmanın tam zamanı. Her zaman hayal ettiğin fakat bir türlü gerçekleştiremediğin her şey için şu an en doğru zaman. Renault Kadjar ın direksiyonuna geç

Detaylı

renault MeGane SPOrt tourer drive the change

renault MeGane SPOrt tourer drive the change renault MEGANE SPORT TOURER drive the change 114 YILDAN BERİ aynı vizyonu paylaşıyoruz: ÇAĞINA AYAK UYDURMASI OTOMOBİL HER ZAMAN BİR İLERLEME, ÇEVREYe VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK SİMGESİ, COŞKU KAYNAĞI

Detaylı

RENAULT. DRIVE THE CHANGE.

RENAULT. DRIVE THE CHANGE. RENAULT MASTER 114 YILDAN BERİ, ÇAĞINA UYUM GÖSTERMESİ İÇİN OTOMOBİLİN HER ZAMAN İLERLEME, ÇEVRE VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK, HERKES İÇİN KEYİF VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ULAŞIM ARACI OLMASI GEREKTİĞİ VİZYONUNU

Detaylı

Yeni Dacia Sandero... Tam size göre.

Yeni Dacia Sandero... Tam size göre. Yeni Dacia Sandero Yeni Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir

Detaylı

renault scenic & grand scenic drive the change

renault scenic & grand scenic drive the change renault scenic & grand scenic drive the change 114 YILDAN BERİ aynı vizyonu paylaşıyoruz: OTOMOBİLler, ÇAĞA AYAK UYDURMAk İÇİN HER ZAMAN, İLERLEME ve ÇEVRE İle TOPLUMA KARŞI ORUMLULUK İMGEİ, COŞKU KAYNAĞI

Detaylı

Dokker. ideal bir iş ortağı.

Dokker. ideal bir iş ortağı. Dacia Dokker Dokker ideal bir iş ortağı. Dokker hem kişisel, hem de ticari kullanımlar için mükemmel bir araç. 1/3-2/3 ve portföy şeklinde katlanabilen modüler koltukları sayesinde, yükleme kapasitesi

Detaylı

İÇİNDEKİLER YENİ MASTER KABİN İÇİ YAŞAM 08 > 09 ÖNDEN ÇEKİŞ VE ARKADAN İTİŞ 12 > 13 YAKIT TÜKETİMİ 14 > 15 ÇEVRE 16 > 17 AKSESUARLAR 28 > 31

İÇİNDEKİLER YENİ MASTER KABİN İÇİ YAŞAM 08 > 09 ÖNDEN ÇEKİŞ VE ARKADAN İTİŞ 12 > 13 YAKIT TÜKETİMİ 14 > 15 ÇEVRE 16 > 17 AKSESUARLAR 28 > 31 Renault MASTER 111 YILDAN BERİ, ÇAĞINA UYUM GÖSTERMESİ İÇİN OTOMOBİLİN HER ZAMAN İLERLEME, ÇEVRE VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK, HERKES İÇİN KEYİF VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ULAŞIM ARACI OLMASI GEREKTİĞİ VİZYONUNU

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye

KANGOO RENAULT RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE. 120ZG00131 Ağustos 2014. /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye RENAULT KANGOO 120ZG00131 Ağustos 2014 RENAULT KANGOO RENAULT KANGOO /renaultturkiye /renaultturkey /renaultturkey /+RenaultTurkiye www.renault.com.tr Broşürün içeriğinin baskı tarihi itibariyle doğru

Detaylı

YENİ RENAULT TRAFIC PASSENGER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT TRAFIC PASSENGER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT TRAFIC PASSENGER DRIVE THE CHANGE 02 / 03 YOLCULUĞA DAVET YENİ RENAULT TRAFIC PASSENGER, SİZİ BERABER YOLCULUĞA DAVET EDİYOR... SAĞLAM TASARIMI, DİNAMİK HATLARI VE FERAH İÇ HACMİ SEYAHATLERİNİZİ

Detaylı

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE HATCHBACK & SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MEGANE ZAMANA YENİLMEYEN HEYECAN Gerçek değerler sizi daha ileriye götürecek olanlardır. Bir yandan yenilenerek devam eden değerler...

Detaylı

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ?

