SOLIDWORKS PREMIUM 2012

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SOLIDWORKS PREMIUM 2012"

Transkript

1 GELİŞTİRME SOLIDWORKS PREMIUM 2012 İşletmenizi ileriye taşıyan tasarım ÖZEL SAC LEVHA VE KAYNAKLI MONTAJ İŞLEVİYLE HIZLI KULLANIMDA OLAN YÜKLERİN SİMÜLASYONUNU YAPIN, STRESLERİ HESAPLAYIN VE YETERLİ BOŞLUK OLDUĞUNDAN EMİN OLUN Kar Temizleme Aracı Wausau Everest TEK BİR PAKET TÜM TASARIM ZORLUKLARINIZIN ÜSTESİNDEN GELİR SolidWorks Premium 2012 size verimliliğinizi artıran ve yenilikçi tasarım için güçlü, etkili ve kullanımı kolay bir işlevsellik sağlar. En sık kullandığınız görevleri otomatikleştirir ve ürün geliştirmesi iş akışını hızlandırmanıza izin verir. Tasarımınızın biçimini, uyumunu ve işlevini hızla tanımlayıp doğrulayabilir ve konseptlerinizi açık bir şekilde ekibiniz ve müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. SolidWorks ürün geliştirme çözümleri paketinin (tasarım, simülasyon, sürdürülebilir tasarım, teknik iletişim ve veri yönetimini kapsar) parçası olan SolidWorks Premium 2012 mühendisler ve tasarımcılara yönelik kapsamlı bir çözümdür. SolidWorks Premium 2012, geniş bir bileşen parçaları kitaplığının yanı sıra sac levha, kaynaklı montajlar, tesisatlı sistemler, yüzey oluşturma ve kalıp ile boya tasarımına yönelik uygulamaya özgü araçlar sağlayarak daha verimli bir şekilde çalışmanıza ve üretim geliştirme sürecinizde daha iyi tasarım kararları vermenize yardımcı olur. u OLUŞTURUN VE İLETİN SolidWorks Premium 2012, ürün tasarımlarınızı oluşturmanızı, doğrulamanızı, iletmenizi ve yönetmenizi sağlayan kapsamlı bir 3B tasarım çözümüdür. Endüstrinin önde gelen parça, montaj ve teknik resim yetkinliklerini içeren güçlü tasarım araçlarını aynı zamanda yerleşik simülasyon, maliyetlendirme, işleme, animasyon ve ürün verisi yönetimi ile entegre eden SolidWorks Premium, tasarım fikirlerinin daha hızlı, daha basit ve daha akıllı bir şekilde geliştirilmesini ve paylaşılmasını sağlar. SEZGİSEL TASARIM İLE HIZLI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENİN VE ÇALIŞIN SolidWorks, kolay kullanımı ve geniş özelleştirme olanaklarını, yeni kullanıcıların hızlı bir şekilde öğrenmelerini ve deneyimli kullanıcıların ise hızlı bir şekilde çalışmalarını sağlamak için bir arada sunar. Hızlı öğrenin Daha üretken olmanızı sağlamak amacıyla tasarlanmış sezgisel SolidWorks kullanıcı arayüzünün öğrenilmesi ve kullanımı kolaydır. Bağlam içi menüler size doğru zamanda doğru komutları sunar. Araç çubuğu komutları hızlı erişim için tasarım işlevine göre düzenlenmiştir. Otomatikleştirilmiş Komut Arama anında sizi istediğiniz komuta götürür. Ayrıca, kapsamlı eğitim seti ve destek belgeleri hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlar.

