Perakende Fiyat Listesi Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Perakende Fiyat Listesi Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında."

Transkript

1 %25 indirim fırsatıyla Yataş Uykusu. Size kaliteli ve sağlıklı uyku sunan Yataş yatak set alışverişleri şimdi net %25 indirimli. Tekil ürünler %18 KDV indirimli. Perakende Listesi Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında.

2 Güzel bir geleceğe uyanmak için, güzel bir uyku... Her gün daha güzel bir geleceğe uyanmak için canla başla çalışırız; birçok şeyden fedakârlık eder, tüm varlığımızı ortaya koyarak büyük bir emek harcarız. Tüm bu yorgunluğu sabredilebilir hale getiren en önemli desteğiniz, yatağınızdır. Şefkatli bir anne gibi gün sonunda yorgun bedeninizi kucaklar ve her yeni güne sizi dinç bir şekilde uğurlar. Huzurlu ve sağlıklı bir uyku, bizi hayatın tüm zorluklarına hazırlar, yenilmez kılar. Zorlukların karşısında en güçlü şekilde durabilmek için sağlıklı bir bünyeye; sağlıklı bir bünyeye sahip olabilmek için, sizi düşünen bir yatağa ihtiyacınız var. Bunun için ise Yataş var. Yataş olarak, vücudunuzun dinlenebilmesi adına her şeyi düşünüyoruz. Bunun için en son teknolojiyi kullanıyor, en hassas ve en titiz şekilde sağlığı evinize taşıyoruz. Günün tüm yorgunluğunu bırakıp kendinize, sadece kendinize dönmek istediğiniz o anlarda; en büyük yardımcınız olmak istiyoruz. Sağlıklı uykunun detaylarını sizler için derlediğimiz kataloğumuzu dikkatle incelediğiniz takdirde, kendinize en uygun Yataş yatağını bulacaksınız. En doğru kararı verebilmek için sabırla beklediğiniz bu yolda, Yataş mağazalarımızdaki uyku uzmanlarımız size her konuda yardımcı olmak için bekliyor olacak. Sağlıklı uykular, sağlıklı günler dileriz.

3 YATAŞ TEKNOLOJİLERİ WOOLMARK YÜN VATKA %100 saf yeni yünden yapılır. Antialerjiktir, alev geciktirici ve geri dönüşümlü olma özelliklerine sahiptir. Protein özlü yapısıyla nefes alır, kötü kokuyu emip yok eder. Kalp atışlarını rahatlatır, antistres özelliklidir. PUROTEX ANTİBAKTERİYEL KUMAŞ TEKNOLOJİSİ Doğal yöntemlerle ve çok özel teknolojileriyle, hastalıklara neden olan bakteri, akar (mayt) ve alerjenleri uzak tutarak, yatağınızın uzun süre korunmasını sağlar. Purotex kumaşın içeriğindeki probiyotikler, kumaş yüzeyini kaplayarak zararlı bakterilere çoğalacak yer bırakmaz. VILOFT THERMAL VISCOSE Okaliptus ağacından elde edilen doğal lifler kullanılarak geliştirilmiş viskon elyafıdır. Hava cepleri sayesinde nemi daha iyi emer ve daha hızlı buharlaştırır. Vücut sıcaklığını dengeler, tüy kadar yumuşak tuşesiyle kusursuz bir uyku yüzeyi sunar. Yenilenebilir ve geri dönüşümlü olma özelliklerine sahiptir. Ekolojik ve çevre dostudur. MILKY KUMAŞ Bebek yataklarında kullanılır. Süt liflerinden elde edilir. %30 amino asit içerir. Yıkanabilir yumuşacık pamuklu yüzeyiyle bebek cildini nemlendirir. Doğal antibakteriyeldir. Pişik oluşumunu engeller, terleme olduğunda fazla nemi emerek bebeği rahatlatır. CELLIANT ÖZELLİĞİ Vücuttaki oksijen seviyesini artırır. Ağrı ve acıları azaltır, vücut sıcaklığını dengeler, kan dolaşımını hızlandırır. Antistres özellikli mineraller içerir. İçeriğindeki mineraller ameliyat ve yaralanmalar sonrasında doğal iyileşmeye yardımcı olur. Uykuya dalmayı kolaylaştırır. LGA ERGONOMİ SERTİFİKASI Uyku sağlığında öncü Yataş tan Türkiye de bir ilk: Bebeklere özel LGA ergonomi sertifikalı yatak. Bebeklerin kas ve kemik yapılarına ve yatak içindeki hareketlerine uyum gösterdi ine dair biyomekanik uygunluk alanlarında Almanya da yalnızca yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere verilen LGA sertifikasını almaya hak kazanmıştır. OUTLAST TEKNOLOJİSİ Outlast teknolojisi ekstrem uzay şartlarına dayanabilen astronot giysileri için geliştirilmiştir. Faz değiştiren mikrokapsüller uyku boyunca ideal sıcaklık sağlar. ANTİALERJİK KUMAŞ - ANTİMAYT ÖZELLİĞİ Yataklardaki deri döküntüleri, karanlık, ısı ve nem, maytların (ev tozu akarları) yaşaması için elverişli bir ortam hazırlar. Oysa HyCare ve Sanitized teknolojilerine sahip Yataş yataklar, alerjiye neden olan maytların çoğalmasına engel olur. ANTI-STRESS Kumaş yapısında bulunan karbon lifler gün boyu vücutta depolanan statik elektiriği yok eder. Güne daha huzurlu ve enerjik başlamanızı sağlar. ALPAKA %100 Alpaka dolgusu iyi bir ısı kontrolü sağlar. Alpaka yün doğal olarak antialerjiktir. KENAR DESTEK SÜNGER TEKNOLOJİSİ Kenar destek süngerleri ile daha geniş bir uyku yüzeyi sunar. Bu özelliğiyle daha kaliteli ve daha konforlu bir uyku için ekstra konfor sağlar. VISCO ELASTIC MEMORY FOAM TEKNOLOJİSİ Visco Elastic hafızalı sünger teknolojisi sıcaklık ve ağırlığa göre vücudun şeklini alarak doğal omurga eğrisine uyum gösterir.

4 YENİ Silver Therapy Yatağa nefes aldıran, güç veren ve ortopedik yapı kazandıran Bonell Yay Sistemi, vücut ağırlığını dengeler, omurgayı destekler ve yıllar boyunca ilk günkü formunu koruyarak kaliteli bir uyku sağlar. Silverline teknolojisine sahip yatak kumaşında bulunan gümüş iyonları sayesinde bakteri oluşumunu ve gelişmesini engellemektedir Full Ortopedik 150x200 cm Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

5 Classic Bonell Yay Yatak Serisi Bazı alışkanlıklarımız yaşam tarzımızdır. Asla vazgeçmeyiz. Yatağa nefes aldıran, güç veren ve ortopedik bir yapı kazandıran Bonell Yay Sistemi nin kullanıldığı Classic Bonell Yay Yatak Serisi, vücut ağırlığını dengeler, omurganızı destekler, yıllar boyu korunan kaliteyle ekonomik çözümler sunar. Blue Star Tam Ortopedik Bonell Yay Sistemi ve yüksek yoğunluktaki sünger katmanlarıyla Blue Star; bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgenizi destekleyerek vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olur. Yataş a özel Purotex teknolojili örme kumaşıyla alerjen ve bakterilerin oluşumunu engelleyerek temiz bir uyku keyfi sunar. Örme kumaş Bonell Yay Çift taraflı kullanım Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yazlık-kışlık Pamuk Alev almaz, güç tutuşur. Star Soft Ortopedik Sanitized teknolojili antibakteriyel kumaşı, yazlık ve kışlık tarafında kullanılan doğal malzemeler ve yapısındaki yüksek yoğunluklu süngerlerle ekstra destek ve ortopedi sağlar. Ekonomik olduğu kadar, kaliteli ve güvenli bir uyku için idealdir. Örme kumaş Bonell Yay Çift taraflı kullanım Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yazlık-kışlık Pamuk Alev almaz, güç tutuşur. Multi Ultra Ortopedik Bonell Yay Sistemi ne sahip Multi yatak, iç ve kenar destek süngerleri, omurgaya tam destek sağlayan ultra ortopedik yapısıyla yüksek konfor arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Antibakteriyel, parlak jakarlı lüks kumaşı, bakteri, küf, mantar ve toz akarlarına karşı üst düzey koruma sağlar. Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Dokuma kumaş Çift taraflı kullanım Bonell Yay Vesta Ortopedik Orta sertlikteki Vesta yatak, yumuşak kapitone katmanı sayesinde basıncı eşit şekilde dağıtır ve omurgaya destek sağlar. Jakarlı dokuma kumaşı, daha kaliteli ve kesintisiz uykunun kapılarını açar. Dokuma kumaş Bonell Yay Rina Ortopedik Ortopedik yapıdaki Rina yatak, ekonomik ve uzun ömürlü bir uyku konforu arayanlar için idealdir. İçeriğindeki 4 adet kapsülüyle yatağınızda 5-6 yıl içinde birikmesi olası, yaklaşık 200 gram organik ve inorganik tozun önüne geçer, bakteri oluşumunu engeller. Dokuma kumaş Bonell Yay

6 Visco teknolojisi etrafınızı saracak. Açık hücreli Visco sünger kullanılarak üretilen Yataş Visco yataklar, omurganın doğal eğriliğinin korunmasına yardımcı olur. Vücudunuzu çok iyi sararak uyku kalitesini artırırken istem dışı gece dönmelerinin azalmasını sağlar. Basınç sönümleme özelliği sayesinde, uzun süreli yatan hastalarda yatak yarasının önlenmesi açısından önemli bir avantaja sahiptir. Visco yatakların diğer avantajları: Açık hücreli Visco süngerler. Yataş ın kendi tesislerinde, çok özel hammaddeler ve özel üretim teknolojileri kullanılarak üretilir. Açık hücreli yapıları, sıcaklığa ve basınca duyarlı olmaları sayesinde, vücudunuzu sert bir yatağa göre daha fazla sararak konforunuzu artırır. Yüksek hava geçirgenliği, vücudunuzla yatak arasında ısı depolanmasını azaltarak terleme etkisini önemli derecede azaltır.

