CAPPASIST B2B CHANNEL

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "CAPPASIST B2B CHANNEL"

Transkript

1 2015 SİSTEM KULLANIM & YARDIM KLAVUZU CAPPASIST B2B CHANNEL 1

2 2 İÇİNDEKİLER Cappasist Hakkında 3 Sistem Nasıl Çalışır? 4 Gizlilik ve Güvenlik 5 Sisteme Kayıt 6 Sisteme Giriş 7 Rezervasyon 9 Oda 9 Tur 13 Aktivite 17 Transfer 18 Araç 19 Ekstra Servisler 19 Katalog Dışı Servisler 19 Ödemeler 20 Hakedişler 20 Sayfa

3 3 Cappasist Hakkında Cappasist, Kalkınma Bakanlığı nın Sektörel Rekabetin Geliştirilmesi programı dahilinde finansal destek verdiği bir bölgesel kalkınma projesi olarak doğmuş ve proje süresinin bitimiyle birlikte bağımsız hale gelmiş bir Online Rezervasyon Sistemidir. Projenin ana teması olan B2B Channel yazılımına ek olarak, son-kullanıcıya yönelik yayın yapan bir internet sitesine de sahiptir. Cappasist, Kapadokya da sunulan tüm turizm hizmetlerini tek bir platformda toplayarak, en rekabetçi fiyatlarla, tur operatörleri, acentalar ve otel konsiyerjlerinin erişimine açmaktadır. Yogadan jeep safariye kadar bölgemizdeki tüm hizmetler bu amaçla bir araya gelen platform üyesi partner acentelerimiz eliyle sunulmaktadır. 44 farklı günlük tur ve etkinlik arasından dilediklerinizi seçebilir ve konuklarınızın tüm Kapadokya programlarını tek elden oluşturabilirsiniz. Platformumuzda onlarca otel, net-komisyonsuz, acenta fiyatlarıyla yer almaktadırlar. Her bütçe ve zevke uygun konaklama seçeneklerimiz, konuklarınıza sunduğunuz ürün gamınızı zenginleştirecektir. Konuklarınız için Cappasist üzerinden satın aldığınız hizmetlerin gerçekleştirilmesi esnasında doğabilecek acente hak edişleri tamamen rezervasyonun sahibi olan acenteye aittir. Platformumuz, Nevşehir Rehberler Odası (NERO), Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği (KAPTİD), Kapadokya Altyapı Hizmetleri Birliği (KAPHİB), Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Kapadokya Araştırma ve Uygulamarı Merkezi (NEVKAM) ve Kapadokya Meslek Yüksekokulu tarafından desteklenmektedir.

4 4 Sistem Nasıl Çalışır? Cappasist tamamen online çalışan bir sistemdir ve kendisine ait yüksek güvenlikli server üzerinden yayın yapmaktadır. Cappasist katalogunda yer alan tüm hizmetler B2B Channel yazılımı üzerinden online olarak satın alınabilir. Rezervasyonun gerçekleşmesini takiben, satın alınan hizmeti sağlayan katılımcı otel/acente sistem tarafından otomatik olarak bilgilendirilmekte ve gerekli hazırlıkları yapması sağlanmaktadır. Katılımcılar, Cappasist ten aldıkları işlerin yasal dayanağını oluşturan bir sözleşmeyle platforma bağlıdırlar. Her bir katalog ürünü yalnızca bir katılımcı tarafından sağlanmakta olup, hizmet kalitesi sözleşmeye dayalı olarak Cappasist in denetimi altındadır ve yaptırımlara tabiidir. Katılımcı listesi, üyelik iptali halleri dışında bir yıllık periyodlarla yenilenir.

