ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ YAŞAR DOĞU SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ OLİMPİK YÜZME HAVUZU ve SPOR MERKEZİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ YAŞAR DOĞU SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ OLİMPİK YÜZME HAVUZU ve SPOR MERKEZİ"

Transkript

1 ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ YAŞAR DOĞU SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ OLİMPİK YÜZME HAVUZU ve SPOR MERKEZİ FİYAT LİSTESİ TESİS ÜYELİK ÜCRETİ ( 1 Kişi - 1 Yıl ) OMÜ Öğrenci, Personel Eşi ve Çocukları : OMÜ Çalışanları : Diğer Kullanıcılar : YÜZME HAVUZU ve FITNESS CENTER - 1 KREDİ ( 1 Kişi dk. ) OMÜ Öğrencileri, Personel Çocukları, Spor Kulübü Öğrencileri : 5.00 OMÜ Çalışanları ve Diğer Öğrenciler : 6.00 Diğer Kullanıcılar : 7.00 KAPALI TENİS KORTU - Bireysel Kullanım ( 1 Kişi - 1 saat ) OMÜ Öğrenci ve Personel Çocukları : 8.00 OMÜ Çalışanları ve Eşleri : Diğer Kullanıcılar : Tek Kişi Serbest Çalışma : Çiftler Maçı (4 kişi ) : KAPALI TENİS KORTU - Spor Kulüpleri ( 1 Saat ) Haftada 1 gün : Haftada 2 gün : Haftada 3 gün : Haftada 4 gün : KAPALI TENİS KORTU Özel Dersler ( 1 Saat - Kişi Başı ) 1 Kişi : Kişi : Kişi : OMÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN TENİS KURSU ( 1 Saat 1 Kişi ) : 10.00

2 Aylık 4 saat için kişi başı Kişi : ve üzeri : SQUASH ( 1 Kişi - 1 saat ) OMÜ Öğrenci ve Personel Çocukları : 8.00 OMÜ Çalışanları : Diğer Kullanıcılar : YETİŞKİNLER (13+ YAŞ) YÜZME KURS ÜCRETİ (1 Ay - 8 ders ) : Üyelik Ücreti ve giriş ücretleri ayrıca alınacaktır YAŞ YÜZME KURS ÜCRETİ (1 Ay - 8 ders ) OMÜ Personel Çocukları : Diğer Kullanıcılar : OMÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN YÜZME KURSU ( 1 Ay 8 Ders ) : KURUMSAL GRUP DERSLERİ (1 Ay - 8 ders ) : YÜZME HAVUZU GRUP DERSLERİ ( 1 Ay - 8 ders ) 1 Kişi (Kişi başı) : Kişi (Kişi başı) : Kişi (Kişi başı) : Kişi (Kişi başı) : Kişi (Kişi başı) : Kişi (Kişi başı) : Kişi (Kişi başı) : AEROBİC STEP ve PLATES ( 1 Ay - 8 ders ) OMÜ Öğrenci ve Personel Çocukları : OMÜ Çalışanları : Diğer Kullanıcılar : SAUNA ( 1 Kişi - 45 dk.)

3 OMÜ Öğrenci ve Personel Çocukları : 8.00 OMÜ Çalışanları : Diğer Kullanıcılar : MASAJ (Klasik) - ( 1 Kişi - 45 dk. ) OMÜ Öğrenci : OMÜ Çalışanları : Diğer Kullanıcılar : MASA TENİSİ ve BİLARDO (1 saat ) : 5.00 ATLAMA HAVUZU - Dalış ve Diğer Organizasyonlar (1 Saat - 1 Kişi ) : Dalış kulüpleri, Yetki Belgelerini (her yıl başı) tarafımıza teslim ettikten sonra kendilerine belirlenen antrenman saatlerinde sadece atlama havuzunu kullanabilirler. Dalış Kulübü yetkilisi havuzu kullanacak kişilerin, kimliklerini, sağlık beyannamelerini ve 18 yaşından küçük kursiyerler varsa veli izin belgelerini, Resepsiyon birimine teslim etmesi gerekmektedir. MİSAFİR ÜCRETİ : Sağlık beyannamesi ve misafir formu doldurmanız gerekmektedir. ( Kimliği yanında olmayan kullanıcılar tesisten yararlanamazlar. ) BONE : 10.00

