Model232I RS232 Optik İzolatör

Save this PDF as:
Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Model232I RS232 Optik İzolatör"

Transkript

1 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Model232I RS232 Optik İzolatör Industrial Model232I Isolation Protector, Seri haberleşme sistemlerinde RS232 seri arayüze sahip cihazlara Rx, Tx ve Toprak hatlarından gelebilecek geçici voltaj dalgalanmalarından, yıldırım düşmesi kaynaklı etkilerden, toprak looplarından ve gürültü problemlerinden seri cihazı korur. Temel çalışma prensibi elektriksel olarak alınan data paketleri optik sinyale dönüştürülür. Bu sayede Seri iki cihaz arasında elektriksel bağlantı bulunmadığı için elektriksel şoklar cihazlara ulaşamaz. Herhangi bir enerji bağlantısına ihtiyaç duymaz. Enerji beslemesini RS232 seri porttan alır. Seri data yönü olarak her iki yönde de veri akışı gerçekleştirir. Telkolink Seri RS232 RS485 RS422 Haberleşme Çözümleri P/N Teknik Özellikler RS232 Seri haberleşme mesafesi 5Mt RS232 TX, RX ve Toprak sinyallerini izole eder Asenkron & PtP ( Noktadan Noktaya) Çalışma Modu Seri RS232 hızını otomatik algılar Transfer Hızı bp Optik Elektrik İzolasyon 5KV (5000V) Koruması RS232 Portu Surge Koruması 600W RS232 Portu ESD Koruması 15KV Veri Transfer Hızı bps RS232 Çift Yönlü Veri İletişimi RS232 Port Arayüzü DCE DB9 Dişi & DTE DB9 Erkek Tak Çalıştır - kurulum ve konfigürasyon gerektirmez Enerji Bağlantısı Gerektirmez. Port beslemelidir Sürücü gerektirmez Akış Kontrolü Yok Çalışma sıcaklığı -10 C to 85 C Tx, Rx ve GND haricindeki kontrol pinleri optik olarak izole edilmemiştir. Model232I : Industrial Serial RS232 Optical Isolation Protector DTE-DCE Arasında Elektriksel ve Fiziksel bağlantı yoktur. Sadece Optik bağlantı vardır. & Bilgisayar ve Seri Cihazların İletişim Portlarını Korur

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-STF-244 Serisi Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422 to Fiber Optik Çeviriciler RS232, RS485 ve RS422 Seri arayüzlere sahip veri iletim

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Seri Haberleşme Çözümleri - Seri Ethernet Sunucular - Seri Fiber Dönüştürücü Sipariş Model277 Serisi Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422

Detaylı

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-21S Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

CLR-MCG-21S @ 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-21S @ 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-21S @ 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-21S Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-410P 4Port 10/100Base-TX POE + 1Port Uplink Switch CLR-SWF-410 Switch 4 Portu POE ve 1Portu Non-POE olmak üzere toplam 5Port 10/100Mbps

Detaylı

CLR-MCG-11 @ 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici SC SM 20km

CLR-MCG-11 @ 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici SC SM 20km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-11 @ 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici SC SM 20km CLR-MCG-11 Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

CLR-SWF-820A # 10-Port 10/100M POE Ethernet Switch 24VDC

CLR-SWF-820A # 10-Port 10/100M POE Ethernet Switch 24VDC Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWF-820A # 10Port 10/100M RJ45 24VDC POE Ethernet Switch CLR Networks CLR-SWF-820P 10Port POE Switch 8Port POE'li ve 2Portu POE'siz ( Non POE)

Detaylı

CLR-SWF-420P # 4Port 10/100Base-TX POE + 2Port Uplink Switch

CLR-SWF-420P # 4Port 10/100Base-TX POE + 2Port Uplink Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri CLR-SWF-420P # 6Port 10/100M RJ45 (4Port POE) Ethernet Switch CLR-SWF-420P Switch 4 Portu POE ve

Detaylı

100M Bidi Converter @ Bidi 1Port 100M RJ45 to Fiber Optik Çevirici SC SM SX 20km

100M Bidi Converter @ Bidi 1Port 100M RJ45 to Fiber Optik Çevirici SC SM SX 20km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 100M Bidi Converter @ Bidi 1Port 100M RJ45 to Fiber Optik Çevirici SC SM SX 20km CLR Networks Fast Ethernet 10/100Mbps RJ45 to Fiber Optik

