Havalimanlarında konfor yaratıyoruz.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Havalimanlarında konfor yaratıyoruz."

Transkript

1

2 Havalimanlarında konfor yaratıyoruz. TAV İşletme Hizmetleri A.Ş.

3 TAV İşletme Hizmetleri TAV Havalimanları Holding in havacılık dışı gelirlerini yöneten TAV İşletme Hizmetleri, TAV tarafından işletilen havalimanlarında ticari alan tahsisi, reklam ve tanıtım alanlarının kiralanması, primeclass CIP Servis, Özel Yolcu Salonu İşletmeciliği, TAV Tourism, TAVPORT.COM Seyahat Portalı, TAV Passport Kart Üyelik Programı, primeclass Lounge Card, Airporteasy.com hizmetlerini yürütmekte ve The Gate Havalimanı Dergisi ni yayımlamaktadır. TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarında müşteri odaklı bir yaklaşımla katma değer yaratan birçok farklı hizmet sunar. Ayrıca ileri teknoloji ve güçlü altyapısı sayesinde yenilikçi projeleri hayata geçirir. İş geliştirme anlayışını küresel bir bakış açısı üzerine kuran, TAV İşletme Hizmetleri nin operasyon haritası geniş bir coğrafyayı kapsamaktadır. İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Alanya Gazipaşa ve Milas Bodrum Havalimanı yolcularına ayrıcalıklı hizmetler sunan TAV İşletme Hizmetleri; yurtdışında Gürcistan da Tiflis ve Batum, Tunus ta Enfidha ve Monastır, Makedonya da Üsküp ve Ohrid, Letonya da Riga ve Suudi Arabistan da Medine Havalimanları nda uzman kadrosuyla 7/24 hizmet verir. Her yıl, yolu havalimanından geçen milyonlarca kişinin yararlandığı bu benzersiz hizmetlerin arkasında, dinamik ve genç TAV İşletme Hizmetleri ekibinin benimsediği takım ruhu yatar. Hayata geçirilen tüm projelerde elde edilen yüksek memnuniyet oranındaki en büyük rol; engin bilgi birikimi ve beraberindeki tecrübededir.

4 TAV İşletme Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti ni ilke edinmiş olan TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarını yolculara her türlü konforun sınırsız biçimde sunulabileceği mekanlar olarak görür ve çalışmalarını bu yönde sürdürür. Vizyonumuz Terminal işletmelerinde yer alan, havacılık dışı faaliyetlerin ve gelirlerin yönetimindeki yenilikçi yaklaşımımızı geliştirmek. Sunduğumuz fark yaratan yolcu hizmetleriyle Türkiye ve yakın coğrafyadaki liderliğimizi sürdürmek. Misyonumuz Terminallerde havacılık dışı faaliyet ve gelirleri, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yöneterek, havalimanı işletmeciliğinde önemli bir katma değer sağlamak. Değerlerimiz Profesyonellik TAV çalışanları işini en yüksek standartlarda yapar, işiyle ilgili gelişmeleri izler ve çalışmalarına yüksek düzeyde özen gösterir. İlişkilerinde, işini ve işle ilgili önceliklerini dikkate alır. Saygı TAV çalışanları insana, çevreye, yasalara ve düzenlemelere saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içerisinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimser. Tüm çalışmalarında dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranır. Dinamizm TAV çalışanları, dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimsemiştir. Koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışır. Çevreyi ve koşulları sürekli olarak inceler, değişimi izler ve değişime zamanında yanıt verir, uyum sağlar. Yenilikçilik TAV çalışanları müşteri memnuniyetini temel alan süreçlerinde, sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratır. Farklılığın, yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincindedir. Sunduğu hizmetin farklı, çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösterir. Ekip Çalışması TAV çalışanları iş birliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının, başarının temeli olduğunun farkındadır. Ekip çalışmasını, kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekler.

5

6 primeclass CIP Servis Havalimanında yolculara seyahat öncesinde ve sonrasında, profesyonel personel tarafından verilen asistanlık hizmetinin yanı sıra seyahat süresince sunulan geniş hizmet yelpazesiyle konfor ve ayrıcalığı yaşatır.

7 Konuklar havalimanında primeclass CIP Servis personeli tarafından karşılanır.

8 Gidiş yolculuğunda konuklarımızın bagajları, bagaj taşıma görevlisi tarafından alınır. Özel primeclass güvenlik geçişinin ardından check-in ve pasaport işlemleri, CIP personeli eşliğinde tamamlanır.

9 CIP personeli asistanlığında rahat bir alışveriş yapabilmenin keyfine varan konuklar, özel primeclass CIP Servis kasalarında ödeme rahatlığını yaşarlar.

10 Konuklar, özel yolcu salonunda stresten uzaklaşıp sakin bir ortamda dinlenebilirler. İhtiyaç duymaları halinde ofis rahatlığında çalışmalarına devam edebilir, internetten faydalanabilir, gazete ve dergi okurken ya da TV izlerken sınırsız ve lezzetli ikramların tadına bakabilirler.

11 Uçuş saati geldiğinde özel yolcu salonundan Ring Aracı* ile alınarak CIP Personel eşliğinde uçuş kapılarına bırakılırlar. * Ring Hizmeti İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali nde verilmektedir.

12 Geliş yolculuğunda ise primeclass CIP Servis ayrıcalığı, hostes ve bagaj taşıma görevlisi tarafından konuklarımızın uçuş kapısında* karşılanmalarıyla başlar. Gerektiğinde vize işlemleri CIP personel asistanlığında gerçekleştirilir. Özel pasaport noktasında kontrol işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirilir. * Uçağın açık kapıya yanaşması halinde yolcular terminal girişinde karşılanır.

13 Ve daha fazlası... primeclass CIP Servis ayrıca, yolcuların seyahatleri esnasında ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri karşılayabilmek için zengin ürün yelpazesi ile yolculara havalimanı içinde ve dışında sunduğu alternatif çözümlerle, ayrıcalık ve zaman kazandırır.

14 Transfer : Şehir - havalimanı - şehir transferlerini özel şoförlü VIP araçlar ile gerçekleştirir. Araç Kiralama : Zengin araç filosu ile şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama seçeneği sunar. Apron* Bilet Otel Tur Çiçek : : : : : Havalimanında özel apron araçları ile karşılanan primeclass yolcular, yaşadıkları uçuş rahatlığını, apron ile uçuş kapısı arasında geçirdikleri sürede de hissederler. Tüm uçuş rezervasyonlarını en kısa zamanda yapar. Dünyadaki tüm otellere rezervasyon imkanı sunar. Yabancı konuklara İstanbul ziyaretlerinde, alternatifli şehir turları organize eder. Karşılama ve uğurlamalarda çiçek hediye etmek isteyen yolculara en kolay çözümleri sunar. * Apron transfer hizmeti İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa Havalimanları nda gelişte, THY uçuşlarında verilmektedir.

15 Özel Yolcu Salonu İşletmeciliği primeclass CIP Servis, sunduğu kişiye özel butik hizmetler ile yolculara ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açarak müşterilerine farklı olanaklar sunmak isteyen havayolu şirketleri, bankalar ve diğer kurumlar için Türkiye ve yurtdışındaki havalimanlarında 4 kategoride birçok özel yolcu salonunun işletmesini yürütmektedir.

16 primeclass Lounge A ve A + konuklarımız için bütün ayrıcalıkların düşünüldüğü özel yolcu salonları (kurum içi tasarım ve mimari) 1 Havayolu Şirketi Özel Yolcu Salonu Sadece havayolu şirketlerine özel yolcu salonları (kurum içi tasarım ve mimari) 2 Şirketlere Özel Yolcu Salonu Özel kurumlar ve şirketler adına sponsor aracığıyla veya sponsorsuz olarak işletilen, özel yolcu salonları (kurum içi veya dışarıdan destekli tasarım ve mimari) 3 Comfort Lounge Daha ekonomik alternatifleri tercih eden konuklarımıza özel yolcu salonları (kurum içi tasarım ve mimari) 4

17 Türkiye deki Özel Yolcu Salonları (Lounge) İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali Akbank Wings primeclass Lounge THY CIP Özel Yolcu Salonu primeclass Lounge İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Comfort Lounge Emirates Lounge primeclass Lounge Akbank Wings primeclass Lounge TTNET Platin Özel Yolcu Salonu Skyteam Özel Yolcu Salonu Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali AnadoluJet primeclass Lounge THY CIP Lounge Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali Comfort Lounge İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali Comfort Lounge THY CIP Lounge İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali Comfort Lounge Bodrum Milas Havalimanı İç Hatlar Terminali Comfort Lounge

18 Yurtdışındaki Özel Yolcu Salonları (Lounge) Tiflis Uluslararası Havalimanı / Gürcistan primeclass Lounge (Gidiş) primeclass Lounge (Geliş) Batum Uluslararası Havalimanı / Gürcistan primeclass Lounge (Gidiş) Enfidha-Hammamet Uluslararası Havalimanı / Tunus primeclass Lounge (Gidiş) Monastır Habib Bourguiba Uluslararası Havalimanı / Tunus primeclass Lounge Üsküp Alexander The Great Uluslararası Havalimanı / Makedonya primeclass Business Lounge (Gidiş) primeclass Lounge (Geliş) primeclass VIP Lounge (Gidiş - Geliş /Genel Havacılık) Ohrid St. Paul The Apostle Uluslararası Havalimanı / Makedonya primeclass Business Lounge VIP Terminali

19

20 "primeclass" Lounge Card, uçuş öncesinde konforunuz için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bir ortamda, size ve beraberinizdeki konuklarınıza ayrıcalıklı hizmetler sunar.

