Havalimanlarında konfor yaratıyoruz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Havalimanlarında konfor yaratıyoruz."

Transkript

1

2 Havalimanlarında konfor yaratıyoruz. TAV İşletme Hizmetleri A.Ş.

3 TAV İşletme Hizmetleri TAV Havalimanları Holding in havacılık dışı gelirlerini yöneten TAV İşletme Hizmetleri, TAV tarafından işletilen havalimanlarında ticari alan tahsisi, reklam ve tanıtım alanlarının kiralanması, primeclass CIP Servis, Özel Yolcu Salonu İşletmeciliği, TAV Tourism, TAVPORT.COM Seyahat Portalı, TAV Passport Kart Üyelik Programı, primeclass Lounge Card, Airporteasy.com hizmetlerini yürütmekte ve The Gate Havalimanı Dergisi ni yayımlamaktadır. TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarında müşteri odaklı bir yaklaşımla katma değer yaratan birçok farklı hizmet sunar. Ayrıca ileri teknoloji ve güçlü altyapısı sayesinde yenilikçi projeleri hayata geçirir. İş geliştirme anlayışını küresel bir bakış açısı üzerine kuran, TAV İşletme Hizmetleri nin operasyon haritası geniş bir coğrafyayı kapsamaktadır. İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Alanya Gazipaşa ve Milas Bodrum Havalimanı yolcularına ayrıcalıklı hizmetler sunan TAV İşletme Hizmetleri; yurtdışında Gürcistan da Tiflis ve Batum, Tunus ta Enfidha ve Monastır, Makedonya da Üsküp ve Ohrid, Letonya da Riga ve Suudi Arabistan da Medine Havalimanları nda uzman kadrosuyla 7/24 hizmet verir. Her yıl, yolu havalimanından geçen milyonlarca kişinin yararlandığı bu benzersiz hizmetlerin arkasında, dinamik ve genç TAV İşletme Hizmetleri ekibinin benimsediği takım ruhu yatar. Hayata geçirilen tüm projelerde elde edilen yüksek memnuniyet oranındaki en büyük rol; engin bilgi birikimi ve beraberindeki tecrübededir.

4 TAV İşletme Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti ni ilke edinmiş olan TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarını yolculara her türlü konforun sınırsız biçimde sunulabileceği mekanlar olarak görür ve çalışmalarını bu yönde sürdürür. Vizyonumuz Terminal işletmelerinde yer alan, havacılık dışı faaliyetlerin ve gelirlerin yönetimindeki yenilikçi yaklaşımımızı geliştirmek. Sunduğumuz fark yaratan yolcu hizmetleriyle Türkiye ve yakın coğrafyadaki liderliğimizi sürdürmek. Misyonumuz Terminallerde havacılık dışı faaliyet ve gelirleri, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yöneterek, havalimanı işletmeciliğinde önemli bir katma değer sağlamak. Değerlerimiz Profesyonellik TAV çalışanları işini en yüksek standartlarda yapar, işiyle ilgili gelişmeleri izler ve çalışmalarına yüksek düzeyde özen gösterir. İlişkilerinde, işini ve işle ilgili önceliklerini dikkate alır. Saygı TAV çalışanları insana, çevreye, yasalara ve düzenlemelere saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içerisinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimser. Tüm çalışmalarında dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranır. Dinamizm TAV çalışanları, dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimsemiştir. Koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışır. Çevreyi ve koşulları sürekli olarak inceler, değişimi izler ve değişime zamanında yanıt verir, uyum sağlar. Yenilikçilik TAV çalışanları müşteri memnuniyetini temel alan süreçlerinde, sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratır. Farklılığın, yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincindedir. Sunduğu hizmetin farklı, çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösterir. Ekip Çalışması TAV çalışanları iş birliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının, başarının temeli olduğunun farkındadır. Ekip çalışmasını, kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekler.

5

6 primeclass CIP Servis Havalimanında yolculara seyahat öncesinde ve sonrasında, profesyonel personel tarafından verilen asistanlık hizmetinin yanı sıra seyahat süresince sunulan geniş hizmet yelpazesiyle konfor ve ayrıcalığı yaşatır.

