Sağlığı Size Sizi Sağlığa Taşıyoruz ACIBADEM MOBİL SAĞLIK ACİL SAĞLIK PAKETİ.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Sağlığı Size Sizi Sağlığa Taşıyoruz ACIBADEM MOBİL SAĞLIK ACİL SAĞLIK PAKETİ. www.acibademmobil.com.tr"

Transkript

1 Sağlığı Size Sizi Sağlığa Taşıyoruz ACIBADEM MOBİL SAĞLIK ACİL SAĞLIK PAKETİ

2 TÜRK TELEKOM ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

3 ACİL SAĞLIK PAKETİ ABONE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Katılmış olduğunuz Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketi Kampanyası na 12 (on iki) ay boyunca abone olarak kalmaya devam etmeniz ve bu taahhüde uygun davranmanız koşuluyla, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizler için özel olarak hazırlanan ve aşağıda detayları belirtildiği şekilde sunulacak olan Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketi nden abone dahil ailenizden 4 (dört) kişi faydalanabilecektir. Aile fertlerinizin kampanyadan faydalanabilmeleri için kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir. Aile tanımı anne, baba ve çocukları ifade eder. Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketi içerisinde yer alan hizmetler diğer sayfalarda tanımlanmıştır.

4 7/24 MEDİKAL KOÇLUK VE 7/24 ACİL AMBULANS HİZMETİ Katılmış olduğunuz Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketi Kampanyası na 12 (on iki) ay boyunca Abone olarak kalmaya devam etmeniz ve bu taahhüde uygun davranmanız koşuluyla, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sizler için özel olarak hazırlanan ve aşağıda detayları belirtildiği şekilde sunulacak olan Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketi nden faydalanabileceksiniz. Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketi nde belirtilen 7/24 Medikal Koçluk, 7/24 Acil Sağlık (Ambulans) Hizmeti, Acil Sağlık Sigortası ve Telefonda Psikolojik Danışmanlık hizmetlerinden abone dahil en fazla ailenizden 4 kişi faydalanabilecektir. Aile fertlerinizin kampanyadan faydalanabilmeleri için kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Aile tanımı anne, baba ve çocukları ifade eder. 7/24 Medikal Koçluk: Medikal Çağrı Merkezi Doktorlarımızdan TIP (847) numaralı mobil sağlık hattımızı arayarak 7 gün 24 saat, acil ve acil olmayan sağlık sorunlarınız hakkında bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz. Acil Sağlık (Ambulans) Hizmeti: Hekim, paramedik, ilkyardım eğitimi almış sürücüsü ile uluslararası standartlarda, yoğun bakım donanımlı ambulanslarımız gelişmiş network ağı ile acil durumlarda ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdedir. Acil Sağlık (Ambulans) Hizmeti Kapsamına Giren Durumlar: 1- Şuur Kaybına Neden Olan Her Türlü Durum 2- MI, Aritmi, Hipertansiyon Krizler: Geçirilmekte olan kalp krizi, acil tedavi gerektiren kalp ritmi bozukluğu türleri, kan basıncının beyin kanaması vb. ciddi durumlara yol açabilecek derecede yükselmesi. 3- Zehirlenmeler 4- Ciddi Genel Durum Bozukluğu: Yaşlılık, besin yetersizliği, yetersiz bakım, uzun süren ağır hastalık vb. nedenlerle kişinin sağlığının genel anlamda tehlikeli olabilecek derecede bozulması. 5- Trafik Kazası 6- Ani Felçler 7- Migren ve/veya Kusma, Şuur Kaybıyla Beraber olan Baş ağrıları 8- Astım Krizi, Akut Solunum Problemleri

5 9- Yüksek Ateş: Zehirlenme, enfeksiyon hastalıkları, sıcak çarpması vb. nedenlerle vücut ısısının konvizyona (havale) ya da kalp ritim bozukluklarına yol açabilecek derecede (Ortalama 38,5 C ve üzeridir) yükselmesi. 10- Ciddi Alerji, Anaflaktik Tablolar: Kalp ritminde bozulma, solunum yollarında tıkanmaya yol açabilecek ciddiyette alerji ya da tansiyon düşmesi durumları. 11- Akut Batın: Mide, bağırsak gibi içi boş organların delinmesi, tıkanması ya da düğümlenmesi, iltihaplanması, vb. gibi acil müdahale gerektiren durumlar. 12- Yüksekten Düşme 13- Ciddi iş Kazaları, Uzuv Kopması 14- Menenjit, Ensefalit, Beyin Absesi: Sinir sistemi fonksiyonları dolayısıyla da yaşamsal fonksiyonları etkileyebilecek, beyin ve beyni çevreleyen zarla ilgili iltihabi, infektif hastalıklar. 15- Elektrik Çarpması 16- Ciddi Göz Yaralanmaları 17- Kurşunlanma, bıçaklanma, kavga, terör, sabotaj, vb 18- Renal Kolik: Böbrek taşlarının yol açtığı, ilerlemesi durumunda idrar yolu ya da böbrek hasarına yol açabilecek şiddetli ağrı oluşturan durum. 19- Akut Psikotik Tablolar: Aşırı saldırganlığa yol açan nörolojik ya da psikolojik rahatsızlıklar. 20- Suda Boğulma 21- İntihar Girişimi 22- Donma, Soğuk Çarpması 23- Isı Çarpması 24- Ciddi Yanıklar 25- Yeni Doğan Komaları 26- Başlamış Doğum Faaliyeti (Su Kesesinin Boşalması) 27- Diyabetik ve Üremik Kanama: Diyabet (şeker hastalığı) ve böbrek yetersizliğinin neden olduğu bilinç bulanıklığından başlayıp tam bilinç kaybına (koma) kadar girebilecek durumlar. 28- Genel Durum Bozukluğunun Eşlik Ettiği Diyaliz Hastalığı 29- Akut Masif Kanamalar: Genellikle travma sonucu ortaya çıkan, hayatı tehdit edecek boyutlarda iç veya dış kanamalar. 30- Omurga ve Alt Extremite Kırıkları: Büyük dış veya iç kanamaya yol açan bacak kırıkları ve her türlü omurga kırıkları. 31- Tecavüz 32- Dekompresyon (Dalgıç) Hastalığı: Halk arasında vurgun yemek olarak tabir edilen durum.

6 Acil İlaç ve Sarf Malzeme: Üyelerimizin acil ihtiyaç duyduğu operasyonlar sırasında kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri, üyelik ücretinin içinde yer almaktadır. Hastane Organizasyonu: Teknoloji ve hizmet kalitesinin tüm olanakları kullanılarak hastanın durumu değerlendirilmekte ve hasta en uygun sağlık kuruluşuna yönlendirilirken, hastane, ambulans, hasta yakını ve hastanın doktoru arasında iletişim kurulmaktadır. Bu iletişim ağı ile sürekli bilgi akışı sağlanmakta ve hastanın en doğru ve hızlı acil sağlık hizmeti alması sağlanmaktadır. Telefonda Psikolojik Danışmanlık Hizmeti: Yılda iki kez bilgi almak istediğiniz konularda randevu alarak, telefon görüşmesi ile psikologlara merak ettiklerinizi sorabilir, kişisel ve günlük yaşam sorunlarınızdan aile, ilişki ve çocuklarınızla ilgili sorunlarınıza kadar pek çok konuyu danışabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz. Acıbadem Acil Sağlık Sigortası: TL limitli sigorta kapsamında; başınıza gelecek acil durumlarda Türkiye genelindeki tüm özel hastanelerde ameliyat, hastane tedavi, oda yemek ve yoğun bakım masraflarınız limitleriniz ve özel şartlar dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanacaktır. Acıbadem Sigorta İndirim Network ü: Anlaşmalı kurumlarımızdan hizmet aldığınızda kartınızı ibraz ederek indirim oranlarından faydalanabilirsiniz. Güncel anlaşmalı sağlık kurumlarının listesine tr ve/veya adresinden ulaşabilirsiniz.

7 ACIBADEM ACİL SAĞLIK SİGORTASI TL Limitli/Yıllık Acıbadem Acil Sağlık Sigortası: Sigorta kapsamında; başınıza gelecek acil durumlarda Türkiye genelindeki tüm özel hastanelerde ameliyat, hastane tedavi, oda yemek ve yoğun bakım masraflarınız limitleriniz ve özel şartlar dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanacaktır. Sigorta Konusu: Bu hizmete ilişkin poliçenin yürürlükte olduğu süre içerisinde, Sağlık Sigortası Genel Şartları ve Poliçe Özel Şartları çerçevesinde tanımlanmış acil sağlık durumları Poliçe Sertifikasında yer alan teminatlar ve limitler doğrultusunda güvence altına alınmaktadır. Aynı aileden maksimum dört kişiyi kapsamakta ve sigortalıların aynı adreste ikamet etmeleri gerekmektedir. Sigorta Süresi ve Geçerlilik: Aksine bir anlaşma yapılmamışsa sigorta süresi bir yıldır. Sigorta, Poliçe Sertifikası üzerinde yazan başlangıç tarihinde öğlen saat de başlar ve bitiş tarihinde öğlen saat de sona erer. Riskin teminat kapsamında olabilmesi için bu riskin poliçenin geçerli olduğu süre içerisinde -poliçede yer alan şartlarla-, sözleşme ve ekleri, sigorta genel ve özel şartlar ile yasal mevzuat kapsamında gerçekleşmiş olması gereklidir. Sigortalanabilecek Kişiler: Bu poliçe ile Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden, yaş aralığındaki kişiler ile ebeveynlerinden en az biriyle sigortalanmak kaydıyla 18 yaşından küçük çocuklar bir poliçede maksimum 4 kişi olacak şekilde sigortalanabilecektir. Sağlık Kurumları Uygulamaları: Anlaşmalı Sağlık Kurumları ile ilgili güncel listeye com.tr adresinden ulaşılabilir. Bu kurumlara başvurulması durumunda Sigortacı tedavi masraflarına yönelik ödemeyi, Poliçe Genel ve Özel Şartları ile Poliçe Sertifikası ndaki teminat tablosu çerçevesinde doğrudan kuruma yapacaktır. Anlaşmasız bir kuruma başvurulması durumunda ise tedavi masrafları öncelikle Sigortalı tarafından ödenecek, faturalar, raporlar ve diğer gerekli belgeler Sigortacı ya ulaştırıldıktan sonra ödeme, Sigortalı nın bildirmiş olduğu banka hesabına yapılacaktır. Anlaşmalı Sağlık Kurumları nda yapılacak tedavilerde hekimlik ücreti her durumda (anlaşmalı olsun ya da olmasın) tedavinin yapıldığı Anlaşmalı Sağlık Kurumu ile Sigortacı arasında belirlenmiş olan tutar kadar olacaktır.

