Xerox WorkCentre 7220/7225 Çok Fonksiyonlu Sistem Bugünün işlerini karşılayarak yarının fırsatlarını oluşturun.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Xerox WorkCentre 7220/7225 Çok Fonksiyonlu Sistem Bugünün işlerini karşılayarak yarının fırsatlarını oluşturun."

Transkript

1 WorkCentre 7220/7225 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7220/7225 Çok Fonksiyonlu Sistem Bugünün işlerini karşılayarak yarının fırsatlarını oluşturun.

2 Çalışma yönteminizi daha akıllı hale getirerek işinizi geliştirebilirsiniz. Bu da verimlilik artışı sağlayabilen, işleri basitleştirebilen ve maliyetleri kontrol altında tutabileceğiniz bir teknolojiye sahip olmakla olur. Yeni verimlilikler edinmeyi, önemli bilgilerin güvenliğini sağlamayı ve müşterileriniz için yaratıcı ve yerinde çözümler sunmayı gerektirir. Bunun için, günümüzdeki en kritik işletme sorunlarına eksiksiz çözümler sunabilecek ve gelecekteki ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hep bir adım önde olmanızı sağlayabilecek gerçek bir iş ortağına ihtiyacınız var. Xerox WorkCentre 7220/7225 ve ConnectKey teknolojimiz ile desteklenen çözümleri kullanarak işinizi büyütmeye hemen şimdi başlayabilirsiniz.

3 Gerçek tasarrufu keşfedin. İşiniz maliyetlerin kontrol altında tutulmasına bağlıdır. Xerox, zaman kazanmanıza, maliyetleri kontrol altında tutmanıza, ofisinizde yazdırma yönetimini basitleştirmenize ve kayda değer bir yatırım getirisi sağlamanıza yardımcı olacak yenilikçi araçlarla size önemli bir rekabet avantajı kazandırabilir. Etki bırakan ekonomik renkler. Xerox WorkCentre 7220/7225 sayesinde, ekonomik olduğu kadar canlı renklerle müşterilerinizi büyüleyeceksiniz. Tasarruf ve verimlilik için yazıcı sürücüsü ayarlarınızı özelleştirin. Örneğin, varsayılan olarak birden çok sayfayı tek bir yaprağa yazdırmak için N-up özelliğini kullanın. Epostaları daima siyah beyaz yazdırmak gibi özel uygulamalar için ayar yapın. Bilinçli yazdırın. Yazdırma sürücümüz varsayılan olarak iki taraflı yazdırma için ayarlanmıştır ve Earth Smart özelliği, kapak sayfalarını yazdırmamak gibi bilinçli kullanımı destekleyen diğer varsayılan ayarları seçmenize olanak sağlar. Kolay, doğru faturalandırma. WorkCentre 7220/7225 cihazları, sayaç okumalarını otomatik olarak göndermek ve sarf malzemesi yenileme işlemini otomatikleştirmek için ağa bağlanır. Cihaz kullanımını yönetin ve izleyin. Xerox Standart Muhasebe, tüm cihaz işlevleri üzerinde daha fazla maliyet kontrolü sağlanmasına yönelik raporlar verir. Xerox Alliance İş Ortaklarının gelişmiş çözümleri ise daha büyük ofis ortamları için daha da faydalı araçlar sunar. Maliyetleri kontrol altında tutun. Kullanıcı İzinleri sayesinde yazdırma özelliklerine erişim; kullanıcı, grup, saat veya uygulama ölçütlerine göre kısıtlanabilir. Örneğin, tüm Microsoft Outlook epostalarının otomatik olarak siyah beyaz; tüm PowerPoint sunumlarınınsa renkli yazdırılması ayar yapılarak sağlanabilir.

