ARAGONİT AKİK FLORİT SAFİR MERCAN FLORİT İNCİ LAL MERCAN ONİKS ARAGONİT AKİK FLORİT AKİK FLORİT SAFİR MERCAN FLUORITE Pearl Garnet CORAL Garnet ONYX

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ARAGONİT AKİK FLORİT SAFİR MERCAN FLORİT İNCİ LAL MERCAN ONİKS ARAGONİT AKİK FLORİT AKİK FLORİT SAFİR MERCAN FLUORITE Pearl Garnet CORAL Garnet ONYX"

Transkript

1

2 ARAGONİT Yeşim AKİK Yakut FLORİT ONİKS SAFİR Yakut MERCAN AKİK FLORİT Turkuaz İNCİ Yeşim LAL ZÜMRÜT MERCAN LAL ONİKS İNCİ ARAGONİT Yeşim AKİK Yakut FLORİT Yeşim AKİK Yakut FLORİT ONİKS SAFİR Yakut MERCAN FLUORITE Turquoise Pearl Jade Garnet CORAL Garnet EMERALD ONYX Pearl ARAGONITE Jade AGATE Ruby FLUORITE ONYX SAPPHIRE Ruby CORAL AGATE FLUORITE Turquoise Pearl Jade Garnet FLUORITE Turquoise Pearl Jade Garnet

3 ANADOLU YAKASININ YÜKSELEN YERLEŞİM ALANI KURTKÖY Sizin için bir proje hazırladık. İstanbul da ama onun yıkıcı gürültüsünden uzak, kentin yanı başında ama doğa ile iç içe, Sabiha Gökçen Havaalanı na ise yalnızca beş dakika uzaklıkta. Üstelik lüks sınıfının her tür olanağını size yaşatacak bir proje: Houses & Suites. Sizi bir başka dünyaya taşıyarak içine adım attığınız andan itibaren günün tüm yorgunluğundan kurtulabileceğiniz, havuzunda serinleyip spor merkezinde o gün kafanızı işgal eden tüm olumsuz düşüncelerden sıyrılabileceğiniz, evinize girerken su yollarının kenarında yürüyebileceğiniz bir proje Houses & Suites. HOUSES & SUITES NEREDE YER ALACAK? Biliyorsunuz Kurtköy İstanbul un yeni yerleşim alanlarından biri. Kent olağanüstü genişlemesini Anadolu yakasında da sürdürürken Kurtköy adını temiz havası ve sağlam zemini ile duyurdu. Öte yandan Kurtköy İstanbul un en düzenli yerleşim yerlerinden biri. Sabiha Gökçen Havaalanı nın yanı başında bulunan Kurtköy de oturmak İstanbullular için giderek bir ayrıcalık haline de geldi. Kent dışı gezilere giderken ve dönerken neredeyse hiç zaman harcanmaması insanların Kurtköy ü yaşama yeri tercihlerinde birinci sıraya oturtmalarına neden oluyor. Houses & Suites e bu yolla ulaşabilirsiniz. You can reach Houses & Suites from this route. THE RISING RESIDENTIAL AREA OF THE ANATOLIAN SIDE KURTKÖY We have prepared a project for you. In Istanbul, yet far from her destructive noise, at the city's doorstep, but nestled in nature, and a mere five minutes from the Sabiha Gökçen Airport. A project that will allow you to experience all the amenities of the luxury class: Houses & Suites. Houses & Suites is a project that will carry you off into a new world, where you can shake off the exhaustion of the day as soon as you step into it, you can relax in its pool and break free of all the negative thoughts that have "invaded" your head during the day, and walk along the water ways as you enter your house. WHERE WILL HOUSES & SUITES BE LOCATED? As you know, Kurtköy is one of the newer residential areas in Istanbul. While the city continued its extraordinary expansion also in the Anatolian side, Kurtköy made its name for its fresh air and sound ground. On the other hand, Kurtköy is one of the most organized residential areas in Istanbul. Living in Kurtköy, right beside the Sabiha Gökçen Airport has become a privilege for Istanbulites. Spending virtually no time at all when going on or returning from national trips lead people to select Kurtköy as their first choice for residential places.

4 HAYALLERİ ZORLAYAN PROJE Bilirsiniz her tasarımın bir hikayesi, hayal çerçevesi vardır. Houses & Suites Projesi ni tasarlarken doğa ile mekanı birleştirme düşüncesinin çok güzel bir uygulamasına tanık oluyorsunuz. Sizler için bir dalyan hayal ettik ve o doğal ortamın içine bir yaşam koymayı düşündük. Çünkü en güzel mekan doğanın kendisidir. Houses & Suites Projesi işte bu düşüncenin yaşam bulmuş halidir. Tasarıma başlarken sanki orada daha önceden doğal bir veri varmış, dalyan varmış ve onlar da etrafında şekiller yapmış, bir yaşam kurmuş gibi bir fikirle işe başladık. Projeyi çizilirken dalyanın içinde adalar yer aldı ve Adaların üzerinde daha özelleşmiş mekanlar oluşturma fikri gelişti. Houses & Suites te kendi içinde suyun karayla, camın cepheyle ilişkisi gibi bir tasarım gözetildi. Hem plan düzleminde hem düşeyde dalyandaki karayla suyun ilişkisi kullanılarak size en güzel yaşam alanlarının sunulması amaçlandı. A PROJECT THAT STRETCHES THE LIMIT OF IMAGINATION You know each design has its story and a frame of imagination. In the design of the Houses & Suites Project, you witness a lovely application of the concept of marrying nature and space. We have imagined a weir for you and thought of setting a life within that natural environment. Because the most beautiful space is nature itself. The Houses & Suites Project is the incarnation of this idea. As we started the design, we began with the idea of assuming there had been a natural site, a weir, and we had created forms and established a lifestyle around it. The drawing of the project came to include the islands and the idea of creating more specialized spaces on the Islands emerged. The design principle embraced in Houses & Suites resembled the relationship of water with land, and glass with the façade. The aim was to utilize the relationship between land and water in the weir, both on the design plane and in the vertical, offering you the most beautiful living spaces.