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? Tasarım Konfor Teknoloji Hayal Gücü RENAULT LATITUDE LÜKS DONANIMIYLA SİZE KENDİNİZİ ÇOK İYİ HİSSETTİRECEK. Dünyanın ilk 360 derece test sürüşü, www.renaultlatitude360.com

Detaylı

YENİ RENAULT TRAFIC DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT TRAFIC DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT TRAFIC DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT TRAFIC BAKIŞ S. 04-07 YAKIN PLAN S. 08-11 İNOVASYON S. 12-13 GÜVENLİK S. 14-15 CARLAB S. 16-21 PROFESYONEL HİZMETLER S. 22-23 BAKIŞ 04 / 05 GÜNLÜK HAYATI

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT LATITUDE BAKIȘ. 47 YAKIN PLAN. 813 İNOVAYON. 1617 CARLAB. 1822 BAKIȘ 04/05 BIRAKIN ZERAFET İZİ TAȘIIN GERÇEK ZERAFET: LATITUDE, EÇKİN VE GÜÇLÜ İLUETİ İLE

Detaylı

RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE

RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE RENAULT LATITUDE DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT LATITUDE FOCU. 47 CANNER. 813 INNOVATION BY RENAULT. 1617 CARLAB. 1822 BIRAKIN ZERAFET İZİ TAȘIIN GERÇEK ZERAFET: LATITUDE, EÇKİN VE GÜÇLÜ İLUETİ İLE GÖZ

Detaylı

RENAULT FLUENCE DRIVE THE CHANGE

RENAULT FLUENCE DRIVE THE CHANGE RENAULT FLUENCE DRIVE THE CHANGE BAŞROLDE YENİ RENAULT FLUENCE Akıcı, ahenkli, göz alıcı... Mühendislerimizin yaratıcılığı, ekiplerimizin bilgi birikimiyle birleşti ve karşınıza Renault markasının yeni

Detaylı

YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER DRIVE THE CHANGE BAKIŞ ARZUNUN ANATOMİSİ YENİ RENAULT CLIO SPORT TOURER IN SHOOTING BRAKE OLARAK ADLANDIRILAN ÜST SINIF COUPÉ STATION ARAÇLARDAN ESİNLENEN GÜÇLÜ KİŞİLİĞİ,

Detaylı

yer var! Onda tüm projelerinize

yer var! Onda tüm projelerinize Dacia Logan pick-up Onda tüm projelerinize yer var! Çekici kompakt pick-up görünüşü arkasında, erişilebilir ve sağlam, dikkat çekici ölçüde pratiklik sunan bir araçla tanışacaksınız. Kasasının cömert boyutları

Detaylı

geniş alanlar fiyatlara çok küçücük Dacia Duster ile bütün geniş alanlar size ait.

geniş alanlar fiyatlara çok küçücük Dacia Duster ile bütün geniş alanlar size ait. Dacia Duster çok geniş alanlar küçücük fiyatlara Dacia Duster ile bütün geniş alanlar size ait. Geniş iç mekânlı Dacia Duster, sağlamlığını ve arazi kabiliyetini hizmetinize sunuyor. Geniş ve ergonomik

Detaylı

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER BAKIŞ Profesyonel performans s. 06 MASTER İŞ BAŞINDA Her ihtiyaca yönelik çözümler s. 10 YAKIN PLAN Motor ve yükleme seçenekleri s. 16 GÜVENLİK

Detaylı

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE

YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER DRIVE THE CHANGE YENİ RENAULT MASTER BAKIŞ Profesyonel performans s. 06 MASTER İŞ BAŞINDA Her ihtiyaca yönelik çözümler s. 10 YAKIN PLAN Motor ve yükleme seçenekleri s. 16 GÜVENLİK

Detaylı

KANGOO RENAULT HER ZAMAN ORİJİNALİ İSTEYİN!

KANGOO RENAULT HER ZAMAN ORİJİNALİ İSTEYİN! RENAULT ÉDITORIAL KANGOO HER ZAMAN ORİJİNALİ İSTEYİN! Kangoo Yaklașık 15 yıldan beri sınıfının zirvesinde yer alıyor. Tabii ki haklı gerekçelerle. Yenilikçi minivan konseptinin öncüsü Kangoo, huzur ve

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı