BASKI VE AMBALAJ ENDÜSTRİLERİ İÇİN BİLGİ YÖNETİM SİSTEMLERİ. SisTrade. Software Consulting, S.A.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BASKI VE AMBALAJ ENDÜSTRİLERİ İÇİN BİLGİ YÖNETİM SİSTEMLERİ. SisTrade. Software Consulting, S.A."

Transkript

1 BASKI VE AMBALAJ ENDÜSTRİLERİ İÇİN BİLGİ YÖNETİM SİSTEMLERİ SisTrade Software Consulting, S.A.

2 SISTRADE HAKKINDA SISTRADE - Software Consulting, S.A. arasında endüstriyel şirketlerin de bulunduğu çeşitli alanlarda danışmanlık ve yazılım geliştirme hizmeti veren bilgi sistemleri şirketidir. SISTRADE'nin ana hedefi, müşterilerinin kritik iş süreçlerinden maksimum performansı almak amacıyla, pazarda bulunan en iyi bilgi sistemleri araçlarını önermektir. KATMA DEĞER ÜRETEN TAKIM SISTRADE bünyesinde kendi müşterileri için, iş süreçlerine yardım eden ve katma değer sağlayan, özellikle WEB tabanlı, yenilikçi çözümler üreten danışman kadrosu barındırmaktadır. Teknolojideki ve iş süreçlerindeki bilgi birikimi, müşterilerinin ticaretlerine büyük değerler kattığı gibi global çözümler de sağlamaktadır. YENİLİK, ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME SISTRADE bu konularda çok yoğun çalışmaktadır ve NP 4457:2007 standartı ile sertifikalandırılmıştır. Söz konusu standarta sahip olmak, yenilik getirme, araştırma ve iş geliştirme süreçlerini sistemleştirme becerisine haiz olmaktır. Kuruluşundan bugüne kadar, SISTRADE ulusal bilim sistemine dahil bir çok kurum ile araştırma projelerine girdiği gibi, akademik ve iş dünyası arasında bilgi değişimi konusuna da çok önem vermektedir. ISO 9001: 2008 SISTRADE, ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir. Müşterilerine kaliteli ürünler ve servisler sunma içgüdüsü, kurumu her zaman artan müşteri memnuniyeti konusunda olduğu gibi sürekli gelişim konusunda da standartları yükseltmeye yöneltmektedir. ŞİRKET DEĞERLERİ VE KÜLTÜRÜ SISTRADE bünyesinde, bir bilişim şirketi olarak, en yeni ve güncel teknolojiler kullanılmaktadır ve yöneticileri ile diğer çalışanlar arasında, teknolojik açıdan, herhangi bir bilgi farklılığı yoktur. Bunu, insan kaynakları arasındaki işlevsel yakınlığa ve şirket değerlerimizin çok yönlü paylaşılmasına borçluyuz. Yenilikçi, yardımsever ve takım ruhu gibi değerler, kurumun organizasyonunu ve işlevselliğini çok açık bir şekilde etkilemektedir. Kurumun büyümesi, geliştirilen önemli değerler sayesinde olmuştur. Bunlar : yenilik getirme, takım ruhu, sürekli gelişim, yaratıcılık, kalite, şeffaflık, sorumluluk, emeklilik, profesyonel ahlak, alçakgönüllülük ve erişilebilirliktir. Aynı zamanda, sosyal çevrelerde kurum değerlerini yükseltmek, ki burada dayanışma önemli bir rol oynar, en önemli unsurlardan biridir. Ahenk gibi kültürel değerler ve görüşler, çevresel bilinç ve geliştirilen süreçlerdeki kusursuzluk, kurumumuzun en önemli yapı taşlarından biridir. NEREDE VARIZ PARTNERS Istanbul, Turkey Buyukdere Caddesi, Levent No:193 Binasi K:2, 34394, Istanbul, Turkey Porto, Portugal R. Manuel Pinto de Azevedo, nº 64B Porto, Portugal Lisbon, Portugal Madrid, Spain Warsaw, Poland Frankfurt am Main, Germany +49 (0) Paris, France +33 (0) Ljubljana, Slovenia Abu Dhabi, UAE +971 (0) Milan, Italy Tehran, Iran Mexico City +52 (55)

3 SISTRADE SOLUTIONS İŞLETME YÖNETİMİ SISTRADE' nin sunduğu işletme yönetimi, geleneksel bir işletme yönetim yazılımı değildir. Üretim yönetimi, tedarik yönetimi, finansal yönetim, müşteri yönetimi gibi konuları içeren; bütün bilgilerin toplandığı, derlendiği ve yönetildiği çeşitli araçları içeren entegre bir sistemdir. Muhasebesel, üretimsel ve lojistik bilgilerin tamamı işletme ve finans yapılarına uygun olduğundan, müşterilerin finansal analiz yapabilme ve daha ekonomik çalışabilmesi sağlanmaktadır. Ana Özellikler: Teklif yönetimi Değişken fiyat tabloları Sipariş yönetimi Bir sipariş için çoklu teslimat Çoklu teslimat adresleme Siparişin farklı bir şirkete faturalanması Faturalama yönetimi Acente komisyonları yönetimi Satış komisyonları yönetimi Veritabanından doğrudan gönderimi Müşteri siparişi gibi dosyaların/dökümanların eklenmesi/saklanması Sevkiyat yönetimi ve kontrolü Gönderi notları yayımlanması Raporlar ve İstatistikler TEKLİFLER - müşteri geri dönüş zamanı; teklif hazırlama; satış elemanı. SİPARİŞLER - aylık ve yıllık gelişim; sipariş dosyası; teslim edilmiş ve faturalandırılmış işlerin kontrolü. SATIŞLAR - günlük; ülkeye göre; periyodik; iş tipine göre; satış elemanına göre sıralama; karlılık; özetler; istatiksel; yaşlandırma. CRM - İş tipine göre, malzemeye göre, periyodik satış elemanı; müşteri şikayetleri. Raporları farklı formatlarda alma esnekliği: Farklı iş tipleri oluşturma: Ticari baskı/ofset Etiket Kutu/Ofset Ambalaj Flexo Ambalaj Dijital baskı Form baskı Zarf Yazı işleri/yayıncı

4 FİNANS YÖNETİMİ Müşteri/Satıcı fatura yönetimi Acente komisyonları yönetimi Satış elemanı komisyonları yönetimi Maliyet yönetimi Cari hesap yönetimi Yaşlandırma Bordro yönetimi Banka yönetimi Çek ve nakit yönetimi Genel ve analitik muhasebe İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ Özlük dosyası yönetimi Uygunsuzluk, fazla mesai ve tatil günleri yönetimi Maaş bordrosu Maaş ödeme Ücret simülasyonu Harcama ve sözleşme yönetimi İşe alma ve yerleştirme yönetimi Tıbbi inceleme ve muayene yönetimi Performans takibi ve terfi yönetimi Zorunlu resmi rapor sirkülasyonu Şirket yönetimi için dahili rapor sirkülasyonu VARLIK YÖNETİMİ Otomatik amortizasyon yönetimi Muhasebe sistemine doğrudan entegrasyon Yeniden değerlendirme Yatırımlar Varlık detay kayıtları Varlık listesi Değerden düşürme Değerleme Yabancı işçi, emeklilik, tahsisatlar, tamiratlar STOK VE SATINALMA YÖNETİMİ MRP - Malzeme Tedarik Planlaması Satıcıların intraktif yönetimi Satıcı ve malzemeye göre dinamik fiyat tablosu tanımlaması Tanımlı kullanıcı isteklerinin tanımlanması ve onay süreci Onaylanmış siparişlerin alım süreçlerinin iç bünyede sirkülasyonu Onay mekanizmalarının tamamlanarak sipariş ve talimat verilmesi Satıcı kontratları yönetimi Sevkiyat, geri dönüş ve stok girişi bildirimi Taşeron/fason yönetimi Stoklar, alımlar, kullanım ve stok ayarlamasını içeren envanter listesi Üretim aşamasında iş istasyonuna göre hammadde maliyetleri bildirimi Planlanmış teslimat listeleri ve teslim edilecek ürünler Minimum stok alarmı ve siparişinin bildirimi Sene sonu stok envanteri ve regülasyonu Çoklu ambar yönetimi Siparişlere göre fason/taşeron belirlenmesi Satıcı faturalarının girişi ve kontrolü Web Web Raporlar ve İstatistikler ALIMLAR - Satınalma ve kabul kontrol; satıcı faturaları kontrol; günlük satınalımlar Estimates Request Search delivery notes Warehouse Orders of start production Search charges state STOKLAR - Envanter; kullanım listeleri;alımların aranması; stoklar; ambarlar arası, matbaalar ve satıcı arası hareketler;müşteri ve satıcı stokları. Raporları farklı formatlarda alma esnekliği:

5 ÜRETİM YÖNETİMİ Üretim metodlarının organizasyonu Değişik üretim safhalarının kontrolü ve planlanması Üretimde sipariş takibi, sevkiyat planlanması ve stok yönetimi Üretim maliyetleri Çalışan, makine, iş istasyonu ve iş hatlarına göre verim analizi Üretim maliyetlerinin azaltılması Üretim planlama Üretim planlama simülasyonu Üretim kontrolü Üretim zamanlamasının güncellenmesi SCADA - BİLGİ TOPLAMA Matbaa yerleşim planının tanımlanması İzlenecek makinenin parametrelerinin tanımlanması Toplanacak bilginin tanımlanması Her makinenin durumunu gerçek zamanda gösteren özet panel arayüzü Alarm tiplerinin parametrik girişi Herhangi bir iş sürecinin başlama ve bitişinin anlık gösterimi Özel iletişim protokollerine entegrasyon Endüstriyel otomasyonla birlikte üretimden bilgi toplanması Web tabanlı gözetim Hız grafiği ve tarihçesi Hammadde tüketimi Makine/üretim durum kayıtları Ürün tipine göre verimlilik Makineye göre verimlilik PLANLAMA MOBİLİTE Malzeme kabulü Paket ağırlığının otomatik tanınması Yükleme ağırlığı kontrolü Üretime malzeme çıkışı Üretimden geri dönen malzeme kabulü Sevkiyat Sevk listesi Envanter Stok güncellenmesi Parti bölümlenmesi Yer bulma Stok bulma Üretim simülasyonu yardımı Operasyon ve süreç planlanması Üretimin başlama ve bitişinin aylık güncellenmesi Yük analizi ve kaynakların durumu Gantt grafiği Süreçlerin renkli gösterimi Operasyonlarda sürükle/bırak kolaylığı Raporlar ve İstatistikler ÜRETİM BİRİMLERİ - Anlık izleme; üretim fazına, üretim safhasına ve maliyet tipine göre maliyetlendirme. ÜRETİM SİPARİŞLERİ - Sipariş arama;bitmemiş siparişler; beklenen ve gerçekleşen sipariş karşılaştırması; üretim maliyetleri; üretim; süren siparişler; sapma analizi MAKİNELER - Çalışma süresi; makine bazında iş analizi; verimlilik; haftalık özet; tarihçe. ÇALIŞANLAR - Üretim bazında analizler; haftalık özet. MALZEMELER - Tüketimler; ihtiyaç listesi; malzeme kontrolü; üretim hareketleri. Raporları farklı formatlarda alma esnekliği :

6 SONUÇ ODAKLI YÖNETİM Kurumun performanısını yükseltir Tüm iş süreçlerinin belirlenmesi ve tanımı Performans kriterleri Farklı açılara yönelik skor kartları Süreç tanımı ve karşılaştırma E-TİCARET İnternet üzerinden, müşteri ve satış elemanı tarafından teklif isteme Müşteri bilgisi sorgulama. Müşteri veya satış elemanı tarafından işin son durumunun sorgulanması. Satıcı tarafından fiyatların güncellenmesi. İnternet üzerinden malzeme siparişlerinin durumunun ve teslimat zamanlamasının sorgulanması. Content Creation JDF Job ticket Creation Tools PDF generation Postpress Options Creative Stitching Binding Trimming Cutting Gathering Palletizing Postpress Gravure Sheetfed Press Flexography MIS ERP 100% WEB Sitrade Print Management Estimating Reporting Tracking Web Offset Digital Printing Managed Delivery Embedded JDF job Ticket Creation Asset Transfer Project Management Prepress Departmental Workflow Controller Job Tracking Preflight PDF Generation Layout RIP Imposition CTP Trapping Proofer Hardware Software E-commerce Front End JDF - İŞ TANIM FORMATI Teklif bilgilerinden baskı öncesine bilgi transferi Baskı öncesinden baskıya bilgi transferi Baskıdan mücellit aşamasına bilgi transferi MOBİL TİCARET Mobil cihazlardan bilgiye ulaşma Teklif sorgulama İş emri sorgulama Stok yönetimi Müşteri yönetimi KALİTE KONTROL Kalite standartları tanımı Her malzeme için kullanılacak kalite kontrol prosedürlerinin tanımı Ekipman kalibrasyonu kontrolu ve kaydı Malzeme kalite kontrolu Uygunsuzluk yönetimi Kalite maliyetlendirme ve muhasebeye entegrasyon EKİPMAN BAKIM-TUTUMU Verimliliği yükseltir Planlamayı kolaylaştırır Ekipmanın ömrünü uzatır Dahili onarım kabiliyeti sağlar AŞAĞIDAKİ UNSURLARA GÖRE BAKIM PLANLARI Ekipman verimliliğini artırıcı aktiviteler Operatörler tarafından yapılacak onarımların kurgulanması Planlanmış bakımların yerine getirilmesi ENDÜSTRİYEL BAKIM YAZILIMLARININ SAĞLADIKLARI Planlanmış bakımlar için otomatik istek açılması Bakımın manuel veya otomatik programlanması Bakım siparişi ve ölçümlerinin yaratılması Arızaların, sorunların ve sebeplerin istatistiği

7 PAZAR Her sektörün kendine ait dinamikleri olduğundan, SISTRADE'in her pazara göre dikey bir çözümü bulunmaktadır. Ofset / Ticari ofset endüstrisi Etiket baskı endüstrisi Kutu / Ofset ambalaj baskı endüstrisi Flexo ambalaj baskı endüstrisi Dijital baskı endüstrisi Zarf baskı endüstrisi Form baskı endüstrisi Yayıncılık endüstrisi Üretim endüstrisi Metal işleme endüstrisi Tekstil endüstrisi Gıda endüstrisi Hizmet sektörü METAL İŞLEME ENDÜSTRİSİ Çelik tipi, malzeme tipi, kategori vb. örneklerde olduğu gibi çeşitli malzeme boyutlarının tanımı Projenin özelliklerine ve bileşenlerine göre üretim ağacı tanımı Operasyon yapısının tanımı Teknik bilgi kartı ve formüllerinin tanımlanması Türev ve hurda yönetimi Üretim planlanması için bekleme, hazırlık ve üretim zamanlarının tanımı Seri numarası yönetimi TEKSTİL ENDÜSTRİSİ Projeye özgü çok katmanlı yapı Sınırsız çözgü ve atkı içeren kompleks üretim ağacı Malzeme veya ürüne göre ön koşulların tanımı Koleksiyon ve proje yönetimi Web kamerası üzerinden ürün resmi tanıma için malzeme spesifikasyonu tanımı Yarı mamül / Yardımcı malzeme için ham madde kontrolü Ürün ve yarı mamül tanımlanması GIDA ENDÜSTRİSİ Grafiksel dolum hatları gözetim sistemi Gerçek zamanda kazanç / kayıp izlenmesi Otomatik ürün sayım sistemi Üretim sürecinin kritik noktalarındaki değerler Vardiya başına üretim endeksi Ürün kartı yönetimi Üretim hatlarına göre siparişlerin sıralanması ve planlanması Fabrika alanında kurulu bulunan toplama istasyonlarının haftalık üretim planı Haftalık kayıtları içeren takvim

8 OFSET BASKI ENDÜSTRİSİ Sistrade Print, dergi, kitap, hertürlü baskılı materyal üreten baskı ve grafik sanatlar endüstrisine yapmış olduğu uygulamalar nedeniyle, ofset baskı çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Hergün yeni özellikler eklenen, esnek ve tamamıyla özel bir uygulamadır. Sistrade Print'in önemli özellikleri şöyle sıralanabilir: Katalog, broşür, dergi gibi her tip baskının oluşturulması: forma başına sayfa sayısı ve dergi başına forma sayısı gibi; Sert kapaklı kitaplar: kapak boyutları hesaplanması ve gerekli malzemeleri (karton,kanvas kumaş gibi..); Otokopi defterler: her kopya baskı yolu için kağıt hesabı ve tanımı. Bobin takip yönetimi İşin detaylı maliyetlendirilmesi Farklı karşılaştırma senaryoları Farklı miktar simülasyonu Kabul edilmiş teklifin iş akışı İş emrinin ekonomik/finansal açıdan değerlendirilmesi Müşteriye teklifin yoluyla gönderimi OFSET AMBALAJ ENDÜSTRİSİ Sistrade PRINT ofset baskı tekniği ile karton, karton kutu gibi baskılı materyal üreten baskı ve grafik sanatlar endüstrisine yapmış olduğu uygulamalar nedeniyle, ofset ambalaj baskı çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Hergün yeni özellikler eklenen, esnek ve tamamıyla özel bir uygulamadır. Bu sektördeki üretim tipinin ihtiyaçlarının kendine özgü olmasından dolayı, teknik bilgi kartı tarafından desteklenen, teknik tanımın çok hassas olması önemlidir. Aynı zamanda, bu tanım ürün tipine özgü (farklı tipte kutular) tanımlanabilir ve gerçek zamanda üretim kontrolünü barındırır. Herhangi bir standartta veya ECMA, FEFCO gibi organizasyonların belirlediği şablonlardan seçim yapma şansı. Diğer yandan varolan herhangi bir standartta bulunmayan veya kuruluşun kendisi tarafından geliştirilmiş şablonları tanıtma becerisi. Genişlik, uzunluk ve yükseklik gibi 3 ana boyuta göre iş tanımı hesaplanması. Farklı kutular, marjlar, kutulararası boşluk, işin boyutları veya maksimum baskı alanına göre baskı formatının otomatik olarak belirlenmesi. Baskı alanında boşlukları doldurma amacıyla tersyüz etme, doğrultusunu değiştirme gibi parametrelerin girilebildiği montaj optimizasyonu. Kağıt suyuna göre montajın 90 derece döndürülebilmesi. Yeni bıçak yapımını minimuma indirmek amacıyla, baskı planına göre hesaplanan ve kullanılması gereken bıçakların envanterden bulunması veya otomatik bıçak trasesi oluşturulması.

