Güncelleme Dokümanı Versiyon 2.80

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Güncelleme Dokümanı Versiyon 2.80"

Transkript

1 Güncelleme Dokümanı Versiyon 2.80 Seçilen yorumların anasayfada gösterilmesi Yorumlar yönetici sayfasına anasayfa ve sıra alanları eklendi. Yönetici yayında olan yorumları anasayfada çıkacak şekilde güncelleyebiliyor.sıralamayı değiştirebiliyor. (şekil 1) Şekil 1 Yorumların site anasayfasında gösterilebilmesi için en az 3 yorumun bu şekilde seçilmesi gerekmektedir. Eklenen yorumlar site anasayfasının en alt kısmında panel içerisinde gösterilirler. Yönetici anasayfadaki paneli bütünüyle kaldırabilir. Bunun için Admin-Tanımlar-Parametreler-Görünüm- Genel yolu izlenmelidir.(şekil 2) Şekil 2

2 Üye adı ile sipariş araması yapılabilmesi. Sipariş araması bölümünde üye adına göre sipariş araması kısmı eklenmiştir. Kullanıcı dilerse spesifik bir üyeye özel sorgu yapabileceği gibi isterse bu bölümü kullanıp sadece ismin bir kısım karakterini girerek de arama yapabilir. (şekil 3) Şekil 3 Bu bölüme Admin-Sipariş Yönetimi-Siparişler yolu ile ulaşılabilir. Ürün Listelerine toplu silme seçeneği konulması Yönetim sayfalarındaki ürün listelerine silmede kolaylık sağlama açısından toplu seçim kutucuğu eklenmiştir. Bu bölüm Admin-Ürün Yönetimi-Ürün Listeleri vasıtası ile ulaşılabilir. (şekil 4)

3 Şekil 4 En küçük taksit miktarının ürün listelerinde gösterilmesi. Site yöneticisinin seçimine bağlı olarak taksitli satışı olan ürünlerin listelerinde en küçük taksit miktarı gösterilebilmektedir. (şekil 5) Şekil 5 En küçük taksit miktarının gösterilip gösterilmeyeceği ve yanındaki ifadenin ne olacağı Admin- Tanımlar-Parametreler-Görünüm-Genel bölümünden yönetilebilir. (Şekil 6)

4 Şekil 6 Ürün Listelerinde Fiyata göre sıralama Önceki versiyonda sayısal değere göre yapılan sıralama artık kur ve kdv bilgileri hesaplanmasından sonra yapılmakta ve daha doğru bir liste sunmaktadır. Ürün sipariş ekstrelerinde toplam miktar bilgisinin gösterilmesi Ürün sipariş ekstrelerine listede gösterilen ürünlerin toplam fiyatının yanısıra toplam adedinin de gösterildiği bölüm eklenmiştir. (şekil 7)

5 Şekil 7 Bu bölüme Admin-Sipariş Yönetimi-Ürün Sipariş Listeleri yolu ile ulaşılabilir. Navigasyon ve seo eklentileri Sitedeki ürün listelerine seo için uygun yapılar kullanımı eklentileri yapılmıştır. Bunlar maddeler halinde aşağıdaki şekildedir : - ürün detay ve ürün liste sayfalarındaki title taglerinin kategori ağaç yapısına göre düzenlenmesi. - menuitems sayfasında title taginin menü başlığı olacak şekilde değiştirilmesi. - ürün liste sayfalarında h2 kullanımı. - ürün detay sayfalarında h1 kullanımı. - navigasyon listesi başına anasayfa linki konulması. Ödeme seçenekleri görünümü Ürün liste veya detay sayfalarındaki ödeme seçenekleri görünümü yöneticinin isteğine bağlı olarak klasik görünüm ve yeni görünüm şeklinde seçimlik hale getirilmiştir. Bu seçim Admin-Tanımlar- Parametreler-Ayarlar bölümünden yapılabilir. (şekil 8)

6 Şekil 8 Eğer yeni görünüm seçilirse ürün detay sayfalarında aşağıdakine benzer bir görünümde ödeme seçenekleri gösterilecektir. (şekil 9) Açılan panelin yüksekliği ödeme seçeneklerinin uzunluğuna göre otomatik olarak ayarlanmaktadır.