8 Anlaşmasız bir kuruma başvurulması durumunda ise tedavi masrafları öncelikle Sigortalı tarafından ödenecek, faturalar, raporlar ve diğer gerekli belgeler Sigortacı ya ulaştırıldıktan sonra ödeme, Sigortalı nın bildirmiş olduğu banka hesabına yapılacaktır. Anlaşmalı Sağlık Kurumları nda yapılacak tedavilerde hekimlik ücreti her durumda (anlaşmalı olsun ya da olmasın) tedavinin yapıldığı Anlaşmalı Sağlık Kurumu ile Sigortacı arasında belirlenmiş olan tutar kadar olacaktır. İstisnalar: Sağlık Sigortası Genel Şartları Madde 2 de belirtilenlerle birlikte, aşağıda sayılan haller ve bu hallerle ilgili yapılacak sağlık gideri teminat kapsamı dışındadır. Sigortalanmadan önce teşhisi konulmuş olsun ya da olmasın, poliçe başlangıç tarihinizden önce var olan,hastalık ve maluliyetler ile poliçenizin yenilenmesi durumunda önceki poliçe döneminde meydana gelmiş ya da ödenmiş hastalıklar ile ilgili giderler, Poliçe başlangıç tarihinden sonra belirlenmiş olsa dahi skolyozu da içeren doğuştan gelen hastalık ve sakatlıklar, organ eksiklikleri, deformitelere, ilişkin tetkik, tedavi, komplikasyon ve kontrol giderleri, HIV virüsü enfeksiyonları ile ilgili tüm giderler, AİDS ve komplikasyonları, Demansiyel sendromlar (Alzheimer Hastalığı ve bunamalar), psikiyatrik, geriatrik hastalıklar ve psikoterapi gerektiren durumların tetkikleri, tedavileri ve komplikasyonları, Organ nakli ile ilgili tüm giderler ile kan naklinde verici giderleri, Tedavi ile doğrudan ilişkisi olmayan özel hemşire masrafları, telefon, hastane hasta yemekleri haricindeki yiyecekler ve benzeri tüm ekstra harcamalar, suit oda farkı, Sigortalı nın alkolizm ve uyuşturucu madde bağımlılığı ile ilgili her türlü giderleri, alkol zehirlenmesi, alkol kullanımı sonrası olabilecek hastalık ve kazalann gerektirdiği tedavi masrafları, Diş, diş eti, çene eklemi ve ağız çene cerrahisine yönelik tetkik, tedavi ve komplikasyonları, Özel şartlarda tanımlanmış olmakla beraber poliçenin teminat tablosunda belirtilmeyen haller, Motosiklet kullanma, lisanslı ve lisanssız olarak yapılan her türlü spor ile tehlikeli sporlar sonucu meydana gelecek sakatlanma ve yaralanmalar, Ehliyetsiz araç kullanımı sonucu olan kazaların gerektirdiği tedavi masrafları, Teminat Kapsamında olan Acil Tıbbi Durumlar başlığı altında belirtilen durumların dışında olan bir durumdan dolayı gerçekleşen tüm masraflar Teminat Kapsamı dışındadır.

9 Teminat Kapsamı: Aile için yıllık limit TL (Sigortalı ve Aile Fertleri dahil toplam 4 kişi ile sınırlı olacaktır.) Yatarak Tedavi Teminatı: Teminat kapsamı, Sigorta Sözleşmesinin geçerli olduğu süre dahilinde olması kaydıyla, aşağıda belirtilen Acil Tıbbi Durumları kapsar. Sigortalının sağlık durumu stabil hale geldiğinde ise sona erer. Sigortalının sağlık durumu stabil hale geldikten sonra gerçekleşmiş tetkik ve tedaviler, kapsam dışındadır, Teminatlar arasında belirtilmiş olan Acil Tıbbi Durum nedeniyle, hastaneye yatış ile taburcu olunana kadar geçen sürede acil durum ile ilgili aşağıda belirtilen masraflar Poliçe Sertifikası nda belirtilen teminat limiti dahilinde karşılanır: Oda, yemek ve refakatçi masrafları (suit oda hariç) Yoğun bakım ünitelerindeki tedaviler, Hekim ücretleri, Hastane hizmetleri (ameliyat, ameliyathane, anestezi, ilaç, laboratuvar, radyoloji vb.), Tıbbi donanımın (kalp-akciğer pompası vb.) kullanımı, Teminat kapsamındaki rahatsızlıkla doğrudan bağlantılı olan ve yatış süreci içerisinde yapılan tanı amaçlı laboratuvar testleri, röntgen tetkikleri, elektrokardiyogram, bilgisayarlı tomografi vb. tetkikler, Diyaliz masrafları, Teminat Kapsamında Olan Acil Durumlar: Akut Batın : Mide, bağırsak gibi içi boş organların delinmesi, tıkanması ya da düğümlenmesi, iltihaplanması, vb. gibi acil müdahale gerektiren durumlardır. Akut Solunum Problemleri: Astım krizi, tahriş edici gazların solunmasıdır. Akut Masif Kanama, Kan Kaybı: Ani başlayan, müdahale edilmediği taktirde kişinin hemodinamik dengelerinde bozulmaya yol açabilecek miktarda ve hızda kan kaybına yol açan kanamalardır. Ani Şuur Kaybı: Santral sinir sistemi hastalıkları, sıvı ve elektrolit dengesi bozuklukları, endokrin bozukluklar ve kalp ve dolaşım sistemi hastalıkları sonucunda ani bilinç kaybının geliştiği durumlardır. Ani Felçler (Serebrovasküler Olay) : Beyni besleyen damarlarda tıkanma veya darlık nedeniyle beyin kanlanmasının aniden kesilmesi (iskemik) veya beyin damarlarından birinin aniden yırtılması ile kanın çevre

10 doku içine yayılması (kanamalı) sonucunda beyin dokusu ve hücrelerinin zarar görmesiyle ortaya çıkan ağır nörolojik tablodur. Ciddi Alerji, Anaflaktik Tablolar: Kalp ritminde bozulma, solunum yollarında tıkanmaya yol açabilecek ciddiyette alerji ya da tansiyon düşmesi durumlarıdır. Ciddi Göz Yaralanması. Ciddi İş Kazaları ve Uzuv Kopması. Diabetik ve Üremik Koma: Diabet (şeker hastalığı) ve böbrek yetersizliğinin neden olduğu bilinç bulanıklığından başlayıp tam bilinç kaybına (koma) kadar girebilecek durumlardır. Donma, Soğuk Çarpması. Elektrik Çarpması. Hayvan Isırıkları. Kurşunlanma, Bıçaklanma vb. Menenjit, Ensefalit, Beyin Absesi: Beyin ve omuriliği kaplayan zarların enfeksiyonu (menenjit), beyin parankiminin yaygın inflamasyonu (ensefalit), beyin veya beyincik çevresindeki bölgede ensefalit ile seyreden püy birikimi (beyin absesi) olarak tanımlanan durumlardır. Miyokard infarktüsü (MI), Aritmi, Hipertansiyon Krizleri: Geçirilmekte olan kalp krizi, tedavi gerektiren kalp ritmi bozukluğu türleri, kan basıncının beyin kanaması vb. ciddi durumlara yol açabilecek derecede yükselmesidir. Migren ve/veya Kusma, Şuur Kaybıyla Beraber Olan Baş Ağrıları. Renal Kolik: Böbrek taşlarının yol açtığı, ilerlemesi durumunda idrar yolu ya da böbrek deformasyonuna yol açabilecek şiddetli ağrı oluşturan durum. Suda Boğulma. Solunum ve Sindirim Sistemine Yabancı Cisim Kaçması. Tecavüz. Tüm Vücut Kırıkları: Büyük dış veya iç kanamaya yol açan kırıklar, her türlü omurga kırıklarıdır. Tüm Eklem Çıkıkları: Tekrarlayan çıkıklar hariç eklem çıkıklarıdır. Trafik Kazası ve Travmaya Bağlı Yaralanmalar: Dışarıdan gelen bir etkenin darbesine maruz kalınması sonucunda cilt, cilt altı, fasya veya kas dokularını içine alabilen ve cerrahi onarım gerektiren yaralanmalardır. Yanık: Sıcak, soğuk, fiziksel ve kimyasal etkenlere maruz kalınması sonucu oluşan 2. veya 3. derecede olan yanıklardır.