7 Konuklar havalimanında primeclass CIP Servis personeli tarafından karşılanır.

8 Gidiş yolculuğunda konuklarımızın bagajları, bagaj taşıma görevlisi tarafından alınır. Özel primeclass güvenlik geçişinin ardından check-in ve pasaport işlemleri, CIP personeli eşliğinde tamamlanır.

9 CIP personeli asistanlığında rahat bir alışveriş yapabilmenin keyfine varan konuklar, özel primeclass CIP Servis kasalarında ödeme rahatlığını yaşarlar.

10 Konuklar, özel yolcu salonunda stresten uzaklaşıp sakin bir ortamda dinlenebilirler. İhtiyaç duymaları halinde ofis rahatlığında çalışmalarına devam edebilir, internetten faydalanabilir, gazete ve dergi okurken ya da TV izlerken sınırsız ve lezzetli ikramların tadına bakabilirler.

11 Uçuş saati geldiğinde özel yolcu salonundan Ring Aracı* ile alınarak CIP Personel eşliğinde uçuş kapılarına bırakılırlar. * Ring Hizmeti İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali nde verilmektedir.

12 Geliş yolculuğunda ise primeclass CIP Servis ayrıcalığı, hostes ve bagaj taşıma görevlisi tarafından konuklarımızın uçuş kapısında* karşılanmalarıyla başlar. Gerektiğinde vize işlemleri CIP personel asistanlığında gerçekleştirilir. Özel pasaport noktasında kontrol işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirilir. * Uçağın açık kapıya yanaşması halinde yolcular terminal girişinde karşılanır.

13 Ve daha fazlası... primeclass CIP Servis ayrıca, yolcuların seyahatleri esnasında ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri karşılayabilmek için zengin ürün yelpazesi ile yolculara havalimanı içinde ve dışında sunduğu alternatif çözümlerle, ayrıcalık ve zaman kazandırır.

14 Transfer : Şehir - havalimanı - şehir transferlerini özel şoförlü VIP araçlar ile gerçekleştirir. Araç Kiralama : Zengin araç filosu ile şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama seçeneği sunar. Apron* Bilet Otel Tur Çiçek : : : : : Havalimanında özel apron araçları ile karşılanan primeclass yolcular, yaşadıkları uçuş rahatlığını, apron ile uçuş kapısı arasında geçirdikleri sürede de hissederler. Tüm uçuş rezervasyonlarını en kısa zamanda yapar. Dünyadaki tüm otellere rezervasyon imkanı sunar. Yabancı konuklara İstanbul ziyaretlerinde, alternatifli şehir turları organize eder. Karşılama ve uğurlamalarda çiçek hediye etmek isteyen yolculara en kolay çözümleri sunar. * Apron transfer hizmeti İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa Havalimanları nda gelişte, THY uçuşlarında verilmektedir.

15 Özel Yolcu Salonu İşletmeciliği primeclass CIP Servis, sunduğu kişiye özel butik hizmetler ile yolculara ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açarak müşterilerine farklı olanaklar sunmak isteyen havayolu şirketleri, bankalar ve diğer kurumlar için Türkiye ve yurtdışındaki havalimanlarında 4 kategoride birçok özel yolcu salonunun işletmesini yürütmektedir.

16 primeclass Lounge A ve A + konuklarımız için bütün ayrıcalıkların düşünüldüğü özel yolcu salonları (kurum içi tasarım ve mimari) 1 Havayolu Şirketi Özel Yolcu Salonu Sadece havayolu şirketlerine özel yolcu salonları (kurum içi tasarım ve mimari) 2 Şirketlere Özel Yolcu Salonu Özel kurumlar ve şirketler adına sponsor aracığıyla veya sponsorsuz olarak işletilen, özel yolcu salonları (kurum içi veya dışarıdan destekli tasarım ve mimari) 3 Comfort Lounge Daha ekonomik alternatifleri tercih eden konuklarımıza özel yolcu salonları (kurum içi tasarım ve mimari) 4

