Perakende Fiyat Listesi Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Perakende Fiyat Listesi Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında."

Transkript

1 %25 indirim fırsatıyla Yataş Uykusu. Size kaliteli ve sağlıklı uyku sunan Yataş yatak set alışverişleri şimdi net %25 indirimli. Tekil ürünler %18 KDV indirimli. Perakende Listesi Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında.

2 Güzel bir geleceğe uyanmak için, güzel bir uyku... Her gün daha güzel bir geleceğe uyanmak için canla başla çalışırız; birçok şeyden fedakârlık eder, tüm varlığımızı ortaya koyarak büyük bir emek harcarız. Tüm bu yorgunluğu sabredilebilir hale getiren en önemli desteğiniz, yatağınızdır. Şefkatli bir anne gibi gün sonunda yorgun bedeninizi kucaklar ve her yeni güne sizi dinç bir şekilde uğurlar. Huzurlu ve sağlıklı bir uyku, bizi hayatın tüm zorluklarına hazırlar, yenilmez kılar. Zorlukların karşısında en güçlü şekilde durabilmek için sağlıklı bir bünyeye; sağlıklı bir bünyeye sahip olabilmek için, sizi düşünen bir yatağa ihtiyacınız var. Bunun için ise Yataş var. Yataş olarak, vücudunuzun dinlenebilmesi adına her şeyi düşünüyoruz. Bunun için en son teknolojiyi kullanıyor, en hassas ve en titiz şekilde sağlığı evinize taşıyoruz. Günün tüm yorgunluğunu bırakıp kendinize, sadece kendinize dönmek istediğiniz o anlarda; en büyük yardımcınız olmak istiyoruz. Sağlıklı uykunun detaylarını sizler için derlediğimiz kataloğumuzu dikkatle incelediğiniz takdirde, kendinize en uygun Yataş yatağını bulacaksınız. En doğru kararı verebilmek için sabırla beklediğiniz bu yolda, Yataş mağazalarımızdaki uyku uzmanlarımız size her konuda yardımcı olmak için bekliyor olacak. Sağlıklı uykular, sağlıklı günler dileriz.

3 YATAŞ TEKNOLOJİLERİ WOOLMARK YÜN VATKA %100 saf yeni yünden yapılır. Antialerjiktir, alev geciktirici ve geri dönüşümlü olma özelliklerine sahiptir. Protein özlü yapısıyla nefes alır, kötü kokuyu emip yok eder. Kalp atışlarını rahatlatır, antistres özelliklidir. PUROTEX ANTİBAKTERİYEL KUMAŞ TEKNOLOJİSİ Doğal yöntemlerle ve çok özel teknolojileriyle, hastalıklara neden olan bakteri, akar (mayt) ve alerjenleri uzak tutarak, yatağınızın uzun süre korunmasını sağlar. Purotex kumaşın içeriğindeki probiyotikler, kumaş yüzeyini kaplayarak zararlı bakterilere çoğalacak yer bırakmaz. VILOFT THERMAL VISCOSE Okaliptus ağacından elde edilen doğal lifler kullanılarak geliştirilmiş viskon elyafıdır. Hava cepleri sayesinde nemi daha iyi emer ve daha hızlı buharlaştırır. Vücut sıcaklığını dengeler, tüy kadar yumuşak tuşesiyle kusursuz bir uyku yüzeyi sunar. Yenilenebilir ve geri dönüşümlü olma özelliklerine sahiptir. Ekolojik ve çevre dostudur. MILKY KUMAŞ Bebek yataklarında kullanılır. Süt liflerinden elde edilir. %30 amino asit içerir. Yıkanabilir yumuşacık pamuklu yüzeyiyle bebek cildini nemlendirir. Doğal antibakteriyeldir. Pişik oluşumunu engeller, terleme olduğunda fazla nemi emerek bebeği rahatlatır. CELLIANT ÖZELLİĞİ Vücuttaki oksijen seviyesini artırır. Ağrı ve acıları azaltır, vücut sıcaklığını dengeler, kan dolaşımını hızlandırır. Antistres özellikli mineraller içerir. İçeriğindeki mineraller ameliyat ve yaralanmalar sonrasında doğal iyileşmeye yardımcı olur. Uykuya dalmayı kolaylaştırır. LGA ERGONOMİ SERTİFİKASI Uyku sağlığında öncü Yataş tan Türkiye de bir ilk: Bebeklere özel LGA ergonomi sertifikalı yatak. Bebeklerin kas ve kemik yapılarına ve yatak içindeki hareketlerine uyum gösterdi ine dair biyomekanik uygunluk alanlarında Almanya da yalnızca yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere verilen LGA sertifikasını almaya hak kazanmıştır. OUTLAST TEKNOLOJİSİ Outlast teknolojisi ekstrem uzay şartlarına dayanabilen astronot giysileri için geliştirilmiştir. Faz değiştiren mikrokapsüller uyku boyunca ideal sıcaklık sağlar. ANTİALERJİK KUMAŞ - ANTİMAYT ÖZELLİĞİ Yataklardaki deri döküntüleri, karanlık, ısı ve nem, maytların (ev tozu akarları) yaşaması için elverişli bir ortam hazırlar. Oysa HyCare ve Sanitized teknolojilerine sahip Yataş yataklar, alerjiye neden olan maytların çoğalmasına engel olur. ANTI-STRESS Kumaş yapısında bulunan karbon lifler gün boyu vücutta depolanan statik elektiriği yok eder. Güne daha huzurlu ve enerjik başlamanızı sağlar. ALPAKA %100 Alpaka dolgusu iyi bir ısı kontrolü sağlar. Alpaka yün doğal olarak antialerjiktir. KENAR DESTEK SÜNGER TEKNOLOJİSİ Kenar destek süngerleri ile daha geniş bir uyku yüzeyi sunar. Bu özelliğiyle daha kaliteli ve daha konforlu bir uyku için ekstra konfor sağlar. VISCO ELASTIC MEMORY FOAM TEKNOLOJİSİ Visco Elastic hafızalı sünger teknolojisi sıcaklık ve ağırlığa göre vücudun şeklini alarak doğal omurga eğrisine uyum gösterir.

