GENEL KURUL TOPLANTISI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GENEL KURUL TOPLANTISI"

Transkript

1 Sevgili Tevfik Fikretliler, 13 Haziran 2010 Pazar günü yapmıș ol- duğumuz Genel Kurul Toplantısı ile yılları arasında Tevfik Fikretliler Birliği - nin faaliyetlerini sizler adına yürütme görevini aldık. Bu görevin; sizler ve sizlerin desteği olma- dan, sadece Dernek resmi çalıșmaları ile bazı geleneksel faaliyetlerimizin gerçekleștirilmesi ile sınırlı kalacağını bilmekteyiz. Oysa amacımız; okulda bulunduğumuz dönemlerdeki samimi arkadașlığımızı, dostluğumuzu okul sonrasında da devam ettirmek, farklı dönem mezunlarımızla dayanıșma ortamı yaratarak maddi, manevi ve sosyal birlikteliğimizi geliștirmek, aynı zamanda toplu- mun kültürel, bilimsel ve sosyal gelișmesine katkıda bulunmaktır. Son dönemlerde genç mezunlarımızın Birliğimize katkıda bulunmak üzere görev almak is- temeleri bizleri umutlandırmaktadır. Bu sayede Yönetim ve Denetleme Kurullarımızda bu dönem yeni ve genç arkadașlarla birlikte çalıșıyoruz. Sizlerden Birlik çalıșmalarından beklentilerinizi, neyi görmeyi arzuladığınızı ve neleri ya- pabileceğinizi öğrenmek isteriz. Ben ve Yönetim/Denetim Kurulları üyesi arkadașlarım, hazırladığımız bu ikinci e-e bülten ile sizlere, yapılmıș ve yapılmakta olan Birlik çalıșmalarımızdan, mezunlarımızdan ve Okuldan haberler aktarmak, en önemlisi iletișimimizi sağlamak düșüncesindeyiz. Sizlerden de öncelikle Birlik le ilișkiye geçerek kendinizle ilgili bilgi güncellemelerinizi tamamlamanızı bekliyoruz. Biliyoruz ki Birlik Yönetimi arșivinde ne kadar doğru adresler bulu- nursa, birbirimize o kadar çok ve çabuk ulașabiliriz. Saygılarımla, Tevfik Fikretliler Birliği Yönetim Kurulu adına Bașkan Sezer Aker Göktan ( 74)

2 (ISLAK) TAVA ŞENLİĞİ Geleneksel Tava Şenliği mizi 6 Haziran 2010 Pazar günü Okulumuzun bahçesinde gerçekleştirdik. Tevfik Fikretliler Birliği yönetimi olarak çok hazırlandık, Okul idaresiyle birlikte toplantılar yaptık. Üç yıllık yönetim döneminin son Tava Günü ydü. Bu kez Okulumuzun bahçesi her zamanki Tava Şenliklerinden daha farklıydı. Davetlilerimiz her zamankinden daha fazlaydı. Fransa Büyükelçisi Bernard Emie ve Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ın katılımlarıyla uzun yıllardır beklediğimiz yeni ilköğretim binamızın temel atma törenini de paylaşmak istedik mezunlarımızla. Bahçemizin ortasında temsili temelimizi atacak kocaman bir iş makinesi, töreni izleyecek davetlileri ağırlayacağımız süslü püslü tribünümüz katılımcıları bekliyordu. Okulumuzun renklerinde balonlarla süslenmiş bahçemiz mezunlar, her yaştan öğrenciler ve velilerimizle hareketlenmeye başlamıştı 10., 20., 25., 30., 35. ve 40. yıl mezunlarımız için Berat Töreni planlamıştık. Ayrıca çekilişler, bol yemek ve içecek Biz hazırlıklarımızı tamamlamışken, galiba yağmur bulutları da en az bizim kadar çalışmıştı. Geçmişten deneyimlerimiz vardı aslında. Daha önceki yıllarda da Tava Şenliklerimizde yağmurlar yağmıştı. Ama biz hepsini başarıyla atlatmıştık. Yine öyle olacak zannettik. Amaaa olmadı Yağmur gittikçe arttı, damlalar büyüdü, dolu taneleri dövmeye başladı bahçeyi. Hepimiz içeriye sığındık. Dışarıda gördüğümüz manzara gerçekten çok ilginçti. Mezunlarımız, davetlilerimiz güneşten korunsun diye bahçenin her yerine yerleştirdiğimiz kocaman şemsiyeler havada uçuyor, masalar ters dönmüş yerlerde sürükleniyordu

3 (ISLAK) TAVA ŞENLİĞİ Her türlü hava muhalefetine karşın yeni okul binamızın temeli atıldı. Bunca yağmurla atılan temelin çok bereketli olacağına inandık Tevfik Fikret ailesi olarak. Tava Şenliği mizde planladığımız birçok şeyi yapamadık. Ama bu özel günümüzün en eğlenceli bölümlerinden biri olan piyango çekilişini Ferhat Hoca - mızla kantinde gerçekleştirdik yine de. Siz mezunlarımız için bir dergi hazırlamıştık: TıFıL. Dergimizi sizlere sunacaktık. Bir tür diploma töreni havasında yapmayı planladığımız Berat Törenimizi de yapamadık. Ama olsun, 10., 20., 25., 30., 35. ve 40. yıl mezunlarımızın isimlerine hazırlanmış olan beratlar; Okulda sizleri bekliyor. Dergi ve beratlar ile rozet ve eski yeni okul resimlerimizin basıldığı magnetleri ne zaman isterseniz Okuldan alabilirsiniz. Önümüzdeki yıllarda daha kuru, daha rüzgarsız, yeni Tava Şenliklerini bütün mezunlarımızla paylaşmak umuduyla...

4 GENEL KURUL TOPLANTISI 13 Haziran 2010 Pazar günü yaptığımız 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucunda; yılları arasında görev yapacak olan Yönetim organlarımızın seçimini gerçekleştirdik. Sonrasında yaptığımız Yönetim Kurulu ilk toplantısında da yönetim içi görevlendirmeleri tamamladık. Buna göre: Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri: Başkan: Sezer Aker Göktan ( 74) Başkan Yardımcısı: Can Üstünalp ( 81) Genel Sekreter: Senem Şentürker Şen ( 85) Genel Sekreter Yardımcısı: Çiğdem Özaltın ( 02) Sayman: Candan Sertçeoğlu Tokyürek ( 91) Üye: Süreyya Gölgeli (öğretmen) Üye: Cansın Yalçın Seyhan ( 81) Denetim Kurulu Asıl Üyeleri: Haluk Fincancıoğlu ( 70) Asım Gürel ( 77) Mehmet Gülerman ( 02) Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Mehmet Taylan Esen ( 99) Ali Bora Ersoy ( 87) Levent Bağan ( 74) Semih Akıncı ( 74) B. Ebru Pürsünlerli Demiryürek ( 87) S. Şule Turgut ( 89) Çiğdem Özdemir ( 82) Denetim Kurulu Yedek Üyeleri: V. Süreyya Kayatekin ( 84) Evnur Dinç Korkan ( 76) Dide Gönenç ( 90) Onur Kurulu Üyeleri: Nefise Öke (Emekli öğretmen) Kadri Osman (Emekli öğretmen) Ayşe Başçavuşoğlu ( 71)

5 GENEL KURUL TOPLANTISI Geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi bu yıl da yeni Yönetim Kurulumuzu oluştururken; işlerin daha sağlıklı yürüyebilmesi için eski yönetimden en az 2 veya 3 arkadaşımızla beraber yeni arkadaşlarımıza da görev veren bir liste ile görev talep ettik. Bunun bir gelenek olması en büyük arzumuzdur. Böylece işlerin birbirimize kademeli devri ile çalışmalarımız çok daha kolay bir şekilde yürütülecek ve bayrak teslimi gerçekleşebilecektir. Saygılarımızla bilgilerinize sunarız, Tevfik Fikretliler Birliği Yönetim Kurulu Tevfik Fikretliler Birliği Yönetim, Denetim ve Onur Kurulları Üyeleri Sezer Aker Göktan Ankara doğumludur yılı Tevfik Fikret Lisesi, 1979 yılı ODTÜ, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunudur. Turizm Bakanlığı, Planlama Dairesinde uzman plancı olarak 9 yıl, Özel Çevre Koruma Kurumu nda şube müdürü olarak 20 yıl çalışan mezunumuz, 2010 Ocak itibarıyla emekli olmuştur. Evli ve iki kızı olan mezunumuzun her iki kızı da Tevfik Fikret Lisesi mezunudur. Can Üstünalp Ankara doğumludur yılları arasında TFL barakalarında okuduktan sonra, 1981 yılında girdiği ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü nden ancak 1988 yılında mezun olabilmiştir yılında Milwaukee de, İşletme Yönetimi üzerine Yüksek Lisans Programını bitiren Üstünalp. mesleki kariyerine, mezunlarımızdan rahmetli Çağlayan Dayı nın ( 80) yine rahmetli babası Mustafa Dayı nın yanında 1988 yılında başlamıştır yılında girdiği MESA da, 2006 yılı itibari ile Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir. TMMOB, TTMD, ASHRAE, NFPA ve İMMB üyelikleri de bulunmaktadır. Evli ve iki erkek çocuğu olan mezunumuzun her iki oğlu da Tevfik Fikret Lisesi öğrencisidir. Senem Şentürker Şen Ankara doğumludur yılında Tevfik Fikret Lisesi, 1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra Türkiye Bankalar Birliği ve Bilkent Üniversitesi, Uygulamalı Yabancı Diller Yüksekokulu nda çalışmıştır. Serbest çevirmen olarak çalışan mezunumuz dönem arkadaşı Erdem Şen ile evlenmiştir ve Tevfik Fikret İlköğretim Okulu öğrencisi bir oğlu ve potansiyel Tevfik Fikret li bir kızı vardır.

