Marka ya üyelik farklılık yaratır

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Marka ya üyelik farklılık yaratır"

Transkript

1 Marka ya üyelik farklılık yaratır bestwestern.com

2 Best Western, dünyanın en büyük otel zincirine katılmanın avantajları. Best Western bağımsız kişiler tarafindan sahip olunan ve yönetilen bir otelciler birliğidir. Best Western zinciri size dünyanın en büyük otel zinciri üyeliğini sunarken, aynı zamanda otelinizin işletme ve kontrolü firsatını da birlikte sunar. Üyelik avantajları sadece Best Western e özel olmakla birlikte, üyelerine sağladığı getiriler Best Western in kar amacı gütmeyen yapısından kaynaklanmaktadır. Organizasyonumuzun odak noktası üyelerine iş hacmi ve kar sağlamaktır. Best Western in otelcinin otelciye desteği ile başlayan başarılı iş modeli 60 yılı aşkın bir süredir ilerlemeye devam etmektedir. Bu başarı ile zincir, 4000 den fazla üye ile dünyanın en büyük otel zinciri haline gelmiştir. Best Western üyelik giderleri neredeyse 100% üyelerine geri döner. Başka hicbir otel grubu bu hızlı geri dönüşüm (98%) ve düşük maliyetle global bir markanın üyeliğini sunamaz. neden marka olmalısınız?

3 marka değeri Altmış yılı aşkın sürede milyarlarca dolarlık yatırım yapılmış bir markanın parçası olma fırsatı... Best Western tabelasını otelinize astığınızda bulunduğunuz caddeden ve dünyanın her yerinden farkedilirsiniz. Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Best Western her zaman üyelerinin çıkarlarını yakından gözetir. Oteliniz zincire üye olmakla dünya genelinde ödül kazanmış marka çalışmalarından ve milyon dolarlık tanıtım ve reklam yatırımlarından yararlanır. Best Western markası, sunduğu yüksek değer ve mükemmel hizmet anlayışıyla her oteline eşsiz bir profil kazandırır. Her yerde, her ihtiyaca karşılık veren bir otel Best Western Rewards global üyelik programı, dünya genelindeki 12 milyon üyesine her konaklamada puan kazandırır. Bu program bir Best Western oteli için 12 milyon potansiyel misafir tarafından tercih edilme imkanı yaratır. Best Western Rewards gerçek bir global üyelik programıdır. Best Western Rewards puanları tüm Best Western otellerinde kullanılabilir. Ayrıca üyeler, program ortaklarımızın sunduğu hizmetlerden de faydalanabilir. American Airlines, Lufthansa ve Air Miles gibi program ortağımız olan pek çok havayolu şirketi mevcuttur. Bu durum, sürekli seyahat eden ve bu havayollarını kullanan kişilerin Best Western otellerini öncelikli tercih etmeleri anlamına gelir. Best Western Rewards üyelerinin farklı ihtiyaçlarına uygun olarak uluslararası oto kiralama şirketleri ve diğer pek çok farklı program ortakları ile de çalışmaktadır.

4 global satış imkanı sağlayan gücünüz Best Western satış ekibi üye otellerine sürekli yeni fırsatlar yaratır. Satış ekibi bireysel ve kurumsal pazarlara yönelik uluslararası organizasyonlar ile sürekli ilişkiler ve programlar geliştirerek üye otellerine iş hacmi yaratır. Best Western, sunduğu öncelikli iş ortaklığı imkanı ile üye otellerine doğrudan global ilişkilere erişim imkanı sağlamaktadır. Bu imkanlar, münferit otellerin ve küçük şirket gruplarının erişim olanaklarının çok üstündedir. Best Western markası dünyanın en büyük turizm fuarlarında temsil edilmekle birlikte yıl boyu süren marka çalışmalarıyla da tanıtılmaktadır. Münferit pazar için geliştirilmiş Best Cheque seyahat acentası ödeme programı ise üye oteller tarafından Best Western markasının tercih edilmesi için bir başka önemli nedendir. Online Satış Ödül almış bir internet sitesi olan Bestwestern.com, üye otellerinin sayfalarının yayınlanması imkanını sunmaktadır. Bu hizmet güvenli online rezervasyon ve farklı dil seçenekleri özelliklerini içermektedir. Ayrıca arama modülü optimizasyonu ve online pazarlama calışmaları ile desteklenmektedir. Doğrudan bağlantı sağlayan marka ilişkileri, mobil siteler ve iphone uygulamaları internet dünyasındaki varlığımızı ve gücümüzü desteklemektedir. Merkezi Rezervasyon Global rezervasyon merkezlerimiz üzerinden, tüm dünyadaki potansiyel rezervasyonlar otelinize 7 gün, 24 saat kesintisiz ulaşır. Buna ek olarak ücretsiz rezervasyon hatları 70 den fazla ülkede hizmet vermektedir. Global Dağıtım Sistemi Best Western in Global Dağıtım Sistemi (GDS), Sabre, Amadeus, Galileo ve Worldspan dahil olmak üzere belli başlı tüm sistemlerle kesintisiz bağlantı sağlamaktadır. Bu durum her Best Western oteli için tüm dünyadaki seyahat acentalarından gelebilecek rezervasyonların otelinize doğrudan ulaşması anlamına gelir. GDS bağlantımız, global satış ekipleri ve öncelikli iş ortakları desteği ile otellerimizin bu kanallardan elde edeceği gelirin en yüksek seviyelere çıkmasını hedefler.

