GENEL KURUL TOPLANTISI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GENEL KURUL TOPLANTISI"

Transkript

1 Sevgili Tevfik Fikretliler, 13 Haziran 2010 Pazar günü yapmıș ol- duğumuz Genel Kurul Toplantısı ile yılları arasında Tevfik Fikretliler Birliği - nin faaliyetlerini sizler adına yürütme görevini aldık. Bu görevin; sizler ve sizlerin desteği olma- dan, sadece Dernek resmi çalıșmaları ile bazı geleneksel faaliyetlerimizin gerçekleștirilmesi ile sınırlı kalacağını bilmekteyiz. Oysa amacımız; okulda bulunduğumuz dönemlerdeki samimi arkadașlığımızı, dostluğumuzu okul sonrasında da devam ettirmek, farklı dönem mezunlarımızla dayanıșma ortamı yaratarak maddi, manevi ve sosyal birlikteliğimizi geliștirmek, aynı zamanda toplu- mun kültürel, bilimsel ve sosyal gelișmesine katkıda bulunmaktır. Son dönemlerde genç mezunlarımızın Birliğimize katkıda bulunmak üzere görev almak is- temeleri bizleri umutlandırmaktadır. Bu sayede Yönetim ve Denetleme Kurullarımızda bu dönem yeni ve genç arkadașlarla birlikte çalıșıyoruz. Sizlerden Birlik çalıșmalarından beklentilerinizi, neyi görmeyi arzuladığınızı ve neleri ya- pabileceğinizi öğrenmek isteriz. Ben ve Yönetim/Denetim Kurulları üyesi arkadașlarım, hazırladığımız bu ikinci e-e bülten ile sizlere, yapılmıș ve yapılmakta olan Birlik çalıșmalarımızdan, mezunlarımızdan ve Okuldan haberler aktarmak, en önemlisi iletișimimizi sağlamak düșüncesindeyiz. Sizlerden de öncelikle Birlik le ilișkiye geçerek kendinizle ilgili bilgi güncellemelerinizi tamamlamanızı bekliyoruz. Biliyoruz ki Birlik Yönetimi arșivinde ne kadar doğru adresler bulu- nursa, birbirimize o kadar çok ve çabuk ulașabiliriz. Saygılarımla, Tevfik Fikretliler Birliği Yönetim Kurulu adına Bașkan Sezer Aker Göktan ( 74)

2 (ISLAK) TAVA ŞENLİĞİ Geleneksel Tava Şenliği mizi 6 Haziran 2010 Pazar günü Okulumuzun bahçesinde gerçekleştirdik. Tevfik Fikretliler Birliği yönetimi olarak çok hazırlandık, Okul idaresiyle birlikte toplantılar yaptık. Üç yıllık yönetim döneminin son Tava Günü ydü. Bu kez Okulumuzun bahçesi her zamanki Tava Şenliklerinden daha farklıydı. Davetlilerimiz her zamankinden daha fazlaydı. Fransa Büyükelçisi Bernard Emie ve Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ın katılımlarıyla uzun yıllardır beklediğimiz yeni ilköğretim binamızın temel atma törenini de paylaşmak istedik mezunlarımızla. Bahçemizin ortasında temsili temelimizi atacak kocaman bir iş makinesi, töreni izleyecek davetlileri ağırlayacağımız süslü püslü tribünümüz katılımcıları bekliyordu. Okulumuzun renklerinde balonlarla süslenmiş bahçemiz mezunlar, her yaştan öğrenciler ve velilerimizle hareketlenmeye başlamıştı 10., 20., 25., 30., 35. ve 40. yıl mezunlarımız için Berat Töreni planlamıştık. Ayrıca çekilişler, bol yemek ve içecek Biz hazırlıklarımızı tamamlamışken, galiba yağmur bulutları da en az bizim kadar çalışmıştı. Geçmişten deneyimlerimiz vardı aslında. Daha önceki yıllarda da Tava Şenliklerimizde yağmurlar yağmıştı. Ama biz hepsini başarıyla atlatmıştık. Yine öyle olacak zannettik. Amaaa olmadı Yağmur gittikçe arttı, damlalar büyüdü, dolu taneleri dövmeye başladı bahçeyi. Hepimiz içeriye sığındık. Dışarıda gördüğümüz manzara gerçekten çok ilginçti. Mezunlarımız, davetlilerimiz güneşten korunsun diye bahçenin her yerine yerleştirdiğimiz kocaman şemsiyeler havada uçuyor, masalar ters dönmüş yerlerde sürükleniyordu

3 (ISLAK) TAVA ŞENLİĞİ Her türlü hava muhalefetine karşın yeni okul binamızın temeli atıldı. Bunca yağmurla atılan temelin çok bereketli olacağına inandık Tevfik Fikret ailesi olarak. Tava Şenliği mizde planladığımız birçok şeyi yapamadık. Ama bu özel günümüzün en eğlenceli bölümlerinden biri olan piyango çekilişini Ferhat Hoca - mızla kantinde gerçekleştirdik yine de. Siz mezunlarımız için bir dergi hazırlamıştık: TıFıL. Dergimizi sizlere sunacaktık. Bir tür diploma töreni havasında yapmayı planladığımız Berat Törenimizi de yapamadık. Ama olsun, 10., 20., 25., 30., 35. ve 40. yıl mezunlarımızın isimlerine hazırlanmış olan beratlar; Okulda sizleri bekliyor. Dergi ve beratlar ile rozet ve eski yeni okul resimlerimizin basıldığı magnetleri ne zaman isterseniz Okuldan alabilirsiniz. Önümüzdeki yıllarda daha kuru, daha rüzgarsız, yeni Tava Şenliklerini bütün mezunlarımızla paylaşmak umuduyla...

4 GENEL KURUL TOPLANTISI 13 Haziran 2010 Pazar günü yaptığımız 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucunda; yılları arasında görev yapacak olan Yönetim organlarımızın seçimini gerçekleştirdik. Sonrasında yaptığımız Yönetim Kurulu ilk toplantısında da yönetim içi görevlendirmeleri tamamladık. Buna göre: Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri: Başkan: Sezer Aker Göktan ( 74) Başkan Yardımcısı: Can Üstünalp ( 81) Genel Sekreter: Senem Şentürker Şen ( 85) Genel Sekreter Yardımcısı: Çiğdem Özaltın ( 02) Sayman: Candan Sertçeoğlu Tokyürek ( 91) Üye: Süreyya Gölgeli (öğretmen) Üye: Cansın Yalçın Seyhan ( 81) Denetim Kurulu Asıl Üyeleri: Haluk Fincancıoğlu ( 70) Asım Gürel ( 77) Mehmet Gülerman ( 02) Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Mehmet Taylan Esen ( 99) Ali Bora Ersoy ( 87) Levent Bağan ( 74) Semih Akıncı ( 74) B. Ebru Pürsünlerli Demiryürek ( 87) S. Şule Turgut ( 89) Çiğdem Özdemir ( 82) Denetim Kurulu Yedek Üyeleri: V. Süreyya Kayatekin ( 84) Evnur Dinç Korkan ( 76) Dide Gönenç ( 90) Onur Kurulu Üyeleri: Nefise Öke (Emekli öğretmen) Kadri Osman (Emekli öğretmen) Ayşe Başçavuşoğlu ( 71)

5 GENEL KURUL TOPLANTISI Geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi bu yıl da yeni Yönetim Kurulumuzu oluştururken; işlerin daha sağlıklı yürüyebilmesi için eski yönetimden en az 2 veya 3 arkadaşımızla beraber yeni arkadaşlarımıza da görev veren bir liste ile görev talep ettik. Bunun bir gelenek olması en büyük arzumuzdur. Böylece işlerin birbirimize kademeli devri ile çalışmalarımız çok daha kolay bir şekilde yürütülecek ve bayrak teslimi gerçekleşebilecektir. Saygılarımızla bilgilerinize sunarız, Tevfik Fikretliler Birliği Yönetim Kurulu Tevfik Fikretliler Birliği Yönetim, Denetim ve Onur Kurulları Üyeleri Sezer Aker Göktan Ankara doğumludur yılı Tevfik Fikret Lisesi, 1979 yılı ODTÜ, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunudur. Turizm Bakanlığı, Planlama Dairesinde uzman plancı olarak 9 yıl, Özel Çevre Koruma Kurumu nda şube müdürü olarak 20 yıl çalışan mezunumuz, 2010 Ocak itibarıyla emekli olmuştur. Evli ve iki kızı olan mezunumuzun her iki kızı da Tevfik Fikret Lisesi mezunudur. Can Üstünalp Ankara doğumludur yılları arasında TFL barakalarında okuduktan sonra, 1981 yılında girdiği ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü nden ancak 1988 yılında mezun olabilmiştir yılında Milwaukee de, İşletme Yönetimi üzerine Yüksek Lisans Programını bitiren Üstünalp. mesleki kariyerine, mezunlarımızdan rahmetli Çağlayan Dayı nın ( 80) yine rahmetli babası Mustafa Dayı nın yanında 1988 yılında başlamıştır yılında girdiği MESA da, 2006 yılı itibari ile Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir. TMMOB, TTMD, ASHRAE, NFPA ve İMMB üyelikleri de bulunmaktadır. Evli ve iki erkek çocuğu olan mezunumuzun her iki oğlu da Tevfik Fikret Lisesi öğrencisidir. Senem Şentürker Şen Ankara doğumludur yılında Tevfik Fikret Lisesi, 1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra Türkiye Bankalar Birliği ve Bilkent Üniversitesi, Uygulamalı Yabancı Diller Yüksekokulu nda çalışmıştır. Serbest çevirmen olarak çalışan mezunumuz dönem arkadaşı Erdem Şen ile evlenmiştir ve Tevfik Fikret İlköğretim Okulu öğrencisi bir oğlu ve potansiyel Tevfik Fikret li bir kızı vardır.