21 Uçağınızı beklerken; Dünya mutfaklarını bir araya getiren menümüzün farklı lezzetlerinden tadabilir, Tablet bilgisayarlarımız ve Wi-fi üzerinden yarım kalan işlerinize devam edebilir, TV, gazete ve dergiler sayesinde gündemi takip edebilir, Salon içerisindeki oyun odasında çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilir, Playstation, masaj koltuğu ve duş imkanı ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

22 "primeclass" Lounge Card ınızı kullanabileceğiniz lounge lar* İstanbul Atatürk Havalimanı primeclass Lounge / İç Hatlar primeclass Lounge / Dış Hatlar Comfort Lounge / Dış Hatlar Ankara Esenboğa Havalimanı AnadoluJet primeclass Lounge / İç Hatlar Comfort Lounge / Dış Hatlar İzmir Adnan Menderes Havalimanı Comfort Lounge / İç Hatlar Comfort Lounge / Dış Hatlar Bodrum Milas Havalimanı Comfort Lounge / İç Hatlar *Hizmetler terminallere göre farklılık gösterebilir

23

24 Dünyanın her yerinde, havalimanında özel asistanınız olsun!

25 Airporteasy.com, dünya üzerindeki birçok havalimanından yapılan seyahatlerin öncesi ve sonrasında konfor ve ayrıcalık sunmak üzere tasarlanmış özel asistanlı yolcu hizmet ağıdır. Airporteasy.com üzerinden dünyadaki birçok havalimanında alabileceğiniz özel asistanlık hizmeti sayesinde, terminalde geçirdiğiniz süre boyunca, asistanlar eşliğinde stressiz ve konforlu bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilir, Lounge da ağırlanır ve hızlı geçiş imkanları ile zamandan kazanır, keyifli bir seyahate adım atar ya da seyahatinizi keyifle tamamlayabilirsiniz. Bu hizmetin içinde neler mi var? 1. Yolcu Karşılama Havalimanı girişinde ya da uçuş kapısında özel asistan tarafından karşılanırsınız. 2. Uçuş İşlemleri Pasaport, check-in ve vize işlemlerinizi özel asistan eşliğinde hızlı ve ayrıcalıklı olarak tamamlayabilirsiniz. 3. Lounge Hizmeti aldığınız havalimanındaki anlaşmalı Lounge da ağırlanır, uçuş öncesi zamanınızı keyifle geçirebilirsiniz. 4. Terminal İçi Ulaşım Uçuş kapınızdan özel terminal içi araçlarla alınır ya da uçuş kapınıza bırakılırsınız. 5. Uğurlama İşlemleriniz tamamlandığında asistanınız tarafından terminalden uğurlanırsınız. 6. Apron Transfer Hizmetin sunulabildiği terminallerde uçaktan ayrı bir özel yolcu aracı ile alınarak terminal binasına getirilebilirsiniz ya da uçağınıza bırakılırsınız. 7. VIP Servis VIP Servis imkanı olan havalimanlarında VIP Lounge a alınırsınız. Siz Lounge da zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirirken, bagaj, pasaport, gümrük ve vize işlemleriniz özel asistanlar tarafından gerçekleştirilir. *Hizmetler; ülke, şehir ve havalimanına göre farklılık gösterebilir.

26

27 Havalimanında Ayrıcalığın Kartı

28 Otopark & Vale Size 30 gün boyunca, ücretsiz otopark ve vale hizmeti sunuyoruz.

29 Hızlı Geçişler Havalimanlarındaki kontrol noktalarından vakit kaybetmeden geçişinizi sağlıyoruz.

30 Check-in Uçuş sınıfı farketmeksizin, anlaşmalı havayollarının business kontuarlarında check-in işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

31 Özel Yolcu Salonu (Lounge) Yurtiçindeki ve yurtdışındaki anlaşmalı havalimanlarında yer alan özel yolcu salonlarında, sizi ücretsiz olarak ağırlıyoruz.

32 Ring Hizmeti Terminal içi ring araçlarımız ile sizi uçuş kapısına kadar bırakıyoruz.

33 Duty Free Duty Free alışverişlerinizde, size özel indirimler ve ayrıcalıklı kasa hizmeti sunuyoruz.

34 Konaklama TAV Airport Otel deki konaklamalarınızda özel indirim sunuyoruz.

35 Restoran & Kafeler Havalimanlarımızdaki anlaşmalı lezzet duraklarında %30 indirim fırsatı sunuyoruz.

36 Transfer Yurtiçi ve yurtdışında uygun fiyatlar ve özel şoförlü araçlarla transferlerinizi sağlıyoruz.

37 Araç Kiralama Şoförlü veya şoförsüz olmak üzere, size özel indirimlerle araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

38 TÜRKİYE GÜRCİSTAN TUNUS MAKEDONYA İstanbul Atatürk Havalimanı Ankara Esenboğa Havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı Bodrum Milas Havalimanı Tiflis Uluslararası Havalimanı Batum Uluslararası Havalimanı Enfidha Hammamet Havalimanı Skopje Alexander the Great Uluslararası Havalimanı Ohrid St. Paul the Apostle Uluslararası Havalimanı Ücretsiz Otopark Ücretsiz Vale* Terminal Girişlerinde Ayrıcalık Business Check-in Hızlı Pasaport Geçişi Hızlı Güvenlik Geçişi Ring Hizmeti Ücretsiz Özel Yolcu Salonu** Duty Free de Avantajlı Alışveriş Duty Free de Ayrıcalıklı Ödeme Noktası Restoran ve Kafelerde %30 indirim İndirimli Transfer Hizmeti Araç Kiralamada İndirim*** TAV Airport Hotel de İndirimli Konaklama * Otopark hizmet kullanım hakkı mevcut olduğu sürece geçerlidir. 30 günlük ücretsiz otopark kullanımı bitene kadar; valeyi kullanan müşterilerden, vale hizmet bedeli alınmayacaktır. ** Ücretsiz giriş hakkı bulunan özel yolcu salonları için lütfen Ücretsiz Özel Yolcu Salon Kullanımı sayfasına bakınız. *** Anlaşmalı araç kiralama şirketinin tüm Türkiye ofislerinde geçerlidir. Hizmetlerin kullanımı öncesinde ve/veya hizmet esnasında TAV Passport Kart ibraz edilmelidir. Üyeler yanlarında 1 misafir ve 0-18 yaş arası çocukları ile birlikte hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirler. Kart kullanımı kişiye özeldir. Başkası tarafından kullanılamaz, hakları devredilemez. Hizmet detayları için lütfen kullanım koşullarını inceleyiniz.

39

40 Havalimanında Ayrıcalık ve Ötesi...

41 TAV Passport Kart hizmetlerine ek olarak TAV Passport Plus Kart a özel hizmetlerimiz: Seyahat Sigortası, Asistanlık ve Concierge 7 gün 24 saat 0 (216) no lu hattı arayarak Asistans, Concierge ve Seyahat Sigortası Hizmeti'nden faydalanabilirsiniz. primeclass CIP Servis Yılda 12 defa primeclass CIP Servis, Havalimanında Asistanlı Özel Yolcu Hizmeti nden ücretsiz olarak yararlanabiliriz. Transfer Yılda 12 defa ücretsiz olarak Transfer Hizmeti ni kullanabilirsiniz. Otopark & Vale 60 gün boyunca Otopark & Vale Hizmeti nden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

42

43 Sınırsız Ayrıcalıklar Kulübü TAV Passport Edition, seyahatleriniz boyunca havalimanlarında sınırsız ayrıcalığı hissedeceğiniz çok özel bir üyelik programıdır. Hem yurtiçi hem de yurtdışındaki havalimanlarında, uçuş öncesi ve sonrası konfor, hız ve keyfinizi katlamak üzere sizi, TAV Passport Edition ın Sınırsız Ayrıcalıklar Kulübü ne davet ediyoruz.