6 GENEL KURUL TOPLANTISI Candan Sertçeoğlu Tokyürek Bursa doğumludur yılı Tevfik Fikret Lisesi, 1996 Bilkent Üniversitesi U.Y.D.Y.O. Bankacılık ve Finans Bölümü mezunudur. Serko Enerji ve Dış Politika Enstitüsü çalıştığı kurumlardan olup son dönemde kendini denize atmış, amatör denizci yetiştirmektedir. Sıkı bir Tevfik Fikret taraftarıdır, tüm öğrencilik yaşantısı boyunca sınıf başkanlığı yapmış, son yıl ise Okul Başkanı olmuştur. Geçen dönem Tevfik Fikretliler Birliği Başkanı olmasının yanı sıra halen A.Ö.D. Yönetim Kurulu üyeliği de yapmaktadır. Çiğdem Özaltın Ankara doğumludur. Ankara Tevfik Fikret Lisesi 2002 mezunudur. Daha sonra Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü nden 2008 yılında mezun olmuştur. Henüz çalışmıyor olup, kendi işini kurmak arzusundadır. Süreyya Gölgeli Malatya doğumludur. Gazi Eğitim Enstitüsü Beden Eğitimi Bölümü nden 1980 yılında mezun olup Tevfik Fikret Lisesi nde çalışmaya başlamış, o günden bu yana okulumuzdan ayrılamamıştır. Tevfik Fikret Lisesi mezunu olan kızı Fransa da sürdürdüğü lisans eğitimini bitirmiş, İsviçre de yüksek lisana başlamıştır. Cansın Yalçın Seyhan Ankara doğumludur yılında Tevfik Fikret Lisesi nden, 1986 yılında Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü nden mezun olduktan sonra çeşitli kuruluşlarda muhasebe üzerine çalışmış, sanat galerilerinde yöneticilik yapmıştır. Tevfik Fikret Lisesi mezunu Sedat Seyhan ile 1985 yılında evlenmiş olan mezunumuzun Tevfik Fikret Lisesi öğrencisi bir kızı bulunmaktadır.

7 BERAT DERGİ - ROZET Tava Şenliği için hazırladığımız ve siz mezunlarımıza Tava Günü nde dağıtmayı planladığımız 10., 20., 25., 30., 35. ve 40.yıl mezunlarımızın Mezuniyet Beratlarını, Rozetlerini ve "TıFıL" Dergi sini hava muhalefeti!!! nedeniyle veremedik. Daha sonra Genel Kurul Toplantısı için gelen mezunlarımıza bir bölümünü verdik. Ankara da ikamet eden mezunlarımız; Okula uğradıkları takdirde hem kendilerininkini, hem de görüştükleri arkadaşlarınınkini Ferhat Erdoğan'dan alabileceklerdir. Şehir dışındaki mezunlarımıza ise bize başvurdukları takdirde, posta/kargo aracılığı ile ulaştırabileceğiz. Eriştirmekte yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz.

8 MEZUNLARDAN HABERLER 1991 yılı mezunumuz ve eski başkanımız Candan Sertçeoğlu Tokyürek baskılara daha fazla dayanamayıp 15 Mayıs 2010 günü Benhür Tokyürek ile evlenmiş, damadın ayağına basmış, evlilik cüzdanını kapmıştır mezunlarımızdan Münir Tuğcu nun kızı Yasemin 26 Haziran 2010 da Çeşme, Alaçatı da evlendi. Gençlere mutluluklar dileriz mezunlarımızdan Ela Ağırnaslı Öz ün kızı Simin 26 Haziran 2010 da Ankara da evlendi. Mutluluklar dileriz yılı mezunumuz Özge Baran 3 Temmuz 2010 Cumartesi günü İstanbul - da evlendi. Kendisine ve eşine mutluluklar dileriz mezunları mezuniyetlerinin 25. yılında Antalya Dedeman Otel de bir araya geldiler. Eşleri ve çocuklarıyla birlikte olan mezunlarımız bir yandan hasret giderirken, bir yandan da eski günleri andılar. Anne evine girince insan bir huzur duyar ya, işte öyleydi, diye yorumladı Başkan Murat Öztürk, bu buluşmayı. Nice buluşmalara 85 liler

9 MEZUNLARDAN HABERLER Her ayın ilk perşembesi buluşan Ankaralı 1981 mezunları 1 Temmuz 2010 akşamı Göksu Lokantasında bir araya geldiler. İki yıl boyunca Uluslar arası Göz Konseyi (ICO) Danışma Kurulu nda görev yapan 1974 mezunlarımızdan Prof.Dr.Pınar AYDIN O DWYER, konseyin Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Aydın, 2002 yılından bu yana Uluslararası Göz Birliği Etik Komisyonu Başkanlığını da yürütmektedir. Ankara Tevfik Fikret İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı olarak görev yapan 1990 yılı mezunlarımızdan Neslihan ÜLGENALP ÖZKAN İstanbul a gidiyor. Yeni hayatınızda başarılar dileriz, Neslihan Öğretmenim

10 OKULDAN HABERLER Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları mimarı Turhan Kayasu nun projelerini hazırladığı 6400 m2 büyüklüğündeki yeni okul binasının inşaatının temel atma töreni 6 Haziran 2010 Pazar günü Tava Şenliği nde yapıldı. Fransa Büyükelçisi Bernard Emie, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ve NORM Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve AVM Yapı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. İş Ortaklığı yetkililerinin katılımlarıyla gerçekleşen temsili tören mezunlarımız, veliler ve öğrencilerimiz eşliğinde gerçekleşti. Binamızın temeline ilköğretim öğrencilerimizin okulla ilgili dileklerini yazdıkları küçük kağıtları da attık. Binanın öğretim yılına yetiştirilmesi planlanmakta. Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları nın başarıyla düzenlediği Okullararası Fransızca Tiyatro Festivali Tevfik d Or 10. yılında yine okulumuzun ev sahipliği ile Mayıs 2010 tarihlerinde yapıldı. Türkiye de ve yurtdışında çeşitli ülkelerde Fransızca eğitim yapan okulların katıldığı bu yarışmada geleceğin yetenekli sanatçılarını izleme olanağı bulduk. Okulumuz tiyatro grubunun sergilediği Tailleur pour Dames adlı oyundaki performansıyla Berkin Savcısözen En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

11 OKULDAN HABERLER Küçük kız voleybol takımımız Karaman - da yapılan Türkiye Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü oldu. Hiç set vermeden Türkiye şampiyonasına kadar gelen sporcularımız, burada verdikleri bir maç sonucu üçüncülük kupasını aldılar. Gelecek yıllarda kendilerinden çok daha büyük başarılar bekliyor, küçük sporcularımızı kutluyoruz. Okulumuzda uzun yıllar kimya öğretmeni olarak görev yapmış olan M. José Roméro yu kaybettik. Kendisine Tanrıdan rahmet Tevfik Fikret ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. Lise Müdürümüz Eser Gerdanlı Tevfik Fikret Lisesi Müdürü olarak eğitim ve öğretim alanında yaptığı başarılı çalışmaları ve kurucu üyesi, uzun süre yönetim kurulu üyesi olduğu Fransızca Öğretmenleri Derneği ndeki katkıları nedeniyle Fransız Milli Eğitim Bakanı tarafından "Chevalier des Palmes Académiques" nişanıyla ödüllendirildi. Eser Gerdanlı'ya "Chevalier" nişanı, tarihinde Fransız Kültür Merkezi nin yeni binasında yapılan bir törenle Fransa'nın Ankara Büyükelçiliği Kültür ve İşbirliği Müsteşarı ve Türkiye Fransız Kültür Merkezi Müdürü Jean-Luc MASLIN tarafından takıldı. Okulumuz Fotoğrafçılık ve Doğa Sporları Kulüplerinin Isparta- Dedegöl dağlarına düzenlediği kamp sayesinde öğrencilerimiz dağcılığın temel ilkelerini keşfettiler. Öğretmenlerimiz Müfit Alkaya, Aylin Yılmaz ve 1980 mezunlarımızdan Murat Erciyes ile birlikte unutulmaz anlar yaşandı.