Detaylı

Gigabit Bidi Converter @ 1Port Gigabit Ethernet RJ45 to SC Simplex SM 20km

Gigabit Bidi Converter @ 1Port Gigabit Ethernet RJ45 to SC Simplex SM 20km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Gigabit Bidi Converter @ 1Port Gigabit Ethernet RJ45 to SC Simplex SM 20km CLR Networks Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps RJ45 to Fiber

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri CLR-SA-BNC Analog Video Hattı Yüksek Gerilim Koruyucu ( Surge Arrester) CLR Networks

Detaylı

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-xx Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

8Port 100Mbps RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP

8Port 100Mbps RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com P N Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri 8Port 100Mbps RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Yönetilemez POE Switch CLR-SW-812P 8Port

Detaylı

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici CLR-MCF-XX Serisi Fast Ethernet 10/100Mbps to F/O Media Converter, Elektriksel

Detaylı

CLR-SWG-822P @ 8Port 100Mbps RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP/RJ45 Combo Switch

CLR-SWG-822P @ 8Port 100Mbps RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP/RJ45 Combo Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-822P @ 8Port 100Mbps RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP/RJ45 Combo Switch CLR-SW-822P POE destekli 8adet 10/100Mbps RJ45 bakır portu

Detaylı

CLR-IES-41P Endüstriyel Tip 4Port 100M RJ45 POE + 1Port SC SM Ethernet Switch

CLR-IES-41P Endüstriyel Tip 4Port 100M RJ45 POE + 1Port SC SM Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-41P @ Endüstriyel Tip 4Port 100M RJ45 POE + 1Port SC SM Ethernet Switch CLR-IES-41P Endüstriyel Tip POE destekli Ethernet Ağ Anahtarları

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-PSE-100 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet POE Enjektör CLR-PSE-100 POE Enjektör POE Destekli Access Point AP, IP Kamera ve IP Telefon

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch CLR-SWG-2420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon

Detaylı

ATC-105. RS232 RS422/RS485 Data Çevirici KULLANMA KILAVUZU

ATC-105. RS232 RS422/RS485 Data Çevirici KULLANMA KILAVUZU ATC-105 RS232 RS422/RS485 Data Çevirici KULLANMA KILAVUZU Açıklama: ATC-105 izoleli arabrim çeviric RS232C, RS422, RS485 standartlarındadır ve RS232 sinyalini RS422 veya RS485 dengeli sinyallere çevirir.

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri. CLR-MCF-XX 1Port 10/100Base-TX RJ45 to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri. CLR-MCF-XX 1Port 10/100Base-TX RJ45 to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCF-XX 1Port 10/100Base-TX RJ45 to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici CLR-MCF-XX Serisi Fast Ethernet 10/100Mbps to F/O Media Converter,

Detaylı

CLR-IES-G21S Endüstriyel Tipi 2Port Gigabit RJ45 + 1*Gigabit SFP Switch Ray Montajı

CLR-IES-G21S Endüstriyel Tipi 2Port Gigabit RJ45 + 1*Gigabit SFP Switch Ray Montajı Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G21S Endüstriyel Tipi 2Port Gigabit RJ45 + 1*Gigabit SFP Switch Ray Montajı Endüstriyel Tip Ray Montajlı Ethernet Kenar ve Omurga

Detaylı

CLR-IES-G42S Endüstriyel Tipi 4Port Gigabit RJ45 + 2*Gigabit SFP Switch Ray Montajı

CLR-IES-G42S Endüstriyel Tipi 4Port Gigabit RJ45 + 2*Gigabit SFP Switch Ray Montajı Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Endüstriyel Tip Ray Montajlı Ethernet Kenar ve Omurga Ağ Anahtarları CLR-IES-G42S Endüstriyel Tipi 4Port Gigabit RJ45 + 2*Gigabit SFP

Detaylı

CLR-HDMI-L10

CLR-HDMI-L10 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-HDMI-L10 HDbit HDMI Görüntü Uzatma / Extender UHD 4K*2K 120Mt CLR Networks CLR-HDMI-L10 Yüksek Çözünürluğe sahip HDMI Video ve ses sinyalini

Detaylı

CLR-IES-G80

CLR-IES-G80 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G80 8Port Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G80 Swicth 8 Port GE Gigabit Ethernet Ağ Anahtarıdır. Zorlu