11 Yüksek Ateş: Zehirlenme, enfeksiyon hastalıkları, sıcak çarpması vb. nedenlerle vücut ısısının konvizyona (havale) ya da kalp ritim bozukluklarına yol açabilecek derecede (38,5 C üzerinde) yükselmesi durumudur. Yüksekten Düşme Sonucu Yaralanma. Zehirlenme: Gıda, ilaç veya kimyasal maddelere bağlı tüm zehirlenmelerdir. Önemli Not: Yukarıdaki tanımlamalar oldukça basitleştirilmiş şekilde, yol gösterici olmaları amacıyla yapılmışlardır. Tıbbi bilgisi olmayan kişilerin sadece yukarıdaki bilgilere dayanarak ya da bir sağlık personelinin kendisine telefonda iletilen bilgilere göre aciliyet değerlendirmesi yapması zaman zaman mümkün olmayabilir. Sağlık durumunun aciliyet teşkil edip etmediğinin fiziki muayene esaslı olduğunu unutmayınız. Ek Üye Kayıt Süreci: Kampanyadan faydalanmaya başladıktan sonra, 3 aile ferdini kampanyaya dahil etmek için, Türk Telekom Çağrı Merkezi numarasını aramanız yeterlidir. Sigorta kapsamında, herhangi bir vaka durumunda Acil Sağlık Sigortası teminatından faydalanmanız gerektiğinde, aynı aileden olmadığınız tespit edilirse, teminattan faydalanamaz ve taahhüdünüze aykırı hareket etmiş sayılırsınız. Aile tanımı anne, baba ve çocukları ifade eder. SIKÇA SORULAN SORULAR Bu hizmeti Türk Telekom mu sağlıyor? Kampanya dan faydalanmak için Türk Telekom abonesi olmalı mıyım? Bu hizmeti Türk Telekom sağlamamaktadır. Türk Telekom, abonelerine özel olarak siz ve ailenizin güvende olması için Türkiye nin önde gelen sağlık kurumlarından Acıbadem Mobil Sağlık ın hizmetlerini çok avantajlı fiyat ve şartlarla bu kampanya ile sunuyor. Kampanya dan faydalanmak için Türk Telekom abonesi olmalısınız. Ev telefonu kullanmanın bir başka avantajı da, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmeti nin sağlık ve sigorta paketleriyle, özellikle acil durumlarda siz ve aileniz kendinizi daha güvende hissedeceksiniz, sağlıkla ilgili tüm sorularınıza 7 gün 24 saat istediğiniz her an, alanında deneyimli doktorlardan, TIP (847) ı arayarak yanıt alabileceksiniz.

12 7/24 Medikal Koçluk ve Acil Sağlık (Ambulans) Hizmeti hangi illerde veriliyor? Bu hizmetlerden Türkiye nin her yerinden faydalanabilir miyim? Bu hizmetler Türkiye genelinde verilmektedir. Acil Sağlık (Ambulans) Hizmeti, Acıbadem Hastanelerinin bulunduğu (mücavir alanlar hariç) bölgelerde doğrudan ACI- BADEM MOBİL SAĞLIK tarafından sağlanmaktadır. Bu alanlar dışında, ACIBADEM MOBİL SAĞLIK Network listesinde bulunan il ve ilçe merkezlerinde (mücavir alanlar hariç) (Hizmet merkezi ile ilgili güncelleme Medikal Çağrı Merkezi nden öğrenilecektir) meydana gelebilecek taleplerde ise; ACIBADEM MOBİL SAĞLIK tarafından anlaşmalı hekim ve/veya sağlık kuruluşlarına bağlı ambulanslarla hizmet verilecektir. Kampanya dan kaç kişi faydalanabiliyor? Ailem de faydalanabiliyor mu? Onlar için ekstra ücret ödemem gerekiyor mu? Evinizde sizinle birlikte yaşayan 3 aile üyeniz daha ek ücret ödemeden bu kampanyanın hizmetlerinden faydalanabilir. Ek üye kaydı için Türk Telekom Çağrı Merkezi numarasını aramanız yeterlidir. Bu hizmetten faydalanmak için kaç lira ödemeliyim? Türk Telekom faturanıza ek olarak ayda sadece 9,90 TL ödemeniz yeterli. Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri tarafından piyasada 550 TL (KDV dahil) bedelle sunulan bu hizmetten, Türk Telekom müşterisi olmanızın avantajı ile, aylık 9,90 TL (KDV dahil) tutar karşılığında, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş. adına Türk Telekom faturanız üzerinden yapabilirsiniz. Bu tutar faturamda nasıl gözükecek? Türk Telekom müşterilerine özel Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan ve tarafınıza fatura edilen bu paketin ödemelerini Türk Telekom faturası aracılığıyla yapıyor olacaksınız. Yani Türk Telekom faturası, bu paketten hem özel fiyatla faydalanmanızı hem de ödemelerinizi kredi kartı, senet vb. koşullar olmadan ödemenizi sağlamaktadır. Bu hizmetten 1 ay faydalanabilir miyim? Taahhüt vermem gerekiyor mu? Türk Telekom un abonelerine çok daha uygun fiyat ve şartlarla sunduğu Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetlerinden faydalanmanız için kampanyaya katılmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında 12 aylık taahhüt vermeniz