6 GENEL KURUL TOPLANTISI Candan Sertçeoğlu Tokyürek Bursa doğumludur yılı Tevfik Fikret Lisesi, 1996 Bilkent Üniversitesi U.Y.D.Y.O. Bankacılık ve Finans Bölümü mezunudur. Serko Enerji ve Dış Politika Enstitüsü çalıştığı kurumlardan olup son dönemde kendini denize atmış, amatör denizci yetiştirmektedir. Sıkı bir Tevfik Fikret taraftarıdır, tüm öğrencilik yaşantısı boyunca sınıf başkanlığı yapmış, son yıl ise Okul Başkanı olmuştur. Geçen dönem Tevfik Fikretliler Birliği Başkanı olmasının yanı sıra halen A.Ö.D. Yönetim Kurulu üyeliği de yapmaktadır. Çiğdem Özaltın Ankara doğumludur. Ankara Tevfik Fikret Lisesi 2002 mezunudur. Daha sonra Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü nden 2008 yılında mezun olmuştur. Henüz çalışmıyor olup, kendi işini kurmak arzusundadır. Süreyya Gölgeli Malatya doğumludur. Gazi Eğitim Enstitüsü Beden Eğitimi Bölümü nden 1980 yılında mezun olup Tevfik Fikret Lisesi nde çalışmaya başlamış, o günden bu yana okulumuzdan ayrılamamıştır. Tevfik Fikret Lisesi mezunu olan kızı Fransa da sürdürdüğü lisans eğitimini bitirmiş, İsviçre de yüksek lisana başlamıştır. Cansın Yalçın Seyhan Ankara doğumludur yılında Tevfik Fikret Lisesi nden, 1986 yılında Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü nden mezun olduktan sonra çeşitli kuruluşlarda muhasebe üzerine çalışmış, sanat galerilerinde yöneticilik yapmıştır. Tevfik Fikret Lisesi mezunu Sedat Seyhan ile 1985 yılında evlenmiş olan mezunumuzun Tevfik Fikret Lisesi öğrencisi bir kızı bulunmaktadır.

7 BERAT DERGİ - ROZET Tava Şenliği için hazırladığımız ve siz mezunlarımıza Tava Günü nde dağıtmayı planladığımız 10., 20., 25., 30., 35. ve 40.yıl mezunlarımızın Mezuniyet Beratlarını, Rozetlerini ve "TıFıL" Dergi sini hava muhalefeti!!! nedeniyle veremedik. Daha sonra Genel Kurul Toplantısı için gelen mezunlarımıza bir bölümünü verdik. Ankara da ikamet eden mezunlarımız; Okula uğradıkları takdirde hem kendilerininkini, hem de görüştükleri arkadaşlarınınkini Ferhat Erdoğan'dan alabileceklerdir. Şehir dışındaki mezunlarımıza ise bize başvurdukları takdirde, posta/kargo aracılığı ile ulaştırabileceğiz. Eriştirmekte yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz.

8 MEZUNLARDAN HABERLER 1991 yılı mezunumuz ve eski başkanımız Candan Sertçeoğlu Tokyürek baskılara daha fazla dayanamayıp 15 Mayıs 2010 günü Benhür Tokyürek ile evlenmiş, damadın ayağına basmış, evlilik cüzdanını kapmıştır mezunlarımızdan Münir Tuğcu nun kızı Yasemin 26 Haziran 2010 da Çeşme, Alaçatı da evlendi. Gençlere mutluluklar dileriz mezunlarımızdan Ela Ağırnaslı Öz ün kızı Simin 26 Haziran 2010 da Ankara da evlendi. Mutluluklar dileriz yılı mezunumuz Özge Baran 3 Temmuz 2010 Cumartesi günü İstanbul - da evlendi. Kendisine ve eşine mutluluklar dileriz mezunları mezuniyetlerinin 25. yılında Antalya Dedeman Otel de bir araya geldiler. Eşleri ve çocuklarıyla birlikte olan mezunlarımız bir yandan hasret giderirken, bir yandan da eski günleri andılar. Anne evine girince insan bir huzur duyar ya, işte öyleydi, diye yorumladı Başkan Murat Öztürk, bu buluşmayı. Nice buluşmalara 85 liler

9 MEZUNLARDAN HABERLER Her ayın ilk perşembesi buluşan Ankaralı 1981 mezunları 1 Temmuz 2010 akşamı Göksu Lokantasında bir araya geldiler. İki yıl boyunca Uluslar arası Göz Konseyi (ICO) Danışma Kurulu nda görev yapan 1974 mezunlarımızdan Prof.Dr.Pınar AYDIN O DWYER, konseyin Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Aydın, 2002 yılından bu yana Uluslararası Göz Birliği Etik Komisyonu Başkanlığını da yürütmektedir. Ankara Tevfik Fikret İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı olarak görev yapan 1990 yılı mezunlarımızdan Neslihan ÜLGENALP ÖZKAN İstanbul a gidiyor. Yeni hayatınızda başarılar dileriz, Neslihan Öğretmenim

10 OKULDAN HABERLER Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları mimarı Turhan Kayasu nun projelerini hazırladığı 6400 m2 büyüklüğündeki yeni okul binasının inşaatının temel atma töreni 6 Haziran 2010 Pazar günü Tava Şenliği nde yapıldı. Fransa Büyükelçisi Bernard Emie, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ve NORM Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve AVM Yapı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. İş Ortaklığı yetkililerinin katılımlarıyla gerçekleşen temsili tören mezunlarımız, veliler ve öğrencilerimiz eşliğinde gerçekleşti. Binamızın temeline ilköğretim öğrencilerimizin okulla ilgili dileklerini yazdıkları küçük kağıtları da attık. Binanın öğretim yılına yetiştirilmesi planlanmakta. Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları nın başarıyla düzenlediği Okullararası Fransızca Tiyatro Festivali Tevfik d Or 10. yılında yine okulumuzun ev sahipliği ile Mayıs 2010 tarihlerinde yapıldı. Türkiye de ve yurtdışında çeşitli ülkelerde Fransızca eğitim yapan okulların katıldığı bu yarışmada geleceğin yetenekli sanatçılarını izleme olanağı bulduk. Okulumuz tiyatro grubunun sergilediği Tailleur pour Dames adlı oyundaki performansıyla Berkin Savcısözen En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

11 OKULDAN HABERLER Küçük kız voleybol takımımız Karaman - da yapılan Türkiye Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü oldu. Hiç set vermeden Türkiye şampiyonasına kadar gelen sporcularımız, burada verdikleri bir maç sonucu üçüncülük kupasını aldılar. Gelecek yıllarda kendilerinden çok daha büyük başarılar bekliyor, küçük sporcularımızı kutluyoruz. Okulumuzda uzun yıllar kimya öğretmeni olarak görev yapmış olan M. José Roméro yu kaybettik. Kendisine Tanrıdan rahmet Tevfik Fikret ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. Lise Müdürümüz Eser Gerdanlı Tevfik Fikret Lisesi Müdürü olarak eğitim ve öğretim alanında yaptığı başarılı çalışmaları ve kurucu üyesi, uzun süre yönetim kurulu üyesi olduğu Fransızca Öğretmenleri Derneği ndeki katkıları nedeniyle Fransız Milli Eğitim Bakanı tarafından "Chevalier des Palmes Académiques" nişanıyla ödüllendirildi. Eser Gerdanlı'ya "Chevalier" nişanı, tarihinde Fransız Kültür Merkezi nin yeni binasında yapılan bir törenle Fransa'nın Ankara Büyükelçiliği Kültür ve İşbirliği Müsteşarı ve Türkiye Fransız Kültür Merkezi Müdürü Jean-Luc MASLIN tarafından takıldı. Okulumuz Fotoğrafçılık ve Doğa Sporları Kulüplerinin Isparta- Dedegöl dağlarına düzenlediği kamp sayesinde öğrencilerimiz dağcılığın temel ilkelerini keşfettiler. Öğretmenlerimiz Müfit Alkaya, Aylin Yılmaz ve 1980 mezunlarımızdan Murat Erciyes ile birlikte unutulmaz anlar yaşandı.

