DCP-102 : CAT7 FTP Gold Plated RJ45 Plug 8P8C 23AWG 10Gbps Teknik Şartnamesi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "DCP-102 : CAT7 FTP Gold Plated RJ45 Plug 8P8C 23AWG 10Gbps Teknik Şartnamesi"

Transkript

1 Şartname DCP-102 Cat7 Plug Şartnamesi DCP-102 : CAT7 FTP Gold Plated RJ45 Plug 8P8C 23AWG 10Gbps Teknik Şartnamesi Konnektörün bağlantı arayüz tipi RJ45 olmalıdır. Konnektör, TIA-568-A and TIA/A-568-B Standartlarına uygun olmalıdır. Tel Kalınlığı 23AWG olan Cat6A ve Cat7 data kablolarına uygun olmalıdır. Kablonun telleri üzerine basarak veri iletimi sağlayan kontaklar, 50μ Altın kaplamalı fosfor bronz olmalıdır. Kontak şekli Solid (damarsız yekpare bakır) kablolara uygun, 3 boynuzlu yapıda olmalıdır. Gövdesi UL94-V-2 standardında polikarbon malzemeden üretilmiş olmalıdır. Dış gövde metali Nikel kaplamalı Pirinç'ten üretilmiş olup, tüm gövdeyi, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, baştan başa sarmalıdır. RMS Voltajı 250 VAC 2.0A olmalıdır. Yalıtkan Direnci 100m Ω olmalıdır. Kablo-Konnektör Çekme Kuvveti Dayanımı minimum 89N olmalıdır. Çalışma Sıcaklık Aralığı -40 C ~ 60 C olmalıdır. Ürün Bilgisi CAT6A ve CAT7 gibi 10Gbps Ethernet uygulamalarında 23AWG kalınlığındaki Data Ağ kablolarının uçlarını RJ45 ile sonlandırmada kullanılır. Crosstalk ve diğer etkilerden etkilenmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. 3 Boynuzlu 50μ altın kaplama kontaklara sahip olup solid kablolar için uygundur. Kablo hizlama plastiği kolay montaj imkanı sunar. Ethernet switchlere, Keystone Jacklara ve Data Patch Panellere direk bağlanabilir. Boyut olarak standart RJ45 konnektör ile aynıdır. Address : Perpa Tic. Merkezi, A Blok No Şişli/İstanbul Tel : Fax : telcolink Inc. All rights reserved. Information in this document is subject to change without notice. All company names, logos, and product designs that are trademarks or registered trademarks are the property of their respective owners Rev. C Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CAT7 FTP Gold Plated RJ45 Plug 23AWG 10Gbps CAT6A ve CAT7 gibi 10Gbps Ethernet uygulamalarında 23AWG kalınlığındaki Data Ağ kablolarının

Detaylı

Gigabit Ethernet PoE Yüksek Gerilim ve Akım Koruyucu Teknik Şartnamesi

Gigabit Ethernet PoE Yüksek Gerilim ve Akım Koruyucu Teknik Şartnamesi Şartname CLR-SA-RJ45GP PoE Surge Arrestor Şartnamesi Gigabit Ethernet PoE Yüksek Gerilim ve Akım Koruyucu Teknik Şartnamesi Cihaz üzerinde, bir adet data giriş portu, bir adet data çıkış portu ve bir adet

Detaylı

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP Multimode 1000Mbit SFP Modül 1.1. SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır. 1.2. 1000Base-SX standardını karşılamalı

Detaylı

Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP. Singlemode 1000Mbit SFP Modül

Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP. Singlemode 1000Mbit SFP Modül Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP Singlemode 1000Mbit SFP Modül 1.1. SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır. 1.2. 1000Base-LX standardını karşılamalı

Detaylı

Datasheet Bakır Patch Cord Listesi

Datasheet Bakır Patch Cord Listesi Datasheet Bakır Patch Cord Listesi 1m Cat5e STP Çapraz Patch Kablo 2m Cat5e STP Çapraz Patch Kablo 5m Cat5e STP Çapraz Patch Kablo 10m Cat5e STP Çapraz Patch Kablo 2m Cat6 S-FTP Çapraz Patch Kablo 5m Cat6

Detaylı

Sipariş Numaraları. CAN to F/O Converter SC Duplex MM 2km. CAN to F/O Converter SC Simplex SM 20km 1550nm. Quality Link Connections

Sipariş Numaraları. CAN to F/O Converter SC Duplex MM 2km. CAN to F/O Converter SC Simplex SM 20km 1550nm. Quality Link Connections Çözümler CLR-CAN-F11 ile Mavili Yangın Alarm Santralleri RING Bağlantısı Aşağıdaki resimde; CLR-CAN-F11 "CAN Bus to Fiber Optic Converter" kullanarak, mevcut yapıya ilave edilecek olan, ML-1280 Yangın

Detaylı

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode

Detaylı

NP301. K&K NP301 Sanal COM portu tanımlama adımları ADIM-1

NP301. K&K NP301 Sanal COM portu tanımlama adımları ADIM-1 NP301 ADIM-1 NP301 ilk konfigürasyonu için; öncelikle bilgisayarınızın ethernet portu ile NP301 cihazın ethernet portunu düz ağ kablosu ile birbirine bağlayın. Bilgisayarınızın ağ ayarlarını otomatik şekle