5 bir takımın parçası olmak Best Western Desteği Takım çalışmamızın gereği olarak yeni bir otelin Best Western in global rezervasyon kanallarına ve satış, pazarlama destek sistemlerine entegrasyonu tarafımızdan sağlanmaktadır. Mybestwestern.com, misafir memnuniyeti programı Medallia ve iki yönlü PMS sistemleri üzerinde tüm eğitimler ekibimiz tarafından verilmektedir. Bir Best Western oteline işletme ve servis standartlarının anlatılması ve uygulanmasının yanısıra yapılan yıllık denetlemelerde standartların bu alanlarda korunuyor olması da sağlanır. Gelir sağlayan kanalların yönetimi, günümüzde modern otelcilik anlayışının başarısı için giderek önem kazanmaktadır. Best Western e üye olarak bu kanallardan ve iş akışını artıracak çalışmalarımızdan yararlanarak otelinizin gelirini yükseltebilirsiniz. Kanal yönetimi ekibi otelinizin gelirini tüm dağıtım kanallarında artırmayı hedefler. Best Western ekibi, yükselmekte olan diğer kanalları analiz ederek, bu kanalların potansiyellerini de inceler. Best Western Entegrasyon ekibi, otelcilerimizin Best Western grubuna hızlı ve en az kesinti ile uyumunu sağlamak için hazırlanmış deneyimli uzmanların oluşturduğu büyük bir takımdır. Bu takım, yüzlerce oteli bugüne kadar başarılı bir şekilde sistemlerine entegre etmiştir.

6 bir hizmet çemberi... Best Western dünyasında, misafir memnuniyeti için tasarlanmış iki önemli uygulama; misafir ağırlama eğitimi ve misafir memnuniyeti programlarıdır. Best Western tüm dünyadaki tecrübelerinden ve global standartlarından yararlanarak Önemsiyorum müşteri destek programını geliştirmiştir. Bu profesyonel eğitim, tüm otel çalışanları için geçerli olmakla birlikte müşteri memnuniyetini artırdığı kanıtlanmış bir programdır. Bir Best Western oteli olarak müşteri memnuniyeti programı olan Medallia erişiminizle, bu sistemden alınan misafir yorumları, sizlere servis ve hizmetiniz konusunda geniş bir bakış açısı kazandıracaktır. Sistem, benzersiz raporlama imkanları ile dünyada 4000 in üzerinde otelde uygulanmaktadır. Her Best Western otelinin hedefi, misafir beklentilerinin üzerine çıkmak ve en iyi hizmeti sağlamaktır.

7 Best Western markası olarak sorumluluğumuz; üyelerimizin başarısına destek vermek için tüm kaynaklarımızı üye otellere sunmaktır. Bu sebeple, tek bir Best Western markası çatısı altında üç farklı ürün lanse ettik. Bu heyecan verici strateji dahilinde hedefimiz, uzun dönemde marka imajını ve geliri en üst seviyelere çıkarmaktır. İşletme sahiplerinin otellerini pazarda etkin bir şekilde konumlandırmaları ve misafir memnuniyeti çalışmaları, yatırımın geri dönüşüm hızını artırmaya yönelik dikkat alınması gereken önemli faktörlerdir. BEST WESTERN İlk girişten itibaren size hoş bir karşılama ve rahat bir ortam sunar Kişisel hizmet anlayışımız, misafirlerimize huzurlu bir konaklama ve ayrıcalıklı hizmet sunmaktır.

