Kappa 180 Kappa 320 Tekstil endüstrisi için üstün performanslı inkjet baskı sistemleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Kappa 180 Kappa 320 Tekstil endüstrisi için üstün performanslı inkjet baskı sistemleri"

Transkript

1 TR Kappa 180 Kappa 320 Tekstil endüstrisi için üstün performanslı inkjet baskı sistemleri

2 Durst Digital Textile Printing Durst dijital inkjet teknolojisi, tekstil endüstrisinin güncel gereksinimleri için çözüm sunar: Daha fazla esneklik, daha fazla üretkenlik, daha fazla verimlilik, daha fazla baskı kalitesi, daha fazla tasarım, daha fazla renk ve böylece daha fazla marj. Durst inkjet teknolojisi aynı zamanda üretim maliyetlerini, üretim sürelerini, enerji ihtiyacını ve çevre üzerindeki olumsuz etkiyi azaltır. Durst inkjet teknolojisi, ekonomik ve ekolojik açıdan bir çığır açar ve geleneksel üretim yöntemlerine kıyasla artı değer sağlar. Durst. Endüstriyel inkjet uygulamaları uzmanı Durst, endüstriyel uygulamalar için dijital inkjet baskı sistemlerinde dünya çapında liderdir. Üstün performans, baskı kalitesi, güvenilirlilik ve esnek kullanım olanakları, Durst inkjet teknolojisinin kendi alanındaki karakteristik özelliklerindendir. Durst firması, son on yılda dijital baskı teknolojisini cam, büyük formatlı baskı, seramik, etiket ve tekstil alanlarında belirgin biçimde kabul ettirmiştir. Durst firması, 2010 yılında Rhotex 320 ile endüstriyel yumuşak işaretleme alanında kısa sürede yeni bir kalite standardı oluşturan boya süblimasyon tekstil baskı makinesini piyasaya sürmüştür. Kappa 180 ile Durst firması 2011 de giyim endüstrisi için yeni talepleri ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayan üstün performanslı inkjet baskı makinesini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Durst, 2013 yılının sonunda özel olarak ev tekstilleri alanı için olan Kappa 320 baskı makinesini sunmuştur ve makine şimdiden Avrupa da lider ev tekstilleri üreticileri tarafından üretim sürecine dahil edilmiştir.

3 Durst Teknolojisi - 24/7 Durst, uzun ömürlü kalite, yüksek performans ve güvenilirlik sunmak amacıyla tüm Kappa inkjet baskı makinelerini özel olarak seçilen bileşenlerle donatmaktadır. Baskı makineleri rakipsiz bir şekilde çok yönlüdür, az bakım gerektirir ve 7/24 kesintisiz işletim için tasarlanmıştır. Quadro Array Technology Durst QuadroZ baskı kafası teknolojisi Durst QuadroZ baskı kafası teknolojisi, renkleri 8 kanallı baskı kafalarında simetrik (karşılıklı) olarak konumlandırmaktadır. Böylelikle çift yönlü baskılarda renk uygulaması tam olarak sağlanmakta ve mevcut asimetrik konumlandırılan baskı kafalarında yüksek hızlı baskılarda oluşabilen şeritler önlenmektedir. Bu sayede tüm baskı genişliği üzerindeki renk uyumu, üretim hızını azaltmaksızın sağlanmaktadır. Durst QuadroZ baskı kafası teknolojisi, su bazlı mürekkeplerle özel olarak sertleştirilmiş, kullanım dayanıklı meme plakası üzerinde tekstil ürününe 7-21 pikolitre damla büyüklüğünde baskı imkanı sağlamaktadır. Renk başına meme 1000 x 1200 dpi ye kadar çözünürlüğe erişmektedir ve otomatik meme temizleme sistemi sürekli olarak çalışmaktadır. 32 baskı kafası, modülasyon veya yoğunluk dalgalanması olmaksızın CMYK, turuncu, kırmızı, mavi ve gri olmak üzere 8 rengi basmaktadır. Kappa mürekkepleri Durst firması, tekstil baskısında inkjet teknolojisi için çevre dostu, su bazlı dispersiyon, reaktif ve asit mürekkepleriyle farklı tekstil lifleri üzerinde baskı imkanı sağlayan kendi Kappa mürekkeplerini geliştirmiştir. Reaktif mürekkep sistemi (Kappa Ink R), GOTS sertifikalıdır ve pamuk, keten ve viskonun yanı sıra ipek ve poliamid üzerinde de parlak renk sonuçları sağlamaktadır. Mıknatıslı doğrusal tahrik Durst tarafından geliştirilen baskı kızağı sistemi, her zaman hassas baskı sonuçları elde etmek için mıknatıslı bir doğrusal tahrik ile donatılmıştır. Durst tarafından üretilen taşıyıcı, 2 mikrometre toleransı içerisinde hatasız ve güvenilir baskılar için hassasiyetin temelini oluşturur.