4 Üretken olmak için yeni yöntemler bulmanıza yardımcı oluyoruz. Fırsatlar ayağınıza geliyor. İş akışlarını otomatikleştirebilecek, rutin işlemleri basitleştirebilecek ve üretkenliğinizi daha üst seviyelere taşıyabilecek araç ve teknolojilerle tanışmaya hazır olun. Uzaktan izleme ve yönetim. Uzaktan Kontrol Paneli özelliği sayesinde, WorkCentre 7220/7225 kullanıcı arayüzünü istediğiniz iş istasyonundan, sanki cihazın başındaymışsınız gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanıcıları uzaktan eğitirken ve cihaz ayarlarını yapılandırırken içiniz rahat olsun; entegre güvenlik özelliği birden fazla uzaktan işlemi engellemek için aynı anda sadece tek bir yetkili işleme izin verir. İş akışınızı optimize etmeye yönelik mükemmel dokunuş. Renkli dokunmatik ekran sayesinde iş akışını optimize eden zengin özellikleri kolayca kullanabilirsiniz. Tek bir basit dokunuşla, dosyalarınızı USB ye veya mobil cihazlara, e-posta hesabınıza ya da ağınıza tarayabilirsiniz. Hatta hızlı ve kolay bir şekilde içerisinde arama yapılabilir ve güvenli PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. WorkCentre 7220/7225, tüm bunları ve daha fazlasını, zamanınızı çalmadan ve maliyetli yazılım ile özel ara yazılım eklentileri kullanmadan yapmanıza olanak tanır. Favorilerle zenginleştirilmiş adres defteri. Xerox ConnectKey teknolojisi, mevcut kişilerinizi sorunsuz içe aktarmanıza ve birden fazla ConnectKey cihazına yaymanıza ve favoriler belirlemenize olanak tanıyan gelişmiş adres defteri gibi özellikler sunuyor. Xerox Çevrimiçi Destek. Hemen cihazın ön panelinde bulunan ve içerisinde arama yapılabilir çevrimiçi yardıma hızlı erişim sayesinde sürekli çalışır halde kalın. Sistemin başına gidilerek yapılan faydalı işlemler. Tümleşik yardım videoları, cihazın ön panelinden hızlı sorun giderme desteği sağlar. Size özel çözümler. Sunucusuz Extensible Interface Platform (EIP) uygulamaları sayesinde, karmaşık BT kurulumlarına gerek olmadan ConnectKey çok fonksiyonlu sistemlerde çalışacak güvenli uygulamalar oluşturulabilir. Böylece destekten taramaya kadar farklı özelliklerle cihazınızın kullanımını daha kolay hale getirebilirsiniz.

5 Eksiksiz koruma için kapsamlı güvenlik. İşinizin başarısı için hassas bilgilerin korunması hayati önem taşır. Bu bilinçle, güvenlik sektörü liderleri tarafından sağlanan ve hassas erişim noktalarını ve önemli işletme bilgilerini koruyarak riskleri minimize eden özellikler, teknolojiler ve çözümler içeren eksiksiz bir set kullanıyoruz. Gizli bilgilerinizi koruyun. Taranacak şifreli PDF dosyaları; 256-bit AES FIPS standardına uygun komple sabit sürücü şifrelemesi; ve tüm veri parçalarının tamamen silinmesini garanti altına alan 3 geçişli temizleme işlemli Sabit Disk Üzerine Yazma özelliğiyle tüm hassas verileriniz koruma altında. Yetkisiz erişimi engelleyin. Xerox kullanıcı izinleri, ağ kimlik doğrulaması, IP filtreleme ve akıllı kart, görev tabanlı ve fonksiyon düzeyinde oturum açma özellikleriyle yalnızca yetkili kullanıcıların cihaza erişmesine izin verebilirsiniz. Proaktif tehdit yönetimi. Yeni güvenlik açıklarına karşı güvenlik temizleme merkezlerini (clearinghouse) izler ve gerektiğinde düzeltme ekleri sağlayarak ekipmanınızın güncelliğini ve verilerinizin güvenliğini temin eder. Ayrıca, RSS beslemeleri üzerinden en son güncellemeleri anında alabilir ve adresinden bilgi edinebilirsiniz. Düzenlemelerle sürekli uyum. WorkCentre 7220/7225 serisi cihazlar, kamu, finans ve sağlık sektörleri de dahil olmak üzere tüm sektörlerdeki en son güvenlik standartlarına uyumludur. Bu standartlar arasında Common Criteria (sertifika bekleniyor), HIPAA, Data Protection Act (Veri Koruma Yasası), COBIT ve diğerleri yer alır. Bu cihazlar, ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut olan tüm kontrollerle birlikte her standarda uyabilir. Tam görünürlük kazanın. Cihazınız ve ağınız için tam görünürlük edinerek IP hırsızlığını önleyin ve bu tür durumların reddedilememesini sağlayın. Güvenlik politikası yönetimi ve Audit Log ile cihaz üzerindeki tüm aktivitenin izlenmesi sayesinde, kimin neye ne zaman eriştiğini bilirsiniz. Güçlü Ortaklıklar McAfee teknoloji entegrasyonunu içeren Xerox ConnectKey Kontrol Ünitesi, potansiyel dış tehditlerden kendisini koruyan sektörün ilk çok fonksiyonlu yazıcı serisine hayat verir. McAfee nin güvenilir adresler listesi teknolojisi, cihazlarınızda yalnızca güvenli, önceden onaylı dosyaların çalıştırılmasına izin verdiği için, yazılımları yeni güvenlik tehditlerine karşı elle güncelleme ihtiyacını en aza indirir. Ayrıca Xerox Managed Print Services alet çantası ve McAfee epolicy nin (epo) sorunsuz entegrasyonu sayesinde kolay takip ve izleme mümkündür. Ayrıca otomatik Cisco TrustSec Kimlik Hizmetleri Motoru (ISE) entegrasyonu, BT merkezli güvenlik politikalarını ve uyum ilkelerini uygulatmak için ConnectKey çok fonksiyonlu sistemlerin tüm uç noktalarına kapsamlı bir görünürlük sunar.