9 FLEXO AMBALAJ ENDÜSTRİSİ Sistrade PRINT'in baskı endütrisine özel ürettiği çözümler içinde, flexo ve rotogravür baskı tipleri gibi, flexo ambalaj sektörüne özgü özel çözüm de bulunmaktadır. Bu sektördeki üretim tipinin çıkış formatı, bu endüstrideki diğer baskı tiplerinden farklı olmasından dolayı, teknik bilgi kartı ve grafik süreci tarafından desteklenen, ürün tipine özgü işemirleri üretilmekte (parametrik) ve üretimin kontrolu yapılmaktadır. Baskı makinesinin tüm özellikleriyle tanıtılması Baskı sürecinden başlayarak, vernikleme, laminasyon, kesim, grafik dizayn ve son aşamaya kadar geçen süreçlerin detaylı tanıtılması ve maliyetlendirilmesi Üretim zamanlamasının tanımı Alt yüklenici yönetimi Teklif eklerinin düzenlenmesi Dana önceden tanımlanmış veya yeni kabul edilmiş siparişin tüm teknik bilgilerinin saklanması Değiştirilmediği müddetçe, önceden tanımlanmış iş akışına uyum Hammadde,baskı, kalite kontrol, laminasyon, geri sarım, filtreleme ve paketleme gibi aşamaların tüm bilgilerinin saklanması / güncellenmesi Ürünün basılmış, lamine edilmiş ve geri sarılmış durumuna göre sarım yönünün belirlenmesi ETİKET BASKI ENDÜSTRİSİ Sistrade PRINT, etiket baskı endüstrisi için özel çözüm sunmaktadır. Bu çözüm, bilet, etiket vb. iş kollarında üretim yapan firmaların ihtiyaçlarını gidermek üzere uygulanmaktadır. Sistrade PRINT etiket modülü, baskı öncesinden sevkiyata kadar ofset baskı, sıcak veya soğuk tampon baskı, kesim, geri sarım gibi aşamaların kontrolünü sağlamaktadır. Tüm çevrim, müşteri siparişinin onaylanmasını takiben başlar ve üretim aşamasının kontrolünü içererek, bitmiş ürünün teslimatı ile son bulur. Bıçak ve kalıp tanımı Bitmiş ürün sayımı Çeşitli tipte etiket oluşturulması Silindir ve merdane yönetimi İş tanımı Teklif kabulü Numaralandırma yönetimi (sayaç) Baskı / tampon baskı Malzemeler ve operasyonlar Teklif maliyeti hesaplama Varolan veya yeni bıçak tipine göre teklif hesaplaması Kağıt, laminasyon filmi ve tampon baskı filmi tüketimi Detaylı maliyet hesaplanması Sayaç yönetimi Senaryo simülasyonu

10 DİJİTAL BASKI ENDÜSTRİSİ Dijital Baskı sistemlerinin kendine özgü dinamiklerlerle hayatımıza yakın zamanda girmesinden dolayı, bu sektörde küçük ebad, geniş ebad ve broşür basımı işleriyle uğraşan firmalara çözüm olmak üzere, Sistrade Print yazılımı bu modül ile güncellenmiştir. Tüm üretim zinciri, aşağıda listelenmiş bu baskı tipine ait temel işlevler ve spesifik çözümleri ile birlikte, Sistrade PRINT tarafından kontrol altına alınmaktadır: Küçük veya geniş ebad makinelere göre iş oluşturma Sürekli montaj planının otomatik olarak oluşturulması Görsellerin tek tek veya karışık olarak yerleşiminin hesaplanması Kağıt, mürekkep gibi tüketim malzemelerinin optimizasyonu Detaylı maliyetlendirme Farklı miktarların simülasyonu Kabul edilmiş siparişlerin iş akışı İş emrinin ekonomik/finansal açıdan değerlendirilmesi. Müşteriye teklifin yoluyla gönderimi FORM BASKI ENDÜSTRİSİ Sürekli form iş dosyası oluşturma Tekrarlama yönetimi Silindir yönetimi İş dosyasının baskı, baskı sonrası ve bant maliyetlerinin detaylı hesaplanması Farklı miktarların simülasyonu Kabul edilmiş siparişlerin iş akışı İş emrinin ekonomik/finansal açıdan değerlendirilmesi. Müşteriye teklifin yoluyla gönderimi ZARF BASKI ENDÜSTRİSİ Her tip zarf, çanta vb. baskı işinin dosyasının oluşturulması Zarf tipleri ve şablonları yönetimi Bileşenlerin tanımı Kesim bilgilerinin tanımı Mürekkep tüketimi Detaylı maliyetlendirme Farklı miktarların simülasyonu Kabul edilmiş siparişlerin iş akışı İş emrinin ekonomik/finansal açıdan değerlendirilmesi. Müşteriye teklifin yoluyla gönderimi. YAYIN YÖNETİMİ Her tip iş dosyası oluşturulması Alt yüklenicilerin makine parkına göre işemri oluşturulması Yayın teknik bilgileri yönetimi İş akışı bilgileri Farklı miktarların simülasyonu Müşteri ve satıcıların fiyat tanımları : 1000 den fazla simülasyon Fiyat listeleri doğrulunun kontrolü Fiyat tablosu oluşturma Alt yüklenici yönetimi İş akışı kabulü Otomatik montaj hesaplanması İş emrinin ekonomik/finansal açıdan değerlendirilmesi Doküman takibi Yazı işleri planlaması Send Estimate Estimate Elaboration Job Orders Scheduling Depart./ Customer Request Job Order Sub-contrators Production Supervusion Approval Technical Data Sheet Job Order creation from approved estimate Send Invoice Job Order Analysis Buying Note to Supplier/s Invoice Job Final Product Delivery Print House/ Supplier Final Material to be invoiced

11 SERVİSLER DANIŞMANLIK EĞİTİM TEKNİK DESTEK & BAKIM-TUTUM ASP - UYGULAMA SUNUCU HİZMETİ WEB DİZAYN & SUNUCU HİZMETİ DIŞ KAYNAK İHTİYAÇ ANALİZİ UYGULAMA METODOLOJİSİ SISTRADE - MIPS (1), "finansal, insan ve zaman" alanlarında kullanılan kaynakların optimizasyonu ve risklerin azaltılması yönünde proje yönetimi ve uygulanmasını kullanan bir metodlar kümesidir. Sistematik bir şekilde uyarlanan proje uygulamaları ve sürekli gelişimi düşünen bir yapı, metodolojiden ziyade, kurumun şaşırtıcı değerler ve kuralları ile birlikte, SISTRADE'in bir yaşam tarzıdır. Kimin yaptığından bağımsız olarak, bir projede gereken tüm aktiviteler, SISTRADE ile müşteri arasında verimli iletişime bağlı olarak, kalıcı çözümler getirmek üzere, bir zamanlamaya bağlı olarak hazırlanır. % Sistrade Resources Participation Requirement Analysis Base [Fase1] Implementation Chonogram Proposal & Commercial Contract Project Start Test List Modifications List Requirement Analysis Document [Fase2] Sistrade Print Features List Requirement Analysis, Instalation & Parametrization of Sistrade Print Standard Nonconformities List Requirement Analysis Document Specific Development List Parametrizations & Customer Specific Developments Test List Matrix Features Validation & Start-up Project Finish Time Evolution MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Uygulanmış projelerin yönetimi amacıyla, ki burada asıl amaç müşteri memnuniyetidir, SISTRADE "Sistrade Müşteri Memnuniyeti" çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Bu merkez, organize ve entegre iş yönetim modeli süreçlerinin bir uzantısıdır. Ana hedefleri: Müşteri bilgilerinin entegre bir şekilde bilinmesi ve kontrolü amacıyla, tüm müşteri çalışanları kayıt altına alınır Müşteri şikayetlerinin yönetimi Mümkün olan en kısa zamanda müşteri isteklerinin yerine getirilmesi Müşteri yardım masası Garantili müşteri memnuniyeti Proje bitiminden hemen sonra eğitim ve sistem desteği Müşteri Destek crm.sistrade.com (1) MIPS - Sistrade Project Implementation Methodology

12 SisTrade Software Consulting, S.A.

SisTrade YÖNETİM BİLGİ SİSTEMLERİ SISTRADE SEKTÖREL YAZILIMLARI. Software Consulting, S.A.