2 Hızlı çalışın SolidWorks kullanıcı arayüzünün hızlı bir şekilde özelleştirilebilmesi, tasarım verimliliğini önemli ölçüde artırmanıza izin verir. Araç çubuklarını, bağlam içi menüleri, kısayolları ve ortam ayarlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Fare hareketi özellikleri farenin çeşitli hareketleriyle size hızlı erişim sağlar. API ve toplu işleme özellikleri sayesinde birçok tasarım işlevini otomatikleştirebilirsiniz. Akıllı tasarım ve detaylandırma özellikleri Akıllı tasarım ve detaylandırma özellikleri, yeni kullanıcıları rahatsız edebilecek veya deneyimli kullanıcılar tarafından sıkıcı ve zaman alıcı bulunabilecek modelleme ve detaylandırma zorluklarını otomatik olarak algılayıp çözerek kullanıcı verimliliğini artırır. FİKİRLERİNİZİ HIZLA GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜN Temel olarak zengin 3B modellerini kullanarak konsept fikirlerinizi piyasaya taşıyın. Parça ve montaj modelleme SolidWorks Premium geniş bir sektör ve uygulama aralığı için ürün tasarlamanıza izin verir. 3B katı modelleme: 3B parçalar oluşturun ve bunları düzenleyin. Teknik resimler ve montajlar parça değişimleriyle birlikte otomatik olarak güncellenir Kapsamlı montaj tasarımı özellikleri: Son derece büyük tasarımlar oluşturun ve yönetin; hem detaylı hem de basitleştirilmiş modlarla çalışın Gelişmiş yüzey işleme: Karmaşık katı modeller ve şık, sürekli eğri içeren (C2) yüzeyleri de içeren yüzey geometrileri oluşturun ve düzenleyin Kalıp tasarımı: Kalıplanmış parçaları ve bunları oluşturmak için gereken, maça ve boşluk, draft, otomatik ayrım yüzeyleri ve kalıp baz bileşenleri gibi parçaların da dahil olduğu kalıp ayırma parçaları tasarlayın Boru/tüp tasarımı: Kanal/boru yollarını ve tam malzeme listesini (BOM) de içeren 3B mekanik sistemleri oluşturun ve bunları belgelendirin. Elektrik kablosu/kablo demeti ve kanal tasarımı: elektrik bağlantısı bilgilerini içe aktarın, 3B elektrik tesisatı yolları oluşturun, belgeleyin ve tasarımınızın malzeme listesini tamamlayın Sac levha: En baştan tasarlayın veya 3B parçanızı sac levhaya dönüştürün. Büküm uzunluğu dengelemesi ile sac levha tasarımını otomatik olarak düzleştirmeyi de içerir Kaynaklı montajlar: Yapısal elemanlardan, plakalardan ve köşebentlerden oluşan kaynaklı yapıları hızlıca tasarlayın. Önceden tanımlanmış yapısal şekiller bulunduran bir kitaplığı da içerir Kaynaklı yapılar, üretim kalitesinde çizimler ve diğer görevleri oluşturmak için yerleşik özelleştirilmiş işlevsellikle makine tasarımını ve simülasyonunu hızlandırın. BORULARIN, KANALLARIN VE KABLOLARIN TESİSATININ DOĞRU OLDUĞUNDAN EMİN OLUN Ambalaj Makinesi ABCO Automation, Inc.

3 SOLIDWORKS ENTEGRE TASARIM, KANAL DÖŞEME, YAPISAL SİMÜLASYON VE BELGELEME ÖZELLİKLERİNE SAHİP TEK ÇÖZÜMDÜ. Orlando Linero, Santral tasarimcisi, Eastern Power Limited Tasarımın yeniden kullanılması ve tasarım otomasyonu DS SolidWorks tasarım otomasyonu araçlarıyla varolan işlerinizi kullanarak yeni tasarımların geliştirilmesi sürecini hızlandırın. SolidWorks Arama: Bilgisayarınızdaki, ağ üzerindeki, SolidWorks PDM sistemindeki veya İnternet üzerindeki herhangi bir dosyayı arayın Tasarım otomasyonu: DriveWorksXpress kullanarak parça, montaj ve teknik resim oluşturma gibi tekrar eden tasarım görevlerini otomatik hale getirin Konfigürasyonlar: otomatik olarak parçaların ve montajların birden fazla çeşidini oluşturun ve bunlara kolay bir şekilde başvurulmasını sağlamak için aynı dosyaya kaydedin Tasarım Kitaplığı: sık kullanılan parçaları, özellikleri, şablonları ve daha fazlasını hızlı erişim için Tasarım Kitaplığına kaydedin Tedarikçilerden alınan 3B modelleri: 3D ContentCentral içindeki 2B ve 3B katalog bileşenlerini kullanarak tasarım süresini kısaltın. Akıllı Bileşenler ve Akıllı Bağlantı Elemanları: otomatik olarak montaj ve boyutlandırma gerçekleştiren ve hatta parçalarda gerektiği şekilde montaj delikleri ve kesimler oluşturan akıllı donanım ile montaj süresini kısaltın ve standartlaştırmayı destekleyin Bileşen Kitaplığı: SolidWorks Toolbox montajlarınıza ekleyebileceğiniz bir milyonun üzerinde donanım bileşeni ve diğer öğeleri sağlar Animasyonlar ve fotoğraf gerçekliğinde işlemeler Etkili görsellerle tasarım amacınızı açık bir şekilde iletin. Photoview 360: grafik uzmanı olmanıza gerek olmadan hızlıca fotoğraf gerçekliğinde resimler ve animasyonlar oluşturun Animasyonları gözden geçirme/animasyonların üzerinden geçme: tasarımınızı başkalarına açıklamanıza yardımcı olması için tasarımınızı sanal olarak gözden geçirin veya bir videosunu kaydedin Montaj animasyonu: tasarımınızın temel işleyişini hareket, yerçekimi ve bileşen teması ekleyerek veya bileşenleri ekranda tek tek hareket ettirerek gösterin ve sunumunuzun bir videosunu çekin ve kaydedin Gelişmiş Yüzey Teknikleri ile istediğiniz her şekli oluşturun Fotoğraf gerçekliğinde işleme, fiziksel prototiplere ihtiyaç duymadan fikirlerinizi paylaşmanıza izin verir. İŞLEMELERİNİZE GÖLGELER VE YANSIMALAR EKLEYİN Bisiklet Trek Bicycle Corporation