6 İşiniz sizi nereye götürürse orada rahatlık. İşinizin her zaman ofis ortamında olması gerekmez, sizin de. Xerox ConnectKey, işinizi ileriye götürmenizi sağlayan verimlilik araçlarına sorunsuz olarak bağlı kalmanızı sağlayarak istediğiniz yerde ve zamanda çalışma özgürlüğü ve rahatlığı sağlar. Her zaman, her yerde bağlı kalın ve üretken olun. ConnectKey destekli WorkCentre 7220/7225, bulut tabanlı teknolojiler ve mobil cihazlarla tam entegre olan mobil yazdırma ve tarama çözümleri sunuyor. Bulunduğunuz yerden bağımsız olarak daha fazla rahatlık, daha yüksek verimlilik ve daha çok esnekliğin avantajını yaşayacaksınız. Kablosuz bağlanın. İsteğe bağlı Wi-Fi bağlantı özelliği, yöneticilerin ağ kablo bağlantısına gerek olmaksızın WorkCentre 7220/7225 cihazlarına istedikleri yerden bağlanmalarına olanak tanır. Xerox Mobil Yazdırma ve diğer özellikler. Xerox, çoğu mobil cihaz için geçerli olmak üzere, mobil cihazınızı kullanarak, markası ne olursa olsun herhangi bir yazıcıdan veya çok fonksiyonlu sistemden güvenli, doğru yazdırma yapabilmeniz için tüm seçeneklere sahiptir. Dahası da var; Xerox, PIN koduyla erişim ve çoklu mobil işletim sistemleri gibi BT dostu opsiyonel özellikler de sunuyor. Daha fazla bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz. Kağıt belgeleri dönüştürün. Kolay arşivleme, düzenleme ve arama için içerisinde metin araması yapılabilir PDF ler, tek ve çok sayfalı PDF ler ile ISO standardı PDF-A dokümanlar oluşturmak üzere belgeleri tarayın. Tek Dokunuşla Tarama. Tek Dokunuşla Tarama özelliğini kullanarak doğrudan renkli dokunmatik ekran arayüzünde özel olarak atanmış, bulunması kolay bir tarama düğmesi oluşturabilirsiniz. Hızlı belge dağıtımı ve arşivlemesi için Tek Dokunuşla Tarama düğmesine özel bir tarama iş akışı atayabilirsiniz. Olasılıkları Artırın Xerox Extensible Interface Platform (EIP) platformu temelinde oluşturulan Xerox İş Akışı Çözümleri nin sağladığı güçle, ister bulut içerisinde isterse de yerel sunucunuzda barındırılsın işletmeniz için en doğru çözümü seçerek hayati önem taşıyan işlerinizin yapılış şeklini değiştirin. SharePoint için Xerox ConnectKey. Dosyaları doğrudan Microsoft SharePoint ve diğer Windows klasörlerine tarayın. Ayrıca, kolay dosya adlandırma ve yönlendirme araçlarını kullanarak belgelerinizi otomatik olarak akıllı, yapılandırılmış verilere dönüştürüp temel dosya depolama ve PDF oluşturma özelliklerinin çok ötesinde bir deneyim yaşayabilirsiniz. Xerox ConnectKey Share to Cloud. Xerox EIP teknolojimizden yararlanan özel tasarlanmış iş akışlarını kullanarak Google Docs, SalesForce.com, Office 365 ve Dropbox gibi popüler bulut tabanlı depolara kolay, güvenli, ölçeklenebilir tarama yapmanızı sağlar. Xerox İş Akışı Çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için software-solutions adresini ziyaret edin.