Detaylı

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode

Detaylı

CLR-232-ES RS232 - Seri Ethernet Çevirici

CLR-232-ES RS232 - Seri Ethernet Çevirici CLR-232-ES RS232 - Seri Ethernet Çevirici BÖLÜM I Genel Bu kılavuzda, CLR-232-ES seri sunucu kullanılarak, uzaktaki bir otomasyon sistemine nasıl bağlantı kurulacağı anlatılmaktadır. Ethernet ağ üzerinden

Detaylı

TPT-8020A Çok İşlevli Kablo Test Cihazı

TPT-8020A Çok İşlevli Kablo Test Cihazı TPT-8020A Çok İşlevli Kablo Test Cihazı GENEL TPT-8020A model nolu Multifonksiyonlu Kablo Test Cihazı, kullanımı kolay bir test setidir. Basit network testleri, kablo tespiti gibi pratik ölçümler yapar.

Detaylı

CLR-232-ES RS232 - Seri Ethernet Çevirici

CLR-232-ES RS232 - Seri Ethernet Çevirici CLR-232-ES RS232 - Seri Ethernet Çevirici BÖLÜM I Genel Bu kılavuzda, CLR-232-ES seri sunucu kullanılarak, uzaktaki bir otomasyon sistemine nasıl bağlantı kurulacağı anlatılmaktadır. Ethernet ağ üzerinden

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 10Gbps CAT6A FTP Keystone Jack Yapısal kablolama sisteminde 10Gbps ethernet ağ kurulumunda CAT6 ve CAT7 F/FTP, F/UTP S/FTP data kablolarını

Detaylı

Bu kılavuzda DS Manager ile, NP311 Serial to Ethernet dönüştürücünün kurulum ve konfigürasyonuna ilişkin pratik bilgiler bulunmaktadır.

Bu kılavuzda DS Manager ile, NP311 Serial to Ethernet dönüştürücünün kurulum ve konfigürasyonuna ilişkin pratik bilgiler bulunmaktadır. K&K NP311 Seri-Ethernet Çevirici Kurulum Örneği RS232/RS485 Serial to Ethernet Converter Yazılımı 1. GENEL NP311 Device server bir seri-ethernet çeviricidir. Seri interface leri üzerinden veri alış verişi

Detaylı

Cat7 ürünlere göre daha uygun maliyette oluşu, 10G bağlantılarda Cat6A ürünlerin tercih edilmesini sağlamıştır.

Cat7 ürünlere göre daha uygun maliyette oluşu, 10G bağlantılarda Cat6A ürünlerin tercih edilmesini sağlamıştır. Katalog CAT6A Serisi 10G Kablolama Ürünleri Bir transmisyon sisteminin diğer bir kanal üzerinde istenmeyen etkiler yapması şeklinde bir fenomen olan crosstalk, CAT6 kablolama sistemlerinde, özellikle yüksek

Detaylı

Kataloğ Ses ve Görüntü Cihazları. 1. HDMI Splitter (Çoklayıcı) 2. HDMI Switch HDMI 5 In 1 Switch HDMI SWITCH UZAKTAN KUMANDALI 3 IN 1 OUT

Kataloğ Ses ve Görüntü Cihazları. 1. HDMI Splitter (Çoklayıcı) 2. HDMI Switch HDMI 5 In 1 Switch HDMI SWITCH UZAKTAN KUMANDALI 3 IN 1 OUT Kataloğ Ses ve Görüntü Cihazları 1. HDMI Splitter (Çoklayıcı) 480i / 576i / 480p / 576p / 720p / 1080i / 1080p Çözünürlükleri Destekler 1x2 HDMI SPLITTER 1x4 HDMI SPLITTER 1x8 HDMI SPLITTER 2. HDMI Switch

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CAT6 UTP / FTP Keystone Jack Yüksek kaliteli CAT6 Keystone Jack ürünlerimiz yerel alan ağları kurulumlarında ideal çözümler sunar. Ethernet

Detaylı

CLR-232-WS RS232 - Seri Wi-Fi Ethernet Çevirici

CLR-232-WS RS232 - Seri Wi-Fi Ethernet Çevirici CLR-232-WS RS232 - Seri Wi-Fi Ethernet Çevirici BÖLÜM I Genel Bu kılavuzda, CLR-232-WS seri wi-fi ethernet sunucu kullanılarak, uzaktaki bir otomasyon sistemine, RS232 ile nasıl bağlantı kurulacağı anlatılmaktadır.

Detaylı

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex Katalog SC Pigtail & Adapter SC Singlemode Pigtail 9/125 F/O Patch Cord Pigtail Adaptör Ek Kaseti Sonlandırma Panelleri Converter Switch Konnektör SC/UPC SC/APC ( Açılı) Kablo Tipi Tight Buffer Tight Buffer

Detaylı

Yüksek sıcaklıkta güç sınırlamalı ısıtma kablosu

Yüksek sıcaklıkta güç sınırlamalı ısıtma kablosu Yüksek sıcaklıkta güç sınırlamalı ısıtma kablosu Isıtma kablosu yapısı VPL, endüstriyel uygulamalarda boru ve ekipman yüzey ısıtma işlemleri için tasarlanmış, güç sınırlamalı ısıtma kabloları ailesidir.

