Leica SmartStation Entegre GPS' li Total Station

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Leica SmartStation Entegre GPS' li Total Station"

Transkript

1 Leica SmartStation Entegre GPS' li Total Station

2 Leica SmartStation Entegre GPS' li Total station Devrim yaratan yeni ölçme sistemi. Dünyada ilk kez; TPS ve GPS'in mükemmel bilesimi. Güçlü GPS alicili, yüksek performansli total station. Kontrol noktalarina, uzun traverslere veya kestirmelere gerek yok. SmartStation' i kurun ve birakin GPS konumu belirlesin. Sonra ölçün ve total station ile kazik aplikasyonunu yapin. Daha az kurulumla, daha kolay ve çabuk ölçün. Gerektiginde TPS ve GPS' i ayri ayri kullanin. Akilli anteni (SmartAntenna) RTK gezici olarak jalon üzerine koyun. TPS' i standart bir total station olarak kullanin. SmartStation in modüler tasarimi size tüm seçenekleri sunacaktir. Her türlü isi üstlenebilirsiniz. Zamandan ve paradan kazanin. Üretkenliginizi ve karliliginizi arttirin. Tüm TPS1200 total station'lar SmartStation'a yükseltilebilirler.

3 Son derece kullanisli Istediginiz biçimde kullanin SmartStation konum koordinatlari bir tusa basmak kadar yakindir. SmartStation ile kontrol noktalari, traversler ve kestirmeler için endiselenmenize gerek yok. Neresi kolaysa oraya kurun, GPS tusuna dokunun ve birakin akilli anten gerisini halletsin. Bir referans istasyondan 50 km. ye kadar olan mesafelerde RTK, konum dogrulugunu santimetre düzeyinde belirler. SmartStation ile isinizi olabilecek en kisa sürede bitirirsiniz; GPS ile konumu sabitleyin, sonra da total station ile ölçün. GPS tamamen total station'a entegredir. Total station'da yüklü yazilim sayesinde tüm TPS ve GPS islemleri TPS klavyesinden kontrol edilir. Tüm veriler ayni CompactFlash karttaki ayni veri tabaninda saklanir. Tüm ölçümler, durum ve diger bilgiler TPS ekraninda gösterilir. TPS'in bataryasi ayni zamanda GPS akilli anteni (SmartAntenna) ve RTK iletisim aygitina da güç saglar. Tüm bilesenler mükemmel uyum içindedir. Hersey tek kompakt birim içinde entegredir- kablolara, harici bataryaya, veri kayit cihazina v.b. gerek yoktur. Ister SmartStation, ister total station ve RTK gezici olarak kullanin. SmartStation in modüler tasarimi sayesinde cihazi istediginiz biçimde kullanabilirsiniz. SmartStation'i kontrol noktalari olmadiginda kullanin. Önce SmartStation'i hassas biçimde yerlestirin, akilli anteni çikartip bir jalon üzerine koyun ve RX1210 kontrol ünitesi ve GTX1230 sensörle birlikte etkin bir RTK rover/gezici olarak kullanin. SmartStation ile tamamen esneksiniz.