7 Şekil 9

8 İnsan Kaynakları bölümüne tarih eklenmesi İnsan kaynakları başvuru listelenmesi bölümüne tarih kolonu da eklenmiştir. (şekil 10) Yönetici dilerse tarih alanına göre de sıralama yapabilmektedir. Şekil 10 Google One Plus Butonu Ürün detay sayfalarında google oneplus butonunun çıkmasını isteyen kullanıcılarımız adminparametreler ayarlar yolunu takip ederek aşağıdaki ekrana ulaşabilirler. (şekil 11) eğer seçme kutusu işaretlenirse her ürün detay sayfasında ilgili ürün için one plus butonu otomatik olarak çıkacaktır.

9 Şekil 11 Ürün listeleri sayfasında tüm markaların gösterilmesi. Ürün liste sayfalarında marka gösterim modülü aktif ise bu alanda ürün listesinde bulunan tüm ürün markaları gösterilmektedir. Öncesinde bu kategoride olmayan fakat listede gösterilen ürünlerin markaları bu kısımda gösterilmemekteydi. Captcha (Doğrulama Resmi) Kullanımı Site güvenliğini sağlamlaştırmak amacı ile üye kayıt ve üye girişi ekranlarına captcha modülü eklenmiştir. Bu modül site yöneticisinin isteğine bağlı olarak ekranlarda gösterilip kaldırılabilir. (Admin-Tanımlar-Parametreler-Ayarlar) (şekil 12)

10 Şekil 12 Captcha modülü aktif ise sitede üye formlarının en altında yer alır. Captcha aktif edilmişse Üye kayıt formunda direkt olarak çıkar. (şekil 13) Üye girişi formunda ise 3 hatalı girişten sonra gösterilmeye başlanır. (şekil 14) Şekil 13

11 Şekil 14 Ürün kartı editor görünümü Şekil 15 Parametreler sayfasındaki Görünüm başlığı altındaki Ürün başlığı altında yer alan Yönetim bölümü, ürün detay sayfasında editör kullan seçimli kutusunun seçilmesi veya seçilmemesi durumunda ürün kartında detay özellikleri alanı için kullanılan editör çalıştırılır veya çalıştırılmaz. (Şekil 15) Şekil 16 Paremetre kullan olarak işaretlendiğinde Detay Özelleikler alanının görünümü Şekil 16 daki gibi olacaktır.

12 Şekil 17 Paremetre seçilmediğinde detay özelleikler alanının görünümü Şekil 17 deki gibi olacaktır. Özel kargo listelerinde seçilecek kargoyu belirlemek Parametreler sayfasındaki Kargo bölümüne eklenen seçili kargo alanı, sadece özel kargo politikası kullanıldığında faliyet göstererek, Son kullanıcının sipariş esnasında sevkiyat sayfasına ulaştığında, sayfada ilk olarak hangi kargonun seçili olarak geleceğini belirlemektedir.(şekil 18) Şekil 18 Stok bakiye raporu Şekil 19 Ürün Arama sayfasına eklenen Stok raporu göster seçimli kutusu işaretlendiğinde (Şekil 19), belirlenen arama kriterlerine ait ürünlerin stok durumları ayrıntılı bir şekilde listelenir. (Şekil 20)

13 Şekil 20 Listede, Stok durumu alanı Yok, Yolda, Kritik stok, Var, Sipariş üzerine olabileceği gibi Ürün bazlı/var, Ürün bazlı/kritik stok, Ürün bazlı/yok, Opsiyon bazlı, Özel opsiyon bazlı olabilir. Ürün bazlı ürünlerin stok durumu bilgisi kiritik stok adet bilgisine göre şekillenir. Opsiyon ve Özel opsiyonlu ürünlere ait detaylı opsiyon listesi ilgili ürün satırının hemen altında opsiyon tanımı başlıklı olarak listelenir ve toplam adet bilgisi bu listenin sonundadır. Ayrıca opsiyonların pasif olanları listede *Pasif+ olarak belirtilmişti. Stok düzenleme yardımcısı Şekil 21 Yeni stok politikasına uygun olarak düzenlenen stok düzenleme yardımcısı, ürünlerinizin stok durumlarını daha kolay bir şekilde güncel tutmanızı sağlayacak. (Şekil 21)