44 Otopark&Vale Havalimanlarındaki otopark ve vale hizmetleri, size yakışan ayrıcalıklarla, sınırsız ve ücretsiz olarak hizmetinizde!

45 Hızlı Geçişler Havalimanındaki kontrol noktalarından TAV Passport Edition ayrıcalığıyla geçerek zaman kazanın!

46 Havalimanında Özel Asistanlık Hizmeti Siz ve konuklarınız İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları nda primeclass CIP Servis tarafından sunulan özel asistanlık hizmetinden ücretsiz olarak faydalanırken havalimanında geçirdiğiniz her dakikada konforu hissedin.

47 Özel Yolcu Salonu (Lounge) Konuklarınız ile birlikte yurtiçi ve yurtdışındaki anlaşmalı özel yolcu salonlarından sınırsız ve ücretsiz olarak faydalanın.

48 Business Check-in Uçuş sınıfı fark etmeksizin, anlaşmalı havayollarının business kontuarlarında check-in hizmetinden yararlanın.

49 Ring Hizmeti Ring araçlarımızla, terminal içinden uçuş kapısına kadar zahmetsizce gitmenin farkını yaşayın.

50 Duty Free Duty Free alışverişlerinizde size özel indirimlerden ve ayrıcalıklı ödeme kasalarından yararlanın.

51 Restoran & Kafeler Havalimanındaki anlaşmalı restoran ve kafelerde %30 indirimin keyfini çıkarın. Araç Kiralama Anlaşmalı firmalarımızdan dilediğiniz model aracı, şoförlü veya şoförsüz olarak size özel indirimlerle kiralayabilirsiniz.

52 Özel Şoförlü Transfer Hizmeti Havalimanı transferlerinizi özel şoförlü araçlarla, sınırsız ve ücretsiz olarak gerçekleştirin.

53 Araç Kiralama Anlaşmalı firmalarımızdan, size özel indirimlerle şoförlü veya şoförsüz araç kiralamanın konforunu yaşayın.

54 Konaklama TAV Airport Otel deki konaklamalarınızda özel indirimden yararlanın.

55 İstanbul Atatürk Havalimanı TÜRKİYE Ankara Esenboğa Havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı Bodrum Milas Havalimanı YURTDIŞI ANLAŞMALI HAVALİMANLARI* Ücretsiz Otopark Ücretsiz Vale Business Check-in Ring Hizmeti Hızlı Pasaport Geçişi Hızlı Güvenlik Geçişi Ücretsiz Özel Yolcu Salonu* Ücretsiz Transfer Hizmeti** Araç Kiralamada İndirim*** Ücretsiz primeclass CIP Servis (40 kullanım)**** Duty Free de Avantajlı Alışveriş Duty Free de Ayrıcalıklı Ödeme Noktası Restoran ve Kafelerde %30 İndirim Terminal Girişlerinde Ayrıcalık TAV Airport Hotel de İndirimli Konaklama Concierge, Sigorta, Asistans *TAV Havalimanları tarafından işletilen özel yolcu salonları için TAV primeclass /Özel Yolcu Salonu kullanım sayfasından, anlaşmalı yurtdışı özel yolcu salonları için ise adresinden bilgi alabilirsiniz. Üyeler, TAV Havalimanları tarafından işletilen salonlarda yanlarında bir misafirleri ve 0-18 yaş arasındaki çocukları ile faydalanabilir, yurtdışındaki anlaşmalı özel yolcu salonlarında ise bir misafirleri ile giriş yapabilirler. ** Ücretsiz transfer hizmetimizden İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Antalya da yararlanabilirsiniz. 80 km üzeri transferler için fiyat teklifi alabilirsiniz. *** Anlaşmalı araç kiralama şirketinin tüm Türkiye ofislerinde geçerlidir. **** Havalimanında özel asistanlık hizmeti için en fazla 10 kişilik rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hizmetlerin kullanımı öncesinde ve/veya hizmet esnasında TAV Passport Edition Kart ibraz edilmelidir. Üyeler yanlarında 1 misafir ve 0-18 yaş arası çocukları ile birlikte hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirler. Kart kullanımı kişiye özeldir. Başkası tarafından kullanılamaz, hakları devredilemez. Hizmet detayları için lütfen kullanım koşullarını inceleyiniz.

56

57 Kurumsal Seyahatlerinizin Çözüm Ortağı

58 TAV Tourism TAV Tourism, TAV Havalimanları Holding in tecrübesi ile turizm ve havacılık faaliyetlerini birleştirerek sektörde çıtayı yükselten, öncü kuruluşlardan biridir. A Grubu bir turizm acentası olarak hizmet veren TAV Tourism, IATA, TURSAB, ASTA, MPI, UFTAA ve SITE gibi birçok yerli ve yabancı kuruluşun da üyesidir.

59 Uçak Bileti Rezervasyonları: TAV Tourism, müşterilerinin yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerini, en uygun fiyatlarla ve en konforlu şekilde planlar. Güvenilir, deneyimli ve hızlı seyahat danışmanları sayesinde 172 den fazla IATA ya bağlı, havayolu şirketinden uçak bileti rezervasyonu yapar. Otel Rezervasyonları: Dünyanın dört bir yanında, birçok farklı otelle anlaşmalı olan TAV Tourism, iş veya tatil odaklı her türlü seyahatinizde sizinle... Transfer ve Araç Kiralama: Zengin araç filosuyla müşterilerine transfer ve araç kiralama hizmeti verir. Özel Jet ve Helikopter Kiralama: İstediğiniz an, özel jet ve helikopter kiralama hizmeti sunar. tavtourism.com

60 Balayı Paketleri: TAV Tourism, yeni evli çiftlerin en değerli balayı tatillerini unutulmaz özel günlere dönüştürür. Dünyanın en güzel şehirleri, en güzel kumsalları, en berrak denizleri, en seçkin otelleri ve gemileri, TAV Tourism müşterilerinin hizmetinde Spa &Wellness: Hazırladığı spa paketleri ile Türkiye nin ve dünyanın birçok farklı spa merkezinde müşterilerini zihinsel, bedensel ve ruhsal uyuma kavuşturur. Cruise Turları: Filmlere konu olmuş muhteşem gemilerde, rüya gibi Cruise turları organize eder. Mavi Yolculuk: Türkiye nin en değerli koylarına sahip Akdeniz ve Ege ye muhteşem turlar düzenler. tavtourism.com

61 Golf Turizmi: Dünyanın birçok yerine golf turları düzenler. Belek ten Portekiz e, İskoçya dan Hawaii ye, golf kulüplerine rezervasyon veya turnuvalara katılma imkânı sunar. Gurme Turları: Dünya lezzetlerini tanımak ve yöresel mutfaklarla tanışmak isteyenleri, özel hazırladığı gurme turlarıyla lezzetlerin doğduğu coğrafyalara götürür. Spor Turizmi: Dünyanın birçok yerinde düzenlenen spor organizasyon ve etkinliklerine özel turlar gerçekleştirir. tavtourism.com

62 Toplantı ve Organizasyonlar (M.I.C.E.): TAV Tourism Toplantı ve Organizasyonlar Departmanı; kurumsal toplantılar, seminerler, teşvik organizasyonları, ulusal-uluslararası kongreler ve özel etkinlikleri, müşteri beklentilerine en uygun şekilde gerçekleştirir.