4 Leica SmartStation Ölçmek için yeni bir yol Uzak Alan Topografik Ölçüm Kirsal Alan Sinir Ölçümü Kurulum için gereken süre Kurulum için gereken süre Konvansiyonel 100% Konvansiyonel 100% SmartStation 50% SmartStation 20% Durum Ölçüm sirketinin uzak bir alanda detay ve topografik ölçüm isi var. Yesil örtü kinematik RTK'yi zorlastiriyor ve bir total station'in kullanilmasi gerekli. Kontrol noktalari yok, ancak 40 km uzakta RTK yayinlayan bir referans istasyon var. Konvansiyonel yol GPS ile bir dizi kontrol noktasi sabitleyin. Koordinatlari total station'a aktarin. Noktalari total station ile tutun, diger noktalara yöneltin ve detaylari ölçün. Eger total station noktalari GPS den önce tutarsa, sonuçlarin ofiste dönüstürülmesi gerekir. Noktalarin iki kez tutulmasi gerekir; bir kez GPS ile, bir kez de total station ile. Iki ekipman seti gerekir. Iki personele ihtiyaç olabilir. Sonuçlari dönüstürmek gerekebilir. SmartStation yolu SmartStation'i uygun bir yere kurun ve konumu RTK ile belirleyin. Kullanilacak, ancak henüz koordinatlandirilmamis ikinci bir noktaya yöneltin. Detayi birinci istasyondan ölçün. Sonra ikinci noktaya kurun ve konumu RTK ile belirleyin. Noktalar arasindaki semt bilinmedigi için SmartStation birinci noktadan ölçülmüs tüm detaylarin koordinatlarini dönüstürür. Birinci noktaya yöneltin ve detaylari ikinci noktadan ölçün Üstünlükler Noktalar sadece bir kez tutulur. Sadece SmartStation'a gerek vardir. Tek personel yeterlidir. Otomatik dönüsümler. Ölçüm daha az süre alir. Durum Bir çiftlik sinirinin total station'la ölçülmesi gerekiyor. En yakin kontrol noktalari 5 km uzakta. RTK verileri bir referans istasyondan alinabiliyor. Konvansiyonel yol Kontrol noktalarindan uzun bir travers ölçerek kontrol saglayin. Traversleme yapin ve sinir isaretlerini bu traverslerden koordinatlandirin. Açik bir travers hataya müsaittir. Kapali bir travers iki misli uzun olacaktir. Dikkatli planlamayla dahi zorlu arazide traversleme komplike ve zaman alicidir. SmartStation yolu SmartStation'i bir veya daha çok sinir isaretlerinin görülebildigi bir ilk noktaya kurun. Konumu RTK ile sabitleyin. Cihazi henüz sabitlenmemis ikinci bir noktaya yöneltin. Isaretlere olan açilari ve mesafeleri ölçün. Cihazi ikinci kontrol noktasina kurun, konumu sabitleyin ve ilk noktaya yöneltin. Önceki tüm ölçümler SmartStation'da otomatik olarak dönüstürülecektir. Isaretleri ikinci noktadan ölçün. SmartStation noktalarinin çiftlerini veya kümelerini kullanarak siniri bu yolla ölçün. Üstünlükler Uzun traverslere gerek yoktur. Daha az kurulum gerekir. Daha az kisi gerekir. Daha az zaman gerekir. Uniform, daha yüksek dogruluk.

5 Insaat alani Kazik aplikasyonu Sehir alani Alt yapi ölçümü Kurulum için gereken süre Kurulum için gereken süre Konvansiyonel 100% Konvansiyonel 100% SmartStation 40% SmartStation 40% Durum Çok sayida isaretleyicinin yerlestirilmesi ve birçok bilesenin konumlanmasi gerekir. Kontrol noktalari vardir ama genellikle hasarlidir veya malzeme, tasit v.b. ile kapalidir. GPS referans istasyonu vardir, ancak engeller ve insaat tipi nedeniyle çogu noktalar RTK ile belirlenemez. SmartStation yolu Kontrol noktalarina gerek yoktur. Neresi uygunsa SmartStation'i oraya kurun. Ilk noktaya kurun ve konumu RTK ile sabitleyin. Ikinci bir noktaya kurun, konumu sabitleyin, yöneltme için ilk noktayi kulllanin ve ikinci noktadan kazik aplikasyonunu yapin. Durum Örn. su, gaz ve elektrik için tüm menhollerin, kapaklarin, dagitim kutularinin konumlari belirlenmelidir. Yol boyundaki yüksek binalar ve agaçlar RTK gezici ekipmaninin kullanimini engeller. Çogu nesneler binalara yakindir veya agaçlarin altinda kaliriar. Sehir GPS referans istasyonlari isletir. SmartStation yolu SmartStation'i RTK sabitlemenin mümkün oldugu yol kavsagi, açik alanlar ve hatta bina tepelerine kurun. Önceki örneklerde anlatildigi gibi SmartStation kurulum çiftlerini kullanin. ölçülmesi gereken nesnelere olan açilari ve mesafeleri ölçün. Konvansiyonel yol Totalstation ile kazik aplikasyonu mümkündür, ancak zordur ve zaman gerektirir. Engellerin çevresinden dolasmak için traversleme gerekir. Kaziklamada kullanilacak geçici noktalarin tesisi gerekir. Is plani sürekli olarak revize edilmelidir. Ekipman ve malzemenin tasinmasi sarttir ki bu da hem ölçümü, hem de insaati yavaslatir. Kaziklanacak noktalardan çiftler veya guruplar tesis ederek bu sekilde çalisin. RTK konumlari belirledigi için guruplarin total station ölçümleriyle baglanmasi gerekli degildir. Üstünlükler Uygun olan yere kurun. Traverslemeye gerek yoktur. Daha az engel. Daha hizli kaziklama. Daha çabuk yürüyen insaat isleri. Konvansiyonel yol Kontrol noktalari var, ancak trafik, park etmis araçlar ve diger engeller bunlarin üzerine kurulumu ve aralarinda yöneltmeyi zorlastiriyor. Eger standart bir total station kullanilirsa, zorlu bir ortamda bir çok traversleme gerekecek. Hem dikkatli planlama, hem de anlik isler yapmak gerekecek. Is yorucu ve yavas yürüyecek. Üstünlükler Kontrol noktalarina gerek olmaz. Traversleme yoktur. RTK, konumlari sabitler. Kararli yüksek dogruluk. Hizli, esnek, rahat. Daha kolay, zamandan tasarruf.