8 BEST WESTERN PLUS Kurumsal ve münferit misafirler için her zaman daha fazlasını sunmayı hedefler. Best Western Plus, misafirlerinin rahatlık derecelerini yükseltmeye yönelik niteliklere uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Best Western, pazarın büyümekte olan bölümüne hitap eden, incelikli zevkleri ve farklı yaşam tarzları olan misafirler için klasik oda kahvaltı anlayışından öte bir konaklama anlayışı tespit etti. Bu anlayışa sahip misafirler, seyahatlerinde artı hizmetler ve yeni tecrübeler arayışındadır. Aynı zamanda bu hizmetler için en yüksek fiyatı ödemeyeceklerini bilirler. Yeni Best Western Plus konsepti, standart Best Western ile üst sınıfta yer alan Best Western Premier arasında konumlandırılmıştır. Bu anlayışla, misafirlerine modern, dinamik ve çevreci bir hayat tarzını yansıtan lüks ve şık tasarımlı oteller sunmaktadır. Best Western Plus otelleri, bulunduğu her yörede kültürel tasarım ve miras bilincine bağlı kalarak misafirlerine konaklamalarında rahat ve keyifli ortam sunar.

9 BEST WESTERN PREMIER Bireysel ve kurumsal misafirler için Premier konsepti, farklı bir stil ve lüks içermekle birlikte üstün bir konfor anlayışı ve nezih bir konaklama sunmaktadır. Best Western Premier otelleri, misafirlerinin akıllarında her zaman kalıcı bir izlenim bırakır. Tüm Best Western otellerinin ortak özelliği her birinin kendine özgü bir karaktere sahip olmasıdır. Bu durum, açıklaması zor ama fark edilmesi kolay olan, sayısız detay ve incelikten oluşur. Değişik yapılardan oluşan Best Western Premier otelleri, bulundukları ülkelerin yerel kültürlerini yansıtırlar.

10 Best Western Üyeliği...fark yaratır Global Marka Dünyanın En Büyük Otel Zinciri Üyelerine en yüksek gelir sağlayan zincir Sürekli gelişen satış ve pazarlama desteği Operasyon ve standartlar konusunda destek

11 bestwestern.com

TÜRK EKONOMİ BANKASI NDA 2011 YILININ DEĞERLENDİRİLMESİ GENEL DEĞERLENDİRME

TÜRK EKONOMİ BANKASI NDA 2011 YILININ DEĞERLENDİRİLMESİ GENEL DEĞERLENDİRME TÜRK EKONOMİ BANKASI NDA 2011 YILININ DEĞERLENDİRİLMESİ GENEL DEĞERLENDİRME TEB, 2011 faaliyet yılını 283.3 milyon TL vergi öncesi ve 206.7 milyon TL net kâr elde ederek başarı ile kapatmıştır. Bilindiği

Detaylı

Türk Ekonomi Bankası (TEB)

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Türkiye deki KOBİ lere Finansal Olmayan Kapsamlı Hizmetler Sağlama: Banka ve Müşterileri İçin Başarı Öyküsü Türk Ekonomi Bankası (TEB) VAKA ÇALIŞMASI IFC nin güvenilir olduğunu düşündüğü kaynaklara dayanan

Detaylı

İçindekiler. ING Bank Faaliyet Raporu 2010

İçindekiler. ING Bank Faaliyet Raporu 2010 Faaliyet Raporu 2010 İçindekiler 01 Bağımsız Denetim Firmasının Yıllık Faaliyet Raporuna İlişkin Uygunluk Görüşü 02 Kurumsal Profil 03 ING Bank tan Satırbaşları... 04 ING Bank ın Değerleri 05 Dünden Bugüne

Detaylı

TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK

TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK TEB Özel Bankacılık, 20 yılı aşkın deneyimini, köklü ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitesini Türkiye ve dünya piyasalarının gelişmesine

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı

YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ

YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ 50 yıldır, Yeşil Bülten serisinde John Deere'in iş yapma biçimi açıklanmakta ve değerlerini uygulamaya geçirmektedir. Bültenler, uzun süreli misyonumuzu veya hayatları toprağa

Detaylı

içindekiler 2 TAV Havalimanları Grubu na Genel Bakış 6 Kilometre Taşları 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

içindekiler 2 TAV Havalimanları Grubu na Genel Bakış 6 Kilometre Taşları 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı kurum profili 2009 içindekiler 2 TAV Havalimanları Grubu na Genel Bakış 6 Kilometre Taşları 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Havalimanı İşletmeciliği 40 Bağlı

Detaylı

Sürdürülebilir Büyümeye Odaklı Bir Şirket İnşa Etmek...