7 Pure Touch Yatak Serisi Uykunuzdaki yeniliği hissedin. Açık hücre Visco Elastic Hafızalı Sünger Teknolojisi yle sağlıklı uyku rahatlığı sunan PureTouch Serisi, Visco sünger içeriğine sahip yataklardan oluşur. İnovatif, doğal ve çevreci yataklardır. Alora Pure Cildinizi ve omurganızı şımartan anti-aging (yaşlanmayı geciktirici) etkili Visco yatak aloe veranın tazeleyici etkisi sayesinde uyurken gençleştirir; içeriğindeki enzim, vitamin ve mineraller sayesinde uyku problemlerini en aza indirir, ferahlık sağlar. Visco elastik hafızalı sünger Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Fermuarlı, çıkarılabilir, çamaşır makinesinde yıkanabilir kumaş Örme kumaş Viloft Türkiye nin ilk nefes açan, omurga dostu çevreci yatağı olan Viloft tuşesiyle içeriğindeki okaliptus lifleriyle hassas cildinizi ferahlatır, tüy kadar yumuşak tuşesiyle kusursuz bir uyku yüzeyi sunar. Türkiye de ilk defa Visco yataklarda kullanılan 4 bölge teknolojisiyle vücudunuzun her bölgesine özel destek verir. Visco elastik hafızalı sünger Fermuarlı, çıkarılabilir, çamaşır makinesinde yıkanabilir kumaş Geri dönüştürülebilir, çevreci kumaş 4 bölge Örme kumaş Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Visco Fresh 3 boyutlu, hava alan ve vücut ısısını dengede tutan termal yatak Visco Fresh le Visco yataklardaki terleme ve koku oluşumuna son verildi. Türkiye de ilk defa vücut ısısını dengelemeye yardımcı Outlast, terlemeyi azaltan 3D kumaş Cairfull ve akıllı sünger Visco bir arada kullanıldı. Visco elastik hafızalı sünger Fermuarlı, çıkarılabilir, çamaşır makinesinde yıkanabilir kumaş Örme kumaş 3 boyutlu nefes alabilen spacer örme kumaş Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Topper Yatak Pedi Yataş Visco Topper ile yatağınızı değiştirmeden en ekonomik yolla Visco konforuna kavuşursunuz. Yatağınızın üzerine yerleştirerek kullanacağınız Yataş Visco Topper yatak pedi, size konforlu bir uyku sunar. Yıkanabilir kılıfı sayesinde yatak pedinizi istediğiniz zaman temizleyebilir, tamamen ortopedik olan Yataş Visco Topper yatak pediyle uyku kalitenizi artırırsınız. Visco elastik hafızalı sünger Örme kumaş Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim.

8 Majesty Başlıklı Baza 150x200 cm Majesty Yatak 150x200 cm Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

9 Selective İleri Teknoloji Yatak Serisi İleri teknolojiyi, dikkatle seçilen kumaşları ve hassas malzemeyi bir araya getiren Selective İleri Teknoloji Yatak Serisi, gece boyunca kesintisiz ve sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlar. Visco, pocket yay ve döküm sünger teknolojisi gibi ileri teknoloji malzemelerin birlikte kullanılması sonucunda, omurganız tüm noktalarda eşit olarak desteklenir. Böylece, bel ve sırt ağrılarına neden olan yanlış yatış pozisyonları da engellenmiş olur. Selective İleri Teknoloji Yatak Serisi, gece boyu omurganızın doğal eğriliğini korumaya yardımcı olarak maksimum rahatlık ve sağlıklı uyku sunar. Five Z Full Ortopedik 5 Bölgeli Paket Yay Sistemi, birbirinden bağımsız çalışan farklı sertlikteki yaylarıyla, ağırlıkları ne olursa olsun, aynı yatakta yatan çiftlerin vücut yapılarına uyum sağlarken eklem ağrılarını giderir. %100 doğal probiyotik hijyen sağlayan örme kumaşıyla yatak kendi kendini temizler. Pocket Yay 5 bölge Visco elastik hafızalı Örme kumaş Çift taraflı kullanım Yazlık-kışlık sünger Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Pamuk Alev almaz, güç tutuşur. Prestige Prime Full Ortopedik Lateks karakterli Döküm Sünger Teknolojisi sayesinde dayanıklı ve tam ortopedik yapıya sahip olan Prestige Prime, sırt ve beli en doğru şekilde destekler, formunu yıllarca kaybetmez. Full HD kenar destek yayları, Prestige Prime ın dört bir yanında eşit konfor sağlar. Kışlık yüzeyinde bulunan ALPAKA yünlü örme kumaşı sayesinde yumuşacık bir tuşe ve ipeksi görünüm sunup sıcacık bir uyku ortamı yaratırken yazlık tarafında bulunan ipek katkılı örme kumaşla serinletici etkisine parlak bir görünüm ekler. Döküm sünger teknolojisi Kelebek yaylar 3 boyutlu nefes Antibakteriyel, antiküf, Çift taraflı kullanım Yazlık-kışlık Alev almaz, güç tutuşur. alabilen spacer antitoz akarı örme kumaş Örme kumaş Majesty Full Ortopedik Vücudun farklı ağırlık bölgelerine birbirinden bağımsız destek sağlayan Pocket Yay Sistemi yle sütlü kahve renkli tay tüyünün şık görünümü bir arada. Pocket Yay Dokuma kumaş Çift taraflı kullanım Bir tarafı yumuşak, bir tarafı ekstra yumuşak yüzey Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Tay tüyü kumaş Athletic Full Ortopedik Vücuttaki enerji seviyesini arttırarak vücudu dinçleştiren kasların çabuk toparlanmasını sağlarken, vücut sıcaklığını dengelemeye yardımcı olan bir yatak hayal edin. Vücut enerjisini artırdığı klinik deneylerle ispatlanan patentli Celliant kumaş teknolojisi Türkiye de ilk defa ve sadece Athletic yatakla Yataş ta. Celliant kumaş teknolojili Athletic yatak, insan vücudundan çevreye yayılan enerjiyi emip, vücudun kullanabileceği bir formda dokulara geri kazandırıyor. Bonell Yay 3 boyutlu nefes alabilen spacer örme kumaş Örme kumaş Tek taraflı kullanım Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

10 Ölçümünüzü yaptırmadan yatak almayın. Deneme yanılma yöntemiyle yatak seçme devri bitti. Sleep to Live teknolojisiyle en son bilimsel kriterlere göre yatağınızı seçme rahatlığı başladı. Dünyaca ünlü uyku merkezi Sleep to Live Enstitüsü yle birlikte geliştirilen test makinesi ve yatak koleksiyonu size sağlık ve konfor sunarken en gelişmiş yöntemlerle yapılan vücut analizi de size en uygun, sertifikalı, tek ya da çift kişilik yatağı bulma şansını tanıyor. Amerika da kullanılan en önde gelen yatak teknolojilerinden Sleep to Live in özelliklerine sahip yataklar sizi Yataş ta bekliyor. Size her zaman en sağlıklı uykuyu sunan Yataş, dünyada ilk defa Amerika da kullanılan yatak teknolojisini Türkiye ye getirdi. MySide Technology ve Sleep to Live ölçüm sistemi sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz ideal destek seviyesinin bilimsel yöntemlerle belirlenmesiyle yatağınız, sizin seçtiğiniz konfor seviyesinde ve tamamen size özel olarak üretilir. Sleep to Live yatağın her iki tarafının da farklı destek derecelerine göre üretilmesi sayesinde bu yatak, yalnızca eşinize ve size özel bir uyku deneyimi sunar.

11 STL Başlık 150 lik %35 İNDİRİMLİ STL 200 Serisi Yatak 150x200 cm %25 İNDİRİMLİ STL Baza 150x200 cm

12 Baza, Karyola ve Başlıklar Evinizi toplarken estetiğinize değer katın. Ana konstrüksiyonu çelik profilden üretilen bazalar, sağlamlığı ve pratikliği şık bir şekilde birleştirir. Metal konstrüksiyonu ve geniş sandığıyla tüm yükünüzü taşır. Emniyet amortisörleri ve makasları güvenlik sunar. Altı kolayca temizlenebilen yüksek bazalar, deri ve kumaş kaplamalı olarak üretilir ve farklı renk seçenekleriyle sunulur %25 İNDİRİMLİ Maison Karyola 160x200 cm Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

13 Rose Başlıklı Baza YENİ Dafne Başlıklı Baza YENİ Estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunan Rose Baza, klasik tarzdan vazgeçemeyenlere, geniş depolama alanına sahip, şık bir alternatif sunuyor. Modern çizgilerin klasik dokunuşla birleştiği Dafne Baza, yatak odası dekorasyonuna yeni bir soluk katıyor. Estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunarken, geniş depolama hacmi ile evinizde yer açıyor. Çelik profil iç konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kullanım sunarken, kumaş ve deri döşeme alternatifi ile her zevke ve tarza hitap ediyor. Erica Düğmeli Baza YENİ Siesta Baza / Başlık Erica Düğmeli Baza, modern tasarımı ve farklı kumaş seçenekleriyle evinizi güzelleştirecek, geniş depolama alanıyla evinizi ferahlatacak. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Conform Baza / Başlık Ceviz rengiyle yatak odalarına şıklık getiren sandıklı çelik baza Siesta, çelik konstrüksiyonuyla dayanıklılıkta da oldukça iddialı. Yüksek ayakları sayesinde de altını temizlemek son derece kolaydır. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Luna Baza / Başlık Şık görünümü ve farklı kaplama seçenekleriyle odanıza özel seçim şansı sunan Conform Sandıklı Çelik Baza, yüksek ayakları sayesinde yerinden oynatmadan temizlik yapabilmenizi sağlar. Geniş sandığı tüm eşyanızı alırken çelik konstrüksiyonu sayesinde yıllarca sağlam kalır. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Verona Başlık Yatak odanızı şık bir dokunuşla değiştirmek isterseniz çelik konstrüksiyonuyla sağlamlıkta oldukça iddialı Luna Baza yı tercih edin. Üstelik yüksek ayakları sayesinde rahatlıkla çekip altını temizleyebilirsiniz. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Deep Başlık Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Diğer ürün çeşitlerimizi mağazalarımızda görebilirsiniz.

14 Bonell Yay Sistemi yle Miniko, bebeğinizin omurgasını destekleyerek uyku bölünmelerini en aza indirir. Yeni doğanlar için sert süngerli, 3-6 yaş arası içinse kuş tüyü yumuşak sünger yapısını bir arada sunar. Bonell Yay Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yaşa göre uyku yüzeyi (bebek yataklarında) Örme kumaş Bebiş Yatak, Pocket Yay Sistemi yle bebeğinizin vücudunu destekler, omurgasını korur. Kanallı sünger katmanları sayesinde kan dolaşımını düzenleyip masaj etkisi yaratarak bebeğinizi uykusunda rahatlatır, sakinleştirir. Pocket Yay Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yaşa göre uyku yüzeyi (bebek yataklarında) Membran teknolojisi Örme kumaş Yumurcak Yatak, Membran teknolojili microfit yatak koruyucusu su geçirmediği için koruma altındadır. Visco elastik süngeri sayesinde; bakteri, toz ve her türlü alerjeni bebeğinizden uzak tutar. Bebeğinize tertemiz ve sağlıklı bir uyku ortamı yaratır. Visco elastik hafızalı sünger Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yaşa göre uyku yüzeyi (bebek yataklarında) Membran teknolojisi Örme kumaş Bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabileceğiniz Agu Yatak, Visco elastik süngeri ve Pocket Yay Sistemi sayesinde pamuksu uykular sunar. Koruma bariyerleri sayesinde bebeğinizi yatakta koruma altına alır. Fermuarlı koruyucusu rahatça çıkarılıp yıkanabilir, dilerseniz yatak dışında da alt değiştirme pedi olarak kullanılabilir. Pocket Yay Visco elastik hafızalı sünger Yaşa göre uyku yüzeyi (bebek yataklarında) Membran teknolojisi Örme kumaş 3 boyutlu nefes alabilen spacer örme kumaş