12 OKULDAN HABERLER 5 Haziran 2010 tarihinde okulumuzda her sene olduğu gibi Bilim Şenliği düzenlendi. İlköğretim 1. kademe öğrencilerinin sene içinde fen ve matematik dersleri kapsamında edindikleri bilgilerle oluşturdukları bilimsel projeleri arkadaşları, öğretmenleri ve velilere tanıttıkları bu etkinlikte aynı zamanda ilköğretim öğrencileri yıl boyunca hazırladıkları Ürün Dosyaları nı da velilerine sundular yılı mezunları 29 Haziran 2010 günü okulumuz bahçesinde düzenlenen Diploma Töreni nde sembolik diplomalarını aldılar. Tevfik Fikret Okulları yeni mezunlarımıza güle güle derken, Tevfik Fikretliler Birliği olarak biz onlara Hoşgeldiniz diyoruz. Yeni hayatınızda başarılar dileriz Yeni mezunlarımız 30 Haziran 2010 günü Ankara Palas ta düzenlenen Mezuniyet Balosu nda gönüllerince eğlendiler. Yoğun çalışmalarla geçen uzun bir yılın ardından lise mezuniyetlerini coşkuyla kutladılar.

13 DUYURULAR Derneğimizin mezunlarımızla iletişiminin hızlandırılması ve web sitemizin daha etkin kullanımını sağlamak için bilgi-işlem konusunda çalışan mezunlarımızdan yardım bekliyoruz. adresinden bize ulaşabilirsiniz. İŞ İLANLARI LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI ULUSLARARASI İLİŞKİLER ELEMANI (ANKARA) - Üniversite mezunu (tercihen Uluslararası İlişkiler bölümünde), - Çok iyi derecede İngilizce ve çeviri bilgisine sahip, - Tercihen ikinci bir yabancı dili olan, - 3 yıl iş deneyimine sahip, - Resmi yazışma kurallarına hakim, - Avrupa birliği proje prosedürlerine hakim, - Proje tecrübesine sahip ve uluslararası kuruluşlar için yeni projeler üretebilecek, - Uluslararası organizasyonlar düzenleyebilecek, - Vizyonu geniş, motivasyonu yüksek, çözüm odaklı çalışabilen, - İnsan ilişkilerinde başarılı; ekip çalışmasına yatkın, - Haftanın 6 günü yoğun tempolu çalışabilecek, - Çok iyi düzeyde ofis programlarını kullanabilen, - Araştırmacı, - Seyahat engeli olmayan, - Sigara kullanmayan, Adaylar aranmaktadır. Erkek adayların askerliğini yapmış ya da muaf olması gerekmektedir. İlgilenenler fotoğraflı, İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini adresine konu satırına İŞ BAŞVURUSU ad soyadı yazarak iletebilirler.

14 İŞ İLANLARI SALES ENGINEER We are a company in construction products/construction chemicals sector and we are seeking for a SALES ENGINEER. Qualifications: University degree in Engineering Excellent command of English both written and spoken. Good command in German language would be an asset Minimum 2 years of experience in construction industry, preferably having roles with international exposure Excellent user in all MSOffice applications Strong leadership and interpersonal skills No restrictions to travel domestically as well as to abroad Military service must be completed for male applicants Job Description: The position will be responsible for: Monitoring and driving customer opportunities, Utilizing all available and applicable sales tools effectively to document, monitor and report sales progress on a timely manner, Updating and reporting of market intelligence data by assessing business potentials within current segmentation, competition, price levels by knowing the competition, Developing and maintaining long-term customer relationships. Assisting in the development of the sales and marketing plans and strategies to achieve sales targets, Making customer visits, identifing their needs, preparing proposals and close follow up, Cooperate with the operational functions during the evaluation of new sales opportunities, Coordinate and take the lead for all sales and aftersales activities for the related product groups in the area of responsibility. Please be aware that all interviews will be held in English language Başvuru: Ela Alkaya Tel:

15 İŞ İLANLARI FRANSA BÜYÜKELÇİLİĞİ Recrutement d'un(e) traducteur(trice)-interprète au service de presse de l'ambassade de France à Ankara Pour votre information, vous trouverez ci-joint une fiche de poste relative à un poste de traducteur-interprète ouvert au service de presse de cette Ambassade à compter du 1er septembre Je vous remercie par avance de bien vouloir relayer cette information autour de vous, en l'affichant dans les locaux de votre établissement et, le cas échéant, en la relayant auprès de vos contacts habituels, afin de lui assurer le maximum de publicité d'ici au 23 juillet 2010, date de clôture de la réception des candidatures. La décision finale de recrutement devrait être prise en théorie d'ici à la fin du mois de juillet au plus tard Julien BOUCHARD Ambassade de France en Turquie - Fransa Büyükelçiligi Premier secrétaire / Conseiller de presse - Politique intérieure Basin ve Iç Politikadan sorumlu Baskatip Tél. : (00 90) / Fax : (00 90)

16 İŞ İLANLARI Poste de Traducteur-Interprète au Service de Presse et de Communication, pour le 1 er septembre 2010 Date limite de dépôt des candidatures au service culturel de l Ambassade (CV + lettre de motivation) : 23 juillet 2010 Renseignements au : Emploi à temps plein (38h). Titulaire d un diplôme universitaire au moins de niveau Maîtrise en rapport avec l interprétation et la traduction, la langue française ou la communication, la personne recrutée, parfaitement bilingue français-turc (à l écrit comme à l oral), devra faire preuve d autonomie, d organisation et de flexibilité. Sa disponibilité et son esprit d initiative lui permettront d assurer les fonctions de traducteur-interprète du Service de presse et de communication de l Ambassade de France qui emploie quatre agents locaux au total. Travaillant en tandem avec deux autres traducteurs / interprètes que compte le Service de presse et de communication, la personne recrutée devra faire preuve d une grande polyvalence pour pouvoir être totalement interchangeable avec ses deux collègues, mais également, en tant que de besoin, remplacer l agent technique du service de presse en vue d assurer la bonne circulation de l information au sein de l Ambassade et ses liens avec ses prestataires de service extérieur dans le domaine de l information et de la communication. Dans le cadre de sa mission, la personne recrutée sera notamment chargée des tâches suivantes : préparation d une revue de presse quotidienne, veille médiatique sur des sujets d intérêt général pour la France en Turquie, traduction d articles de journaux et de textes en tous genres (du turc vers le français et inversement), interprétation consécutive pour l Ambassadeur (entretiens, discours, cérémonies à Ankara ou en province), ou pour les agents de la chancellerie diplomatique. Bon connaisseur des milieux médiatiques turcs, elle saura chercher l information là où elle se trouve, afin d alimenter la réflexion des agents de la chancellerie diplomatique. L agent pourra également être amené à effectuer des tâches relevant de l assistance au chef du service de presse : rédaction de communiqués de presse et de correspondance, prise et entretien des contacts, gestion du site internet de l Ambassade. La personne recrutée sera soumise en alternance, à une astreinte hebdomadaire qui pourra l amener à exercer son travail en dehors des heures de bureau, notamment le week-end, et en fonction des contraintes liées à l actualité. La personne recrutée maîtrisera les fonctions courantes des outils bureautiques les plus fréquemment utilisés, Word, Excel, Power Point, Internet et devra s approprier très rapidement d autres applications spécifiques au Ministère des Affaires Étrangères et Européennes. La rémunération mensuelle brute proposée pour ce poste s élève à TL et comporte un 13 ème mois. L agent disposera de 20 jours de congés annuels. Cette rémunération fera l objet d ajustement chaque année en fonction des règles en vigueur. Les candidat(e)s accepteront de se soumettre à des tests de traduction, d interprétariat et de compétences en bureautique et les meilleurs seront convoqués à un entretien.

17 Mesleki ve özel yaşantılarınızdaki her türlü yenilik, gelişim ve değişim haberlerini adresinden bize ulaştırırsanız, e-bültenimizin gelecek sayılarında tüm mezunlarımızla paylaşabiliriz. BİLGİ GÜNCELLEME FORMU Adı Soyadı/Kızlık Soyadı: TFL Mezuniyet Yılı: (Mezun değilse) TFL de okuduğu yıllar: Son Mezun Olduğu Okul/Bölüm: Çalıştığı Yer/Unvanı: Cep Tel: E-Posta: İş Tel: DEĞERLİ MEZUNLAR; Yukarıdaki bilgileri gerekli güncellemeleri yaparak LÜTFEN adresinden Derneğe ulaştırın. Derneğimizin yıllık üye ödentisi 25 TL. dir. Ödenmesi hususunda hassasiyetinizi rica ediyoruz. Garanti Bankası, Ankara, Ümitköy Şubesi (483) Hesap No : IBAN NO : TR Katkılarınızla daha da zenginleşecek, birbirimizden daha fazla haberdar olacağımız gelecek sayımızda buluşmak üzere...