Detaylı

Datasheet GET-100 Gigabit Ethernet Analyser Testleri

Datasheet GET-100 Gigabit Ethernet Analyser Testleri Datasheet GET-100 Gigabit Ethernet Analyser Testleri Gigabit Ethernet Tester, 10/100/1000M Ethernet ağlarının kurulumu, devreye alınması ve bakım hizmetleri aşamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan,

Detaylı

10G Diğer Ürünlerimiz 10G XFP ve SFP+ Modülleri SM / MM 10G OM3 / OM4 Patch Kablo & MTP / MPO Patch Cord 10G Bakır Kablolama Ürünleri

10G Diğer Ürünlerimiz 10G XFP ve SFP+ Modülleri SM / MM 10G OM3 / OM4 Patch Kablo & MTP / MPO Patch Cord 10G Bakır Kablolama Ürünleri Katalog 10G Ethernet Çözümleri Direct Attached Cable DAC SFP+ 10G Bakır Kablo Veri Merkezlerinde ve Sistem odalarında Switch, Sunucu, Depolama Cihazları ve Firewall arasında 10 Gigabit Ethernet bağlantı

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri Katalog DIN-Rail montajlı FO Splice Kutusu DIN-Rail Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu Genellikle Endüstriyel uygulamalarda, panoların içinde DIN-Rail tipi montaj tercih edilir. Fiber Optik kabloların bu

Detaylı

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 28 adet SFP modül yuvası bulunmalı. Cihaz üzerinde Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak

Detaylı

Yüksek Çıkış Gücü 10mW

Yüksek Çıkış Gücü 10mW Katalog CLR-VFL-PT10 Visual Fault Locater CLR-VFL-PT10 Fiber Optik Görsel Hata Bulucu / Görünür Işık Kaynağı Fiber optik haberleşme sistemlerinde fiber optik kabloların ve patch kabloların kırık / kopuk

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CAT7 S/FTP Ethernet Network Patch Kablo Yüksek performanslı Category 7 Data Patch Cordlarımız tam korumalı olup 10Gbps (10GBase-T) ethernet haberleşmesi

Detaylı

Katalog 10 Pair Overvoltage Arrester Magazine

Katalog 10 Pair Overvoltage Arrester Magazine Katalog 10 Pair Overvoltage Arrester Magazine Koruma Magazini 10-Pair & Telefon Hattı Yıldırım Tutucu Surge arrester olarakda bilinen 2 kutuplu koruma magazini kesmeli krone reglet modülleri Üzerine takılır.

Detaylı

2 x M25, 1 x M20, 1 x M16 M25 bağlantı kiti ile ısıtma kablosunun üniteye doğrudan girişi

2 x M25, 1 x M20, 1 x M16 M25 bağlantı kiti ile ısıtma kablosunun üniteye doğrudan girişi DIGITRACE RAYSTAT-ECo-10 Ortam algılama Enerji tasarrufu sağlayan donma önleme kontrol birimi Genel Kullanım alanı Normal alan, dış mekan Ortam çalışma sıcaklığı aralığı -20 C ila +40 C Besleme voltajı

Detaylı

Fiber Optik. Port. Uygulama

Fiber Optik. Port. Uygulama Katalog Dry Contact / TTL to Fiber Optik Çevirici CLR-4DC-T/R : Kuru Kontak & TTL Fiber Optik Çevirici. Fiber Optik hat üzerinden Kuru kontak bilgisi taşır. Örneğin Duman Dedektörü, Isı dedektörü çıkışlarını

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri Katalog DIN-Rail montajlı FO Splice Kutusu DIN-Rail Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu - 6xSC Duplex Genellikle Endüstriyel uygulamalarda, panoların içinde DIN-Rail tipi montaj tercih edilir. Fiber Optik

Detaylı

Bilgi Notu Fiber Kablo Çeşitleri

Bilgi Notu Fiber Kablo Çeşitleri Bilgi Notu Fiber Kablo Çeşitleri 1.Fiber TipineGöre MultiMode o Dereceli Indis Fiber o Kademeli Indis Fiber SingleMode 2.Kablo Tipine Göre Loose-Tube Tight-Buffer 3.Yapılarına Göre Cam Fiber Plastik Kaplı

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-0800P 8 Port Gigabit Ethernet POE Switch CLR-SWG-0800P 8Port GE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink.com Kablosuz Seri - Wi-Fi Ethernet Sunucu

Telkolink.com Kablosuz Seri - Wi-Fi Ethernet Sunucu Katalog RS232 Seri - WIFI 802.11 B/G/N Dönüştürücü RS232 Seri Wi-Fi Ethernet Sunucu Telkolink.com Kablosuz Seri - Wi-Fi Ethernet Sunucu CLR-232-WS modeli, Seri RS232 arayüz üzerinden kontrol edilen sistemlere