Detaylı

CLR-AHD-4FHD # 4Port Video+PTZ Data to F/O Converter Full HD 1080P Şartnamesi

CLR-AHD-4FHD # 4Port Video+PTZ Data to F/O Converter Full HD 1080P Şartnamesi Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-AHD-4FHD # 4Port Video+PTZ Data to F/O Converter Full HD 1080P Şartnamesi IP ve Analog Kamera Aktarma Çözümleri için Daima CLR Networks Teknik

Detaylı

CLR-SWG-28F @ 2Port Gigabit RJ45 + 8Port Gigabit SFP Yönetilemez Merkez Swith

CLR-SWG-28F @ 2Port Gigabit RJ45 + 8Port Gigabit SFP Yönetilemez Merkez Swith Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28F @ 2Port Gigabit RJ45 + 8Port Gigabit SFP Yönetilemez Merkez Swith CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Sipariş No Fiber Optik Çözümler Seri Haberleşme Sistemleri Ethernet Ağ Cihazları CAN Bus to Fiber Optik Çevirici @ Endüstriyel Tip Point to Point

Detaylı

10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 850nm 300Mt

10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 850nm 300Mt Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-TGS-SR @ 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 850nm 300Mt 10Gbps Ethernet gereksinimi olan veri merkezleri, kampüs optik ethernet

Detaylı

CLR-SW-811P

CLR-SW-811P Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 8Port 10/100Base-TX RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch CLR-SW-811P 8Port POE destekl ve 1Port Gigabit RJ45 / SFP Paylaşımlı

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CCTV Güvenlik Kameraları İçin Analog / AHD / HD CVI / HD TVI to Fiber Optik Çevirici Sipariş Kodu Analog Kamera to F/O Fiber Optik Çeviriciler

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch CLR-SWG-42P 4 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit RJ45 Bakır

Detaylı

CLR-IES-G21P 2Port Gigabit RJ45 + 1Port SFP Endüstriyel Yönetilemez POE Switch

CLR-IES-G21P 2Port Gigabit RJ45 + 1Port SFP Endüstriyel Yönetilemez POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-IES-G21P 2Port Gigabit RJ45 + 1Port SFP Endüstriyel Yönetilemez POE Switch CLR Networks CLR-IES-G21P 2Adet 10/100/1000Mbps RJ45 Ethernet Portu

Detaylı

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G41 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G42 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-IES-41P 4Port Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik POE Switch

CLR-IES-41P 4Port Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-41P 4P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik Switch CLR Networks CLR-IES-41P Endüstriyel Tipi POE destekli Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com N Dişi - N Erkek RF Koaksiyel Kablo Yüksek Gerilim Koruyucu Genişband Kablosuz Sistemleri, Wi-Fi 802.11 Kablosuz Yerel Ağ Uygulamaları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-USB-F22 USB to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-USB-F22 Serisi 2Portlu USB - Fiber optik çevirici mouse - fare ve klavyenin fiber

Detaylı

CLR-IES-G21P 2Port Gigabit RJ45 + 1Port SFP Endüstriyel Yönetilemez POE Switch

CLR-IES-G21P 2Port Gigabit RJ45 + 1Port SFP Endüstriyel Yönetilemez POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-IES-G21P 2Port Gigabit RJ45 + 1Port SFP Endüstriyel Yönetilemez POE Switch CLR Networks CLR-IES-G21P 2Adet 10/100/1000Mbps RJ45 Ethernet Portu

Detaylı

CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici

CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-11 Endüstriyel Tipi Ethernet Fiber Optik

Detaylı

CLR-SWF-14F @ 1Port 10/100M RJ45 + 4Port SC Ethernet Switch SM 20km

CLR-SWF-14F @ 1Port 10/100M RJ45 + 4Port SC Ethernet Switch SM 20km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWF-14F @ 1Port 10/100M RJ45 + 4Port SC Ethernet Switch SM 20km Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri Teknik Özellikler Desktop /

Detaylı

1Port Gigabit RJ45 to Gigabit SFP Fiber Converter Single Fiber

1Port Gigabit RJ45 to Gigabit SFP Fiber Converter Single Fiber Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-MCG-SFP-SS @ 1Port Gigabit RJ45 to Gigabit SFP Fiber Converter Single Fiber Ethernet ağlarında bir noktadan başka noktaya fiber optik kablo

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler CLR networks CLR-AHD serisi Analog HD formatında video çıkışı olan CCTV güvenlik kameralarını

Detaylı

CLR-IES-G82P # 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Industrial Ethernet Unmanaged Switch