15 / BAZA & BAŞLIK e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 ÜRÜN %18 K.D.V 60x120 cm Seri Miniko 365,00 309,32 34,37 309,32 273,75 30,42 273,75 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 BEBEK LARI Bebiş 525,00 444,92 49,44 444,92 393,75 43,75 393,75 Yumurcak 578,00 489,83 54,43 489,83 433,50 48,17 433,50 Agu 679,00 575,42 63,94 575,42 509,25 56,58 509,25 70x130 cm Seri Miniko 399,00 338,14 37,57 338,14 299,25 33,25 299,25 BEBEK LARI Bebiş 589,00 499,15 55,46 499,15 441,75 49,08 441,75 Yumurcak 648,00 549,15 61,02 549,15 486,00 54,00 486,00 Agu 715,00 605,93 67,33 605,93 536,25 59,58 536,25 70x140 cm Seri Miniko 436,00 369,49 41,05 369,49 327,00 36,33 327,00 BEBEK LARI Bebiş 613,00 519,49 57,72 519,49 459,75 51,08 459,75 Yumurcak 707,00 599,15 66,57 599,15 530,25 58,92 530,25 Agu 731,00 619,49 68,83 619,49 548,25 60,92 548,25 80x130 cm Seri Miniko 554,00 469,49 52,17 469,49 415,50 46,17 415,50 BEBEK LARI Bebiş 856,00 725,42 80,60 725,42 642,00 71,33 642,00 Yumurcak 903,00 765,25 85,03 765,25 677,25 75,25 677,25 Agu 885,00 750,00 83,33 750,00 663,75 73,75 663,75 80x180 cm Seri Miniko 613,00 519,49 57,72 519,49 459,75 51,08 459,75 BEBEK LARI Bebiş 932,00 789,83 87,76 789,83 699,00 77,67 699,00 Yumurcak 1.026,00 869,49 96,61 869,49 769,50 85,50 769,50 Agu 1.068,00 905,08 100,56 905,08 801,00 89,00 801,00 Diğer Ölçüler 70x150 Miniko 604,00 511,86 56,87 511,86 453,00 50,33 453,00 BEBEK LARI 70x160 Miniko 645,00 546,61 60,73 546,61 483,75 53,75 483,75 75x160 Miniko 701,00 594,07 66,01 594,07 525,75 58,42 525,75 70x170 Miniko 747,00 633,05 70,34 633,05 560,25 62,25 560,25 Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! Ölçüler En x Boy olarak verilmiştir. 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

16 / BAZA & BAŞLIK e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 ÜRÜN %18 K.D.V 80x180 cm Seri 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) Star Soft Ortopedik 455,00 385,59 42,84 385,59 341,25 37,92 341,25 80x190 cm Seri 9 90x190 cm Seri Star Soft Ortopedik 465,00 394,07 43,79 394,07 348,75 38,75 348,75 Blue Star Full Ortopedik 667,00 565,25 62,81 565,25 500,25 55,58 500,25 Rina Ortopedik 242,00 205,08 22,79 205,08 181,50 20,17 181,50 Vesta Ortopedik 337,00 285,59 31,73 285,59 252,75 28,08 252,75 Multi Full Ortopedik 419,00 355,08 39,45 355,08 314,25 34,92 314,25 Star Soft Ortopedik 508,00 430,51 47,83 430,51 381,00 42,33 381,00 Silver Therapy Full Ortopedik 549,00 465,25 51,69 465,25 411,75 45,75 411,75 Blue Star Full Ortopedik 714,00 605,08 67,23 605,08 535,50 59,50 535,50 Visco Alora Pure Yatak 750,00 635,59 70,62 635,59 562,50 62,50 562,50 Majesty Full Ortopedik 793,00 672,03 74,67 672,03 594,75 66,08 594,75 Duchess Full Ortopedik YENİ 879,10 745,00 82,78 745,00 659,33 73,26 659,33 Athletic Full Ortopedik 1.026,00 869,49 96,61 869,49 769,50 85,50 769,50 Viloft Visco Sünger Yatak 1.061,00 899,15 99,91 899,15 795,75 88,42 795,75 Legend Full Ortopedik YENİ 1.299, ,85 122, ,85 974,25 108,25 974,25 Prestige Prime Full Ortopedik 1.345, ,83 126, , ,75 112, ,75 Five - Z Full Ortopedik 1.364, ,93 128, , ,00 113, ,00 Active Balance Full Ortopedik YENİ 1.415, ,15 133, , ,25 117, ,25 Visco Fresh Yatak 1.522, ,83 143, , ,50 126, ,50 İKİZ Star İkiz Yatak - Soft Ortopedik 950,00 805,08 89,45 805,08 712,50 79,17 712,50 Blue Star Full Ortopedik 1.281, ,59 120, ,59 960,75 106,75 960,75 Bliss Sandıksız Baza - Standart 339,00 287,29 31,92 287,29 254,25 28,25 254,25 BAZA Siesta Sandıklı Çelik Baza - Classic 449,00 380,51 42,28 380,51 336,75 37,42 336,75 Conform Sandıklı Çelik Baza - Classic 539,00 456,78 50,75 456,78 404,25 44,92 404,25 Luna Sandıklı Çelik Baza - Classic 544,00 461,02 51,22 461,02 408,00 45,33 408,00 Deep Classic 154,00 130,51 14,50 130,51 115,50 12,83 115,50 Artemissia Classic 189,00 160,17 17,80 160,17 141,75 15,75 141,75 Siesta Classic 209,00 177,12 19,68 177,12 156,75 17,42 156,75 BAŞLIK Verona Selective 234,00 198,31 22,03 198,31 175,50 19,50 175,50 Point Selective 249,00 211,02 23,45 211,02 186,75 20,75 186,75 Conform Classic 254,00 215,25 23,92 215,25 190,50 21,17 190,50 Luna Classic 259,00 219,49 24,39 219,49 194,25 21,58 194,25 Perla Selective 419,00 355,08 39,45 355,08 314,25 34,92 314,25 PEDİ Visco Topper 4 cm 318,00 269,49 29,94 269,49 238,50 26,50 238,50 Visco Topper 7 cm 449,08 380,58 42,29 380,58 336,81 37,42 336,81 Ölçüler En x Boy olarak verilmiştir. Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

17 / BAZA & BAŞLIK ÜRÜN %18 K.D.V 90x200 cm Seri e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 Star Soft Ortopedik 519,00 439,83 48,87 439,83 389,25 43,25 389,25 Silver Therapy Full Ortopedik 578,00 489,83 54,43 489,83 433,50 48,17 433,50 Blue Star Full Ortopedik 731,00 619,49 68,83 619,49 548,25 60,92 548,25 Visco Alora Pure Yatak 785,00 665,25 73,92 665,25 588,75 65,42 588,75 Athletic Full Ortopedik 1.069,00 905,93 100,66 905,93 801,75 89,08 801,75 Viloft Visco Sünger Yatak 1.104,00 935,59 103,95 935,59 828,00 92,00 828,00 Prestige Prime Full Ortopedik 1.452, ,51 136, , ,00 121, ,00 Five - Z Full Ortopedik 1.470, ,76 138, , ,50 122, ,50 Active Balance YENİ 1.493, ,25 140, , ,75 124, ,75 Visco Fresh Yatak 1.569, ,66 147, , ,75 130, ,75 100x200 cm Seri Rina Ortopedik 278,00 235,59 26,18 235,59 208,50 23,17 208,50 Vesta Ortopedik 377,00 319,49 35,50 319,49 282,75 31,42 282,75 Multi Full Ortopedik 483,00 409,32 45,48 409,32 362,25 40,25 362,25 Star Soft Ortopedik 565,00 478,81 53,20 478,81 423,75 47,08 423,75 Silver Therapy Full Ortopedik 619,00 524,58 58,29 524,58 464,25 51,58 464,25 Blue Star Full Ortopedik 797,00 675,42 75,05 675,42 597,75 66,42 597,75 Visco Alora Pure Yatak 856,00 725,42 80,60 725,42 642,00 71,33 642,00 Majesty Full Ortopedik 927,00 785,59 87,29 785,59 695,25 77,25 695,25 Duchess Full Ortopedik YENİ 1.044,30 885,00 98,33 885,00 783,23 87,03 783,23 Athletic Full Ortopedik 1,156,00 979,66 108,85 979,66 867,00 96,33 867,00 Viloft Visco Sünger Yatak 1,192,00 1,010,17 112,24 1,010,17 894,00 99,33 894,00 Sleep To Live %35 indirim 1,628,50 1,058,53 117,61 1,058, Legend Full Ortopedik YENİ 1,481,00 1,255,08 139,45 1,255,08 1,110,75 123,42 1,110,75 Prestige Prime Full Ortopedik 1,550,00 1,313,56 145,95 1,313,56 1,162,50 129,17 1,162,50 Five - Z Full Ortopedik 1,565,00 1,326,27 147,36 1,326,27 1,173,75 130,42 1,173,75 Sleep To Live %35 indirim 1,851,00 1,203,15 133,68 1,203, Active Balance Full Ortopedik YENİ 1,647,00 1,395,76 155,08 1,395,76 1,235,25 137,25 1,235,25 Visco Fresh Yatak 1,659,00 1,405,93 156,21 1,405,93 1,244,25 138,25 1,244,25 Sleep To Live %35 indirim 2,435,00 1,582,75 175,86 1,582, Sleep To Live %35 indirim 3,159,50 2,053,68 228,19 2,053, Sleep To Live %35 indirim 3,805,50 2,473,58 274,84 2,473, İKİZ Star Soft Ortopedik 1,025,00 868,64 96,52 868,64 768,75 85,42 768,75 Blue Star Full Ortopedik 1,368,00 1,159,32 128,81 1,159,32 1,026,00 114,00 1,026,00 Bliss Sandıksız Baza - Standart 359,00 304,24 33,80 304,24 269,25 29,92 269,25 Siesta Sandıklı Çelik Baza - Classic 499,00 422,88 46,99 422,88 374,25 41,58 374,25 BAZA Conform Sandıklı Çelik Baza - Classic 579,00 490,68 54,52 490,68 434,25 48,25 434,25 Luna Sandıklı Çelik Baza - Classic 584,00 494,92 54,99 494,92 438,00 48,67 438,00 Sleep to Live Sandıksız Baza - Premium 589,00 499,15 55,46 499,15 441,75 49,08 441,75 Pop - Up Yavrulu Baza - Standart 1,189,00 1,007,63 111,96 1,007,63 891,75 99,08 891,75 Baza fiyatları, tercih edilecek döşeme seçeneğine göre farklılık gösterebilir.