Detaylı

HAx Mineral izoleli (MI) Alaşım 825 ısıtma kablosu

HAx Mineral izoleli (MI) Alaşım 825 ısıtma kablosu Mineral izoleli (MI) Alaşım 825 ısıtma kablosu Isıtma kablosu yapısı Tek iletkenli kablo Isıtma iletkeni İki iletkenli kablo Metal kılıf (Alaşım 825) Yalıtım (magnezyum oksit) Pyrotenax HAx, mineral izoleli

Detaylı

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu Katalog POE Switch POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch 4*10/100 POE + 1 * 10/100 Port Yönetilemez POE switch 4*10/100M PoE + 4*10/100M Port Yönetilemez POE

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com DIN Rail Type Keystone Jack Holder DRH-100 1Port RJ45 Din Rail Keystone Jack ve Adaptör Tutucu, otomasyon sistemlerinde, endüstriyel ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-420P 6Port Gigabit Ethernet POE Switch ( 4Port POE) CLR-SWG-420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

SANAYİ GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2014-1

SANAYİ GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2014-1 SANAYİ GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2014-1 İÇİNDEKİLER SANAYİ GRUBU ÜRÜNLER KAUÇUK FİŞ ve PRİZLER 3-5 CEE NORM FİŞ ve PRİZLER 6-31 YÜKSEK AKIM FİŞ ve PRİZ GRUPLARI 32-39 ALÜMİNYUM BUATLAR 40-41 PLASTİK

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com N Dişi - N Erkek RF Koaksiyel Kablo Yüksek Gerilim Koruyucu Genişband Kablosuz Sistemleri, Wi-Fi 802.11 Kablosuz Yerel Ağ Uygulamaları,

Detaylı

2 mm test cable with gold plated (2 mm altın kaplamalı born kablosu) Mounting nut / Sıkma somunu Washer / Rondela

2 mm test cable with gold plated (2 mm altın kaplamalı born kablosu) Mounting nut / Sıkma somunu Washer / Rondela CABLES - mm CODE / ÜRÜN KODU TH 05 mm test cable with gold plated ( mm altın kaplamalı born kablosu) 11 6,5 LENGTH (BOY) ø ø SPECIFICATIONS (ÖZELLİKLER) 30 VAC - 60VDC / Max. 10A WIRE DIAMETER (0,50 mm

Detaylı

JABRA stone3. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/stone3. jabra

JABRA stone3. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/stone3. jabra JABRA stone3 Kullanım Kılavuzu.com/stone3 İÇİNDEKİLER 1. HOŞ GELDİNİZ... 3 2. KULAKLIĞA GENEL BAKIŞ... 4 3. TAKMA ŞEKLİ... 5 3.1 EARGELS DEĞİŞİMİ 4. BATARYA DEĞİŞİMİ... 6 4.1 BATARYA DURUMU 5. BALĞANMA...

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch CLR Networks CLR-IES-80 Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı 8 adet 10/100Mbps

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-810P 9 Port 10/100Base-TX Ethernet POE Switch CLR-SWF-810P 9Port FE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-810P # 8Port Gigabit POE + 1Port Gigabit Uplink Ethernet Switch 130W CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome

Detaylı

Ürün tanıtımı THERMAL MANAGEMENT 1 / 5. TR-DigiTraceHTC915CONT-DS-DOC2210 Rev1

Ürün tanıtımı THERMAL MANAGEMENT 1 / 5. TR-DigiTraceHTC915CONT-DS-DOC2210 Rev1 DIGITRACE HTC-915-CONT Yüzey Isıtma Kontrol sistemi Ürün tanıtımı DigiTrace HTC 915 sistemi, kompakt, tam donanımlı, mikroişlemci tabanlı, tek noktalı yüzey ısıtma kontrolörüdür. HTC 915 CONT, donma önleme

Detaylı

Panele monteli, gelişmiş modüler yüzey ısıtma kontrol sistemi

Panele monteli, gelişmiş modüler yüzey ısıtma kontrol sistemi DIGITRACE NGC-40 Panele monteli, gelişmiş modüler yüzey ısıtma kontrol sistemi DigiTrace Touch 1500 dokunmatik ekranla bölgesel kon gürasyon ve izleme Ürün Tanıtımı DigiTrace NGC 40, Isı Yönetim Sisteminiz

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-RJ45 Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP Modül RJ45 100Mt CLR Networks Bakır SFP Modülü Switch, Server ve Router gibi Ethernet Ağ

Detaylı

JABRA CLASSIC. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/classic

JABRA CLASSIC. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/classic Kullanım Kılavuzu jabra.com/classic İÇİNDEKİLER 1. HOŞ GELDİNİZ... 3 2. KULAKLIĞA GENEL BAKIŞ... 4 3. TAKMA ŞEKLİ... 5 3.1 SILIKON KULAKLIKLARI DEĞIŞTIRIN 3.2 KULAK KANCASINI TAKMA 4. PILI ŞARJ ETME...

