Logo Mobile Kurulum ve Kullanım

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Logo Mobile Kurulum ve Kullanım"

Transkript

1 Logo Mobile Kurulum ve Kullanım Logo Mobile Ürünlerimize entegre olarak raporlama çözümleri sunan Logo Mobile ürünümüz kullanıma sunulmuştur. Ürünün kurulum ve kullanım detaylarına bu makaleden erişebilirsiniz ve üstü sürümlerle birlikte LEM (Logo Enterprise Membership) üyeliği bulunan LOGO GO Plus, LOGO Tiger Plus ve LOGO Tiger Enterprise ürününe sahip firmalar tarafından kullanılabilir. Logo Mobile Programının Çalışması İçin Gerekli Olanlar : 1) LOGO GO Plus, LOGO Tiger Plus veya LOGO Tiger Enterprise ürünlerinden birinin 2.13 ve sonrası bir sürümüne sahip olunması 2) Geçerli bir LEM üyeliği bulunması 3)Demo verilerine değil gerçek firma verilerine ulaşmak için PRO sürümü satınalınmış olmalıdır (ücretli) 4) Logo Mobile programı Apple Store'dan yüklenmiş olmalı (ücretsiz) 5)Logo Mobile Sunucu Programının çalıştığı bilgisayarda Microsoft.net 4.0 kurulu olmalı (demo versiyonu için gerekli değildir) Logo Mobile Programının Kurulumu (PRO versiyonu için gereklidir, DEMO versiyonu için gerekli değildir) : 1) Programın bulunduğu klasörde bulunan LogoMobile dizini içerisindeki LMblPublisher.exe adlı servis daha önceden yüklenmediyse yüklenmelidir setlerinden itibaren versiyon değişimi sırasında bu servis otomatik olarak yüklenmektedir. Otomatik yüklenmediği durumlarda Başlat \ Çalıştır (Start \ Run) bölümüne exe dosyasının tam dizini ile bilrikte dosya adı yazılıp sonrasına /INSTALL yazılmalıdır. Örnek komut aşağıdaki gibi olacaktır : C:\Program Files\LOGO\Tiger Enterprise\LogoMobile\LMblPublisher.exe /INSTALL Logo Mobil servisi MUTLAKA ticari sistem programının (Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise) lisans servisinin çalıştığı bilgisayarda çalıştırılmalıdır başka bir bilgisayarda olmamalıdır. 2) Servis yüklendikten sonra Başlat \ Çalıştır kısmına services.msc yazılarak servisler (hizmetler) bölümüne erişilmelidir. Burada bulunan LMblPublisher adlı servis başlatılmalıdır. 3) Sistem işletmeninde Kullanıcılar \ kullanıcı detayları kısmında Logo Mobile programında kullanıcı ve kullanıcı şifresi ile birlikte güvenlik için kullanılacak PIN Kodu = mobil güvenlik kodu bu kısımda girilir. Burada girilecek kodun pin kodu ile aynı olması gereklidir. Girilecek kod kullanıcı tarafından belirlenir. Bizim örneğimizde MTX123 kodu örnek olarak girilmiştir.

2 Sistem işletmeninde girilen "mobil güvenlik kodu" ile Logo Mobile programı içerisinde girilen "Pin Kodu" alanına aynı bilgi yazılmalıdır. Logo yönetici grubunda olmayan kullanıcılar için kullanıcı yetkilerinde bulunan Mobil Uygulamalar \ Logo Mobile yetkisi verilmelidir. Bu işlem adımları ile birlikte Logo Mobile Pro programı için kurulum ayarları tamamlanmış olmaktadır. Logo Mobile Programı Kullanımı : Programa giriş yapılırken, demo programı kullanılıyorsa "Demo Kullanıcısı Olarak Giriş Yap" seçeneği kullanılmalıdır.