4 Kappa Kappa 320 Durst, dijital tekstil üretimi için Kappa 180 ve Kappa 320 ile aynı inkjet teknolojisine sahip olan, ancak baskı genişliği bakımından farklı olan iki üstün performanslı endüstriyel baskı makinesi sunmaktadır. Kappa 180, en fazla 195 cm genişlikte baskılar üretmektedir ve giyim endüstrisinde üretimler için idealdir, ancak mobilya ve kumaş imalatında da kullanılmaktadır. Durst, ev tekstilleri ihtiyaçları için özel olarak, 330 cm azami baskı genişliğine sahip olan Kappa 320 baskı makinesini sunmaktadır. Simetrik baskı kafaları. Baskı kafalarının yansıtılması sayesinde her baskı yönünde aynı renk sıraları bastırılır. Böylece şeritlerin oluşması önlenir. Capping-Station Baskı kafası kapatma istasyonu, memeleri hava geçirmez bir şekilde kapatır ve böylece baskı makinesinin, uzun çalışma aralarından sonra da hemen kullanılabilmesini sağlar. Buna ilave olarak münferit memelere kesintisiz olarak boya atması uygulanır. Mürekkebin gazsızlaştırılması. Mürekkeplerin içindeki en küçük baloncukları ortadan kaldırmak için mürekkep, baskı kafasından hemen önce gazsızlaştırılır. Böylece memeler sağlam kalır ve istikrarlı ve kesintisiz baskı sonuçları sağlarlar. Anti-Crash System. Yeni Anti-Crash sistemi, kumaş pürüzleri olduğunda baskı kızağını otomatik olarak 7 mm kaldırmak ve baskı kafalarının hasar görmesini önlemek için baskı kızağında ve ürün girişi ünitesinde lazer sensörlerle donatılmıştır.

5 Böylece yorganlar, nevresimler, masa örtüleri, tül perdeler ve perdeler gibi iç donanımların ve dekorasyon ürünlerinin yanı sıra bayraklar veya pankartlar gibi reklam materyallerinin üzerine de tam genişlikte dijital baskılar yapılabilmektedir. Kappa 320 baskı makinesi, standart çalışma modunda 892 m 2 /saat üretim hızında 800 x 600 dpi baskı kalitesinde baskılar gerçekleştirmektedir. Kappa baskı sistemleri, tüm baskı genişliğinde mutlak renk uyumu elde etmek için renkleri 8 kanallı baskı kafalarında simetrik olarak konumlandıran, Durst tarafından geliştirilen QuadroZ baskı kafası teknolojisine sahiptir. Hızlı temizlik döngüsü. Temizlik istasyonu, 160 saniye içerisinde tüm renkler için basınçlı hava ile memeleri tamamıyla temizler. Yeni temizlik konsepti, tek tek renk sıralarının temizlenmesini de sağlar. Kapalı mürekkep sistemi. Baskı kafaları ve mürekkepler, birbiri ile uyumludur ve tek elden sunulur. Böylece sistemin tamamının çalışması sağlanır.

6 Avantajları Kullanıcı dostu dokunmatik ekranlar. Kullanıcı dostu dokunmatik ekranlar, baskı makinesinin sezgisel bir şekilde kullanılmasını sağlar. İlgili baskı işinin tüm parametreleri protokole yazılır ve aynı koşullarda sonradan baskı yapmak için her zaman açılabilir. Mürekkep sisi vakumlama ünitesi. Baskı kızağına takılı olan mürekkep sisi vakumlama ünitesi, bulanık olmayan bir baskı görüntüsü sağlayıp baskı makinesinin iç kısmını temiz tutarak bakım maliyetlerini düşürür. Çevrimiçi mürekkep tüketimi hesaplaması. Kappa yazılımı, her baskı işi için metre veya m 2 başına gerekli olan mürekkep miktarının kesin bir şekilde hesaplanmasını sağlar.