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com 16 Kanal Analog Telefon/Faks to Fiber Optik Çevirici Şartnamesi #Genel Voice Mux, PBX veya santralden alınan analog telefon hatlarını, fiber optik

Detaylı

Kullanım Alanları GSM Baz İstasyonları & Telsiz Çözümleri & WLAN Çözümleri & Mobil Uygulamalar

Kullanım Alanları GSM Baz İstasyonları & Telsiz Çözümleri & WLAN Çözümleri & Mobil Uygulamalar Katalog RF Haberleşme Ürünleri RF Haberleşme Sistemi Ürünlerimiz Kullanım Alanları GSM Baz İstasyonları & Telsiz Çözümleri & WLAN Çözümleri & Mobil Uygulamalar Telkolink.com RF Haberleşme Çözümleri Ürün

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-XFP-TG01 10GBase-SR 10Gbps XFP Modül LC Duplex MMF 300Mt Fiber Optik 10Gbps XFP Transreceiver Modülü 10GBase-SR, 10Gbps Fibre Channel

Detaylı

Keys-To-Go. Ultra-portable keyboard for Android and Windows. Setup Guide

Keys-To-Go. Ultra-portable keyboard for Android and Windows. Setup Guide Keys-To-Go Ultra-portable keyboard for Android and Windows Setup Guide Contents Keys-To-Go - Ultra-portable keyboard Türkçe 158 2 OFF PDF ON www.logitech.com/support/keys-to-go-tablet 2.5 h Clavier ultra-portable

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-41P 4P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik Switch CLR Networks CLR-IES-41P Endüstriyel Tipi POE destekli Ethernet

Detaylı

TEKNİK ÖZELLİKLER Jeneratör Kontrol Ünitesi AGC 100

TEKNİK ÖZELLİKLER Jeneratör Kontrol Ünitesi AGC 100 TEKNİK ÖZELLİKLER Jeneratör Kontrol Ünitesi AGC 100 Jeneratör Kontrolü ve Koruma Şebeke İzleme ve Koruma Motor Kontrolü ve Koruma Gösterge Ekranı Senkronsuz Güç Yönetimi DEIF A/S Frisenborgvej 33 DK-7800

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Sipariş No Fiber Optik Çözümler Seri Haberleşme Sistemleri Ethernet Ağ Cihazları CAN Bus to Fiber Optik Çevirici @ Endüstriyel Tip Point to Point

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch CLR-SWG-2420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon

Detaylı

Ek kılavuz. Konnektör Harting HAN 8D. devamlı ölçüm yapan sensörler için. Document ID: 30376

Ek kılavuz. Konnektör Harting HAN 8D. devamlı ölçüm yapan sensörler için. Document ID: 30376 Ek kılavuz Konnektör Harting HAN 8D devamlı ölçüm yapan sensörler için Document ID: 30376 İçindekiler İçindekiler 1 Kendi emniyetiniz için 1.1 Amaca uygun kullanım... 3 1.2 Kullanımına izin verilmiyor...

Detaylı

Bu kullanma kılavuzu Enzo model oyun direksiyonu için geçerlidir.

Bu kullanma kılavuzu Enzo model oyun direksiyonu için geçerlidir. enzo Bu kullanma kılavuzu Enzo model oyun direksiyonu için geçerlidir. DİKKAT: Bu kullanma kılavuzu sadece web sitesi için hazırlanmış olup, ürün içerisindeki kılavuz ile farklılıklar gösterebilir. 2009

Detaylı

Ek kılavuz. Konnektör Harting HAN 8D. Sınır seviyesi sensörleri için. Document ID: 30381

Ek kılavuz. Konnektör Harting HAN 8D. Sınır seviyesi sensörleri için. Document ID: 30381 Ek kılavuz Konnektör Harting HAN 8D Sınır seviyesi sensörleri için Document ID: 3038 İçindekiler İçindekiler Kendi emniyetiniz için. Amaca uygun kullanım... 3. Genel güvenlik uyarıları... 3.3 Ex alanlar

Detaylı

ABONELİK AVANTAJLARINI KEŞFEDİN

ABONELİK AVANTAJLARINI KEŞFEDİN ABONELİK AVANTAJLARINI KEŞFEDİN ABONELİK MERKEZİNE KAYDOLMA Bu rehber Abonelik Merkezi ne kaydolurken izlemeniz gerekenleri adım adım göstermektedir. ABONELİK MERKEZİ www.autodesk.com/subscriptionlogin

Detaylı

Hairdryer. Register your product and get support at HP4823 HP4824 HP4828. TR Kullanım kılavuzu

Hairdryer.  Register your product and get support at HP4823 HP4824 HP4828. TR Kullanım kılavuzu Register your product and get support at www.philips.com/welcome Hairdryer HP4823 HP4824 HP4828 TR Kullanım kılavuzu d c a b Türkçe Bu ürünü satın aldığınız için tebrikler, Philips e hoş geldiniz! Philips

Detaylı

JABRA mini. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/mini

JABRA mini. Kullanım Kılavuzu. jabra.com/mini JABRA mini Kullanım Kılavuzu jabra.com/mini 2013 GN Netcom A/S. All rights reserved. Jabra is a registered trademark of GN Netcom A/S. All other trademarks included herein are the property of their respective

Detaylı

Computer Networks 6. Öğr. Gör. Yeşim AKTAŞ Bilgisayar Mühendisliği A.B.D.