18 / BAZA & BAŞLIK ÜRÜN %18 K.D.V e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 Deep Classic 169,00 143,22 15,91 143,22 126,75 14,08 126,75 Artemissia Classic 204,00 172,88 19,21 172,88 153,00 17,00 153,00 Siesta Classic 224,00 189,83 21,09 189,83 168,00 18,67 168,00 Verona Selective 259,00 219,49 24,39 219,49 194,25 21,58 194,25 BAŞLIK Point Selective 264,00 223,73 24,86 223,73 198,00 22,00 198,00 PEDİ 120x200 cm Seri Conform Classic 269,00 227,97 25,33 227,97 201,75 22,42 201,75 Luna Classic 274,00 232,20 25,80 232,20 205,50 22,83 205,50 Perla Selective 424,00 359,32 39,92 359,32 318,00 35,33 318,00 Sleep to live Premium 429,00 363,56 40,40 363,56 321,75 35,75 321,75 Visco Topper 4 cm 349,00 295,76 32,86 295,76 261,75 29,08 261,75 Visco Topper 7 cm 507,00 429,66 47,74 429,66 380,25 42,25 380,25 Rina Ortopedik 330,00 279,66 31,07 279,66 247,50 27,50 247,50 Vesta Ortopedik 431,00 365,25 40,58 365,25 323,25 35,92 323,25 Multi Full Ortopedik 554,00 469,49 52,17 469,49 415,50 46,17 415,50 Star Soft Ortopedik 665,00 563,56 62,62 563,56 498,75 55,42 498,75 Silver Therapy Full Ortopedik 731,00 619,49 68,83 619,49 548,25 60,92 548,25 Blue Star Full Ortopedik 930,00 788,14 87,57 788,14 697,50 77,50 697,50 Visco Alora Pure Yatak 986,00 835,59 92,84 835,59 739,50 82,17 739,50 Majesty Full Ortopedik 1.097,00 929,66 103,30 929,66 822,75 91,42 822,75 Duchess Full Ortopedik YENİ 1.174,10 995,00 110,56 995,00 880,58 97,84 880,58 Athletic Full Ortopedik 1.368, ,32 128, , ,00 114, ,00 Viloft Visco Sünger Yatak 1.411, ,76 132, , ,25 117, ,25 Legend Full Ortopedik YENİ 1.876, ,83 176, , ,00 156, ,00 Prestige Prime Full Ortopedik 1.887, ,15 177, , ,25 157, ,25 Five - Z Full Ortopedik 1.899, ,32 178, , ,25 158, ,25 Active Balance Full Ortopedik YENİ 1.923, ,66 181, , ,25 160, ,25 Visco Fresh Yatak 2.005, ,15 188, , ,75 167, ,75 İKİZ Star Soft Ortopedik 1.156,00 979,66 108,85 979,66 867,00 96,33 867,00 Blue Star Full Ortopedik 1.648, ,61 155, , ,00 137, ,00 Bliss Sandıksız Baza - Standart 419,00 355,08 39,45 355,08 314,25 34,92 314,25 BAZA Siesta Sandıklı Çelik Baza - Classic 559,00 473,73 52,64 473,73 419,25 46,58 419,25 Conform Sandıklı Çelik Baza - Classic 619,00 524,58 58,29 524,58 464,25 51,58 464,25 Luna Sandıklı Çelik Baza - Classic 644,00 545,76 60,64 545,76 483,00 53,67 483,00 Deep Classic 179,00 151,69 16,85 151,69 134,25 14,92 134,25 BAŞLIK Artemissia Classic 209,00 177,12 19,68 177,12 156,75 17,42 156,75 Siesta Classic 234,00 198,31 22,03 198,31 175,50 19,50 175,50 Ölçüler En x Boy olarak verilmiştir. Verona Selective 284,00 240,68 26,74 240,68 213,00 23,67 213,00 Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

19 / BAZA & BAŞLIK ÜRÜN %18 K.D.V e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 Point Selective 289,00 244,92 27,21 244,92 216,75 24,08 216,75 BAŞLIK Conform Classic 294,00 249,15 27,68 249,15 220,50 24,50 220,50 Luna Classic 299,00 253,39 28,15 253,39 224,25 24,92 224,25 Perla Selective 479,00 405,93 45,10 405,93 359,25 39,92 359,25 130x190 cm Seri 130x200 cm Seri 140x190 cm Seri Star Soft Ortopedik 691,00 585,59 65,07 585,59 518,25 57,58 518,25 Blue Star Full Ortopedik 979,00 829,66 92,18 829,66 734,25 81,58 734,25 Star Soft Ortopedik 718,00 608,47 67,61 608,47 538,50 59,83 538,50 Blue Star Full Ortopedik 1.008,00 854,24 94,92 854,24 756,00 84,00 756,00 Rina Ortopedik 372,00 315,25 35,03 315,25 279,00 31,00 279,00 Vesta Ortopedik 483,00 409,32 45,48 409,32 362,25 40,25 362,25 Multi Full Ortopedik 601,00 509,32 56,59 509,32 450,75 50,08 450,75 Star Soft Ortopedik 731,00 619,49 68,83 619,49 548,25 60,92 548,25 Silver Therapy Full Ortopedik 821,00 695,76 77,31 695,76 615,75 68,42 615,75 Blue Star Full Ortopedik 1.026,00 869,49 96,61 869,49 769,50 85,50 769,50 Visco Alora Pure Yatak 1.144,00 969,49 107,72 969,49 858,00 95,33 858,00 Majesty Full Ortopedik 1.168,00 989,83 109,98 989,83 876,00 97,33 876,00 Duchess Full Ortopedik YENİ 1.292, ,00 121, ,00 969,08 107,68 969,08 Athletic Full Ortopedik 1.521, ,98 143, , ,75 126, ,75 Viloft Visco Sünger Yatak 1.599, ,08 150, , ,25 133, ,25 Sleep To Live %35 indirim 2.332, ,13 168, , Legend Full Ortopedik YENİ 1.899, ,32 178, , ,25 158, ,25 Prestige Prime Full Ortopedik 1.953, ,08 183, , ,75 162, ,75 Five - Z Full Ortopedik 1.970, ,49 185, , ,50 164, ,50 Sleep To Live %35 indirim 2.737, ,05 197, , Active Balance Full Ortopedik YENİ 2.119, ,76 199, , ,25 176, ,25 Visco Fresh Yatak 2.166, ,59 203, , ,50 180, ,50 Sleep To Live %35indirim 3.552, ,80 256, , Sleep To Live %35 indirim 4.613, ,78 333, , Sleep To Live %35 indirim 5.358, ,03 387, , İKİZ Star Soft Ortopedik 1.240, ,85 116, ,85 930,00 103,33 930,00 Blue Star Full Ortopedik 1.687, ,66 158, , ,25 140, ,25 Bliss Sandıksız Baza - Standart 564,00 477,97 53,11 477,97 423,00 47,00 423,00 Siesta Sandıklı Çelik Baza - Classic 819,00 694,07 77,12 694,07 614,25 68,25 614,25 BAZA Conform Sandıklı Çelik Baza - Classic 914,00 774,58 86,06 774,58 685,50 76,17 685,50 Luna Sandıklı Çelik Baza - Classic 919,00 778,81 86,53 778,81 689,25 76,58 689,25 Sleep to Live Sandıksız Baza - Premium 979,00 829,66 92,18 829,66 734,25 81,58 734,25 Baza fiyatları, tercih edilecek döşeme seçeneğine göre farklılık gösterebilir.

20 / BAZA & BAŞLIK ÜRÜN %18 K.D.V e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 Deep Classic 189,00 160,17 17,80 160,17 141,75 15,75 141,75 Artemissia Classic 214,00 181,36 20,15 181,36 160,50 17,83 160,50 Siesta Classic 244,00 206,78 22,98 206,78 183,00 20,33 183,00 Verona Selective 294,00 249,15 27,68 249,15 220,50 24,50 220,50 BAŞLIK Point Selective 304,00 257,63 28,63 257,63 228,00 25,33 228,00 PEDİ 140x200 cm Seri Conform Classic 324,00 274,58 30,51 274,58 243,00 27,00 243,00 Luna Classic 329,00 278,81 30,98 278,81 246,75 27,42 246,75 Perla Selective 529,00 448,31 49,81 448,31 396,75 44,08 396,75 Sleep to live Premium 534,00 452,54 50,28 452,54 400,50 44,50 400,50 Visco Topper 4 cm 471,00 399,15 44,35 399,15 353,25 39,25 353,25 Visco Topper 7 cm 667,00 565,25 62,81 565,25 500,25 55,58 500,25 Star Soft Ortopedik 755,00 639,83 71,09 639,83 566,25 62,92 566,25 Blue Star Full Ortopedik 1.061,00 899,15 99,91 899,15 795,75 88,42 795,75 Athletic Full Ortopedik 1.564, ,42 147, , ,00 130, ,00 Five - Z Full Ortopedik 2.048, ,59 192, , ,00 170, ,00 150x190 cm Seri Star Soft Ortopedik 785,00 665,25 73,92 665,25 588,75 65,42 588,75 Blue Star Full Ortopedik 1.104,00 935,59 103,95 935,59 828,00 92,00 828,00 Prestige Prime Full Ortopedik 2.112, ,83 198, , ,00 176, ,00 150x200 cm Seri Rina Ortopedik 396,00 335,59 37,29 335,59 297,00 33,00 297,00 Vesta Ortopedik 530,00 449,15 49,91 449,15 397,50 44,17 397,50 Multi Full Ortopedik 672,00 569,49 63,28 569,49 504,00 56,00 504,00 Star Soft Ortopedik 802,00 679,66 75,52 679,66 601,50 66,83 601,50 Silver Therapy Full Ortopedik 884,00 749,15 83,24 749,15 663,00 73,67 663,00 Blue Star Full Ortopedik 1.120,00 949,15 105,46 949,15 840,00 93,33 840,00 Visco Alora Pure Yatak 1.257, ,25 118, ,25 942,75 104,75 942,75 Majesty Full Ortopedik 1.274, ,66 119, ,66 955,50 106,17 955,50 Duchess Full Ortopedik YENİ 1.438, ,00 135, , ,82 119, ,82 Athletic Full Ortopedik 1.670, ,25 157, , ,50 139, ,50 Viloft Visco Sünger Yatak 1.759, ,68 165, , ,25 146, ,25 Sleep To Live %35indirim 2.436, ,73 175, , Legend Full Ortopedik YENİ 2.017, ,32 189, , ,75 168, ,75 Prestige Prime Full Ortopedik 2.160, ,51 203, , ,00 180, ,00 Five - Z Full Ortopedik 2.182, ,15 205, , ,50 181, ,50 Sleep To Live %35 indirim 2.942, ,63 212, , Ölçüler En x Boy olarak verilmiştir. Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

Eski yatakta %35 e varan indirim, yeni Yataş ta %100 uyku.