7 2 5 Xerox WorkCentre 7220/7225 şunlar için optimize edilmiştir 3 Tarama Wi-Fi 4 Güvenlik Ağ Bağlantısı 1 Sürdürülebilirlik Çözümler 4 1 Kompakt kaplama alanıyla WorkCentre 7220/7225, daha az yer kaplarken daha fazla fonksiyonellik sağlar. İsteğe bağlı eklenebilen tümleşik Ofis Son İşlemcisi ile kullanım alanını artırmadan temel son işlem özelliklerine sahip olun. 2 Dupleks Otomatik Doküman Besleyici 110 yaprak alabilir. 3 Özel ortam ve ebatlar için 50 yapraklık bypass tepsisi. 4 İhtiyaçlarınızı karşılayan yapılandırmayı seçin: yaprak A3 kağıda kadar barındırabilen stand yapılandırmalı 520 yapraklık ikili tepsi ya da yaprağa kadar barındırabilen dört tepsili yapılandırma. 5 Ofis Son İşlemcisi LX (Kitapçık Üretici seçeneğiyle), değer fiyatında gelişmiş baskı sonrası fonksiyonları sunar. Çevre Özellikleri WorkCentre 7220/7225 serisi, enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olmak için son teknoloji özellikler sunar. EA Toner. Ultra düşük sıcaklıkta erime teknolojisine sahip EA Tonerimiz, daha fazla enerji tasarrufu sağlamak ve sıradan kağıtlarda dahi çarpıcı, parlak çıktılar elde edilmesi için, geleneksel tonerlere göre minimum kaynaştırma noktasına 20 C derece daha düşük sıcaklıkta ulaşır. Sessiz çalışma. En sessiz çalışma grubu renkli çok fonksiyonlu sistemimiz, düşük seviyede ses yayarken üretken olmaya devam eder. LED tarayıcı. LED ışığın kullanıldığı tarayıcıların güç tüketimi, floresan lambaların kullanıldığı geleneksel tarayıcıların 1/3 ü kadardır. Enerji Yönetimi. Xerox Power MIB (Yönetim Bilgi Tabanı) tarafından desteklenen Cisco EnergyWise sayesinde, cihazınızın güç tüketimi bilgilerini kontrol edebilir, yönetebilir, raporlayabilir ve optimum güç durumlarını ve zaman aşımı aralıklarını ayarlayabilirsiniz. Uygulaması kolay araçlar. Kimin neyi, ne zaman ve nasıl yazdırdığını denetlemenize yardımcı olur. ENERGY STAR uyumlu. WorkCentre 7220/7225 cihazları, enerji kullanımı açısından katı ENERGY STAR gereksinimlerini karşılamaktadır.