12 OKULDAN HABERLER 5 Haziran 2010 tarihinde okulumuzda her sene olduğu gibi Bilim Şenliği düzenlendi. İlköğretim 1. kademe öğrencilerinin sene içinde fen ve matematik dersleri kapsamında edindikleri bilgilerle oluşturdukları bilimsel projeleri arkadaşları, öğretmenleri ve velilere tanıttıkları bu etkinlikte aynı zamanda ilköğretim öğrencileri yıl boyunca hazırladıkları Ürün Dosyaları nı da velilerine sundular yılı mezunları 29 Haziran 2010 günü okulumuz bahçesinde düzenlenen Diploma Töreni nde sembolik diplomalarını aldılar. Tevfik Fikret Okulları yeni mezunlarımıza güle güle derken, Tevfik Fikretliler Birliği olarak biz onlara Hoşgeldiniz diyoruz. Yeni hayatınızda başarılar dileriz Yeni mezunlarımız 30 Haziran 2010 günü Ankara Palas ta düzenlenen Mezuniyet Balosu nda gönüllerince eğlendiler. Yoğun çalışmalarla geçen uzun bir yılın ardından lise mezuniyetlerini coşkuyla kutladılar.

13 DUYURULAR Derneğimizin mezunlarımızla iletişiminin hızlandırılması ve web sitemizin daha etkin kullanımını sağlamak için bilgi-işlem konusunda çalışan mezunlarımızdan yardım bekliyoruz. adresinden bize ulaşabilirsiniz. İŞ İLANLARI LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI ULUSLARARASI İLİŞKİLER ELEMANI (ANKARA) - Üniversite mezunu (tercihen Uluslararası İlişkiler bölümünde), - Çok iyi derecede İngilizce ve çeviri bilgisine sahip, - Tercihen ikinci bir yabancı dili olan, - 3 yıl iş deneyimine sahip, - Resmi yazışma kurallarına hakim, - Avrupa birliği proje prosedürlerine hakim, - Proje tecrübesine sahip ve uluslararası kuruluşlar için yeni projeler üretebilecek, - Uluslararası organizasyonlar düzenleyebilecek, - Vizyonu geniş, motivasyonu yüksek, çözüm odaklı çalışabilen, - İnsan ilişkilerinde başarılı; ekip çalışmasına yatkın, - Haftanın 6 günü yoğun tempolu çalışabilecek, - Çok iyi düzeyde ofis programlarını kullanabilen, - Araştırmacı, - Seyahat engeli olmayan, - Sigara kullanmayan, Adaylar aranmaktadır. Erkek adayların askerliğini yapmış ya da muaf olması gerekmektedir. İlgilenenler fotoğraflı, İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini adresine konu satırına İŞ BAŞVURUSU ad soyadı yazarak iletebilirler.

14 İŞ İLANLARI SALES ENGINEER We are a company in construction products/construction chemicals sector and we are seeking for a SALES ENGINEER. Qualifications: University degree in Engineering Excellent command of English both written and spoken. Good command in German language would be an asset Minimum 2 years of experience in construction industry, preferably having roles with international exposure Excellent user in all MSOffice applications Strong leadership and interpersonal skills No restrictions to travel domestically as well as to abroad Military service must be completed for male applicants Job Description: The position will be responsible for: Monitoring and driving customer opportunities, Utilizing all available and applicable sales tools effectively to document, monitor and report sales progress on a timely manner, Updating and reporting of market intelligence data by assessing business potentials within current segmentation, competition, price levels by knowing the competition, Developing and maintaining long-term customer relationships. Assisting in the development of the sales and marketing plans and strategies to achieve sales targets, Making customer visits, identifing their needs, preparing proposals and close follow up, Cooperate with the operational functions during the evaluation of new sales opportunities, Coordinate and take the lead for all sales and aftersales activities for the related product groups in the area of responsibility. Please be aware that all interviews will be held in English language Başvuru: Ela Alkaya Tel:

15 İŞ İLANLARI FRANSA BÜYÜKELÇİLİĞİ Recrutement d'un(e) traducteur(trice)-interprète au service de presse de l'ambassade de France à Ankara Pour votre information, vous trouverez ci-joint une fiche de poste relative à un poste de traducteur-interprète ouvert au service de presse de cette Ambassade à compter du 1er septembre Je vous remercie par avance de bien vouloir relayer cette information autour de vous, en l'affichant dans les locaux de votre établissement et, le cas échéant, en la relayant auprès de vos contacts habituels, afin de lui assurer le maximum de publicité d'ici au 23 juillet 2010, date de clôture de la réception des candidatures. La décision finale de recrutement devrait être prise en théorie d'ici à la fin du mois de juillet au plus tard Julien BOUCHARD Ambassade de France en Turquie - Fransa Büyükelçiligi Premier secrétaire / Conseiller de presse - Politique intérieure Basin ve Iç Politikadan sorumlu Baskatip Tél. : (00 90) / Fax : (00 90)

16 İŞ İLANLARI Poste de Traducteur-Interprète au Service de Presse et de Communication, pour le 1 er septembre 2010 Date limite de dépôt des candidatures au service culturel de l Ambassade (CV + lettre de motivation) : 23 juillet 2010 Renseignements au : Emploi à temps plein (38h). Titulaire d un diplôme universitaire au moins de niveau Maîtrise en rapport avec l interprétation et la traduction, la langue française ou la communication, la personne recrutée, parfaitement bilingue français-turc (à l écrit comme à l oral), devra faire preuve d autonomie, d organisation et de flexibilité. Sa disponibilité et son esprit d initiative lui permettront d assurer les fonctions de traducteur-interprète du Service de presse et de communication de l Ambassade de France qui emploie quatre agents locaux au total. Travaillant en tandem avec deux autres traducteurs / interprètes que compte le Service de presse et de communication, la personne recrutée devra faire preuve d une grande polyvalence pour pouvoir être totalement interchangeable avec ses deux collègues, mais également, en tant que de besoin, remplacer l agent technique du service de presse en vue d assurer la bonne circulation de l information au sein de l Ambassade et ses liens avec ses prestataires de service extérieur dans le domaine de l information et de la communication. Dans le cadre de sa mission, la personne recrutée sera notamment chargée des tâches suivantes : préparation d une revue de presse quotidienne, veille médiatique sur des sujets d intérêt général pour la France en Turquie, traduction d articles de journaux et de textes en tous genres (du turc vers le français et inversement), interprétation consécutive pour l Ambassadeur (entretiens, discours, cérémonies à Ankara ou en province), ou pour les agents de la chancellerie diplomatique. Bon connaisseur des milieux médiatiques turcs, elle saura chercher l information là où elle se trouve, afin d alimenter la réflexion des agents de la chancellerie diplomatique. L agent pourra également être amené à effectuer des tâches relevant de l assistance au chef du service de presse : rédaction de communiqués de presse et de correspondance, prise et entretien des contacts, gestion du site internet de l Ambassade. La personne recrutée sera soumise en alternance, à une astreinte hebdomadaire qui pourra l amener à exercer son travail en dehors des heures de bureau, notamment le week-end, et en fonction des contraintes liées à l actualité. La personne recrutée maîtrisera les fonctions courantes des outils bureautiques les plus fréquemment utilisés, Word, Excel, Power Point, Internet et devra s approprier très rapidement d autres applications spécifiques au Ministère des Affaires Étrangères et Européennes. La rémunération mensuelle brute proposée pour ce poste s élève à TL et comporte un 13 ème mois. L agent disposera de 20 jours de congés annuels. Cette rémunération fera l objet d ajustement chaque année en fonction des règles en vigueur. Les candidat(e)s accepteront de se soumettre à des tests de traduction, d interprétariat et de compétences en bureautique et les meilleurs seront convoqués à un entretien.

17 Mesleki ve özel yaşantılarınızdaki her türlü yenilik, gelişim ve değişim haberlerini adresinden bize ulaştırırsanız, e-bültenimizin gelecek sayılarında tüm mezunlarımızla paylaşabiliriz. BİLGİ GÜNCELLEME FORMU Adı Soyadı/Kızlık Soyadı: TFL Mezuniyet Yılı: (Mezun değilse) TFL de okuduğu yıllar: Son Mezun Olduğu Okul/Bölüm: Çalıştığı Yer/Unvanı: Cep Tel: E-Posta: İş Tel: DEĞERLİ MEZUNLAR; Yukarıdaki bilgileri gerekli güncellemeleri yaparak LÜTFEN adresinden Derneğe ulaştırın. Derneğimizin yıllık üye ödentisi 25 TL. dir. Ödenmesi hususunda hassasiyetinizi rica ediyoruz. Garanti Bankası, Ankara, Ümitköy Şubesi (483) Hesap No : IBAN NO : TR Katkılarınızla daha da zenginleşecek, birbirimizden daha fazla haberdar olacağımız gelecek sayımızda buluşmak üzere...