4 YENİ Silver Therapy Yatağa nefes aldıran, güç veren ve ortopedik yapı kazandıran Bonell Yay Sistemi, vücut ağırlığını dengeler, omurgayı destekler ve yıllar boyunca ilk günkü formunu koruyarak kaliteli bir uyku sağlar. Silverline teknolojisine sahip yatak kumaşında bulunan gümüş iyonları sayesinde bakteri oluşumunu ve gelişmesini engellemektedir Full Ortopedik 150x200 cm Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

5 Classic Bonell Yay Yatak Serisi Bazı alışkanlıklarımız yaşam tarzımızdır. Asla vazgeçmeyiz. Yatağa nefes aldıran, güç veren ve ortopedik bir yapı kazandıran Bonell Yay Sistemi nin kullanıldığı Classic Bonell Yay Yatak Serisi, vücut ağırlığını dengeler, omurganızı destekler, yıllar boyu korunan kaliteyle ekonomik çözümler sunar. Blue Star Tam Ortopedik Bonell Yay Sistemi ve yüksek yoğunluktaki sünger katmanlarıyla Blue Star; bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgenizi destekleyerek vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olur. Yataş a özel Purotex teknolojili örme kumaşıyla alerjen ve bakterilerin oluşumunu engelleyerek temiz bir uyku keyfi sunar. Örme kumaş Bonell Yay Çift taraflı kullanım Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yazlık-kışlık Pamuk Alev almaz, güç tutuşur. Star Soft Ortopedik Sanitized teknolojili antibakteriyel kumaşı, yazlık ve kışlık tarafında kullanılan doğal malzemeler ve yapısındaki yüksek yoğunluklu süngerlerle ekstra destek ve ortopedi sağlar. Ekonomik olduğu kadar, kaliteli ve güvenli bir uyku için idealdir. Örme kumaş Bonell Yay Çift taraflı kullanım Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yazlık-kışlık Pamuk Alev almaz, güç tutuşur. Multi Ultra Ortopedik Bonell Yay Sistemi ne sahip Multi yatak, iç ve kenar destek süngerleri, omurgaya tam destek sağlayan ultra ortopedik yapısıyla yüksek konfor arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Antibakteriyel, parlak jakarlı lüks kumaşı, bakteri, küf, mantar ve toz akarlarına karşı üst düzey koruma sağlar. Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Dokuma kumaş Çift taraflı kullanım Bonell Yay Vesta Ortopedik Orta sertlikteki Vesta yatak, yumuşak kapitone katmanı sayesinde basıncı eşit şekilde dağıtır ve omurgaya destek sağlar. Jakarlı dokuma kumaşı, daha kaliteli ve kesintisiz uykunun kapılarını açar. Dokuma kumaş Bonell Yay Rina Ortopedik Ortopedik yapıdaki Rina yatak, ekonomik ve uzun ömürlü bir uyku konforu arayanlar için idealdir. İçeriğindeki 4 adet kapsülüyle yatağınızda 5-6 yıl içinde birikmesi olası, yaklaşık 200 gram organik ve inorganik tozun önüne geçer, bakteri oluşumunu engeller. Dokuma kumaş Bonell Yay

6 Visco teknolojisi etrafınızı saracak. Açık hücreli Visco sünger kullanılarak üretilen Yataş Visco yataklar, omurganın doğal eğriliğinin korunmasına yardımcı olur. Vücudunuzu çok iyi sararak uyku kalitesini artırırken istem dışı gece dönmelerinin azalmasını sağlar. Basınç sönümleme özelliği sayesinde, uzun süreli yatan hastalarda yatak yarasının önlenmesi açısından önemli bir avantaja sahiptir. Visco yatakların diğer avantajları: Açık hücreli Visco süngerler. Yataş ın kendi tesislerinde, çok özel hammaddeler ve özel üretim teknolojileri kullanılarak üretilir. Açık hücreli yapıları, sıcaklığa ve basınca duyarlı olmaları sayesinde, vücudunuzu sert bir yatağa göre daha fazla sararak konforunuzu artırır. Yüksek hava geçirgenliği, vücudunuzla yatak arasında ısı depolanmasını azaltarak terleme etkisini önemli derecede azaltır.