SisTrade YÖNETİM BİLGİ SİSTEMLERİ SISTRADE SEKTÖREL YAZILIMLARI. Software Consulting, S.A. SisTrade Software Consulting, S.A. YÖNETİM BİLGİ SİSTEMLERİ SISTRADE SEKTÖREL YAZILIMLARI SISTRADE HAKKINDA SisTrade Software Consulting, S.A. SISTRADE-Software Consulting, S.A, aralarında endüstriyel

Detaylı

Daha ayrıntılı bilgi için: rabia.basay@pargesoft.com Tel :0216 5756070 Mobil : 0530 2949101

Daha ayrıntılı bilgi için: rabia.basay@pargesoft.com Tel :0216 5756070 Mobil : 0530 2949101 Daha ayrıntılı bilgi için: Rabia Başay rabia.basay@pargesoft.com Tel :0216 5756070 Mobil : 0530 2949101 Doğadaki uyumu projelerinize taşıyın... Hizmet Sektörü Firmaları için Uluslararası ERP Yazılımı -

Detaylı

Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi

Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi Son güncelleme: 19 Ocak 12 Winner Merkez ve Zincir Mağaza......2 Winner Ticari ı......4 Opsiyon Fiyatlar...... Winner Üretm Yönetmi......6 Winner Tedarik Yönetmi......7

Detaylı

Tiger2 EK ÖZELLİK PAKETİ 3

Tiger2 EK ÖZELLİK PAKETİ 3 Tiger2 EK ÖZELLİK PAKETİ 3 Tiger2 Ek Özellik Paketi 3 İçeriği * : 1 Yeni Fonksiyonel Özellikler... 2 1.1 Sipariş Planlama - Satınalma Siparişleri İçin Şablon Tasarımı... 2 1.2 Emanet Ambarı ve Stok Fişlerinin

Detaylı

EDM SAP Business One

EDM SAP Business One EDM SAP Business One SAP Business One Kobileri Dünya Standartlarına taşıyoruz.. SAP Business One Tek sistemle daha verimli ve etkin yönetim SAP Business One tüm KOBİ lerin taleplerini karşılamak üzere

Detaylı

EDM SAP Business One

EDM SAP Business One EDM SAP Business One SAP Business One KOBİleri Dünya Standartlarına taşıyoruz.. SAP Business One Tek sistemle daha verimli ve etkin yönetim SAP Business One tüm KOBİ lerin taleplerini karşılamak üzere

Detaylı

Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi

Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi Gıda Sektöründe Bir Değişim Hikayesi İçerik Likom Yazılım Gusto Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı Gıda Sektörüne Yönelik Uygulamalar Uyarlama Adımları Referanslar 2 Likom Yazılım, 24 yıldır büyük ölçekli

Detaylı

Kısa Dönem. Araç Kiralama Çözümü. KoçSistem. 444 0 262 www.kocsistem.com.tr

Kısa Dönem. Araç Kiralama Çözümü. KoçSistem. 444 0 262 www.kocsistem.com.tr KoçSistem Kısa Dönem Araç Kiralama Çözümü 444 0 262 www.kocsistem.com.tr Kısa Dönem Araç Kiralama Çözümü Kısa Dönem Araç Kiralama Sektörünün ihtiyaç duyduğu mevcut ve gelişen tüm bileşenleri içeren bir

Detaylı

Stoklarınız ile ilgili tüm hareket ve detaylara menüler arasında gezmeden ulaşabilirsiniz.

Stoklarınız ile ilgili tüm hareket ve detaylara menüler arasında gezmeden ulaşabilirsiniz. OFİS Mikro Perakende Çözümleri 1 MİKRO OFİS SERİSİ Küçük ve orta ölçekteki perakende firmaları için hazırlanan programları, perakende satış noktalarının belkemiği olan satış noktası terminalleri (POSlarla),

Detaylı

İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI. Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi

İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI. Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi Ajanda 1) İş Süreç Yönetimi (BPM) 2) BPM Yazılımları 3) Farklı

Detaylı

PA Textile&Apparel. Yenilik ve gelişme vaadiyle Tekstil & Konfeksiyon sektörüne sektörün en iyi uygulamalarını götürmek. www.pa-textileapparel.

PA Textile&Apparel. Yenilik ve gelişme vaadiyle Tekstil & Konfeksiyon sektörüne sektörün en iyi uygulamalarını götürmek. www.pa-textileapparel. PA Textile&Apparel Yenilik ve gelişme vaadiyle Tekstil & Konfeksiyon sektörüne sektörün en iyi uygulamalarını götürmek. www.pa-textileapparel.com PA T&A Tekstil & Konfeksiyon Özel Yazılımlar PA Tekstil

Detaylı

İHALEYE DAVET MEKTUBU. Finansmanı Avrupa Birliği tarafından sağlanan KOBI Ürün ve Hizmetlerinin Modernizasyonu projesinin uygulanması çerçevesinde

İHALEYE DAVET MEKTUBU. Finansmanı Avrupa Birliği tarafından sağlanan KOBI Ürün ve Hizmetlerinin Modernizasyonu projesinin uygulanması çerçevesinde İHALEYE DAVET MEKTUBU Sayın Yetkili Satınalma Adı: Yazılım alımı. Satınalma Numarası: 2014/340-774-01 Finansmanı Avrupa Birliği tarafından sağlanan KOBI Ürün ve Hizmetlerinin Modernizasyonu projesinin

Detaylı

Kurumsal Uygulamalar ve Bilgi Teknolojileri Entegrasyonu

Kurumsal Uygulamalar ve Bilgi Teknolojileri Entegrasyonu Kurumsal Uygulamalar ve Bilgi Teknolojileri Entegrasyonu 20.12.2013 Kurumsal Bilgi Sistemleri Satış ve Pazarlama Bilgi Sistemleri Muhasebe ve Finans Bilgi Sistemleri İnsan Kaynakları Bilgi Sistemi Üretim

Detaylı

Kablo Üretim Çizelgeleme Paketi. dinamo Kablo GANT. dinamo KABLO Kablo Üretim Planlama/Çizelgeleme Paketi Bilgi Dosyası

Kablo Üretim Çizelgeleme Paketi. dinamo Kablo GANT. dinamo KABLO Kablo Üretim Planlama/Çizelgeleme Paketi Bilgi Dosyası dinamo Kablo GANT dinamo KABLO Kablo Üretim Planlama/Çizelgeleme Paketi Bilgi Dosyası KABLO Üretim Planlama ve Maliyetlendirme Yazılımı dinamo Kablo GANT Kimin İçin? dinamo Kablo GANT, kablo üretimi yapan,

Detaylı

ÖNSÖZ ŞEKİL LİSTESİ TABLO LİSTESİ

ÖNSÖZ ŞEKİL LİSTESİ TABLO LİSTESİ İÇİNDEKİLER ÖNSÖZ ii ŞEKİL LİSTESİ v TABLO LİSTESİ vii ÖZET viii SUMMARY ix BÖLÜM 1. GİRİŞ 1 1.1. YÜKLENİCİ FİRMALARDA İNŞAAT EKİPMANI YÖNETİMİ PROBLEMİNİN ÖNEMİ 1 1.2. PROBLEMİN TANIMLANMASI 3 1.3. YÜKLENİCİ

Detaylı

www.pwc.com/tr 11. Çözüm Ortaklığı Platformu Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Raporlaması 10 Aralık 2012

www.pwc.com/tr 11. Çözüm Ortaklığı Platformu Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Raporlaması 10 Aralık 2012 www.pwc.com/tr 11. Çözüm Ortaklığı Platformu Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Raporlaması İçerik 1 Giriş 2 Sürdürülebilirlik Yönetimi 3 Sürdürülebilirlik İnisiyatiflerinin Finansal Etkileri 4 Raporlama Süreci

Detaylı

Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri

Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti. Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri Yönetim Kurumsal Yönetim Sistemleri Kurumsal Yönetim Sistemleri Kurumsal Akosis, sektörel olarak farklılık gösteren dinamikler ve iş

Detaylı

Enterprise Resource Planning - ERP - Kurumsal kaynak planlaması ya da iş letme kaynak planlaması,

Enterprise Resource Planning - ERP - Kurumsal kaynak planlaması ya da iş letme kaynak planlaması, Enterprise Resource Planning - ERP - Kurumsal kaynak planlaması ya da iş letme kaynak planlaması, işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde

Detaylı

12 Mayıs s 2009, Salı

12 Mayıs s 2009, Salı Đş inize Gelecek Çözümler 12 Mayıs s 2009, Salı Divan Kuruçeşme Varlıklar klarınızı Tivoli ile Yönetin Y Nilgün n BökeerB Genel Müdür M r Yardımc mcısı,, Boğazi aziçi i Yazılım m AŞA Gündem Varlık Yönetimi

Detaylı

ERP(Enterprise Resource Planning)

ERP(Enterprise Resource Planning) ERP(Enterprise Resource Planning) 2 EDM ERP: Bir işletmenin, satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına, envanterden CRM'e tüm fonksiyonlarını kapsayan entegre bilgi sistemleridir. 3 EDM ERP Nedir?

Detaylı

Şeffaf İnsan Kaynakları. Aktif personel. Etkin yönetici

Şeffaf İnsan Kaynakları. Aktif personel. Etkin yönetici Şeffaf İnsan Kaynakları Aktif personel Etkin yönetici HR-WEB ile Fark Yaratacak uygulamalar! HR-WEB İnsan Kaynakları ve Bordro Yönetimi çözümümüz, uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimiz ve iş dünyasının

Detaylı

VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ AKILLI. KOLAY. ENTEGRE

VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ AKILLI. KOLAY. ENTEGRE ARETE BULUT TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ AKILLI. KOLAY. ENTEGRE VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ A R E T E C O N S U L T I N G GÜÇLÜ. ENTEGRE. AKILLI. ARETE Varlık Yönetimi Çözümüyle, şirket içinde

Detaylı

ERA AKADEMİ İNSAN KAYNAKLARI Kayışdağı Cad. Uğur Bey Apt. No:98 Kat:3 Daire:8 Ataşehir /İSTANBUL Tel: 0216 577 79 76-77 Faks: 0216 577 79 78

ERA AKADEMİ İNSAN KAYNAKLARI Kayışdağı Cad. Uğur Bey Apt. No:98 Kat:3 Daire:8 Ataşehir /İSTANBUL Tel: 0216 577 79 76-77 Faks: 0216 577 79 78 KADROLU PERSONEL VE DÖNEMSEL İŞGÜCÜ TEMİNİ Günümüz iş dünyasında her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esnek uygulamalara ihtiyaç duyulmaktadır. İnsan kaynakları uygulamalarında benimsenecek

Detaylı

İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI. Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi

İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI. Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI Hazırlayanlar Fatma Didem GÜRKAN Endüstri Mühendisi Ahmet Alper ÇALIŞKAN Endüstri Mühendisi 4 Haftalık Ajanda 1. Hafta: Örneklerle BPM-ERP İlişkisi 2. Hafta:

Detaylı

HAKKIMIZDA.