63 Toplantı-Seminerler (Meetings): Tüm toplantı ve seminer organizasyonları için tasarım, planlama ve koordinasyon faaliyetleri; kuruma özel hazırlanan konseptlere göre her türlü basılı, görsel, teknik uygulama; toplantı sunumları, eğitim seminerleri, bayi toplantıları gibi etkinlikler global ve yenilikleri yansıtan bir bakış açısıyla sunulur. Teşvik Organizasyonları (Incentive): Dünyanın dört bir yanında, rehberler eşliğinde organize edilen ve her firma için özel düşünülmüş, sıra dışı motivasyon gezileri düzenler. Programların tasarımı ve iletişimi, otel, restoran ve mekân temin edilir. Havalimanında CIP karşılama ve uğurlama hizmetleri ile CIP Salonları ndan faydalanma imkânları; organizasyonun konseptine uygun kara, hava, deniz ulaşımı; hostes, güvenlik, sağlık, teknik ve lojistik ekibinin kurulması yönetilmesi gibi konularda profesyonel hizmet sağlar. Kongreler (Congresses): Kongre, fuar veya sergi organizasyonlarında sponsorluk koordinasyonu, sahne, ses ve ışık mühendisliği, görsel uygulamalar ve kültürel etkinlikler, temalı geceler, kayıt sırasında ve kongre süresince ileri teknolojinin kullanılması, kiosk teknolojisi, online kayıt yazılımları, basılı malzemeler, hediyeler, plaketler, sekreterya, simultane tercüme hizmetleri, hostes, güvenlik, sağlık, teknik, lojistik, yiyecek, içecek hizmetleri gibi operasyonel detaylar, kuruma özel seçkin hizmet anlayışıyla sunulur. Organizasyonlar (Events): Şirketlerin hedefledikleri organizasyonlara göre yaratıcı konseptler tasarlar. Farklı etkileyici mekânların seçimi, dekorasyon, ses, ışık ve görüntü sistemleri, teknolojik altyapı, işitsel uygulama, davetlilerle iletişim, basılı ve görsel malzemeler ile promosyonlar sağlar. Hostes kadrosu ile etkileyici ağırlama hizmetleri, kültürel etkinlikler, temalı organizasyonlar, sahne etkinlikleri ve ürün lansmanları gibi çok çeşitli organizasyonlar düzenler. tavtourism.com

64

65

66 TAVPORT.COM, TAV Tourism in online satış sitesi olarak Ayrıcalık, hız ve güven felsefesi ile hizmet verir. Müşterilerine sunduğu Uçak Bileti, Otel Rezervasyonları, Araç Kiralama, Tur, Cruise, Vize hizmetlerini diğer özel hizmetleri ile birleştirerek müşterilerinin seyahatlerinin ayrıcalıklı ve kusursuz geçmesini sağlar.

67 TAV Havalimanları Holding tarafından işletilen havalimanlarında, havacılık dışı ticari faaliyetlerin planlanması ve reklam alanları konularında hizmet verir.

68 Ticari Alan Tahsisi TAV İşletme Hizmetleri, Türkiye nin ve dünyanın seçkin firmalarına, havalimanlarında ofis ve mağaza tahsisi sağlar.

69 ATM Alanları TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarında bankalara özel olarak ATM alanları tahsis eder.

70 Reklam Alanları TAV İşletme Hizmetleri, satışını yaptığı reklam ve tanıtım alanları sayesinde her gün onbinlerce kişinin kullandığı havalimanlarında, reklam kampanyalarının hedef kitleye etkin biçimde ulaşmasını sağlar.

71 Stand ve Film - Reklam Çekimleri Havalimanlarında stand kiralamanın yanı sıra, film ve reklam çekimlerine özel alanlar tahsis eder.

72 Kalitemiz yurtiçi ve yurtdışında 9001:2008 ve ISO 10002:2004 sertifikaları ile belgelenmiştir.

73 Tek hedefimiz; havalimanında memnuniyetiniz!

Havalimanında Kişiye Özel Servisler

Havalimanında Kişiye Özel Servisler Havalimanında Kişiye Özel Servisler Seyahat planlarınızı yaparken ihtiyaç duyduğunuz herşey tek adreste! TAV primeclass, özel bir seyahat danışmanı gibi çalışarak, araç kiralamadan özel şoförlü transferinize,

Detaylı

Havalimanında Kişiye Özel Servisler

Havalimanında Kişiye Özel Servisler Havalimanında Kişiye Özel Servisler Seyahat planlarınızı yaparken ihtiyaç duyduğunuz herşey tek adreste! TAV primeclass, özel bir seyahat danışmanı gibi çalışarak, araç kiralamadan özel şoförlü transferinize,

Detaylı

Yolcularımıza yakışan ayrıcalık primeclass CIP Servis

Yolcularımıza yakışan ayrıcalık primeclass CIP Servis Yolcularımıza yakışan ayrıcalık primeclass CIP Servis TAV Havalimanları Holding bünyesinde İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, Gürcistan Tiflis ve Batum, Tunus Enfidha, Makedonya Üsküp ve Ohrid Uluslararası

Detaylı

Havalimanındaki Ayrıcalıklar Dünyası, primeclass CIP Servis

Havalimanındaki Ayrıcalıklar Dünyası, primeclass CIP Servis Havalimanındaki Ayrıcalıklar Dünyası, primeclass CIP Servis TAV Havalimanları Holding bünyesinde İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, Tiflis ve Batum Havalimanlarında hizmet veren primeclass CIP Servis,

Detaylı

K O N F O R Y A R A T I Y O R U Z...

K O N F O R Y A R A T I Y O R U Z... K O N F O R Y ARAT I YORUZ... TAV İşletme Hizmetleri olarak tecrübemiz ve bilgi birikimimizle seyahatlerinizde geçirdiğiniz zamanı, ayrıcalığa dönüştürüyoruz. İÇİNDEKİLER TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. TAV

Detaylı

Maxx Royal Resorts tan Maxx Royalty Card

Maxx Royal Resorts tan Maxx Royalty Card Maxx Royal Resorts tan Maxx Royalty Card Maxx Royalty Programı, Maxx Royal Resorts ta geçireceğiniz tatillerde, size özel ayrıcalıklı hizmetler ve indirimler sunuyor. Uçak ve helikopter kiralamanın yanı

Detaylı

Maxx Royal Resorts tan Maxx Royalty Card

Maxx Royal Resorts tan Maxx Royalty Card Maxx Royal Resorts tan Maxx Royalty Card Maxx Royalty Programı, Maxx Royal Resorts ta geçireceğiniz tatillerde, size özel ayrıcalıklı hizmetler ve indirimler sunuyor. Uçak ve helikopter kiralamanın yanı

Detaylı

Genel Havacılık Terminalleri. Dünyaya Açılan En Özel Kapınız

Genel Havacılık Terminalleri. Dünyaya Açılan En Özel Kapınız Genel Havacılık Terminalleri Dünyaya Açılan En Özel Kapınız İSTANBUL ANKARA İZMİR BODRUM 01 GENEL HAVACILIK TERMİNALLERİ GENEL HAVACILIK TERMİNALLERİ 02 BIZ KONUKLARIMIZA IYI YOLCULUKLAR DEGIL, ESSIZ VE

Detaylı

Voyage Hotels ten Voyage Loyalty Card

Voyage Hotels ten Voyage Loyalty Card SILVER GOLD PLATINUM Voyage Hotels ten Voyage Loyalty Card Voyage Loyalty Card Programı, Voyage Hotels te geçireceğiniz tatillerde, size özel ayrıcalıklı hizmetler ve indirimler sunuyor. Voyage Loyalty

Detaylı

Voyage Hotels ten Voyage Loyalty Card

Voyage Hotels ten Voyage Loyalty Card SILVER GOLD PLATINUM Voyage Hotels ten Voyage Loyalty Card Voyage Loyalty Card Programı, Voyage Hotels te geçireceğiniz tatillerde, size özel ayrıcalıklı hizmetler ve indirimler sunuyor. Voyage Loyalty

Detaylı

Genel Havacılık Terminalleri. Dünyaya Açılan En Özel Kapınız

Genel Havacılık Terminalleri. Dünyaya Açılan En Özel Kapınız Genel Havacılık Terminalleri Dünyaya Açılan En Özel Kapınız İSTANBUL ANKARA İZMİR 01 GENEL HAVACILIK TERMİNALLERİ GENEL HAVACILIK TERMİNALLERİ 02 BIZ KONUKLARIMIZA IYI YOLCULUKLAR DEGIL, ESSIZ VE UNUTULMAZ

Detaylı

ANKARA I İSTANBUL I RİZE I ADANA I İZMİR I HOPA

ANKARA I İSTANBUL I RİZE I ADANA I İZMİR I HOPA ANKARA I İSTANBUL I RİZE I ADANA I İZMİR I HOPA Her detayı düşünülmüş toplantılar, organizasyonlar, projeler ve fazlası... 1998 yılından itibaren hizmet veren EDFA Turizm ve Seyahat Acentası, bugün Türkiye

Detaylı

OCT Organisation Congress Travel

OCT Organisation Congress Travel OCT Organisation Congress Travel OCT müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olma hedefini 1996 yılından bu yana tutkuyla sürdürmektedir. Bu dinamizm ve butik hizmet anlayışı ile OCT imza attığı yüzlerce

Detaylı

Ekip çalışması sayesinde Butterfly Travel markasını daha ilerilere taşımak.

Ekip çalışması sayesinde Butterfly Travel markasını daha ilerilere taşımak. 1 HAKKIMIZDA Uzun yıllardan bu yana sektörde hizmet veren firmamız yılların verdiği tecrübe ve güven ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Sektörde birçok firma arasından

Detaylı

Siz sadece işinizle ilgilenin. Biz seyahat ve etkinlikleriniz ile ilgili tüm detayları organize edelim.