5 TM LEED SERTİFİKASINA ADAY PROJE: HOUSES & SUITES Houses & Suites Projesi Ekolojik Bina Değerlendirme Sistemi olan LEED (Leadership in Energy and Enviromental Design) sertifikasına sahip olacaktır yılından beri ABD Yeşil Bina Konseyi (U.S. Green Building Council- USGBC) tarafından verilen LEED sertifikası, klasik binalara göre daha sağlıklı, çevreye saygılı, işletme giderleri ile daha ekonomik ve kârlı olan yüksek performanslı binaları tanımlayan bir sürdürülebilirlik standardıdır. LEED kapsamında ABD nin 50 eyaletiyle dünyada 30 ülkede toplam 99 kilometrekarelik alana yayılan 14 bin proje gerçekleştirildi. LEED sistemiyle enerji verimlilik artırılırken atmosfere salınan CO2 gazı da azaltılabiliyor. Bu sertifikayı alan binalar yeşil bina unvanı ile prestij kazanırken değerleri de büyük oranda artıyor. LEED sertifikalı yapılarda anahtar kaynaklar geleneksel binalara göre daha verimli kullanılırken daha sağlıklı yaşam koşullarına sahip oluyor, yapının çevre ile ilişkilerindeki olumsuz etkiler en aza indiriliyor. En büyük çabamız; Projelerimizdeki mimariyi, şehir planlamacılığı ile iç içe bir şekilde geliştirmek ve bir şeyler üretirken kendini ve çevresini tüketmeyen, yenilebilir ve gelecek kuşakların yaşam hakkı ortamını koruyan bir olgu yaratarak hayata geçirmektir. PROJECT THAT IS A CANDIDATE FOR LEED CERTIFICATION: HOUSES & SUITES The Houses & Suites Project shall be certified by the Ecological Building Assessment System, LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) certification. The LEED certificate awarded by the U.S. Green Building Council- USGBC since 2000, is a sustainability standard identifying high performance buildings that are more healthy, environmentally friendly, and more economical and profitable in terms of operational costs as compared to traditional buildings. Within the scope of LEED, 14 thousand projects spread over 99 square kilometers in 50 states in the USA and in 30 countries around the world have been implemented. The LEED system facilitates increasing energy efficiency while decreasing CO2 gas released to the atmosphere. LEED certified buildings gain prestige with the title of green building, with a substantial increase in their value. In LEED certified buildings, key resources are used more efficiently than traditional buildings, while more healthy living conditions are assured and the negative impacts of the building in its relationships with the environment are minimized. Our greatest endeavor is to develop the architecture of our projects in close relation with city planning and to create and implement a concept that does not consume itself and its environment when it is producing something, one that is renewable and preserves the environment, the birthright of future generations.

6 BÖLGEYE DE ER KATACAK PROJE The World of Via / Port projesinin devamı niteliğinde gerçekleştirilecek olan Houses & Suites projesi, gerek mimari gerek sunduğu yaşam tarzı ile bölgeye değer katacak. Toplamda m2 lik bir arazi üzerine konumlandırılan 4 blok ve Villa kısmındaki ünitelerden oluşan 617 dairelik projede daire büyüklükleri 57 m2 den başlayıp 205 m2 ye kadar gitmektedir. PROJECT WILL ADD VALUE TO THE AREA The Houses&Suites project that will be an extension of the World of Via/Port project will add value to the area with its architecture as well as the lifestyle it offers. In the project consisting of 617 apartments in 4 blocks and units in the Villa section, sprawled on a total area of m2, apartment sizes range from 57 m2 to 205 m2.

7 HOUSES & SUITES Şu anda Houses & Suites e adım atıyoruz. İçeri girdiğiniz andan itibaren sizi modern mimari ve doğa karşılıyor. HOUSES & SUITES Now we are stepping into Houses & Suites. Modern architecture and nature welcomes you from the moment you come in.

8 SEÇKİN BİR PROJE The World Of VIA/Port projesinin son halkası olan Houses & Suites, gerek mimarisi gerek sosyal yaşam alanlarıyla, gerekse sunduğu ayrıcalıklı etkinlikleriyle ve konumuyla dikkatleri üzerine çekerek öne çıkıyor. ELITE PROJECT Nature welcomes you from the moment you come in. The final link in the World of VIA / Port Project, Houses & Suites draws attention with its architecture, its social living areas, as well as its location and the privileged events it offers.

9 YÜZDE 80 YEŞİL ALAN Tüm siteyi kuşatan ağaç kenarlarında uzanan su yollarını kat ederek evinize gidiyorsunuz. Houses &Suites in toplam alanının yüzde 80 i özel peyzajla düzenlenmiş yeşil alana ayrıldı. Yapay göletler, yürüme alanları, süs havuzları, dinlenme yerleri, çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği oyun alanları emrinize amade olacak. 80 PERCENT GREEN AREAS You reach your home through water ways lining the trees, enclosing the entire housing complex. 80 percent of the total area of Houses & Suites has been allocated to specially landscaped green areas. Artificial ponds, walking areas, decorative pools, resting spots, and fun play areas for your children will be at your service.

10 AĞAÇLARIN DOYUMSUZ KOKUSU Yolda durup kuş seslerini dinleyin, suyun serinliğini, ağaçların doyumsuz kokusunu içinize çekin. Dilerseniz sitenin içinde bulunan gölün kenarında yürüyüş yapıp doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. DELIGHTFUL SCENT OF TREES Pause on the way and hearken to birdsong, absorb the coolness of water, and the delightful scent of trees. If you like, you can enjoy nature by strolling along the lake within the housing complex.

11 CAFE & RESTAURANT Dünya mutfağından oluşan damak tadınıza uygun zengin menüsüyle alakart Restaurant, her an servise hazır durumda olacak. CAFE & RESTAURANT The á la carte restaurant will be at your service at all times with its rich menu of world cuisine that is sure to appeal to your taste.