13 gerekmektedir. Sadece 1 ay için faydalanıp kampanyadan çıkmak istediğinizde kampanya cezasını ödemeniz gerekecektir. Kampanyadan çıkarsam, hattımı iptal edersem, taahhüdüme uymazsam, ne kadar bedel ödeyeceğim? Kampanyadan 12 aylık taahhüt döneminiz bitmeden çıkış yaptığınız takdirde, Kampanya Ceza Bedeli olan, 118,80 TL yi son faturanızda ödüyor olacaksınız. Ceza bedeli kampanyadan yararlanıldığı ay sayısına göre değişkenlik gösterebilir. (Piyasa bedeli: 118,8 TL- (9,90 x ödenen ay sayısı)) Kampanyadan herhangi bir sebeple çıkış yaptım ve ceza ödeyeceğim. Bu tutarı Türk Telekom faturam üzerinden mi ödeyeceğim? Kampanyadan kendi isteğinizle ya da borçtan iptal sebebi; ya da taahhüdünüze uymadığınız herhangi bir sebepten ötürü çıkış yaptığınızda, son tutar Türk Telekom faturanızda Ödenecek Tutar a ilave olarak eklenecektir. Faturanızı, Hukuki işlem sürecine sokmadan sorunsuz olarak ödediğiniz takdirde, tahsilatınız Türk Telekom tarafından yapılacaktır. Fakat, son faturanızda çıkan Türk Telekom fatura tutarı ve ilave olarak Kampanyadan Çıkış Ceza Bedeli ni ödemediğiniz takdirde, borcunuz Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş.ye karşı olacaktır. Tahsilatınız Acıbadem Mobil Sağlık tarafından yapılacaktır. Kampanya dan faydalandığımda TL değerinde Acil Sağlık Sigortası hediye ediliyor, doğru mu? Kampanyadan faydalandığınızda TL değerinde Acil Sağlık Sigortası hediye edilir. Acil Sağlık Sigortası nerelerde geçerli? Hangi masrafları karşılıyor? Ailem de bu hediyeden, acil sağlık sigortasından faydalanabilir mi? Siz, çocuklarınız ve eşiniz toplam 4 kişiye kadar; 1 yıl boyunca istediğiniz an telefonda doktor desteği alacak, acil durumlarda ücretsiz olarak ambulans hizmetinden sınırsız sayıda faydalanabilecek ve yılda TL tutarında acil sağlık sigortası sahibi olacaksınız. Sigorta kapsamında; başınıza gelecek acil durumlarda Türkiye genelindeki tüm özel hastanelerde ameliyat, hastane tedavi, oda yemek ve yoğun bakım masraflarınız limitleriniz ve özel şartlar dahilinde Acıbadem sigorta tarafından karşılanacaktır. Herhangi bir sağlık güvencesinden faydalanıyor olmanız bu çok özel sağlık paketinden faydalanmanıza engel teşkil etmemektedir.

14 Medikal Koçluk hizmetinde sorularım için haftanın hangi günleri, günün hangi saatlerinde arama yapabilirim? Sorularımı kim cevaplayacak, cevaplayacak kişi doktor mu olacak? Sizin ve ailenizin tüm sağlık sorunlarında telefonunuzun ucunda sizi bekleyen ve 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir doktorunuz olacaktır. Acil Sağlık (Ambulans) Hizmetinden hangi şartlarda faydalanabilirim? Ücretsiz ambulans hizmetinden faydalanabilmeniz için, Uluslararası standartlarda belirlenmiş 32 parametre yukarıda Acil Ambulans Hizmeti Kapsamına Giren Durumlar başlığı altında belirtilmiştir. Acil Sağlık sigortası hizmetinden hangi şartlarda faydalanabilirim? Acil Sağlık Sigortası teminat kapsamında olan acil şartlar yukarıda Teminat Kapsamında Olan Acil Tıbbi Durumlar başlığı altında belirtilmiştir. Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketi Hizmetlerinden faydalanabilmek için yaş sınırı var mıdır? Acil Sağlık Sigortası hizmetinden 64 yaş üzerindeki yakınlarınız, sigorta mevzuatı kapsamında faydalanamamaktadırlar. Dilerseniz ailenizde başkası faydalanabilir. Paket dahilinde, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan Acil Sağlık Sigortası ücretli midir? Paket dahilinde tarafınıza sunulan Acil Sağlık Sigortası, ana hizmet olan Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketi ürününe ek olarak, Türk Telekom müşterisi olduğunuz için size hediye edilmektedir. Kampanya ya başvurdum, kayıt oldum. Ne zamandan itibaren doktorumu arayabilirim? Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri nden deneyimli doktorunuzu 7 iş günü sonrasında arayabilir,sizin ve ailenizin sağlık bilgilerini kendisi ile paylaşabilirsiniz. 7 iş günü sonrasında hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Telefonda Psikolojik Danışmanlık Hizmeti nden nasıl faydalanabiliyoruz? TIP (847) Acıbadem Mobil Sağlık Hattı nı arayarak psikologlarımız için randevu alarak faydalanabilirsiniz.

15 Kampanya dahilinde hediye edilen Acil Sağlık Sigortasından hangi şartlarda ve hangi tarihten itibaren faydalanabilirim? Size hediye ettiğimiz Acil Sağlık Sigortasından 7 iş günü sonrasında faydalanabilirsiniz Bu bir sağlık sigortası mıdır? Bu bir Acil Sağlık Sigortası dır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenmiş uluslar arası 27 parametre dahilinde geçerlidir. Durumun acil olduğunu nasıl anlarım? Sağlıkla ilgili bir sorunuz/sorununuz olduğu anda 7/24 hizmet veren TIP (847) Acıbadem Mobil Sağlık Hattı nı arayarak doktorlar tarafından bilgi alabilirsiniz. İstediğim bir zamanda hastaneye gidebilir miyim? Tercihen TIP (847) Acıbadem Mobil Sağlık Hattı nı aramanızı öneririz. Acil bir durum olması durumunda ambulans yönlendirilerek, duruma göre yerinde tedavi olabilirsiniz. Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketini satın aldıktan sonra başka ödemem gereken bir tutar var mı? Hayır, sadece Türk Telekom faturanıza yansıyacak olan aylık bedel dışında herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Acil Sağlık Sigortasından yılda kaç defa yararlanabilirim? Hizmetimiz TL limitlidir. Yıl içinde TL lik bir limitiniz olmaktadır. Bu hizmetten ne kadar süre için yararlanabilirim? Üyeliğin başlamasından itibaren 1 yıllıktır. Acil Sağlık Sigortası sadece Acıbadem Hastaneleri nde mi geçerlidir? Hayır, tüm anlaşmalı kurumlarda durumunuz acil şartlar dahilinde ise ücretsiz olup, anlaşmalı olmayan kurumlarda ise hizmet sonrasında, hizmet bedelini geri alacak şekilde yararlanabilirsiniz.