5 5 Gizlilik ve Güvenlik B2B Channel üzerinden satın alınan hizmetleri gerçekleştiren platform üyesi otel/acente, konuklarınız ve rezervasyon hakkında rastgele üretilen ve sadece Cappasist sistem admini ve rezervasyon sahibi tarafından anlamlandırılabilen bir koddan daha fazla bilgiye sahip değildir. Tur ve aktiviteler esnasında konuklarınıza eşlik eden rehberler, Cappasist ve Nevşehir Rehberler Odası tarafından yaptırımların öngörüldüğü bir centilmenlik anlaşmasıyla bağlıdırlar. Rezervasyon sahibi acente ya da konuklarınızın kişisel bilgileriyle ilgilenmezler ve özel profesyonel ilişki kurmazlar. Mağazalar, satış sonrası, voucherda yer alan ve hak edişlerinizi takip etmenizi sağlayan barkod ile işlemlerini yaparlar. Hakedişlerinizi, size özel rezervasyon kodu ile, satışın gerçekleştiği mağazadan talep edebilir ya da Cappasist i yetkilendirerek, bu işlemin tarafımızdan yapılmasını sağlayabilirsiniz. Cappasist, turlarda görev alan araçlarda, Cappasist veya hizmet sunan acenteye ait logo vb. işaretler kullanmaz. Giydirilmiş araçlarla hizmet vermez. Talep halinde tarafınızdan temin edilecek magnetler kullanılabilir. Cappasist, tüm hizmetlerin, sektörümüzü düzenleyen yasa ve yönetmeliklere uygun olarak yerine getirileceğini garanti eder.

6 6 Sisteme Kayıt Site üzerinden Hakkımızda>Bize Katılın sekmelerini izleyerek, ya da, sol üstteki sarı etikette yer alan Kaydol sekmesi yoluyla açılan formu doldurarak üye olabilirsiniz. Acente olduğunuzun teyidinden sonra tarafınıza kullanıcı Adı ve Şifresi mail yoluyla gönderilecektir.

7 7 Sisteme Giriş 1-www.cappasist.com sitesi üzerinden, >For Partners (Üye Girişi) sekmesinden 2-www.cappadociaonline.net sitesi üzerinden, doğrudan >Acente Girişi ikonunu tıklayarak,

8 8 açılan pencerede Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Yönetim Panelinize girebilirsiniz.

9 9 Rezervasyon Yönetim Panelinizde, soldaki menüden >Satış sekmesine tıklayarak, konaklama, tur, aktivite, ekstra hizmet rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Oda Rezervasyonu Yönetim Paneli>Satış>Otel tıklayınız. Açılan pencereden konaklama tarihlerini girerek müsait otellerin listesine ulaşınız.

10 10 İstediğiniz otelin isminin yanında yer alan Satın Al butonuna tıklayınız.

11 11 Belirttiğiniz tarihlerde müsait olan odaların listesine ulaşıp, tercih ettiğiniz oda için sağda yer alan Oda Sayısı butonundan, ihtiyaç duyduğunuz oda sayısını giriniz. Sayı talebinizi karşılamıyorsa, diğer odalardan takviye yapabilirsiniz. Oda seçiminden sonra, rezervasyonunuzun ayrıntılı dökümünü görebilirsiniz. Devam tuşuna basarak ilerleyiniz.

12 12 Açılan sayfada Müşteri bilgilerini girebilir, aynı müşteri için tur, aktivite vs hizmeti ekleyebilirsiniz. İşleminiz bitti ise, Alttaki sarı sekmeler üzerinden >Ödeme Ekranına gidebilir, ya da >Voucher basabilirsiniz. Rezervasyonunuz Cappasist le aynı anda Otel Rezervasyon sistemine de düşecektir. Otel fiyatlarımız net,komisyonsuz,acente fiyatlarıdır ve acente ile Cappasist arasında belirlenmiş bir ödeme planı yoksa, ödemenin tamamının yapılmasıyla geçerlilik kazanır. Konuklarınız için konaklamaya ek olarak yapacağınız tur ve aktivite rezervasyonları da otel tarafından görülür ve tur/aktivite hakkında alış saati, bırakış saati, güzergah vs bilgiler otele giriş sırasında konuklarınıza iletilir. Bu hizmetler için Müşteri tarafından ödenir ibaresi varsa, ödemenin servis sonunda acente tarafından tahsil edileceği hatırlatılır.