7 Yıkama aygıtı. Kappa baskı sistemleri, baskı malzemesinin en iyi şekilde tutunması için bir sünger, su püskürten iki fırça, iki silikon sıyırıcı ve bir sıcak hava ünitesi ile donatılmış olan özel bir yıkama aygıtına sahiptir. Yıkama aygıtı, herhangi bir kısıtlama olmadan ve yüksek hızlarla çok dokulu ve kirli kumaşların üzerine bastırma imkanı sunar. Online meme kontrolü. Online meme kontrolü, operatörün baskı prosesini analiz etmek ve münferit memeler devre dışı kaldığında veya az miktarda mürekkep uygulandığında hemen müdahalede bulunmak için baskı işini kesintiye uğratmadan bir test şeridi bastırmasını sağlar. Böylece sürecin istikrarlı olması sağlanır. Hassas ürün beslemesi. Farklı tekstil malzemelerinin sarma ünitesinde açılması, bastırılması ve sarma ünitesine sarılabilmesi için Kappa baskı sistemleri, en yeni nesil dengeleme silindirleri, geniş uzatma silindirleri, orta sarma üniteleri ve çevre sarma üniteleri ile donatılmıştır. Kurutma ünitesi. Durst Kappa baskı sistemleri, %80 in üstünde bir etkinlik derecesi sağlayan özel ısı izolasyonlu bir kurutma ünitesi ile donatılmıştır. Dokunmatik ekran üzerinden ayarlanabilen sıcaklık, devridaim havası miktarı, dağıtım ve hava çıkış miktarı gibi parametreler sayesinde farklı malzemeler en iyi şekilde kurutulabilmektedir. Tüm kurutma alanında mevcut olan kızılötesi sensörü ve homojen hava hızları olan sabit bir hız ayarlama sistemi sayesinde eşit kurutma sonuçları elde edilebilmekte ve ürünlerin yapışması sonucu her türlü renk bozuklukları önlenmektedir. Ayrıca, kurutma döngüsünü belirlemek için 1-3 geçiş arasından seçim yapılabilir. Kurutma ayarları, farklı tekstiller için profil olarak kaydedilebilir ve tekrarlamak için her zaman seçilebilir.

8 Kappa Versiyonlar Kappa 180 Versiyon 1 Kappa 180 baskı sistemi, çubuk silindirli, dengeleme silindirli ve geniş uzatma silindirli küçük rulo sarma üniteleri için uygun tertibatlı Corino ürün besleme ünitesi ile donatılmıştır. Baskı silindiri ve yıkama aygıtı, ürün besleme ünitesi için 1 veya 3 geçişli kurutucu, takip tablolu ürün çıkışı ve küçük rulolar için rulo yataklı sarma ünitesi dahildir. Versiyon 2 Versiyon 1 gibi, ilave olarak mobil orta sarma ünitesi. Versiyon 3 Versiyon 1 gibi, ilave olarak mobil orta sarma üniteli ve katlama-istifleme sallama üniteli. Versiyon 4 Kappa 180 baskı sistemi, istiflenmiş ürünler için giriş kolu ve çubuk silindirli, dengeleme silindirli ve geniş uzatma silindirli küçük rulo sarma üniteleri için uygun tertibatlı CORINO ürün besleme ünitesi ile donatılmıştır. Baskı silindiri ve yıkama aygıtı, ürün besleme ünitesi için 1 veya 3 geçişli kurutucu, takip tablolu ürün çıkışı, küçük rulolar için rulo yataklı sarma ünitesi ve sallama ünitesi dahildir.

9 Kappa 320 Versiyon 1 Kappa 320 baskı sistemi, mobil orta sarma ünitesi ve çubuk silindirli, dengeleme silindirli ve geniş uzatma silindirli küçük rulo sarma üniteleri için uygun tertibatlı Corino ürün besleme ünitesi ile donatılmıştır. Isıtmalı baskı silindiri ve yıkama aygıtı, ürün besleme ünitesi için 1 veya 3 geçişli kurutucu, takip tablolu ürün çıkışı, küçük rulolar için rulo yataklı sarma ünitesi ve sallama ünitesi dahildir. Versiyon 2 Versiyon 1 gibi, ilave olarak platform ve entegre çevre sarma üniteli Corino ürün çıkışı. Versiyon 3 Versiyon 1 gibi, ilave olarak platform ve orta sarma üniteli Corino ürün çıkışı. Versiyon 4 Kappa 320 baskı sistemi, sarma ünitesinden çubuk silindiri, dengeleme silindiri ve geniş uzatma silindiri ile açmak için motorlu Corino ürün besleme ünitesi ile donatılmıştır. Isıtmalı baskı silindiri ve yıkama aygıtı, ürün besleme ünitesi için 1 veya 3 geçişli kurutucu ve sallama üniteli ürün çıkışı dahildir.