7 Pure Touch Yatak Serisi Uykunuzdaki yeniliği hissedin. Açık hücre Visco Elastic Hafızalı Sünger Teknolojisi yle sağlıklı uyku rahatlığı sunan PureTouch Serisi, Visco sünger içeriğine sahip yataklardan oluşur. İnovatif, doğal ve çevreci yataklardır. Alora Pure Cildinizi ve omurganızı şımartan anti-aging (yaşlanmayı geciktirici) etkili Visco yatak aloe veranın tazeleyici etkisi sayesinde uyurken gençleştirir; içeriğindeki enzim, vitamin ve mineraller sayesinde uyku problemlerini en aza indirir, ferahlık sağlar. Visco elastik hafızalı sünger Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Fermuarlı, çıkarılabilir, çamaşır makinesinde yıkanabilir kumaş Örme kumaş Viloft Türkiye nin ilk nefes açan, omurga dostu çevreci yatağı olan Viloft tuşesiyle içeriğindeki okaliptus lifleriyle hassas cildinizi ferahlatır, tüy kadar yumuşak tuşesiyle kusursuz bir uyku yüzeyi sunar. Türkiye de ilk defa Visco yataklarda kullanılan 4 bölge teknolojisiyle vücudunuzun her bölgesine özel destek verir. Visco elastik hafızalı sünger Fermuarlı, çıkarılabilir, çamaşır makinesinde yıkanabilir kumaş Geri dönüştürülebilir, çevreci kumaş 4 bölge Örme kumaş Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Visco Fresh 3 boyutlu, hava alan ve vücut ısısını dengede tutan termal yatak Visco Fresh le Visco yataklardaki terleme ve koku oluşumuna son verildi. Türkiye de ilk defa vücut ısısını dengelemeye yardımcı Outlast, terlemeyi azaltan 3D kumaş Cairfull ve akıllı sünger Visco bir arada kullanıldı. Visco elastik hafızalı sünger Fermuarlı, çıkarılabilir, çamaşır makinesinde yıkanabilir kumaş Örme kumaş 3 boyutlu nefes alabilen spacer örme kumaş Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Topper Yatak Pedi Yataş Visco Topper ile yatağınızı değiştirmeden en ekonomik yolla Visco konforuna kavuşursunuz. Yatağınızın üzerine yerleştirerek kullanacağınız Yataş Visco Topper yatak pedi, size konforlu bir uyku sunar. Yıkanabilir kılıfı sayesinde yatak pedinizi istediğiniz zaman temizleyebilir, tamamen ortopedik olan Yataş Visco Topper yatak pediyle uyku kalitenizi artırırsınız. Visco elastik hafızalı sünger Örme kumaş Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim.

8 Majesty Başlıklı Baza 150x200 cm Majesty Yatak 150x200 cm Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

9 Selective İleri Teknoloji Yatak Serisi İleri teknolojiyi, dikkatle seçilen kumaşları ve hassas malzemeyi bir araya getiren Selective İleri Teknoloji Yatak Serisi, gece boyunca kesintisiz ve sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlar. Visco, pocket yay ve döküm sünger teknolojisi gibi ileri teknoloji malzemelerin birlikte kullanılması sonucunda, omurganız tüm noktalarda eşit olarak desteklenir. Böylece, bel ve sırt ağrılarına neden olan yanlış yatış pozisyonları da engellenmiş olur. Selective İleri Teknoloji Yatak Serisi, gece boyu omurganızın doğal eğriliğini korumaya yardımcı olarak maksimum rahatlık ve sağlıklı uyku sunar. Five Z Full Ortopedik 5 Bölgeli Paket Yay Sistemi, birbirinden bağımsız çalışan farklı sertlikteki yaylarıyla, ağırlıkları ne olursa olsun, aynı yatakta yatan çiftlerin vücut yapılarına uyum sağlarken eklem ağrılarını giderir. %100 doğal probiyotik hijyen sağlayan örme kumaşıyla yatak kendi kendini temizler. Pocket Yay 5 bölge Visco elastik hafızalı Örme kumaş Çift taraflı kullanım Yazlık-kışlık sünger Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Pamuk Alev almaz, güç tutuşur. Prestige Prime Full Ortopedik Lateks karakterli Döküm Sünger Teknolojisi sayesinde dayanıklı ve tam ortopedik yapıya sahip olan Prestige Prime, sırt ve beli en doğru şekilde destekler, formunu yıllarca kaybetmez. Full HD kenar destek yayları, Prestige Prime ın dört bir yanında eşit konfor sağlar. Kışlık yüzeyinde bulunan ALPAKA yünlü örme kumaşı sayesinde yumuşacık bir tuşe ve ipeksi görünüm sunup sıcacık bir uyku ortamı yaratırken yazlık tarafında bulunan ipek katkılı örme kumaşla serinletici etkisine parlak bir görünüm ekler. Döküm sünger teknolojisi Kelebek yaylar 3 boyutlu nefes Antibakteriyel, antiküf, Çift taraflı kullanım Yazlık-kışlık Alev almaz, güç tutuşur. alabilen spacer antitoz akarı örme kumaş Örme kumaş Majesty Full Ortopedik Vücudun farklı ağırlık bölgelerine birbirinden bağımsız destek sağlayan Pocket Yay Sistemi yle sütlü kahve renkli tay tüyünün şık görünümü bir arada. Pocket Yay Dokuma kumaş Çift taraflı kullanım Bir tarafı yumuşak, bir tarafı ekstra yumuşak yüzey Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Tay tüyü kumaş Athletic Full Ortopedik Vücuttaki enerji seviyesini arttırarak vücudu dinçleştiren kasların çabuk toparlanmasını sağlarken, vücut sıcaklığını dengelemeye yardımcı olan bir yatak hayal edin. Vücut enerjisini artırdığı klinik deneylerle ispatlanan patentli Celliant kumaş teknolojisi Türkiye de ilk defa ve sadece Athletic yatakla Yataş ta. Celliant kumaş teknolojili Athletic yatak, insan vücudundan çevreye yayılan enerjiyi emip, vücudun kullanabileceği bir formda dokulara geri kazandırıyor. Bonell Yay 3 boyutlu nefes alabilen spacer örme kumaş Örme kumaş Tek taraflı kullanım Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