14 Stok bilgisi tutma : seçildiğinde Miktar alanı ilgili ürün için tanımlanmayacaktır. Bu ürün siteniz üzerinden stok limiti olmaksızın satılacaktır. (Şekil 21) Şekil 22 Ürün bazlı tut: seçildiğinde Miktar alanı görüntülenecek, ilgili ürün için stok miktarını bu alana tanımlayabileceksiniz. (Şekil 22) Şekil 23 Opsiyon bazlı tut: seçildiğinde miktar alanı gizlenecek, ilgili ürüne ait opsiyonlar sayfasına link verilecek. Bu linki kullanarak ürüne ait tüm opsiyonları düzenleyebileceksiniz. (Şekil 23) Özel opsiyon bazlı tut: seçildiğinde ilgili ürüne ait detay sayfasına link verilecek. Özel opsiyona ait tanımlama ürün kartından yapıldıktan sonra yine ürün kartından özel opsiyonları düzenleyebileceksiniz. Üç basamaklı fatura indirimi politikası Şekil 24 Önceki versiyonlarda tek basamaklı olarak uygulanan Fatura indirimi politikası, düşük fiyatlı ürünler ile yüksek fiyatlı ürünler arasında meydana gelen büyük indirim tutarlarına sebebiyet verebiliyordu. Yeniden düzenlenen fatura indirimi politikası ile siparişlere üç fiyat aralığında ayrı ayrı fatura indirimi uygulanabilecektir. (Şekil 24) Böylelikle ortaya çıkarak yüksek tutarlı indirimlerin önüne geçilebilecek, düiük ve yüksek tutarlardaki sipariş fatura indirim oranları yakın tutarlarda olacaktır. Ürün sipariş ektresi kategori bazlı sorgulama

15 Şekil 25 Ürün sipariş ektre raporlarını alırken, liste sadece bir ürün için oluşturulabiliyordu. Yeni güncelleme ile birlikte kategori bazlı ürün sipariş raporu alınabilecektir. (Şekil 25) Şekil 26 Sanal Klavye Şekil 27 Yeni versiyon ile birlikte eklenen sanal klavye eklentisi, site kullanıcılarınızın Kredi kartı ve Güvenlik kodu bilgilerini klavye kullanmadan tanımlamak istemeleri durumunda alternatif bir çözüm sunmaktadır. Sanal klavye kullanımı, üyenizin isteğine bağlı olarak, klavye resmi tıklantığında aktif olacaktır.sanal klavyeye kullanmadan tanımlama yapılabilir. (Şekil 27)

16 Google e-ticaret takibi Yeni eklenen google e-ticaret takibi, sitenizde oluşan her siparişi google üzerinden detaylı olarak takip edip, raporlamanızı sağlar. Şekil 28 Google e-ticaret takip modulünü kullanabilmek için öncelikle sitenizin yönetim sayfalarından, parametreler sayfasında yer alan Araçlar bölümünden Google script sekmesinde yer alan Siparişlerim Google eticaret izlemesine açık. Seçimli kutusunu seçmeniz. Ayrıca google kullanıcı bilgisini Hesabı alanına tanımlamanız yeterli olacaktır. (Şekil 28) Şekil 29 Yukarda bahsi geçen işlemler uygulandıktan sonra siteniz otomatik olarak, başarılı olan her siparişinizi, sipariş sonunda google analytics sitesine gönderir. (Şekil 29) Link :