13 13 Tur Rezervasyonu Yönetim Panelinizden >Satış>Tur Satışı yolunu izleyiniz. Açılan sayfadan tur tarihini seçiniz. Müsait olan turların listesi görülecektir. Seçtiğiniz turun sağında yer alan Satın Al butonuna basarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

14 14 İlk olarak fatura bilgilerini giriniz. Bu bilgiler firmanıza ya da müşterinize ait olabilir. Sonraki sayfada kişi sayısını ve konuklarınızla ilgili bilgileri girebilirsiniz. Devam ederek fiyat ekranına ulaşınız.

15 15 Rezervasyon bilgileri ve fiyat bu ekranda görülmektedir. Ödemenin nasıl ve kim tarafından yapılacağını buradan seçebilir, dilerseniz başka servisler ekleyebilirsiniz. Bu ekranda rezervasyonunuzu tüm detaylarıyla görebilir, düzeltebilir ya da ödeme ekranına ilerleyebilirsiniz.

16 16 Sistemimizde ödemeler şimdilik Paypal üzerinden yapılabilmektedir. Eğer Müşteri tarafından ödenecek seçeneği aktif veya Cappasist ile önceden belirlenmiş bir ödeme planınız varsa, bu ekrandan geri dönerek voucher basma ekranına gidebilirsiniz.

17 17 Aktivite Satışı Yönetim Panelinizden >Satış>Aktivite Satışı tıklayınız. Açılan sayfada, aktivitenin tarihini giriniz ve müsait aktivitelerin listesini açınız. Dilediğiniz aktiviteyi seçip, Tur Satışı bölümünde anlatılan işlemleri takip ediniz.

18 18 Transferler Yönetim Paneli>Satışlar>Transferler sekmesine ilerleyiniz. Açılan sayfada transfer tarihini giriniz. Cappasist Nevşehir ve Kayseri Havaalanı ndan private transferleri öngörmektedir. Regular transfer hizmetimiz yoktur. Diğer lokasyonlarda transfer talepleriniz için Cappasist le iletişime geçebilirsiniz. Açılan menüden dilediğiniz transfer hizmetini seçiniz ve ilerleyiniz.

19 19 Araç Konuklarınız için araç taleplerinizi >Yönetim Paneli>Satış>Transferler sekmesini izleyerek yapabilirsiniz. Kiralık araç seçebilir ya da gruplarınız için sürücülü ve günlük tur bedeli üzerinden fiyatlandırılan Van türü araç rezervasyonu yapabilirsiniz. Tüm araçlarımız max. 2 yaşında olup, full rentacar kaskoludur. Araçlarımızda Cappasist e veya katılımcı acenteye ait yazı-resim-logo vb. işaretler bulunmaz. Talebiniz halinde, tarafınızdan temin edilecek uygun boyutlardaki magnetler kullanılabilir. Ekstra Servisler >Yönetim Paneli>Satışlar>Ekstra Servisler sekmeleri yoluyla, Çocuk/Bebek bakıcısı, Köpek Bakıcısı, Kuaför vb. hizmetlerimizi satın alabilirsiniz. Çocuk/bebek bakıcılığı hizmeti, Kapadokya Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü nün denetim ve gözetiminde, bölüm öğrencileri tarafından verilmektedir. Personelin Sosyal Güvenlik Primi, yemeği ve ulaşım giderleri fiyatlarımıza dahildir ve bu hizmetin tüm kazancı Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi bölümüne bağışlanmaktadır. Çocuklarını emanet edecek kimse olmadığı için kimi aktivitelere katılamayan konuklarınız için kurgulanmıştır. Hizmet aileye refakat ederek ya da konaklama yapılan otelin bu iş için ayırdığı gözleme elverir mekanlarda sunulmaktadır. Köpek Bakıcılığı hizmeti, konaklama yapılan otelin evcil hayvan kabul etmediği durumlarda, konuklarınızın rahat etmesini sağlamak üzere hayata geçirilmiştir ve Daphne Kennell Köpek Çiftliği tarafından yüklenilmiştir. Katalog Dışı Hizmetler Cappasist Katalogunda bulunmayan hizmet talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz. İstediğiniz tur, aktivite ve her türlü hizmeti Yönetim Panelinizden bizzat ekleyebilir ve fiyatlandırma yapmamızı talep edebilirsiniz. Bölgemizde mümkün olan her türlü hizmeti gerçekleştirme potansiyelimizin olduğuna emin olunuz. Katalogumuza ekleyeceğiniz ve tarafınızdan sağlanabilecek tur-aktivite vb hizmetleri, Cappasist üzerinden diğer acentelerin kullanımına sunarak yeni bir satış kanalına sahip olabilirsiniz.