10 Ölçümünüzü yaptırmadan yatak almayın. Deneme yanılma yöntemiyle yatak seçme devri bitti. Sleep to Live teknolojisiyle en son bilimsel kriterlere göre yatağınızı seçme rahatlığı başladı. Dünyaca ünlü uyku merkezi Sleep to Live Enstitüsü yle birlikte geliştirilen test makinesi ve yatak koleksiyonu size sağlık ve konfor sunarken en gelişmiş yöntemlerle yapılan vücut analizi de size en uygun, sertifikalı, tek ya da çift kişilik yatağı bulma şansını tanıyor. Amerika da kullanılan en önde gelen yatak teknolojilerinden Sleep to Live in özelliklerine sahip yataklar sizi Yataş ta bekliyor. Size her zaman en sağlıklı uykuyu sunan Yataş, dünyada ilk defa Amerika da kullanılan yatak teknolojisini Türkiye ye getirdi. MySide Technology ve Sleep to Live ölçüm sistemi sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz ideal destek seviyesinin bilimsel yöntemlerle belirlenmesiyle yatağınız, sizin seçtiğiniz konfor seviyesinde ve tamamen size özel olarak üretilir. Sleep to Live yatağın her iki tarafının da farklı destek derecelerine göre üretilmesi sayesinde bu yatak, yalnızca eşinize ve size özel bir uyku deneyimi sunar.

11 STL Başlık 150 lik %35 İNDİRİMLİ STL 200 Serisi Yatak 150x200 cm %25 İNDİRİMLİ STL Baza 150x200 cm

12 Baza, Karyola ve Başlıklar Evinizi toplarken estetiğinize değer katın. Ana konstrüksiyonu çelik profilden üretilen bazalar, sağlamlığı ve pratikliği şık bir şekilde birleştirir. Metal konstrüksiyonu ve geniş sandığıyla tüm yükünüzü taşır. Emniyet amortisörleri ve makasları güvenlik sunar. Altı kolayca temizlenebilen yüksek bazalar, deri ve kumaş kaplamalı olarak üretilir ve farklı renk seçenekleriyle sunulur %25 İNDİRİMLİ Maison Karyola 160x200 cm Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

13 Rose Başlıklı Baza YENİ Dafne Başlıklı Baza YENİ Estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunan Rose Baza, klasik tarzdan vazgeçemeyenlere, geniş depolama alanına sahip, şık bir alternatif sunuyor. Modern çizgilerin klasik dokunuşla birleştiği Dafne Baza, yatak odası dekorasyonuna yeni bir soluk katıyor. Estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunarken, geniş depolama hacmi ile evinizde yer açıyor. Çelik profil iç konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kullanım sunarken, kumaş ve deri döşeme alternatifi ile her zevke ve tarza hitap ediyor. Erica Düğmeli Baza YENİ Siesta Baza / Başlık Erica Düğmeli Baza, modern tasarımı ve farklı kumaş seçenekleriyle evinizi güzelleştirecek, geniş depolama alanıyla evinizi ferahlatacak. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Conform Baza / Başlık Ceviz rengiyle yatak odalarına şıklık getiren sandıklı çelik baza Siesta, çelik konstrüksiyonuyla dayanıklılıkta da oldukça iddialı. Yüksek ayakları sayesinde de altını temizlemek son derece kolaydır. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Luna Baza / Başlık Şık görünümü ve farklı kaplama seçenekleriyle odanıza özel seçim şansı sunan Conform Sandıklı Çelik Baza, yüksek ayakları sayesinde yerinden oynatmadan temizlik yapabilmenizi sağlar. Geniş sandığı tüm eşyanızı alırken çelik konstrüksiyonu sayesinde yıllarca sağlam kalır. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Verona Başlık Yatak odanızı şık bir dokunuşla değiştirmek isterseniz çelik konstrüksiyonuyla sağlamlıkta oldukça iddialı Luna Baza yı tercih edin. Üstelik yüksek ayakları sayesinde rahatlıkla çekip altını temizleyebilirsiniz. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Deep Başlık Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Tüm ölçülerde deri ve kumaş döşeme alternatifleriyle. Diğer ürün çeşitlerimizi mağazalarımızda görebilirsiniz.

14 Bonell Yay Sistemi yle Miniko, bebeğinizin omurgasını destekleyerek uyku bölünmelerini en aza indirir. Yeni doğanlar için sert süngerli, 3-6 yaş arası içinse kuş tüyü yumuşak sünger yapısını bir arada sunar. Bonell Yay Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yaşa göre uyku yüzeyi (bebek yataklarında) Örme kumaş Bebiş Yatak, Pocket Yay Sistemi yle bebeğinizin vücudunu destekler, omurgasını korur. Kanallı sünger katmanları sayesinde kan dolaşımını düzenleyip masaj etkisi yaratarak bebeğinizi uykusunda rahatlatır, sakinleştirir. Pocket Yay Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yaşa göre uyku yüzeyi (bebek yataklarında) Membran teknolojisi Örme kumaş Yumurcak Yatak, Membran teknolojili microfit yatak koruyucusu su geçirmediği için koruma altındadır. Visco elastik süngeri sayesinde; bakteri, toz ve her türlü alerjeni bebeğinizden uzak tutar. Bebeğinize tertemiz ve sağlıklı bir uyku ortamı yaratır. Visco elastik hafızalı sünger Antibakteriyel, antiküf, antitoz akarı Yaşa göre uyku yüzeyi (bebek yataklarında) Membran teknolojisi Örme kumaş Bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabileceğiniz Agu Yatak, Visco elastik süngeri ve Pocket Yay Sistemi sayesinde pamuksu uykular sunar. Koruma bariyerleri sayesinde bebeğinizi yatakta koruma altına alır. Fermuarlı koruyucusu rahatça çıkarılıp yıkanabilir, dilerseniz yatak dışında da alt değiştirme pedi olarak kullanılabilir. Pocket Yay Visco elastik hafızalı sünger Yaşa göre uyku yüzeyi (bebek yataklarında) Membran teknolojisi Örme kumaş 3 boyutlu nefes alabilen spacer örme kumaş