Computer Networks 6. Öğr. Gör. Yeşim AKTAŞ Bilgisayar Mühendisliği A.B.D. Computer Networks 6 Öğr. Gör. Yeşim AKTAŞ Bilgisayar Mühendisliği A.B.D. KABLOLAR Kablo Çeşitleri 1. Coaxial Cable a. Thinnet b. Thicknet 2. Twisted Pair a. Shielded twisted pair (STP) b. Unshielded twisted

Detaylı

Katalog S G-2F Fiber Switch

Katalog S G-2F Fiber Switch Katalog S2100-26G-2F Fiber Switch S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağları Teknik Özellikler 24 adet 10/100/1000Base-TX RJ45

Detaylı

Bakır Kablo Hazırlama

Bakır Kablo Hazırlama Bakır Kablo Hazırlama 2/66 RJ-12 konnektörü ile telefon kablosu hazırlamak. RJ-45 konnektörü ile ağ kablosu hazırlamak. Koaksiyel kablo kullanarak ortak yok topolojisine sahip bir ağ kurmak. 2 1 3/66 Günümüzde

Detaylı

BİLGİSAYAR AĞLARI VE İLETİŞİM

BİLGİSAYAR AĞLARI VE İLETİŞİM Hafta 2: Veri İletim Ortamları BİLGİSAYAR AĞLARI VE İLETİŞİM 1. Giriş 2. Veri İletim Ortamları 1. Koaksiyel Kablo 1. RG-8 Koaksiyel Kablolar 2. RG-58 Koaksiyel Kablolar 3. RG-6 Koaksiyel Kablolar 2. Dolanmış

Detaylı

Hoş geldiniz. Çabuk başlama kılavuzu IMAGE TO FOLLOW. Bağlantı. Kurulum. Kullanım

Hoş geldiniz. Çabuk başlama kılavuzu IMAGE TO FOLLOW. Bağlantı. Kurulum. Kullanım Kablosuz Dijital Telefon SE 240 Telesekreterli Kablosuz Dijital Telefon SE 245 Hoş geldiniz Çabuk başlama kılavuzu 1 2 3 Bağlantı Kurulum Kullanım IMAGE TO FOLLOW Teslimat kapsamı SE240/SE245 El cihazı

Detaylı

Jabra SPEAK 410. Kullanım Kılavuzu. www.jabra.com

Jabra SPEAK 410. Kullanım Kılavuzu. www.jabra.com Jabra SPEAK 410 Kullanım Kılavuzu www.jabra.com İÇİNDEKİLER HOŞ GELDİNİZ...3 ÜRÜNE GENEL BAKIŞ...3 KURULUM...4 BAĞLAMA...4 AYARLAMA...4 ARAMA FONKSİYONLARI...4 YARDIM HİZMETİNDEN FAYDALANMA...6 2 HOŞ GELDİNİZ

Detaylı

Trafo Koruma&İzleme Sistemi Trafo arızalarını önlemek.

Trafo Koruma&İzleme Sistemi Trafo arızalarını önlemek. SERVERON TM1 On-line DGA İzleme Sistemleri Trafo Koruma&İzleme Sistemi Trafo arızalarını önlemek. Sürekli takip ve bakım sistemleri Trafo ömrünü uzatır. Temel trafo masraflarını azaltır. Online DGA sistemleri

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G41 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G42 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Trafo Koruma&İzleme Sistemi

Trafo Koruma&İzleme Sistemi Serveron TM3 On-line DGA İzleme Sistemleri Trafo Koruma&İzleme Sistemi Trafo arızalarını önlemek. Sürekli takip ve bakım sistemleri Trafo ömrünü uzatır. Temel trafo masraflarını azaltır. En kritik trafo

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com ON-TC100 Arazi Tip Fiber Optik Ek Kutusu / Ek Mufu 24Fiber FOSC Fiber Optik Splice Closure Fiber optik kabloların arazi koşullarında eklemesinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri P/N LMR400 Düşük Kayıplı RF Kablo Direk toprağa gömülebilen PE dış kılıflı 50 Ohm LMR400

Detaylı

Register your product and get support at www.philips.com/welcome Wireless notebook mouse SPM9800 TR Kullanım kılavuzu a c b d e f g TR 1 Önemli Elektrik, Manyetik ve Elektromanyetik Alanlar (EMF) 1. Philips

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-11 Endüstriyel Tipi Ethernet Fiber Optik

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G80 8Port Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G80 Swicth 8 Port GE Gigabit Ethernet Ağ Anahtarıdır. Zorlu

Detaylı

ABONELİK AVANTAJLARINI KEŞFEDİN YAZILIM İNDİRME

ABONELİK AVANTAJLARINI KEŞFEDİN YAZILIM İNDİRME ABONELİK AVANTAJLARINI KEŞFEDİN YAZILIM İNDİRME Bu rehber Yazılımları nasıl indireceğinizi adım adım göstermektedir. YAZILIM İNDİRME Autodesk Aboneliği yazılımlarınızı güncel tutmanın en iyi yoludur. Aboneliğiniz

Detaylı

DATA KABLOLARI MARKA ÜRÜN KODU KULLANIM ALANI KABLO YAPISI

DATA KABLOLARI MARKA ÜRÜN KODU KULLANIM ALANI KABLO YAPISI DATA KABLOLARI MARKA ÜRÜN KODU KULLANIM ALANI KABLO YAPISI Category 5e UTP 4X2X24 AWG 4100510004 Bilgi iletişim sistemlerinde 100 Ø 0,51 mm elektrolitik bakır iletken - PE izole, Çiftler arasında bükülü

Detaylı

Bu kullanma kılavuzu Piranha Legend model oyun gitarı için geçerlidir.