GENEL KURUL TAVA ŞENLİĞİ

GENEL KURUL TAVA ŞENLİĞİ Büyük ailemizin değerli üyeleri, Ufak ama, emin adımlarla ilerlediğimizin yavaş yavaş da olsa büyüdüğümüzün bir göstergesini daha sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Elimizde sadece sizlere ait eski

Detaylı

OYAK Çimento Grubu nda görev değişikliği

OYAK Çimento Grubu nda görev değişikliği Fabrika Haberleri OYAK Çimento Grubu nda görev değişikliği Adana Çimento Teknik Genel Müdür Yardımcısı Ünal Öner 01 Ocak 2008 tarihi itibariyle Mardin Çimento Genel Müdürlüğü ne ve Adana Çimento ÜNAL ÖNER

Detaylı

TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI VELİ VE ÖĞRETMENLERİNDEN SOMA YA EL VER KAMPANYASINA BÜYÜK DESTEK

TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI VELİ VE ÖĞRETMENLERİNDEN SOMA YA EL VER KAMPANYASINA BÜYÜK DESTEK TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI VELİ VE ÖĞRETMENLERİNDEN SOMA YA EL VER KAMPANYASINA BÜYÜK DESTEK Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi nin Soma nın Evlatları Artık Hepimizin Evladı başlığı ile başlatılan Soma ya

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI BEYLERBEYİ ÖZEL ANAOKULU, İLKOKULU VE ORTAOKULU 2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 29.VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI BEYLERBEYİ ÖZEL ANAOKULU, İLKOKULU VE ORTAOKULU 2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 29.VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI BEYLERBEYİ ÖZEL ANAOKULU, İLKOKULU VE ORTAOKULU 2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 29.VELİ BÜLTENİ 1 Değerli Velimiz, Geçtiğimiz hafta cumartesi gününden itibaren etkinlikler

Detaylı

JCI Bahçeşehir 2015 NİSAN MAYIS BÜLTENİMİZ

JCI Bahçeşehir 2015 NİSAN MAYIS BÜLTENİMİZ JCI Bahçeşehir 2015 NİSAN MAYIS BÜLTENİMİZ 01 Nisan Tarihin de www.jcibahcesehir.com Web Sitemiz Aktif hale geldi. ITS Group / JCI Kültür Genel Sekreteri Merve Akman a Çok Teşekkürler! 02 Nisan Tarihinde

Detaylı

YETENEKLİ TEDLİLER SANAT

YETENEKLİ TEDLİLER SANAT YETENEKLİ TEDLİLER SANAT GECESİ İLE İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİLER 04.06.2014 ÇARŞAMBA günü öğrencilerimiz yetenekleriyle bizlere gökkuşağının renklerinden bir demet sundular. Gecemiz TED müzik grubunun canlı

Detaylı

TÜRKİYE İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği. İstanbul Deprem Riskini Azaltma ve Acil Durum Hazırlık Projesi

TÜRKİYE İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği. İstanbul Deprem Riskini Azaltma ve Acil Durum Hazırlık Projesi TÜRKİYE İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği İstanbul Deprem Riskini Azaltma ve Acil Durum Hazırlık Projesi İstanbul Proje Koordinasyon Bürosunda (İPKB) Çalıştırılmak Üzere ELEMAN

Detaylı

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER Tarık Volkan Cengen 93 1976 yılında İstanbul da doğdu. 1986-1993 yılları arasında İstanbul Lisesi nde okudu. 1998 yılında İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü nden makina mühendisi

Detaylı

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:IV, No: 56 Sayılı Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin

Detaylı

JCI BURSA e-bülten Mart-Haziran 2015

JCI BURSA e-bülten Mart-Haziran 2015 6 Mart 2015 Resmi Kurum Ziyaretleri 6 Mart 2015 günü, JCI olarak, JCI Türkiye Başkanımız Ahmet Erhan Tanyeri ile birlikte Vali Vekili Sn. Vedat Müftüoğlu nu ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Sn. Atilla

Detaylı

TOBB ETÜ MED YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

TOBB ETÜ MED YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU TOBB 2013 ETÜ MED YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 1-ÜYE SAYIMIZ 2013 yılı sonu itibari ile 48% artış ile 372 üyeye ulaşmış bulunuyoruz. 2010: 93 2011: 132 2012: 252 2013: 372 2014: 397(Haziran ayı itibari

Detaylı

ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ KURULUŞ: 1997

ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ KURULUŞ: 1997 ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ KURULUŞ: 1997 OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ A.D. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİMİ A.D. SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ A.D. 1 / 2 / 3 / 4 5 / 6 / İlköğretim Bölümü

Detaylı

İlkokul-Ortaokul Bölümünde 9 OKULLARINDA KARNE HEYECANI

İlkokul-Ortaokul Bölümünde 9 OKULLARINDA KARNE HEYECANI İlkokul-Ortaokul Bölümünde 9 Şubat 2015 tarihinden itibaren veli-öğretmen görüşmeleri başlamıştır. Sayın Velilerimiz, İlkokul-Ortaokul Bölümünde 09 Şubat 2015 tarihinden itibaren veli-öğretmen görüşmeleri

Detaylı

ITU BiRLiK EVLUL- EKiM 2015 BULTENI

ITU BiRLiK EVLUL- EKiM 2015 BULTENI .... ITU BiRLiK EVLUL- EKiM 2015 BULTENI Değerli Üyemiz; Yaz sezonu sonrası yeni döneme, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. Yılını kutladığımız Cumhuriyet Balosu ile başlamış bulunuyoruz. Bu vesileyle üyelerimizle

Detaylı

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI EYLÜL / 2014 ÖĞRENCİNİN Adı : Soyadı : Sınıfı : 1 EYLÜL / 2014 Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe 1 EYLÜL 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı Öğretmen Seminerlerinin Başlaması

Detaylı

bab.la Cümle Kalıpları: Kişisel Dilekler Fransızca-Hintçe

bab.la Cümle Kalıpları: Kişisel Dilekler Fransızca-Hintçe Dilekler : Evlilik Félicitations. Nous vous souhaitons à tous les deux tout le bonheur du monde. त म ह र श द क अवसर पर बध ई ह. म र आश र व द ह क त म सद स ख रह. Yeni evli bir çifti Félicitations et meilleurs

Detaylı

Vivez et Parlez Français

Vivez et Parlez Français Vivez et Parlez Français 1993 yılında kurulan HİT Uluslararası Eğitim Yayın ve Dış Ticaret A.Ş Türkiye nin en büyük kuruluşlarını yönetmiş, eğitim konusunda deneyimli yöneticileri, yönetim kurulu üyeleri

Detaylı

GAZ ANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI

GAZ ANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI ANAOKULU LKOKUL ORTAOKUL ANADOLU L SES FEN L SES CEM L ALEVL KOLEJ GAZ ANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI ÖĞRENCİNİN Adı : Soyadı : Sınıfı : Eylül 2013 Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe 2 Eylül 2013 Pazartesi

Detaylı

ANKARA-OSTİM ROTARY KULÜBÜ

ANKARA-OSTİM ROTARY KULÜBÜ 2013-2014 DÖNEMİ KULÜP BÜLTENİ NO : 4 (EKİM) BAŞKANIN MEKTUBU Değerli Dostlar Ron D.BURTON Uluslararası Rotary Başkanı 2013 2014 Dönemi Gürkan OLGUNTÜRK 2430. Bölge Guvernörü 2013 2014 Dönemi N.Altan ARSLAN

Detaylı

EMO ÜNİVERSİTE İLİŞKİSİ VE EMO GENÇ ÇALIŞMALARI

EMO ÜNİVERSİTE İLİŞKİSİ VE EMO GENÇ ÇALIŞMALARI EMO ÜNİVERSİTE İLİŞKİSİ VE EMO GENÇ ÇALIŞMALARI 61 3. EMO ÜNİVERSİTE İLİŞKİSİ VE EMO GENÇ ÇALIŞMALARI 22 Mart 2008 tarihinde Şubemiz EMO Genç Komisyonu tarafından Dicle Üniversitesi ve İnönü Üniversitesi

Detaylı

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ V. YARATICI YAZIN VE ÇEVİRİ YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ V. YARATICI YAZIN VE ÇEVİRİ YARIŞMASI ŞARTNAMESİ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ V. YARATICI YAZIN VE ÇEVİRİ YARIŞMASI ŞARTNAMESİ Çankaya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi bünyesinde, genç kuşaklara yaratıcı yazarlığı ve edebi çeviriyi

Detaylı

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK nın Seri:IV, No:41 sayılı Sermaye Piyasası Kanununa Tabi Anonim Ortakların Uyacakları Esaslar Tebliği, Seri:IV, No:56 sayılı Kurumsal Yönetim İlkelerinin

Detaylı

HALK FAKTORİNG A.Ş. MEVCUT YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

HALK FAKTORİNG A.Ş. MEVCUT YÖNETİM KURULU ÜYELERİ HALK FAKTORİNG A.Ş. MEVCUT YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ERDAL ERDEM Halk Faktoring A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı 1971 yılında Çankırı`da doğdu. Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Detaylı

----------------------------------------------

---------------------------------------------- T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ M. R. EĞİTİM FAKÜLTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI 2014-2015 ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ BAŞVURU DUYURUSU 20.01.2015 Tarihli Yükseköğretim Yürütme Kurulu