Siz sadece işinizle ilgilenin. Biz seyahat ve etkinlikleriniz ile ilgili tüm detayları organize edelim. Genious of Corporate Travel and Event Management Siz sadece işinizle ilgilenin. Biz seyahat ve etkinlikleriniz ile ilgili tüm detayları organize edelim. Turkey Partner Of Hakkımızda Donelli,bir çoğu kendi

Detaylı

MICEPLAN TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI

MICEPLAN TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI MICEPLAN TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI ŞİRKET PROFİLİ 1999 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ile faaliyet gösterdiğimiz M.I.C.E sektöründe, pek çok ilke imza attık. TÜRSAB üyesi MICEPLAN Turizm ve Seyahat

Detaylı

Genious of corporate travel. Siz sadece işinizle ilgilenin. Biz seyahatleriniz ile ilgili tüm detayları organize edelim.

Genious of corporate travel. Siz sadece işinizle ilgilenin. Biz seyahatleriniz ile ilgili tüm detayları organize edelim. Genious of corporate travel Siz sadece işinizle ilgilenin. Biz seyahatleriniz ile ilgili tüm detayları organize edelim. Hakkımızda Donelli, portföyünde farklı sektörlerde faaliyet gösteren Ulusal ve Uluslararası

Detaylı

NEDEN BİZ??? Kurumumuzu öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz;

NEDEN BİZ??? Kurumumuzu öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz; BİZ KİMİZ? Lupa M.İ.C.E, iş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığımız kurumların özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitlenebilen ürünler ve çözümler sunmayı hedefleyen bir etkinlik yönetimi

Detaylı

MOSKOVA 15 20 EYLÜL 2013 TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş.

MOSKOVA 15 20 EYLÜL 2013 TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş. WORLD FOOD MOSCOW 2013 MOSKOVA 15 20 EYLÜL 2013 TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ

Detaylı

www.navigatour.net Firmanıza özel çözümler için hazırız

www.navigatour.net Firmanıza özel çözümler için hazırız www.navigatour.net Firmanıza özel çözümler için hazırız 1 Bizi daha iyi tanıyın! Navigatour Hakkında; Navigatour Seyahat Acentesi, 1999 yılında uzun yıllar turizme hizmet etmiş, kendi alanındaki profesyonel

Detaylı

Sayın Yetkili, 05 Aralık 2011. Ekte, özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Berlin programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız.

Sayın Yetkili, 05 Aralık 2011. Ekte, özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Berlin programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız. , 1971 YILINDAN BUGÜNE 40 YILLIK TECRÜBENİN VERMİŞ OLDUĞU ÜSTÜN DENEYİMİ GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. ; YEPYENİ BİRVİZYONLA; DEĞİŞİK SEKTÖRLERDE BÜYÜME

Detaylı

Marka ya üyelik farklılık yaratır

Marka ya üyelik farklılık yaratır Marka ya üyelik farklılık yaratır bestwestern.com Best Western, dünyanın en büyük otel zincirine katılmanın avantajları. Best Western bağımsız kişiler tarafindan sahip olunan ve yönetilen bir otelciler

Detaylı

BAKÜ (3) MURANO TURİZM A.Ş.

BAKÜ (3) MURANO TURİZM A.Ş. BAKÜ (3) TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR

Detaylı

İÇİNDEKİLER RESMİ DOKUMANLAR

İÇİNDEKİLER RESMİ DOKUMANLAR İÇİNDEKİLER 1. FİRMA TANITIMI 2. FİRMANIN FAALİYETLERİ 3. FİRMANIN REFERANSLARI RESMİ DOKUMANLAR 4. TURSAB BELGESİ 5. IATA BELGESİ FİRMA TANITIMI 2000 yılında kurulan şirketimiz, inanç turizmin ilk ve

Detaylı

SEYAHAT İÇİN EN KONFORLU YÖNTEM

SEYAHAT İÇİN EN KONFORLU YÖNTEM SEYAHAT İÇİN EN KONFORLU YÖNTEM - Gate Transfer Istanbul'daki seyahatleriniz için konforlu, kolay kullanımlı ve kişiye özel transfer hizmeti sunmaktadır. - Sektörünün lideri olan onlarca kurumun seçkin

Detaylı

Sayın Yetkili, 02 Aralık 2011

Sayın Yetkili, 02 Aralık 2011 , 1971 YILINDAN BUGÜNE 40 YILLIK TECRÜBENİN VERMİŞ OLDUĞU ÜSTÜN DENEYİMİ GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. ; YEPYENİ BİRVİZYONLA; DEĞİŞİK SEKTÖRLERDE BÜYÜME

Detaylı

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR.

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. 19-22 NİSAN 2017 ( TÜRK HAVAYOLLARI İLE ) ( İZMİR ÇIKIŞLI ) MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR

Detaylı

+90 444 1 352 V İ L L A L A R V E S U İ T L E R

+90 444 1 352 V İ L L A L A R V E S U İ T L E R www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort +90 444 1 352 V İ L L A L A R V E S U İ T L E R /elaresort Zarafet ve kaliteyle zenginleşen kusursuz bir dünya... Mükemmellik üzerine kurulu yeni bir kavramla

Detaylı

YÖN GRUP wwww.yongrup.com

YÖN GRUP wwww.yongrup.com Geleceğe birlikte YÖN verelim YÖN GRUP wwww.yongrup.com HAKKIMIZDA 2000 yılında kurulan Yön Grup, merkez ofisi Ankara da bulunan ve bünyesinde farklı kuruluşları barındıran bir grup şirketidir. Şirketimiz

Detaylı

TALİS ORGANİZASYON. ta is A Tailor Made Event Company. for tailor made events. www.talis.com.tr

TALİS ORGANİZASYON. ta is A Tailor Made Event Company. for tailor made events. www.talis.com.tr TALİS ORGANİZASYON www.talis.com.tr for tailor made events www.talis.com.tr { { { tailor made: made, adapted, or suited for a particular purpose, use or person { tailor made: belirli bir duruma, amaca

Detaylı

Uluslar arası Organizasyon Hizmetleri

Uluslar arası Organizasyon Hizmetleri Uluslar arası Organizasyon Hizmetleri Turizm sektörü birikimi ve tecrübesiyle, 2009 Haziran ayı içerisinde Platinyum Turizm A.Ş. ünvanlı kurduğumuz firmayla çalışma hayatına başladık. Çeşitli Kamu Kurumları

Detaylı

İs İ t s a t n a bu b l l

İs İ t s a t n a bu b l l İstanbul Oniva Tur Toplantı organizasyonları, Konferanslar, Incentive turlar, özel etkinlikler, özel gruplar ve şirketlere özel teşvik programlarında 1995 ten bu yana 18 yıllık profesyonel deneyimi ile

Detaylı

w w w. k a h y a o t e l. c o m

w w w. k a h y a o t e l. c o m www.kahyaotel.com Elegant bir şehir oteliyiz Kahya Otel Ankara, Konforun ve şıklığın ön planda olduğu mimarisiyle, güleryüzlü hizmet anlayışıyla misafirlerin konforlu, kaliteli zamanlar geçirebilmesi

Detaylı

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin!

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! 444 87 36 Multinet Çağrı Merkezi Şirketlere, müşterilerine, üye işyerlerine ve çalışanlarına fayda sağlayan ve katma değerli çözümler sunan Multinet ile tanışın.

Detaylı

www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort +90 444 1 352 /elaresort

www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort +90 444 1 352 /elaresort +90 444 1 352 www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort /elaresort Zarafet ve kaliteyle zenginleşen kusursuz bir dünya... L U X U R I S M Luxurism, sadece bir kelime değil; mükemmelliğin heyecan

Detaylı

TAV, Bodrum dış hatları devraldı

TAV, Bodrum dış hatları devraldı TAV, Bodrum dış hatları devraldı TAV Havalimanları, Türkiye nin en önemli turizm destinasyonlarından Milas Bodrum Havalimanı nda iç hatların ardından dış hatlar terminalini devralarak işletmeye başladı.

Detaylı

TÜRK HAVAYOLLARI İLE İZMİR ÇIKIŞLI MURANO TURİZM A.Ş.