Bu kullanma kılavuzu Piranha Legend model oyun gitarı için geçerlidir. legend Bu kullanma kılavuzu Piranha Legend model oyun gitarı için geçerlidir. DİKKAT: Bu kullanma kılavuzu sadece web sitesi için hazırlanmış olup, ürün içerisindeki kılavuz ile farklılıklar gösterebilir.

Detaylı

SANAYİ GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2015-1

SANAYİ GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2015-1 SANAYİ GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2015-1 İÇİNDEKİLER SANAYİ GRUBU ÜRÜNLER KAUÇUK FİŞ ve PRİZLER 3-5 CEE NORM FİŞ ve PRİZLER 6-29 YÜKSEK AKIM FİŞ ve PRİZ GRUPLARI 30-37 ALÜMİNYUM BUATLAR 38-39 PLASTİK

Detaylı

Anahtarlar. Işığa Bağlantınız

Anahtarlar. Işığa Bağlantınız Işığa Bağlantınız İçindekiler Anahtarlar 1 kontaklı 43.409 [07] 5-8 43.416 [07] 5, 7 43.420 [07] 10-12 43.409 anahtarları için aksesuarlar 43.409 [07] 13, 14 2008-2011 Bu sayfa yalnızca 2008-2011 sayılı

Detaylı

Bu kullanma kılavuzunu Wind M Type için geçerlidir.

Bu kullanma kılavuzunu Wind M Type için geçerlidir. wind serisi Bu kullanma kılavuzunu Wind M Type için geçerlidir. 2011 Piranha. Tüm hakları saklıdır. Piranha logosu Piranha ya aittir. Diğer tüm logo ve markalar sahiplerine aittir. Yazım ve baskı hatalarından

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

Dell OptiPlex 790. Kurulum ve Özelliklerle İlgili Bilgiler. Uyarılar Hakkında. Mini Tower Önden ve Arkadan Görünüm

Dell OptiPlex 790. Kurulum ve Özelliklerle İlgili Bilgiler. Uyarılar Hakkında. Mini Tower Önden ve Arkadan Görünüm Dell OptiPlex 790 Kurulum ve Özelliklerle İlgili Bilgiler Uyarılar Hakkında UYARI: UYARI, meydana gelebilecek olası maddi hasar, kişisel yaralanma veya ölüm tehlikesi anlamına gelir. Mini Tower Önden ve

Detaylı

Hairdryer. Register your product and get support at HP4996/22. Kullanım kılavuzu

Hairdryer.  Register your product and get support at HP4996/22. Kullanım kılavuzu Register your product and get support at www.philips.com/welcome Hairdryer HP4996/22 TR Kullanım kılavuzu d c b e f g h a i Türkçe Bu ürünü satın aldığınız için tebrikler, Philips e hoş geldiniz! Philips

Detaylı

63A - 125A CEE NORM FİŞ & PRİZLER 63A - 125A CEE NORM PLUGS & SOCKETS. connectors

63A - 125A CEE NORM FİŞ & PRİZLER 63A - 125A CEE NORM PLUGS & SOCKETS. connectors 63A - 125A CEE NORM FİŞ & PRİZLER 63A - 125A CEE NORM PLUGS & SOCKETS connectors 38 63A - 125A CEE NORM FİŞ & PRİZLER 63A - 125A CEE NORM PLUGS & SOCKETS connectors Mermer ocakları ve maden ocakları, limanlar

Detaylı

BT SINIFI UPLĠNK BAĞLANTISI A33 A34

BT SINIFI UPLĠNK BAĞLANTISI A33 A34 EK-1 BT SINIFI UPLĠNK BAĞLANTISI BT SINIFI Kabinet A33 A34 Kablo Kanalı SĠSTEM ODASI KABĠNET 1 2 3 4 5 6 13 14 15 16 17 18 25 26 27 28 29 30 37 38 39 40 41 42 COMBO 7 8 9 10 11 12 19 20 21 22 23 24 31

Detaylı

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ TEKLİFİ

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ TEKLİFİ MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ TEKLİFİ Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Dekanlığının ekli teknik şartnamede belirtilen işler 4734 sayılı kamu ihale kanunu 22 d maddesine göre yaptırılacaktır.