15 / BAZA & BAŞLIK e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 ÜRÜN %18 K.D.V 60x120 cm Seri Miniko 365,00 309,32 34,37 309,32 273,75 30,42 273,75 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 BEBEK LARI Bebiş 525,00 444,92 49,44 444,92 393,75 43,75 393,75 Yumurcak 578,00 489,83 54,43 489,83 433,50 48,17 433,50 Agu 679,00 575,42 63,94 575,42 509,25 56,58 509,25 70x130 cm Seri Miniko 399,00 338,14 37,57 338,14 299,25 33,25 299,25 BEBEK LARI Bebiş 589,00 499,15 55,46 499,15 441,75 49,08 441,75 Yumurcak 648,00 549,15 61,02 549,15 486,00 54,00 486,00 Agu 715,00 605,93 67,33 605,93 536,25 59,58 536,25 70x140 cm Seri Miniko 436,00 369,49 41,05 369,49 327,00 36,33 327,00 BEBEK LARI Bebiş 613,00 519,49 57,72 519,49 459,75 51,08 459,75 Yumurcak 707,00 599,15 66,57 599,15 530,25 58,92 530,25 Agu 731,00 619,49 68,83 619,49 548,25 60,92 548,25 80x130 cm Seri Miniko 554,00 469,49 52,17 469,49 415,50 46,17 415,50 BEBEK LARI Bebiş 856,00 725,42 80,60 725,42 642,00 71,33 642,00 Yumurcak 903,00 765,25 85,03 765,25 677,25 75,25 677,25 Agu 885,00 750,00 83,33 750,00 663,75 73,75 663,75 80x180 cm Seri Miniko 613,00 519,49 57,72 519,49 459,75 51,08 459,75 BEBEK LARI Bebiş 932,00 789,83 87,76 789,83 699,00 77,67 699,00 Yumurcak 1.026,00 869,49 96,61 869,49 769,50 85,50 769,50 Agu 1.068,00 905,08 100,56 905,08 801,00 89,00 801,00 Diğer Ölçüler 70x150 Miniko 604,00 511,86 56,87 511,86 453,00 50,33 453,00 BEBEK LARI 70x160 Miniko 645,00 546,61 60,73 546,61 483,75 53,75 483,75 75x160 Miniko 701,00 594,07 66,01 594,07 525,75 58,42 525,75 70x170 Miniko 747,00 633,05 70,34 633,05 560,25 62,25 560,25 Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! Ölçüler En x Boy olarak verilmiştir. 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

16 / BAZA & BAŞLIK e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 ÜRÜN %18 K.D.V 80x180 cm Seri 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) Star Soft Ortopedik 455,00 385,59 42,84 385,59 341,25 37,92 341,25 80x190 cm Seri 9 90x190 cm Seri Star Soft Ortopedik 465,00 394,07 43,79 394,07 348,75 38,75 348,75 Blue Star Full Ortopedik 667,00 565,25 62,81 565,25 500,25 55,58 500,25 Rina Ortopedik 242,00 205,08 22,79 205,08 181,50 20,17 181,50 Vesta Ortopedik 337,00 285,59 31,73 285,59 252,75 28,08 252,75 Multi Full Ortopedik 419,00 355,08 39,45 355,08 314,25 34,92 314,25 Star Soft Ortopedik 508,00 430,51 47,83 430,51 381,00 42,33 381,00 Silver Therapy Full Ortopedik 549,00 465,25 51,69 465,25 411,75 45,75 411,75 Blue Star Full Ortopedik 714,00 605,08 67,23 605,08 535,50 59,50 535,50 Visco Alora Pure Yatak 750,00 635,59 70,62 635,59 562,50 62,50 562,50 Majesty Full Ortopedik 793,00 672,03 74,67 672,03 594,75 66,08 594,75 Duchess Full Ortopedik YENİ 879,10 745,00 82,78 745,00 659,33 73,26 659,33 Athletic Full Ortopedik 1.026,00 869,49 96,61 869,49 769,50 85,50 769,50 Viloft Visco Sünger Yatak 1.061,00 899,15 99,91 899,15 795,75 88,42 795,75 Legend Full Ortopedik YENİ 1.299, ,85 122, ,85 974,25 108,25 974,25 Prestige Prime Full Ortopedik 1.345, ,83 126, , ,75 112, ,75 Five - Z Full Ortopedik 1.364, ,93 128, , ,00 113, ,00 Active Balance Full Ortopedik YENİ 1.415, ,15 133, , ,25 117, ,25 Visco Fresh Yatak 1.522, ,83 143, , ,50 126, ,50 İKİZ Star İkiz Yatak - Soft Ortopedik 950,00 805,08 89,45 805,08 712,50 79,17 712,50 Blue Star Full Ortopedik 1.281, ,59 120, ,59 960,75 106,75 960,75 Bliss Sandıksız Baza - Standart 339,00 287,29 31,92 287,29 254,25 28,25 254,25 BAZA Siesta Sandıklı Çelik Baza - Classic 449,00 380,51 42,28 380,51 336,75 37,42 336,75 Conform Sandıklı Çelik Baza - Classic 539,00 456,78 50,75 456,78 404,25 44,92 404,25 Luna Sandıklı Çelik Baza - Classic 544,00 461,02 51,22 461,02 408,00 45,33 408,00 Deep Classic 154,00 130,51 14,50 130,51 115,50 12,83 115,50 Artemissia Classic 189,00 160,17 17,80 160,17 141,75 15,75 141,75 Siesta Classic 209,00 177,12 19,68 177,12 156,75 17,42 156,75 BAŞLIK Verona Selective 234,00 198,31 22,03 198,31 175,50 19,50 175,50 Point Selective 249,00 211,02 23,45 211,02 186,75 20,75 186,75 Conform Classic 254,00 215,25 23,92 215,25 190,50 21,17 190,50 Luna Classic 259,00 219,49 24,39 219,49 194,25 21,58 194,25 Perla Selective 419,00 355,08 39,45 355,08 314,25 34,92 314,25 PEDİ Visco Topper 4 cm 318,00 269,49 29,94 269,49 238,50 26,50 238,50 Visco Topper 7 cm 449,08 380,58 42,29 380,58 336,81 37,42 336,81 Ölçüler En x Boy olarak verilmiştir. Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