HAKKIMIZDA. HAKKIMIZDA 25 yıllık perakende lojistiği deneyimimiz boyunca birçok ulusal, uluslararası mağaza zincirlerinin ve özellikle de yerel zincir ana distribütörlerinin ve otomotiv sektörünün lojistik operasyonlarında

Detaylı

LOJİSTİK ve TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

LOJİSTİK ve TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ LOJİSTİK ve TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ Mehmet TANYAŞ İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi ve Lojistik Derneği (LODER) Başkanı ORACLE Applications Day 14.03.2006, İSTANBUL SUNUM PLANI Lojistik Yönetimi

Detaylı

2008 den günümüze. 130 Firma 1.000 Kullanıcı SmartWM DEPO YÖNETİMİ

2008 den günümüze. 130 Firma 1.000 Kullanıcı SmartWM DEPO YÖNETİMİ Depolarını 2008 den günümüze 130 Firma 1.000 Kullanıcı İle Yönetiyor! SmartWM DEPO YÖNETİMİ Çözüm Ortaklarımız SENTIA BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN TİC. LTD.ŞTİ AKTİF PROJE VE DANIŞMANLIK ERBİLİŞİM BİLGİSAYAR

Detaylı

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ERP'ye Bakış ve ARGUS Plus Zaman içinde firmalar geliştikçe, iş yapış şekilleri değişmekte ve ihtiyaçları artmaktadır. Bir çok gelişen firma, gerçekleştirdikleri operasyonel

Detaylı

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ NGT ENDÜSTRİYEL OTOMASYON PROJE VE TAAHHÜT NGT mühendislik olarak uzun yıllar otomasyon sektörüne hizmet eden deneyimli ve uzman kadromuzla, sahip olduğumuz bilgi birikim, uzmanlık

Detaylı

Matbaaların. ihtiyacı olan. sunuyoruz...

Matbaaların. ihtiyacı olan. sunuyoruz... Matbaaların ihtiyacı olan çözümleri sunuyoruz... 25 yıllık sektör profesyonellerince hazırlanan SmartAnt3, baskı sektöründeki Web Ofset ve Tabaka Ofset üretimi yapan matbaaların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek

Detaylı

çeşitli tüm aşamalarda tam izlenebilirlik

çeşitli tüm aşamalarda tam izlenebilirlik SÜREÇ SIX bilişim çözümü, ameliyathanelerde kullanılan örtülerin ve aynı zamanda kurşunlu cerrah önlüklerin teknik kumaşlarına bağlı sterilizasyon süreçlerindeki izlenebilirlik yönetiminin eksiksiz bir

Detaylı

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA SİSTEMLERİ YÖNETİMİ

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA SİSTEMLERİ YÖNETİMİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA SİSTEMLERİ YÖNETİMİ Hafta 1 Prof. Dr. İsmail Hakkı CEDİMOĞLU Bu ders içeriğinin basım, yayım ve satış hakları Sakarya Üniversitesi ne aittir. "Uzaktan Öğretim"

Detaylı

STOKLARI & SATINALMALARI YÖNETMENİN 10 YOLU

STOKLARI & SATINALMALARI YÖNETMENİN 10 YOLU STOKLARI & SATINALMALARI YÖNETMENİN 10 YOLU Stok Yönetim Yazılımı Stoklar ve satınalmaların kontrolü, sürdürülebilir şirket yönetimi için çok önemlidir. Mali ve operasyonel açıdan doğrudan sonuçları vardır.

Detaylı

Merkez Ofis : Up Hill Towers A1 B Blok No:146 TR- 34746 Ataşehir / Istanbul

Merkez Ofis : Up Hill Towers A1 B Blok No:146 TR- 34746 Ataşehir / Istanbul Merkez Ofis : Up Hill Towers A1 B Blok No:146 TR- 34746 Ataşehir / Istanbul 27.02.2011 1 Giriş Okosis San. Ve Tic. Ltd. Şirketi, otomasyon sektörü için yazılım ve donanım çözümleri üretmek, konusunda profesyonel

Detaylı

İşinizi etkin bir şekilde yönetiyormusunuz?

İşinizi etkin bir şekilde yönetiyormusunuz? Решението İşinizi etkin bir şekilde yönetiyormusunuz? Hızlı gelişen ve dinamik oto piyasası ithalatçılar ve bayilere çok sayıda zorluklara neden oluyor artan rekabet ve kapsamlı ve doğru bilgiye dayalı

Detaylı

GEÇERLİ DOKÜMAN LİSTESİ (FORMLAR)

GEÇERLİ DOKÜMAN LİSTESİ (FORMLAR) Düzeltici Önleyici Faaliyet Takip Çizelgesi FR-01 01.02.2001 4 26.11.2011 Kaynak eklendi. Tedarikçi Değerlendirme FR-02 31.03.2005 2 23.12.2010 Onaylı Tedarikçi Performans Takip FR-03 31.01.2006 4 27.12.2011

Detaylı

SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi

SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi 1. Genel Bakış Değişen rekabet ortamı ve farklılaşan müşteri beklentileri, bayi ağlarının kompleks ve yönetiminin zor olması satış süreçlerini oldukça farklı bir

Detaylı

Smart Automation, Quality and IT Excellence Solutions - our experience, your success. Versiyon 2.5.

Smart Automation, Quality and IT Excellence Solutions - our experience, your success. Versiyon 2.5. Versiyon 2.5 Page 1 Kapsamlı Bir Veri Denizini Temel Zekaya Dönüştürün Operasyonel verilerinizi temel KPIlar a dönüştürün, karar vermenize yardımcı olacak raporları oluşturun ve ATS Intelligence sayesinde

Detaylı

Begüm KIZILTEPE 0510110079 Aykut ÇELİK 0510110080 Hatice ŞAHİN 0510110081 Kemal ÖZTÜRK 0510110083

Begüm KIZILTEPE 0510110079 Aykut ÇELİK 0510110080 Hatice ŞAHİN 0510110081 Kemal ÖZTÜRK 0510110083 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ SEYAHAT İŞLETMELERİNDE OTOMASYON SUNUMU Begüm KIZILTEPE 0510110079 Aykut ÇELİK 0510110080 Hatice ŞAHİN 0510110081 Kemal ÖZTÜRK 0510110083

Detaylı

BAYİ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ A K I L L I. K O L A Y. E NTEGRE

BAYİ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ A K I L L I. K O L A Y. E NTEGRE ARETE BULUT TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ BAYİ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ A K I L L I. K O L A Y. E NTEGRE BAYİ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ A R E T E C O N S U L T I N G VERİMLİ. GÖRÜNÜR. GÜVENİLİR. ARETE Bayi Yönetim Çözümüyle, satış terminallerinden

Detaylı

YORKA DÖKÜMHANE OTOMASYONU

YORKA DÖKÜMHANE OTOMASYONU YORKA DÖKÜMHANE OTOMASYONU Yorka Bilgisayar Yazılım Dan.Hiz.San.Tic.LTD.ŞTİ. Fakülte Cad. No:24 DENİZLİ 0(258) 211 66 33 211 66 43 FAX:0(258) 211 66 20 http://www.yorkayazilim.com e-mail:yorka@yorkayazilim.com

Detaylı

DEPO YÖNETİMİ VE DEPO YÖNETİM SİSTEMLERİ ÖNEMİ

DEPO YÖNETİMİ VE DEPO YÖNETİM SİSTEMLERİ ÖNEMİ DEPO YÖNETİMİ VE DEPO YÖNETİM SİSTEMLERİ ÖNEMİ Depo nedir? Depo Hizmeti alan iç ve dış müşteriler için, depo tam zamanlı ve müşteri odaklı çalışan stratejik destek bir birimdir. Depo, katma değer üretilen

Detaylı

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE WEB TABANLI ERP UYGULAMALARI

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE WEB TABANLI ERP UYGULAMALARI İNŞAAT SEKTÖRÜNDE WEB TABANLI ERP UYGULAMALARI xproje Erp Uygulamaları MyArge Bilgi Teknolojileri İletişim = 0 544 413 20 86 bilgi_arge@myarge.com Projelerinizde Teknolojiyi En Üst Seviyede Kullanarak

Detaylı

BİLGİ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

BİLGİ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. BİLGİ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. www.kaledata.com kaledata@kaledata.com 1 IBpro AMBAR VE SEVKİYAT YÖNETİMİ TANITIMI 2 NEDEN AMBAR OTOMASYONUNA İHTİYACIMIZ VAR? Ambarın planlanması ve yerleştirme alanlarının

Detaylı

Şirketinizin prestijini, özgünlüğünü internet ortamında yansıtmak bizim işimiz!

