KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA."

Transkript

1 KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA. İLERİ FORMÜL ENERJUVE Amway'e özel patentli* bir komplekstir. Özel güçlendirici lipit çeşitleri kreatini güçlendirir ve hasarlı saçta bulunan negatif yükü nötrleştirmek için tasarlanmış 18-MEA'yı düzgünleştirir. Güçlü kompleks saça dıştan içe girerek merkezde hasar belirtilerine muhatap olur - içten dışa onarır ve yeniden canlandırır. BENZERSİZ BİTKİSELLER VE BESİN ELEMANLARI Mükemmel saç doğa ve bilimin mükemmel dengesiyle gerçekleşir. Bu nedenle SATINIQUE koleksiyonundaki her formül bitkiseller ve besin elemanları karışımı da içerir. Enerji veren Ginseng'den yeniden canlandırıcı Pro-Vitamin B5'e kadar bitkisel bileşenlerimiz ürünlerimizin yenilikçi formüllerini desteklemek ve saçın doğal güzelliğini artırmak için titizlikle seçilmiştir. *Amerika patentlidir

2 SATINIQUE KOLEKSİYONU SAÇLARIN GÜCÜNÜ ORTAYA ÇIKARIN. 21'inci yüzyılın saç bakım sistemini takdim ediyoruz. Her çeşit saç ihtiyacı için özel çözümler sağlayan Saçlar hayatımızı değiştirir. Saçlar bizim kim olduğumuzu duygusal ve dinamik bir şekilde ifade eder. komple bir bakım ve şekillendirme koleksiyonu. Özgün ENERJUVE kompleksi ile güçlendirilen saça SATINIQUE'de biz bilimseli duyusal ile birleştirerek saçları tam potansiyeline yükseltiyoruz. Özgün, yüksek aynı anda hem enerji verir hem de saçı gençleştirerek göz alıcı sonuçlar sağlar. teknolojili saç bakım ürünlerimiz saçın ihtiyacı olan şeyi karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır, Saçı düzgünleştirir 1 ve güçlendirir 2 Saç boyasını uzun süre yıkamaya karşı korur 3 Sadece bir kullanışta ve daha sonra çatal saç uçlarını onarır 4 Serimizdeki her ürün saçı sağlık ve canlılık içinde tekrar canlandırmak için formüle edilmiştir. Böylece sizin saçların gerçek gücünü ortaya çıkarmanız mümkün olur. KULLANACAKSINIZ, BÜYÜLENECEKSİNİZ VE DEĞİŞİMİ YAŞAYACAKSINIZ. Yeni SATINIQUE Koleksiyonunu deneyin - koleksiyon bilimi, doğayı ve güzelliği tam bir yeni yöntemle birleştiriyor. (1) Nemlendirici Koleksiyon için Sistem beyanı, (2, 3) Boyalı Saçlar için Onarıcı Şampuan Beyanı, (4) Gece Onarım Bakımı beyanı

3 KULLAN: PERFORMANS Her şey dışarıdan içeriye doğru başlar. Yeni SATINIQUE ve ileri ENERJUVE Kompleksi saçınızı onarır ve tekrar enerji şarj eder. Böylece saçları pozitif, enerji kazanmış ve sağlıklı durumuna geri döndürür. Aktif bitkiseller ve besin elemanları sizi ve saçlarınızı her zaman olduğundan daha da güzel bırakır. BÜYÜLEN: DENEYİM Harika görünmenin zevkini tadın. İlginç formüller, SATINIQUE'in üç yeni özgün parfümüyle zenginleşerek saçlara ve duyulara çiçek açtırır. Aromatik meyveler ve taze çiçekler seveceğiniz çoklu duyusal bir deneyim sağlar. DEĞİŞİMİ YAŞA: GÜÇ Satinique'in enerji ve canlılığı, saçlarınız zindeliğinizin esin verici bir yansıması haline geldiğinde, sizi içten dışa doğru pozitif bir şekilde dönüştürür. Kendinizi yeniden canlanmış, günü güvenle ve görkemle karşılamaya hazır, güzelliğinizi dünyaya yaymaya hazır durumda hissedersiniz.