17 / BAZA & BAŞLIK ÜRÜN %18 K.D.V 90x200 cm Seri e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 Star Soft Ortopedik 519,00 439,83 48,87 439,83 389,25 43,25 389,25 Silver Therapy Full Ortopedik 578,00 489,83 54,43 489,83 433,50 48,17 433,50 Blue Star Full Ortopedik 731,00 619,49 68,83 619,49 548,25 60,92 548,25 Visco Alora Pure Yatak 785,00 665,25 73,92 665,25 588,75 65,42 588,75 Athletic Full Ortopedik 1.069,00 905,93 100,66 905,93 801,75 89,08 801,75 Viloft Visco Sünger Yatak 1.104,00 935,59 103,95 935,59 828,00 92,00 828,00 Prestige Prime Full Ortopedik 1.452, ,51 136, , ,00 121, ,00 Five - Z Full Ortopedik 1.470, ,76 138, , ,50 122, ,50 Active Balance YENİ 1.493, ,25 140, , ,75 124, ,75 Visco Fresh Yatak 1.569, ,66 147, , ,75 130, ,75 100x200 cm Seri Rina Ortopedik 278,00 235,59 26,18 235,59 208,50 23,17 208,50 Vesta Ortopedik 377,00 319,49 35,50 319,49 282,75 31,42 282,75 Multi Full Ortopedik 483,00 409,32 45,48 409,32 362,25 40,25 362,25 Star Soft Ortopedik 565,00 478,81 53,20 478,81 423,75 47,08 423,75 Silver Therapy Full Ortopedik 619,00 524,58 58,29 524,58 464,25 51,58 464,25 Blue Star Full Ortopedik 797,00 675,42 75,05 675,42 597,75 66,42 597,75 Visco Alora Pure Yatak 856,00 725,42 80,60 725,42 642,00 71,33 642,00 Majesty Full Ortopedik 927,00 785,59 87,29 785,59 695,25 77,25 695,25 Duchess Full Ortopedik YENİ 1.044,30 885,00 98,33 885,00 783,23 87,03 783,23 Athletic Full Ortopedik 1,156,00 979,66 108,85 979,66 867,00 96,33 867,00 Viloft Visco Sünger Yatak 1,192,00 1,010,17 112,24 1,010,17 894,00 99,33 894,00 Sleep To Live %35 indirim 1,628,50 1,058,53 117,61 1,058, Legend Full Ortopedik YENİ 1,481,00 1,255,08 139,45 1,255,08 1,110,75 123,42 1,110,75 Prestige Prime Full Ortopedik 1,550,00 1,313,56 145,95 1,313,56 1,162,50 129,17 1,162,50 Five - Z Full Ortopedik 1,565,00 1,326,27 147,36 1,326,27 1,173,75 130,42 1,173,75 Sleep To Live %35 indirim 1,851,00 1,203,15 133,68 1,203, Active Balance Full Ortopedik YENİ 1,647,00 1,395,76 155,08 1,395,76 1,235,25 137,25 1,235,25 Visco Fresh Yatak 1,659,00 1,405,93 156,21 1,405,93 1,244,25 138,25 1,244,25 Sleep To Live %35 indirim 2,435,00 1,582,75 175,86 1,582, Sleep To Live %35 indirim 3,159,50 2,053,68 228,19 2,053, Sleep To Live %35 indirim 3,805,50 2,473,58 274,84 2,473, İKİZ Star Soft Ortopedik 1,025,00 868,64 96,52 868,64 768,75 85,42 768,75 Blue Star Full Ortopedik 1,368,00 1,159,32 128,81 1,159,32 1,026,00 114,00 1,026,00 Bliss Sandıksız Baza - Standart 359,00 304,24 33,80 304,24 269,25 29,92 269,25 Siesta Sandıklı Çelik Baza - Classic 499,00 422,88 46,99 422,88 374,25 41,58 374,25 BAZA Conform Sandıklı Çelik Baza - Classic 579,00 490,68 54,52 490,68 434,25 48,25 434,25 Luna Sandıklı Çelik Baza - Classic 584,00 494,92 54,99 494,92 438,00 48,67 438,00 Sleep to Live Sandıksız Baza - Premium 589,00 499,15 55,46 499,15 441,75 49,08 441,75 Pop - Up Yavrulu Baza - Standart 1,189,00 1,007,63 111,96 1,007,63 891,75 99,08 891,75 Baza fiyatları, tercih edilecek döşeme seçeneğine göre farklılık gösterebilir.