16 Yakınlarım bu hizmetten yararlanabilir mi? Kampanya kapsamında Türk Telekom hat sahibimiz ve ailesinden aynı adreste ikamet eden 3 kişi daha bu paketten faydalanabilmektedir. 4 kişilik toplam limitiniz TL dir. Aile tanımı anne, baba ve çocukları ifade eder. Acil Sağlık Sigortası ndan yararlanabilmek için bir yaş sınırı var mıdır? 64 yaş ve üzeri kişiler haricindeki herkese Acil Sağlık Sigortası üyeliği yaptırılabilir TIP (847) Acıbadem Mobil Sağlık Hattı arandığında telefonu doktor mu açıyor? Evet, mobil sağlık hattımızı aradığınızda acil deneyimli mobil sağlık hattı doktorlarımız çağrılarınızı karşılıyor. Ambulans geldiğinde hastaneye gitmemize gerek yoksa, herhangi bir ücret ödeyecek miyiz? Ambulans olay yerine geldiğinde yerinizde tedaviniz yapılabiliyorsa ve durumunuz acil şartlar dahilinde ise herhangi bir bedel ödemeyeceksiniz. Sigortayı her hastalıkta kullanabilecek miyiz? Sigortanızı bilgilendirme formunda belirtilmiş olan durumlarda kullanabiliyorsunuz. Acil durumlar dışında ise anlaşmalı kurumlardan indirimli hizmet alabiliyorsunuz. Aynı zamanda TIP (847) Acıbadem Mobil Sağlık Hattı nı arayarak acil olmayan durumlar ya da merak ettiğiniz sağlık konuları hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Anlaşmalı hastaneleri nereden öğrenebilirim? Acıbadem sigorta sayfasında anlaşmalı kurulumlar bölümünden bulunduğunuz il ve ilçeye göre arama yapabilirisiniz.

17 İstediğimiz zaman, istediğimiz kisi için ambulans çağırabilir miyim? Acil durumlarda ücretsiz ambulans hizmetimizden faydalanabilmek için kayıt sırasında bilgilerini verdiğiniz yakınlarınız ve siz bu hakka sahipsiniz. Paketi 1 yıl boyunca kullanmaz isek ödediğimiz ücret iade ediliyor mu? Ücret iadesi yapılmıyor. Benim sigortam var, Acıbadem Mobil Sağlık Acil Sağlık Paketi ne kayıt yaptırdığım takdirde diğer sigortam iptal olur mu? Kayıt yaptırdığınız takdirde var olan diğer sigortanız iptal olmuyor.

18

19

20 TIP(847)

TÜRK TELEKOM & ACIBADEM MOBİL ACİL SAĞLIK PAKETİ TAHSİLATINA ARACILIK KAMPANYASI ABONE BİLGİLENDİRME FORMU VE ABONE TAAHHÜTNAMESİ

TÜRK TELEKOM & ACIBADEM MOBİL ACİL SAĞLIK PAKETİ TAHSİLATINA ARACILIK KAMPANYASI ABONE BİLGİLENDİRME FORMU VE ABONE TAAHHÜTNAMESİ TÜRK TELEKOM & ACIBADEM MOBİL ACİL SAĞLIK PAKETİ TAHSİLATINA ARACILIK KAMPANYASI ABONE BİLGİLENDİRME FORMU VE ABONE TAAHHÜTNAMESİ 1. Türk Telekomünikasyon A.Ş. ( Türk Telekom ) gerçek kişi bireysel aboneleri

Detaylı

Özel Sağlık Sigortası El Kitabı

Özel Sağlık Sigortası El Kitabı İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 4 3. GENEL HÜKÜMLER... 4 3.1. Anlaşmalı Tedavi Merkezlerindeki İşlemler... 4 3.2. Anlaşmasız Tedavi Merkezlerindeki İşlemler... 5 5. TEMİNATLAR... 6 5.1. Yatarak Tedavi

Detaylı

Eviniz. görmesin GÜVENLİ HAYAT PAKETİ ABONE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

Eviniz. görmesin GÜVENLİ HAYAT PAKETİ ABONE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Eviniz görmesin GÜVENLİ HAYAT PAKETİ ABONE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI D-SMART GÜVENLİ HAYAT PAKETİ ABONE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Katılmış olduğunuz D-Smart Güvenli Hayat Paketi Kampanyası Acıbadem Mobil

Detaylı

ACIBADEM MOBİL GÜVENLİ HAYAT PAKETİ TAAHHÜTNAME

ACIBADEM MOBİL GÜVENLİ HAYAT PAKETİ TAAHHÜTNAME ACIBADEM MOBİL GÜVENLİ HAYAT PAKETİ TAAHHÜTNAME Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. ( D-Smart ) gerçek kişi bireysel Aydan Aya ve Bundle tüketicileri ( Tüketici ) Acıbadem Mobil Güvenli Hayat Paketi Kampanyası

Detaylı

SABANCI ÜNİVERSİTESİ LİSE YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİ GRUP SAĞLIK SİGORTASI TEMİNATLARI (29.06.2014-12.07.2014 / 13.07.2014-26.07.2014)

SABANCI ÜNİVERSİTESİ LİSE YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİ GRUP SAĞLIK SİGORTASI TEMİNATLARI (29.06.2014-12.07.2014 / 13.07.2014-26.07.2014) SABANCI ÜNİVERSİTESİ LİSE YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİ GRUP SAĞLIK SİGORTASI TEMİNATLARI (29.06.2014-12.07.2014 / 13.07.2014-26.07.2014) SİGORTANIN KONUSU Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu öğrencilerinin, aşağıda