10 Mürekkepler Durst, Kappa baskı sistemleri için çevre dostu, su bazlı dispersiyon ve asit mürekkeplerinin yanı sıra GOTS sertifikalı bir reaktif mürekkep sistemi de sunmaktadır. Kappa mürekkepleri Kappa Ink D (Dispersiyon mürekkep sistemi) Kappa Ink R (Reaktif mürekkep sistemi) Kappa Ink A (Asit mürekkep sistemi) Kappa mürekkeplerin başlıca özellikleri koyu siyah renk, aşırı parlaklık ve üstün dayanıklılıktır, ve bu mürekkepler renk alanı, resim kalitesi, bütünlük ve gerçeklik gibi tüm önemli kriterleri başarıyla yerine getirmektedir. İlgili uygulama için doğru mürekkep sistemi Kappa Ink D Kimyasal lif, polyester ve %50 den fazla polyester içeren polyester karışımı için uygundur. Aşağıdakilere uygulamak için Bayraklar ve pankartlar, dış levhalar, POP, otomotiv, ev tekstilleri. Kappa Ink R Pamuk, %60 tan fazla pamuk içeren pamuk karışımı, poliamid ve ipek için uygundur. Aşağıdakilere uygulamak için Ev tekstilleri, perdeler, Yatak ve koltuk nevresimleri, Giyim ve moda. Kappa Ink A İpek, ipek karışımı ve poliamid için uygundur. Aşağıdakilere uygulamak için Giyim, aksesuarlar ve mayo kumaşları. Mürekkep sistemleri için mevcut olan renk konfigürasyonları Kappa Ink D Kappa Ink R Kappa Ink A Cyan Cyan Cyan Magenta Magenta Magenta Yellow Yellow Yellow Black Black Black Red Red Red Blue Blue Blue Orange Orange Orange Gray Gray Gray Light Magenta Light Magenta Fluo Yellow Fluo Pink Renk haslığı Mürekkeplerimiz yoğun testlere tabi tutulmaktadır ve geçerli olan tüm ISO standartları ile uyum açısından çok iyi sonuçlar elde etmektedir: Işık haslığı - ISO 105-B02 Yıkama haslığı - ISO 105-C06 Su haslığı (ağırlık) - ISO 105-E01 Asit ve alkali ön işlem haslığı - ISO 105-E04 Hava haslığı - ISO-B04 Islak ve kuru sürtünme haslığı - ISO 105-X12 Ön işlem ve ek işlem. Tüm tekstil baskı sistemlerinde olduğu gibi en iyi baskı sonuçlarını elde etmek için ürünlere ön işlem uygulanmalıdır. Doğru ön işlemler uygulandığında, mürekkep damlaları akmadan veya kontrolsüz bir şekilde dağılmadan dokuya nüfuz eder. Ek işlem de iyi bir sonuç almak için belirleyicidir, çünkü her doku farklı özelliklere sahiptir ve buhar uygulama, yıkama ve kalenderleme gibi farklı ek işlem türlerine farklı tepkiler verir. Bu nedenle ön işlemlerin ve ek işlemlerin profesyonel bir şekilde uygulanması için dijital iş akışı, dijital renk yönetimi ve mürekkep uygulaması alanında bilgi sahibi olmak, mükemmel baskı sonuçları elde etmek için önemlidir. Bizim bilgi birikimimizle parlak renkler elde edebilir, daha büyük bir renk alanında çalışabilir, mutlak renk haslığı elde edebilir ve aynı zamanda mürekkep miktarından tasarruf edebilirsiniz. Kappa baskı sisteminizle en iyi ve en ayrıntılı sonuçları elde edeceksiniz. Tekstil uzmanlarımız, uzun yıllara dayanan deneyimlere sahiptir ve üretim süreciniz için kurulum prosesinizde size en başından sonuna kadar eşlik edeceklerdir.

11 Sertifikalar ISO 9001 Durst kalite yönetim sistemi, uluslararası kalite yönetimi standardı ISO 9001 uyarınca sertifikalıdır. CE sertifikası Avrupa daki tüm makine üreticileri, ürünleri için ürün güvenliğinin yerine getirildiğine dair bir beyan vermelidir. Durst, otomatik sistem uzmanı Pilz tarafından resmi bir sertifika almıştır. Bu sertifika, işletmecinin ve operatörün kanunlara ve iş güvenliğine yönelik yüksek bir standardı yerine getirdiğini kanıtlamaktadır. GOTS Durst firması, reaktif mürekkep sistemiyle (Kappa Ink R) ilk defa GOTS sertifikası almıştır. Global Organic Textile Standard (GOTS), Greenpeace e göre tüm tekstil üretim zinciri için ulaşılması en zor prestijdir. Sadece en az %70 i kontrol edilmiş ve organik olarak yetiştirilmiş doğal liflerden üretilen tekstil ürünleri sertifikalandırılmaktadır. Boya maddeleri ve yardımcı maddeler gibi kullanılan tüm kimyasallar çevre koruması ve toksikolojik kriterleri yerine getirmek zorundadır. certified by Control Union Certifications Licence no C Green Label İtalyan Tekstil Makineleri Üreticileri Birliği ACIMIT, 2010 yılında Green Label ile sürdürülebilir teknolojiler için bir sertifika programını piyasaya çıkarmıştır. Green Label, ilgili tekstil baskı makinesinin enerji tüketimi, su ve kimyasal madde tüketimi, CO2 ayak izi ve üretim verimliliği gibi değerlerini belgelemektedir. Sertifika verilen ilk dijital tekstil baskı makineleri arasında inkjet teknolojisi ile geleneksel baskı yöntemlerine kıyasla %95 daha fazla üretim verimliliği sağlayan ve aynı zamanda oldukça olumlu bir çevre bilançosu olan Durst Kappa 180 yer almıştır.

