HOW TO DELIVER GROWTH RO DNET TECHNOLOGIES

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "HOW TO DELIVER GROWTH RO DNET TECHNOLOGIES"

Transkript

1 Territory Planner TM HOW TO DELIVER GROWTH RO DNET TECHNOLOGIES

2 Territory Planner TM ÜRETKENLİKTEKİ BÜYÜK RESMİ GÖRMEK Elimizdeki kapsamlı ve kullanıcı dostu stratejik çözüm size yardımcı olabilir: Tüm mevcut sipariş, hizmet ve satış rotalarınızı optimize eder. Kaynakları verimli biçimde planlayarak dağıtım masraflarını azaltır. Stratejik güzergah yenileme süreçlerinizi otomatikleştirir, planlama süreçleri için gereken yönetimsel zamanı azaltır. Kapasite ve iş yükünü dengeler. what-if senaryoları üretir. Büyüme, tatiller ve sezonlara yönelik planlama yapar. İş hacmine dayalı servis seviyeleri oluşturur. Günlük raporlara ve geçmişe yönelik önemli verilere ulaşmanızı sağlar. Müşteri hizmet seviyesini geliştirir. Denetim ve değerlendirmeyi arttırır. Depo yeri seçiminde yardımcı olur.

3 BÜTÜN BİR ÇÖZÜM Sabit güzergahlar. Bugünlerde çok bir anlam ifade etmiyorlar. Öngörebilirliği en üst düzeyde olan sabit güzergahlar bile müşteri değişiklikleri, fikir değişiklikleri, güzergah dışı duraksamalar gibi nedenler ile karınızı azaltabilir. Sezonsal hacim değişiklikleri, artan yakıt giderleri, uzun dönem trafik problemleri ve diğer kaynak aciliyetleri - bunların hepsi sürücü ve ekipman kısıtlamalarınızı arttırır, kar hanenizi etkileyen kararlar almaya zorlar. Buralarda oluşacak çatlakları saptamak ve onarmak tahmin edilenden de zordur. Fakat, bütün bir alan veya bölge için otomatik güzergah yenileme yapmanız için gereken kaynak ve zamanı nereden bulacaksınız? İhtiyacınız olan yukarıdan aşağıya tüm dağıtım, hizmet ve satış operasyonlarınızda şirket kriterlerinize ve geçmiş bilgilere dayanarak analiz etme, değişiklik yapma ve optimize etme yeteneği veren güvenilir, güçlü bir araç: Territory Planner. Territory Planner, müşteri ağınızı planlama ve dengelemeye yönelik kapsamlı ve her şeyi düşünen yaklaşımıyla, hizmet, satış, satış öncesi ve standart rotalama operasyonlarınızı yönetmek için güçlü, stratejik bir araç sunar. Territory Planner, mevcut geçmiş verilerinizle çalışarak manuel rotalamanın can sıkıcı ve yetersiz yanını kapatır. Bilgi birikiminizi ve tecrübenizi daha iyi kullanmanıza, sadece birkaç tuşla sistem genelinde değişiklikleri otomatik olarak uygulayarak dağıtım yollarınızın analizini ve ince ayarlarınızı yapmanıza yardımcı olur. Özet olarak, Territory Planner yönetim zamanınızın çoğunu kendi üretim ve hizmet standartlarınızı yükseltmek için ayırmanıza yardımcı olur. Bir şirket veya bağımsız bir yazılım uygulaması olarak, Territory Planner ın yetenekleri ve gelişmiş rotalama algoritmaları en karmaşık rotalama analizlerinizi bile yapabilecek fonksiyonelliği size kazandırır. Territory Planner, bağımsız bir uygulama olarak çalışabilmesine rağmen tüm müşteri bilgilerinizi tekrar veri girişi yapılmaması için gerektiğinde diğer Roadnet Transportation Suite TM uygulamaları olan Roadnet TM ve MobileCast TM ile paylaşır. Optimum sonuçlar elde etmek Territory Planner ile başlangıç hızlı ve kolay. Sadece tüm ilişkin geçmiş verilerinizi ve iş önceliklerinizi girin ve Territory Planner bu bilgiyi mevcut sabit güzergahlar yada satış öncesi alanlar dahil bölgesel optimum çözüm üretmek için analiz etsin. yrıca, bir bölge içerisinde müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermek ve zaman aralıklarına uymak için her yolu ve durma aralıklarını yapılandırır. Sadece saniyeler içerisinde, müşterilerinize en üst hizmet kalitesini en az maliyette sağlayan dengelenmiş güzergahların stratejik yol haritasını alırsınız. Mevcut analizleriniz için, Territory Planner zaman tasarrufunuzu, maliyeti ve ekipmanı göstermek için öncesi ve sonrası rotalama istatistiklerini kıyaslayan ve ilerlemenizi değerlendirmek için puanlama sistemi olan Territory Scoreboard a sahiptir.