6 Leica System 1200 SmartStation ve SmartAntenna (akilli anten) Yüksek dogruluklu GPS konumlama Leica SmartCheck algoritmalari statik RTK sabitlemelerini 10 mm + 1 ppm yatay ve 20 mm + 1 ppm düsey dogrulukla 50 km.ye kadar mesafelerde hesaplar. Güvenilirlik %99.99 dur. ATX1230 SmartAntenna 12 L L2 alici Leica'nin SmartTrack GPS teknolojisine sahiptir. Güçlü sinyaller, hizli uydu kazanimi, düsük yüksekliklere izleme, çok yollu dagilma ve anti-parazit güvencesi gibi özellikler üstün performansi garantiler. Entegre Total station'daki Bluetooth telsiz teknolojisi sayesinde verileri kablosuz olarak PDA'lara ve hücresel telefonlara aktarabilirsiniz. Akilli antendeki Bluetooth aygiti, anten rover olarak kullanildiginda baglantiyi saglar. CompactFlash kart SmartStation, TPS ve GPS verileri ayni CompactFlash karttaki ayni veri tabaninda, ayni dosyada saklanir. Takmatik Li-Ion batarya Tek küçük batarya ile SmartStation için uzun süreli güç saglanir. Kablolara ve harici bataryalara gerek duyulmaz. TPS klavye ile kullanilir SmartStation'da TPS klavyesi hem TPS, hem de GPS için tüm ölçümleri ve görevleri üstlenir. FONKSIYON entegre SmartStation, TPS ve GPS'i tek cihazda birlestirir Yapacaginiz ise göre TPS ve GPS'i birlikte veya ayri ayri kullanin. Daha hizli, daha dogru ve daha verimli ölçün. System 1200'ün sagladigi özgürlügün, esnekligin ve gücün tadini çikarin. Leica SmartStation Leica GPS1200 Entegre GPS'li TPS1200. Tüm TPS1200'ler SmartStation'a yükseltilebilirler. Üstün GPS teknolojisi ve güçlü veri yönetimi. Tüm GPS uygulamalari için mükemmel.

7 ATX1230 SmartAntenna gezici/rover için SmartStation üzerinde olmadigi zaman SmartAntenna, RX1210 alici ve GTX1230 sensör ile birlikte kullanilabilir. Jalon üzerinde RTK rover/gezici olarak veya sehpa üzerinde veri kaydi ve post-proses için kullanabilirsiniz. Hem de GPS1200'ün tüm yetenekleriyle birlikte. GPS referans istasyonlar Bir referans istasyona baglanin, SmartStation kendi konumunu sabitlesin. Statik RTK, referans istasyon network'- ünün dogruluk spesifikasyonlari çerçevesinde yüksek dogruluk saglar GRX1200 Lite ve GPS Spider yazilim Kamuya açik referans istasyonlarina ulasamiyorsaniz, GRX1200 Lite alici ve GPS Spider yazilim kullanarak kendi özel referans istasyonunuza sahip olun. RTK iletisim aygitlari SmartStation ile birlikte kullanabileceginiz çesitli iletisim aygitlari vardir. Radyo modemler, GSM, GPRS ve CDMA modülleri küçük, su geçirmez takmatik bir kutuya rahatlikla sigarlar. Leica TPS1200 Uniform isletim konsepti Es veri yönetimi Leica Geo Office Üstün performansli, yüksek dogruluklu total station'lar istediginiz herseyi ve daha fazlasini yaparlar. TPS ve GPS için ayni isletim. Hangisi daha kolay ise onu kullanin. TPS ve GPS ayni formati ve veri yönetimini kullandigi için, kartlari birinden digerine aktarabilir ve ayni biçimde çalismaya devam edebilirsiniz. TPS ve GPS için gereken hersey tek bir pakette: import, görsellestirme, dönüsümler, kalite kontrolu, proses, dengeleme, raporlama, eksport v.b.