12 Teknik özellikler Kappa 180 Kappa 320 Baskı genişliği ve malzeme kalınlığı: Ürün girişi seçenekleri: Baskı hattı: Kurutucu: Ürün çıkışı seçenekleri: Baskı kafaları: Baskı modu: Çözünürlük: Baskı hızı: RIP: İşlevler: Mürekkep tankları: Mürekkep sistemi: Mürekkep çeşitleri ve renkler: Maksimum baskı genişliği 1950 mm, maksimum malzeme kalınlığı 8 mm 400 mm ye kadar rulo çapı için entegre malzeme girişi Büyük rulolar için aks açıcı Katlanmış tekstil ürünleri için giriş ünitesi Büyük rulolar için A çerçevesi Kalıcı yapışkanlı ve entegre yıkama aygıtlı Dikey kurutucu: 130 C ye kadar buharlı ve elektrikli ve isteğe bağlı olarak sarma üniteli ve sallama üniteli sıcak hava kurutucusu Yatay kurutucu: 130 C ye kadar ve 1 3 geçişli sıcak hava kurutucusu; gaz veya elektrik ve isteğe bağlı sarma ünitesi ve katlayarak istifleme ünitesi 400 mm ye kadar rulo çapı için sarma ünitesi Katlanmış tekstil ürünleri için çıkış ünitesi 32 Durst QuadroZ baskı kafası, baskı kafalarında simetrik (karşılıklı) konumlandırılan 8 renk (her renk için 4 baskı kafası) ve nin üstünde meme mevcuttur 7/14/21 pikolitrelik ikili (7pl) ve muhtelif damla büyüklükleri Standart 800 x 600 dpi, en fazla 1000 x 1200 dpi Azami hız 800 x 600 dpi, 580 m 2 /saat 1000 x 1200 dpi, 275 m 2 /saat ile yüksek kaliteli üretim Durst Kappa Wasatch RIP Edition + ColorBlend Durst Kappa Caldera GrandTex+ DASC Durst Advanced Stroke Control DARD Durst Advanced Remote Diagnostics ONC Online Nozzle Control Durst CostView Üretim raporu ve maliyet kontrolü Her bir renk için 18 litre İsteğe göre doldurulabilir 8 kanal, entegre gazsızlaştırma ve filtre sistemli Reaktif: CMYK, Light Magenta, kırmızı, turuncu, mavi, gri Dispersiyon: CMYK, kırmızı, turuncu, mavi, gri Asit: CMYK, kırmızı, turuncu, mavi, gri, Light Magenta, Fluo Yellow, Fluo Pink Maksimum baskı genişliği 3300 mm, maksimum malzeme kalınlığı 8 mm 400 mm ye kadar rulo çapı için entegre malzeme girişi Büyük rulolar için aks açıcı ve en uygun taşıma ve gerilim kontrolü için ürün girişi ünitesi Katlanmış tekstil ürünleri için giriş ünitesi Kalıcı yapışkanlı ve entegre yıkama aygıtlı Opsiyonel: Isıtma silindiri, kolay yapışkan uygulaması için mıknatıslı çubuk 3 geçişli yatay kurutucu: 130 C ye kadar sıcak hava kurutucusu; isteğe bağlı olarak gaz, buhar veya elektrikli 400 mm ye kadar rulo çapı için sarma ünitesi Büyük rulolar için aks sarma ünitesi ve en uygun taşıma ve gerilim kontrolü için ürün çıkışı ünitesi Katlanmış tekstil ürünleri için çıkış ünitesi 32 Durst QuadroZ baskı kafası, baskı kafalarında simetrik (karşılıklı) konumlandırılan 8 renk (her renk için 4 baskı kafası) ve nin üstünde meme mevcuttur 7/14/21 pikolitrelik ikili (7pl) ve muhtelif damla büyüklükleri Standart 800 x 600 dpi, en fazla 1000 x 1200 dpi Azami hız Single Pass, 800 x 600 dpi, 890 m 2 /saat 1000 x 1200 dpi, 370 m 2 /saat ile yüksek kaliteli üretim Durst Kappa Wasatch RIP Edition + ColorBlend Opsiyonel Durst Kappa Caldera GrandTex DASC Durst Advanced Stroke Control DARD Durst Advanced Remote Diagnostics ONC Online Nozzle Control Durst CostView Üretim raporu ve maliyet kontrolü Her bir renk için 18 litre İsteğe göre doldurulabilir 8 kanal, entegre gazsızlaştırma ve filtre sistemli Reaktif: CMYK, Light Magenta, kırmızı, turuncu, mavi, gri Dispersiyon: CMYK, kırmızı, turuncu, mavi, gri Asit: CMYK, kırmızı, turuncu, mavi, gri, Light Magenta, Fluo Yellow, Fluo Pink Ölçüler: Giriş + Baskı makinesi + Kurutucu + Çıkış: (Değerler konfigürasyona bağlıdır) Uzunluk: mm Yükseklik: 2500 mm Genişlik: 7700 mm Uzunluk: mm Yükseklik: 2700 mm Genişlik: mm Üretim parametreleri: C, bağıl hava nem oranı %45 - %60 (yoğuşmaz) C, bağıl hava nem oranı %45 - %60 (yoğuşmaz) Durst Phototechnik AG Textile Printing Julius-Durst-Strasse Brixen/Bressanone, Italy P.: F.: Durst Phototechnik Digital Technology GmbH Julius-Durst-Strasse Lienz, Austria P.: F.: Durst ürünleri sürekli olarak güncellenmekte ve geliştirilmektedir, bu nedenle son teknolojidir. Tüm resimler ve açıklamalar ilgilidir. Resimlerin ve grafiklerin telif hakkı vardır. Durst tescilli bir markadır Telif hakkı Durst Phototechnik AG, 04/2014 IX721TR - 04/2014