4 ONAR. CANLANDIR. hayata hazirla. Boyalı Saçlar İçİN onarıcı ŞampuaN ve Saç Kremİ Sülfatsız SAtINIQUE Boyalı Saçlar İçin Onarıcı formüller ENERJUVE nin gücünü kullanarak yıpranmış ve boyayla işlem görmüş saçı onarır ve korurken parlaklığı artırır. Nar ve Üzüm Çekirdeği Özleri karışımı gücü ve canlılığı destekler. Çatal uçların onarılmasına ve önlenmesine yardım ederek yıpranmış saçı canlandırır.* Saçı daha kuvvetli yapar.* Boya daha uzun süre daha gerçek renginde kalır ve saç boyasını uzun süre yıkamaya karşı korur.** *Boyalı Saçlar için Onarıcı Şampuan, Saç Kremi, Canlandırıcı Maske ve Çift Etkili Koruyucu Sprey şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında **Boyalı Saçlar için Onarıcı Şampuan Beyanı

5 hacimlendir. CANLANDIR. ENERJİyİ SEV. ekstra HacİmleNDİrİcİ ŞampuaN ve Saç Kremİ SAtINIQUE Ekstra hacimlendirici formülleri ENERJUVE nin gücünü harekete geçirerek narin, ince veya cansız saçları yeni bir dolgunluk, hacim ve yaşam düzeyine yükseltir. hafif Macadamia Cevizi yağı ve Soya Proteini ile harmanlanan ürün saçın hacimlenmesini ve boyut kazanmasını hızlandırır. İnce saçları yeni bir dolgunluk düzeyine yükseltir. Saç dolgun ve kalın görünür.* Statik elektriklenmeyi azaltır * Ekstra Hacimlendirici Şampuan ve Saç Kremi şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında.

6 yumuşak. PÜRÜZSÜZ. OLAĞANÜStÜ PARLAK. NemleNDİrİcİ ŞampuaN ve Saç Kremİ SAtINIQUE Nemlendirici formülleri ENERJUVE nin gücünü harekete geçirerek kuru saçı kökünden ucuna kadar derinlemesine nemlendirir ve yeniden su desteği sağlar. Kukui tohumu yağı ve Pro-Vitamin B5 in yardımıyla susuz kalmış saçı zenginleştirerek dramatik bir yumuşaklık, düzgünlük ve parlaklık desteği sağlar. Bir kullanıştan sonra hayati önemdeki nemi geri kazandırır. Elektriklenmeyi önler. Saç parlak görünür, yumuşak hissedilir.* Saçı düzgünleştirir.* * Nemlendirici Şampuan, Saç Kremi ve Düzleştirici Losyon şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında.

7 ÖZEN GÖStER. temizle. tamamen CANLANDIR. 2 Sİ 1 arada ŞampuaN ve Saç Kremİ SAtINIQUE 2 si 1 Arada Şampuan ve Saç Kremi formülü ENERJUVE nin gücünü harekete geçirerek saçı zahmetsizce temizler ve besler. Saç mükemmelce temizlenir, enerji kazanır ve ferahlatıcı bir canlılıkta hissedilir. Borage (hodan) tohumu yağı ve E Vitamini ile karıştırılan ürün saçın nemlenmesine ve korunmasına yardım eder. tek bir basit adımda saçın daha sağlıklı görünmesini sağlayan beslenme sunar. Saç yumuşak hissedilir, saçı taranması kolay ve sağlıklı görünür bırakır. her kullanışta nazikçe temizler ve yumuşatır. Günlük temizlik ve şekillendirme için mükemmeldir.

8 yenile. NEMLENDİR. SAÇ StİLİNİ tekrar CANLANDIR. canlandırıcı maske SAtINIQUE Canlandırıcı Maske, Boyalı Saçlar İçin Onarıcı Şampuan ve Saç Kremi ile birlikte çalışarak çatal uçları onarır, yumuşaklığı geri kazandırır ve çok şiddetli hasar görmüş saçı bile güçlendirir.* takviye edici uygulama ENERJUVE ile birleşerek şekillendirme işleminden önce saçı onarır ve derinlemesine yumuşatır. Çevresel hasara karşı saçların korunmasına yardım eden Üzüm Çekirdeği Özü ve saçları sağlıklı ve nemli bırakmak için Kukui tohumu yağı ile karıştırılmıştır. Çatal uçların onarılmasına ve önlenmesine yardım eder. her bir saç telini güçlendirip korurken saç içinde derinlemesine çalışır. tüm saç tipleri içindir, fakat özellikle stresli veya hasar görmüş yahut boyalı saçlar için iyidir. her gün kullanılacak kadar naziktir. * Boyalı Saçlar İçin Onarıcı Şampuan ve Saç Kremi, Çift Etkili Koruyucu Sprey ve Canlandırıcı Maske şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında (yalnız maske ile 6 defaya kadar daha kuvvetli).