Detaylı

BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ

BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ Genel Nitelikler: Kadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık

Detaylı

----------------------------------------------

---------------------------------------------- T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ M. R. EĞİTİM FAKÜLTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI 2014-2015 ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ BAŞVURU DUYURUSU 25.09.2014 Tarihli Yükseköğretim Genel Kurulu toplantısında

Detaylı

Bienvenue à l'ecole en France

Bienvenue à l'ecole en France Bienvenue à l'ecole en France Turc Türkçe Ses objectifs / Éduquer pour vivre ensemble -> Instruire pour comprendre aujourd hui, construire et vivre demain -> Intégrer pour compenser les inégalités -> Aider

Detaylı

2012 ALINTERİ LİSTESİ (EŞİT AĞIRLIK SÖZEL)

2012 ALINTERİ LİSTESİ (EŞİT AĞIRLIK SÖZEL) 1 ALINTERİ LİSTESİ (EŞİT AĞIRLIK SÖZEL) Başarı 1 2 TİLBE GÜNEY Ankara And. NESLİHAN ALDOĞAN Kırkkonaklar And. 12. SINIF YOK 489 12. SINIF YOK 476 YGS- 18475-1683 YGS-30276-3080 ODTÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER

Detaylı

Özel ALEV İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği 2014 2015 Dönemi Faaliyet Raporu

Özel ALEV İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği 2014 2015 Dönemi Faaliyet Raporu Özel ALEV İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği 2014 2015 Dönemi Faaliyet Raporu Giriş ve Üyelerin Tanıtımı Özel ALEV İlköğretim Okulu (ALEV İÖO) Okul Aile Birliği (OAB), onikinci faaliyet dönemi olan 2014

Detaylı

2014 MAYIS-HAZİRAN FAALİYET RAPORU

2014 MAYIS-HAZİRAN FAALİYET RAPORU 2014 MAYIS-HAZİRAN FAALİYET RAPORU 08 Mayıs 2014 (Turgut Gür) T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Avrupa Birliği işbirliğinde geliştirilen TUYUP: Turizm Sektöründe

Detaylı

OCAK-ŞUBAT-MART 2007 BÜLTENİ TEMA SEMİNERİ

OCAK-ŞUBAT-MART 2007 BÜLTENİ TEMA SEMİNERİ OCAK-ŞUBAT-MART 2007 BÜLTENİ TEMA SEMİNERİ Yüksekokulumuzda 10 Ocak 2007 günü TEMA Vakfı nın düzenlediği Erozyon, Çevreye Verdiği Zararlar ve Alınabilecek Önlemler konulu seminer verildi. Seminer tema

Detaylı

OCAK 2013 FAALİYET RAPORU

OCAK 2013 FAALİYET RAPORU OCAK 2013 FAALİYET RAPORU 03 Ocak 2013 2012 Yılı Değerlendirme Toplantısı 2012 Yılının İstanbul Turizmi açısından değerlendirilmesinin yapıldığı, İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu nun teşrifleri

Detaylı

BAŞKAN : Özcan KALAYCI Bülent YILDIRIM BAŞKAN: SAYMAN : Nesrin FİDAN ÜYE : Figen GÖNEN. info@antalyafalezrotary.org KOMİTELER TOPLANTI BİLGİLERİ

BAŞKAN : Özcan KALAYCI Bülent YILDIRIM BAŞKAN: SAYMAN : Nesrin FİDAN ÜYE : Figen GÖNEN. info@antalyafalezrotary.org KOMİTELER TOPLANTI BİLGİLERİ Binota-Kalyan BANERJEE Nilüfer&İsmail KAHYAOĞLU Demet Salih PEKER Bilge & Özcan KALAYCI U.R ve BÖLGE YÖNETİMİ YÖNETİM KURULU U.R. BAŞKANI Binota Kalyan BANERJEE 2430 GUVARNÖRÜ Nilüfer İsmail KAHYAOĞLU

Detaylı

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ Bülten No: 6 ( 21 Aralık 2015 04 Ocak 2016 ) Sayfa 1 ATLETİZM 22 Aralık Salı günü Ataköy Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu nda İstanbul Atletizm Şampiyonası yapıldı. Her kategoride 65 e yakın öğrencinin

Detaylı

Neonatoloji Hemşireliği Derneği ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD. Neonatoloji BD. ve Erciyes Üniversitesi

Neonatoloji Hemşireliği Derneği ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD. Neonatoloji BD. ve Erciyes Üniversitesi ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD. Neonatoloji BD. ve Hemşirelik Bölümü işbirliği ile YENİDOĞAN HEMŞİRELİĞİ SEMPOZYUMU Sayın Meslektaşlarım; Dünyadaki ve ülkemizdeki

Detaylı

TEMA il toplantisi okulumuzda yapildi. TED KAYSERİ KOLEJİ 1-5 ŞUBAT 8. SINIF TEOG HAZIRLIK PROGRAMI

TEMA il toplantisi okulumuzda yapildi. TED KAYSERİ KOLEJİ 1-5 ŞUBAT 8. SINIF TEOG HAZIRLIK PROGRAMI TEMA il toplantisi okulumuzda yapildi. TEMA il toplantisi okulumuzda yapildi. Toplantiya il milli egitim sube muduru Osman Sekerci, TEMA il baskani E.Ü. ogretim gorevlisi Abdulkadir Dagli ve okullarda

Detaylı

Ron D. BURTON. Uluslararası Rotary Başkanı. U.R. 2440 Bölge Guvernörü Esat KARDIÇALI. VII. Grup Guvernör Temsilcisi Erhan GÖKDAĞ

Ron D. BURTON. Uluslararası Rotary Başkanı. U.R. 2440 Bölge Guvernörü Esat KARDIÇALI. VII. Grup Guvernör Temsilcisi Erhan GÖKDAĞ Uluslararası Rotary Başkanı Ron D. BURTON U.R. 2440 Bölge Guvernörü Esat KARDIÇALI VII. Grup Guvernör Temsilcisi Erhan GÖKDAĞ Toplantı Yeri: Kordon Otel Çarşamba 12.30-14.00 En iyi bireyler, kendinden

Detaylı

DALYAN INNER WHEEL KULÜBÜ 2014-2015 BÜLTEN TARIHI: 27.01.2015 TOPLANTI NO: 5 BÜLTEN NO

DALYAN INNER WHEEL KULÜBÜ 2014-2015 BÜLTEN TARIHI: 27.01.2015 TOPLANTI NO: 5 BÜLTEN NO DALYAN INNER WHEEL KULÜBÜ 2014-2015 BÜLTEN TARIHI: 27.01.2015 TOPLANTI NO: 5 BÜLTEN NO : 5 2014-2015 Dönemi Uluslararası Teması ; Light The Path Yolu Aydınlat International Inner Wheel Başkan Abha Gupta

Detaylı

Haziran Öğretmenlerimiz Ö ğretmenlerimiz v eç alışanlarımız ve Çalışanlarımız S ergiledikleri Sergiledikleri O yunla Büyük Büyük Oyunla B eğeni Topladılar Topladılar Beğeni İTK'lı Mezunlar Lise Hayatlarına

Detaylı

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ Bülten No: 6 (08 Aralık 21 Aralık 2014 ) Sayfa 1 BASKETBOL KÜÇÜK BASKETBOL Gelişim liginde mücadele veren küçük basketbol takımımız maçlarına galibiyetle başladı. Paşabahçe takımını güzel bir mücadelenin

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 15. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 15. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 15. VELİ BÜLTENİ Değerli Velimiz, Bir haftayı daha geride bıraktık. Öğrencilerimiz hafta boyunca sınıf çalışmalarının

Detaylı

We realise productions in our workshop while continuing to work on large projects based on site.

We realise productions in our workshop while continuing to work on large projects based on site. NK CEPHE 17 yıldır Kayseri de faaliyet gösteren, dış cephe konusunda kendini kanıtlamış, Üçel Alüminyumun bir kolu olarak Neslihan IRVANA ve Kamil KOCAPAŞ tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Şirketimizin

Detaylı

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Genel Sekreterlik DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Genel Sekreterlik DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA Evrak Tarih ve Sayısı: 20/02/2015-8725 T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Genel Sekreterlik *BENUENY8* Sayı :39633678/903.08.01/ Konu :KAKAD Genç Araştırmacılar Ödülü DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA Katı

Detaylı

UNIVERSITE GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

UNIVERSITE GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ UNIVERSITE GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASATARAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ SEÇME VE YERLEŞTİRME SINAVI (GSÜÖSYS) CONCOURS INTERNE DE L UNIVERSITE GALATASARAY (GSÜÖSYS) ÖĞRENCİ KONTENJANI Türk-Fransız ortak

Detaylı

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI KONTENJANLARI

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI KONTENJANLARI ARKEOLOJİ Arkeoloji PSİKOLOJİ Psikoloji SOSYOLOJİ Sosyoloji FELSEFE Felsefe TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Türk Dili ve Edebiyatı TARİH Tarih COĞRAFYA Coğrafya SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ 016-017 EĞİTİM-ÖĞRETİM

Detaylı

Doç. Dr. Tuncay ERGENE Türk PDR-DER Genel BaĢkanı

Doç. Dr. Tuncay ERGENE Türk PDR-DER Genel BaĢkanı Doç. Dr. Tuncay ERGENE Türk PDR-DER Genel BaĢkanı 1964 yılında Ankara da doğmuştur. Lisans eğitimini 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü, Psikolojik Danışma ve

Detaylı

: 1994 Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Halk Eğitimi(Hayatboyu Öğrenme) Bölümü

: 1994 Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Halk Eğitimi(Hayatboyu Öğrenme) Bölümü Ö Z G E Ç M İ Ş Kişisel Bilgiler Adı Soyadı : DENİZ YAYLA Telefon İş : 0 (312) 279 22 21 (0312) 283 90 78 79 Telefon Mobil : 0 505 336 0059 Faks : 0 (312) 279 14 86 0 (312) 283 35 05 E-posta(lar) : dnzyayla@yahoo.com

Detaylı

Kapılar Müzecilere Açık. Birbirimizi daha yakından tanımak için...