Sürdürülebilir Büyümeye Odaklı Bir Şirket İnşa Etmek... Sürdürülebilir Büyümeye Odaklı Bir Şirket İnşa Etmek... FAALİYET RAPORU ...tüketicilerine mutluluk vermek, müşterileri ile iş ortaklığı yapmak, hissedarları için üstün değer yaratmak ve topluma güven vermekle

Detaylı

ÇÖZÜM ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ

ÇÖZÜM ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ Çözüm Araştırma Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri ÇÖZÜM ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ Araştırmada 15 yılı geride bırakan anda itibaren, karşınızda sadece diğer hizmet konularında danışmanlık

Detaylı

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak...

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... Sürdürülebilirlik Raporu ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... İçindekiler 2 Yönetiṁ Kurulu Başkanı ndan Mesaj 4 Vizyon, Misyon, Hedef ve İlkeler 6 Kısaca Otokar 8 Otokar ın Rekabet Avantajları 10

Detaylı

2014 FAALIYET RAPORU

2014 FAALIYET RAPORU 2014 FAALIYET RAPORU İÇİNDEKİLER GENEL DEĞERLENDIRME 04 Kurumsal Profil 05 Daha Güçlü Sermaye Yapısı ile Büyüyen İş Modeli 06 Logo nun Giderek Genişleyen Çözüm Ailesi 07 Misyon, Vizyon ve İlkelerimiz 08

Detaylı

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding HAKKIMIZDA Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding adıyla yoluna devam etmektedir. Holding bünyesinde; Gintem Madde Yönetimi

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2012 FAALİYET RAPORU

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2012 FAALİYET RAPORU Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2012 FAALİYET RAPORU İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 02 Başlıca Finansal Göstergeler 04 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 05 Liderlik Yolculuğunda

Detaylı

Vizyonumuz Sevilen ve tercih edilen bir güven ağı oluşturmak.

Vizyonumuz Sevilen ve tercih edilen bir güven ağı oluşturmak. İçindekiler 2 Vizyonumuz, Misyonumuz, Değerlerimiz 3 Kurumsal Stratejimiz 5 Tarihçe 6 Rakamlarla AvivaSA Emeklilik ve Hayat 7 Başlıca Göstergeler 8 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 10 Genel Müdür ün 2009

Detaylı

FİNANSBANK A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU

FİNANSBANK A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU FİNANSBANK A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU Raporun Ait Olduğu Dönem : 01.01.2005 31.12.2005 Banka nın Ticaret Ünvanı : Finansbank A.Ş. Genel Müdürlük Adresi : Büyükdere cad. No:129 34394 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Detaylı

BİLGİ TEKNOLOJİSİNDEKİ GELİŞMELERİN SEYAHAT ACENTALARINA YANSIMALARI; ONLINE SEYAHAT ACENTACILIĞI

BİLGİ TEKNOLOJİSİNDEKİ GELİŞMELERİN SEYAHAT ACENTALARINA YANSIMALARI; ONLINE SEYAHAT ACENTACILIĞI BİLGİ TEKNOLOJİSİNDEKİ GELİŞMELERİN SEYAHAT ACENTALARINA YANSIMALARI; ONLINE SEYAHAT ACENTACILIĞI Lütfi AY Özet Bilgi ve iletişim teknolojileri sonucunda ortaya çıkan internet küreselleşmede ve fiziki

Detaylı

Faaliyet Raporu 2013

Faaliyet Raporu 2013 Faaliyet Raporu 2013 1 2 İçindekiler Kurumsal Profil 4 Finansal Göstergeler 5 Doğuş Otomotiv Tarihinden Kilometre Taşları 6 Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu 8 Doğuş Otomotiv İcra Kurulu 9 Yönetim Kurulu Başkanı

Detaylı

Bölüm I Şunuş. İçindekiler

Bölüm I Şunuş. İçindekiler 2 Bölüm I Şunuş İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 1 Yönetim Beyanı 2 Özet Finansal Bilgiler 4 Vizyon, Misyon ve Hedefler 5 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 6 Bir Bakışta 8 Kısaca Dexia 10 Kısaca

Detaylı

2010 FAALİYET RAPORU

2010 FAALİYET RAPORU 2010 FAALİYET RAPORU Farklılaşmış perakendecilik konsepti Web satışı ile zenginleştirilmiş iş modeli İşinin her alanında müşteri memnuniyetini gözeten Bimeks; bilişim teknolojileri, tüketici elektroniği,

Detaylı

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / SİSTEM ENTEGRASYONU E-KURUM UYGULAMALARI TAHSİLAT ÇÖZÜMLERİ İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ SİSTEM YÖNETİMİ İŞ UYGULAMALARI KİOSK ÇÖZÜMLERİ Amaç daha fazla hizmetse...