17 Şekil 30 google analytics sitesine kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptığınızda, Şekil 30 da olduğu gibi veya daha detaylı ve görsel raporlar ile sitenizin alış veriş trafiğini detaylı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için google analytics sitesini inceleyiniz. Resimlerin site dışındaki kaynaklardan kullanılması Ürün resimlerine site içerisindeki kaynaklar dışında link verildiğinde ürün resimleri site dışındaki bir yerde olmalarına rağmen çalışacak halde düzenlenmişti. Bu güncellemenin kapsamı genişletilerek, Kategoriler, markalar, reklamlar, haberler olmak üzer tüm resim gösterimlerine uygulandı. Böylece, resim kaynak linki http veta https ile başlayan tüm resimler site dışından çağırıldıklarında sitede doğru olarak görüntülenecektir. Fiyat düzenleme yardımcısı güncelleme Şekil 31

18 Fiyat düzenleme yapılan değişiklik ile beraber. Artık listelenen ürün grubu temel kategorisi olduğu ürünler dışında, diğer kategori olarak seçildiği ürünleride listelemektedir (Şekil 31) Sepet Atma Butonu davranış seçenekleri Müşteriler sepetlerine ürün attığında sistemin davranışını belirlemeye yarar. Site yöneticisi adminparametreler-ayarlar yolunu izleyerek seçimini yapabilir (şekil 32) Şekil 32 Eğer ilk seçenek seçilirse site kullanıcısı ürünü sepete attığında bulunduğu sayfada kalacak (ürününüz sepete eklenmiştir uyarısı ile) ikinci seçenek seçilirse site kullanıcısı ürünü sepete attığında sepet sayfasına yönlendirilecektir.

Güvenlik / Görevler Görevler bölümü, sisteminize şirketinizdeki görev başlıklarını tanımlamanız ve daha sonra diğer bölümlerin varsa "Görev" alanlarında bu bilgileri kolayca kullanabilmeniz için düzenlenmiştir.

Detaylı

LOGİN EKRANI. Şekil -1

LOGİN EKRANI. Şekil -1 LOGİN EKRANI Yönetim paneline ilk giriş ekranıdır, size verilen kullanıcı adı ve parola girilerek yönetim paneline giriş yapılır. Şifresiz girilemez, şifrenizi unuttunuz yada kaybettiniz ise lütfen PRO.GEN

Detaylı

WebNET Web Site Paketi Kullanım Talimatı Versiyon 2.x

WebNET Web Site Paketi Kullanım Talimatı Versiyon 2.x WebNET Web Site Paketi Kullanım Talimatı Versiyon 2.x YÖNETİM PANELİNE GİRİŞ Şekil 1 - Üstten Kullanıcı veya Yönetici Girişi Şekil 2- Yönetici Paneline Giriş Öncelikle web site paketinizin admin panelinden

Detaylı

Perakendeci Modülü Kullanım Kılavuzu

Perakendeci Modülü Kullanım Kılavuzu Perakendeci Modülü Kullanım Kılavuzu Revizyon Tarihi:22.12.2010 PR-B 21_1 REVİZYON TAKİBİ Revizyon No Tarih Açıklama veya iş emri no Revizyonu Yapan 1 29.03.2011 İlk sürüm 2 PR-B 21_1 İÇİNDEKİLER Perakendeci

Detaylı

Yönetim Anasayfa : Tanımlar : Parametreler : Seo yolu izlenerek dinamik seo modülüne erişebilirsiniz.

Yönetim Anasayfa : Tanımlar : Parametreler : Seo yolu izlenerek dinamik seo modülüne erişebilirsiniz. Güncelleme Dokümanı Versiyon 3.00 Dinamik SEO Modülü Dinamik SEO modülü site sayfalarının arama motoru sitelerinde daha üst sıralarda çıkabilmesine yönelik yapılan optimizasyon modülüdür. Yeni eklentiler

Detaylı

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu

Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu Odesis Web İçerik Yönetim Sistemi ve E-Ticaret Modülü Kullanım Kılavuzu 1 İÇİNDEKİLER ODESİS YÖNETİM KONSOLUNA GİRİŞ...6 1. BİLGİLENDİRME PANELİ...7 HESAP MAKİNESİ... 7 KURLAR... 7 GÖRÜNÜM STİLLERİ...