TÜRK HAVAYOLLARI İLE İZMİR ÇIKIŞLI MURANO TURİZM A.Ş. TÜRK HAVAYOLLARI İLE İZMİR ÇIKIŞLI MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI

Detaylı

ANUGA GIDA FUARI KÖLN 5-9 EKİM 2013

ANUGA GIDA FUARI KÖLN 5-9 EKİM 2013 ANUGA GIDA FUARI KÖLN 5-9 EKİM 2013 TÜRK HAVAYOLLARI İLE 4 Gece İstanbul Çıkışlı Sayın Yetkili, 11 Mart 2013 Ekte, sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Köln programımız ile ilgili detaylı

Detaylı

TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş.

TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş. TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ,

Detaylı

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Detaylı

TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş.

TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş. TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ,

Detaylı

eofis hizmetleri içeriği

eofis hizmetleri içeriği Alternatif çalışma alanları Elektrik, ısınma, soğutma, internet, bina aidatı, stopaj, temizlik, güvenlik, otopark giderlerini düşünmenize gerek yok! eofis size şimdilik Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy de,

Detaylı

TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş.

TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş. TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ,

Detaylı

Elite Hotels Darıca,İstanbul un yanıbaşında Kocaeli nin sanayi ve turizm ilçesi olan Darıca da yer almaktadır.

Elite Hotels Darıca,İstanbul un yanıbaşında Kocaeli nin sanayi ve turizm ilçesi olan Darıca da yer almaktadır. Öncelikle otelimize göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve işbirliğinize teşekkür ederiz. İstanbul Anadolu yakası otelciliğine yeni bir soluk getiren Elite Hotels,ilk şehir oteli olan Küçükyalı Elite Hotel

Detaylı

Multicar ile şirketinize hız ve avantaj katın.

Multicar ile şirketinize hız ve avantaj katın. ulticar ulticar Multicar ile şirketinize hız ve avantaj katın. Kurumsal araç ve filo kiralama hizmetlerinde anahtar teslim rahatlık sunan Multicar ile detaylarla yorulmayın, finansal ve operasyonel avantajlardan

Detaylı

www.higebzeist.com HOLIDAY INN Gebze Istanbul Asia

www.higebzeist.com HOLIDAY INN Gebze Istanbul Asia www.higebzeist.com HOLIDAY INN Gebze Istanbul Asia Holiday Inn Gebze - İstanbul Asia ya Hoşgeldiniz Dünyada 4500 ün üzerinde, en fazla otel sayısına sahip, IHG Intercontinental Hotels Grubu üyesi olan

Detaylı

Geleceği Bugünden Görmek...

Geleceği Bugünden Görmek... Geleceği Bugünden Görmek... Skycity - Pera GYO A.Ş. tarafından geliştirilmiş ve Denizli de satışa sunulmuş ticari binaların tescilli markasıdır. İş Dünyasında Yeni Bir Anlayış Skycity; Ege nin hızla gelişen

Detaylı

Sonsuz Mutluluğa Gerçek Bir Dokunuş...

Sonsuz Mutluluğa Gerçek Bir Dokunuş... Sonsuz Mutluluğa Gerçek Bir Dokunuş... Büyüleyici bir dünyanın kapılarını InterContinental İstanbul da aralayın... Birbirinden görkemli salonlarımızın keyifli atmosferi, dünya mutfaklarının seçkin örneklerinden

Detaylı

TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş.

TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM A.Ş. TÜRK HAVA YOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ,

Detaylı

BÜKREŞ - ROMANYA AY DAN TURİZM

BÜKREŞ - ROMANYA AY DAN TURİZM BÜKREŞ - ROMANYA 16-20 KASIM 2012 TÜRK HAVAYOLLARI , 1971 YILINDAN BUGÜNE 40 YILLIK TECRÜBENİN VERMİŞ OLDUĞU ÜSTÜN DENEYİMİ GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR.

Detaylı

Lobi ve Resepsiyon / Lobby & Reception

Lobi ve Resepsiyon / Lobby & Reception Lobi ve Resepsiyon / Lobby & Reception Denize sıfır konumlanan Sahil Martı Otel, konforlu odaları ve deneyimli kadrosu ile 30 yıldan bu yana konuklarını ağırlıyor. Eşsiz kumsalı ve deniz manzarası ile

Detaylı

Siz sadece valizinizi hazırlayın, detayları Otelnet e bırakın.

Siz sadece valizinizi hazırlayın, detayları Otelnet e bırakın. Siz sadece valizinizi hazırlayın, detayları Otelnet e bırakın. Multinet in kurumsal seyahat ve konaklama çözümleri için geliştirmiş olduğu Otelnet in avantajlı dünyası ile tanışın. Siz yalnızca ihtiyaçlarınızı

Detaylı

Aktivitem Catering ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi standartlarına sahiptir.

Aktivitem Catering ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi standartlarına sahiptir. HAKKIMIZDA Her türlü organizasyon ve davetlerin ikram servisi konusunda gerekli lezzet, kalite, estetik, hijyen, çabukluk yeteneği ile hizmet anlayışımızı Aktivitem Catering çatısı altında birleştirdik.

Detaylı

Hobi Kulüpleri. Psikolojik Destek. Kişisel Çözüm Danışmanı VIP Hizmetler Alışveriş İndirimi. Medikal Asistans

Hobi Kulüpleri. Psikolojik Destek. Kişisel Çözüm Danışmanı VIP Hizmetler Alışveriş İndirimi. Medikal Asistans Hobi Kulüpleri Vakıf Emeklilik te bireysel emeklilik sözleşmesi bulunanlar ayrıcalıklı Yaşam Kulüpleri dünyasında kapsamlı sağlık hizmetlerinden danışmanlığa, eğitimden spora birçok alanda hayatlarına

Detaylı

Milas- Bodrum Havalimanı nı TAV İşletecek

Milas- Bodrum Havalimanı nı TAV İşletecek Milas- Bodrum Havalimanı nı TAV İşletecek Türkiye nin en önemli turizm destinasyonlarından Milas Bodrum Havalimanı nın 20 yıl süreyle işletme hakkı için düzenlenen ihaleye TAV Havalimanları 717 milyon

Detaylı

Sarıçamlar Turizm'den 1 Gece 5 Yıldızlı Perissia Hotel'de Konaklamalı Kapadokya Turu

Sarıçamlar Turizm'den 1 Gece 5 Yıldızlı Perissia Hotel'de Konaklamalı Kapadokya Turu Sarıçamlar Turizm'den 1 Gece 5 Yıldızlı Perissia Hotel'de Konaklamalı Kapadokya Turu Milyonlarca yıllık ihtişamlı coğrafyasıyla Kapadokya'da keyifli anlar sizi bekliyor... Konaklamalar Perissia Hotel'lerden

Detaylı

TESİS BİLGİLERİ Oda Özellikleri * STANDART ODA SUITE ODA

TESİS BİLGİLERİ Oda Özellikleri * STANDART ODA SUITE ODA GENEL BAKIŞ Değerli Misafirlerimiz, Grand Hotel Ontur eşsiz doğası,temiz denizi ve çevresi, muhteşem Sakız Adası manzarası ile Türkiye nin gözbebeği Çeşme yarımadasında kurulmuş modern otelciliğin tüm

Detaylı

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR.

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ,

Detaylı

UÇAKLI PROMOSYON KAPADOKYA TURU

UÇAKLI PROMOSYON KAPADOKYA TURU UÇAKLI PROMOSYON KAPADOKYA TURU 1. GÜN (CUMARTESİ) İSTANBUL- KAYSERİ - NEVŞEHİR Sabiha Gökçen Havalimanı iç hatlar gidiş terminali havayolu kontuarı önünde saat 07:30 da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş

Detaylı

kongre bilet seyahat toplantı tatil transfer etkinlik viyatour.com

kongre bilet seyahat toplantı tatil transfer etkinlik viyatour.com kongre etkinlik bilet seyahat toplantı tatil transfer Böyle başladık... Viya Tour... Aslında tüm bu serüven 2006 yılında Doğmamış Çocuğa Mektuplar ile başladı. Sadece Seyahat Acentacılığı faaliyetlerinde

Detaylı

ÖNSÖZ. Birinci Bölüm. Turizm ve Seyahat

ÖNSÖZ. Birinci Bölüm. Turizm ve Seyahat ÖNSÖZ Birinci Bölüm Turizm ve Seyahat Turizm... 1 Turist... 2 Seyahat... 2 İnsanların Seyahat Amaçları... 4 Turizmin Sınıflandırılması... 6 Turizm Tipleri... 6 Seyahat Acentalarının Dünyada ve Türkiye

Detaylı

YAPI, İNŞAAT, MİMARİ, YAPI MALZEMELERİ VE SİSTEMLERİ FUARI 19 24 OCAK 2015, MÜNİH

YAPI, İNŞAAT, MİMARİ, YAPI MALZEMELERİ VE SİSTEMLERİ FUARI 19 24 OCAK 2015, MÜNİH YAPI, İNŞAAT, MİMARİ, YAPI MALZEMELERİ VE SİSTEMLERİ FUARI 19 24 OCAK, MÜNİH Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz; 1975 yılından bu yana, gerek ülke dahilinde, gerekse dünyanın dört bir yöresinde, yalnızca

Detaylı

UniTravel Sistem Yapısı

UniTravel Sistem Yapısı UniTravel Sistem Yapısı 1. UniTravel Sistemi 2. Müşteriler 3. Tedarikçiler Modüller 1. Web Sitesi 2. Satış ve Tedarik Modülleri 2.1. Uçak Modülü 2.2. Otel Modülü 2.3. Tur Modülü 2.4. Transfer Modülü 2.5.