8 Xerox WorkCentre 7220/7225 WorkCentre 7200 serisi çok fonksiyonlu sistemlerinde Xerox ConnectKey Kontrol Ünitesi kullanılır. Uygulaması kolay olan bu sistemler, iletişim kurma, önemli bilgileri işleme ve paylaşma şeklinizi hızlı ve kolay bir hale getiren gerçek, pratik çözümler sağlar; karmaşık kağıt işlerini basitleştirir ve verilerinizin güvenliğini garantilerken maliyetleri düşürür. Daha fazla bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz. ConnectKey MFP Cihazın Teknik Özellikleri WorkCentre 7220 WorkCentre 7225 Hız Dakikada 20 sayfaya kadar renkli ve siyah beyaz baskı Dakikada 25 sayfaya kadar renkli ve siyah beyaz baskı Kapasite 1 Ayda sayfaya kadar Ayda sayfaya kadar Sabit Sürücü / İşlemci / Bellek Bağlanabilirlik Kontrol Ünitesi Özellikleri Kopyalama ve Yazdırma Kopyalama Çözünürlüğü Baskı Çözünürlüğü İlk kopyanın çıkış süresi (en yüksek hız) İlk sayfanın çıkış süresi (en yüksek hız) Sayfa Tanımlama Dilleri Yazdırma Özellikleri 160 GB / 1.2 GHz çift çekirdekli / 2 GB sistem ve 1 GB sayfa belleği 10/100/1000Base-T Ethernet, Yüksek Hızlı USB 2.0 Doğrudan Yazdırma, Opsiyonel Wi-Fi (Xerox USB Kablosuz Adaptörü) Birleştirilmiş Adres Defteri, Uzaktan Kumanda Paneli, Çevrimiçi Destek (kullanıcı arayüzünden erişilir), Konfigürasyon Klonlama Maks. 600 x 600 dpi Maks x 600 görüntü kalitesi Tamburdan renklide 8,4 saniye / siyah-beyazda 7,1 saniye Renklide 8,8 saniye / siyah beyazda 7,0 saniye PDF, PCL 5c / PCL 6 emülasyonları, XML Kağıt Spesifikasyonu (XPS), Adobe PostScript 3 (İsteğe bağlı) Tamburdan renklide 8,7 saniye / siyah-beyazda 7,2 saniye Renklide 9,1 saniye / siyah beyazda 7,1 saniye USB den yazdırma, Earth Smart Sürücü Ayarları, İş Tanımı, Sürücü Ayarlarını Saklama ve Hatırlama, Çift Yönlü Gerçek Zamanlı Durum, Colour By Words (Sözcüklerle Renk Tanımlama), İki Taraflı Yazdırma (varsayılan olarak) Mobil Yazdırma Xerox Mobile Print Çözümü (Opsiyonel), Xerox Mobile Print Cloud (Opsiyonel) Tarama Standart Ağa / Epostaya / Klasöre Tarama, SMB ye veya FTP ye Tarama, USB Bellek Cihazına Tarama, Tek Dokunuşla Tarama, Metin Arababilir PDF, PDF/A, XPS, Doğrusallaştırılmış PDF, JPEG, TIFF, Tek/Çok sayfalı PDF, TIFF, TWAIN Desteği Opsiyonel ConnectKey for SharePoint, ConnectKey Share to Cloud, Xerox Scan to PC Desktop SE veya Professional Faks Standart Internet Faksı, Faks İş Oluşturma, Ağ Sunucusu Faks Etkinleştirme (farklı Xerox İş İnovasyon Ortaklarının sunduğu çözümler) Opsiyonel Epostaya veya SMB ye Faks İletme, Cihaz Başından Faks (bir hat ve iki hat seçenekleri, LAN Faksı içerir) Güvenlik Standart Tümleşik McAFee, McAfee epolicy (epo) Uyumlu, Sabit Sürücü Üzerine Yazma, 256 bit Şifreleme (FIPS uyumlu), Common Criteria Sertifikası (ISO 15408) 2, Zamanlı Silme özellikli Güvenli Yazdırma, Güvenli Faks, Güvenli Tarama, Güvenli E-posta, Cisco TrustSec Identity Services Engine (ISE) Entegrasyonu, Ağ Kimlik Doğrulama, SSL, SNMPv3, Denetim Günlüğü, Erişim Denetimi Özelliği, Kullanıcı İzinleri Opsiyonel McAfee Integrity Control, Akıllı Kart Etkinleştirme Kiti (CAC/PIV/.NET), Follow-You Print özellikli Xerox Secure Access Unified ID System Muhasebe Standart Xerox Standart Muhasebe (Kopyala, Yazdır, Tara, Faks, Eposta), Ağ Muhasebesi Etkinleştirme Opsiyonel Equitrac Office, Equitrac Professional, YSoft SafeQ Kağıt Girişi Standart Dupleks Otomatik Doküman Besleyici: 110 yaprak; Ebatlar: 148 x 210 mm 297 x 420 mm; Özel ebatlar: 85 x 125 mm 297 x 432 mm Bypass Tepsisi: 50 yaprak; Özel ebatlar: 89 x 98 mm ile 297 x 432 mm WorkCentre 7220V_S/7225V_S (Standlı Tepsi 1 ve 2): Her biri için 520 yaprak; Ebatlar: A5 A3; Özel ebatlar: 140 x 182 mm 297 x 432 mm WorkCentre 7220V_T/7225V_T (Tepsi 1-4): Her biri için 520 yaprak; Ebatlar: A5 A3; Özel ebatlar: 140 x 182 mm 297 x 432 mm Opsiyonel Zarf Tepsisi: 60 zarfa kadar: Monarch, DL, C5; Özel ebatlar: 98 x 148 mm 162 x 241 mm Kağıt Çıkış / Son İşlem Standart Çift Yakalama Tepsileri: Her biri için 250 yaprak, Alt tepsi ofsetleri Opsiyonel Tümleşik Ofis Son İşlemcisi: 500 yaprak istifleyici, 50 zımbalı yaprak, tek konumlu zımbalama Ofis Son İşlemcisi LX: yaprak istifleyici, 50 zımbalı yaprak, 3 konumlu zımbalama, opsiyonel delik zımbası, opsiyonel kitaplık üretici (çentik, sırt dikişi) Hazır Zımba: 50 yaprak zımbalar 1 Bir ay içinde beklenen en yüksek iş hacmi kapasitesi. Düzenli olarak sürdürülmesi beklenmez; 2 Sertifikasyon bekleniyor Daha ayrıntılı teknik ve genel özellikler için adresine gidin Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox, Xerox ve figüratif işareti, ConnectKey, Extensible Interface Platform, WorkCentre ve Xerox Secure Access Unified ID System Xerox Corporation ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. Bir ENERGY STAR ortağı olarak, Xerox Corporation bu ürünün enerji verimliliği açısından ENERGY STAR prensiplerine uyduğunu belirlemiştir. ENERGY STAR ve ENERGY STAR markası ABD de tescilli markalardır. Bu broşürdeki bilgilerde uyarı yapılmadan değişiklik yapılabilir. 5/13 BR5534 W7JBR-014A