4 SolidWorks Premium 2012, doğrudan Görünüm Paleti nden patlatılmış görünümleri sürükleyip bırakmanıza izin vererek montaj teknik resimlerinizin oluşturulma aşamasını hızlandırır. ÖNCEDEN OLUŞTURULMUŞ PATLATILMIŞ GÖRÜNÜMLERİ KOLAYLIKLA SÜRÜKLEYİN VE BIRAKIN 2B teknik resimler Tasarımlarınızın nasıl üretileceğini ve monte edileceğini anlaşılır biri şekilde ileten üretime hazır 2B teknik resimleri hızlı bir şekilde oluşturun. Otomatik Teknik Resim Görünümü oluşturması: gizli çizgilerin görüntülendiği ve gizlendiği, tel kafesli veya hatta gölgeli görünümler elde etmek için 3B modeli çizimin içine sürükleyip bırakın. İzometrik, kesit, kısmi kesit veya ayrıntılı gibi herhangi bir görünüm türünü otomatik olarak oluşturun Otomatik Teknik Resim Görünümü güncellemeleri: 3B parçaların ve montaj modellerinin otomatik güncellemesiyle teknik resim görünümlerini senkronize bir şekilde tutun Detaylandırmalar: gereken tüm toleransları, sembolleri, notları, delik bilgilerini ve tabloları ekleyerek eksiksiz bir çizim oluşturun Standart denetimi: tutarlı olması için çizimlerinizi SolidWorks Design Checker aracını kullanarak kurumsal standartlarla karşılaştırın Teknik resim denetimi: teknik resim revizyonlarını kontrol edin ve farklarını bulmak için teknik resimleri grafiksel olarak karşılaştırın Ölçümlendirme: Boyutların ve toleransların oluşturulmasını ve yerleştirilmesini otomatikleştirin. Dosyanın son kaydedilmesinden sonra değişen boyutlar otomatik olarak vurgulanır. Malzeme Listesi (BOM): balon notları bilgileri ve model değişiklikleriyle birlikte güncellenen kesme listeleri ile otomatik BOM ler oluşturun. Yazdırmak için malzeme listesinin bir montajdan veya teknik resimden çıktısını alın veya ERP/MRP sistemlerine yükleyin.

5 YENİLİKLER HAKİM BİR PAZAR PAYI KAZANMAMIZA YARDIMCI OLDU VE SOLIDWORKS YAZILIMI ÖZGÜR BİR ŞEKİLDE YENİLİKLER GETİRMEMİZE YARDIMCI OLAN ARAÇLARDAN BİRİ DURUMUNDA. Kai Birger Olsen, Mühendİslİk Yönetİcİsİ, Ramboll Offshore Wind SİMÜLASYON ÖZELLİĞİ FİKİRLERİNİZİN TASARLANDIĞI ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMESİNİ SAĞLAR Tasarımlarını en iyi şekilde bilen tasarımcılar ve mühendisler için tasarlanmış araçlarla geliştirme sırasında tasarımlarınızı sanal olarak test edin. Gerekli fiziksel prototiplerin sayısını azaltarak, mali açıdan tasarruf ederek ve ürünlerinizi daha hızlı tamamlayarak yenilikçi tasarımızdaki riskleri azaltabilirsiniz. Hareket simülasyonu SolidWorks Motion, çalışma döngüsü içinde tasarım amaçlarınıza ulaştığınızı doğrulamak için ürününüzün kinematiğini denetler. Yapısal doğrulama Hata eğilimi yüksek alanları kolaylıkla belirleyin ve ürün kalitesini geliştirmek için tasarım değişikliklerini değerlendirin. Sürdürülebilirlik Tasarımınızın çevresel etkisini değerlendirmek ve malzeme seçimini, parça geometrisini ve kaynak kullanımını optimize etmek için SolidWorks SustainabilityXpress kullanın. Sıvı akışı simülasyonu SolidWorks FloXpress başlangıç sıvı akışı simülasyonunu ve raporlamasını sağlar. HAREKET SİMÜLASYONU İLE AKTÜATÖRLERİN VEYA MOTORLARIN PERFORMANS HEDEFLERİNİ KARŞILAYIP KARŞILAMADIĞINI HIZLI BİR ŞEKİLDE BELİRLEYİN SolidWorks Premium da bulunan yerleşik simülasyon özellikleriyle temas halindeki parçalar arasındaki kuvvetleri ve baskıları değerlendirin. YAPISAL SİMÜLASYON İLE TASARIM SÜRECİNDE ÜRÜN KUVVETİNİ VE KATILIĞINI DENETLEYİN