Detaylı

MEHMET KEMAL DEDEMAN ARAŞ TIRMA VE GELİ Ş T İ RME PROJE YARIŞ MASI - 2012

MEHMET KEMAL DEDEMAN ARAŞ TIRMA VE GELİ Ş T İ RME PROJE YARIŞ MASI - 2012 Yarýna bir deðer býrak TURÝZM SEKTÖRÜ ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ Mehmet Kemal Dedeman Araþtýrma ve Geliþtirme Proje Yarýþmasý KONAKLAMA ÝÞLETMELERÝNÝN PAZARLANMASINDA ÝNTERNETÝN ETKÝN KULLANIMINA YÖNELÝK BÝR MODEL

Detaylı

Türkiye Operasyonel Kiralama sektörünün aktif büyüklüğü 10 Milyar TL'yi aştı. Günlük araç kiralama hayatlarımızı değiştiriyor

Türkiye Operasyonel Kiralama sektörünün aktif büyüklüğü 10 Milyar TL'yi aştı. Günlük araç kiralama hayatlarımızı değiştiriyor TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI MAYIS-HAZİRAN 2014 SAYI: 74 Kazan-Kazan prensibiyle hareket ediyoruz Önder GÖKER Hyundai Assan Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası ndan sorumlu Genel Müdürü

Detaylı

TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU

TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU Raporun Ait Olduğu Dönem : 01.01.2005 31.12.2005 Bankanın Ticaret Unvanı : Türk Ekonomi Bankası A.Ş. Genel Müdürlük Adresi : Meclis-i Mebusan Caddesi

Detaylı

L OGO Y AZILIM 2013 F A ALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU

L OGO Y AZILIM 2013 F A ALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER GENEL DEĞERLENDİRME 04 Kurumsal Profil 05 Daha Güçlü Sermaye Yapısı ile Büyüyen İş Modeli 06 LOGO Çözüm Ailesi 07 Misyon, Vizyon ve İlkelerimiz 08 LOGO nun 30 Yılı 09 2013

Detaylı

2010 Faaliyet Raporu

2010 Faaliyet Raporu 2010 Faaliyet Raporu İçindekiler Sunuş Kurumsal Profil 2 Kurumsal Stratejimiz 3 Tarihçe 4 Rakamlarla AvivaSA Emeklilik ve Hayat 6 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 8 Genel Müdür ün 2010 Yılı Değerlendirmesi

Detaylı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 SAYI: 69 "Operasyonel ve günlük kiralama firmaları için değer yaratmayı sürdüreceğiz" Ali Haydar BOZKURT Toyota Türkiye Pazarlama ve

Detaylı

McDonalD s TÜRKİYE sürdürülebilirlik RapoRu 2011 2012

McDonalD s TÜRKİYE sürdürülebilirlik RapoRu 2011 2012 McDonald s TÜRKİYE sürdürülebilirlik Raporu 2011 2012 İçindekiler Raporumuz Hakkında İletİşİm Bİlgİlerİmİz 2 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Anadolu PROFİLİMiZ Restoran 3 İşletmeleri Ltd. Şti. Paydaşlarımıza Mesajımız

Detaylı

2013 Faaliyet Raporu. İnsana dair bir hikaye

2013 Faaliyet Raporu. İnsana dair bir hikaye 2013 Faaliyet Raporu İnsana dair bir hikaye İnsana dair bir hikaye BNP Paribas Cardif in hikayesini anlamak için insan a odaklanmak yeterli. 40 yıl önce bir grup insan, yine insana dair en eski içgüdülerden

Detaylı

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon Tarihçemiz SALDEMSOFT YAZILIM pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir. 2006

Detaylı

BULUT BİLİŞİM VE SANALLAŞTIRMA

BULUT BİLİŞİM VE SANALLAŞTIRMA BULUT BİLİŞİM VE SANALLAŞTIRMA www.kocsistem.com.tr 444 0 262 Neden KoçSistem? Sanallaştırma teknolojileri büyük bir hızla firmaların hayatına girmeye devam ediyor. Veri merkezinden başlayarak ağ ve masaüstü

Detaylı