Xerox WorkCentre 7970. Renkli Çok İşlevli Yazıcı. Çalışmanın yeni yollarını keşfedin.

Xerox WorkCentre 7970. Renkli Çok İşlevli Yazıcı. Çalışmanın yeni yollarını keşfedin. Xerox WorkCentre 7970 A3 Renkli Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 7970 Renkli Çok İşlevli Yazıcı Çalışmanın yeni yollarını keşfedin. Günümüzde iş dünyasında sivrilmek için sektörde lider bir performans

Detaylı

Xerox WorkCentre 5865/5875/5890 Çok Fonksiyonlu Sistem Çığır açan basitlik sayesinde üstün üretkenlik.

Xerox WorkCentre 5865/5875/5890 Çok Fonksiyonlu Sistem Çığır açan basitlik sayesinde üstün üretkenlik. WorkCentre 5865 / 5875 / 5890 A3 Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5865/5875/5890 Çok Fonksiyonlu Sistem Çığır açan basitlik sayesinde üstün üretkenlik. Daha fazla üretkenliğe izin verebilmek

Detaylı

Renkli Çok İşlevli Yazıcı

Renkli Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 6655 Letter / A4 Renkli Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 6655 Renkli Çok İşlevli Yazıcı İstediğiniz çalışma şekli. İş yapma maliyeti, doğru teknolojiye yatırım yaptığınızda çok daha

Detaylı

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji.

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. Xerox ConnectKey Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. En acil sorunlarınızı düzeltmeyi vaat eden sayısız çözüm karşısında şaşkına dönmek işten değil. Çalışanlarınız

Detaylı

Xerox. WorkCentre 7500 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üstün renkler. Güçlü performans.

Xerox. WorkCentre 7500 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üstün renkler. Güçlü performans. WorkCentre 7525 / 7530 / 7535 / 7545 / 7556 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7500 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üstün renkler. Güçlü performans. farafel InterIors, tasarımcılar Alood Hoodti

Detaylı

WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik sağlayın.

WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik sağlayın. WorkCentre 5735 / 5740 / 5745 / 5755 / 5765 / 5775 / 5790 A3 Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik

Detaylı

WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz. Çok Fonksiyonlu Sistem. Xerox WorkCentre 5638/5645/5655. Yaratıcı yeniden tasarım

WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz. Çok Fonksiyonlu Sistem. Xerox WorkCentre 5638/5645/5655. Yaratıcı yeniden tasarım WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5638/5645/5655 Çok Fonksiyonlu Sistem Yaratıcı yeniden tasarım WorkCentre 5638/5645/5655 Fotokopi. Yazdırma. Tarama. Faks.