CLR-IES-G82P # 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Industrial Ethernet Unmanaged Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Unmanaged Industrial Ethernet Switch P/N Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri

Detaylı

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch CLR Networks CLR-IES-80 Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı 8 adet 10/100Mbps

Detaylı

24Port Gigabit RJ45 POE + 2 Gigabit SFP Ethernet Switch 400W

24Port Gigabit RJ45 POE + 2 Gigabit SFP Ethernet Switch 400W Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-2402P @ 24Port Gigabit RJ45 POE + 2 Gigabit SFP Ethernet Switch 400W Endüstriyel ve Ticari Tip POE Switch Çözümleri Teknik Özellikler 24x

Detaylı

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-G11 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Ethernet Switch

CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Ethernet Switch 24Port POE desteli fast ethernet portu ve 2 adet uplink için paylaşılı

Detaylı

CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45

CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWF-2422P # 24Port 10/100M RJ45 POE + 2*Gigabit SFP/RJ45 Ethernet Switch 24Port POE desteli fast ethernet portu ve 2 adet uplink için paylaşılı

Detaylı

CLR-SWF-820P # 10-Port 10/100M POE Ethernet Switch

CLR-SWF-820P # 10-Port 10/100M POE Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWF-820P # 10Port 10/100M RJ45 Ethernet POE Switch CLR Networks CLR-SWF-820P 10Port POE Switch 8Port POE'li ve 2Portu POE'siz ( Non POE) olmak

Detaylı

CLR-OTDR-SM

CLR-OTDR-SM Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com OTDR Fiber Optik Tampon Kablo Fiber optik hatları OTDR ile test ederken ölü bölgedeki olayları ( dead zone events) Launch kablosu ile

Detaylı

CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps

CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps

CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri, kampüs

Detaylı

https://poeswitch.weebly.com/

https://poeswitch.weebly.com/ Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-810P # 8Port Gigabit POE + 1Port Gigabit Uplink Ethernet Switch 130W CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome

Detaylı

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter CLR-IMC-GP, 1Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 1Port SFP

Detaylı

CLR-MCG-SFP # 1Port Gigabit RJ45 to SFP (100M/1G) Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-SFP # 1Port Gigabit RJ45 to SFP (100M/1G) Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-MCG-SFP # 1Port Gigabit RJ45 to SFP (100M/1G) Fiber Optik Çevirici Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri Teknik Özellikler 1Port

Detaylı

CLR-SFP-TG01 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 300Mt

CLR-SFP-TG01 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 300Mt Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG01 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 300Mt Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com OTDR Fiber Optik Tampon Kablo Fiber optik hatları OTDR ile test ederken ölü bölgedeki olayları ( dead zone events) Launch kablosu ile

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet Sipariş No Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 POE+ to SFP Fiber

Detaylı

CLR-QSFP-SR4 40Gbps QSFP Modülü Multimode MPO

CLR-QSFP-SR4 40Gbps QSFP Modülü Multimode MPO Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-QSFP-SR4 40Gbps QSFP Modülü Multimode MPO Ethernet 40Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri, kampüs optik

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-810P 9 Port 10/100Base-TX Ethernet POE Switch CLR-SWF-810P 9Port FE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

1Port AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler 1080P SM 20km

1Port AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler 1080P SM 20km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-AHD-1FHD @ 1Port AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler 1080P SM 20km CLR networks CLR-AHD serisi Analog HD formatında video çıkışı

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri. 10GBase-ZR SFP+ Modül SMF LC Duplex Dual Fiber 1550nm 80km

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri. 10GBase-ZR SFP+ Modül SMF LC Duplex Dual Fiber 1550nm 80km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-TGS-ZR80 @ 10GBase-ZR SFP+ Modül SMF LC Duplex Dual Fiber 1550nm 80km CLR Networks CLR-TGS-ZR80 SFP+ modül 80km'ye kadar 10Gbps hızında

Detaylı

AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler 1080P SM 20km

AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler 1080P SM 20km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-AHD-4FHD @ AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler 1080P SM 20km CLR networks CLR-AHD serisi Analog HD formatında video çıkışı olan

Detaylı

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch CLR-IES-G42P, 4Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 2Port

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-0800P 8 Port Gigabit Ethernet POE Switch CLR-SWG-0800P 8Port GE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP ve Jumbo