Kapılar Müzecilere Açık. Birbirimizi daha yakından tanımak için... 2011 yılında İstanbul da kurulan Müzecilik Meslek Kuruluşu Derneği (MMKD), Türkiye de müzelerin Uluslararası Müzeler Konseyi nin (ICOM) belirlediği müze tanımına uygun, çağdaş kültür kurumları olarak işlev

Detaylı

NİSAN AYI BÜLTENİ. Çağrı Merkezi: 0850 302 67 95

NİSAN AYI BÜLTENİ. Çağrı Merkezi: 0850 302 67 95 NİSAN AYI BÜLTENİ 30 NİSAN 2014 GENÇ BARIŞ İNİSİYATİFİ DERNEGİ GENEL MERKEZİ Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Er Cihan Namlı Cad.(Dereboyu Cad.) Alaca İş Merkezi 39/8 Şişli, İstanbul Çağrı Merkezi: 0850 302

Detaylı

ADANA SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISI

ADANA SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISI ADANA SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISI 25.08.2016 2016 Ağustos Ayı Faaliyet Raporu 25 Temmuz 25 Ağustos 2016 Tarihleri Arasında Odamızca Gerçekleştirilen Faaliyetler 15 Temmuz da milli iradeye yönelik yapılan

Detaylı

Eğitim sektöründe eleman ihtiyacı arttı

Eğitim sektöründe eleman ihtiyacı arttı BASIN BÜLTENİ Eğitim sektöründe eleman ihtiyacı arttı Okulların açılmasıyla birlikte öğrencilerin maratonu başladı, eğitim sektöründe istihdam yaz başından itibaren hareketlendi. Yenibiris.com Haziran-Temmuz-Ağustos

Detaylı

ÖZEL EGE LİSESİ OKULLAR ARASI 18. MATEMATİK YARIŞMASI

ÖZEL EGE LİSESİ OKULLAR ARASI 18. MATEMATİK YARIŞMASI ÖZEL EGE LİSESİ OKULLAR ARASI 18. MATEMATİK YARIŞMASI 1. AMAÇ Bütün bilim dallarının ve akademik branşların temelini oluşturan matematik alanında daha ileri çalışmalar yapabilecek potansiyele sahip gençlerin

Detaylı

HAZİRAN 2015 AYLIK BÜLTEN

HAZİRAN 2015 AYLIK BÜLTEN HAZİRAN 2015 AYLIK BÜLTEN ODTÜ ÜLKEMLİ MATEMATİKÇİ ÖDÜLÜNÜ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN ELİNDEN ALDI 21 Mart 2015 tarihinde ODTÜ Ülkem Koleji nin ev sahipliğinde Kanguru Matematik Sınavı yapıldı. Sınavda ilk

Detaylı

Sosyal Faaliyetler. Ankara Sanayi Odası. 2008 Yılı Faaliyet Raporu

Sosyal Faaliyetler. Ankara Sanayi Odası. 2008 Yılı Faaliyet Raporu Sosyal Faaliyetler 29 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Türkiye deki oda ve borsalar arasında düzenlenen futbol turnuvası nın Ankara bölgesi grup maçları Odamızın ev sahipliğinde 15 Mart 2008

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğü. Sayı : B.10.0.SEG.0.72.00.03-774.99/ 12051 01/10/2009 Konu : Lisans Tamamlama Programı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğü. Sayı : B.10.0.SEG.0.72.00.03-774.99/ 12051 01/10/2009 Konu : Lisans Tamamlama Programı T.C. Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğü Sayı : B.10.0.SEG.0.72.00.03-774.99/ 12051 01/10/2009 Konu : Lisans Tamamlama Programı GENELGE 2009/ 57 İlgi: 05/08/2009 tarih ve 2009/48 sayılı genelge. Bakanlığımız

Detaylı

2013-2015 Dönemi Yönetim Kurulu Üyeleri Ali İlker Elçi 1979 yılında Malatya da doğdu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2003 yılında İnönü Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun oldu ve 2005 Yılında

Detaylı

T.C. KÜTAHYA VALİLİĞİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü. Sayı : 52867812/821.05/12605697 08/12/2015 Konu: 2. RESFEBE Yarışması

T.C. KÜTAHYA VALİLİĞİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü. Sayı : 52867812/821.05/12605697 08/12/2015 Konu: 2. RESFEBE Yarışması T.C. KÜTAHYA VALİLİĞİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sayı : 52867812/821.05/12605697 08/12/2015 Konu: 2. RESFEBE Yarışması MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA (Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü) İlgi : Kütahya

Detaylı

bab.la Phrases: Personnel Meilleurs Vœux français-turc

bab.la Phrases: Personnel Meilleurs Vœux français-turc Meilleurs Vœux : Mariage Félicitations. Nous vous souhaitons à tous les deux tout le bonheur du monde. Tebrikler. Dünyadaki tüm mutluluklar üzerinizde olsun. Félicitations et meilleurs vœux à vous deux

Detaylı

2013 KASIM FAALİYET RAPORU

2013 KASIM FAALİYET RAPORU 2013 KASIM FAALİYET RAPORU www.howtoistanbul.com Tanıtım Toplantısı 12 Kasım 2013 A. Murat Ersoy İstanbul Valiliği'nin, İstanbul Kalkınma Ajansı desteği ile İl Kültür Turizm Müdürlüğü Ortaklığı, TÜRSAB

Detaylı

1 / 5. Murat Deniz. Uzman Personel. İletişim Bilgileri. : m.dnz@yandex.com murtdnz@gmail.com. Adres Bilgileri

1 / 5. Murat Deniz. Uzman Personel. İletişim Bilgileri. : m.dnz@yandex.com murtdnz@gmail.com. Adres Bilgileri Murat Deniz Uzman Personel E-Posta İletişim Bilgileri Adres Bilgileri : m.dnz@yandex.com murtdnz@gmail.com Cep Telefonu : 90 (538) 705 06 59 : Türkiye - Bursa - Yıldırım - Ortabağlar Mahallesi 90 (507)

Detaylı

1. Risk Değerlendirme

1. Risk Değerlendirme İş Sağlığı ve Güvenliği 1. Risk Değerlendirme Eğitimi 02 Mayıs 2015 Cumartesi Bilimsel Danışma Kurulu : Prof. Dr. Harun MUTLUAY - Yrd. Doç. Dr. Fuat KAR Yrd. Doç. Dr. Mustafa YALÇIN - Öğr. Gör. H. Engin

Detaylı

OKULA YÜZ VERİN KAMPANYASI

OKULA YÜZ VERİN KAMPANYASI OKULA YÜZ VERİN KAMPANYASI OKULA YÜZ VERİN (100 TL ye Okul) ODTÜ öğrencileri ve mezunları olarak başlattığımız ve ODTÜ Mezun Derneklerinin desteğiyle yürütmekte olduğumuz bir ilköğretim okulu yaptırma

Detaylı

2014 / 2015 DAAD Burs Programına İlişkin Türkiye ye Özel Bilgiler

2014 / 2015 DAAD Burs Programına İlişkin Türkiye ye Özel Bilgiler 2014 / 2015 DAAD Burs Programına İlişkin Türkiye ye Özel Bilgiler Tüm DAAD burs programları için yapılacak başvuruların belgeleri, Eylül 2013 tarihinden itibaren artık Ankara Almanya Büyükelçiliği değil,

Detaylı

ÖZEL ABC İLKOKULU VE ORTAOKULU 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İŞ VE ETKİNLİK TAKVİMİ EYLÜL

ÖZEL ABC İLKOKULU VE ORTAOKULU 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İŞ VE ETKİNLİK TAKVİMİ EYLÜL ÖZEL ABC İLKOKULU VE ORTAOKULU 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İŞ VE ETKİNLİK TAKVİMİ EYLÜL 01 EYLÜL 2014 Sene başı Öğretmenler Kurulu Toplantısı 08 EYLÜL 2014 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Uyum Haftası