8 Leica System 1200 birlikte çalisma TPS, GPS ve SmartStation. TPS ve GPS'i birlikte veya ayri ayri kullanin. Elinizdeki ise hangisi daha uygunsa onu kullanin. Birinden digerine kolayca geçin, ayni biçimde çalismaya devam edin. System 1200'ün gücünün, esnekliginin ve özgürlügünün keyfine varin.. Dogru olmasi gerektiginde.. Çizimler, tanimlar ve teknik özellikler degisebilir, baglayici degildir. Printed in Switzerland Copyright Leica Geosystems AG, Heerbrugg, Switzerland, en I.05 RDV Mesafe ölçer (IR), ATR ve PowerSearch: Laser class 1 in accordance with IEC resp. EN Leica GPS1200 Series High performance GPS System Leica TPS1200 Series High performance Total Station Leica System 1200 Software Integrated Software for GPS1200 and TPS1200 Klavuz isigi (EGL): LED class 1 in accordance with IEC resp. EN Lazer sakül: Laser class 2 in accordance with IEC resp. EN Mesafe ölçer (PinPoint R100 / R300): Laser class 3R in accordance with IEC resp. EN Bluetooth marka ve logolari Bluetooth SIG, Inc.'e aittir. Bunlarin Leica Geosystems AG tarafindan kullanimi lisanslidir. Diger ticari marka ve isimler kendi sahiplerine aittir. Lorem ipsum dolor sit. Adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et. Leica GPS1200 Ürün brosürü Leica TPS1200 Ürün brosürü Leica System1200 Yazilimi Ürün brosürü Leica GRX1200 Ürün brosürü ut labore et. SISTEM BILGISAYAR VE TEKNIK HIZMETLER SAN. A.S. Eskisehir yolu, 499. sok. Azatbey sitesi no.26, Çayyolu, ANKARA. Tel Faks Leica Geosystems AG Switzerland

Sabit GNSS Referans İstasyonları

Sabit GNSS Referans İstasyonları Sabit GNSS Referans İstasyonları Sabit GNSS Referans İstasyonları Standart uygulamalar veya özel uygulamalar için; Farklı fonksiyonlar sunan alıcı çeşitleri Doğru, güçlü, güvenilir Bir referans istasyonundan

Detaylı

GeoMax Total Station Zoom30 Serisi ZOOM30

GeoMax Total Station Zoom30 Serisi ZOOM30 GeoMax Total Station Zoom30 Serisi ZOOM30 GeoMax Hakkında GeoMax kaliteli ölçüm cihazları geliştiren, üreten ve dağıtımını yapan uluslararası bir şirkettir. GeoMax harita, mimari ve inşaat sanayisi için

Detaylı

Trimble saha konumlama sistemleri İlİr ola hassas ven kullanimi

Trimble saha konumlama sistemleri İlİr ola hassas ven kullanimi TrImble Saha Konumlama Sİstemlerİ HASSAS GÜVENİLİR KULLANIMI KOLAY daha fazla işe daha fazla çözüm Hakediş Sorumluları Teklif Hazırlama Ekibi Topoğraf Veri İdarecisi Saha Mühendisi/Ölçüm elemanı Saha Formeni/Supervizör