12 FİTNES, TENİS VE YÜZME Bilindiği gibi Fitnes sağlıklı ve formda olmak anlamına geliyor. Houses & Suites, Fitness Center ile size bu fırsatı sunuyor. Hafta sonlarında Tenis Kortta geride kalan yedi günün stresini atarken, vücudunuzu da zinde tutun. Açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla on iki ay özgürce yüzebilme lüksüne kavuşun. FITNESS, TENNIS AND SWIMMING As you know, fitness means being healthy and in shape. Houses & Suites gives you this opportunity with its fitness center. On weekends, keep fit while shaking off the stress of the week in the tennis court. Enjoy the luxury of swimming freely around the year in outdoor and indoor swimming pools.

13 SPA & MASAJ Eğer spordan sonra masaj iyi gelir diyorsanız Spa ve Masaj Merkezi de sizleri bekliyor olacak. SPA & MASSAGE CENTER If you enjoy a massage after sports, the Spa and massage center will be awaiting you.

14 KIDS CLUB Siz bunları ya da başka işleri yaparken çocuklarınız yalnız kalmayacak. Onlar da profesyonel eğitmenler eşliğinde hobi ve aktivite alanları olan Kids Club ta gönüllerince eğlenebilecek. KIDS CLUB While you do this and other things, your children will not be left alone. They will be able to have fun at the kids club, at hobby and activity areas under the supervision of professional instructors. TEKNİK DESTEK Houses & Suites te ihtiyaç duyduğunuzda Teknik Destek talebinde bulunabileceksiniz. TECHNICAL SUPPORT In Houses & suites, you will be able to request Technical Support when needed VETERİNER SERVİSİ Houses & Suites ev hayvanlarınızı da düşündü. Veteriner hizmeti talep edildiğinde alınabilecek. VETERINARY SERVICE Houses & Suites has thought of your pets too. Veterinary service will be available on request.

15 ÖZEL REZİDANS HİZMETLERİ Houses & Suites sakinleri talep ettiklerinde Housekeeping, Ambulans, Terzi, Lostra ve Kuru Temizleme hizmetlerinden de yararlanma şansına da sahip olacak. SPECIAL RESIDANCE SERVICES Houses & Suites residents will have the opportunity to avail themselves of Housekeeping, Ambulance, Tailoring, Shoeshine, and Dry Cleaning services upon demand.

16 EVLERİMİZ Sıra Houses & Suites in sıcak yuvalarında. Kapıdan içeri adım attığınızda günün tüm yorgunluğunu hızla atabileceğiniz mekanlar biçiminde düzenlenen evleriniz her türlü servisi sağlarken gereksindiğiniz tüm konforu sunuyor. Dairelerinizde standart olarak merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri bulunacak. OUR HOMES The warm homes of Houses&Suites are next. Your homes that have been organized as spaces where you can quickly shed the fatigue of the day upon stepping in the door provide all services while offering all the comfort you need. Your apartments will be equipped with central heating and cooling as a standard.

17 YAŞAM ALANI Lamine parke kaplı salonunuzda ister koltuğunuza uzanıp bir yandan dinlenirken diğer yandan televizyonunuzu seyredin, ister devasa pencerenizden manzarayı seyredin, seçim sizin LIVING ROOM In your living room with laminated parquet flooring, recline on your chair while watching television, or gaze at the view from your vast window, the choice is yours

18 MUTFAK Zemini seramikle kaplı, ferah, hiç sıkılmadan rahat rahat işlerinizi yapabileceğiniz işlevsel mutfaklar hazırlandı sizler için ankastre fırın, ocak ve davlumbazı da hazır halde. BANYO Her gün defalarca kullanılan seramik zeminli, her türlü konfora sahip banyolar size keyifli anlar sunacak KITCHEN Spacey, functional kitchens with ceramic flooring have been prepared for you to do work comfortably without being bored comes with built-in oven, cooker, and range hood. BATHROOM Bathrooms with ceramic flooring and all kinds of comfort will offer pleasurable moments as you use them many times during the day

19 MERCAN Terazi, balık ve boğa burcunun taşıdır. Aile içinde ve arkadaşlar arasında saygınlığın güçlendirilmesine yardımcı olur. Atılacak adımlarda bilinçli ve kararlı olmayı, olumsuz yargılamalara karşı güçlü durmayı sağlar. Kişinin ruhsal anlayışını güçlendirir. Saflığın ve dengenin korunmasını sağlar. Mercan nazara karşı da kullanılırken konsantrasyon eksikliğini giderdiği söylenir. Organik bir taş olan Mercan ın adını taşıyan konutlarımızın sahiplerine tıpkı taşın vücudu tedavi edici gücü gibi sağlıklı bir yaşam sağlamasını diliyoruz. CORAL It is the stone of Libra, Pisces and Taurus. It helps reinforce reputability among family and friends. It helps the individual to be conscientious and decisive when taking steps, and to stand strong against negative judgment. It strengthens spiritual insight of the individual. It preserves purity and balance. While coral is also used to protect against the evil eye, it is reputed to alleviate lack of concentration. We wish Coral, an organic stone bless the owners of our such named homes a healthy life as the stone s power to heal the body. LÂL Koç, akrep, oğlak ve kova burçlarının taşı olarak bilinir. Heyecan ve boşluk duygularına kapıldığınızda, dengenizi korumanıza yardımcı olur. Dinginlik hissi verir. Böylece yapmanız gereken işlerin üzerine sırayla gitmenizi sağlar ve kapasitenizin arttığını hissettirir. Bilhassa kan damarları için çok yararlı bir taş olan Lal, hayal gücünü harekete geçirir, sevgi ve şefkati sembolize eder. Dairenizde huzurlu ve dingin bir yaşama merhaba diyeceksiniz. GARNET It is known as the stone of Aries, Scorpio, Capricorn, and Aquarius. It helps you maintain your balance when in the grip of nervousness and emptiness. It conveys a sense of serenity. In this way it allows you to tackle your tasks in order and makes you feel that your capacity has increased. Especially beneficial for blood vessels, Garnet sparks the imagination, and symbolizes love and tenderness. You will welcome a life of peace and serenity in your apartment. 1+1 Mercan / Coral Brüt Alan / Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 18,50 m 2 Banyo / Bathroom 4,90 m 2 Yatak Odası / Bedroom 12,17 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m Lâl / Garnet Brüt Alan /Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 20,50 m 2 Banyo / Bathroom 4,90 m 2 Yatak Odası / Bedroom 12,15 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m 2.