Detaylı

1Port Gigabit Ethernet RJ45 to Gigabit SFP Fiber Optik Çevirici

1Port Gigabit Ethernet RJ45 to Gigabit SFP Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-MCG-SFP @ 1Port Gigabit Ethernet RJ45 to Gigabit SFP Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-SFP Bakır fiber optik media çevirici 10/100/1000Base-T RJ45'den

Detaylı

CLR-GES-B80 Gigabit SFP Modül 80km LC Simplex 1Core 1490/1510nm

CLR-GES-B80 Gigabit SFP Modül 80km LC Simplex 1Core 1490/1510nm Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-GES-B80 @ Gigabit SFP Modül 80km LC Simplex 1Core 1490/1510nm CLR Networks uzun menzilli Gigabit SFP modülleri ile 1-Core fiber optik kablo

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-420P 6Port Gigabit Ethernet POE Switch ( 4Port POE) CLR-SWG-420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch CLR-IES-G402P, 4Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP

Detaylı

CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km

CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com RF Feeder Kablo # RF Jumper # RF Konnektör RF Kablo Kesme ve Hazırlama Aleti Andrew 1/2'' ve 7/8'' RF Feeder kablonun konnektör montajından hazırlanmasında

Detaylı

CLR-SFP-RJ45 Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP Modül RJ45 100Mt CLR Networks Bakır SFP Modülü

CLR-SFP-RJ45 Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP Modül RJ45 100Mt CLR Networks Bakır SFP Modülü Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-RJ45 Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP Modül RJ45 100Mt CLR Networks Bakır SFP Modülü Switch, Server ve Router gibi Ethernet Ağ

Detaylı

CLR-MCG-LFP @ 1Port Gigabit Ethernet to Fiber Optik Çevirici (LFP ve Jumbo Frame)

CLR-MCG-LFP @ 1Port Gigabit Ethernet to Fiber Optik Çevirici (LFP ve Jumbo Frame) Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet CLR-MCG-LFP @ 1Port Gigabit Ethernet to Fiber Optik Çevirici

Detaylı

Ray Montajlı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 12Port SC Simplex

Ray Montajlı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 12Port SC Simplex Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com ON-TD103 @ Ray Montajlı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 12Port SC Simplex Fiber optik kabloların 35mm ray üzerinde terminasyonu için kullanılır.

Detaylı

Ray Montajlı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 6Port SC Duplex

Ray Montajlı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 6Port SC Duplex Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com ON-TD101 @ Ray Montajlı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 6Port SC Duplex Fiber optik kabloların 35mm ray üzerinde terminasyonu için kullanılır. Üzerinden

Detaylı

10Port Endüstriyel Tip Yönetilebilir POE Switch 802.3at

10Port Endüstriyel Tip Yönetilebilir POE Switch 802.3at Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-IES-L210P @ 10Port Endüstriyel Tip Yönetilebilir POE Switch 802.3at CLR networks CLR-IES-L210P Modeli Endüstriyel Switch 8adet 10/100Mbps POE

Detaylı

CLR-GES-C100 @ 1000Base-T Gigabit Ethernet RJ45 Bakır SFP Modül 100Metre

CLR-GES-C100 @ 1000Base-T Gigabit Ethernet RJ45 Bakır SFP Modül 100Metre Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-GES-C100 @ 1000Base-T Gigabit Ethernet RJ45 Bakır SFP Modül 100Metre CLR Networks Bakır SFP Modülü Switch, Server ve Router gibi Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-1602P+ 16Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged F/O Switch CLR-SWG-1602P+ 16 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit

Detaylı

CLR-GES-B20 Gigabit Bidi Modül 20KM LC Simplex Tek Kıl

CLR-GES-B20 Gigabit Bidi Modül 20KM LC Simplex Tek Kıl Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com SFP, SFP+ ve XFP İhtiyaçlarınız için Bidi Gigabit SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 20km - Tek Core/Kıl Fiber CLR

Detaylı

CLR-IES-50 @ Endüstriyel Tip 5Port 10/100Base-T RJ45 Switch DC24V

CLR-IES-50 @ Endüstriyel Tip 5Port 10/100Base-T RJ45 Switch DC24V Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-IES-50 @ Endüstriyel Tip 5Port 10/100Base-T RJ45 Switch DC24V Endüstriyel 5 portlu 10/100Mbps Ethernet Switch olan CLR-IES-50 dayanıklı IP40

Detaylı

CLR-IES-G42PB

CLR-IES-G42PB Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42PB : POE Ethernet Switch - Din Rail Tip & DC Power CLR Networks Business serisi din rail ethernet ağ anahtarları güvenlik IP