17 Türkiye deki Özel Yolcu Salonları (Lounge) İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali Akbank Wings primeclass Lounge THY CIP Özel Yolcu Salonu primeclass Lounge İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Comfort Lounge Emirates Lounge primeclass Lounge Akbank Wings primeclass Lounge TTNET Platin Özel Yolcu Salonu Skyteam Özel Yolcu Salonu Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali AnadoluJet primeclass Lounge THY CIP Lounge Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali Comfort Lounge İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali Comfort Lounge THY CIP Lounge İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali Comfort Lounge Bodrum Milas Havalimanı İç Hatlar Terminali Comfort Lounge

18 Yurtdışındaki Özel Yolcu Salonları (Lounge) Tiflis Uluslararası Havalimanı / Gürcistan primeclass Lounge (Gidiş) primeclass Lounge (Geliş) Batum Uluslararası Havalimanı / Gürcistan primeclass Lounge (Gidiş) Enfidha-Hammamet Uluslararası Havalimanı / Tunus primeclass Lounge (Gidiş) Monastır Habib Bourguiba Uluslararası Havalimanı / Tunus primeclass Lounge Üsküp Alexander The Great Uluslararası Havalimanı / Makedonya primeclass Business Lounge (Gidiş) primeclass Lounge (Geliş) primeclass VIP Lounge (Gidiş - Geliş /Genel Havacılık) Ohrid St. Paul The Apostle Uluslararası Havalimanı / Makedonya primeclass Business Lounge VIP Terminali

19

20 "primeclass" Lounge Card, uçuş öncesinde konforunuz için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bir ortamda, size ve beraberinizdeki konuklarınıza ayrıcalıklı hizmetler sunar.

21 Uçağınızı beklerken; Dünya mutfaklarını bir araya getiren menümüzün farklı lezzetlerinden tadabilir, Tablet bilgisayarlarımız ve Wi-fi üzerinden yarım kalan işlerinize devam edebilir, TV, gazete ve dergiler sayesinde gündemi takip edebilir, Salon içerisindeki oyun odasında çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilir, Playstation, masaj koltuğu ve duş imkanı ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

22 "primeclass" Lounge Card ınızı kullanabileceğiniz lounge lar* İstanbul Atatürk Havalimanı primeclass Lounge / İç Hatlar primeclass Lounge / Dış Hatlar Comfort Lounge / Dış Hatlar Ankara Esenboğa Havalimanı AnadoluJet primeclass Lounge / İç Hatlar Comfort Lounge / Dış Hatlar İzmir Adnan Menderes Havalimanı Comfort Lounge / İç Hatlar Comfort Lounge / Dış Hatlar Bodrum Milas Havalimanı Comfort Lounge / İç Hatlar *Hizmetler terminallere göre farklılık gösterebilir

23

24 Dünyanın her yerinde, havalimanında özel asistanınız olsun!

25 Airporteasy.com, dünya üzerindeki birçok havalimanından yapılan seyahatlerin öncesi ve sonrasında konfor ve ayrıcalık sunmak üzere tasarlanmış özel asistanlı yolcu hizmet ağıdır. Airporteasy.com üzerinden dünyadaki birçok havalimanında alabileceğiniz özel asistanlık hizmeti sayesinde, terminalde geçirdiğiniz süre boyunca, asistanlar eşliğinde stressiz ve konforlu bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilir, Lounge da ağırlanır ve hızlı geçiş imkanları ile zamandan kazanır, keyifli bir seyahate adım atar ya da seyahatinizi keyifle tamamlayabilirsiniz. Bu hizmetin içinde neler mi var? 1. Yolcu Karşılama Havalimanı girişinde ya da uçuş kapısında özel asistan tarafından karşılanırsınız. 2. Uçuş İşlemleri Pasaport, check-in ve vize işlemlerinizi özel asistan eşliğinde hızlı ve ayrıcalıklı olarak tamamlayabilirsiniz. 3. Lounge Hizmeti aldığınız havalimanındaki anlaşmalı Lounge da ağırlanır, uçuş öncesi zamanınızı keyifle geçirebilirsiniz. 4. Terminal İçi Ulaşım Uçuş kapınızdan özel terminal içi araçlarla alınır ya da uçuş kapınıza bırakılırsınız. 5. Uğurlama İşlemleriniz tamamlandığında asistanınız tarafından terminalden uğurlanırsınız. 6. Apron Transfer Hizmetin sunulabildiği terminallerde uçaktan ayrı bir özel yolcu aracı ile alınarak terminal binasına getirilebilirsiniz ya da uçağınıza bırakılırsınız. 7. VIP Servis VIP Servis imkanı olan havalimanlarında VIP Lounge a alınırsınız. Siz Lounge da zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirirken, bagaj, pasaport, gümrük ve vize işlemleriniz özel asistanlar tarafından gerçekleştirilir. *Hizmetler; ülke, şehir ve havalimanına göre farklılık gösterebilir.