20 ONİKS Değerli bir taştır ve kişinin konsantrasyonunu sağladığı gibi nazara karşı da kullanılır. Aslan burcuyla ilişkilidir. Konsantrasyonu sağlayarak kaygıları gideren Oniks in kadın erkek kutuplaşmasını dengelediği ve ilişkileri kuvvetlendirdiği ileri sürülür. Oniks adını taşıyan konutlarımızın da sahiplerine aynı etkileri sağlamasını diliyoruz. ONYX It is a precious stone that aids concentration and is used to protect against the evil eye. It is affiliated with the sun sign Leo. It is suggested that by assuring concentration and alleviating anxiety, Onyx balances the polarity between man and woman and that it strengthens relationships. We wish our homes that are named after Onyx have the same effects on their owners. ARAGONİT Dünyadaki en eski taşlardan biri. Bu yüzden Şifa Gücünün yüksek olduğuna inanılıyor. Sahip olan kişiyi sakinleştirdiği, daha barış içinde, daha huzurlu hissettirdiği ileri sürülüyor. Aragonit tipi konutlarımızın sahiplerine sakin, barış içinde ve huzurlu bir yaşam getirmesini diliyoruz. ARAGONITE It is one of the oldest stones in the world. Thus it is believed to have high Healing Power. It is reputed to calm the wearer, and make him or her feel more serene, more at peace. We hope our Aragonite type residences bring their owners a calm, peaceful, and serene life. 1+1 Oniks / Onyx Brüt Alan / Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 24,50 m 2 Banyo / Bathroom 4,90 m 2 Yatak Odası / Bedroom 12,15 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m Kuvars / Quartz Brüt Alan /Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 30,50 m 2 Banyo / Bathroom 5,20 m 2 Yatak Odası / Bedroom 12,33 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m 2.

21 YEŞİM Astrolojik olarak koç, boğa, ikizler, başak ve terazi burçlarının taşıdır. Elde tutulduğunda ısınarak rahatlatıcı bir duygu verdiği ileri sürülen bu taşın adını taşıyan konutlarımızın sahiplerine tıpkı Yeşim gibi sımsıcak bir ortam sunmasını, en yorgun anlarda onlara yeniden enerji vermesini diliyoruz. JADE Astrologically, it is the stone for the sun signs Aries, Taurus, Gemini, Virgo, and Libra. We hope that this stone that is purported to get warm and give a relaxing feeling when held in one's hand offers the owners of our homes that bear its name a warm environment like Jade and give them energy when they are most fatigued. AKİK Hemen hemen tüm burç özelliklerine uyan bir taş olan Akik in, bedendeki gerginliği azaltıp, zihni kuvvetlendirdiği, tehlikeden koruduğu, uykusuzluğa ve nazara iyi gelen özelliklere sahip olduğu ileri sürülür. Canlılık veren bir enerji sağladığı belirtilen Akik in adını taşıyan konutlarımızın sahiplerine tıpkı Akik gibi enerji dolu bir yaşam sağlamasını diliyoruz. AGATE It is claimed that Agate, which is a stone that is harmonious with the characteristics of all sun signs relaxes tension in the body, that it strengthens the mind, protects from danger, and is beneficial for insomnia and the evil eye. We hope that Agate which is stated to provide a rejuvenating energy offer the owners of our homes bearing its name a life that is as full of energy as Agate. 2+1 Yeşim / Jade Brüt Alan / Gross Area 84,00 m 2 Yaşam Alanı / Living room 18,15 m 2 Yatak Odası / Bedroom 7,80 m 2 Ebv. Yatak Odası / Bedroom (Parents) 11,85 m 2 Banyo / Bathroom 4,30 m 2 Antre / Entry 6,95 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m Akik / Agate Brüt Alan / Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 20,15 m 2 Yatak Odası / Bedroom 8,10 m 2 Ebv. Yatak Odası / Bedroom (Parents) 12,15 m 2 Banyo / Bathroom 4,20 m 2 Antre / Entry 6,22 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m 2.

22 FLORİT Taşıyanlarda dikkati artırdığı, yetersizlik duygusunu yok ettiği ileri sürülen Florit in mutsuzluk anlarında kişiye bu duygudan uzaklaşmasında yardımcı olduğuna inanılır. Enerjisi, yatıştırıcı ve huzur verici olan Florit in adını taşıyan konutlarımızın sahiplerine aynı güçleri sağlayarak onlara canlı bir yaşam sunmasını diliyoruz. FLUORITE It is believed that Fluorite that is purported to increase attention and eliminate the feeling of inadequacy in the wearer helps the individual lose his or her unhappiness. We wish our homes bearing the name of Fluorite whose energy is soothing and restful give the same strength to their owners and offer them an exuberant life. 2+1 Florit / Fluorite Brüt Alan / Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 28,00 m 2 Yatak Odası / Bedroom 8,05 m 2 Ebv. Yatak Odası / Bedroom (Parents) 11,61 m 2 Banyo / Bathroom 5,60 m 2 Antre / Entry 8,70 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m 2.

23 TURKUAZ Sakinlik, huzur ve mutluluk verir. Konsantrasyon taşıdır. Yaşlanmayı geciktirdiği, kaygıları gidererek insanın ileriye güvenle bakmasını sağladığı ileri sürülen bu taşın adını taşıyan konutlarımızın da sahiplerine aynı güven duygusunu vererek başarı dolu bir gelecek sunmasını diliyoruz. TURQUOISE It gives serenity, peace, and contentment. It is the stone of concentration. We wish that our homes bearing the name of this stone which is claimed to delay aging, and help the wearer lose his or her anxieties and look ahead with confidence brings the same confidence and a successful life to their owners. 2+1 Turkuaz / Turquoise Brüt Alan / Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 26,50 m 2 Mutfak / Kitchen 10,00 m 2 Antre + Koridor / Entry + Corridor 10,00 m 2 Banyo / Bathroom 4,90 m 2 Ebv. Banyo / Bathroom (Parents) 3,25 m 2 Yatak Odası / Bedroom 8,30 m 2 Ebv. Yatak Odası / Bedroom (Parents) 17,70 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m 2.