GENEL KURUL TAVA ŞENLİĞİ

GENEL KURUL TAVA ŞENLİĞİ Büyük ailemizin değerli üyeleri, Ufak ama, emin adımlarla ilerlediğimizin yavaş yavaş da olsa büyüdüğümüzün bir göstergesini daha sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Elimizde sadece sizlere ait eski

Detaylı

OYAK Çimento Grubu nda görev değişikliği

OYAK Çimento Grubu nda görev değişikliği Fabrika Haberleri OYAK Çimento Grubu nda görev değişikliği Adana Çimento Teknik Genel Müdür Yardımcısı Ünal Öner 01 Ocak 2008 tarihi itibariyle Mardin Çimento Genel Müdürlüğü ne ve Adana Çimento ÜNAL ÖNER

Detaylı

TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI VELİ VE ÖĞRETMENLERİNDEN SOMA YA EL VER KAMPANYASINA BÜYÜK DESTEK

TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI VELİ VE ÖĞRETMENLERİNDEN SOMA YA EL VER KAMPANYASINA BÜYÜK DESTEK TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI VELİ VE ÖĞRETMENLERİNDEN SOMA YA EL VER KAMPANYASINA BÜYÜK DESTEK Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi nin Soma nın Evlatları Artık Hepimizin Evladı başlığı ile başlatılan Soma ya

Detaylı

JCI Bahçeşehir 2015 NİSAN MAYIS BÜLTENİMİZ

JCI Bahçeşehir 2015 NİSAN MAYIS BÜLTENİMİZ JCI Bahçeşehir 2015 NİSAN MAYIS BÜLTENİMİZ 01 Nisan Tarihin de www.jcibahcesehir.com Web Sitemiz Aktif hale geldi. ITS Group / JCI Kültür Genel Sekreteri Merve Akman a Çok Teşekkürler! 02 Nisan Tarihinde

Detaylı

KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ

KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ Kariyer Günleri kapsamında lise öğrencilerimize 14.05.2014 Salı günü tıp fakültesi tanıtımı yapıldı. Tanıtıma,TED Kayseri Koleji Vakfı yönetim kurulu üyesi Sayın Op. Dr. Suat

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI BEYLERBEYİ ÖZEL ANAOKULU, İLKOKULU VE ORTAOKULU 2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 29.VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI BEYLERBEYİ ÖZEL ANAOKULU, İLKOKULU VE ORTAOKULU 2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 29.VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI BEYLERBEYİ ÖZEL ANAOKULU, İLKOKULU VE ORTAOKULU 2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 29.VELİ BÜLTENİ 1 Değerli Velimiz, Geçtiğimiz hafta cumartesi gününden itibaren etkinlikler

Detaylı

Öğretmenleri Bilgi Paylaşım Seminerleri

Öğretmenleri Bilgi Paylaşım Seminerleri TED-MEB İngilizce Öğretmenleri Bilgi Paylaşım Seminerleri TED Genel Merkezimiz ve MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından 21 Ekim 2014 tarafından imzalanan protokol kapsamında,

Detaylı

JCI BURSA e-bülten Mart-Haziran 2015

JCI BURSA e-bülten Mart-Haziran 2015 6 Mart 2015 Resmi Kurum Ziyaretleri 6 Mart 2015 günü, JCI olarak, JCI Türkiye Başkanımız Ahmet Erhan Tanyeri ile birlikte Vali Vekili Sn. Vedat Müftüoğlu nu ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Sn. Atilla

Detaylı

YETENEKLİ TEDLİLER SANAT

YETENEKLİ TEDLİLER SANAT YETENEKLİ TEDLİLER SANAT GECESİ İLE İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİLER 04.06.2014 ÇARŞAMBA günü öğrencilerimiz yetenekleriyle bizlere gökkuşağının renklerinden bir demet sundular. Gecemiz TED müzik grubunun canlı

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 9. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 9. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 9. VELİ BÜLTENİ Değerli Velimiz, 10 Kasım Atatürk ü Anma Günü töreni hazırlıkları, ortaokul öğrencilerimizin 1. deneme

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 28. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 28. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2014-2015 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 28. VELİ BÜLTENİ Değerli Velilerimiz, Yoğun ve keyifli geçen bir çeyrek dönemin daha sonuna yaklaşıyoruz. Önümüzdeki

Detaylı

17. SAYI. kasım 2016 EXPO 2016 ANTALYA

17. SAYI. kasım 2016 EXPO 2016 ANTALYA kasım 2016 17. SAYI EXPO 2016 ANTALYA Dünya nın en önemli etkinliklerinden biri olarak kabul edilen Expo Fuarı ü l k e m i z d e i l k d e f a 23 Nisan 30 Ekim 2016 tarihleri arasında Çiçek ve Çocuk temasıyla

Detaylı

Firmanızın hedeflerine ulaşarak, gelişmesine ve kazancını arttırmasına katkıda bulunabilme fırsatını bana sağlarsanız çok memnun olurum.

Firmanızın hedeflerine ulaşarak, gelişmesine ve kazancını arttırmasına katkıda bulunabilme fırsatını bana sağlarsanız çok memnun olurum. Müge Dalgıç İletişim Bilgileri E-Posta : mugenurdalgic@gmail.com Adres Bilgileri : Türkiye - İstanbul(Asya) - Kadıköy - Göztepe Ev Telefonu : 90 (216) 567 82 23 Cep Telefonu : 90 (541) 890 86 92 Kişisel

Detaylı

HAFTALIK VELİ BÜLTENİ 21 NİSAN 2017

HAFTALIK VELİ BÜLTENİ 21 NİSAN 2017 HAFTALIK VELİ BÜLTENİ 21 NİSAN 2017 Değerli Velilerimiz, 23 Nisan Pazar günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenimiz saat 10:30-11:30 arasında çok amaçlı salonda 2.ve 3. sınıf öğrencilerimizin hazırladığı

Detaylı

16/06/2011. Kulübümüzün Toplantısına Hoşgeldiniz. Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü

16/06/2011. Kulübümüzün Toplantısına Hoşgeldiniz. Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü 16/06/2011 Kulübümüzün 1282. Toplantısına Hoşgeldiniz Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü 2010-2011 2010 2011 Dönemi 26. yıl 2010 2011 Dönemi 26. yıl KULÜP MARŞIMIZ Bir gönül bahçesi kulübümüz Sevgi, dostluk,

Detaylı

TÜRKİYE İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği. İstanbul Deprem Riskini Azaltma ve Acil Durum Hazırlık Projesi

TÜRKİYE İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği. İstanbul Deprem Riskini Azaltma ve Acil Durum Hazırlık Projesi TÜRKİYE İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği İstanbul Deprem Riskini Azaltma ve Acil Durum Hazırlık Projesi İstanbul Proje Koordinasyon Bürosunda (İPKB) Çalıştırılmak Üzere ELEMAN

Detaylı

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER Tarık Volkan Cengen 93 1976 yılında İstanbul da doğdu. 1986-1993 yılları arasında İstanbul Lisesi nde okudu. 1998 yılında İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü nden makina mühendisi

Detaylı

Vivez et Parlez Français

Vivez et Parlez Français Vivez et Parlez Français 1993 yılında kurulan HİT Uluslararası Eğitim Yayın ve Dış Ticaret A.Ş Türkiye nin en büyük kuruluşlarını yönetmiş, eğitim konusunda deneyimli yöneticileri, yönetim kurulu üyeleri

Detaylı

ANKARA-OSTİM ROTARY KULÜBÜ

ANKARA-OSTİM ROTARY KULÜBÜ 2013-2014 DÖNEMİ KULÜP BÜLTENİ NO : 4 (EKİM) BAŞKANIN MEKTUBU Değerli Dostlar Ron D.BURTON Uluslararası Rotary Başkanı 2013 2014 Dönemi Gürkan OLGUNTÜRK 2430. Bölge Guvernörü 2013 2014 Dönemi N.Altan ARSLAN

Detaylı

İlkokul-Ortaokul Bölümünde 9 OKULLARINDA KARNE HEYECANI

İlkokul-Ortaokul Bölümünde 9 OKULLARINDA KARNE HEYECANI İlkokul-Ortaokul Bölümünde 9 Şubat 2015 tarihinden itibaren veli-öğretmen görüşmeleri başlamıştır. Sayın Velilerimiz, İlkokul-Ortaokul Bölümünde 09 Şubat 2015 tarihinden itibaren veli-öğretmen görüşmeleri