Detaylı

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Toplantı Tarihi Toplantı No 23.12.2010 2010/18 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 23.12.2010 Perşembe günü saat 11:00 de Rektör Prof.Dr. Sezer Ş. KOMSUOĞLU

Detaylı

İşletmelerde Bütçeleme ve Bütçeleme Teknikleri Eğitimi 29.11.2011 ANKARA. Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi

İşletmelerde Bütçeleme ve Bütçeleme Teknikleri Eğitimi 29.11.2011 ANKARA. Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi İşletmelerde Bütçeleme ve Bütçeleme Teknikleri Eğitimi 29.11.2011 ANKARA Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi İşletmelerde Bütçeleme ve Bütçeleme Teknikleri Eğitimi Kayıt Prof. Dr. Mevlüt KARAKAYA

Detaylı

Yabancı Uyruklu (Eğitim Dili İngilizce) Yabancı Uyruklu (Eğitim Dili Türkçe) Doktora Tezli. Yüksek. Yüksek. Lisans. Lisans. Tezli

Yabancı Uyruklu (Eğitim Dili İngilizce) Yabancı Uyruklu (Eğitim Dili Türkçe) Doktora Tezli. Yüksek. Yüksek. Lisans. Lisans. Tezli Tezli Yüksek Lisans Tezli Yüksek Lisans Doktora Tezli Yüksek Lisans Doktora Tezli Yüksek Lisans Doktora Tezli Yüksek Lisans Doktora Doktora T.C. KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

Detaylı

GÖREVLERĐ YÖNETĐM KURULU ÜYESĐ YÖNETĐM KURULU ÜYESĐ YÖNETĐM KURULU ÜYESĐ

GÖREVLERĐ YÖNETĐM KURULU ÜYESĐ YÖNETĐM KURULU ÜYESĐ YÖNETĐM KURULU ÜYESĐ YÖNETĐM KURULU ÜYELERĐ RIDVAN ÇELĐKEL MUKADDES ÇELĐKEL SUAT BAYSAN ATĐLLA ATAMAN TURGUT ALP ÇOLAKOĞLU MAHĐR KEREM ÇELĐKEL AHMET BÜLENT BATUKAN HÜSEYĐN ORUÇ GÖREVLERĐ YÖNETĐM KURULU BAŞKANI DENETÇĐ ANEL

Detaylı

Fransız Yüksek Öğretimini Yurtdışında Tanıtma Ulusal Ajansı

Fransız Yüksek Öğretimini Yurtdışında Tanıtma Ulusal Ajansı CampusFrance Turquie Fransız Yüksek Öğretimini Yurtdışında Tanıtma Ulusal Ajansı Lamiha Öztürk Campus France Türkiye Koordinatörü CampusFrance Campus France ın hizmet kapsamı Bağlı bulunduğu bakanlıkların

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 36. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 36. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 36. VELİ BÜLTENİ Bugün ilkokul öğrencilerimizin sergilemiş olduğu sahne performansları da bizleri ayrıca gururlandırdı.

Detaylı

SEPD II.Sempozyumu KURS 1 1 1 1 Sheraton Maslak Otel

SEPD II.Sempozyumu KURS 1 1 1 1 Sheraton Maslak Otel SEPD II.Sempozyumu KURS 1 1 1 1 Sheraton Maslak Otel Davet Yazısı Sağlık Sektörünün Değerli Mensupları, Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği (SEPD), 25 Eylül 2009 tarihinde sağlık ekonomisi ve politikası

Detaylı

TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI

TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI Meşrutiyet Caddesi 22/13 Kızılay/ANKARA Tel: 0312 418 28 46-47 Faks : 0312 418 28 43 E-Posta : gidamo@gidamo.org.tr Web : http://www.gidamo.org.tr MERSİN ŞUBE GENEL MERKEZ

Detaylı

ÖĞRENCİ İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV TANIMLARI

ÖĞRENCİ İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV TANIMLARI ÖĞRENCİ İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV TANIMLARI Öğrenci İşleri Müdürü Nergiz FİLİZ Süreyya BASKIN 0 232 488 81 50 sureyya.baskin@ieu.edu.tr Kayıt ve Mezuniyet Şefi İşletme Üniversiteye alınacak lisans ve Meslek

Detaylı

2014 2. 5 NİSAN 2014 TEB

2014 2. 5 NİSAN 2014 TEB 3 NİSAN 2014 Oda Başkanımız Ecz.Ersun ÖZKAN, Genel Sekreterimiz Ecz. Ö.Mürsel YALBUZDAĞ ve Yönetim Kurulu üyemiz Ecz. Erdem KIZILTEPE; Bolu da yapılan 2. Eczacı Odası Yönetici Eğitimi Seminerlerine katıldı.3

Detaylı

AY-MEL ÇEV.MÜH.EĞ.PR.DAN.LTD.ŞTİ. aymelcevre@gmail.com

AY-MEL ÇEV.MÜH.EĞ.PR.DAN.LTD.ŞTİ. aymelcevre@gmail.com İlan Sahibi Firma AY-MEL ÇEV.MÜH.EĞ.PR.DAN.LTD.ŞTİ. İş Tanımı Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi

Detaylı

PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI BAŞVURU DUYURUSU ( Eğitim-Öğretim Yılı)

PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI BAŞVURU DUYURUSU ( Eğitim-Öğretim Yılı) T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ M. R. EĞİTİM FAKÜLTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI BAŞVURU DUYURUSU (2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı) Üniversitemizde 668 öğrenci kontenjanı ile Pedagojik

Detaylı

OR-AN ROTARY KULÜBÜ. Kuruluş : 7 Ekim 1997. Sakuji Tanaka UR BAŞKANI 2012 2013. Murat ÖZ 2430.BÖLGE GUVERNÖRÜ 2012-2013

OR-AN ROTARY KULÜBÜ. Kuruluş : 7 Ekim 1997. Sakuji Tanaka UR BAŞKANI 2012 2013. Murat ÖZ 2430.BÖLGE GUVERNÖRÜ 2012-2013 OR-AN ROTARY KULÜBÜ Kuruluş : 7 Ekim 1997 Sayı : 1 01 Temmuz 31 Temmuz Sevgili Rotary Ailem, Sakuji Tanaka UR BAŞKANI 2012 2013 Murat ÖZ 2430.BÖLGE GUVERNÖRÜ 2012-2013 Selim SOYDEMİR 11. Grup Guvernör

Detaylı

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ Bülten No: 3 ( 02 Kasım 16 Kasım 2015 ) Sayfa 1 ATLETİZM 06 Kasım Cuma günü, Enka Okulları 12. Cumhuriyet Koşusu nu gerçekleştirdik. 4. ve 5. sınıf öğrencilerinden 134 öğrencinin katıldığı yarışımız zevkli

Detaylı

Sevgili Medine Abla - O Artik Bir YIBO Öğretmeni

Sevgili Medine Abla - O Artik Bir YIBO Öğretmeni Sevgili Medine Abla - O Artik Bir YIBO Öğretmeni Bu akşam gönüllümüz sevgili Medine Hakkâri de YIBO da gönderdiğiniz kitapları almış telefonla selam ve sevgilerini yolladı tüm ILKYAR gönüllülerine ve bağışçılarına...

Detaylı

İdari Görevler Görev Dönemi Görev 2008-01.02.2012 Müdür Yardımcısı Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

İdari Görevler Görev Dönemi Görev 2008-01.02.2012 Müdür Yardımcısı Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 1 Öğr.Gör.Türkan AKYOL GÜNER AHMET ERDOĞAN SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU Düzenleme Tarihi : 30.11.2012 İletişim Bilgileri Yazışma Adresi : Bülent Ecevit Üniversitesi Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri

Detaylı

ÇANKAYA Ort. Sağ. Güv. Bir. Müh. Danş. Eğt.Mesl. Hast.Tanı Merkz. Bil. Yaz. Don. Hiz. Tic. Ltd. Şti.