4 Şu an hangi süreci ve sistemi kullandığınızın önemi yok, söz konusu olan rota yapısını optimize etmekse Territory Planner daha iyi sonuçlar üretecektir. Rota yapınızı hızlıca geliştirme olanağına ek olarak, Territory Planner bölgelerinizi daha verimli planlayacak. Lee Beup, Pazarlama Müdürü Nixon uniform Service &Medical Wear Bir optimizasyon senaryosu tamamladıktan sonra, sonuçlarınızı tüm bölgeler bir arada yada her bölge için hafta ve/veya sipariş günü bazlı izleme ve düzenleme tercihlerine sahipsiniz. yrıca özet haritalarla önerilen dengelenmiş bölgelerinizle eski bölgeleriniz arasındaki kar farklılıklarını açıkça görebilirsiniz. Dahası şirketinizin süregelen operasyonlarının gerekliliklerine en yakın uygunluğu sağlamak için Territory Planner, planlama sürecine dair belirleyeceğiniz hemen hemen her kriteri değerlendirebilir: Sürücülerin ödeme oranları raç kapasiteleri Sabit ve değişken hizmet süresi Geçmiş trafik modelleri Hız limitleri Artık bunlar büyütülecek problemler değil! Territory Planner ın güçlü algoritmaları şirketinizin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurabilecek esneklikte en verimli bölge çözümlemesini sunar. Örnekteki bölgenin rotaları örtüşme en aza indirilerek ve kar arttırılarak dengeleniyor. Tercih edilen ve maksimum güzergah süresi Birden çok depo ve dağıtım merkezleri Müşteri yerleri çılış/kapanış saatleri, çoklu zaman aralıkları Geçmiş sipariş hacmi Teslimat talimatları Çoklu hizmet ve teslimat günleri Uygun sürücüler ve araçlar Planlamanızda neyin yanlış olduğunuzu görebiliyor musunuz? Territory Planner günlük operasyon ağınızda maliyeti arttıran üst üste binmelerin hepsini analiz eder ve grafiksel olarak haritalar, böylece başarılı bir strateji hazırlama ve uygulama olanağınız olur. Bu örnek haritada karanlık bölge tüm rotaların üst üste bindiği alanı işaret eder.

5 Rekabetin Sınırını Siz Belirleyin Territory Planner ile her açıdan gelişmiş müşteri hizmetine ve çok daha fazla maliyet verimliliğine neden olan stratejik seçenekleri keşfedersiniz. what-if senaryoları yaratarak, Territory Planner kaynaklarınızın amacınıza yönelik en iyi kullanımı için operasyonun her durumunda kontrolün sizin elinizde olmasını sağlar. Filonuza ekleme yapmadan gelişmiş bölgeleri yönetme yeteneğinizi tartmak? Territory Planner, önerdiğiniz bölgeleri ve güzergahları mevcut filo gücünüze uygulayarak mümkün senaryolarınızı hemen görebilmenizi sağlar. Mevcut bölgelerinizi ve güzergahlarınızı gelecek sezonsal dalgalanma için yeniden mi düzenlemek istiyorsunuz? Territory Planner, aynı sürücünün aynı müşteriye doğru zamanda doğru ürünle hizmet edeceğini garanti ederek tatil haftaları gibi istisnalar için sorunsuzca planlamalar yapabilir. Kar-Zarar Hesapları Yapın Territory Planner, metrik sistemler ve çıktılarla kendi seçtiğiniz zaman periyodu veya coğrafi alan gibi değişken düzenlerine göre finansal tahminler yapmanızı sağlar. Her teslimatın maliyetini kuruşu kuruşuna belirleyerek her gün her kilometre boyunca verimliliği arttırmanızı sağlar. Müşterilerimizin size söyleyeceği gibi, çarpıcı sonuçları ve kar hanenize pozitif etkisi çok çabuktur. slında genellikle Territory Planner ı kullanmaya başlar başlamaz sadece altı ay veya daha ez bir zamanda yatırımın geri dönüşünü sağlarsınız. Her Zaman Güvenilir Territory Planner daha ilk günden sizi desteklemeye başlar. Satış, hizmet ve dağıtım operasyonlarınızın verilerinden kolayca üretilmiş rapor düzenekleri sayesinde, üst düzey yönetiminiz ve diğer ekibiniz sürmekte olan bölgesel yönetimin her durumundan haberdar olurlar. Kendinize özgü raporlar oluşturabilirsiniz, yada Territory Planner ın portföyündeki yönetim raporlarını kullanabilirsiniz: Optimizasyonla oluşan potansiyel tasarrufları ve mevcut rotalama stratejinizin etkinliği hakkında metrik sistemler sunan Territory Planner ın Territory Puan Tablosu sayesinde puan da kazanç da daha yüksek. Yukarıdaki örnekteki gibi Territory Puan Tablosu bize farklı planlama senaryoları keşfedebileceğimiz detaylı değerlendirmeler sunar. Günlerin Hizmet-Değişim Raporları Güzergah yenileme nalizleri Sürücü Kılavuzu Güzergah Maliyeti Raporu Bölge Maliyeti Raporu Bölge Mesafe Raporu Bölge Özeti Raporu Bölge Detay Raporu Ek olarak, driver manifests, turn-by-turn directions, route maps gibi güzergah kitapçıkları üretebilirsiniz.