Detaylı

TOBB ETÜ MED YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

TOBB ETÜ MED YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU TOBB 2013 ETÜ MED YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 1-ÜYE SAYIMIZ 2013 yılı sonu itibari ile 48% artış ile 372 üyeye ulaşmış bulunuyoruz. 2010: 93 2011: 132 2012: 252 2013: 372 2014: 397(Haziran ayı itibari

Detaylı

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:IV, No: 56 Sayılı Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin

Detaylı

CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW

CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW Okul Öncesi öğrencilerimiz, velileriyle birlikte tasarladıkları birbirinden çılgın giysileri sergiledikleri defilede hem çok eğlendiler hem de öğrendikleri İngilizce yapıları

Detaylı

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI EYLÜL / 2014 ÖĞRENCİNİN Adı : Soyadı : Sınıfı : 1 EYLÜL / 2014 Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe 1 EYLÜL 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı Öğretmen Seminerlerinin Başlaması

Detaylı

Maslak Rotary Kulübü

Maslak Rotary Kulübü K.R Ravindran 2015-16 President,UR Kulüp Toplantı No: 1077 Dönem Toplantı No: 5 Bülten No: 5 Toplantı Yeri :Maslak Steinberger Otel Toplantı Tarihi: 12 Ağustos 2015 Toplantı Saati :12.30 13.30 Hizmetlerinizi

Detaylı

OKULUMUZUN TANITIMI VE TARİHÇESİ

OKULUMUZUN TANITIMI VE TARİHÇESİ OKULUMUZUN TANITIMI VE TARİHÇESİ Okulumuz 26.08.1996 tarihinde eğitim-öğretime başlamıştır. Okulumuz 26.08.1996 yılında Çankaya İlçesi, Yıldız semtinde Yıldız Anadolu Lisesi adı altında eğitimöğretime

Detaylı

ITU BiRLiK EVLUL- EKiM 2015 BULTENI

ITU BiRLiK EVLUL- EKiM 2015 BULTENI .... ITU BiRLiK EVLUL- EKiM 2015 BULTENI Değerli Üyemiz; Yaz sezonu sonrası yeni döneme, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. Yılını kutladığımız Cumhuriyet Balosu ile başlamış bulunuyoruz. Bu vesileyle üyelerimizle

Detaylı

GAZ ANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI

GAZ ANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI ANAOKULU LKOKUL ORTAOKUL ANADOLU L SES FEN L SES CEM L ALEVL KOLEJ GAZ ANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI ÖĞRENCİNİN Adı : Soyadı : Sınıfı : Eylül 2013 Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe 2 Eylül 2013 Pazartesi

Detaylı

ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ KURULUŞ: 1997

ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ KURULUŞ: 1997 ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ KURULUŞ: 1997 OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ A.D. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİMİ A.D. SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ A.D. 1 / 2 / 3 / 4 5 / 6 / İlköğretim Bölümü

Detaylı

BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE

BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE 2015-2016 Öğretim yılı Basketbol Liseli Genç Erkekler B Ligi müsabakaları 08.02.2016 Pazartesi günü başladı. Müsabakalara fırtına gibi başlayan takımımız namağlup

Detaylı

BURSA ÇEKİRGE ROTARY KULÜBÜ Toplantı No : 363 Tarih : 02/11/2010

BURSA ÇEKİRGE ROTARY KULÜBÜ Toplantı No : 363 Tarih : 02/11/2010 Kuruluş Tarihi : 28.02.2003 Chartered : 10.02.2004 Kulüp No : 64494 En iyi bireyler, Kendilerinden çok ait olduğu toplumu dü ünen, onun varlığının ve mutluluğunun korunmasına, ya amını adayan insanlardır.

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 23. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 23. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 23. VELİ BÜLTENİ 5 Mart 2014 Çarşamba günü anaokulu Satürn ve Jüpiter sınıfındaki öğrenci velilerimize yönelik İlkokul

Detaylı

YENİ YILDA TÜM ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE MUTLU, HUZURLU VE SAĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUZ ÜLKEMİZE HUZUR VE BARIŞ GETİRSİN.

YENİ YILDA TÜM ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE MUTLU, HUZURLU VE SAĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUZ ÜLKEMİZE HUZUR VE BARIŞ GETİRSİN. MARMARA SOROPTİMİST KULÜBÜ Kurucu Başkan : Efser Fındıkoğlu Dernek kodu:34-05-033 Başkan : Zeynep Narçin Ünsal 2. Başkan : Betül Onursal 2. Başkan: Derin Öncel Sekreter : Aslı Velidedeoğlu-Kaban Tarih

Detaylı

Yerleştiği Puan Türü

Yerleştiği Puan Türü İZMİR FEN LİSESİ LYS 2010 YERLEŞTİRME SONUÇLARI Say-2 Puanı Tercih Sırası Yerleştiği Puan Türü Yerleştiği Üniversite Yerleştiği Bölüm 575,000 1 MF-4 Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Müh. 563,763

Detaylı

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu K.R Ravindran 2015-16 President,UR Başkanın Mesajı Kulüp Toplantı No: 1103 Dönem Toplantı No: 33 Bülten No: 33 Toplantı Yeri: Maslak Steigenberger Otel Toplantı Tarihi: 16 Mart 2016 Toplantı Saati :12:30-13:30

Detaylı

CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW

CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW CRAZY DESIGNED CLOTHES SHOW Okul Öncesi öğrencilerimiz, velileriyle birlikte tasarladıkları birbirinden çılgın giysileri sergiledikleri defilede hem çok eğlendiler hem de öğrendikleri İngilizce yapıları

Detaylı

BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE

BASKETBOL GENÇ ERKEKLERDE ADIM ADIM FİNALE Başarıyı, Başarının Kahramanları Anlattı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Başarıyı, başarının kahramanları anlatıyor. konulu söyleşiye TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Ortaokulundan 13 öğrencimiz

Detaylı

We realise productions in our workshop while continuing to work on large projects based on site.

We realise productions in our workshop while continuing to work on large projects based on site. NK CEPHE 17 yıldır Kayseri de faaliyet gösteren, dış cephe konusunda kendini kanıtlamış, Üçel Alüminyumun bir kolu olarak Neslihan IRVANA ve Kamil KOCAPAŞ tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Şirketimizin

Detaylı

BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ

BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ Genel Nitelikler: Kadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık

Detaylı

24 Kasım Öğretmenler Günü Beykoz'da Coşkuyla Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Beykoz'da Coşkuyla Kutlandı 24 Kasım Öğretmenler Günü Beykoz'da Coşkuyla Kutlandı Sabancı Öğretmenevi, Akşam Sanat Okulu Salonu'nda gerçekleşen Öğretmenler Günü, Saygı duruşu ve İstiklal Marş'ımızın okunması ile başladı. 1 / 7 Emekli

Detaylı

Sosyal Faaliyetler. Ankara Sanayi Odası. 2008 Yılı Faaliyet Raporu

Sosyal Faaliyetler. Ankara Sanayi Odası. 2008 Yılı Faaliyet Raporu Sosyal Faaliyetler 29 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Türkiye deki oda ve borsalar arasında düzenlenen futbol turnuvası nın Ankara bölgesi grup maçları Odamızın ev sahipliğinde 15 Mart 2008

Detaylı

https://youtu.be/j6ceksdurxm Muğla nın Ortaca ilçesi Dalyan mahallesinde buluşan Ankara Atatürk Lisesi mezunları 43 yıl sonra bir araya geldiler.

https://youtu.be/j6ceksdurxm Muğla nın Ortaca ilçesi Dalyan mahallesinde buluşan Ankara Atatürk Lisesi mezunları 43 yıl sonra bir araya geldiler. 43 YIL GELDİLER SONRA BİR ARAYA https://youtu.be/j6ceksdurxm Muğla nın Ortaca ilçesi Dalyan mahallesinde buluşan Ankara Atatürk Lisesi mezunları 43 yıl sonra bir araya geldiler. 1972 1973 döneminde Ankara

Detaylı

2014 MAYIS-HAZİRAN FAALİYET RAPORU

2014 MAYIS-HAZİRAN FAALİYET RAPORU 2014 MAYIS-HAZİRAN FAALİYET RAPORU 08 Mayıs 2014 (Turgut Gür) T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Avrupa Birliği işbirliğinde geliştirilen TUYUP: Turizm Sektöründe

Detaylı

Fethiye den 7 Kooperatif Ulaşımda Dönüşüme Katıldı

Fethiye den 7 Kooperatif Ulaşımda Dönüşüme Katıldı Fethiye den 7 Kooperatif Ulaşımda Dönüşüme Katıldı Muğla Büyükşehir Belediyesi nin il genelinde sürdürdüğü Ulaşımda Dönüşüm Projesi ne Fethiye İlçesinde faaliyet gösteren 7 kooperatif daha katıldı. Muğla