24 İNCİ İnci, elde edilişinin çok zahmetli olması ve nadir bulunması ile değerli süs eşyaları arasına giren İnci kadınların gözdeleri arasındadır. Kişide özgüveni artırdığı, zorluklara karşı korunma, dayanma gücü verdiği ileri sürülen İnci tipi konutlarımızın da sahiplerine bu taş gibi parlak ve duru bir yaşam getirmesini diliyoruz. PEARL Pearl which rises to the rank of a precious ornament due to its rarity and the difficulty with which it is obtained is a favorite of women. We wish our homes named after the Pearl that is thought to bolster self-confidence, and gives the strength to guard against and cope with difficulties bring their owners a life that is as shiny and clear as this stone. ZEMİN KAT 1. KAT 2+1 (DUBLEKS / DUPLEX) İnci / Pearl Brüt Alan / Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 37,00 m 2 Hol / Hall 8,00 m 2 Banyo / Bathroom 5,85 m 2 Ebv. Banyo / Bathroom (Parents) 3,40 m 2 Yatak Odası / Bedroom 11,60 m 2 Ebv. Yatak Odası / Bedroom (Parents) 12,00 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m 2. Bahçe / Garden yak. 20 m 2 app. 20 m 2

25 SAFİR Aşkta sadakati sağladığı, kişiye özgürlük duygusu verdiği ileri sürülen Safir in sezgiyi kuvvetlendirdiğine inanılır. Kalp ve böbreklere iyi geldiğine inanılan Safir in adını taşıyan konutlarımızın da sahiplerine özgürlük duyguları vermesini, güvenli ve başarılı bir yaşam sunmasını diliyoruz. SAPPHIRE It is believed that Sapphire which purportedly ensures fidelity in love and give the wearer a feeling of freedom also strengthens intuition. We wish our homes named after Sapphire that is believed to be beneficial to the heart and kidneys give their owners a sense of freedom, and offer them a life of security and success. 2+1 (HOUSE) Safir / Sapphire Brüt Alan / Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 35,55 m 2 Mutfak / Kitchen 7,10 m 2 Yatak Odası / Bedroom 8,80 m 2 Hol / Hall 5,25 m 2 Banyo / Bathroom 3,20 m 2 Ebv. Yatak Odası / Bedroom (Parents) 13,60 m 2 Teras / Terrace 4-20 m 2 arası değişkendir. Flexible between 4-20 m 2. Bodrum Depo / Bodrum Depot 40,00 m 2

26 YAKUT Astrolojik olarak koç, yengeç, aslan, akrep, yay ve oğlak burçlarının da taşıdır. Güzelliği ve sertliği nedeniyle en değerli taşlardan biri olarak kabul edilen Yakut un elmastan sonra en sert değerli taş olduğu bilinir. Cesaret, ruhsal gelişim, liderlik, mutluluk duygularını arttırır. Doğal halinde gösterişsiz bir taş olan Yakut ancak kesildiği zaman elmas kadar göz alıcı olabilir. Yakut adını taşıyan konutlarımızın sahiplerine güçlü ve aynı güzellikte bir yaşam vermesini diliyoruz. RUBY Astrologically, it is the stone of Aries, Cancer, Leo, Scorpio, Sagittarius, and Capricorn. Recognized as one of the most precious stones by virtue of its beauty and hardness, Ruby is known to be the hardest precious stone after diamond. It fosters courage, spiritual growth, leadership, and happiness. A modest stone in its natural form, the Ruby may nevertheless be as dazzling as diamond when it is cut. We wish our homes named after Ruby give their owners a life that is as strong and beautiful. 3+1 (HOUSE) Yakut / Ruby Zemin Kat 1. Kat Brüt Alan / Gross Area 205 m m 2 Yaşam Alanı / Living room 37,05 m 2 29,50 m 2 Mutfak / Kitchen 13,75 m 2 13,75 m 2 Yatak Odası / Bedroom 11,25 m 2 8,75 m 2 Yatak Odası / Bedroom 11,52 m 2 10,05 m 2 Antre + Hol / Entry + Hall 15,60 m 2 13,20 m 2 WC 2,40 m 2 - Banyo / Bathroom 16,20 m 2 5,55 m 2 Ebv. Banyo / Bathroom (Parents) 4,25 m 2 3,15 m 2 Ebv. Yatak Odası / Bedroom (Parents) 26,94 m 2 20,30 m 2 Bodrum Depo / Basement Depot 60,00 m 2 60,00 m 2 Teras / Terrace yak. 22 m 2 app. 22 m 2 Bahçe / Garden yak. 20 m 2 app. 20 m 2

27 HUZUR VE MUTLULUK Yaşam yuvalarınızda sakin bir ortamda huzur ve mutluluğun doyasıya tadına varacaksınız... PEACE AND HAPPINESS You will enjoy peace and happiness to the full in a serene environment in your homes for life.

28 ZEMİN KAT 1. KAT ZÜMRÜT Boğa ve ikizler burçlarının taşıdır. Bolluk, sevgi, iyilik, sakinlik, denge ve sabır unsurlarını içerir Zümrüt e kimi yerlerde "Koşulsuz Aşk Taşı" da denmektedir. Kuvvetli bir duygusal dengeleyici olduğu ileri sürülen Zümrüt ün adını taşıyan konutlarımızın da sahiplerine bereket ve neşe veren bir yaşam sağlamasını diliyoruz. EMERALD It is the stone of the sun signs of Taurus and Gemini. It bears elements of abundance, kindness, calmness, balance, and patients. Emerald is also known as the "Stone of Unconditional Love" in some places. We wish that our homes named after Emerald that is claimed to be a powerful emotional stabilizer bring their owners a life of abundance and joy. 3+1 (DUBLEKS /DUPLEX) Zümrüt / Emerald Zemin Kat Brüt Alan / Gross Area m 2 Yaşam Alanı / Living room 36,70 m 2 Mutfak / Kitchen 11,90 m 2 Hol / Hall 8,90 m 2 WC 4,85 m 2 Banyo / Bathroom 4,95 m 2 Ebv. Yatak Odası / Bedroom (Parents) 17,05 m 2 Ebv. Banyo / Bathroom (Parents) 3,35 m 2 Yatak Odası / Bedroom 8,30 m 2 Yatak Odası / Bedroom 12,20 m 2 Teras / Terrace yak. 22 m 2 app. 22 m 2 Bahçe / Garden yak. 20 m 2 app. 20 m 2