26

27 Havalimanında Ayrıcalığın Kartı

28 Otopark & Vale Size 30 gün boyunca, ücretsiz otopark ve vale hizmeti sunuyoruz.

29 Hızlı Geçişler Havalimanlarındaki kontrol noktalarından vakit kaybetmeden geçişinizi sağlıyoruz.

30 Check-in Uçuş sınıfı farketmeksizin, anlaşmalı havayollarının business kontuarlarında check-in işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

31 Özel Yolcu Salonu (Lounge) Yurtiçindeki ve yurtdışındaki anlaşmalı havalimanlarında yer alan özel yolcu salonlarında, sizi ücretsiz olarak ağırlıyoruz.

32 Ring Hizmeti Terminal içi ring araçlarımız ile sizi uçuş kapısına kadar bırakıyoruz.

33 Duty Free Duty Free alışverişlerinizde, size özel indirimler ve ayrıcalıklı kasa hizmeti sunuyoruz.

34 Konaklama TAV Airport Otel deki konaklamalarınızda özel indirim sunuyoruz.

35 Restoran & Kafeler Havalimanlarımızdaki anlaşmalı lezzet duraklarında %30 indirim fırsatı sunuyoruz.

36 Transfer Yurtiçi ve yurtdışında uygun fiyatlar ve özel şoförlü araçlarla transferlerinizi sağlıyoruz.

37 Araç Kiralama Şoförlü veya şoförsüz olmak üzere, size özel indirimlerle araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

38 TÜRKİYE GÜRCİSTAN TUNUS MAKEDONYA İstanbul Atatürk Havalimanı Ankara Esenboğa Havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı Bodrum Milas Havalimanı Tiflis Uluslararası Havalimanı Batum Uluslararası Havalimanı Enfidha Hammamet Havalimanı Skopje Alexander the Great Uluslararası Havalimanı Ohrid St. Paul the Apostle Uluslararası Havalimanı Ücretsiz Otopark Ücretsiz Vale* Terminal Girişlerinde Ayrıcalık Business Check-in Hızlı Pasaport Geçişi Hızlı Güvenlik Geçişi Ring Hizmeti Ücretsiz Özel Yolcu Salonu** Duty Free de Avantajlı Alışveriş Duty Free de Ayrıcalıklı Ödeme Noktası Restoran ve Kafelerde %30 indirim İndirimli Transfer Hizmeti Araç Kiralamada İndirim*** TAV Airport Hotel de İndirimli Konaklama * Otopark hizmet kullanım hakkı mevcut olduğu sürece geçerlidir. 30 günlük ücretsiz otopark kullanımı bitene kadar; valeyi kullanan müşterilerden, vale hizmet bedeli alınmayacaktır. ** Ücretsiz giriş hakkı bulunan özel yolcu salonları için lütfen Ücretsiz Özel Yolcu Salon Kullanımı sayfasına bakınız. *** Anlaşmalı araç kiralama şirketinin tüm Türkiye ofislerinde geçerlidir. Hizmetlerin kullanımı öncesinde ve/veya hizmet esnasında TAV Passport Kart ibraz edilmelidir. Üyeler yanlarında 1 misafir ve 0-18 yaş arası çocukları ile birlikte hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirler. Kart kullanımı kişiye özeldir. Başkası tarafından kullanılamaz, hakları devredilemez. Hizmet detayları için lütfen kullanım koşullarını inceleyiniz.