6 İşiniz için standart bir operasyonel başarı yaratalım. Beraber neler yapabileceğimizi görelim - bizimle bugün irtibata geçin! veya Bugünün dünyasında, artan Çünkü Roadnet Technologies olarak Roadnet Transportation Bu yüzden ürünlerimizi dünya genelinde dağıtım maliyetleri ve zorlaşan yükleme kapısından müşterinizin Suite deki ilerlemeler sayesinde 3400 noktada in üzerinde araç rekabet ortamı nedeniyle, işinizi dış kapısına kadar ve aradaki tüm bölge planlama, sokak bazlı rotalama, için filo yönetimi yapmaktadır. büyütecek sonuçları elde etmek, kilometrelere varana dek filo mobil teslimat uygulaması, GPS takip, Sorununuz ne olursa olsun farklı çalışanların üretimini arttırmak ve yönetimini en iyi biz biliyoruz. eş zamanlı wireless dağıtım ve araç sektörlerdeki tecrübelerimizle Roadnet güvenlik standartlarını sağlamak 25 yıllık deneyimimizden sonra telematics gibi global çözümlerle Technologies olarak sizin için bir için bir yol haritasına, ortağa itibarımızla, finansal istikrarımızla ve sözümüzde durmaya devam ediyoruz. optimizasyon çözümümüz mutlaka ihtiyacınız var. Dünya genelindeki lider ürünlerimizle nakliye planlama Bu gelişmiş uygulamalar sayesinde, bulunmaktadır. dağıtım hizmeti firmaları için bu çözümlerinde başı çekmekteyiz. nakliye personeliniz sipariş- müşteri ortak Roadnet Technologies dir. Rakiplerimiz firmalara tutarlı sonuçlar süreci boyunca süregelen her detaya sağlama ve karmaşık nakliye kolayca hâkim olur. yrıca seminerler konularında çözüm üretebilme veya Roadnet Üniversitesi aracılığıyla konusunda bizim çok gerimizdedirler. ileri ürün eğitimi vererek size yüksek standartlarda 7 gün 24 saat 365 gün müşteri hizmeti sunarız. GVG Danışmanlık Ltd. Şti. Muradiye M. Kalıpcı S. No: 4/1 Beşiktaş İstanbul - TR T F Strategic Partner Copyright 2011 Roadnet Tachnologies, Inc. ll rights reserved. Tüm Ticari Markalar Roadnet Technologies, Inc. e aittir. MKT32 a 0611

Roadnet RO DNET TECHNOLOGIES

Roadnet RO DNET TECHNOLOGIES Roadnet TM RO DNET TECHNOLOGIES Roadnet TM Roadnet ile ; Günlük Yaptığınız kilometrelerde ve yakıt harcamalarınızda yüksek tasarruflar sağlayarak karlılığınızı arttırın, Sürücü performansını günlük bazda

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

Kurumsal. Dönüşüm. M. Göker SARP Koordinatör ERP Committee Turkey & Enterprise Transformation Platform

Kurumsal. Dönüşüm. M. Göker SARP Koordinatör ERP Committee Turkey & Enterprise Transformation Platform Hedefiṁiż Kurumsal Dönüşüm Rekabetçiliğin ve sürdürülebilir ekonomik büyümenin en önemli sağlayıcılarından olan verimlilik artışının yaratılmasında anahtar rol oynayan, bilgi ve iletişim teknolojileridir.