ÇANKAYA Ort. Sağ. Güv. Bir. Müh. Danş. Eğt.Mesl. Hast.Tanı Merkz. Bil. Yaz. Don. Hiz. Tic. Ltd. Şti. ÇANKAYA Ort. Sağ. Güv. Bir. Müh. Danş. Eğt.Mesl. Hast.Tanı Merkz. Bil. Yaz. Don. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Đzin ve Lisanslar Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi

Detaylı

TBD Antalya Şube Başkanı Akyelli: Özellikle yazılımcıların yatırımlarını Antalya da yapmamaları için hiçbir neden yok

TBD Antalya Şube Başkanı Akyelli: Özellikle yazılımcıların yatırımlarını Antalya da yapmamaları için hiçbir neden yok TBD Antalya Şube Başkanı Akyelli: Özellikle yazılımcıların yatırımlarını Antalya da yapmamaları için hiçbir neden yok Antalya daki 4 üniversitenin sektör için gerekli eğitimleri verdiği, Akdeniz Üniversitesi

Detaylı

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ KABULÜNDE UYGULANACAK ESASLAR VE KABUL ŞARTLARI YÖNERGESİ

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ KABULÜNDE UYGULANACAK ESASLAR VE KABUL ŞARTLARI YÖNERGESİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ KABULÜNDE UYGULANACAK ESASLAR VE KABUL ŞARTLARI YÖNERGESİ Dayanak MADDE 1- Bu Yönerge, Türkiye de Öğrenim Gören Yabancı Uyruklu Öğrencilere ilişkin 2922 sayılı

Detaylı

Sayın yetkili, saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız;

Sayın yetkili, saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız; HOTED ALANYA ULUSLARARASI 4. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI Sayın yetkili, saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız, değerli basın mensuplarımız; Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi

Detaylı

T.C. TOROSLAR KAYMAKAMLIĞI OSMANGAZİ ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ 2012-2013 BRİFİNG DOSYASI

T.C. TOROSLAR KAYMAKAMLIĞI OSMANGAZİ ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ 2012-2013 BRİFİNG DOSYASI TC TOROSLAR KAYMAKAMLIĞI OSMANGAZİ ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ 2012-2013 BRİFİNG DOSYASI 2012-2013 Okul /Kurum Haritası I BÖLÜM KURUMUN ADI : Osmangazi Ortaokulu Müdürlüğü İLİ : Mersin İLÇESİ : Toroslar ADRES

Detaylı

Sayıştay. Haber Bülteni. 3. Daire Başkanı Hasan Baş Emekli Oldu. Haziran 2010 Yıl: 14 Sayı: 163 Bu Sayıda

Sayıştay. Haber Bülteni. 3. Daire Başkanı Hasan Baş Emekli Oldu. Haziran 2010 Yıl: 14 Sayı: 163 Bu Sayıda Haziran 2010 Yıl: 14 Sayı: 163 Bu Sayıda 1 3. Daire Başkanı Hasan Baş Emekli Oldu 2 5. Daire Başkanı Süleyman Topallar Emekli Oldu Karadeniz in Kirliliğe Karşı Korunması Konulu Uluslararası Çevre Denetimi

Detaylı

Türkiye Özel Okullar Birliği Sempozyumuna Katıldık

Türkiye Özel Okullar Birliği Sempozyumuna Katıldık Türkiye Özel Okullar Birliği Sempozyumuna Katıldık Türkiye Özel Okullar Birliği 14. Geleneksel Sempozyumu Geleceğin Öğretmeni temasıyla 28-31.01.2015 tarihleri arasında Antalya Belek te gerçekleştirildi.

Detaylı

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ OKULLARI Bülten No: 7 (08 Aralık 21 Aralık 2014 ) Sayfa 1 BASKETBOL ORTAOKUL STREETBALL Streetball maçlarında, 8-B ile 8-C arasında oynanan üçüncülük dördüncülük maçını 10-9 luk skorla 8-B sınıfı kazandı.

Detaylı

KUPA TEKNĠK BĠLĠMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNUN

KUPA TEKNĠK BĠLĠMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNUN KUPA TEKNĠK BĠLĠMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNUN 6.Spor ġenlikleri kapsamında gerçekleģtirilen Futbol Turnuvası Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunun zaferi ile sona erdi. Yapılan maçlar sonucunda Ünye ĠĠBF

Detaylı

BAġKAN : Özcan KALAYCI. SAYMAN : Nesrin FĠDAN ÜYE : Figen GÖNEN. info@antalyafalezrotary.org KOMĠTELER TOPLANTI BĠLGĠLERĠ

BAġKAN : Özcan KALAYCI. SAYMAN : Nesrin FĠDAN ÜYE : Figen GÖNEN. info@antalyafalezrotary.org KOMĠTELER TOPLANTI BĠLGĠLERĠ Binota-Kalyan BANERJEE Nilüfer&Ġsmail KAHYAOĞLU Demet Salih PEKER Bilge & Özcan KALAYCI Kuruluş 13 Mart 2007 Charter 30 Mayıs 2007 Dönem: 2011-2012 Tarih: 27.12.2011 Sayı: 26 U.R ve BÖLGE YÖNETĠMĠ YÖNETĠM

Detaylı

TOPLANTI YERİ : BURÇ BEST OTEL DEVAM ORANI : %50,00 (Geçici Devam Oranı) TOPLANTI SAATİ : 20:00 ÜYE SAYISI : 20

TOPLANTI YERİ : BURÇ BEST OTEL DEVAM ORANI : %50,00 (Geçici Devam Oranı) TOPLANTI SAATİ : 20:00 ÜYE SAYISI : 20 237. TOPLANTI - 23-09-2009.01.2009 TOPLANTI YERİ : BURÇ BEST OTEL DEVAM ORANI : %50,00 (Geçici Devam Oranı) TOPLANTI SAATİ : 20:00 ÜYE SAYISI : 20.08.2008 KONUK SAYISI : KATILAN ÜYE SAYISI : 10.2008 KONUK

Detaylı

Meslek alanlarıyla ilgili her türlü standartları, teknik şartnameleri ve tip sözleşmeleri hazırlamak,

Meslek alanlarıyla ilgili her türlü standartları, teknik şartnameleri ve tip sözleşmeleri hazırlamak, TMMOB Makina Mühendisleri Odası, Anayasanın 135. Maddesi doğrultusunda çıkarılan 6235 sayılı Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) kanununa göre 1954 yılında kurulmuş kamu kurumu niteliğinde bir

Detaylı

KULÜBÜ E G E S E V G İ Ç E M B E R İ ( İ N N E R W H E E L ) K U L Ü B Ü

KULÜBÜ E G E S E V G İ Ç E M B E R İ ( İ N N E R W H E E L ) K U L Ü B Ü EGE INNER WHEEL KULÜBÜ E G E S E V G İ Ç E M B E R İ ( İ N N E R W H E E L ) K U L Ü B Ü YÖNETİM KURULU Başkan Melek Güsar Geçen Başkanı Dönem We for Woman Gabriella ADAMI - IIW President 2013-2014 Kadınlar

Detaylı

Duyurunun başlangıç tarihi: 25 Ağustos 2015 Son Başvuru Tarihi: 08 Eylül 2015

Duyurunun başlangıç tarihi: 25 Ağustos 2015 Son Başvuru Tarihi: 08 Eylül 2015 Duyurunun başlangıç tarihi: 25 Ağustos 2015 Son Başvuru Tarihi: 08 Eylül 2015 T.C. BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ NDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine

Detaylı

27-28 Nisan 2012 Divan Otel, ANKARA

27-28 Nisan 2012 Divan Otel, ANKARA 6102 Sayılı Yeni Türk Ticaret Kanunu Kapsamında 27-28 Nisan 2012 Divan Otel, ANKARA Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi 9.00-9.30 Kayıt 6102 Sayılı Yeni Türk Ticaret Kanunu Kapsamında Ankara

Detaylı

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı www.fmv.edu.tr kisokulu@fmv.edu.tr Önce İyi İnsan Yetiştirir. Sayın Velimiz, Günümüzde şehir yaşantısının olumsuz koşulları, teknolojik gelişime bağlı olarak bilgisayar kullanımı

Detaylı

PROJE BAŞVURUSU HAZIRLAMA KILAVUZU

PROJE BAŞVURUSU HAZIRLAMA KILAVUZU TÜBİTAK TEKNOLOJİ ve YENİLİK DESTEK PROGRAMLARI BAŞKANLIĞI (TEYDEB) 1514 - GİRİŞİM SERMAYESİ DESTEKLEME PROGRAMI 2013 ÇAĞRISI PROJE BAŞVURUSU HAZIRLAMA KILAVUZU AÇIKLAMALAR 1514 -Girişim Sermayesi Destekleme

Detaylı

OCAK-ŞUBAT-MART 2008 BÜLTENİ AYDIN MESLEK YÜKSEKOKULU PROGRAMLARININ TEKNİK GEZİLERİ

OCAK-ŞUBAT-MART 2008 BÜLTENİ AYDIN MESLEK YÜKSEKOKULU PROGRAMLARININ TEKNİK GEZİLERİ OCAK-ŞUBAT-MART 2008 BÜLTENİ AYDIN MESLEK YÜKSEKOKULU PROGRAMLARININ TEKNİK GEZİLERİ SAĞLIK PROGRAMLARI ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI: Aydın Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı 17 Mart 2008 tarihinde

Detaylı

Derece Alan Üniversite Mezuniyet Yılı RESİM / SANAT Anadolu Üniversitesi Lisans. GÜZEL Anadolu Üniversitesi Doktora (Bütünleşik 2014 Program) EĞİTİMİ

Derece Alan Üniversite Mezuniyet Yılı RESİM / SANAT Anadolu Üniversitesi Lisans. GÜZEL Anadolu Üniversitesi Doktora (Bütünleşik 2014 Program) EĞİTİMİ 1. Adı Soyadı : Evrim ÇAĞLAYAN 2. Doğum Tarihi : 04.02.1984 3. Unvanı : Yardımcı Doçent Doktor 4. Öğrenim Durumu : Derece Alan Üniversite Mezuniyet Yılı RESİM / SANAT Anadolu Üniversitesi Lisans 2006 EĞİTİMİ

Detaylı