Detaylı

2012 ALINTERİ LİSTESİ (EŞİT AĞIRLIK SÖZEL)

2012 ALINTERİ LİSTESİ (EŞİT AĞIRLIK SÖZEL) 1 ALINTERİ LİSTESİ (EŞİT AĞIRLIK SÖZEL) Başarı 1 2 TİLBE GÜNEY Ankara And. NESLİHAN ALDOĞAN Kırkkonaklar And. 12. SINIF YOK 489 12. SINIF YOK 476 YGS- 18475-1683 YGS-30276-3080 ODTÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER

Detaylı

EMO ÜNİVERSİTE İLİŞKİSİ VE EMO GENÇ ÇALIŞMALARI

EMO ÜNİVERSİTE İLİŞKİSİ VE EMO GENÇ ÇALIŞMALARI EMO ÜNİVERSİTE İLİŞKİSİ VE EMO GENÇ ÇALIŞMALARI 61 3. EMO ÜNİVERSİTE İLİŞKİSİ VE EMO GENÇ ÇALIŞMALARI 22 Mart 2008 tarihinde Şubemiz EMO Genç Komisyonu tarafından Dicle Üniversitesi ve İnönü Üniversitesi

Detaylı

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ Bülten No: 6 ( 21 Aralık 2015 04 Ocak 2016 ) Sayfa 1 ATLETİZM 22 Aralık Salı günü Ataköy Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu nda İstanbul Atletizm Şampiyonası yapıldı. Her kategoride 65 e yakın öğrencinin

Detaylı

ÖZEL OKAN İLKOKULU EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

ÖZEL OKAN İLKOKULU EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL OKAN İLKOKULU 2016 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI. Sayın Velilerimiz merhabalar, Okan Koleji İlkokulu olarak; Mayıs ve Haziran aylarını da planlanan konular ve belirlenen etkinlikleri gerçekleştirerek geçirdik.

Detaylı

Özel ALEV İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği 2014 2015 Dönemi Faaliyet Raporu

Özel ALEV İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği 2014 2015 Dönemi Faaliyet Raporu Özel ALEV İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği 2014 2015 Dönemi Faaliyet Raporu Giriş ve Üyelerin Tanıtımı Özel ALEV İlköğretim Okulu (ALEV İÖO) Okul Aile Birliği (OAB), onikinci faaliyet dönemi olan 2014

Detaylı

OCAK 2013 FAALİYET RAPORU

OCAK 2013 FAALİYET RAPORU OCAK 2013 FAALİYET RAPORU 03 Ocak 2013 2012 Yılı Değerlendirme Toplantısı 2012 Yılının İstanbul Turizmi açısından değerlendirilmesinin yapıldığı, İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu nun teşrifleri

Detaylı

GÖLCÜK ROTARY KULÜBÜ

GÖLCÜK ROTARY KULÜBÜ GÖLCÜK ROTARY KULÜBÜ Kuruluş Tarihi : 19.03.1993 Charter Tarihi : 23.04.1997 Toplantı No 1076 - Bülten No - Toplantı Yeri WELLBORN HOTEL - Toplantı tarihi 21.09.2015 - Toplantı Saati 10:30 - Dönem Toplantı

Detaylı

OCAK-ŞUBAT-MART 2007 BÜLTENİ TEMA SEMİNERİ

OCAK-ŞUBAT-MART 2007 BÜLTENİ TEMA SEMİNERİ OCAK-ŞUBAT-MART 2007 BÜLTENİ TEMA SEMİNERİ Yüksekokulumuzda 10 Ocak 2007 günü TEMA Vakfı nın düzenlediği Erozyon, Çevreye Verdiği Zararlar ve Alınabilecek Önlemler konulu seminer verildi. Seminer tema

Detaylı

Neonatoloji Hemşireliği Derneği ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD. Neonatoloji BD. ve Erciyes Üniversitesi

Neonatoloji Hemşireliği Derneği ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD. Neonatoloji BD. ve Erciyes Üniversitesi ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD. Neonatoloji BD. ve Hemşirelik Bölümü işbirliği ile YENİDOĞAN HEMŞİRELİĞİ SEMPOZYUMU Sayın Meslektaşlarım; Dünyadaki ve ülkemizdeki

Detaylı

BAŞKAN : Özcan KALAYCI Bülent YILDIRIM BAŞKAN: SAYMAN : Nesrin FİDAN ÜYE : Figen GÖNEN. info@antalyafalezrotary.org KOMİTELER TOPLANTI BİLGİLERİ

BAŞKAN : Özcan KALAYCI Bülent YILDIRIM BAŞKAN: SAYMAN : Nesrin FİDAN ÜYE : Figen GÖNEN. info@antalyafalezrotary.org KOMİTELER TOPLANTI BİLGİLERİ Binota-Kalyan BANERJEE Nilüfer&İsmail KAHYAOĞLU Demet Salih PEKER Bilge & Özcan KALAYCI U.R ve BÖLGE YÖNETİMİ YÖNETİM KURULU U.R. BAŞKANI Binota Kalyan BANERJEE 2430 GUVARNÖRÜ Nilüfer İsmail KAHYAOĞLU

Detaylı

Tiyatro Gösterisi Su Damlası Sabancı Müzesi Gezimiz Öğretmenler Günü Kutlamamız Yılbaşı Kermesimiz Bahar Kermesimiz Yardım Kampanyamız

Tiyatro Gösterisi Su Damlası Sabancı Müzesi Gezimiz Öğretmenler Günü Kutlamamız Yılbaşı Kermesimiz Bahar Kermesimiz Yardım Kampanyamız Bülten Tarihi 17 Haziran 2016 Yıl boyunca öğrencilerimizin ve velilerimizin beklentilerini karşılamak ve okulumuz ile ailelerimizin arasındaki bağı daha da kuvvetlendirmek üzere çalışmalar yaptık. Okul

Detaylı

13 Nisan 2012, Majesty Mirage Park Resort Hotel, Antalya

13 Nisan 2012, Majesty Mirage Park Resort Hotel, Antalya Dr. Mehmet ÖZDEMİR Hacettepe Üniversitesi Sosyal ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyoloji bölümünü 1973 yılında bitirdi. Aynı üniversitede Siyaset, Kültür ve Edebiyat Sosyolojisi dallarında yüksek lisans

Detaylı

ADANA SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISI

ADANA SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISI ADANA SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISI 25.08.2016 2016 Ağustos Ayı Faaliyet Raporu 25 Temmuz 25 Ağustos 2016 Tarihleri Arasında Odamızca Gerçekleştirilen Faaliyetler 15 Temmuz da milli iradeye yönelik yapılan

Detaylı

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ Bülten No: 6 (08 Aralık 21 Aralık 2014 ) Sayfa 1 BASKETBOL KÜÇÜK BASKETBOL Gelişim liginde mücadele veren küçük basketbol takımımız maçlarına galibiyetle başladı. Paşabahçe takımını güzel bir mücadelenin

Detaylı

bab.la Cümle Kalıpları: Kişisel Dilekler Fransızca-Hintçe

bab.la Cümle Kalıpları: Kişisel Dilekler Fransızca-Hintçe Dilekler : Evlilik Félicitations. Nous vous souhaitons à tous les deux tout le bonheur du monde. त म ह र श द क अवसर पर बध ई ह. म र आश र व द ह क त म सद स ख रह. Yeni evli bir çifti Félicitations et meilleurs

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 15. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 15. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 15. VELİ BÜLTENİ Değerli Velimiz, Bir haftayı daha geride bıraktık. Öğrencilerimiz hafta boyunca sınıf çalışmalarının

Detaylı

SERMAYE PİYASASI KURULU II-17.1 SAYILI KURUMSAL YÖNETİM TEBLİĞİ NİN 1.3 GENEL KURUL BAŞLIKLI MADDESİ GEREĞİNCE YAPILAN DUYURUDUR

SERMAYE PİYASASI KURULU II-17.1 SAYILI KURUMSAL YÖNETİM TEBLİĞİ NİN 1.3 GENEL KURUL BAŞLIKLI MADDESİ GEREĞİNCE YAPILAN DUYURUDUR SERMAYE PİYASASI KURULU II-17.1 SAYILI KURUMSAL YÖNETİM TEBLİĞİ NİN 1.3 GENEL KURUL BAŞLIKLI MADDESİ GEREĞİNCE YAPILAN DUYURUDUR. 31/03/2017 OLAĞAN GENEL KURULU a) 09/03/2017 tarih itibariyle şirketimizin

Detaylı

----------------------------------------------

---------------------------------------------- T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ M. R. EĞİTİM FAKÜLTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI 2014-2015 ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ BAŞVURU DUYURUSU 20.01.2015 Tarihli Yükseköğretim Yürütme Kurulu