29 VIA PORT ISTANBUL - ASIA Houses & Suites ten çıkıp caddeden karşıya geçin. VIA Port Istanbul Asia nın girişindesiniz. Yani her gün sadece İstanbul dan değil Türkiye nin diğer illeriyle yurtdışından gelen yaklaşık iki milyon kişinin ziyaret ettiği bu merkeze ulaşmak için kat edeceğiniz yol yirmi metre. VIA Port Outlet Shopping te giyimden takıya, yiyecek içecekten eğlenceye, elektronikten bankalara kadar 300 ün üzerinde marka bulunuyor. Tüm mağazalar minik bir caddenin iki yanına dizilmiş durumda. Hem açık havada gezip hem de alışveriş yapmanın zevkine varmanız için VIA PORT ISTANBUL - ASIA Cross the street after exiting Houses & Suites. You are at the entrance of VIA Port Istanbul Asia. In other words, the distance you have to cover in order to reach this center that is visited every day by nearly two million people from Istanbul as well as other provinces of Turkey and abroad is twenty meters. VIA Port Outlet Shopping houses over 300 brands from apparel to accessories, food and drink to entertainment, electronics to banks. All stores are lined on both sides of a tiny avenue. So you can enjoy strolling and shopping in the open air at the same time

30 CROWNE PLAZA ISTANBUL - ASIA Türkiye nin en çok ziyaretçi çeken alışveriş merkezi The World of VIA / Port ile aynı kompleks içinde yer alan 5 yıldızlı Crowne Plaza Istanbul - Asia, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı na 5 dakika mesafede bulunmakta, hem iş dünyası çalışanlarına, hem de kent veya yurt dışından gelen konuklarınızı ağırlamak için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır. CROWNE PLAZA ISTANBUL - ASIA The five star Crowne Plaza Istanbul - Asia located within the same complex as the Turkey s most visited shopping center, the World of VIA / Port is 5 minutes from the Sabiha Gökçen International airport, offering business professionals and your guests from out of the city or country a rare opportunity for accommodation.

31 SOSYAL AKTİVİTELER Houses & Suites VIA Port Istanbul Asia nın tam karşısında bulunuyor. Yani içinde Pony Club, Go Kart- ATV pisti, atlıkarınca, çarpışan arabalar, gondol, sambo balon, famiy coaster, crazy chair, çuf çuf tren, dönme dolap ve daha birçok eğlence aracının yer aldığı Wonder Land e ulaşmanız yürüyerek yalnızca 1,5 dakika sürecek. Üstelik AVM içinde biri üç boyutlu olmak üzere 10 tane sinema salonu da bulunuyor. SOCIAL ACTIVITY Houses & Suites is directly across from VIA Port Istanbul Asia. Thus it will take you a mere 1.5 minutes on foot to reach the WonderLand that houses a Pony Club, Go Kart - ATV track, carousel, bumping cars, gondola, sambo balloon, familycoaster, crazychair, chuff- chuff train, Ferris wheel, and many other attractions. What is more, the SC includes 10 movie theaters one of which is 3D.

32 Bayraktar İnşaat kuruluşu olan VIA Development & Management Co., Turizm, Alışveriş Merkezleri ve Gayrimenkul gibi üç önemli sektörde faaliyet göstermektedir. Etkinlik gösterdiği sektörlerde hayalleri zorlayan yeni projeleri gerçeğe dönüştürme peşinde koşan VIA Development & Management Co., Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje ilkesini benimsiyor. Ticari itibar ve tecrübeleri ile Türkiye için ekonomiye katkısını sürekli olarak artıran VIA Development & Management Co., kalite ve uygulama süreçleri açısından başarı ile yürütülen bir işletme olma özelliğini korumaktadır. VIA Development & Management Co., iş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile bugünden geleceğe girişimcilik ruhuyla uyumlu bir planlama yaparak, iddialı ve sürekli yenilikler getiren projelere imza atmaya devam edecektir. VIA Development & Management Co., a subsidiary of Bayraktar İnşaat operates in three significant sectors: Tourism, Shopping Centers, and Real Estate. VIA Development & Management Co. which pursues the aim of realizing new projects that push the limits of the imagination, in its areas of operation, embraces the principle The Right Project at the Right Time and the Right Place. Constantly increasing its contribution to Turkish economy with its commercial reputation and experience, VIA Development & Management Co. maintains its status as a successfully run operation in terms of quality and implementation processes. VIA Development & Management Co. will continue to make its mark on ambitious and ever innovative projects by planning in harmony with the requirements of human living and the spirit of entrepreneurship from today to the future. VIA Development & Management Co. Houses & Suites projesinde yer alan plan ve ayrıntılar üzerinde daha önce haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Elinizdeki katalogda bulunan tüm görsel malzeme tanıtım amacına yönelik olup yalnızca tasarımdan oluşmaktadır. Müşterilerimizin satın alacağı konutun tatbikat projesi, bu proje için alınmış inşaat ruhsatının ekindeki ilgili idarece onaylanmış projedir. VIA Development & Management Co. nun sorumluluğu yazılı talimatlarınıza ve sözleşme eki teknik şartnamenize göre konutun imalatını yapmakla sınırlıdır... VIA Development & Management Co. reserves the right to make changes on the plan and details of the Houses & Suites Project without prior notification. All of the visual material included in this catalogue are intended for publicity and consist solely of design. The construction draw for the residence that will be purchased by our customer is the project approved by the relevant authority, appended to the construction license obtained for this project. VIA Development & Management Co. s responsibility is limited to producing the residence as per your written instruction and your technical specifications appended to the contract.