18 / BAZA & BAŞLIK ÜRÜN %18 K.D.V e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 Deep Classic 169,00 143,22 15,91 143,22 126,75 14,08 126,75 Artemissia Classic 204,00 172,88 19,21 172,88 153,00 17,00 153,00 Siesta Classic 224,00 189,83 21,09 189,83 168,00 18,67 168,00 Verona Selective 259,00 219,49 24,39 219,49 194,25 21,58 194,25 BAŞLIK Point Selective 264,00 223,73 24,86 223,73 198,00 22,00 198,00 PEDİ 120x200 cm Seri Conform Classic 269,00 227,97 25,33 227,97 201,75 22,42 201,75 Luna Classic 274,00 232,20 25,80 232,20 205,50 22,83 205,50 Perla Selective 424,00 359,32 39,92 359,32 318,00 35,33 318,00 Sleep to live Premium 429,00 363,56 40,40 363,56 321,75 35,75 321,75 Visco Topper 4 cm 349,00 295,76 32,86 295,76 261,75 29,08 261,75 Visco Topper 7 cm 507,00 429,66 47,74 429,66 380,25 42,25 380,25 Rina Ortopedik 330,00 279,66 31,07 279,66 247,50 27,50 247,50 Vesta Ortopedik 431,00 365,25 40,58 365,25 323,25 35,92 323,25 Multi Full Ortopedik 554,00 469,49 52,17 469,49 415,50 46,17 415,50 Star Soft Ortopedik 665,00 563,56 62,62 563,56 498,75 55,42 498,75 Silver Therapy Full Ortopedik 731,00 619,49 68,83 619,49 548,25 60,92 548,25 Blue Star Full Ortopedik 930,00 788,14 87,57 788,14 697,50 77,50 697,50 Visco Alora Pure Yatak 986,00 835,59 92,84 835,59 739,50 82,17 739,50 Majesty Full Ortopedik 1.097,00 929,66 103,30 929,66 822,75 91,42 822,75 Duchess Full Ortopedik YENİ 1.174,10 995,00 110,56 995,00 880,58 97,84 880,58 Athletic Full Ortopedik 1.368, ,32 128, , ,00 114, ,00 Viloft Visco Sünger Yatak 1.411, ,76 132, , ,25 117, ,25 Legend Full Ortopedik YENİ 1.876, ,83 176, , ,00 156, ,00 Prestige Prime Full Ortopedik 1.887, ,15 177, , ,25 157, ,25 Five - Z Full Ortopedik 1.899, ,32 178, , ,25 158, ,25 Active Balance Full Ortopedik YENİ 1.923, ,66 181, , ,25 160, ,25 Visco Fresh Yatak 2.005, ,15 188, , ,75 167, ,75 İKİZ Star Soft Ortopedik 1.156,00 979,66 108,85 979,66 867,00 96,33 867,00 Blue Star Full Ortopedik 1.648, ,61 155, , ,00 137, ,00 Bliss Sandıksız Baza - Standart 419,00 355,08 39,45 355,08 314,25 34,92 314,25 BAZA Siesta Sandıklı Çelik Baza - Classic 559,00 473,73 52,64 473,73 419,25 46,58 419,25 Conform Sandıklı Çelik Baza - Classic 619,00 524,58 58,29 524,58 464,25 51,58 464,25 Luna Sandıklı Çelik Baza - Classic 644,00 545,76 60,64 545,76 483,00 53,67 483,00 Deep Classic 179,00 151,69 16,85 151,69 134,25 14,92 134,25 BAŞLIK Artemissia Classic 209,00 177,12 19,68 177,12 156,75 17,42 156,75 Siesta Classic 234,00 198,31 22,03 198,31 175,50 19,50 175,50 Ölçüler En x Boy olarak verilmiştir. Verona Selective 284,00 240,68 26,74 240,68 213,00 23,67 213,00 Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.

19 / BAZA & BAŞLIK ÜRÜN %18 K.D.V e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 Point Selective 289,00 244,92 27,21 244,92 216,75 24,08 216,75 BAŞLIK Conform Classic 294,00 249,15 27,68 249,15 220,50 24,50 220,50 Luna Classic 299,00 253,39 28,15 253,39 224,25 24,92 224,25 Perla Selective 479,00 405,93 45,10 405,93 359,25 39,92 359,25 130x190 cm Seri 130x200 cm Seri 140x190 cm Seri Star Soft Ortopedik 691,00 585,59 65,07 585,59 518,25 57,58 518,25 Blue Star Full Ortopedik 979,00 829,66 92,18 829,66 734,25 81,58 734,25 Star Soft Ortopedik 718,00 608,47 67,61 608,47 538,50 59,83 538,50 Blue Star Full Ortopedik 1.008,00 854,24 94,92 854,24 756,00 84,00 756,00 Rina Ortopedik 372,00 315,25 35,03 315,25 279,00 31,00 279,00 Vesta Ortopedik 483,00 409,32 45,48 409,32 362,25 40,25 362,25 Multi Full Ortopedik 601,00 509,32 56,59 509,32 450,75 50,08 450,75 Star Soft Ortopedik 731,00 619,49 68,83 619,49 548,25 60,92 548,25 Silver Therapy Full Ortopedik 821,00 695,76 77,31 695,76 615,75 68,42 615,75 Blue Star Full Ortopedik 1.026,00 869,49 96,61 869,49 769,50 85,50 769,50 Visco Alora Pure Yatak 1.144,00 969,49 107,72 969,49 858,00 95,33 858,00 Majesty Full Ortopedik 1.168,00 989,83 109,98 989,83 876,00 97,33 876,00 Duchess Full Ortopedik YENİ 1.292, ,00 121, ,00 969,08 107,68 969,08 Athletic Full Ortopedik 1.521, ,98 143, , ,75 126, ,75 Viloft Visco Sünger Yatak 1.599, ,08 150, , ,25 133, ,25 Sleep To Live %35 indirim 2.332, ,13 168, , Legend Full Ortopedik YENİ 1.899, ,32 178, , ,25 158, ,25 Prestige Prime Full Ortopedik 1.953, ,08 183, , ,75 162, ,75 Five - Z Full Ortopedik 1.970, ,49 185, , ,50 164, ,50 Sleep To Live %35 indirim 2.737, ,05 197, , Active Balance Full Ortopedik YENİ 2.119, ,76 199, , ,25 176, ,25 Visco Fresh Yatak 2.166, ,59 203, , ,50 180, ,50 Sleep To Live %35indirim 3.552, ,80 256, , Sleep To Live %35 indirim 4.613, ,78 333, , Sleep To Live %35 indirim 5.358, ,03 387, , İKİZ Star Soft Ortopedik 1.240, ,85 116, ,85 930,00 103,33 930,00 Blue Star Full Ortopedik 1.687, ,66 158, , ,25 140, ,25 Bliss Sandıksız Baza - Standart 564,00 477,97 53,11 477,97 423,00 47,00 423,00 Siesta Sandıklı Çelik Baza - Classic 819,00 694,07 77,12 694,07 614,25 68,25 614,25 BAZA Conform Sandıklı Çelik Baza - Classic 914,00 774,58 86,06 774,58 685,50 76,17 685,50 Luna Sandıklı Çelik Baza - Classic 919,00 778,81 86,53 778,81 689,25 76,58 689,25 Sleep to Live Sandıksız Baza - Premium 979,00 829,66 92,18 829,66 734,25 81,58 734,25 Baza fiyatları, tercih edilecek döşeme seçeneğine göre farklılık gösterebilir.