Detaylı

üretimde tam entegrasyon sürdürülebilir ve etkili operasyonlar Your business technologists. Powering progress

üretimde tam entegrasyon sürdürülebilir ve etkili operasyonlar Your business technologists. Powering progress üretimde tam entegrasyon sürdürülebilir ve etkili operasyonlar Your business technologists. Powering progress Entegre üretim: Nedir ve neden? Üretim sektörü son yıllarda büyük gelişme kaydetti: Bütün yan

Detaylı

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP SyteLine 7 Genişletilmiş ERP Satış ve tedarikten üretim ve sevkiyat aşamasına kadar MAPICS SyteLine 7, üretim süreçlerini, arzla talebi denkleştirecek ve ürünün müşteriye daima tam zamanında ulaşmasını

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİ

KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİ KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİ Kurumsal Performans Yönetimi İş Zekası Uygulamaları Kurumsal Kaynak Planlaması Müşteri İlişkileri Yönetimi İçerik Yönetim Sistemleri Veritabanı hizmetleri Bugün... Bugünü görebilmek,

Detaylı

Sage ERP I Tanıtım Yazısı. Verimliliği Yönetmek için ERP Kılavuzu

Sage ERP I Tanıtım Yazısı. Verimliliği Yönetmek için ERP Kılavuzu Sage ERP I Tanıtım Yazısı Verimliliği Yönetmek için ERP Kılavuzu İçindekiler 1. Özet 3 2. Klasmanında en iyi kuruluşlar verimlilik artışına önem veriyor 4 3. ERP nin Verimliliği Güçlendirme Yöntemi 5 4.

Detaylı

İNDEX. www.e-yaz.com.tr 1

İNDEX. www.e-yaz.com.tr 1 İNDEX E-Yaz Kimdir... 2 Orgnizasyon Yapısı... 4 Hizmet Anlayışımız... 6 Amaç / Hedef... 7 Kurumsal Politikamız... 8 Bayi Seçme Kriterleri... 9 İş Yapma Metodolojisi... 10 Satış Öncesi Çalışmalar... 10

Detaylı

BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış

BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış ŞU ANDA BU ÖZEL KATALOĞA SAHİP OLDUĞUNA GÖRE, FİRMANIN GELECEĞİNİ TAM DA İSTEDİĞİN GİBİ ŞEKİLLENDİRMEYE BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIN DEMEKTİR.

Detaylı

SUNUŞ... 1. 1.Bölüm: Kurumsal Kaynak Planlaması... 2. 1. Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) Nedir?...2. 2. Geçmişten Geleceğe ERP...

SUNUŞ... 1. 1.Bölüm: Kurumsal Kaynak Planlaması... 2. 1. Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) Nedir?...2. 2. Geçmişten Geleceğe ERP... İÇİNDEKİLER SUNUŞ... 1 1.Bölüm: Kurumsal Kaynak Planlaması... 2 1. Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) Nedir?...2 2. Geçmişten Geleceğe ERP... 4 3. ERP Sistemlerinin Yapısal Özellikleri...8 4. ERP Sistemlerinin

Detaylı

1. TEDARİK ZİNCİRİ. 1.1. Tedarik Zincirinin Tanımı

1. TEDARİK ZİNCİRİ. 1.1. Tedarik Zincirinin Tanımı 1. TEDARİK ZİNCİRİ 1.1. Tedarik Zincirinin Tanımı Jayashankar ve diğerlerine (1996) göre tedarik zinciri, bir veya daha fazla ürün grubuyla ilgili elde etme, üretim ve dağıtım faaliyetlerinden kollektif

Detaylı

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan liderlere özel! Dünyanın 30 dan fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye de 170 bin

Detaylı

KOBİ LERİN ULUSLARARASI REKABET GÜÇLERİNİ ARTIRMADA TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİNİN ÖNEMİ

KOBİ LERİN ULUSLARARASI REKABET GÜÇLERİNİ ARTIRMADA TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİNİN ÖNEMİ KOBİ LERİN ULUSLARARASI REKABET GÜÇLERİNİ ARTIRMADA TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİNİN ÖNEMİ Hazırlayan Esin ŞEN 2006 T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi KOBİ LERİN ULUSLARARASI

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Dinamo Training & Consulting www.dinamo.co Uphill Court Kuleleri B Blok Kat 9 / 50 Ataşehir 34746 İstanbul TR p + 90 216 688 74 94 f + 90 216 688 74 95 içindekiler BİZ KİMİZ

Detaylı

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI (ERP) VE YAZILIM SEÇİM SÜRECİ

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI (ERP) VE YAZILIM SEÇİM SÜRECİ KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI (ERP) VE YAZILIM SEÇİM SÜRECİ Erkan BAYRAKTAR * Mehmet EFE ** ÖZET Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), bir işletmenin üretimden satışa, satınalmadan muhasebeye dek uzanan iş süreçlerinin