39

40 Havalimanında Ayrıcalık ve Ötesi...

41 TAV Passport Kart hizmetlerine ek olarak TAV Passport Plus Kart a özel hizmetlerimiz: Seyahat Sigortası, Asistanlık ve Concierge 7 gün 24 saat 0 (216) no lu hattı arayarak Asistans, Concierge ve Seyahat Sigortası Hizmeti'nden faydalanabilirsiniz. primeclass CIP Servis Yılda 12 defa primeclass CIP Servis, Havalimanında Asistanlı Özel Yolcu Hizmeti nden ücretsiz olarak yararlanabiliriz. Transfer Yılda 12 defa ücretsiz olarak Transfer Hizmeti ni kullanabilirsiniz. Otopark & Vale 60 gün boyunca Otopark & Vale Hizmeti nden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

42

43 Sınırsız Ayrıcalıklar Kulübü TAV Passport Edition, seyahatleriniz boyunca havalimanlarında sınırsız ayrıcalığı hissedeceğiniz çok özel bir üyelik programıdır. Hem yurtiçi hem de yurtdışındaki havalimanlarında, uçuş öncesi ve sonrası konfor, hız ve keyfinizi katlamak üzere sizi, TAV Passport Edition ın Sınırsız Ayrıcalıklar Kulübü ne davet ediyoruz.

44 Otopark&Vale Havalimanlarındaki otopark ve vale hizmetleri, size yakışan ayrıcalıklarla, sınırsız ve ücretsiz olarak hizmetinizde!

45 Hızlı Geçişler Havalimanındaki kontrol noktalarından TAV Passport Edition ayrıcalığıyla geçerek zaman kazanın!

46 Havalimanında Özel Asistanlık Hizmeti Siz ve konuklarınız İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları nda primeclass CIP Servis tarafından sunulan özel asistanlık hizmetinden ücretsiz olarak faydalanırken havalimanında geçirdiğiniz her dakikada konforu hissedin.

47 Özel Yolcu Salonu (Lounge) Konuklarınız ile birlikte yurtiçi ve yurtdışındaki anlaşmalı özel yolcu salonlarından sınırsız ve ücretsiz olarak faydalanın.

48 Business Check-in Uçuş sınıfı fark etmeksizin, anlaşmalı havayollarının business kontuarlarında check-in hizmetinden yararlanın.

49 Ring Hizmeti Ring araçlarımızla, terminal içinden uçuş kapısına kadar zahmetsizce gitmenin farkını yaşayın.

50 Duty Free Duty Free alışverişlerinizde size özel indirimlerden ve ayrıcalıklı ödeme kasalarından yararlanın.

51 Restoran & Kafeler Havalimanındaki anlaşmalı restoran ve kafelerde %30 indirimin keyfini çıkarın. Araç Kiralama Anlaşmalı firmalarımızdan dilediğiniz model aracı, şoförlü veya şoförsüz olarak size özel indirimlerle kiralayabilirsiniz.

52 Özel Şoförlü Transfer Hizmeti Havalimanı transferlerinizi özel şoförlü araçlarla, sınırsız ve ücretsiz olarak gerçekleştirin.

53 Araç Kiralama Anlaşmalı firmalarımızdan, size özel indirimlerle şoförlü veya şoförsüz araç kiralamanın konforunu yaşayın.