Eski yatakta %35 e varan indirim, yeni Yataş ta %100 uyku. Eski yatakta %35 e varan indirim, yeni Yataş ta %100 uyku. Geleneksel Yataş Yatak Değiştirme Kampanyası başladı. Eski yatağınızı %35 e varan indirimlerle Yataş yataklarla değiştirin, sağlıklı uykuyu kesintisiz

Detaylı

Perakende Fiyat Listesi 2015 KIŞ KOLEKSİYONU

Perakende Fiyat Listesi 2015 KIŞ KOLEKSİYONU Perakende Fiyat Listesi 2015 KIŞ KOLEKSİYONU KESİNTİSİZ UYKU KAMPANYASI Yataş yataklarda ayın ürünlerinde net %30 indirim sizleri bekliyor! Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan teknolojileri

Detaylı

Perakende Fiyat Listesi

Perakende Fiyat Listesi Perakende Listesi BAHAR KAMPANYASI Tüm Yataş yataklarda %30 a varan Bahar İndirimi Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan teknolojileri artık Yataş ta! Gelişmiş üretim tecrübesi ve yenilikçi

Detaylı

Perakende Fiyat Listesi 2015 SONBAHAR KOLEKSİYONU

Perakende Fiyat Listesi 2015 SONBAHAR KOLEKSİYONU Perakende Fiyat Listesi 2015 SONBAHAR KOLEKSİYONU Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan teknolojileri artık Yataş ta! Gelişmiş üretim tecrübesi ve yenilikçi teknoloji tedarikçiliğinde bir dünya

Detaylı

2015 YAZ KOLEKSİYONU NET İNDİRİM + HEDİYELİ ETİKETİN YARISI. Perakende Fiyat Listesi

2015 YAZ KOLEKSİYONU NET İNDİRİM + HEDİYELİ ETİKETİN YARISI. Perakende Fiyat Listesi 2015 YAZ KOLEKSİYONU NET İNDİRİM + HEDİYELİ ETİKETİN YARISI Perakende Fiyat Listesi Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan teknolojileri artık Yataş ta! Gelişmiş üretim tecrübesi ve yenilikçi

Detaylı

% 20 İNDİRİM. Yataş tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası

% 20 İNDİRİM. Yataş tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası 2015 KIŞ KOLEKSİYONU Yataş tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası Yataş Bedding te Şubat sonuna kadar, tüm yataklarda net %20, bazalarda net %30, tüm yorgan ve yastıklarda net %40, renkli ev tekstili ürünlerinde

Detaylı

40. YILA ÖZEL EV TEKSTİLİNDE %60 A VARAN İNDİRİM

40. YILA ÖZEL EV TEKSTİLİNDE %60 A VARAN İNDİRİM EV TEKSTİLİ 40. YILA ÖZEL EV TEKSTİLİNDE %60 A VARAN İNDİRİM Yataş ın 40. yılı şerefine yastık ve yorganlarda %60 a varan, renkli ev tekstilinde %50 ye varan, yatak, baza ve başlıklarda %40 a varan indirimlerle

Detaylı

Perakende Fiyat Listesi 2015 SONBAHAR KOLEKSİYONU

Perakende Fiyat Listesi 2015 SONBAHAR KOLEKSİYONU Perakende Fiyat Listesi 2015 SONBAHAR KOLEKSİYONU KESİNTİSİZ UYKU KAMPANYASI Yataş yataklarda ayın ürünlerinde net %30 indirim sizleri bekliyor! Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan teknolojileri

Detaylı

% 30 % 40 % 40 % 50. Festivale özel. Yastık ve yorganlarda. Renkli ev tekstilinde. Başlık ve bazalarda. Yataklarda A VARAN A VARAN YE VARAN NET

% 30 % 40 % 40 % 50. Festivale özel. Yastık ve yorganlarda. Renkli ev tekstilinde. Başlık ve bazalarda. Yataklarda A VARAN A VARAN YE VARAN NET Festivale özel Yataklarda Başlık ve bazalarda % 30 % 40 % 40 % 50 Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında. Yastık ve yorganlarda Renkli ev tekstilinde A VARAN

Detaylı

EV TEKSTİLİ. Renkli ev tekstilinde YE VARAN. indirim. Yastık ve yorganlarda NET % 40. indirim

EV TEKSTİLİ. Renkli ev tekstilinde YE VARAN. indirim. Yastık ve yorganlarda NET % 40. indirim EV TEKSTİLİ Renkli ev tekstilinde 50 % YE VARAN indirim Yastık ve yorganlarda NET % 40 indirim Benzersiz Yata kalitesi yeni sezona hazır! Ev tekstilinde yepyeni trend, renk ve desenlerle, her zevke ve

Detaylı

Yataş ta net %20 indirimli Geleneksel Değiştirme Kampanyası

Yataş ta net %20 indirimli Geleneksel Değiştirme Kampanyası Yataş ta net %20 indirimli Geleneksel Değiştirme Kampanyası Eski yatağınızı evinizden alalım, yerine net %20 indirim ile yepyeni Yataş ınıza sahip olun. Ayrıca sezonun en büyük fırsatıyla baza ve başlıklarda

Detaylı

Puffy Nevresim ve yatak örtülerinde. %40 indirim

Puffy Nevresim ve yatak örtülerinde. %40 indirim Puffy Nevresim ve yatak örtülerinde %40 indirim PAMUK SATEN NEVRESİM TAKIMLARI Desenlerin daha modern ve gençlere uygun bir biçimde tasarlandığı bu seride, derinlik veren soft ve canlı renk varyantları

Detaylı

Setler. www.oztaskin.com.tr

Setler. www.oztaskin.com.tr Setler 4 Asos Set 5 6 Royal Silver Set 7 8 Royal Bamboo Set 9 10 Visco Royal Set 11 12 Cashmere Set 13 14 Cool Set 15 16 Capri Soft Set 17 18 Leon Set 19 20 Smartwool Set 21 Nilüfer King Baza 22 Yataklar

Detaylı

Uykunuz kaçıyorsa bu fırsat kaçmaz. Eski yatağınızı %25'e varan indirimlerle Yataş yataklarla değiştirin.

Uykunuz kaçıyorsa bu fırsat kaçmaz. Eski yatağınızı %25'e varan indirimlerle Yataş yataklarla değiştirin. s e l e c t i o n s Uykunuz kaçıyorsa bu fırsat kaçmaz. Eski yatağınızı %25'e varan indirimlerle Yataş yataklarla değiştirin. Size güzel ve sağlıklı bir uyku sunan Yataş Bedding ürünleri, çok özel fırsatlarla

Detaylı

40. YIL ÖZEL YATAŞ TA İNDİRİM VE HEDİYE YAĞMURU 2016 YAZ KOLEKSİYONU

40. YIL ÖZEL YATAŞ TA İNDİRİM VE HEDİYE YAĞMURU 2016 YAZ KOLEKSİYONU 2016 YAZ KOLEKSİYONU YATAK - BAZALARDA 40. YIL ÖZEL YATAŞ TA VE HEDİYE YAĞMURU Yataş ın 40. yılı şerefine yataklarda ve bazalarda net %35, başlıklarda net %40 indirim ve birçok üründe hediye fırsatı! Ayrıca

Detaylı

YATAŞ LA 40 YIL. 40 yıl önce

YATAŞ LA 40 YIL. 40 yıl önce 1 YATAŞ LA 40 YIL 40 yıl önce herkes iyi bir uykuyu hak ediyor diyerek yola çıktık. Sağlıklı ve kaliteli bir uykunun ayrıcalık değil herkesin hakkı olduğuna inandık. 40 yıl boyunca emekle, özenle ve disiplinle

Detaylı

2016/1 KIŞ/İLKBAHAR KOLEKSİYONU

2016/1 KIŞ/İLKBAHAR KOLEKSİYONU 2016/1 KIŞ/İLKBAHAR KOLEKSİYONU TÜM YATAKLARDA % KDV İNDİRİMİ 2+2 YIL Dolgu Garantisi 10 YIL Yay Garantisi Selena bir markasıdır. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun

Detaylı

2015 Mattresses Collection

2015 Mattresses Collection 3 güzel bir geleceğe uyanmak için! Uyku, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için vazgeçilmezdir. Kendinize en uygun yatağı almanız, yaşam kaliteniz ve sağlığınız için yapacağınız en iyi yatırımdır, özellikle

Detaylı

2015 KIŞ KOLEKSİYONU EV TEKSTİLİ

2015 KIŞ KOLEKSİYONU EV TEKSTİLİ 2015 KIŞ KOLEKSİYONU EV TEKSTİLİ 1 YENİ BİR MEVSİME MERHABA Benzersiz Yataş kalitesi yeni sezona hazır! Ev tekstilinde yepyeni trend, renk ve desenlerle, her zevke ve beklentiye hitap eden Sonbahar&Kış

Detaylı

Yataklar 08-95: Son teknoloji ürünü yay, sünger ve kumaşlar kullanılarak hazırlanan, içeriği ile sağlığınızı koruyan, görüntüsüyle göz alan yataklar.

Yataklar 08-95: Son teknoloji ürünü yay, sünger ve kumaşlar kullanılarak hazırlanan, içeriği ile sağlığınızı koruyan, görüntüsüyle göz alan yataklar. KIŞ 2013 1 Günaydın Pırıl pırıl, muhteşem bir güne merhaba... Tüm gece bebek gibi uyudunuz, huzur içinde, bitmesini istemediğiniz derin rüyalara daldınız. Tüm yorgunluğunuzu yatağınıza bıraktınız, dinlendiniz.

Detaylı

Otel Ürünleri Kataloğu

Otel Ürünleri Kataloğu Otel Ürünleri Kataloğu Yay Sistemleri Dünyada en çok kullanılan klasik Bonnell yay sistemi. Talep edildiği takdirde yatak kumaşı veya tüm yatak katmanlarında alev geciktirici özellikte hammaddeler kullanılır.

Detaylı

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2015 KATALOĞU

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2015 KATALOĞU DORUK OTEL TEKSTİLİ 2015 KATALOĞU HAVLU GRUBU LİNEN GRUBU YASTIK GRUBU RESTAURANT SPA GRUBU TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER OTEL YATAKLARI DİGER ÜRÜNLER OTEL HAVLULARI %100 Pamuk. %100 Hidrofil,özelliği kazandırılmıştır.

Detaylı

Evlerde huzurun Abc si...

Evlerde huzurun Abc si... Evlerde huzurun Abc si... Her sabah, yeni bir güzelliğe uyanmaktır. Abc sleep concept, tüm yatak üretiminde, Kanserojen içermeyen, D2 Normuna sahip Hot Melt (Su bazlı yapıştırıcı) kullanmaktadır. Hot Melt

Detaylı

Hep m z sabah uyandığımızda d nlenm ş ve yen b r güne hazır kalkmak ster z...

Hep m z sabah uyandığımızda d nlenm ş ve yen b r güne hazır kalkmak ster z... ürün kataloğu 14 Hep m z sabah uyandığımızda d nlenm ş ve yen b r güne hazır kalkmak ster z... D nlenm ş ve güzel b r uyku ç n en öneml şey, tab k yatağınızdır. B sco Yatak, s ze uygun konforda farklı

Detaylı

Doğanın Özgürlüğünü Keşfedin

Doğanın Özgürlüğünü Keşfedin Ne istersen o, 11 Kasım da www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Cafissimo LATTE Şimdi SADECE 495 TL Bu kampanya 4 17 Kasım tarihleri arasında tüm Tchibo mağazalarından, Tchibo.com.tr den ve 444 28

Detaylı

40. YILA ÖZEL YATAK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI NDA 2. BAHAR

40. YILA ÖZEL YATAK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI NDA 2. BAHAR 2016 İLKBAHAR - YAZ KOLEKSİYONU 40. YILA ÖZEL YATAK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI NDA 2. BAHAR Yataş ın 40. yılı şerefine eski yatağınızı evinizden alıp, yeni Yataş ınızı evinize teslim ediyoruz. Yatak, baza ve

Detaylı

40. YILA ÖZEL YATAK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI

40. YILA ÖZEL YATAK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI 2016 KŞ KOLKSİYONU 40. YL ÖZL YTK ĞİŞTİRM KMPNYS Yataş ın 40. yılı şerefine eski yatağınızı evinizden alıyor, yeni Yataş ınızı evinize teslim ediyoruz. Yastık ve yorganlarda %60 a varan, renkli ev tekstilinde

Detaylı

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK...