9 ŞEKİLLENDİR. SPREyLE. GÜÇLÜ SAÇLARA ULAŞ. SoNlaNDırıcı Saç Spreyİ SAtINIQUE Sonlandırıcı Saç Spreyi bütün gün boyunca uzun süre kalıcı, orta bir tutuş sağlayan buğu şeklinde ince bir saç spreyidir. Şekillendirilmiş saçları kalıcı bir şekilde kaldırarak cilalar, tüm gün boyunca nem direnci, maksimum kontrol ve parlaklık sağlar. yumuşaklık hissiyle kalıcı tutuş ve kontrol. Günde birkaç defa kullanılacak kadar naziktir. Saç stillerini ayarlamak, uçuşan saçları kontrol etmek ve cilalı görünümler için mükemmeldir. tüm gün nem direnci.

10 yumuşak. NEMLENDİRİCİ. hassas yapida. Kepeğe KarŞı etkili ŞampuaN SAtINIQUE Kepeğe Karşı Etkili Şampuan formülü ENERJUVE nin gücünü harekete geçirerek saçı ve saç derisini yıkar, böylece kepek azalmasına yardım eder ve saç derisine nem sağlar. Arındırma ve nemlendirmeye yardım için Avokado ve E Vitamini ile karıştırılmıştır. Çinko Pyrithione kepek kontrolüne yardım eder ve kuru, kaşıntılı saç derisini rahatlatır. Deri parçacıkları ve kuruluk azaldığından saç derisi yatışır ve saç sağlıkla ışıldar. 4 hafta sonra panelistlerin tamamı kepeklerde bir azalma gördü.* * Kepeğe Karşı Etkili Şampuan ve Saç Derisi İçin Tonik şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında, Stephen Klinik Araştırması C12-C001.

11 CANLANDIR. DEStEKLE. GÖRÜNÜMÜNÜ GÜÇLENDİR. Saç DöKülmeSıNe KarŞı ŞampuaN ve Saç Kremİ SAtINIQUE Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Saç Kremi saç derisine enerji verir ve uyarır, böylece kırılgan, ince veya incelmiş saçın kopması nedeniyle gerçekleşen saç dökülmesinin azaltılmasına yardım eder. ENERJUVE nin gücüyle beraber saç folikülünün beslenmesi için özgün bir formül sunar. Saç derisinin soyularak yenilenmesine yardım eden ve diğer saç derisi uygulamalarının daha etkili emilmesini sağlayan Ginseng ile antioksidan özellikleri sayesinde sağlıklı saçın büyümesini destekleyen Dut yaprağı Özü karışımını içerir. yeni saç büyümesini teşvik eden sağlıklı bir saç derisi ortamının sağlanmasına yardım eder. Binlerce saç telini dökülmekten kurtarır. Daha kalın, daha dolgun görünen saça yardım için dolaşımın uyarılmasına yardım eder.* Ayda 1800 saç telini kurtarır. * Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, Saç Kremi ve Saç Derisi İçin Tonik şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında.

12 DEStEKLE. GÜZELLEŞtİR. RENGİNİ PARLAKLAŞtIR. çift etkili Koruyucu Sprey SAtINIQUE Çift Etkili Koruyucu Sprey özellikle boyalı saçlar için formüle edilmiştir. Şeffaf sprey saçın çevreye karşı doğal savunmasını restore eder ve saçı UV ışınlarının ve saç şekillendirme işleminin zararlı etkilerinden korur. Sönük, kuru saçın yeniden canlanmasına yardım eden Nar Özü ile harmanlanmıştır. UV ışınlarının neden olduğu boya solmasını azaltarak rengi daha uzun süre daha gerçek tutar. Parlaklık yaratırken kuruluğu ve kırılganlığı önlemek için nem ekler tüm saç tipleri içindir, fakat özellikle renk solmasına eğilimi olan boyanmış saça yardımcıdır. Saçı daha kuvvetli yapar.* * Boyalı Saçlar İçin Onarıcı Şampuan, Saç Kremi, Canlandırıcı Maske ve Çift Etkili Koruyucu Sprey şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında.

13 GÜÇLENDİR. KORU. MÜKEMMEL SAÇ BAKIMI SAĞLA. Gece onarım BaKımı Saçta kalan uygulaması ve yağsız, hafif formülü ile SAtINIQUE çok hasar görmüş saçın ve çatal uçların onarılmasına yardım eder. Siz uyurken güçlendirilen kütiküller gelecekteki hasara karşı korunmaya yardım eder. Sönük, kuru saçın yeniden canlanmasına yardım eden Nar Özü ve saçın çevresel hasara karşı korunmasına yardım eden Üzüm Çekirdeği Özü ile harmanlanmıştır. Çok hasar görmüş kuru, işlenmesi zor saç için mükemmeldir. Boyalı saç için güvenlidir. Uzun süre kalıcı düzgünlük ve yumuşaklık sağlar. hızla emilir ve yastıkta kalıntı bırakmaz. Sadece bir kullanışta çatal saç uçlarını büyük ölçüde onarır.