54 Konaklama TAV Airport Otel deki konaklamalarınızda özel indirimden yararlanın.

55 İstanbul Atatürk Havalimanı TÜRKİYE Ankara Esenboğa Havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı Bodrum Milas Havalimanı YURTDIŞI ANLAŞMALI HAVALİMANLARI* Ücretsiz Otopark Ücretsiz Vale Business Check-in Ring Hizmeti Hızlı Pasaport Geçişi Hızlı Güvenlik Geçişi Ücretsiz Özel Yolcu Salonu* Ücretsiz Transfer Hizmeti** Araç Kiralamada İndirim*** Ücretsiz primeclass CIP Servis (40 kullanım)**** Duty Free de Avantajlı Alışveriş Duty Free de Ayrıcalıklı Ödeme Noktası Restoran ve Kafelerde %30 İndirim Terminal Girişlerinde Ayrıcalık TAV Airport Hotel de İndirimli Konaklama Concierge, Sigorta, Asistans *TAV Havalimanları tarafından işletilen özel yolcu salonları için TAV primeclass /Özel Yolcu Salonu kullanım sayfasından, anlaşmalı yurtdışı özel yolcu salonları için ise adresinden bilgi alabilirsiniz. Üyeler, TAV Havalimanları tarafından işletilen salonlarda yanlarında bir misafirleri ve 0-18 yaş arasındaki çocukları ile faydalanabilir, yurtdışındaki anlaşmalı özel yolcu salonlarında ise bir misafirleri ile giriş yapabilirler. ** Ücretsiz transfer hizmetimizden İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Antalya da yararlanabilirsiniz. 80 km üzeri transferler için fiyat teklifi alabilirsiniz. *** Anlaşmalı araç kiralama şirketinin tüm Türkiye ofislerinde geçerlidir. **** Havalimanında özel asistanlık hizmeti için en fazla 10 kişilik rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hizmetlerin kullanımı öncesinde ve/veya hizmet esnasında TAV Passport Edition Kart ibraz edilmelidir. Üyeler yanlarında 1 misafir ve 0-18 yaş arası çocukları ile birlikte hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirler. Kart kullanımı kişiye özeldir. Başkası tarafından kullanılamaz, hakları devredilemez. Hizmet detayları için lütfen kullanım koşullarını inceleyiniz.

56

57 Kurumsal Seyahatlerinizin Çözüm Ortağı

58 TAV Tourism TAV Tourism, TAV Havalimanları Holding in tecrübesi ile turizm ve havacılık faaliyetlerini birleştirerek sektörde çıtayı yükselten, öncü kuruluşlardan biridir. A Grubu bir turizm acentası olarak hizmet veren TAV Tourism, IATA, TURSAB, ASTA, MPI, UFTAA ve SITE gibi birçok yerli ve yabancı kuruluşun da üyesidir.

59 Uçak Bileti Rezervasyonları: TAV Tourism, müşterilerinin yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerini, en uygun fiyatlarla ve en konforlu şekilde planlar. Güvenilir, deneyimli ve hızlı seyahat danışmanları sayesinde 172 den fazla IATA ya bağlı, havayolu şirketinden uçak bileti rezervasyonu yapar. Otel Rezervasyonları: Dünyanın dört bir yanında, birçok farklı otelle anlaşmalı olan TAV Tourism, iş veya tatil odaklı her türlü seyahatinizde sizinle... Transfer ve Araç Kiralama: Zengin araç filosuyla müşterilerine transfer ve araç kiralama hizmeti verir. Özel Jet ve Helikopter Kiralama: İstediğiniz an, özel jet ve helikopter kiralama hizmeti sunar. tavtourism.com

60 Balayı Paketleri: TAV Tourism, yeni evli çiftlerin en değerli balayı tatillerini unutulmaz özel günlere dönüştürür. Dünyanın en güzel şehirleri, en güzel kumsalları, en berrak denizleri, en seçkin otelleri ve gemileri, TAV Tourism müşterilerinin hizmetinde Spa &Wellness: Hazırladığı spa paketleri ile Türkiye nin ve dünyanın birçok farklı spa merkezinde müşterilerini zihinsel, bedensel ve ruhsal uyuma kavuşturur. Cruise Turları: Filmlere konu olmuş muhteşem gemilerde, rüya gibi Cruise turları organize eder. Mavi Yolculuk: Türkiye nin en değerli koylarına sahip Akdeniz ve Ege ye muhteşem turlar düzenler. tavtourism.com

61 Golf Turizmi: Dünyanın birçok yerine golf turları düzenler. Belek ten Portekiz e, İskoçya dan Hawaii ye, golf kulüplerine rezervasyon veya turnuvalara katılma imkânı sunar. Gurme Turları: Dünya lezzetlerini tanımak ve yöresel mutfaklarla tanışmak isteyenleri, özel hazırladığı gurme turlarıyla lezzetlerin doğduğu coğrafyalara götürür. Spor Turizmi: Dünyanın birçok yerinde düzenlenen spor organizasyon ve etkinliklerine özel turlar gerçekleştirir. tavtourism.com

62 Toplantı ve Organizasyonlar (M.I.C.E.): TAV Tourism Toplantı ve Organizasyonlar Departmanı; kurumsal toplantılar, seminerler, teşvik organizasyonları, ulusal-uluslararası kongreler ve özel etkinlikleri, müşteri beklentilerine en uygun şekilde gerçekleştirir.