Detaylı

DALYAN INNER WHEEL KULÜBÜ 2014-2015 BÜLTEN TARIHI: 27.01.2015 TOPLANTI NO: 5 BÜLTEN NO

DALYAN INNER WHEEL KULÜBÜ 2014-2015 BÜLTEN TARIHI: 27.01.2015 TOPLANTI NO: 5 BÜLTEN NO DALYAN INNER WHEEL KULÜBÜ 2014-2015 BÜLTEN TARIHI: 27.01.2015 TOPLANTI NO: 5 BÜLTEN NO : 5 2014-2015 Dönemi Uluslararası Teması ; Light The Path Yolu Aydınlat International Inner Wheel Başkan Abha Gupta

Detaylı

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI KONTENJANLARI

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI KONTENJANLARI ARKEOLOJİ Arkeoloji PSİKOLOJİ Psikoloji SOSYOLOJİ Sosyoloji FELSEFE Felsefe TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Türk Dili ve Edebiyatı TARİH Tarih COĞRAFYA Coğrafya SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ 016-017 EĞİTİM-ÖĞRETİM

Detaylı

----------------------------------------------

---------------------------------------------- T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ M. R. EĞİTİM FAKÜLTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI 2014-2015 ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ BAŞVURU DUYURUSU 25.09.2014 Tarihli Yükseköğretim Genel Kurulu toplantısında

Detaylı

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK nın Seri:IV, No:41 sayılı Sermaye Piyasası Kanununa Tabi Anonim Ortakların Uyacakları Esaslar Tebliği, Seri:IV, No:56 sayılı Kurumsal Yönetim İlkelerinin

Detaylı

HALK FAKTORİNG A.Ş. MEVCUT YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

HALK FAKTORİNG A.Ş. MEVCUT YÖNETİM KURULU ÜYELERİ HALK FAKTORİNG A.Ş. MEVCUT YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ERDAL ERDEM Halk Faktoring A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı 1971 yılında Çankırı`da doğdu. Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Detaylı

1 / 5. Murat Deniz. Uzman Personel. İletişim Bilgileri. : m.dnz@yandex.com murtdnz@gmail.com. Adres Bilgileri

1 / 5. Murat Deniz. Uzman Personel. İletişim Bilgileri. : m.dnz@yandex.com murtdnz@gmail.com. Adres Bilgileri Murat Deniz Uzman Personel E-Posta İletişim Bilgileri Adres Bilgileri : m.dnz@yandex.com murtdnz@gmail.com Cep Telefonu : 90 (538) 705 06 59 : Türkiye - Bursa - Yıldırım - Ortabağlar Mahallesi 90 (507)

Detaylı

ENDAZE. TMMOB Gemi Mühendisleri Odası. GMO YÖNETMELİKLERİNİN GÜNCELLENMESİ GÜNDEMİYLE TOPLANTI YAPILDI

ENDAZE. TMMOB Gemi Mühendisleri Odası.  GMO YÖNETMELİKLERİNİN GÜNCELLENMESİ GÜNDEMİYLE TOPLANTI YAPILDI ENDAZE TMMOB Gemi Mühendisleri Odası GMO YÖNETMELİKLERİNİN GÜNCELLENMESİ GÜNDEMİYLE TOPLANTI YAPILDI Gemi ve Deniz Teknolojisi dergisinin özel sayısıdır. Gemi Mühendisleri Odası üyelerine faks ve e-posta

Detaylı

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Genel Sekreterlik DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Genel Sekreterlik DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA Evrak Tarih ve Sayısı: 20/02/2015-8725 T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Genel Sekreterlik *BENUENY8* Sayı :39633678/903.08.01/ Konu :KAKAD Genç Araştırmacılar Ödülü DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA Katı

Detaylı

13-18 EYLÜL 2010 - BODRUM

13-18 EYLÜL 2010 - BODRUM 13-18 EYLÜL 2010 - BODRUM 4. ULUSLARARASI SERTİFİKALI İNGİLİZCE KONUŞMA KAMPI 13-18 EYLÜL 2010 -BODRUM İngilizce eğitimi için İngiltere ya da Amerika ya gitme imkanı olmayanlar için büyük fırsat Hem eğlenin

Detaylı

Vakfıkebir MYO 9. Dönem Mezunlarını Verdi

Vakfıkebir MYO 9. Dönem Mezunlarını Verdi Vakfıkebir MYO 9. Dönem Mezunlarını Verdi Karadeniz Teknik Üniversitesi Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu nun Mezuniyet Töreni her yıl olduğu gibi bu yılda görkemli geçti. Törene, Vakfıkebir Kaymakamı Yıldıray

Detaylı

Doç. Dr. Tuncay ERGENE Türk PDR-DER Genel BaĢkanı

Doç. Dr. Tuncay ERGENE Türk PDR-DER Genel BaĢkanı Doç. Dr. Tuncay ERGENE Türk PDR-DER Genel BaĢkanı 1964 yılında Ankara da doğmuştur. Lisans eğitimini 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü, Psikolojik Danışma ve

Detaylı

2016 YILI MAYIS-HAZĠRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL-EKĠM FAALĠYET RAPORU

2016 YILI MAYIS-HAZĠRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL-EKĠM FAALĠYET RAPORU 2016 YILI MAYIS-HAZĠRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL-EKĠM FAALĠYET RAPORU 05 Mayıs 2016 26-29 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanında Başta T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir

Detaylı

: 1994 Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Halk Eğitimi(Hayatboyu Öğrenme) Bölümü

: 1994 Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Halk Eğitimi(Hayatboyu Öğrenme) Bölümü Ö Z G E Ç M İ Ş Kişisel Bilgiler Adı Soyadı : DENİZ YAYLA Telefon İş : 0 (312) 279 22 21 (0312) 283 90 78 79 Telefon Mobil : 0 505 336 0059 Faks : 0 (312) 279 14 86 0 (312) 283 35 05 E-posta(lar) : dnzyayla@yahoo.com

Detaylı

NOSAB İLKÖĞRETİM OKULU. 24 Mayıs 2011 KALDER PAYLAŞIM TOPLANTISI

NOSAB İLKÖĞRETİM OKULU. 24 Mayıs 2011 KALDER PAYLAŞIM TOPLANTISI NOSAB İLKÖĞRETİM OKULU 24 Mayıs 20 KALDER PAYLAŞIM TOPLANTISI Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Heraklitos Okulumuz; Esentepe Mahallesinde 4500m2 arsa üzerine zemin+2 kat olarak inşa edilerek 4

Detaylı

HALK FAKTORİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU

HALK FAKTORİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU HALK FAKTORİNG A.Ş. YÖNETİM KURULU Erdal ERDEM Yönetim Kurulu Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı 1971 yılında Çankırı`da doğdu. Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü

Detaylı

Kapılar Müzecilere Açık. Birbirimizi daha yakından tanımak için...

Kapılar Müzecilere Açık. Birbirimizi daha yakından tanımak için... 2011 yılında İstanbul da kurulan Müzecilik Meslek Kuruluşu Derneği (MMKD), Türkiye de müzelerin Uluslararası Müzeler Konseyi nin (ICOM) belirlediği müze tanımına uygun, çağdaş kültür kurumları olarak işlev

Detaylı

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARI İÇİN BAŞVURU KILAVUZU

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARI İÇİN BAŞVURU KILAVUZU ULUSLARARASI ÖĞRENCİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARI İÇİN BAŞVURU KILAVUZU Tüm belgeler, Türkçe veya İngilizce olmalıdır. Değilse, tercüme bürolarında, bu iki dilden birine çevrilmeli ve çevirinin kopyası başvuru

Detaylı

28 Haziran -4 Temmuz 2010 KUŞADASI

28 Haziran -4 Temmuz 2010 KUŞADASI 28 Haziran -4 Temmuz 2010 KUŞADASI 3. ULUSLARARSI SERTİFİKALI İNGİLİZCE KONUŞMA KAMPI 28 Haziran -4 Temmuz 2010 -KUŞADASI İngilizce eğitimi için İngiltere ya da Amerika ya gitme imkanı olmayanlar için

Detaylı

Haziran Öğretmenlerimiz Ö ğretmenlerimiz v eç alışanlarımız ve Çalışanlarımız S ergiledikleri Sergiledikleri O yunla Büyük Büyük Oyunla B eğeni Topladılar Topladılar Beğeni İTK'lı Mezunlar Lise Hayatlarına

Detaylı

2.9. EMO-GENÇ ETKİNLİKLERİ

2.9. EMO-GENÇ ETKİNLİKLERİ 2.9. EMO-GENÇ ETKİNLİKLERİ Şube sınırlarımız içerisindeki Anadolu, Eskişehir Osmangazi, Dumlupınar ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitelerinde eğitim gören EMO-Genç üyelerimize çeşitli etkinlikler düzenlenmiş