14 DÜZGÜN. İPEKSİ. SOFİStİKE SAÇ ŞEKİLLENDİRME. DüZleŞtİrİcİ losyon SAtINIQUE Düzleştirici Losyon saç şekillendirme sırasında yitirilen su miktarını azaltarak saçlara karşı termal (ısı) koruma sağlar. Şekillendirme sırasında saç yatıştırılır ve düzgünleştirilerek gün boyunca nem direnci kazanır. İçine karıştırılan Kukui Fındığı yağı saç gövdesine girerek saçı sağlıklı görünür ve nemlenmiş bırakır. Saçları şekillendirme işleminden koruyan Phytantriol içerir. Sönük, kuru veya işlenmesi zor saçı güzel, düzgün, parlayan saça dönüştürmek için mükemmeldir. Saçların uzun süre düzgün kalmasına yardım eder.* Saçı daha düzgün tutar.* her gün kullanılacak kadar naziktir. * Nemlendirici Şampuan, Saç Kremi ve Düzleştirici Losyon şeklinde bir sistem olarak kullanıldığında.

15 DÜZLEŞtİR. PARLAKLIK KAt. IŞILtINI GÖStER. parlaklaştırıcı Sprey SAtINIQUE Parlaklaştırıcı Sprey tüm saç tipleri için, özellikle saç mat veya kuru ise saçlara anında bir parlaklık veren, hafif tutuşta ve hafif bir spreydir. Nemlendirme ve parlaklığı artırma yeteneği nedeniyle özellikle seçilmiş Argan yağı ile harmanlanmıştır. Saçın doğal renk parlaklığını artırır. Uçuşan saçları hizaya sokarken kıvırcıklığı kontrol eder. yağsız formül saçların ağırlaşmasını önler.

16 ŞEKİL VER. BİÇİMLENDİR. EN İyİ StİLİNİ MUhAFAZA Et. mat DoKulu Wax SAtINIQUE Mat Dokulu Wax orta yoğunlukta, doğal bir tanım yaratarak saçların kolayca tutulmasını ve şekillendirilmesini sağlar. Vax tek tek saçlara yapışarak bütün gün boyunca yerinde kalmasını sağlar. Orta tutuş düzeyinde saçları ayırır ve tanımlar. tüm saç tipleri içindir ve doku ve tanım yaratmak üzere kısa saç stilleri için idealdir. Saçlar doğal görünen bir son örtü içerir ve asla yağlı görünmez. Saç üzerinde görünmez; kumaşlarda asla kendini göstermez.

17 DÜZGÜNLEŞTİRME ŞEKİL verme. ÜsTÜN ŞEKİLLENDİRME ÖZELLİĞİ ŞEKİLLENDİRİCİ KREm satinique Şekillendirici Krem özellikle saç kıvırcıklığı için geliştirilmiştir. saçı düzgünleştirir, şekillendirir ve uçuşan saçları azaltır. Böylece saçlar istenilen şekli kolayca alır ve uzun süre kontrol edilebilir. Kukui Tohumu Yağı ve E Vitamini ile harmanlanan ürün saçları sağlıklı görünür, nemlenmiş ve pırıl pırıl bırakır İçerdiği Yumuşatıcılar ve Polimerler kıvırcıklık tanımını artırır Sertlik yaratmadan saç şeklini tutar Her gün kullanılacak kadar naziktir Nemli veya kuru saçta kullanılabilir Yapışkanlık hissi, pullanma olmaz KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA.

18 SAç DERİNİZİ LEYİN. GENÇLEŞTİRİN. CANLANDIRIN. Saç DERİSİ İçİN TONİK SATINIQUE Saç Derisi için Tonik daha kalın, daha dolgun görünen saçı destekler. Patentli doğal bitki özleri karışımı olan benzersiz saç Derisini Canlandırıcı Kompleks içerir*. Saw Palmetto (Cüce Palmiye), Yeşil Roybos (Afrika Kızıl çayı), Meyankökü Özü ile harmanlanmıştır Canlandırıcı etkileri olan ve Japon bitkilerinden çıkarılan Shiso Özü içerir Kırılma nedeniyle oluşan saç kaybının azalmasına yardım eder Tahrişin azaltılmasına yardım eder ve masajla uygulandığında saç derisine enerji verir Kuru, kaşıntılı saç derisinin rahatlamasına yardım eder ve saç derisinde nemi artırır Kepek kontrolüne yardım eder KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA. * Amerika patentli # 8,197,865 B2