Şirketinizin prestijini, özgünlüğünü internet ortamında yansıtmak bizim işimiz! Şirketinizin prestijini, özgünlüğünü internet ortamında yansıtmak bizim işimiz! Kurumsal ve tam profesyonel bir çözüm arıyorsanız, uzun soluklu ve kaliteli işleri hayata geçirmek adına Egebilgi sizleri

Detaylı

Ocean WMS. Tedarik Zinciri Çözümleri

Ocean WMS. Tedarik Zinciri Çözümleri Ocean WMS Tedarik Zinciri Çözümleri Ocean WMS Referanslar Tedarik Zinciri Çözümleri Neden Depo Yönetim Sistemine İhtiyaç Duyulur? Yüksek hacimli depolama alanlarında iş organızyonu ve anlık olarak ürün

Detaylı

Synergi Gas. Gelişmiş Hidrolik Modelleme. Doğalgaz dağıtım şebekeleri için optimizasyon ve simülasyon yazılımı ARCUMSOFT

Synergi Gas. Gelişmiş Hidrolik Modelleme. Doğalgaz dağıtım şebekeleri için optimizasyon ve simülasyon yazılımı ARCUMSOFT Synergi Gas Gelişmiş Hidrolik Modelleme Doğalgaz dağıtım şebekeleri için optimizasyon ve simülasyon yazılımı ARCUMSOFT 1 Giriş Doğalgaz dağıtım ve iletim şebekelerinde günlük ve uzun dönemli işletme ihtiyaçlarının

Detaylı

Üretim Otomasyon Sistemi. Nesnelerin İnterneti Çözüm Ailesi. 444 0 262 www.kocsistem.com.tr

Üretim Otomasyon Sistemi. Nesnelerin İnterneti Çözüm Ailesi. 444 0 262 www.kocsistem.com.tr Üretim Otomasyon Sistemi Nesnelerin İnterneti Çözüm Ailesi 444 0 262 www.kocsistem.com.tr KoçSistem Üretim Otomasyon Sistemi Üretim sistemlerini anlık izlemenizi, Operasyonel verimliliği artırmanızı, Üretim

Detaylı

Üretimin Modernizasyonunda Üretim Süreçlerinin Yenileştirilmesi insansız seri üretim

Üretimin Modernizasyonunda Üretim Süreçlerinin Yenileştirilmesi insansız seri üretim Üretimin yenileştirme çalışması İş gücü, zaman ve enerji kullanımları konusunda avantaj sağlayan bir yöntemdir. Üretimin modernizasyonu Firmaların rekabet avantajlarını kazanmaları ve sürdürebilmeleri

Detaylı

Planla, Tahmin Et, Yönet IBM Perakende Planlama Çözümleri

Planla, Tahmin Et, Yönet IBM Perakende Planlama Çözümleri Planla, Tahmin Et, Yönet IBM Perakende Planlama Çözümleri Ajanda Perakende Sektöründe Planlama IBM Planlama Çözümleri Merchandise Planlama Çeşitlilik Planlama Kurumsal Karneleme Mağaza Bazında Planlama

Detaylı

OPERA OTEL YÖNETİM SİSTEMİ GENEL TANITIM

OPERA OTEL YÖNETİM SİSTEMİ GENEL TANITIM OPERA OTEL YÖNETİM SİSTEMİ GENEL TANITIM OPERA İşletme Çözümü'nün merkezinde OPERA Otel Yönetimi Sistemi (Property Management System / PMS) bulunur. Her boyuttaki otel ve otel zincirinin değişken ihtiyaçlarını

Detaylı

ETG Danışmanlık. Şirkete Genel Bakış. Technology Evaluation Centers

ETG Danışmanlık. Şirkete Genel Bakış. Technology Evaluation Centers WWW.TECHNOLOGYEVALUATION.COM Şirkete Genel Bakış ETG kendini, danışmanlık hizmetleri, en iyi endüstri uygulamaları, endüstri şablonları ve yazılım dahil olmak üzere endüstriye özgü çözümlerle müşterilerinin

Detaylı

BTB Proje Yönetimi ve Mühendislik Ltd. Şti.

BTB Proje Yönetimi ve Mühendislik Ltd. Şti. ŞİRKET SUNUMU SUNUM PLANI Hakkımızda BTB Ekibi ve Çözüm Ortakları Kalite Anlayışımız Faaliyet Alanlarımız Hizmetlerimiz Altyapılarımız Geliştirilen Birim ve Sistem Örnekleri İletişim Hakkımızda 2013 yılında

Detaylı

vizyon escarus hakkında misyon hakkında Escarus un misyonu, müşterilerine sürdürülebilirlik çözümleri sunan öncü bir şirket olmaktır.

vizyon escarus hakkında misyon hakkında Escarus un misyonu, müşterilerine sürdürülebilirlik çözümleri sunan öncü bir şirket olmaktır. escarus hakkında Nisan 2011 de faaliyetine başlayan Escarus Sürdürülebilir Danışmanlık A.Ş., deneyimli ve profesyonel kadrosuyla sürdürülebilirlik çözümleri geliştirerek, danışmanlık hizmetleri vermek

Detaylı

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PLUS. Programın Amacı: Yönetici Geliştirme Eğitimi. Yönetici Geliştirme Uzmanlığı Eğitim Konu Başlıkları. Kariyerinize Katkıları

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PLUS. Programın Amacı: Yönetici Geliştirme Eğitimi. Yönetici Geliştirme Uzmanlığı Eğitim Konu Başlıkları. Kariyerinize Katkıları YÖNETİCİ GELİŞTİRME 360 Yönetici Geliştirme Eğitimi İşletmelerde kalıcı başarının sağlanması, kurumun stratejik hedefleri ile uyumlu, yüksek performans göstermeye odaklanmış; motive olmuş takımları oluşturmak

Detaylı

İşletmenize sınırsız fırsatlar sunar

İşletmenize sınırsız fırsatlar sunar İşletmenize sınırsız fırsatlar sunar İşletmenize Modern iş çözümleri, kurum içerisindeki insanların verimliliğini arttıracak yeni perspektifler sağlayarak onların tüm potansiyellerini kullanmalarına imkan

Detaylı

Alışveriş Merkezi Yönetim Yazılımı

Alışveriş Merkezi Yönetim Yazılımı Alışveriş Merkezi Yönetim Yazılımı Avmagent Konu Başlıkları Neden Avmagent? Avmagent ın Arkasında Kim Var? Avmagent ın Özellikleri Nelerdir? Avmagent ın Entegrasyon Yeteneği Var mı? Avmagent Sistem Altyapısıİçin

Detaylı

Vera ERP Malzeme İhtiyaçları Modülü Şeması

Vera ERP Malzeme İhtiyaçları Modülü Şeması Konu Başlıkları Vera ERP Malzeme İhtiyaç Planlama Şeması 3 Genel Özellikler 4 Hedefler.6 Kotalardan Hedeflere Aktarım...7 Ana Üretim Planı Oluşturma..8 Malzeme İhtiyacının Belirlenmesi.11 Malzeme İhtiyacını

Detaylı

İş Hayatında Yeni Bir Start!

İş Hayatında Yeni Bir Start! İş Hayatında Yeni Bir Start! START Neden Start? START her küçük işletmenin sahip olmak isteyeceği bir yazılım... Tek kullanıcılı, muhasebesini dışarıda takip eden küçük işletmelere ve şahıs firmalarına

Detaylı

İstanbul Bilişim Kongresi. Bilişim Yönetişimi Paneli CobiT ve Diğer BT Yönetim Metodolojileri Karşılaştırması. COBIT ve ISO 27001

İstanbul Bilişim Kongresi. Bilişim Yönetişimi Paneli CobiT ve Diğer BT Yönetim Metodolojileri Karşılaştırması. COBIT ve ISO 27001 İstanbul Bilişim Kongresi Bilişim Yönetişimi Paneli CobiT ve Diğer BT Yönetim Metodolojileri Karşılaştırması COBIT ve ISO 27001 Merve Saraç, CISA merve@mersis.com.tr MerSis Bilgi Teknolojileri Danışmanlık

Detaylı

Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz.

Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz. TANITIM DOSYASI Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz. TANITIM DOSYASI BİZ KİMİZ? Başarı Bilişim, web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama konularında 18 yılı aşan tecrübe

Detaylı

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli. Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet Modeli HOŞGELDİNİZ Erdal Kılıç SOFT Gökhan Akça KoçSistem Lojistik ve Taşımacılık Sektöründe Yeni Hizmet

Detaylı

UKS EĞİTİM LİSTESİ 1 PREZİ EĞİTİMİ 2 2 AİLE ŞİRKETLERİ YÖNETİMİ VE KURUMSALLAŞMA EĞİTİMİ 3 3 ÇATIŞMA YÖNETİMİ 2

UKS EĞİTİM LİSTESİ 1 PREZİ EĞİTİMİ 2 2 AİLE ŞİRKETLERİ YÖNETİMİ VE KURUMSALLAŞMA EĞİTİMİ 3 3 ÇATIŞMA YÖNETİMİ 2 I-GENEL YÖNETİM EĞİTİM PROGRAMI 1 PREZİ EĞİTİMİ 2 2 AİLE ŞİRKETLERİ YÖNETİMİ VE KURUMSALLAŞMA EĞİTİMİ 3 3 ÇATIŞMA YÖNETİMİ 2 4 ETKİN TAKIM KURMA, YÖNETME VE TAKIMDAŞLIK EĞİTİMİ 3 5 İŞ GELİŞTİRME EĞİTİMİ

Detaylı

ÜRETİM VE OPERASYON TAKİP SİSTEMLERİ

ÜRETİM VE OPERASYON TAKİP SİSTEMLERİ ÜRETİM VE OPERASYON TAKİP SİSTEMLERİ Sinan Hoşgül Çorlu Fabrikası Üretim Müdürü Ajanda Üretim ve Operasyon Takip Sistemleri Manuel ve Yarı Otomasyon Takip Sistemlerinin Dezavantajları Otomatik Veri Akış

Detaylı

AKARYAKIT VARDİYA ALIMINDA, İLGİLİ VARDİYA TARİHİNDEKİ SATIŞ DETAY LİSTESİ EKRANINDA OTOMASYON İLE KARŞILAŞTIRILMASI YAPILIR.

AKARYAKIT VARDİYA ALIMINDA, İLGİLİ VARDİYA TARİHİNDEKİ SATIŞ DETAY LİSTESİ EKRANINDA OTOMASYON İLE KARŞILAŞTIRILMASI YAPILIR. Market Modülü Akaryakıt Modülü Market Modülü Otomasyon Modülü Merkezi Sistem Veresiye Takip Promosyon E-Fatura E-Defter Cep Rapor Online Orion ays AKARYAKIT VARDİYA ALIMINDA, İLGİLİ VARDİYA TARİHİNDEKİ

Detaylı

Sent Sen e t z e LIVE İş Çözümleri Çö Plat Pla f t o f rmu o sentez.com

Sent Sen e t z e LIVE İş Çözümleri Çö Plat Pla f t o f rmu o sentez.com SentezLIVE İş Çözümleri Platformu sentez.com Malzeme Finans Malzeme Genel Özellikler Esnek Parametrik Geliştirilebilir Güvenilir Erişilebilir Entegre Finans Parametrik İşinizin gerektirdiği şekilde özelleştirilebilen

Detaylı

İki Problem Tek Çözüm. Gelişmiş Servis Otomasyonu Profesyonel Ticari Entegre

İki Problem Tek Çözüm. Gelişmiş Servis Otomasyonu Profesyonel Ticari Entegre TM Ataşehir deki 1 İki Problem Tek Çözüm Gelişmiş Servis Otomasyonu Profesyonel Ticari Entegre Ne öneriyoruz? Müşterilerinize daha kaliteli ve hatasız hizmet sunmak ve farklılık yaratmak, aynı zamanda

Detaylı

Main-Cert Kompetenzprofil für Fach- und Führungskompetenzen in der Instandhaltung (Supervisor)

Main-Cert Kompetenzprofil für Fach- und Führungskompetenzen in der Instandhaltung (Supervisor) 1 Bakım ihtiyacı analizi 1.1 Temel bakım işlemleri bakım, teknik servis, inceleme, onarım 1.2 Bakım yöntemleri (stratejiler) önleyici, düzeltici, arıza temelli, döngüsel önleyici, duruma dayalı bakım 1.3

Detaylı

YENİ NESİL FİYAT LİSTESİ

YENİ NESİL FİYAT LİSTESİ YENİ NESİL FİYAT LİSTESİ MAYIS 2013 SAYI : 96 Revizyon2 YENĐ NESĐL ÜRÜNLERĐ FĐYAT LĐSTESĐ Ürünler Pro SQL Grup 1 Stok, Cari, Fatura, Senet Çek, Đrsaliye, Form Ba Bs Grup 2 Stok, Cari, Fatura, Senet Çek,

Detaylı

METROPOL SOFT SOLIDWORKS PREMIUM SOLIDWORKS STANDARD SOLIDWORKS PROFESSIONAL KOLAY KULLANIM

METROPOL SOFT SOLIDWORKS PREMIUM SOLIDWORKS STANDARD SOLIDWORKS PROFESSIONAL KOLAY KULLANIM KOLAY KULLANIM - Hızlı Ögrenme: Araç Çubuğu, İçerik duyarlı farenin sağ tuş menüleri, Yardımcı Eğitimler - Yardım Belgeleri - Yerel ve global destek hizmetleri - Bilgi Bankası PARÇA VE MONTAJ MODELLEME

Detaylı

Turkuaz Grup Otomasyon. Bilist:Ev Tekstil İşletme Yönetimi. Aleksey BRYANTSEV (Bilist Yazılım) 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi

Turkuaz Grup Otomasyon. Bilist:Ev Tekstil İşletme Yönetimi. Aleksey BRYANTSEV (Bilist Yazılım) 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi Turkuaz Grup Otomasyon 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi Bilist:Ev Tekstil İşletme Yönetimi Aleksey BRYANTSEV (Bilist Yazılım) Proje Kapsamı Proje Kapsamı Birden fazla şirketin verileri tek programda konsolide

Detaylı

w w w. a n k a r a b t. c o m

w w w. a n k a r a b t. c o m Şirket Profili w w w. a n k a r a b t. c o m AnkaraBT, yazılım geliştirme alanında faaliyet gösteren ve uzman kadrosuyla Türkiye'nin önde gelen kurumsal çözümlerini üreten %100 Türk sermayeli bilgi teknolojisi

Detaylı

Sizin başarınız için çalışıyorlar

Sizin başarınız için çalışıyorlar Sizin başarınız için çalışıyorlar NAVmobile ve AXmobile çalışanlarınıza ve ortaklarınıza daha erişimli yaparak iş verilerinizin gücünü arttıran çözümlerdir. NAVmobile ve AXmobile firmanın İşletme kaynaklarını

Detaylı

SAP Çözümleri ile Üniversitelerde Kurumsal Dönüşüm. Cihat ONBAŞI / Çözüm Yöneticisi 03 Şubat 2012

SAP Çözümleri ile Üniversitelerde Kurumsal Dönüşüm. Cihat ONBAŞI / Çözüm Yöneticisi 03 Şubat 2012 SAP Çözümleri ile Üniversitelerde Kurumsal Dönüşüm Cihat ONBAŞI / Çözüm Yöneticisi 03 Şubat 2012 Gündem SAP Kurumsal Profil SAP Entegre Çözümü Sorular 2011 SAP AG. All rights reserved. 2 SAP, Lider Kurumsal

Detaylı

WINDESKCONCENTO. sıgnum. Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları. windesk.com.tr

WINDESKCONCENTO. sıgnum. Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları. windesk.com.tr windesk.com.tr WINDESKCONCENTO Kurumsal İş Süreçleri Uygulamaları Kurumsal İş & Operasyonel süreçlerin performans tabanlı otomasyonu ile hizmet verimliliği ve kalitesinde artış sağlanır. sıgnum WINDESK

Detaylı

Gündem. Demo 3D ile Geleceği Görmek. Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. www.dijitalis.com

Gündem. Demo 3D ile Geleceği Görmek. Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. www.dijitalis.com Gündem Demo 3D ile Geleceği Görmek 1 Dijitalis Dijitalis, stratejik taktiksel ve operasyonel doğru kararlar verebilmek ve dinamik değişiklere çok hızlı adapte olabilmek için entegre çözümler sunar. Tedarik

Detaylı

LOS Energy. Akaryakıt / Gaz Dağıtım Çözümü

LOS Energy. Akaryakıt / Gaz Dağıtım Çözümü LOS Energy Akaryakıt / Gaz Dağıtım Çözümü Exepto Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2003 Yılında kuruldu. Alışan Group Şirketi ISO 9001 Certified Microsoft Çözüm Ortağı Custom Solutions Competency Data Management

Detaylı

2008/2 Sayılı Tebliğin 4 üncü ve 5 inci Maddeleri Kapsamında Değerlendirilen Tanıtım Faaliyetleri Şunlardır:

2008/2 Sayılı Tebliğin 4 üncü ve 5 inci Maddeleri Kapsamında Değerlendirilen Tanıtım Faaliyetleri Şunlardır: Ek 1 2008/2 Sayılı Tebliğin 4 üncü ve 5 inci Maddeleri Kapsamında Değerlendirilen Tanıtım Faaliyetleri Şunlardır: TV TV reklamları TV reklam yayın telifi TV reklam videolarının ülke bazlı adaptasyonu TV

Detaylı

ATS Pro. Araç Filo Yönetimi Yazılımı. www.orjin.net

ATS Pro. Araç Filo Yönetimi Yazılımı. www.orjin.net ATS Pro Araç Filo Yönetimi Yazılımı www.orjin.net Orjin Yazılım Hakkında Orjin Yazılım Hakkında ORJIN Yazılım 10 Yıllık Tecrübemize Ortak Olun... 1998 yılında, bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik bir

Detaylı

DESTEKLENECEK FAALİYET

DESTEKLENECEK FAALİYET LENECEK FAALİYETLER I.TASARIMCI ŞİRKETLERİNİN LENMESİ Tasarımcı şirketlerin yurt dışında tanınmaları ve markalaşmaları amacıyla aşağıdaki faaliyetler belirtilen tutarda desteklenmektedir. LENECEK FAALİYET

Detaylı

Eğitim Programları SATIŞ VE OPERASYON PLANLAMA (S&OP) LOJİSTİK PLANLAMA ÜRETİMDE GENEL PLANLAMA & ÇİZELGELEME TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ

Eğitim Programları SATIŞ VE OPERASYON PLANLAMA (S&OP) LOJİSTİK PLANLAMA ÜRETİMDE GENEL PLANLAMA & ÇİZELGELEME TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ Kurumsal Süreçlerinde Optimizasyon Eğitim Programları 2016 ÜRETİMDE GENEL PLANLAMA & ÇİZELGELEME TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ SATIŞ VE OPERASYON PLANLAMA (S&OP) KAPASİTE & MALZEME PLANLAMA

Detaylı

ACD TEZGAH İZLEME YAZILIMI

ACD TEZGAH İZLEME YAZILIMI ACD TEZGAH İZLEME YAZILIMI ACD Tezgah İzleme yazılımı altı ana modülden oluşmaktadır. Bu modüller; Yedekleme, Yönetim Paneli, Verimlilik İzleme, Üretim Tanımlamaları, Üretim İzleme, Üretim Raporları 1.