6 İLK SEFERDE MALİYET HEDEFLERİNE ULAŞIN VE TASARIMLARI DOĞRU BİR ŞEKİLDE ÜRETİN Atık parça miktarını ve maliyeti önemli ölçüde azaltmak için üretim aşamasına gelmeden önce tasarımınızın üretilebilirliğini SolidWorks Premium araçları ile doğrulayın. Maliyet tahmini Otomatik maliyet tahmini: Yerleşik maliyet şablonları kullanılarak parça üretimi maliyetlerini otomatik olarak tahmin edebilen tasarımcılar maliyetleri dikkate alarak daha hızlı, tekrarlanabilir ve bilinçli kararlar verebilir. Üreticiler ayrıca teklif verme süreçlerini de otomatikleştirebilirler Özelleştirilebilir üretim ayarları: Üretim şablonları özelleştirilebilir durumdadır ve malzeme, işçilik, makine hızı ve beslemesi ile kurulum maliyetleri gibi özel üretim maliyetlerinizin ve verilerinizin girişine izin verir Çakışmaları ortadan kaldırma Çarpışma ve çakışma algılaması: Doğru bir şekilde çalışmaları için bileşenler arasındaki çakışmaları, çarpışmaları ve boşlukları denetler Montaj tasarımında delik hizalaması denetimleri: Üretim aşamasında bağlantı elemanlarının hızlı ve düzgün bir şekilde takılmasını sağlamak için birbiriyle ilişkili bileşenlerdeki deliklerde oluşabilecek yanlış hizalama durumlarını ortadan kaldırır Tolerans yığılma analizi: Parçalar ve montajlardaki toleransların etkisini otomatik olarak denetlemek ve montaj sırasında bileşenlerin tutarlı bir şekilde takıldığından emin olmak için SolidWorks TolAnalyst uygulamasını kullanın Tesisatlı Sistemler Elektrik kablosu grubu üretimi: elektrik üretimi için kablo demeti panosu teknik resimleri ve kablo kesme listeleri oluşturmak için kablo demetlerini otomatik olarak düzleştirir Boru-makara fonksiyonu: Uzun boru hatlarının tasarlanması ve onların sonra daha iyi üretilmesi ve taşınabilmesi için kesitlere ayrılmasını da içeren bu özellik çalışan uzun boru hatları için otomatik bir bobin bölümleyicisi de içerir. Üretilebilirliğe yönelik tasarım DFMXpress: tasarımınızın öğelerinin üretiminin imkansız veya fazla maliyetli olup olmadığını denetlemek için SolidWorks DFMXpress uygulamasını kullanır Parçaları ve teknik resimleri değişiklikler açısından karşılaştırma: tasarımınızda güncelleme gerçekleştiğinde bir parçanın veya teknik resmin iki versiyonu arasındaki farklılıkları grafik olarak görüntülemek için parça ve teknik resim karşılaştırma araçlarını kullanır Draft, tersaçı ve duvar kalınlığı denetimleri: kalıplanmış, dökme ve dövme parçalarda ve kalıp ayırma öğelerinde draft, tersaçı ve duvar kalınlığı sorunlarını otomatik olarak denetler Sac levha yassı çoğaltması: üretim için boşluk boyutlarının doğru olmasını sağlamak üzere bükülme dengelemesini de içeren bu işlem, sac levha tasarımınızı otomatik olarak yassılaştırır ve üretim için belgelendirir. Üretim için veri çıkışı Hızlı prototiplemeye yönelik 3B: Hızlı prototip ekipmanı için doğrudan SolidWorks 3D modellerinden STL ve diğer dosya biçimlerinde çıktı alır 2B üretim verisi çıkışı alma: CNC uyumlu DXF ve DWG dosya bilgilerini otomatik olarak doğrudan SolidWorks 3D modellerinden dışa aktarır Üretim hazırlığını hızlandırma: delik tablolarının, kaynak tablolarının, kesme listelerinin, delme aracı tablolarının ve CNC boru büküm verilerinin otomatik çıktıları 3D CAM ortak entegrasyonu: Veri dönüştürmesine gerek kalmadan, Certified Gold Solution ortaklarının CAM ürünlerini kullanarak NC araç yollarını otomatik olarak doğrudan SolidWorks içinden günceller Maliyetlendirme aracı tasarımcıların üretim maliyetlerine bakarak daha hızlı ve daha tekrarlanabilir kararlar vermesine ve üreticilerin teklif verme süreçlerini otomatikleştirmesine yardımcı olur. ÜRETİM MALİYETLERİNİ OTOMATİK OLARAK TAHMİN EDER