Detaylı

ACIBADEM MOBİL SAĞLIK HİZMET SERVİSİ ve DORO PHONE EASY 332 GSM CİHAZ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ ( TAAHHÜTNAME )

ACIBADEM MOBİL SAĞLIK HİZMET SERVİSİ ve DORO PHONE EASY 332 GSM CİHAZ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ ( TAAHHÜTNAME ) ACIBADEM MOBİL SAĞLIK HİZMET SERVİSİ ve DORO PHONE EASY 332 GSM CİHAZ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ ( TAAHHÜTNAME ) AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) Acıbadem Mobil Sağlık Hizmeti Servisinden ( Servis

Detaylı

VIP SILVER, VIP GOLD, VIP PLATINUM SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI

VIP SILVER, VIP GOLD, VIP PLATINUM SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI VIP SILVER, VIP GOLD, VIP PLATINUM SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI 1. SİGORTA KONUSU ve KAPSAMI Sigortacı, işbu sigorta ile sigortalı ve/veya sigortalıların, sigorta sözleşmesi dönemi içerisinde sigorta

Detaylı

TEMİNATLAR : Kaza ve Hastalık Durumunda Acil Tıbbi Tedavi : İlaç : Acil Diş Tedavisi : Tıbbi Nakil :

TEMİNATLAR : Kaza ve Hastalık Durumunda Acil Tıbbi Tedavi : İlaç : Acil Diş Tedavisi : Tıbbi Nakil : TEMİNATLAR : Kaza ve Hastalık Durumunda Acil Tıbbi Tedavi : Sigortalı'nın, bu poliçe kapsamındaki acil hastalıklardan birinin gerçekleşmesi (acil hastalıklar listesi Ek-1 de sunulmuştur) veya yaralanması

Detaylı

TEHLİKELİ SPOR SEYAHAT SİGORTASI

TEHLİKELİ SPOR SEYAHAT SİGORTASI TEHLİKELİ SPOR SEYAHAT SİGORTASI Teminatlar Tüm Dünya EURO Tıbbi Tedavi 30.000 Arama ve Kurtarma 15.000 Tibbi Nakil ve geri dönüş 1.500 Cenaze Nakli Hukuki Danışmanlık Acil Mesajlar Genel Bilgi Limitsiz

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI

YURTDIŞI EĞİTİM SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI YURTDIŞI EĞİTİM SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI Teminatların tamamı, olayların poliçenin satın alınmasına sebep olan öğrenim amacıyla yapılan seyahat sırasında meydana gelmesi halinde tercih edilen

Detaylı

NAKLİYAT ŞOFÖRÜ SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI

NAKLİYAT ŞOFÖRÜ SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI NAKLİYAT ŞOFÖRÜ SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI Teminatların tamamı, olayların poliçenin satın alınmasına sebep olan kara taşımacılığı amacıyla yapılan seyahat sırasında meydana gelmesi halinde Türkiye

Detaylı

EKSTREM SPORLAR SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI

EKSTREM SPORLAR SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI EKSTREM SPORLAR SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI Bu poliçe ile poliçe üzerinde adı bulunan sigortalının sigorta süresi içinde acil kapsamında olan bir hastalık (Acil hastalıklar listesi Ek1 dedir) neticesinde

Detaylı

Lokman Hekim Acil Sağlık Sigortası

Lokman Hekim Acil Sağlık Sigortası Lokman Hekim Acil Sağlık Sigortası Yaygın acente ağı ile Türkiye nin her köşesinde hizmet sunan HDI Sigorta, Sigortacılıkta yeni bir döneme imza atıyor. Lokman Hekim Sigortası sağlık hizmetlerini cinsiyet,

Detaylı

VİP SILVER, VIP GOLD, VIP PLATINUM BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI. Aşağıdaki Özel Şartlar 15 MART 2009 tarihinden itibaren geçerlidir.

VİP SILVER, VIP GOLD, VIP PLATINUM BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI. Aşağıdaki Özel Şartlar 15 MART 2009 tarihinden itibaren geçerlidir. VİP SILVER, VIP GOLD, VIP PLATINUM BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI Aşağıdaki Özel Şartlar 15 MART 2009 tarihinden itibaren geçerlidir. 1- SİGORTA TEMİNATININ KONUSU Ergoİsviçre Sigorta(bundan sonra

Detaylı

YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTASI

YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTASI YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTASI TEMİNATLAR Teminat Limiti Tıbbi Tedavi Teminatı + Gıda Zehirlenmesi + Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Nakli + Geri Dönüş Seyahati + Sigortalının Cenazesinin Nakli Limit: Azami 2.000.-TL

Detaylı

YURTDIŞI SEYAHAT GÜVENCE PAKET POLİÇESİ

YURTDIŞI SEYAHAT GÜVENCE PAKET POLİÇESİ YURTDIŞI SEYAHAT GÜVENCE PAKET POLİÇESİ TEMİNATLAR Teminat limiti- Coğrafi Alan Dünya (Abd,Kanada,Japonya ve Türkiye hariç) 30.000.-EUR ABD,Kanada,Japonya 50.000.-USD Tıbbi Tedavi Teminatı Sigortalı'nın,

Detaylı

AVS ACİL VAKALAR SİGORTASI. Başa Dön

AVS ACİL VAKALAR SİGORTASI. Başa Dön AVS ACİL VAKALAR SİGORTASI Başa Dön Teminat Kapsamı Ani bir hastalık veya bedensel yaralanma sonucunda ortaya çıkan ve dolayısıyla geciktirilmesi mümkün olmayacak tıbbi veya cerrahi bakım gerektiren sağlık

Detaylı

KONUT ASİSTANS HİZMETLERİ KLOZU. Asistans Hizmeti, Poliçe nin yürürlükte bulunduğu belirtilen süre (vade) içerisinde geçerlidir.