Detaylı

AKINSOFT E-Ticaret. Yardım Dosyası. Copyright 2011 AKINSOFT. Sayfa 1. Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012

AKINSOFT E-Ticaret. Yardım Dosyası. Copyright 2011 AKINSOFT. Sayfa 1. Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.02 Tarih : 10.10.2012 Sayfa 1 Copyright 2011 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT programı sayesinde internet sitenizden ürünlerinizi tanıtabilir,

Detaylı

GO Plus Sistem Yönetmeni

GO Plus Sistem Yönetmeni GO Plus Sistem Yönetmeni LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler...2 Sistem Yönetmeni...4 Yönetim...5 Terminaller...6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi...7 Gruplar...8 Kullanıcılar...9

Detaylı

Raptadmin 1.x.x Sürümleri için Kullanım Klavuzu

Raptadmin 1.x.x Sürümleri için Kullanım Klavuzu Raptadmin 1.x.x Sürümleri için Kullanım Klavuzu Ekim 2014 Ankara www.raptadmin.com info@raptadmin.com Giriş İşlemleri Raptadmin yönetim paneline www.alanadınız.com/admin adresini kullanarak gidebilirsiniz.

Detaylı

Smart Commerce Proje Teklifi

Smart Commerce Proje Teklifi Proje Teklifi Code Brother Ship Trading Ltd. Lefkoşa 1. Giriş Smart Commerce, profesyonel bir alt yapı ile ürünlerini sergileyip isterlerse banka havalesi, kapıda ödeme sistemi ve kredi kartı ile de satış

Detaylı

ESS Kullanım Kitapçığı

ESS Kullanım Kitapçığı E-TĐCARET SĐSTEMĐ YÖNETĐM PANELĐ KULLANIM KILAVUZU...2 GENEL AYARLAR...3 DĐL AYARLARI...7 MAĐL AYARLARI...7 KARGO TANIMLARI...8 ÖDEME TANIMLARI...8 KATEGORĐLER...9 ÜST MENÜ AYARLARI...9 ÜRÜNLER...10 ĐMALATÇI

Detaylı

1. Giriş... 1. 1.1. Başlık (1)... 2 2.1.1. Kullanıcı Adı...3 2.1.2. Panel Gizleme...3. Kullanılan Standart Ekran Tipleri... 4 Mesajlar (4)...

1. Giriş... 1. 1.1. Başlık (1)... 2 2.1.1. Kullanıcı Adı...3 2.1.2. Panel Gizleme...3. Kullanılan Standart Ekran Tipleri... 4 Mesajlar (4)... 1. Giriş... 1 1.1. Başlık (1)... 2 2.1.1. Kullanıcı Adı...3 2.1.2. Panel Gizleme...3 2.2. Modüller (2)... 4 2.3. AnaSayfa (3)... 4 2.3.1. 2.4. Kullanılan Standart Ekran Tipleri... 4 Mesajlar (4)... 7 1.

Detaylı

TEKİR TİCARİ OTOMASYON KULLANICI KILAVUZU. Sürüm 1.0

TEKİR TİCARİ OTOMASYON KULLANICI KILAVUZU. Sürüm 1.0 TEKİR TİCARİ OTOMASYON KULLANICI KILAVUZU Sürüm 1.0 1 Yazarlar Ayten Gülen Bilge Altay Hakan Uygun Lisans Bu Doküman GNU FDL ile lisanslanmıştır. 2 İçindekiler Giriş...6 Başlangıç...6 Genel Yapı...6 MENÜLER...7

Detaylı

E-NETSİS.NET 15/12/2005. [X] Yeni Ürün. [X] Fusion. [X] Fusion Standard. [X] E-Netsis.Net. [X] Yardımcı Programlar. [X] Kullanıcı İşlemleri 3.0.

E-NETSİS.NET 15/12/2005. [X] Yeni Ürün. [X] Fusion. [X] Fusion Standard. [X] E-Netsis.Net. [X] Yardımcı Programlar. [X] Kullanıcı İşlemleri 3.0. E-NETSİS.NET Amaç ve Fayda Yayın Tarihi Kategori Ürün Grubu Modül E-netsis.Net uygulaması ile, firmanın bayileri, plasiyerleri, müşterileri vb. iş ortaklarının siparişlerini internet üzerinden girip, takibini

Detaylı

TEKNİK SERVİS OTOMASYONU... 4 1. PROGRAMIN SİSTEME KURULUŞU... 4 2. PROGRAMIN KURULUŞUNDAN SONRA YAPILMASI GEREKLİ İLK İŞLEMLER... 9 3.