7 FİKİRLERİNİZ İÇİN DAHA HIZLI BİR ŞEKİLDE İŞ BİRLİĞİ VE İLETİM SAĞLAYIN CAD verilerini diğer kişilerle paylaşın ve ürün tasarımı konusunda diğer çalışanlarla hızla ve kolayca işbirliği yapın. Veri değişimi Alma/verme: CAD verilerini ihtiyaçlarınızı karşılayan biçime dönüştürün. AEC tasarım yazılımıyla etkileşimde bulunmak için IFC dosyası alma/verme işlemlerini de kullanabilirsiniz Mevcut 2B DWG verileri: SolidWorks 2D CAD araçlarını kullanarak tasarımların bakımını yapın Otomatik Özellik Tanıma: ileride gerçekleşecek tasarım değişikliklerinin daha hızlı olmasını sağlamak için SolidWorks CAD verisi olmayan verileri otomatik olarak dönüştürün ECAD-MCAD veri değişimi: Mekanik ve elektrik tasarımcılar arasında iki yönlü veri değişimi yapabilmek için CircuitWorks uygulamasını kullanın Taranan verileri alma: Ters mühendisliği kolaylaştırmak üzere taranan verileri SolidWorks CAD geometrisine dönüştürmek üzere SolidWorks ScanTo3D kullanın Tam bileşen listelerini, ölçümleri, kesitlere ayırmayı ve gözden geçirmeyi içeren Büyük Tasarım Gözden Geçirme yi kullanarak görüntülemek ve sorgulamak için büyük montajları hızlı bir şekilde açın. BÜYÜK TASARIMLARI HIZLA PAYLAŞIN VE İNCELEYİN Santral Tasarımı Dedini S/A Indústrias de Base İş birliği araçları Büyük Tasarım Gözden Geçirme: Tasarımınızı ekibinize açık bir şekilde anlatmak için büyük montajları hızlı bir şekilde açın, montajların içinde gezinin, bunları gözden geçirin, ölçümlerini yapın, kesitlere ayırın ve yorumlar içeren anlık görüntü görünümleri oluşturun edrawings : kompakt ve e-posta uyumlu dosya görünümüyle 2B teknik resim ve 3B model verilerini aynı anda inceleyin. edrawings SolidWorks CAD, DWG ve diğer çeşitli CAD formatlarını destekler ve döndürme, yakınlaştırma, ölçme, işaretleme, kesitlere ayırma ve sanal parçalara ayırma özelliklerini de içeren tasarım görünümlerini etkinleştirir. Fikri mülkiyetinizi koruyun: modelleri paylaşmadan önce tasarımınızın seçtiğiniz görünümlerini gizlemek için SolidWorks Defeature teknolojisini kullanın SolidWorks Ürün Verisi Yönetimi (PDM) Verilerinizi yönetin: otomatik revizyon kontrolü, veri güvenliği ve erişim denetimiyle tasarım verilerinizi yönetin Verilerinizi bulun: yeni tasarımlarda kullanmak üzere bileşenleri arayın ve tekrar kullanım, geliştirme zamanından ve maliyetten tasarruf etmek için varolan tasarımları bulun ve kullanın