Detaylı

B23/B24 MONTAJ KILAVUZU. Ayarlar CE Uygunluk Belgesi Montaj rehberi

B23/B24 MONTAJ KILAVUZU. Ayarlar CE Uygunluk Belgesi Montaj rehberi B23/B24 MONTAJ KILAVUZU Ayarlar CE Uygunluk Belgesi Montaj rehberi B23/B24 MONTAJ KILAVUZU TR İçindekiler Giriş... 3 Ürün genel özellikleri... 3 Montaj... 7 Montaj gereksinimleri... 8 Hata giderme... 8

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com 10Gbps Ethernet Omurga Switchler için Fiber Optik SFP+ Modüller P/N 10Gbps Ethernet Fiber Optik Bidi SFP+ Modül SMF

Detaylı

ÜRÜN BİLGİSİ. ETHERLINE PN FD Cat.5 M12. Bilgi PROFINET uygulamaları için (D-kodlu) İsteğe bağlı özel tipler için

ÜRÜN BİLGİSİ. ETHERLINE PN FD Cat.5 M12. Bilgi PROFINET uygulamaları için (D-kodlu) İsteğe bağlı özel tipler için PROFINET M12 Bağlantı Kablosu Endüstriyel Ethernet Profinet C bağlantı kablosu, M12/M12, D kodlu, düz veya açılı, PUR UL onaylı Kat.5, 2 çift Bilgi PROFINET uygulamaları için (D-kodlu) İsteğe bağlı özel

Detaylı

TM8 SERVERON. On-line DGA İzleme Sistemleri. Genel Ürün Bilgisi. Açıklama: gazın yanı sıra nitrojen, nem miktarını ve diğer

TM8 SERVERON. On-line DGA İzleme Sistemleri. Genel Ürün Bilgisi. Açıklama: gazın yanı sıra nitrojen, nem miktarını ve diğer SERVERON TM8 On-line DGA İzleme Sistemleri Trafo Koruma&İzleme Sistemi Trafo arızalarını önlemek. Sürekli takip ve bakım sistemleri Trafo ömrünü uzatır. Temel trafo masraflarını azaltır. En kapsamlı DGA

Detaylı

Hairdryer. Register your product and get support at HP8183 HP8182 HP8181 HP8180. Kullanım kılavuzu

Hairdryer.  Register your product and get support at HP8183 HP8182 HP8181 HP8180. Kullanım kılavuzu Register your product and get support at www.philips.com/welcome Hairdryer HP8183 HP8182 HP8181 HP8180 TR Kullanım kılavuzu Türkçe Bu ürünü satın aldığınız için tebrikler, Philips e hoş geldiniz! Philips

Detaylı

DİKKAT: Bu kullanma kılavuzu sadece web sitesi için hazırlanmış olup, ürün içerisindeki kılavuz ile farklılıklar gösterebilir.

DİKKAT: Bu kullanma kılavuzu sadece web sitesi için hazırlanmış olup, ürün içerisindeki kılavuz ile farklılıklar gösterebilir. razor serisi Bu kullanma kılavuzu Piranha Razor A Type Razor C Type Razor X Type için geçerlidir. DİKKAT: Bu kullanma kılavuzu sadece web sitesi için hazırlanmış olup, ürün içerisindeki kılavuz ile farklılıklar

Detaylı

Ek kılavuz. Aşırı gerilim güvenlik modülü B Document ID: 50708

Ek kılavuz. Aşırı gerilim güvenlik modülü B Document ID: 50708 Ek kılavuz Aşırı gerilim güvenlik modülü B81-35 Document ID: 50708 İçindekiler İçindekiler 1 Kendi emniyetiniz için 1.1 Amaca uygun kullanım... 3 1.2 Genel güvenlik uyarıları... 3 1.3 Ex alanlar için güvenlik

Detaylı

U3000/U3100 Mini (Linux İşletim Sistemi Yüklü. Eee PC için) Hızlı Başlangıç Kılavuzu

U3000/U3100 Mini (Linux İşletim Sistemi Yüklü. Eee PC için) Hızlı Başlangıç Kılavuzu U3000/U3100 Mini (Linux İşletim Sistemi Yüklü Eee PC için) Hızlı Başlangıç Kılavuzu ASUS_U3000_U3100_mini.indd 1 2/2/08 4:11:37 PM TR3656 Birinci Basım Ocak 2008 Copyright 2008 ASUSTeK Computers, Inc.

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU GA-15

KULLANIM KILAVUZU GA-15 www.osawa.com.tr KULLANIM KILAVUZU GA-15 Bu kullanım kılavuzu GA-15 için geçerlidir. Osawa Tüm hakları saklıdır. Osawa logosu EFOR DAY TUK LTD ye aittir.diğer tüm logo ve markalar sahiplerine aittir. Yazım

Detaylı

YARWAY NARVIK MODEL 25 VEN-TEMP KIZGIN BUHAR SOĞUTUCU

YARWAY NARVIK MODEL 25 VEN-TEMP KIZGIN BUHAR SOĞUTUCU Yarway, elektrik, kağıt hamuru ve kağıt endüstrisi ve proses buharı uygulamalarının tüm özelliklerini karşılayan geniş model, boyut ve malzeme yelpazesi ile kızgın buhar soğutucuları, pnömatik aktüatörler

Detaylı