20 / BAZA & BAŞLIK ÜRÜN %18 K.D.V e Özel Vade Farksız 9 e Özel Vade Farksız 9 9 %25 (2.450 TL üstü alışverişlerde) 9 Deep Classic 189,00 160,17 17,80 160,17 141,75 15,75 141,75 Artemissia Classic 214,00 181,36 20,15 181,36 160,50 17,83 160,50 Siesta Classic 244,00 206,78 22,98 206,78 183,00 20,33 183,00 Verona Selective 294,00 249,15 27,68 249,15 220,50 24,50 220,50 BAŞLIK Point Selective 304,00 257,63 28,63 257,63 228,00 25,33 228,00 PEDİ 140x200 cm Seri Conform Classic 324,00 274,58 30,51 274,58 243,00 27,00 243,00 Luna Classic 329,00 278,81 30,98 278,81 246,75 27,42 246,75 Perla Selective 529,00 448,31 49,81 448,31 396,75 44,08 396,75 Sleep to live Premium 534,00 452,54 50,28 452,54 400,50 44,50 400,50 Visco Topper 4 cm 471,00 399,15 44,35 399,15 353,25 39,25 353,25 Visco Topper 7 cm 667,00 565,25 62,81 565,25 500,25 55,58 500,25 Star Soft Ortopedik 755,00 639,83 71,09 639,83 566,25 62,92 566,25 Blue Star Full Ortopedik 1.061,00 899,15 99,91 899,15 795,75 88,42 795,75 Athletic Full Ortopedik 1.564, ,42 147, , ,00 130, ,00 Five - Z Full Ortopedik 2.048, ,59 192, , ,00 170, ,00 150x190 cm Seri Star Soft Ortopedik 785,00 665,25 73,92 665,25 588,75 65,42 588,75 Blue Star Full Ortopedik 1.104,00 935,59 103,95 935,59 828,00 92,00 828,00 Prestige Prime Full Ortopedik 2.112, ,83 198, , ,00 176, ,00 150x200 cm Seri Rina Ortopedik 396,00 335,59 37,29 335,59 297,00 33,00 297,00 Vesta Ortopedik 530,00 449,15 49,91 449,15 397,50 44,17 397,50 Multi Full Ortopedik 672,00 569,49 63,28 569,49 504,00 56,00 504,00 Star Soft Ortopedik 802,00 679,66 75,52 679,66 601,50 66,83 601,50 Silver Therapy Full Ortopedik 884,00 749,15 83,24 749,15 663,00 73,67 663,00 Blue Star Full Ortopedik 1.120,00 949,15 105,46 949,15 840,00 93,33 840,00 Visco Alora Pure Yatak 1.257, ,25 118, ,25 942,75 104,75 942,75 Majesty Full Ortopedik 1.274, ,66 119, ,66 955,50 106,17 955,50 Duchess Full Ortopedik YENİ 1.438, ,00 135, , ,82 119, ,82 Athletic Full Ortopedik 1.670, ,25 157, , ,50 139, ,50 Viloft Visco Sünger Yatak 1.759, ,68 165, , ,25 146, ,25 Sleep To Live %35indirim 2.436, ,73 175, , Legend Full Ortopedik YENİ 2.017, ,32 189, , ,75 168, ,75 Prestige Prime Full Ortopedik 2.160, ,51 203, , ,00 180, ,00 Five - Z Full Ortopedik 2.182, ,15 205, , ,50 181, ,50 Sleep To Live %35 indirim 2.942, ,63 212, , Ölçüler En x Boy olarak verilmiştir. Şimdi Yataş larda yatak, baza, başlık set alışverişleri %25 indirimli! 30 Haziran a kadar TL ve üstü alışverişlerde KDV indirimi yerine peşin fiyat üzerinden %25 indirim fırsatını kaçırmayın.