TEKNİK SERVİS OTOMASYONU... 4 1. PROGRAMIN SİSTEME KURULUŞU... 4 2. PROGRAMIN KURULUŞUNDAN SONRA YAPILMASI GEREKLİ İLK İŞLEMLER... 9 3. TEKNİK SERVİS OTOMASYONU... 4 1. PROGRAMIN SİSTEME KURULUŞU... 4 2. PROGRAMIN KURULUŞUNDAN SONRA YAPILMASI GEREKLİ İLK İŞLEMLER... 9 3. PROGRAMIN KULLANIMI... 10 3.1 KULLANICI GİRİŞİ... 10 3.2 PROGRAMIN

Detaylı

GÖRSEL ARAÇLARIN KULLANIMI

GÖRSEL ARAÇLARIN KULLANIMI GÖRSEL ARAÇLARIN KULLANIMI Doküman Kodu : RNT-03 Açıklama : Vio Görsel Araçların Kullanımı Kapsam : Vio Kütüphane Revizyon No : 4 Yayın Tarihi : Aralık 2012 BAŞLARKEN Vio Ticari Programları kullanıcının

Detaylı

Yönetim LOGO KASIM 2012

Yönetim LOGO KASIM 2012 Yönetim LOGO KASIM 2012 İçindekiler Genel Bilgiler... 4 Yönetim... 5 Tanımlar... 6 Terminal Tanımları... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 7 Gruplar... 7 Grupta yer alacak kullanıcılar...

Detaylı

YORKA YAZILIM Yorka Ticari Entegre

YORKA YAZILIM Yorka Ticari Entegre YORKA TİCARİ ENTEGRE EĞİTİM DÖKÜMANI ÖNSÖZ Yorka Ticari Entegre Yazılımı, en basitten en üst seviyeye kadar tüm firmaların kayıtlarını tutma ve raporlamaya yönelik olarak hazırlanmış bir yazılımdır. Standart

Detaylı

vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı

vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı Doküman Yayın Tarihi : 22.04.2011 Revizyon: V01 Copyright 2006 ITG Ltd. Bütün hakları saklıdır. Bu belge ITG Ltd. firmasının özel bilgilerini içermektedir.

Detaylı

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU 4.0 Kullanıcı Kılavuzu Tüm hakları saklıdır 2010 1 İçindekiler 1 İÇINDEKILER... 2 2 VERSIYONLAR TARIHÇESI... 4 3 KISALTMALAR... 4 4 GENEL SISTEM ÖZELLIKLERI... 5 4.1 AYRINTILI

Detaylı

Mikro V14 serisi ile işinizde fark yaratın.

Mikro V14 serisi ile işinizde fark yaratın. Mikro V14 serisi ile işinizde fark yaratın. Rakiplerine oranla daha hızlı davranmak ve bu hızıyla fark edilen, kaliteli firmalar arasında olmak isteyen işletmeler için ürettiğimiz V14 serisi programlarımız,

Detaylı

Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011

Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011 Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011 İçindekiler İçindekiler... 2 İçindekiler... 2 Sistem İşletmeni... 4 Yönetim... 5 Terminaller... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 6 Rol Tanımları...

Detaylı

PORTAL KULLANIM KILAVUZU

PORTAL KULLANIM KILAVUZU PORTAL KULLANIM KILAVUZU ECZACI PORTALI TANITIMI VE KULLANIM KILAVUZU İçindekiler ECZACI PORTALI TANITIMI VE KULLANIM KILAVUZU... 3 ALIŞ VERİŞ... 3 HIZLI SİPARİŞ... 4 MALZEME TÜRÜ SEÇİMİ... 4 TESLİMAT

Detaylı

A. SİSTEME GİRİŞ. 3 B. BAYİ BİLGİLERİMİ GÜNCELLE. 3 C. KULLANICI İŞLEMLERİ. 6 1. 6 2. 7 D. ÜRÜNLER. 8 1. 8 2. 9 3. 9 4. & 11 E. SİPARİŞ. 12 1. 12 2.