20 20 Ödemeler Sistemi kullanan acente ile ödemeler konusunda hüküm belirten ayrı bir sözleşme mevcut değilse sistem üzerinden satın alınan tüm hizmetlerin bedeli peşin olarak ödenir. Tur ve aktiviteler için müşteri tarafından ödenecek seçeneği, sadece konaklamanın Cappasist üzerinden satın alındığı durumlarda geçerlidir. Cappasist, Şartlar ve Koşullar ile İptal ve Geri Ödeme konularının da hükme bağlandığı sözleşmeyle bağıtlanan ticari partnerleriyle, farklı ödeme ve temsil biçimleri hayata geçirebilir. Hakedişler Rezervasyon sonrasında üretilen Voucher üzerinde yer alan ve rastgele üretilen Voucher ID numaranızla, konuklarınızın hakediş doğuran tüm işlemlerini izleyebilirsiniz. Söz konusu ID sadece size ve söz konusu rezervasyona ait olup başkalarınca anlamlandırılması mümkün olmayan bir koddur. Oluşan hak edişin nerede ve neye istinaden gerçekleştiğini kendi yönetim panelinizdeki >Mağaza Satışları sekmesinde görebilirsiniz. ID numarasını ilgili mağazaya bildirerek hak edişin sahibi olduğunu teyit edebilir ve dilediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Cappasist, acentelerimizden gelen konuklarının hak ediş doğuran işlemleri üzerinde hak talep etmez. Yetkilendirmeniz durumunda tüm işlemlerinizin takibi Cappasist tarafından yapılabilir, sözleşmeli partnerlerimiz mahsuplaşma kolaylığını kullanabilirler.

DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI

DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI Turizm sektöründe faaliyet gösteren konaklama tesislerinin ihtiyaçları doğrultusunda, dijital işletme anlayışının alt yapısını oluşturacak yazılımlar üretmek,

Detaylı

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur.

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. Değerli Acentemiz, BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. BiletBank, 30 yıllık IATA tecrübesi

Detaylı

AKINSOFT RentAgent. Yardım Dosyası

AKINSOFT RentAgent. Yardım Dosyası AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 01.02.02 Tarih: 30.07.2015 1 İÇİNDEKİLER 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...3 2. ARAÇ KAYIT 7 3. CARİ.16 4. KİRALAMA 21 5. İŞLEM KAYIT 34 6. PERFORMANS

Detaylı

Kullanım Kılavuzu V1.01

Kullanım Kılavuzu V1.01 Kullanım Kılavuzu V1.01 2015 Her hakkı mahfuzdur. e-baski.com adı zikredilerek alıntı yapılabilir. İçindekiler e-baski.com nedir?... 4 Web Arabirimi... 4 Teklif Almak... 5 Kapak Tasarım Bilgileri... 8

Detaylı

M.A.R.S ONLİNE OYUN REHBERİ. M.A.R.S Online Oyununu bilgisayarınıza kurmadan önce Oyun Gereksinimlerini gözden geçirelim.