Detaylı

Saygınlığın, istikrarın, dürüstlüğün ve güvenin hayat bulduğu, turizmin lider markaları. İştiraklerimiz ve Ana Partnerlerimiz

Saygınlığın, istikrarın, dürüstlüğün ve güvenin hayat bulduğu, turizmin lider markaları. İştiraklerimiz ve Ana Partnerlerimiz Saygınlığın, istikrarın, dürüstlüğün ve güvenin hayat bulduğu, turizmin lider markaları İştiraklerimiz ve Ana Partnerlerimiz OTI HOLDING OTI Holding, yenilikçi vizyonu ve kalite odaklı yönetimi ve turizm

Detaylı

1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktan,

1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktan, 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten

Detaylı

maksimum konfor, maksimum deneyim...

maksimum konfor, maksimum deneyim... maksimum konfor, maksimum deneyim... maksimum konfor, maksimum deneyim... maksimum konfor, maksimum deneyim... Genel Bilgi Koşulsuz misafir memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin başarıyı getirdiğine inanan

Detaylı

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR.

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ, DEVLET DESTEKLİ YURTDIŞI

Detaylı

Hep Beraber, Hep Birlikte... HAKKIMIZDA

Hep Beraber, Hep Birlikte... HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA Hep Beraber, Hep Birlikte... Güven ve konfordan ödün vermeden süratli hizmetin adresi olan firmamızın araç filosu tüm Dünya koşullarında kendilerini ispatlamış, güvenlik ve konforda otomotiv

Detaylı

KAPADOKYA TURU UÇAKLI PROMOSYON 1. GÜN (CUMARTESİ) İSTANBUL- KAYSERİ - NEVŞEHİR

KAPADOKYA TURU UÇAKLI PROMOSYON 1. GÜN (CUMARTESİ) İSTANBUL- KAYSERİ - NEVŞEHİR UÇAKLI PROMOSYON KAPADOKYA TURU 1. GÜN (CUMARTESİ) İSTANBUL- KAYSERİ - NEVŞEHİR Sabiha Gökçen Havalimanı iç hatlar gidiş terminali havayolu kontuarı önünde saat 07:30 da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş

Detaylı

Dile Gift ten ne dilersen!

Dile Gift ten ne dilersen! Dile Gift ten ne dilersen! Multinet in kurumsal firmaların çalışanlarına ve iş ortaklarına yapacakları teşvik ve yardım harcamalarına yönelik geliştirdiği ürünü Gift, firmanıza vergi avantajı ve karlılık

Detaylı

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR.

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MOSSHOES 2014 ULUSLARARASI AYAKKABI FUARI MOSKOVA RUSYA 22 2525 EYLÜL 2014 MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM;

Detaylı

Gidiş Dönüş Uçak Biletleri Havalimanı Otel Havalimanı Transferleri Kapadokya Bölge Turu (Öğle Yemeği Dahil İçecek Extra)

Gidiş Dönüş Uçak Biletleri Havalimanı Otel Havalimanı Transferleri Kapadokya Bölge Turu (Öğle Yemeği Dahil İçecek Extra) SUHAN HOTEL KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU SUHAN OTEL KONAKLAMALI PAKETLER Standart Paket Kişi Başı Kapadokya SUHAN Otel 1 Gece Yarım Pansiyon Gidiş Dönüş Uçak Biletleri Havalimanı Otel Havalimanı Transferleri

Detaylı

Pheri Yatçılık Turizm Ltd. Şti. www.pheriyatcilik.com

Pheri Yatçılık Turizm Ltd. Şti. www.pheriyatcilik.com Pheri Pheri Yatçılık Turizm Ltd. Şti. www.pheriyatcilik.com Marmara da ay ışığında dans Pheri Yatçılık adından sıkça söz ettirmiş ve dizayn ödülü almış tekneleriyle, İstanbul Boğaz'ının eşsiz güzelliğini

Detaylı

22 Şubat 2018 SPONSORLUK DOSYASI

22 Şubat 2018 SPONSORLUK DOSYASI 22 Şubat 2018 SPONSORLUK SPONSORLUK Türkiye nin en görkemli MICE sektörü buluşması AMEzing Parti, Turizm Medya Grubu organizasyonunda, ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines ın ikinci gününde,

Detaylı

NİVO ATAKÖY. ŞİMDİ YAŞAMA SIRASI SİZDE!

NİVO ATAKÖY. ŞİMDİ YAŞAMA SIRASI SİZDE! NİVO ATAKÖY. ŞİMDİ YAŞAMA SIRASI SİZDE! ESKİ ATAKÖYLÜLER BİLİR ATAKÖY AYRICALIKLI BİR YAŞAMIN SİMGESİDİR. Modern şehir hayatının simgesi olan bu huzurlu semtte, yeni bir yaşam alanı doğuyor. Ataköy ün

Detaylı

Maaş Anlaşmalı Müşterilerimize Ayrıcalıklar İş Bankası nda!

Maaş Anlaşmalı Müşterilerimize Ayrıcalıklar İş Bankası nda! Maaş Anlaşması Ayrıcalıkları Maaş Anlaşmalı Müşterilerimize Ayrıcalıklar İş Bankası nda! /isbank /turkiyeisbankasi Ayr nt l bilgi: isbank.com.tr 0850 724 0 724 Şubelerimiz Hayatın her anında ihtiyaç duyulacak

Detaylı

AFRİKA DAKİ AKDENİZLİ TUNUS Türk Hava Yolları ile - 3 Gece 4 Gün

AFRİKA DAKİ AKDENİZLİ TUNUS Türk Hava Yolları ile - 3 Gece 4 Gün AFRİKA DAKİ AKDENİZLİ TUNUS Türk Hava Yolları ile - 3 Gece 4 Gün 04 07 Ekim 2014 Kurban Bayramı Turu Neden Gitmeli? Hem Afrika hem de Akdeniz in havasını teneffüs edebileceğiniz, kendine has kültürü ile

Detaylı

Toyota Ayrıcalıklar Dünyasına Hoş Geldiniz!

Toyota Ayrıcalıklar Dünyasına Hoş Geldiniz! Toyota Ayrıcalıklar Dünyasına Hoş Geldiniz! Müşteri Memnuniyeti Toyota dünyanın en çok tercih edilen otomotiv markası çünkü tüketicisini en çok memnun eden marka. Bunun kanıtı ortada: Toyota, Ulusal Kalite

Detaylı

Artı Teminat Ayrıcalıkları

Artı Teminat Ayrıcalıkları Sompo Japan, artık gündelik hayatınızda da yanınızda Yapacağınız artı teminat kasko ile gündelik hayatınızda sürekli kullandığınız hizmetlere indirimli ve ayrıcalık olarak ulaşabileceksiniz. Türkiye geneline

Detaylı

BÜYÜYEN TÜRKİYE NİN GÜÇLÜ PROJELERİNDE MAKYOL İMZASI VAR!

BÜYÜYEN TÜRKİYE NİN GÜÇLÜ PROJELERİNDE MAKYOL İMZASI VAR! BÜYÜYEN TÜRKİYE NİN GÜÇLÜ PROJELERİNDE MAKYOL İMZASI VAR! Makyol olarak; hayata geçirdiğimiz dev projeler ile Türkiye'nin lider konumdaki taahhüt şirketleri arasında yer almaktayız. Yapımında uzmanlaştığımız

Detaylı

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR.

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. TÜRK HAVAYOLLARI İLE MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ,

Detaylı

SAĞLIK KULÜBÜ. Pacific Wellness & Spa her gün saat 07:30-22:00 arası özel egzersiz hocaları ile hizmet vermektedir.