Detaylı

Bienvenue à l'ecole en France

Bienvenue à l'ecole en France Bienvenue à l'ecole en France Turc Türkçe Ses objectifs / Éduquer pour vivre ensemble -> Instruire pour comprendre aujourd hui, construire et vivre demain -> Intégrer pour compenser les inégalités -> Aider

Detaylı

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu K.R Ravindran 2015-16 President,UR Kulüp Toplantı No: 1105 Dönem Toplantı No: 35 Bülten No: 35 Toplantı Yeri: Steigenberger Otel Toplantı Tarihi: 30 Mart 2016 Toplantı Saati :12:30-13:30 Hizmetlerinizi

Detaylı

HAZİRAN 2015 AYLIK BÜLTEN

HAZİRAN 2015 AYLIK BÜLTEN HAZİRAN 2015 AYLIK BÜLTEN ODTÜ ÜLKEMLİ MATEMATİKÇİ ÖDÜLÜNÜ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN ELİNDEN ALDI 21 Mart 2015 tarihinde ODTÜ Ülkem Koleji nin ev sahipliğinde Kanguru Matematik Sınavı yapıldı. Sınavda ilk

Detaylı

SEPD II.Sempozyumu KURS 1 1 1 1 Sheraton Maslak Otel

SEPD II.Sempozyumu KURS 1 1 1 1 Sheraton Maslak Otel SEPD II.Sempozyumu KURS 1 1 1 1 Sheraton Maslak Otel Davet Yazısı Sağlık Sektörünün Değerli Mensupları, Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği (SEPD), 25 Eylül 2009 tarihinde sağlık ekonomisi ve politikası

Detaylı

YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULU

YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULU YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULU 2011 BRİFİNG DOSYASI Zeytiinlik Mahallesi Burhanettin Gazi Sk.No:37 İlkadım / SAMSUN Tel: (0362) 4312523 Faks: (362) 4319530 www.yunusemre55.k12.tr İÇİNDEKİLER 1. KURUM KİMLİK

Detaylı

Türkiye Özel Okullar Birliği Sempozyumuna Katıldık

Türkiye Özel Okullar Birliği Sempozyumuna Katıldık Türkiye Özel Okullar Birliği Sempozyumuna Katıldık Türkiye Özel Okullar Birliği 14. Geleneksel Sempozyumu Geleceğin Öğretmeni temasıyla 28-31.01.2015 tarihleri arasında Antalya Belek te gerçekleştirildi.

Detaylı

HOLLANDALI ENGELLİ FUTBOLCULAR BODRUM DA DOSTLUK MAÇI YAPTI

HOLLANDALI ENGELLİ FUTBOLCULAR BODRUM DA DOSTLUK MAÇI YAPTI HOLLANDALI ENGELLİ FUTBOLCULAR BODRUM DA DOSTLUK MAÇI YAPTI Engelli futbolcular ın dostluk maçı Bodrum da, Hollanda dan gelen zihinsel engelli futbolcular takımı ile Dalaman, Ortaca Bölgesi Engelliler

Detaylı

Eğitim sektöründe eleman ihtiyacı arttı

Eğitim sektöründe eleman ihtiyacı arttı BASIN BÜLTENİ Eğitim sektöründe eleman ihtiyacı arttı Okulların açılmasıyla birlikte öğrencilerin maratonu başladı, eğitim sektöründe istihdam yaz başından itibaren hareketlendi. Yenibiris.com Haziran-Temmuz-Ağustos

Detaylı

KUPA TEKNĠK BĠLĠMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNUN

KUPA TEKNĠK BĠLĠMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNUN KUPA TEKNĠK BĠLĠMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNUN 6.Spor ġenlikleri kapsamında gerçekleģtirilen Futbol Turnuvası Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunun zaferi ile sona erdi. Yapılan maçlar sonucunda Ünye ĠĠBF

Detaylı

TEMA il toplantisi okulumuzda yapildi. TED KAYSERİ KOLEJİ 1-5 ŞUBAT 8. SINIF TEOG HAZIRLIK PROGRAMI

TEMA il toplantisi okulumuzda yapildi. TED KAYSERİ KOLEJİ 1-5 ŞUBAT 8. SINIF TEOG HAZIRLIK PROGRAMI TEMA il toplantisi okulumuzda yapildi. TEMA il toplantisi okulumuzda yapildi. Toplantiya il milli egitim sube muduru Osman Sekerci, TEMA il baskani E.Ü. ogretim gorevlisi Abdulkadir Dagli ve okullarda

Detaylı

T.C. KÜTAHYA VALİLİĞİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü. Sayı : 52867812/821.05/12605697 08/12/2015 Konu: 2. RESFEBE Yarışması

T.C. KÜTAHYA VALİLİĞİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü. Sayı : 52867812/821.05/12605697 08/12/2015 Konu: 2. RESFEBE Yarışması T.C. KÜTAHYA VALİLİĞİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sayı : 52867812/821.05/12605697 08/12/2015 Konu: 2. RESFEBE Yarışması MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA (Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü) İlgi : Kütahya

Detaylı

ÖZEL OKAN İLKOKULU EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

ÖZEL OKAN İLKOKULU EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL OKAN İLKOKULU 2016 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI. Sayın Velilerimiz merhabalar, Okan Koleji İlkokulu olarak; bu yılı oldukça yoğun geçirdik. Sanat, spor, sosyal etkinlik ve akademik, açıdan birbirini izleyen

Detaylı

2014 /2015 Eğitim Öğretim Yılı, (Tam gün tam yıl) Yıllık Çalışma Planı

2014 /2015 Eğitim Öğretim Yılı, (Tam gün tam yıl) Yıllık Çalışma Planı 2014 /2015 Eğitim Öğretim Yılı, (Tam gün tam yıl) Yıllık Çalışma Planı EYLÜL 2014 Sorumluluk Sınavları Öncesi Senebaşı Öğretmenler Kurulu 1-15 Eylül Eğitim- Öğretim Hazırlık Seminerleri; Uygulama Anasınıfı

Detaylı

Ron D. BURTON. Uluslararası Rotary Başkanı. U.R. 2440 Bölge Guvernörü Esat KARDIÇALI. VII. Grup Guvernör Temsilcisi Erhan GÖKDAĞ

Ron D. BURTON. Uluslararası Rotary Başkanı. U.R. 2440 Bölge Guvernörü Esat KARDIÇALI. VII. Grup Guvernör Temsilcisi Erhan GÖKDAĞ Uluslararası Rotary Başkanı Ron D. BURTON U.R. 2440 Bölge Guvernörü Esat KARDIÇALI VII. Grup Guvernör Temsilcisi Erhan GÖKDAĞ Toplantı Yeri: Kordon Otel Çarşamba 12.30-14.00 En iyi bireyler, kendinden

Detaylı

2013 KASIM FAALİYET RAPORU

2013 KASIM FAALİYET RAPORU 2013 KASIM FAALİYET RAPORU www.howtoistanbul.com Tanıtım Toplantısı 12 Kasım 2013 A. Murat Ersoy İstanbul Valiliği'nin, İstanbul Kalkınma Ajansı desteği ile İl Kültür Turizm Müdürlüğü Ortaklığı, TÜRSAB

Detaylı

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ V. YARATICI YAZIN VE ÇEVİRİ YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ V. YARATICI YAZIN VE ÇEVİRİ YARIŞMASI ŞARTNAMESİ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ V. YARATICI YAZIN VE ÇEVİRİ YARIŞMASI ŞARTNAMESİ Çankaya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi bünyesinde, genç kuşaklara yaratıcı yazarlığı ve edebi çeviriyi

Detaylı

Bu prosedürün amacı, bölüm içinde yürütülen eğitim ve öğretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde sorumluluk ve esasları belirlemektir.

Bu prosedürün amacı, bölüm içinde yürütülen eğitim ve öğretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde sorumluluk ve esasları belirlemektir. SAYFA NO : 1/7 1. AMAÇ Bu prosedürün amacı, bölüm içinde yürütülen eğitim ve öğretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde sorumluluk ve esasları belirlemektir. 2.UYGULAMA ALANI Bölüm Başkanı, Dekanlık

Detaylı

4. Ön kayıt başvurularında herhangi bir önkoşul (ALES vb ) ve taban puan aranmamaktadır.

4. Ön kayıt başvurularında herhangi bir önkoşul (ALES vb ) ve taban puan aranmamaktadır. 1 ÜNİVERSİTEMİZDE 2015-2016 ÖĞRETİM YILINDA AÇILACAK OLAN PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMINA ÖN KAYIT BAŞVURULARI 07.12.2015 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR. 1. Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika

Detaylı