3 PRO sürümüne alındığında ilk olarak gerekli ayarlar yapılmalıdır. Pro sürüm ayarlarında kullanıcı adı, kullanıcı şifresi, firma numarası, lisans anahtarı ve Pin kodu girilmelidir. Kullanıcı adı : Logo programlarımızda kullandığımız kullanıcı adı (Go Plus, Tiger Plus veya Tiger Enterprise ürününe girerken kullandığımız kullanıcı adı) Şifre : Bir üst satırda yazdığımız kullanıcının şifresi Firma numarası : Logo programından bilgileri görmek istediğimiz firma numarası Lisans anahtarı : Kullandığımız Logo programının (Go Plus, Tiger Plus veya Tiger Enterprise) ana paket lisans anahtarı. Pin kodu : Logo programımızda sistem işletmeninde kullanıcı detaylarında "Mobil güvenlik kodu" alanına yazdığımız bilgi.bizim örneğimizde bu bilgi MTX123 olarak girilmişti. Pin kodu alanına yazdığınız bilgi tamamen sizin tarafınızdan belirlenir, öenmli olan sistem işletmeninde yazdığımız mobil güvenlik kodu ile Logo Mobile programında girdiğimiz Pin kodunun aynı olmasıdır. Burada yazılan ifadeye göre verileriniz şifrelenir ve şifresi çözülür. Bu güvenlik katmanı ile birlikte, Logo dahil olmak üzere verilerin içeriğine dışarıdan erişilememesi

4 sağlanmaktadır. Lisans anahtarı ve pin kodu ayarlar kısmına bir kez girildikten sonra giriş penceresinde kullanıcı adı, şifre ve firma numarasının girilmesi yeterli olacaktır. Lisans anahtarı ve pin kodu bilgilerinin tekrar girilmesine gerek olmayacaktır. Programın ana ekranına ulaşıldığında iphone üzerinde kullanılan üründe her sayfada 2 grafik ekleme alanı bulunan 6 sayfa, ipad üzerinde kullanılan ürününde her sayfada 4 grafik ekleme alanı bulunan 3 sayfa karşımıza gelecektir. Kutucuklar içerisinde bulunan "grafik eklemek için dokunun" metnine dokunulmalıdır. Kutucuğa dokunulduğunda eklenebilecek grafiklerin listesi karşımıza gelecektir. Bu listeyi aşağı yukarı kaydırarak listenin tamamını görebilir, ilgili alanda görüntülemek istediğiniz bilgiyi dokunarak seçebilirsiniz.

5 Kutucuklara istenilen bilgiler seçildiğinde karşımızda görünen pencere aşağıdakine benzer bir yapıda olacaktır. Logo Mobile içinde gösterilen bilgiler sunucu tarafında 3 dakika aralıklarla güncellenmektedir. Kullandığımız cihazdaki bilgilerin de tazelenmesi/güncellenmesi için iki yöntem bulunmaktadır, birincisi menüde bulunan güncelle ikonu seçilmeli veya kullandığımız cihaz hafifçe sallanmalıdır. Bu iki işlemden biri uygulandığında logo mobile içerisindeki tüm veriler güncellenmektedir.

6 Ekranda gösterilen bilgilerin tarih aralığını seçmek için ipad ekranında bulunan Bugün / Bu Hafta / Bu Ay / Bu Yıl seçeneklerinden biri seçilir. Iphone üzerinde tarih seçeneği uygulamasını kullanmak için 1G (Bugün), 1H (Bu Hafta), 1Y (Bu Ay), 1Y (Bu Yıl) seçenekleri arasında değişim yapılabilir.

7

8 Ekranda gösterilen bilgilerin detayına erişmek için ilgili kutucuğa dokunulmalıdır. Kutucuğa dokunulduğunda ilgili tablonun detaylarını gösteren yeni bir sayfaya erişilecektir. Örneğin kasa durumu grafiğinin detayı görüntülenmek istendiğinde kasa durumu grafiğine dokunulup bunun detayı açılmalıdır. Açılan yeni sayfada ipad ürününde hem grafik detayı hem de açıklama detayı aynı sayfada görüntülenmektedir.

9 Iphone ürününde iphone dik tutulduğunda satırlar halinde kasalara ait bilgiler listelenmekte, iphone yan tutulduğunda ise grafik olarak kasa durumu detayı gösterilmektedir.