8 ARTIK HEM REVİZYON HEM DE ELEKTRONİK VERİ KONTROLÜ İÇİN PDM Yİ KULLANIYORUZ. BU BİZİM FDA (GIDA VE İLAÇ DAİRESİ) GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILAMAMIZ İÇİN GEREKLİ OLAN ELEKTRONİK YEDEKLERE SAHİP OLMAMIZI SAĞLIYOR. PATRICK BROW N, Ar-Ge Mühendisi, Berchtold Corporation ÖĞRENME VE DESTEK Dünya çapında yaygın olan öğrenme ve destek ağına erişin Dassault Systèmes SolidWorks Corp. öğrenme ve destek için geniş kapsamlı araçlar GN.org) ve dünya çapında yaygın olan geniş yerel tedarikçi ağı. En iyi uygulamaları paylaşmak, görevleri rafine etmek ve tasarım zorlukları üzerinde hızlı bir şekilde çalışmak için global SolidWorks kullanıcıları ağından faydalanın. Değer katan tedarikçilerimiz dünya genelinde bulunmaktadır ve sizin verimli ve hızlı olmanızı sağlamak konusunda öncelikli odağa sahip olan tedarikçilerimiz her zaman başarılı olmanızı sağlamak için birinci sınıf destek, sürekli eğitim ve kişiselleştirilmiş hizmet sunar. VERİ DEĞİŞİMİ gibi geniş bir çeşitliliğe sahip yazılım uygulamalarında ve dosya biçimlerinde oluşturulan CAD verilerini değiştirmenizi sağlayan yerleşik dönüştürücüleri içerir: PDF STEP IGES DWG DXF OBJ 3DS Parasolid Pro/EN GINEER IAM (Autodesk Inventor ) IPT (Autodesk Inventor) Mechanical Desktop Unigraphics PAR (Solid Edge ) CADKEY Rhino IDF IFC SAT (ACIS ) VDA-FS VRML STL U3D (Universal 3D) TIFF JPG AI (Adobe Illustrator ) PSD (Adobe Photoshop ) 3D XML CGR (CATIA graphics) HCG (CATIA yüksek oranda sıkıştırılmış grafikler) HSF (Hoops) SOLIDWORKS ÜRÜN GELİŞTİRME ÇÖZÜMLERİ SolidWorks, ürünlerinizi daha iyi, daha hızlı bir şekilde ve daha uygun maliyetle adresinde tasarıma, simülasyona, sürdürülebilir tasarıma, teknik iletişime ve veri yönetimine yönelik tüm SolidWorks çözümleri DESTEKLENEN STANDARTLAR ANSI ISO GB GOST DIN BSI JIS Önerilen sistem gereksinimleri için Daha fazla bilgi almak için adresini Yenasoft Yazılım Donanım ve Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.İçerenköy Mah. Eski Üsküdaryolu Cad. Bodur İş Merkezi No:8 K:1 D: Ataşehir /İstanbul Tel: Fax: Web:

SolidWorks Premium ile Daha

SolidWorks Premium ile Daha B Ü L T E N SolidWorks Premium ile Daha İyi Ürünler Tasarlama Genel Bakış SolidWorks Premium CAD yazılımı kapsamlı bir pakette daha iyi ürünler tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm gelişmiş özellikleri

Detaylı

3B CAD in Avantajları

3B CAD in Avantajları B Ü L T E N 2B ve 3B Dünyaları Arasında Köprü Kurma CAD Tasarım Özet Üreticiler günümüzün dijital dünyasında 2B den 3B ye hızla geçerken, tasarımcılar kendi tasarımlarını güçlendirmek ve iletişimlerini

Detaylı

Etkili Bir CAD Lideri Olmak İçin

Etkili Bir CAD Lideri Olmak İçin B Ü L T E N Etkili Bir CAD Lideri Olmak İçin İzlenmesi Gereken On Strateji Genel bakış Başarılı mühendislik kuruluşlarında ortak olan iki önemli konu şunlardır: Bilgisayar destekli tasarım (CAD) teknolojisini

Detaylı

Autodesk InventorTM. exercitation ullam, corpor suscipit laboris Lorem. elitsef diam eiusmod magnus. İmalat Sektörü İçin Sayısal Modelleme

Autodesk InventorTM. exercitation ullam, corpor suscipit laboris Lorem. elitsef diam eiusmod magnus. İmalat Sektörü İçin Sayısal Modelleme İmalat Sektörü İçin Sayısal Modelleme Heading Mühendislik large yazılımlarının > KievitPro dünya Regular lideri geliştiricisi 23 on 23 Autodesk, pt, 75% black. firmalara, Ut ürünlerini enim ad hayata mini

Detaylı

SolıdWorks Yazılımı Tüketici Ürünlerinin Tasarımını Nasıl Hızlandırıyor?

SolıdWorks Yazılımı Tüketici Ürünlerinin Tasarımını Nasıl Hızlandırıyor? B Ü L T E N SolıdWorks Yazılımı Tüketici Ürünlerinin Tasarımını Nasıl Hızlandırıyor? Genel bakış SolidWorks Premium, güçlü yüzey tekniklerini, özel endüstriyel tasarım araçlarından kolayca geometri aktarma

Detaylı

Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin.

Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin. Autodesk Simulation Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin. Uçak motoruna ait krank mili grubunda mekanik simülasyon. Tasarım sürecinde Autodesk Inventor ve Autodesk Simulation kullanılmıştır. ADEPT Airmotive

Detaylı

Autodesk Inventor. Daha iyi ürünler tasarlayın, geliştirme maliyetlerini düşürün, pazara daha hızlı girin.