33 CALL CENTER WEB VIAPORTHS.COM V I A CONTAC

Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city

Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city İSTANBUL Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city Konut sahibi edindirdiğimiz yüzbinlerce kişiyi müşteri olarak değil,

Detaylı

Perla Palas. Sat fl Ofisi: Kurtköy / Pendik - STANBUL Tel: (0216) 482 70 70 (Pbx) info@elitperlapalas.com. www.elitperlapalas.com

Perla Palas. Sat fl Ofisi: Kurtköy / Pendik - STANBUL Tel: (0216) 482 70 70 (Pbx) info@elitperlapalas.com. www.elitperlapalas.com Sat fl Ofisi: Kurtköy / Pendik - STANBUL Tel: (0216) 482 70 70 (Pbx) info@elitperlapalas.com www.elitperlapalas.com Yap m zda mutluluk var... Our buildings are filled with happiness... 1 Yar nlar yeniden

Detaylı

Yükselen değer Kartal da mutlu hayatların yeşerdiği bir cennet bahçesi...

Yükselen değer Kartal da mutlu hayatların yeşerdiği bir cennet bahçesi... Yükselen değer Kartal da mutlu hayatların yeşerdiği bir cennet bahçesi... A Garden of Eden, where lives woven with happiness take root and blossom, in rising star Kartal... Göz kamaştıran bir mimari harikası;

Detaylı

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU İSTANBUL MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU SANA DÜN BİR TEPEDEN BAKTIM AZİZ İSTANBUL! GÖRMEDİM GEZMEDİĞİM, SEVMEDİĞİM HİÇBİR YER. ÖMRÜM OLDUKÇA GÖNÜL TAHTIMA KEYFİNCE

Detaylı

İDEAL KARIŞIM İDEAL YAŞAM IDEAL MIX IDEAL LIFE

İDEAL KARIŞIM İDEAL YAŞAM IDEAL MIX IDEAL LIFE Yaşam... Home Office... Yatırım... Yaşam... Home Office... Yatırım... Yaşam... Home Office... Yatırım... Yaşam... Home Office... Yatırım... Yaşam... Home Office... Yatırım... Yaşam... Home Office... Yatırım...

Detaylı

İDEAL KARIŞIM İDEAL YAŞAM

İDEAL KARIŞIM İDEAL YAŞAM Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam...

Detaylı

İDEAL KARIŞIM İDEAL YAŞAM

İDEAL KARIŞIM İDEAL YAŞAM Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam... Yatırım... Yaşam...

Detaylı

Zekeriyaköy de yaşamak, İstanbul gibi tempolu bir şehirde yaşamanın gerçek bir ödülü...

Zekeriyaköy de yaşamak, İstanbul gibi tempolu bir şehirde yaşamanın gerçek bir ödülü... Yoğun trafik, yüksek katlı yapılar, gürültü... Enerjimizi hızla tüketiyor. Neyse ki dünya metropollerinden biri olan İstanbul da az katlı yapılarıyla insan tabiatına uygun bir yer var. Hem şehre hem denize

Detaylı

LIFE BEGINS ANEW EVERY DAY...

LIFE BEGINS ANEW EVERY DAY... HAYAT HER GÜN YENİDEN BAŞLAR... Lüks yaşamı yeniden tanımlayan standartlarıyla, aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz The Address İstanbul un seçkin dünyasını keşfetmeye davetlisiniz... LIFE BEGINS

Detaylı

PRESTİJİN MERKEZİ LEVENT

PRESTİJİN MERKEZİ LEVENT İnsanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla hareket eden Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı, bugüne kadar başarılı projelere imza atmış,

Detaylı

ANADOLU NUN TARİHİ YAPISI MODERN MİMARİYLE BULUŞUYOR...

ANADOLU NUN TARİHİ YAPISI MODERN MİMARİYLE BULUŞUYOR... İçerik Content Kroki Strip Map Daire Planları Floor Plans AVM Shopping Mall Otel Ofis Office Tower 0 Vaziyet Planı Layout Plan Kat Planı Floor Plan Rezidans Residence Hotel 0 ANADOLU NUN TARİHİ YAPISI

Detaylı

www.gulparkyasam.com.tr

www.gulparkyasam.com.tr www.gulparkyasam.com.tr GÜL YAPI PROJELERİNDEN KARELER IMAGES FROM GÜL YAPI PROJECTS Rose Marine 2008 Skyport, 2013 TAM 38 YILDIR YAŞAMA DEĞER KATIYORUZ ADDING VALUE TO LIFE FOR 38 YEARS Kavaklı Konakları,

Detaylı

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman 2 Kuruluşumuzun 34. yılını kutladığımız 2014 yılında şirketimiz; genç ve dinamik bir firma olarak sektörümüzde gelişmiş ve modern yeniliklerin altına imza atarak, ülkemizin ekonomisine yeni katkılar sağlama

Detaylı

ile kim yarışabilir... Who can compete with NATURE...

ile kim yarışabilir... Who can compete with NATURE... ile kim yarışabilir... Who can compete with NATURE... Doğa! En küçük bir çaba harcamadan ve mükemmel bir kusursuzlukla en basit maddeden son derece farklı şeyler yaratıyor; hepsinin üzerine de ince bir

Detaylı

Tayfun Döşkaya CEO VIA Development & Management Co.

Tayfun Döşkaya CEO VIA Development & Management Co. Değerli dostlar, Yeni bir yola daha adım attık.. Dergimizin elinizde tuttuğunuz üçüncü sayısında, yaşam kalitenizi yükseltecek projeleri, birinci ağızdan, yani bizlerin kaleminden okuyacağınız yepyeni

Detaylı

Begümhan Doğan Faralyalı: WE ARE LOOKING FOR THE CHANCES IN EVERY FIELD THE FIRST MOVIES REPRESENTED IN TURKEY. Her alanda fırsatlara bakıyoruz

Begümhan Doğan Faralyalı: WE ARE LOOKING FOR THE CHANCES IN EVERY FIELD THE FIRST MOVIES REPRESENTED IN TURKEY. Her alanda fırsatlara bakıyoruz CARIBBEANS FAVOURITE ISLAND: BARBADOS Karayipler in en gözde adası: Barbados Türkiye de gösterilen ilk filmler THE FIRST MOVIES REPRESENTED IN TURKEY THE MOST DANGEROUS 10 AIRPORTS En tehlikeli 10 havaalanı

Detaylı

ADNAN POLAT: WE ARE NOT LOOKING FOR A RADICAL GROWTH BUILDINGS THAT FLIRT WITH NATURE. Radikal büyüme peşinde değiliz