SAĞLIK KULÜBÜ. Pacific Wellness & Spa her gün saat 07:30-22:00 arası özel egzersiz hocaları ile hizmet vermektedir. LOKASYON Dünyanın en büyük otel zincirlerinden Inter Continental Hotels Group un bir üyesi olan Crowne Plaza Istanbul-Old City, tarihi yarımadanın merkezinde lüks hizmet veren 5 yıldızlı bir oteldir. Crowne

Detaylı

Lüx & Delüx Umre Fiyatları

Lüx & Delüx Umre Fiyatları Lüx & Delüx Umre Fiyatları 2015-2016 HİSAR TURİZM LÜX UMRE KONSEPTLERİ Mekke-i Mükerreme otelleri Le Meridien Makkah Medine-i Münevvere otelleri CROWNE PLAZA DYAR INT. ARAC AQEEQ HOLİDAY VİLLA Mekke-i

Detaylı

Hakkımızda. Hizmetlerimiz

Hakkımızda. Hizmetlerimiz Hakkımızda Şirketimiz 1987 yılında kurulmuştur. Aynı yıl TÜRSAB a (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) kaydolmuştur. A - 1547 kayıt numaramız ile tam akredite acenta ve tur operatörü olarak çalışabilmekteyiz.

Detaylı

SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİNİN GELİŞİMİ...

SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİNİN GELİŞİMİ... İÇİNDEKİLER 1. Bölüm: SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİNİN GELİŞİMİ... 1 I. TARİHSEL GELİŞİM... 1 II. SEYAHAT ACENTALARININ GELİŞMESİNİ ETKİLEYEN FAKTÖRLER... 10 A. DENİZYOLU ULAŞTIRMASI... 10 B. DEMİRYOLU ULAŞTIRMASI...

Detaylı

TURUNÇ Ege ve Akdeniz in kucaklaştığı noktada özel bir koy olan Turunç Mavi bayraklı plajı, pırıl pırıl kumsalı, masmavi denizi ile cennetten bir

TURUNÇ Ege ve Akdeniz in kucaklaştığı noktada özel bir koy olan Turunç Mavi bayraklı plajı, pırıl pırıl kumsalı, masmavi denizi ile cennetten bir TURUNÇ Ege ve Akdeniz in kucaklaştığı noktada özel bir koy olan Turunç Mavi bayraklı plajı, pırıl pırıl kumsalı, masmavi denizi ile cennetten bir köşe Çam ağaçlarıyla çevrelenmiş dağ yollarında, kıvrılarak

Detaylı

ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ BAHAR YARIYILI

ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ BAHAR YARIYILI ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ 2016-2017- BAHAR YARIYILI DERS: MİMARİ TASARIM VI (DİPLOMA PROJESİ) HAVAALANI TASARIMI İHTİYAÇ PROGRAMI HAVAALANINA DAİR GENEL BİLGİLER/BEKLENTİLER

Detaylı

ViZESiZ. Jahorina Kayak Turu. Jahorina 3 gece 4 gün

ViZESiZ. Jahorina Kayak Turu. Jahorina 3 gece 4 gün l Jahorina Kayak Turu ViZESiZ Jahorina 3 gece 4 gün Jahorina, Bosna-Hersek'in Sırp Cumhuriyeti entitesinde Dinar Alpleri'ne bağlı bir dağdır. Yüksekliği 1913 m (6276 ft)dir. 1984 Kış Olimpiyatları'nın

Detaylı

PERSONEL TAŞIMACILIĞI ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI GEZİLER - TURLAR ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ

PERSONEL TAŞIMACILIĞI ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI GEZİLER - TURLAR ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ PERSONEL TAŞIMACILIĞI ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI GEZİLER - TURLAR ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ FAALİYET ALANLARIMIZ PERSONEL SERVİS TAŞIMACILIĞI ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI AVM TAŞIMACILIĞI ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ SAĞLIK

Detaylı

06 Temmuz 2014 9 Gece / 10 Gün

06 Temmuz 2014 9 Gece / 10 Gün ÖZEL SEFER 5*DLX NEHİR GEMİSİ SWISS TIARA ile MOSEL NEHRİ & REN NEHRİ & 4 ÜLKE BELÇİKA ALMANYA - LÜKSEMBURG - HOLLANDA Brüksel Trier (1) Remich(1)/Lüksemburg Bernkastel Cochem Rüdesheim Koblenz Köln Düsseldorf

Detaylı

Galata Business Center, İşinizi Büyütecek Ofis Çözümleri

Galata Business Center, İşinizi Büyütecek Ofis Çözümleri Neden Galata Business Center? İstanbul un en prestijli adreslerinden biri olan Beyoğlu nda yeni bir şirket kurabilir veya var olan şirketinizi İstanbul un cazibe merkezi İstiklal Caddesine taşıyabilirsiniz.

Detaylı

Problem değil çözüm üretiyoruz. Problem değil çözüm üretiyoruz. GROUP

Problem değil çözüm üretiyoruz. Problem değil çözüm üretiyoruz. GROUP Problem değil üretiyoruz. Problem değil çözüm çözüm üretiyoruz. GROUP HAKKIMIZDA İSTAŞ TURİZM, Kurulduğu günden bu yana turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı konularında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Detaylı

VakıfBank Worldcard Sahiplerine Gezinomi de Anında 150 TL İndirimi!

VakıfBank Worldcard Sahiplerine Gezinomi de Anında 150 TL İndirimi! Gezinomi Haftalık Bülten 21.03.2017 Özel Kampanyalar Erken Rezervasyonda Son Gün 27 Mart! Gezinomi'de erken rezervasyon dönemi devam ediyor! 01.04.2017-31.10.2017 tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda

Detaylı

Sizin Seçiminiz HAKKIMIZDA. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz

Sizin Seçiminiz HAKKIMIZDA. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz Bizim İşimiz Sizin Seçiminiz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız Mesleki yeterliliğini sağlamış insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. HAKKIMIZDA Fonte Group 2016'da kurulmuş

Detaylı

profesyonellerin tercihi www.bagisturizm.com.tr

profesyonellerin tercihi www.bagisturizm.com.tr profesyonellerin tercihi www.bagisturizm.com.tr profesyonellerin tercihi HAKKIMIZDA Firmamız 1998 yılında Personel Taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye başlamış olup Türkiye nin gözde, özel ve kamu kuruluşlarının

Detaylı

DUBAI. 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 AY DAN TURİZM

DUBAI. 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 AY DAN TURİZM DUBAI 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 Sayın Yetkili, 15 Şubat 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 3 gecelik Dubai programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız.

Detaylı

EKONOMİ BAKANLİĞ İ PAZAR ARAŞTİRMASİ VE PAZARA Ğİ Rİ Ş DESTEĞ İ

EKONOMİ BAKANLİĞ İ PAZAR ARAŞTİRMASİ VE PAZARA Ğİ Rİ Ş DESTEĞ İ EKONOMİ BAKANLİĞ İ PAZAR ARAŞTİRMASİ VE PAZARA Ğİ Rİ Ş DESTEĞ İ NEVŞEHİR YATIRIM DESTEK OFİSİ PAZAR ARAŞTIRMASI VE PAZARA GİRİŞ Şirketlerimizin, kuruluşlarımızın yurt dışı pazarlara giriş stratejilerine

Detaylı

SABİHA GÖKÇEN KÖLN (ALMANYA)

SABİHA GÖKÇEN KÖLN (ALMANYA) 4*(Superior Butik) SWISS RUBY ile ROMANTİK REN NEHRİ Köln - Koblenz - Romantik Ren Parkuru Geçişi - Rüdesheim(1) - Mannheim(*Heidelberg) - Strazburg(*Colmar-Riquewihr-Alsace Bölgesi) - Mainz(*Frankfurt)

Detaylı

BİLGİLERİMİZ. Bodrum Havalimanı: Açılış tarihi : 2007. Bodrum Merkez: Kategori : 5* En Yakın Merkez: Toplam Alan: 8.500 m2

BİLGİLERİMİZ. Bodrum Havalimanı: Açılış tarihi : 2007. Bodrum Merkez: Kategori : 5* En Yakın Merkez: Toplam Alan: 8.500 m2 2015 FACT SHEET BİLGİLERİMİZ Açılış tarihi : 2007 Kategori : 5* Bodrum Havalimanı: Bodrum Merkez: 38 Km 5 Km Toplam Alan: 8.500 m2 En Yakın Merkez: Bodrum Posta Adresi: 1410. Sokak Gündönümü Mevkii, Bitez,

Detaylı

Otel Bilgisi. Taksim International Abant Palace

Otel Bilgisi. Taksim International Abant Palace Otel Bilgisi Taksim International Abant Palace Doğanın tam ortasında, huzurla ve konforun birleştiği bir yer düşünün, işte orası Abant Palace Hotel'dir... Şehirden uzaktan 4 mevsimin güzelliğini yaşamak

Detaylı