Detaylı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için İş Yönetimi Çözümü Çözüme Genel Bakış

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için İş Yönetimi Çözümü Çözüme Genel Bakış Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için İş Yönetimi Çözümü Çözüme Genel Bakış İçindekiler Giriş 3 SAP Business One: Fark Yaratan Önemli Özellikler 4 İşletme Faydaları 5 İşlevselliğe Genel Bakış 6 SAP Business

Detaylı

yarın için şimdi kurumsal süreç yönetim çözümleri w w w. a l g o r i z m a. c o m

yarın için şimdi kurumsal süreç yönetim çözümleri w w w. a l g o r i z m a. c o m yarın için şimdi kurumsal süreç yönetim çözümleri Kısaca Algorizma Algorizma Business Solutions and Trading Ltd. Merkezi Birleşik Arap Emirlilerinde bulunan ve Türkiye'de İş ve Çözüm ortakları marifetiyle

Detaylı

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ SAP BusinessObjects Portfolio BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Data Integrator 9 Data Quality Service 11 Data Services 15 Data Federator 19 Metadata

Detaylı

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15 2011 SAYI 15 İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER İÇERİK HEDEF: DEĞER YARATMAK İşinizin dayanağı olan yazılımlar yetersiz kalmaya başladığında ne yapabilirsiniz? BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN Kurumsal sınıftaki kaynaklar

Detaylı

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ENFORMATİK ANA BİLİM DALI YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ NURAY AKMAN 2601090217 DOÇ.DR. ZUHAL TANRIKULU İSTANBUL,2010 İçindekiler İçindekiler...

Detaylı

Etkili Bir CAD Lideri Olmak İçin

Etkili Bir CAD Lideri Olmak İçin B Ü L T E N Etkili Bir CAD Lideri Olmak İçin İzlenmesi Gereken On Strateji Genel bakış Başarılı mühendislik kuruluşlarında ortak olan iki önemli konu şunlardır: Bilgisayar destekli tasarım (CAD) teknolojisini

Detaylı

Sektörde Bir İlk! Türkiye de operasyonel kiralama sektörüne ilişkin ilk kapsamlı rapor TOKKDER önderliğinde yayımlandı. TOKKDER Eğitimleri başlıyor

Sektörde Bir İlk! Türkiye de operasyonel kiralama sektörüne ilişkin ilk kapsamlı rapor TOKKDER önderliğinde yayımlandı. TOKKDER Eğitimleri başlıyor TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI MART-NİSAN 2013 SAYI: 67 Sektörde Bir İlk! Türkiye de operasyonel kiralama sektörüne ilişkin ilk kapsamlı rapor TOKKDER önderliğinde yayımlandı TOKKDER

Detaylı

www.pwc.com/tr/energy Yetkinliğimiz Türkiye enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik sektörleri

www.pwc.com/tr/energy Yetkinliğimiz Türkiye enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik sektörleri www.pwc.com/tr/energy Yetkinliğimiz Türkiye enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik sektörleri Giriş Türkiye deki enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik sektörlerinin görünümü önemli ölçüde değişiyor.

Detaylı

Tesis ve Emlak Yönetimi Sistemi

Tesis ve Emlak Yönetimi Sistemi Tesis ve Emlak Yönetimi Sistemi Center Mine Ltd. Yenilikçi yazılım çözümleri Center Mine, çeşitli iş sektörleri ve alanlarda yazılım çözümleri üretmekte ve uygulamakta uzmanlaşmış uluslararası bir firmadır.

Detaylı

Türkiye de E-Satınalma

Türkiye de E-Satınalma Satınalma Yıl: 1 Sayı: 8 Ağustos 2013 Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin Dergisi www.satinalmadergisi.com Satınalma Profesyonellerine İlişkin Ulusal Meslek Standartları Türkiye de E-Satınalma

Detaylı

Euler Hermes. Alacak Sigortasında Dünya Lideri

Euler Hermes. Alacak Sigortasında Dünya Lideri Euler Hermes Alacak Sigortasında Dünya Lideri Faaliyet Raporu 2013 2 Euler Hermes Faaliyet Raporu 2013 Bölüm I Sunuş 3 İçindekiler Bölüm I Sunuş 06 Euler Hermes e Bakış 07 Kilometre Taşları 08 Kurumsal

Detaylı

BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın.

BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın. BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın. Gelişmiş teknolojik altyapısı ve bulut bilgi işlemle ilgili üst sınıf yaklaşım biçimi nedeniyle VMware'i seçtik. Birlikte çalışma kararı almamız çok kolay

Detaylı