Detaylı

TREND LOJİSTİK. Gelişen Lojistik Uygulamalar. ATİLLA YILDIZTEKİN Lojistik Yönetim Danışmanı atillayildiztekin@yahoo.com

TREND LOJİSTİK. Gelişen Lojistik Uygulamalar. ATİLLA YILDIZTEKİN Lojistik Yönetim Danışmanı atillayildiztekin@yahoo.com TREND LOJİSTİK Gelişen Lojistik Uygulamalar Depo Yönetimi LOGIMEX 11 1 Mart 2012 ATİLLA YILDIZTEKİN Lojistik Yönetim Danışmanı atillayildiztekin@yahoo.com 1 Depolamanın Yeri Tedarik Zinciri Lojistik Depolama

Detaylı

Kalite Yönetimi Odaklı Kurumsal Kaynak Planlama

Kalite Yönetimi Odaklı Kurumsal Kaynak Planlama Detaylı Bilgi ve DEMO için 0 312 2661144 bilisim@bilisim.com.tr Kalite Yönetimi Odaklı Kurumsal Kaynak Planlama DÖKÜM SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİ www.bilisim.com.tr Satış Yönetim Sistemi Esnek, döküme özgü teklif

Detaylı

üçleminde tedarikçiniz olmak isteriz.

üçleminde tedarikçiniz olmak isteriz. www.patrol.com.tr üçleminde tedarikçiniz olmak isteriz. Ürünlerinizin tanıtım ve pazarlamasında tüm Matbaa işlerinizin tasarım ve uygulamasını yaparak, fotoğraf çekimleri, renk ayrımı, grafikten baskılı

Detaylı

Müşteri Bilgi Sistemi Tasarımı, Müşteri İzleme

Müşteri Bilgi Sistemi Tasarımı, Müşteri İzleme Müşteri Bilgi Sistemi Tasarımı, Müşteri İzleme Günümüzün giderek zorlaşan rekabet ortamında artan müşteri sayıları nedeniyle müşteri ilişkileri yönetimi her geçen gün boyut değiştirmektedir. Müşterilerine

Detaylı

entbus pro web tabanlı enerji izleme yazılımı

entbus pro web tabanlı enerji izleme yazılımı W Ağustos 2013 entbus pro web tabanlı enerji izleme yazılımı entbus pro kompanzasyon ve enerji kalitesini analiz etmeyi sağlayan bir Enerji Yönetimi yazılımıdır. İşletmelerde yer alan enerji ölçüm cihazlarını

Detaylı

1 ÜRETİM VE ÜRETİM YÖNETİMİ

1 ÜRETİM VE ÜRETİM YÖNETİMİ İÇİNDEKİLER ÖNSÖZ III Bölüm 1 ÜRETİM VE ÜRETİM YÖNETİMİ 13 1.1. Üretim, Üretim Yönetimi Kavramları ve Önemi 14 1.2. Üretim Yönetiminin Tarihisel Gelişimi 18 1.3. Üretim Yönetiminin Amaçları ve Fonksiyonları

Detaylı

BSOFTefat E-FATURA ÇÖZÜMÜ

BSOFTefat E-FATURA ÇÖZÜMÜ Gelir idaresine yapılan başvuruya göre POROSefat e-fatura alım/gönderim işlemlerinde kullanıcılara iki farklı seçenek sunulmaktadır. 1. E-Fatura GİB Dosya Aktarım modülü: Gelir idaresinden sadece e-fatura

Detaylı

Dijital Dönüşümde Bulut Şirket!

Dijital Dönüşümde Bulut Şirket! Dijital Dönüşümde Bulut Şirket! Dijital dönüşüme ayak uyduran şirketler yoğun rekabet ortamında zaman, maliyet ve iş gücü avantajı elde etmektedir. eplatform ile dijital dönüşümde güvenilir alt yapı, uzman

Detaylı

( ( ( ( ( ( Müşteri Odaklılık

( ( ( ( ( ( Müşteri Odaklılık Tesis yönetim hizmetleri, ülkemizin gelecek dönemde daha da önem vereceği bir dışarıdan temin kalemi olacaktır. Sektörde olan bizler, deneyimimizle bu sektöre değer katmaya devam edeceğiz. HAKKIMIZDA Tüm

Detaylı

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ KISA ÖZET KOLAYAOF DİKKAT Burada ilk 4 sayfa gösterilmektedir. Özetin tamamı için sipariş veriniz www.kolayaof.com 2 Kolayaof.com 0 362 2338723 Sayfa 2 İÇİNDEKİLER 1. ÜNİTE- TEDARİK

Detaylı

DANIŞMANLIK, SEKTÖR ANALİZİ, ENTEGRASYON, TEDARİKÇİ YÖNETİMİ, EĞİTİM, DESTEK. Stratejik Sa*nalma Çözümleri

DANIŞMANLIK, SEKTÖR ANALİZİ, ENTEGRASYON, TEDARİKÇİ YÖNETİMİ, EĞİTİM, DESTEK. Stratejik Sa*nalma Çözümleri DANIŞMANLIK, SEKTÖR ANALİZİ, ENTEGRASYON, TEDARİKÇİ YÖNETİMİ, EĞİTİM, DESTEK Stratejik Sa*nalma Çözümleri Promena Elektronik Ticaret A.Ş. Sa$nalma Faaliyetlerinde Stratejik ve Sürdürülebilir Avantajlar

Detaylı

TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARK DOKÜMANI

TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARK DOKÜMANI 2012 TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARK DOKÜMANI LOGO Business Solutions 1/25/2012 2.11 Sürümüyle Gelen Yeni Özellikler 1. Fişlere Birden Fazla Doküman Bağlanması TIGER ENTERPRISE ÜRÜN FARKLARI Fişlerde, Doküman

Detaylı

Türkiye nin lider Şerit ve Tel üreten işletmesi için özel olarak 2014 yılında projelendirilmiş ve geliştirilmiştir.

Türkiye nin lider Şerit ve Tel üreten işletmesi için özel olarak 2014 yılında projelendirilmiş ve geliştirilmiştir. ENTEGRE ŞERİT ÜRETİM YAZILIMI Octopus BS Entegre Şerit Üretim Yazılımı Türkiye nin lider Şerit ve Tel üreten işletmesi için özel olarak 2014 yılında projelendirilmiş ve geliştirilmiştir. Ham döküm girişi

Detaylı

8.0.2 Versiyonu Sanayi Uygulamaları Yenilikleri. İş Emrinde Kalem Desteği

8.0.2 Versiyonu Sanayi Uygulamaları Yenilikleri. İş Emrinde Kalem Desteği 8.0.2 Versiyonu Sanayi Uygulamaları Yenilikleri Amaç ve Fayda Netsis Sanayi Modülleri ile ilgili aşağıdaki yenilikler kullanıma sunulmuştur. İş Emrinde Kalem Desteği Müşteri Siparişi Önceliklendirme MRP

Detaylı

Mesleki Terminoloji YTÜ Bilgisayar Mühendisliği Muhammet Küçük YTÜ Bilgisayar Mühendisliği 93 Mezunu

Mesleki Terminoloji YTÜ Bilgisayar Mühendisliği Muhammet Küçük YTÜ Bilgisayar Mühendisliği 93 Mezunu Mesleki Terminoloji YTÜ Bilgisayar Mühendisliği Muhammet Küçük YTÜ Bilgisayar Mühendisliği 93 Mezunu 1993 te bu bölümden mezun oldum Tanışalım Son olarak 2000-2004 arası Oracle Türkiye de çalıştım 2010

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın!

İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın! İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın! Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen GO 3 ile iş süreçlerinizi dilediğiniz gibi yönetirken verimliliğinizi de artırabilirsiniz. GO 3 rol bazlı kişiselleştirilebilir

Detaylı

ISO 22000 PROSES YAKLAŞIMI TALİMATI

ISO 22000 PROSES YAKLAŞIMI TALİMATI ISO 22000 PROSES YAKLAŞIMI TALİMATI DOK. NO TL-KAL-11 REV. NO 00 YAYIN TAR. REV. TAR. SAYFA 1/9 NO 1. AMAÇ-KAPSAM Bu talimatın amacı, fabrikamızda ISO 22000 proseslerinin tanımlanması, etkileşimi ve veri

Detaylı