Detaylı

Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi. Baskı Makinesi. Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü.

Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi. Baskı Makinesi. Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü. Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü. Üretenlik, ölçeklendirilebilirlik ölçeklendire ve profesyonel görüntü kalitesi,

Detaylı

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. Verimli, kullanımı

Detaylı

Xerox WorkCentre 7545/7556 Çok İşlevli Yazıcı

Xerox WorkCentre 7545/7556 Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 7545/7556 Çok İşlevli Yazıcı WorkCentre 7545/7556 1 Kasetli Seçenek ve Çalışma Zemini ile gösterilmektedir WorkCentre 7545/7556 3 Kasetli Seçenek ile gösterilmektedir WorkCentre 7545/7556

Detaylı

Phaser 7800 A3. Renkli Yazıcı. Xerox Phaser 7800. Grafik sanatlarda altın standardı

Phaser 7800 A3. Renkli Yazıcı. Xerox Phaser 7800. Grafik sanatlarda altın standardı Phaser 7800 A3 Renkli Yazıcı Xerox Phaser 7800 Renkli Yazıcı Grafik sanatlarda altın standardı Phaser 7800 Renkli Yazıcı Benzersiz renkli baskılar. Sektörde önde gelen kağıt kullanım esnekliği. Profesyonel

Detaylı

Yazılım Sürümü 1.0. Xerox Renkli C60/C70 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu

Yazılım Sürümü 1.0. Xerox Renkli C60/C70 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu Yazılım Sürümü 1.0 2014 Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox ve Xerox and Design figüratif işareti, Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

Detaylı

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet.

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox Phaser 3020 ve Xerox WorkCentre 3025 A4 Siyah Beyaz Yazıcı ve ve Çok İşlevli Yazıcı Xerox Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox

Detaylı

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Daha kısa sürede daha fazla

Detaylı

Sürüm 1.00 Mayιs 2013 702P01526. Xerox Renkli 550/560/570 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu

Sürüm 1.00 Mayιs 2013 702P01526. Xerox Renkli 550/560/570 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu Sürüm 1.00 Mayιs 2013 702P01526 2013 Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox ve Xerox and figüratif işareti, Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

Detaylı

Temmuz 2014. Xerox WorkCentre 3025BI Xerox WorkCentre 3025NI Kullanım Kılavuzu

Temmuz 2014. Xerox WorkCentre 3025BI Xerox WorkCentre 3025NI Kullanım Kılavuzu Temmuz 2014 BI NI 2014 Xerox Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. XEROX ve XEROX ve figüratif işareti Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. Phaser,

Detaylı

Xerox. WorkCentre 7120. Xerox. User Guide Guide d'utilisation Dansk Norsk Suomi Čeština Polski

Xerox. WorkCentre 7120. Xerox. User Guide Guide d'utilisation Dansk Norsk Suomi Čeština Polski Xerox WorkCentre 7120 Xerox Multifunction WorkCentre Printer 7120 Multifunction Printer Xerox Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch Español Guía del usuario Português Guia do usuário Nederlands

Detaylı

HP LaserJet Enterprise 700 renkli MFP M775 serisi

HP LaserJet Enterprise 700 renkli MFP M775 serisi Veri sayfası renkli MFP M775 serisi İşinizle birlikte büyüyen güvenilir, uygun fiyatlı A3 renkli baskı. 4350 yapraklık kapasite sayesinde A3 boyutuna kadar olan kağıtlarda yüksek hacimli ve profesyonel

Detaylı

Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız anlıyoruz /Bu Nedenle baskı ihtiyaçlarınız için Pro Serisini tasarladık.

Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız anlıyoruz /Bu Nedenle baskı ihtiyaçlarınız için Pro Serisini tasarladık. MX-7500N / MX-6500N Profesyonel Serisi Renkli Üretim Baskı Sistemleri YÜKSEK PERFORMANSLI SRA3 RENKLİ BASKI Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız anlıyoruz /Bu Nedenle baskı ihtiyaçlarınız için Pro Serisini

Detaylı

Birbirine bağlı ekipler ile güçlü takımlar /Bu Nedenle bizim Bulut Bilişime hazır MFP lerimize ihtiyacınız var.