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... Koşulsuz müşteri memnuniyetinin ilk halkası, doğru hammade seçimi ve yüksek standartlarda kalite kontrol mekanizmasıdır. Bunun bilinci ile üretici firmalarımızı

Detaylı

CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN

CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN DAHA SAĞLIKLI UYKU İÇİN YARATICI ÇÖZÜMLER. CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN Günlük uyku düzenimiz, verimli

Detaylı

Evlerde huzurun Abc si...

Evlerde huzurun Abc si... Evlerde huzurun Abc si... Her sabah, yeni bir güzelliğe uyanmaktır. Abc sleep concept, tüm yatak üretiminde, Kanserojen içermeyen, D2 Normuna sahip Hot Melt (Su bazlı yapıştırıcı) kullanmaktadır. Hot Melt

Detaylı

40. YILA ÖZEL EV TEKSTİLİNDE %60 A VARAN İNDİRİM

40. YILA ÖZEL EV TEKSTİLİNDE %60 A VARAN İNDİRİM EV TEKSTİLİ 40. YILA ÖZEL EV TEKSTİLİNDE %60 A VARAN İNDİRİM Yataş ın 40. yılı şerefine yastık ve yorganlarda %60 a varan, renkli ev tekstilinde %50 ye varan, yatak, baza ve başlıklarda %40 a varan indirimlerle

Detaylı

CLASSIC FOUR SEASONS

CLASSIC FOUR SEASONS İÇİNDEKİLER / INDEX KAZ TÜYÜ YASTIKLAR 3-7 KAZ TÜYÜ YORGANLAR 8-11 ÖZEL SERİ DOĞAL ÜRÜNLER 12-15 ELYAF YASTIKLAR 16-18 ELYAF YORGANLAR 19-21 ERGONOMİK YASTIKLAR 22 ALEZLER & UYKU PEDLERİ 23 KAZ TÜYÜ YASTIKLAR

Detaylı

2015-2016 HALI KOLEKSİYONU

2015-2016 HALI KOLEKSİYONU 2015-2016 HALI KOLEKSİYONU DOĞA DOSTU MATERYALLER, SIRADIŞI DOKULAR, DEKORASYON TRENDLERİNİ BELİRLEYEN DESENLER, HD BASKI TEKNİĞİYLE CAPCANLI RENKLER, ULAŞILABİLİR FİYATLAR Enza Home 2015 Halı Koleksiyonu;

Detaylı

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar index Yatak Setleri SET 1 04-05 Altea Baza - Altea Başlık - Beria Yatak SET 2 06-07 Sonato Baza - Sonato Başlık - Montana Yatak SET 3 08-09 Omega

Detaylı

EV TEKSTİLİ EV TEKSTİLİNDE 40. YILA ÖZEL % 60 A VARAN İNDİRİM

EV TEKSTİLİ EV TEKSTİLİNDE 40. YILA ÖZEL % 60 A VARAN İNDİRİM EV TEKSTİLİ EV TEKSTİLİNDE 40. YILA ÖZEL % 60 A VARAN İNDİRİM Yataş ın 40. yılı şerefine yastık ve yorganlar % 60 a varan, renkli ev tekstili % 50 ye varan, yatak ve bazalar % 35 e varan indirimlerle.

Detaylı

E V T E K S T İ L K A T A L O Ğ U

E V T E K S T İ L K A T A L O Ğ U EV TEKSTİL KATALOĞU Yepyeni hayatınıza ışıltı katacak Wedding Koleksiyonu, odanızda göz alıcı dünyaların kapısını aralayacak nevresim takımları ve yatak örtüleri, soğuk kış akşamlarınıza eşlik edecek eşsiz

Detaylı

DÜNYA EVİNE YA DA YENİ EVİNE GİRENLERE 2016 KIŞ KOLEKSİYONU

DÜNYA EVİNE YA DA YENİ EVİNE GİRENLERE 2016 KIŞ KOLEKSİYONU 2016 KIŞ KOLEKSİYONU DÜNYA EVİNE YA DA YENİ EVİNE GİRENLERE 29 Şubat a kadar Enza Home mağazalarından yapacağınız 7.990 TL ve üzeri mobilya alışverişleriniz en az 2.400 TL indirimli. Tekil ürünlerde ise

Detaylı

Modern tasarımın şık bir yorumu SANTIAGO Koltuk Takımı

Modern tasarımın şık bir yorumu SANTIAGO Koltuk Takımı YAZ SANTIAGO KOLTUK TAKIMI Modern tasarımın şık bir yorumu SANTIAGO Koltuk Takımı Tasarım ödüllü Santiago yemek takımının tamamlayıcısı Santiago koltuk takımı, dikiş detayları, farklı kumaş dokusu ve şık

Detaylı

Caffè Crema kapsülleri şimdi çok avantajlı 12 Ağustos ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda

Caffè Crema kapsülleri şimdi çok avantajlı 12 Ağustos ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Caffè Crema kapsülleri şimdi çok avantajlı 12 Ağustos ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: İç Dengenizi Yoga ile Keşfedin. 4 Kutu Kapsül Kahve 39,80

Detaylı

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK...

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... Koşulsuz müşteri memnuniyetinin ilk halkası, doğru hammade seçimi ve yüksek standartlarda kalite kontrol mekanizmasıdır. Bunun bilinci ile üretici firmalarımızı

Detaylı

CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR;

CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR; CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR; KOD / BOYUT CP 001 60X40X16 NASA tarafından üretilen memory foam (hafızalı sünger) adı verilen viscoelastik malzemeden yapılmıştır.memory Foam yastığının en önemli

Detaylı

Elit Uyku Zamanı E L İ T YA T A K

Elit Uyku Zamanı E L İ T YA T A K Elit Uyku Zamanı ELİTYATAK, sağlıklı ve elit bir uyku için sürekli kendisini yenileyen teknolojisiyle en mükemmeli sizler için üretmektedir. Beklentilerinizi karşılayabilmek için uzman bir kadro ile çalışan

Detaylı

EV TEKSTİLİ EV TEKSTİLİNDE 40. YILA ÖZEL % 60 A VARAN İNDİRİM. 50 ye varan, yatak, baza ve başlıklar ise % 40 a varan indirimlerle.

EV TEKSTİLİ EV TEKSTİLİNDE 40. YILA ÖZEL % 60 A VARAN İNDİRİM. 50 ye varan, yatak, baza ve başlıklar ise % 40 a varan indirimlerle. EV TEKSTİLİ EV TEKSTİLİNDE 40. YILA ÖZEL % 60 A VARAN İNDİRİM Yataş ın 40. yılı şerefine yastık ve yorganlar % 60 a varan, renkli ev tekstili % 50 ye varan, yatak, baza ve başlıklar ise % 40 a varan indirimlerle.

Detaylı

Sleep well. Move better.

Sleep well. Move better. Sleep well. Move better. Sleep well. Slow Motion Yatakları Günlük hayatımız giderek yoğunlaşmakta, sorumluluklarımız artmakta, çalışma saatlerimiz eskisine oranla daha uzun olup, buna karşın daha az uyumaktayız.

Detaylı

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Her yeni gün yeni bir hikâye, yeni bir yolculuk. Ve her yolculuk sonunda dönülen yer ise yuvamız. Günün yorgunluğu ve koşturmacasının ardından evimizde aradığımız ise

Detaylı

Değişimin başladığı yer. The place where change starts

Değişimin başladığı yer. The place where change starts Değişimin başladığı yer The place where change starts 1915 New York City New Polo Bedding Factory Birileri gelir, dünyayı değiştirir... Birileri bazen bir düşünceyle gelir, değiştirir dünyayı... Bazen

Detaylı

Elit Uyku Zamanı E L İ T V I S C O

Elit Uyku Zamanı E L İ T V I S C O Elit Uyku Zamanı ELİTVISCO, sağlıklı ve elit bir uyku için sürekli kendisini yenileyen teknolojisiyle en mükemmeli sizler için üretmektedir. Beklentilerinizi karşılayabilmek için uzman bir kadro ile çalışan

Detaylı

hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri

hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri İşbir Yatak, yaptığı AR-GE çalışmaları sonrasında sektörde bir devrim niteliğinde olan viskoelastik malzemeyi üretti.

Detaylı

Saten Delux Nevresim Takımları

Saten Delux Nevresim Takımları Saten Delux Nevresim Takımları Rahatlık ve şıklık yatak odanızda bir araya geliyor. TAÇ ın yumuşak pamuklu saten nevresimleri, her zevke hitap eden çeşitleri ve renkleriyle, yatak odanıza zarafeti getiriyor.

Detaylı

Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta:

Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: y p p a H y a d Birth 21 Ekim de www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda simo Cafis şında 10 Ya SS I C C L A A D EC E is Şi m d,95 199 TL Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: Bu kampanya 7 Ekim

Detaylı

İNDEX YASTIK 1-4 YORGAN & UYKU ÜRÜNLERİ 5-10 NEVRESİM TAKIMLARI 11-76 YATAK ÖRTÜSÜ 77-87. PİKE 88-97 Pique / ПИКЕ BATTANİYE 98-113

İNDEX YASTIK 1-4 YORGAN & UYKU ÜRÜNLERİ 5-10 NEVRESİM TAKIMLARI 11-76 YATAK ÖRTÜSÜ 77-87. PİKE 88-97 Pique / ПИКЕ BATTANİYE 98-113 KAPAK İNDEX YASTIK 1-4 Pillow / ПОДУШКА YORGAN & UYKU ÜRÜNLERİ 5-10 Quilt & Sleep Products / ОДЕЯЛО : ПРОДУКТЫ СОН NEVRESİM TAKIMLARI 11-76 Linens Sets / ПРОСТЫНЯ КОМПЛЕКТЫ MAJOLİ RANFORCE NEVRESİM 11-36

Detaylı

Hotpoint. hotpoint.com.tr

Hotpoint. hotpoint.com.tr Hotpoint hotpoint.com.tr HOTPOİNT YENİ NESİL BUZDOLABI HIGH DEFINITION SOĞUTMA FONKSİYONEL DİZAYN STİL HIGH DEFINITION SOĞUTMA Maksimum besin tazeliğini sağlama Bakteri ve kötü kokuları önleme ve dolap

Detaylı

f

f www.halleytekstil.com f www.facebook.com/halleytekstil www.twitter.com/halley Tekstil Tasarım hayal etmekle başlar; Halley Home ekibi desen tasarımından kumaş seçimine, baskı kalitesinden, üretimdeki yüksek