Rho Vetrocer 250 Cam dekorasyon ve cepheler için dijital Inkjet baskı sistemleri

Rho Vetrocer 250 Cam dekorasyon ve cepheler için dijital Inkjet baskı sistemleri TR Rho Vetrocer 250 Cam dekorasyon ve cepheler için dijital Inkjet baskı sistemleri Durst, cam için endüstriyel baskı sistemlerinde uzmandır. Durst un 15 yıldır yoğun bir şekilde araştırdığı ve sanayide

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

DESMA Enjeksiyon. Kauçuk ve silikondan yapılmış enjeksiyon kalıp ürünlerinin başarılı üretimi için. Soul & Solutions for Global Success

DESMA Enjeksiyon. Kauçuk ve silikondan yapılmış enjeksiyon kalıp ürünlerinin başarılı üretimi için. Soul & Solutions for Global Success Soul & Solutions for Global Success DESMA Enjeksiyon Makineleri ve Ekipmanları Kauçuk ve silikondan yapılmış enjeksiyon kalıp ürünlerinin başarılı üretimi için www.desma.biz/en/machines-periphery DESMA

Detaylı

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum Vakum Makineleri MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum makinelerini ve konveyörlü bant makinelerini

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

HP Latex Baskı Teknolojisi ile işlerinizi canlandırın: HP Latex kılavuzu

HP Latex Baskı Teknolojisi ile işlerinizi canlandırın: HP Latex kılavuzu HP Latex Baskı Teknolojisi ile işlerinizi canlandırın: HP Latex kılavuzu HP Latex Baskı Teknolojileri işinizle ilgili yeni fırsatlar oluşturun. Dünya genelindeki baskı servisi sağlayıcıları, yeni beceriler

Detaylı

SCHLAFHORST MÜŞTERİ DERGİSİ / 02.2014 / TR. Express. Schlafhorst

SCHLAFHORST MÜŞTERİ DERGİSİ / 02.2014 / TR. Express. Schlafhorst SCHLAFHORST MÜŞTERİ DERGİSİ / 02.2014 / TR Schlafhorst Express. YENİLİKLER BD 6 / Autocoro 8 Otomasyonu / Corolab Servisi TEKNOLOJİ Zinser 72 / PreciFX+Speedster FX / Duo-Core İplikler MÜŞTERİLER Yeni

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

Temsilcilikler. Reklam Malzemeleri. Presler. Plot terlar. Tekstil Folyoları. Geniş Format Tekstil Baskı. Masaüstü Sublimasyon