Birbirine bağlı ekipler ile güçlü takımlar /Bu Nedenle bizim Bulut Bilişime hazır MFP lerimize ihtiyacınız var. MX-5141N / MX-5140N MX-4141N / MX-4140N Dijital Tam Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem BULUT BAĞLANTISI İLE A3 RENKLİ MFP Birbirine bağlı ekipler ile güçlü takımlar /Bu Nedenle bizim Bulut Bilişime hazır MFP

Detaylı

Xerox fi 4595. Ofistekigerçek yardımcınız

Xerox fi 4595. Ofistekigerçek yardımcınız Xerox fi 4595 kopyala yazdır tara email gönder Ofistekigerçek yardımcınız Yüksek verimlilik Üstün performans, kullanım kolaylığı ve çok yönlülüğün muhteşem kombinasyonu sayesinde Xerox 4595 fotokopi/yazıcı

Detaylı

MP 2554(Z)SP MP 3054(Z)SP MP 3554(Z)SP MP 4054(A)(Z)SP MP 5054(A)(Z)SP MP 6054(Z)SP

MP 2554(Z)SP MP 3054(Z)SP MP 3554(Z)SP MP 4054(A)(Z)SP MP 5054(A)(Z)SP MP 6054(Z)SP A3 siyah-beyaz MFP MP 2554(Z)SP MP 3054(Z)SP MP 3554(Z)SP MP 4054(A)(Z)SP MP 5054(A)(Z)SP MP 6054(Z)SP Yazıcı Fotokopi Makinesi Tarayıcı Faks MP 2554(Z)SP MP 3054(Z)SP MP 3554(Z)SP 25 S-B 30 S-B 35 S-B

Detaylı

Xerox WorkCentre 5325 / 5330 / 5335

Xerox WorkCentre 5325 / 5330 / 5335 Xerox WorkCentre 5325 / 5330 / 5335 Multifunction Printer Imprimante multifonction Xerox WorkCentre 5325 / 5330 / 5335 User Guide Guide d'utilisation Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch

Detaylı

WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Xerox

WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Xerox Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunction Printer Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 User Guide Guide d'utilisation Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch Español Guía del usuario

Detaylı

HP LaserJet 3050/3052/3055/3390/3392 Hepsi Bir Arada Aygıt Kullanım Kılavuzu

HP LaserJet 3050/3052/3055/3390/3392 Hepsi Bir Arada Aygıt Kullanım Kılavuzu HP LaserJet 3050/3052/3055/3390/3392 Hepsi Bir Arada Aygıt Kullanım Kılavuzu HP LaserJet 3050/3052/3055/3390/3392 hepsi bir arada Kullanım Kılavuzu Telif Hakkı ve Lisans 2006 Telif Hakkı Hewlett-Packard

Detaylı

Temmuz 2014. Xerox WorkCentre 3215NI Xerox WorkCentre 3225DN/ 3225DNI Kullanım Kılavuzu

Temmuz 2014. Xerox WorkCentre 3215NI Xerox WorkCentre 3225DN/ 3225DNI Kullanım Kılavuzu Temmuz 2014 Xerox WorkCentre 3215NI Xerox WorkCentre 3225DN/ 3225DNI 2014 Xerox Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. XEROX ve XEROX ve figüratif işareti Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya

Detaylı

HP Renkli LaserJet Enterprise M552 serisi

HP Renkli LaserJet Enterprise M552 serisi Veri sayfası HP Renkli LaserJet Enterprise M552 serisi Hızlı, çok yönlü ve çalışmaya hazır JetIntellgence özelliğine sahip Orijinal HP Toner kartuşlarıyla profesyonel kalitede renkli belgeleri hızlı ve

Detaylı

Temmuz 2014. Xerox Phaser 3020BI Kullanım Kılavuzu

Temmuz 2014. Xerox Phaser 3020BI Kullanım Kılavuzu Temmuz 2014 BI 2014 Xerox Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. XEROX ve XEROX ve figüratif işareti Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. Phaser,

Detaylı

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar!

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar! BASKI DAKİKADA 53 SAYFAYA KADAR FOTOKOPİ ÇİFT TARAFLI BASKI Lexmark X658 Serisi TARAMA Ağ FAKS SONLANDIRMA Lexmark X658dme Lexmark X658dtme Lexmark X658dfe Lexmark X658dtfe Hiçbir fotokopi makinesinin

Detaylı