10 Detay pencerelerde iken ekrana dokunup sağa sola kaydırma işlemi yapıldığında diğer grafiklerin detay sayfaları görüntülenmektedir. Firmaya ait bilgiler gösterilirken firmanın yerel para birimi (örneğimizde TL) veya raporlama dövizi (örneğimizde USD) olarak gösterilmesi sağlanabilmektedir. Ipad kullanıldığında sağ üst köşedeki TL / $ ikonuna tıklanarak, iphone kullanıldığında menü-liste ikonu tıklanıp açılan seçeneklerden TL / $ ikonu seçilerek yerel para birimi veya raporlama dövizine göre gösterim sağlanabilir.

11 Facebook entegrasyonu : Logo mobile ürünümüzü facebook sayfanızla entegre edebilir, dilerseniz Logo Mobile içerisindeki bilgilerinizi facebook sayfanızdan da yayınlayabilirsiniz. Bu işlemi sağlayabilmek için ana ekranın sol üst köşesinde bulunan facebook ikonuna dokunup karşınıza gelen pencereden bağlantı bilgileriniz girebilirsiniz.

12 Giriş bilgilerinizi doldurup Logo Mobile programına facebook'ta sizin adınıza paylaşım izni verdikten sonra ekranda gördüğünüz grafiklerin facebook üzerinden paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Detay bilgileri gördüğünüz ekranda iken sağ üst köeşedeki paylaş ikonuna tıkladığınızda açılan menü seçeneklerinden facebook seçip karşınıza gelen "bu grafiği facebook duvarınızda paylaşmak istiyor musunuz?" uyarısında da grafiği göndermek istiyorsak "gönder" düğmesine dokunarak grafiğin gönderilmesini başlatabiliriz.

13 Gönder düğmesine dokunulduktan sonra ilgili bilginin paylaşımı sırasında ekranda "facebook'ta paylaşılıyor" yazısı çıkacak, paylaşım tamamlandıktan sonra da "facebook'a başarıyla gönderildi" uyarısı ekranımıza gelecektir.

14 Verilerin e-posta ile gönderilmesi : Detay penceresinde iken paylaşım ikonuna tıkladıktan sonra " " seçildiği zaman içeriğine ilgili bilginin yapıştırılmış olduğu bir e-posta mesajı karşımıza gelecektir. E-posta içerisinden kime göndereceğimizi seçip ilgili bilgileri e-posta olarak gönderebilirsiniz.

15 Cari hesaplara ait detayların kulllanımı : Cari hesap kartlarına ait detay bilgilerin görüntülendiği ekranlarda cari hesaplara ait detaylar doğrudan kullanılabilir, örneğin cari hesabın web sayfası, facebook sayfası, harita üzerindeki yeri, skype hesabı doğrudan erişilebilir olmaktadır. Iphone kullanıldığı durumda ise ilgili cari hesaba ait telefon numarası doğrudan aranabilir veya telefon numarası rehbere eklenebilir.

16 Logo Mobile Bilgilerini Değiştirmek İçin : Logo mobil içerisine girdiğimiz lisans anahtarı, pin kodu, firma numarası bilgilerini değiştirmek için ayarlar kısmını kullanabilirsiniz, burada yeni bilgileri yazıp "Sunucu Değiştir" düğmesine dokunarak ilgili değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

17

E-NETSİS.NET 15/12/2005. [X] Yeni Ürün. [X] Fusion. [X] Fusion Standard. [X] E-Netsis.Net. [X] Yardımcı Programlar. [X] Kullanıcı İşlemleri 3.0.

E-NETSİS.NET 15/12/2005. [X] Yeni Ürün. [X] Fusion. [X] Fusion Standard. [X] E-Netsis.Net. [X] Yardımcı Programlar. [X] Kullanıcı İşlemleri 3.0. E-NETSİS.NET Amaç ve Fayda Yayın Tarihi Kategori Ürün Grubu Modül E-netsis.Net uygulaması ile, firmanın bayileri, plasiyerleri, müşterileri vb. iş ortaklarının siparişlerini internet üzerinden girip, takibini

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2014

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2014 TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri LOGO Kasım 2014 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Online Turkcell Fatura Aktarımı... 4 Fatura Eşleştirme Tabloları... 5 Online Fatura Aktarımları... 6 Toplu Mesaj