Detaylı

VE RAHAT Rengarenk Çorap & Organik Pamuklu Ev Giyim koleksiyonumuzu keşfedin

VE RAHAT Rengarenk Çorap & Organik Pamuklu Ev Giyim koleksiyonumuzu keşfedin Ne istersen o, 7 Ekim de www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda LATTE Şimdi SADECE 495 TL Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: DOĞAL, SICAK VE RAHAT Rengarenk Çorap & Ev Giyim koleksiyonumuzu

Detaylı

Yataş Bedding de Bu Ay

Yataş Bedding de Bu Ay Yataş edding de u y Sağlıklı uykunun detaylarını ve kendinize en uygun Yataş yatağını, sizler için derlediğimiz kataloğumuzda bulacaksınız. Yataş mağazalarımızdaki uyku uzmanlarımız da size her konuda

Detaylı

Çoraplar! Tüm aileniz için. Sadece Tchibo dünyasına özel. Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: www.tchibo.com.tr

Çoraplar! Tüm aileniz için. Sadece Tchibo dünyasına özel. Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: www.tchibo.com.tr www.tchibo.com.tr 16 Ekim de www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: Tüm aileniz için Çoraplar! Sadece Tchibo dünyasına özel Tchibo da her hafta yeni bir dünya

Detaylı

PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

PERAKENDE FİYAT LİSTESİ PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Her yeni gün yeni bir hikâye. Her yeni gün yeni bir yolculuk. Ve her yolculuk sonunda dönülen yer ise insanın yuvası. Günün yorgunluğu ve koşturmacasının ardından insanın evinde

Detaylı

2015 KIŞ KOLEKSİYONU

2015 KIŞ KOLEKSİYONU 2015 KŞ KOLKSİYONU ÜZL İR LĞ UYNMK İÇİN ÜZL İR UYKU. Uyku, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için vazgeçilmezdir. Kendinize en uygun yatağı almanız, yaşam kaliteniz ve sağlığınız için yapacağınız en iyi

Detaylı

AKCAN VİZYON. Şapkalar. Pelerinler. Bolerolar. Şallar. 2011 sezonun yeni renkleriyle örgüleriniz daha güzel olacak» 5. sayfa

AKCAN VİZYON. Şapkalar. Pelerinler. Bolerolar. Şallar. 2011 sezonun yeni renkleriyle örgüleriniz daha güzel olacak» 5. sayfa AKCAN Toptan Ev Tekstili, Tuhafiye, Yün İplik A.Ş. www.akcan.com.tr AKCAN VİZYON CASHCA, zengin desen anlayışı ve bir o kadar zevkli tasarımlarıyla hazırladığı 2011 Nevresim Takımları kampanyalı ürünler

Detaylı

dakikalarınızı ŞOK ta yükleyebilirsiniz. Yüklemelerinizde işlem ücreti alınmamaktadır.

dakikalarınızı ŞOK ta yükleyebilirsiniz. Yüklemelerinizde işlem ücreti alınmamaktadır. www.sokmarket.com.tr www.facebook.com/sokmarketler www.twitter.com/sokmarketler dakikalarınızı ŞOK ta yükleyebilirsiniz. Yüklemelerinizde işlem ücreti alınmamaktadır. 18-24 5,45 Çamaşır Makinesi Deterjanı

Detaylı

2015 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU.

2015 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU. 2015 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU www.atlantikhali.com.tr PAZARLAMA atlantikhali.com.tr Bu ihtişamı hak ediyorsunuz. Nakış nakış, ilmek ilmek dokunan kıymetli halılar demektir Atlantik. Yüzyıllardır süregelen

Detaylı

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2016 KATALOĞU

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2016 KATALOĞU DORUK OTEL TEKSTİLİ 2016 KATALOĞU HAVLU GRUBU LİNEN GRUBU YASTIK GRUBU RESTAURANT SPA GRUBU AIRLAID GRUBU TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER OTEL YATAKLARI OTEL KASALARI DİGER ÜRÜNLER OTEL HAVLULARI %100 Pamuk. %100

Detaylı

Mistral evlilik seti Mistral yatak odası, Mistral yemek odası ve Doris oturma grubu 7.731TL

Mistral evlilik seti Mistral yatak odası, Mistral yemek odası ve Doris oturma grubu 7.731TL MISTRAL YEMEK ODASI MISTRAL YATAK ODASI Mistral evlilik seti Mistral yatak odası, Mistral yemek odası ve Doris oturma grubu 11.044 TL yerine 7.731TL Kazanç: 3.313 TL Belirtilen fiyat 4 kapaklı dolap, şifonyer,

Detaylı

NEVRESİM TAKIMLARI İÇİN TENCEL ELYAF PORTFÖYÜ Cenk Durakçay, 2 Haziran 2015, Bursa

NEVRESİM TAKIMLARI İÇİN TENCEL ELYAF PORTFÖYÜ Cenk Durakçay, 2 Haziran 2015, Bursa 1 NEVRESİM TAKIMLARI İÇİN TENCEL ELYAF PORTFÖYÜ Cenk Durakçay, 2 Haziran 2015, Bursa Mükemmel bir uyku için botanik yatak YASTIK NEVRESİM YORGAN ALEZ ÇARŞAF YATAK 2 Rahat bir uyku için gerekenler Nem yönetimi

Detaylı

DEKORASYON AYDINLATMA GERGİ TAVAN

DEKORASYON AYDINLATMA GERGİ TAVAN DEKORASYON AYDINLATMA GERGİ TAVAN Tasarım, bilgi ve tecrübe gerektirir. PVC Gergi Tavan Sistemleri Bamax Gergi Tavan Sistemleri girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyon sahibi ruhuyla 2005 yılında

Detaylı

/10 Fuşya / Siyah Kırmızı / Siyah

/10 Fuşya / Siyah Kırmızı / Siyah KIZ ÇOCUK 52301 4-5-6-7-8-9/10 Fuşya / Siyah Kırmızı / Siyah 5 4-5-6-7-8-9/10 Beyaz / Fuşya Beyaz / Yeşil Beyaz / Mor 52302 6 52303 4-5-6-7-8-9/10 Gri Melanj / Fuşya Gri Melanj / Mor Gri Melanj / Kırmızı

Detaylı

2016 İLKBAHAR - YAZ KOLEKSİYONU

2016 İLKBAHAR - YAZ KOLEKSİYONU 2016 İLKBAHAR - YAZ KOLEKSİYONU Atlantik evinize ihtişam katıyor! Üstün kalitesi ve göz alıcı desenleriyle Atlantik Halı, klasikten moderne kadar her zevke hitap eden tasarımlar sunuyor. Yepyeni kaliteleri,

Detaylı

El dokuma halılarının özel tekniklerle boyanarak, el iþçiliðiyle birleþtirilmesiyle üretilmiþtir. patchwork

El dokuma halılarının özel tekniklerle boyanarak, el iþçiliðiyle birleþtirilmesiyle üretilmiþtir. patchwork El dokuma halılarının özel tekniklerle boyanarak, el iþçiliðiyle birleþtirilmesiyle üretilmiþtir. patchwork ebat 160x230 190x280 fiyat 999,00 TL 1.450,00 TL patchwork gri patchwork fuþya patchwork multi

Detaylı

Hiçbir katkı maddesi içermez. Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir Doğal tonik etkisi sağlar. Doğal nem dengesine kavuşturur

Hiçbir katkı maddesi içermez. Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir Doğal tonik etkisi sağlar. Doğal nem dengesine kavuşturur G İ R İ Ş %100 Doğal Hiçbir katkı maddesi içermez Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir Doğal tonik etkisi sağlar Cildi nemlendirir Doğal nem dengesine kavuşturur Cilde taze ve duru bir görünüm

Detaylı

MaxiFlex. prorange TM. Elite TM. MaxiFlex Elite

MaxiFlex. prorange TM. Elite TM. MaxiFlex Elite Elite TM MaxiFlex Elite En hafif, tümüyle hava geçirgen kaplamalı eldiven olmak üzere tasarlanıp geliştirilen MaxiFlex Elite kuralları tümüyle baştan yazıyor. Geleneksel köpük nitrilli eldivenlere göre

Detaylı

Modern ve Düzenli Evler

Modern ve Düzenli Evler 27 Temmuz'da www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Sınırlı Stoklarla 329,95 TL Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: Modern ve Düzenli Evler 4 Temmuz 2016 tarihinden itibaren tüm Tchibo mağazalarından,

Detaylı

İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU

İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU 2 0 1 4 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU Uşak 2-7 Şal 8-11 Kirman 12-13 Mirada 14-18 Eftelya 19-20 Sahra 21-23 Patara 24-27 Carmina 28-30 Florya 31-34 Klasik 35-37 Açelya 38-42 Bella 43-44 Efes 45-47 Cami Halıları

Detaylı

hediye 1OOO TL 5OO TL hediye hediye çeki

hediye 1OOO TL 5OO TL hediye hediye çeki 75O TL hediye çeki 1OOO TL hediye çeki 5OO TL hediye çeki 5.0OO TL lik 1.OOO 75O 5OO TECHNO 7 8 9 1.OOkOi TL hediye çe 75O TiL lik 5.0OO TL nize alışverişi k 3.750TL li nize alışverişi k hediye çe lik

Detaylı

MaxiFlex. prorange TM. Ultimate TM. MaxiFlex Ultimate

MaxiFlex. prorange TM. Ultimate TM. MaxiFlex Ultimate Ultimate TM MaxiFlex Ultimate Hava geçirgen bir eldiven olarak tasarlanıp geliştirilen MaxiFlex Ultimate kuru ortamlarda hassas işleme için ölçüt haline gelmiştir. 7 boy ve 4 kaplama çizgisine sahip MaxiFlex

Detaylı

MaxiFoam. classicrange. Dikişsiz Naylon Astar üzerinde Nitril Köpük Kaplama. Yağlı ve kirli koşullarda genel amaçlı işleme için tasarlanmıştır.

MaxiFoam. classicrange. Dikişsiz Naylon Astar üzerinde Nitril Köpük Kaplama. Yağlı ve kirli koşullarda genel amaçlı işleme için tasarlanmıştır. MaxiFoam Dikişsiz Naylon Astar üzerinde Nitril Köpük Kaplama. Yağlı ve kirli koşullarda genel amaçlı işleme için tasarlanmıştır. MaxiFoam : bir gerilmiş 15 gauge naylon dikişsiz astar üzerinde nitril köpük

Detaylı

Baby Stories

Baby Stories 2016-2017 Baby Stories Bebeğime Mektup: Yıllar geçtikçe büyüse de gözümde hep küçük bir bebek olarak kalacak olan sevgilime; Henüz karşılaşmadık ama içimdeki kıpırtınla başladı aşkımız. Gözümün nuru;

Detaylı

Enza Home'la tanışmanın tam zamanı! Enza Home 2013 Koleksiyonu, şimdi tanıtım fiyatlarıyla. Üstelik tüm mobilya gruplarında %30 a varan indirimler

Enza Home'la tanışmanın tam zamanı! Enza Home 2013 Koleksiyonu, şimdi tanıtım fiyatlarıyla. Üstelik tüm mobilya gruplarında %30 a varan indirimler s e l e c t i o n s Enza Home'la tanışmanın tam zamanı! Enza Home 2013 Koleksiyonu, şimdi tanıtım fiyatlarıyla. Üstelik tüm mobilya gruplarında %30 a varan indirimler sizi bekliyor. Ulaşılabilir tasarım

Detaylı

2017 SONBAHAR - KIŞ KOLEKSİYONU

2017 SONBAHAR - KIŞ KOLEKSİYONU 2017 SONBAHAR - KIŞ KOLEKSİYONU Atlantik evinize ihtişam katıyor! Üstün kalitesi ve göz alıcı desenleriyle Atlantik Halı, klasikten moderne kadar her zevke hitap eden tasarımlar sunuyor. Yepyeni kaliteleri,

Detaylı

Beko inverter klimalarda Ağustos ayına özel 400 TL ye varan indirim fırsatı!