M.A.R.S ONLİNE OYUN REHBERİ. M.A.R.S Online Oyununu bilgisayarınıza kurmadan önce Oyun Gereksinimlerini gözden geçirelim. M.A.R.S ONLİNE OYUN REHBERİ M.A.R.S Online Kurulum M.A.R.S Online Oyununu bilgisayarınıza kurmadan önce Oyun Gereksinimlerini gözden geçirelim. SİTEYE KAYIT Öncelikle boş bir internet sayfasında www.gametolia.com

Detaylı

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu 1 İÇİNDEKİLER ODESİS YÖNETİM KONSOLUNA GİRİŞ...6 1. BİLGİLENDİRME PANELİ...7 HESAP MAKİNESİ... 7 KURLAR... 7 GÖRÜNÜM STİLLERİ...

Detaylı

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi/Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder.

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder. Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi / Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Program özellikleri

Detaylı

YORKA YAZILIM Yorka Ticari Entegre

YORKA YAZILIM Yorka Ticari Entegre YORKA TİCARİ ENTEGRE EĞİTİM DÖKÜMANI ÖNSÖZ Yorka Ticari Entegre Yazılımı, en basitten en üst seviyeye kadar tüm firmaların kayıtlarını tutma ve raporlamaya yönelik olarak hazırlanmış bir yazılımdır. Standart

Detaylı

Beta Versiyon 1.4 1 KolaySpot 5651 sayılı kanun ile ilişkili bir Internet Toplu Kullanım Sağlayıcısı nın log toplama görevlerinin yerine

Beta Versiyon 1.4 1 KolaySpot 5651 sayılı kanun ile ilişkili bir Internet Toplu Kullanım Sağlayıcısı nın log toplama görevlerinin yerine Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Yeni Nesil WiFi Kullanıcı Yönetimi ve 5651 Sayılı Yasa 1 Çözümü Beta Versiyon 1.4 1 KolaySpot 5651 sayılı kanun ile ilişkili bir Internet Toplu Kullanım Sağlayıcısı nın log

Detaylı

AKINSOFT Otel 4. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 11.01.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT Otel 4. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 11.01.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 11.01.2011 Sayfa-1 Copyright 2010 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı, tüm otel ve pansiyonlara hitap etmektedir. Rezervasyon, oda kayıt, odanın

Detaylı

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROTOP Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKROTOP Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir. Gerek

Detaylı

ERASMUS+ ANA EYLEM 1 (KA1)/ BİREYLERİN ÖĞRENME HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU REHBERİ (Okul Eğitimi Personeli Öğrenme Hareketliliği)

ERASMUS+ ANA EYLEM 1 (KA1)/ BİREYLERİN ÖĞRENME HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU REHBERİ (Okul Eğitimi Personeli Öğrenme Hareketliliği) T.C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI ERASMUS+ ANA EYLEM 1 (KA1)/ BİREYLERİN ÖĞRENME HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU REHBERİ (Okul Eğitimi

Detaylı

Personel Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Personel Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 PERSONEL MODÜLÜ 1 per9000 NT HAKKINDA... 6 2 Programa GİRİŞ... 8 3 SİSTEM Parametreleri... 10 3.1 Şirket Parametreleri... 10 3.1.1 Şirket Tanımı... 10 3.1.1.1 Firma Parametreleri... 10 3.1.1.2 Firma

Detaylı

Patates Albüm nedir, Güvenlimidir?

Patates Albüm nedir, Güvenlimidir? Patates Albüm nedir, Güvenlimidir? Patates Albüm, size sınırsız sayıda dijital fotoğraflarınızı internet ortamında senelerce saklama imkanı verir. Böylece albümlerinizi veya seçilmiş fotoğraflarınıza dünyanın

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

www.logo.com.tr Tiger2 ile Gelen Yeni Özellikler

www.logo.com.tr Tiger2 ile Gelen Yeni Özellikler Tiger2 ile Gelen Yeni Özellikler İçindekiler Yönetici Konsolu nun yeni arayüzü ile anlık göstergeler emrinizde!...3 Bırakın sizi Tiger2 nin Sihirbazları yönlendirsin....3 Aynı işlemleri tekrar tekrar yapmayın....4

Detaylı

DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI

DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI Turizm sektöründe faaliyet gösteren konaklama tesislerinin ihtiyaçları doğrultusunda, dijital işletme anlayışının alt yapısını oluşturacak yazılımlar üretmek,

Detaylı

HALLEY. Kobiler İçin Tam Entegre Üretim, Ticari Takip ve Muhasebe Otomasyonu. 2007 Mikro Yazılımevi A.Ş.