Detaylı

Turkcell Hizmetleri LOGO KASIM 2011

Turkcell Hizmetleri LOGO KASIM 2011 Turkcell Hizmetleri LOGO KASIM 2011 içindekiler Turkcell Hizmetleri...3 Toplu Mesaj Gönderimleri...4 Sicil Kartları Listesi nden SMS Gönderimleri...5 Raporlar...7 Durum Bilgisi...7 Başvurular...9 Turkcell

Detaylı

Ü c r e t l e n d i r m e M o d ü l ü. Kullanıcı Kılavuzu. IPera İletişim Teknolojileri

Ü c r e t l e n d i r m e M o d ü l ü. Kullanıcı Kılavuzu. IPera İletişim Teknolojileri Ü c r e t l e n d i r m e M o d ü l ü Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler İÇİNDEKİLER... 2 ABAKUS 360 NEDİR?... 3 PROGRAMA GİRİŞ... 3 GÖRÜŞME RAPORLARI... 4 BİRİM RAPORLARI... 5 Kontrol Panel... 5 Raporun Bölümünün

Detaylı

Ürün Bağımsız LogoConnect ExcelPlugin Kurulumu

Ürün Bağımsız LogoConnect ExcelPlugin Kurulumu LOGO CONNECT EXCEL EKLENTİSİ İLE VERİ TRANSFERİ B2B işlemleri karşılıklı bir ya da birden çok firma arasında gerçekleşir. B2B işlemi yapan firmalarda Logo Ticari Sistem (TigerEnterprise,TigerPlus,GoPlus,Unity2/Tiger2/Go)

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012 TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri LOGO Kasım 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında SMS

Detaylı

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI 2011 LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI İÇİNDEKİLER TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri Logo Mart 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 10 Mesaj Şablonları... 12 Toplu Mesaj Gönderimleri... 13 İş Akışlarında SMS

Detaylı

VERİ GÖNDERME PROGRAMI KULLANMA KILAVUZU (Tesisler tarafından kullanılacak)

VERİ GÖNDERME PROGRAMI KULLANMA KILAVUZU (Tesisler tarafından kullanılacak) Giriş VERİ GÖNDERME PROGRAMI KULLANMA KILAVUZU (Tesisler tarafından kullanılacak) AKBS, 4 modülden oluşmaktadır. Merkez Uygulaması, Veri Gönderme Sistemi, Veri Karşılama Sistemi ve Veri İşleme Sistemi.

Detaylı

BuluTT Depo Kullanım Kılavuzu

BuluTT Depo Kullanım Kılavuzu BuluTT Depo Sayfa: 1/57 Bu doküman BuluTT Depo nun kurulmasını ve kullanımını tarif etmektedir: BÖLÜM-1: BULUTT DEPO KURULUMU BÖLÜM-2: BULUTT DEPO KULLANIMI BÖLÜM-3: DOSYALARINIZA İNTERNET ÜZERİNDEN ULAŞIN

Detaylı

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler.

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler. 0 İçindekiler 1.EkipMobil i Tanıyalım...2 2.EkipMobil Abonelik Bilgileri...2 3.EkipMobil i Kullanmaya Başlarken...3 3.1. EkipMobil Giriş... 3 3.2. Şifremi Unuttum... 4 3.3.EkipMobil Ana Sayfa... 6 4.EkipMobil

Detaylı

MYLOGO ÜYELİK VE KUR İŞLEMLERİ

MYLOGO ÜYELİK VE KUR İŞLEMLERİ Bölüm MYLOGO ÜYELİK VE KUR İŞLEMLERİ MYLOGO HESAP AÇMA İŞLEMİ www.mylogo.com.tr sayfasına ulaşılarak ana sayfada bulunan kullanıcı bilgileri girişinin yapıldığı menünün altında "Yeni Hesap" butonu ile

Detaylı

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu TradeMasterFX Platformları Ürün : TradeMasterFX Platformları Değişiklik tarihi: 23.02.2012 Versiyon: 1,0 Özet: TradeMasterFX Platformları Kullanıcı Kılavuzu