4 TESİS KULLANIM KURALLARI VE AÇIKLAMALAR 1) Tesisimizde uygulanan fiyatlar 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 58. Maddesine Göre Döner Sermaye İşletmelerinin Kurulmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik tarihinde Resmi Gazete de yayınlanan Yüzme Havuzlarının Tabi Olacağı Sağlık Esasları ve Şartları Hakkında Yönetmelik usullerine göre belirlenmiştir. 2) Üye olmayanlar ve üyelik süresi biten kullanıcılar tesisten yararlanamazlar. Üyelik süresi 1 yıldır. Eksik evrak getiren kişiler üye yapılamaz ve tesis kullandırılamaz. ( Tenis kortu, Squash, Masa Tenisi, Bilardo kullanıcıları ve yaş kursiyerlerinin üyelik zorunluluğu yoktur. Kişilerin birimleri kullanabilmesi için önceden randevu alıp, kimlik ibraz ederek, birim için belirlenen 1 saat / 1 kişi ücreti resepsiyon birimine ödemesi gerekmektedir.) 3) Tesisten yararlanan kullanıcılar sözleşme ve genel kurallara uymak zorundadır. 4) Fiyatlarımıza K.D.V. dahildir. 5) Ücret çizelgesinde bulunan fiyatlar 1 (bir) seans süresi olarak tahsil edilir. 1 (bir) seans süresi Havuz ve/veya Fitness Center için 1 saat 45 dakikadır. Süre aşımında bir sonraki seans veya saat ücreti kullanıcılardan tahsil edilir. 6) Üyelerimiz, kendileri adına düzenlenen elektronik kartlar için ücret ödemezler. Üyelik haricinde düzenlenen tüm kart ücretleri kart başına 10,00 TL dır. (Elektronik kartlarını veya dolap anahtarlarını kaybeden kullanıcılardan kart veya anahtar maliyeti olarak 10,00 TL tahsil edilir.) 7) Üyelerimiz kredi yüklemelerini Resepsiyon biriminden en az 4 (dört) kredi olmak kaydıyla yükletebilirler. Spor kulüpleri sporcu kartlarına ilk kayıt için en az 8 (sekiz) kredi, sonraki yüklemeler için en az 4 (dört) kredi yükletebilirler. Elektronik kartlar kişiye özeldir, başkasına devredilemez veya kullandırılamaz. Kötüye kullanım tespit edildiği takdirde, idare tarafından kart iptal edilir. 8) Tesislerden yararlanan spor kulüpleri, sadece kendilerine bildirilen kulüp saatlerinde en az 10 (on) sporcu ile antrenman yapmak zorundadırlar. Kulüp antrenörlerinin özel ders verme yetkileri bulunmamaktadır. Spor kulüpleri yeni sporcu kaydı için havuz yönetimine 1 adet kimlik fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf,1 adet veli izin belgesi ve 1 adet sağlık beyannamesi ile başvurmaları gerekmektedir. ( Eksik evraklı başvurular kabul edilmeyecektir. ) 9) Pazartesi günleri sadece Tenis kortu ve Squash faaliyette olup, diğer bölümler genel temizlik sebebiyle kapalıdır. 10) Tesisten yararlanmak isteyen Zihinsel ve bedensel engellilere (üyelik ücreti hariç) tüm bölümler için % 50 fiyat indirimi uygulanır. 11) Y.D. S.B.F. Öğrencileri, tesise bildirilen ders programı çerçevesinde tesislerden Ücretsiz yararlanabilirler. 12) İndirimlerden yaralanmak isteyen kullanıcılar, kendilerinden istenilen belgeyi Resepsiyon birimine ibraz etmek zorundadırlar. T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Kurupelit Kampüsü ATAKUM / SAMSUN Ayrıntılı bilgi için irtibat: Telefon: / 2734 Fax: e-posta: Elektronik Ağ:

5 ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ YAŞAR DOĞU SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ LADİK KIŞ SPORLARI VE KAYAK MERKEZİ FİYAT LİSTESİ TESİS OTEL KONAKLAMA ÜCRETİ ( 1 Kişi) OMÜ Öğrenci, : OMÜ Çalışanları : OMÜ Mensubu ( Mezun öğrenci ve ayrılan akademik ve idari personel) : Diğer Kullanıcılar : Öğrenci ve Teknik Gezi ( Ders amaçlı) : YAŞ ( Üniversite personeli) : YAŞ ( Diğer) : KAYAK OMÜ Öğrenci, : OMÜ Çalışanları : Diğer Kullanıcılar : YAŞ ( Üniversite personeli) : YAŞ ( Diğer) : Fiyatlarımıza yemek ücreti dahil değildir.

6 T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ FİYAT LİSTESİ (KDV DAHİL) 1.SPOR SALONLARI a) KURUPELİT YERLEŞKESİ ESKİ ve YENİ SALON ÜCRETİ -Bir günlük kullanım ücreti (Personel ve Öğrenci) -Bir günlük kullanım ücreti (Personel ve Öğrenci) :150,00 TL :2500,00 TL :100,00 TL :1800,00 TL 2.DİĞER SAHALAR a) TENİS KORTU her bir sporcu için :10,00 TL -Bir haftalık kullanım ücreti her bir sporcu için (günlük bir saat üzerinden) :50,00 TL PERSONEL VE ÖĞRENCİ; (personel ve öğrenci ücretlendirmelerinde aynı zaman diliminde sporcu sayısı dikkate alınmaz) :10,00 TL -Bir haftalık kullanım ücreti günlük bir saat üzerinden :50,00 TL b) FUTBOL :150,00 TL -Bir günlük kullanım ücreti : TL (Personel ve Öğrenci) :100,00 TL -Bir günlük kullanım ücreti (Personel ve Öğrenci) :1800,00 TL c. DAĞCILIK DUVARI :15,00 TL -Bir haftalık kullanım ücreti (günlük bir saat üzerinden) :90,00 TL (Personel ve Öğrenci) :10,00 TL -Bir haftalık kullanım ücreti günlük bir saat üzerinden (Personel ve Öğrenci) :50,00 TL OMÜ Dağcılık Topluluğu öğrencileri topluluk faaliyetleri kapsamında yapılan çalışmalardan ücretsiz yararlanır d. ÇOK AMAÇLI SALONLAR ( Masaj, cimnastik, Güreş, Tenis ) Günlük :100,00 TL -Bir haftalık kullanım ücreti (günlük bir saat üzerinden) :2000,00 TL (Personel ve Öğrenci) :75,00 TL -Bir haftalık kullanım ücreti günlük bir saat üzerinden (Personel ve Öğrenci) :1500,00 TL 3.FİTNESS SALONU (Yeni Spor Salonu) - 09:00-17:00 Saatleri arasında :30.00TL -09:00-21:00 Saatleri arasında :50.00TL 4. STEP AEROBİK KURSU : 30.00TL 5.FAKÜLTEMİZİN DEĞİŞİK BRANŞLARDA DÜZENLEDİĞİ SPOR KURSLARI: -Her bir branş için haftalık üç (3) saat kurs karşılığı sporcu başına aylık :40,00 TL 6.ÜCRET ALINMAYACAKLAR: -Üniversitemiz birimlerinin yapmış faaliyet ve organizasyonlar. -Fakültemiz öğrencileri (kurs amaçlı yapılan sporlar ve fitness salonu kullanımı ücretlidir.) -OMÜ Dağcılık Topluluğu öğrencilerinin topluluk faaliyetleri ile ilgili çalışmaları (2/c fıkrasında belirtilen dağcılık duvarı )