Temsilcilikler. Reklam Malzemeleri. Presler. Plot terlar. Tekstil Folyoları. Geniş Format Tekstil Baskı. Masaüstü Sublimasyon Temsilcilikler Reklam Malzemeleri Presler Plot terlar Tekstil Folyoları Geniş Format Tekstil Baskı Masaüstü Sublimasyon Lazer Yazıcılar ve Kağıtları Kazıma Plakaları ve Eloksallı Alüminyum Baskı Ots+ 03

Detaylı

journal Dünya prömiyeri: CELOS ve yeni tasarımıyla DMC 850 V nº 1 2014 Güçlü dik işleme için 3. jenerasyon DMC V serisi www.dmgmori.

journal Dünya prömiyeri: CELOS ve yeni tasarımıyla DMC 850 V nº 1 2014 Güçlü dik işleme için 3. jenerasyon DMC V serisi www.dmgmori. DMG MORI müşterileri ve ilgililer için dergi DMG MORI den CELOS Fikirden hazır ürüne 2014 te 24 adet dünya prömiyeri, 2014 yılında 24 dünya, bunun 9'u ilk yarıda DMG MORI Sistemler Maksimum verim artışı

Detaylı

Kapıların Dünyası. Güvenli ve Yüksek Hızlı Kapılar

Kapıların Dünyası. Güvenli ve Yüksek Hızlı Kapılar Kapıların Dünyası Güvenli ve Yüksek Hızlı Kapılar 1 İçindekiler Araştırma ve geliştirme... 4 Hız ve güvenlik...8 Ekonomi... 12 Küresel aktör EFAFLEX... 14 Ürünlerimiz... 16 S Serisi... 18 R Serisi...28

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı

Rieter Müşteri dergisi Nr. 66 / 2015 / TR. link

Rieter Müşteri dergisi Nr. 66 / 2015 / TR. link Rieter Müşteri dergisi Nr. 66 / 2015 / TR link 03 ECONOMY Kârlı Rieter ring sistemi 08 PRODUCT NEWS Kalite ve verimliliği arttırmak için yeni RSB-D 24 çift kafalı cer makinası 16 GLOBAL Konfor: Her geçen

Detaylı

Galileo. İçindekiler. Açma Bölümü. Marzoli. Superblender B12. Duocleaner B390L. Automixer B143L. Toz Ayırıcı B450L. Duo Harman Temizleyici B380L

Galileo. İçindekiler. Açma Bölümü. Marzoli. Superblender B12. Duocleaner B390L. Automixer B143L. Toz Ayırıcı B450L. Duo Harman Temizleyici B380L Açma Bölümü Superblender B12 Duocleaner B390L Automixer B143L Toz Ayırıcı B450L Duo Karışık Temizleyici B380L Terazili Balya Açıcı B13 Fasılalı Karıştırıcı B23 Balya Açıcı ve Ön Karıştırıcı B14 Besleme

Detaylı

Genel ve ticari mekanlar için.

Genel ve ticari mekanlar için. Genel ve ticari mekanlar için. Geberit sıhhi tesisat sistemleri 2 Geberit bataryalar, rezervuarlar ve mekanizmalar iyi bir izlenim bırakır. Huzurevleri, restoranlar, oteller, hastaneler, idari binalar

Detaylı

Zinser 351. Acting flexibly in the market.

Zinser 351. Acting flexibly in the market. Zinser 351. Acting flexibly in the market. TR Acting flexibly in the market Geniş kapsamlı bir uygulama sahası için en esnek ve en üretken ring iplik eğirme teknolojisi Zinser 351 e hoş geldiniz. Yalnızca

Detaylı

Harman hallaç. Teknik uygulamalar

Harman hallaç. Teknik uygulamalar Harman hallaç Teknik uygulamalar 16 Harman hallaç teknolojisi Mükemmel bir pamuk işleme tesisi gerektiği kadar büyük, mümkün olduğunca kısa Şerit telefleri Temizlenmiş telefler Telef-Açıcı BO-R Elektronik

Detaylı

2015 (2) www.spiro.ch. Spiro International S.A., HVAC ve sac levha sanayisinde. gerekli olan hava kanal sistemlerinin üretimine ilişkin makine

2015 (2) www.spiro.ch. Spiro International S.A., HVAC ve sac levha sanayisinde. gerekli olan hava kanal sistemlerinin üretimine ilişkin makine 2015 (2) www.spiro.ch Spiro International S.A., HVAC ve sac levha sanayisinde gerekli olan hava kanal sistemlerinin üretimine ilişkin makine geliştirme ve üretim konusunda tartışılmaz dünya lideridir.