KONUT ASİSTANS HİZMETLERİ KLOZU. Asistans Hizmeti, Poliçe nin yürürlükte bulunduğu belirtilen süre (vade) içerisinde geçerlidir. KONUT ASİSTANS HİZMETLERİ KLOZU 1. GENEL HÜKÜMLER 1.1. Tanımlar Asistans Hizmeti Asistans Şirketi Poliçe Sigortalı : Poliçede öngörülen rizikonun gerçekleşmesi halinde işbu Kloz kapsamında Sigortalılara

Detaylı

YÜKSEK ADETLİ ACENTEYE ÖZEL ZORUNLU PAKET TUR SİGORTASI

YÜKSEK ADETLİ ACENTEYE ÖZEL ZORUNLU PAKET TUR SİGORTASI YÜKSEK ADETLİ ACENTEYE ÖZEL ZORUNLU PAKET TUR SİGORTASI Tüm Dünya (Afganistan, Irak, Türkiye hariç) 30.000 EURO coğrafi alanı kapsamaktadır. ALTERNATİF 1 STANDART TEMİNATLAR 1) Tıbbi Tedavi Teminatı Sigortalı'nın,

Detaylı

A. ARAÇ YARDIM HİZMETLERİ

A. ARAÇ YARDIM HİZMETLERİ A. ARAÇ YARDIM HİZMETLERİ 1) Asistans'ın Coğrafi Sınırları Asistans, Sigortalıların ferdi ve tıbbi teminatlardan, Sigortalı nın aracıyla seyahati esnasında hastalanması, yaralanması veya kaza geçirmesi

Detaylı

TURKCELL AKILLI KADIN IN EVİ SİGORTASI VE EV DESTEK PAKETİ ÖZEL ŞARTLAR

TURKCELL AKILLI KADIN IN EVİ SİGORTASI VE EV DESTEK PAKETİ ÖZEL ŞARTLAR TURKCELL AKILLI KADIN IN EVİ SİGORTASI VE EV DESTEK PAKETİ ÖZEL ŞARTLAR İşbu Özel Şartlar, ERGO Sigorta A.Ş. (bundan böyle ERGO veya Sigortacı olarak anılacaktır.) ile Turkcell İletişim A.Ş. (bundan böyle

Detaylı

1.2. Konut Teminat altına alınmış, mutlaka Türkiye sınırları içinde bulunan, ticari amaçla kullanılmayan konut.

1.2. Konut Teminat altına alınmış, mutlaka Türkiye sınırları içinde bulunan, ticari amaçla kullanılmayan konut. AIG SİGORTA A.Ş. KONUT ASİSTANS ŞARTLARI GENEL ŞARTLAR A.1.Yararlanacak Olanlar 1.1. Sigortalı Kişi Kanuni ikametgâhı Türkiye sınırları içinde olan ve teminat altına alınmış konutta yaşayan kişiler ile

Detaylı

İŞYERİ ASİSTANS HİZMETLERİ KLOZU. Asistans Hizmeti, Poliçe nin yürürlükte bulunduğu belirtilen süre (vade) içerisinde geçerlidir.

İŞYERİ ASİSTANS HİZMETLERİ KLOZU. Asistans Hizmeti, Poliçe nin yürürlükte bulunduğu belirtilen süre (vade) içerisinde geçerlidir. İŞYERİ ASİSTANS HİZMETLERİ KLOZU 1. GENEL HÜKÜMLER 1.1. Tanımlar Asistans Hizmeti Asistans Şirketi Poliçe Sigortalı : Poliçede öngörülen rizikonun gerçekleşmesi halinde işbu Kloz kapsamında Sigortalılara

Detaylı

YURT DIŞI GENİŞLETİLMİŞ PAKET TUR SİGORTASI

YURT DIŞI GENİŞLETİLMİŞ PAKET TUR SİGORTASI YURT DIŞI GENİŞLETİLMİŞ PAKET TUR SİGORTASI Tüm Dünya (Afganistan, Irak, Türkiye hariç) 30.000 EURO coğrafi alanı kapsamaktadır. TEMİNAT VE LİMİTLER Tıbbi tedavi teminatı TEMİNATLAR Sigortalının tıbbi

Detaylı

ANADOLU TURİSTİK TESİS PAKET SİGORTA POLİÇESİ TEKLİFİ

ANADOLU TURİSTİK TESİS PAKET SİGORTA POLİÇESİ TEKLİFİ ANADOLU TURİSTİK TESİS PAKET SİGORTA POLİÇESİ TEKLİFİ Teklif No : T120907964 Revizyon No : 1 Acente : 322027 Unvanı : ERGAN SİG.ARA.HİZ.LTD.ŞTİ. Tel : 212 523 2027 Levha No Sigorta Ettiren : T08526-93E1

Detaylı

I. TEMİNATLARA AİT ÖZEL ŞARTLAR

I. TEMİNATLARA AİT ÖZEL ŞARTLAR Sayın Sigortalımız, Öncelikle, Şirketimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Nefes Sağlık Sigortası poliçeniz ile ilgili olarak sizi aydınlatacağını düşündüğümüz ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmaktadır.

Detaylı

ALBARAKA PLATINUM KART ASİSTANS HİZMETLERİ

ALBARAKA PLATINUM KART ASİSTANS HİZMETLERİ ALBARAKA PLATINUM KART ASİSTANS HİZMETLERİ ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş 25.03.2014 Albaraka Platinum Kart Asistans Hizmetleri nden, resmi ve dini tatil günleri dâhil olmak üzere yılın her gününde,

Detaylı

İLK YARDIM SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI

İLK YARDIM SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI İLK YARDIM SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI 1 - SİGORTANIN KONUSU VE KAPSAMI: Groupama Sigorta, poliçe ve poliçe ekinde isim ve doğum tarihi belirtilen sigortalı / sigortalıların poliçede veya eklerinde belirtilen

Detaylı

ELİT SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI

ELİT SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI ELİT SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI Bu poliçe ile poliçe üzerinde adı bulunan sigortalının sigorta süresi içinde aniden hastalanmaları ve/veya herhangi bir kaza sonucu yaralanmaları halinde tedavileri

Detaylı

YURTİÇİ SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI

YURTİÇİ SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI YURTİÇİ SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI POLİÇE KİTAPÇIĞI Bu poliçe ile poliçe üzerinde adı bulunan sigortalının sigorta süresi içinde, T.C hudutları dahilinde, katıldığı turda aniden hastalanmaları ve/veya herhangi

Detaylı