Detaylı

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-32 3Port 10/100Base-TX + 2 Port 100Base-FX Fiber Optik Switch CLR-SWF-32 Seri F/O Ethernet Switchlerde 3 adet 100Base-Tx RJ45

Detaylı

CLR-IES-G50 @ Endüstriyel Tip 5Port Gigabit RJ45 Switch DC24V

CLR-IES-G50 @ Endüstriyel Tip 5Port Gigabit RJ45 Switch DC24V Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-IES-G50 @ Endüstriyel Tip 5Port Gigabit RJ45 Switch DC24V Endüstriyel 5 portlu Gigabit Ethernet Switch olan CLR-IES-G50 dayanıklı IP40 metal

Detaylı

ON-CLE-C100 @ Kaset Tipi Fiber Optik Konnektör Temizleyici

ON-CLE-C100 @ Kaset Tipi Fiber Optik Konnektör Temizleyici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com ON-CLE-C100 @ Kaset Tipi Fiber Optik Konnektör Temizleyici Onet optik ON-CLE-C100 kaset tipi konnektör temizleyici FC/SC/LC/ST/MU/D4/DIN tipi optik

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G001 1000Base-SX SFP Modül MM LC Duplex 850nm 550Mt CLR Networks CLR-SFP-G001 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

SFP Modül

SFP Modül Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com 10Gbps Ethernet Omurga Switchler için Fiber Optik SFP+ Modüller P/N 10Gbps Ethernet Fiber Optik Bidi SFP+ Modül SMF

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-XFP-TG01 10GBase-SR 10Gbps XFP Modül LC Duplex MMF 300Mt Fiber Optik 10Gbps XFP Transreceiver Modülü 10GBase-SR, 10Gbps Fibre Channel

Detaylı

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP slot olmak üzere toplam 11Porta sahip

Detaylı

CLR Networks CLR-SWT-2412F # 24Port 10/100/1000 RJ45 + 8*SFP(1G) + 4*SFP+ (10G) L3 Ethernet Switch

CLR Networks CLR-SWT-2412F # 24Port 10/100/1000 RJ45 + 8*SFP(1G) + 4*SFP+ (10G) L3 Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWT-2412F Ethernet Switch Teknik Şartnamesi CLR Networks CLR-SWT-2412F # 24Port 10/100/1000 RJ45 + 8*SFP(1G) + 4*SFP+ (10G) L3 Ethernet

Detaylı

CLR Networks 2Port RJ11 + 1Port Ethernet to Fiber Optik Çevirici FC SM 20km

CLR Networks 2Port RJ11 + 1Port Ethernet to Fiber Optik Çevirici FC SM 20km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR Networks 2Port RJ11 + 1Port Ethernet to Fiber Optik Çevirici FC SM 20km Türk Telekom PSTN/POTS Şebekesindeki yada PBX telefon santralindeki

Detaylı

CLR Networks 4Port RJ11 + 1Port Ethernet to Fiber Optik Çevirici FC SM 20km

CLR Networks 4Port RJ11 + 1Port Ethernet to Fiber Optik Çevirici FC SM 20km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR Networks 4Port RJ11 + 1Port Ethernet to Fiber Optik Çevirici FC SM 20km Türk Telekom PSTN/POTS Şebekesindeki yada PBX telefon santralindeki

Detaylı

POE Switch 24Port Gigabit RJ45 POE + 4Port SFP Managed L3

POE Switch 24Port Gigabit RJ45 POE + 4Port SFP Managed L3 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-L328P @ POE Switch 24Port Gigabit RJ45 POE + 4Port SFP Managed L3 CLR-SWG-L328P POE Switch 24Port Gigabit 10/100/1000M RJ45 POE ve 4Port

Detaylı

CLR-FXS/FXO

CLR-FXS/FXO Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Haberleşme Cihazları CLR-FXS/FXO Serisi Analog Telefon Hattı - Fiber Optik Çevirici 1.Genel Tanım CLR-FXS/FXO Analog telefon

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com Ağ Anahtarları, Router ve Sunucular için SFP ve XFP Modül P/N CLR-SFP-100M 100Base-FX SFP Modül LC Duplex MM 1310nm

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri. 8Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 + 1*SFP Slot Ethernet Switch

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri. 8Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 + 1*SFP Slot Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-821P @ 8Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 + 1*SFP Slot Ethernet Switch CLR Networks POE switch, POE destekli CCTV IP kamera güvenlik

Detaylı