A. SİSTEME GİRİŞ. 3 B. BAYİ BİLGİLERİMİ GÜNCELLE. 3 C. KULLANICI İŞLEMLERİ. 6 1. 6 2. 7 D. ÜRÜNLER. 8 1. 8 2. 9 3. 9 4. & 11 E. SİPARİŞ. 12 1. 12 2. Sayfa 1 / 34 A. SİSTEME GİRİŞ... 3 B. BAYİ BİLGİLERİMİ GÜNCELLE... 3 C. KULLANICI İŞLEMLERİ... 6 1. Yeni Kullanıcı... 6 2. Kullanıcı Yetki İşlemleri... 7 D. ÜRÜNLER... 8 1. Satıştaki Ürünler... 8 2. Gelecek

Detaylı

BAYİ SİPARİŞ VE MUHASEBE SİSTEMİ TREEGRUP BİLİŞİM KULLANIM KLAVUZU

BAYİ SİPARİŞ VE MUHASEBE SİSTEMİ TREEGRUP BİLİŞİM KULLANIM KLAVUZU 1 BAYİ SİPARİŞ VE MUHASEBE SİSTEMİ TREEGRUP BİLİŞİM KULLANIM KLAVUZU 2 İçindekiler 1. Genel Anlatım (Sayfa 3) 1.1 Önsöz 2. Sipariş Yönetimi (Sayfa 4-5) 2.1 Sipariş Yönetimi 3. Ürün Yönetimi (Sayfa 6-9)

Detaylı

FİLO YÖNETİM SAYFASI

FİLO YÖNETİM SAYFASI FİLO YÖNETİM SAYFASI Filo Yönetim Sayfası üzerinden, organizasyon ve araç bilgilerine, erişim yetkilerine (Kullanıcı Giriş Ekranında tanımlandığı gibi) göre ilgili menülere, anlık ve günlük araç detay

Detaylı

R. Tasarım rtcms Kullanım Klavuzu

R. Tasarım rtcms Kullanım Klavuzu - 1 - R. Tasarım rtcms Kullanım Klavuzu 1. rtcms Nedir? rtcms sayfanıza başka herhangi bir araca ihtiyaç duymaksızın, yeni içerik eklemenize, mevcut içerikleri güncellemenize, yayınlamanıza veya yayından

Detaylı

Nebim V3 Ver 14.10.1. Genel. Nebim V3 Lisans. Raporlama Aracı. Genel Muhasebe. Finans Yönetimi. İnsan Kaynakları ve Personel Ücretleri.

Nebim V3 Ver 14.10.1. Genel. Nebim V3 Lisans. Raporlama Aracı. Genel Muhasebe. Finans Yönetimi. İnsan Kaynakları ve Personel Ücretleri. Nebim V3 Ver 14.10.1 Genel Nebim V3 Lisans Raporlama Aracı Genel Muhasebe Finans Yönetimi İnsan Kaynakları ve Personel Ücretleri Maddeler, Ürün Alım, Satım, Sevkiyat Süreçleri Perakende Satış Kampanyalar

Detaylı

LKS2. Sistem İşletmeni

LKS2. Sistem İşletmeni LKS2 Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2007 İçindekiler Sistem Yönetmeni... 4 Yönetim... 5 Terminaller... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 6 Gruplar... 7 Kullanıcılar... 8 Kullanıcının

Detaylı

BIP (Bayi İletişim Portalı) Kullanıcı Dökümanı

BIP (Bayi İletişim Portalı) Kullanıcı Dökümanı BIP (Bayi İletişim Portalı) Kullanıcı Dökümanı BIP, BSH Ev Aletleri bayilerinin kullanımı için hazırlanan; mevcut uygulamalara tek ekrandan giriş yapmalarını sağlamak; sıkça kontrol ettikleri Stok Durumu,

Detaylı