Detaylı

MS Excel Mesaj Gönderim Eklentisi

MS Excel Mesaj Gönderim Eklentisi MS Excel Mesaj Gönderim Eklentisi Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Sürüm: 1.0.1 2013 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER...2 Başlangıç...3 Kurulum Yardımcısı...3 Güvenlik Uyarıları...4 MS Excel Kontrolü...5.Net Framework

Detaylı

TEBEOS Kullanım Kılavuzu

TEBEOS Kullanım Kılavuzu TEBEOS Kullanım Kılavuzu Türk Eczacıları Birliğinin Meslektaşlarına Ücretsiz Hizmetidir. TeBEoS Sayfa 1 1. Sayım İşlemleri Stok sayım işlemlerinin yapılabilmesi için tebeos programından muhasebe ve stok

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Program özellikleri

Detaylı

ROTA ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

ROTA ARAÇ TAKİP SİSTEMİ İçindekiler Tablosu SİSTEME GİRİŞ... 2 İZLEME VE DENETLEME... 5 SON KONUM RAPORU... 5 ALARM DENETLEME... 6 RAPORLAR... 7 KONUM RAPORU... 7 GÜNLÜK ZAMAN DİLİMLİ KONUM RAPORU... 9 ARAÇ AKTİVİTE RAPORU...

Detaylı

WebNET Web Site Paketi Kullanım Talimatı Versiyon 2.x

WebNET Web Site Paketi Kullanım Talimatı Versiyon 2.x WebNET Web Site Paketi Kullanım Talimatı Versiyon 2.x YÖNETİM PANELİNE GİRİŞ Şekil 1 - Üstten Kullanıcı veya Yönetici Girişi Şekil 2- Yönetici Paneline Giriş Öncelikle web site paketinizin admin panelinden

Detaylı

Risen Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. Finans İşlemleri. Logo Tiger ile Finansal İşlemler

Risen Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. Finans İşlemleri. Logo Tiger ile Finansal İşlemler Risen Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. Finans İşlemleri Logo Tiger ile Finansal İşlemler 12/2/2013 Table of Contents Finans... 3 Finans Tanımları... 3 Kasa Kartı Tanımlanması... 3 Cari Hesap Tanımları...

Detaylı

LogoConnect e-fatura Kurulumu ve Ayarları:

LogoConnect e-fatura Kurulumu ve Ayarları: LogoConnect e-fatura Kurulumu ve Ayarları: 1. e-fatura kullanılacak firma için Admin Panel / Firma detaylarında / Genel tab ında ; e - Fatura Kullanıcısı Organizasyonel Birim Bazında veya Kurum Bazında.

Detaylı

TEKİR TİCARİ OTOMASYON KULLANICI KILAVUZU. Sürüm 1.0

TEKİR TİCARİ OTOMASYON KULLANICI KILAVUZU. Sürüm 1.0 TEKİR TİCARİ OTOMASYON KULLANICI KILAVUZU Sürüm 1.0 1 Yazarlar Ayten Gülen Bilge Altay Hakan Uygun Lisans Bu Doküman GNU FDL ile lisanslanmıştır. 2 İçindekiler Giriş...6 Başlangıç...6 Genel Yapı...6 MENÜLER...7

Detaylı

GĐRĐŞ DESTEK DOKÜMANI. GoCRM uygulaması aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır. Firmalar, o Đletişim o Özet o Adres o Kullanıcı ek alanları o Telefon

GĐRĐŞ DESTEK DOKÜMANI. GoCRM uygulaması aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır. Firmalar, o Đletişim o Özet o Adres o Kullanıcı ek alanları o Telefon GĐRĐŞ GoCRM uygulaması aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır. Firmalar, o Đletişim o Özet o Adres o Kullanıcı ek alanları o Telefon o Kişiler o Aktiviteler o Döküman o Notlar Kişiler, o Alt modüller Aktiviteler,

Detaylı

ARBİS BİLGİ SİSTEMİ TAŞRA KULLANICILARI MODÜLÜ KULLANICI EL KİTABI

ARBİS BİLGİ SİSTEMİ TAŞRA KULLANICILARI MODÜLÜ KULLANICI EL KİTABI Sisteme Nasıl Girilir? ARBİS BİLGİ SİSTEMİ TAŞRA KULLANICILARI MODÜLÜ KULLANICI EL KİTABI Sisteme girmek için Kurum Portal/Intranet sayfasından Kurumsal Uygulamalar ARBİS Bilgi Sistemi bağlantısına tıkladığınızda