Detaylı

Güvenilir, kaliteli ve sağlam. Beton blok üretimi

Güvenilir, kaliteli ve sağlam. Beton blok üretimi Beton blok üretimi Güvenilir, kaliteli ve sağlam. Masa - başarılı inşaat malzemesi üreticilerinin ortağı. Masa, akıllı ve esnek çözümlerle müşterilerini başarıya ulaştırır. Burada deneyim, güvenilirlik

Detaylı

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler Uygulama Broşürü Uygulama alanları sayfa 10 Referanslar sayfa 14 Satış sonrası hizmetler sayfa 38 2 Uygulama Alanları Tüm uygulama alanları için doğru çözümler

Detaylı

AMAZONE hassas sıraya ekim makinesi ED En ince ayrıntısına kadar düşünüldü!

AMAZONE hassas sıraya ekim makinesi ED En ince ayrıntısına kadar düşünüldü! ED 1 AMAZONE hassas sıraya ekim makinesi ED En ince ayrıntısına kadar düşünüldü! AMAZONE hassas sıraya ekim makineleri çok yönlü olarak kullanılabilir. Bu makineler, en iyi çalışma kalitesinde yüksek kapasite

Detaylı

Bireysel ve Ticari Klimalar. Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri

Bireysel ve Ticari Klimalar. Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri Bireysel ve Ticari Klimalar Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri Systemair Güveni Tedarikçi olarak siparişten teslimata, dokümantasyondan satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada verdiğimiz

Detaylı

HP geniş formatlı grafik baskı çözümleri dekorasyon uygulamaları için

HP geniş formatlı grafik baskı çözümleri dekorasyon uygulamaları için HP geniş formatlı grafik baskı çözümleri dekorasyon uygulamaları için Hızla gelişmekte olan iç dekorasyon pazarında işinize yeni büyüme ve kar fırsatları kazandırın Bu kılavuzu kullanarak dekorasyon uygulamalarında

Detaylı

SoftEdge kapılar-çarpma testlerinde onaylanmış, sağlam. Hızlı açılır kapanır PVC kapılar. Ekonomik lojistik çözüm için komple sistem

SoftEdge kapılar-çarpma testlerinde onaylanmış, sağlam. Hızlı açılır kapanır PVC kapılar. Ekonomik lojistik çözüm için komple sistem // SoftEdge kapılar-çarpma testlerinde onaylanmış, sağlam Hızlı açılır kapanır PVC kapılar Ekonomik lojistik çözüm için komple sistem 2 Normal ortam sıcaklığındaki şeffaf görüntü alanı ve derin soğutma

Detaylı

Giyotin Tip Bulaşık Makineleri

Giyotin Tip Bulaşık Makineleri Giyotin Tip Bulaşık Makineleri Descrizione: Logo Green&clean Data: 17/7/2012 TAV_04 2 green&clean bulaşık makineleri Her zaman biraz daha fazlası Verimlilik, Kulanımda Basitlik ve Performans Bir bulaşık

Detaylı

EcoCCore. Solvent Bazlı Temİzlİkte Yenİ Boyut. www.durr.com

EcoCCore. Solvent Bazlı Temİzlİkte Yenİ Boyut. www.durr.com EcoCCore Solvent Bazlı Temİzlİkte Yenİ Boyut www.durr.com Temİzleme Prosesİne Değer Değer Katar Katar Parça yüzey kalitesine artan taleplerden dolayı, endüstriyel temizlik yöntemlerinin gittikçe karmaşıklaşan

Detaylı

AUTOCONER X5. READY, STEADY, GO!

AUTOCONER X5. READY, STEADY, GO! AUTOCONER X5. READY, STEADY, GO! AUTOCONER TR X5 1 Ready, steady, go! Mükemmel çapraz bobin sarma kalitesini daha da mı iyileştirmek istiyorsunuz? Süreçlerinizi ve firmanızı daha da ekonomik hale mi getirmek

Detaylı

21. Yüzyılın Yüksek Parformanslı Laminasyon Çözümlerine, Güçlü, Çevre Dostu bir Yaklaşım

21. Yüzyılın Yüksek Parformanslı Laminasyon Çözümlerine, Güçlü, Çevre Dostu bir Yaklaşım Powerbond 21. Yüzyılın Yüksek Parformanslı Laminasyon Çözümlerine, Güçlü, Çevre Dostu bir Yaklaşım Yeni Reliant Powerbond yüksek performanslı yatay sürekli laminatörler serisi, seri üretimde kullanılacak

Detaylı

Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri

Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri Standard Solution Vertical Carousel Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri Standard Solution Vertical Carousel Kardex Remstar

Detaylı