Autodesk Inventor. Daha iyi ürünler tasarlayın, geliştirme maliyetlerini düşürün, pazara daha hızlı girin. Autodesk Inventor Daha iyi ürünler tasarlayın, geliştirme maliyetlerini düşürün, pazara daha hızlı girin. Döner tambur teknolojisini kullanan RS1500 kükürt öğütücü görüntüsü. Brimrock Group Inc. ve Mechanix

Detaylı

Ambalaj ve Stant üretim ve iletişimi için yapısal tasarım

Ambalaj ve Stant üretim ve iletişimi için yapısal tasarım Ambalaj ve Stant üretim ve iletişimi için yapısal tasarım ArtiosCAD Tüm dünyadaki ambalaj profesyonellerinin neden ArtiosCAD i seçtiğini keşfedin. ArtiosCAD, ambalaj ve stantlar için dünyanın lider yapısal

Detaylı

Tasarım başarı getirir.

Tasarım başarı getirir. Tasarım başarı getirir. Olağanüstü Tasarımcılar, Olağanüstü Araçlar Talep Eder. Yaratıcı tasarımcılar; kendilerinden, sanatlarından ve araçlarından en iyisini beklerler. Autodesk Alias yazılımı, daha kısa

Detaylı

Mekanik Tasarımcılar için Özelleştirilmiş AutoCAD

Mekanik Tasarımcılar için Özelleştirilmiş AutoCAD AutoCAD in tasarım ve çizim çözümü olan AutoCAD Mechanical, Autodesk çözümlerinin bir parçası olarak sayısal modelleme için dünya lideri tasarım yazılımı olan AutoCAD in tüm fonksiyonelliğini ve çok bilinen

Detaylı

What's New SOLIDWORKS 2013

What's New SOLIDWORKS 2013 What's New SOLIDWORKS 2013 İçindekiler Yasal Uyarılar...10 1 SolidWorks 2013'e Hoş Geldiniz...13 Başlıca Özellikler...13 Başlıca Güçlendirmeler...13 Daha Fazla Bilgi İçin...15 2 Kullanıcı Arayüzü...16

Detaylı

3B CAD Sistemi Seçmeyle İlgili Dokuz Kriter

3B CAD Sistemi Seçmeyle İlgili Dokuz Kriter B Ü L T E N 3B CAD Sistemi Seçmeyle İlgili Dokuz Kriter L. S t e p h e n W o l f e, P. E. Genel Bakış Günümüzde belirli üretim sektörlerinde kullanılan CAD sistemlerinin üçte biri ila ikide biri 3B'dir.

Detaylı

Eğer şöyle olsaydı... Risk almadan piyasada yeniliğe öncülük edin

Eğer şöyle olsaydı... Risk almadan piyasada yeniliğe öncülük edin SOLIDWORKS SIMULATION Risk almadan piyasada yeniliğe öncülük edin Akış simülasyonu ile çıkış kanalı boyutlandırmasının uygun olduğunu doğrulayın Fan ile motor arasındaki titreşimi kontrol edin Kar Temizleme

Detaylı

WHAT'S NEW SOLIDWORKS 2015

WHAT'S NEW SOLIDWORKS 2015 WHAT'S NEW SOLIDWORKS 2015 İçindekiler Yasal Uyarılar...11 1 SOLIDWORKS 2015'e Hoş Geldiniz...14 Başlıca Özellikler...14 Başlıca Güçlendirmeler...14 Daha Fazla Bilgi İçin...17 2 Kullanıcı Arayüzü...18

Detaylı

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ SAP BusinessObjects Portfolio BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Data Integrator 9 Data Quality Service 11 Data Services 15 Data Federator 19 Metadata

Detaylı

WHAT'S NEW SOLIDWORKS 2011 BETA

WHAT'S NEW SOLIDWORKS 2011 BETA WHAT'S NEW SOLIDWORKS 2011 BETA İçindekiler What's New: SolidWorks 2011'de Öne Çıkanlar...ıx Yasal Uyarılar...11 1 Kullanıcı Arayüzü...13 SolidWorks Arama...13 PropertyManager Simgeleri...13 Hata Raporlama...13

Detaylı

Autodesk. 2014 Tasarım ve Yaratım Suitleri Satış Başvuru Kılavuzu

Autodesk. 2014 Tasarım ve Yaratım Suitleri Satış Başvuru Kılavuzu 2014 Tasarım ve Yaratım Suitleri Satış Başvuru Kılavuzu Tasarım ve Yaratım Suitleri 2014 Satışı Tasarım ve Yaratım Suitleri ailesi; masaüstünden mobil cihazlara ve buluta* bağlanan yapı, mühendislik, inşaat,

Detaylı

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ. SAP BusinessObjects Portfolio

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ. SAP BusinessObjects Portfolio SAP BusinessObjects Portfolio İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Web Inteligence 7 Crystal Reports 13 Xcelsius Enterprise 17 Dashboard Builder 21 Explorer 25