Detaylı

AHBS KULLANIM KILAVUZU

AHBS KULLANIM KILAVUZU HelpAndManual_illegal_keygen Sâye AHBS KULLANIM KILAVUZU Sürüm No : 1.0.0.45 HelpAndManual_illegal_keygen Yasal Uyarı İşbu kullanım kılavuzu Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve bu kanun kapsamında

Detaylı

Kurs Otomasyonu Programı

Kurs Otomasyonu Programı Kurs Otomasyonu Kullanım Kılavuzu İçindekiler 1. Genel Bilgiler... 6 1.1. Kurs Otomasyon Programının Kurulumu... 6 1.2. Kurs Otomasyon Programının Çalıştırılması... 8 2. Tabim Kurs Otomasyonu ve Kullanım

Detaylı

DESTEK DOKÜMANI. Ürün : Tiger Enterprise/ Tiger Plus/ Go Plus/Go Bölüm : Kurulum İşlemleri

DESTEK DOKÜMANI. Ürün : Tiger Enterprise/ Tiger Plus/ Go Plus/Go Bölüm : Kurulum İşlemleri LOGO PROGRAM KURULUMU VE AYARLARI Logo programlarının yüklemesi için kullanılacak,setup dosyaları ftp://download.logo.com.tr/ adresinden indirilerek yapılır. Örneğin Kobi ürünleri için; ftp://download.logo.com.tr/windows/kobi/guncel/go_plus/klasöründen

Detaylı

V R X SES KAYIT YAZILIMI Kullanım Klavuzu (Version: 1.4 r1) www.teknikom.com

V R X SES KAYIT YAZILIMI Kullanım Klavuzu (Version: 1.4 r1) www.teknikom.com V R X SES KAYIT YAZILIMI Kullanım Klavuzu (Version: 1.4 r1) www.teknikom.com VRX SES KAYIT YAZILIMI HAKKINDA...1 NELER YAPILABİLİR...2 ÖNEMLİ UYARILAR...3 YASAL UYARI...3 GÜVENLİK UYARISI...3 GEREKLİ BİLGİSAYAR

Detaylı

TALEP YÖNETİMİ MODÜLÜ YETKİLİ KULLANICI (SUPERVISOR) EĞİTİM DOKÜMANI

TALEP YÖNETİMİ MODÜLÜ YETKİLİ KULLANICI (SUPERVISOR) EĞİTİM DOKÜMANI TALEP YÖNETİMİ MODÜLÜ YETKİLİ KULLANICI (SUPERVISOR) EĞİTİM DOKÜMANI Kasım 2013 Sürüm 1.4.0 Tegsoft Talep Yönetimi Modülü Yetkili Kullanıcı (Supervisor) Eğitim Dokümanı Sayfa 2 / 25 İçindekiler 1. Genel

Detaylı

Kullanıcı Kılavuzu. IPera İletişim Teknolojileri

Kullanıcı Kılavuzu. IPera İletişim Teknolojileri Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler İÇİNDEKİLER... 2 T-PANEL NEDİR?... 3 PROGRAMA GİRİŞ... 3 T-PANEL İN SUNDUĞU FONKSİYONLAR... 4 IPERABAR... 4 T-PANEL EKRANI... 5 1- OfisTelefonu Araç Çubuğu:... 5 2- Mesaj

Detaylı

DESTEK DOKÜMANI LOGO CONNECT TİCARİ SİSTEM ENTEGRASYONU (FDA- FİRMALAR ARASI DATA AKTARIMI)

DESTEK DOKÜMANI LOGO CONNECT TİCARİ SİSTEM ENTEGRASYONU (FDA- FİRMALAR ARASI DATA AKTARIMI) LOGO CONNECT TİCARİ SİSTEM ENTEGRASYONU (FDA- FİRMALAR ARASI DATA AKTARIMI) LogoConnect FDA,Tek bir ticari sistemde birden fazla firma ile çalışan kullanıcıların, ticari sistem içinde bir firmadan diğer

Detaylı