Detaylı

GeoMax GPS/GNSS Zenith10 & Zenith20 Serisi ZENITH10 & 20

GeoMax GPS/GNSS Zenith10 & Zenith20 Serisi ZENITH10 & 20 GeoMax GPS/GNSS Zenith10 & Zenith20 Serisi ZENITH10 & 20 GeoMax Hakkında GeoMax kaliteli ölçüm cihazları geliştiren, üreten ve dağıtımını yapan uluslararası bir şirkettir. GeoMax harita, mimari ve inşaat

Detaylı

Yeni Nesil GNSS Sabit İstasyonu ProFlex800 GNSS. Gerçek GNSS Teknolojisi

Yeni Nesil GNSS Sabit İstasyonu ProFlex800 GNSS. Gerçek GNSS Teknolojisi Yeni Nesil GNSS Sabit İstasyonu ProFlex800 GNSS Gerçek GNSS Teknolojisi Türkiye Tek Yetkili Temsilcisi 13.Haziran.2014 Şirket Profili 1996 yılında kurulan, uzun yıllara dayalı yurtiçi ve yurtdışı tecrübesi

Detaylı

TMS Solution. Tünel uzmanları için ölçüm çözümleri

TMS Solution. Tünel uzmanları için ölçüm çözümleri uzmanları için ölçüm çözümleri uzmanları için ölçüm çözümleri ABD$ Fazla Kazı Masrafı 750.000 500.000 250.000 835.800 554.500 275.900 ABD$ Yönlendirme Aplikasyonu Masrafı 60.000 62.400 45.000 30.000 23.800

Detaylı

TRIMBLE DAN YOL İNŞAATI ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER

TRIMBLE DAN YOL İNŞAATI ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER TRIMBLE DAN YOL İNŞAATI ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER temelden en üst tabakaya kadar daha iyisi Günümüzde yol projeleri, müteahhitlerin hem daha hızlı hem de daha yüksek hassasiyetle çalışmalarını ve maliyetlerin

Detaylı

We measure it. Endüstriyel termogra. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler

We measure it. Endüstriyel termogra. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Endüstriyel termogra Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Endüstriyel termografi Daha detaylı görüntü Testo termal kameralar, endüstriyel bakım, üretim izleme ve araştırma geliştirme sürecinde

Detaylı

Son derece üretken Etkili ve hızlı oda ölçümleri için yeni yardımcınız

Son derece üretken Etkili ve hızlı oda ölçümleri için yeni yardımcınız Son derece üretken Etkili ve hızlı oda ölçümleri için yeni yardımcınız ÖLÇÜMLER 3 boyutlu yüksek hassasiyette. PROJELER noktadan noktaya. KAYITLAR farklı formatlarda veri kaydı. Eşsiz biçimde yetenekli

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

Leica ScanStation 2 Ekstra Hiz, Muhtesem Çok Yönlülük

Leica ScanStation 2 Ekstra Hiz, Muhtesem Çok Yönlülük Leica ScanStation 2 Ekstra Hiz, Muhtesem Çok Yönlülük Leica ScanStation 2 Lazer Tarayicilarda Çok Yönlülük ve Hizda Yeni Bir Asama 10 kat daha fazla maksimum tarama hizi ve bir total station'in tam bagimsizlik

Detaylı

Kesinlikle taşınabilir. leica absolute tracker AT401

Kesinlikle taşınabilir. leica absolute tracker AT401 Kesinlikle taşınabilir leica absolute tracker AT401 Kesinlikle taşınabilir 2 leica absolute tracker at401 Leica Absolute Tracker Leica AT401. Kesinlikle taşınabilir Leica Absolute Tracker AT 401 çok büyük

Detaylı

Kullanıcı El Kitabı. MobileNavigator 5

Kullanıcı El Kitabı. MobileNavigator 5 Kullanıcı El Kitabı MobileNavigator 5 Baskı tarihi: Nisan 2005 Yayın notu NAVIGON GmbH Berliner Platz 11 D-97080 Würzburg Danışma hattı: 0043 820 88 88 10 (Telefon edilen ülkeye bağlı olarak dakika başına