Detaylı

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS CRITERION ÜNIVERSAL TEST SISTEMLERI AILESI YÜKSEK PERFORMANSLI ELEKTROMEKANIK

Detaylı

NX 10 ile Gelen Yenilikler

NX 10 ile Gelen Yenilikler Siemens PLM Software NX 10 ile Gelen Yenilikler Hiç olmadığı kadar güçlü ve kullanımı daha kolay Faydaları Tasarım NX Layout ve NX Realize Shape ile konsept tasarımlarınızı kolayca gerçekleştirin Dokunmatik

Detaylı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için İş Yönetimi Çözümü Çözüme Genel Bakış

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için İş Yönetimi Çözümü Çözüme Genel Bakış Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için İş Yönetimi Çözümü Çözüme Genel Bakış İçindekiler Giriş 3 SAP Business One: Fark Yaratan Önemli Özellikler 4 İşletme Faydaları 5 İşlevselliğe Genel Bakış 6 SAP Business

Detaylı

Tekrarlayıcı görevleri belirleme ve otomatikleştirme

Tekrarlayıcı görevleri belirleme ve otomatikleştirme B Ü L T E N Tasarım Ekibinizi Desteklemek İçin Kanıtlanmış Stratejiler Özet Sürekli iyileştirme, büyük şirketleri sıradan şirketlerden ayırır. Yenilikçi ürünler, etkin üretim ve enerji dolu bir personel,

Detaylı

MTS TestSuite TW Yazılımı. Verimli malzeme ve bileşen testi için etkin ve çok yönlü yazılım

MTS TestSuite TW Yazılımı. Verimli malzeme ve bileşen testi için etkin ve çok yönlü yazılım MTS TestSuite TW Yazılımı Verimli malzeme ve bileşen testi için etkin ve çok yönlü yazılım MTS TESTSUITE TW YA ZILIMI MALZEME TESTİ ÜRETKENLİĞİNİZİ VE KAPASİTENİZİ OPTİMİZE E TMEK İÇİN KULLANIMI KOLAY

Detaylı

Microsoft Dynamics AX 2012 Ürün Genel Bilgileri

Microsoft Dynamics AX 2012 Ürün Genel Bilgileri Ürün Genel Bilgileri Microsoft Corporation Haziran 2012 Ürün Genel Bilgileri İçindekiler Genel Bilgiler... 3 Sektöre Özel Özellikler... 5 Üretim... 5 Perakende... 5 Dağıtım... 5 Hizmet Sektörü... 5 Kamu

Detaylı

Daha Kolay, Daha Akıllı, Daha Hızlı.

Daha Kolay, Daha Akıllı, Daha Hızlı. BSDT Bilişim Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Merkez Ofis Konya Şube Adres: 19 Mayıs mh. İnönü cd. Sümer sk. Sümko 2 Sitesi M2 B-Blok D.25 Kozyatağı / Kadıköy / İstanbul Tel: 0216 372 16 15 Faks:

Detaylı

Altyapı için BIM in uygulamaya konması: temel adımlar kılavuzu

Altyapı için BIM in uygulamaya konması: temel adımlar kılavuzu Altyapı için BIM in uygulamaya konması: temel adımlar kılavuzu BIM i benimserken süreçleriniz ve proje yaklaşımınızın nasıl değiştiğini görün 1 Özet Giderek daha çok sayıda altyapı projesi Yapı Bilgi Modellemesi

Detaylı

Suite 14. Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon. Suite 14 yazılımı aşağıdakileri kapsar:

Suite 14. Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon. Suite 14 yazılımı aşağıdakileri kapsar: Suite 14 Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon Suite 14 Yazılımı ambalaj, tabela ve stand için üretim öncesi yazılım araçlarından oluşan eksiksiz bir araçtır. Suite 14, marka sahiplerinin, reklam

Detaylı

Çağdaş Tesis Tasarımını Yaşayın

Çağdaş Tesis Tasarımını Yaşayın ULTIMATE PREMIUM STANDARD Çağdaş Tesis Tasarımını Yaşayın AutoCAD in yaygınlığı ve gücü üzerinde, birden fazla disiplini içeren tesis tasarımı çözümü Entegre tesis tasarımı iş akışı Autodesk Plant Design

Detaylı

Dental System. Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları. Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu

Dental System. Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları. Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu Dental System Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu İçindekiler 3Shape Dental System 2015...4 Vizyonumuz...5

Detaylı

SolidWorks 2009 Yenilikleri

SolidWorks 2009 Yenilikleri SolidWorks 2009 Yenilikleri 7.5 Saatlik Çalışma = 12 Saatlik Üretkenlik 250 nin üzerinde yenilik, %65 e varan hız artışı ve çığır açan performans geliştirmeleri ile SolidWorks 2009 zamana bakış açınızı

Detaylı