63 Toplantı-Seminerler (Meetings): Tüm toplantı ve seminer organizasyonları için tasarım, planlama ve koordinasyon faaliyetleri; kuruma özel hazırlanan konseptlere göre her türlü basılı, görsel, teknik uygulama; toplantı sunumları, eğitim seminerleri, bayi toplantıları gibi etkinlikler global ve yenilikleri yansıtan bir bakış açısıyla sunulur. Teşvik Organizasyonları (Incentive): Dünyanın dört bir yanında, rehberler eşliğinde organize edilen ve her firma için özel düşünülmüş, sıra dışı motivasyon gezileri düzenler. Programların tasarımı ve iletişimi, otel, restoran ve mekân temin edilir. Havalimanında CIP karşılama ve uğurlama hizmetleri ile CIP Salonları ndan faydalanma imkânları; organizasyonun konseptine uygun kara, hava, deniz ulaşımı; hostes, güvenlik, sağlık, teknik ve lojistik ekibinin kurulması yönetilmesi gibi konularda profesyonel hizmet sağlar. Kongreler (Congresses): Kongre, fuar veya sergi organizasyonlarında sponsorluk koordinasyonu, sahne, ses ve ışık mühendisliği, görsel uygulamalar ve kültürel etkinlikler, temalı geceler, kayıt sırasında ve kongre süresince ileri teknolojinin kullanılması, kiosk teknolojisi, online kayıt yazılımları, basılı malzemeler, hediyeler, plaketler, sekreterya, simultane tercüme hizmetleri, hostes, güvenlik, sağlık, teknik, lojistik, yiyecek, içecek hizmetleri gibi operasyonel detaylar, kuruma özel seçkin hizmet anlayışıyla sunulur. Organizasyonlar (Events): Şirketlerin hedefledikleri organizasyonlara göre yaratıcı konseptler tasarlar. Farklı etkileyici mekânların seçimi, dekorasyon, ses, ışık ve görüntü sistemleri, teknolojik altyapı, işitsel uygulama, davetlilerle iletişim, basılı ve görsel malzemeler ile promosyonlar sağlar. Hostes kadrosu ile etkileyici ağırlama hizmetleri, kültürel etkinlikler, temalı organizasyonlar, sahne etkinlikleri ve ürün lansmanları gibi çok çeşitli organizasyonlar düzenler. tavtourism.com

64

65

66 TAVPORT.COM, TAV Tourism in online satış sitesi olarak Ayrıcalık, hız ve güven felsefesi ile hizmet verir. Müşterilerine sunduğu Uçak Bileti, Otel Rezervasyonları, Araç Kiralama, Tur, Cruise, Vize hizmetlerini diğer özel hizmetleri ile birleştirerek müşterilerinin seyahatlerinin ayrıcalıklı ve kusursuz geçmesini sağlar.

67 TAV Havalimanları Holding tarafından işletilen havalimanlarında, havacılık dışı ticari faaliyetlerin planlanması ve reklam alanları konularında hizmet verir.

68 Ticari Alan Tahsisi TAV İşletme Hizmetleri, Türkiye nin ve dünyanın seçkin firmalarına, havalimanlarında ofis ve mağaza tahsisi sağlar.

69 ATM Alanları TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarında bankalara özel olarak ATM alanları tahsis eder.

70 Reklam Alanları TAV İşletme Hizmetleri, satışını yaptığı reklam ve tanıtım alanları sayesinde her gün onbinlerce kişinin kullandığı havalimanlarında, reklam kampanyalarının hedef kitleye etkin biçimde ulaşmasını sağlar.

71 Stand ve Film - Reklam Çekimleri Havalimanlarında stand kiralamanın yanı sıra, film ve reklam çekimlerine özel alanlar tahsis eder.

72 Kalitemiz yurtiçi ve yurtdışında 9001:2008 ve ISO 10002:2004 sertifikaları ile belgelenmiştir.

73 Tek hedefimiz; havalimanında memnuniyetiniz!