Detaylı

GCS900 TESVİYE SİSTEMLERİ REGLAJ TESVİYE KAZI

GCS900 TESVİYE SİSTEMLERİ REGLAJ TESVİYE KAZI GCS900 TESVİYE SİSTEMLERİ KAZI TESVİYE REGLAJ hafriyatta tahmine yer kalmasın Trimble geliştirdiği yüksek verimlilikte, entegre ve yenilikçi çözümler ile tüm şantiyelerde inşaat teknolojileri standartlarını

Detaylı

Bina termografisi. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler

Bina termografisi. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Bina termografisi Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Bina termografisi Daha detaylı görüntü Testo termal kameralar binaların dış kabuğunda ve iç tarafındaki kusurlu ve hasarlı bölgeleri

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

TRIMBLE ASFALT SERİM ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER

TRIMBLE ASFALT SERİM ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER TRIMBLE ASFALT SERİM ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER temelden en üst tabakaya kadar daha iyisi Günümüzde yol projeleri, müteahhitlerin hem daha hızlı hem de daha yüksek hassasiyetle çalışmalarını ve maliyetlerin daha

Detaylı

Leica Nova TM50 Monitoring Station Her yarım saniyede

Leica Nova TM50 Monitoring Station Her yarım saniyede Leica Nova TM50 Monitoring Station Her yarım saniyede YETKİLİ TEMSİLCİSİ TM50 Monitoring Station Her yarım saniye dikkate alınır Dinamik bir dünyada yaşıyoruz. Binalar ve barajlar yapılıyor, köprüler esneme

Detaylı

QM55 / QM75 / QM95. Dünyanın düşmelere karşı dayanıklı ilk lazer metresi QM55 QM75 QM95

QM55 / QM75 / QM95. Dünyanın düşmelere karşı dayanıklı ilk lazer metresi QM55 QM75 QM95 QM55 / QM75 / QM95 Lazer Metre Dünyanın düşmelere karşı dayanıklı ilk lazer metresi Ulaşılamayan Bölgeleri Rahatlıkla Ölçmenin Adı QM Serisi Zorlu Şantiye Şartlarına Göre Dizayn Edilmiş İlk Lazer Metre

Detaylı

ENDÜSTRİYEL METROLOJİ DÜNYASINA YOLCULUKTA REHBERİNİZ

ENDÜSTRİYEL METROLOJİ DÜNYASINA YOLCULUKTA REHBERİNİZ 10.000 KÜÇÜK PARÇA 1 ÖLÇÜM ORTAĞI ENDÜSTRİYEL METROLOJİ DÜNYASINA YOLCULUKTA REHBERİNİZ GİRİŞ Hexagon Metrology; manuel küçük el ölçüm aletlerinden, koordinat ölçüm cihazları ve robotlara, gelişmiş metroloji

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i

BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i BMW i Sheer Driving Pleasure YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i YENİ BMW i3 02 03 YENİ BMW i. BMW i deneyimi... İNOVASYON VE TEKNOLOJİ. Otomobil konsepti... BMW Effi cientdynamics...

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013

Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013 Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013 Hatasız Üretim için! Downloads Benefits never-fail.info Jack'i tanıyor musunuz? Jack, günümüzde ve gelecekte karşılaşacağınız denetleme zorluklarına karşı

Detaylı

Electrifying Innovations

Electrifying Innovations Electrifying Innovations Türkçe Baskısı 2013 Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 3 İçindekiler Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 2013 04 Şirket Seri eviriciler 10 Seri eviriciler tek fazlı REFUsol 003K 004K 005K

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

Leica DISTO D3a / BT Çok fonksiyonel, hassas ölçüm imkanı

Leica DISTO D3a / BT Çok fonksiyonel, hassas ölçüm imkanı Leica DISTO Da / BT Çok fonksiyonel, hassas ölçüm imkanı Leica DISTO Bu kadar hassas ölçüm yapabilir mi? ±.0 mm ölçüm hassasiyetle; Leica DISTO Da tek tuşa basarak hassas ölçüm yapabilmenize olanak sağlar.

Detaylı

kablosuz haberleşme Ürünleri:

kablosuz haberleşme Ürünleri: 1 2 DATA MODülLER Önemli işletme uygulamaları için gereken performansla, kablosuz ağlarda şeffaf bir ortam yaratın. Sunmuş olduğumuz hizmetler ile Makinalar Arası İletişim, ISM bandında çalışan RF Receiver,

Detaylı