HALLEY. Kobiler İçin Tam Entegre Üretim, Ticari Takip ve Muhasebe Otomasyonu. 2007 Mikro Yazılımevi A.Ş. HALLEY Kobiler İçin Tam Entegre Üretim, Ticari Takip ve Muhasebe Otomasyonu 1 HALLEY Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi

Detaylı

Ü c r e t l e n d i r m e M o d ü l ü. Kullanıcı Kılavuzu. IPera İletişim Teknolojileri

Ü c r e t l e n d i r m e M o d ü l ü. Kullanıcı Kılavuzu. IPera İletişim Teknolojileri Ü c r e t l e n d i r m e M o d ü l ü Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler İÇİNDEKİLER... 2 ABAKUS 360 NEDİR?... 3 PROGRAMA GİRİŞ... 3 GÖRÜŞME RAPORLARI... 4 BİRİM RAPORLARI... 5 Kontrol Panel... 5 Raporun Bölümünün

Detaylı

AKINSOFT WOLVOX Otel. Yardım Dosyası

AKINSOFT WOLVOX Otel. Yardım Dosyası AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 01.02.02 Tarih: 14.01.2015 1 İÇİNDEKİLER 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...3 2. GENEL ÖZELLİKLER..11 3. REZERVASYON...17 4. RESEPSİYON.24 5. ODALAR YÖNETİMİ...

Detaylı

WOLVOX ERP E-Business

WOLVOX ERP E-Business AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 Copyright 2011 İçindekiler Dizini 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...11 2. KULLANIMI...11

Detaylı

Bu dokümanın amacı,... personeline sunulan ücret ve ek menfaatlere ilişkin; ilke, koşul ve sınırları düzenlemektir.

Bu dokümanın amacı,... personeline sunulan ücret ve ek menfaatlere ilişkin; ilke, koşul ve sınırları düzenlemektir. 1. AMAÇ Bu dokümanın amacı,... personeline sunulan ücret ve ek menfaatlere ilişkin; ilke, koşul ve sınırları düzenlemektir. 2. KAPSAM Bu yönetmelik, tüm... personelini kapsar.. 3. TANIMLAR 4. KULLANILAN

Detaylı

Kurs Otomasyonu Programı

Kurs Otomasyonu Programı Kurs Otomasyonu Kullanım Kılavuzu İçindekiler 1. Genel Bilgiler... 6 1.1. Kurs Otomasyon Programının Kurulumu... 6 1.2. Kurs Otomasyon Programının Çalıştırılması... 8 2. Tabim Kurs Otomasyonu ve Kullanım

Detaylı

NETELLER Hesabınızı Kullanma

NETELLER Hesabınızı Kullanma NETELLER Hesabınızı Kullanma NETELLER Hesabımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Bu kılavuz, NETELLER Hesabının en kullanışlı ve sık kullanılan özelliklerini kullanmanıza yardımcı olacaktır. Bu

Detaylı

Nebim V3 Standart Sürüm

Nebim V3 Standart Sürüm Nebim V3 Standart Sürüm Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Ticari Yazılım Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari

Detaylı

T.C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI

T.C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI T.C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı TÜRKİYE ULUSAL AJANSI ERASMUS+ ANA EYLEM 1 (KA1) Okul Eğitimi Personeli Öğrenme Hareketliliği 2015 YILI BAŞVURU

Detaylı

KULLANIM KOLAYLIKLARI

KULLANIM KOLAYLIKLARI GO Shop Manager, LOGO nun mağazaların operasyonel faaliyetlerinin otomasyonu ve etkin yönetimi için geliştirdiği bir çözümdür. Örme, Konfeksiyon, Ayakkabı, Çeyiz, Halı-Mobilya, Kozmetik, Kırtasiye, Oyuncak,

Detaylı