ADNAN POLAT: WE ARE NOT LOOKING FOR A RADICAL GROWTH BUILDINGS THAT FLIRT WITH NATURE. Radikal büyüme peşinde değiliz UNFORTUNATE WATERSIDE HOUSES OF THE BOSPHORUS Boğaz ın talihsiz yalıları Doğayla flört eden binalar BUILDINGS THAT FLIRT WITH NATURE ROME, FLORENCE, MILAN... 3 DAYS 3 CITIES Roma, Floransa, Milano... 3

Detaylı

Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 3 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı MESSAGE OF THE CHAIRMAN Yorum İnşaat olarak şirketimizin temelini oluşturan kültür, ulusal ve uluslararası alanda çalışmaya dayalı stratejik ortaklıklar kurmak ve bu

Detaylı

FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT

FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT 2012 FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT SÜRDÜRÜLEBİLİR PROJELER, SÜRDÜRÜLEBİLİR KENTLER, SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI! SUSTAINABLE PROJECTS, SUSTAINABLE CITIES, SUSTAINABLE SUCCESS! İÇİNDEKİLER TABLE OF CONTENT BAŞKANIN

Detaylı

MARMARİS İÇMELER MAVİ VE YEŞİLİN EŞSİZ UYUMU MARMARİS İÇMELER, THE UNIQUE HARMONY OF BLUE AND GREEN

MARMARİS İÇMELER MAVİ VE YEŞİLİN EŞSİZ UYUMU MARMARİS İÇMELER, THE UNIQUE HARMONY OF BLUE AND GREEN look Elite World Otelleri yayınıdır Para ile satılmaz Yaz 2015 Sayı: 04 A publication of Elite World Hotels Not sold separately Summer 2015 Issue: 04 MAVİ VE YEŞİLİN EŞSİZ UYUMU MARMARİS İÇMELER MARMARİS

Detaylı

İstanbul da sağlık ve zindeliğin ulaştığı en yüksek nokta!

İstanbul da sağlık ve zindeliğin ulaştığı en yüksek nokta! İstanbul da sağlık ve zindeliğin ulaştığı en yüksek nokta! Ultimate wellness and fitness in Istanbul! Bahcesehir-Fit Hurriyet Bulvari, Skyport Residences, 25th Floor, Unit 203 Beylikduzu ISTANBUL TURKEY

Detaylı

MEGAYATLARIN YENİ YUVASI NEW HOME OF MEGAYACHTS

MEGAYATLARIN YENİ YUVASI NEW HOME OF MEGAYACHTS Şubat / Nisan 2015 February / April 2015 MEGAYATLARIN YENİ YUVASI NEW HOME OF MEGAYACHTS PALMARINA BODRUM DA HEM İŞ HEM TATİL BUSINESS AND PLEASURE AT PALMARINA BODRUM MONACO DA 10 MÜKEMMEL MEKAN 10 PERFECT

Detaylı

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ İnsanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla hareket eden Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı, bugüne kadar başarılı projelere imza atmış,

Detaylı

TEKNİK YAPI SUADİYE SAHİL RESIDENCE BLOK

TEKNİK YAPI SUADİYE SAHİL RESIDENCE BLOK TEKNİK YAPI SUADİYE SAHİL RESIDENCE BLOK P. 1 IŞIK SAÇAN ŞIKLIK Dizi dizi köşklerin renk renk cumbaları... Adaları selamlayan altın sarısı kumları... İstanbul un letafet dolu günlerinin aynası Suadiye.

Detaylı

1 2 3 Değerli Atraxion Okuyucuları, Dear valuable Atraxion Readers, İlk sayımıza verdiğiniz olumlu tepkilerle yolumuza daha güçlü adımlarla devam edebileceğimizi fark e rdiğiniz için teşekkür ederiz. We

Detaylı

TMB SELÇUK AVCI COR & ASOCIADOS ORHAN PAMUK LAVA ARCHITECTS

TMB SELÇUK AVCI COR & ASOCIADOS ORHAN PAMUK LAVA ARCHITECTS Mimarlık, Sanat ve Tasarım Dergisi. Architecture, Art and Design Magazine Temmuz-Ekim 2012 July-October 2012 Architecture / Mimari : 40 ISSN 1304-6578 Ücretsizdir / Free of Charge Türkiye Seramik Federasyonu

Detaylı

İSVİÇRE KAYAK CENNETİ: SKI HEAVEN SWITZERLAND. Portre: Gazeteci, Yazar, Müzisyen Kürşat Başar. Alışveriş: Sezon Trendlerinden Haberler

İSVİÇRE KAYAK CENNETİ: SKI HEAVEN SWITZERLAND. Portre: Gazeteci, Yazar, Müzisyen Kürşat Başar. Alışveriş: Sezon Trendlerinden Haberler look Elite World Otelleri yayınıdır Para ile satılmaz Kış - 2014 Sayı: 02 A publication of Elite World Hotels Not sold separately Winter 2014 Issue: 02 KAYAK CENNETİ: İSVİÇRE SKI HEAVEN SWITZERLAND Bizden

Detaylı

Faaliyet Raporu 2014 Annual Report 2014 FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT

Faaliyet Raporu 2014 Annual Report 2014 FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT 2014 FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT 1 ÇİNDEKİLER CONTENTS 03 06 14 32 38 BAŞKANIN MESAJI / Chairman`s Message HALİÇ İN ALTIN ÇAĞI / THE GOLDEN ERA OF HALİÇ DÜN, BUGÜN VE GELECEKTE HAL Ç THE PAST, PRESENT,

Detaylı

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ İnsanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla hareket eden Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı, bugüne kadar başarılı projelere imza atmış,

Detaylı

SİZ EN İYİSİ ORHAN BABA YI DİNLEYİN!

SİZ EN İYİSİ ORHAN BABA YI DİNLEYİN! Hep söylerim duyarlılık sadece birileri için değil, herkes için saygın bir hayat inşa etmektir. Samsun Towers işte bunu başarmış. Olmaz denilecek f iyatlarla herkesi böyle bir yaşam merkezinde ev sahibi

Detaylı