Beko inverter klimalarda Ağustos ayına özel 400 TL ye varan indirim fırsatı! Beko inverter klimalarda Ağustos ayına özel 400 TL ye varan indirim fırsatı! Ağustos 2016 Ionizer+ otomatik temizleme teknolojisine sahip Beko inverter klimalarla tanışma zamanı! Ağustos ayına özel 400

Detaylı

Rüyalarınız için temiz hava akımı

Rüyalarınız için temiz hava akımı Rüyalarınız için temiz hava akımı Daha iyi bir uyku için temiz hava Temiz hava, Dünya üzerindeki en temel unsurlardan biridir ve insanlar için hayati önem taşır. Akciğerlerimizi günde 25,000 kereden daha

Detaylı

Marin Tarzını Keşfedin

Marin Tarzını Keşfedin MAKSİMUM KAHVE KEYFİ, MİNİMUM FİYATLARLA! Gerçek kahve tutkunlarının aradığı yaz indirimi Tchibo da. 20 Temmuz'da www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda LATTE 595 TL 495 TL CLASSIC 329,95 TL 299,95 TL

Detaylı

12,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 39,9 TL. SHE1350 Kutu 1 Adet Koli 96 Adet

12,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 22,9 TL 39,9 TL. SHE1350 Kutu 1 Adet Koli 96 Adet Kulakiçi Kulaklık SHE1350 Kutu 1 Adet Koli 96 Adet Bass Beat vent sistemi, 15 mm hoparlör sürücüsü 12,9 TL SHE3010TL mıknatıslar, Kauçuk dış yüzey, Soft tasarım, Turkuaz SHE3010PH mıknatıslar, Kauçuk dış

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU / PRODUCT CATALOG

ÜRÜN KATALOĞU / PRODUCT CATALOG ÜRÜN KATALOĞU / PRODUCT CATALOG Güzel ve Sağlıklı bir uyku için... Stresten uzak durun... Uyku vaktiniz gelse de uykunuz gelmediyse sizi rahatlatacağını ve günün gerginliğinden arındıracağını bildiğiniz

Detaylı

müjde ile her kadın daha güzeldir.

müjde ile her kadın daha güzeldir. müjde ile her kadın daha güzeldir. Bacağınızı saran, vücudunuzu şekillendiren, LYCRA elyafı içeren yeni koleksiyonuyla... LYCRA, INVISTA nın ticari markasıdır. külotlu grubu 6 Kemik 17 Gri 38 Bronz 41

Detaylı

a varan İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR Peşin fiyatına 12 taksit imkanı Ocak 2016 Stoklarla Sınırlıdır

a varan İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR Peşin fiyatına 12 taksit imkanı Ocak 2016 Stoklarla Sınırlıdır % a varan İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR Peşin fiyatına 12 taksit imkanı Stoklarla Sınırlıdır Ocak 2016 Sultan Serisi Çekirdek Oda M Karyola Large Dolap Çalışma Masası & Ünitesi Komodin Peşin Fiyatı 8.445 Taksitli

Detaylı

Yatak - Baza - Başlık - Ev Tekstili

Yatak - Baza - Başlık - Ev Tekstili Yatak - Baza - Başlık - Ev Tekstili 1 İÇİNDEKİLER Yataklar 4 31 Soft Static Yatak Cotton Wool Yatak Diamond Set Relax Pedli Yatak Bamboo Pedli Yatak Gizem Tıbbi Ort. Yatak Gold Sleep Yatak Visco Lavender

Detaylı

HAFTANIN FIRSATLARI 28 KASIM - 4 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR. 1 kazançlısınız!

HAFTANIN FIRSATLARI 28 KASIM - 4 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR. 1 kazançlısınız! HAFTANIN FIRSATLARI 28 KASIM - 4 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR. dakikalarınızı ŞOK ta yükleyebilirsiniz. Yüklemelerinizde işlem ücreti alınmamaktadır. YENİLENEN WEB SİTEMİZİ GÖRDÜNÜZ MÜ? 5 kg Matik

Detaylı

495 TL. Ne istersen o, SONBAHARDA SOKAK MODASI. Sadece Tchibo dünyasına özel. Sadece Tchibo dünyasına özel. LATTE Şimdi SADECE

495 TL. Ne istersen o, SONBAHARDA SOKAK MODASI. Sadece Tchibo dünyasına özel. Sadece Tchibo dünyasına özel. LATTE Şimdi SADECE Ne istersen o, 30 Eylül de www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda LATTE Şimdi SADECE 495 TL Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: SONBAHARDA SOKAK MODASI Bu kampanya 16-29 Eylül tarihleri arasında

Detaylı

Duvar Dekor Mobilya. Otel Tekstil. Aydınlatma. Yer Dekor. yerevdekor.com. Kalite Hep Ucuza

Duvar Dekor Mobilya. Otel Tekstil. Aydınlatma. Yer Dekor. yerevdekor.com. Kalite Hep Ucuza Yer Dekor Duvar Dekor Mobilya Aydınlatma Otel Tekstil Kalite Hep Ucuza yerevdekor.com Vintage Laminat Parke Ürün Kodu: 1018 Derzsiz / Natural Boyut: 8mm Trend Ürün 0850 302 57 20 25 GARANTİ YIL Laminat

Detaylı

SILVER ÜRÜN SUNUMU 2009

SILVER ÜRÜN SUNUMU 2009 SILVER ÜRÜN SUNUMU 2009 SİLVER ÜRÜN YELPAZESİ 2 KATEGORİ SİLVER STANDARD SİLVER PREMİUM SILVER Standard SILVER Kendinden Parlayan Krem Boya, 60ml. SILVER Standard Üst kapakta kullanılan şeffaf plastik

Detaylı

Renklerin sesine kulak verin...

Renklerin sesine kulak verin... Renklerin sesine kulak verin... 1 Pamuklu Battaniye Tek Kișilik : 150 x 200 cm Çift Kișilik : 200 x 220 cm %58 Pamuk / %32 Akrilik / %10 Polyester - 500 gr/m 2 2 Bohemhouse Pamuklu Battaniye 15159a 150x200

Detaylı

12 taksit ve 3 ay erteleme. Bonus ve Miles&Smiles kredi kartlarına özel. Viskoelastik Ak ll Yataklar COMFORT VISCO AIR RELAX NATURE MASSAGE ERGOPLAS

12 taksit ve 3 ay erteleme. Bonus ve Miles&Smiles kredi kartlarına özel. Viskoelastik Ak ll Yataklar COMFORT VISCO AIR RELAX NATURE MASSAGE ERGOPLAS Viskoelastik Ak ll Yataklar VISCO AIR Sertliği Ayarlanabilir Viskoelastik Akıllı Yatak Ebat Fiyat % 30 4 Taksit 12 Taksit 36 Taksit 90x200 3,661.00 2,563.00 640.75 213.58 80.05 100x200 3,924.00 2,747.00

Detaylı

40. YIL KUTLAMALARI GÖRKEMLİ BİR FİNAL YAPIYOR! 40. YIL ÖZEL

40. YIL KUTLAMALARI GÖRKEMLİ BİR FİNAL YAPIYOR! 40. YIL ÖZEL 2016 SONR-KŞ KOLKSİYONU 40. YL ÖZL % 40. YL KUTLMLR ÖRKMLİ İR İNL YPYOR! Yataş tan 40. Yıl kutlamalarına eleneksel eğiştirme Kampanyası ile görkemli bir final! Şimdi tüm yatak, baza ve başlıklarda %40

Detaylı

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ ALTIN YAYLI YATAK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Akçaburgaz Mahallesi Ahmet Yesevi Cad. (4.cad.) No: 5 34522 Esenyurt / İSTANBUL www.altinyatak.com.tr info@altinyatak.com.tr Fiyatlara KDV dahildir. Taksitler ve

Detaylı

CASABLANCA KOLEKSİYON LANSMANI

CASABLANCA KOLEKSİYON LANSMANI CASABLANCA KOLEKSİYON LANSMANI GELENEKSELLİĞİN MODERN YORUMU Masallarla büyüdük, sevdiklerimizle masallardaki gibi bir hayat yaşamak en büyük hayalimiz Casablanca Serisi ile bu hayal biraz olsun gerçekleşiyor.

Detaylı

Valeron Home Collection 2014

Valeron Home Collection 2014 Valeron Home Collection 2014 Glamour that suits your home. Evinize yakışan şıklık. One of the world s leading home textile brands, Valeron shapes trends with original styles that are pure and elegant in

Detaylı

SATIN ALMA KILAVUZU NORSBORG. Koltuk serisi

SATIN ALMA KILAVUZU NORSBORG. Koltuk serisi SATIN ALMA KILAVUZU NORSBORG Koltuk serisi İŞLEVLER/ PARÇALAR 2 li kanepe ünitesi 3 lü kanepe ünitesi Uzanma koltuğu ünitesi Köşe ünitesi Kolçak Ayaklar Çıkartılabilen kılıf Kılıf seçeneği Yıkanabilen

Detaylı

LOOK FIRST FASHION TWIST2012/FASHION

LOOK FIRST FASHION TWIST2012/FASHION FASHION TWIST KOLEKSİYONUNDA ŞIK BİR OYUN! Eşsiz Twist koleksiyonundan beğendiğiniz parçayı seçin, birbirinden şık parçaları birleştirin ve KENDİ ÖZGÜN TARZINIZI YARATIN! Rengarenk göz alıcı elbiseler,

Detaylı

TEMPUR la iyi uykular, yenilenmiş hayatlar

TEMPUR la iyi uykular, yenilenmiş hayatlar TEMPUR la iyi uykular, yenilenmiş hayatlar 2014 Beklentilerin ötesinde bir uyku deneyimi Uyku Her canlının en doğal ihtiyacı. Hayatın 1/3 ü onunla geçiyor. Ve doğal olarak insan bu kadar zaman ayırdığı

Detaylı

10, Çayınız da artık Cafissimo dan! 95 TL BANYOLARINIZA DOĞALLIĞI. Dilediğiniz kapsülü seçin, çayınızı Cafissimo demlesin.

10, Çayınız da artık Cafissimo dan! 95 TL BANYOLARINIZA DOĞALLIĞI. Dilediğiniz kapsülü seçin, çayınızı Cafissimo demlesin. Çayınız da artık Cafissimo dan! Dilediğiniz kapsülü seçin, çayınızı Cafissimo demlesin. 5 Ağustos ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda YENİ Cafissimo TEATIME 10, 95 TL 10 adet çay kapsülü Her hafta

Detaylı